Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihy (Horce racing)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 27.03.2015, 7:32 Předmět: Dostihy (Horce racing)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dostihy (Horce racing)

Přichází duben a s ním jako každoročně začátek cvalové dostihové sezóny. „Jeleni“ tiše a nenápadně zahájili 23.3. v Bravanticích před návštěvou asi 100 diváků. To hlavní začne 5.4. tradičním Gomba handicapem, který má být kvůli televiznímu přenosu netradičně zařazen jako závěrečný dostih programu. Samotná rovinová sezóna má zatím propozice jen na předprázdninovou část, ale předpokládá se zhruba dodržení standartu posledních let. Hlavními body a nejdotovanějšími dostihy budou na rovinách tradičně klasické dostihy a v překážkovém provozu Velká pardubická. Změnou proti minulým rokům má být den 26.září, kdy se do Velké Chuchle plánuje „mega mítink“ pod pracovním názvem Leram European Jockey Cup. Za účasti předních evropských žokejů by se měly konat 4 dostihy s dotací po 20.000 euro, ten hlavní dokonce za 60. Kvůli tomu se přesunou tradiční zářijové vrcholy jako velké ceny Prahy a turfu, Svatováclavská … na dřívější termíny a navíc se má v Chuchli běžet 25.října Agrofert Velká národní cena, klasická steeplechase o rovný milion, která tak dotačně trumfne rovinový vrchol závěrečného mítinku, Cenu prezidenta. Můžete si to spojit s „volebním“ intermezzem Josefa Váni staršího, ale je to samozřejmě čirá spekulace.
Překážkový trůn se uvolnil po ukončení kariéry legendární ORPHEE DES BLINS, jediné klisny, která dokázala vyhrát Velkou třikrát v řadě. O ten rovinový, alespoň pokud se týká dotací budou bojovat tříletí. Do Jjarní ceny klisen je 32 přihlášek, do Velké jarní ceny 40, do derby 56, do Oaks 54 a do St.Leger 53. Řada jmen se samozřejmě opakuje, ale hlavní kandidáti se odlišují od tradic vyspělých dostihových zemí. Tam totiž favorizují koně, kteří toho ukázali nejvíce jako dvouletí nebo jejichž rodokmeny slibují dostatek vytrvalosti a zlepšení. Mají, zjednodušeně řečeno, systém dlouhodobých přihlášek, který nakonec prosije startovní pole na rozumný počet účastníků, doplněných nějakým tím vodičem. Ostrovnímu majiteli stačí v podstatě být soudný. Je ale pravdou, že on nemá tu možnost koupit si v zimě nebo třeba měsíc před derby lepšího koně z nějaké dostihově vyspělejší země. U nás lze za peníze vše a tak největšími kandidáty derby nejsou přední dvouletci, ale zimní importy. Touto cestou došli v posledních 3 letech k úspěchu majitelé stáje Monte Negro ve spojení s tréninkovou centrálou Holčáků ve Velkých Karlovicích a tak jsou letos v popředí pozornosti jména KIFAAYA a DALEWARI. Holčákové mají ale i jiné majitele a tak může být zajímavý například snad ne bezdůvodně pojmenovaný RED REBEL v majetku stejnojmenné stáje. Importovali i jiní a tady je třeba zmínit jen do Velké jarní hlášeného SPEED MACHINE, který se úspěšně rozcvičuje ve Francii. Minulý měsíc měl, pokud mě paměť neklame francouzský handicap na 42 kg, což je minimálně srovnatelné s loňským vítězem VJC, SIMPLY OZZY.Kromě tradičně hlášených koní z Německa, ze kterých málokdy někdo do Čech dorazí je tu ale letos jedno zajímavé jméno RED TORNADO. Při svém jediném dvouletém startu skončil 19.10. v Longchamp čtvrtý v Gd.3 Prix Condé na 1800 m, osmý v tomto dostihu skončil druhý kůň našeho handicapu dvouletých, Šavujevův ALDAR . Svěřenec trenéra Dunlopa je valach a tak proč by si nemohl přijet pro nějaký ten miliónek, když domácí klasiky jsou pro něho uzavřeny.
Trochu jiná je situace u slabšího pohlaví, tam se zajímavé nové importy neobjevují. Přitom pro náš chov by byly přínosem právě exporty dobrých klisen. Favoritkami JCK a Oaks tak zůstávají klisny z čela dvouletého handicapy, shodou okolností dcery importovaných klisen a klasických vítězek ZAMIRA, dcera Rabbit Zamindar –Oaks 2009 a CASSIE, dcera Catoffle – JCK 2003. Proti nim bude stát moje oblíbenkyně SUMATRA a klisny které zatím startovaly na zahraničních drahách, Bratislava, Budapešť, ale i ve Francii. To jsou hlavně AGNES SEICE, DUMNONIA , LUXANA a RAJČI ŠIMON
Jsme ale na sázkařském fóru a tak něco z pohledu sázkaře na malý český rybníček dostihového sázení. Nastupují dva noví handicapeři, takže bude zajímavé sledovat trochu jiné posuzování výkonnosti cvalových koní. Diskutuje se o změnách, ale jen diskutuje. Komise JC, jejímž členem je i zástupce Betina mnoho neslibuje a tak je asi zajímavější návrh pořadatelů na postoupení práv TV signálu s využitím pro zahraniční sázkové kanceláře a sázkové TV okruhy. Protože se jedná o společný návrh pořadatelů dostihů v Pardubicích a Chuchli, je možné, že projeví zájem i PMU. Ale to jsou pravděpodobně jen sny silvestrovské noci, z nichž brzy vystřízlivíme. Zatím máme půl roku na radost a zábavu, protože z pohledu českého dostihového hráče pořadí, kterým jsem já, vše směřuje k datu 11.10.2015. Tam bude ukázaná platit!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 2.04.2015, 18:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ač tomu počasí právě nepřesvědčuje, začíná české dostihové jaro. Když jsem před týdnem psal o dalších možných nákupech pro klasické dostihy, netušil jsem, že už se upekl nákup španělského zimního favorita IDEAL APPROACH. Další důležitou novinkou je návrat Jiřího Palíka do sedla, vítěz derby s Ready for Life jezdil převážně v Německu, nyní má být jedničkou stáje BORS Břeclav.
Vrcholem úvodního mítinku je tradičně Gomba handicap. Na startu je prakticky celá naše sprinterská špička. Místo obhájce CUT ME LOOSE, který už není připravován v naší kotlině a dua SIGN OF ZODIAC, WAKA LAURA vysílají jejich trenéři trio LEVIS MISTRAL, ALL THE EVIL a NINE OUR FOUR.

Sprinteři startují častěji než vytrvalci, takže lze porovnávat jejich střetnutí v minulé sezóně. To však naopak komplikuje fakt, že jde o handicap, navíc v začátku sezóny. Výhodu startu má LEVIS MISTRAL, který 4.března skončil ve Fontainebleau třetí na měkku (5,5) a vydělal 117 tisíc Kč.Má i výhodné číslo 1, ale právě on není zrovna typem, který by chodil z čela, takže mu naopak může hrozit zavření. Tradiční vodič PRINCE ORPEN má č.8 a MIKESH, který potřebuje být vpředu a v klidu č.6., Při současném počasí se dá čekat měkko a tedy zvýšení hmotnostní výhody méně zatížených koní. Těmi jsou především mezi elitou teprve začínající loňští dvojkoví vítězové RABBIT KYLLACHY a HELLO HOBBY. Otazníkem je FRANCIE, vítězka ceny napajedel na 2200 m.
Převrácené hodnoty kurzů na vítěze dosahují v našich krajích nebývalých 157 %. Budou se samozřejmě měnit, protože pohled na koně před dostihem je v tomto stadiu sezóny důležitější než jakékoliv studium formy. Přesto si myslím že největší outsider dostihu RABBIT KYLLACHY 1-4/ má v kurzu 4:1 svoji hodnotu.

17:40 - 8.dostih (010101)
89. LERAM GOMBA HANDICAP
R - handicap I.kat. - 4+ - 1200 m - 135 000 Kč Hm. kurz majitel
1 LEVIS MISTRAL(IRE), 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58,5 4 Valentin Bukhtoyarov
2 NINE OU FOUR(IRE), 4 ž. Tomáš Lukášek 58 4,5 Syndikát V3J
3 FRANCIE(IRE), 4 ž. Jan Rája 57,5 8 Zeas Staré Hradiště
4 RABBIT KYLLACHY(GB), 7 ž. Martin Laube 53 13 Rabbit Trhový Štěpánov
5 ALL THE EVIL(IRE), 7 ž. Zdenko Šmida 56 8 Meridian
6 MIKESH(IRE), 6 ž. Jiří Chaloupka 62,5 3,25 Kelso Stables
7 KENDY(GB), 7 ž. Radek Koplík 58,5 5,5 Áďa a Emmča Friedmannovy
8 PRINCE ORPEN(FR), 4 ž. Jaromír Šafář 57 8 Joly
9 HELLO HOBBY(IRE), 4 ž. Martina Havelková 54,5 6,5 Lokotrans

V doprovodném programu se představí ve 3 dostizích tříletí. Mezi nimi je řada koní hlášených do klasik. Z tohoto pohledu bude zajímavý především první dostih sezóny. Plně obsazených 16 boxů s poprvé v kariéře startujícími tříletky. Betino toho vy(zne)užívá a vybírá drzých 204 %. Podle původu jsou tu sice 3 synové Galilea, vesměs v péči Josefa Váni, mě však zaujal slovenský host WATHAAB, produkt krosu Shamardal x Darshaan i když bych po studiu irských prospektů jako otce raději viděl někoho z tria Exceed and Excel, Authorized nebo Cape Cross.
Nad jednotlivými dostihy se ještě do soboty zamyslím, slibuji, ale začátek sezóny vyžaduje opatrnost.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.04.2015, 16:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V týdnu se objevila nabídka dlouhodobé kurzové sázky na derby. Betino je ještě opatrnější než loni a hned 10 koní je nabízeno 16:1 a méně V diskusi na stránkách Galopp reporteru zaznělo i „V takhle vypsaných kurzech to muze vsadit jedine psychopat trpící absolutní neuctou k penězům!“
I když jsem kritikem Betina a tyto kurzy mě míjí, zejména proto, že se ještě může objevit dodatečně dohlášený kůň , nepřijde mi tentokrát nastavená laťka návratnosti tak strašně zlodějská.
Co mě ale zajímá jsou původy a tak jsem se při sledování internetového přenosu Hradec – Sparta pustil do studia kurzových favoritů. Probral jsem všechny s vypsaným kurzem 25 a menším, těch je 15 a abych měl „plné boxy“, přidal jsem k nim 3 Váňovy účastníky prvního letošního chuchelského dostihu, syny Galilea. Bral jsem s rezervou prohlášení o skvělých původech, jsem už dlouho zastáncem kvality mateřské strany rodin. Musím se ale nepřímo panu Váňovi omluvit, mateřskou stranu pedigree mají lepší než většina „favoritů“, kteří ale na rozdíl od nich už něco ukázali.
GIBB’S BRACH (40:1) je Z HEAVENLY BAY (RAHY) a její bába BEV BEV je i prabábou vítěze Gr.1 LINK RIVER
LE CIRQUE (50:1) je z LATIN LOVE (DANEHILL DANCER) a jeho prabába SOLO DE LUNE dala vítězku Irish Oaks MOONSTONEčelo nabídky
TAMARIND COVE (50:1) je z vítězky Irish 1000 Guineas SAOIRE (PIVOTAL), první klasické vítězky připravované ženou. Už loni jsem se podivoval, že u Váňů skáče přes překážky jeho o rok starší pravý bratr SUNDARA
Sečteno a podtrženo, ty původy jsou opravdu dobré a čelo nabídky se jim po této stránce nemůže většinou rovnat. V těchto kurzech by se před prvním startem i zahrát dali.
Hledal jsem tedy mezi těmi, kteří už se na dráze představili a našel jsem.
První favorit DALEWARI (11:1) DESERT STYLE - DALATAYA (SADLER’S WELLS) bába dala DAYLAMIho, vítěze francouzské velké jarní
HENRYTHEAEROPLANE (16:1)(HENRYTHENAVIGATOR – APRÍL PRIDE (FALBRAV) matka měla grupovou výkonnost jako 2 i 3 letá
Nejvíc se mi ale z tohoto pohledu líbí Šavujevův ALDZARB (25:1) DUKE OF MARMALADE – MAY (MONTJEU) – rodina 1u . Desátý kůň handicapu dvouletých byl jednou první a dvakrát druhý, v Gerschově memoriálu za tréninkovým partnerem ALDARem (15:1) Otec DUKE OF MARMALADE po DANEHILL byl nejlepším starším koněm roku 2008. Matka MAY je dcerou MONTJEU, který bojoval o titul dědice šampiona SADLER’S WELLS s GALILEÁM. Bába WANTON po KRIS dala black type koně jako RUMPIPUMPY nebo WILDE RUFO, ale především vítězku Irish 1000 Guineas CLASSIC PARK, matku WALK IN PARK, druhého z Epsom derby 2005. Důležitou informací je, že jeho otcem je právě MONTJEU. ALDARB patřil jako dvouletý k naší špičce a měl by se lepšit a být i dost vytrvalý.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.04.2015, 22:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Při dalším fotbale, tentokrát televizním, jsem natipoval první letošní dostihy.
Kurzové sázky na dostizích prakticky nehraju, takže letos jsem se rozhodl je testovat. Budu na každý dostih s dostatečným počtem startujících tipovat 3 koně. Dva spíše favority, třetího pro překvapení.
Testování bude "vícestupňové" vklady budou na každého koně 3 (vítěz, 1-2, 1-3) a budou v rozdílné výši 4+8+16, 2+4+8 a 1+2+5 tj.50 jednotek na dostih. Ještě bych chtěl porovnat kurzy vypsané a kurzy startovní.
Předpokládám, že návratnost se bude pohybovat kolem 60%. Není to ani tak kvůli mým špatným tipům, ale kvůli "standartní" nabídce a tomu, že budu nesystémově hrát víc koní jednom dostihu.
Zejména zítra se ale budou mé tipy v Chuchli lišit od těch vyčtených papírových. Pohled na koně takhle zjara je rozhodující, pokud se bude dařit nějakému trenérovi či jezdci, budu je hrát, i kdybych si je dnes nevybral.
Takže dost teoretických žvástů a tipy:
I. WATHAAB 5,5/2,5/2 - APENIN 4,5/2,5/2 - TAMARIND COVE 5,5/2,5/2
II. ABRET 4/2/1,6 - SILBERMOND 7/3,5/2,5 - TRUE DREAM 12/6/4
III. KALANISIA 4,5/2,25 /1,7 - AMGA RIVER 3/1,6/1,3 - ROMANTIK 16/8/5
IV. TALAR 2,85/1,6/1,3 -THE MOLE CATCHER 3,5/1,7/1,35 - TROP 7/3,5/2,35
V. JOHANNES KEPLER 5/2,5/2 - LASTORMO 7/3,5/2,5 -ARMEA 6/3/2,25
VI. VICTORY MISSILE 6/3/2 - TYCHO BRAHE 3/1,6/1,3 - EVEREST HILL 4,5/2,25/1,6
VII. RUSSIAN HERO 3,5/1,7/1,3 - PITOCCHETTO 4/2/1,5 - RABBIT LOPEDE VEGA 6/3/2
VIII. LEVIS MISTRAL 4/2/1,5 -MIKESH 3,25/1,7/1,3 - PRINCE ORPEN 8/4/2,75


Naposledy upravil RedRum dne 6.04.2015, 18:52, celkově upraveno 2 krát.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.04.2015, 8:32 Předmět: Gomba, Derby
Pište tipy na sázení
Citovat

Něco napíšu, ať má Red Rum radost, že si to tu nevymýšlí jen pro sebe. Very Happy
Gomba handicap je jako každoročně otevřený dostih. Hrát budu až na závodišti před dostihem, protože pokud nebude startovat Levis Mistral, můj první favorit, situace se zásadním způsobem mění, pak má velké šance proti Mikeshovi Nine ou Four. Dnes bude ve všech dostizích rozhodovat pohled do paddocku!

Hrát potomky Galilea do Českého derby aniž bych koně viděl si opravdu netroufnu. Původy jsou sice hezké, ale nemělo by se zapomínat na to, jak to s některými z těch koní bylo: jako ročci stáli spoustu peněz a jako dosud nestartující dvouletci to už byly nějak podezřele levné nákupy! To musí mít nějaký důvod, proč by někdo kupoval potomka Galilea za dost peněz a pak ho za podstatně menší sumu prodal a tratil na tom? Tohle mi signalizuje, že to žádná esa zřejmě nebudou. Ale ono se uvidí až v dostihu jak na tom koně jsou!
dizzy
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2007
Tipy a sázky: 71
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.04.2015, 11:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

17:40 - 8.dostih
89. LERAM GOMBA HANDICAP
R - handicap I.kat. - 4+ - 1200 m - 135 000 Kč


Ve formátu "velké pořadí".

MIKESH - NINE OU FOUR - PRINCE ORPEN
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.04.2015, 18:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky malému zpoždění nám ujel přípoj a tak jsme první letošní dostih neviděli. Vítězný debut na svém novém působišti mel Greg Wroblewski, když jeho SANOK (11) s Martinou Havelkovou porazil po tuhém boji o hlavu APENINa (4) rodiny Vocáskovy, třetí došel nejlepší z „Galileů“ TAMARIND COVE (7,77), další, EL CIRQUE (7), byl pátý. Kdybych dostih viděl byl bych asi spokojený, druhý a třetí mi došli, což v dostihu debutantů považuji za úspěch. Velké pořadí se v Chuchli beze mě asi báli sázet, do druhého dostihu se převádělo 77 Kč! Malé bralo 542, olomoučák říkal, že mu to stačí.
Druhý dostih jsem už viděl, ale nestačil vsadit. Bylo to dobře, protože PLAYMONĚ (3) jsem nevěřil. Ne že bych neznal její kvality, ale vloni ji už Vocáskovi převedli na skoky a tam obsadila druhé místo ve Zlaté sponě. Distance 1800 m se mi zdála pro ni krátká, navíc poprvé v životě startovala z boxů a měla zažádáno o nejvyšší číslo. Nebylo co řešit, už na distanci mohl Rája položit ruce a přesto vyhrál velmi lehce o 11 délek. O další místa se už bojovalo a konečný výrok pro koně na tabuli byl krk hlava – současně. Byli to ABRET (3,5) – SERGEJ (7) a MARKER SUN (8,5) s TRUE DREAM (6). Převod velkého pořadí se vyšplhal na 533, malé bralo 84.
Za těchto okolností musela být favoritem třetího dostihu Vocáskové KALANISIA (4,5), i když mi připadala chlupatá. Ale o Apeninovi z prvního dostihu mi říkal Honza „ malej, ošklivej a chlupatej, ALE DRUHEJ“. KALANISIA se však v rovině nedokázala dotáhnout na trio FABRISCO(5,5) - NINETEEN (10) - AMGA RIVER (2,9). Vítěze odjezdil Radek Koplík a převody obou pořadí překročili čtyřcifernou hranici. Malé 1113, velké 1407
Čtvrtý dostih mi připadal nejjednodušší z celého dne, do tipů jsem dokonce zapomněl dopsat své překvapení, kterým měl být TROP (). Dvojice favoritů TALAR (2) – THE MOLE CATCHER (6) byla i podle hodnocení v handicapu jinde než ostatní účastnícíi, jediným konkurentem mohla být MONEY FOR DANNY (3,5). Šlo o peníze, přidal jsem ji k favoritům a na třetí místo jsem hrál i další koně. Klisna pod Šafářem oba favority zdolala jistě o 3 ½ délky, lepší z nich byl TALAR, čtvrtý mi došel TROP (7,77).Pořadí brala 214 a 772, vydělal jsem skoro 500, ale mohl jsem to pořídit levněji.
Spokojeně jsem v dalším dostihu vsadil na bílý dres s oranžovým pruhem, který zvítězil. Bohužel jsem zvolil šampióna Murzabajeva, jehož LASTORMO (12) dělal vodiče Machovi s LONGMUSem (7,77). Moje chyba, měl jsem brát v úvahu , jaký má LONGMUS závěr. Vyhrál jistě o 4 délky, druhý byl JOHANNES KEPLER (2,5), třetí LA LAGION (8), vodič došel šestý. Mrzelo mě malé pořadí 1456, ve velkém se převádělo 350
Další dostih vyhrála matematika. Jako svého koně jsem si vybral VICTORY MISSILE (4,5), který na podzim prohrál s favorizovaným TYCHO DE BRAHE (3) o 2 ¾ délky, když měl výhodu 3,5 kg. Tentokrát mu jeho 49 kg poskytovalo výhodu 3 krát větší a on ji s Kateřinou Hlubůčkovou v sedle využil. Nejvíce mu vzdorovala AURORA (7,77), která prohrála jen o krk, a před favorita se o krátkou hlavu dostal ještě třetí WICKER STONE (8). Pořadí brala 408 a 996.
Další dostih vyhrál ruský hokej, v anglické verzi RUSSIAN JOCKEY (2). Z Francie rozběhaný ryzák se čtyřmi bílými končetinami vyhrál jistě o 2 délky, druhý byl líbivý debutující DARYAN (3,8), třetí SANTIN (14). Můj vybraný PITOCCHETTO byl škrtnutý. RABBIT LOPEDE VEGA (10) zklamal předposledním místem a hlavně odstupem 13 délek na tabuli. Pořadí 60 a 553.
V hlavním dostihu chyběl spolufavorit LEVIS MISTRAL, což trenér Šavujev avizoval už v sobotu. Tím pádem poklesly kurzy a MIKESH s Chaloupkou odskočil s kurzem 2,2. Vodil podle očekávání PRINCE ORPEN (6,5), ale tlačil se na něj HELLO HOBBY (10). MIKESH (2,3) se držel hodně vzadu, ale jeho finiši nikdo neodolal a za ním se před vodiče dostali ještě KENDY (15) a NINE OU FOUR (2,8). Čtvrtý byl HELLO HOBBY, pátý PRINC ORPEN uhájil své místo na tabuli o pouhý krk před FRANCIÍ (7,77). Tady jsem trochu prodělal, protože jsem hrál jem MIKESHe na vítěze a malé pořadí proti němu. Přitom malé s favoritem bralo slušných264, velké 383. Ceny předával Leoš Mareš, který měl být i ozdobou následné after party. Kolik lidí tam na ni zůstalo nevím, ale nečekám velký úspěch tohoto marketingového počinu.
Počasí bylo chladné, ale dráha byla hodnocena 3,3. Čekali jsme ji měkčí, ale v týdnu hodně foukalo a asi ji to dost vysušilo.
Začátek sezóny se docela vydařil, ani jsem nechtěl sázet a vydělal jsem 400, jen tak dál!
Ještě vyhodnocení. Nebudu dělat vyhodnocení startovních kurzů, ve výsledcích jsou jen kurzy na vítěze a ty startovní jsou silně proměnlivé a nespolehlivé. Navíc ještě teď po 24 hodinách na netu nejsou a musím je doplnit dodatečně. Nehodlám trávit drahocenný čas sledováním kurzů v době startu. Při našich mamutích objemech stačí jeden vklad k zásadní změně. Chtěl jsem ve třetím dostihu dát své překvapení ROMANTIKA, když byl 40:1, než jsem udělal pár kroků k pokladně, bylo tam už 20.
Nevsadil bych 400, ale jen 358 jednotek, byli škrtnuti Pitocchetto a Levis Mistral., doplnil jsem do třetího dostihu červeně TROPa. Vrátilo by se mi 307,3 tj 85,8 %. Z toho na prvního 226,4/196 , na druhého 70,9/98 a na třetího 10/64. Překvapení nebyla. Na nějakou statistiku je brzy, ale už začátek naznačuje, že kurzy bylo vždy výhodnější dávat na favority, kdežto outsidery u totalizátoru, pokud ještě fungoval.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 9.04.2015, 16:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jen jsem trochu pochválil betino za dlouhodobé kurzy a následoval okamžitý pokles. Nebo se přeceňuji a je to reakce na vklady v nedělní Chuchli. První favorit DALEWARI klesl z 11 na 7, KIFAAYA na 10, posunul se i další Váňův Galileo, TOUCH OF GENIUS, jehož matka FESTOVO po DIESIS vyhrála listed a umístila se v Gr.2. I bába GARAH po AJDAL má grupové umístění a hlavně je polosestrou DANDOUNa po HALLING. DANDOUN vyhrál Gr.2 na 16000 m a působil jako plemeník v naší republice. Moc potomků nemá, úspěchů ještě méně, ale letos je registrováno pro dostihy 5 jeho potomků, z nichž nejzajímavější je dvouletá DETERMIS, dcera výborné DETERMINACE.
Ale k nedělním dostihům. Hlavním bodem programu bude tradiční Memoriál národního umělce Rudolfa Deyla staršího,na 1400 m, hlavní trial pro Jarní cenu klisen za 3 týdny.
Boxy budou plně obsazeny, favoritkami jsou první dvě klisny z karlovarské Zimní královny, ZAMIRA a CASSIE. Z jejích 6 účastnic startuje i třetí LUXANA. Čtvrtá AMGA RIVER a šestá MURASAKI LADY se představily při Gombě, ukrytá zatím zůstává jen ENERGY STORE. Plných 7 klisen je českého chovu, kromě obou favoritek i ve dvou startech neporažená, jednou z toho diskvalifikovaná, MISS MIKROP i po její diskvalifikaci vítězná CARRY THE GLORY a handicapově vysoko ceněná BELLA CULLEN. Počítat se musí ale u nás neznámou, ale ve Francii 5x startující AGENS SEICE trenéra Luky.Vyběhala tam na dotacích víc než obě favoritky. Zajímavostí dostihu bude start Jiřiny Andresové, rozené Vodehnalové, naposledy v dostihu v roce 2007! Naopak jen týdenní pauzu má SANTIN. Do dostihu se nevešla HAYLEY s 57 kg handicapu, ve 2 letech dvakrát předposlední.
Návratnost vkladů necelých 50%!!!
16:00 - 5.dostih (010201)
41. MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA
R - cena I.kat. - 3 klisny - 1400 m - 135 000 Kč hm. GH kurz
1 BELLA CULLEN, 3 ž. Jan Verner 57,5 - 74,5 - 8
2 AGNES SEICE(IRE), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 57,5 - X - 4
3 ELLA(FR), 3 ž. Jaromír Šafář 57,5 - 60,5 - 11
4 SANTIN(IRE), 3 ž. Michal Mach 57,5 - 64 - 14
5 CARRY THE GLORY, 3 ž. Tomáš Lukášek 57,5 - 66 - 10
6 OCARA(GER), 3 ž. Jiří Chaloupka 58 - 77 - 6
7 MISS MIKROP, 3 Michal Demo 57,5 - 70,5 - 8
8 FINÉS, 3 Jiřina Andrésová 57,5 - 65 - 20
9 FURANO(GB), 3 ž. Radek Koplík 57,5 - 65,5 - 11
10 AKCELERANCE, 3 ž. Martina Havelková 57,5 - 60 - 25
11 FIOMI, 3 ž. Milan Zatloukal 57,5 - 60 - 10
12 SEMANTÝNA, 3 ž. Vendula Korečková 57,5 - 58,5 - 25
13 LUXANA(GB), 3 ž. Jan Rája 57,5 - 74,5 - 4
14 ZAMIRA, 3 ž. Martin Laube 59 - 78,5 - 5
15 POINSETTIA, 3 ž. Jiří Palík 57,5 - 63,5 - 12
16 CASSIE(FR*), 3 ž. Petr Foret 57,5 - 78 - 4
Startujících: 16
Vyloučen-Chráněn: HAYLEY

P.S. Hanba mě fackuje, že jsem jako syna DALTAWY uvedl jen DAYLAMIho, dalším strýcem DALEWARIho je DALAKHANI po mém oblíbenci DARSHAAN. Z 9 startů 8x první a jednou druhý, vítěz Vítězného oblouku a francouzského derby. Koupil jsem si video z Tour po irských hřebčínech a opravdu jsem se styděl, když jsem tam viděl na přehlídce tohoto nádherného bělouše, evropského koně roku 2003!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.04.2015, 8:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesouvisí to přímo s našimi dostihy, ale včera se objevila na stránkách Galopp-reporteru zásadní informace, že Nova sport bude letos vysílat 6 přímých přenosů z anglických dostihů!
Není co dodat, jen tleskám!
11. 4. Grand National - Aintree
2. 5. 2000 Guineas - Newmarket
6. 6. Derby – Epsom
16. 6. Queen Anne Stakes - Ascot
25. 7. King George VI And Queen Elizabeth Stakes - Ascot
17. 10. Champion Stakes - Ascot
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 11.04.2015, 11:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Protože je dnes televizní přenos z Velké národní a dá se na ni vsadit ať už na Racebets nebo Betfair, budu se jí krátce věnovat. Pokud mám správné informace, měl by anglické přenosy komentovat Ferdinand Minařík ml., jeho názory a tipy si můžete najít na Tipařově palci .
Ještě včera bylo uváděno 44 jmen, dnes už je jich na Racing Post jen 40, což je kapacita trati. Velká národní je handicap kategorie Gd3 , ale hmotnosti pro dostih se uzavírají (stanovují) asi 6 týdnů napřed, nereagují tedy na poslední výkony a o to je souboj hráčů s handicaperem zajímavější.
Na úvod raději připomenu loňský doběh i s hmotnostmi. 1 PINEAU DE RE 10-6 (25:1), 2 BALTHAZAR KING 10-13 (14), 3 DoublE Seven 10-11 (10), 4 ALVARADO 10-2 (33), 5 ROCKY CREEK 11-5 (16), 6 CHANCE DU ROY 10-6 (33), 7 MONBEG DUDE 10-9 (16), 8 RAZ DE MAREE 10-3 (50), 12 THE PACKAGE 10-4 (14), 14 ACROSS THE BAY 10-11 (50), nedokončil THE RAINBOW HUNTER 10-11 (25)
Č.1 a nejvyšší hmotnost 11 – 10 (kameny-libry) nese LORD WINDERMERE po Oscar, stabilně ho ho jezdí Davy Russell, ale dnes není ještě jezdec uveden. Je to výborný kůň, vloni jsme na vlastní oči viděl jeho vítězství v Cheltenham Gold Cupu (Gd 1), letos ho nedokončil jako jediný ze svých 14 startů na skocích. Vzdálenost a zatížení budou proti němu, ale 50:1 není tak špatný kurz, pravděpodobnější ale samozřejmě je že přejde a někdo s nižší hmotností ho zdolá.
Číslo 2 a 11-9 nese MANY CLOUDS s u nás známým a hlevně loni vítězným Leightonem Aspellem. Byli ve zlatém poháru šestí a jinak mají v sezóně jen 3 vítězství, kurz 40:1
Číslo 3má UNIONISTE, 11-7 - 22:1 s s Noelem Fehillym. Stejně zatížený prohrál s MANY CLOUDS i MONBEG DUDE (č.21), ale v únoru ho porazil „jen“o 10 délek vítěz Gold cupu Coneygree.
4 ROCKY CREEK – Sam Twiston-Davies 11-3 a 10:1. Tento zajímavý kůň má v sezóně jen 3 starty, druhé místo , potom nedokončil a nakonec vyhrál 21.2.
5 FIRST LIEUTNANT po Presenting, 11-3 s Miss Nina Carberry(!) 20:1, velmi zkušený a spolehlivý kůň, pravidelně se umisťuje ale dlouho už nevyhrál
6 BALTHAZAR KING po King’s Theatre 11-2, 12:1 s Richardem Johnsonem, ultravytrvalec a specialista na krosy, vloni ho vyhrál na cheltenhamském festivalu, potom byl tady druhý, v květnu nedokončil kros ve Francii, v září ho už vyhrál a v listopadu vahrál v Cheltenhamu před Uncle Juniorem, známým z Pardubic, od té doby neběžel.
7 SHUTTHEFRONTDOOR s Tony McCoyem 11-2 (8:1) poslední start nejúspěšnějšího překážkového žokeje ve Velké národní . Na Festivalu čtvrtý v listed nováčků, potom vítězství v dubnu a listopadu. Stejně dlouhá pauza a na rozdíl od jezdce méně zkušený kůň. V posledních 2 startech ho ale jezdil Geraghty. Patří největšímu ostrovnímu majiteli McManusovi a tak měl Tony jistě z čeho vybírat.
8 PINEAU DE RE , Daryl Jakob 11-0 a 33:1, loňský vítěz se stejně jako loni proběhl v Cheltenhamu , ale má daleko horší sezónu , ze 3 startů nedokončil na těžké půdě a pak 8 a 11.
15 NIGHT IN MILAN po Milan, James Rreveley, trenér Keith Reveley 10-9 a 20:1, letos spolehlivý 40233, ale běhal jen v Doncasteru
17 THE DRUIDs NEPHEW po King’s Theatre s Aidanem Colemanem 10-9 a 12:1, vyhrál na festivalu 3 mílový Gd3
18 CAUSE OF CAUSE S Paulem Carberrym 10-9 a 20:1, ten vyhrál v Cheltenhamu 4 míle pro amatérské jezdce, ale předtím v sezóně 7.a5..
38 SOLL po Presenting, v sedle Tom Scudamore 10-2 a 18:1. V květnu nedokončil ale v únoru 2 vítězství v Exeteru a Newbury, při nichž porazil dnešní soupeře Tranquil Sea (č.26, 10-5 a 100:1), Rebel Rebellion (č.11 , 10-12 a 50:1) a Chance du Roy (č.32, 10-3, 50:1). Před sezónou změnil trenéra a od té doby neprohrál.
Tím jsem vyčerpal koně pod 20.1 a nejvíce zatížené.
Z lehkých vah bych ještě přidal č.39 začínající ELY BROWN s Brianem Hughesem, 10-2 a 66:1, která má ze 4 startů 2 vítězství, ale v sezóně jen jeden nedokončený dostih. A za zmínku stojí i č. 27 OSCAR TIME samozřejmě po Oscar s amatérem Waley-Cohenem 10-5 a tréninku i majetku Waley-Cohenových
Nakonec ještě čísla a hmotnosti dalších loňských účastníků
37 ALVARADO Paul Moloney 10-3 a 22:1
21 MONBEG DUDE Liam Traedwell10-7 (50)
25 ACROSS THE BAY Henry Brooke10-6 (40)
23 THE RAINBOW HUNTER David Bass10-7 (25)
RAZ DE MAREE a THE PACKAGE měli 43 a 44 a už se do výběru nedostali
Myslel jsem si, že jsem tím vyčerpal okruh možných favoritů, ale komentátor přenosu přidal na Tipařově palci ještě tři jména
19 GODSMEJUDGE s Wayne Hutchisonem nese 10-8 a má kurz 22:1
20 AL CO s Denisem O’Reganem má také 10-8 a kurz 28:1
36 COURT SURPRISE jede Richie McLernon, nese 10-3 a má 28:1
První dva vyhráli Skotskou národní v letech 2013 a 2014, další má v sezóně 2 vítězství na 3 mílových distancích. Co si budu namlouvat, má o ostrovním dění daleko větší přehled než já, nemusí jen číst a vyvozovat špatné závěry.Přivedlo mě to ještě k prolétnutí startky a objevil jsem „podceňované č.9 BALLYCASEY, 10-13, kurz 40:1, za kterým stojíí ale velká jména W.P.Mullins a Ruby Walsh jako trenér a jezdec, jako otec to navíc jistí Presenting. I když poslední starty nepřesvědčily, v Cheltenhamu dokonce nedokončil, tak růžový dres se zelenými puntíky má takové zázemí, že si může dovolit připravovat jednoho koně speciálně na jeden dostih.
Přímo to nejspíš neuvidím, ale asi jen tak zkusím trio SOLL, BALLYCASEY a ROCKY CREEK.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.04.2015, 7:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Velkou národní vyhrál druhý nejvíce zatížený kůň v poli MANY CLOUDS (26:1)s Leightonem Aspellem, který tak obhájil své loňské vítězství. Za ním došli na tabuli SAINT ARE (26) – MONBEG DUDE (41) –ALVARADO (21) a SHOTTHEFRONDOOR (7). Posledním žokejem, který vyhrál 2 krát za sebou byl Brian Fletcher v letech 1973, 1974. Ten jel ale stejného koně – Red Rum. Vítězné žlutozelené čtverce vyhrály potřetí, předtím to byli HEDGEHUNTER a BALLYBRIGGS. Ten byl v roce 2011 trénovaný synem Red Rumova trenéra McCainem mladším.
Na Canal turn měl ošklivý pád BALTAZAR KING. Pořadatelé byli na místě ihned s plachtou, překážka se ve druhém kole obíhala, ale podle zpráv by měli být všichni koňští účastníci dostihu v pořádku.
Jsem hráčem pořadí a tak musím zdůraznit, že malé pořadí bralo 584,20 za 1 libru. Ve velkém platil Tricast (algoritmus s kurzů) 21,526,44 a totalizátorová Trifecta 48.436,10. U poolových sázek (i Jackpot a Placepot) se ale u nižších vkladů drobných střadatelů vyplácí poměrná částka a zbytek , v tomto případě 58.127,37 se převádí na další dostihy, na 18.4.!
Ale od velkých dostihů k naší realitě, stručně tipy
I. 6 st. MONRRO (3) – SANTINO (4) – PULP FICTION (6)
II. 11 st. RACHEL TIFFANY (3) – FEJZBUK (3,5)) – INJEKTOR (6)
III. 8 st. IRAKLIN (2,25) - SKY PILOT (4,5) – DIXON (5)
IV. 11 st. LEMESINA (8) – MONTEOPUCINI (4) – DRTINA (12)
V. 16 st. AGENS SEICE (4) - MISS MIKROP (8) – CARRY THE GLORY (10)
VI. 10 st. YARA (2,5) – SHEIKHA ZUZA )5) – VINNEGGA (10)
VII. 10 st. NIRGERA (3,5) – ILLUMINATI (4) – IZYNKA (10)
VIII. 9 st. FASCINATING HILL (3,) – POLYANTE (5,5) – OSTKÖNIG (6)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.04.2015, 11:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Protože jsme absolvovali kus cesty náhradní autobusovou dopravou, přišli jsme o první dostih a nevsadili ani na druhý. V něm vyhrál po tuhém boji o krk LADISLAV (3) vedený Tomášem Lukáškem před RACHEL TIFFANY (3), třetí byla DELFINA (6). V trenérském souboji porazil strýc Václav synovce Jiřího, který svoji svěřenkyni i vedl. Vítěz je prvním vítězným potomkem Heretica, oba odchoval majitel a chovatel pan Görgl, který vítězství vydatně slavil. Ještě nikdy jsem neslyšel v těchto místech trumpetu. Malé pořadí 46, převod velkého 441.
V prvním dostihu se 6 účastníků seřadilo prakticky podle startovních čísel, jen 5 byla před 4. vyhrál jistě stylem start – cíl MONRRO (2,5) vedený Petrem Foretem,další kvarteto už dělily jen krk, nos a krk v pořadi STRAIGHTWHISKEY (7) – FLURRY (4) - SAXANA (4) a PULP FICTION (7,8). Pořadí 113 a 494.
V noci se mi zdála čísla 5,7 a 2009. Přidal jsem tedy ke svým favoritům 7,1,6 i tu 5 a výsledkem bylo málé pořadí v hodnotě 399 Kč za doběh 5-7, tedy SOLAR POWERl (13) – IRAKLIN (1,8), třetí doběhl TRAFFIC TOUR (4) a ve velkém pořadí se už převádělo 2926. Vítěze jel Jan Verner.
Následující handicap vyhrálo moje překvapení DRTINA (25) s po půl roce pro zranění z Koles poprvé jezdící Pavlínou Filipovou. Mělo číslo 7, bohužel pětka nebyla nikde a tak pořadí s LE CAGNARDem (35) a VALMONTem (6) nikdo netrefila a převádělo se 1107 v malém a 8526 ve velkém.
Z pohledu hráče pořadí dopadl hlavní dostih nedobře, první 3 místa obsadily klisny z pětice favoritek s jednocifernými kurzy v pořadí CASSIE (5) – AGNE SEICE (4) a OCARA (7,8), o 1 ¾ délky čtvrtá AKCELERANCE (30) nebo pátá FURANO (20) by vítězné kvóty mnohonásobně zvedly nad vyplácených 226 a 1158. Vítězku jel pro stáj Pegas a trenéra Liska Petr Foret.
Šestý dostih vyhrála start – cíl favorizovaná YARA (3,3), ač to byl vytrvalecký dostih na 2200 m, na začátku cílové roviny při přechodu přes cestu zakolísala a vypadalo to, že ji pole spolkne. Jan Verner ji ale srovnal a v cíli z toho bylo velmi lehkých 13 délek pro dceru Yeatse.Za ní skončili spolufavorité VEGAS LAS (4) a NANA ANGELA (2,5), takže výhry v pořadích byly 100 a ve velkém žalostných 66. Z pohledu českého chovu dopadl dobře celý dostihový den, protože 7 z 8 vítězů se narodilo zde.
I následující handicap vyhrála favoritka NIRGERA (2,5) s potřetí v neděli vítězným Foretem, za ní skončili ILLUMINATI (5,5) a MYSTIC GOLFER (13). Jeho zásluhou se převádělo 427 ve velkém, malé vyplácelo 194.
Poslední dostih byl skoro podle mého tipu, jen na druhé místo mezi favorizovanou FASCINATING HILL (1,7) a OSTKÖNIGa (11) se překvapivě dostal TEMERAF (15). Vítěze odjezdil Bayurzhan Murzabajev a pořadí vyplácela 460 a 2478.
Z pohledu sázek jsem prodělal protože jsem se moc upnul na svá čísla 5 a 7 a první vyhrání z kapsy opravdu vyhánělo: Nejsem přítel koňského kurzového sázení, ale neděle byla výjimkou, kdy by se mi to vyplatilo. Z 8 mých prvních favoritů byli 4 vítězové a 3 na druhém místě. V dostihu, kde favorit neuspěl, mi vyhrál kůň pro překvapení st.č.7 DRTINA se startovním kurzem 25:1. Do celkového hodnocení jsem si u něho započítal kurz 12. Celkem bych dostal zpátky 376 ze 400, tj. 94%. Jak jsem předeslal , nejlíp bych dopadl s prvními favority 296/224, druhými 23,4/112 a třetími 56,5/64. Když mám záměr prokázat, že se na něčem nedá vydělat, tak snad dokážu opak…
Laughing
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.04.2015, 11:42 Předmět: Red Rum, placený agent Betina?!
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak koukám jak blázen, že si Betino objednalo propagaci svých zlodějských kurzů už i tady! Surprised A aby to nebylo tak nápadné, bude Red Rum dokazovat "nevýhodnost" kurzů tím, že mu vždycky vyjde návratnost v průměru aspoň 80% a tím bude dokázáno, jak jsou kurzy Betina férové a že Betino vypisuje kurzy na výnosnost 20% pro sebe a 80% vkladů vrací v průměru hráčům. To už je jak v politice: buď nepřátele zlikvidujeme nebo si z nich uděláme spojence!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.04.2015, 21:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Třetí letošní víkend není jen o Chuchli, v sobotu začíná v Brně i mimopražská dostihová sezóna. Vládnoucí hnutí ANO v Brně nehodlá financovat tradiční Cenu primátora, inu letos asi nebudou volby. V sobotu je hlavním dostihem Jarní moravská míle. Mezi devítkou účastníků této třetí kategorie je i několik kdysi jedničkových koní, hlavně TULUM (2,5), GLOUSHEK (4), TOZAN(4). Proti nim je letošní pražský vítěz LONGMUS (4).
Pražská neděle má vrcholy hned 2 a ještě kvalitní sprint druhé kategorie. Tříletí hřebci (a valaši) mají memoriál profesora Michala. Na rozdíl od klisen je zde jen 12 účastníků a mezi nimi nejsou zdaleka všichni z dvouleté elity. Jsou zde především vítěz Gerschova memoriálu ALDAR (2), pátý ze zimního favorita RABBIT MOUNTNELSON (6) a vítěz Simsonovy ceny QUALIFLYER (9), který ale od srpna nestartoval. Proti nim jsou zimní importy v čele s dvojnásobným vítězem BUKHARIm (3), který má v Kč vyběháno 891 tisíc, 10krát méně vydělal na ostrovech RED REBEL (6)stáje Red Rebels. Mimochodem jeho jméno je složeninou ze jmen rodičů Cockney Rebel a Smart Red. Výhodu letošní premiéry mají před 14 dny debutující „Galileovci“, třetí TAMARIND COVE (6)a pátý LE CIRQUE (8), ostatní už mají dvojciferné kurzy.
15:30 - 4.dostih (010302)
26. MEMORIÁL PROFESORA VÁCLAVA MICHALA
R - cena I.kat. - 3 hřebci a valaši - 1400 m - 135 000 Kč hm. - hand. - kurz
1 BUKHARI(FR), 3 ž. Tomáš Lukášek 59 - X - 3
2 RED REBEL(GB), 3 ž. Jakub Pavlíček 59 - X - 6
3 RABBIT MOUNTNELSON(GB), 3 ž. Martin Laube 57,5 - 77 - 6
4 LE CIRQUE(IRE), 3 ž. Jan Verner 57,5 - X - 8
5 LORPEN, 3 ž. Petr Foret 57,5 - 62,5 - 16
6 MONDEGO BAY, 3 Michal Demo 57,5 - 65,5 - 16
7 URBI ET ORBI(GER), 3 ž. Jiří Chaloupka 58 - 57,5 - 25
8 RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 3 ž. Jiří Palík 57,5 - X - 20
9 DUKE(POL), 3 ž. Vendula Korečková 57,5 - X - 16
10 TAMARIND COVE(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 57,5 - X - 6
11 QUALIFLYER, 3 ž. Milan Zatloukal 57,5 - 70,5 - 9
12 ALDAR(FR), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 59 - 80 - 2

Velká dubnová na 1800 m bude kromě jiného střetnutím loňského českého a slovenského derby vítěze, proti nim nastoupí i vítězka JCK, vítěz Velké červnové a druhá z Oaks, Podle jmen tedy CHEEKY CHAPIE (2,5), LOVE ME (8), FRANCIE (10), TANNHAEUSER (7) a DAILY HIT (10). Loňský derby ročník reprezentují ještě ZAKHAR STAR (6) a ve Francii loni běhající ROYAL KINGDOM (7). Vyzkouši je pár starších koní, pětiletý na Slovensku připravovaný LEGIONAR (4)a již sedmiletý LYSYAN (10). V souvislosti se vzdáleností dostihu je zajímavý doběh srpnové Ceny JCČR na 2000 m z Mostu LEGIONAR – WIN FRONT (8) - DAILY HIT- LYSYAN – ZAKHAR STAR. Výhodu letošního startu má Francie, která se neztratila mezi sprintery v Gombě, 5 délek za Mikeshem na pro ni nezvyklé vzdálenosti není špatných. naopak TENNHAEUSER od derby nestartoval.
17:00 - 7.dostih (010301)
58. VELKÁ DUBNOVÁ CENA ERSTE FACTORING
R - cena I.kat. - 4+ - 1800 m - 135 000 Kč hm. - hand. - kurz
1 WIN FRONT(USA), 4 ž. Milan Zatloukal 59,5 - 86 - 8
2 CHEEKY CHAPPIE(IRE), 4 ž. Jiří Chaloupka 59,5 - 96 - 2,5
3 ROYAL KINGDOM(GER), 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 59,5 - x - 7
4 LYSYAN(IRE), 7 ž. Jiří Palík 59,5 - 88,5 - 10
5 DALLY HIT(IRE), 4 Helena Pejšková, Ing. 58 - 89 - 10
6 LEGIONAR(GB), 5 ž. Tomáš Lukášek 59,5 - 64 - 4
7 LOVE ME, 4 ž. Martin Laube 59,5 - 93,5 - 8
8 FRANCIE(IRE), 4 ž. Jan Rája 58 - 91,5 - 10
9 TANNHAEUSER(FR), 4 ž. Jan Verner 59,5 - 93,5 - 7
10 ZAKHAR STAR(USA), 4 ž. Jaromír Šafář 58 - 86 - 6

Dvojková Cena Velké Chuchle má 7 účastníků, z nichž se v ní 6 už letos představilov různých kategoriích, slibuje zajímavou podívanou, už proto, že je to handicap. Letos debutující REGGIE nese o 13 kg méně než poslední z Gomby KYLLACHY
16:00 - 5.dostih (010303)
CENA VELKÉ CHUCHLE
R - handicap II.kat. - 4+ - 1200 m - 90 000 Kč hm. - hand. - (letos)
1 TYCHO BRAHE(IRE), 5 ž. Jan Rája 59,5 - 5 - (4.)
2 TRAFFIC TOUR, 8 ž. Bauyrzhan Murzabayev 57 - 3 - (3.)
3 DIXON, 4 ž. Vendula Korečková 55,5 - 4,5 - (5.)
4 REGGIE, 6 ž. Martina Havelková 50,5 - 5 -
5 EVEREST HILL(GB), 5 ž. Tomáš Lukášek 60 - 7 - (7.)
6 CHARHIZARD(POL), 7 ž. Jan Verner 57 - 3,5 - (4.)
7 RABBIT KYLLACHY(GB), 7 Michal Demo 63 - 8 - (8.)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.04.2015, 7:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tipy na víkend.
Brno 18.4. jen stručně, abych se soukromě porovnal s borci v Tipařově palci,
I. 10st. LASTORMO (5,5)
II. 11st. SWORN SHOT (3)
III.12st. ELEN (5)
IV. 13st. FLICKER (3)
V. 9st. TULUM (2,5)
VI. 10st. DEKO (3)
VII. 9st. NATHANIEL(3)
Chuchle 19.4
I. 11st. RŮŽENKA (5) -STORMICO (4) - LAY (6)
II. 11st. IRAKLIN (2,25) - THE MOLE CATCHER (5) - WICKER STONE (3,5)
III.9st. RUSSIAN HOCKEY (1,5) - BROTHER GRIMM (6) -PRESTIGE OF GRACIE (10)
IV. 12st. BUKHARI (3) - -ALDAR (2) - TAMARIND COVE (6)
V. 7st. CHARHIZARD (3,5) - TRAFFIC TOUR (3) - DIXON (4,5)
VI. 13st. AMGA RIVER (2,5) - TAIMASS (3,5) - SANGRE DE ECLIPSE (12)
VII.10st. LEGIONAR (4) - FRANCIE (10) - DAILY HIT (10)
VIII. 10st. CREOLA TIGER (3,5) JOHANNES KEPLER (3,5) - LA LAGION (4,5)
Kurzy se hnuly, včera jsem měl chuť si vsadit FRANCII, ale dnes už je 7:1. Zajímavým koněm , zatím ke sledování , je TAIMASS. Běží sice jen ve IV. kategorii, ale máma dala SHAMALGANa!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 20.04.2015, 21:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vzhledem k náhradní autobusové dopravě jsme opět neviděli první dostih, který vyhrál WOBULL SE NOW (8,5) se Zatloukalem před LAY (4) a MONELLOU (2,25) Malé pořadí 1596, převod velkého 462.
Ve druhém už jsme viděli suverénní vítězství THE MOLE CATCHER (3,5) s Jiřím Palíkem . Navrátilec z daleké ciziny triumfoval letos poprvé, ale v kariéře už po 704! Druhé místo získal o hlavu TROP (7,8) před COLLEGE SUCCESS (20). Pořadí brala 264 a 1031.
Třetí dostih přinesl divácký zážitek. Favoritem dne byl letošní vítěz na 1200 m RUSSIAN HOCKEY (1,4). Jediným problémem mohlo být 200 m navíc a nejvyšší startovní číslo 9, proto se také nedostal hned do čela, celá cílová rovinka už patřila jeho souboji s debutujícím PRESTIGE OF GRACIE (6). Za distancí vyrazila vpřed rovněž debutující MERELLA (11) s bulharským jezdcem Beysimem Ferhanovem a naprosto jistě spláchla konkurenci. Jsem přesvědčen, že má naději v Jarní ceně klisen a že do ní bude Vocáskovými dohlášena. Jezdec nás zaujal už v padocku, vypadalo to, že má s sebou tlumočníka, ukázalo se, že to byl bratr , kterého prý uvidíme v Pardubicích na skocích. Mysleli jsme si, že jede jen proto, že Rája neujezdí 55,5 kg, ale hluboce jsme se mýlili jako většina hráčů, kteří zvedli jejich kurz z vypsaných 7 až na 11. Ale byla to nádhera a převody 2198 a 1592 oživily hru. Vychutnával jsem si ten finiš ze záznamu, abych zjistil, kdy vlastně zabrali, protože jsem se celou rovinu soustředil jen na bojující duo a pak jsem jen zíral na načasování. S překvapením jsem zjistil, že i na oficiálním záznamu je u MERELLY kurz 10, a ve výsledcích Betina 11, no toto?
Michalův memoriál vodila dvojice nejnižších startovních čísel, Dalakhaniho syn BUKHARI (2,8) a RED REBEL () Ještě v oblouku.šel ale před ně ALDAR.(2,5). V cílové rovině ale vycouvali z tabule a situaci už zcela ovládl Šavujevův ALDAR, vedený Murzabajevem. Ze skupiny bojující za ním o druhé místo byla nejúspěšnější dvojice „králíků“ RABBIT MOUNTNELSON (11) a MONDEGO BAY (20), kterou dělila jen hlava. Tabuli doplnili TAMARIND COVE (10) a QUALIFLYER (20).malé popřadí vyplácelo 296, ale převod velkého narostl na 4844.
Hrál jsem 5 koní ze 7, kteří skutečně obsadili tabuli v pořadí CHARHIZARD (6) – TRAFFIC TOUR (2) – REGGIE (3) – TYCHO BRAHE (6) - DIXON (12). Můj banker byl bohužel až čtvrtý a tak jsem neuspěl. Nebyla to zase taková tragédie, pořadí brala 160 a 550.
Shamalganův polobratr TAIMASS (4) skončil až čtvrtý. Dostih ovládly spolufavoritky AMGA RIVER (2,5) a ALEGORIA (4), třetí byla LOOP LOVE (20). Vítězku jel opět pro Šavujeva Murzabajev, tentokrát ale pro jiného majitele. Malé bralo 122, velké převádělo 875. měl jsem první 4 koně, ale velké jsem nehrál, nestálo to za to.
Velká dubnová přinesla kvalitní rychlý dostih. Ovládl ho překvapivě slovenský derby vítěz LOVE ME (15) s Martinem Laubem , jediný kůň českého chovu v poli. Za ním skončil slovenský LEGIONAR (2,5) a moje překvapení DAILY HIT (20), kterou jsme bohužel hrál jen 1-5. Dotovaná místa obsadili ještě LYSYAN (15) a CHEEKY CHAPPIE (2,5). Daleko poslední skončil ve své české premiéře ROYAL KINGDOM (8). Malé vyplácelo 784, převod velkého už byl 4291.
Závěrečný handicap přinesl vyrovnaný souboj s výrokem boj ½ - krk – hlava - 1 ½. Zvítězil LE PAYDA (15) s Janem Vernerem, za ním skončili LABEL FIVE (7,8) - PETINGO DANCER (10)- JOHANNES KEPLER (2) a ČARODĚJKA (10). Malé pořadí bralo 987, ve velkém se převádí do sobotních Karlových Varů 12.495. Po půl roce se bude opět přijímat pro první dostih celostátní sázka na velké pořadí.
Ještě statistika návratnost 276/400 = 69 % První favoriti 154/224, druzí 73,6/112 a třetí 48,5/64 Celkově jsem 959,3/1158, poklesl jsem na 82,84%
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 24.04.2015, 19:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Poslední dubnový vikend je „oddechový“ před první klasikou a nemá v programu žádný jedničkový dostih. Dostihů je ale dost. V sobotu od 10:15 začíná dostihový den evropské šlechty v karlových varech. V neděli je hlavním bodem chuchelského programu memoriál Jaroslava maška. Řada tříletých se chystá v neděli do Bratislavy na Ceny trojročných žrebcov a kobýl.
Tahákem karlovarských dostihů by měl být pro hráče úvodní dostih, do kterého se v pořadí tří koní převádí 12.495 Kč ze čtyřnásobného nedělního převodu. Podle přihlášek připadaly v úvahu 3 dostihy, z nichž nad dvojicí handicapů vyhrál dostih nestartovavších tříletých českého chovu s 9 účastníky, po kterém pro jistotu následuje jeden z handicapů. (Z původů je vidět, že ani jeden z otců není domácího chovu.)

Favoritem musí být PLAYER, i když jsem neočekával tak extrémně nízký kurz. Stojí za ním tréningová centrála Vocáskových s letošní bilancí 2 vítězství z 9, hlavním důvodem je ale původ. Vocáskovi si pochvalují, jak MOONJAZ váže na SCATERA. Pravými sestrami PLAYERA jsou PAULLINKA a PLAYMONA, s jejich bábou PLAYLET ale MOONJAZ dobrého koně nedal. Nejlepším výsledkem spojení MOONJAZE s dcerou SCATERA je ale loňský nejlepší kůň českého chovu AZTEK.
Z ostatních matek byly na dráze nejlepší STEP BACK a AMARANTHA, ta však dala zatím právě s NOWOGRODKEM slabého ALASTAIRA. STEP BACK je jako matka úspěšnější, jejími potomky jsouSTEP STAR po HIGH EXTREME, STEP FORWARD po ALWUHUSH a STEFANY po RAINBOWS FOR LIFE. Dobré potomky daly z ostatních klisen ještě DZANETTA, jsou jimi DŹIN, DŽIDDAH a DANUBIUS a SORAH, která dala bělku SORTINU a STORMICA. Některé matky ale teprve začínají. Otazníkem vzhledem k délce dostihu je BRAN, první potomek rychlé BRIGITY s rychlé koně dávajícím BULLY PULPITem.
Z pohledu trenérů mají nejmenší úspěšnost Pohanka (1/60) a Brož (2/46), nízké procento má i Kroutilík (24/430) Aneta Souchová má zatím jen 4 vítězství, ale z 15 startů. A hlavně, jwejí svěřenkyní byla i zmiňovaná STEP STAR. Z jezdců je papírově nejslabší Michal Demo, ale u Rabbitu má mít rovnoprávné postavení s Martinem Laubem, alespoň podle předsezónních prohlášení.
Rozhodně by v pořadí neměl chybět PLAYER a škrtnul bych někoho z tria APOPHIS, PASANTA a ORIC, možná všechny.
10:15 - 1.dostih (020105)
Cena města Karlovy Vary - Preis Stadt Karlsbad
R - cena IV.kat. - 3 - 1600 m - 35 000 Kč
1 DJAMMA, 3 ž. Martin Laube 56,5 6 Juránek Petr Rol'over Beethoven(FR)-Duplika (Donegal(IRE)
2 SILVER BOY, 3 Michal Demo 55,5 6 Souchová Aneta Bretigny(FR)-Step Back(SLO) (Manhattan Project(GB)
3 BRAN, 3 ž. Jiří Palík 58 7 Hulínský Václav, MUDr. Bully Pulpit(USA)-Brigita (Security Risk(USA)
4 DZINFIZZ, 3 Ondřej Velek 58 4 Zobal František Rosensturm(IRE)-Dzanetta(POL) (Professional(IRE)
5 APOPHIS, 3 ž. Michal Mach 58 10 Hulínský Václav, MUDr. Nowogródek(POL)-Amarantha (Beccari(USA)
6 PASANTA, 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 56,5 7 Pohanka Ladislav, Ing. Santiago(GER)-La Palangrotte(FR) (Astarabad(USA
7 PLAYER, 3 ž. Jan Rája 58 1,6 Vocásková Helena Moonjaz(GB)-Play Station (Scater(POL)
8 SORAHHO, 3 ž. Jaromír Šafář 58 6 Brož Jiří Scyris(POL)-Sorah (House Rules(USA)
9 ORIC, 3 ž. Martina Havelková 58 9 Kroutilík Jaroslav Look Honey(IRE)-Orreta(IRE) (Indian Danehill(IRE)
Startujících: 9
Škrtnuti: DIVOŽENKA


Hlavním sobotním dostihem je zkouška derby kandidátů na 2000 m. V poli 9 koní nastoupí jako favorit ALDZARb, proti kterému budou stát vítězové z úvodní neděle SANOK a FABRISCO, jako dvouletý se dobře ukazoval NAPASTNIK a do derby byl dohlášený FAWATHEEQ. Opominout nelze ani další 2 Váňovy zimní nákupy TOUCH OF GENIUS a RINGMASTER. Jako účastník soutěže Luka racing stars mohu jen litovat škrtu HALCYON CHARMa, snad mi získá nějaký bod v nedělní III.kategorii v Chuchli.
12:30 - 5.dostih (020101)
Jarní cena Fredericks & von der Horst - Frühjahrspreis Fredericks & von der Horst
R - cena II.kat. - 3 - 2000 m - 90 000 Kč hm. hdc. kurz
1 JESSI, 3 ž. Vendula Korečková 55 X 20
2 RINGMASTER(IRE), 3 ž. Jan Verner 56,5 X 10
3 FABRISCO, 3 ž. Jan Rája 58 73 6
4 SANOK(POL), 3 ž. Martina Havelková 58 73 3,5
5 TOUCH OF GENIUS(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 56,5 X 2,5
6 FAWATHEEQ(GER), 3 ž. Milan Zatloukal 57,5 X 7
7 RABBIT ZAMINDARMAN(GB), 3 Michal Demo 56,5 X 15
8 GLAVALINO(SRB), 3 Kateřina Hlubučková 56,5 X 15
9 NAPASTNIK(POL), 3 ž. Petr Foret 58 68,5 3,5
10 ALDZARB(IRE), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58 75 2
Startujících: 10
Škrtnuti: CALVA(FR), HALCYON CHARM(IRE)


V chuchelském programu bude hlavním tahákem 5-ti násobný český, trojnásobný španělský a jednou dokonce i slovenský šampión Václav Janáček. V návratu do Chuchle po 3 letech povede mimo jiné i MIKESHE. V odvetě Gomba handicapu se proti němu postaví druhý KENDY, třetí NINE OU FOUR a pátý PRINCE ORPEN. Letošní premiéru absolvují HONZÍK a SIGN OF ZODIAC, který nahradí trénikgového kolegu ALL THE EVIL. Otazníkem je nově importovaný MAJESTIC POWER, outsidery by měli být ASPRILIUS a v nižší kategorii letos vítězný SOLAR POWER. Uvidíme, komu bude vyhovovat tempo, které pravděpodobně bude určovat PRINCE ORPEN, přece jenom je tu navíc 200 m proti Gombě. Naproti tomu se neběží handicap, ale cena a MIKESH tak bude nést příznivější zátěž.
16:05 - 5.dostih (010401)
VELKÁ CENA ŠTIKY ČESKÉHO BYZNYSU (10. Memoriál Jaroslava Maška)
R - cena II.kat. - 4+ - 1400 m - 100 000 Kč hm. hdc. kurz
1 SOLAR POWER(GER), 5 ž. Jan Verner 58 78 12
2 APRILIUS(IRE), 7 ž. Jan Rája 58 79,5 6
3 HONZIK(FR*), 4 ž. Petr Foret 60 91 6
4 SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 5 Michal Demo 60 92 8,5
5 MIKESH(IRE), 6 ž. Václav Janáček 61 98 1,55
6 MAJESTIC POWER(GER), 5 ž. Milan Zatloukal 61 11
7 PRINCE ORPEN(FR), 4 ž. Jaromír Šafář 60 90 7,8
8 NINE OU FOUR(IRE), 4 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58 92 4
9 KENDY(GB), 7 ž. Radek Koplík 60 93 5



Stálý Mikeshův jezdec Jura Chaloupka bude v neděli testovat u Dunaje DALEWARIho. Kromě něho se představí celá řada našich koní, takže domácí budou mít na startu jen 2 zástupce z osmi.
Mezi klisnami je domácích klisen plná polovin z tuctu startujících, ale slovenský handicap z dvouleté kariéry mají i české zástupkyně BEST SAND, SIDNEY i v maďarských barvách běhající MEGKAPÓ trenéra Hanáčka. Slovenský handicap je označený hvězdičkou.
5. dostihy 15:55 (10302) - Cena BKIS (29. Cena trojročných žrebcov) 
rovina I kat., cena, 3ročné žrebce, 1700 m, 7 000 EUR
1 VALMONT OHNE (CZE), 3 dž. Martin Laube 57.0 78
2 VEGAS LAS (CZE), 3 dž. Róbert Šara 57.0 61
3 KALYPSO OF GRACIE (CZE), 3 dž. Jiří Palík 58.5 X
4 WATHAAB (IRE), 3 Michal Abík 57.0 X
5 HENRYTHEAEROPLANE (USA), 3 dž. Jaroslav Línek 58.5 X
6 DALEWARI (IRE), 3 dž. Jiří Chaloupka 60.0 X
7 DONATELLI (GER), 3 dž. Zdenko Šmida 58.5 68*
8 KIFAAYA (GB), 3 dž. Zuzana Vokálková 57.0 X

8. dostihy 17:05 (10301) - Veľká cena primátora Bratislavy (27. Cena trojročných kobýl) 
rovina I kat., cena, 3ročné kobyly, 1700 m, 7 000 EUR
1 FANTAGGIRA LADY (CZE), 3 dž. Martin Laube 57.0 68,5
2 TETRAROSE (USA), 3 dž. Jiří Palík 57.0 X
3 PEPPERMINT (IRE), 3 dž. Ján Havlík 57.0 X
4 MOULINET (GB), 3 dž. Štefan Budovič 58.5 67*
5 BEST SAND (IRE), 3 dž. Zdenko Šmida 57.0 54*
6 WAAYA (IRE), 3 dž. Zuzana Vokálková 57.0 60,5*
7 APPALOSA (IRE), 3 dž. Róbert Šara 57.0 62,5*
8 SIDNEY (IRE), 3 dž. Jakub Pavlíček 58.5 65*
9 MEGKAPÓ (HUN), 3 dž. Jaroslav Línek 58.5 67*
10 GOLDEN IRENE (CZE), 3 dž. Jiří Chaloupka 58.0 61,5
11 FRIVOLINA (CZE), 3 Gerlinde Mühlbichler 57.0 60,5*
12 JUST MAMBO (IRE), 3 Michal Abík 57.0 67*
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.04.2015, 8:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zapomněl bych natipovat sobotu, která už za hodinu a něco začíná, takže velice stručně jako do soutěže na Tipařově palci.
I. PLAYER (1,6)
II. ABRET (3)
III. LEY PERCY(2)
IV. FERNANDO (4)
V. ALDZARB (2)
VI. BAZALKA (3)
VII. TEXAS LADY (2,7)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 26.04.2015, 11:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dneska letos poprvé v Chuchli chybím, takže jen stručně:
I. 5 st. DEMON KING (2,5) - PRAGMATIK ((2,5)
II. 8 st. MONRRO (2,5) - MOONGLAS (4) - DETEKCE (6)
III. 8 st. ILLUMINATI (3,5) - VICTORY MISSILE (5) - LARAN (6)
IV. 9st. SAPSIREE () - AURORA () - EXCHANGE ()
V. 9 st. MIKESH (1,6) - SOLAR POWER () - NINE OU FOUR ()
VI. 11 st. WAR HORSE (3,5) - FEJZBUK (3) - SENZOR (5)
VII. 7 st. HALCYON CHARM (3) - SAVE THE DATE (4) - TAPAJO (10)
VIII. 8 st. SERGEJ (7) - ARMEA (6) - LOMBARDA (8)
Jen stručně ke Karlovým Varům.
Favorit PLAYER (1,4) v prvním dostihu skončil druhý, porazil ho DZINFIZZ (5), třetí byl DJAMMA (7), čtvrtá PASANTA (7). Převod pořadí se tak rozpustil po 887 Kč.
Hlavní dostih vyhrál start - cíl ALDZARB (2,5), krok s ním držel jen NAPASTNIK (), třetí skončil TOUCH OF GENIUS (1,5), čtvrtý SANOK (5), pátý už s velkým odstupem FABRISCO (8). Jsem opravdu zvědavý na záznam, i z paddocku, protože nechápu na základě čeho odskočil debutující kůň v desetinovém kurzu!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 28.04.2015, 15:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V Chuchli jsem nebyl, takže jen stručně a spíše finančně. Ve Varech skončili mí koně v prvních třech dostizích vždy druzí, ve druhé trojici třikrát první, v posledním (sedmém) skončil poslední (osmá).
U vítěze byla spokojenost s vítězstvím, ale ne s průběhem dostihu. Vytrvalecký dostih lze těžko vyhrát z prvního místa.
Chuchle přinesla porážku MIKESHe, přece jenom 1400 m už není jeho ideální distance a více vyhovala NINE OU FOUR. Sázkařsky to byl můj nejhorší letošní den. První favoriti měli bilanci 1x první, 21x druzí a 3x třetí.
Sobota 227,4/196 a neděle 268/392, celkem 1454,7/1746 = 83,32 %.
Zajímavostí sázení pořadí je, že z Varů se do prvního dostihu převádělo 770 Kč. Přestože běželo jen 5 koní, bralo velké pořadí 924. Do prvního sobotního dostihu se převádělo 12.495 a výhra byla menší. Malá pořadí brala v sobotu 392, v neděli 476.

V Bratislavě vyhrál mezi hřebci domácí DONATELLI před VALMONT OHNE a triem Holčákovců v pořadí DALEWARi, KIFAAYA a HENRYTHEAEROPLANE.
Klisny ovládla start – cíl lehce TETRAROSE , za kterou skončily WAAYA, MEGKAPÓ, GOLDEN IRENE a APPALOSA. V klisnách nebylo uhodnuto ani malé pořadí.

V týdnu byly škrty, ale i dohlášky do klasických dostihů. Zatímco do Jarní ceny klisen nám zbylo jen 15 kandidátek, počet koní do derby se prakticky nezměnil, protože 9 škrtům se téměř vyrovnalo 7 dohlášek. Z nich si na našem sázkovém trhu stojí nejvýše španělský zimní favorit IDEAL APPROACH(IRE) – kurz16, SANOK(POL) – 40, MERELLA(SWI) – 25 francouzský PARZIVAL(IRE) – 30, dále FAWATHEEQ (GER)- 100, PRESTIGE OF GRACIE(IRE) - 30 LAD IN -40.

Kurzy na derby šly po víkendu ještě níže a z plných boxů (i s náhradníkem) vyhlíží kuriózní situace. Ze 17 koní s průběžně nejnižšími kurzy se jich letos v ČR představilo jen 6, na Slovensku 4, ve Francii 3, v Anglii 1 a vůbec ne 3. Není to na 100%, nefungují stránky Jockey clubu. Vypadá to, že v derby uvidíme řadu koní poprvé. Cest do derby je hned několik. Malá část půjde přes Velkou jarní, potom bude Velká červnová či Frankenbergerův memoriál v Mostě nebo Velká jarná a Starohájské kritérium, je tu i jiné zahraničí, hlavně Francie.
5 - DALEWARI(IRE) ALDAR(FR) ALDZARB(IRE)
6 - TOUCH OF GENIUS(IRE)
7 - KIFAAYA(GB)
8 - NAPASTNIK(POL)
12 - ICAR(GB) HENRYTHEAEROPLANE(USA)
15 - ORIENTAL SKY(GER) SIRIUS SHINE(IRE) PEINTRE ELUSIF(FR)
16 - RED REBEL(GB) SAINT MALO(FR) IDEAL APPROACH(IRE)
20 - SHAHNOUR AZNAVOUR(GB) RED TORNADO(FR) VALMONT OHNE

Pře námi je ale bohatý víkend, v pátek je tradiční Prvomájová v Lysé, v neděli Jarní cena klisen a v sobotu anglických 200 guineas na Nova sport. Na tu Lysou se prý dá sázet pořadí ve Fortuně po celé republice. Moc si od toho neslibuji, protože není žádný převod z Chuchle
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 29.04.2015, 20:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hlavním dostihem pátečního odpoledne v Lysé je tradiční Prvomájová steeplechase, která bude mít 9 účastníků, z nichž vyčnívá dvojice milionářů v péči Josefa Váni, RABBIT WELL a BUDAPEST, shodou okolností startovní čísla 1 a 2. Zejména ryzák se čtyřmi bílými končetinami jako Juventus je koněm do klasických steeplů a oba to zkoušeli i v zahraničí. Je ale paličatý a často ani neodskočí, s Kratochvílem si ale docela rozumí. Lysou má rád HAWA BALI, loňský vítěz Memoriálu Evy Palyzové. TRIPOLIS byl druhý ve slušovické jedničce na závěr sezóny. AMARAGON loni nedokončil Velkou, ale je to solidní kůň, který umí chodit i z čela. LORAIN se vrací po roční pauze, GRANITOL běhával na menších závodištích, loni měl jediný start, předloni dva. FANTAGHIRO běhala naopak jen v Pardubicích. WHITE ANGEL by měla být outsiderem, má jen 2 starty na skocích a to jednou ročně ve čtyřkách.
Kurzy jsou nehratelné stačí se podívat na 4 nejnižší, ale samozřejmě by měl vyhrát někdo od Váni. Stájová forma je výborná, FAFINTADENIENT vyhrál v Auteill, CORNET OBOLENSKY naposledy Gd.1 v Miláně.
16:00 - 5.dostih (060106)
Prvomájová steeplechase
Stch - cena I.kat. - 5+ - 4200 m - 150 000 Kč hm. - hand. - kurz
1 RABBIT WELL(GB), 9 Jan Kratochvíl 68 - 88 - 2,5
2 BUDAPEST(IRE), 10 ž. Josef Váňa ml. 68 - 84 - 2,5
3 GRANITOL, 9 ž. Dušan Andrés 68 - X - 8
4 FANTAGHIRO, 7 ž. Marcel Novák 66 - X - 10
5 AMARAGON, 10 Martin Liška 68 - 81,5 - 7
6 LORAIN, 8 ž. Jaroslav Myška 68 - X - 10
7 TRIPOLIS, 7 Jakub Kocman 68 - 82 - 4
8 HAWA BALI(IRE), 8 ž. Marek Stromský 68 - 81 - 3,5
9 WHITE ANGEL(IRE), 6 Zdeněk Řezáč 66 - X - 15

Nedělní Jarní cena klisen bude mít na startu všech 15 neškrtnutých. Hned tři z nich zažádaly o nejvyšší startovní číslo mezi nimi i vítězka Deylova memoriálu CASSSIE. A právě tak trojice klisen bude mít letošní premiéru. Bude to pěkně tvrdý oříšek.
Kurzy vypadají proti Prvomájové přijatelněji, ale protože je zde více startujících, je to jako bez dvou za dvacet proti osmnácti.
15:35 - 4.dostih (010501)
67. JARNÍ CENA KLISEN ALAVIS
R - cena L - 3 klisny - 1600 m - 550 000 Kč hm. - hand. - um.2014/2015 - kurz
1 FURANO(GB), 3 ž. Radek Koplík 58 - 77,5 - 10,4,6,7/5 - 8
2 OCARA(GER), 3 ž. Jiří Chaloupka 58 - 80,5 - 4,2,2/3 - 7
3 AGNES SEICE(IRE), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58 - X - 7,3,3,2,5/2 - 4
4 AKCELERANCE, 3 ž. Martina Havelková 58 - 78 - 1,8/4 - 16
5 RAJČI ŠIMON, 3 ž. Milan Zatloukal 58 - 68* - 6,1/ - 6
6 FINÉS, 3 ž. Dušan Andrés 58 - 73,5 - 3,1/8 - 20
7 FIOMI, 3 ž. Jan Rája 58 - 73 - 7,8,1/9 - 20
8 DUMNONIA(FR), 3 ž. Jan Verner 58 - 71* - 1,5,1,1/ - 3,5
9 SEMANTÝNA, 3 ž. Vendula Korečková 58 - 73 - 10,3/10 - 30
10 COBELEK(FR), 3 ž. Jiří Palík 58 - x - 9/7 - 20
11 ZAMIRA, 3 ž. Martin Laube 58 - 78,5 - 2,1/6 - 8
12 MISS MIKROP, 3 Michal Demo 58 - 75,5 - 1D,1/7 - 11
13 CASSIE(FR*), 3 ž. Petr Foret 58 - 81,5 - 4,6,1,2/1 - 3,5
14 AMGA RIVER(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 58 - 70 - 7,5,4/3,1 - 10
15 SPLASH, 3 Ondřej Velek 58 - 70 - 2,2/ - 20
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.04.2015, 21:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak zkusím sváteční páteční Lysou, abych měl alespoň trochu klidné dopoledne.
Favoritem odpoledne je CROSS ICE, známý svými špunty v uších. Stejný kurz má i MEDULA v závěrečném proutí- Ale 1,8 na koně debutujícího na skocích, třebaže s Bartošem v sedle, děkuji.
Ono o kurzech raději pomlčet, už v úvodním dostihu mají za třemi favority další koně 5,6,7 a 8.... No, nevsaďte si! Sad
I. 13 st. INNSBRUCK (3) – MAMA CHARLOTTE (3) - WHITNEY RISK (3,5)
II. 15 st. CROSS ICE )1,8) – SCALANDO (4) – NOBLEFRED DERUINS (6)
III. 9 st. DRTINA (5) – ZÁPAĎÁK (3,5) – CALABRIE (10)
IV. 8 st. COLLEGE SUCCESS (3) – DUPLO (5,5) - ECHO RULES (3,5)
V. 9 st. RABBIT WELL (2,5) – HAWA BALI (3,5) – GRANITOL (8)
VI. 11 st. HELIOSTATIC (2) – REVENTON (3,5) - MERYL (12)
VII. 14 st. NINE (4) – CARCASSONE (5) – SHERAKO (20)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 3.05.2015, 8:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lysá byla příjemná nakonec i počasím, setkáním překážkářů po zimě a to je tak všechno. Lidí tak moc nebylo oproti jiným letům s letním počasím.Obraty nic moc.
Mým favoritům se nedařilo a vyhráli jenn HELIOSTATIC a RABBIT WELL. Já jsem ale hráč pořadí a tak o bodů. Rabbit obhájil v prvomájové suverénně. INNSBRUCK byl Ferhanovem, kterého jsem s MERBELLOU tak chválil špatně zajetý. On chodí zezadu, ale pole bylo zásluhou MAMA CHARLOTTE tak roztažené, že to byl chyba. Ale nejspíš to bylo tím, že mu nevysvětlili podrobně místní reálie, protože s HeELIOSTATem vyhrál.
CROSS ICE velice zklamal, obdobně jako BUDAPEST. MEDULA vyhrála bezpečně a byl to můj velký omyl. Už jsem zapomněl, že před lety skákala a porucha na stánkách JC mi to nedovolila dohledat. Ale je z toho dostihu zajímavý převod velkého, 2700.
Proto jedu dříve abych byl i na první dostih a jen stručně, včera jsem byl v Semicích na spřeženích a nebyl čas.
I. RACHEL TIFFANY (1,8) - MATTER FOR JOY (3) - DELFINA (5)
II. DARYAN (3,5) - RUSSIAN HOCKEY (1,6) - FOXY BORIS (4)
III. ADDISON)5) - WOBULL SE NOW (3,5) - FUR COAT (5)
IV. DUMNONIA (3,5) - OCARA (7) - CASSIE (3,5)
V. PLAYMONA (2,25) - YES MAN (4) - LE PAYDA (5)
VI. IWNIANKA (4) - LAD IN (4) - NINETEEN (5,5)
VII. EMYRTON (6) - SECRET OF GRACIE (4) - VINNEGGA (12)
VIII.AIRFARE (2) - HONEY BUNNY (10) - TEMERAF (7)
Jarní cena klisen je hodně otevřená, uvidíme až na vlastnéí oči. Myslím si , zatím, že tam nebudou FURANO, AKCELERANCE, FINES, FIOMI, SEMANTÝNA, COBELEK, MISS MIKROP, AMGA RIVER a SPLASH.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.05.2015, 9:08 Předmět: Jarní cena klisen
Pište tipy na sázení
Citovat

Ještě k Lysé. Na rozdíl od Red Ruma, kterému se nedařilo, se mi povedl jeden zásah par excellence, bohužel však za málo peněz. A sice Noblefred Deruins, kterého jsem měl poznačeného jako 2.šanci za favoritem Cross Ice, protože běhal ve Francii a ne tak špatně, aby to nemohlo stačit na slušný výsledek v Lysé. Hrál jsem to do dálky a pak jsem neodolal ani kurzu na vítěze 10!!! (Kurz šel nahoru z 5 až na 10 před startem, tak jsem to tam na V/M vsadil, ale jen za 500. Měl jsem riskovat víc!!!

JCK je dosti otevřený dostih, zhruba polovina startovního pole má reálnou šanci na vítězství. Z koní s vyšším kurzem se mi líbí OCARA, minule vyjetá Chaloupkou v Deyláku jen pod rukama bez bičíku, na jistotu bez razantního vyjíždění. OCARA by měla mít ještě rezervy a může být hodně vysoko!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 7.05.2015, 18:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Teprve teď jsem se dostal k vyhodnocení nedělní Chuchle. není už to aktuální, takže jen stručně. Převod do prvního dostihu nám unikl, protože náš banker RACHEL TIFFANY nebyla nikde. Výhry velkého byly nejspíše 4 viděl jsem i tiket, který to měl za 60.
Mezi klisnami kralovala už v padoku DUMNONIA. Je to kus koně a nedivím se, že odskočila s kurzem 2,5. Naprosto dominovala a za ní se seřadily všechny klisny, které tam být měly v pořadí AGNES SEICE, OCARA, RAJČI ŠIMON, CASSIE a ZAMIRA. Vylučovací metodou jsem došel ke stejnému závěru, ale hrál jsem jen malé a nezaplatilo se mi to, Bralo 224, velké 1636.
předtím jsem bral malé pořadí dvou největších favoritů, RUSSIAN HOCKEY - DARYAN ve výši 39 Kč. Když malé stálo za to, tak mi za WOBULL SE NOW chyběl YONAS ART. Bylo to pěkných 2618.
Chuť mi spravil šestý dostih, kdy doběhli mí tři koně přesně v pořadí
IWNIANKA (5) - LAD IN (10) - NINETEEN (4). nehrál jsem to samozřejmě jen za 10 korun, ale byli jsme nejspíš 2 po 1634, takže spokojenost a menší zisk.
Odpoledne se vydařilo Vocáskovým, kterým vyhráli PLAYMONA, APENIN a RAINBOW RAKTI, všichni vedení Janem Rájou. Dařilo se potomkům dobrých matek. APENIN je pravým bratrem nejlepšího koně českého chovu 2014 AZTEKA a matka DUMNONIE dala MY OLD HUSBANDa, který rovněž běhá v barvách dr.Charváta a tréninku Pavla Tůmy.
Když jsem u těch matek, tak sobotních 2000 GUINEAS (na Nova Sport) vyhrál GLENEAGLES, jehož pravá sestra MARVELLOUS vyhrála 1000 GUINEAS před rokem. Matka je kromě toho, že dala dva klasické vítěze i pravou sestrou plemeníka GIANT'S CAUSEWAY.
Inu, krev není voda.
Statistika: Lysá 185,7/350 = 53,06%, Chuchle 383,1 / 400 = 95,77 %, Celkem 2023,5 / 2496 = 81,07 %.
V Pardubicích jsou zítra početná pole, snad se budou hrát pořadí.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 8.05.2015, 6:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Stručně po časném ranním probuzení. Berte to s rezervou, jsem hráč pořadí a doufám, že dnes je budu hrát. Jsou početná pole a určitě bude nějaký převod. Uvedení koně v našem výběru budou, ale nejen oni.
I. 16st. MEDULA (2,25) - DUNÁTA (4) - IGO )5)
II. 12st. FONSIE (4) - MARY YEATS (1,6) - DUKE OF BEAUMONT (5,5)
III.10st. SOKOL (2,25) - NEVERLAND (3,5) - PUNTARENAS (3,5)
IV. 13st. CHERWICK (5) - QUATIKI (5) - HEGNUS (6)
V. 16st. BARAKIN (3) - BETPAK DALA (2,5) - REMINO (5)
VI. 19st. POWER PRIZE (4) - MIRAX (5) EXOTIC VALLEY (6)
VII. 11 st. UNIVERSE OF GRACIE (2,5) - SOROS (4) - HANDSOME JACK (5)
VIII. 14 st. TZIGANE DU BERLAIS (3,5) - TALENT (3,5) - VAJGAROS (3)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.05.2015, 7:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zhodnocení Pardubic si nechám až na čas po víkendu. Počasí se vydařilo, dosthy byly zajímavé, doběhy těsné. Bohužel bylo poměrně dost zranění a tak byli někteří koně odhlášení, protože na ně nebyl jezdec. Zranili se Bartoš, Kocman, Man a am.Řezáčová.
Hlavní dostih vyhrál překvapivě RIBELINO (16) s Pavlem Kašným před UNIVERSE OF GRACIE (3,5) a REAPEREM (5), tabuli uzavřeli Holčákovci HANDSOME JACK (2,25) a GAUNER DANON (6).
Sázkové obraty pořadí byly menší než se očekávalo, ve velkém se do hlavního dostihu převádělo jen 567 Kč. Tam ani v posledním nikdo malé ani velké nebral a do Chuchle se tak převádí zajímavých 6048 a 6132.
My jsme trefili malé pořadí VIPERA – SOKOL za 702 a velké CHERWICK – HEGNUS – QUATIKI za 887 ve třetím a čtvrtém dostihu. Nakonec jsme propadli do nepatrného mínusu, ale 120 ztáty na jednoho není tak špatné a Chuchle je před námi.
V Chuchli tak bude sázkařsky zajímavý především první dostih s 9 startujícími a desetinovým favoritem TALAREM (1,6). Pokud vyhraje, převody se rozmělní, pokud ne....
Hlavním dostihem je ale Velká jarní cena, druhý klasický dostih sezóny.
15:25 - 5.dostih (010601)
94. VELKÁ JARNÍ CENA HOLDINGU RABBIT CZ
R - cena L - 3 - 1600 m - 700 000 Kč hm. / hdc- kurz
1 RABBIT MOUNTNELSON(GB), 3 ž. Martin Laube 58 / 83 - 10
2 URBI ET ORBI(GER), 3 ž. Jan Verner 58 / 79 - 40
3 IDEAL APPROACH(IRE), 3 ž. Radek Koplík 58 / X - 5
4 PEINTRE ELUSIF(FR), 3 ž. Frederic Spanu 58 / X - 7
5 BUKHARI(FR), 3 ž. Tomáš Lukášek 58 / X - 7
6 SIRIUS SHINE(IRE), 3 ž. Jan Rája 58 / 83 - 8
7 DUKE(POL), 3 Beysim Ferhanov 58 / X - 30
8 TAMARIND COVE(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 58 / 82 - 8
9 DALEWARI(IRE), 3 ž. Jiří Chaloupka 58 / 77 SVK - 4
10 LORPEN, 3 ž. Michal Mach 58 / 78,5 - 40
11 RED REBEL(GB), 3 ž. Jeremy Crocquevielle 58 / X - 14
12 QUALIFLYER, 3 ž. Jiří Palík 58 / 82 - 15
13 SPEED MACHINE(IRE), 3 ž. Martina Havelková 58 / X - 10
14 MONDEGO BAY, 3 Michal Demo 58 / 83 - 10
15 STAFETTINO(GER), 3 Ondřej Velek 58 / 80,5 GAG - 8
16 ALDAR(FR), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58 / 89 - 2

Hlavní trial na VJC, Michalův memoriál měl doběh ALDAR – RABBIT MOUNTNELSON – MONDEGO BAY –TAMARIND COVE – QUALIFLYER – BUKHARI –DUKE – URBI ET ORBI –LORPEN – Le Crepe – RED REBEL.... Všech 10 kapitálkami jmenovaných je na startu, doplňují je koně, které jsme letos v naší zemi ještě neviděli. SIRIUS SINE je náš zimní favorit. Letos ještě neběžel a změnil trenéra, nyní jeu Alana Petrlíka. Další 2 importy jsou od jeho bývalého trenéra Koplíka. SPEEDY MACHINE a IDEAL APPROACH mají farncouzské handicapy okolo 40 kg, což by je mělo řadit mezi naši špičku. Ve Francii běhal i PENTRE ELUSIF v majetku dr.Charváta. Běhal ale distance přes 2000 m a francouzský trenér a jezdec se nejspíš jedou seznámit s chuchelskými reáliemi před derby. Na Slovensku se představil DALEWARI, momentálně první favorit derby (4:1). Byl třetí na 1700 m, ale chuchelská delší rovina by mu měla vyhovovat, vzdálenost méně. Posledním koněm je německý host STAFETTINO. Byl 5.4. třetí (krk – krk) za německými klasickými kandidáty a je třeba ho brát vážně.
Z pohledu derby bude zajímavý i sedmý dostih, kde se na derby distanci představí v poli 7 koní především trio MERELLA (2), TOUCHING OF GENIUS (2,2) a SAINT MALO (4). Z pohledu bookmakera ostatní nemusí ani běžet a zisk je doma....
Tipy:
I. 9 st. TALAR (1,6) - YES MAN (5) – SKY PILOT (5)
II. 15 st. SHEIK YERBOUTI (4) – NOWITKA (6) – PETINGO DANCER (5)
III. 13 st. LAY (3) – STORMICO (6) – AMERICKÝ ŠERIF (6)
IV. 8 st. REGGIE (4) –CHARHIZARD (4) – MUFFIN (10)
V. 16 st. STAFETTINO (8) – ALDAR (2) - DALEWARI (4)
VI. 10 st. ALEGORIA (1,5)- DJAMMA (5) - LIA ASHAMAL (6)
VII. 7 st. MERELLA (2) - SAINT MALO (4) – TOUCHING OF GENIUS (2,2
VIII. 13 st. INNSBRUCK (6) – AIRFARE (1,5) -SUNDARA (5)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.05.2015, 17:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pardubice zahájily pěkným počasím, slušnou návštěvou a menšími obraty. První dostih vyhrála CORVINA (7,8 ), druhý byl mocně finišující ADIUTANT (7,8), třetí skončila OPENLY (3,5). Top favoritka MEDULA (2,3) nebyla nikde. Malé pořadí vyplácelo pěkných 1260, velké převádělo 469.
Druhý dostih skončil asi nejočekávanějším doběhem MARY YEATS (1,8) – FONSIE (4). Ani třetí RYANICA (9) nepřekvapila. Tomu odpovídaly výhry obou pořadí 85 a 290.
Ve třetím dostihem jsme vyloučili favorita SOKOLA (2,3) z malého pořadí a hráli 4 koně v malém pořadí. Po pádu prvního z nich jsem zjistil, že škrtnuté číslo 1 patřilo jemu a ne „bankerovi“. SOKOLs Kubíkem došel závěrem druhý za VIPEROU (13), vedenou Odložilem a my omylem brali 702, velké s třetím GLOVEREM (5) neměl nikdo a převádělo se 1225.
Za doběh CHERWICK (3) – HEGNUS (8) – QUATIKI (5) jsme si vybrali podíl velkého ve výši 887. Malé bralo 336. Vítěze jel pro trenéra Olehlu, který trénuje i druhého v cíli, žák Spáčil.
Tím skončily úspěchy, protože další dostih měl opět očekávaný doběh na písmeno B BETPAK DALA (1,8) – BE JAPE (7,8) - BARAKIN (3). Pořadí brala 201 a 252. Za vítězem stáli opět stejní lidé, kromě dua trenér, jezdec i majitel dr.Charvát
Překvapivý doběh šestého dostihu ELDORADO (12) - BUGABOO (6) bral v malém pořadí 2156, velké převádělo jen 567. Vítěze jel pro trenéra Vymazala Rostislav Benš. Třetí v cíli byl MIRAX (5).
Nehráli jsme proto v hlavním dostihu velké pro nezájem sponzorů. Ušetřili jsme, protože vítězný RIBELINO (16) byl jeden ze dvojice koní o kterých jsme neuvažovali ani náhodou a s druhým UNIVERSE OF GRACIE (3,5) jako bankerem ho nehráli.. Vítěze jel poprvé žokej Pavel Kašný a to byl možná hlavní důvod úspěchu. Třetí skončil REAPER (5). Převody 2422 a 2947 podnítily zájem o poslední dostih.
V páté kategorii.pro čtyřleté skokany nakonec dominovala rovinová třída sedmého z derby VAJGAROSE (2,3), i když si myslím, že jízdou z čela mu Myška moc neprospěl. Nováček na skocích debutoval jako oprávněný favorit vítězně. Druhý skončil překvapivě LOMBARGHINI (20) s Faltejskem, třetí LEGARTO (21). LOMBARGHINI ve svých posledních 4 startech na překážkách předběhl jediného koně a dvakrát ani nedokončil, LEGARTO jich předběhl 6 a doběhl třikrát. Loterii velkého jsme ignorovali, ale že nám uteklo po blamáži v hlavním dostihu i to malé, nechápu ještě teď. Do Prahy se na neděli převádělo 6.048 a 6.132.

První chuchelský dostih ale vyhrál desetinový favorit TALAR(1,6) s Murzabayevem před WICKER STONE (9), naštěstí byl třetí GLOUSHEK (16) a alespoň velké stálo za řeč 1328. malé bylo 154. navíc jsme to velké měli 2krát.
Druhý dostih skončil překvapivým vítězstvím ATESTACE (7,8) s Velkem a velké převádělo 448 Kč. V malém s WINNER STARS (6) bral můj spolubojovník z Cheltenhamu 2014 krásných 1064. Vzhledem k tomu, že hrál jen ty 2 koně, skvělý výsledek. Třetí došel outsider TAGUGU (21).
Třetí dostih opět ovládl Murzabajev, tentokrát byla jeho koněm ADRASTEIA (11), druhý došel STORMICO (5), třetí RŮŽENKA (7,8). Malé 336, velké výtečných 2786.
Ve čtvrtém dostihu jsem vsadil na lehké háhy a REGGIE (4)s 50,5 kg martiny Havelkové skutečně vyhrála před IRAKLINEM (3,5) a TRAFFIC TOUR (3,5). MUFFIN (17) s 51,5 kg Pavlínky Filipové byl čtvrtý. Pořadí brala 136 malé a přesně dvojnásobek velké.
Hlavní bod programu ovládl jako předcházející liché dostihy Bajuržan Murzabajev , tentokrát v sedle favorizovaného ALDARA (1,8). Vítězství bylo naprosto jisté a jeho způsob naznačil, že by ALDAR mohl uspět i dokola. Další velké zlepšení předvedl čtvrtý z Michalova memoriálu TAMARIND COVE (15) ne druhém místě a hlavně pátý LORPEN (50), v předzkoušce devátý! Mezi ně se dostali letos debutující zimní favorit SIRIUS SHINE (7) a IDEAL APPROACH (11), Další dva svěřenci Zdeno Koplíka skončili pod tabulí, ale za peníze. Šestý byl SPEED MACHINE (30), sedmý BUKHARI (16). První bez dotace skončil derby favorit DALEWARI (5). Mě osobně zklamal desátým místem německý STAFETTINO (10), ale rozdal v oblouku příliš délek, jak šel snad i pátou stopou. Je jen otázkou, zda to bylo jeho avizovanou nervozitou... Malé pořadí bralo 386, ale velké letos rekordních 6405.
V dalším dostihu doběhli mou tipovaní koně v pořadí ALEGORIA (1,6) – LIA ASHAMAL (12) - DJAMMA (6,5), druhou klisnu jsem ale nakonec vyřadil a připravil se tak o výhru 217 malého nebo 429 velkého. Vítězku pro Vocáskovy tradičně odjezdil Jan Rája.
Zajímavý sedmý dostih ovládl velmi lehceVáňův TOUCH OF GENIUS (2,4) s Šafářem. První favoritka MERELLA (1,9) neměla vůbec šanci a zůstala zpět o 5 délek. Třetí favorit SAINT MALO (3,5) byl o plné 2 délky předstižen PRINCEM BAJAJOU (20) a velké pořadí za 1386 mi tak uniklo, protože jsem na třetím místě zkoušel jen v cíli pátého a šestého koně, tedy RINGMASTERA (12) a FABRISCA (20). Malé bralo nad očekávání 66.
Očekávání v posledním dostihu narušil o krk druhý outsider DIAMOND RACE (30), který se dostal mezi favorizované duo AIRFARE (2,5) - BACARES (3,5). Podruhé za sebou vyhrál Jaromír Šafář. Malé vyplácelo 1396, 4018 z převodu velkého míří do Mostu.
Pokud nevyhlásí celostátní náběr pořadí, bude mít pár lidí příjemný výlet na výsypky, protože v prvním dostihu poběží jen 7 koní.
Ještě závěrečná statistika kurzů: Pardubice – 292/400 = 73%, Chuchle 308,3/400 = 77,1 %.
Celkově jsem poklesl na 2624/3296= 79,6%. Ale na pořadí byla daleko lepší bilance, takže klídek.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 14.05.2015, 17:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Čeká nás bohatý víkend, sobota v Mostu, neděle v Chuchli. Nejdůležitější bude ale Bratislava, kde se koná první klasický dostih s desetinovou favoritkou DUMNONIÍ (1,5). Nebude to ale mít tak snadné, jak naznačuje kurz. Proti jsou plné boxy, kvalita soupeřek a špecifiká petržalskej dráhy. Na startu je 14 klisen, patnáctá je ještě pod čarou a klasiky se v Bratislavě běhají na 1700 m. Délka obvodu dráhy je 1600 m, takže se prakticky hned vbíhá do zatáčky. Favoritka má startovní číslo 9, což není nejhorší, ale nemusí mít tak ideální průběh dostihu s pomalým začátkem, jako v Praze před 14 dny..Bratislavská vítězka na této trati z 26.4., TETRAROSE (5), která vyhrála start – cíl startuje s číslem 5, druhá WAAYA (9) má dvojku, třetí MEGKAPÓ (5) šestku. A čtvrtá GOLDEN IRENE (12) sedmičku. Jedničku má šestá FANTAGGIRA LADY (12). Z naší klasiky je na startu ještě čtvrtá RAJČI ŠIMON (5) se čtyřkou a do širšího okruhu favoritek patří ještě maďarská OPEN END (12) a LIVING COLORS (10) trenérky Kubovičové s čísly 11 a 12. Ostatní účastnice mají již vypsaný kurz 25.
Jarnej ceně kobýl předchází ještě Veľká májová cena na 2400 m s jedenáctkou účastníků. V ní by si měli zopakovat souboj z Chuchelské Velké dubnové na 1800 m LOVE ME (3) a LEGIONAR (3,5). Ohrozit by je měl především letos debutující SULMAN (3,5) nebo někdo ze trojice vypsané 6,5:1, tj. LEY PERCY, NEW ATTACK a HELICONIA.
Dalším jedničkovým dostihem je sprint na 1200 m, mezi jehož 10 účastníky jsou jména ALFKONA (1,7), PETIT ARC EN CIEL (4), SO EASY (4) BRIGHT SAND (8), ZWEGAT (8) a HELLO HOBBY (8). Tempař PRINCE ORPEN a ALL THE EVIL už mají kurz 10.
Zajímavý bude i dvojkový dostih tříletých na 2000 m, ve kterémn se představí především ALDZARB (1,4) z devítky jeho soupeřů mají jednociferný kurs jen RPMANETTA s LEGGE DI CHICHIO (po 4) a THAJARAM s ODYSSEY OF GRACIE (po 8). GLAVALINO, který ve Varech ztrácel na ALDZARBA 14 délek má s trojicí dalších koní kurz 10.
Z tohoto pohledu je domácí nabídka chudší. Sobotní Most má dva jedničkové vrcholy. Starší vytrvalci mají Memoriál Vlastimila Smolíka na 2400 m, zaštítěný první dámou ČR. Favority jsou AZTEK (2), obhájce OMNIBUS (2,7) a MISTER WESTMINSTER (3,5). Doplňuje je trio DAILY HIT (6), LYSYAN (8) a RABBIT MOTIVMAN (12). Derby ročník má tradiční Frankenbergerův memoriál na 2000 m, ve kterém se představí SANOK (2,5), AMGA RIVER (3,5), LE CIRQUE a HALCYON CHARM (4,5), BROTHER GRIMM (5), GIBB’S BEACH (7). Doplňuje je trio MISS MIKROP, FURANO (obě 10) a TAIMASS (12).
Nedělní Chuchle má vlastní Velkou květnovou na 1600 m. Sedmička starších mílařů má složení CHARDONNEY TCHEQUE (1,7), ZAKHAR STAR (8), NYANI TOMBA (4), ROYAL KINGDOM (8), NAJINSKA (5), HONZIK (4) a EQUESTR (7).
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.05.2015, 9:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jen krátce po ránu dnešní Most.
Jedničkové jsem už zmínil, takže jen stručně. Favorizované trio AZTEK (2), OMNIBUS (2,7) a MISTER WESTMINSTER (3,5) letos debutuje. OMNIBUS už ale takhle dbutoval třikrát a je trojnásobným vítězem tohoto dostihu 2012 - 2014. MISTER WESTMINSTER v něm byl loni třetí. Koněm pro překvapení je DALLY HIT (6), letos už třetí ve Velké dubnové za duem nedělních bratislavských favoritů LOVE ME a LEGIONAR. Čtvrtý byl LYSYAN, ale pro toho už bude 2400 m asi moc dlouhých, zatímco klisna byla loni čtvrtá v Ceně prezidenta. Vyhrál ji AZTEK, MISTER WESTMINSTER byl třetí.
Favoritem Memoriálu dr.Frankenbergera je SANOK (2,5). Po vítězném debutu ho zdolalo ve Varech na 2000 m jen trio ALDZARB - NAPASTNIK - TOUCH OF GENIUS. Všichni tři jsou v top nabídce favoritů pro derby. Nikdo z jeho soupeřů ještě dokola nešel, takže by podle mě měl být větším favoritem než AZTEK.
Sázkaře bude zajímat první dostih s převodem velkého pořadí a pouhými 7 účastníky. Dva z nich debutují, ale RIA DREAM i ANDAROS mají velmi dobré původy a nejsou největšími outsidery a mají kurz (4,5). Oba trénuje Alan Petrlík, podle jezdeckého obsazení by měl být jedničkou stáje ANDAROS. Nejvyšší průběžný handicap, 63 kg, má poslední z Jarní ceny klisen, COBELEK (4). Ale ztráta 25 délek ji nestaví do role favorita. Tu má ANNAQUA (2,7) dosud ale startující jen ve Francii. Dvojice SAVE THE DATE (3) a TAPAJO (4,5) se utkala před 3 týdny a TAPAJO byl o 1/2 délky lepší, ale nese o 1,5 kg více. Outsiderem je SVITAVA (6) s handicapem 54 kg, ostatní nejsou dosud handicaperem podchyceni. Kurzy jsou standartně nehratelné, největší outsider má kurz 6 a tak stojí za to zkusit trojsázku. Myslím, že tam bude minimálně jedna z dvojice ANNAQUA- COBELEK. COBELEK chodí zepředu a soupeři by ji tam mohli dolů s kopce dotlačit.
Mínění:
I. ANNAQUA (2,7) - COBELEK (4) - ANDAROS (4,5)
II. JUSTIN (6) - SIXTYSEVEN (4) - ELEGANT DEVIL (4,5)
III. GLORYLAND (2,8) - FASCINATING HILL (2,8 - CHARROS (4,5)
IV. SAMRUK (1,6) - TYCHO BRAHE (6) - MARUSCHKA (3,5)
V. OMNIBUS (2,7) - DALLY HIT (6) - MISTE WESTMINSTER (3,5)
VI. SANOK (2,5) - LE CIRQUE (4,5) - AMGA RIVER (3,5)
VII. NEICER (5) - THE MERCANTILIST (3,3) - SIMON SET (5)
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
Strana 1 z 18
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy