Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
udokod (ELH) (kvalifikace)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.01.2015, 10:57 Předmět: udokod (ELH) (kvalifikace)
Pište tipy na sázení
Citovat

V deníku bych se chtěl nějak systematicky věnovat naší hokejové extralize
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.01.2015, 10:59 Předmět: 35. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

6.1.2015 17:30
Litvínov – Olomouc
-5,5 gólu 1,62 (T....) 3/10
-4,5 gólu 2,28 (T....) 1/10
1. třetina -0,5 gólů 3,95 (Fortuna) 1/10


Olomouc je pro mě letos poměrně příjemný překvapení. Sice jako nováček nemá bůhvíjakou kvalitu, což je nucená nahrazovat obranou s množstvím osobních soubojů, ale body to nese. To je patrný zvlášť při zápasech venku, kde sice nějaký body umlátili, ale gólů moc nedávaj (od prosince: 1@VIT, SPA, KOM, TRI; 2@PAR). Cheza vypadá jako overový mužstvo, ale není to tak uplně pravda. Ze začátku sezóny měla nejlepší obranu. Jenže pak se zranili defenzivní obránci Sklenička a Gula, Francouz měl nějaký zdravotní problémy, kdy pár zápasů chytal, pak zas ne a na jeho výkonech to bylo znát, takže z toho byly takový divoký zápasy. Jenže Gula už hraje, z Brodu přišel Štindl, kterej na Slávii nebyl skoro vidět, což u obránce beru jako plus. Francouz už zase chytá svůj standard. Suma sumárum nevěřim, že Olomouc dá víc jak jeden gól. Co se týče Litvínova, tomu paradoxně uškodil návrat Lukeše do sestavy, kdy trenéři rozhodili útok Ručinský, Hubl, Petružálek a góly teď nedává skoro nikdo. Když připočtem 1 výhru za tři body z 6 zápasů a to ještě 1:0 nad zoufalou Slávií, vychází z toho jasnej under. A proto, že většinou platí, že zápas začnete, tak jak jste ten poslední skončili, přidávám tip na první třetinu

6.1.2015 18:00
Karlovy Vary – Kometa
Vary 2,55 (Fortuna) 2/10


Tady nemůžu souhlasit s tim, že by byla Kometa favorit. Vary hrajou doma poměrně solidně (posl. 4 zápasy/12 bodů). Vzájemný zápasy taky spíš pro domácí. Kometa sice pravidelně boduje, ale Plzeň a Litvínov jí to hodně usnadnili. Mezi tim přišel výbuch se Spartou a prohra 1:4 @PCE. Čili pro mě hodnota na ostrou jedničku.

6.1.2015 19:15
Sparta – Liberec
+5,5 gólů 2,48 (Pinnacle) 2/10


Tohle kolo bude podle bookmakerů přehlídka underů. Ve většině zápasů to tak nejspíš bude. Ale tenhle kurz si prostě musim zahrát. Sparta má v útoku mimořádnou kvalitu a góly prostě dávat umí. Ale její zápasy jsou jako noc a den. Buď je z toho over jako hrom nebo padne sotva pár gólů. Liberec je na tom podobně. Výborný zápasy (5:1 PCE) střídá s těma marnejma (např. 1:1 @ SLA, 0:2 @ OLO). Čili stát se může cokoliv, ale já očekávám over. (SPA poslední zápas 6 branek @ ZLI, LIB 5 vs. PCE; vzájemný zápasy letos 4:2 @ SPA, 3:6 @ LIB)
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 8.01.2015, 10:55 Předmět: 36. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Litvínov – Olomouc
-5,5 gólu 1,62 (T....) 3/10 4:2 KO
-4,5 gólu 2,28 (T....) 1/10 4:2 KO
1. třetina -0,5 gólů 3,95 (Fortuna) 1/10 2:0 KO

Tohle bylo špatně. Výhru Litvínova jsem čekal, ale že to bude až tak snadný ne. Olomouc nezvládla vstup do zápasu. A když dostala ve 29. minutě takovou šmudlu na 3:0 bylo hotovo a hra se mnohem víc otevřela.

Karlovy Vary – Kometa

Vary 2,55 (Fortuna) 2/10 1:1 KO
Zápas podle očekávání. Brno víc na puku. Vary nebezpečnější, jenže: 2 tyče, neproměněná penalta, pak dostaly gól při vlastní přesilovce. V poslední minutě měl ještě Hruška na holi 3 body, ale nedal.

Sparta – Liberec
+5,5 gólů 2,48 (Pinnacle) 2/10 3:3 OK
První třetina 2:3, na ten poslední gól se pak čekalo, ale nakonec OK.


9.1.2015 18:00
Pardubice – Sparta
Sparta 2,4 (T....) 3/10


Sparta dlouhodobě lepší venku než doma, což je vidět i na posledních zápasech (výhry 6:2 @ ZLI, 8:2 @ KOM x doma 0:1 vs. OLO, 4:3p vs. LIB). Pardubice špatný zvlášť v obraně. Víc patrný je to proti ofenzivním týmum. Poslední prohry 1:5 @ LIB a 1:6 vs. VIT nemá cenu komentovat. Pak sice následovaly pokuty a dneska i změna trenéra, ale nevěřim, že by se tak rychle sebrali. Takovej debakl už to nebude, ale Sparta by měla vyhrát po 60 min. Poslední 2 zápasy @ PCE taky pro Spartu.

9.1.2015 18:15
Slavia – Hradec
-4,5 gólu 2,26 (Fortuna) 3/10


Tady pozor na to, jestli se vůbec bude hrát. Hrozí odložení. Sám to budu sázet až po případnym potvrzení. Ale jinak ve zkratce, Slavia dopředu zoufalá, v Hradci řádí chřipka, což se na pohybu musí projevit.

9.1.2015 18:20
Kometa – Třinec
-5,5 gólu 1,95 (bwin) 2/10


Zápasy mezi Kometou, Třincem a Vítkovicema bývají většinou vyrovnaný a bez favorita. Ani tentokrát nečekám, že by někdo výrazně vyhrál. Kometa musí hrát z obrany, pokud chce bodovat. Proto čekám opatrnější utkání a čekání na chybu soupeře.

9.1.2015 17:00
Vítkovice – Litvínov
Litvínov vč. pr. 2,02 (Fortuna) 2/10
Litvínov 2,74 (Fortuna) 1/10


Hráči sami přiznávaji, že když se jim na někoho nedaří, v hlavách to prostě je bez ohledu na momentální formu. A s tim budu pracovat i v tomhle tipu. Vítkovice se konečně dostávaji v tabulce tam, kam patří. Z posledních 9 zápasů mají 18 bodů, z posledních 3 dokonce 9, přičemž hlavně výhra nad Olomoucí je cenná (z 0:1 na 2:1). Litvínov nevypadal poslední dobou uplně nejlíp, ale sebevědomí jim určitě nechybí. Otočil zápas se Zlínem (z 1:3 po 2.tř na 4:3p), se kterym má naprosto strašidelnou bilanci a vyhrál na Slávii, se kterou prohrál oba letošní zápasy a všichni čekali výhru. To byly z psychologickýho hlediska velmi těžký utkání. Zápas s Olomoucí (4:2) do tohohle přesně zapadnul. Body letos 6:0 pro Chezu, Olomouc nastoupila s respektem a vůbec se do utkání nedostala. Oba letošní vzájemný zápasy vyhrál Litvínov 3:2. V tom prvním ostravskym Vítkovice celý zápas dotahovaly a když se jim to povedlo, dostaly gól v poslední minutě. V Litvínově byly o něco lepší, ale znovu prohrály o gól. Oba týmy si tohle moc dobře uvědomujou. Proto si myslim, že favorit je Litvínov. Protože nejspíš pujde o vyrovnaný zápas, volim bezpečnější sázku vč. prodloužení (vzhledem k litvínovský bilanci při penaltách je tam vyšší hodnota než na SBR při podobnym kurzu). BTW samozřejmě můžou dát domácí rychle gól a LIT se složí, ale pro tenhle případ nevidim hodnotu v kurzu
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 9.01.2015, 12:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Slavia - Hradec opravdu odloženo, takže VOID

místo toho přidám jiný tip, který se mi líbí, čím dál víc

9.1.2015 17:30
Zlín - Karlovy Vary
X 4,76 (Pinnacle) 2/10


Zlín poslední zápasy špatnej. Vary bodově tak uplně ne, i když na ten hokej se nedá koukat. Nevěřim, že by se Zlín z ničeho nic vzchopil a Vary přejel, dvojka při formě Varů venku taky neni příliš reálná. Navíc se blíží konec 3. čtvrtiny a přestává sranda, protože oběma týmum hrozí baráž, takže nikdo nebude chtít prohrát spíš než aby se hnal dopředu. Jenom pro doplnění, ve Varech řádí chřipka a je otázka v jaký sestavě nastoupí. Otazník visí např. nad Dudou. Já si myslim, že při jeho povaze a při tom, co se píská ve Zlíně, by to zas taková ztráta nebyla Smile


Jinak z těch zápasů, co jsem psal včera, kurzy na ten moravskej under trochu spadly, ale pořád to má ještě smysl. Naopak pinnacle vypsal 2,96 na Chezu a 2,3 vč. pr.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 11.01.2015, 14:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pardubice – Sparta
Sparta 2,4 (T....) 3/10 6:3 KO

Slavia – Hradec
-4,5 gólu 2,26 (Fortuna) 3/10 VOID

Kometa – Třinec
-5,5 gólu 1,95 (bwin) 2/10 3:3 KO

Vítkovice – Litvínov
Litvínov vč. pr. 2,02 (Fortuna) 2/10 0:5 OK
Litvínov 2,74 (Fortuna) 1/10 0:5 OK

Zlín - Karlovy Vary
X 4,76 (Pinnacle) 2/10 3:2 KO


Dneska jenom v rychlosti. Počty O/U sázky mi utíkaji o gól, dneska jsem navíc nic kloudnýho nevybral, takže budu hrát výsledky.

11.1.2015 17:00
Sparta - Vítkovice
Vítkovice +1 2,17 (Pinnacle) 2/10
Vítkovice nebo X 2,35 (Fortuna) 1/10


Sparta předvedla už s Libercem takovej výkon bez zájmu a @ PCE v tom pokračovala. Na Vítkovice jim to navíc moc nejde. Ty jsou naopak v laufu. Sice poslední zápas prohráli, ale dneska to budou chtít odčinit.

11.1.2015 15:30
Plzeň - Olomouc
Plzeň -1,5 2,2 (Pinnacle) 3/10


Olomouci se příliš nedaří obracet zápasy. Zvlášť venku, když dostane gól, už se veze. Plzeň hraje doma už od začátků zápasů nátlakovej hokej, ze kterýho plynou přesilovky. Proto očekávám, že pujdou domácí brzy do vedení a bez problémů vyhrajou.

11.1.2015 17:20
Litvínov - Liberec
Liberec +1 1,87 (Pinnacle) 2/10
Liberec nebo X 2,11 (Fortuna) 1/10

Liberec v zápase na Spartě ukázal, že dokáže bodovat i na hřišti silných týmů. Umí totiž nejenom bránit, ale i dávat góly. Litvínov zaznamenal letos nejvyšší prohru doma 1:4 právě s Libercem. Když k tomu připočtu výhru 5:0 v Ostravě a to, že si obvykle po těchhle zápasech myslí, že jsou mistři světa a další zápas podcení, hraju proti domácím.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 4.12.2015, 15:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ha, našel jsem svuj deník. Na pravidelný příspěvky viditelně nemam čas ani sílu. Přesto bych sem rád čas od času něco nalepil a nechci spamovat někde, kam to nepatří. Zatim to obvykle dopadalo tak, že tipy, který jsem dával na K2 byly ty horší, zatimco celkově jsem na tom líp. Ale to prostě zlomim.

Přesvědčil jsem se, že nemá smysl hledat "lepší" tipy, než který dávám sám, proto tady budou jenom ty, který mam vsazený.

Sázim z 90 % na pinnacle, limity na ELH sice nic moc, na začátku 50 EUR, před zápasem 500, ale co si budeme povídat, většině lidí tohle stačí. Když náhodou hledám něco jinýho, bohatě stačí bet365, bwin nebo něco podobnýho.

Dnešní kolo se mi zdá zajímavý, většinou dávám 1-3 zápasy za kolo, ale tentokrát mě toho láká víc, proto to dám i sem do placu.



Vítkovice-Liberec 17:00
+5,5 gólu 2.19 Pinnacle 2/10

Vítkovice se mi doma líbí. V listopadu 3:3 SPA, 7:0 TRI, 4:5 PCE, 2:2 ZLI, 4:0 OLO. Góly jim tam padaji a měly by padat i proti Liberci. Ten se sice trochu zaseknul, když dal za 3 zápasy jenom 5 gólů, ale pak porazil 5:1 Zlín a všechno vypadalo v pohodě. Kurz přes 2 je fajn, Liberec útočit umí a o domácích jsem psal.

Olomouc-Litvínov 17:20
Litvínov +0.0 2.62 Pinnacle 4/10

Ideální příležitost, aby se Litvínov sebral. Pořád čekám, kdy to zlomí, protože ten tým má na víc, než na poslední místo. Poslední zápas proti Varum (1:4) byl strašidelnej, bez zájmu, bez pohybu...zoufalství. Výhoda je, že horší už to těžko může bejt. Celou sezónu je to pořád dokola, chyby v obraně, žádná bojovnost. Připomínalo mi to, co předváděli, když se chtěli zbavit Jeřábka. Jakmile skončil, začali hrát. Nevim, jestli byl nějakej konflikt s Weissmannem, nicméně ty situace jsou si podobný. Weissmann skončil a vrátil se Hořava, tak uvidíme. Olomouc je příjemný překvapení, jenže kádr lepší než Litvínov nemaji. Což ukazuje i to, že poráží hlavně týmy ze dna tabulky (od října s vyjímkou Liberce a Plzně (doma jenom Liberec) neporazili lepší než desátej Třinec). Pro mě vhodná situace na to, aby se Litvínov nakopnul. Je pravda, že v jejich situaci je uplně jedno, jestli vyhrajou za 2 nebo 3 body, důležitý je to zvládnout, proto volim opatrnější sázku bez remízy s hezkym kurzem 2.62


Zlín-Plzeň 17:30
NO BET

měl jsem v oblibě hrát Plzeň ve Zlíně, jenže to byly kurzy vysoko přes 3 a ne 2.31 jako dneska. Vzhledem k situaci je to asi správně, sám nevim, co od toho čekat, i když hodnota v kurzu už spíš na straně domácích


Chomutov-Sparta 17:30
-4,5 gólu 2.55 Pinnacle 1/10

Souboj dvou odlišných stylů. Totální defenzíva Chomutova (i když je pravda, že po příchodu Červenky je to trochu lepší) a ofenzíva Sparty. Záleží, kdo tomu druhýmu vnutí svuj styl. Buď to bude nuda nebo přestřelka, nic mezi tim asi ne. Já čekám spíš opatrnou partii, Chomutov je přece jenom domácí, navíc Sparta zlepšila obranu a má dostatečně efektivní útok, aby zvládla i tyhle zápasy, takže by jí to nemuselo vadit. Kurz trochu spadnul, proto dávám nižší vklad, ale under si zahraju. Čekám těsnou výhru Sparty.


Mladá Boleslav-Třinec 17:30
+5,5 gólu 2.1 Pinnacle 2/10

Tady neni co řešit. MB nejlepší tým doma a Třinec, kterýmu je jedno, jestli hraje doma nebo venku, góly dává všude (venku dokonce o jeden víc Smile Jakýkoliv kurz přes 2 je príma


Karlovy Vary - Hradec 18:00
NO BET

Tady nevim, chtěl jsem hrál under, jenže Hradec vyměnil trenéra. Kýhos bude nutit hráče víc napadat, což by mělo nést víc gólů, tedy hlavně doma. Jenže tohle jsou Vary, kvalitu na to, aby Hradec mačkaly nemaji a tak bude muset chtě nechtě tvořit i Hradec. Čili to může dopadnout jakkoliv, i když víc věřim Hradci


Pardubice-Kometa 18:00
PCE ML 2.39 Pinnacle 3/10

Chuťovka na konec. Pardubky jsem tipoval někam kolem šestýho místa, jenže začátek byl špatnej. Pak přišlo pár lepších zápasů a zase bída. Teď se snad konečně zvedaji. Výsledkově to zatim až tak vidět neni, ale herně to lepší je. Minule zvládli důležitej zápas ve Zlíně, což by je mělo nakopnout. V Pardubicích se hraje špatně každýmu, tim spíš Kometě, která je venku druhá nejhorší ze všech a loni v Pardubicích oba zápasy prohrála.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.12.2015, 10:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Někdy to člověku napadá ani neví jak, pak jsou kola, kdy ty zápasy vypadaji víceméně tak jak čekal a přesto je z toho mínus. To byl i tenhle případ, nemam z toho špatnej pocit i když celkem to nedopadlo

Vítkovice-Liberec 17:00
+5,5 gólu 2.19 Pinnacle 2/10 1:3

Sice under, ale podle sestřihu šancí bylo dost, bohužel góly začaly padat až ve třetí třetině. Nakonec nechybělo moc, ale už to nedopadlo

Olomouc-Litvínov 17:20
Litvínov +0.0 2.62 Pinnacle 4/10 3:0

Jedinej vyloženě špatnej tip. Litvínov se k bodum ani nepřiblížil. Olomouc hrála, co potřebovala a až na část druhý třetiny to v klidu hlídala. Když už jsem to hrál, vklad měl být poloviční. Inu, moje blbost

Zlín-Plzeň 17:30
NO BET 4:2

Zlín to nakonec zvládnul překvapivě dobře.

Chomutov-Sparta 17:30
-4,5 gólu 2.55 Pinnacle 1/10 3:1

Výsledek jsem čekal spíš obráceně, ale under nakonec došel. Bylo v tom sice kus štěstí, ale to je u těchhle vyšších kurzů potřeba skoro vždycky. Sparta odvolala brankáře 2,5 minuty před koncem, pak ale měla vyloučení a gól už nepadnul. Každopádně z toho plyne poznámka pro příště, Chomutov doma dokáže otrávit hru i vyloženě ofenzivnim týmum.


Mladá Boleslav-Třinec 17:30
+5,5 gólu 2.1 Pinnacle 2/10 4:1

Tohle mě štve, 15 minut před koncem 5 gólů, ale poslední už nedošel. Přitom možnosti byly, Třinec měl přesilovky, ale nic z toho nebylo.


Karlovy Vary - Hradec 18:00
NO BET 1:2

Nakonec by vyšel under i výhra Hradce, i když to bylo až na konci a za ty kurzy se to asi nevyplatilo

Pardubice-Kometa 18:00
PCE ML 2.39 Pinnacle 3/10

Tady podle očekávání, Pardubice od začátku do konce vedly. Vyšší důvěra v tomhle případě opodstatněná
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 6.12.2015, 11:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plzeň-Chomutov 15:20
Plzeň -1 2.47 Pinnacle 2/10

Plzeň prohrála v Chomutově 5:7, což je uplně mimo ostatní Chomutovský výsledky. Plzeň góly dávat umí a měla by to dokázat i dneska, Chomutov to bude mít venku těžší a nečekám, že by zopakoval takovou přestřelku. Plzeň by měla potvrdit výhodu domácího prostředí. Chtěl jsem dát větší důvěru, ale místo toho dám hcp -1. I kdyby to bylo o jeden, pořád může padnout gól do prázdný

Hradec Králové-Pardubice 17:00
+5,5 gólu 2.35 Pinnacle 2/10

Psal jsem o tom, že Hradec by měl začít dávat víc gólů. Ve Varech to ještě nepotvrdil, ale dneska je doma. Navíc je to derby, oba týmy se budou chtít předvést. Rovina je sice níž, ale nerad hraju lichý čísla, proto beru tenhle vyšší kurz

Sparta-Mladá Boleslav 17:00
Sparta -1,5 2.17 a over 5,5 1.833 oba Pinnacle a oba 2/10

Sparta nezvládla zápas v Chomutově, MB porazila Třinec. Dneska se to otočí, opět rozhodne domácí prostředí. Oba týmy jsou hodně ofenzivní, hrát over je povinnost.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 7.12.2015, 13:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plzeň-Chomutov 15:20
Plzeň -1 2.47 Pinnacle 2/10 4:0

Podle očekávání. Chomutov ze začátku zlobil, ale v zakončení prostě nemá takovou kvalitu jako Plzeň. Ta sice nepředvedla nic světobornýho, ale po prvnim gólu už se Chomutov prakticky do ničeho nedostal, tak nebylo co řešit.

Hradec Králové-Pardubice 17:00
+5,5 gólu 2.35 Pinnacle 2/10 4:1

Hradec potvrdil, co jsem od něj čekal. Sázku ale potopily Pardubky, který nepředvedly zhola nic a gól daly až chvíli před koncem, kdy už bylo o všem rozhodnuto.

Sparta-Mladá Boleslav 17:00
Sparta -1,5 2.17 a over 5,5 1.833 oba Pinnacle a oba 2/10 4:3

Over zajistil už obrat na začátku třetí třetiny. I sparta nakonec vyhrála, ale jenom o jeden. Boleslav se nakonec dostala dostala k odvolání brankáře až půl minuty před koncem a to už bylo na gól málo.


Dohromady je z toho drobnej plus. 2 tipy s rezervou OK a 2 o prsa nevyšly.

Z ostatních zápasů bych vypíchnul výhru Olomouce v Třinci. Zdá se, že Olomouc na některý soupeře umí. U Varů a Zlína to asi nepřekvapí, ale 2 výhry nad Libercem a Třincem (tady navíc 6:0 a 4:1) jsou cenný.

Trochu mě mrzí, že jsem nedal něco na Zlín, tyhle moravský derby jsou dost nevyzpytatelný a většinou se vyplatí hrát outsidery. Ale i tak jsem měl tipů dost, tak jsem to nechtěl přehánět.

A Litvínov opravdu zabral, ale až o kolo pozdějc. Snad prvně v sezóně tam byla vidět dostatečná snaha a bojovnost, která přinesla zaslouženě 3 body. Uvidíme jestli to byla jenom ojedinělá záležitost nebo začátek nějakýho trendu. V pátek hraje Litvínov se Zlínem, tam rozhodně nic hrát nebudu a pak bude trochu jasnějc.


Zítra se hrajou dva zápasy, oba se mi v současný situaci líbí, ale bude záležet, jaký Pinnacle vypíše kurzy. Jestli bude čas, tak sem zas něco přidám.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 7.12.2015, 13:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vítkovice - Mladá Boleslav 17:00 8.12.
Vítkovice ML 2.32 a OVER 5,5 2,2 oba Pinnacle a oba 2/10

Tady počítám s efektem únavy. Jestli se to někde projeví, tak v obraně. Boleslav hrála v pátek doma s Třincem, v neděli v Praze a v úterý hraje v Ostravě. Se Spartou se až dokonce tahala o výsledek. Třinec i Sparta hrajou fyzicky náročnej hokej na bránění. Dodávám, že v Ostravě je hodně velký hřiště, takže to bude ještě těžší. Proto si myslim, že toho Boleslav bude mít dost. Vítkovice absolvovaly cestu Ostrava-Litvínov-Ostrava, což taky neni nic moc. Góly by tedy padat měly. Co se týče výsledku, Boleslav je venku poloviční, Vítkovice doma naopak velmi dobrý. Prohrály sice doma s Libercem, ale i přesto je trenér chválil. Po zápase v Litvínově přišlo vystřízlivění a proto čekám, že oproti neděli výrazně přidaji. Sil by měli mít víc, v Litvínově toho nenabruslili tolik jako Boleslav na Spartě.

Hradec Králové-Liberec 18:00 8.12.
OVER 5,5 2.35 Pinnacle 3/10

Tip ve stejnym duchu jako minule. Je třeba hrát overy na Hradec, než sázkovkám dojde, že se něco změnilo. S tim, že tenhle tip má vyšší hodnotu, protože Liberec je lepší parťák pro over než PCE
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 11.12.2015, 13:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zápasy jsem neviděl, tak nemá cenu to tady nějak rozvádět. Proto jenom vyhodnocení. Výsledek je stejně takovej, že se mi vrátil vklad Smile

Vítkovice - Mladá Boleslav 17:00 8.12.
Vítkovice ML 2.32 a OVER 5,5 2,2 oba Pinnacle a oba 2/10 0:1


Hradec Králové-Liberec 18:00 8.12.
OVER 5,5 2.35 Pinnacle 3/10 3:3


27.kolo
Třinec - Chomutov 17:00 11.12.
NO BET

Tady to bude o Třinci. Chomutov zahraje to, co vždycky a to na co má tzn. poctivou obranu a dopředu tak 1-2 góly. Na body to stačit může, ale záleží, co předvedou domácí. Pokud budou pokračovat ve výkonech z minulých kol, bude to čistá dvojka. Chomutov se dá porazit jenom bojovností a jednoduchou hrou a to je přesně to, co Třinci schází. Ale nerad hraju to, že někdo předvede 2x za sebou stejně mizernej výkon. Navíc čistka v Třinci může domácí vyburcovat, proto se vyhnu tipu na výsledek. Chtěl jsem hrál under, ale kurz je už moc nízko, proto počkám na live.

Plzeň-Karlovy Vary 17:30 11.12.
UNDER 5,5 1,952 Pinnacle 2/10

Karlovy Vary jsou pro mě hlavní kandidát na baráž. Chybí mi tam nějaká koncepce, zlepšení nebo naděje, že to bude lepší. Každej má výkyvy, ale oni hrajou špatně celou sezónu. Navíc by na tom pravděpodobně nebyli o moc líp, i kdyby byli ve formě. Dopředu je to bída, gólů moc nedávaji, navíc se definitivně zbavili Dudy. Jasně jsou s nim problémy, ale v současný situaci, kdy jejich jediná šance je poctivě bránit a doufat, že vepředu tam něco dostrkaj, je on přesně ten hráč, kterej se dokáže prosadit. Takže to dneska na víc než jeden gól nevidim. Proto pro tuhle sázku bude důležitá Plzeň. Spoléhám na to, že je to derby a Vary budou bojovat o to víc. Plzeň má sice vysokou produktivitu, ale těch šancí, pokud soupeř zaleze nemaji až zase tolik. Pokud se nenechaji Vary zbytečně vylučovat, bude to pro Plzeň těžký, sice by měla vyhrát a vidim to tak na 3:1.

Mladá Boleslav-Pardubice 17:30 11.12.
NO BET

Nabízí se over, ale po tom, co Pardubky předvedly v Hradci, se mi do toho moc nechce. Kurz momentálně 2.24, ale zřejmě bez hodnoty. Hrát domácí je nesmysl. Extraliga je tak vyrovnaná, že ML kolem 1.8 a míň se nemůže vyplatit. To už bych zkusil spíš Pardubice, kurz 3.89. Letos MB-PCE 2:1 a PCE-MB 5:1, loni MB-PCE 3:4 a 2:4!

Litvínov-Zlín 17:30 11.12.
NO BET

Tohle bude 50/50. Zlín na Litvínov dlouhodobě umí, první zápas v Litvínově ale 4:0. Oba týmy předchozí zápas vyhrály. Moc gólů nečekám, ale under 4,5 za 2.12 se nevyplatí

Hradec Králové-Vítkovice 18:00 11.12.
OVER 5,5 2.41 Pinnacle 1/10

Zápas HK-LIB splnil, co jsem od něj čekal. Tentokrát se ten over až tolik nenabízí. Ale kurz narostl až na 2.41, takže to za menší vklad zkusim.

Olomouc-Sparta 18:00 11.12.
Sparta ML 2.41 a Sparta -1,5 3.66 oba Pinnacle a oba 1/10

Kurzy na domácí po výhře v Třinci padaji, ale psal jsem o tom, že Olomouci se na některý týmy mimořádně daří. Na další jim to ale tolik nejde a příkladem je Sparta (letos Sparta vyhrála oba zápasy 3:1 a 4:1, loni byly výsledky SPA-OLO 3:1 2:1p 0:1 6:2). Ta jediná prohra navíc přišla v Praze. Původně jsem chtěl hrát jenom hcp za 1/10, ale po nárůstu kurzů přidávám 1/10 i na ML

Brno-Liberec 18:20 11.12.
Brno ML 2.38 2/10 a OVER 5,5 2.17 1/10 oba Pinnacle

Liberec je sice v laufu, ale v Brně mu to nejde. Bod tam naposledy získal 24.02.2013 a na výhru čeká dokonce od 31.01.2012! Vzhledem ke hře obou týmů a tomu, že se hraje v Brně přidávám za poloviční vklad i OVER, i když tam taková hodnota už neni.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.12.2015, 11:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zlín-Sparta 15:30 13.12.
-5,5 gólu 1.826 Pinnacle 2/10

Chomutov-Mladá Boleslav 17:30 13.12.
-4,5 gólu 2.22 Pinnacle 2/10

Pardubice-Plzeň 17:00 13.12.
+5,5 gólu 2.17 Pinnacle 1/10

Karlovy Vary-Třinec 15:30 13.12.
-4,5 gólu 2.35 Pinnacle 2/10

Liberec-Litvínov 16:00 13.12.
Litvínov vč. pr. 3.8 Pinnacle 1/10
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.12.2015, 13:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Brno-Litvínov 18:00 15.12.
UNDER 4,5 2.28 Pinnacle 2/10

Litvínov konečně začal hrát. Pořád to neni ideální, jsou tam výpadky, ale zlepšení je vidět. Zatim hlavně v obraně, za poslední 3 zápasy (Vítkovice, Zlín a v Liberci) dostal dohromady 4 góly. Brno vstřelilo v posledních čtyřech zápasech vždycky jenom jeden gól. Na každej tým někdy padne deka a přestane se mu dařit, ale přijde mi, že Brno se do šancí ani moc nedostává. Proto ma under pro mě hodnotu, i když kurz už šel dost dolu.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.12.2015, 13:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V neděli jsem neměl moc času, takže přidávám vyhodnocení za poslední 2 kola.

27.kolo
Třinec - Chomutov 17:00 11.12.
NO BET 4:3p
Třinci to pořád nejde. Nejdřív si nechal během chvíle utéct dvoubrankový vedení, aby na konci horko těžko zachraňoval 2 body.

Plzeň-Karlovy Vary 17:30 11.12.
UNDER 5,5 1,952 Pinnacle 2/10 1:3

Výsledek sice opačnej než jsem čekal, ale na počet gólů to nemělo vliv. Vary odehrály dobrý utkání.

Mladá Boleslav-Pardubice 17:30 11.12.
NO BET 2:4

Tady by došel over i výhra Pardubic, což mě těší i když jsem to nevsadil. Opět se ukázalo, že hrát ty zdánlivě jasný tutovky s nízkym kurzem se v extralize nevyplácí a i přesto se z podobnejch zápasů opakovaně stávaji hromaďáky.

Litvínov-Zlín 17:30 11.12.
NO BET 3:2p

Litvínov potvrdil zlepšení, i když měl v určitých fázích výpadky. Nakonec to zvládnul v prodloužení, což se trenérum i hráčum zdálo málo, ale asi to bylo spravedlivý.

Hradec Králové-Vítkovice 18:00 11.12.
OVER 5,5 2.41 Pinnacle 1/10 5:2

O overu bylo rozhodnuto už hodně brzo i díky divočině ve druhý třetině. Nejdřív tr. střílení, pak vlastní gól při signalizovaný výhodě a pak následná využitá přesilovka a v půlce zápasu to bylo 4:2.

Olomouc-Sparta 18:00 11.12.
Sparta ML 2.41 a Sparta -1,5 3.66 oba Pinnacle a oba 1/10 5:1

Z Olomouce se stává muj osobní strašák. Zahrála dobře, o tom žádná, ale pro mě byl velkym zklamáním výkon Sparty. To, že se v Olomouci vyhrávat dá, ukázal hned v dalšim kole Hradec.

Brno-Liberec 18:20 11.12.
Brno ML 2.38 2/10 a OVER 5,5 2.17 1/10 oba Pinnacle 1:2p

Over byla střela mimo, ten nemohl vyjít v žádnym případě. Liberci chyběli 3 útočníci a Kometa si nebyla schopná vytvořit souvislejší tlak. Celkově hodně opatrný utkání s minimem šancí. Lehce lepší byl Liberec, kterej pak získal 2 body.


28.kolo
Zlín-Sparta 15:30 13.12.
-5,5 gólu 1.826 Pinnacle 2/10 4:0

Sázka na to, že Sparta měla poslední dobou problémy v koncovce a nebude schopná předvést diametrálně lepší výkon. Nakonec se rozjel Zlín, ale protože Sparta nedala vůbec nic, na under to stačilo.

Chomutov-Mladá Boleslav 17:30 13.12.
-4,5 gólu 2.22 Pinnacle 2/10 7:6

K tomu výsledku nemá cenu nic psát. Musim se trochu přeorientovat, protože Chomutov je dopředu čim dál lepší a na druhou stranu tim trpí obrana, takže v jeho zápasech padá čim dál víc gólů.

Pardubice-Plzeň 17:00 13.12.
+5,5 gólu 2.17 Pinnacle 1/10 2:4

Pardubice po výhře venku prohrály, Plzeň obráceně. Klasika

Karlovy Vary-Třinec 15:30 13.12.
-4,5 gólu 2.35 Pinnacle 2/10 2:0

Podobná sázka jako na Spartu. Třinec má problémy s produktivitou, snaží se to řešit, ale výsledky pořád nikde. Vary navíc zahrály dobře v Plzni a v poctivym defenzivním výkonu pokračovaly, což jsem očekával. To je totiž jejich jediná šance, jak získávat body. Jenom škoda, že jsem nedal vyšší důvěru, ten kurz si ji asi zasloužil

Liberec-Litvínov 16:00 13.12.
Litvínov vč. pr. 3.8 Pinnacle 1/10 1:0

Kurz byl z bet365, nějak jsem to tady v tý rychlosti nestačil změnit. Čekal jsem, že Litvínov bude pokračovat ve zlepšení. Liberec měl problémy se sestavou a šance na body pro hosty vypadala větší než tvrdil kurz. Hrál jsem to i s prodlouženim, protože Litvínov má lepší tr. střílení a kurz tak měl vyšší hodnotu než SBR. Nakonec rozhodnul jeden gól, kterej dal Liberec při vlastnim oslabení. Litvínov zahrál dobře dozadu, ale v útoku toho moc neukázal, i když nakonec trefil 2 tyče.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 16.12.2015, 11:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Brno-Litvínov 18:00 15.12.
UNDER 4,5 2.28 Pinnacle 2/10 1:3

Do půlky to byl jalovej zápas, kde nebylo moc šancí ani střel. Pak se to rozbýbalo sérií přesilovek. Brno potvrdilo, že je v útlumu, Litvínov naopak kromě slušný obrany dokázal dát tři góly. Under nakonec trochu se štěstim, Brno hrálo skoro 2 minuty bez brankáře. Ale tak by to mělo bejt, tip 50/50 a kurz přes 2 zákonitě přináší profit.

Bude repre přestávka, proto jsem udělal i prozatimní vyhodnocení.

Celkem: 11 OK 13 KO Profit: 1,772 Yield: 4,12 %
ML + HCP: 2 OK 7 KO Profit: -5,89 Yield: -32,72 %
UNDER/OVER: 9 OK 6 KO Profit: 7,662 Yield: 30,65 %


Co k tomu říct, na začátku jsem vybral nějaký nesmysly, pak se to vrátilo do normálu. Pokud jde o rozdíl mezi sázkama na výsledek a počet gólů, vždycky mam víc na O/U sázky. Je to dlouhodobej trend za poslední 2-3 roky, kdy jsem to začal počítat. I když samozřejmě ne tak dramatickej a zápornej jako tady na těch pár zápasech.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 22.12.2015, 15:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

29.kolo
Plzeň-Liberec 17:20 22.12.
OVER 5.5 2,09 Pinnacle 1/10

Muj oblíbenej zápas na over. Letos to ve vzájemnejch zápasech padá. PLZ-LIB 2:4, LIB-PLZ 4:5p. Kurz je ale blízko dvěma, proto jenom malej vklad.

Brno-Karlovy Vary 18:00 22.12.
UNDER 4.5 2.3 Pinnacle 2/10

Stejnej tip jako minule. Brno ani s Litvínovem nepředvedlo žádný zlepšení a proti Varum to bude stejně těžký. Vary potvrdily překvapivý vítězství z Plzně doma s Třincem výhrou 2:0. Dneska čekám úpornou bitvu s minimem šancí.

Hradec Králové-Litvínov 18:00 22.12.
OVER 5.5 2.72 Pinnacle 3/10

Vypsaná lajna 4.5 je dárek. Hradec předvádí pod Kýhosem ofenzivní nátlakovej hokej a doma góly dává. Litvínov se zlepšuje každej zápas. Vyhrál 3:1 v Brně, což ho ještě nakopne. Navíc přišel Duda, kterej chtěl za Rulíkem a je to přesně hráč do předbrankovýho prostoru, kterej dokáže dávat góly a rozhodovat zápasy. Čekám vyrovnanej zápas maximálně o dva góly, proto hraju sudej počet 6 gólů a víc. Čekal jsem kurz tak 2.35, proto dávám vyšší vklad, protože 2.72 je prostě moc.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 26.12.2015, 13:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

29.kolo
Plzeň-Liberec 17:20 22.12.
OVER 5.5 2,09 Pinnacle 1:3 1/10

Sice hrály dva týmy s nejlepšim útokem, ale tentokrát to na over nebylo. Čekal jsem jinej zápas, než byla realita.

Brno-Karlovy Vary 18:00 22.12.
UNDER 4.5 2.3 Pinnacle 2/10 3:3

Sice KO, ale tohle mě neštve, za situace jaká byla a s danym kurzem bych to hrál vždycky.

Hradec Králové-Litvínov 18:00 22.12.
OVER 5.5 2.72 Pinnacle 3/10 5:1

Hradec potvrdil to, co předváděl poslední zápasy. Litvínov k ničemu nepustil a tak z toho byla jasná záležitost. Over padnul až chvíli před koncem při přesilovce 5 na 3, ale kurz byl hodně přestřelenej, takže to za to stálo.


Ve středu jsem nic nehrál a jsem rád, byly to pro mě hodně nečitelný zápasy.


30. kolo
Karlovy Vary-Sparta 15:30 26.12.
UNDER 5.5 1.98 Pinnacle 2/10

Vary daly v Brně 3 góly, Sparta Vítkovicim 5, ale vzájemnej zápas je trochu něco jinýho. Spartě to na Vary nejde, prohrála oba letošní zápasy. Přemýšlel jsem i o jedničce za 2.92, ale vzhledem k mojí bilanci volim under. Nemyslim, že by Vary vyhrály po nějaký přestřelce a Sparta bude mít větší problémy se prosadit než proti Vítkovicim.

Zlín-Mladá Boleslav 17:00 26.12.
UNDER 4.5 2.3 Pinnacle 2/10

Tohle je spíš o pocitu, kterej mam z obou týmů. Letos ZLI-MB 2:4, MB-ZLI 0:1p

Olomouc-Plzeň 17:00 26.12.
UNDER 4.5 2.26 Pinnacle 2/10

Kombinace precizní obrany domácích a stylu, kterej předvádí Plzeň poslední zápasy. Plzeň jako by přepla na takovej play off styl s minimem šancí, kdy spolíhá na svojí produktivitu. Byla s tim schopná vyhrávat i vyrovnaný zápasy, ale teď to nějak drhne, viz poslední dvě domácí prohry 1:3
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 28.12.2015, 11:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

30. kolo
Karlovy Vary-Sparta 15:30 26.12.
UNDER 5.5 1.98 Pinnacle 3:5 2/10

Zlín-Mladá Boleslav 17:00 26.12.
UNDER 4.5 2.3 Pinnacle 2/10 3:3


Olomouc-Plzeň 17:00 26.12.
UNDER 4.5 2.26 Pinnacle 2/10 1:3



31.kolo
Mladá Boleslav-Liberec 17:30 28.12.
OVER 5.5 2.09 Pinnacle 1/10

Plzeň-Litvínov 17:30 28.12.
UNDER 4.5 2.32 Pinnacle 2/10
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 30.12.2015, 11:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

31.kolo
Mladá Boleslav-Liberec 17:30 28.12.
OVER 5.5 2.09 Pinnacle 1/10 3:5

Plzeň-Litvínov 17:30 28.12.
UNDER 4.5 2.32 Pinnacle 2/10 2:1


Tak to šlo hladce. Liberec má formu jako hrom, takže over stihnul skoro sám. Litvínov je dopředu špatnej, zvlášť bez Hubla a Plzeň hrála to samý, co poslední zápasy. Tentokrát to stačilo i na body doma.

32.kolo
Litvínov-Sparta 17:30 30.12.
UNDER 4.5 2.57 Pinnacle 2/10

Souboj dvou odlišných stylů. Litvínov bez Hubla a Jánského. Všichni společně tvrdí, že musí hlavně dobře bránit. Sparta má fazónu, poslední 3 zápasy dala vždycky 5 gólů, ALE: z posledních pěti zápasů venku má jenom 3 body a letos oba zápasy s Litvínovem prohrála. Proto si nemyslim, že by Litvínov nějak výrazně sfoukla a Litvínov má momentálně problémy si šance vytvářet natož proměňovat. Lajna 5.5 je moc, to ale neznamená, že to nemůže uletět a padnout hodně gólů. Proto hraju 4.5 za vyšší kurz.

Karlovy Vary-Mladá Boleslav 18:00 30.12.
UNDER 4.5 2.64 Pinnacle 2/10

Tenhle zápas jsem hrát nechtěl, ale kvuli kurzu musim. Karlovy Vary maji nejhorší útok, ale doma jsou mnohem lepší než venku. Boleslav to má obráceně, navíc nějak ztrácí dech, z posledních 5 zápasů maji 4 body. Poslední zápasy hrajou bez Výbornýho a je to znát víc než by chtěli.

Hradec Králové-Brno 18:00 30.12.
OVER 5.5 2.41 Pinnacle 2/10

Nechápu proč ten kurz stoupá. Hradec hraje výborně a góly dává. Prohrál sice vysoko 2:5 na Spartě, ale tam už je to spíš blok ze Sparty, se kterou prohrál posledních 7 zápasů. Doma dal pod Kýhosem 4, 3, 5 a 5 gólů. Brno po slabšim období dalo 3 góly Varum a Olomouci, proti kterým se dávaji těžko. Mezitim sice jenom jeden v Litvínově, ale zas to bylo za 3 body. Čekám, že hlavní část overu pokryje Hradec, ale Brno by taky mělo něco přidat.

Olomouc-Chomutov 18:00 30.12.
OVER 5.5 2.77 Pinnacle 2/10

Olomouc je sice underový tým, ale poslední 4 zápasy to tolik nejde. 4 prohry, 1 bod a 12 inkasovaných gólů. Chomutov teď taky hraje dost divoký zápasy. 3:4p 7:6 4:1 4:5 1:5. Za týhle situace vidim hodnotu v overu. První zápas v Olomouci vyhráli domácí nad Chomutovem 5:2

Vítkovice-Plzeň 17:00 30.12.
UNDER 4.5 2.65 Pinnacle 2/10

U Plzně se nic nemění, precizní obrana, dopředu sice málo střel, ale góly vždycky daji a body to hlavně venku nese. V prosinci ze 7 zápasů padnul 5x under 4.5! Vítkovice jsou dopředu slaboučký, daly sice 5 gólů Chomutovu, ale jinak je to bída. Z osmi zápasů v prosinci vstřelily 9 a to je v tom těch 5 v jednom zápase. Lajna 5.5 je nesmysl.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 3.01.2016, 14:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

33.kolo
Sparta-Liberec 15:00
OVER 6.5 Pinnacle 2.68 2/10

Pardubice-Vítkovice 17:20
OVER 5.5 2.41 Pinnacle 1/10

Mladá Boleslav-Litvínov 17:30
UNDER 4.5 2.3 Pinnacle 2/10

Chomutov-Karlovy Vary 17:30
UNDER 4.5 2.4 Pinnacle 2/10
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 4.01.2016, 13:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyhodnocení:
32.kolo
Litvínov-Sparta 17:30 30.12.
UNDER 4.5 2.57 Pinnacle 2/10 3:1

Karlovy Vary-Mladá Boleslav 18:00 30.12.
UNDER 4.5 2.64 Pinnacle 2/10 4:1

Hradec Králové-Brno 18:00 30.12.
OVER 5.5 2.41 Pinnacle 2/10 2:1

Olomouc-Chomutov 18:00 30.12.
OVER 5.5 2.77 Pinnacle 2/10 1:1

Vítkovice-Plzeň 17:00 30.12.
UNDER 4.5 2.65 Pinnacle 2/10 2:4

33.kolo
Sparta-Liberec 15:00
OVER 6.5 Pinnacle 2.68 2/10 5:2

Pardubice-Vítkovice 17:20
OVER 5.5 2.41 Pinnacle 1/10 3:3

Mladá Boleslav-Litvínov 17:30
UNDER 4.5 2.3 Pinnacle 2/10 2:0

Chomutov-Karlovy Vary 17:30
UNDER 4.5 2.4 Pinnacle 2/10 3:1



Převalil se konec měsíce, takže udělám vyhodnocení. Plus je, že jsem dokázal vložit všechny tipy, který jsem hrál. Sice ne vždycky mam čas na nějaký vypisování kolem, ale tipy tady mam komplet. Musim říct, že je to přínos i pro mě, protože mě to nutí dělat některý věci navíc. Abych sem nepsal nějaký bludy všechno přece jenom víc procházim a ověřuju. Proto se pokusim pokračovat i do budoucna v podobnym režimu. Prosinec skončil černou nulou, ale to neni žádná katastrofa. Snažim se ten systém dál optimalizovat a cíl je mít v téhle sezóně yield přes 10 %.

Prosinec:
Celkem: 16 OK 21 KO Profit:1,332 Yield:1,90 % (70u)
OVER/UNDER: 14 OK 14 KO Profit:7,222 Yield:13,89 % (52u)
ML/HCP: 2 OK 7 KO Profit:-5,89 Yield:-32,72 % (18u)

Sezóna 2015/2016:
Celkem: 20 OK 21 KO Profit:11,502 Yield:14,94 % (77u)
OVER/UNDER: 18 OK 14 KO Profit:17,392 Yield:29,48 % (59u)
ML/HCP: 2 OK 7 KO Profit:-5,89 Yield:-32,72 % (18u)


Zítra se hraje zápas Třinec-Hradec Králové. První myšlenka byla hrát domácí, ale kurz za to nestojí. Další varianta byl under. Pinnacle ještě kurz nevypsal, ale podle ostatních sázkovek to asi taky nebude žádná sláva. Jestli to nějak nestoupne, tak to vynechám. Stejně jako středeční Spartu se Zlínem, tam je to pro mě absolutně nečitelný.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 8.01.2016, 12:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

34.kolo
Karlovy Vary-Zlín 18:00
UNDER 4.5 2.12 Pinnacle 1/10

Karlovarské domácí zápasy proti týmum jako Zlín nebo Olomouc zpravidla končí underem. Hokej, ze kterého bolí oči, šancí minimum a čekání na gól. Zlín měl dobrou sérii, ale v Praze spadnul zpátky na zem a nemyslim, že by byl dneska schopnej předvést nějaký ofenzivní představení. No a Vary... ty jsou na tom dopředu ještě hůř. Čekám něco ve stylu 2:1 nebo 3:1 ať už pro kohokoliv. Nicméně kurz už je hodně dole, proto jenom 1/10

Liberec-Chomutov 18:00
UNDER 4.5 2.43 Pinnacle 2/10

Zdálo se mi, že poslední zápasy se z liberecký hry vytratila ta lehkost, s jakou dávali góly. Jasně Třinec i Sparta jsou silný týmy, ale hlavně s Třincem byl výsledek mnohem lepší než předvedená hra. Chomutovu to teď moc nejde. Měl velkou honičku, aby doma porazil Vary. Ale pokud to tolik nejde dopředu, logicky se musí zaměřit na obranu, jinak je bez šance. Letos oba vzájemný zápasy skončily 2:2

Brno-Sparta 18:20
OVER 6.5 3.13 Pinnacle 2/10

Tohle bude velká sláva. 20 tisíc lidí, venkovní stadion, televizní kamery a do toho přijede Sparta. Celé to na mě dělá tak trochu exhibiční dojem. Všichni mluví o tom, jak se těší a měla by to být reklama na hokej. Vítěze si netroufám tipovat, ale pokud se to má v budoucnu opakovat, je třeba lidi navnadit a to především dobrým hokejem se spoustou gólů. Sparta se zdá být ideální soupeř: obrana a brankář nic moc, ale dopředu nemá konkurenci, navíc má nahráno, takže by jí nemuselo vadit, nechat se strhnout k nějakýmu hurá hokeji. Sparta je vhodná i proto, že ji chce každý tým přece jenom porazit o něco víc než ostatní.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 10.01.2016, 14:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

34.kolo
Karlovy Vary-Zlín 18:00
UNDER 4.5 2.12 Pinnacle 1/10 1:1

Gól sice padnul už v první minutě, ale přesto se hokej nerozhýbal, takže z toho byla utrápená remíza 1:1.

Liberec-Chomutov 18:00
UNDER 4.5 2.43 Pinnacle 2/10 7:1

Chtěl bych vidět trenéra Růžičku, co vyváděl v přestávce po první třetině. Je známý bazírováním na obranném systému. Chomutov zápas totálně nezvládnul svojí nedisciplinovaností a hlavně naprostym nedůrazem před vlastní bránou, kdy dostal většinu gólů z brankoviště ať už po dorážkách nebo protože tam byl volný hráč. Z osmi gólů padlo 5 z přesilovek a jeden při oslabení.

Brno-Sparta 18:20
OVER 6.5 3.13 Pinnacle 2/10 2:4

Tohle mrzí. Zápas podle očekávání otevřený se spoustou šancí. Jenže hlavně Sparta se dlouho nemohla prosadit ani z vyložených šancí. Po 30 minutách byl stav pouze 1:0, pak se to sice odšpuntovalo, ale už bylo dost pozdě. Nakonec Kometa za stavu 2:4 odvolala brankáře, ale Netík minul bránu. Hodnota v kurzu jednoznačně byla, ale tentokrát to prostě nedopadlo.

35.kolo
Třinec-Brno 15:00
UNDER 4.5 2.27 Pinnacle 2/10

Oba týmy prohrály důležité zápasy. Nutnost bodovat je tak dneska ještě větší. A protože oba vyznávaji defenzivní styl, musí začít především s dobrou obranou.

Chomutov-Litvínov 17:30
UNDER 3.5 3.25 Pinnacle 1/10
Litvínov +0.5 2.17 Pinnacle 2/10

Chomutov postupně padá tabulkou. Útoku se přestalo dařit a momentálně se nemůže opřít ani o výkon obrany. Jenže soupeřem je Litvínov a byť jeho hra vypadá líp, kvalitním útokem nedisponuje ani on. Je to boj o každý gól a nemůžeme čekat nějaký vypracovaný kombinační šance jako to ukázal Liberec. Kurz je nízko, ale přesto si myslim, že hranice by měla být ještě níž. Nerad hraju kurzy blízko dvěma nebo nižší, proto volim tuhle na první pohled strašidelnou hranici 3.5 za nízký vklad. Co se týče dvojtipu na výsledek, Chomutov je mimo, zatimco Litvínov dokázal otočit mimořádně těžký zápas proti Třinci, jehož hra mu vůbec nesedí, a vyhrát za tři body. Proto nemůže být kurz na dvojtip X2 vyšší než 2.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 11.01.2016, 17:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

35.kolo
Třinec-Brno 15:00
UNDER 4.5 2.27 Pinnacle 2/10 1:2

Mam takovou škodolibou radost z prohry Třince, kterej dostal pořádný KO. Před pár koly jsem si říkal, že je asi všechno jasný. Liberec vyhraje, prvních 8 týmů už má dost velkej náskok na to, aby play off udržely, Zlín má celkem formu a jedenáctýmu místu se rychle vzdaluje. Třinec sice desátej, ale s takovym kádrem, že mi přišlo nemyslitelný, že by to neudržel. Tim spíš, že po příchodu Dopity se zvednul. Na Vítkovice, Pardubice a Litvínov tak zbejval boj o to, kdo doprovodí Vary do baráže. Jenže přišly dvě prohry Třince 1:2, a rázem se to zamotává. Třinec čekaji dva těžký zápasy venku (Sparta, Plzeň) a porážky můžou znamenat sešup dolu. Vítkovice hostí Vary a Litvínov Pardubice. V neděli pak hrajou Vary s Litvínovem. To všechno znamená, že týmy z konce tabulky body určitě získaji. Třinec šanci bodovat má, myslim si, že na Spartě větší než v Plzni. Ale jsem rád, že to bude ještě zajímavý.

Chomutov-Litvínov 17:30
UNDER 3.5 3.25 Pinnacle 1/10 2:2
Litvínov +0.5 2.17 Pinnacle 2/10 2:2

Tentokrát jsem se kousnul a tu holomajznu viděl celou. Chomutov v první třetině lepší, jenže šance z toho nebyly. Litvínov se nedostal ani před bránu. Od druhý třetiny se Litvínov důrazem dostal do hry a role se obrátily. Pak přišla asi jediná kloudná akce za celých 60 minut a gól na 0:1. Litvínov se zatáhnul a dlouho se nedělo vůbec nic. Pak do toho podle mě zbytečně začal zasahovat rozhodčí, kterej přehlížel fauly, aby to pak jinde kompenzoval, takže z toho byla pěkná bramboračka. Při jedný chomutovský přesilovce dva obránci u hrazení ztratili puk a Hořava dal z nájezdu na 0:2. Když už to vypadalo, že je rozhodnuto, Litvínov to Chomutovu oplatil. Nejdřív se vrhli 3 hráči na jednu stranu a před bránou zůstal sám Červenka a pak po ubráněnym oslabení jeli všichni střídat, Rutta sebral puk a jel až do brány. Nakonec přišlo další podivný vyloučení, druhá slušná souhra v zápase a gól Hanzla v prodloužení. Vzhledem k průběhu body rozdělený spravedlivě, 4 góly na tu bídu byly až dost.

36.kolo
Brno-Chomutov 18:00
UNDER 4.5 2.27 Pinnacle 2/10

Je tam ještě nízkej limit, ale zítra nebudu mít čas to sem dávat. Jenom doufám, že mi s tim kurzem nějakej chuligán nepohne, abych to mohl taky vsadit Smile Chomutov si za celej zápas s Litvínovem nebyl schopnej vytvořit jedinou vážnější šanci, všechno to bylo po chybách Litvínova. Proti Brnu to bude mít podobně těžký, takže i dva vstřelený góly by pro mě byly překvapenim. Brno může být po výhře v Třinci v pohodě, ale do šancí se taky dostávaji těžko a na víc než 3 góly to nevidim. Čili něco ve stylu 3:0 nebo 3:1.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.01.2016, 8:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

36.kolo
Brno-Chomutov 18:00
UNDER 4.5 2.27 Pinnacle 2/10 3:1


15.1.
Hradec Králové-Zlín 18:00
UNDER 4.5 2.15 Pinnacle 2/10

Tady neni potřeba žádný velký vysvětlování. Zlín venku betonuje a čeká na šance. Protože se mu poslední dobou daří, neni třeba nic měnit. Od prosince skončily 4 ze 6 venkovních zápasů Zlína -4.5 gólu (jeden over v Chomutově, druhej na Spartě, ale tam se to dalo čekat). Hradci začíná váznout hra dopředu. Poslední 5 zápasů dal 2, 2, 6 (prohra 6:7p v Třinci), 1 a 2 góly.

Vítkovice-Karlovy Vary 17:00
UNDER 4.5 2.35 Pinnacle 2/10

Záchranářská bitva v poslední čtyřce. Čekám nervózní zápas, protože na kom jiném by se měly oba týmy chytit než na dnešnim soupeři. Ofenzivní forma Varů je žalostná, zvlášť venku. Od Vánoc ze tří zápasů venku dohromady 1 gól. Dozadu to taková tragédie neni, v každym zápase dostaly 3. Předpokládám, že se Vítkovice po příchodu Olezse trochu zmátoří, takovej hráč je na ledě znát. Už s ním porazily MB 4:1 a pak prohrály 1:3 ve Zlíně. Dneska by měly vyhrát, ale jednoduchý to nebude.

Litvínov-Pardubice 17:20
Litvínov -1 2.68 Pinnacle 2/10

Nerad hraju Litvínov doma, ale tentokrát musim. Litvínov vyhrál i bez Hubla a Jánského poslední dva zápasy a ještě mu po třech prohrách Třince svitla naděje na předkolo. Jestli se mu na někoho doma daří, pak jsou to Boleslav a Pardubice. Tip jde ale hlavně proti Pardubkám. Nějakou dobu jsem v Pardubicích žil a už tenkrát se mluvilo o tom, že Šmidberský je pro tým zkáza. Rok od roku je to horší až se to dostalo do současného stavu, který postupně prosakuje ven: rozhádaná kabina; naštvaní fanoušci, se kterýma nikdo nemluví, bojkotující zápasy; bývalí hráči, dávající od současného vedení ruce pryč, mluví o tom, že všechno směřuje k baráži a případnému sestupu. A majitel? Vyjádření bude až po sezóně! Tenhle zápas nebude o nějakém hokejovém umění. Litvínov je daleko za loňskou formou, všechno je takový kostrbatý, ale poslední zápasy alespoň bojuje a Parubky v současnym stavu by porazit měl. Jako zajímavost přidávám počet střel z posledního kola (aby si někdo nemyslel, že Pardubice málem porazily Liberec, když to skončilo 2:3) PCE-LIB 15:43!
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 17.01.2016, 12:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

36.kolo
Hradec Králové-Zlín 18:00
UNDER 4.5 2.15 Pinnacle 2/10 3:1


Vítkovice-Karlovy Vary 17:00
UNDER 4.5 2.35 Pinnacle 2/10 4:2

Vary dostaly z prvních tří střel dva góly a to rozhodlo. Pak se jejich obrana uplně rozpadla a do přestávky už to bylo 4:0.

Litvínov-Pardubice 17:20
Litvínov -1 2.68 Pinnacle 2/10 2:2

Viděl jsem zápasy Litvínova proti Spartě a v Chomutově a v obou hrál líp. Tentokrát měl větší problémy v obraně a rozdíl byl i na vhazování, kdy Litvínov nebyl prakticky schopnej vyhrát vhazování v útočném pásmu, ztrácel tak puky a musel začínat pořád dokola z vlastní třetiny. Domácí byli asi o fous lepší, ale vyhrát mohly oba týmy.

37.kolo
Plzeň-Třinec 16:30
UNDER 4.5 2.35 Pinnacle 2/10

Olomouc-Vítkovice 17:00
UNDER 4 2.64 Pinnacle 2/10
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 18.01.2016, 13:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

37.kolo
Plzeň-Třinec 16:30
UNDER 4.5 2.35 Pinnacle 2/10 1:3


Olomouc-Vítkovice 17:00
UNDER 4 2.64 Pinnacle 2/10 2:2

Pořád nevim, jak na tyhle zápasy. Under jasnej, jenže jak poslední dobou padá málo gólů, klesaji i kurzy. I přesto si myslim, že v underech byly hodnoty, ale je otázka, jakou zahrát hranici. Under 4.5 byl těsně nad 2. Tentokrát bych vyhrál, ale dostal bych se do situace, že bych musel mít pro tyhle případy vyšší hit rate než normálně. Under 4 za 2.64. Riziko prohry stejný, ale potenciální zisk 164 % namísto 100 %. Ale je tady velký riziko vráceného vkladu. Under 3.5 byl za cca 3.25. Potenciální výhra přes 200 %, takže stačí poloviční vklad, jenže je tady velký riziko prohry. Za stavu 2:1 ten čtvrtej gól často padne. Momentálně se mi nejrozumnější zdá hranice 4, i za cenu, že se bude velký procento sázek vracet.

Zítra se hraje dohrávka Sparta-Brno, ale tu vynechám, takže další tipy budou až v pátek. Přidávám průběžný vyhodnocení, následujícíí bude až tak v půlce února, protože mě čekaji státnice a nebudu na to mít náladu Smile

Sezóna 2015/2016:
Celkem: 26 OK 26 KO Profit:16,042 Yield:16,54 % (97u)
OVER/UNDER: 23 OK 18 KO Profit:21,592 Yield:28,79 % (75u)
ML/HCP: 3 OK 8 KO Profit:-5,55 Yield:-25,23 % (22u)

Prosinec:
Celkem: 16 OK 21 KO Profit:1,332 Yield:1,90 % (70u)
OVER/UNDER: 14 OK 14 KO Profit:7,222 Yield:13,89 % (52u)
ML/HCP: 2 OK 7 KO Profit:-5,89 Yield:-32,72 % (18u)

Leden:
Celkem: 10 OK 5 KO Profit:14,71 Yield:54,48 % (27u)
OVER/UNDER: 9 OK 4 KO Profit:14,37 Yield:62,48 % (23u)
ML/HCP: 1 OK 1 KO Profit:0,34 Yield:8,5 % (4u)
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 22.01.2016, 10:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

38.kolo
Třinec-Mladá Boleslav 17:00

Pinnacle z nějakýho důvodu nemá na tenhle zápas kurzy. Přemýšlel jsem o underu, ale nechám to být. Under 4.5 má bwin za 2.25, T.... o tři setiny míň.

Litvínov-Olomouc 17:30
Tohle je přesně typ zápasu, který nechci hrát. Na první pohled under jako vyšitej, jenže: kurz už je moc nízko; Olomouc se teď trochu zvedla, Brno a Chomutov nic moc nehrajou, tak si může hrát v pohodě, protože šance na 6. místo je čim dál větší. Stejně jako posledně přijede bránit a čekat na šance. Litvínov ve Varech předvedl ofenzivně celkem slušnej zápas, útok Martynek-Hanzl-Tráva se po návratu Rosti do sestavy hodně zvednul a pravidelně boduje. Zápas ve Varech podle mě prohrál Janus, při každý střele všichni trnuli, co udělá. Nikdo neví, jak se dneskal vyspal, mívá i lepší dny (Petrásek je pořád nemocnej), takže z tohohle pohledu to zase bude loterie. Další otazník visí nad Hublem, ještě donedávna bylo na stránkách, že trénuje na ledě, ale pořád neni připravenej, teď je tam, že se uvidí. Hráč, kterej měl i v tý podzimní litvínovský mizérii skoro bod na zápas by byl hodně znát. Suma sumárum, Litvínov dneska potřebuje vyhrát, čekaji ho zápasy v Ově a ve Zlíně a dneska je šance bodovat největší. Moc nevěřim, že by Olomouc sebrala všechny body, ale může to skončit 1:1 a stejně tak se může Litvínov chytnout a třeba 4:2 vyhrát. Při současnejch kurzech už má hodnotu spíš ten over (+5.5 za 3.2), ale asi to nemá cenu.

Plzeň-Zlín 17:30
UNDER 4.5 2.12 T.... 1/10

Kurz z tipsportu, na Pinnacle to strašně skáče, ještě před chvílí jsem to dával za 2.13 (včera bylo dokonce 2.28), teď už je tam míň než 2, to nemá cenu. Plzeň doma dvakrát prohrála a potřebuje zase zabrat. Naneštěstí pro ní přijede zase podobnej tým, kterej bude celej zápas bránit. Plzeň má dost velkou kvalitu na to, aby to zvládla. Ale nemůže to moc otevřít, protože to by Zlín se svojí produktivitou trestal, proto under. Nižší vklad kvuli kurzu.

Hradec Králové-Karlovy Vary 18:00
OVER 5.5 2.43 Pinnacle 2/10

Tady to naopak stouplo. Hradec poslední kolo nehrál a před tim hrál třikrát under 4.5, jenže dneska ho čekaji Vary, tým s nejhorší obranou. Jejich obrana dělá pod tlakem chyby a tak čas od času dostanou někde nářez. Je to zpravidla od týmů, který chodí hodně do brány a na nic nečekaj. Něco jako Hradec pod Kýhosem. Problém Hradce bude fyzička, tenhle hokej se nedá praktikovat pořád, na což ostatně všechny týmy, kde Kýhos trénoval dojely (většinou tedy až v play off). Jenže teď měl Hradec týden přestávku, bude natěšenej a Vary sfoukne.

Brno-Pardubice 18:00
UNDER 4.5 2.26 Pinnacle 2/10

Opět velkej drop, chtěl jsem to hrát za víc, ale nechám standardní vklad. Kdyžtak bwin má ještě 2.3. Poslední zápas SPA-KOM 9:3, PAR-SPA 4:6. Je jasný, že takhle to dál nepujde. Brno hraje pod Hadamczikem takovej hokej bez náboje, žádná viditelná snaha, málo šancí, málo gólů. Pardubice nebyly vhodnej tým na undery, jenže vyměnily trenéra. Dreisaitl bude chtít v první řadě něco udělat s obranou. Hráči se většinou chtěji pod novym trenérem ukázat, takže čekám poctivej výkon a málo gólů.

Liberec-Vítkovice 18:20
OVER 5.5 2.25 Pinnacle 2/10

Vítkovice se po návratu Olesze zvedaji, ale dneska to budou mít těžký. Neni to tým kterej by dokázal vzadu hrát na 1-2 góly proti takhle ofenzivním týmům. Liberec bude chtít odčinit prohru ve Zlíně. Jestli budou chtít Vítkovice bodovat, bude potřeba vstřelit aspoň 3 góly.

Sparta-Chomutov 18:30

Tady to smrdí další nakládačkou, Chomutov z posledních sedmi zápasů porazil jenom Vary. Sparta je v laufu, ale občas jí to tam nepadá. Nemam rád tyhle očividný záležitosti, proto tenhle zápas vynechám.
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 24.01.2016, 11:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

38.kolo
Plzeň-Zlín 17:30
UNDER 4.5 2.12 T.... 1/10 1:4

Počítal jsem, že to bude dlouho 0:0, ale Zlín dal z prvních dvou střel dva góly. Nakonec moc nechybělo, ale padlo o gól víc

Hradec Králové-Karlovy Vary 18:00
OVER 5.5 2.43 Pinnacle 2/10 4:2

Tady to vypadalo jasně. V půlce zápasu 3:2, pak se to zaseklo, ale i ten šestej nakonec padnul.

Brno-Pardubice 18:00
UNDER 4.5 2.26 Pinnacle 2/10 2:3

Podobně jako v Plzni, gól hned z první střely, na začátku druhý třetiny to samý a nakonec o gól KO

Liberec-Vítkovice 18:20
OVER 5.5 2.25 Pinnacle 2/10 2:0

Vydržel jsem asi půl zápasu. Liberec hrál profesorsky na půl plynu. Vítkovice se nebyly schopný prosadit ani z přesilovek.

39.kolo
Karlovy Vary-Liberec 15:30
UNDER 4.5 2.45 Pinnacle 2/10

Zlín-Brno 15:30
UNDER 4.5 2.02 Pinnacle 1/10

Olomouc-Třinec 17:00
UNDER 4.5 2.16 Pinnacle 1/10

Chomutov-Plzeň 17:30
UNDER 4.5 2.35 Pinnacle 2/10
udokod
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 26.01.2016, 9:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

39.kolo
Karlovy Vary-Liberec 15:30
UNDER 4.5 2.45 Pinnacle 2/10 2:7

Zlín-Brno 15:30
UNDER 4.5 2.02 Pinnacle 1/10 4:1


Olomouc-Třinec 17:00
UNDER 4.5 2.16 Pinnacle 1/10 1:1


Chomutov-Plzeň 17:30
UNDER 4.5 2.35 Pinnacle 2/10 4:3


Poslední dvě kola nic moc, ale to se vzhleem k předchozim výsledkum dalo čekat. Teď už jsem zas na průměru, tak snad to bude lepší.

40.kolo
Zlín-Litvínov 17:30
OVER 5.5 3.29 Pinnacle 1/10

Pardubice-Mladá Boleslav 18:00
OVER 5.5 2.32 Pinnacle 2/10

Karlovy Vary-Plzeň 18:00
UNDER 4.5 2.44 Pinnacle 1/10
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy