Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
NFL 2014/2015 (+125,60 unitů ... Yield +23,45 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.11.2014, 23:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ad Phaennomen: Mne sa to preview pacilo este predtym, nez sa zacalo hrat a boli zname vysledky (a nielen toto posledne, ale aj tie texty predtym). Takze len tak dalej. (osobne NFL sledujem, netipujem)
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 5.11.2014, 23:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Diky, od tebe me pochvala tesi o to vic.....minule bylo taky uspesne kolo, ale zde jsem to zapomnel vyhodnotit a pak uz se mi k tomu nechtelo vracet. Zitra snad stihnu napsat preview na dalsi kolo.
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 7.11.2014, 17:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pohled na další kolo, názory vítány:

Ravens - Titans - domácí 2x prohráli venku a dostali se na poslední místo ve své divizi, kterou docela zkomplikovaly výkony Browns. Pro domácí must win, což může být svazující. Očekávám návrat k dobré obraně, kterou se Baltimore doma prezentoval, under hranice není nejvyšší, ale za drobný vklad zkusím U44

Bills - Chiefs - zajímavý souboj týmů, kteří bojují o Wild card, který ale zároveň nebude z diváckého pohledu nejkrásnější. Dvě top obrany, logicky under 42, i když ta lajna nedává možnost to vsadit za moc. Vítězství Bills si za málo taky zahraji, kurz kolem 2,5 by mě ale lákal více.

Lions - Dolphins - další underový zápas, tentokrát se zvýšeným vkladem, protože v předchozím zápase mají týmy top obrany, zde ale mluvíme o střetu vůbec nejlepších obran v lize a navíc je hranice o 1,5 bodu vyšší.

Cowboys - Jaguars - zápas hraný v Londýně ve Wembley, očekávám, že Romo se vrátí zpět, protože Weeden byl minulý týden dost vedle a Cowboys se po 2 porážkách potřebují nutně chytit. Soupeře mají ideálního, Murray se zřejmě dost naběhá, Dez Bryant taky musí podat lepší výkon. Zápasy v Londýně se hrají ve skvělé atmosféře (rozhodně lepší, než kterou mají doma Jags) a padá dost bodů (reklama na fotbal). Over 45,5 se středním vkladem.

Saints - 49ers - souboj dvou týmů hrajících pod očekávání. Ovšem Saints jsou na tom výborně (vedou divizi) vzhledem k letošní bídě NFC South. Frisco jsou se stejnou bilancí až třetí a po šokující prohře minulý týden mají teď poslední šanci zabojovat. Zápas je ideálně postavený na tip na hosty v krásném kurzu nad 3. Kromě důvodů, které jsem uvedl, mě ještě přesvědčuje fakt, že se střetává top útok s top obranou a tyto zápasy většinou vyhrává tým s lepší defenzivou.

Jets - Steelers - past. Vše je až ideálně nalajnované - Tryskáči jsou jedna velká bída, tým s aktuálně asi nejhorší formou, ale zároveň potenciálem, na druhé straně Oceláři, kteří vstali z popela (stejně jako loni, kde to ale ve výsledku na PO nestačilo), Big Ben skvělé výkony a očekává se, že Jets nebudou větší překážkou. Já o tom nejsem až tak přesvědčený, ale zařekl jsem se, že zápasy Steelers už letos netipuju.

Buccaneers - Falcons - kvalitativně jasně Falcons, ale zavání mi to další pastí. Atlanta má jen teoretickou šanci na PO a po minulém výkonu, kdy vedli v poločase snad o 3 TD a nakonec prohráli FG v poslední vteřině, se nemůžu zbavit dojmu, že už si připravují pozici na další draft (čím horší, tím lepší pozice).

Raiders - Broncos - pro mě těžko čitelné. Payton bude chtít dokázat, že umí zahrát i na venkovních hřištích, navíc po minulé drtivé porážce. Raiders tým bez výhry, který ani nemá čím překvapit.

Cardinals - Rams - bez nápadu, respektive nemám chuť hrát Rams. Tým s potenciálem překvapit, ale to překvápko si vybral v minulém týdnu.

Seahawks - Giants - -9 na domácí mi přijde dost, na druhé straně, Giants nehrají vyrovnané zápasy a buď někoho přejedou nebo někdo přejede je. Nejmenší rozdíl v jejich zápasech byl 10 bodů! Hawks se do sestavy vrátí až 7 hráčů, což by se mělo odrazit v lepších výkonech v útoku (horší to být snad ani nemůže a to dali 30 bodů). Líbí se mi over na Seahawks 27,5, za střední vklad.

Packers - Bears - zápas skvělého QB proti špatné obraně, tradičně padá dost bodů, zápas v hlavním vysílacím čase, oba týmy odpočaté, hranice ale dost vysoko, proto jen za malý vklad O53,5

Eagles - Panthers - Eagles přišli o starting QB, ale skvěle ho zastoupil podceňovaný Sanchez, domácí se ale potýkají z dalšími zraněními. Carolina nutně potřebuje vyhrát, tým má rozhodně na víc, než co hraje. +6,5 Panthers za drobné.

Toť vše, GL.
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 7.11.2014, 17:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To mistero - pěknej upset, Dalton po zápase řekne, že on musí hrát líp Smile Děkujeme za informaci Smile
SteveWonder
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.10.2004
Tipy a sázky: 540
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 7.11.2014, 18:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mě zatím letmým pohledem oslovila hranice bodů Titans 16,5. Je to sice šeredně nízko, ale když si vezmeme, jak obvykle Ravens doma brání. A pak samozřejmě under 43,5 Lions-Dolphins. Ale je to jeden z těch tipů, kde to svádí, vypadá až příliš jasně, člověk si říká něco jako "proč to není o 5 bodů níže" a to já nemám rád. Confused
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.11.2014, 15:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyhodnocení:
Ravens - Titans 21:7 - tip OK, Ravens 1Q naprosto otřesně, prohrávali 0:7, ale pak už Titány k ničemu nepustili

Bills - Chiefs 13:17 - tip na under OK, výhra Bills KO, ale to jsem vlastně ani nehrál, protože kurzy se propadly a na výhru domácích bylo cca 1,7, což je nehratelné.

Lions - Dolphins 20:16 - jeden z hlavních tipů OK, velice zajímavý zápas s dramatickým závěrem

Cowboys - Jaguars 31:17 - tip OK, od začátku to šlapalo dobře, v poslední čtvrtině se Jaguáři pokoušeli dotáhnout a místo FG se pokoušeli o 4 downy a Dallas tahal hru nezáživně po zemi, takže jsem měl trochu starost, ale nakonec vyšlo

Saints - 49ers - 24:27 OT - 49ers tradičně mají jeden z poločasů výborný a druhý katastrofální. Tentokrát začali výborně a vše vypadalo na pohodové OK, naštěstí to v over timu vyšlo

Jets - Steelers 20:13 - past o které jsem mluvil sklapla naplno, dobře, že jsem se vyhnul

Buccaneers - Falcons - 17:27 - celkem vyrovnaný zápas rozhodla koncovka a poté, co prohráli i Saints, mají s bilancí 3-6 pořád šanci na PO, což je šokující

Raiders - Broncos - 17:41 - začátek rozpačitý, pak se Peyton rozjel naplno a na konci nechal zahrát i náhradníka

Cardinals - Rams 31:14 - dlouho se schylovalo k dalšímu překvapení, zvlášť když se zranil Palmer. Paradoxně to ale domácím pomohlo a konec už byl pohodový.

Seahawks - Giants 38:17 - opět se potvrdilo to, že Giants prostě těsné výsledky nemají, byť to celou první půlku vypadalo jako vyrovnaný zápas, tak 4Q byla prostě demolice, tip na Hawks O27,5 OK

Packers - Bears 55:14 - tradice potvrzena, forma Rodgerse taky, tady nebylo o čem, tip OK

Eagles - Panthers - hraje se dnes v noci

Doufám, že se někdo inspiroval. GL
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 11.11.2014, 9:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Inspiroval jsem se, 4 OK, 1 KO, Phaennomen jsi borec. Posílám velký dík a těším se na další neděli, respektive pondělní ráno. Twisted Evil
komula
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.12.2009
Tipy a sázky: 135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 54.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2014, 16:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Phaennomen díky
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.11.2014, 9:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes nemám příliš času tak jen krátce. Ještě před pohledem na jednotlivé zápasy bych chtěl upozornit, že svou roli začne hrát i počasí. V USA se objevuje první sníh s mráz. Nevím, jestli budu mít celý den přístup k netu a mít čas sledovat aktuální info, ale doporučuji každému zjistit si před zápasem, jak je to s počasím.

Panthers - Falcons - kurz na domácí šel v průběhu týdne malinko nahoru, což mi jedině vyhovuje. Oba týmy mají prakticky stejnou bilanci 3-6, přesto mají stále reálnou šanci na PO. Atlanta je venku poloviční, Panteři mají šňůru neúspěchů, kterou dnes snad prolomí. Panthers s kurzem nad 2 se středním vkladem

Browns - Texans - pořád mi nejde do hlavy bilance Brown, částečně způsobená i dobrým losem. Texans měli týden volna, PO není úplně ztraceno, čekám tedy boj a kurz přes 2,5 na hosty musím dát za nízký vklad.

Bears - Vikings - domácí jsou největším zklamáním ligy, Vikingové po problémech na začátku, hrají asi to, co se od nich čeká. Osobně očekávám výhru domácích, ale kurz za to moc nestojí.

Chiefs - Seahawks - Chiefs jsou týmem o kterém se moc nemluví, přestože mají skvělou bilanci. Hawks zatím úplně nepřesvědčují, což bylo dáno problémy v týmu a velkou marodkou. Oba problémy jsou pryč a od hostů čekám progres. Osobně si zahraju výhru hostí (jsem fanoušek)
za málo, ale uznávám, že v kurzu kolem dvou moc hodnoty není

Saints - Bengals - NB, možná se nabízí over, ale hosty mám pořád zafixované jako tým s dobrou obranou, což tuto sezonu nenaplnuji.

Giants - 49ers - o Giants jsem psal minule, neumí hrát těsné zápasy, 49ers toto vítězství potřebují jakou sůl. -4 hosté se zvýšeným vkladem

Rams - Broncos - za drobné Rams +9,5. Čekám větší potíže pro Peytona než minulý týden a Rams jsou týmem, který ma potenciál překvapit

Redskins - Buccaneers - za drobné Bucs +7, domácí nejsou konzistentním týmem, několikrát ztratili vyhraný zápas, problémy s QB,....

Chargers - Raiders - skvělý zápas pro domácí na spravení chuti. I zde se ale nabízí +10 hosté, hrát to nebudu, Raiders hrají bez zájmu.

Cardinals - Lions - chutovka kola, under 41 za střední vklad je povinností, jinak o něco více věřím domácím, zhruba tak, jak napovídá kurz.

Packers - Eagles - hranice vysoko, přesto za menší vklad zahraji over 54,5. Zápas má všechny předpoklady pro to, abychom viděli hodně bodů, ale zde může počasí hodně zaúřadovat.

Colts - Patriots - další ofenzivní zápas, hranice je ale už na 57,5 což není z mého pohledu hratelné. Líbí se mi však výhra hostí v pěkném kurzu, za 3/10 zahraji

Titans - Steelers - zápasy Steelers netipuji, ani ni nemyslím, že to bude pěkný zápas.

Dnes hodně narychlo, příště snad rozeberu zápasy více. GL
zawodak
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 634
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 16.11.2014, 18:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Arizona-Detroit


Arizona hraje perfektně tuhle sezónu zatím co doma porazila silný tým jako je Philadelphia dokonce venku porazila i perfektně hrající Dallas.Detroit zatím nic moc vyhrává hlavně díky slabým losům nejtěžší zápas absolvovali asi proti Atlatně venku, kde nakonec vyhráli upachtěným výsledkem o bod.Detroit ještě nikdy Arizonu neporazil, to je další hledisko, které hraje pro domácí.

Tip: Arizona kurz: 1,9 bet365 vklad: 10u

Indianopolis-New England


Jak řekl kolega zápas dvou hodně ofenzivních týmu hranice je asi opravdu vysoko, ale na druhou stranu na domácí straně Luck na druhé T.Brady to je sakra důvod jsi zahrát over zápas bude asi nejzajímavější v tomto kole.

Tip: over 57,5 kurz: 1,9 bet365 vklad: 10u
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 18.11.2014, 4:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Phaennomen: díky, další famózní kolo! Níž to shrnu na těch, kde jsem se inspiroval. Přiznám se, že mnoha z nich jsem tolik nevěřil a bylo z toho dost nízkých vkladů, ale nemusí téct, stačí když kape. Smile

Panthers ML, KO, prohra o dva body. Zápas sice v závěru napínavej, ale na pohled hrůza - zejména tedy první půlka. S tím kurzem nebylo co řešit, Carolina to mohla urvat.

Texans ML, OK, super. Houston si to pohlídal s přehledem a JJ Watt udělal další ofenzivní touchdown. Ten kluk prostě umí všechno.

49ers -4, OK, byly to nervy. Zvlášť, když Eli hodil 5 interceptions a San Francisco nedokázalo trestat. Díky tomu šlo o dosavadní nejtěsnější zápas Giants.

Rams +9.5, OK, bez problémů od začátku do konce. Peyton neměl na koho přihrávat a St. Louis mají další velmi cenný skalp.

Bucs +7, OK, další výhra s kladným spreadem. RGIII nastávají krušné časy a Redskins očekávám v power rankings někde hodně hluboko.

Raiders +10 jsem si zahrál, OK. Nervák až do konce, kdy Oakland měl v průměru snad dva první downy na čtvrtinu a body na tabuli přidával jen field goaly.

Cardinals - Lions - under 41, OK. Dvě dominující obrany. Dohromady jen 20 bodů - nejklidnější zápas.

Packers - Eagles - over 54.5, OK. Green Bay předvedlo další demolici a při vítězství 53-20 tak skoro sami překonali hranici over/under.

Patriots ML, OK. New England se pěkně rozjíždí a já v nich vidím jednoho z nejvážnějších kandidátů na letošní superbowl. Se zdravým Gronkem proti Patriotům nevsázet!
SteveWonder
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.10.2004
Tipy a sázky: 540
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3Hodnocení kvality tipů: 194.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.11.2014, 7:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

cheers cheers cheers salute salute salute
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.11.2014, 20:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chystal jsem se psát vyhodnocení, ale vše krásně shrnul Kebabking, čímž mu děkuji. V podstatě jen dva KO tipy, které ale měly šanci na úspěch až do posledních drivů. Steelers jsem si nakonec taky vsadil díky infu z Ameriky a zase jsem udělal chybu, ten tým mi prostě nosí smůlu.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 18.11.2014, 21:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Krása Phaennomen, smekám a gratuluji.
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 21.11.2014, 16:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Blíží se další kolo, tak tady je můj pohled:

Falcons - Browns - paradox - Atlanta první ve své divizi, bilance 4-6, Cleveland poslední v divizi, bilance 6-4, přesto více věřím Falcons, kteří jsou doma tradičně silní a díky tragičnosti své divize mají nyní vynikající šance na PO (před 3 týdny jsem je už odepsal). -3 domácí za 3 unity, ať se to rýmuje Smile

Bills - Jets - uvidíme, jestli se zápas odehraje (sněhová kalamita), kurzy zatím nejsou

Texans - Bengals - těžko se hledá value v tipu na vítěze, protože Bengals dokáží překvapit i sami sebe (hlavně Dalton), na druhé straně se domácí zbavili Fitzpatricka, což může týmu jen pomoci. Pro mě spíš defenzivní bitva v čele s kandidátem na MVP Wattem, proto za málo U43,5

Bears - Buccaneers - týmy bez šance na play off, každá sázka na Tampu má určitě hodnotu. Osobně to pojmu asi tak, že si podám na hosty a v průběhu snad nastane situace, kdy budu moct se ziskem zavřít.

.....zbytek dopíšu zřejmě zítra, tlačí mě čas. GL
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.11.2014, 11:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

......

Colts - Jaguars - z principu +14 Jaguars za drobné, tip založen na zlepšujících se výkonech Jags a navíc měli týden volna

Vikings - Packers - A-Rod v životní formě, hosté by měli vyhrát, zde pro mě NB

Patriots - Lions - cítím upset, obrana Lions by mohla zafungovat. Bud je Pats rozstřílejí nebo to bude drama až do konce a je šance s kurzem pracovat, proto za drobné Lions v kurzu kolem 4

Eagles - Titans - Sanchez zatím docela rozporuplné výkony, což je pro mě dostatečný důvod na +11 pro hosty se středním vkladem

Chergers - Rams - pro domácí je to zápas, který by neměli ztratit, pokud chtějí do PO....jenže Rams jsou nadprůměrný tým, jen zkraje sezony ztratili starting QB, několi zápasů a šanci na PO. Nehrají ale odevzdaně a vše si pomalu sedá. Očekávám defenzivní bitvu, proto U43,5 se zvýšeným vkladem a sázka na hosty v kurzu nad 3

Seahawks -Cardinals - jako fanda Hawks tento zápas vynechám, velká value je ale na vítězství hostí, případně HC

.......
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.11.2014, 18:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

........

Broncos - Dolphins - za drobné zkusím U47, protoze PM v poslednich zapasech nebyl uplne v pohode a v minulem kole se ukazalo, co se stane, kdyz ztrati 2 nej receivery. Doplhins jdou nahoru, obrana slape na plne obratky. Druhy tip je vyhra hostu, kdy zase budu doufat v tesnou bitvu a moznost se zapasem pracovat.

49ers- Redskins - zde asi nic, i když me hodne laka +10 Redskins. Duvody jsou dva - RGIII zrejme dostane posledni sanci a pokud nepredvede alespon standardni vykon, pak se rozlouci s pozici startera. Druhy duvod jsou nepresvedcive vykony 49ers na domacim stadionu (maji novy)

Giants - Cowboys - za drobné over 48, za střední vklad hosté -5...psal jsem již několikrát, Giants neumí hrát těsné zápasy, Eli háže jednu INT za druhou, Dallas nutně potřebuje win

Saints - Ravens - těžký zápas na tipování. Ravens měli týden volna mají vyvážený tým. Saints to zatím moc nešlape, ale v Super Dome se nehraje lehce, i když poslední dva zápasy doma prohráli. Pro mě no bet.

Celkově bych kolo charakterizoval tak, že pojedu před zápasem dogy a v průběhu zápasů s tím budu pracovat, čili zápas nemusí vyjít, přesto můžu být v profitu. Budu na chatu, pokud někdo bude chtít nápovědu, necht se ozve. GL, kdo se inspiruje.
brito
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.11.2014
Tipy a sázky: 115
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 46.9Hodnocení kvality tipů: 46.9Hodnocení kvality tipů: 46.9Hodnocení kvality tipů: 46.9Hodnocení kvality tipů: 46.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.11.2014, 22:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

išiel som do toho underu San Diego - St.Louis (43.5) - Počet bodov
tak dufam ,že to klapne tlačim spolu s Vami Very Happy
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 27.11.2014, 0:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyhodnocení kola, které tentokrát nebude tak radostné:

Falcons - Browns 24:26 - Atlanta hrozná, nezvládnutý clock time, velkým faktorem byl návrat J.Gordona po trestu (což jsem si před zápasem neuvědomil) - KO

Bills - Jets - zápas se odehrál o den později, Bills to dle předpokladů zvládli v pohodě

Texans - Bengals 13:22 - under došel úplně bez problémů, tip OK

Bears - Buccaneers 21:13 - Tampa celý zápas jasně lepší, poločas 0:10 a pak nastane pro mě nepochopitelná sedmiminutovka a 3 TD domácích - 21:10, šance na zvrat ještě byly, ale chybělo trošku štěstíčka

Colts - Jaguars 23:3 - poločas docela vyrovnaný, hlavně díky ztrátám domácích, Jags se bohužel absolutně nedařilo v útoky, kdy před koncem na 4 pokusy nedají z 5y linie.

Patriots - Lions 34:9 - tohle bylo bez šance, útok Lions prostě nefunguje

Eagles - Titans 43:24 - obrana Titánů byl naprostý průchoďák a to je voda na mlýn ofenzivně laděným Eagles

Chargers - Rams 27:24 - tip na under KO, rozhodla ofenzivnější druhá půlka. Vše mohlo napravit vítězství Rams, které zazdil QB Hill hozenou INT.

Seahawks -Cardinals 19:3 -dominance Haws a návrat k totální obraně

Broncos - Dolphins 39:36, under KO, rozhodla 2 a 3Q, sázka na hosty byla hodnotná, před 4Q vedli o 11 a dalo se krásně se ziskem zavřít.

49ers- Redskins 17:13 - tip OK, domácí můžou bát rádi za těsný win

Giants - Cowboys 28:31 - hoszé vyhráli jen o 3, ale over došel, zde jsem měl jít s důvěrou opačně, tj. za víc dát over a za míň hc na hosty

Když to shrnu, tak letos poprvé to pro mě bylo mínusové kolo. Tipy na outsidery byly správné, většinou se s tím dalo v průběhu pracovat. Mrzí mě hlavně výpadek Tampy a selhání Rams v závěru. Přístě se snad zadaří lépe. GL
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 27.11.2014, 13:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Máme díkuvzdání a to znamená bohatší fotbalový program, než jsme v půlce týdne zvyklí. Za sebe říkám, že slepý opisování tipů už mě štve a nebaví, takže zkusím tento týden i já něco přihodit.

Bears - Lions - těžko čitelný zápas. Na obou stranách jsou labilní prvky, které můžou převážit misky vah na tu či druhou stranu. Pro mě no bet.

Eagles - Cowboys - je otázka, jestli nastoupí Tony Romo a pokud ano, v jakém stavu. Zatím je vedený jako probable. Tak či tak, bude to ofenzivní bitka (ale O 55.5 pro mě nehratelné) a super zápas. Co si můžou Amíci přát víc, než se po krocanovi rozvalit na gauč k tomuhle špilu? Za nízký vklad Dallas Boys -3.

Seahawks - 49ers - úplný opak předchozího zápasu. Defenziva a boj o každý yard. To očekávají asi všichni, protože line je nastavená nízko. I tak za střední vklad U 41.
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 27.11.2014, 15:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Se vším co napsal kolega se dá souhlasit.

Lions - Bears - domácí se v posledních zápasech trápili v útoku, ale proti Bears by se měli prosadit a naopak obrana si snad napravi reputaci z minuleho tydne. Váhám mezi over na Lions nebo under na Bears

Cowboys - Eagles - zřejmě ofenzivní match, ale tyhle ložený sázky nerad hraji. HC na domácí si zahraji za střední vklad, under na Eagles zkusím taky. Důvody - Eagles jsou vynikající hlavně doma a dokáží vyhrávat ofenzivní přestřelky. Zde se to sice může taky zvrtnout, ale myslím, že Boys útok Eagles zastaví, navíc jde o hodně a to nebývají pěkné zápasy.

49ers - Seahawks - under se přímo nabízí, já si zahraji i výhru Hawks v kurzu přes dva
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 28.11.2014, 16:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Malá rekapitulace čtvrtečních zápasů a já se už teď moc těším na neděli.

Lions - Bears 34:17
V podobný vývoj jsem doufal, ale na 100% nevěřil - Stafford je schopný i s dvojicí nejlepších receiverů v lize dělat neomluvitelné chyby, ale tentokrát vše klaplo a ostudné dva zápasy bez TD jsou v Detroitu prozatím zapomenuty. Slabá obrana Chicaga si zejména s Megatronem jednoduše nevěděla rady. Line na tenhle zápas jsem skoukl jen povrchně, ale předpokládám, že klapl jak over na Lions, tak under na Bears.

Cowboys - Eagles 10:33
Cowboys v handicapu byl asi největší hromaďák dne a jak už to tak bývá, všichni jsme se spálili. Eagles rozjeli v první polovině rychlou no-huddle ofenzivu, kde obrana domácích hrála spíše roli diváků. Bolelo na to koukat. K overu bylo v prvních dvou čtvrtinách směle nakročeno, ale to je tak vše. Na jinx způsobený zasláním tipu emailem nevěřím, spíše není Romo stále ve 100% pohodě a podepsal se na něm náročný nedělní zápas s Giants, což je faktor, který jsem vůbec nepromyslel.

49ers - Seahawks 3:19
Seattlu se vrátilo několik důležitých hráčů a opět mají o parník nejlepší obranu v celé lize. Podruhé za sebou podrželi soupeře na pouhých třech bodech. San Francisco se tímto dostalo do nezáviděníhodné pozice, kdy pro postup do playoff musí vyhrát odvetu v Seattlu a doma porazit Arizonu.
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 30.11.2014, 11:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Co dnes hraji já...

(4-7) Falcons vs Cardinals (9-2)
Under 45 (1,95 @pinnacle 6/10)
Cardinals ML (1,85 @pinnacle 3/10)
Falcons Under 20.5 (1,95 @bwin 3/10)

Tady se rýsuje dost možná potenciální anti-tip, protože čistě na odhady vítězů v ML jsem v zápasech Atlanty 0-4: když jsem tipl jejich vítězství, prohráli a naopak. Ano, i v minulém týdnu, kdy nepochopitelně pustili vedení s Clevelandem. Tak či tak, tady nemůžu jinak a znovu do té prokleté řeky s názvem "Falcons" vstoupím...
Hrůzostrašná marodka Atlanty se pomalu vyprázdnila a u hostujících Cardinals visí otazník jen nad veteránem Larry Fitzgeraldem, což je sice dost citelný otazník, ale příběh a alfa/omega tohoto zápasu je úplně jinde: útok domácích vs obrana hostů. Arizona je asi nejpříjemnějším překvapením této sezony - zejména poté co se jim na začátku sezony zranil starting QB, by si na jejich vítězství v nabušené NFC West vsadil málokdo. Je to ale především defenziva, která je dotáhla až sem. Pár čísel:

- naposledy (a jedná se o jediný případ z letošní sezony) dostali Cardinals víc, než 20 bodů, v pátém týdnu proti Broncos, kdy parta kolem Peytona tehdy hrála v maximální formě a pohodě
- dostávají nejméně bodů v lize
- mají 3. nejlepší rushing obranu a jejich dnešní soupeř 7. nejhorší rushing útok

Co z toho vyplývá? Domácí musí zazářit vzduchem a Matt Ryan nemá zrovna nejspolehlivější oline, která by mu podržela kapsu. Musí často rozehrávat pod tlakem na receivery, kteří nemají dost času vytvořit si separaci, případně rovnou zahodit míč. Pokud nebudou mít receiveři Julio Jones a Roddy White nějaký monstr zápas, tak to věru nebude pěkný pohled. Bold prediction? Falcons neudělají ani 2 TD.
Je paradox, že oba týmy jsou v podobné situaci: vítězství je může přiblížit playoff. Ta cesta do tohoto bodu byla ale hodně rozdílná. Domácí hrají v divizi, kde má i příšerná Tampa (2-9) teoretickou šanci na postup do playoff a všechny vítězství Falcons pochází z mezidivizních soubojů.
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 30.11.2014, 11:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A další už bez pitvy tipu.

Texans - Titans
Titans Under 17.5 (1,8 @bwin 3/10)

Rams - Raiders
Rams -6.5 (1,93 @pinnacle 3/10)
Over 41.5 (1,9 @pinnacle 2/10)

Chiefs - Broncos
Chiefs ML (2,1 @bwin 1,5/10)
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.11.2014, 15:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nejprve menší vyhodnocení mých tipů ze čtvrtka:

Lions - Bears - vyšel jak under hosté, tak over domácí i po strašidelné 1Q (myslím, že 3:14). Dával jsem i livko na výhru domácích, takže super zápas pro mě.

Cowboys - Eagles - zápas skončil naprosto opačně než jsem předpokládal, koukal jsem, že z toho byl velký hromaďák na Cowboys. Zde se nazadařilo.

49ers - Seahawks - under OK, Seahawks OK, dal jsem i team total under na 49ers, inspiroval me na chatu UT. Před zápasem mi ještě trkla do očí sázka na počet sacků. Lajna byla 5,5, což jsem si musel zahrát na over. Při rozpoložení obou O-line to byl bet kola, bohužel jsem to už sem nestihl dát. Zápas jsem si moc užil Smile

A teď k dnešním zápasům, něco už se rozebíralo na chatu, něco už výborně popsal Kebabking:

Ravens - Chargers - souhlas s tipem na chatu, Rivers dělá spoustu chyb, Ravens doma výborně brání. Z mého pohledu je bezpečnější sázka na under 45,5 nebo TT under Chargers

Bills - Browns - domácí vidím jako favority, ale ne takové, jako ukazuje kurz. Na kukačku si dám za drobné under 42

Texans - Titans - podobně jako zápas výše, Titáni jsou marní, ovšem Texans nemají stabilního QB, za drobné under 43.

Colts - Redskins - zápas z chatu, se skřípěním zubů si zahraji, ale myslím si, že Redskins jsou pro Colts ideálním soupeřem, kterého může Luck bez problémů rozstřílet.

Jaguars - Giants - Jags se trápí v útoku, Giants střídají světlé chvilky s horšími. Toto bude dobrý zápas na live, jinak za drobné -2,5 Giants

Vikings - Panthers - pro mě absolutně nečitelné. Z principu (hosté kurz nad dva a stále bojují o PO) dám za drobné výhru hostí.

Steelers - Saints - zápasy Steelers netipuji, ale hranice na o/u se mi zdá dost vysoká.

Rams - Raiders - hosté v minulém kole po roce vyhráli, s čímž mohou být pro tuto sezonu spokojení. S tipem v chatu souhlasím.

Buccaneers - Bengals - Tampa marná, hosté se zvedají, hc -4 beru za střední vklad, za drobné under 44

Falcons - Cardinals - krásně popsal Kebabking, sázka na under je pro mě taky bet kola, kurzy na Cards jdou pomalu dolů.

Packers - Patriots - těžko tipovat, zápas na 5/5 to pro mě rozhodně není. Value je spíš na straně hostí, s kurzem kolem 2,3 se dá v zápase pracovat. Hranice O/U je taky vysoko, za drobné dám under.

Chiefs - Broncos - s výhrou domácích se dá souhlasit, ještě více se mi líbí under 49

Jets - Dolphins - mám tušení, že Jets překvapí, +6,5 domácí

GL všem
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 1.12.2014, 1:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak tohle se nepovedlo a po dnešku pro mě patrně budou Falcons skutečný no-bet tým. Hodně bolavý 0-5... Embarassed Bohužel neklapl ani ten under, který se rozesílal emailem. Mohl být aspoň VOID, ale Cardinals na druhý pokus udělali two-point conversion. Takže trojitý KO.

Julio Jones vytasil přesně ten monstr-výkon který Falcons potřebovali a který jsem doufal a věřil, že nás nečeká: předvedl nejlepší zápas své profesionální kariéry a Patricka Petersona v jejich souboji 1na1 roznesl na kopytech, když byl schopný dělat big catche i když mu na zádech visel faulující hráč. Navíc to domácím šlo i po zemi a Steven Jackson odehrál svůj nejproduktivnější zápas v dresu Falcons. A k tomu všemu 3 turnovery Cardinals... Sešlo se to prostě fantasticky.

Moje velká chyba bylo rozdělení dvou v podstatě totožných sázek (prohra vs skórují méně, než 21 bodů - jaká je asi u defenzívy, jakou obvykle Cardinals předvádí, pravděpodobnost, že vyjde jen jedna z nich?)... takže v podstatě přemrštěný vklad do tipu, který neměl až takovou důvěru, tedy zbytečně utopený 3 unity. Holt vlastníma chybama se učí líp a těma nejhloupějšíma úplně nejlíp. Mějte s těmahle začátečnickýma přešlapama prosím trpělivost a nemyslete si, že jsem úplnej mentál. Jinak mimo tuhle blbost prostě haluz zápas, kdy je všechno naruby, takových je v NFL dostatek.

Jsem hodně zklamanej, ale těším se na příští víkend... spravíme si chuť.

Z večerních zápasů Tennessee U 17.5 KO (první polovina s nulou a přes 17 se přehoupli v poslední minutě po zbytečném faulu Texans - tip podle mě v pohodě, dal bych ho znovu)
Handicap a Over na Rams oba OK
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 1.12.2014, 17:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chiefs KO, překvapení se nekonalo, naopak jestli si C. J. Anderson udrží tuhle formu, tak z ofenzivy Denveru teprve půjde strach.

Jets - Dolphins
Under 42 (1,84 @pinnacle 2/10)
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 2.12.2014, 15:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zhodnocení:

Ravens - Chargers 33:34 - sázky na undery a výhru Ravens v HC pohřbila 4Q, kdy padlo 31 bodů. Rivers tentokrát zahrál skvěle, i když byl pod tlakem. Chargers jsou opět na koni.

Bills - Browns 26:10 - under v pohodě OK, když se poslední čtvrtina už dohrávala, šanci dostal i Johny Football. Uvidíme, kdo bude starterem v příštím zápase Browns.

Texans - Titans 45:21 - tak i Fitzpatrick se celkem pohodlně prosadil proti obraně Titans. Spolu s Raiders jsou to momentálně nejhorší týmy NFL. Sázka na under KO.

Colts - Redskins 49:27 - jen chviličku to vypadalo, že by mohli hosté držet krok. Bohužel se potvrdilo, co jsem si myslel - Luck byl k nezastavení.

Jaguars - Giants 25:24 - vést 21:0 a zápas prohrát, když jsou vaším soupeřem Jaguars? To je něco nepředstavitelného a tak trochu to ukazuje marast v New Yorku a moje "štěstí" v posledních dvou kolech NFL. Tipy v principu dobré i vývoj zápasu tomu odpovídá, ale pak se stane vždy něco neočekávaného, co tip zabije.

Vikings - Panthers 31:13 - další podobný zápas - Vikings zblokovali v úvodu 2 punty a vrátili je do TD. Udělat to v zápase jednou je výjimečné, udělat to 2x do poločasu je rarita v celé historii NFL.

Steelers - Saints 32:35 - opět neočekávaný výsledek od Steelers, v poločase 20 bodů, na konci 67.

Rams - Raiders 52:0 - demolice od Rams, alespoň jeden z hlavních tipů vyšel s přehledem

Buccaneers - Bengals 13:14 - Dalton se v prvním poločase hodně trápil a hosté mohou být rádi za hubené vítězství. under KO, HC KO

Falcons - Cardinals - zhodnotil kolega, Cards ztrácí momentum, mají hodně zraněných a do konce základní části i těžký los. Měl jsem taky trochu kliku, jelikož jsem začátek zápasu nestihl a live jsem podal lajnu U50,5, která došla.

Packers - Patriots 26:21 - výborný zápas. Packers byli trošku impotentní v red zone (3 FG) oproti Patriots (3TD), takže mohlo být rozhodnuto mnohem dříve. Jsem rád, že vyšel tip 5/5, tip na under taky OK

Chiefs - Broncos 16:29 - game of month z US tipů nevyšel, hlavně díky 1Q, kdy útok Chiefs zaznamenal krásných -10yardů, což je nejméně z celé letošní sezony ze všech týmů. Ukázalo se, že under 49 byl jistější sázkou.

Jets - Dolphins 13:16 - domácí se malinko vzchopili a HC pokryli, tip OK
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 2.12.2014, 16:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jets - Dolphins under OK

Bears - Cowboys pro mě no bet (i když pošilhávám po Under 51, ale nechám to být) a tak aspoň před nedělí jeden dlouhodobý tip.

Seahawks vyhrají NFC West (1,9 @bet365) 5/10

Seattle vyhrál pět z posledních šesti zápasů a v posledních týdnech tak zdatně stíhá Arizonu, a to především díky vynikající obraně. Poslední dva zápasy, ve kterých povolili soupeřům (Cadinals byli jedním z nich…) jen jeden field goal, budiž toho důkazem. Naopak týmu, který divizi stále ještě kraluje, zdá se, dochází dech. Seahawks čeká tento týden silná Philadelphie, ale důležité jsou ty tři zápasy poté: všechny divizní, z toho dvakrát doma a ten venkovní právě na hřišti Arizony. Na konci základní části budou mít podle mě 11 W, a rozhodující faktory pro tie-break H2H proti Cardinals 2-0 a divisional record 5-1.

Cardinals budou mít co dělat už tuhle neděli proti Kansas City a další týden v St. Louis a minimálně jedno zaváhání před vzájemným soubojem ještě přijde. I oni podle mě skončí s jedenáctkou (jestli vůbec) v kolonce vítězství a půjdou do PO z druhého místa.
Kebabking
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 5.12.2014, 14:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Browns - Colts 24:25
Colts -3.5 (1,95 @pinnacle) 7/10
Colts -6.5 (2,35 @bet365) 1/10


Pro mě zápas týdne. AH -3.5 sice může být dost tricky line a často už svádí k sázce na outsidera, ale tady by mohl být handicap vypsaný o dost výše (a nedivil bych se, kdyby tomu tak v neděli bylo) a pořád bych to viděl jako jednoznačnou sázku na hosty. Colts v posledních deseti zápasech vyhráli osmkrát - ve všech výhrách pokryli spread a průměrně měli náskok na soupeře 18 bodů. Andrew Luck prožívá životní sezonu, posílá přihrávky hluboko do pole lépe, než kdokoliv jiný v lize. Na druhé straně Browns budou znovu hrát s Hoyerem, kterému se sice doma daří podstatně lépe, než na cizích stadionech, ale v posledních týdnech zažívá dlouho očekávaný útlum.

Ve chvíli, kdy zasílám do K2 profi je na pinnaclu -3.5 s kurzem 2,07. Někdy se čekání vyplatí. Smile

Redskins - Rams 0:24
Rams -3 (1,952 @pinnacle) 5/10

Je zvláštní vidět tým, který porazil oba finalisty loňského Superbowlu jen s pěti výhrami na kontě a šancí na playoff čistě teoretickou. Rams mají momentum na své straně, po rekordní výhře 52-0 nad Oaklandem, a letos poprvé si jdou pro druhou výhru v řadě. Redskins sice s Coltem McCoyem na pozici QB docela ožili, ale i tak nevyhráli od října.

Eagles - Seahawks 14:24
Total Under 48 (1,925 @pinnacle) 4/10
Seahawks ML (2 @bwin) 1,5/10


Pro mě určitě jeden z nejzajímavějších nedělních zápasů. Nejlepší obrana proti nejlepšímu útoku - tyhle dva činitele se vzájemně vykrátí a rozhodovat bude souboj útoku Seahawks (což v této sezoně zatím znamenalo hlavně rushing útoky Russela Wilsona a Beastmode Lynche) a obrany Eagles.

Cardinals - Chiefs 17:14
Chiefs ML (1,99 @pinnacle) 3/10

Momentum a aura Cardinals je ta tam a tým pomalu dojíždí na klíčová zranění ze začátku sezony a nyní navíc dost možná přišel o running backa - se Stantonem na pozici QB byl Andre Ellington jediná spolehlivá ofenzivní zbraň Arizony. Jeho stav je kvůli poranění kyčle questionable.
Naopak na druhé straně to vypadá, že RB Jamaal Charles je po poranění kolene ok - proti Denveru měl jen 10 carries pro 35 yardů, což jsou obojí sezónní minima, pokud nepočítáme začátek roku. Tento týden nicméně trénoval bez omezení. Arizona je v momentální formě více, než hratelná.

Zápas jsem ve středu chytil s pěkným kurzem, od té doby to spadlo. Příště hodím echo dřív, aspoň do online chatu.

Lions - Buccaneers 34:17
Lions TT Over 27.5 (2,1 @bet365) 3/10

Lions prohráli poslední dva zápasy venku (a dohromady v nich dali jen 15 bodů), ale i tak mají slušnou výchozí pozici pro postup do playoff. Tady můžou krásně potvrdit poslední výkon proti Bears a nasypat slabé Tampě (i když v Cincinnati by se mnou asi nesouhlasili), která už hraje maximálně o co nejvýhodnější pozici v draftu, větší počet bodů.

Broncos - Bills 24:17
Total Over 47.5 (1,97 @pinnacle) 3/10

Kolem Peytona bude asi navždy ta otázka, jak dobře bude hrát v prosinci a lednu. V posledních dvou sezonách naházel v prosinci 30 TD a 6 INT (15/3, tedy přesně půlku, na domácím hřišti), takže tohle podle mě vůbec není pro tuto chvíli faktor. Bills sice nedají kůži nadarmo (a nedivil bych se, kdyby pokryli spread +10), ale budou čelit i skvělé running game, kterou se tým z Denveru v posledních dvou zápasech prezentuje.

Packers - Falcons 43:37
Packers TT Over 34.5 (1,9 @bet365) 3/10

Co dodat ke Green Bay. Určitě hlasitý adept na Super Bowl a Aaron Rodgers to je poezie v pohybu - v této sezoně 20 TD / 0 INT na domácím stadionu. Line -13 na Green Bay je natolik vysoká, že jsem zvažoval hrát i Atlantu v handicapu. Ale nedivil bych se, kdyby domácí vyhráli o 30, nebylo by to letos poprvé.

Raiders - 49ers 24:13
Total Over 40.5 (1,909 @pinnacle) 2/10

Titans - Giants 7:36
Total Under 46 (2 @pinnacle) 2/10

Chargers - Patriots 14:23
Total Under 53 (1,952 @pinnacle) 2/10

Pokud bude dobrá situace, tak půjdu proti davu. Zatím je line vypsaná na 51 a na jednom serveru jsem četl, že dokonce 99% lidí tipuje over. Nakolik je to pravdivá informace nevím, ale nedivil bych se tomu. Pravda je, že oba týmy jsou silně overové, ale v tomhle zápase jde o hodně, Patriots navíc hodně cestují (minulý týden do Green Bay), a to nebývají pěkné zápasy. Prozatím počkám do neděle, jakým směrem se O/U bude ubírat. Nakonec 53, takže under.


Naposledy upravil Kebabking dne 9.12.2014, 5:45, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy