Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: France LNB 2014/15

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.10.2014, 15:21 Předmět: Basket: France LNB 2014/15
Pište tipy na sázení
Citovat

5.kolo:

Le Mans vs Cholet
Cholet ML @3,49 (4/10 - Pinnacle)

Specificky zapas v specifickom pondelnajsom termine. Specifickost spociva v osobe Ermana Kuntera, sucasneho trenera Le Mans a zaroven v minulosti dlhorocneho trenera hosti zo Cholet. Kto cital preview v poslednych 2 vydaniach casopisu tak vie, ze Cholet je tim so slusnym potencialom, ktory v uvode sezony sice moze pokrivkavat, ale postupom casu by v zavislosti na absenciu v poharoch mal rast a posuvat sa tabulkou smerom dopredu. Zatial je sezona Cholet naozaj presne opacna ako ta minula - 2-2 start, takze nic moc, toboz ked hrate z prvych 4 kol hned 3krat doma a najma, tragicka uspesnost za 3body, faktor, ktory tak skvele fungoval v preseason a na uvod predoslej sezony. Zatial sa nepodarilo vymackat maximum z novych francuzskych posil, od ktorych som cakal na pomery francuzskych hracov v timoch/v lige velke veci, najma efektivita v zakonceni je miziva, minuly zapas je snad z tohto pohladu zlomom na ceste k postupnemu zlepseniu. Zatial Cholet ma skvele ciste v stratach, ako aj v ziskoch, kde v ziskoch ukazuje svoje defenzivne majstrovstvo najma Rudy Jomby.

V tomto smere su si timy dost podobne, ziadne prekvapenie, viz v time Le Mans su skveli hraci, co sa obrany tyka na poziciach SG/SF (Kahudi/Eito/Issa). Problem je takisto utocna stranka veci, alias tim je v prestavbe (znova sa tyka oboch timov, aj ked prestavba je slovo skor hodiace sa k domacim, hostia po tragickej sezone museli pristupit k obmene kadra). V Le Mans je zatial jedina istota - Charles Kahudi. Kombinacia timu v prestavbe, lahsich superov na uvod, tesnych koncoviek a zdraveho Kahudiho (co bola v poslednych sezonach vzacnost) sa podpisala nad jeho neskutocnymi statistikami v uvodnych 4 kolach LNB. V time, kde sa zranila ocakavana jednotka na PG Rodrigue Beaubois tesne pred zaciatkom riadnej sezony, kde Amici zatial su za ocakavaniami (Armon Johnson uz bol jednou nohou na ceste hladat si novy tim) a kde Mouphtaou Yarou zatial neukazuje to, co predvadzal na uvod minulej sezony v Radnicki Kragujevac - malo zapojeny do hry, nie moc uzitocny, neefektivny.

Rozdiel medzi timami je ten, ze Cholet hra stale s tym istym repertoarom hracov a zlepsovanie hry, najma v ofenzive, je namieste. Okrem ineho, na ukazku si treba porovnat superov, ktorych mali timy v prvych 4 kolach a dosiahli pri nich rovnaku bilanciu. Rouen/Dijon/Le Havre/Orleans, na druhej strane Dijon/ASVEL/Nanterre/Gravelines. Zo zoznamu dostaneme Dijon a na jednej strane svieti novacik, jeden z hlavnych kandidatov zostupu, ktory zatial tazi z toho, ze sa hraci v time poznaju a ze je to len uvod sezony a unava nema taky vplyv na ich stare telesne schranky, to Cholet celilo ASVEL-u, tentokrat fakticky tim, ktory ma potencial ziskat titul, v tom case este nehrali Eurocup, co hrali proti Cholet, Nanterre, ktorym aj cez zranenie TJ Campbella ide karta + je tam ten bonus v podobe horsej sezony s velkou snahou vratit sa znova do popredia (bez poharovych povinnosti, s dobrym francuzskym jadrom, ktore prezilo drobnu restruktualizaciu po majstrovskej/euroligovej sezone) a Gravelines, vzdy nebezpecny tim, ktory sa takisto chysta vratit na PO pozicie po sezone, ktora jednoducho na poli LNB absolutne nevysla. Le Mans v kazdom zapase zatial nepresvedcil, prehra s novacikom, potom kolaps v poslednej stvrtine s Dijonom, v lowscore suboji proti Le Havre doma nebolo daleko od dalsieho prepadaku a naposledy to malo nabehy na dalsi zapas a la Dijon, tentokrat sa ale napokon nic podobne nezopakovalo.

Limoges vs Orleans
+12,5 Orleans @1,98 (3,5/10 - Pinnacle)
Orleans ML @7,61 (0,5/10 - Pinnacle)


Na uvod by som rad povedal, ze vsetky ine terminy nez sobotne vo Francuzsku produkuju zaujimave vysledky, vo vacsej miere vyhravaju hostia a tym nemyslim zapasy a la Bourg vs Strasbourg, ale zapasy, ktore sa kvalitou timov vyrovnane, resp. domaci su favoritom, je jedno, ci pravom alebo nepravom. Limoges, zastupca LNB v Eurolige, siroky kvalitny kader, ale je to tim, ktory bojuje na dvoch frontoch, kde Euroliga ma rozhodne prioritu. LNB je vyrovnana sutaz a Limoges nie je tim (v poslednych rokoch, historia je bohata s mnohymi uspechmi), ktory by v poslednych rokoch pravidelne brazdil europske poharove sutaze. Ak by som sa vratil k minulemu kolu, zo 6 timov hrajucich v Eurolige/Eurocupe prehralo 5 timov, inak povedane maximum, ktore mohlo, pretoze Strasbourg hostil doma Dijon a dopredu bolo jasne, ze minimalne jeden vyhrat jednoducho musi. Dalsia z povrchnych ukazok vyrovnanosti LNB, mensej sirky kadrov, ako aj namahavosti boja na dvoch frontoch, toboz ked francuzske timy su skor v pozicii moznych prekvapeni, nez ocakavanych favoritov.

Orleans som hral v minulom kole doma proti Le Mans. Orleans je pre mna tim, ktory mam rad ako outsidera a vylozene ho neznasam ako favorita, viz situacia po 8-10 kolach LNB v minulej sezone, ktora viac-menej vydrzala do poslednych kol zakladnej casti. Orleans je potencialne ziskovy tim v sucasnosti. Zranenie Greenea hned v prvom kole urcite plany a ocakavania nastrbilo, v time ale zareagovali a Drew Viney ako nahrada nie je zla, najma z toho pohladu, ze v Orleans sa uz v minulosti mihol (9 zapasov v sezone 12/13). Kyle McAlarney pre posobenim v Orleans hraval prave v Limoges, dnes to bude znova klucovy hrac na ceste za potrapenim favorita.

Problem zapasu? Ako inak, Limoges minule kolo prehralo a tentokrat hra doma. Minule kolo, to bolo kolo po zapase v Tel Avive, takze nic prijemne z pohladu logistiky, aj ked sa hralo vo stvrtok a zapas s Le Havre rovnako ako ten dnesny v pondelok. Ja to ani nehram tak proti Limoges, aj ked Limoges po minulej sezone nie je nevhodny tim v hrani proti nim (hranice na LNB su naozaj vysoke, to iste plati o kurze nad ML nad 7, to mozete najst proti niektoremu novacikovi, prip. proti timu, ktory dlhodobo nefunguje, prip. taha dlhu seriu prehier/mnoho hracov je zranenych/prip. je tim vo financnych tazkostiach a hraci z dna na den odchadzaju a su nahradeni provizornymi riesenaniami v podobe mladikov, resp. veteranov z ProB (Hyeres-Toulon par rokov spat).

Preco som od zaciatku sezony nepisal tipy z LNB? Pisal som do casopisu a keby som pisal tipy, pisal by som v podstate mnohe veci, ktore boli popisane v casopise - to by bolo nefer pre tych, ktori si platia a citaju casopis.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.10.2014, 22:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

6.kolo:

Chalons-Reims vs Le Mans
Le Mans ML @2,26 (3/10 - Pinnacle)

Prvy dojem bol over. Lenze ked sa clovek pozrie na stats zo zapasu Pau/Orthez vs Chalons-Reims, chut na over ho minimalne trochu prejde. Ja si myslim, ze over pri danej hranici tesne nad 150 padne, uz len preto, ze hranica je nizko a hra Chalons-Reims, dokonca doma. Over si ale zahram s niecim podobnym do doublu, solicko bude venovane hostom z Le Mans.

O druzine Ermana Kuntera tu cele vlakno pred 4 dnami zacinalo. Odvtedy sa zmenili 2 veci - mimo jasnej prehry so Cholet sa po vzajomnej dohode s hracom v time zbavili Armona Johnsona - gratulacia je namieste. Preco drzat hraca, ktory je k nicomu, ked na trhu s volnymi hracmi je po zaciatku NBA a vyprofilovani supisk jednotlivych timov o x dalsich hracov viacej, ktori si budu hladat angazma aj v Europe. Le Mans netru biedu, sucasne posily sa moc nepodarili, tak najhorsia varianta je len cakat na zazrak, ze sa to casom nezlepsi.

Dufam, ze to bude urcitym impulzom. Na tom tip nestoji - Chalons-Reims trafili proti inak dobre braniacemu timu z Pau takmer vsetko, okrem ineho sa postarali o jeden z dalsich velkych obratov, ked poslednu stvrtinu vyhrali 37:10! Inak povedane, zapasy mimo sobotu su zalozene na prekvapivych vysledkoch/obratoch/momentoch/masivnych vypraskoch... Le Mans hraju zatial lepsie vonku ako doma, v Dijone stratili zapas podobne ako Pau/Orthez so zajtrajsim superom, v Orleans uz potom vyhrali, ako som spominal. Chalons-Reims, sice sympaticky novacik, ale nemyslim si, ze by mali byt doma favoritom a ak je to spravne vzhladom k vysledkom, tak po minulom kole je to dobra prilezitost zahrat Kahudiovcov.

///////

Nancy vs Cholet
Cholet ML @2,88 (2,5/10 - Pinnacle)

Zlahka, tzv. zostatkova hodnota. Nancy hraju Eurocup, jeden dovod ist proti nim. Vyhrali, co je fajn, na druhej strane, nebol to ziaden velky strelecky koncert, nebol to ziaden jasny vysledok, hrali doma, tych dovodov hrat proti nie je az take mnozstvo, ako by sa mozno dalo ocakavat. Napriek tomu je tu jeden dovod - Vaughn Duggins. Tento hrac sa nedavno zranil a kedze Nancy maju tim vyhradne postaveny na s5 (s Bandjom Sy ako backupom schopnym zahrat na SG-PF, pricom zvysni hraci uz hraju limitovane minuty (5-15), bolo nutne zranene SF promptne nahradit. A kedze zacala NBA, najst na trhu SF nebol velky problem. Kim English vyzera ako dobra volba, kedze v minulosti si zahral v LNB (napr. za Roanne), je slusny strelec, ktory je dalsou podmienkou pri fakte, ze podkosove duo nie je orientovane primarne na strielanie mnozstva bodov.

///////////

Orleans vs Le Havre
Le Havre @2,78 (2,5/10 - Pinnacle)
over 149,5 @1,88 (3/10 - bet365)


Orleans ako favorit, nieco som uz o tom pisal. Tu to nie je extrem, ale ako by aj mohol byt po neuspesnom starte do sutaze. Le Havre, obstarozny tim, ktory v uvode sezony bude schopny potrapit kohokolvek, toboz superov, ktori tomu v obrane moc nedaju, resp. sa v nej trapia. Orleans splna toto kriterium dokonale, ako aj kriterium vyssieho kurzu na Le Havre. Ziadne terno, v podstate vypisana rovina (bez domaceho prostredia), co sa tyka kvality timov - ta v longrune je viac-menej rovnaka, lenze tak ako Orleans bude casom stupat tabulkou, Le Havre bude len padat. Vyhra Le Havre tak priniesie uspech hned dvojnasobne (realny a potencialny).

