Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Basket: Euroliga 2014/15
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.10.2014, 13:23 Předmět: Basket: Euroliga 2014/15
Pište tipy na sázení
Citovat

Unics Kazan vs Sassari
Sassari ML @5,8 (1,5/10 - Unibet)

Neda sa v tomto pripade povedat, ze by som veril uspesnemu vysledku. Skor verim, ze su 2 varianty - blowout, co by prekvapilo z pohladu "trapenia" Unics, ktori na uvod sezony hraju podobne vysledky s akymkolvek superom akejkolvek potencialnej kvality (kde sa da povedat, ze tam kde maju kvalitativnu vyhodu nad superom zvladaju lepsie zavery zapasov a kde tuto ju nemaju, tak tam to na svoju stranu nepriklonia, aj ked zapas proti Realu sa da povazovat za dobre zvladnuty, ak zaver berieme z pohladu poslednych par minut a nielen z pohladu poslednej strely (Llulla branil vyrazne pomalsi D´or Fischer) a vyrovnany zapas, uz tradicny, kde budu rozhodovat znova detaily. Unics nemaju moju doveru, co by neznamenalo hned tip proti nim, lenze prave Unics zatial tu doveru bookies maju, resp. kurzy zvelicuju ich silu a vyrovnanost. Volatilita vykonov s novym duom z Milana je pochopitelna a vitana, neda mi neskusit zahrat v dobrom kurze hosti, ktori su v mnohom velmi podobni Kazani s tym, ze su o level slabsi a v obrane nedokazu pritlacit, aj ked je to nutne a potrebne.

///////////////////

Efes vs Zalgiris
Zalgiris ML @4,0 (2/10 - Coral)

Boli lepsie kurzy a to pomerne vyrazne, 4,0 ale na zakladnej myslienke nic nemeni, kurz je dostatocny na jej realizaciu a zmene podlieha len vyska vkladu.

Primarne bude nutne zastavit podkos domacich, z pohladu Zalgirisu. Na to ma Zalgiris vyrovnanu stvoricu podkosakov s triom skusenych harcovnikov (Jankunas/Javtokas/Songaila) a s mladym talentom Gudaitisom. Efesu ma dnes chybat Dario Saric, niekto moze tvrdit, ze to velka strata nie je, pretoze za A, Dario toho moc neodohral, ci uz z dovodu setrenia mladeho hraca po narocnom programe/minulej sezone, ako aj z dovodu, ze zatial sa javili v treningovom procese lepsie ini hraci na jeho postoch. Ja si myslim, ze strata Sarica je znacna, pretoze Efesu do hry prinasa nieco, co tazko moze nahradit niektory z inych hracov.

Obidva timy slapu, z pohladu Zalgirisu zrejme vacsie prekvapenie, zaroven ale ukazka, ze na slusny euroligovy tip netreba minat horibilne sumy za hracov, ktori castokrat do timu prinesu viacej rozkolov a problemov, nez kvalitativny posun, toboz ked sa tieto zmeny v Zalgirise diali aj pocas sezony a nielen v hracskom kadri, ale aj na trenerskych postoch.

///////////////////////////

Dalsie 3 zapasy su ukazkou vyrovnanosti, ci uz kurzovej, ale aj realnej. Dva zapasy budu dnes v TV, skoda len, ze sa viacej nedohodli a na SlovakSporte nedavaju CZ vs Valencia. Rovina, Valencia lepsi tim, od zaciatku sezony zrejme prvykrat v kompletnom zlozeni, po dvoch prehrach s mementom a nutnostou vyhrat, ak sa prehra, nebudu z hry von, ale situacia zacne byt kriticka. Do Valencie by som siel za predpokladu, ze CZ by malo na konte 2 vyhry, t.j. za predpokladu vyhry v minulom kole na pode Neptunasu. Takto su aj oni pod urcitym tlakom. V neposlednom rade, obidva timy povazujem za kvalitne a pri rovine sa clovek naozaj nema coho chytit - klasicky zapas, kde sa da hrat len na pocit, resp. ze si myslim, ze ten a ten vyhra, hodnota neexistuje a nejaka istota toho alebo onoho vysledku taktiez nie. Alba vs MTA, to iste. Alba ma na to porazit kohokolvek a nielen v domacom prostredi. Zahral by som to, keby sa MTA do hry nevratil Devin Smith, takto to ma vsetky predpoklady na tesny zapas s tym, ze by to sice mali urvat domaci, ale znova, len moj pocit, mozno prianie. Pana vs Fener, alias vsetko to bude o Zeljkovi Obradovicovi. Fenerbahce su nevhodny favorit a dokonca aj v tomto pripade su drobnym favoritom vonku, Panathinaikos nema u mna ziadnu vahu, ale toto nie je zapas, kde sa da vyuzit ich sucasne rozpolozenie/kvalita kadra/opar uspechu z cias minulych a teda faktor, ze su lepsi, nez v skutocnosti su. Mimochodom, aj Diamant je schopny sa strelecky prebudit a po dvoch nevyraznych vykonoch, kde za 2 zapasy dal snad 1bod, t.j. z hry nedal jeden jediny kos, to moze prist zrovna dnes vo vyhecovanom prestiznom zapase.

Proti Realu som chcel hrat, zahral by som to velmi rad, lenze s Novgordom do Madridu necestoval zraneny Tarence Kinsey, ich tmel a najlepsi obranca, ktory by bol schopny vymazat Rudyho. Sice si stale nemyslim, ze Real vyhra o 20+, ale bez Kinseyho to stratilo povodne caro.


Naposledy upravil UselessToo dne 30.10.2014, 21:07, celkově upraveno 1 krát.
dske
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 30.10.2014, 21:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Efes vs Zalgiris
Zalgiris ML @4,0 (2/10 - Coral)

-> super tip, super , palec hore.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.10.2014, 23:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bayern vs AJ Milano
AJ Milano ML @2,6 (3/10 - bet365)

Nie je to ziadna hitparada, ale je to bezpecne hratelne a v urcitom vnimani aj "value". Bayern tentokrat nezahalal ani v BBL, Bremerhavenu (zial) nesukal cez 100bodov a bezpecne v Bremach slavil vysoke vitazstvo. Co to znamena? Znamena to tolko, ze ak som mal v minulosti tendenciu verit v dobry strelecky vykon po priemernom/podpriemernom vykone v BBL v ramci Euroligy, tentokrat ta vstupna pozicia uz nie je taka lakava, resp. to odkazuje na zahranie proti. A ak nie odkazuje, rozhodne v tom nebrani.

Bayern nie je ziadna defenzivna pevnost, ked sama neda dostatok bodov, nemoze vyhrat. AJ Milano su 0-2, v urcitych veciach sa da povedat, ze odohrali 2 slusne zapasy, v tom prvom zaspali uvod a v zavere, kde to bolo viac-menej 50na50 boli tym menej stastnejsim. Naposledy, v zapase doma proti Barce to zasa bolo o niektorych neskutocnych indvidualnych vykonoch (Alex Abrines bol monster, keby strielal aj viacej, nepochybujem, ze by mu tam toho spadlo aj daleko viacej, vyborne zahrali Thomas/Pleis), aj napriek tomu to nebol uplne jasny zapas, AJ Milano sa v tretej stvrtine xkrat mohli dostat realne spat do zapasu/s trochou stastia vyrovnat, ale nieco tomu chybalo. Inak povedane, americki hraci z lavicky nepredviedli takmer nic (MarShon Brooks snad 1/9 z pola, Ragland 0/5) a Alessandro Gentile sa po velmi dobrom vstupe uz len a len trapil. Pre Daniela Hacketta treti zapas, uz by tam nemal byt priestor pre vyhovorky, ze je nerozohrany, uz minule bol vidiet progres oproti zapasu s Fenerbahce, takze verim, ze na to nadviaze, bude to potrebne a nielen svojou obvyklou kvalitnou pracou v obrane.

Linas Kleiza, to je otaznik. Otaznikom nie je Samardo Samuels, ten by mal byt monster, tak ako cely tim v podkosovom priestore a na utocnom doskoku. Ak k tomu AJ Milano prida svoju standardne kvalitnu obranu, trojky budu aspon priemerne a Amici "nieco" predvedu, nemam strach. Vklad nie je prilis vysoky, pretoze 2,6 po dvoch prehrach nie je ziadne terno proti dobre hrajucim domacim, pozitivne je, ze verim v pozitivny vysledok a ja AJ aj mierne favorizujem.

////////////////

Unicaja Malaga vs Limoges

under 153,5 @1,952 (3,5/10 - Pinnacle)

Limoges v cislach proti Orleans - strelba z pola takmer na urovni neskutocnych 64%, trojky 11/20, takze 55%. Nikto nepise, ze Orleans su najlepsi obranari v LNB, plati skor opak, napriek tomu su tie cisla uchvatne a tazko opakovatelne. Unicaja po obojstrannom streleckom koncerte v Berline zial neprepadla ani v ACB, kde zdolala vonku GC 74:67.

Hranica je vysoko v zapase, kde ani jeden z timov nie je overovym celkom. Uz sa tu mozeme bavit, ci su skor underovi alebo taky tazko odhadovatelny priemer. Unicaja je zatial neskutocne efektivna, inak je to underovy tim, co sa prejavi, ked sa uvodna prijemna cast sezona skonci a pridu aj nejake problemy (a v tomto smere Unicaja rozhodne nevynika). Limoges su skor timom stredu, hrame tak, ako hra super, dokazeme sa vhodne prisposobit, co moze byt vyhodou (Cedevita), ako aj nevyhodou (zapas v TA). Viem si predstavit vysledok okolo 130, rovnako aj vysledok okolo 170, tych 150 je realny priemer, kde by som cakal vypisanu hranicu. Suarez nadalej out na strane domacich, Fran Vazquez mal drobne sramy, ale mal by byt k dispozicii trenerovi Plazaovi.

////////

Real O81,5 nevyzera zle, teoreticky by mali pokryt aj masivny hcp, ale to sa mi hrat nechce a vymyslam nejaku "kulisarnu". Barca vs Turow, nieco na sposob dnesneho matchupu Real vs Novgorod, s tym, ze NN je silnejsi tim a proti Barcelone hram radsej ako proti Realu. Caja vs Gala, oproti zapasom vonku tomu chyba moment prekvapenia, -4,0 na domacich, mali by, ano, ale su uz vo faze, ze sa im da verit? Turkom neverim ani trochu, blizi sa deadline ohladom vyplat, takze sa uvidi, ako to s tym napokon bude (ci to bola len kacica, alebo sa to zakladalo aj na realnych zakladoch). Neptunas vs Olymp, urcite skor nieco na Neptunas, ale po minulokolovej vyhre nie su tomu hviezdy zrovna naklonene. Pacil by som mi velmi over, keby som si bol aspon trochu isty sucasnym Olympiakosom.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.11.2014, 17:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.kolo:

Dnesna predohravka v Madride nie je zaujimava. Real Madrid zial strelecky explodoval v nespravny tyzden, vdaka tomu hranica vyskocila zo 165 na 170 a to uz je riziko, ci mimo jednej vylozene nadpriemernej, budu tie 3 dalsie stvrtiny aspon na 40-bodovom priemere (standarde). Skor vec na livko - slaba produkcia v prvej stvrtine (napr. 30bodov), da sa zahrat celkovy over, ako aj hrat overy v dalsich stvrtinach. Aj bez Rudyho (neisty start) ma Real dost hracov, aby si s podobnym superom z chuti zastrielal a samozrejme aj bezpecne vyhral. Ak bude prva stvrtina tou extremne bodovou, zrejme nic, resp. sa ocakavania prenasaju do druhej, ta keby bola podpriemerna, tretia by mala byt zasa vylozene nadpriemerna (mozno budu aj vsetky od 45 do 50bodov, aj ked si to nemyslim).

/////////

Nizhny Novgorod vs Efes
Nizhny Novgorod ML @2,12 (5/10 - Pinnacle)

Rusky tim doma ako dog, podozrive a vyhodne zaroven. Ked k tomu pridame, ze superom je Efes, ktoremu sa vo vikendovom zapase TBL zranil Nenad Krstic, na ktorom stala cela ofenziva z kraja sezony a znova je neisty start Daria Sarica, treba si klast otazku, kto by mal spasit turecky tim. Naopak Novgorodu by sa do zostavy mohol vratit Tarence Kinsey (9 stehov na brade a 2 nad pravym okom by uz nemali byt prekazkou). Bwin 2,2, bet365 2,1 (spekulacie hovoria o Mirzovi Begicovi ako nahrade za Nenada Krstica na najblizsie 2 mesiace)

/////////

Turow Zgorzelec vs Bayern

over 161,5 @1,909 (5/10 - bet365)

Uz vcera pri prezerani ponuky Euroligy na toto kolo ma uputal tento zapas a okamzite som si ho musel zahrat, pretoze som tusil, ze hranice pojdu nahor. Vcera sa mi uz k tomu nechcelo nic pisat, predsa len ponuka nekompletna a do uvodneho rozskoku takmer 48 hodin. Rano som zasa nemal cas, takze som sa k tomu dostal az teraz. Turow s Mardym Collinsom nevaha ani sekundu, ked je sanca zrychlit prechod do utoku, resp. vidi, ze navrat supera nie je najprikladnejsi, nasleduje uprk ku kosu supera. Podkosovi hraci na cele s Kuligom s podobnou hrou nemaju problem, v minulych zapasoch sa mnohokrat stalo, ze uz pod kosom cakal Damian uplne sam na jednoduche 2body. Obrana je na druhej strane zalostna, ci uz kvoli nedostatocnej sirke kadru (zranenia, ktore sa striedaju, niekto sa vrati - Dylewicz, niekto sa zasa zaradi na injury list - Zigeranovic). Bayernu podobna hra neprekaza, naopak sa v nej vyziva a je na nu zvyknuty. Forma Bayernu je strelecky stabilna, rozhodne prevlada utocny potencial pred kvalitou v obrane. Ten zapas ma predpoklady na masivny over, vcerajsia hranica pod 160 (159,5) bola super, dnes to sice uz islo nahor, napriek tomu by mali padnut aj vsetky sucasne vypisane hranice (uz nad 165 by som to nehral).

//////////

MTA vs Cedevita

MTA over 85,0 @1,91 (4/10 - Coral)

Okolnosti su priaznive. Cedevitu stale nepovazujem za euroligovy material. Dalsie zapasy v skupine su z pohladu Cedevity viac-menej o tom, ako k zapasom pristupia ich superi - ti slabsi (Alba/Limoges) nemaju dovod supera podcenovat, pretoze bojuju o postup a podcenenie by sa im mohlo kruto vypomstit, zvysne 3 timy Cedevitu v 2.kole zapasov podcenit mozu a ak nie podcenit, tak posetrit niektorych hracov/dat nejake minuty mladikom. Lenze MTA cez vikend dostalo nakladacku nebyvalych rozmerov, ano, mozeme povedat, ze v time vsetko uplne nefunguje tak, ako by malo, ale aj to by malo na Cedevitu s plnou vaznostou v pohode stacit. MTA hra doma a malo by snazit odcinit ulet. Snad pristup hrat kazdu akciu pre divakov (so "zdravym" Tyusom sa moznosti v tomto smere vyrazne rozsirili) bude aspon prve 3 stvrtiny mierne podriadeny bezproblemovemu vysledku a mnozstvu bodov v supeorovom kosi.


Naposledy upravil UselessToo dne 7.11.2014, 21:36, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.11.2014, 14:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcerajsok. Nizhny Novgorod bol zly tip, pretoze pracoval s moznostou startu Kinseyho a s neistou informaciou ohladom Sarica. V den zapasu uz bolo potvrdene, ze Kinsey bude out a Saric naopak bude hrat, takze moj pohlad zahaleny ruskom tajomstva sa samozrejme mierne upravil. NN som stale veril, pravdou je, ze pod dojmom tychto dvoch informacii som to bol nuteny poistit, aby som prehral jednoducho menej a ak to vyjde, nieco vyhral (pretoze aj cez informacie, kurz na NN o nieco dropol oproti povodnemu - prave v tom stredajsom dni, primarne).

Over fajn a MTA, skoda slov. Nemyslim si, ze by to s Ohayonom dali, aj ked sance by rozhodne boli vacsie. Tu sa da povedat - zla myslienka a dobra realizacia, alias som vybral tip, ktory za danych okolnosti mal ake-take sance, aby vysiel (napr. zahrat klasicky over a vyhral by som, aj ked tip vobec nefungoval). Inak povedane, verit nefungujcemu timu, ze proti inemu nekvalitnemu timu si spravi chut v domacom prostredi, nie je to prave orechove, kde by clovek mohol byt uspesny, toboz ked hra kurzoveho favorita. Slepa viera v nieco, co nielenze tiper nema zaplatene, ale to ani nebolo moc pravdepodobne (to uz hovorim teraz, po zapase). Bez Ohayona to bolo spomalene, chybal klasicky rozohravac, z ktoreho by tazili atleticki podkosovi hraci, zaroven vsetko zrazu bolo na Pargovi, ktory sa sice snazil a nehral zle, ale aby mohol hrat viacej svoju hru, potreboval, aby Haynes/Landesberg sami nieco ukazali, co je prave vysoko nepravdepodobne - obidvaja dobre zahrali v utoku snad v zapase proti Limoges.

/////////////////

Hranice podropovali, ja hram under v zapase Panathinaikos vs AJ Milano. Boli nejake myslienky zahrat Milano, lenze ti naposledy vyhrali a tak kurz je na hrane, skor je to menej, nez by som bral za zaujimave. Under a v podstate aj pripadny tip na Milano je zalozeny na tej ultrastrelbe za 3body proti Fenerbahce. Faktom je, ze proti Fenerbahce sa davaju trojky s graciou, ak mate v time aspon 1-2 slusnych strelcov, niekedy aj podpriemerny trojkar sa proti Fenerbahce dokaze vypnut k hviezdnemu vykonu.

Druhy under, ktory pripadal do uvahy - Alba vs Limoges. 148,5 je fajn, ale nic viacej. Do underu to tlaci najma dolezitost zapasu pre oba timy, najma pre Albu je to must win zapas, kde si nemozu dovolit prehrat, ak chcu pomyslat na postup zo skupiny z 4.miesta.

Zvysne zapasy bud nemastne-neslane, t.j. pomerne dobre vypisane alebo uz od prvopociatku nehratelne, napr. spanielsky suboj Valencia vs Caja. U CZ by jednotka lakala, ale to by som chcel aspon 2,05 a nie cca 1,85 a menej. Zaroven Olympiakos ma po mesiaci konecne noveho trenera, na treti pokus to vyslo a je nim byvaly coach Panioniosu Ioannis Sfairopoulos.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.11.2014, 16:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

5.kolo:

Bayern vs Fenerbahce
over 159,5 @2,04 (6/10 - Pinnacle)

Oslabeny Bayern doma, nestabilne Fenerbahce vonku. Do akovky som si tam za 1,6 Fenerbahce hodil, urcite lepsie nez sa snazit hrat akykolvek nizky hcp. Je to taky crying bet, domaci zasa bez Gavela, ktory sa zranil v zapase s Albou, Djedovic sa zranil tiez, u neho je sanca, ze bude hrat, ale ak aj ano, tak nebude uplne OK.

Over je jasna volba, Fenerbahce brani priserne, na perimetri sa proti nim dari kazdemu a defenziva na C takisto nadalej vyrazne pokrivkava, da sa povedat, ze obrana nefunguje ako celok. V utoku je to zavisle na superovi. Ten utok v sucasnej podobe nefunguje, ak to berieme z pohladu potencialu a stylu hry Fenerbahce. Goudelock predrzuje loptu, timu absentuje klasicky rozohravac, ktory by z drvivej vacsiny hracov dostal maximum, resp. tim by hral normalizovane s vyuzitim silnych stranok vsetkych hracov. Takto je vyuzitie Bjelicu/Veseleho nedostatocne a obmedzene, Goudelock sa az prilis pusta do akcii, ktore su sice fajn, ale su prilis caste a ich ucinnost a ucelnost ma klesajucu tendenciu, toboz proti lepsie braniacim timom, Preldzic hra, ako keby sa nic nestalo, alias preco zrovna on berie na seba rozhodujucu strelu na konci zapasu s Barcelonou - a nazaoj sa nejednalo o podarenu akciu, kde zrazu Emir zostal v rohu uplne sam a tak to skusil. Ball movement je celkovo takmer na nule a vsetko sa hra cez individualne akcie, ktore na seba beru prave Emir, resp. Andrew (v minulom zapase napr. vo velkom Luka Zoric, ale to bol skor jednorazovy zablesk).

Bayern s velkymi problemami na kridlach a v podstate aj s velkym tlakom na rozohravku, resp. na mladeho Micica, ktory bude musiet ukocirovat svoj tim v suboji s Fenerbahce. Benzing pre chorobu nehral s Albou, proti Turkom by uz hrat mal, Taylor/Zipser su stale out, Djedovic je otazny, Gavel na mesiac out. Bayernu tak zostava taktika hrat to na 2 karty - bud na siloveho centra Johna Bryanta alebo cez versatilne PF a skveleho scorera Dusko Savanovica. Ledabyle branenie perimetra vs skvely strelec za 3, velky priestor na to mat podareny zapas.

/////////

Milano vs Zgorzelec, tam sa pohravam s myslienkou zahrat hosti ako vitaza 1.polcasu s tym, ze ak to nevyjde a vyrazne prehraju, zahrat, ze vyhraju ten druhy na livku. Betko ma kurz 4,1 na hosti, Pinna to vypise az zajtra poobede (pred zapasmi). Mozeme povedat, ze uvody do zapasov od oboch timov nie su presvedcive, od Zgorzelca v tom mozeme hladat novacikovsku dan a nizsiu kvalitu/sirku kadra, u Milana faktor Hackett/nekoncentraciu/"milansku auru vynimocnosti a nadradenosti, alias ono to pojde samo". Neverim, ze Zgorzelec vyhra, ale neverim, ze Milano si zasluzi poziciu jasneho favorita, resp. ze to bude pocas zapasu take jednoduche a suverenne.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.11.2014, 16:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

6.kolo:

6.kolo je zvlastne a este zvlastnejsie je po kole, kde prakticky vsetko vyslo, aspon z mojho uhla pohladu, dokonca aj napady, kde som si len v duchu povedal, co by som zahral, aj tie napokon zdarne dorazili do pomyselneho ciela. Ked k tomu pridame faktor, ze tie timy, co hrali doma, hraju v domacom prostredi vacsinou znova a tiez faktor, ze su to uz odvety, takze bookies uz z niecoho konkretneho mozu vychadzat a vychadzaju, portfolio vhodnych zapasov k tipu sa zuzuje velmi razantne. V podstate sa vyber zuzil na 4 zapasy..

Unics vs Efes
under 149,0 @1,88 (4,5/10 - Expekt)


Najprv som uvazoval nad Efesom ML, samozrejme za predpokladu kurzov aspon 2,5+, ktore sa niekde objavili, sucasnost ukazuje skor kurzy okolo 2,2-2,25, takze tento smer pada. Druhy smer je jasny - under. Hranice tesne pod 150 su fajn, kedze.. v Kazani sa schylovalo k dalsej trenerskej euroligovej rosade, napokon to vyzera, ze Pedoulakis prezije a navrat gangu Pashutinovych sa minimalne odklada. Vyvoj v Unicse ale znamena aj bez Pashutinovych skor underovu hru (tym nemyslim, ze ma na to tim, ale aspon sa o to snazi - aj preto su vysledky take, ake su) pod Argirisom a Efes je underovy tim prvej cenovej, toboz bez zraneneho Nenada pod kosom. Zaroven sa Efes a jeho mladici snad vystrielali proti Realu (Cedi Osman ziaril ako kometa). Timy su ti dost podobne, Unics ak ma centra, tak s nim moc nehra a Efes je bez centra, ktoreho supluje nevysoky superatlet a skvely blokar Stephane Lasme.

/////

Neptunas vs Caja Laboral

over 160,5 @1,952 (4/10 - Pinnacle)

Hranica vdaka Neptunasu a ich trojkovej kanonade (celkovo utoku, ktory Valencia snad ani nechcela zastavit, nechcela branit) trochu vystupala, napriek tomu je viac-menej 160, co v suboji s Cajou v domacom prostredi nevyzera najhorsie, resp. je to skoro povinnost zahrat. Obidva timy na bilancii 2-3, obidva timy, ak chcu postupit, potrebuju tento zapas vyhrat, teoreticky slabsi tim doma, fakticky zohratejsi a pripravenejsi tim je zosobneni v litovskom vybere, takze matchup vyzera vskutku idealne.

/////

CSKA vs Alba Berlin
under 157,5 @1,961 (4/10 - Pinnacle)

Hrat under vyzera pomerne logicky, aj cez urcite rizika, ze napr. domaci rychlo rozhodnu o svojom triumfe a v zavere sa bude dohravat a obidva timy dokazu tuto fazu pojat ofenzivne. Dovodom k underu je hranica, ktora je len tesne pod 160, co na 2 timy, ktore sa mozu pysit vybornou obranou je prilis. V prvom zapase 152bodov, ak si dobre pamatam, takze vysoku hranicu trochu nepoberam, ale tak bookies zrejme vedia, co robia.

Zatial premyslam nad hcp na hosti, tych +15,0 laka, aj ked chyba tomu nieco, coho by som sa chytil a v poslednych dnoch (zdravim ACB) mi tieto tipy moc radosti neurobili, resp. nejako mi chyba ten kus stastia, ze aj ked je to jasny zapas a favorit vyhral bez problemov, tak v zavere, kde sa to moze preklopit na obe strany, sa to preklopilo vzdy na stranu favorita.

//////

Limoges vs MTA

Limoges ML @3,0 (3,5/10 - bet365/Unibet)

Znova, MTA zatial nikoho nepodpisalo, takze tim zostava v smutne nestabilnom, az slabom, vydani. Domaci su nebezpecny tim, ktory doma moze rozhodne porazit kohokolvek, viz zapas s CSKA nech je ukazkou moznosti. Zapas v Nokia Arene pred vyse mesiacom som videl a Limoges neodohrali zly zapas, kde prehra o 16 neodrazala dianie na palubovke. Bol to zapas, kde niektori hraci zahrali tak (strelecky), ako odvtedy uz nikdy, max. v jednom zapase. Kurzy okolo 3 su pre toto kolo snad jedinym jasne hodnotnym tipom na vysledok.


Naposledy upravil UselessToo dne 20.11.2014, 22:27, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.11.2014, 22:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po nepodarenom pondelku, kde sice zapasy vyzerali fajn, ale vysledky sa nedostavili (niekde chybalo trochu stastia (Cibona), niekde sa zial potvrdili cierne scenare (v Sassari hostia), v LNB to absolutne nepadalo a k zamysleniu moze byt max. vklad, nie samotny tip, proti MTA bol systemovy tip a Fener vs Gala sa jednoducho nevyvijalo, ako by som potreboval (sa zranil v priebehu zapasu Micov). Utorok viac-menej sul-nul so systemovou chybou na ten under, kde v sucasnosti hrat hranice pod 150 len na naozaj jasne underove zapasy s tym, ze pod znamena max. 148,5 (toboz v Eurochallenge/Eurocupe). Charleroi naplnilo tu smutnu predpoved prehry o 30, sa tu bavit o tom, ci bolo vhodne hrat under s ML, kedze pri zlom vyvoji je v ohrozeni aj under a pri dobrom bude na tom aspon relativne dobre ML a under teoreticky taktiez.

Streda fajn, aj ked na baze smolnych momentov a zlych rozhodnuti, kde to beriem ako den nevyuzitej prilezitosti spravit nadpriemerny zisk. Over v Saratove v pohode, celkovo spatne hodnotim nizsie vklady na O/U v Eurochallenge ako spravne, predsa len tie hranice neboli zle vypisane a ak aj boli (tie nizsie do O), tak som k tomu pristupoval s respektom (spomienky na minuly rocnik, pomerne pre mna uspesne 2.kolo). V livku v polcase som zahral over pri fakte, ze strelba je vylozene podpriemerna, padlo 70bodov (14 pod ocakavany overovy priemer - 168/2 = 84) a skore bolo takmer vyrovnane (36:34). Stale som zaroven veril, ze je v silach oboch timov hodit aj tu 100 a teda pokryt aj predstartovny over. To sa sice nepodarilo, ale livko vyslo relativne s prehladom. Druhy over, void, sklamanie, pretoze hrou to padnut jednoducho malo. Napokon na druhej strane mozem byt rad, ze mam aspon void a nie KO o bod (aj ked je to relativne, sklamanie to je). Zapas v Bielle zasluzeny under. Skor nastve, ze som neisiel po mojej linii antifrancuzskych tipov. Le Mans vonku, po 2 vyhrach. V prvom polcase bolo tempo este relativne fajn, rozhodne sa hralo o nieco rychlejsie nez v tom druhom, co je v rozpore so stavom, ktory svietil v polcase na ukazovateli skore (Le Mans prehravali o cca 20). To len svedci o tom, ako borci z LNB pristupili k zapasu s druholigovym talianskym timom na ich pode. Boras super, ak si niekto mysli, ze som tomu nechal volny priebeh, tak je na omyle, aj ked takmer vzdy pracujem s tym, ak su okolnosti rovnake, ze chcem vyhrat viacej ak vyhra moj povodny tip, nez ten v ramci poistky. V Eurocupe, under v Krasnodare OK, aj cez pohodovy mod domacich v prvom polcase. Dalsie 2 undery sa ukazali naozaj ako silene po uspechoch v riadnych ligach, pri lepsich hraniciach s vhodnejsimi supermi, tento rok do tejto chvile overovy Eurocup tomu dal len pecat. Samozrejme, neucast obranara Pietrusa na jednej a naopak takmer kompletny tim Nymburka na druhej (aj s vybornym Raiviom) underu moc nepomohli. Aspon vdaka za tu vyhru domacich po informacii, ze nenastupi Pietrus. Over v Lyone v pohode, zmena trenera prospela k efektivite strelby, mozno aj fakt, ze nehral Andersen. Vcera ale konecne underovy trend v Eurolige, aj ked tie na prvy pohlad klasicke underove zapasy 1-1, skor myslim aj zapasy ako Cantu vs GC (kde som hral under v 1.kole, kto si pamata), Strasbourg vs Bonn, Bamberg vs RE (kde trener Trinchieri bol nadseny, ze obrana konecne pracuje tak ako ma, viz kader je uz konecne komplet a moze odist Katelynas (Bagaric?).

Dnes, zapas Efesu parada, dokonca aj fakt, ze to nedotiahli je fajn, pretoze Unics bude naplno zainteresovany v dalsich zapasoch a pod trenerom Pashutinom sa tak da cakat urcity vykon (Nizhny sa zlepsuju v obrane, to moze byt dobry spot, aj ked to az za mesiac, takze si este pockam, Real/Sassari overove timy, takze tam to bude zlozite, s bodmi urcite) a Efes nadalej bude musiet byt takisto este aspon v dalsom kole ostrazity. A dvakrat pesek - nehovorim, ze obidva zapasy (over v Litve, under v Rusku) sa vyvijali idealne (strelba v Litve podpriemer, co vydrzali az do konca, v Rusku aj bez Milosa jednoducho prilis skoro bolo rozhodnute o vysledku/vitazovi, nikdy nie dobre pre under). Over o 2body KO, vytrhnem Zavackasa s famoznym Heurtelom a dostanem trojky 2/12 (domaci) a 1/21 (hostia), k tomu Gailius TH 1/5 (nadpriemerny strelec) a Iverson 2/9 (podpriemerny, ale mat TH dlhu dobu 0/7 uz hranici s dmnciou). V zavere takisto chybalo trochu stastia, napr. aby niekto ubranil a zvrhlo sa to na bitku TH, takto kto mal loptu, prehraval o 1-2body, takze ten priestor k faulu tam ani nebol. V Rusku pred poslednou stvrtinou by stacilo k underu aj 43bodov a padlo 47.


//////

Galatasaray vs Crvena Zvezda
Crvena Zvezda ML @2,6 (3/10 - Sportingbet)

Chytil som 2,71 na Pinne, zacalo to padat a link na srbsky basketbalovy portal tomu len pomoze. Vklad 3/10, alias nejaku hodnotu to ma, ale nikomu nebudem balamutit hlavu o tom, ze to bude easy a strasne jednoduche, uz len z dovodu, kde sa hra a aka bola atmosfera na zapase pred mesiacom (co bolo po udalostiach na futbalovom zapase medzi Srbskom a Albanskom).

Micov zraneny, Pocius uz dlhsiu dobu zraneny, Smith prepusteny po nezhodach s vedenim a roznych prestrelkach medzi nim a trenerom Atamanom. Vougioukas prepusteny pre neodpovedajuce vykony a Ataman sa vyjadril, ze aj duo Aradori/Jawai nepodava take vykony, ake sa v klube od nich cakali. Novy srbsky clanok hovori aj o nezhodach medzi Arroyom a Jawaiom. Galatasaray mal udajne uz podpisaneho Scottyho Hopsona, napokon jeho agent to dementoval, Sasha Pavlovic, ktoremu udajne ponukali 500k eur za dohratie sezony v ich time odmietol, aj ked z pohladu srbskych medii sa jedna o vymysel. Kurzy nad 2,5 vyzeraju fajn z pohladu drobneho zahratia, stale mam v hlave, ze Srbi dokazali prehrat s Neptunasom, aj ked sa ukazuje, ze to zasa nie je az taka velka hanba, ako sa to zdalo pred 3-4 tyzdnami.

//////

Sassari vs Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod ML @3,05 (2,5/10 - Pinnacle)

Nieco podobne, Sassari boli zaujimavi minuly tyzden, ako dog (dokonca kurzovy) doma proti ukazu prvych tyzdnov, Zalgirisu. Nizhny Novgorod toto pozlatko vynimocnosti nemaju, aj ked po 2 vyhrach nad Unicsom a poslednej vyhre doma nad Kubanom Krasnodar by si ju mozno zasluzili dokonca viacej. Napriek tomu je na nich kurzy cez 3, Zalgiris bol favorit v kurze 1,8-1,9, wow. Novgorod konecne komplet, s Kinseym uz odohrali spominane posledne trio zapasov, vo VTB lige nadalej neporazitelni. Sassari su nestabilny tim. Prinajhorsom by mal byt na NN kurz 2,75-2,8, ja by som povedal, ze by mal byt rozhodne pod 2,5.

////////

A Limoges ma skamalo, pretoze nevyhralo o 10 Very Happy . Ano, vedel som, ze proti Dijonu v lige to tam za 3body padalo, takze som tusil znova problem v Eurolige, ze to tam budu smazit a pozitivny vysledok v nedohladne. Vyhraju 1.stvrtinu, fajn. Pride druha a v polcase su dole o 7. Stale relativne fajn, stale s vierou, ze sa dostanu do vedenia a ja sa toho zbavim (pri inom vysledku to nema zmysel). 3.stvrtina des, stale to tam smazia bez vysledku, pribudaju TO a naskok sa z +7 za 5 minut dostane na +18. Teoreticky konecna, prakticky rozhodne nie - vsak hra trapne MTA.. Za 10 minut hry z -18 su domaci +2. Po takejto otocke musi byt clovek nadseny, ze z prehry celeho vkladu ma dokonca peknu vyhru. Napokon to domaci nedali, chybalo trochu stastia, proti bol zreinkarnovany Landesberg, mozno ten ozajstny lider (Pargo), v tejto casti hry uz mali viest aspon o 5-6 a dali by to bez ohladu na menovane faktory, napriek tomu po tom priebehu vladne spokojnost, zaroven sa znova potvrdilo, ze hrat smiesne plusove hcpy sa nevyplaca..


Naposledy upravil UselessToo dne 25.11.2014, 16:03, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.11.2014, 15:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

7.kolo:

Valencia vs Galatasaray
-4,5 Valencia @1,91 (4/10 - Unibet/bet365)
-12,5 Valencia @3,58 (3/10 - bet365)


Aldemir sa zbalil a odisiel, je draftovany 76ers, tak sa pokusi presadit v NBA, zrovna v Sixers su tie sance nie zrovna male a je to vyhodne pre obidve strany (Sixers su v sezone, kde nemaju, co stratit a Furkan po 5 mesiacoch, kedy od Gala nedostal ani korunu taktiez nie).

Valencia je 1-5, Gala 3-3. Gala s mnozstvom zranenych, zda sa, ze tim dohnali aj nevyplatene podlznosti, tim je len krocik pred uplnym rozpadom. Valencia prehrala v Turecku o 7 (64:71), potrebuje tak vyhrat aspon o 8, aby mali s Turkami lepsie vzajomne zapasy. Skupina, kde Olympiakos vladne (zapasy hra casto napinave a vyrovnane, ale ma Spanoulisa a obranu, ktora sa o to klucove vzdy postara, viz zapas s Valenciou minuly tyzden). Zvysne timy 3-3 a horsie, takze 1-5 nie je konecna, ale situacia je samozrejme uplne kriticka.

Valencia nehra dobre, ale toto je snad posledna sanca, kde sa mozu nastartovat, kader je uz komplet (ziadne zranenia), za Buycksa podpisali pred tyzdnom nahradu v podobe Nedovica, ktory skoro rozhodol spominany zapas s Olympom, avsak vitazna trojka prisla az po limite. Valencia je pripravena na obrovsku pozitivnu exploziu, ja len cakam, kto si to odnesie a potom uz bude hrat to, na co tento tim ma - kader je vyborny, trener takisto, snad ta obrana, aku predvadzali vonku proti Neptunasu bola ojedinela, pretoze proti Gala by to mohlo byt podobne bolestne. Gala nemaju centra, nemaju podkos, nemaju v podstate schopneho big mana, unava, nulova rotacia atd.

Neverim Valencii, ale bolo by chybou, keby som nehral proti Galatasarayu za takejto situacie. Besiktas boli este vacsi mongoli (61bodov za polcas, trojky domacich 8/12), tak snad sa Perasovic pozeral..

"After coach Ataman's statements, we know that all of the players of Galatasaray except Arroyo are free to go for now and the first transfer news are about Zoran Erceg (210-PF-85). Sources told that he can agree with Spannish powerhouse Real Madrid in the time near to Top 16 start."


Naposledy upravil UselessToo dne 17.12.2014, 11:59, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.11.2014, 16:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

MTA vs CSKA Moskva
-4,5 CSKA @1,99 (3/10 - Pinnacle)

Ja tomu verim, hodnotu to nema, aspon nie z pohladu elementarnej logiky.

Lenze niektore tipy maju svoje skryte tajomstva a bolave miesta a bolavym miestom v minulej sezony z pohladu CSKA bolo semifinale Euroligy. CSKA prehralo s MTA o bod 67:68 a znova sa tak mozne oslavy vitazstva v najprestiznejsej europskej klubovej sutazi museli odlozit. V prvom zapase to bol koncert, CSKA nemala problem dat kos, kedy chcela, z toho vyplynul fakt, ze v obrane ani nemusela ist na 100%, zapas sa v urcitej fazi rozhodol a potom to bol uz len o dohrani zapasu, ktory ma byt co najatraktivnejsi pre divaka.

Ak Moskve nieco chybalo v zapasoch vonku, tak to bola rozhodne motivacia. To potom islo ruka v ruke s podcenenim a s takymto vstupnym zakladom sa tazko vyhrava a je jedno, ci je superom Real Madrid alebo Cedevita Zahreb. Real by samozrejme nepodcenili a o tom to je - tazko moze aj ten najsilnejsi, na papieri, podcenit tim, ktory mu zahatal cestu za niecim, po com v klube posledne roky celym srdcom tuzia. Skoro sa neda predstavit situacia, v ktorej by CSKA nechcela znova demonstrovat silu a ukazat, ze zavahanie bola len zhoda nepriaznivych okolnosti, resp. jednorazova zalezitost, ktora sa uz v dohladnej dobe nebude opakovat. Teodosic na jednej strane, Randle na druhej, ani jeden by nemal nastupit, dalej som sa v tom nehrabal, na tipe by nezmenilo nic, ak by aj domaci nastupil a hostujuce PG podla ocakavania nie.

////

Real Madrid vs Unics Kazan
+12,5 Unics Kazan @1,91 (3/10 - Coral/bet365)

Chapem, ze niekto hra under - v prvom zapase padlo 151bodov a to Unics este nebol pod drapmi prisneho Evgeny Pashutina. Ano, myslim si, ze padne, ale zahral som si nieco ine - hcp na hosti. Faktom je, ze idem proti muru s nazvom Real Madrid - ak zatial Real nevzbudzuje taky strach, tak v domacom prostredi zatial dominuje. Hned na uvod sezony v podstate Real Madrid bol najmenej predsvedcivy, ked so Zalgirisom vyhral o "chudobnych" 9bodov. Ono nam to aj ukazuje, co na Real plati - tvrda defenziva a najma uplne iny obraz hry, v podstate boj o kazdy bod, zapas, kde sa skoro ani neda vyhrat o velku porciu bodov.

Na tom som postavil tip - 12,5 sa mi zda dost, toboz ked Unics je masivne motivovany, s bilanciou 2-4 si nemoze dovolit vypustit uz ziaden zapas Euroligy, aj ked sa moze zdat akokolvek nepravdepodobny uspech v nom. Myslim si, ze Real vyhra, ale ze by to malo byt easy vitazstvo, to som rozhodne opacneho nazoru.

Real po prehre v Turecku este nie je v pozicii, aby domaci zapas bral na lahku vahu, toboz ked je vyhodne skupinu vyhrat, aj ked je otazne, ci to bude znamenat lahsiu skupinu vo faze top16.

////

Caja a Alba vyzeraju pomerne fajn, ale chcel by som zrejme vacsi kurz, resp. Caja ma potencial znova odohrat vyrovnany zapas, mala by vyhrat, lenze pozrite sa na zapasy, ktore mala vyhrat, ako to dopadlo. Na Albu jednoducho nie je dostatocny kurz, aby malo zmysel sa do toho pustat.


////

Barcelona vs AJ Milano
+12,5 AJ Milano @1,917 (2,5/10 - Pinnacle)
under 153,0 @1,925 (2,5/10 - Pinnacle)


Nieco na baze vcerajsieho Realu s Kazanou. Barcelona dokonca bez prehry oproti Realu s jednym zavahanim, postup je doma, aj ked motivaciou je skupinu vyhrat a to mozno co najskor. AJ Milano nie je v tak zle pozicii ako Unics, ale rozhodne sa neda hovorit o stave, kde sa uz nemusia nicoho obavat. Dnesne prekvapive vitazstvo by ich mohlo dostat na 2 vyhry od hlavneho konkurenta v boji o top16 (Bayern), co 3 kola pred koncom by znamenalo prakticky istotu postupu, toboz ked s Bayernom budu hrat vzajomny zapas v domacom prostredi. Prvy zapas 141bodov, 15-bodove vitazstvo katalanskeho velkoklubu, znova by to mal byt underovy zapas a hranice nad 150 beriem.

////

Nizhny Novgorod vs Zalgiris
under 155,5 @1,92 (5,5/10 - Sbobet)

Hranicu nam zdvihli 2 faktory - vzajomny zapas a viacero highscore zapasov v Eurolige v podani NN.

Faktor vzajomny zapas, kde je dolezite konstatovat, ze NN zapas totalne nezvladli a to nielen herne, ale aj v hlavach, rozdanych bolo mnozstvo technickych chyb a nesportovych faulov, ktore mohli domaci hraci jednoducho trestat z TH, jasny priebeh zdvihol tempo a po 1.polcase (najma v 2.stvrtine sa zapas zlomil vo frasku) sa uz len dohravalo/neunasalo/exhibovalo.. Aj preto padlo v 2.polcase az 88bodov (v prvom 72).

Druhy faktor - mnozstvo highscore zapasov. Existuju 2 dovody, preco tomu tak bolo - superi v skupine a absencia Kinseyho. V skupine je Real, v skupine je Sassari, v skupine je Unics Kazan, na druhom protipole je Efes, resp. Zalgiris. Posudzovat stav veci zo subojov s Realom, resp. so Sassari, toboz ked chybal Kinsey, je chybny nahlad na celok. Zalgiris, toboz v zapase vonku, bude hrat tu svoju odusevnelu klasiku na pokraji sebaobetovania. Hranica bola a v podstate aj stale je priazniva, aby som rozmyslal presne tymto sposobom.

Hram Bayern ML @5,0 s planom pohrat sa s tym. Bayern potrebuje vyhrat, je 1-5, ambiciozny celok. Tak ako AJ Milano moze spravit masivny krok k postupu vyhrou v Barcelone, tak Bayern potrebuje zatlacit na uhlavneho supera v boji o top16, malo by sa rozhodovat uz len medzi tohto dvojicou. Panathinaikos je sice doma velmi silny a v poslednom case hra lepsie, nez som povodne cakal, stale je to ale tim, ktoremu prilis neverim. To, ze hra dobre, to respektujem, nehram hcp na hosti, na druhej strane nerespektujem vypisane kurzy na vitazstvo v zapase, kde sa stretavaju 2 naladove timy, pricom Bayern svojho supera doma porazil a to napr. nemal v kadri Bo McCalebba, ktory do timu prinasa novy ofenzivny rozmer - drze najazdy pod kos, ktore pri zraneni Brycea Taylora nemal kto od uvodu sezony uspesne predvadzat (Nihad Djedovic bol jediny, ktory to aplikoval, najma pri rychlom prechode do utoku, ked sa otvoril priestor).


Naposledy upravil UselessToo dne 10.12.2014, 13:27, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.12.2014, 17:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Galatasaray vs Caja Laboral
Caja Laboral ML @2,47 (4,5/10 - Pinnacle)

Sice Galatasaray privabilo Patrica Younga ako nahradu za Furkana Aldemira, ale v podstate sa jedna o totalnu improvizaciu, alias bez podkosovych hracov sa hrat dlhodobo naozaj neda, taky posledny pokus dostat sa do top16 a dalej zavadzat v Eurolige aj po Novom roku.

Caja vyzera ako vhodny tim, aby trestal Turkov - za A, Caja je na vzostupe, ci uz za to moze angazovanie konecne poriadneho a realneho centra ku Coltonovi, ktory ale je hracom tak na 15 minut + so strasidelnymi TH. Kym je v time skvele hrajuci Thomas Huertel, ktory do MS nepolavuje a nepolavuje a turecki supy okolo neho kruzia aj nadalej, plejada trojkarov, ktorym to snad proti deravej obrane na perimetri s pomocou Heurtela pojde + v time je aj novy pridavok na PG - Mike James (poistka pri pripadnom odchode do Efesu/Feneru? zrejme to tak uz bude..).

Kurz je.. fair. V Abdi Ipekci arene bude zasa raz elektrizujuca atmosfera, snad to cele osadenstvo prezije v zdravi. Fair mozno nie je, ale nebudem sa tu tentokrat ohradzat kurzom 1,7, 2,0 alebo niecim podobnym, ked viem, ze to bude tazky zapas, tesny zapas. Verim v to, ze tak ako Galatasaray mal v poslednom obdobi dostatok stastia v zapasoch, kde nebol lepsi, kde si zasluzil prehrat, resp. tak ako Caja mala vo viacerych tesnych zapasoch dost smoly, tak dufam, ze sa to dnes definitivne otoci.

Kurz sa od vypisania drzi na jednej urovni, co je zaujimave a v podstate to ukazuje tu "fair" tvar.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.12.2014, 14:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

9.kolo:

Euroliga a konkretne zakladne skupiny sa dostali do svojej finalnej faze.

Zuri boj na vsetkych frontach, aj ked niektore zakulisne boje su z pohladu laickeho oka znacne ukryte. Tykaju sa predovsetkym vzdialenej buducnosti, inak povedane, do ktorej skupiny a najma s kym sa moze potencialne tim dostat ak skonci 1. alebo 2., resp. 3. alebo 4. Existuju 2 taktiky - timy, ktore nemaju za ciel F4 chcu v top16 jednoduchu skupinu, aby mali sancu na 1/4finale, resp. aby mali sancu aspon nieco uhrat v top16. Timy, ktorych cielom je jednoznacne F4 sa pozeraju o krok dalej, t.j. vedia, ze postupia takmer z akejkolvek skupiny do 1/4finale a teraz je otazka, ci je lepsie mat lahsiu skupinu a skoncit v nej do top2, t.j. s istotou vyhody domaceho prostredia pre rozhodujuci 5.zapas v PO alebo je vyhodnejsie mat monster tazku skupinu v top16 a vyberat si relativne lahkeho protivnika do 1/4finale, kde by sa aj dalo ozeliet, ze bude mat spominanu vyhodu v potencialnom 5.zapase.

1. Real (E)
2. Efes (F)
3. Unics (E)
4. Zalgiris (F)

1. CSKA MOSKVA (F)
2. Maccabi TA (E)
3. Unicaja (F)
4. Alba Berlin (E)

1. BARCELONA (E)
2. FENERBAHCE (F)
3. PANATHINAIKOS (E)
4. AJ MILANO (F)

1. OLYMPIAKOS (F)
2. Crvena Zvezda (E)
3. Caja Laboral (F)
4. Neptunas/Valencia/Galatasaray (E)

Skupina F ma tak 4 prakticky jasnych ucastnikov (CSKA/Fener/AJ Milano/Olympiakos). Do tejto skupiny zatial smeruje aj Efes/Zalgiris/Unicaja/Caja Laboral, aj ked v pripade posledneho clena je to zatial znacne nejasne (a v pripade Unicaji je tiez velmi realna vymena s Albou).

Vplyv na zmenu z favoritov ma v rukach v podstate len Real Madrid, kedze CSKA/Barca/Olymp su uz isti, resp. takmer isti vitazi skupin, dalsie nebezpecne timy ako Pana/Fener su na tom podobne a timy ako Unics/MTA si nemozu moc vyberat. Real dokonca moze prehrat v tomto kole so Sassari, ale lepsie bude vyhrat, pretoze k prepusteniu prveho miesta bude stacit akakolvek prehra doma s Efesom, bez ohladu na to, ci Efes v tomto 9.kole zvitazi alebp prehra.

Real Madrid by mal takto istotu, ze nebude v skupine s Barcelonou, zaroven nebude hrat v PO s Olympiakosom, co je super, ktoreho v tomto formate stretnut naozaj nechcete za ziadnych okolnosti. K tomu zaujimave suboje s CSKA Moskva, prip. s Fenerbahce, takze z financneho pohladu takisto plus.


//////////////

Neptunas vs Galatasaray

Neptunas ML @2,28 (4/10 - Unibet)
over 159,5 @1,91 (5/10 - Coral)


Dva timy na skore 3-5 v zamotanom boji o zvysne 2 postupove miesta. Neptunas si nadalej drzi nalepku outsidera, pricom podobne kurzy na domacich boli uz v zapase s Cajou Laboral, co bolo logicke po vyhre nad Valenciou, lenze oni vyhrali aj s Cajou, takze nejako mi unika pointa toho, ze tu znova doma outsiderom.

Pokracujeme dalej. O Galatasarayi nic nove, dieru za Aldemirom ako-tak zacelili Patricom Youngom, snahy o podpisanie dalsich hracov su, ale zatial bez vyraznejsieho uspechu. Neptunas v domacom prostredi je neporazitelny - 3 vyhry a len s Olympiakosom prehra az po predlzeni, z toho si moze kazdy spravit obrazok.

Prvykrat sa mohlo jednat o nahodu a podcenenie, v dalsich pripadoch sa ukazalo, ze ani jedna z tychto moznosti neplati, aj ked.. Zrovna s CZ hrali doma ako prvym superom, co je zaroven jediny tim, ktory Neptunasu logicky moc sediet nemoze s ich obmedzenymi moznostami pod kosom vs Marjanovic/Zirbes/Mitrovic. Boli neznamou, vyuzili toho a po zasluhe vyhrali. V dalsich zapasoch uz faktor podcenenia nebol taky enormny, avsak vsetky zvysne 4 timy Neptunasu vyhovuju - Valencia, jediny realny podkosovy hrac Serhyi Lischchuk od zaciatku sezony bojuje s roznymi zraneniami, Dubljevic laboroval na uvod sezony s ramenom, vratil sa, proti Neptunasu vonku hral, rozhodne bol z pohladu hosti najlepsim hracom, ale neda sa hovorit o nom ako o klasickom silovom podkosovom hracovi. Valencia pod kosom je prijemny super a da sa povedat, ze so zapojenim entusiazmu a bojovnosti, ktora Neptunas v domacich zapasov zdobi, aj absolutne vyrovnany. Caja Laboral, situacia o nieco lepsia, avsak pod kosom takisto chaos, Mirza Begic bol s timom 1 den, mozno 2, bol to jeho prvy sutazny zapas v drese Caji, takze hral malo a na vyvoj nemal logicky az taky vplyv, Colton Iverson dominoval, lenze s TH 0/7 vo vysledku nesposobil domacim az taky bruchabol. Tentokrat stastne vitazstvo proti predsa len neprijemnejsiemu superovi, ale urcite sa nejedna o prototyp timu (v tej dobe), ktory by Neptunasu vylozene nesedel. S Olympiakosom by som len upozornil na fakt, ze od uvodu sezony chyba ich najlepsi podkosovy ofenzivny hrac v podobe Georgiosa Printezisa - ten zvysok je primarne lepsi v obrane, nez v utoku + trener ho poctivo rotuje, takze Bryant Dunston sice moze mat nabeh na famozny zapas, ale nie je mu to naplno umoznene dokazat.

Galatasaray a podkos, znama pesnicka. Patric Young len nahradil jeden chybajuci clanok, lenze z nicoho nevznikne nieco len na zaklade drobnej zmeny, dokonca k horsiemu. V time su stale problemovi a podpriemerni Ian Vougioukas, resp. Nathan Jawai, takze nemoze byt reci o tom, ze Gala by Neptunas vyraznejsie znepokojila. Oproti prvemu zapasu v time nie je Furkan Aldemir, zraneny je Vlado Micov, z opacneho pohladu, sice do timu prisiel Young, ale aj na druhej strane sa zdvihla minutaz vtedy pomerne v time novemu Keithovi Bensonovi (naposledy hrajuci napr. v Banvite).

Over vyzera dobre, Galatasaray nebrani nijak skvele ani perimeter, pod kosom sa to zlepsi/lo s prichodom Younga, ktory ma nalepku rozhodne lepsieho obrancu nez hraca do ofenzivy, avsak to Neptunas nemusi moc trapit, pretoze maju utok zalozeny na uplne inych prednostiach. Over padol aj v prvom zapase (162) a to Neptunas hral vonku, zrovna u Neptunasu je rozdiel medzi zapasmi doma/vonku priepastny, nerovna sa otocke o 10bodov, skor sa to blizi k 20, aj kvoli tomu by som sa nelamal hlavu ohladom prveho zapasu v Istanbule, kde litovsky tim prehral o 26.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.12.2014, 15:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bayern vs Turow Zgorzelec & Sassari vs Real Madrid
over 165,5 & over 170,5 @3,64 (5/10 - Coral)
1.zapas: over 180,5 (180 a viacej bodov) @4,6 (2/10 - bwin)
2.zapas: over 179,5 @3,4 (3/10 - WH)


Existuju viacej highscore zapasy, nez tieto 2 v ramci Euroligy? Co to naznacili uz prve vzajomne zapasy a to pripominam, ze vsetky 4 timy k tomu pristupovali s plnou vaznostou, co sa sucasnou situaciou neda vobec porovnat.

V prvom pripade, suboj 2 vyradenych, v pripade domacich stopercentne, v pripade hosti na 99,9%, kedze vyhrou v Mnichove by si udrzali sancu a ak by AJ Milano doma prehralo s Panathinaikosom a zaroven v poslednom zapase polsky tim zdolal Milancanov o 20, postup by bol ich, co sa samozrejme nestane.

Bayern s McCalebbom, prekvapivo skoro sa spat na palubovky vratil Anton Gavel, kde predbezne sa odhadovalo, ze bude out minimalne mesiac, takze poslednym marodom zostava Bryce Taylor (+ Visilije Micic, aby som nezabudol). Moznosti Bayernu v utoku su teda obrovske, tempo hry sa v ziadnom pripade nespomalilo s prichodom kratkodobej vypomoci na PG, prehra s Turowom v 1.zapase, prehra cez vikend v Trieri (trojky 6/25), je tu jednoducho prilis vela faktorov, aby z toho bola velka ofenzivna show. Turow nebude proti, v PLK uz hrali nedavni marodi, aj ked nie tradicnu plnu minutaz, pozitivne je, ze su schopni znova hrat, co ich silu, najma v utoku, znova vracia na povodnu uroven.

V pripade zapasu v Sassari mi prekaza len vikendova prestrelka v Lega A s AJ Milano, kde sa oba timy dostali bezpecne cez 100bodov. S Realom to mozno nebude az take masivne, avsak podmienky pre nieco podobne su rovnako vyhodne. Slabsi tim hra doma, domaci uz bez sance na postup, avsak v Sassari sa timy ako Real Madrid neukazu kazdy rok, bude to sviatok basketbalu v tomto mestecku na Sicilii. Real Madrid, ako som uz naznacil, ich umysly moze byt vselijake, faktom je, ze nepotrebuju vyhrat a vyhra im ani nijak neublizi, ak uz planuju skoncit v skupine prvi, resp. druhi. Zaroven cez vikend Real prehral v derby s Estudiantes a chut zvysit si sebavedomie na run and gun time bez akejkolvek obrany je rozodne aktualna a ocakavana.

Sky's the limit, v prvom zapase padlo bezpecne cez 200, nevidim ziaden dovod, aby 200bodov neatakovali aj tentokrat.

///

Barcelona vs Fenerbahce
Fenerbahce ML @4,5 (1,5/10 - bet365)

To iste ako vcera s Nymburkom - za A, neverim hostom, ze vyhraju; avsak za B, kurz na vyhru hosti je v uplnej stratosfere a az sa musi clovek chytat za hlavu, kde k tomu bookies prisli.

Z toho vyplyva - hram za 3, tu pisem 1,5, pretoze pozitivnemu vysledku neverim a je to taky kompromis, kde -1,5 bilanciu az tak nekazi a zaroven, ak to nahodou vyjde, tak to naopak moze doknca realne kopirovat moj vysledok z tohto tipu, pretoze nech bude vyvoj akykolvek, neponecham to do konca. Staci mi poznat tim Fenerbahce, vidiet cely prvy zapas, ako aj fakt, ze v Barcelone ziaden tim nevyhrava lahko.

Fenerbahce prvy zapas malo vyhrat, ale ako to uz byva, neprekrocilo svoj tien. Faktom je, ze postupne zacinam vidiet timovy progres pri tej neoddiskutovatelnej individualnej kvalite, obavam sa, ze avizovane mena pri hladani PG tim viac-menej rozlozia, rozhodne nepomozu (co som cital, tak teraz sa najviac pretriasa v mediach meno Antoinea Diota, ktoreho by Strasbourg teoreticky aj mohol pustit, ked ma za neho nahradu v podobe Mickaela Gelabelea - samozrejme, prvy je comboguard, druhy ciste SG). A prave comboguarda vo Fenerbahce nepotrebuju, Ricky Hickman postacuje, dostatocne univerzalny je aj Bogdan, v ulohe zaskoka na rozohravke sme mohli vidiet neraz aj Andrewa, resp. Emira, takze posledne, co by som hladat je comboguard, ktory vyrazne nevynika v tvorbe hry a v hladani vyhodnejsie postavenych spoluhracov (aj preto si myslim, ze Efes ma naslipnute podstatne lepsie v snahe dostat sa do F4 a tam uz sa moze stat naozaj cokolvek, toboz ked CSKA/Real Madrid budu pod obrovskym tlakom vysneneho uspechu po podpise Thomasa Huertela, o ktoreho sa dlho pretahovali prave s Fenerbahce).

Neverim, ze Barcelona to bude mat jednoduche, paci sa mi vidiet masivny kurz na Fenerbahce, pretoze len vtedy sa daju brat ako-tak vazne, avsak zostavam nohami na zemi, takze im ako zvycajne neverim, ze dobre rozohrany zapas dotiahnu do vitazneho konca.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.12.2014, 22:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vola sa to zakon schvalnosti - vcera over, aspon klasicky, pomerne v pohode, aj napriek tomu, ze domaci v ofenzive zrovna neexcelovali (cest vynimkam, resp. to stalo najma na Dusko Savanovicovi a par hracoch, ktori podali svoj standard/mierny nadstandard - Zipser/Stimac/Gavel..).

Dnesny over - uz prvym pruserom a podnetom k reakcii bola informacia o zranenom Sergiovi Rodriguezovi. Hrac, ktory je z pohladu Realu klucovy, pretoze masivne ovplyvnuje vykon svojich spoluhracov a ich efektivitu v utoku - KC Rivers je uplne iny typ, klasicky americky scorer utlmeny prostredim a kvalitnymi spoluhracmi a Facundo Campazzo sa len vratil po zraneni (dostal v zavere par minut od trenera na rozohratie pred dolezitejsimi zapasmi sezony). Druhy pruser som sa dozvedel, ked som videl, ze za domacich nehra ani Jeff Brooks, ale najma nehra Rakim Sanders. Sklamany som z toho, ze to vobec nastalo, resp. som sklamany, ze aspon tych 171 nedali aj tak, tam zasa zasiahol naozaj ten nadstandardny zapas z minuleho vikendu, kde sa obidva timy a najma domaci prekonavali. Jerome Dyson dnes neodohral ani 16 minut, v S5 bol Devecchi, v zavere sancu dostali aj dalsi domaci hraci.

Zhodou okolnosti vyslo vsetkych 5 peknych obojstranne underovych zapasov, resp. minimalne 4 - vcera AJ Milano/Panathinaikos, resp. Unicaja/CSKA (aj s OT dokonca), dnes Unics/Zalgiris (najunderovejsi zapas z underovych) a Efes/Nizhny (ktory sa od prveho zapasu po zraneni Rochestieho - nielen scorer a tvorca hry, ale aj jednoznacny element, ktory zrychluje hru ruskeho timu). Vsetky undery vysli, az sa tomu nechce verit (viz to OT napr.). Ak to ma byt ukazka, ze undery zacinaju fungovat, tak aby dnesny den mal dalsi svoj temny moment, v LNB OT odpalilo under.



--------------------- Servisní zpráva vyhodnoceno k 17.12.2014 -----------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.12.2014, 13:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

10.kolo:

13 timov postupilo, zostavaju 3 volne miesta. Zaroven je specateny osud 6 timov, ktore si v jarnej casti zahraju uz len v Eurocupe. O svoju buducnost tak bojuje poslednych 5 timov.

Najzaujimavejsi bude rusky suboj - NN vs Unics Kazan. Verim Kazani, ze to zvladne, ale ten kurz? Cakal som 1,9, 1,6-1,65 je naozaj malo. Under by mala byt takisto ta spravna volba, podobne ako pred tyzdnom - Rochestie out, lowscore tim pod taktovkou Pashutina, snad len extremne vyrovnany zaver moze hrat proti.

Zalgiris v rovnakej skupina A potrebuje vyhrat, aj ked postupit napokon moze aj pri pripadnej prehre, za predpokladu, ze Unics Kazan svoj zapas zvladne. Motivovany tim doma proti uz davno nepostupovemu talianskemu Sassari, ktoremu zaroven vypadli zo zostavy dvaja hraci - Sanders/Brooks, nahrada v podobe Cheikha Mbodja je v tomto pripade nedostatocna.

Okolo toho tretieho zapasu je to zamotane - ja neverim Realu, samozrejme som nedovercivy aj k informaciam o tom, ze Real chce skoncit druhy, resp. ak chce skoncit (co beriem), ako to doma zrealizuje, aby prehrali. Hra Efes na Real plati, Efes je jeden z tych timov, ktore mam rad ako doga, takze jedno je iste - na livku sa s tym vysokym kurzom posnazim nieco urobit. Hcp mi pride ako vylozene nevhodna varianta, pretoze to je 50na50 medzi tymi dvomi liniami (hrame naplno, sme doma, demonstrujeme silu, resp. prisposobime sa superovi, predvedieme pekne divadlo pri divakov a "po boji" prehrame).

///

V Decku je druhy suboj o postup, medzi Neptunasom a Galatasarayom. Neptunas potrebuje zvitazit vo Valencii. Faktom je, ze kurzy su nizko a osobne si nemyslim, ze Valencia to hostom pusti, resp. som si vedomy, ze Klaipeda je podpriemerny tim a aj ked Valencia pojde na pol plynu, tak to bude prinajlepsom vyrovnane. Kurz pod 3 mi nepride zaujimave.

To iste s Galatasarayom - Olympiakos uz davno vyhral skupinu, lenze Galatasaray je stale v specifickom postaveni. Su doma a kurz uz je 2,3+, inak povedane, Galatasaray uz straca tu auru kvalitneho timu bez problemov po serii prehier a na povrch sa dostavaju tie skutocnosti, ktore su uz dlhsiu dobu o timu zname. Dalsie trio hracov definitivne odislo z timu, avsak da sa naozaj polemizovat o tom, ci ide o prevratnu novinku alebo len o ujasnenie situaciu, ktora bola znama a ocividna uz davno. Jawai a Vougioukas hravali neprivedelne a ked hrali, hrali tragicky a prinosom rozhodne neboli. Pietro Aradori od uvodu vedenie timu a trenera nepresvedcil, resp. sklamal ich vacsie ocakavania, na druhej strane sa po zraneni vratil Micov, takze ani tu si nemyslim, ze by sa tim oslabil, aspon oproti stavu 2-3 tyzdnov dozadu. V tomto pripade teda hovorim, ze ak je niekde hodnota, je na domacom tureckom time. Su doma, potrebuju vyhrat, kader je uzky, ale takto uz hravaju dlhsiu dobu, pricom je sirsi, nez v stave najhlbsej krizy - Micov/Pocius/Young su lepsou variantou nez ti, co v tomto tyzdni def. odisli. Ked to Olymp zoberie vazne, stale plati, ze so zapasmi mimo domacu halu maju problem, zaroven plati, ze Olymp brani skvele najma podkos a tam Galatasaray naozaj nema gro svojich najvacsich zbrani.

///////////////////////////////////////////

Zvysne zapasy - CSKA doma proti Limoges, zapas o nicom, teoreticky teda over, lenze na CSKA sa tie vysoke hranice nejako drzia (suvisi s ich dominanciou v skupine, ciastocne aj zmenou stylu hry oproti minulym sezonam pod Messinom). Nieco pod 160 nie je vyzva, aj ked by to tesne padnut malo. CSKA chce 10-0, hra doma a vyhrat s Limoges o 20 zasa nie je az taky problem, kedze CSKA prikladne rotuje v tychto zapasoch, aj keby im este o nieco slo.

CZ vs Caja Laboral, suboj o 2.miesto a teoreticky lahsiu skupinu. Skoncit druhy moze znamenat, ze sa Caja stretne s dalsimi 3 spanielskymi timami (za predpokladu, ze sa naplnia kurzove predpoklady pred tymto kolom - Real vyhra, Unicaja prehra a Alba vyhra, Barcelona vyhra). Zamyslam sa nad tym, ze prehra by nemusela byt nevyhodna. Nad overom rozmyslam, na druhej strane stale o nieco ide a to nieco je vylozene v kompetenciach tohto zapasu - vyhram, som druhy, prehram, som treti.

Fenerbahce vs Bayern - teoreticky a snad aj prakticky monster ofenzivna show, lajna zasa nevyzera, ze bude v stratosfere, takze je zrejme, ze tohto sa rad zucastnim.

Turow vs AJ Milano - velmi vhodne, ze som najprv spomenul zapas v Istanbule a potom ten v Zgorzelci. Hranice sa zdaju byt velmi podobne, v oboch pripadoch uz o moc nejde - v jednom pripade o nic, v tom druhom Fenerbahce este moze zivit nadej na vitazstvo v skupine, avsak zeby to zobralo moc z potencialneho charakteru zapasu, by bolo trufale a mylne. Nieco na baze z Moskvy - padnut to asi padne, ale vypisane je to dobre, resp. to za nejaky extremny highscore nepovazujem.

Alba vs Cedevita, dva timy, ktore normalne nehraju rychly basketbal, dokazu slusne branit (aj ked u hosti zalezi s kym hraju) a pritom hranica je len nieco pod 160 - NB.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.12.2014, 17:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Valencia vs Neptunas
Neptunas ML @3,23 (2/10 - Pinnacle)

Pisal som - kurz nad 3,0 je to, co si od toho predstavujem. Za 2u nemam problem do toho investovat, aj cez fakt, ze si myslim, ze domaci vyhraju (aj ked nemaju zjavnu motivaciu, minimalne nie postupovu, ako ich super).

///

Galatasaray vs Olympiakos
V.Spanoulis under 15,5 @1,85 (2,5/10 - Unibet)

Nevidim dovod, aby to bral na seba v takom rozsahu ako v minulych zapasoch - ten dovod nie je len vyska hranice a fakt, ze Olympu uz o nic nejde, ale aj fakt, ze sila Galatasarayu pod kosom je jednoducho mizerna. Spekulacie su okolo Zorana Ercega, keby nenastupil ani on, Galatasaray moze zapas vyhrat len s prispenim hosti, ktori to vypustia/nezoberu vazne. Spanoulis nejake body da, problemom pre tip je aj fakt, ze stale out je Mantzaris, takze nie je tam az taky tlak rotacie a minut pre menej vytazovanych rozohravacov, napriek tomu Spanoulis je flexibilny a rozumny hrac, ktory ked vidi volnych spoluhracov, hra cez nich. Ked nebude Erceg, pre tip len dobre, aj bez neho by nemal byt problem.

Ked nebude Erceg, paci sa mi aj O11,5 na Vlada Micova. Chcem sa vyhnut tipom na podkosakov (na SB je napr. O8,5 na Kerema Gonluma), zaroven som premeskal ranne hranice na Arroya, sucasne dropnute 15,5, resp. 17,5 za 1,85 su vylozene nezaujimave, tym nepisem, ze to nehodi.

////

Fenerbahce vs Bayern
over 165,0 @1,97 (5/10 - Pinnacle)
over 175,5 @3,95 (2,5/10 - Unibet)


Obranne sa timy moc neposunuli, ofenzivne sa naopak snad este zlepsili + je to zapas, kde Bayern si to moze len uzit a Fenerbahce by chcel doma vyhrat aj za predpokladu, ze by im to vobec v konecnom uctovani nepomohlo, co je aj v tomto pripade minimalne neiste, resp. skor nepravdepodobne.

Over 175,5 pokladam za lepsiu alternativu ako 180 a viacej na bwine v kurze 5,0, predsa len, rozdiel 5bodov, narast len o 1,05, co je viac-menej adekvatne, ale moze to skoncit remizou 85:85 a ja si budem trhat vlasy, ze mam druhu variantu namiesto prvej, pricom tato nie je v nicom horsia (+ mam nizsiu hranicu, ktora bola prekonana aj pri prvom stretnuti oboch timov v Mnichove).

///

Ten spominany under NN vs Unics Kazan hram, pisal som to dopredu, avsak v sucasnosti uz je hranica o 1,5-2body nizsie, co sa mi sem uz moc davat nechce, resp. oproti 5u, za ktore to mam vsadene ja, by som tomu priradil nanajvys 3,5.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.12.2014, 18:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.kolo:

Galatasaray vs Zalgiris
Zalgiris ML @2,9 (2,5/10 - Pinnacle)

Napokon asi vklad mensi, nez sa odo mna cakalo, resp. to nie je taka slava, aku som napr. v clanku avizoval. Matchup je to vyhodny, kurz je dostatocny k tipu, avsak nieco tomu chyba. Pochybnosti by som rozdelil do troch bodov: V Abdi Ipekci sa nevyhrava lahko, Galatasaray je viditelne na vzostupe, uz len z dovodu volnejsieho programu s minimom cestovania, je to podporene lepsimi vysledkami, resp. s novymi prichodmi do timu, ktory z timu nerobia vyrazne lepsi tim, takze sa mi nesplni sen o tom, ze by sa zrazu dalo hrat casom aj na tento tim, avsak minimalne bude roster dostatocne siroky, aby dokazal zvladat 2 sutaze sucasne v slusnom tempe a bez vyraznejsich vypadkov. V neposlednom rade, nad Zalgirisom visi otaznik, ci su v stave, aby mohli prekvapit (myslim, ze ano), avsak ani po serii prehier nie su uplnym kurzovym outsiderom, viz proti Galatasarayu su na rovnakej kvalitativnej urovni. Chcel by som zrejme kurz aspon 3,5+, resp. skor niekam k 4,0, potom by vklad prudko rastol (k 4-4,5u).

///

Panathinaikos vs MTA
B.Randle O11,5 @1,85 (8/10 - Unibet)
Y.Ohayon O7,5 @1,84 (2/10 - bet365)


Devin Smith out, lider timu, najlepsi strelec, zatial jednoznacny tahun timu, ktory bojuje sam so sebou a roster neodpoveda tomu, ze by co i len mohli pomyslat na F4/obhajobu vitazstva z minulej sezony.

K tomu je doubtful Sylven Landesberg. Aleks Maric je out, ako je zname, pocas Vianoc podpisali Joea Alexandra, ktory v tejto sezone hraval v D-league a mal by vystuzit tim na pozicii PF, schopneho zahrat prilezitostne na SF/C.

Co nam v MTA zostava? Jeremy Pargo, lenze Jeremy v poslednych zapasoch nedostaval taku volnost ako v jej uvode, minutaz mu v niektorych zapasoch poklesla na ukor Yogeva Ohayona, ktory prebral post PG a Pargo sa viacej objavoval na SG, kde ale nemal plne pole posobnosti, ked bol zdravy Marquez Haynes/Sylven Landesberg. Pargo, najvyssia hranica z ponukanych alternativ, bude hrat proti najsilnejsej stranky Panathinaikosu v obrane - perimeter, viz percenta strelby za 3body proti Pana v prvej faze a to boli celky v tomto smere o level vyssie nez MTA.

Co nam zostava? Yogev Ohayon je PG, takze takisto to bude mat zlozite, avsak hranica je o cca 4-5bodov nizsia. Ohayon je podpriemerny strelec, lenze ono uz moc alternativ na strelu nezostava + Yogev je silnejsi prave v najazdoch do kosa/schopny vypytat si faul a TH bezpecne premenit, zrovna trojkach a strelbe spoza perimetre jeho hra nikdy nestala a stat ani nebude. Centri, Alex Tyus mal zasa pocas Vianoc jeden zo svojich vystupov - "som zraneny, nebudem hrat, aj ked timovy lekar tvrdi, ze hrac je 100% v poriadku". Big Sofo zatial nie je v tej forme, aby dokazal odohrat velke mnozstvo minut, resp. sam tahal tim v utoku. Zaroven by som zdoraznil, ze Panathinaikos aj slusne brani poziciu centra.

Hlavnou sancou su tak kridla, Devin Smith je out, Landersbergov start neisty + je to klasicky scorer, ktorych Pana vie velmi dobre branit (je to najma SG), Pnini na SF dlhodobo zraneny, Cohen dostava par minut, podobne ako aj Nate Linhart a Joe Alexander pricestoval do svojho posobiska len pred par dnami, ak bude hrat, co zrejme ano, tak pochybujem, ze to bude velke penzum minut. Zostava mi Brian Randle - teoreticky hrac, ktory by mal byt proti Panathinaikosu logicky uspesny - vyborny atlet, vyborny hrac na doskoku, so schopnym najazdom, sice dokaze premenit aj nejake trojky, avsak do toho sa vylozene nehrnie a striela ich minimum, kvalitny najazd, dobry jumper zo strednych vzdialenosti. Stale plati, ze duo Smith/Randle su klucom k slusnym vysledkom MTA v sezone.

2 * at CSKA Moscow 29:23 18 8/13 0/1 2/2 18

Toto je jediny zapas, kedy nehral Devin Smith a zodpovednost tak zostala na jeho dvojicke v podobe Briana Randlea. Jedna sa o 2.kolo, zapas v Moskve, kde MTA dostalo slusny naklad, avsak Brian urcite nebol vinnikom - 18bodov za necelych 30 minut.

Skoda je len ta, ze nie je k tomu co kombinovat, resp. inak povedane, ta ponuka moznych veci do dvojicky je chaba - mam nieco zo sipiek, avsak zimne sporty su pase (co by boli aj v normalnom obdobi, zrejme, kedze Euroliga sa hrava cez tyzden), smutne je, ze je to predohravka a hraju sa len 2 zapasy, ACB/BBL, kompletne kolo, moc ma toho nezuajalo a ked nieco, rozhodne nic take, co by som rad pridal k podobnemu zapasu. Sipky sem davat nebudem, takze to sem hodim ako solo a kazdy nech si s tym robi, ako sam uzna za vhodne.

Preco nehrat Panathinaikos v hcpe? Nie som proti, ale ja Panathinaikos nemusim, uz vobec nie ako favorita, aj ked doma je to s privretym okom hratelne. Zaroven je vzdy nebezpecne hrat proti MTA s podobnym naladovym priemernym timom, vhodny priklad z tejto sezony - zapas s Unicajou Malaga na ich pode.

///

(Nikto neprekvapil, nikto nesklamal. Zalgiris velmi slusny zapas, avsak pomer 33:5 na TH, rad by som videl, ako to v zapase bez divakov vyzeralo, zrejme nejake percenta v prospech Gala zohrali svoju ulohu. Randle v pohode, toboz pri fakte, ze nehral Alexander. Poziciu Devina Smitha, minimalne v skorovani, sa slusne zastal Nate Linhart (4/6 trojky), Randle nejake body po OR, nejake zo ziskov a naslednych faulov, nieco z rychlych akcii po necvicenej spolupraci s Pargom/Ohayonom, klasika. Ohayon? Chcelo to trochu lucku, aby dal 3/4 TH, inak jeho tradicny vykon, vycitat mu naozaj moc toho nemozem, max. bookies, ze nevypisali sirsie spektrum strelcov.)

--------------------- Servisní zpráva vyhodnoceno k 31.12.2014 -----------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.01.2015, 20:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fenerbahce vs CSKA Moskva
over 153,0 @1,91 (5/10 - Coral)

Nizka hranica, Fenerbahce doma tradicne velmi silnym timom, kde dokaze zdolat akehokolvek velikana europskeho basketbalu, CSKA sice branit nezabudla, ale hra sa pod Itoudis predsa len zrychlila a zrovna proti Fenerbahce je tu priestor, aby supera prestrielali, nez prebranili a silou-mocou hru spomalovali.

///

Alba Berlin vs Barcelona

under 154,5 @1,909 (4/10 - bet365)
+9,5 Alba @1,909 (3/10 - bet365)
Alba ML @5,5 (1/10 - bet365)


Barcelona prehrala v ACB posledne 3 zapasy v pozicii hostujuceho timu, nejednalo sa pritom o zapasy proti spickovym tradicnym PO timom (Cajasol/Estudiantes/Obradoiro). Alba nadalej slape, sice prisla nevyhnutna prva prehra v BBL (v zapase v Bambergu) pocas Vianoc, stale si myslim, od zaciatku sezony sa nic nezmenilo, ze tento tim ma na to trapit najlepsie celky Europy. Ocakavam tesny zapas, kde si myslim, ze vyhra Barcelona, ale mozno ma domaci milo prekvapia. Kde lezi hodnota pri sucasnom kurze je zrejme. K tomu obligatny under pri oboch timoch, uz posledne zapasy oboch v domacich sutazia naznacili, ze by sa malo blyskat na lepsie casy.

///

Unicaja vs Olympiakos

under 150,5 @1,91 (5/10 - Coral)

Plaza vs Sfairopoulos, na jednej strane trener, ktory si zaklada na kvalitnej obrane a pomalsej hre, na strane druhej trener, ktory ziadnym velkym sposobom nevytrca z radu klasickeho trenera z Grecka. V tomto smere je dolezite, aky material ma Ioannis k dispozicii a ten je najma pod kosom priam odstrasujuci z pohladu defenzivy/schopnosti ucinne blokovat strely.

///

(CZ vs Real, resp. Caja vs Efes su zapasy, ktorych sa nechcem dotykat - teoreticky CZ moze doma zdolat Real Madrid, kurz nie je najhorsi a hodnota je rozhodne na strane sympaticky poskladaneho srbskeho celku, v druhom pripade sa vsetko bude tocit okolo Thomasa Heurtela, vyrovnane kurzy, suboj explozivneho utoku, ktory len podporil prichod Dariusa Adamsa s prepracovanou obranou. Na oboch stranach nove PG, takze spolupraca bude este miestami viaznut. Treti zapas, ten ma zaujima, avsak tip zalezi na tom, ci bude hrat Taylor Rochestie. Ak hra, NN hra rychlejsi basketbal, zarove v nom ziskava potrebnu ofenzivnu zbran, viacej moznosti do utoku/rotacie na rozohravke. Bez neho urcite clovek napadne under, s nim under pada a ponuka sa tip na hosti, predsa len domaci ako jasny favorit, to vzdy smrdi pruserom a NN sa uz parkrat osvedcili v pozicii jasneho outsidera.)


Naposledy upravil UselessToo dne 2.01.2015, 22:56, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.01.2015, 15:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

AJ Milano vs Nizhny Novgorod
Nizhny Novgorod ML @4,5 (1/10 - Coral)

Rochestie by mal hrat, nemam to stopercentne potvrdene, ale tych 90% tomu davam. Samozrejme, prvy ostry zapas po 3 tydnoch bez sutazneho zapasu sa prejavi, nemyslim si, ze odohra hra svoju klasicku minutaz, ale aj tych 17-20 pomoze a nielen z pohladu basketbaloveho umu, ale aj ako psychologicky motiv.

///

Alba vs Barcelona

J.McLean U14,5 @1,833 (4/10 - Sportingbet)

V time Alby Berlin sarapatila crevna viroza a jednym z najviac postihnutych hracov bol rozhodne Jamel McLean. Strelecky tahun muzstva dokonca predbezne nemusel nastupit ani do tohto zapasu, zda sa ale, ze taky dolezity zapas, dokonca v domacom prostredi, si nenecha ujst. Otazkou je, ako sa nedavne problemy prejavia na jeho minutazi/jeho hre.

Zatial ma v Eurolige premier 14,3 bodu na zapas, zaujimave je, ze pre top timom tim tahal jeho kolega Reggie Redding, ktory najlepsie 4 zapasy (alebo 4 z 5) mal proti Unicaje/CSKA. Ma to suvis rozhodne aj s tym, ze tak ako CSKA, aj Unicaja Malaga maju dominantneho centra, celkovo kvalitny podkos, proti ktoremu sa undersized podkosak nemeckeho timu len obtiazne presadzoval. Tuto hranicu proti spominanym timom neprehodil ani jedenkrat a to nemal za sebou vysilujuci zazitok v podani crevnej virozy. Ano, borci pod kosom Barcelony nie su ziadni top obranci, o Tomicovi sa to vie uz roky rokuce, napriek tomu su to s vyskou okolo 217/218 podkosovi obri, obaja silni na obrannom doskoku. Priemer si nahnal v zapasoch s Limoges/Cedevitou - 16/18/18/20, kde v poslednom dvojzapase s Limoges/Cedevitou zaroven nehral Redding (dvakrat 18bodov). V neposlednom rade dat v ocakavanom defenzivnom suboji 15bodov, to uz by bol pozoruhodny vykon, dokonca aj za normalnych okolnosti.

///

CZ vs Real Madrid

B.Marjanovic O13,5 @1,893 (3,5/10 - Pinnacle)

Skoda, ze na Pinne sa neda kombinovat sniperov (u SB je to jasne). Boban Marjanovic bol rozhodne najlepsim centrom zakladnej casti Euroligy. Aj ked bol v skupine, kde timy boli v podstate bez adekvatnej odpovede (Neptunas bez centra, az v priebehu angazovali Amika z Banvitu, Valencia bez centra (Lishchuk sa zranil, Dubljevic je viacej PF), Galatasaray s centrami, ale vylozene trapnymi, potom chvilu aj bez nich s Ercegom ako nutnym zlom na C, Caja v uvode sezony bez centra, resp. len s Coltonom Iversonom, v poslednom zapase uz neislo zasa o nic velke, ked uz Caja disponovala aj Mirzom Begicom, len Olympiakos bol tak timom, ktory mal proti Bobanovi urcite zbrane, napriek tomu s jeho vyskou proti nizsim, aj ked skvele atleticky vybavenym superom, mal jasnu vyhodu v urcitych situaciach). Proti Olympiakosu zaznamenal 13, resp. 17bodov, to len ako ukazku toho, ze ani najlepsi tim skupiny a s najvhodnejsim matchupom na jeho spomalenie nedokazal Bobana z palubovky vymazat. Real, podobne ako Barcelona, ma seriu prehier v zapasoch vonku v ACB lige, da sa povedat, ze prisiel na psa mraz, t.j. neda sa celu sezonu zit z toho, ze ked vam zacne tiect do topanok, pritlacime a v zavere to so stastim a umom nejakym sposobom priklonime na svoju stranu - alias tak dlho sa chodi s dzbanom po vodu.. Posledne 2 zapasy - v Barcelone, Tomic 6/8 a 12bodov, celkovo podkos nemal problemy sa presadit, naposledy Fran Vazquez monster zapas, cez 20bodov, ani backup Vlado Golubovic nemal vacsi problem a nastrielal okolo 10bodov (obaja s vysokou uspesnostou strelby). Mejri moc nehrava, Slaughter vobec a spekulacie o tom, kde skonci a kto ma o neho zaujem rozhodne nekoncia (najprv MTA, teraz Pana), Ayon striedavo na PF/C a zostava nam uz len Ioannis Bourousis. Ja by som ocakaval, ze Mejri bude hrat, ale nejaka masivna minutaz to nebude (jediny hrac, ktory sa vyskovo moze aspon trochu priblizit Bobanovi). Bol by som naozaj prekvapeny, keby Boban nehodil tych 14bodov, necakam, ze to bude nejaky extremne lowscore zapas, aj ked si ani nemyslim, ze to bude tradicna prestrelka a la klasicky Real Madrid.

///

Caja vs Efes

T.Heurtel O9,5 @2,26 (1,5/10 - Pinnacle)

Fener vs CSKA
M.Teodosic O11,5 @2,41 (1,5/10 - Pinnacle)
N.De Colo U13,5 @1,833 (2,5/10 - Sportingbet)


Dvaja hraci, podobny pribeh. Podobnost je v tom, ze nemame vychodiskovy bod kolko toho po zraneni/prestupe odohraju. Heurtel odohra svoj premierovy zapas v novom drese, ako bolo spominane, proti timu, kde hraval doteraz, proti timu, kde si prvykrat zahral v Eurolige, kde prvykrat okusil atmosferu top europskeho kluboveho basketbalu. Je jasne, ze ho pouziju, nekupovali ho za tazke peniaze preto, aby sedel na lavicke a kde inde ho mozu velmi dobre pouzit ako v hale, kde poslednych x mesiacov zivota stravil a hraval. Mal by to byt tesny zapas, ale hlavnou vecou je, kto bude hrat proti nemu. Caja Laboral je prakticky tim bez obranaraov, minimalne sa uz zbavili Sashu Vujacica, ktory by bol vhodnym maskotom pro slogan "no defense". Heurtel nie je vylozene strelec, zaroven ale neprisiel do timu, kde by bol pretlak strelcov, resp. sa v ofenzive opierali o velke mnozstvo hracov + v uvode necakam, ze by kombinacia bolo prave to, co by sa dalo vyuzivat najviac z jeho hracskeho repertoara, to pride postupne a na piedestal by sa to malo dostat s navratom Krstica do zostavy.

Milos, prvy zapas po navrate po zraneni. Skoda, ze nevypisal nikto Aarona Jacksona, faktom je, ze to by musel davat hordy bodov, aby dohnal manko z uvodu sezony. Je to riskantny tip, aj preto som rad za vyssiu hranicu a vyrazne vyssi kurz (da sa najst aj 10,5). Co ma vedie k tipu? Milos mozno nebude vo svojej top forme, faktom ale je, ze on sa vyziva vo velkych zapasoch a toto je rozhodne velky zapas. Nic ine ako vyrovnany boj az do poslednych sekund sa necaka. Pre tip hovori, ze Fenerbahce na PG/SG nema slusneho obrancu a najma, Fenerbahce tragicky brani perimeter a dostava hordy trojok. Milos, ked sa nazhavi, da superovi pokojne aj 3 trojky za minutu, 12bodov v uvode sezony daval na pockanie, takze rad podstupim riziko, t.j. bude da 3-5bodov a odohra 15-20 min alebo da 15-18bodov a odohra 24-27 min.

Nando, rizikom je fakt, ze Fenerbahce moze kvalitny trojkar doslova rozstrielat a potom je akakolvek hranica "nizka". Avsak, su tam 2 podmienky - hrac musi dostat priestor a dostatok striel + mu tam musi prva strela spadnut. S navratom Milosa su pred Nandom minimalne dvaja hraci v tomto smere - rozhodne Sonny Weems, ako aj Milos a zaroven na podobnej mete ako Nando su v time Fridzon (mozno aj pred nim) a trojky palia aj Vorontsevich s Markoishvilim. Suma sumarum, dat 14bodov aj s teoreticky ofenzivnom zapase plnom bodov nie je v time CSKA vobec jednoduche.

(este hram Anteho Tomica, avsak je to trochu tip prot vlastnym sympatiam + s rizikom toho, ze v Barcelonu su jednoducho dvaja absolutne vyrovnani a zaroven herne velmi podobni centri, pricom Pleiss je Nemec a Alba Berlin je nemecky tim, k tomu na Tipaci som prihodil Toko Shengeliu - PF nema moc konkurenciu - Iverson/Begic su ortodoxni centri, Davis Bertans je SF/PF, pre mna skor SF, avsak funguje na oboch postoch, na ktorych sa striedaju viac-menej 3 hraci, na SF samozrejme FSE, je tam aj Kim Tillier, avsak ten toho moc neodohra a zaroven je PF/C, takze nerobi priamu konkurenciu pre SF/PF rotaciu) na SG Causeur, ktory je zasa klasicky sniper a hrac len na SG, namiesto Vujacica ulovili Bena Hansbrougha a na PG duo James/Adams - PG brani Heurtel/Draper, hlavne druhy menovany je vylozene nadpriemerny obranca, aj preto Efes hladal tvoriveho hraca na tento post schopneho pridat, ked je to nutne, 15-20bodov, co je Thomas rozhodne dokaze. Matchup proti Saricovi ziaden med, avsak este z mojho pohladu jeden z tych hratelnejsich. Zahral som aj Honzu Veseleho, skor kvoli nizkej hranici (8,5) a ocakavaniu prestrelky, zrovna on nie je ten najspolahlivejsi hrac kvoli TH, pravdou je, ze v tejto sezone ma zapasy, kde v tomto smere milo prekvapil)

///
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.01.2015, 0:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.kolo:

CSKA vs Caja Laboral

over 159,5 @1,952 (4/10 - Pinnacle)

Kvalita vs tempo = over. Domaci by mali dodat nielen kvalitu, ale aj pomerne rychlo atmosferu jasneho rozhodnuteho zapasu a ak sa tak nestane, bude to znamenat, ze ofenziva Caji Laboral je rozzhavena do biela. Tazko urcit, ktory scenar je ten zelanejsi, osobne verim, ze s oboma sa nad 160bodov zapas dostane.

Faktory, ktore pomahaju - navrat Milosa, stacilo mi vidiet, co v zapase predvadzal na rozohravke Aaron Jackson a budem len rad, ked sa jeho minutaz znova vrati na 10-15 minut na zapas, Weems, ktory snad nemoze byt tak nepouzitelny az impotentny 2 zapasy po sebe v Eurolige proti superom ako Fener/Caja, ktore brania naozaj priemerne, ked mam byt slusny. A znova proklamovany prichod Dariusa Adamsa, resp. posun Mikea Jamesa na post prveho PG. Cakam jednoducho zapas na sposob CSKA vs MTA v zakladnych skupinach.

///

MTA vs CZ
Crvena Zvezda ML @3,7 (2,5/10 - Coral)

Mozno by to chcelo pri danom kurze aj vacsi vklad, avsak Nokia Arena je tazko dobytnou pevnostou a pochybnosti vo mne vytvara aj minulozapasova minutaz Bobana proti Realu (1.stvrtina Boban 2.stvrtina Maik a takto na striedacku bez striedania, t.j. obaja rovnako po 20 minutach).

Vratit by sa mohol Devin Smith, aj ked v stopercentnom rozpolozeni by byt este nemal. Z pohladu MTA to ale nie je az taky posun vpred, viz v minulom zapase jeho post zastal vyborne Nate Linhart. Inak by som sa opakoval - CZ aj cez domacu prehru jednoducho stale budi respekt a nevidim dovod neviezt sa na ich vlne, ak mi to SK zaplati, co v tomto pripade rozhodne plati. Naopak MTA aj ked uz naoko vsetko funguje, t.j. moc sa neprehrava a ked uz, tak je to akceptovatelne, tento respekt nebudi - posily v prestavke neprisli, resp. Alexander vymenil Marica, co je malo a nevyriesilo to hlavny nedostatok - absenciu sharpshootera, nadstandardneho trojkara, ktory ked ma chvilu priestor a cas, bezpecne svoju strelu premeni, resp. vo vacsine pripadov, k tomu na rozohravke je to stale take hladanie, ktore by sa dalo pripodobnit Fenerbahce, minimalne ti sa snazili v prestavke na tom zapracovat (bez uspechu, podla mna).

///

Real Madrid vs Galatasaray
+15,5 Galatasaray @1,91 (2,5/10 - Coral)

Galatasaray je schopny vsetkeho a Real zial nebudi hrozu, to musim priznat aj ako clovek, ktory si zela, aby v tejto sezone opanovali Euroligu. Maciulis zrejme out, duo podkosakov Ayon/Bourousis so zdr. problemami, prvy zrejme nastupi, u druheho je to nepravdepodobne. K tomu Rudy nie je zatial v tejto sezone tym hracom, akym bol v minulej aj kvoli zraneniu na uvod sezony, zatial sa do toho len dostava, chce to cas. Aj kvoli tomu neziari a neziaril Sergio, vytratila sa tak ta jednoduchost az samozrejmost, utrpelo skorovanie, problem vidim aj v strate Mirotica, ktory sa sice da len velmi tazko nahradit, avsak Real sa o to snad ani realne nepokusil (a ked to uz vyzeralo, ze toho hraca nasiel, nepochopitelne tuto snahu zanechal a v time podrzal doteraz prilis nevyuzivaneho Marcusa Slaughtera - rec bola o Zoranovi Ercegovi). Ten nadalej bojuje v drese Galatasarayu a o motivaciu bude mat urcite postarane. Posily Gala - Justin Carter, ano, velmi dobra posila, nebola potrebna zdlhava aklimatizacia, kedze prisiel z ineho timu TBL (Usak) a idealne rozsiruje kader, kedze dokaze zahrat na viacerych poziciach, Aleks Maric je z nudze cnost, alias tonouci se stebla chyta a ked chaby podkos zmizol, tak podpiseme podobne chabeho podkosaka, ktory v obrane je rovnako mizerni ako jeho prechodcovia.

15,5 nemusi byt dost, ale je to viacej, nez som si predstavoval. Real moze polahky vyhrat o 20+ (z poslednych 8 zapasov doma vyhral o 18bodov a viacej 7 z nich, ten posledny bola prehra o 10 s Unicsom Kazan), predsa len doma je doma a tam Real je nadalej suverenny, mam taky pocit, ze s novymi zdr. problemami to nebude az taka prechadzka ruzovou zahradou. Over, paci sa mi to, planujem to zahrat, nieco ma v tom zatial drzi (mozno ten posledny neuspech s Andorrou, budu chybat (zrejme) podkosaci, ktori by sa proti Gala zrovna hodili, Real doma, teoreticky to moze byt nieco na sposob popisovaneho zapasu v Moskve, avsak plati, ze mam mensiu doveru ku Gala ako ku Caje).

///

Olympiakos vs AJ Milano
under 148,5 @1,925 (4/10 - Pinnacle)

Dobre nalajnovany zapas k underu - domaci favorit, skvela obrana v podstate od drvivej vacsiny clenov timu, na druhej strane naladovy super, ktory svoju odvratenu stranu krasne ukazal minuly tyzden doma proti NN.

Do hcp sa mi kvoli tomu nechce ist na domacich, under vyzera predsa len lepsie. Obava je snad len z toho, ze AJ Milano a niektori ich hraci su neriadene strely, ze horsi strelecky pocin sa snad naposledy ani predviest (timovo) ani nedal a je teda otazkou, ci nenastane paradox, t.j. sa chytia proti vyrazne lepsiemu timu v obrane, dokonca na ich pode.

///

Nizhny Novgorod vs Fenerbahce
Nizhny Novgorod ML @2,88 (3/10 - Pinnacle)

Na domacich v specifickych podmienkach kurz 2,88? Znova vyuzijeme poslednu skusenost s Fenerbahce zo zapasu s CSKA a to hrali doma. CSKA nezahrala ziaden super zapas, Teo po zraneni, prvy ostry zapas, nastupoval z lavicky, v riadnej hracej dobe sa do striel moc nehrnul, taky nemastny-neslany vykon a aj tak bol najlepsim hracov z rozohravacov, co je smutne pre ten zvysok. Zvysni hraci taka klasika (Frizdon/Colo/Vorontsevich/Hines/Kaun), ani nic vynimocne, ani nic vylozene pod ich moznostami. Fenerbahce, nadalej chaos a des na rozohravke. Zisis sice trochu pomohol, ale spasitel to rozhodne nebude (ked v poslednych casoch hraval skor na SG a tych SG schopnych "davat hre zmysel a napad" maju prehrsel), s nim na palubovke to aj napriek tomu vyzeralo najschopnejsie. Pohroma nastala, ked sa rozohravky ujal scorer Goudelock - v tretej stvrtine nastal festival lacnych strat (zdravim pana Csaplara) a Jackson s Goudelockom na tom mali lvi podiel. V prvom polcase este vyuzivali zmysluplne oboch strelcov, vtedy im utok fungoval, na rozohravke to nebola az taka obludnost, resp. sa na zapas ako celok dalo pozerat bez vyraznejsich hluchych fazi. Hickman je nadalej mor, alias snad 3-4 akcie v druhom polcase dohrali zrovna na neho, na hraca, ktory je z realnych moznosti najhorsi strelec z okolia perimetru. Potom tam boli akcie a la 24-sekundova akcia v podani Nemanju Bjelicu, vacsinou to skoncilo strelou 2 metre za trojkovou ciarou cez obrancu, mal to 1/4 pri tychto akciach, ak sa dobre pamatam, takze aspon tak. Potom tam bolo precislenie 3na1, Hickman nie aby isiel do kosa, ale prihraval na trojku Bjelicovi, ktory ani nevystrelil, ani dalej nikomu neprihral, len zastavil jedny protiutok, ktory mal skoncit kosom a znova zohral svoju trojkovu akciu, aj tentokrat mu to vyslo (trojky 2/6 v zapase). Suma sumarum, ten tim nehra ako kandidat na F4, dokonca ani ako tim, ktory by si zasluzil byt vo 1/4finale, aj ked sa tam zrejme s tou kvalitou v kadri mimo PG dostane.

Navrat Rochestieho, vyhra a Taylor MVP 1.kola, slusne. NN stale podcenovane, Fenerbahce nadalej precenovane, nie je cesty spat...

///

Zalgiris vs Alba Berlin
under 147,5 @1,952 (5/10 - Pinnacle)

///

Barcelona vs Panathinaikos
under 149,5 @1,909 (4,5/10 - bet365)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.01.2015, 15:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

3.kolo:

Fenerbahce vs Olympiakos

Olympiakos ML @2,65 (3/10 - bet365)

Paci sa mi to. Dokonca aj napriek tomu, ze cisto logicky to nejaku zvlastnu hodnotu nema. Jednoducho povedane, Olympiakos je tim a to doslova a Fenerbahce je nadalej len suhrn individualit s obrovskym potencialom, ktory ale zostane nevyuzity dovtedy, kym sa naplno nezacnu jednotlivi hraci pouzivat k tomu, v com su najsilnejsi/najlepsi/rozdielovi. V tomto smere Olympiakos je na vrchole pomyselneho europskeho ladovca a ak som pisal, ze boli silni, tak s navratom niektorych zranenych hracov (Printezis/Lojeski) su este silnejsi.

///

Caja Laboral vs Nizhny Novgorod
over 156,0 @1,909 (2,5/10 - bet365)

Dva timy, ktore vedia hrat tempo basket. Caja sa o to snazi takmer v kazdom zapase, problemom je, ze niektori hraci su nachylni ku katastrofickym streleckym vystupeniam. Ani proti Realu to nebolo ono, aj ked napokon prehrali len najtesnejsim moznym rozdielom. Nizhny Novgorod su taky zvlastny ukaz, kde so zdravym a s chutou hrajucim Rochestiem sa zasa raz mozu diat velke veci. Lajna je vysoko, avsak nie az tak, aby som si to s tymto ocakavanim nemohol zahrat. Rizikovy zapas 160+, ktory sa moze otocit do niecoho a la 140, avsak limity smerom hore prakticky neexistuje (ked sa to rozbehne, co je mozno napad pre zahratie vyssej hranice).

///

Unicaja vs AJ Milano
under 150,0 @1,952 (3,5/10 - Pinnacle)

Snad len horsi dojem a pocit mozu za nizsi vklad (ano, keby mi ponukli hranicu 155, zly dojem by sa velmi rychlo rozplynul..). Inak ale klasicky lowscore zapas, snad (podobne ako v zapase MTA vs Barcelona) pomoze posledny ligovy zapas, kde Unicaja si to v neskutocnej prestrelke rozdala s Barcelonou a po cely zapas bol problem, aby nejaka strela skoncila aj inak nez v kosi.
Juras1234
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 16.01.2015, 16:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj můžu se zeptat dá se v jednotlivých kategoriích na tvém foru najít statistika unitů? na nba se to po každej výsledku objevuje na foru tady to nikde nemůzu najít. dík za info. Pomalu se na k2 orientuju a pozoruji zatím jednotlivé sekce.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.01.2015, 19:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

http://www.kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?t=30465

Minimalne na konci mesiaca vzdy aktualizovane, kde je vidiet mesacne pocinanie, ako aj celkove (a aby nenastala dalsia podobna otazka - v sekcii NBA maju tiperi jednu jedinu napln (tym neznizujem ich pracu, tipovat dobre NBA = mat otoceny den naruby v nasich koncinach, co by zaroven v mojom pripade kolidovalo nielen s inymi vecami mimo tipovanie, ale aj pri tipovani samotnou - zimne sporty mam urcite nasledovane viacej ako NBA), takze niektori zjavne maju prebytok casu, ini sa chcu len pochvalit (faktor - dari sa mi, davam to jasne na znamost, nedari sa, stratim sa z pohladu a som totalne nenapadny, aspon par dni), ini to maju zazite, beru to ako cast vlastnej prezentacie. Takze, som rad a tymto sposobom mu mozem podakovat, ze propitak ma odbremenil prace, ktora mi nielenze v nicom nepomaha, ale zoberie mi tolko zbytocneho casu, ze v konecnom dosledku to odnesie len clovek, ktory tu caka na pravidelnu davku informacie/nazorov/tipov. Aby bolo jasne, mam velmi dobry prehlad o mojom stave, neviem to cislo na desatiny/stotiny, ale to ani nie je dolezite. Neviem, ci som to pisal, ale sekcia nie je zradena preto, aby som si nahanal stats - ano, vykazovat konstantny profit a mat slusne statistiky je pekne a rozhodne dolezite, ale informacny a nazorovy podtext je tym hlavnym (v uvode projektu bolo jedno horsie obdobie, bol tam cierny den so zimnymi sportami atd., vtedy som to riesil a zameral sa na to, aby som aj stats tu rychlo dostal tam, kde minimalne maju byt - davat sem poistky/dopisovat tipy po zmene/uprave povodnej informacie, snazit sa sem davat, co mozno najvacsie percento vlastnych tipov, aby to skreslenie bolo minimalne atd. Teraz je zasa faza upokojenia, t.j. uz som aj v tejto mojej sekcii na nejakej pozicii, nie som pod tlakom zlych vysledkov/tipov/straty, ktora je neprijemna v tom, ze kazdy tiper zacne (ci chce, alebo nie) vyberat a preberat, co dalej len skresluje cisla a ma to presne opacny efekt, nez je ten zelany. Samozrejme, nie je to jediny dovod - basketbalove ligy sa dostavaju do druhej casti (odvetnej), to je faza, kde pocet tipov prirodzene ubuda, zimne sporty su v druhej faze z troch, t.j. vo faze pripravy pred vrcholom sezony v podobe MS, ja mam skuskove, pomaly zacina sezona cyklistiky/golfu (ticho pred burkou).

A znovu pripominam - naozaj nie je cielom ohurovat cislami, cielom je ohurovat nazormi, ktore maju zmysel a ktore aj s vhodnym nacasovanim a zahranim funguju. Tym chcem povedat, ze hadzat sem kurzy so SK, ktore su k ...., pricom sam velmi dobre viem, ze si tam nestavi nikto za slusny obnos po par stavkach/dnoch/tyzdni. Ze som sem dal nejake tipy z MB z biatlonu - ako som uz pisal minule, ide o specificke stavky, ktore nikto iny nema, ja tie stavky nehram, resp. ich hram v mensom kurze/v inej forme v inych SK (t.j. nehram top6 alebo top7, pricom tych top6 na MB v tom kurze je jednoducho o level lepsia ponuka.

Ja dufam, ze sa velmi rychlo etablujes, pretoze tvoj prispevok rozhodne nepotesil vsetkych tych, co maju toto vlakno oznacene, aby pri kazdom novom prispevku boli mailom upozorneni na zmenu/aktivitu (takze si ich nepotesil hned dvakrat, viz moje reakcia). Spominas sekciu NBA a len par dni spat sa toho pomerne ostro riesilo, takze ked to chces este raz - ano, aj tu platia tie iste pravidla. Je tu vytvorena sekcia pre akekolvek zmysluplne otazky, cim za A, nebalamutis desiatky/stovky ludi, ktori si za sluzbu takisto zaplatili a za B, aj mne vyhovuje, ked komentare/reakcie/otazky/cokolvek vidim len v sekcii "Garbage".

Snad som odpovedal aj tym, ktori sa este len chceli spytat, prip. zatial nenabrali odvahu (co pokladam skor za slusnost, ak ide o ludi, ktori su na fore kratko).


--------------------- Servisní zpráva vyhodnoceno k 19.1.2015 -----------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.01.2015, 19:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4.kolo:

CSKA vs Unicaja Malaga
under 159,5 @1,91 (5/10 - Coral)

Co z toho bude tentokrat? V prvom zapase prestrelka, v druhom tuhy boj, skvela obrana domacich a jeden zo skratov Unicaji v tejto prebiehajucej sezone, kde neboli schopni dotiahnut idealne rozbehnuty zapas do zdarneho konca.

Hranica rozhodla sama - under. Neviem, ak k tomu dopomohlo predlzenie, nemam nic proti, ak je to brane na zaklade zapasu z Moskvy, fajn, ale to sa bude len velmi tazko opakovat a porovnavat zapasy CSKA s timami ako MTA/Caja apod. s timom Malagy je tiez nezmysel. Viem si predstavit obidva varianty a dufam, ze Unicaja zostane v hre dlhsie ako 15-20 minut.

///

Galatasaray vs Alba Berlin
Alba Berlin ML @3,73 (4,5/10 - Pinnacle)

V tomto pripade nie je otazkou ci, ale v akej vyske. Alba Berlin podcenovana, to je dlhodoby celosezonny jav v Eurolige, ktory sa znova rozvinul po poslednych 2 prehrach (po prvotnej vyhre v top16 nad Barcelonou).

Alba, silne stranky - obrana, skor perimetru a doskok. Gala, silne stranky - strelba spoza perimetru, slabe stranky - podkos/doskok. Alba tak ma slusnu odpoved na najsilnejsiu zbran a naopak ma slusne zbrane na to, aby trestal stale nevyriesenu slabinu. Gala je tim nachylny na rychlost, pod kosom doslova, nizsi rychlonohi atleti pod kosom Alby su teda idealom, co na Gala plati a platit rozhodne aj bude.

To su prve a posledne tipy z tohto kola Euroligy.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.01.2015, 17:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

D.Diamantidis O7,5 & J.Vesely O8,5 & Z.Erceg O13,5 & V.Micov O8,5 & J.McLean O13,5 @16,91 (2/10 - T....) KO

-------------------------------------------------------------------------------

A posledne dnesne tipy na dnesne zapasy. Strelci z Euroligy:

Diamant, kapitan Panathinaikosu, bude dnes celit Realu Madrid. Ano, Panathinaikos v zapasoch vonku je dlhodobo marny, dnes im dokonca ma chybat hned niekolko klucovych hracov zakladnej rotacie:

Panathinaikos has reported a few injuries: Nikos Pappas, Loukas Mavrokefalidis, Lefteris Bochoridis and Vlantimir Giankovits are not expected to play against Real Madrid.

Co to znamena? Pappas/Giankovits su hraci na SG/SF, Diamant je comboguard, skor hrajuci v poslednych rokoch na SG, takze ho to priamo zasahuje. Problemom tipu je snad len to, ze Diamant nie je ziaden extra strelec, avsak v Madride to bude skor o dotahovani/snahe udrzat sa na dostrel, co je ta pozitivnejsia cast. S tym je vsak spojene riziko, ze bude to naklep a v zavere dostanu sancu mladsi, aby nabrali skusenosti. Faktom je, ze medzi mladsich patria 3 zo 4 absentujucich hracov, Charalampopoulos je SF/PF a inak je to tim veteranov, viz na z lavicky chodi ostrostrelec Janis Blums.

Honza Vesely, v poslednych zapasoch ustredna postava. 9bodov, podobne ako 8bodov je skvela ponuka, v netovkach najdeme len horsie hranice. Riziko - TH, tradicne aj hlupe fauly z premotivovanosti, resp. z dovodu, ze spoluhraci su jednoducho obranarski idioti a v urcitych situaciach mu nezostava nic ine, nez len zatiahnut rucnu brzdu, ked toho neboli schopni borci okolo, ktori su bez faulu/s jednym faulom a takticky faul by ich nijako v dalsom pokracovani neobmedzil. 3 dunky, nejaky ten tip-in a 1 TH a hranica je prekonana. AJ Milano brani pod kosom mizerne, Kleiza je joke v obrane od zaciatku kariery, Samuels/Melli sa aspon snazia, ale nie je to ziaden zazrak, ked Vesely prepne na svoj "beast mode", je v Eurolige len velmi tazko zastavitelny pod oboma kosmi.

Gala ma udajne chyba duo PG Arroyo/Arslan. Ak by aj hrali, stale tie hranice mozu padnut. Predsa len, Galatasaray v utoku nema moc moznosti - Arroyo/Erceg/Micov su prve 3, potom par bodov da Guler/Pocius/Carter, nieco pod kosom doskoci Young, aj ked je to totalne kopyto v koncovke a drobna dekoncentracia/rozhodenie od supera a z jasnej tutovky je fail zakoncenie a veteran Kerem Gonlum. Na druhej strane stalica a jedna z dvoch hlavnych opor v strelbe bodov - Jamel McLean.

///

Tazko sa vybera, ktore 2 tipy su najlepsie - Micov + Vesely/Diamantidis, podla mna. Predsa len, Micova s hranicou 8,5 nikde nenajdete a aj znizeny kurz 1,65 je viac nez zaujimavy. K nemu skor Vesely, ta hranica je nizko a Diamant sa do zakoncenia nemusi cely prvy polcas tlacit + strelecky ma svoje dni, ked netrafi ani stodolu, aj ked Real by v tomto smere mal byt vyhodny super.

Faktom je, ze v Tipaci je pred tym spominana hadzana - Horak na goly, oba overy na zapas, takze je to s cim kombinovat. Podobne aj na Unibete, kde su zasa sniperi z Islandu a najdete tam Ercega v mierne lepsom kurze s rovnakou hranicou, to iste McLeana. McLean je hratelny aj solo na Pinne.

--------------------- Servisní zpráva vyhodnoceno k 31.1.2015 -----------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.02.2015, 14:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

CZ Belehrad vs Zalgiris Kaunas
-25,5 Crvena Zvezda @13,5 (1/10 - bwin)
vitazstvo o 21-25 bodov @12,0 (1/10 - bet365)


V globale zapas, kde jeden tim na top16 nema a jeho postup sa da oznacit ako extremne stastny a druhy tim je v top16 zasluzene, zial ich uvod tejto faze zastihol v totalnom utlme s neformou hned niekolkych klucovych hracov vyberu.

Ja verim a dufam, ze posledne 2 zapasy tento utlm natrvalo prelomili. CZ najprv vyhrali o 17 s Albou Berlin, co je v mojich ociach jednoznacne silnejsi tim nez Zalgiris Kaunas a cez vikend zdemolovali Szolnoki Olaj 90:47. Po serii prehier v Eurolige, resp. tesnych zapasoch v ABA lige bolo nutne si dokazat, ze tento tim ma rozhodne na vacsie a suverenejsie triumfy, co by malo dopomoct aj v dalsom priebehu v zapasoch so silnejsimi supermi, ktore su pre CZ nadalej velkou vyzvou.

Zalgiris na to nema, zatial sa ako-tak drzali, ale prehra vonku o 19 s Panathinaikosom a o 17 s Barcelonou viac-menej poukazuju, ze Zalgiris budu tak trochu do poctu a ze uz prekrocili svoj tien, t.j. uz tazko niecim novym prekvapia stale silnejsie a kvalitnejsie celky vo faze top16.

Dolezity faktor - hala Pionir. CZ sezonu zacalo v modernejsej a vacsej belehradskej hale s kapacitou cez 20-tisic ludi, avsak po vypadnuti Partizanu z poharovej Europy prisiel logicky presun do haly, kde pojem divaka, ako siesteho hraca, nabera na zmysluplnosti a realnosti.

CZ si prehrou doma s Galatasarayom trochu skomplikovalo cestu za moznym postupom do stvrtfinale, avsak nadej umiera posledna. K ozivenie nadeje bude potrebne vyhrat nasledujuce 2 zapasy - tento domaci a aj nasledny v OAKA Arene proti Panathinaikosu.

///

Olympiakos vs CSKA Moskva

under 152,0 @1,943 (5/10 - Pinnacle)

Taka klasika - stredny vklad, tip na totals a ked ide o under, hranica nad 150. Jedna vec su zapasy CSKA v domacom prostredi, kde ten rozdiel v kvalite voci superom je obrovsky a je len umocneny vyhodou domacej palubovky.

Statistiku moc nemusim, ale tato viac-menej len posluzi ako prostriedok dokazania vlastnej pravdy - z poslednych 10 zapasov sa CSKA v riadnom hracom case dostala v kumulativnom vyjadreni nad hodnotu 148bodov len jedenkrat - bol to zapas so Saratovom (79:91), inak max. 148, napr. s Unicsom Kazan naposledy, resp. s Fenerbahce Istanbul.

A tentokrat je superom podla mna najlepsie braniaci tim Europy, mozno sa opravim, ked sa vrati konecne Viktor Khryapa, ale zatial na tomto stanovisku nehodlam nic menit - Olympiakos Ateny.

Mozno ma zmysel sa pustit aj do jednotky, pytam sa preco, ked under vyzera byt zdaleka istejsou variantou v nie prilis horsom kurze. Olymp s kvalitnymi timami v Eurolige v domacom prostredi je timom od 120 do 140bodov, takze je to zmapovane z oboch stran, ci uz z domaceho, ako aj z hostujuceho. Zapas v Moskve by bol na hrane, aj tak by som mal tendenciu rozhodne pozerat skor po underovom vysledku, takto tomu tipu absentuju akekolvek pochybnosti.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Fenerbahce vs Caja Laboral
over 158,5 @1,91 (3/10 - Coral/Unibet) & over 159,0 @1,952 (2,5/10 - Pinnacle)
over 169,5 @3,95 (2,5/10 - Unibet)
over 180,5 @10,0 (2/10 - bwin)


Prve 2 zapasy zo stvrtkoveho programu @20:45, tento zapas uz spada do portfolia toho piatkoveho. Pre mna zapas kola, jednoznacne.

Fenerbahce mozno trochu zlepsilo obranu, uz som o tom pisal, ale nic zavratne sa nejedna, hraci sa zmenit mozu, ale ten prerod netrva mesiac, dokonca ani rok. Nizsej hranici zrejme posluzila najma Unicaja Malaga, ktora odohrala s oboma timami v poslednom case zapas. Fenerbahce mimo Unicaji odohrali lowscore zapas aj s Gaziantep, tento tim trenuje Jurij Zdovc, cim sa zasa vsetko velmi rychlo vysvetluje.

Lenze Caja je zlepena z trochu ineho cesta, s duom James/Adams na PG toho vela ineho, nez run a gun basketbal, nevymyslite a tak sa aj deje. Unicaja tak zohrala zjavne dolezitu ulohu odvedenia pozornosti od zrejmeho. Celkovo schedule Fenerbahce v last10 je silno underovy - Efes/Olympiakos/Unicaja/CSKA/Gaziantep/Darussafaka, niekde na pomedzi AJ Milano/Besiktas/NN a jediny overovy tim bol Turk Telecom.

Trochu strach nahana snad len fakt, ze domacim timom je Fenerbahce. V minulom roku sa stretli v rovnakej faze, dokonca zapasy boli v rovnakom obdobi - zacinalo sa v Istanbule vo februari, odveta bola niekde v strede aprila - zapas s Istanbule 162, odveta vo Vitorii 168 a to si myslim, ze matchup nebol zdaleka tak bodovo priaznivy ako tentokrat. Pevne dufam, ze Davis Bertans vstane v piatok tou spravnou nohou z postele, pretoze jeho trojky bude potreba a ze na ich realizaciu bude mat v zapase dostatok casu a priestoru je prakticky jedinou istotou (Caja ma aj mimo neho dostatok zbrani spoza perimetra, on je ale tym velmi casto strielajucim, resp. pomerne nevyrovnanym - neexistuje u neho priemerny vykon, bud skvele alebo mizerne).

///

V plane je zahrat Albu Berlin, ale to si pockam az na zajtra, ked to vypise aj Pinna. Podla toho uvidim, ci to zahram solo alebo k tomu prihodim Efes ML, ktory sa solo hrat neda, hrat ho ani nechcem, ale ako doplnok k hodnotnemu kurzu na Albu sa bude hodit (Krstic bude pomerne nebranitelny z pohladu AJ Milano, k tomu tradicne nepriestupna obrana Turkov a bol by v tom cert, aby neurvali cenne vitazstvo).


Naposledy upravil UselessToo dne 6.02.2015, 20:53, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.02.2015, 11:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Galatasaray vs MTA
Z.Erceg O11,5 @1,5 (T....)

Viac-menej taka mila inspirativna vlozka, ktora snad skonci aj tipom, ale na to si este chvilu budete musiet pockat (10/10 kurz 1,5 nie je moj styl). 1,5 je fajn do akovky, zial nejako postradam tip z Tipsportu, ktory by sa hodil z dnesnej ponuky.

Situacia sa ma tak, ze chybat budu (snad je to uz potvrdene, aj ked pri Gala je u mna dlhodobo miera urcitej neistoty namieste) Carlos Arroyo, resp. Vlado Micov, t.j. 2 z 3 hlavnych a prakticky jedinych ofenzivnych zbrani domacich.

Sportingbet ma lajnu 15,5 na Ercega, T.... 11,5 - 1,85 vs 1,5, je jasne, co je v tomto pripade vyhodnejsie. Samozrejme, teraz nastava chvila, kde sledujem, co ponuknu ine SK - T.... ma aj mantaka Patrica Younga, ale to je uz krajna alternativa. Viacej by sa mi pacil Carter/Guler/Gonlum, snad aj Pocius, prvi traja su snad realni, ze sa niekde objavia, aj ked realni, zelam si to a nebudem vahat ani sekundu (je istota, ze lajny na vsetkych mimo Ercega budu pod 10).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.02.2015, 11:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Alba Berlin vs Panathinaikos & AJ Milano vs Efes
Alba ML & Efes ML @3,8 (2,5/10 - Pinnacle)

Podobny kurz sa da dosiahnut aj na betku, resp. Corale, avsak jednym zo zakladnych pravidiel je - ked sa da vsadit podobny kurz na Pinne ako v inych SK, vzdy treba vsadit na Pinne.

Nechapem, ako moze byt Alba doma dog proti timu, ktory vonku je vacsinou zalostny. Druhy tip, Efes tieto zapasy vacsinou zvlada, je v plnej polnej a vsetko ostatne by sa mala postarat prepracovana obrana pod taktovkou Dusana Ivkovica.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.02.2015, 14:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Barcelona vs Galatasaray
-25,5 Barcelona @5,5 (4/10 - bwin)

Hodnota v tom najcistejsom vyjadreni. Barcelona mala a stale ma problemy v zapasoch vonku, doma je to ale vyrazne lepsie. Zaroven sa vracia ostrostrelec JCN, co je zrovna pre Galatasaray velmi zla sprava s ich mizernou obranou perimetra. Avsak to by bolo este relativne dobre, keby to zostalo pri tychto banalnych dovodoch.

Hlavnou myslienkou tipu je stav, v ktorom sa uz po niekolkykrat v sezone tim Galatasarayu ocitol. Mimo zranenych Arroya a Micova (kde su takisto pochybnosti, ake su tie zdr. problemy vazne a ci to nie je z ich strany urcity druh kamuflaze so snahou predcasne odist zo sucasneho posobiska - najma Carlos Arroyo). K tomu sa do eteru dostali nezhody s duom hracom, jeden je znamy (Maric), druhy by mal byt zrejme Pocius. Tak ako sa problemy zazehnali, tak netrvalo dlho a sirka kadru Gala je zasa na bode mrazu.

Klasicky hcp je -14/-14,5, t.j. presne to, co clovek nechce hrat v podobnom zapase, kde to moze velmi lahko skoncit vyhrou domacich o 8-12 bodov. Druha varianta je, ze Barcelona to pojme s plnou vaznostou, mala by, kedze 3-3 po 6 zapasoch nie je pozicia, na ktoru by v Barcelone boli zvyknuti a ktora by im davala dostatocny pokoj do zapasov s teoretickymi outsidermi v skupine. Ocakavam vyhru o 30, exhibicny zapas zo strany domacich a komediu zo strany hosti.

--------------------- Servisní zpráva vyhodnoceno k 20.2.2015 -----------------
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.03.2015, 13:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Caja Laboral vs CSKA Moskva
over 180,5 & M.Laukkanen vs Y.Dzhyma 1 (biatlon) (1,5/10 - 9,25 - bwin)
over 178,5 & Polsko over 0,5 TO (biatlon) (1,5/10 - 5,5 - Unibet)


Dokonca aj v prvom zapase, kde som mal opodstatnene, vo vysledku avsak zbytocne obavy, padlo velmi peknych 189bodov. Dnes cakam nieco velmi podobne, takze je logicke, ze ma zaujimaju aj zvysene hranice. Ponuka bwinu a Unibetu sa velmi podoba, teoreticky je vyhodnejsi kurz na bwine, avsak ten je bez predlzenia, ktora dnes rozhodne moze nastat. Ako bolo napisane v sekcii biatlon, horsi tim doma, ktory dopomoze tempom a horsou obranou, naopak ulohou CSKA je trestat akukolvek drobnu chybu a ze na to hracov na vsetkych frontoch ma ukazkovych, toboz ked pridavali v minulych dnoch do zostavy AK47, Andreia Kirilenka.

///

Galatasaray vs Real Madrid

-25,5 Real Madrid @11,5 (2/10 - bwin)

Neda mi to. Ked z timu odide aj Carlos Arroyo, svedci to o tom, ze rozklad je u konca, horsie to byt naozaj uz nemoze. Pre pripomenutie, je to ten hrac, ktoremu v prvej faze ako jedinemu nebolo umoznene zbalit sa a z hodiny na hodinu odist z timu, zvysni vsetci hraci tuto moznost mali. Gala je tak zasa bez klasickeho PG, sice v TBL pocas vikendu to na vysledku vidiet moc nebolo, prehra vonku s Efesom o 2 je viac-menej obrovskym uspechom, co je z mojho uhlu pohladu skor dasie plus pre tento tip - predsa len takto biedny tim tazko zahra 2 vyborne zapasy proti elitnym timom Europy.

Proti tipu hra fakt, ze Real toho vonku moc v tejto sezone neukazal. Pravdou je, ze Real Madrid ako keby sa snazil poucit z chyb minulych sezon a volil predsa len pozvolnejsi nastup do sezony, kde forma bude gradovat v spravnom case. Posledne vysledky, ci uz 2 vyhry nad Barcelonou (v Eurolige destrukcia, v kralovskom pohari to uz bolo vyrovnanejsie, ale aj tak, Real mohol oslavit prvu velku trofej sezony), ale aj zlepsenie v zapasoch vonku, vyhra o 17 v Kaunase, ako aj vyhra o 12 vo Valencii, v uvode sezony nieco nemyslitelne, aby proti kvalitnym timom, resp. v Eurolige proti komukolvek, vyhrali vonku DD-rozdielom.

Gala bez Arroya, na to snad vzdy posluzi cerstva spomienka na zapas s Albou Berlin, kde musim povedat, ze keby tam v tom zapase celili superovi kategorie Real Madrid a ten super to bral aspon 3 stvrtiny naozaj vazne, nemoze neprehrat aspon o 30 a keby aj v poslednej stvrtine lavicka zahral aspon standard je to o 40+. Vtedy chybal aj Ender Arsland, ale ako dobre vieme, Ender nie je PG a zaroven Ender je traged, takze to ako plus moze povazovat snad len uplny snilek. 11,5 je presne to, co z tohto tipu robi zaujimavu moznost, je mozne, ze to dopadne ako s Barcelonou, ale na druhej strane, ked bude Real +30 po 3.stvrtinach, snad kazdy vie, co ma robit a ak nahodou aj nevie, som tu ja, aby im osviezil pamat - Real posledne stvrtiny rad hra pre divakov, rad skusa rozne paradicky a finticky, kde kraluje alley-oop Sergio+Rudy.

--------------- Servisní zpráva, vyhodnoceno k 19.3.2015 -------------
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy