Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Soutěž o 10.000 Kč

Agresivita s výhrůžkami sázkařů k českým tenistům narůstá! (28.8.2014)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno)
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 24
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 20
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 108
Vklady: 421.5 unitů
Výhry: 360.345 unitů
Profit: -61.16 unitů
Yield: -14.51 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 11670
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 352.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 28.08.2014, 14:23 Předmět: Agresivita s výhrůžkami sázkařů k českým tenistům narůstá! (28.8.2014)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nelze si nevšimnout na zpravodajských portálech aktuálních článků o různých nadávkách či dokonce výhrůžkách k českým tenistům. Nejdramatičtěji to popisuje tradičně bulvární Blesk v článku TEROR! Prohrálas mi 420 tisíc! Sázkaři vyhrožují tenistům smrtí či serióznější Idnes v článku Útoků na tenisty přibývá: Chcípni. Zlomím ti ruku!. Tyto útoky se v současné době týkají Kláry Koukalové, Lucie Šafářové, Tomáše Berdycha, ale jistě podobné zprávy dostávají i další čeští tenisté a tenistky.


(foto Christian Mesiano)

Komentář propitaka

Facebook, Twitter a další sociální sítě jsou pro sportovce celkem vhodným komunikačním kanálem. Počet LIKE, tweetů a fanoušků rychle narůstá, sociální sítě umožní obyčejným smrtelníkům konverzaci se svými sportovními idoly, ale má to samozřejmě i tu druhou stranu mince, tu negativní.

Sociální sítě díky silné anonymitě dávají prostor i těm negativním lidičkám, kteří závidí úspěch, kteří nepřejí a nekomentují to kladné. Ale když přijde neúspěch, to vyskočí jak čertíci z krabice a kritizují a kritizují. Kdyby jenom to. Horší jsou lidé, kteří závidí vydělané peníze, závidí slávu a úspěch. A vůbec nejhorší jsou asi sázkaři, kterým dotyčný sportovec zapříčinil prohru.

Ono když na ten Facebook nebo Twitter dorazí takové zprávy stylu "Škoda, že ses nezabila na dálnici ...", "Doufám, že tě někdo zabije.“, "Počkám si na tebe na Spartě.“, apod. a ten profesionální sportovec si takovou zprávu přečte, rozhodně to se soustředěním na profesionální sport zamává, zejména u žen. Silní jedinci mávnou rukou, zprávu smažou či ohlásí jako spam a výhružku, ale ty slabší jedince takové zprávy mohou poměrně dost rozhodit pro další sportovní výkon.

Všichni víme, že sociální sítě dokáží být silně anonymní a dohledat reálného uživatele daného profilu je mnohdy velice těžké (IP adresy, komunikovat s provozovatelem sociální sítě, policií, atd.). A pokud je sportovec ve světě a takové zprávy si čte mimo ČR, pak věc řešit trestním oznámením či hledáním je o to těžší. Vše stojí čas a energii, obojího nemají profesionální sportovci na rozdávání.

Pak si myslím, že je mnohem lepší buď profily na "sociálkách" nemít nebo tuto komunikaci a mazání špatných zpráv dát jako práci někomu ze svého týmu lidí.

Pokud profesionální sportovec ještě zveřejní své telefonní číslo či je snáze dostupné přes nějaký veřejný či neveřejný zdroj, pak je to holé neštěstí. Protože v dnešní době předplacených karet je téměř nemožné dohledat identitu odesílatele výhružné SMS zprávy. Telefonní číslo by mělo být velmi citlivý údaj pro profi sportovce.

Můj názor je, že by profi sportovec měl mít ve svém týmu člověka, kterému by dal nějakou formou plnou moc k zastupování u policii a nekompromisně podávat trestní oznámení, protože pokud se neudělá tomuto přítrž a nebude někdo exemplárně potrestán, pak budou tito špatní lidé stále vyhrožovat a psát negativní zprávy.

Trocha světla je vidět v případu Petry Kvitové, kdy policie zadržela třiapadesátiletého muže z Moravy, který vyhrožoval Petře Kvitové smrtí.

Osobně se mi také nelíbil postoj poslance Humla (ČSSD) k Petře Kvitové, že by měla přijít o české občanství, když žije kvůli daňovým výhodám v Monaku.


Otázky na vás:

Pokud byste byli profesionálním sportovcem a dostali byste takovou výhružnou zprávu "Doufám, že tě někdo zabije.", co byste udělali?
P4P
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 23.5.2014
Tipy a sázky: 206
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8Hodnocení kvality tipů: 39.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 28.08.2014, 19:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Myslím že každý profi športovec by mal byt natoľko silný aby mávalo nad týmito hlúpostami rukou . Aj človek , športom nedoknutý .
Stávkari musia brať to riziko , ktoré ma dva možné extrémne výstupy: výhra a prehra .
Každý normálni človek si je toho vedomý ( toho rizika ) samozrejme ak nie je vyslovene chuj .

Čiže vyhrážky idú zo strany týchto chujov , ktoré treba ignorovať . Ktovie možno sa len nudia .

Čo by som robil ? Pousmial sa zrejme nad tým , ale ktovie , možno som ako neznámy športovec moc - bijec po hrudi - a robil by som zcela odlišne ako to hovorím . Propi ma pravdu že je to na povahe (skôr momentálnemu rozpoloženiu ) športovca ako to vezme a aká bude jeho ďaľšie kroky .
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.