Le Havre si proti Strasbourgu moc nezastrielali, nic prekvapive, obrana Strasbourgu pod Colletom je prepracovana, kvalitativne su dvojnasobni finalisti z poslednych dvoch sezon "niekde inde". Hranica vyzera fajn, ziaden extrem okolo 160,

////////

Pau/Orthez vs Dijon

under 145,0 @1,88 (3/10 - bet365)

Dijon, netreba nic pisat. Je lajna okolo 145,0 dostatocne vysoka pre zapas s Pau/Orthez? Pau/Orthez sa tazko zaraduje, pre mna tim s nizsim tempom hry, z coho plynu niektore lowscore zapasy, obrana, skor zavisi od supera a jeho kvality utoku. Do tohto underu sa pustam na zaklade minuleho domaceho vybuchu s Chalons-Reims. Dijon je uplne iny tim, zamerany viacej na obranu nez utok, s podstatne pomalsim prechodom, netreba zabudat, ze hraju vonku a ze bojuju aj v Eurocupe (uz 3 zapasy, naposledy doma s GC). Minuly rok 129 a 131bodov vo vz. zapasoch.

///////

Rouen vs Nanterre
-10,5 Nanterre @3,3 (2,5/10 - Unibet)

Rouen po dvoch vyhrach stagnuju. Prehra vonku s Ligomes o 30, akceptovatelne, prehra o 13 doma s dalsim novacikom s Bourg, pruser, prehra takmer o 50 s Gravelines, katastrofa. Su 2 moznosti - uzky kader, ktory po odchode Akingbalu nepriviedol ziadneho noveho hraca pod kos, strelba mnozstva trojkovych pokusov uz nezabera, celkovo uspesnost celeho timu je podpriemerna, k tomu priechodna obrana = po novacikovskom entuziazme prisiel tvrdy naraz s kazdodennou realitou LNB. Nanterre slapu, etablovana podkosova dvojica odvadza nadstandardnu pracu, zvysok timu sa vhodne pridava a tazi z priestoru a casu, ktori im obaja hraci prinasaju na strelbu spoza perimetra. Hrat vonku -4,5 nema vyznam = bud sa Rouen preberie a prekvapivo vyhra, alebo bude upadok pokracovat, co sa rovna prehra o 15 a viacej.

(Nadpriemerne tipy, vo vacsine pripadov velmi dobre priebehy zapasov a vysledok? Vysiel jeden jediny (resp. dva, ale z tych, ktore tu maju svoj vklad a rad, jeden). Aj to sa obcas stane. A ze pokryli Nanterre/Le Havre/Cholet klasicky hcp pre kurz "kolem dvou"? Tak tym, co to tak hraju/zahrali gratulujem, ja to beriem ako vynimku potvrdzujucu pravidlo.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.11.2014, 17:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

7.kolo:

Paris-Levallois vs Chalon/Saone

over 151,0 @1,97 (5/10 - Pinnacle)

Jediny jeden zradny piatkovy zapas pri predohravke 7.kola francuzskej LNB. Je to tip prveho dojmu a hranica ma prijemne prekvapila, preto nepokladam za spravne, aby som o 180 stupnov otocil pri lepsom rozbore oboch timov. Toboz, ked obidva timy v 6.kole odohrali lowscore zapas.

Tip ma svoje pre a proti, v tomto pripade niektore negativne vplyvy davaju sancu rozvinut aj tie pozitivne, ako napr. fakt, ze Chalon/Saone, pre mna horsi tim, bude celit uz v piatok Parizanom po stredajsom eurocupovom zapase v Bonne. Beugnotova filozofia bola vzdy zamerana na ofenzivny basketal, zatial je v sezone problem so stabilitou vykonov, co ide ruka v ruke s nie prilis vysokou efektivitou v utoku. Samozrejme, pre over sa to zda byt minusom, ako som ale hned uviedol, prechadzajuce suboje v LNB a to v pripade oboch timov, boli pod moznostami utokov. Zapas s ASVEL-om, tam je to zrejme a v poslednych tyzdnoch to zazili obidva celky, tam vycitat jednemu alebo druhemu horsiu efektivitu a lowscore zapas nie je namieste. Z pohladu overu je dolezity zapas v Bonne - Parizania tento dvojboj streda-piatok uz zazili, minuly tyzden odohrali najprv zapas v Bambergu, aby v piatok zdolali na vlastnej pode spominany tim z Lyonu. Rozdiel je v tom, ze tentokrat mali vyhrat a vyhru uz mali prakticky na dosah (o 17 13 minut pred koncom), ked od uvodu ovladali zapas a mimo zaverecnych sekund nikdy neprehravali (s Bambergom to bol od uvodu zapas jasne v rezii domacich).

Chalon/Saone v druhej sezone bez trenera Beugnota, ked som spominal nestabilitu v pripade domacich, pre Chalon/Saone plati do bodky to iste. Jeas-Denys Choulet posobil pri time uz v minulej sezone a vysledky sa daju klasifikovat rozhodne ako highscore. Vrasky trenerovi, ako aj mne, robi neisty start Erica Dawsona, co zotiera akekolvek snahy v hrani hosti, na ktorych je aj tak prilis nizky kurz (v sucasnosti urcite).

Beugnot a niektori hraci z timu Paris-Levallois prezili svoje najkrajsie roky kariery v drese Chalon/Saone, s ktorym nielenze slavili titul v LNB, ale vdaka nemu si mnohli zahrat aj v prestiznej Eurolige. To dodava tomuto suboju dalsi naboj, najma z pohladu domacich. Ti sa dostavaju pod tlak vedenia po serii nepresvedcivych vysledkov, nie je tajomstvom, ze parizsky tim ma vysoke ambicie (a nielen v tejto sezone) a akakolvek seria prehier vyvola negativnu reakciu zo strany vedenia.

Spat k bodom. Osobne som cakal hranicu cca 155. Hranica tam nie je z dovodu nedavnych subojom a vysledkov s ASVEL-om, kde v oboch pripadoch padlo okolo 120bodov, t.j. dlhodobe priemery oboch timov znizilo o cca 5bodov. Pri pohlade na minulorocnu vysku hranic z tohto suboja - zapas hrany na uvod sezony, ale nie v Parizi, ale v Chalon, 154,5, v druhom pripade sa zacinalo na 155,5 a vystupalo to az na tesne pod 160 (159,0). Treneri rovnaki, hracsky material sice odlisny, ale neda sa tvrdit, ze menej kvalitny (zaroven treba dodat, ze Choulet sa ku kormidlu Chalon/Saone dostal prave az po zapase (prehre) doma proti Paris-Levallois v minulej sezone).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.11.2014, 22:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Le Havre vs Nancy
Nancy ML @2,08 (3/10 - Pinnacle)

Snad jediny tip na zajtra, ktory ma zmysel spisat, nema tolko rusivych elementov, resp. sa da na niecom postavit (vo VTB Volgograd s novym trenerom, s hrackymi zmenami, avsak na priemerny Krasnoyarsk vonku 2,3, to je viac nez slabe, zaroven Krasnoyarsk nie je super, kde by sa dal zahrat dalsi s underov, kedze novym trenerom je defenzivny mag Dirk Bauermann, Astana stale bez Canera-Medleyho, zahrat proti vytazenemu estonskemu timu sa to da (-2,0 na hosti), ale takisto to nie je nicim prekvapive a pravdou je, ze aj hraci Astany nie su rozhodne vyrazne setreni - VTB/Kazachstan/Eurochallenge), zapas Mega Vizury povazujem za overovy, lenze lajna sialena a horsi tim vonku, zrejme to padne, ale znova tomu chyba "nieco", hcp na Crailsheim, ktory sa po prichodoch novych hracov predsa len zlepsil, znova je to hrana, ale paci sa mi to, v LNB by ASVEL mal uz konecne nieco predviest, najma v utoku a Rouen v domacom prostredi, to je idealny matchup, aby sa chytil napr. Edwin Jackson a nielen on, lenze -13,0 atd. ...).

Tip na Nancy postaveny na faktore Le Havre a 116bodov v poslednom zapase proti Boulogne-sur-Mer. Zopakovat nieco podobne je nemozne a realizovat co i len nieco polovicne proti o poznanie lepsie braniacemu superovi nebude o moc lahsie. Le Havre je slusny tim smerom dopredu, podpriemerny v obrane, t.j. ked nedame body v utoku, mame problem. Hraci Nancy toho mozu mat pomerne dost, predsa len zranil sa Duggins a English sa s novym timom a prostredim este len zziva. Faktom je, ze posledne 3 tazke zapasy odohrali kompletne v domacom prostredi a takisto vsetky 3 zvladli vitazne. Je jedno, v tomto pripade, ze Cajasol bol bez Pullena a predtym Oldenburg bez McKeeho/Stuckeyho, vyhra je vyhra a ta sa pocita, pre tento tip je to pozitivne.

Hrat na dvoch frontoch s timom, ktory rotuje, ale s5 ma nenahraditelnu dolezitost a hrava pravidelne okolo 30 minut, nie je jednoduche. Faktom je, ze hra Nancy je vhodna proti timom a la Le Havre - ofenzivny tim s horsou obranou, prestarnuty celok, zapas vonku. Nancy potrebuje podobne zapasy zvladat, ak nechce mat problemy s postupom do PO. Bonus v podobe posledneho zapasu Le Havre a ich ofenzivneho koncertu je tym jazyckom na vahach.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.11.2014, 20:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nancy vs Le Mans
Le Mans ML @2,8 (2,5/10 - Coral)

Last minute tip, nie zeby bol tvoreny na poslednu chvilu, skor spisany na poslednu chvilu, pretoze dnes nemam vobec cas. V kratkosti, kurz nie je nic extra, pretoze znacka Le Mans ma svoju vahu a par nepriaznivych vysledkov na uvod sezony s tym az tak vela nezmeni, zaroven Nancy nie su rozhodne stopercentni a neomylni, co sa ani v LNB realne neda. Le Mans konecne kompletni, t.j. dnes bude hrat aj Beaubois, aj Charles Kahudi, ktory zapas v Eurochallenge s KTP vynechal len z bezpecnostnych dovodov, aby sa drobne zdravotne problemy nahodou nezhorsili, toboz v zapase, kde zasa az tak moc neslo z pohladu Le Mans. Le Mans hrali o den skor nez Nancy, hrali v domacom prostredi atd. Le Mans hral zatial vonku rozhodne lepsie nez doma, Nancy su timom, ktory moze prehrat s kymkolvek, sirka sucasneho kadra Le Mans, ako aj fakt, ze dokaze pritlacit v obrane, ked je to potrebne, z nich robia tradicne vitany objekt pri zapasoch mimo domacu palubovku, toboz ked uvod sezony bol nemastny-neslany (novy tim, zraneny Rodrigue, nie zrovna idealne hrajuce americke posily).

Z Euroligy hram uz od stredy under v Barcelone, Panathinaikos by nemal mat problem s branenim perimetra, resp. Panathinaikos by mal konecne zahrat v utoku tak, ako je tradicne - t.j. viac-menej utrapeny vykon a nie bodova exhibicia okorenena neskutocnymi cislami za 3body.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.11.2014, 16:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nanterre vs Pau-Orthez
under 151,5 @1,91 (4/10 - Coral)
+10,0 Pau-Orthez @1,97 (2/10 - Pinnacle)


S hcpom je to pomerne zlozite, aj ked +10,0, ako aj logicky tie kurzy na ML v pripade hosti je trochu moc. Nie v kontexte toho, ako hrali obidva timy v poslednych zapasoch (vysledkovo), resp. kde sa nachadzaju v tabulke, skor v kontexte charakteru muzstiev, predovsetkym charakterom timu hosti.

Pau-Orthez je tim s pomalym tempom hry, co este statisticky umocnuje fakt, ze hraju vacsinou bez klasickeho centra a teda maju problemy na doskoku. Spojit tieto 2 veci a v tom idealnom pripade dostane clovek mix a la zapas s Gravelines. 40min + 2xOT = 50min a Pau-Orthez zapas dohrali s chudobnym poctom striel, ktore sa zastavilo na cisle 59 + k tomu 27 TH. Pau-Orthez su take menej talentovane Nancy so sirsim kadrom (aj ked aj Nancy vcera pritiahli dalsieho hraca, bolo to nevyhnutne). Nanterre dokaze rozhodne kvalitne branit, aj ked su v tomto smere pomerne prisposobivi, narozdiel od supera maju zbrane slusne diverzifikovane na viacerych poziciach.

Under tak vyzera pomerne dobre, napriek tomu, ze bilancia vzajomnych zapasov hovori nieco ine. Najma Nanterre, z overoveho timu, ktory vstupil medzi elitu z ProB, cez vitaza LNB, ktory prilakal dalsich kvalitnych hracov v snahe zahrat si v Eurolige, az po dnesnu podobu, kde je to taky klasicky francuzsky PO tim.

Pau-Orthez sa neda verit. Ja im ani neverim, preto su prave vhodni na zapasy vonku, toboz ked su znova raz vyrazne podcenovani, pricom to nema realny zaklad v zranenych hracov, prip. v neschopnosti nieco uhrat na palubovkach superov. Problem hcpu je len v nacasovani - je zlozite hrat na tim, ktory pred par dnami prehral vyhrany zapas a prehral ho po 2 predlzeniach, nie na vlastnej pode a dokonca v uplne opacnom kute Francuzska (Sever proti Juhu ako vysity). Pau-Orthez musia ist na zapasy vzdy na sever, po 4 dnoch to ale bude dalsi pomerne dlhy vylet, co je dalsia obava, aj ked v Parizi v tejto sezone uz raz prekvapili, ked zdolali Paris-Levallois 71:70.

/////////

Boulogne-sur-Mer vs ASVEL sa javi ako fajn zapas do livka. Z fleku su alternativy Over cokolvek (hranica 155) a vitazstvo domacich. Zaklad to ma najma v skutocnosti, ze hostia z Lyonu po prehre s GC odvolali dlhorocneho trenera Pierrea Vincenta (mimochodom, na popud Tonyho Parkera). Teraz je zlozite povedat, ci tragicke vysledky nie su z velkej casti aj zasluhou snahy hracov o odvolanie trenera. Zatial to prevzal jeho dlhorocny spolupracovnik Nordine Ghrib, pre ambiciozny tim to ale nebude alternativa, pri ktorej by vydrzali viacej ako mesiac. Over je mysleny ako reakcia na ... hosti, ktori maju hracov na to, aby hrali run and gun a sucasne bezvladie k tomu vola, resp. vola po volnejsom prejave, zlepsenej hre v utoku. Domaci su potom zaruka mnozstva bodov a rychleho basketbalu, narozdiel od poslednych 2 vypraskov hraju doma a mali by byt rozhodne konkurencieschopny. Tip na domacich vychadza z myslienky, ze odvolanie trenera timu nijakym sposobom neprospeje, ze posledne vysledky odzrkadluju hracsku kvalitu, resp. dlhorocnu auru ASVEL-u, kde trochu rozumny hrac sa malokedy chce zdrzat dlhsie obdobie (je mnoho pripadov, kde odchod sposobil prudky obrat v kariere roznych hracov).

///////

Limoges vs Dijon
Dijon ML @4,23 (3/10 - Pinnacle)

Minulorocne semifinale LNB, Limoges ho zvladli v pomere 3:2 na zapasy, finale uz potom polahky ovladli a stali sa majstrami pre sezonu 13/14.

Motivacia bude na strane celeho Dijonu obrovska. Nielen ta jednoducha, t.j. porazit posledneho majstra LNB, ale aj dosiahnut odplatu za bolestne vyradenie. Dijon to na Limoges ide - v minulej sezone v zakladnej casti doma vyhra, vonku prehra az po predlzeni, v prvej sezone Limoges po navrate z ProB rok predtym vyhrali hraci Dijonu dokonca obidve stretnutia. V spominanom PO potom uvodny zapas na pode Limoges znova vyhrali.

Atmosfera a pripravenost oboch timov by mohla hrat taktiez v prospech hosti. Dijon totiz cez tyzden len predlzil svoju hviezdnu cestu Eurocupom, ked po predlzeni vyhral aj 4. z 5 zapasov, tentokrat na pode Artlandu. To v Limoges po vybornom vykone nemohli hraci odchadzat zo zapasu s CSKA uplne spokojni - po 3.stvrtine domaci viedli o 12 a bolo nakrocene k senzacii, avsak 4.stvrtina v pomere 5:27 bola tym pravym vytriezvenim do krutej reality. Dijon moc zapasov vonku nevyhrava, ale Limoges sa zda byt vynimkou, resp. 3 kvalitne zapasy v LNB po sebe ponukaju priestor k naprameniu harmonie. Under sa javi dobre taktiez, toboz po kvalitnej streleckom predstaveni s CSKA (tym myslim z pohladu Limoges nie zrovna stabilne trojky).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.11.2014, 20:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chalons-Reims vs Orleans
over 151,0 @1,92 (4,5/10 - bet365)
over 158,5 @3,21 (1,5/10 - bet365)


Dal som to do dalsieho prispevku, bolo to tu avizovane uz od vcera, ked som pridaval sobotne tipy (to som len reagoval na pripomienku, ze pomozu aj holotipy (mnohym), minimalne vo faze, kedy je mozne zahrat tu prvu hranicu, aj ked to napr. nemaju vypisane vsetky SK - a potom napr. mozete stihnut niekedy aj lepsiu hranicu nez sam autor, to uz je o stasti a zrucnosti kazdeho z nas).

V podstate 2 overove timy a fajn hranica, co viac k tomu pisat? Chalons-Reims hralo v uvode sezony v podstate so vsetkym jasnym underovym materialom z ligy a to behom par kol, toboz v rozsirenej spolocnosti s 18 timami. 2xDijon (aj vo French Cupe), Pau-Orthez, Le Mans, Nancy (aj ked ti su specificki, v tomto pripade hrali vonku, takze to plati takmer stopercentne). Zapasy so Chalon/Saone, Paris-Levallois a Boulogne-sur-Mer O160+, mimochodom, aj niektore zapasy so spominanymi underovymi vybermi (Le Mans/Pau-Orthez). Orleans, podobna charakteristika, tiez dost zapasov s underovymi, pricom aj s nimi zahrali miestami overy, hral som over s Le Havre, ten nevysiel, ale po naozaj zahadnych smolnych okolnostiach (neproduktivna posledna stvrtina za vyrovnaneho stavu a vitazna strelca McAlarneyho pol sekundu pred koncom zapasu a to este z neskutocnej pozicie a strely a la cirkus, jednoducho pech po vsetkych strankach (hral som aj Le Havre ML..). 57bodov Chalons-Reims zo zapasu s Dijonom nech je idealny odrazovy mostik k tomuto dohravanemu zapasu.

Cakam 160+, takze preco si nezvysit hranicu, toboz ked betko sa ukazuje, ze ma hranicu milejsiu nez Pinna.

(Inak v sobotu to dopadlo vyborne - under v pohode, hcp uplny ulet, ale vzhladom k vysledku som z toho dostal maximum, neprehral som, nieco som dokonca vyhral, keby som hral TT domacich, prehra je nevyhnutna. Myslienka so zapasom ASVEL-u vyborna, over aj domaci zahrani, o overu nebolo po polcase pochyb a domaci, aj ked zaciatok zbabrali, tak sa do zapasu dostali a vklad som z toho uspesne dostal pocas 3.stvrtiny (aj cez nevyhodny priebeh). Dnes Dijonky sice nevyhrali, minimalne zapas skoncil underom a zaroven Dijon nepokryl (vzdy ma tesi, ked hram podobne ML (6-8bodovy dog) a ked moj tim nevyhra, tak nepokryje.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.11.2014, 17:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

9.kolo:

Chalons-Reims vs Rouen
over 148,5 @1,952 (5/10 - Pinnacle)
over 156,5 @3,21 (1,5/10 - bet365)


Hodil som to sem hned, aby som tu nemusel pisat, ze ja mam taku hranicu, taky kurz a vy dostanete horsi, prip. som nuteny som dat kurz nie z Pinny, ale zo SK druheho sledu (bet365/Coral). Over? Hned po 118bodoch zo zapasu Chalons-Reims vs Orleans som vedel, co a ako, resp. vedel som to tutovo, ked som videl, ze hraju v dalsom kole s Rouen. Dvaja novacikovia, v minulej sezone 2 velmi produktivne timy LNB.

Ak Chalons-Reims prezili znacne lowscore zapas, potom Rouen treba povazovat za tim - "zide z oci, zide z mysle". Minule kolo, tyzden, nehrali zapas s Le Havre, predtym slavne vyhrali v Lyone nad ASVEL-om, lenze to vrcholila lyonska kriza, ktora sa skoncila odvolanim trenera Vincenta. Obava je jednoznacna - nahadze Rouen dost bodov ako nespolahlivy tim vonku? Neobavam sa, ze by odolali domacim, takze TT na Chalons-Reims je takisto dobrou variantou, avsak kto caka, ma horsie TT, pretoze klasicke tipy sa pohybuju a to rozhodne v neprospech tohto overu. Gravelines a Limoges 92, v pohari Nanterre cez 100, zaroven napr. proti Gravelines Rouen prepadli aj v utoku, ked nedali ani len 50bodov, samozrejme, toho je iny matchup, lepsi z pohladu Rouenu.

Zaujimavostou su zname stavky na bwinu - 181bodov a viacej. Su to intervalove stavky, underove zapasy by mozno nasli uplatnenie v zenskom basketbale (100 a menej), v muzskom je zaujimava len ta overova cast. Na tento zapas maju vypisany kurz 29,0, podla mna je fair nieco okolo 10, takze na kukacku nie zla investicia (minulorocny zapas v Reims skoncil vysledkom 89:96).

//////

Pau-Orthez vs ASVEL
Pau-Orthez ML @2,12 (2,5/10 - Pinnacle)

Drobny bet, netradicna sobotna predohravka par hodin po obede. Pau-Orthez doma dog, hmm. Zrejme v tom zohrala uloha minulotyzdnova masivna porazka s Nanterre. Su 2 dovody pre tip, mimo kurzu, ktory je rozhodne fajn. ASVEL podla mna sice 2krat vyhrali, ale ani jedna vyhra mi neukazala okrem zlepseneho utoku (avsak proti defenzivne slabsim timom) nic, podla coho by som im zacal doverovat, ak sa tak vobec v tejto sezone stane. Boulogne-sur-Mer boli vyrovnanym superom a to aj napriek tomu, ze sami v time riesia rozne personalne otazky - nielenze prepustaju hracov, ale do timu prislo nove PG Tweety Carter, hraci, s ktorymi uz ratali, ze by mohli byt OK, este proti ASVEL-u nehrali (Wilson/Anagonye), proti Artlandu to iste, super uz v kritickej situacii, vonku ho porazili pomerne presvedcivo, doma cez slusny priebeh napokon stastne vitazstvo o bod, pricom trojky Artlandu z rise snov.

Mimochodom, trojky. Pau-Orthez v minulom tyzdni 0/17, ak sa dobre pamatam, spoza perimetra. Zda sa, ze ASVEL ma moc na to pomoct timu supera k vybornym cislam v tejto cinnosti, takze kombinacia nepresvedcive obrany, slusne obrany domaci a domaceho prostredia (je zname, ze ASVEL v zapasoch vonku zrovna nehviezdi, ked vyhra, je to uspech a to aj proti vylozene trapiacim sa a podpriemernym celkom).

Mozno tip za 3u, ale obdobie, kedy sa zapas hra, ma skor tlaci byt konzervativnejsi.

//////

Nancy vs Orleans
Orleans ML @4,56 (2/10 - Pinnacle)

Neviem, ci bude hrat Pietrus, pocitam s tym, ze nie, zatial neexistuje informacia, ktora by potvrdzovala alebo vyvracala jednu alebo druhu variantu (vtedy plati, nehral v Eurocupe v stredu, nebude ani v sobotu v LNB). Co k tomu napisat - Orleans bez Dugginsa, zrejme bez Pietrusa, Ryan Reid je mozno fajn hrac na rozsirenie timu, ale rozhodne to nie je Pietrus, ktory je z pohladu stylu hry a defenzivy tak nepostradatelny. K tomu sa o Dariusa Adamsa zaujimala Caja Laboral, Nancy zaujem utlo, ale nemyslim si, ze podobne rozkladne procesy timu ako takemu pomozu. Nancy dobry dog, zly favorit, dokonca aj v plnej polnej.

Orleans? Zatial vyhry len proti slabym celkom a aj to nie zrovna presvedcive, naopak proti papierovo kvalitnejsim to nedopadlo na uvod sezony prilis nadejne a uctivo. Orleans minule kolo tych tragickych 49bodov so Chalons-Reims, neviem si predstavit, ze by sa nieco podobne mohlo opakovat aj v tomto tyzdni. 2u hovoria o tom, ze hodnota ano, ale ze by som uplne veril pozitivnemu vysledku, resp. ze by ta hodnota na Orleans bola masivna, to sa povedat (zial) neda. Hcp rozhodne neskusajte, zapas vyhra alebo nic a ak nie vyhra, tak prinajhorsom tesna koncovka v tom lepsom z dvoch moznych scenarov.

///////

Zahrat proti Boulogne-sur-Mer by som chcel, hrat na Le Mans po tej eskapade a s plnym kadrom zdravych hracov v domacom prostredi takisto, lenze co robit, ked da los dokopy prave tieto 2 timy - vo vysledku potom neprekvapi, ze hcp je okolo 15. Hodnota je na strane hosti, ale dovera v Chalons-Reims zial neexistuje, Le Mans zasa verim, ze DD vyhraju, lenze na taku stavku je kurz cca 1,4-1,5, co je malo, takze tak. Livko? Tam to ale zavisi ako sa zapas zacne, bolo by vhodne, keby hostia domacich zaskocili a potom by sa s takym uvodom dalo pracovat (narvat tam domacich, ci uz ML, alebo aj drobny hcp).

//////

Limoges vs Bourg under (hranice nieco nad 150), Cholet jasny hcp domaci (toboz, ked je tato hodnota do 5, co je super) a utorok, casu dost.

(Over bol problemom, od zvysnych dvoch tipov som sice nieco cakal, ale rozhodne sa u nich neda cakat isty uspech, ten jednoducho niekedy pride a niekedy nie (ked ano, je to rychly vystrel nahor, ked nie, akceptovatelny mierny zostup dolu), over o 3body KO, aspon klasicka hranica, pricom striel bolo dost, priebeh idealny (pred poslednou stvrtinou remiza) a stacilo na 149 dokonca menej bodov nez 40 (povedzme median v europskych O/U na stvrtinu) a aj tak nic (v Turecku pritom presny opak, pred poslednou stvrtinou rozbehnute na under, sice takisto tesne, ale to, ako je vidiet, nie vzdy znamena napinavu koncovku, lenze v TBL padlo v poslednej minute 17bodov a tu par, kedze Rouen vhodu dobu poodskocili o 8 a domaci nemali zaujem a ani silu bojovat o nepravdepodobny zvrat)


Naposledy upravil UselessToo dne 23.11.2014, 16:58, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.11.2014, 16:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Limoges vs Bourg
under 152,5 @1,961 (3/10 - Pinnacle)

Len pre forma, Bourg s nalepkou lowscore timu, Limoges s nalepkou, ze undery s underovymi zatial sice vacsinou tesne, ale robia a aj vdaka tomu (+ Limoges v par zapasoch s horsimi obranami strelecky explodovali) je hranica nad 150..

/////

Cholet vs Chalon/Saone
-5,0 Cholet @1,97 (5/10 - Pinnacle)

Cholet je hlavne lepsi tim, co hcp uplne neodrzkadluje. Chalon/Saone je tim na prekvapenie a na pruser, uz len pri pohlade na to, ako je zlozeny. Obidva timy sice 4-4, lenze schedule domacich a hosti sa da len velmi tazko porovnat, ked hostia uz hrali s vacsinou novacikov a s dvomi, zhodou okolnosti, prehrali.

Vyhrali nad zaujimavymi timami, faktom je, ze na tie timy narazili v dobru dobu v sezone - par tyzdnov po zaciatku Eurocupu. Eurocupove timy zaroven nemaju ten roster taky siroky, co je problem Nancy (prehra o 15), Paris-Levallois v tom case (domaca prehra o 10) a u ASVEL-u zacinala akcia "vyhodme trenera Vincenta", kde aj na pohlad horsie timy uhrali podobne/rovnake vysledky ako Chalon/Saone. Naposledy hrali s Gravelines, t.j. proti kvalitnemu timu, ale bez europskych povinnosti a na vysledku to hned bolo vidiet, domaca prehra o 5.

U Cholet prichadza postupny progres, prehra so Strasbourgom na ich palubovke o 14 (pred poslednou stvrtinou cca o 20) nie je fantasticky uspech a potvrdenie dobrych vysledkov, na strane druhej, kolko je timov, ktore odohraju so Strasbourgom vyrovnanu partiu? 2/14 trojky, na Cholet prilis mnoho strat (16) a najma malo ziskov (4). Pozitivne je, ze sa do pohody dostava Nicholas de Jong, ako aj, ze tim hra zatial pokope a v rovnakom nemennom zlozeni. To u Chalon/Saone neplati, najprv z kraja sezony isiel za lepsim Elston Turner, ktoreho prakticky okamzite nahradil skuseny mazak Jason Rich, vedenie bolo nutene reagovat aj na zraneneho centra Erica Dawsona, ktoreho prisiel nahradit dobre znamy Judson Wallace. Neviem, ci bude hrat uz v pondelnajsom zapase, faktom je, ze po takej prestavke bez sutazneho zapasu a s minimalnym casom na pripravu a zohratie s timom, bude jeho uloha, aspon zatial, pomerne obmedzena.

Ocakavam dost bodov, lenze hranica nie je nizko (vdaka niektorym vysledok, napr. 115-90 s Boulogne-sur-Mer, takisto necakana prestrelka s naladovymi Nancy 98-94, aj vdaka tesnej koncovke atd.), over ano, ale za velmi maly vklad (mi to pripomina dnesny zapas CB Canarias vs Andorra, hranicou, aj urcitymi rusivymi vplyvmi).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.11.2014, 16:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

10.kolo:

Rouen vs Paris-Levallois
over 150,5 @1,961 (6/10 - Pinnacle)
over 157,5 @3,21 (3/10 - bet365)


Hodnotu to nabera, kedze prevladaju underove vysledky, resp. timy v poslednych zapasoch jednoducho neprodukovali to, na co maju a co hraju.

Rusivy moment cislo 1 - vz. pripravny zapas z leta:

http://presaison.lnb.info/game/gamebox.phtml?lea=fra_pre&year=x1415&code=81

Padlo naozaj malo bodov, striel a akcii naozaj strasne malo. Vysvetlujem si to tym, ze jednalo sa o uvod pripravy, na oboch stranach mnoho strat (spolu 34), vplyv novych trenerov, v pripade Rouen prakticky uplne novy tim.

Inak samozrejme ani nemoze existovat nejaka nedavna h2h z LNB, Rouen sa vratilo po par rokoch v ProB, takze max. nejaky pripravny zapas/stretnutie vo franc. pohari. Gregor Beugnot vs Christophe Denis, co tychto muzov spaja? Prvy menovany prebral Parizanov po tom druhom, pocas minulej sezony, ktoru neslavne poznamenal incident z predvianocneho zapasu s Gravelines.

http://www.evysledky.com/zapas/4nAXE10J/#h2h;overall

Sledujte zapasy mimo rocnik 2014, resp. sezony 2011-2013 (celu minulu sezonu nebrat do uvahy). To boli rocniky, kedy sa tito dvaja treneri stretavali vo vzajomnych bitkach medzi timami Paris-Levallois vs Chalon/Saone. Za toto obdobie tam vidim jeden jediny zapas pod 160, aj to z ligoveho poharu (154bodov).

Teraz sa mozeme bavit, ci vtedajsia kvalita timov nepresahuje tu sucasnu, s ktorymi pracuju, resp. ci maju podobny kader, aby mohli hrat takymto sposobom, pretoze niet sporu o tom, ze obaja treneri maju radi ofenzivny basketbal. V pripade Paris-Levallois niet sporu, mnoho hracov zo Chalon/Saone + mnohi skuseni borci, ktori maju mnozstvo kvalit smerom dopredu, uz horsie to byva v obrane. Dionte Christmas nedavnou posilou, len by mal zvysit ucinnost uz tak velmi kvalitneho utoku, tentokrat hosti. V pripade Rouen je to uz zapeklitejsie - pred sezonou som si myslel, ze kader je fajn, potom odisiel Akin Akingbala, co spravilo tim este viacej zranitelnym, resp. kader este uzsim. Odvtedy sa zrejme hladal vhodny center, resp. podkosovy hrac, ktory prisiel do timu pred par dnami - Sean May. To len pribeh o dvoch treneroch, kde jeden nahradil toho druheho, dokresluje. Sean May je skuseny hrac, ktory zazil zrejme najlepsie obdobie kariery v Parizi, na starte noveho snad uspesneho projektu. Dominoval v LNB, dominoval v Eurochallenge, sezona 2012/13 bola jeho. Na uvod dalsej sezony sa zranil a odvtedy o nom nebolo pocut. Zhodou okolnosti sa vracia proti timu, kde sa ukazal najlepsie, resp. jeho rola bola vylozene vodcovska/liderska.

Sean May rozhodne riesi problem s produkciou podkosovych hracov, ako aj s nulovou rotaciou na postoch 4/5. Minuly zapas po nahlom zraneni v uvode zapasu v podani Abdoulaye Mbayeho odohrali prakticky so 6 hracmi. Neviem, ako na tom Mbaye je, resp. ak by nehral, ma to pre over skor plusy ako minusy, kedze Mbaye plati za velmi kvalitneho obrancu, naopak smerom dopredu to az taka slava nie je (rozhodne to nie je ziaden monster strelec na PG/SG).

Paris-Levallois po dvoch zapasoch s kvalitnymi obranami, so Strasbourgom konfrontacia cislo 2 v par tyzdnoch a cakat bude este jedna v EC, proti Reggio Emilia trojky 3/17. S tempom hry by nemal byt problem, aj ked sa to podla preseason zapasu moze javit uplne opacne. Strelba, dufam a verim, ze to bude aspon fajn, horsi tim doma po dvoch vyhrach vonku, cim sa vyhrabal z hrozivej krizi a tragickych vysledkov, ten lepsi nemoze nic podcenovat, na druhej strane je stale v jednom kole s nazvom LNB/EC/LNB/EC, 2 zapasy tyzdenne, aj ked na format so zapasom v piatok su hraci zvyknuti. Piatkove zapasy sa z pohladu bodov zdaju verne vypovedajuce realitu, narozdiel od vysledkov, kde castokrat vyhrava outsider.

PS: Este k tomu navyseniu - minuly tyzden rovnaky kurz a navysenie bolo 8-bodove, tentokrat je len 7-bodove, dalsie porovnanie, ine SK vypisali hranicu 160,5 pri ich tradicny kurz 3,5 - rozdiel 3body a v kurze len necele 3 desatiny, pricom 3 desatiny, to je cena cca jedneho bodu (o trochu viacej).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.12.2014, 15:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rouen vs Le Havre
over 147,0 @1,934 (5/10 - Pinnacle)

Rouen do tretice, v snahe zlomit overovy odpor LNB, aspon pri tych hladinovo vyhodnych zapasoch.

Naposledy snad 122bodov, chybala teda plnych 30bodov do zakladneho overu, avsak to zakladne fungovalo, alias naozaj sa nejednalo o zapas, kde by sa vyckavalo, malo strielalo na kos, neumerne sa predlzovali utoky a predrziavala lopta v rukach PG, takze stats z pripravy boli vyhodnotene spravne. Uz druha vec je, ze napriek tomu padlo este menej bodov, aj ked zapas splnal kategoriu 160+ z pohladu tempa. Lenze to by obidva timy nesmeli strielat na kos, ako keby prvykrat hrali basketbal - nepoviem, ked timy maju podobnu uspesnost proti Strasbourgu a aj vtedy je uspesnost strelby okolo, resp. pod 30% udesna a doslova zahanbujuca. Sean May, to by som este akceptoval, prvy zapas po prichode, napriek tomu tragedia, ostrostrelec Daequan Cook na jednej strane, Blake Schilb na druhej to podciarknu najlepsie - spojenie velkeho poctu pokusov so zufalou uspesnostou. Mimo spolahliveho statneho podkosaka hosti, resp. PG domacich, nezahral nikto co i len nadpriemer v utoku, naopak tych podpriemernych individualnych streleckych vykonov tam bolo hned niekolko, viz statistika:

http://www.eurobasket.com/boxScores/France/2014/1129_3853_339.asp

Ked nic ine, obidva timy hraju rychlejsi basketbal a hovorit o nejakej ultrapevnej obrane hosti by bolo pri zlozeni timu trochu cudesne. Optimizmom zrovna neoplyvam, silackymi recami taktiez, napriek tomu by som povazoval za chybu, keby som sa negativne nechal ovplyvnit tym, ze to 3krat nevyslo. Hranica je tak este lepsia, nez by bola, keby sa zadarilo, resp. padlo ocakavane mnozstvo bodov a idem do toho do tretice s Rouenom.

Hram aj zvysenu hranicu, kedze to ale s nou trikrat nevyslo, ked som ju tu uviedol, je treba aspon v niecom spravit drobnu zmenu a tak tentokrat to bude len slovne vyznanie bez grafickeho prehladneho spracovania (za 2u na betku v kurze 3,21).


Naposledy upravil UselessToo dne 5.12.2014, 17:56, celkově upraveno 1 krát.
Erien7
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 2.12.2014, 21:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Průběh 4. q velká paráda Confused
pitr512
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 2.12.2014, 21:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ani mi nehovor zabozruti kilavi
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.12.2014, 18:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Paris-Levallois vs Le Mans
Le Mans ML @2,88 (3/10 - Pinnacle)

Aj tentokrat, ked sa na to pozrieme cisto matematicky, az pragmaticky, povazujeme zapas za dobre vypisany, aspon relativne urcite.

Su ale zapasy, ktore su sice dobre vypisane, ale clovek pracuje s urcitym nazorom, alebo tipuje proti urcitemu timu, ked je kurz taky a onaky. Paris ako favorit ma irituje, hcp je vo vyske, kedy hovori recou - stretavaju sa dva absolutne vyrovnane timy.

Mozno kadrom sa da suhlasit, dokonca by mohli zazniet hlasy, ze Parizania su na tom o trochu lepsie, faktom je, ze vyrovnanost vykonov radoby velkych hviezd je to, co celok zraza. Dat Rouen 58bodov? Prehrat 4 zapasy po sebe, 4 zapasy, ktore mali vsetky velmi dobre rozohrane, bud to bolo dlho 50na50 alebo dokonca boli v pozicii velkeho favorita pred poslednou stvrtinou/zav. minutami.

Le Mans, ja povazujem za plus, ze sa zranil hodne priemerny, az podpriemerny Romero Osby. Aj vdaka tomu Erman Kunter siahol do tureckych zdrojov a vytiahol uz trochu zabudnuteho velmi talentovaneho podkosaka Izzeta Turkyilmaza. Z mojho pohladu, nejedna sa o lepenie dier, jedna sa o zvysenie kvality kadra.

Zaroven rad hram sucasny tim Le Mans vyhradne v zapasoch vonku, kde dostanem jednoducho zarucene slusny kurz, nech je superom ktokolvek. Tym nepisem, ze hram Le Mans vzdy a proti komukolvek, nie, vyberam si urcite timy a Paris-Levallois medzi ne rozhodne patri.


Naposledy upravil UselessToo dne 9.12.2014, 17:42, celkově upraveno 1 krát.
flaska13
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.8.2014
Tipy a sázky: 45
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 30Hodnocení kvality tipů: 30Hodnocení kvality tipů: 30
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.12.2014, 18:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Většinou opisuji všechny tvé tipy, ale tohodle se bojím. Když se podívám na kurzy, tak u všech sázkovek na Le Mans vyletěli min. o 0,2 od vypsání. Možná je to Public bet, ale raději se utkání vyhnu. Snad tě neurazím, že si dovolím nesouhlasit s tipem. Smile
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.12.2014, 14:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Orleans vs Rouen
over 144,0 @1,934 (5/10 - Pinnacle)

Som zvedavy, kde sa to zastavi - teoreticky by som mal pritlacit, avsak je to skor faza cakania, kedy sa to zlomi, resp. keby tie hranice boli okolo 150, tak by ma to nechavalo chladnym, ale robit z toho zapasu Le Mans vs Dijon naozaj nie je namieste.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.12.2014, 17:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Limoges vs Chalon/Saone
Chalon/Saone ML @4,8 (2/10 - Expekt/Sportingbet)

Nie je tomu davno, co som sam zahral 5,05 na Pinne, ale zda sa, ze po linii hosti nejdem sam.

Chalon/Saone nemusim, na druhej strane im tazko mozem upriat schopnost vyhravat zapasy vonku proti nadpriemernym timom ligy. Stale chyba Eric Dawson, avsak o tom sme uz bavili, ze v time maju za neho nahradu v podobe Judsona Wallacea.

Judson Wallace sa zatial rozkukava, alias prve 2 zapasy 1/4, resp. 2/7 strelba a najma trojky 1/8 nie su tym, co od neho vedenie timu ocakava.

Klasicky strach okolo Limoges - v Eurolige podpriemerna strelba, bez ohladu na to, ze samozrejme hraju proti lepsim timom s lepsimi obranami. Tento deficit si radi liecia v LNB, kde naopak maju spickovy kader nadpriemernych hracov, na com nic nemeni ani vynutena vymena rozohravacov, co je avsak len kozmeticka zmena, ktora nepomoze a ani neublizi. Aj ked nad Unicajou vyhrali, trojky boli zasa zalostne (6/26), uz tradicne to zlepsoval len skvely sniper Jamar Smith (4/8, bez neho teda 2/18). Chalon sa nemoze pysit nejakou fantastickou obranou, takze na mozny pruser je zalozene avsak..

Po vyhre nad Unicajou sa tim z Limoges dostal spat do hry o postup do top16 v ramci Euroligy. Klucovy zapas ich caka v piatok doma proti Albe Berlin a dnes si myslim, ze myslienky sa budu tocit skor uz okolo zapasu v piatok, nez toho dnesneho, co by mohli nebezpecni hostia vyuzit.


Naposledy upravil UselessToo dne 12.12.2014, 17:26, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.12.2014, 17:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

12.kolo:

ASVEL vs Gravelines
Gravelines ML @2,31 (2,5/10 - Pinnacle)

Tip ma jeden jediny drobny problem - chyba mu kurz. Takze mu chyba aj patricna hodnota, co sa odzrkadluje na nizkom vklade.

ASVEL 3in5, v pondelok zapas v Nancy, v stredu EC proti Oostende, dnes predohravka 12.kola doma proti Gravelines. Vymena trenera nezabrala (ak ano, tak len na 3-4 zapasy) a nelichotive vysledky sa vratili ako bumerang. Gravelines sice prehralo posledne 2 zapasy (v Orleans, s Le Havre), avsak veku vedu z toho nerobim, skor ma prekvapuje, ze aj napriek 2 porazkam je ten kurz takto nizko. Zranenia na strane hosti ziadne, u domaceho timu som to ani nesledoval, za A, hram proti a nie z personalnych pricin; za B, co to sledujem, neviem o ziadnych vaznych problemov so zostavou, resp. kader ASVEL-u je na LNB dostatocne siroky.

Druhy zapas za drobne na kukacku under, avsak vklad je taky nizky, ze O/U s podobnou vyskou vkladu sem do tipov ani nedavam. Hranica nizko, avsak stretavaju sa dva underove timy, pricom Le Mans hraju doma, co sa ukazuje ako vyhoda (Le Mans v tejto sezone vyrazne underovejsie prave v domacom prostredi).

////

Le Havre vs Paris-Levallois
Paris-Levallois ML @2,44 (3,5/10 - Pinnacle)

Dokonca aj ja tvrdim, ze predchadzajuci a tento tip su si v mnohom podobne. Najma z kurzoveho pohladu - hostia a kurz 2,3-2,5, t.j. teoreticky stavka na lepsi tim s dovodom, preco zrovna teraz, pretoze argumentacia zalozena na tom, ze je vysoky kurz, tentokrat neobstoji.

Tu sa zapas rozchadzaju, co sa podobnosti tyka. Parizanov tipujem z dovodu momenta, ktore im snad vlialo do zil uspesne pocinanie v Eurocupe, kde si vitazstvom po predlzeni nad Bonnom zaistili postup do jarneho pokracovania eur. poharu c. 2. Nielenze potrebovali vyhrat, potrebovali vyhrat aspon o 4body, ak chceli mat istotu, vsetko sa im v zavere a naslednom predlzeni dokonale podarilo naplnit.

Predchadzala tomu vyhra v LNB s Le Mans a aby zavrsili uspesny tyzden, potrebuju vyhrat aj v Le Havre. Rozdiel medzi tymto zapasom je v tom, ze mat vonku s kvalitnym timom kurz 2,44 proti Le Havre nie je zasa az taky podkurz, dokonca sa to mnohokrat da klasifikovat ako slusne value. Ja ale Paris-Levallois dlhodobo neverim a zatial ma v tomto nazore vzdy podrzia, necham sa prekvapit, co vymyslia tentokrat.

Le Havre je tim s najmensim rozpoctom v LNB, pred sezonou v podstate obnovili spolupracu hracov spred 3-4 rokov, v time tak prevladaju veterani, ktori dokazu prekvapit a z uvodu sezony logicky tazia zo zohranosti, casom sa avsak musia zacat tabulkou postupne prepadat. Tento zapas je viacej hrany na Pariz, nez ze by domaci v 12.kole zacali obdobie zmaru a seriu prehier, tipu urcite pomahaju 2 posledne vyhry Le Havre, najma ta s Gravelines.

////

Nancy vs Dijon
under 149,5 @1,97 (5/10 - Pinnacle)

Istotou neoplyvam, ale o tom, ze hranica je nad mojimi dlhodobymi ocakavaniami sa zhodnem v 9z10 pripadov.

Nancy uz v obvyklom zlozeni z uvodu sezony, najma navrat Florenta Pietrusa znova prinavratilo lesk moznym underom na tento tim. Dijon pod Borgom pokladam za underovy stale, aj napriek tomu, ze mozno par poslednych zapasov malo opacny raz, opacnu tendenciu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.12.2014, 23:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Boulogne-sur-Mer vs Rouen
over 157,5 @1,91 (6,5/10 - Coral)

Pozitivna variancia po vsetkych smeroch po dnesnom celkovom prepadaku, podpriemernom vysledku zverejnenych basket. tipov (1-3), ako aj produktivity oboch timov (predovsetkym Rouenu) v poslednych tyzdnoch. Boulogne ma schopnost ist k 200 aj s daleko nevhodnejsim superom, nez je Rouen. Sean May sa snad uz chytil v novom posobisku a vykony zo zapasu s Orleans budu beznym poznavacim znamenim.


------------------- Servisní zpráva, vyhodnoceno k 17.12.2014 -----------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.12.2014, 12:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Paris-Levallois vs Boulogne-sur-Mer
over 157,5 @1,91 (3,5/10 - Coral)

///

Bourg vs Le Mans
under 152,0 @1,91 (4/10 - Coral)

///

Rouen vs Chalon/Saone
over 143,5 @1,91 (5/10 - Coral)

///

Strasbourg vs Chalons-Reims
over 146,0 @1,934 (2/10 - Pinnacle)

Vsetko totals, zoberiem do skratene. V prvom pripade, vysoka hranica, ale teoreticky jasne overovy matchup s tym problemom, ze horsi tim hra vonku. Druhy zapas, ano, Le Mans vonku, kde su overovejsi, ale inak ide o suboj dvoch pomaly hrajucich underovych timov. V tretom pripade, Rouen, dalsie komentare su zbytocne (ale nie, nizka hranica, overovy protivnik po zapasoch s underovymi timami, takze radoby superunderovy suboj, co mozno bude, pretoze Rouen a ich udesna strelba, ale stale som na tej vlne, ze to hram - robia mi to naschval, ze Rouen stale hra s overovymi celkami..). Strasbourg bude branit ako o dusu aj proti Chalons-Reims doma? Mam pocit, ze nie, na druhej strane ruku do ohna zato nedam, vklad najnizsi mozny, ked uz to hram a snad prinajhorsom to bude podobne ako v suboji Eurocupu medzi Strasbourgom a Parizanmi.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.12.2014, 11:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

14.kolo:

Nanterre vs Strasbourg
Strasbourg ML @2,35 (4/10 - bet365)

Dnesny jediny tip vianocneho 14.kola francuzskej LNB. LNB aj v minulosti hravalo dost zapasov pocas Vianoc, s rozsirenim ligy o dalsie 2 timy (+ 4 zapasy) je nutnostou, aby tento priestor bez poharovych povinnosti a zapasov bol maximalne vyuzity.

Predohravku kola obstaraju 2 timy z uplnej spicky tabulky, 2 timy z 3, ktore sa netypicky oddelili vyrovnanemu a nabitemu zvysku v boji o PO. Neprekvapi to, ze su to prave tieto timy - Nanterre tazi z dobreho zazemia z minulych sezon, z prekvapiveho titulu, ktory prilial financie do timu, v neposlednom rade dokazali dobre transformovat tim z euroligovej sezony na tu beznu, ktora je hlavne o tom, dostat sa znova do PO LNB. Eurochallenge zatial bola skor prijemnym spestrenim, mali stastie, ze sa dostali do prijemnej skupiny s finskym a portugalskym timom, ktore hraju for fun basketbal, co s ofenzivnym potencialom Nanterre a dlhodobo kvalitnou obranou je vitany super na trening. V neposlednom rade sa Nanterre vyhybaju zranenia, dokazu zvladat tesne koncovky, predlzenia, co ma pozitivny vplyv na psychiku hracov, ako aj na postavenie v tabulke/pocet vitazstiev.

Strasbourg, postupne dlhodobo budovany pod taktovkou Vincenta Colleta, siroky kader, vhodne pred sezonou znova doplneny, pocas nej prisiel skuseny franc. reprezentant Mickael Gelabale, za dolezite a klucove pre vyvoj sezony povazujem udrzanie trenera, kedze bola jasna snaha Olympiakosu po odvolani Bartzokasa zalovit prave v tychto vodach. Tym vedenie jasne ukazalo, ze Strasbourg nie je len projektom na 1-2 sezony, ale chcu byt silnym a stabilnym timom niekolko rokov, dosiahnut medzinarodny uspech v europskych poharoch. Sam som zvedavy, ci zostane v time Antoine Diot, co by bol dalsi impulz do druhej casti sezony, ak by ho v time udrzali, resp. povedali nie peniazom z Fenerbahce, ak sa ti rozhodnu siahnut prave po tomto comboguardovi.

2,35 na Strasbourg? Na to, ze Strasbourg takmer neprehrava je to naozaj stedry kurz a to bez ohladu na to, kde sa hra (doma nemozu byt outsiderov proti nikomu v LNB za sucasneho priazniveho stavu). Zraneny nie je nikto a co je dolezite - Strasbourg ma za sebou 2 prehry. Najprv v Eurocupe, to by som nebral nejako tragicky, kedze domacim uz naozaj o nic neslo, naopak Parizania si este mohli pomoct v tabulke a poskocit vyssie/mat lahsie skupinu v jarnej casti. Prekvapenim je ale rozhodne domaca prehra so Chalons-Reims, ktori zda sa nasli patent na porazanie silnych timov. Najprv vonku Cholet, potom doma Limoges, naposledy spominany Strasbourg. Podobne 3 vyhry nema ziaden iny tim a uz vobec nie v jednej serii (rec je o priemernych timoch a este horsich, da sa to brat aj celkovo, pretoze elitnym timom ako Limoges/Strasbourg logicky chyba skalp proti sebe samemu).

2,35 a posledna prehra, dve veci, na ktorych je to postavene. Zaroven je tu memento tragickych streleckych pocinov spoza perimetru, co v kontexte s nedavnou posilou v podobe Mickaela Gelabalea je o to prekvapujucejsie zistenie - 4/18 proti Paris-Levallois a 6/26 proti Chalons-Reims, zhodou okolnosti proti timom, ktori sa doteraz rozhodne neprezentovali nepriechodnou obranou. Tym chcem povedat, ze v obrane by som problem nehladal, za prehrou stoji prave produkcia v utoku a najma od rozohravacov a kridelnikov, Ali Traore odviedol v oboch zapasoch svoj standard, mozno aj nadstandard. Ked uz som pri tomto hracovi, zrovna pre neho bude tento zapas specificky - Nanterre ho angazovala prakticky cisto len pre Euroligu, kde Ali bol tak trochu zoldak, ktory s timom prezije 2-3 mesiace a potom s istotou odide, pretoze nema zmysel drzat preplateneho hraca celu sezonu, ked hlavna vyzva pominula.

Aby som nezabudol, stale neviem, kedy z timu definitivne odide KeyKey Clark, ktory hned z uvodu sezony nahradil ocakavaneho startera na PG - T.J.Campbella. Hovori sa uz o tom dlho, dokonca zacal lov na toto scoring PG, ktore mna osobna prijemne prekvapilo - t.j. ze zrovna on bude mat trojky len tesne pod 50% v LNB (a to ich vystrelil za 13 zapasov uz 78), celkovo strelbu nad 50%, to klobuk dole. Takze by som to korigoval s tym o zdr. problemoch - zasadny prisiel este pred zaciatkom ostrej sezony, avsak vedenie malo zjavne stastnu ruku + hrac prekrocil svoj tien z ucinkovana vo Varese, kde strielal ako pri Verdune s neslavnou uspesnostou.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.12.2014, 19:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes hram 4 tipy - 2krat under, ked tie overy nejakym zahadnym (Rouen) nechodia tak, ako by bolo vitane a to v zapasoch Le Mans vs Gravelines U148,0 (kde to avsak vyrazne padlo) a Nancy vs Pau-Orthez U151,5 (kde to zostalo na uplne rovnakej urovni). Mimo to Cholet ML, kde kurz je viac-menej nezmeneny a +9,5 na Paris-Levallois.

ML na Cholet, nemam rad Rouen ako favorita proti podstatne kvalitnejsiemu timu, tentokrat je aspon hranica na totals na takej urovni, ze ma to vobec nelaka, resp. ja Cholet v sucasnosti nepokladam na tym, ktory by bol vhodny na over (tazko sa da hrat under, avsak na over su hranice premrstene). Na to, aky kvalitny tim je Paris-Levallois je nepochopitelne, ako mozu byt takym dogom proti akemukolvek timu, resp. akemukolvek timu mimo Strasbourg.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.12.2014, 18:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

15.kolo:

Cholet vs Orleans
Orleans ML @3,57 (2/10 - Pinnacle)

Zrovna dnesne zapasy v LNB su zapasmi, kde sa da teoreticky odrazit z tej priemernosti az biedy, avsak pravdepodobnejsi je presny opak, takze to je prvy dovod, preco vklady drzim nizko, resp. nizsie, nez by sa mozno patrilo.

Dalsie dovody s tym suvisia - nedari sa a kym neuvidim, ze som sa dostal naspat do formy, nebudem sa to silou snazit zlomit, staci mi v tomto smere vecny boj s Rouen (k tym sa este dostanem).

Akurat som si precital, ze Cholet dnes podpisalo novu posilu - Devoe Josepha, ktory doteraz hraval v TT Ankara. Ohladom Cholet sa patri hned doplnit, ze posledny tip na nich patril k tym horsim, ak nie k najhorsim. Tak som velmi chcel ist proti Rouenu v tom kurze, resp. dlhodobo mam predispoziciu k tipom na Cholet, minimalne dovtedy, kym nebudu v tabulke tam, kam patria, resp. na ake umiestnenie maju potencial, ze som z hlavy vytesnil osobu Kima Englisha. Ten sa uz stihol "predviest" v drese Nancy, kde ho hnali palicou po tom, co sa vratil uzdraveny Vaughn Duggins, v Cholet ho vyzenu este rychlejsie, inak povedane, cakat na uzdravenie Banksa sa im naozaj nechce, ked vidia, ako k zapasom pristupuje tento hrac - aj preto ked zbadali moznost angazovat SF, resp. hraca, ktory zahra na tejto pozicii, nevahali ani sekundu. Teoreticky by to pre dnesny tip nemali az tak vela znamenat, skor je to informacia do buducnosti, ze Cholet by sa zasa malo vratit do zabehnutych pozitivnych kolaji.

K tipu - kurz priemerny, po poslednych vysledkoch Cholet a naposledy hanebnej prehre v Rouen sa asi nic lepsie cakat nedalo. Orleans su timom, ktory dokaze prekvapit, co v podstate kazdy den v LNB za urcitych podmienok a kriterii. Viac-menej je to tip proti Cholet, ked uz som sa naposledy nechal nachytat vlastnym ja a taktiez nevhodnym lakavym matchupom.
///

Gravelines vs Chalons-Reims
Chalons-Reims ML @4,76 (1,5/10 - Pinnacle)

Zapacilo sa mi to aj bez toho, ze by som videl liniu poslednych zapasov. Len som sa pozrel a vidim +8,5 na Chalons-Reims, teoreticky kurz na ML cez 4,0+. Potom som sa samozrejme pozrel aj na posledne zapasy, spomenul si, ze Gravelines ma ciernu seriu a Chalons-Reims, to su ti, co oberaju bohatych a rozdavaju chudobnym.

Tazko nazvat Gravelines vylozene bohatymi, ale rozhodne sa nejedna o vylozene chudobnych - aj napriek ciernej serii su stale na PO poziciach. V pripade Gravelines su dolezite aj zmeny, ktore sa za pochodu v time deju - prestal hravat Trey Mckinney-Jones, do timu prisli Paul Harris z TBL a JK Edwards, ktori v minulosti dlhe roky posobil prave v tomto francuzskom time. V Gravelines sa pocas sedi deje jednoducho enormne mnozstvo zmien, hraci prichadzaju, odchadzaju, aj tam by som videl povod zhorsenej vykonnosti/vysledkov v poslednych niekolkych kolach.

Teoreticky by to chcelo vyssi vklad z toho, co som napisal, uz len kvoli znacnej hodnote a prihodnemu matchupu, avsak mne tam chyba ten moment prekvapenia - ten moment prekvapenia maju totiz v rukach domaci, ktori sa doma s novacikom velmi jednoducho mozu chytit. Je tu ale aj varianta, ze specialista na favorizovane timy sa po domacej prehre s Le Havre (pomerne charakteristicky vysledok, aj pre Chalons-Reims, aj pre Le Havre) znova raz pripomenie a ukaze, ze vyhry so Strasbourgom a s Limoges neboli dielom nahody.

///

Bourg vs Nanterre
under 160,5 @1,97 (3,5/10 - Pinnacle)

Lakavy under, ale som obozretny. Minule kolo bolo rozhodne highscore, v niektorych zapasoch len overove, co stacilo, aby moje 2 underove tipy skoncili v prachu.

Ja stale pracujem s tym, ze Bourg je underovy tim. Nanterre dokaze odohrat masivne prestrelky, ale to vacsinou proti timom, ktore sa k tomu vylozene ponukaju a ze ich v LNB nie je malo (Chalon/Saone/Le Havre/Chalons-Reims/Paris-Levallois/Cholet - z tohto sudka..).

Vdaka tomu mame dobru hranicu, samozrejme, nejedna sa o tip, kde vsetko krasne do seba zapada, kde kazdy trend nam hra v nas prospech, ale to pri tejto hranici nastane malokedy, resp. k tomu by sme potrebovali zmenu na trenerskom poste a obrat o 180 stupnov v zmyslani a strategii boja na palubovke.

///

K tomu Rouenu. Zapas v Strasbourgu, teoreticky vyprask, ano, tuto variantu nevylucujem. Avsak zaroven musim povedat, ze dnes verim v prekvapenie, avsak je to skor praca na livko. Rouen po vybornom zapase, kde doma nastrielali Cholet takmer 100. Zahral prakticky cely tim, dokonca si zahral aj Akin Akingbala, ktory na par tyzdnov, dokonca mesiacov zmizol "z povrchu zemskeho". Za 10 minut toho predviedol viacej nez pri zapasoch na uvod sezony. Aj vdaka tomu Rouen zrazu vyzeraju ako tim, ktory nielenze zacal ma vysledky, ale ktory by tie vysledky mohol aj udrzat. Zrovna proti Strasbourgu vonku bude ten kurz vzdy, je jedno, ci vyhravate, resp. ci Strasbourg parkrat po sebe prehral. Ano, to je problem z pohladu hcpu, hcp pod 10 je nehratelny chytak, avsak kurz na ML, toboz s napadom nevyzera uplne nepouzitelne. Dolezitejsia je situacia Strasbourgu - Mickale Gelabale udajne podpisal zmluvu s Galatasarayom, je zname, ze Antoine Diot je v hladaciku Fenerbahce, aj ked trenera Obradovic rozne famy dementoval tym, ze nie je nutne vylozene doplnat sucasny kader, ako to robia ine timy pred top16 (co samozrejme neznamena, ze po PG sa nadalej nepozeraju) a v neposlednom rade bude 3 tyzdne out Ali Traore, hrac, ktory pri poslednych 3 prehrach odviedol ako jediny vykon, za ktory sa nemusel hanbit. Je Strasbourg v krize? Tazko povedat, to sa dozvieme az po dnesnom zapase, minimalne je lakave sa pozerat po tipe proti Strasbourgu..

Lakalo ma to aj dat tip na Boulogne-sur-Mer, avsak fakty a moja (ne)forma prevazili. Dijon dlhodobo istota v domacich zapasoch, Boulogne-sur-Mer na dne tabulky, bez vyhry vonku a naopak s niekolkymi masivnymi vypraskami. Tim bez obrany vs tim, ktory ked chce, patri v tomto smere k absolutnej spicke ligy, jednoducho prilis mnoho proti, aj ked kurzy a hranica na hosti je v LNB nieco, co sa vyskytovali prilezitostne aj v casoch, kedy outsider ohlasil financne problemy a kader podla toho aj vyzeral. Le Havre vs Chalon/Saone vyzera ako over, hranica prijatelna, avsak nieco ma drzi, napr. 96bodov z posledneho zapasu proti Chalons-Reims.


///

ASVEL vs Le Mans

Le Mans ML @2,34 (2/10 - Pinnacle)

Nic moc kurz, najma z dovodu, ze Le Mans sa v poslednom case dostali do pohody, naopak ASVEL znovu preslapoval namieste, resp. sa vratil do stavu pred odvolanim trenera Vincenta.

Vacsine fanusikov basketbalu neuniklo, ze Barcelona pred Vianociami siahla po Edwinovi Jacksonovi, rozohravacovi z Lyonu. Na zaciatku sezony som pisal, ze okolo neho kruzili aj supy z NBA, napokon predsa len zostal este aspon rok v domacej LNB v drese timu, kde basketbalovo vyrastol a nazbieral prve minuty a skusenosti s basketbalom medzi dospelymi. Pre neho logicky krok vpred, lepsia varianta, nez prestupit z LNB priamo do NBA a potom po 2 pretrapenym rokoch sa vracat naspat, ako to okusili mnohi francuzski talentovani mladici (bez ohladu na to, ci ich postihli zranenia).

Otazkou je, ci odchod domacim naopak nepomoze, pretoze Edwin Jackson v tejto sezone ako keby bol duchom naozaj v NBA, resp. v lepsom time, nez sa naplno koncetroval na svoju hru v drese timu z Lyonu. ASVEL ma PG, resp. Edwin Jackson uz vylozene posobil ako comboguard, ako starter na SG schopny zaskocit z Taureana Greena na PG. Aj Barcelona ho podpisala ako SG, pri zraneniach Olesona/Abrinesa, resp. pri dalsom zraneni JCN, ktory bude chybat minimalne dalsich 6 tyzdnov a ako je zname, po zraneni mu trva minimalne dalsie 3-4 tyzdne, kym sa dostane do svojej klasickej pohody. Na PG ma Barcelona 2 jasne varianty, sam som zvedavy, na akej urovni bude jeho strelba, kedze on je znamy ako neskutocny rychlik s nie zrovna vyrovnanou strelbou spoza a v okoli perimetru, aj ked je pravdou, ze v poslednych rokoch sa zdalo, ze aj v tomto smere na sebe vyrazne zapracoval.

Co ma zarazilo, to je fakt, ze napriek tomu, ze Edwin je out, Travis Bader je na odchode z timu, dostali v zapase s Orleans minimalny priestor dvaja talentovani Francuzi - Chassang (13) a Jean-Charles (4). Uz par zapasov trenuje domacich JD Jackson, ktory sa preslavil ako dlhorocny trener (predtym hrac) prave timu zajtrajsieho supera. To u mna znizuje vklad a to pomerne vyrazne.

Z toho vyplyva, ze neprekvapi ani vyhra domacich, napriek tomu za A, mam rad Le Mans v zapasoch vonku, uz parkrat ma v tejto sezone nesklamali, v podstate mimo kolapsu v Bielle (xkrat komentovane) su tie vysledky vylozene nadstandardne, dokonca v casoch, kedy ani tim ako taky nevyzeral zdravo, zraneny bol Beaubois a ako starter nastupoval napr. Romero Osby/Armon Johnson. Problemom je absencia obranarov na kridlach ako Issa/Eito, klamal by som, keby tom tvrdil opak, do underu sa ani nepustam.

///

Paris-Levallois vs Nancy

-4,0 Paris-Levallois @1,952 (3/10 - Pinnacle)

Nemam rad Paris-Levallois v pozicii favoritov, nerad hram proti Nancy, ked hraju mimo domacu halu. Ak Barcelona siahla po Jacksonovi, potom podobne zareagovala Caja Laboral a vyhliadla si PG hosti Dariusa Adamsa. Nancy uz stihlo podpisat nahradu, pomerne logicky siahli po KeyKey Clarkovi, ktoremu kratkodoba zmluva v Dijone vyprsi 30.12.2014 a po vykonoch, ktore v Dijone predviedol, to je za danych okolnosti slusna posila, aj ked je jasne, ze Nancy pojdu smerom nadol, najma pri fakte, ze nadalej budu kombinovat Eurocup a LNB. Odchod Dariusa znamena, ze Caja naozaj stratila Thomasa Heurtela, takze sa v 1.kole Euroligy mozeme tesit na pikantny suboj Caja Laboral vs Thomas Heurtel v drese Efesu Istanbul.

Ked to Paris mysli s utokom na vysoke priecky v LNB naozaj vazne, potom za podobnej situacie musi doma vyhrat DD-rozdielom. Za normalych okolnosti vklad 5-5,5 pri hcpe -4,0, avsak ako som pisal, Pariz nema moju doveru, formu v LNB je takmer nulova, vysledky odpovedia, ci ju zacnem hladat. V minulych kolach bol problem aj v tom vybrat tie spravne tipy, pretoze z toho, co som na poslednu chvilu vyradil, sa vysledky rodili pomerne akceptovatelne, naopak v tych hranych to bolo vo vysledku smutne, az hrozne (a pritom sa zapasy nevyvijali zle, ci uz voidnuty smolny under, Strasbourg a prehra po tom, co v polcase viedli snad o 13 nad Nanterre, o jeden bod missnuty over apod.)


------------------- Servisní zpráva, vyhodnoceno k 31.12.2014 -----------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.01.2015, 10:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

17.kolo:

Rouen vs Dijon

-5,5 Dijon @1,925 (2,5/10 - Pinnacle)

LNB po dvoch tyzdnoch prestavky (All-Star vikend a potom vikend venovany poharovym strastiam a radostiam). Nepaci sa mi to, ale hram to prakticky v minimalnom moznom vklade.

Dijon nadalej kompletny, zostali v hernom/zapasovom rytme vdaka ucasti v Eurocupe, tam prehrali obidva uvodne zapasy skupiny. Rouen, nedavno vysla sprava, ze Rouen sa snazi najst nove posily, resp. nahrady za zranenych Kevina Hamiltona a Joea Trapaniho. Ak som pisal, ze Rouen ma velmi uzky kader (potom poupravene po podpise Maya/navrata Akina, ze to sirka na priemerny tim LNB nie je az taka marna), tak po vypadkoch troch hracov (+ MBaye) kriticka - viz minuly zapas s Nancy, kde uz bol out Hamilton (Trapani je out uz par zapasov), hrali prakticky len so S5. Hrali s Nancy, takmer doma vyhrali, avsak Nancy ma tiez dost svojich problemov, resp. minimalne malo - bolo to v hluchom obdobi, kde uz bol Darius Adams vo Vitorii a zaroven jeho nahrada bola este pod zmluvou v inom francuzskom time.

Co sa mi nepaci, to je -5,5, co uz je na zapas vonku pomerne zradny hcp.


--------------------- Servisní zpráva vyhodnoceno k 19.1.2015 -----------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.04.2015, 14:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pau/Orthez vs Gravelines
Gravelines ML @1,877 (4,5/10 - Pinnacle) &
-8,5 Gravelines @3,75 (1/10 - Unibet)

Znova, snaha najst vyhodny spot. V prvom rade sa na tabulku pozerame ocami zainteresovanosti. 7 kol pred koncom tazko nastane situacia, kde by bol tim absolutne bez zaujmu na dobry vysledok, ale rozhodne sa da hovorit o situacia, kde jeden tim potrebuje vitazstvo viacej ako ten druhy. Ked sa to vhodne doplna s aktualnou formou, tip je na svete.

Po vcerajsich povinnych a nutnych vyhrach Paris-Levallois a Chalons-Reims je pred dneskom nutnych 15 vyhier na aktualne umiestnenie medzi top8. Gravelines ma 14 vyhier, Pau/Orthez 11. Na zostupovych prieckach su timy s 5, resp. 6 vyhrami a to vsetko 7 kol pred koncom ZČ. Karty su teda rozdane jasne - Pau je zachranenym timom, toboz ked 8 vyhra ma este Orleans a forma oboch novacikov na 17. a 18.mieste je obdobna tej celosezonnej, takze zazraky sa cakat nedaju a 9 vyhier bude stacit na zachranu, to uz je prakticky iste. Naopak, PO s 11 vyhrami je uz prilis daleko, prakticky sanca na PO sa rovna vitazstvu v kazdom dalsom zapase, jedna prehra je definitivny koniec, percentualne je to nieco ako 0,1% a to max.

Gravelines vyhralo 6 zapasov z poslednych 8, pricom 2 prehry prisli vonku. Prehra s Limoges o 4 je nieco ako polovicne vitazstvo a prehrat v predlzeni, toboz o bod, je vzdy hodnotene ako pech a smola, nech je superom ktokolvek a to prave Chalons-Reims sa doma celu sezonu ukazuje vo vybornom svetle. Naopak domaci prehravaju, co sa da, vyhrali jeden jediny zapas v tom istom obdobi, t.j. 1/7, jedina vyhra vonku so Cholet, co je tim na podobnych prieckach ako Pau, co je pre mna sklamanie, aj ked ma to svoje dovody (najma nevhodne lepenie dier za zranenu oporu v strede sezony). Posledne 3 zapasy uz idu v tom duchu - je nam to jedno, uz aby bol koniec, hlavne sa nezranit pred obdobim dovoleniek a volna.. Najprv prehra o 9 doma s Le Havre, nasledovali 2 jasne prehry vonku, s Bourg, ktore bojuju o zachranu a s ASVEL-om, ktory je po odchode Jacksona na Novy rok rozhodne v kategorii priemernych a zranitelnych celkov.

Pre Gravelines must win, toboz po vcerajsich vyhrach priamych konkurentov. Ja verim, ze vo francuzskej basketbalovej reminiscencii na obciansku vojnu Sever proti Juhu, zvitazi tentokrat Sever, t.j. Gravelines Dunkerque.

///

Boulogne-sur-Mer vs Le Havre

over 158,5 @1,91 (4,5/10 - Coral)
over 171,5 @4,1 (1,5/10 - Unibet)


Le Havre, tim starcekov a celkovo tim, kde sa hospodari s velmi nizkym rozpoctom, statisticky tym najmensim v LNB vobec, sa zatial prekvapivo drzi v boji o PO a dokonca zatial taha za ten dlhsi koniec povrazu.

Proti nim Boulogne, novacik, ktory skoro uz vyzera zmiereny s osudom, t.j. s navratom do ProB. Strata 3 vyhier na Orleans nie je fatalna, ale nejako si neviem predstavit, koho by mohli porazit v zapase vonku a bez toho to pojde len velmi tazko. Dnes sancu maju, podla mna sa pokusia o posledny zvrat sucasnej nie zrovna priaznivej situacie a ak to nevyjde, uz to definitivne odpiskaju a uz to budu len ultraoverove zapasy, vonku pre domacich a doma celkovo.

Le Havre sa cez 160 prilis casto nedostava, najma v poslednych mesiacoch prakticky vobec. Blizsie som to neskumal, mozno je to len hra rozpisu, kde overove zapasy boli z kraja, potom dlho nic a az na zaver v odvetnej faze sa zopakuje uvodna sekcia zapasov.

Ked to bude fungovat, mozme byt vdacni, ze tomu tak bolo. Hranica je totiz az prekvapivo priazniva. Prvy zapas skoncil 116-77, stretli sa aj predtym vo francuzskom pohari, tam to az taka kanonada nebola, minimalne vysledok dava tusit, ze potencial highscore zapasu tu je a je pomerne vysoky. Dnes to vidim na vysledok a la 85-93, t.j. vitazstvo hosti, avsak pomerne tesne a najma ubojovane. Uvidime, ako daleko budem od pravdy..
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.04.2015, 16:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Paris-Levallois vs Cholet
-7,5 Paris-Levallois @1,99 (4,5/10 - Pinnacle)
-14,5 Paris-Levallois @3,6 (1,5/10 - Unibet)


Otazkou je skor, ako to zahrat, nez ci to zahrat. Logickym rozhodnutim by bolo sa do toho prilis nezamotat, avsak za 1u navyseny hcp hrat nechcem a hrat len tuto lajnu je zasa az prilis odvazne, resp. nemam chut prehrat po vyhre domacich napr. o 12, nie je to ani ten typ zapasu "vsetko alebo nic", kde by podobne rozhodnutie davalo stopercentny zmysel.

Napokon 6u, tradicne rozlozeny vklad 3:1, s tym, ze ked nevyjde ani jeden tip, s Parizanmi pre tuto sezonu definitivne koncim, ked vyjde len jeden, som cca +3u, co je fajn, ked oba, tak je to na drobnu oslavu.

Paris bojuje o PO, je v kategorii timov s 15 vyhrami (od 7. do 10.miesta), pricom 3 timy pred nimi maju len o win viacej, takze boj doslova graduje a je uz teraz iste, ze bude otvoreny do posledneho kola. Je to klasicky must win zapas, podobne ako pred tyzdnom s Bourg. S Bourg to ale nebol suboj zainteresovaneho s dohravajucim, ale dvoch zainteresovanych, jeden v boji o PO a druhy v snahe este sa nejakym sposobom zachranit. Cholet je absolutne v pohode, ani PO a ani zachrana sa ich uz netyka po vlastnej prehre, resp. prehrach vsetkych potencialnych hrozbieb zo zadnych pozicii. Pre Cholet dalsia sezona s nenaplnenymi ambiciami, dokonca aj keby to bol tim, ktory patri do bojov o zachranu, po tom prusere s posilou, ktora sa ukazala ako totalny prepadak zo strany vedenia a zaroven fakte, ze Cholet je rozhodne myslou PO tim, tak naozaj nevidim ziaden vyrazny motiv, aby dnes kladli odpor, toboz v zapase vonku.

Pokukoval som po tipe aj naposledy s Limoges - docela ma zradil kurz. 1,5 vonku vylozene nemam rad, zaroven sa to hralo snad v utorok, takze fakticky nebol rovnocenny tip, ktory by som k tomu mohol pridat. Paris sice z duse nemusim, ale tak snad partia okolo Blakea Schilba a Diontea Christmasa, dvoch hracov, ktori v minulosti sa objavili aj v drese Nymburka, bude mat jeden z tych lepsich zapasov..

/// skoncit v pluse z tipov na BBL/LNB cca 2u je enormny uspech vzhladom k priebehu/pocitu a neviem, co este - naozaj sa to vyvijalo strasne a vysledok je v tomto kontexte uz nezasluzene priaznivy, som rad, ze to dal Frankfurt, pretoze este posluzi v zavere sezony, zaroven, ked uz, som rad, ze od Parizu som uz definitivne vylieceny/oslobodeny - ukazalo sa, ze tip bol zle zvoleny, overovy Paris s pomerne overovym Cholet bez zaujmu vylozene za kazdu cenu bojovat o win, aj ked v sezone ma uz Paris v overoch takisto stihol vypiect ///
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.04.2015, 14:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rouen vs Boulogne-sur-Mer
over 171,5 @3,45 (2/10 - Unibet)

Ak ma moja dobra pamat neklame, tento zapas mi nieco dlhuje, v podstate o time Rouen to plati doslova. Rouen 11 vyhier, Boulogne 5, takze ak by niekto chcel pouzit k tomuto stretnutiu osuchane klise o 4-bodovom zapase, potom 5 kol pred koncom zakladnej casti by to asi nepreslo. Boulogne, zaruka 160+, sice som pisal, ze ked prehraju a potom budu hrat vonku, ze budem skor inklinovat k TT na domacich, avsak forma Rouenu nie je v tomto smere k tomuto tipu vylozene naklonena. Takze nebudem vymyslat a budem sa drzat klasickeho overu.

Rouen sice uz hrat v zavere sezony vysledkovu mocku, avsak na bodoch v zapasoch sa to prejavilo viac-menej pozitivne. Zostava mi verit, ze s mojim overovym zasahom sa nic na tejto veci menit nebude.

///

Le Havre vs Bourg
Bourg ML @4,46 (2,5/10 - Pinnacle)

Tak ako o Boulogne sa dalo az par tyzdnov dozadu napisat, ze ich zachrana by bola z kategorie science-fiction, v pripade Bourg sa v sucasnosti skor derie do ust, ze zachrana je viac nez realna.

Bourg v poslednych 4 zapasoch nesklamali, naopak prekvapili, ked bez problemov vyhrali 2 domace zapasy (naposledy aj s mojou osobou v pozadi, kde prakticky vsetko hralo tipu do kariet, ako aj pomerne nizky hcp na domacich) a az po tuhom boji prehrali s Dijonom (po predlzeni o 4) a s Paris-Levallois rovnako o 4 body.

Le Havre ma naskok 2 vyhier na 7. az 11.miesto. Stale mam niekde v hlbke mysle pribeh Orleans z minulej sezony, kedy to mali podobne skvele rozbehnute, avsak napokon sa do PO nedostali, resp. ak sa dostali, tak vylozene s luckom, nie som si isty. Le Havre su nizkorozpoctovy tim postaveny okolo hracov, ktorym je vysoko cez 30 a ktori sa po rokoch znova vratili do timu, kde v minulosti posobili, resp. kde zacinali v Europe karieru.

Pre nas je to famozny spot k tomu, aby sme skusili krasny kurz na hosti, ktori ked mohli potrapit Paris, resp. Dijon, mozu minimalne potrapit aj Le Havre a tentokrat by v zavere absentujuce stastie mohlo byt priklonene na ich stranu.

--------------- Servisní zpráva, vyhodnoceno k 30.4.2015 --------------
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy