Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Přes startem MS - sestavy, informace, diskuse, Lojza drby, apod.

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 30.04.2014, 10:33 Předmět: Přes startem MS - sestavy, informace, diskuse, Lojza drby, apod.
Pište tipy na sázení
Citovat

Přes startem MS - sestavy, informace, diskuse, Lojza drby, apod.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 1.05.2014, 11:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak jako největší plus hodnotím vyhazov pana Hadamczika. Člověk který vživotě nehrál hokej by neměl dělat trenéra hokejistů. Jako druhou, pro budování nového reprezentačního manšaftu zásadní věc, je neochota "hvězd" z NHL a nutnost angažovat mladší hráče .... kteří ještě nehrají v NHL, nemají SC a tedy mají nějakou motivaci hrát a ukázat co umí. S tím souvisí i to že tentokrát kvituji s povděkem účast Jaromíra Jágra. Že by to byl herní tahoun si určitě nemyslím, ale jako "mentor" a poradce je neocenitelným přínosem - http://www.hokej.cz/cz/reprezentace/sen-pro-novacky-hraji-s-jagrem-francouz-jeho-strely-tezko-cte-vitasek-braneni-nikomu-nepreje/
Avalanche
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.3.2004
Tipy a sázky: 4463
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3Hodnocení kvality tipů: 217.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.05.2014, 11:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jsem moc rád, že je trenérem Růžička. Ať je jakýkoliv, tak je to především profesionál.
Líbí se mi reakce na omluvenky, že příští rok na MS doma tyto hráče nepozve. Hlásit zranění a přitom hrát je poněkud zvláštní....
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 2.05.2014, 12:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No mi ta reakce na omluvenky přišla trošku dětinská, ale hlavně, pokud ti kluci dokážou, že to jde i bez "omluvenkářů", tak nebude žádný důvod je oslovit před MS v Praze a to je myslím pro repre to hlavní momentálně Wink A upřímně řečeno, když jsem včera slyšel že trenéři Švédska mají vpodstatě tytéž "potíže" s omluvenkami, vidím tohle MS pro naše barvy velmi optimisticky, záleží na tom jestli to pojmou stejně i ostatní reprezentanti jiných států hrající v NHL Laughing

No vida, potvrzen je Hertl, z toho mám radost, i když jsem mu přál aby v PO vydržel co nejdéle a klub nepustil Voráčka, což je jednoznačně dobrá zpráva. Jednak ubyla další zbytečná posila ( nic proti Jakubu Voráčkovi, je to skvělý hráč ) a druhak sám tvrdí, že necítí prsty .... no a při vší úctě, bez citu v prstech se hokej hokejkou hrát pořádně nedá a smutných festivalů, kde se hralo srdíčkem už myslím bylo dost ...
johnypohorka
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.6.2008
Tipy a sázky: 3088
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 291.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 5.05.2014, 21:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak co říkáte na nominaci? Já jsem trošku zklamaný, že nejede nikdo z trojice Kousal, Nosek, Radil, případně Zohorna, který by nebýt zranění asi jel. To je, ale spíš takové zklamání, jakožto fanouška Pardubic, ikdyž si myslím, že hráli dobře a raději bych tam jednoho z nich viděl třeba místo Gulaše, ale to jsou maličkosti a já věřím, že to Růža poskládal dobře. Útok na papíře vypadá v pohodě, trošku se bojím obrany, která není moc zkušená. Hlavní bude týmová chemie a tu z jmen nepoznáme, takže se uvidí v pátek Wink
Heinz93
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 5.05.2014, 22:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já jsem s nominací docela spokojenej, Zaťovič zahrál dobře na Švédských hrách, překvapil mě akorát Vitásek snad.
Dobře, že jede Jágr. Je to ohromná ikona pro mladý hráče, kterých teď máme ve výběru spoustu. Navíc snad nikdo nedokáže tak dobře podržet pokus jak on. #MovesLikeJagr Smile
Ta obrana bude velký riziko no, buď a nebo. Ale zas je dobře, že získaj zkušenosti.
s.e.n.s.
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.05.2014, 12:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No tak Rusáky nepodpoří Mozyakin, což je dobrá zpráva, okomentoval to slovy ""Play off mě psychicky i fyzicky vyčerpalo. Ozvala se stará zranění. Na šampionát by měli jet jen stoprocentně zdraví hráči," .... škoda že si tohle neuvědomují také "někteří" trenéři, že hrát srdíčkem je nahovno, že na to potřebuje být chlap zdravý aby něco uhrál ( vyložte si to jak chcete ), ale pojede Zaripov, což je taky hrozba. Ovečkina nepočítám, ten je v tom nároďáku spíše kontraproduktivní Very Happy Jinak se mi ta sestava taky celkem líbí, rozhodně tedy více než sestava složená z utahaných marodů kterým už jde o kulové Laughing
johnypohorka
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.6.2008
Tipy a sázky: 3088
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 291.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 7.05.2014, 11:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak Finsko musí udělat změnu v nominaci a řekl bych dost výraznou. Pro zranění bude chybět zkušený Juhamatti Aaltonen, místo něho pojede na turnaj do Minsku Olli Paalola z Tappary Tampere, který v letošní sezoně sehrál jen tři mezistátní zápasy v Euro Hockey Tour.

Změna i u Švýcarska, které podlehlo v poslední přípravě týmu Kanady 0:4. Zranění vyřadilo Simona Bodenmanna, místo něho byl do týmu zařazen sedmnáctiletý útočník s českými kořeny Kevin Fiala ze švédského Jönköpingu. Pokud na MS nastoupí, napodobí Bělorusy A. Kosticyna a Karagu, kteří v jedné sezoně hráli šampionáty do 18 i 20 let a dospělých.

Osobně jsem zvědavý na výkony Německa, které sice včera podlehlo v přípravě USA 1:3, ale dokázalo zdolat Švýcarsko 2:0 a Rusko 3:0, sice jde o přípravu, ale i tak povedené výsledky. V týmu chybí hráči NHL - Goc, Seidenberg, Sulzer a Ehrhoff.

V týmu ČR Jarda i Červenka snad ok, ale nachlazený je Polák.
johnypohorka
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.6.2008
Tipy a sázky: 3088
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 291.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 7.05.2014, 12:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Z nabídky Fortuny na dlouhodobější sázky se mě líbí:

9.5./15:40 Vstřelí J. Jágr branku dříve než T. Hertl - NE (2,00 Fortuna) 3/10 KO ... -3u

Je to jedna ze speciálně vypsaných sázek, možná spíše jako takové lákadlo. Kurz byl ještě vyšší před chvilkou, ale asi se začalo nakládat. Osobně myslím, že je dost reálné, že se Hertl prosadí dříve než Jarda. Sám Jágr říká, že mu bude trvat než se dostane do formy, Hertl je mladší, přechod mu nebude dělat takové problémy, navíc má za sebou smolnou sezonu a je hladový po hokeji a úspěchu. Určitě bude dostávat dost prostoru a bude tahounem. Od Jágra se bude čekat hodně, ale on i trenér vědí, že jeho čas přijde později, určitě ne v prvních zápasech, kde si myslím ani nebude tolik vytěžovaný, naopak od Hertla, který bude hrát i přesilovky a na ledě bude hodně, dle mě. Hertl je i kurzově pasován na nejlepšího střelce ČR na MS (např. T.... 5,00, poté Jágr 5,50). U Unibetu je v nabídce nejlepšího střelce ČR mezi Hertlem (6,00) a Jágrem (9,00), ještě Hudler, Růžička, Kovář a Červenka.


Naposledy upravil johnypohorka dne 9.05.2014, 23:56, celkově upraveno 1 krát.
johnypohorka
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.6.2008
Tipy a sázky: 3088
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 291.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 8.05.2014, 6:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mimo soupisku ČR je zatím golman Francouz, obránce Jordán a útočníci Kašpar, Růžička, Gulaš a Vondrka.
Minimálně u Vondrky a Růžičky mě to překvapilo, čekal jsem spíše, že bude sedět Zaťovič a Sekáč, ale oba jsou ve formě, tak snad se ukážou. Jinak netrénoval Polák, je nachlazený. A formace v tomto složení:

Jágr - Sobotka - Klepiš
Červenka - Hertl - Rolinek
Sekáč - Kovář - Hudler
Petružálek - Novotný - Zaťovič

Hodně se těším na 3. formaci, která by mohla být hodně produktivní. Kovář ve formě z finále KHL, kde předvedl skvostnou celou sezonu. Sekáč se taky dobře prezentoval ve Lvu a Hudler by mohl být na repre natěšený a v tomto útoku zastupovat zkušenosti.

Přesilovky:
Němec - Jágr, Sobotka, Hertl, Klepiš
Zámoský, Ševc (nebo Kindl) - Hudler, Červenka, Kovář
johnypohorka
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.6.2008
Tipy a sázky: 3088
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 291.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 9.05.2014, 4:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zkusím sem hodit takový můj nástin na dlouhodobější sázky po dobu MS. Bude se jednat o tipy na nejlepší střelce a hráče kanadského bodování jednotlivých reprezentací. Předem upozorňuji, že vklady jsou minimální vzhledem k povaze sázek.

ČR
Už jsem tu psal o "souboji" Jágr x Hertl. Oba dva borci jsou SK tipováni i na nejpilnější sběrače bodů na naší soupisce. Už jsem psal, že od Jardy nečekám nějaký famózní začátek MS, ale věřím, že pomůže v důležitých okamžicích. Hertl je mladý, má chuť po zranění v NHL, s přechodem na širší hřiště se asi potýkat bude, ale nebude to tak znát jako u borců co hrají v NHL déle (Jágr, Hudler, Sobotka atd.), myslím, že pro Hertla mluví i to, že hrál ve Slavii pod Růžičkou a ten by mu mohl dávat prostor. Dle původních treninků by měl hrát i v první přesilovkové formaci. Ve 2. útoku nastoupí na začátek s Červenkou a Rolinkem. Červenkova forma je celkem otazník, já osobně ho moc nemusím, ale kvalitu má a s Hertlem by si mohl sednout. Co považuju za dobré, je kapitán Rolinek v této formaci. Dříč, obětavec, který by mohl Hertlovi s Červenkou připravit dobrou půdu pro góly.
Dalším borcem, který je dle mě SK dost podceněným, je Jan Kovář. Vítěz KHL, letos životní forma a konečně MS, kde by jí měl potvrdit. V základní části si v 54 zápasech připsal 68 bodů (23+45) a v play-off 26b (8+18) v 21 zápasech. V základní části nejlepší nahrávač KHL a 2. v kanadském bodování. Podle všeho bude hrát i přesilovky a začne ve 3. útoku s Hudlerem a Sekáčem, což jsou dobří parťáci, kteří by mohli jeho přihrávky přetavit v branky.
Dále je tu ve Lvu nechtěný Jakub Klepiš, další borec, který může "těžit" ze Slávistické minulosti a přízně trenéra. O tom svědčí i jeho zatím zařazení do první formace k Jágrovi a Sobotkovi, stejně jako příslušnost k první přesilovkové formaci. Klepiš je typ hráče, který v repre umí zahrát a myslím, že nikdy nezklamal. Forma je otázkou, ale určitě je jeden z těch, který by mohl tým bodově táhnout i ve spolupráci s Jardou.
body:
9.5./19:45 Nejproduktivnější hráč České republiky na MS Tip Tomáš Hertl (7,50 T....) 0,75/10 KO ... -0,75u
9.5./19:45 Nejproduktivnější hráč České republiky na MS Tip Jan Kovář (10,00 Unibet) 0,5/10 KO ... -0,5u
9.5./19:45 Nejproduktivnější hráč České republiky na MS Tip Jakub Klepiš (25,00 Fortuna) 0,25/10 KO ... -0,25u

Švédsko
Švédský výběr je u mě opět jeden z favoritů na celkový titul mistrů světa. Po Kanadě a USA mají nejvíce borců z NHL, a to hlavně v obranné části. V útoku, na papíře, budí strach trojice Gustav Nyquist (Detroit Red Wings, NHL), Mikael Backlund (Calgary Flames, NHL), Calle Järnkrok (Nashville Predators/NHL). Největší důvěru, ale přikládám Backlundovi, který patřil k tahounům Calgary v NHL, kde si připsal 18 branek a 21 asistencí. Za sebou má už i starty na MS a letos jistě rozšíří sbírku 6 bodů v 15 utkáních. Zdá se, že je v dobré formě, předvedl se už i na EHT a ve 3 zápasech si připsal 2 branky a 2 asistence. Nastupoval zde s Mollerem a Lidstromem a spolupráce byla hodně povedená. Osobně v týmu tre kronor nevidím uplného lídra, očekávám více méně rovnoměrné rozložení mezi více hráčů, ale v poměru výkon/kurz volím právě hráče Calgary Flames. Dalším v úvahu je Calle Järnkrok, který hrál MS i před rokem, ale připsal si pouhý bod a letos v NHL odehrál pouze 12 utkání za Nashville a jinak hrál AHL. Třetím borcem do party z NHL je Gustav Nyquist, který hraje za Detroit, letos 58 utkání a 48 bodů, což je hodně dobrý počin, ale play-off nic neukázal a v 6 zápasech bez bodu, jeho forma je tedy otázkou a navíc ho favorizuje většina SK, takže kurz nízký. Ještě bych uvažoval o Joakimu Lidströmovi, který byl druhý v bodování švédské nejvyšší soutěže a na EHT hrál v první formaci, ale mínusem je pro něj to, že jede na své první MS a uplně si nemyslím, že zde zazáří.
body:
10.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Švédska na MS Tip Mikael Backlund (7,50 Unibet) 1,5/10 KO ... -1,5u
10.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Švédska na MS Tip Joakim Lindström (8,50 bet365) 0,25/10 5+6 OK ... +1,875u

Slovensko
Slovensko má na MS mladý tým (průměr 26 let) posílený z NHL o Pánika, Marinčina a Tatára a právě tento borec je pasován na lídra týmu, co se produktivity týká. Já mu věřím spíše střelecky, v Detroitu letos 19 branek, což není moc, ale v reprezentaci se na něho bude spoléhat a myslím, že je hráčem, který by tu tíhu měl unést. Bude hrát přesilovky a dostane hodně času na ledě. Kurz od Sazky na Tatára jako nejlepšího střelce Slovenska je o stupeň vyšší než jinde.
U kanadského bodování zkusím legendu Miro Šatana. Na OH chyběl, na MS je připraven hrát. Do mladého týmu Slovenska by měl vnést zkušenost. I v letech ukazuje, že je platným hráčem. Za Slovan si letos zahrál pouze 23 utkání a připsal si 9 branek a 3 asistence, ale v přípravě patřil k tahounům (4+2) spolu s Nagym a Mikúšem. Uvidíme jak trenér Vůjtek postaví formace, ale Šatan bude asi v elitním útoku a u přesilovek, takže hodně prostoru. Dle hokej.sk je předpokládaná sestava:
Laco - Sloboda, Ďaloga, Čerešňák, Marinčin, Valach, Švarný (Mihálik, Brejčák) - Šatan, Hrivík, Nagy - Miklík, Marcinko, Réway - Pánik, Mikúš, Tatar - Skokan, Viedenský, Tybor (Haščák, Šťastný)
body:
9.5./19:45 Nejproduktivnější hráč Slovenska na MS Tip Miroslav Šatan (10,00 Unibet) 0,5/10 KO ... -0,5u
góly:
9.5./19:45 Nejlepší střelec Slovenska na MS Tip Tomáš Tatár (5,00 SazkaBet) 1/10 4 branky KO ... -1u
V týmu Slovenska měl 4 branky Tatár, Nagy a Miklík. U Sazky je v případě rovnosti branek brán jako vítěz, ten s nejmenším odehraným časem, což je v tomto případě o necelé 2 minuty Miklík.

Finsko
Tým Suomi pouze se 2 borci z NHL. V bráně se představí Pekka Rinne z Nashvillu a v útoku Olli Jokinen z Winnipegu. Tým je, ale dostatečně silný, je zde 7 borců, kteří mají bronz ze Sochi. Ztrátou je neúčast Aaltonena, ale v týmu je i vítěz kanadského bodování a nejlepší střelec loňského MS - Petri Kontiola. Takový titul se jen tak neobhajuje, ale v týmu Finska ho opět vidím jako lídra. Důležitou postavou bude i Jokinen, ale rozhodující góly by měl přinášet Kontiola, pokud bude zdravotně v pořádku.
góly:
10.5./15:45 Nejlepší střelec Finska na MS Tip Petri Kontiola (6,00 bet365) 1/10 3 góly KO ... -1u

USA
V bráně už pomalu veterán Tim Thomas a před ním více méně mladý a ne moc zkušený tým (věkový průměr 24,36 let). Taková je reprezentace USA pro MS v Bělorusku. V obraně je ročník 87 Jeff Petry a jinak samí 90 a mladší. V útoku je nejstarším hráčem Tim Stapleton, který hrál letos KHL za Kazaň a jako jeden z mála nebude mít problém s přesunem na širší kluziště. Věkem ke zkušeným patří i Colin McDonald z NYI, ale bude to pro něj první akce v reprezentaci. To, že USA nemá zkušený tým, ale neznamená, že bude hrát nějaké druhé housle. Naopak je zde hodně mladých nadějných borců, ale očekávám vlažný začátek, který je pro severoamerické týmy typický. Kdo by mohl a měl být tahounem? Já bych se zaměřil na hráče, kteří už mají s MS zkušenosti - Stapleton, Smith a Mueller + Tylera Johnsona, který už se výrazně prosadil v NHL (letos 50 bodů) a mladíka Johnnyho Gaudreau (hráč Boston College, který ziskem 80 bodů vyhrál s náskokem 15 bodů bodování NCAA), který už má i jeden start v NHL za Calgary a hned se gólově prosadil. Stapleton by neměl mít problém s hrou v Evropě, odehrál už i 2 MS, ale moc bodů neposbíral, otázkou je kolik dostane prostoru, ale asi moc ne, více budou hrát mladé naděje si myslím. Dalším hráčem, který působí v Evropě je Peter Mueller z Klotenu, který se letos stal 3. nejproduktivnějším hráčem Švýcarské ligy. Od něj čekám více než od Stapletona, ale i zde je otázka vytíženosti. Craig Smith na MS 2013 svými 14 body v 10 utkáních dotáhl USA k bronzu. Letos prožil nejlepší sezonu v NHL v dresu Nashvillu (52 bodů) a i na letošním MS by měl patřit k tahounům mužstva. Dále tu jsou dva nadějní mladíci, kterým se předvídá velká budoucnost. Tyler Johnson už letos kandiduje na nejlepšího nováčka NHL, Gaudreau v NHl pouze 1 zápas, ale hned gól a hlavně super statistiky v NCAA, v týmu patří k nejmladším (1993), ale už by měl mít jednu z hlavních rolí. Ne nadarmo se mu přezdívá "Johnny Hockey".
USA před MS odehrálo jeden přátelák, když porazilo Německo 3:1 (Johnson se prosail 2x a Gadreau 1x).
body:
9.5./19:45 Nejproduktivnější hráč USA na MS Tip Gadreau (10,00 Unibet) 0,5/10 KO ... -0,5u
9.5./19:45 Nejproduktivnější hráč USA na MS Tip Johnson T. (6,00 Unibet) 0,75/10 KO ... -0,75u
9.5./19:45 Nejproduktivnější hráč USA na MS Tip Smith (6,00 Unibet) 1/10 KO ... -1u
9.5./19:45 Nejproduktivnější hráč USA na MS Tip Mueller (20,00 Unibet) 0,25/10 KO ... -0,25u
9.5./19:45 Nejproduktivnější hráč USA na MS Tip Stapleton (25,00 Unibet) 0,25/10 KO ... -0,25u
góly:
9.5./19:45 Nejlepší střelec USA na MS Tip Johnson Tyler (6,50 Unibet) 1/10 6 gólů OK ... +5,5u

Dánsko
Co se tohoto týmu týká, tak zde je jasnou hvězdou útočník Phoenixu - Mikkel Bodker, který letos zaznamenal 51 bodů za 19 branek a 32 asistencí a společně s Radimem Vrbatou se umístil na 2. místě v týmovém bodování. Z NHL je na soupisce Dánska ještě dvojice z Vancouveru - Hansen, Jensen a obránce Edmontonu - Larsen, ale ti nedosahují kvalit Bodkera. Tento borec měl tým táhnout i na loňském MS, ale tam uplně pohořel a připsal si pouze 3 asistence, i přesto mu dám letos šanci. V bodování by ho měli stíhat spíše hráči z Evropských soutěží. Stálicí je kapitán Morten Green, Morten Madsen hrající za Hamburg nebo nejproduktivnější hráč dánské repre v této sezoně Jesper Jensen. Poslední dva jmenovaní a borec z NHL jsou pro mě favority na top bodování v dánském výběru.
body:
10.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Dánska na MS Tip Bodker (4,00 Unibet) 2/10 KO ... -2u
10.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Dánska na MS Tip Madsen M. (12,50 Unibet) 0,25/10 KO ... -0,25u
10.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Dánska na MS Tip Jensen J. (15,00 Unibet) 0,25/10 KO ... -0,25u

Švýcarsko
Obhájce stříbra bez řady opor loňského týmu. Navíc je zde z NHL Brunner z NJ a obránce Weber, ale chybí například Niederreiter, Bodenmann, Gardner, Bieber, Trachsler, Walker, Blindenbacher, Vauclair nebo Diaz. Hlavně na obraně to asi bude znát, ikdyž hlavní článek v podobě nejproduktivnějšího muže Švýcarska na loňském MS (ano obránce), Roman Josi hrát bude. SK pasují na top hráče bodování týmu Damiena Brunnera z NJ, který získal v NHL v 60 zápasech letos 25 bodů, což ale není takový zázrak. Brunner byl sice na OH, které se ale nepovedli, ale chyběl na již zmiňovaném MS, kde Švýcarsko bralo stříbro a dle mě bude chybět sehranost s týmem a i směrem k lepším kurzům bych volil jiné hráče. Josi asi podruhé v řadě bodování z pozice obránce nevyhraje, když navíc neočekávám nějaký moc velký úspěch týmu, bude muset více bránit. Jako vhodné kandidáty vidím Reta Suriho a Denise Hollensteina. Oba měli na minulém MS shodně 8 bodů (5+3 a 4+4). Bodově mají letos za sebou nejvydařenější sezonu v klubu a i v reprezentaci se s 6 body dělí o první místo v bodování sezony.
body:
9.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Švýcarska na MS Tip Denis Hollenstein (12,50 Unibet) 0,25/10 KO ... -0,25u
9.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Švýcarska na MS Tip Reto Suri (14,00 Unibet) 0,5/10 KO ... -0,5u

Kanada
Silný výběr na papíře, aspoň dle mého názoru, uvidíme co předvedou na ledě, ale očekávám dlouhou cestu turnajem. Hodně je skloňováno jméno MacKinnon, jakožto kandidát na nováčka sezony NHL a jeden z lídrů Colorada. I proto jsou kurzy na jeho bodování celkem nízko a navíc si myslím, že až tak zářit nebude. Věřím spíše zkušenějším hráčům. Sledovat se vyplatí určitě hodně útočníků kanadského výběru - Mackinnon, Read, Ward, Kadri, Scheifele, Hodgson a další. Já se zaměřím na tyto tři borce. Troy Brouwer je jedním z hráčů, pro které se bude jednat vůbec o první akci v dresu Kanady. Brouwer, ale hraje už od roku 2006 NHL a poslední 3 sezony je asistentem kapitána ve Washingtonu, kde si letos udělal bodový rekord (25+18). Dalším hráčem je Brayden Schenn z Philadelphie, který patřil k bodovým lídrům U20 a letos udělal 41 bodů v NHL (20+21). Nejvíce, ale věřím Kyle Turrisovi, který letos nasbíral 57 bodů v dresu Senators a umístil se na 3. místě v týmovém bodování. V Minsku navíc dostal od trenéra důvěru a bude mít áčko na dresu a zřejmě i dost prostoru na ledě. V přípravě proti Švýcarsku skóroval v přesilovce a v treninku nastupoval v první formaci na křídlech s Burrowsem a MacKinnonem.
body:
9.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Kanady na MS Tip Kyle Turris (8,00 bet365) 1,5/10 KO ... -1,5u
9.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Kanady na MS Tip Troy Brouwer (15,00 bet365) 0,25/10 KO ... -0,25u
9.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Kanady na MS Tip Brayden Schenn (20,00 bet365) 0,25/10 KO ... -0,25u

Rusko
Ruská sborná a její snaha o nápravu za Sochi. Letos to není takový klasický hvězdný výběr, což by mohla být výhoda. Překvapivě silně působí obrana a brankáři. V útoku se nejvíce spoléhá na Ovečkina, který ale asi nebude v úplně top formě. Na EHT jen 2 asistence, ale zde hrálo špatně celé mužstvo, krom zápasu s ČR. Je jasné, že Ovečkin bude mít nejvíce času na ledě, bude na přesilovkách atd., ale pokud není forma, tak ani tolik času nepomůže a možná to bude spíše horší. Neříkám, že se neprosadí a i vícekrát, ale nemyslím si, že to bude uplně jeho turnaj, natož aby ovládl bodování. Na posledních 5 mezinárodních akcích (MS a OH) získal vždy max 6 bodů a to na nějaká přední postavení nebude stačit. Maximum 12 bodů na MS získal v sezoně, kdy v NHL měl 112 bodů a to není případ letošního roku. V útoku mimo Ovečkina bude hodně vidět vítěz KHL Danis Zaripov, který patří do top 3 v bodování soutěže, ikdyž zde nebude mít své druhy z formace - Kováře a Mozjakina. Na EHT hrál v první formaci s Ovečkinem útočník Jaroslavle - Plotnikov. V KHL byl nejproduktivnějším hráčem sezóny tohoto leteckou nehodou poznamenaného týmu a i v reprezentaci se ukázal v dobrém světle. Je otázkou zda v prvním útoku vydrží po zapojení Zaripova a Anisimova, ale určitě bude dostávat prostor a mohl by dobrou formu zúročit. Forma je otázkou u Artyoma Anisimova, který do přípravy nezasáhl, neboť hrál play-off s Columbusem. V NHL si letos připsal 22 branek, což je jeho rekord v této soutěži. Dobrou formu má, ale vnuk slavného člena sborné Viktor Tikhonov. V KHL hájí barvy Petrohradu a připsal si 34 bodů. Na EHT při výhře nad naší reprezentací 6:0 měl 2+1. Pokud dostane dost prostoru a forma mu vydrží, tak by mohl být tahounem týmu sborné.
body:
9.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Ruska na MS Tip Anisimov (8,50 Unibet) 1/10 KO ... -1u
9.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Ruska na MS Tip Plotnikov (20,00 Unibet) 0,25/10 KO ... -0,25u
9.5./15:45 Nejproduktivnější hráč Ruska na MS Tip Tikhonov V. (12,00 bet365) 0,5/10 8+8 OK ... +5,5u

Z výše napsaného vychází i můj tip na nejlepšího střelce turnaje a nejproduktivnějšího hráče. Více brankových přestřelek očekávám ve skupině A, kde je Francie a Itálie, které určitě nějaký ten příděl dostanou, z toho důvodu bych volil někde mezi Kanada, Rusko, Švédsko. V týmu Kanady, jak jsem psal, tak věřím Turrisovi. V týmu Švédska Backlundovi a u Ruska se to rozloží mezi více hráčů a navíc nevím nevím, jak daleko dojde sborná. Střelecky na mě nejlépe působí Tyler Johnson z týmu USA, skupina B, tam bude asi padat branek méně, ale i přesto si zahraji.

9.5./15:45 Nejproduktivnější hráč MS - Kyle Turris (18,00 Unibet) 0,5/10 KO ... -0,5u
9.5./15:45 Nejproduktivnější hráč MS - Mikael Backlund (30,00 bet365) 0,25/10 KO ... -0,25u
9.5./15:45 Nejlepší střelec MS v hokeji - Tyler Johnson (22,00 bet365) 0,5/10 KO ... -0,5u


Naposledy upravil johnypohorka dne 26.05.2014, 16:40, celkově upraveno 1 krát.
johnypohorka
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.6.2008
Tipy a sázky: 3088
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 291.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 9.05.2014, 4:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ještě nějaké duely a sázka proti Ovečkinovi:

9.5./19:45 Více bodů na MS - Němec - Ďaloga Tip 1 (2,00 SazkaBet) 4/10 Němec 2+5, ďaloga 1+3 OK ... +4u
Česko-slovenský duel obránců prvních formací. Pro našeho obránce hraje několik faktorů. První, trochu odvážný, je odhad, že ČR dojde dále než Slovensko. Za druhé je Němec v lepší formě. když za Lva odehrál asi životní sezonu a v play-off si připsal 10 bodů za 3 góly a 7 asistencí a stal se 3. nejproduktivnějším obráncem vyřazovacích bojů. Ďaloga už je ze soutěžních utkání dlouho venku a v play.off s Pardubicemi to nebylo nic extra. V přátelácích za repre v 7 utkáních ani bod. Pro němce mluví i vytěžování, protože bude hrát v první přesilovkové formaci a bude hodně na ledě, což u slovenského obránce bude asi méně často.

9.5./15:45 Více bodů na MS - Hudler - Turris Tip 2 (1,85 Unibet) 4/10 Hudler 1+3, Turris 3+3 OK ... +3,4u
Hudler sice bude bojovat, ukázal příkladně, že reprezentovat chce, ale forma z NHL už je trošku jinde, dlouho nehrál a na EHT to taky nebylo ono. Nějaký ten bod nasbírá, ale asi to extra velká sbírka nebude. V tomto minisouboji je více + na straně Kyle Turrise z Kanady. Toho osobně favorizuji na přední postavení v bodování turnaje. Kanada má nabitý tým a půjde daleko. Turris začne s MacKinnonem v prvním útoku, přesilovky atd. Turris je i asistentem kapitána a bude mít prostor na ledě. Pro Kanaďana mluví i schopnost týmu Kanady dát hodně branek v zápase. Přeci jen je více přestřelek v zápasech Kanady než v těch našich. Nezřídka kdy se s outsidery trápíme, Kanada vypadá ve formě - 4:0 proti Švýcarsku v přípravě a prosadil se i Turris.

9.5./19:45 Více bodů na MS - Kovář Jan - Růžička Tip 1 (1,65 Unibet) 7/10 Kovář 0+1, Růžička 0+0 OK ... +4,55u
Jak píšu výše, tak Kováře považuji za kandidáta na nejproduktivnějšího hráče našeho týmu. Skvělá sezona v KHL, spousta asistencí, bude dostávat dost prostoru, navíc Martin Růžička není pro úvodní utkání na soupisce, zde sice malý kurz, ale vidím to dost reálně. Unibet nabízí stejnou dvojici i na počet branek, ale zde už to tak jisté není, přeci jen Kovář více přihrává a naopak Růžička je střelec.

9.5./15:45 MS v hokeji Minsk: A. Ovečkin vstřelí 0-6 gólů v průběhu MS (2,25 T....) 3/10 4 góly OK ... +3,75u
Vše v ruském týmu se kolem něho točí. SK ho favorizují na střelce i hráče turnaje, ale já myslím, že forma není taková, jak je propagováno. Na EHT nic moc. V NHL sice přes 50 branek, ale celkově hra Washingtonu moc nepomohla. Uvidíme jak daleko vůbec Rusko dojde, spíše, ale očekávám, že se o body bude dělit více hráčů. Nepochybuji, že by se Ovečkin neprosadil, ale i pohled do statistik minulých MS hodně ukáže. Alexander jede na 10 MS a ještě nikdy nedal více jak 6 branek.


Naposledy upravil johnypohorka dne 26.05.2014, 15:59, celkově upraveno 1 krát.
Nyck
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.12.2009
Tipy a sázky: 2911
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1Hodnocení kvality tipů: 171.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 9.05.2014, 7:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kovář - Růžička je skvělý tip, to by mělo vyjít! Smile
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.05.2014, 10:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vecna skoda, ze tie dlhodobe dvojicky najma na body sa nedaju kombinovat. Hrat 1,65 solo nie je zrovna to prave orechove (najma, ked sa neponuka jedna podobna dvojicka, ale aspon 3-4).

Cim som sa inspiroval, to su Svajciari, kde aj logika jednoznacne veli hrat vyssie kurzy, samozrejme z dovodu, ze Svajciari tych golov minimalne tentokrat moc nedaju. Cunti v priprave najvacsim sklamanim, cital som, ze Brunner sa zasa doslova bal vystrelit a to su hned prvy a treti kurzovy favorit z pohladu bookies. Roman Josi bude mat plno bodov, avsak vedia to aj bookies a na to, ze je obranca jednoducho ten kurz nie je zaujimavy.

Pri Slovensku Satan za 10,0 nevyzera uplne zle pri fakte ako je tim zlozeny. Da sa povedat, ze je to najhodnotnejsi kurz z nasich na kanadske bodovanie, aj ked si nemyslim, ze napokon vyjde (aj ked to je len moj pocit, mozno prianie, jednoducho osobne Satan nemusim, aby som to uzavrel, je to nieco podobne ako s.e.n.s a Jagr). Nepaci sa mi Tatar ako naj strelec, Tybor za 14,0, teoreticky aj Mikus, aj ked tam su aj nejake veci proti za 14,0, mozno znova Satan, ked uz, ale to je tip na body lepsi a v rovnakom kurze (10,0).

Kanada, ja naopak som skor na vlne MacKinnona, nez naopak. Myslim tym body (7,5), na najlepsieho strelca mam duo Read (15,0) a Burrows (20,0). Vsetko samozrejme zalezi od toho, ako dlho Burrows vydrzi s duom Turris/MacKinnon, resp. ako mu vyjdu prve 2-3 zapasy.

V ruskom time avizovany Plotnikov (20,0), tam jasny suhlas a k tomu Orlov (35,0). Hranie obrancu vzdy suvisi s tym, ze clovek neveri kurzovym lidrom, resp. neveri nejako celemu timu, resp. veri, ze timu to pojde najma v presilovkach. Orlov moze tazit zaroven zo spoluprace s Ovechkinom.

U Finov to iste, tam som sa k tomu este nedostal, ale vo finskom time rozhodne nevladne pohoda, resp. tlak na trenera/hracov je zo strany finskej verejnosti enormny. Ci uz je to nenominovanie/nepozvanie niektorych talentovanych hracov do timu, ako to urobili ine krajiny v tzv. poolympijskej sezone, ale najma nominovanie prakticky kazdeho hraca, ktory bude hrat/ma namierene do Jokeritu, v buducej sezone timu KHL. Bez sikovnych mladikov a po vypadku Aaltonena v time chyba sikovnost, je to jednoducho tim bojovnikov a ak sa Fini v minulosti mnohokrat natrapili na nejake goly, tak tentokrat to bude este tazsie. Obrana nevyzera nijak uzasne a ani statne, az to vyzera, ze jasny lidrom bude enfant-terrible finskeho hokeja Jere Karalahti. Za 25,0 pri fakte, ze bude klucovou postavickou finskych presiloviek to nie je najhorsi kurz na to, ze bude najlepsim Finom v kanadskom bodovani. Najlepsi strelec Finska Jarkko Immonen (7,5). Sice v tretej formacii, ale to viac-menej suvisi s tym akou hrou sa prezentuje a ze je hracom, ktory je kvalitny aj smerom dozadu. Treba pripomenut, ze to nie je pre neho novinka a ze aj tak dokazal uz neraz byt naj strelcom Finska na MS. Klucove su totiz presilovky, kde Immonen skoro vzdy da tie 2-4 goly z jeho oblubeneho miesta v okoli kruhov. Klasicka strela z prvej po presnej prihravke, nekompromisne umiestnena k tyci vacsinou nedava velku sancu golmanovi. Je to taky hranicny tip, resp. skor kurz.

U Amikov v bodoch Johhny Gaudreau (10,0), naj strelec Tyler Johnson (6,5), u Svedov budem naopak verit Gustavovi Nyquistovi v kan. bodovani (5,5).
johnypohorka
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.6.2008
Tipy a sázky: 3088
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 291.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 9.05.2014, 12:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

UT: jsem potěšen, že sem se v některých tipech s tebou shodl. Vím, že kurz 1,65 je žalostně nízký, ale bohužel se v těchto dlouhodobých nedají hrát AKOvky, což by bylo ideální. I tak si prostě Kovář - Růžička zahrát musím. K týmu Švýcarska a Josimu - co myslíš dvojice Rolinek - Josi? Kurz na obránce je 2,59, že bude mít na MS více kanadských bodů. Přeci jen je Rolinek spíše takový bojovník, chlap na černou práci a naopak Švýcar bude u všeho důležitého jak píšeš. Otázkou je jak daleko dojde Švýcarsko ....
johnypohorka
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.6.2008
Tipy a sázky: 3088
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 291.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 9
PříspěvekZaslal: 26.05.2014, 16:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

MS z pohledu dlouhodobých tipů vyhodnoceno. Duely a tip proti Ovečkinovi jsou všechny OK. Z tipů na nejlepší střelce týmu a nejproduktivnější hráče vyšel Tyler Johnson jako nej střelec USA, Viktor Tikhonov jako nejproduktivnější hráč Ruska a Joakim Lindström jako nejproduktivnější hráč Švédska. Celková bilance dlouhodobých tipů na MS v hokeji v Minsu v roce 2014 je +12,575u
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy