Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Sázkařský hit "Vojtovo sázení" je nebo není PODVOD? (12.9.2014)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 12.09.2014, 8:40 Předmět: Sázkařský hit "Vojtovo sázení" je nebo není PODVOD? (12.9.2014)
Pište tipy na sázení
Citovat

Sázkařský hit "Vojtovo sázení" je nebo není PODVOD?

K tomuto článku jsem se odhodlal po několika velmi špatných zkušenostech sázkařů a také mne samotného zajímala ta "přenádherná zlato-zelená" obálka webu www.vojtovosazeni.cz, kde je všechno super, všechno vychází a na facebookovské fan page se všichni radují a oslavují OK tipy a výhry.

Tak jsem se začal pídit, hledat, oslovovat sázkaře, jaká je pravda!

1. fakt

Jako první jsem objevil stránku Zlodeji-zdieľači-kopiranti-a-iní-dotieravci-okolo-tipovania, která předkládá několik důkazů. Např. tento screen:



Výsledky:
Doi - Siniakova 2:0 OK
Brengle - Maria 1:2 KO
Georges - Oudin 2:0 + Karatantcheva - Mladenovic 2:1 KO


A právě ty dva KO tikety byly podle výše zmiňované FB stránky smazány.

K tomu přidá screeny zajímavé diskuse k tomuto:




Obyčejný uživatel tu historii Premium tipů ani nevidí, tedy nemá možnost vidět jaké tipy tam byly vyhodnocené, to mají jen lidé, kteří si zaplatí službu.

2. fakt

Nyní jsem vyzkoušel, jak je to s mazáním negativních reakcí na Facebooku

V čase 8:27 12.9.2014 jsem odeslal tento dotaz komentářem na Facebook:



V čase 8:47 12.9.2014 kontroluji bez přihlášení FB stránku Vojtovo sázení a tam nacházím 5 dalších komentářů:



Po rozkliknutí můj komentář zde již není, byl smazán. Samozřejmě ze svého Facebook účtu ho vidím, ale veřejnost nikoli.





3. fakt

Vznikla FB stránka ANTIVOJTOVOSÁZENÍ, kde najdete mnoho dalších zajímavých informací a důkazů k Vojtovo sázení.



4. fakt

Půjdeme se podívat na samotného provozovatele domény vojtovosazeni.cz:

contact: WEDOS-VHB-81402
name: Vojtěch Kazda
address: E.Destinové 1030
address: Milevsko
address: 39901
address: CZ
e-mail: vojtakazda(*a*)seznam.cz
registrar: REG-WEDOS
created: 06.03.2014 17:51:06

Srank: 0
Prank: 0

Počet FB fanoušků: 19100
Informace v jeho upoutávce na reklamu o návštěvnosti: Na svém webu mám stále dost nevyužitého místa. Proto jsem se rozhodl, že podpořím i další projekty, weby, společnosti atd... Velice rád poskytnu reklamu na vojtovosazeni.cz, kam denně zavítá průměrně 4 tisíce+ návštěvníků. O víkendech jsem zaregistroval návštěvnost až 17 tisíc. Samozřejmě nechci mít web plný reklam, takže povolím maximálně tři bannery. Přikládám obrázky, kde je možnost reklamní panel umístit.

5. fakt

Na FB K2 jsme o tomto již informovali a přišlo několik zajímavých komentářů a zkušeností:



a další budou jistě následovat ...

6. fakt

Na stránce Zlodeji-zdieľači-kopiranti-a-iní-dotieravci-okolo-tipovania najdete další zajímavý komentář s podnětem k České obchodní inspekci a jejich odpovědi:




Pár dalších důkazů ze stránky Zlodeji-zdieľači-kopiranti-a-iní-dotieravci-okolo-tipovania




7. fakt

Několik dalších lidí, kteří naletěli:
http://www.odpovedi.cz/otazky/zaplatil-jsem-za-produkt-druha-strana-nekomunikuje-a-ma-na-web-strankach-napsane-podminky-ktere-sama-nesplnuje
http://podvody.net/www-vojtovosazeni-cz-podvod/



Můj závěr:

Vojtovosazeni.cz je dle mého názoru klasický podvod na sázkaře, je vhodně upravována historie tipů, jsou mazány negativní reakce sázkařů, na negativní a reklamační zprávy a e-maily provozovatel nereaguje.

Na druhou stranu je třeba uznat, že marketing, webdesign a strategii prodeje má zpracovanou velice dobře a vše na první pohled vypadá velice důvěryhodně.

Kdo již naletěl, je těžké se nějak bránit. Trestný čin je tuším od 5.000,- Kč a zde se většinou jedná o zaplacení 1.000,- Kč na období, což je pod touto hranicí. Jediná šance je spojit více takových sázkařů, kteří naletěli a společně podat trestní oznámení, ale to si zase myslím, že bude těžší zorganizovat. Tedy patrně vše půjde dál, dokud lidé nepochopí o jaký podvod se jedná a přestanou jeho službu kupovat.


Naše zajímavá diskuse na facebookovském příspěvku na odkazu https://www.facebook.com/propitak/posts/817658601611658

Ono podobných stránek stále roste dost a dost, jako houby po dešti a v poslední době snad ještě více než v minulých letech. Tedy buďte na pozoru, osobně doporučuji přečíst dva články z červencového a srpnového čísla časopisu www.1x2tip.cz, kde jsme se problematikou placených tipů a podvodů poměrně široce zajímali, včetně zkušeností např. ondrabet, který testoval velké množství placených servisů s poměrně značnou investicí do nákupu tipů.

Na závěr opět pár otázek:

Máte někdo s vojtovosazeni.cz také zkušenosti, jaké?
Jaký máte názor na toto celé a co byste dělali, pokud byste byli podvedeni?


Naposledy upravil propitak dne 12.09.2014, 11:32, celkově upraveno 3 krát.
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.09.2014, 8:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ked je niekto natolko hlupy, ze bude doverovat podobnym sluzbam, tak nech za svoju hlupost zaplati.
A absolutne nechapem, preco riesis nejaky trestny cin?! Rolling Eyes
Podvod? Aky podvod? Skor by som trestal ludi, ktori su tak sprosti, ze poslu peniaze takemuto curakovi.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 12.09.2014, 9:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ono těžko říci jaké to může mít rozměry, zase ten design stránky, získat marketingové know-how, atd. atd. to něco stálo. Tedy případné příjmy by měly pokrýt tyto náklady a vytvořit zisk. Tedy usuzuji, že se může jednat o statisícové příjmy toho mladíka a to už je trestný čin.

Naposledy upravil propitak dne 12.09.2014, 11:53, celkově upraveno 2 krát.
PkonCBR
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.6.2014
Tipy a sázky: 462
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 72
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.09.2014, 9:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nevím zda trestný čin , má to tak nějak ošetřené, a lidi mu posílají peníze dobrovolně.

Funky :
to je prostě dnešní doba, lidi vidí možnost velkých peněz , všude samá chvála , jako z pohádky , jeho články o splnění svých snů , jde na to i psychicky , má svou strategii . Ale kdo četl někdy jeho infa k zápasum musí poznat že jen tipuje podle sebe, nic ověřeného atd.
ano občas chytne serii 6-8 zápasů v řadě ale jde jen o štěstí .
nedávno měl čas 8 patných tipů v řadě, lidi projeli cca 8-10 tisíc , pak dal tip chvilku před zápasem 2 tisíce, vyšel mu a vklad byl změněn na 10 tisíc , což se pak chvástal že je vytáhnul z mínusu Smile
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 12.09.2014, 10:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přidávám další věc z FB od Matyáš Masák






propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 12.09.2014, 11:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Další důkaz zaslal Karel Mergl

První screen obsahuje historii zápasů před odehráním zápasu Karlovic - Lu, kde je jako KO vyhodnocen zápas Melzer - Evans



Na druhém screenu je již vyhodnocen Karlovic - Lu, ale již tam zcela chybí zápas Melzer - Evans = byl vymazán.



Naposledy upravil propitak dne 12.09.2014, 13:18, celkově upraveno 1 krát.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 12.09.2014, 11:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se projektu vojtovosazeni.cz za můj zveřejněný názor k počtu návštěvníků, počtu fanoušků na facebooku a návštěvnosti bez jeho vědomí. Jednalo se o můj osobní názor a zkušenosti z této oblasti.

Tuto omluvu vydávám na základě e-mailové zprávy, kterou jsem dostal od provozovatele projektu vojtovosazeni.cz



Má odpověď a omluva:



Je s podivem, že provozovatel vojtovosazeni.cz mi na Facebooku nejdříve poděkoval a pak zaslal e-mail.

propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 12.09.2014, 12:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Další odkaz, kde se dané téma probírá, tentokrát u sousedů na Tipfóru:

http://www.tipforum.cz/viewtopic.php?f=36&t=12885
Scam
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.9.2014
Tipy a sázky: 2
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 11.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.09.2014, 16:53 Předmět: Lol
Pište tipy na sázení
Citovat

Pan Vojta viděl skvělou příležitost, to že někdo je závislí sázkař a nedokáže si vyhradit peníze je opravdu jeho věc.

Sázení má být pro zábavu a né vydělávání na živobytí, protože statistika je krutá a skutečně, když se mu teďd nedaří brzo jistě zase bude, nepodporuji cenzuru to je jediná věc, která mě na tomhle mrzí, ale to už ke SCAMU patří.

Ti co si stěžují na Vojtu jsou jednoduše blbci, co si nechají kecat do života a radši poslouchají někoho jiného jen proto, aby měli na koho svalit vinu, bohužel je to mu i tak všude kolem a všichni jsou radši ovečky co nakonec pak mečí. Kdybyste si radši vsadili z vlastního rozumu a vzali odpovědnost na sebe.

Přesně takovým hlupákům bych připomněl Darwina, jelikož "nejsilnější" skutečně vítězí.
kalishane
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 12.09.2014, 18:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zajímavé téma. Osobně by mne zajímalo, jestli opravdu existuje nějaký web, kde se za tipy platí, a který má nějakou dlouhodobou úspěšnost.

Nikdy jsem nic takového při sázení nevyužil, vždy jsem dal jen na "svoji hlavu", resp. na to, co mi můj "vnitřní hlas" poradil. Tak nějak jsem si vždycky říkal, že se těžko dostanu k nějaké zaručené informaci, k něčemu, co mi vydělá balík peněz. I kdybych za tu informaci měl zaplatit. Myslím si, že tohle je asi věc "vyvolených". Třeba se pletu, ale myslím si to. Viz. nedávný rapidní pokles kursů při sázce na nového trenéra Slavie Praha (určitě o tom spousta z Vás slyšelo).

Podle těch informací o "vojtovosazeni.cz", které tady jsou, si myslím, že to bude další z x-podvodných webů, kteří jen z lidí tahají peníze, nic víc. Navíc, při těch kursech mi přijde docela směšné za něco takového ještě platit. Na druhou stranu se nedivím, že na to spousta lidí naletí, a zaplatí. Je to marketingově dobře zvládnuté. Člověk, který za tím stojí, ví moc dobře, co dělá. A také ví, jak z lidí dostat peníze. Lidská hloupost je nekonečná....
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.09.2014, 21:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

boze, to je KOKOT!!! violent1 violent1 violent1
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 13.09.2014, 3:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

8. fakt

Zde je úryvek od uživatele na Facebooku se jménem Lukáš Novák, který pokládám za vyhrožování, ale také poměrně zajímavou informaci, kde hovoří o tom, že za projektem "Vojtovo sázení" "někdo" stojí a že tenhle "kolos" neřídí "jediný kluk", viz screen:



Mne na e-mail dorazilo pár informací, že za projektem někdo je a jsou to informace, že se jedná o sázkovou kancelář, nehovoří se o nějaké konkrétní sázkové kanceláři.

Na Facebooku jsem požádal uživatele Lukáš Novák, když se tak pěkně rozhovořil, aby nám řekl "kdo za projektem stojí".

Ono pokud si přečtete úvodní příběh na webu Vojtovosazeni.cz a také O mně a Všeobecné podmínky (pro jistotu jsem si udělal screeny), tak z textů jako "Tuto stránku jsem vytvořil ...", "Na web pravidelně umisťuji ..." apod. je patrné, že mluví v jednotném čísle o sobě, tedy že autorem stránky a celého projektu je on sám - Vojta, nikde není uváděna nějaká právnická osoba či skupina osob.

Pokud by za projektem "někdo" byl jak píše Lukáš Novák a dostávám do e-mailu informace, tak se nabízí tato otázka:

Je to uvádění v omyl, jsou uváděné texty na výše uvedených odkazech pravdivé nebo uvádí autor stránky návštěvníky a zákazníky v omyl? Pokud by uváděl návštěvníky a zákazníky těmito informacemi v omyl, opět se jedná o podvod? Jaký na to máte názor a dočkáme se odpovědi, kdo za stránkou tedy skutečně stojí nebo projekt skutečně vytvořil a vede sám jako jediná osoba Vojta?

Jelikož mám poměrně široké kontakty na různé osoby z kurzového sázení (velké portály, zpravodajské weby, sázkové kanceláře), pokusím se zjistit z jiné strany bližší informace k této otázce kdo stojí za projektem.

Následně se na Facebooku K2 ozval Tomáš Kára s tímto komentářem "minuly tyden u nas spolecnost Vojtovo sazeni podepsala smlouvu na reklamu do televize" a ".ale za mnou ohledne smlouvy prijeli dva "kluci" z Usti nad Labem".



Pokud jsou tyto informace pravdivé, je otázka jak se skutečně jmenuje firma, která vede projekt Vojtovo sázení a zda to bude nebo nebude projekt jediného podnikatele fyzické osoby Vojtěcha Kazdy.

Informace o sázkové kanceláři v pozadí se vyvrátila.


Naposledy upravil propitak dne 14.09.2014, 9:32, celkově upraveno 1 krát.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 13.09.2014, 5:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vojta vydal na svém webu poměrně otevřené prohlášení, najdete ho na odkazu http://www.vojtovosazeni.cz/clanek/75 .

V podstatě v mnohém co zde píše mu musím dát za pravdu a zcela s ním souhlasím.

V ČR a SR je nějaký počet sázkařů (cca 300 - 500 tisíc dohromady podle našich odhadů) a z tohoto množství je cca 98 % rekreačních sázkařů, kteří stále dokola prohrávají, nemají žádnou disciplínu, nechtějí se moc učit, nechtějí hledat informace a pracovat na sobě v oblasti vzdělání se v kurzovém sázení. A co oni chtějí?

Odpověď je velice jednoduchá a již jsem jí několikrát psal: Oni chtějí jen samé OK tipy, samozřejmě zcela zdarma, nedejbože, když bude nějaké KO a třeba za to ještě platit nějaké peníze, to už vůbec, to je rovnou podvod. Jsou v určitém počtu silně závislí na kurzovém sázení, čistí gambleři, mají velké osobní problémy, sociální problémy, jsou silně negativní a pokud navštěvují nějaký projekt o kurzovém sázení na internetu (poskytování tipů, diskuse, apod.), tak dokáží být opravdu silně negativní a agresivní. V tom s Vojtou naprosto souhlasím.

Je to taková masa divná "masa" lidí, o kterou já třeba osobně nestojím. Když Vojta šel do takového projektu, má kvalitní marketing, musel toto předem očekávat, že dokáže přivést masu lidí, ale ta masa se bude adekvátně chovat. Projekt K2 patří k těm středním v oblasti kurzového sázení (pravda návštěvnost okolo 2500 měsíc není bůhví co), ale dokázali jsme lidi vychovávat a chceme spolupracovat jen s lidmi, kteří chápou nebo se naučí chápat náš bezplatný e-book, pochopí money management, pochopí specializaci na sport/ligy, pochopí, že je třeba poctivě sázkařsky na sobě pracovat a obecně prostě pracovat na vlastních tipech, pochopí, že jsou OK i KO tipy, pochopí negativní KO období a obecně pochopí jednu důležitou věc, že kurzové sázení je sakra těžký obor pro výdělek.

Toto všechno takoví sázkaři pochopí, mají tři volby k úspěchu
- být zodpovědným rekrea sázkařem a dál sázet rekrea, ale zodpovědně
- makat na sobě a postupně se pomalu stát profi sázkařem nebo si najít kvalitní zdroj placených tipů (těch je na světě jako šafránu) a brát kurzové sázení jako investici a ne gambling
- prostě přestat sázet, zcela ukončit své kurzové sázení

nebo mají volbu k neúspěchu, zůstat v té negativní smyčce a být tím donekonečna naštavným gamblerem.


Prostě je to tak, ať si kdo chce co chce říká.

Oblast placených tipů je silně rizikové podnikání, mnozí se v tomto podnikání již spálili a to byli i velmi kvalitní sázkaři. Široce o tom píši v našem časopisu www.1x2tip.cz (červencové, srpnové i v podstatě zářijové číslo).


Ještě k té masovce a KO tipům.

K2 funguje opravdu 14 let od roku 2002, K2profi což by měl být hlavní motor (v minulosti také byl) je dost posledních let (asi 10 let) v mínusu. Víme to, nechceme nic skrývat, mazat tipy, upravovat tipy, všechny tipy, které v K2profi jsou, tak jsou pravé, neupravené a bilance je záporná. Je jasné, že pro nějaký obchod to je velmi špatná reklama a patrně proto k nám nechodí ta "masovka", ono o ni ani nestojíme. Přesto jsou v K2profi dlouhá léta kvalitní sázkaři, kteří měli/mají velký počet tipů a jsou v plusu, ale bohužel ta masa lidí, nekvalitních rekrea sázkařů, kteří se také K2profi účastnili v celkových číslech sráží do mínusu cca 5 %. A otázka 5 % je nějaká velká katastrofa? Když 5 % čistého zisku je již bráno jako poměrně kvalitní zdroj tipů, tak 5 % hodnotím jako mínus, ne jako katastrofu. Katastrofa by to byla, když by ten mínus byl třeba 30 %.

Další takový příklad negativního jednání. Provozujeme e-shop, kde jsou také nezávislé recenze kupujících, které v žádném případě nejdou editovat a nejdou ani odstranit. Neodstraní je ani Heureka, pouze pokud by došlo k soudnímu sporu a soud by uznal recenzi za neoprávněnou.

Jako příklad se podívejte na odkaz http://www.betting-shop.eu/RECENZE-HEUREKA-a4_0.htm . Je zde poslední uvedená recenze od jednoho našeho zákazníka (nick MarkBanyCZ na K2), kde uvádí svoji negativní recenzi takto: "prostě zajíc v pytli,žádné záruky,loni katastrofa a letos taky tak..."

V loňském roce si patrně zakoupil Gambrinus ligu e-book + zasílání tipů na celou sezónu, bilanci, všechny tipy a texty můžete prohlédnout http://www.kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?t=24748, ty byly odesílány na e-mail odběratelům v PDF. Poměrně hodně práce a času, cena produktu byla od cca 330 Kč do 1500 Kč na celou sezónu (cca 70 % lidí platilo 330 Kč) podle toho kdo si to v jakém čase zakoupil.

A jaká byla bilance?

Kolo / OK tipů / KO tipů / Vklady unitů / Výhry unitů / Index unitů / Yield unitů
1 2,00 6,00 28,25 22,86 -5,39 -19,08
2 6,00 5,00 48,50 70,73 22,23 45,84
3 8,00 10,00 77,50 99,70 22,20 28,64
4 10,00 13,00 80,75 115,41 34,66 42,92
5 7,00 6,00 64,00 82,87 18,87 29,48

6 4,00 11,00 75,00 47,14 -27,86 -37,15
7 5,00 13,00 65,90 64,20 -1,70 -2,58
8 1,00 13,00 55,00 16,92 -38,08 -69,24
9 0,00 5,00 23,00 0,00 -23,00 -100,00

10 2,00 4,00 22,50 26,50 4,00 17,78
11 4,00 5,00 53,00 50,12 -2,88 -5,43
12 1,00 8,00 42,50 14,64 -27,86 -65,55
13 0,00 3,00 18,00 0,00 -18,00 -100,00

14 1,00 3,00 15,00 17,10 2,10 14,00
15 2,00 7,00 45,00 22,73 -22,27 -49,49
16 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 #DIV/0!
17 2,00 4,00 34,00 20,46 -13,54 -39,82
18 4,00 3,00 37,00 51,54 14,54 39,30
19 4,00 4,00 50,00 57,88 7,88 15,76

20 3,00 4,00 42,00 34,38 -7,62 -18,14
21 4,00 10,00 61,00 40,23 -20,77 -34,05
22 4,00 14,00 74,00 57,26 -16,74 -22,62
23 5,00 15,00 77,00 70,14 -6,86 -8,91

24 6,00 11,00 47,00 64,24 17,24 36,68
25 3,00 13,00 77,00 49,40 -27,60 -35,84
26 6,00 3,00 40,00 71,64 31,64 79,10
27 8,00 7,00 61,00 85,54 24,54 40,23
28 9,00 12,00 80,75 123,78 43,03 53,29
29 5,00 8,00 58,50 58,54 0,04 0,07

30 7,00 21,00 110,00 82,36 -27,64 -25,13


Počet OK: 123
Počet KO: 241
Vklady unitů: 1563,15
Výhry unitů: 1518,31
Profit: -44,84
Yield: -2,87 %

Odpovídá těch -2,87 % a ta práce označení "zajíc v pytli a katastrofa"?

Nyní si předplatil Sponzor K2, kde je po 4 měsících tato bilance tipů:

STATISTIKA - Profi sázení moderátora Internet Tips
Říjen 2013 - duben 2014: profit +294,15 (Yield +35,06 %)
Květen 2014: profit +31,60 (Yield +30,98 %)
Červen 2014: profit +26,11 (Yield +25,11 %)

Červenec 2014: profit -9,16 (Yield -13,67 %)
Srpen 2014: profit +44,80 (Yield +37,97 %)

Zasílané tipy na e-mail Sponzorům K2 - STATISTIKA
Květen 2014: profit +41,83 (Yield +21,67 %)
Červen 2014: profit +26,94 (Yield +10,20 %)

Červenec 2014: profit -49,40 (Yield -39,19 %)
Srpen 2014: profit +33,25 (Yield +10,46 %)

Viz http://www.kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?t=27618

Je třeba podotknout, že on poslal objednávku 24.8.2014 a zrovna chytil poměrně špatné období, pak chápu, že reagoval v recenzi jak reagoval. Ale řekněte, toto je nějaký "zajíc v pytli" či "katastrofa" za 65 Kč/měsíc? Vojta prodával své Premium tipy za 1000 Kč/měsíc.

U tohoto uživatele mám jasno, po skončení sponzorského období s ním již nechci spolupracovat, protože nechápe základní principy, které jsem již popsal - money management, existují OK a KO tipy, existují OK a KO série, v této oblasti kurzového sázení nelze poskytovat žádné garance, ty vám neposkytují ani podílové listy, akcie, obligace, tam také žádné záruky neexistují. Vše odráží vývoj, buď se prostě daří nebo se nedaří. A znovu musím zopakovat, kdo hledá jen samé OK tipy, funguje na gamblingovém sázení (např. all-in na jeden zápas, apod.), tak hledá zlatý grál a chce ho ještě zadarmo, který ovšem neexistuje, ať hledá dál, to je každého věc.

K2 nemá až tak kvalitní marketing, ale má marketing, který dokáže přivést ty rozumné a racionální lidi, kteří se chtějí učit, chtějí na sobě pracovat a vše popsané chápou a věřím, že dokáže přivést i profi sázkaře, kde již s mnohými spolupracujeme. O tu negativní "masovku" nestojíme, proto nemá K2 takovou návštěvnost. Chceme dělat věci tak jak jsou, seriózně, po pravdě a dlouhodobě a to holt pro tu "masovku" není košér, masovka sem nechodí a my jsme v podstatě rádi.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 14.09.2014, 9:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vojta zavádí verifikaci tipů viz jeho článek na tomto odkazu http://vojtovosazeni.cz/clanek/76

Bohužel v uvedeném článku chybí přímý verifikační odkaz, kde je možné vyhodnocené tipy prohlédnout.

Sám uvádí "Stránka sama počítá úspěšnost tipů (ROI), kterou vám vždy na konci měsíce zašlu na email, nebo zveřejním na Facebooku."

Pokud nebude k dispozici verifikační odkaz, kde si každý může danou statistiku a tipy ověřit, pak se nejedná o verifikaci. Pokud bude k dispozici veřejný odkaz na verifikaci, pak se jedná o fair přístup a spravedlivou verifikaci.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 14.09.2014, 10:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nyní nacházím onen přímý verifikační odkaz sám na http://www.oddsportal.com/profile/vojtovosazeni/
ouki
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.1.2009
Tipy a sázky: 256
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 51.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.09.2014, 13:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prosím Vás, již od pohledu je vidět, že web Vojtovo sázení je děláno naprosto profesionálně a jeden kluk za tím rozhodně nestojí. Za tím stojí nějaká celá firma a nepřekvapilo by mě, kdyby opravdu měla něco do činění s nějakou sázkovkou, protože těch webů je takto více. A asi se nemusíme bavit, že webu Vojtovo sázení netřeba jako sázkař dávat jakoukoli pozornost.

2kalishane: Ano, je web či asi i několik, kde je dlouhodobá úspěšnost, ale za tipy se neplatí, je to zdarma, nicméně je velmi obtížné se na ně dostat, je to uzavřenější komunita sázkařů a nový člen musí ukázat svůj značný přínos pro web, což je velice obtížné.
PkonCBR
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 29.6.2014
Tipy a sázky: 462
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 72
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.09.2014, 20:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

nevěřím že jen tak by se dostali 2 kluci do reklamy , tohle bude něco velkého a slušně rozjeté peníze .
Alah
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.3.2012
Tipy a sázky: 46
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 15.09.2014, 21:12 Předmět: jak se dela uspesne sazeni...
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj doporucuji tuto diskusi..myslim ze se celkem odkopal...

https://m.facebook.com/479479992153592/photos/a.479634252138166.1073741829.479479992153592/561293517305572/?type=1&comment_id=561337573967833&reply_comment_id=561447997290124&offset=0&total_comments=37

propitak: přidávám screeny z tohoto odkazu a jedná se o FB příspěvek https://www.facebook.com/479479992153592/photos/a.479634252138166.1073741829.479479992153592/561293517305572/?type=1




K tomu zveřejnil tyto odkazy na tikety Smile

https://www.T.....cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-71645588033&idb=-1&hash=d73pEBfL&t=dGlrZXQgMS42MiB6YSAxMCAwMDBLxI0gT0s%3D%0A&data=QUtVOzEwMDAwO0NaSzsxLjYyOzE%3D%0A&popup=1
https://www.T.....cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-71645595391&idb=-1&hash=qCKtJnqA&t=dGlrZXQgMS41NSB6YSAxMCAwMDBLxI0gT0s%3D%0A&data=QUtVOzEwMDAwO0NaSzsxLjU1OzE%3D%0A&popup=1
https://www.T.....cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-71645600735&idb=-1&hash=MQqf5BsL&t=dGlrZXQgMS41NSB6YSAxMCAwMDBLxI0gT0s%3D%0A&data=QUtVOzEwMDAwO0NaSzsxLjU1OzE%3D%0A&popup=1
https://www.T.....cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-71645613085&idb=-1&hash=W7Y2Papk&t=dGlrZXQgMS41NSB6YSAxMCAwMDBLxI0gT0s%3D%0A&data=QUtVOzEwMDAwO0NaSzsxLjU1OzE%3D%0A&popup=1
a další podobné.

Jedná o reálné tikety nebo o tikety za nety (virtuální hodnotu Tipsportu) nebo se jedná o připravené tikety?

Můj názor a praxe je, že takové vyšší částky 5000 Kč schvalují bookmakeři (zejména v celkové takové vysoké částce) a schválení trvá přibližně minutu až několik minut. Podle mě není možné vsadit reálný tiket za reálné peníze v čase 8:17:21, 8:17:37 a 8:19:17,8:19:41 apod. Poprosím o vysvětlení samotný T...., jak je to s těmito tikety.
ondrabet
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.7.2012
Tipy a sázky: 10
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 49.2Hodnocení kvality tipů: 49.2Hodnocení kvality tipů: 49.2Hodnocení kvality tipů: 49.2Hodnocení kvality tipů: 49.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.09.2014, 10:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hned jak jsem se na zdejších stránkách zmiňoval o placených tipech, mi jeden zdejší uživatel poslal Vojtu k posouzení. Poslal mi login na jeho účet, tak jsem se podíval. 5 minut a bylo mi jasný, že se jedná o podvod. Proboha lidi, zkuste alespoň trochu uvažovat. Jeho systém není nic jiného, než hazardní způsob her: zvaný martingale. http://cs.wikipedia.org/wiki/Martingale

Po pročtení zdejších odkazů a diskuzí jsem se fakt od srdce zasmál. Nejvíc tomu vyhrožování. Vůbec nevím proč se Propiťák takovému spratkovi omlouval. Jen tím získal na větším sebevědomí. Jeho vyhrožování, bylo směšné. Stejně tak jako je směšné, že by si platil reklamu v TV. Upozorňovat na sebe takto veřejně určitě nebude, protože by Vojta mohl také skončit ve vazbě. Vojtu bych rád potkal (ať už se za tímto pseudonymem skrývá kdokoliv), abych mu mohl plivnout do tváře.
Nesnáším parazity, kteří těží z lidské hlouposti.
Alah
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.3.2012
Tipy a sázky: 46
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 16.09.2014, 14:17 Předmět: konverzace FB - promazaná
Pište tipy na sázení
Citovat

Alah
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.3.2012
Tipy a sázky: 46
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 16.09.2014, 14:24 Předmět: rozdíl mezi normálním a LIVE ticketem
Pište tipy na sázení
Citovat



a LIVE ticket



takže ty jeho tickety rozhodně LIVE nejsou....
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 16.09.2014, 20:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Otázka na znalce sázek u Tisportu, resp. znalce systému:

Jde nějakým způsobem rozlišit, který tiket je "odeslaný" na pobočku a nevsazený za reálné peníze a který tiket je skutečně vsazený za reálné peníze?

Je mi jasné, že oba tikety se pak vizuálně tváří naprosto stejně. Ale jde mi o to, zda podle URL adresy a znaků v ní nebo z html kódu či nějak jinak jde rozpoznat "odeslaný tiket na pobočku nevsazený" od "vsazeného"?


Kdo nepochopil vysvětlím rozdíl a o co mi jde:

A) připravím si na webu tiket, odešlu ho na pobočku, ale nevsadím, zároveň tento tiket přidám do Tiket arény a lidem ukazuju odkaz na tento tiket v Tiket aréně (i když vlastně nebyl vsazen, je na pobočce, ale v Tiket aréně má označení normální)

B) připravím si na webu tiket, odešlu na pobočku a vsadím na pobočce nebo vsadím na webu tiket (Kč nebo nety), následně tiket přidám do Tiket arény a lidem ukazuju odkaz na tento tiket v Tiket aréně (byl vsazen)

Pak ty obrazovky Tiket arény těchto dvou odlišných tiketů vypadají stejně nebo ne?
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 17.09.2014, 7:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Výsledek zkoumání těchto tiketů zní, že s největší pravděpodobností jsou pravé a vsazené. Pak na profilu Tipsportu Kazdy (viz
kód:
https://www.T.....cz/ViewClientProfileAction.do?pId=BUS4rN4bPoFQfVcHIBze5Q%3D%3D&countryId=1
) jsou celkové tikety a Vojtovo sázení v mínusu -20 % ROI, což při těch vkladech 5000 Kč až 10000 Kč, tedy vysokém objemu sázek, může znamenat značný finanční mínus. Je zde uveden menší počet tipů/tiketů, zda měl dříve jiný účet (např. Kazda) je otázkou. Nebo je za vším třeba něco úplně jiného ... což by nám měl potvrdit nebo vyvrátit samotný T...., kam jsem odeslal žádost o vyjádření (marketingové oddělení), zatím odpověď nedorazila.
Alah
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.3.2012
Tipy a sázky: 46
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 17.09.2014, 17:28 Předmět: Vojtovo S
Pište tipy na sázení
Citovat

Taky nad tím dumám....a podle mne Vojta nepříliš inteligentní gambler a manipulátor.

Moje střípky:
1. Vsází výhradne u Tipsportu....žádné jiné tikety neukázal, neprovádí žádné hledání lepších kurzů....

2. Pro verifikaci úspěšnosti si vybere oddsportal, kde nejde zadávat výše vkladu, i když výši vkladů u svých tipů mění

3. Včera na FB vyhlásil soutěž o měsíc premium zdarma, že kdo postne screen obrazovky s jeho reklamu na Novasportu. Když se ho v diskusi jeden nadrženec ptal co to znamená postnout...tak napsal že neví, ale že se to používá...až po nějaké chvíli si to asi vygooglil...což se mně u člověka který dle vlastních slov "Zápasy vybírám, jak nejpečlivěji umím. Hodiny a hodiny trávím studováním jednotlivých utkání, předzápasových sestav, zranění a vše posuzuji podle detailů. Snažím se, aby byly servírovány jen ty nejlepší tipy. "

tak já nevím...mně se to celé nějak nezdá...


Naposledy upravil Alah dne 17.09.2014, 21:03, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.09.2014, 18:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kdyby nešlo o peníze spousty lidí, bylo by to spíše pro zasmání.
Já si myslím, že někdo využívá pružnosti mantinelů našich zákonů, jde prostě jen o to, nalákat křeny. Kdyby byl tak dobrý, jak tvrdí, byl by výše než v 6.třídě Tipligy a rozhodně by se pochlubil svými tipy v Tipcupu.
Při svých proklamovaných kvalitách by neměl problém uspět v něm.
Nevím, kdy přesně zahájilo Vojtovo sázení, ale nějaký ten postup stihnout mohl, když jsem to dokázal i já.
Alah
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.3.2012
Tipy a sázky: 46
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 17.09.2014, 19:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

o T.... lize to není...TL se hraje o drobné...30-1000Kč a to je mimo jeho range.
Tředa předevčírem byla tiket areně akovka s vkladem 200000....

https://www.T.....cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-71635314222&idb=-1&hash=hyoCWFuG&t=dGlrZXQgMS43MCB6YSAyMDAgMDAwS8SNID8%3D%0A&data=QUtVOzIwMDAwMDtDWks7MS43MDs1%0A&popup=1

a sázkař je taky v 6.třídě...
Alah
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.3.2012
Tipy a sázky: 46
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 17.09.2014, 22:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

http://www.danielsbetting.com/article/7

http://www.vojtovosazeni.cz/clanek/49

doslovně stejné...

http://www.danielsbetting.com/article/about-me

a


http://www.vojtovosazeni.cz/clanek/o-mne

Smile
Alah
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.3.2012
Tipy a sázky: 46
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4Hodnocení kvality tipů: 142.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 17.09.2014, 23:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

sledujte jak měnil komentář, měl vsazeno na výsledek i počet golů....původně tipoval vítězství portugalska...Smile

RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.09.2014, 8:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Však jsem nemyslel Tipligu jako zdroj peněz, ale jako reklamu. Na postup musí být člověk většinou v plusu a hlavně má denní limit a nemůže umazávat špatné tipy! Smile
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 19.09.2014, 11:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po projednání celé situace se zástupci Tipsportu a Fortuny (šéfové marketingu) i skupiny Livesport (Oddsportal), mohu spekulace ohledně spolupráce Vojtovo sázení a nějaké sázkové kanceláře zcela vyloučit. (Jak mam mnoho zkušeností z této oblasti kurzového sázení, tak mám i poměrně hodně kontaktů na různé osoby, sázkové kanceláře a provozovatele stránek o sázení a s mnohými mam velice dobré partnerské vztahy)

Z dalších mailových informací a důkazů, které mne stále zasíláte je pravděpodobné, že fyzická osoba "Vojtěch Kazda" původně z Milevska je pouze takovou "loutkou" a pokud z toho bude nějaký větší průšvih, tak to na něj i celé spadne. Za projektem je někdo úplně jiný Smile "mladí a odvážní" s financováním od jiné osoby (patrně příbuzenského vztahu).

Mám takový vzkaz pro provozovatele Vojtovo sázení: "Možná budete rádi za tento článek, který ty hlavní podvody přibrzdil či možná zastavil, nevím. Ono pokud by to jelo dále na vlně těch velkých podvodů a nachytalo se ještě větší množství osob než dosud, mohlo by to dopadnou vše mnohem hůře. Pokud by se toho chytla média (např. ideální A Dost od streamu, Reportéři ČT, apod.), tak by to mohlo dopadnout mnohem hůř, nejen pro ty "mladé a odvážné", ale třeba i pro tu osobu, která to celé financuje. Sám jsem žádný podnět médiím nepodal, protože nejsem v roli podvedeného a žalobce narozdíl od těch stovek až tisíců naštvaných sázkařů, kteří byli uvedeni v omyl klamavým informacemi a reklamou.

Tímto pro mne širší sledování tohoto projektu končí, přeji Vojtovo sázení, aby najel na fair přístup, pak může být projekt úspěšný.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy