Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihy (Horce racing)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.05.2015, 7:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Výlet do Mostu by se vyplatil. V prvním dostihu běželo jen 9 koní a doběh SAVE THE DATE (2) - ANNAQUA (1,5) - ANDAROS (5) bral 913 Kč.
Drzost monopolu je vidět už na kursech první dvojice. Žádná slušná sázková kancelář si nedovolí dát takhle třeba tenis, nemluvě o tom, žejbyly další tři možnosti oceněné kurzy 4,5 a 6!
Já si bohužel zahrál jen SANOKA, který se ani nevešel na tabuli. Před ním skončili AMGA RIVER (4) tři Váňovci v pořadí GIBB'S BEACH (5), BROTHER GRIMM (3,5) , LE CIRQUE (5) a Shamalganův polobratr TAIMASS (10).
AZTEK (1,6) porazil OMNIBUSE (2,7). Mně vyhráli z prvních favoritů jen SAMRUK (1,6) a NEICER který nakonec odskočil s 2,5!
Dnešní mínění do Chuchle.
I.7st. DRTINA (4) - LADAR (2) - LEMESÍNA (4)
II. 8st. DARYAN (2,5) - MUFFIN (3) - WLADAN (5)
III. 9st. SUN FOR LIFE (6) - JOHANNES KEPLER (3) - ČARODĚJKA (5)
IV. 6st. NEE L'AMOUR (4) - ARTABAN (2)- NAMID STAR(7)
V. 7st. CHARDONNEY TCHEQUE (1,7) - NYANI TOMBA (4) - NAJINSKA (5)
VI. 12st. LATRIB (3,5) -() KLEONNE (4) - MONTEPUCINI (7)
VII. 9st. NINETEEN (2,25) - KALANISIA (1,8) - LADY CATHERINE (4)
VII. 11sT. ABRET (4) - HONEY BUNNY (6) - TRUE DREAM (3,5)
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.05.2015, 10:07 Předmět: Most, dnešní Chuchle
Pište tipy na sázení
Citovat

S totalizátorem v Mostě spokojenost, 1.dostih platil pěkně a i pak se pořadí hrála. Jo a všechna pořadí 2 a 3 koní šlo vsadit i ve Fortuně od čtvrtka a
bude to takhle už napořád, takže pro převod nebude nutné cestovat třeba až do K.Varů. To je dobrá zpráva. Špatná zpráva je to co se děje s kurzy! Bývalí černí bookmakeři jsou výborně informovaní a říkali mi, že kurzy v Mostě a v Karlových Varech (a Bratislavě) dělá ten nový bookmaker, co dělal vloni jenom Bratislavu. Myslel jsem si, že horší ta kurzová nabídka už být oproti Pardubicím a Praze nemůže, ale bohužel se ukázalo, že může!!! Bookmaker včera v Mostě držel jakžtakž kurzy na vítěze. ale do dálky to byla hrůza, 1-3 a 1-4 se to dalo hrát v podstatě jen v desetinových kurzech!!! A moje oblíbená sázka VÍTĚZ/MÍSTO kde MÍSTO vždy platilo vždy o něco víc než 1-3 , protože to hraju půl na půl s vítězem byla vypsaná v 9 koních!!! ve Frankenbergerově memoriálu 5/1,8 (Halcyon Charm, Le Cirque) 4/1,6 (Amga River) a 12/3 (Miss Mikrop, Furano)! To bylo vypisované dřív aspoň 4/2, 5/2,25 a 12/4. To už je nehoráznost!!! To je prostě zlodějna!!! A nejsmutnější je, že ti sázející jsou asi úplně blbí, že v těhle kurzech to dál hrajou!!!

Do Chuchle se chystám, hned v 1.dostihu jsou převody na pořadí 2 a 3 koní. Betino se zdárně postaralo o mou převýchovu, kurzovku už asi hrát nebudu, v Mostě a ve Varech tedy rozhodně nikdy a pořadí koní si zahraju jen tehdy, když tam bude slušný převod. Ale třeba to takhle Betino chce a úspěšně začalo pracovat na tom, aby uchránilo "hazardní hráče" od škodlivých vlivů sázení na dostizích!!! Konečně se ze mne stane pouze a jen dostihový divák!!! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.05.2015, 18:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sobotní mostecké dostihy přinesly pomalé časy, úděsná byla především první čtyřstovka v Memoriálu Vlastimila Smolíka za 33,33. Poslední dvě byly naopak za 21,76 a 22,83.. V závěrečném sprintu přetlačil AZTEK trojnásobného obhájce OMNIBUSE. Ve Frankebergerově memoriálu jsem byl upřímně zděšen až 6.místem SANOKA, ale na vítěze ztrácel 3 délky a ani tento dostih nebyl z nejrychlejších a nevyhovoval tedy koni chodícímu zezadu.
Z pohledu sázkaře mě překvapilo, že když jsem si šel v sobotu vsadit, ptala se mě obsluha, zda si dám kromě SANOKA i pořadí. Už jsem to nestihl a při pouhých 5 startujících bylo výsledných 913 milým dárkem. Bohužel ne pro mě. Na internetu jsem tuto informaci neobjevil a v kamenné pobočce jsem opravdu jen zřídka. Malé pořadí AZTEK OMNIBUS bralo 19 za 10.
Poslední 2 mostecké dostihy byly bez výhry v obou pořadích, takže se do Prahy převádělo 651 sa 2226 Kč. Při hokeji mi i tato informace unikla a tak jsem jen koukal, že v neděli brala jediná výhra velkého pořadí v prvním dostihu letos rekordních 9751. Po dvou převodech se do čtvrtého dostihu dostalo 6139 Kč ale rozmělnilo se na podíly po 969. Velkou květnovou vyhrál favorizovaný CHARDONNEY TCHEQUE(1,8), za kterým se o druhé místo dělili HONZIK(7,8) a ZAKHAR STAR (10) malá i velká pořadí se tak vyplácela v různých výších. Malé 40/69 a velké 316/1263.
V Bratislavě vyhrála DUMNONIA i slovenskou Jarnú cenu klisen. Tentokrát to nebylo o tolik, ale bylo to jisté vítězství. ALDZARB prohrál s MARIEM o nos, ale bylo to ono pověstné zhoupnutí, které nijak neubírá z jeho šancí pro derby. Rozdal řadu délek, ale dokázal jít schovaný v koních a o to asi šlo. Potěšilo mě, že videa z petržalských dostihů byla k dispozici ještě před BBS. V zahraničí byli ale úspěšní i svěřenci trenéra Váni, Jan Kratochvíl vyhrál 2krát v Meranu a hlavně FAFINTADENT s Váňou mladším získal výborné druhé místo v Auteill, dostih byl o 60.000 Eur.
Co se týká mých tipů. Tak z prvních šancí vyhráli v Mostě SAMRUK a NEICER, ze druhých FASCINATING HILL a SIXTY SEVEN a ze třetích AMGA RIVER. V Chuchli pak DARYAN, CHARDONNEY TCHEKQUE a ABRET, z rezervních LADAR ( to bylo těch 90751 velkého pořadí) a KLEONNE Finančně to virtuálně bylo 309,3 / 336 a 296,6 / 400. Celkově jsem se dostal na 3229,7 / 4032 = 80,1 %. To je, myslím, při těch kurzech skoro zázrak.
V neděli bude Chuchle jen „pouťák“. Hlavním dostihem je Cena Nory Jeane pro tříleté a starší klisny na 1600 m s 11 startujícími. První favoritkou je podle kurzů DAILY HIT (2,5), v sobotu ale běžela a tak ji moho ohrozit třííleté OCARA (4,5) s CASSIE (6), čtyřletá MONEY FOR DANNY (3.5] nebo pětiletá SAPSIREE (3). Zajímavé může být první běhání dvouletých, kde je vysoce favorizované duo NIKOZIA (Vocáskovi – 1,5) a KING ARTUR (Wroblewski – 2,5), ostatních 6 už skoro podle Betina nemusí běžet. Jsou to outsideři za 4 a více. Investujte 208 Kč abyste vyhráli stovku!
Podstatně lákavější bude v neděli Petržalka, kde bude na programu druhá slovenská klasika, Velká jarná cena na 1600 m, doplněná Jarnou mílou , ta je opravdu na 1600 m. Ze slovenské předzkoušky se představí vítězný DONATELLI (3), druhý VALMONT OHNE (4), čtvrtý KIFAAYA (4) a pátý HENRYTHEAEROPLANE (5). Proti nim dorazí „čeští“ nájezdníci z naší VJC sedmý BUKHARI (4) a šestý SPPED MACHINE (3,5). Čtveřice outsiderů s dvojcifernými kurzy navyšuje nekřesťanský zisk našeho monopolního pořadatele dostihových sázek. Hodně štěstí! Do míle nasazujeme trio KENDY ((3), SIGN OF ZODIAC (6) a v sobotu třetí na 2400 m RABBIT MOTIVMAN (2,4). Domácí barvy hájí především COUNT OF TUSCANY (3) a sedmiletá veteránka YUCCA (6).
Hlavním domácím magnetem je ale první kvalifikace na Velkou, která se koná v sobotu za asistence televizních kamer. Pole je početné, na startovní listině je 20 koní. polovina z nich běžela loňskou Velkou, . AL JAZ (4) byl druhý, UNIVERSE OF GRACIE(6) čtvrtý, GAUNER DANON (7) pátý, TREZOR (2,75) sedmý, PARETO (10) desátý, CARDAM (20) třináctý a MOULA (16) čtrnáctý. Nedokončili ji NIKAS (6), AMARAGON (14) a TER MILL (14). MODENA (5) vyhrála Cenu Labe, čtvrtý v ní byl TEMPLÁŘ (10) a sedmý NEBRIUS (20). V rámcových dostizích se představili i QUATIKI (10) a KINDLY BOY (20) Zkušenosti s Velkou má samozřejmě i VALLDEMOSO (20) a minule se v Pardubicích velice dobře představil i RIBELINO (7) vítěz hlavního dostihu před UNIVERSE OF GRACIE. Třetí místo už letos ve trojce získal WILD DANGER (10) a pátý v Prvomájové skončil LORAIN (20), největším outsiderem bude asi MLÝN (16), který loni startoval jen jednou a to 28.10.
Kvalifikace je hlavně o tom přejít a tak mi i vzhledem k dosavadním výsledkům přijde kurz 4 na AL JAZE nereálný. Větší šance mají „král kvalifkací TREZOR a minule úspěšné duo RIBELINO – UNIVERSE OF GRACIE, tomu by měly přijít metry navíc rozhodně vhod.
V dalších dostizích se objevují „nečekaně“ jedničkoví koně v dostizích nižší kategorie. Jmenovitě RABBIT WELL a KHALSHANI, překvapuje i do klasik hlášená SUMATRA v proutí páté kategorie pro tříleté. Martina Růžičková napsala proti takovýmto propozicím otevřený dopis, ale odpověď JC mi přijde ve smyslu: ty blbosti jste si sami odhlasovali. Už se na toto téma rozhořívá diskuse a asi to bude ještě velké.
Zkusím ještě v rychlosti natipovat sobotu, stejně budeme zkoušet pořadí.
I. 9 st. LUXANA (1,8) – SUMATRA (2,5) – NOTHERLY WIND (4)I
II. 18 st. KHALSHANI (2,75) – GUILLERMO (7) – URSAN (4)
III. 11st. RABBIT WELL (1,6) – GEMANUS (6) – READY FOR SMILE (7)
IV. 7st. LUMINATOR (1,7) – NOBLEFRED DERUINS (6) – ZEUS (4)
V. 8st. STEP DANCER (3) – CROSS ICE (4,5) – CATCH THE CASH (4,5)
VI. 20st. UNIVERSE OF GRACIE (6) - TREZOR (2,75) – GAUNER DANON (7)
VII. 8 st. DOROTKA (2,35) – CUX (8) – CORBELLINO (1,8)
VIII.12st. HEFNER (6) – SALIENT OF GRACIE (4,5) – SILK (4,5)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 24.05.2015, 10:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po sobotních pardubických dostizích by se i sázkaři mohli připojit ke kritice Martiny Růžičkové vůči propozicím. Brali jsme 4 krát malé pořadí ve výši 87,56,82 a 411 Kč. Jedničkoví koně jako RABBIT WELL nabo KHALSHANI nemají ve čtyřkách co dělat.
Vyšli 4 vítězové, ale opravdu favoriti, takže by zisk nebyl téměř žádný- Vlastně by jich bylo 5, kromě kvarteta KHALSHANI, RABBIT WELL, LUMINATOR a UNIVERSE OF GRACIE ještě SALIENT OF GRACIE, protože můj první tip HEFNER byl škrtnutý. Dostihy přinesly chvíle veselé i smutné, veselá byla džigitovka Sertashe Ferhanova, smutný konec TARA, vítěze St.Leger 2010.
Ale zhodnocení nechám po víkendu, musím ze setrvačnosti natipovat dnešní odpoledne. Třeba to někomu pomůže, ale ... Běžná sázkovka Vám dá tenis 1,5 / 2,5. tady běží hned v prvním dostihu dalších 6 koní v kurzech 4-5-5-6-10 a 10. Nestydaté!
I. 8st. NIKOZIA (1,5) – KING ARTUR (2,5) –IMA (5)
II. 10st. TAGUGU (5) – VALMONT (4) – LADISLAV (4)
III. 9st. THAILAND (2,1) – LIA ASHAMAL (2,1) – SHE DAISY (9)
IV. 12st. ANNAQUA (5) – AKCELERANCE (4) – SKY ARROW (12)
V. 11st. OCARA (4,5) – CASSIE (6) – DALLY HIT (2,5)
VI. 8st. BACARES (1,3) – YES MAN (4) – TROP (5)
VII. 11st. . LAD IN (2,65) – RHEEDIA (4,5) – PLAYER (1,6)
VIII. 14st. WHITNEY RISK (3) – PLAYMONA (1,7) – OTTIMA (6)
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.05.2015, 13:29 Předmět: Betino
Pište tipy na sázení
Citovat

Betino není přece běžná sázkovka! Smile A teď, v rámci konkurence mezi bookmakery, boomakeři přitvrdili a kurzy jsou čím dál tím nižší, protože bookmakeři mezi sebou soutěží, kdo z nich oškube sázející víc a tím pádem vyhraje pro sázkovou kancelář více peněz! Zrovna takhle jsem si ale konkurenci v dostihových sázkách nepředstavoval! Ovšem myslet si, že se někdo jiný než Betino pustí do tohoto businessu a bude konkurovat Betinu je zřejmě utopie. Smutné je, že si tohle krátkozraké řešení (urvat co nejvíce zisku z kurzových sázek) neuvědomuje majitel(é) sázkové kanceláře Betino. Nechuť hráčů cokoliv sázet na dostizích se rapidně zvyšuje, už druhý týden byla Chuchle v neděli jako vymetená - málo návštěvníků i hráčů, a to bylo celkem slušné počasí a žádná konkurence sportů jako před týdnem hokejové MS. Skoro všichni mí známí z dostihů mi říkali, že do Mostu v sobotu nepojedou kvůli nízkým kurzům, které se na závodišti vůbec nezvyšují během dostihů. A do Pardubic také ne, když se neběží kvalifikace na VP. Všichni přijdou až v neděli a jen kvůli Velké červnové a ne kvůli sázkám.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 26.05.2015, 18:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pardubické odpoledne začalo proutím pro tříleté. Vysoké favoritky neuspěly, LUXANA (1,9) měla pád, SUMATRA (3,5) se pravděpodobně zranila a „došla“ pátá. Smál se tak třetí vzadu , NORTHERLY WIND (3) s Faltejskem, za kterým skončili CASPER (5), SZMYTRY (15) a MANOL(11). Mrzelo nás, že nemáme pořadí, protože jsme obě klisny hrály, ale že zklamou obě, jsme nečekali. Malé bylo jen 152, takže nás to tak nemrzelo, ale převod velkého byl jenom 434. Nehrálo se a a tak jsme se na trojsázku vykašlali také. Kurzy byly nehratelné. LUXANA byla 1-2 za 1,2 a 1-3 nebyla vůbec vypsaná.
Druhý dostih opět vyhrál Faltejsek pro trenéra Tůmu , jen dres neměl žluté rukávy stáje dr. Charváta, ale modré se žlutými švy, což je stáj jeho choti. Jeho koněm byl vysoký favvorit a krosový nováček, bělouš KHALSHANI (2,5), odpor se snažil klást jen veterán URSAN (2,8), třetí byl maličký MODERATOR (6), který v 5 letech naznačil své možnosti, čtvrtý byl WOODY (10), pátý po tříleté pauze startující SORBON (5). Šestý proběhl cílem vítěz St.Leger 2010 TARO (5), pro kterého to byly poslední metry v životě. Nebyl to pěkný pohled, bylo to přímo před námi a ani nevíme zda to byla noha nebo srdce. Nejočekávanější doběh přinesl 87 za malé, ani velké 411 v poli 16 koní výherce příliš nepotěšilo.
I třetí dostih skončil doběhem favoritů RABBIT WELL (1,8 ) – BARATHEUS (2,2. Ryzák, vedený již tradičně Janem Kratochvílem ukázal, že je opravdu jedničkovým koněm a v této kategorii vyhrál o parník. Jezdec druhého v cíli Ferhanov předvedl na předposledním skoku kaskadérskou vložku a až záznam nám snad ukáže, jak se dokázal vrátit do sedla. Měl však takový náskok, že v poklidu uhájil druhé místo před READY FOR SMILE (8) a pořadí tak brala mizivých 56 a165.
I ve čtvrtém dostihu vyhrál desetinový favorit LUMINATOR (1,7) se svým trenérem Chicem Brečkou v sedle. Ani druhý STRETTON (4) nijak obzvlášť nepřekvapil, natož třetí ZEUS (4,5). Pořadí brala 80 a 382, takže jsme potřetí v řadě na malém pořadí prodělali, tentokrát dvacku.
Pátý dostih přinesl konečně nečekaný doběh. První tři místa obsadili koně s nejvyššími kurzy v poli. Vítězná WINKY WINKY (11) s Marcelem Novákem a za ní MILERYT (17) a ORIENTAL LION (17). Však také malé pořadí bralo jedinou výhru 2912 a velké převádělo 1526.
Kvalifikace proběhla v poklidu pod taktovkou UNIVERSE OF GRACIE (3) s Faltejskem. Z 5800 m odvodil asi 5 km. Druhý skončil jeho přemožitel z 8.5. RIBELINO (10), třetí bělouš TER MILL (30) před svým polobratrem TEMPLÁŘEM (20), za peníze došli ještě AMARAGON (30), NEBRIUS (40) a PARETO (20). Kvalifikaci splnilo 16 koní z 18 startujících., na Popkovickém skoku chyboval AL JAZ (5) a na velkém anglickém skoku MODENA (4). Škrtnuti byli TREZOR a QUATIKI.
Pořadí 291 malé a ve velkém převod 6097.
To už jsme si zahráli i velké, bohužel s CORBELLINEM (1,7) jenom na prvním místě. Oponent mi nedovolil dát ho i na druhém místo. Faltejsek s favoritem získal své jediné druhé místo za odpoledne a my ušetřili 300. Velké pořadí mělo pravděpodobně 4 výhry po 2617, možná jich bylo i 5. Malé bralo 146. Vy\hrál Kratochvíl s NO TIME TO LOSE (6), třetí byl Nikasův pravý bratr NIKAN (7,8). Honza trefil velké za 60-ti korunovou kombinaci tří koní, klobouk dolů.
SALIENT OF GRACIE (2,5) dovezl Faltejska ke čtvrtému sobotnímu vítězství a my brali 411 za malé se SILK (7,8), velké doplnil DUNAGIRI (6) a bralo k našemu potěšení hen 322, čtvrtý byl favorit RAINBOW RAKTI (1,9), pátý TZIGANE DU BERLAIS (6).
V neděli mi vyhráli z prvních favoritů TAGUGU, THAILAND a LAD IN, dva z nich bych měl s druhými klisnami i v pořadí za 41 a 107., ale ty sumy jsou opravdu zanedbatelné.Závěrečný dostih ovládla moje trojice v přeházeném pořadí za 341 malého a 658 velkého, ale dse mnou by ty výhry byly možná poloviční, takže žádné drama.
V sobotu by to bylo 290 / 368 = 78,8% a v neděli 374,9 / 400 = 93,7%. Celkem jsem poskočil na 3895/4800, což je u monopolního dodavatele nečekaných 81,1 %. U prvních favoritů jsem dokonce na 91 %, ale koho by ten nulový počet bavil.
V sobotu jsou na pořadu Pardubice a Most se zajímavou Cenou
Jezdectví, ale veškerá pozornost je soustředěna na chuchelskou neděli, kdy se v plných boxech představí 16 kandidátů našeho derby ve Velké červnové. Turf gala nabízí příští týden dostih na 2000 m, ale 14 dné je na odpočinek před vrcholem sezóny pomálu, takže tam uvidíme spíše mílaře a Sanok by snad měl mířit do Polska na Nagrodu Iwna. Ale rozhodujícím testem by měla být neděle s ALDZARBEM, čtyřmi Váňovci, dvojicí králíkářů, rakouským klasikem ORIENTAL SKY, zimním favoritem SIRIUS SHINE a někým pro překvapení. Překvapily mě dva dostihy dvouletých bez jediného koně z Němčic, tj. od Vocáskových.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 29.05.2015, 21:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sobotní Most přináší zajímavou Cenu Jezdectvi na 1400 m. mezi 8 účastníky je prvním favoritem Lukův NINE OU FOUR (3), těsně za ním je vypsané trio SAMRUK, HONZIK a DASHING HOME (3,5). D8le startují NAJINSKA (6), MAJESTIC POWER (8) a dvojice NYANI TOMBA a THE MOLE CATCHER (10). Trenér NINE OU FOUR prohlašuje, že mostecká dráha přemožiteli Mikeshe mnoc nesedí. SAMRUK zde před 14 dny vyhrál na této distanci lehce a v dobrém čase. Zajímavým koněm je tříletý DASHING HOME, trenéra Šavujeva. Má za sebou jediný dvouletý start v Německu, a to vítězství v Gr.3! Měl prý ale problémy s kopytem a původem nevypadá moc na letouna či mílaře.
Pardubice přinášejí početná pole, i když minulý týden byla kvalita samozřejmě výše. Hlavní dostih má tucet účastníků, ZARIF (2,5), PEINTRE ABSTRAIT (5) a SHERARDO (10) jsou účastníky loňské Velké. ZUGOR (3) vyhrál Cenu Vltavy, ve které byla ještě SAPFÓ (10) čtvvrtá. VANDUAL (12) byl třetí v Poplerově memoriálu, HINTON (5) byl pátý v Cene Labe. Letos se už slušně předvedli především REAPER (5), HEGNUS (6) a SOKOL (6). Outsidery by měli být FRASINI a RAIN MAGNA (po 16).
Rámcové dostihy představí několik třídových koní v překážkové premiéře. V úvopdním proztí to jsou FRABCIE (1,7), NOEM (4) a asi i CASTELLON (4). Rovinovou třídu měli i účastníci dalších dostihů THALLIUM, MISTER WESTMINSTER, PACINO MO... Mě osobně zajímá v posledním dostihu NOSTALGIK (3) slušný vytrvalec, ale především syn výborné NOSTALGIE a polobratr NATALIE.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.05.2015, 8:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes zkusím po ránu jen Pardubice. Most jde mimo mě a tak nahodím jen hlavní dostih, tím jsem se večer zabýval.
Takže Most. V. 8st DASHING HOME (3,5) – SAMRUK (3,5) – HONZIK (3,5)
O „kvalitách“ Betina svědčí to, že první favorit má kurz 3 a zbylá čtveřice 6,8,10 a 10.
Pardubice jsou pro hráče pořadí daleko zajímavější, tedy doufejme, že budou.. jediný dostih má jednociferný počet koní.
První dostih je loterie s dvojicí koní, kteří by tu neměli teoreticky co hledat. BIONIC FACE to zkoušel i v Meranu, ale má dvouletou pauzu a FRANCIE je druhá z JCK a vítězka Ceny Napajedel.
Druhý je odvetou za 8.5. kdy byl doběh:ELDORADO –Bugaboo- MIRAX – STARBUCK- EXOTIC VALLEY – Power Prize – FLORIDAS - ...
I. 13 st. BIONIC FACE (5) – FRANCIE (1,7) – NICAMIA (15)
II. 12 st. ELDORADO (3) – MIRAX (4) -FLORIDAS (8)
III. 16 st. BE JAPE (1,8) – TEREBESZ (4) – PORTENGO (12)
IV. 17 st. BROKER (4) - ABSINT (4) - LOVE THE WIN (7)
V. 8 st. CATCH LIFE (4) – AL BUSTAN (5) – FLICKER (3,5)
VI. 12 st. REAPER (5) - ZUGOR (3,25) - HEGNUS (6,5)
VII. 10 st. MISTER WESTMINSTER (2) - FARTINA (5) – RICORDAMI (7)
VIII. 15 st. NOSTALGIK (3) – TALENT (3) – VINSON HILL (8)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 31.05.2015, 10:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

S včerejšími Pardubicemi spokojenost jen s výhrou. Dvakrát jsme viděli zástěnu, jednou naštěstí zbytečně, dvakrát sprchlo, málo lidí, nízké obraty, velké se prakticky nehrálo. Z minima jsme ale vytěžili maximum a v příštím chuchelském programu bude pravděpodobně v nejvyšších výhrách u tota 2015 v malém pořadí řádek. 30.5. PE- 2d. ELDORADO – FLORIDAS 3591:10. Pokud nás samozřejmě nepředstihne někdo dnes, čemuž se budu snažit osobně zabránit.
Dnešním hlavním bodem programu je tradiční Velká červnová (Rudého práva) na 2200 m. V tom by právě mohla být komplikace největšího favorita , Šavujevova ALDZARBA. Chuchelská dráha měří přávě 2200 m, takže se startuje prakticky do oblouku a on má zažádáno o nejvyšší startovní číslo. Josef Váňa má v dostihu 4 koně, č. 1,4,13 a 15. Takže se dá předpokládat pomalejší tempo v prvním oblouku, aby se to tam nakupilo. Je to samozřejmě spekulace, protože jsou od 3 různých majitelů, ale u mě je vážným konkurentem především TOUCH OF GENIUS. Na vlastní oči jsem ještě neviděl duo ORIENTAL SKY, ICAR. Ale od druhého nic moc neočekávám vzhledem k momentální formě stáje.
Do tabulky jsem doplnil i stávající kurzy dlouhodobých derby sázek a když uvážíme jen ve Velké červnové nestartující šance typu ALDAR (4), DUMNONIA (5), KIFAAYA, IDEAL APPROACH a HOT BEAT (po 10), vychází dlouhodobá sázka jako vysoce „zisková“.

16:30 - 6.dostih (010901)
63. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA
R - cena I.kat. - 3 - 2200 m - 135 000 Kč hm. - hdc. - kurz - derbykurz
1 GIBB`S BEACH(IRE), 3 ž. Jiří Palík 58 - 79,5 - 15 - 40
2 ORIENTAL SKY(GER), 3 ž. Milan Zatloukal 59,5 - X - 5 - 8
3 SIRIUS SHINE(IRE), 3 ž. Jaroslav Línek 59,5 - 90,5 - 6 - 10
4 TOUCH OF GENIUS(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 58 - 82,5 - 4 - 4
5 ARTABAN, 3 ž. Jan Rája 59,5 - 77,5 - 15 - 30
6 ICAR(GB), 3 ž. Petr Foret 59,5 - X - 8 - 20
7 NAPASTNIK(POL), 3 ž. Michal Mach 58 - 80,5 - 12 - 25
8 AMGA RIVER(IRE), 3 ž. Radek Koplík 58 - 81,5 - 10 - 30
9 MONDEGO BAY, 3 ž. Ján Havlík 58 - 82 - 14 - 40
10 DUKE(POL), 3 ž. Zdenko Šmida 58 - 80 - 30 - 100
11 TAIMASS(FR), 3 ž. Martina Havelková 58 - 78,5 - 21 - 100
12 RABBIT MOUNTNELSON(GB), 3 ž. Martin Laube 58 - 81 - 25 - 60
13 BROTHER GRIMM(FR), 3 ž. Václav Janáček 58 - 79 - 16 - 50
14 DALEWARI(IRE), 3 ž. Jiří Chaloupka 58 - X - 6 - 5
15 TAMARIND COVE(IRE), 3 ž. Jan Verner 58 - 91,5 - 8 - 10
16 ALDZARB(IRE), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58 - 83,5 - 2,75 - 5

Ale tipy:
I. 7st. ANSHOA (2) – SLEDULE (3) – SURIKATA (5)
II. 6st. PLENTA (2) – HÁDÉS (4) – SEGRETON (4)
III. 9st. STORMICO (3,5) – LE CAGNARD (5,5) – PETINGO DANCER (7)
IV. 8st. PRESTIGE OF GRACIE (3) – RŮŽENKA (4) – ADRASTEIA (3,5)
V. 10st. FAWATHEEQ (3) – LADY’S MAN (3)- PLAYSTARABAD (5,5)
VI. 16st. TOUCH OF GENIUS (4) – ALDZARB (2,75) – DALEWARI (6)
VII. 9st. MERELLA (2) – RUSSIAN HOCKEY (2,35) – VER (6)
VIII. 12st. LOMBARDA (5) – WHITE GJHOST (6) – SAVAGE (7)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 1.06.2015, 22:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pardubické odpoledne začalo chladněji, jak počasím, tak atmosférou. Dvakrát dokonce káplo a tak jsme se všichni na chvíli ukryli pod střechu. Dráha však byla akorát, jen divácký zájem byl znatelně menší než před týdnem na kvalifikaci.
Úvodní proutěnky pro pád nedokončila favorizovaná FRANCIE (1,8), nakonec dostih dokončilo jen 6 ze 13 startujících a bohužel jsme viděli zástěnu, za kterou ukončil svůj život NOEM. Vyhrála překvapivě NICAMIA (25) s Janem Odložilem a třebaže jsem ji měl ve své trojici jako koně pro překvapení a druhý byl spolufavorit BIOIC FACE (5), malé pořadí jsme neměli. Tabuli doplnili CASTELLON (5) – SILVERATOR (7,8) a ELEN (21). Mohli jsme být sami, protože se převáděla obě pořadí, 1099 v malém a 455 ve velkém.
Upřednostnili jsme samozřejmě malé, také jsme ho získali za doběh ELDORADO (4) – FLORIDAS (9). Celý dostih odvodil MIRAX (3), ale Myška v jeho sedle skočil před vstupem na trávu jiný skok a bylo po nadějích. Bohužel pro něho vedl o pár délek, takže ho pronásledovatelé nevarovali. Vítěze jel Jakub Spáčil, druhého Barbora Málková. Tentokrát dostih dokončilo 7 ze 12 koní, tza peníze přišli ještě RENDEZ VOUS () STARBUCK (6) a LETNÍ LÁSKA (6). K našemu překvapení jsme byli sami a brali 3591, ve velkém převod narostl na 1190.
Řekli jsme si, že to zkusíme, ale z trojice favoritů THALLIUM (3), TEREBESZ (4), BE JAPE (2,5) jsme přeřadili do méně preferované skupiny toho špatného. Ušetřili jsme, ale tím jsme neměli doběh tří T, TEREBESZ - THALLIUM - TYMIAN (10) a ponechali jsme Olomoučákovi celou výhru 2793 Kč. Malé bralo 431, vítěze jel jeho tradičním stylem start – cíl opět Jakub Spáčil. Ale nijak moc nám to nevadilo,. Mírovi to přejeme, i když nám i v sobotu tradičně nadal do krkavců a TEREBESZ nám už vydělal v roce 2012 výhru roku, takže zůstává naším oblíbencem.
17 koní ve čtvrtém dostihu varovalo před velkými kombinacemi velého pořadí, však se do pátého převádělo jen 322. Dostih ovládl opět kůň od startu do cíle, tentokrát to byl po více než roční pauze startující LOVE THE WIN (7) s Lukášem Matuským, dokonce zadrženě o 16 délek. Druhá byla SUN BELINA (4), třetí MACAONE (22) opět s Barborou Málkovou, která zažila velice povedenou sobotu. Malé pořadí bralo 868. Dostih dokončilo jen 7 koní, na protilehlé rovině padl vpředu jdoucí BROKER (3,5) a způsobil hromadnou kolizi. Málokdy se vidí 5 jezdců postávajících u jedné překážky. Chvíli byla dokonce v akci zástěna, ale PYŠNÝ PÁV (18) nakonec odkráčel, jak se na koně jeho jména sluší.
Převod, na který jsme se těšili, nás svojí výší nenalákal a tak jsme se věnovali nadále dvojsázce. Handicap vypadal na jasné vítězství AL BUSTANA (6), ale pád na poslední překážce dal šanci soupeřům. Nakonec zvítězil zdrcujícím závěrem zvnějšku jdoucí TIWAZ (5,5) s Marcelem Novákem. Bylo to jistě o 4 délky, přestože poslední skok absolvoval jako poslední z pětice, která dokončila. Za ním byli KYSHANTY (4,5) – ARMITAGE (10) - CATCH LIFE (2,5) a DOROTKA (7). I tento dostih odvodil kůň vedený Lukášem Matuským, FLICKER (3) byl ale v posledním oblouku dostižen a pak zadržen. Za malé pořadí jsme brali 378, velké převádělo 770.
Hlavní dostih nám nevyšel. První dva bychom měli, ale pořadí za 56 je pod naší rozlišovací schopnost a z principu ho nehrajeme. Tvořil ho doběh dvou prvních favoritů ZARIF (2,5) – ZUGOR (2,3). Vítěz je stájovým kolegou TIUMENA a patří k němu jako trenér a jezdec otec a syn Váňovi. ZUGOR je polobratrem výborné ZULEJKY. Třetí došel překvapivě RAIN MAGNA (20) před REAPEREM (6) a SOKOLEM (8). Ve velkém se převáděla na korunu přesně výhra ze třetího dostihu, tedy 2793 Kč.
V sedmém dostihu potvrdil roli favorita MISTER WESTMINSTER (1,8), kterého jel pro Josefa Váňu tentokrát Jan Kratochvíl. Druhým místem nás zaskočila am.Veronika Řezáčová v sedle bílé WHITE ANGEL (11), třetí byl MAKLER (3), čtvrtý MARUN (30) a pátá FARTINA (7,8). I tentokrát přišla výhra velkého pořadí do správných rukou, podíl 1962 si odnesl ten, který mě vezl domů. Malé pořadí bralo 637.
Poslední dostih už přinesl škrty z důvodu nedostatku jezdců. Už v týdnu se zranil Dušan Andrés, nejezdil Josef Borč, zranil se Josef Sovka a v hlavním dostihu asi i Jarda Myška. Nestartovali TURDUS a TE AROHA. Dostih přinesl očekávaný doběh favoritů v pořadí TALENT (2,5) – NOSTALGIK (2), třetí skončil SWORN SHOT (7). Pod Pepou Bartošem šel opět vítě strt – cíl. Malé pořadí bralo 87, z velkého putovalo do Prahy 189.
Hlavní mostecký dostih suverénně o 7 délek opanoval DASHING HOME (3) s Murzabajevem před dvojicí HONZIK (3), SAMRUK (4,5).
Vytrvaleckou II.kategorii ovládl dokonce o 11 délek SUNDARA () v čase pod 2:30! Vítěz je pravým bratrem TAMARIND COVE, jednoho z derby kandidátů, oba trénuje Josef Váňa. Malé pořadí s AIRFARE bralo 19 Kč za 10!
I z Mostu šel do Chuchle převod velkého pořadí, bylo to 574 Kč. Ale ani to nás nedonutilo jet dříve a tak jsme přichvátali až na drzuhý dostih pro dvouleté českého chovu. Ten první skončil přesně podle mého tipu ANSHOA (1,6) – SLEDULE (4) – SURIKATA (7,8). Malé pořadí bralo 57, velké 291. Kurzové sázky podle systému, které průběžně sleduji by vynesly v kurzech z internetu 62 za 50, při absolutní shodě naprostá fantazie Smile Vítězku jel Milan Zatloukal pro Alana Petrlíka , ta je dcerou výborné Anwilky, tedy vnučkou Arganty.
Druhý dostih dvouletých skončil vítězstvím největší outsiderky v poli ČAMILLY (11) s Šafářem. Přijet včas, asi bych ji ze solidarity zahrál, narodili jsme se ve stejný den. Za ní došly favorizovaná PLENTA (1,5) a MIKROP DEAR (6). Pořadí bez převodu byla v jiné cenové hladině, 756 malé a 938 velké.
V e třetím dostihu mi sice doběhl jako druhý PETINGO DANCER (10), ale protože ho porazil SHEIK YERBOUTI (7) s Martinou Havelkovou, nebral jsem nic. Třetí doběhl STORMICO (3,5) a pořadí vyplácela 1032 a 1211.
GALLONOFGAS (7) v dalším dostihu získal až patnáctidélkový náskok, ale cílová rovina byl pro něho dlouhá a skončil předposlední. Vyhrál favorizovaný PRESTIGE OF GRACIE (4) s Palíkem, v boji o druhé místo zdolala TANITSCHKA (8) s Janáčkem o krátkou hlavu /=0,01 s/ mého VALMONTA (3), a zase jsem utřel nos. Malé bralo 107, převod velkého 1253.
Janáček se snažil mi peníze vrátit vítězstvím v sedle mého koně pro překvapení PLAYSTARABADA (11), ale druhý skončil outsider FR ACCES (50) a malé 1967 bylo v jiné kapse. Třetí došel další šok CHERRIES (50) a ve velkém šlo do hlavního dostihu už 5397.
Zkusil jsem trochu překvapivé malé, hrál jsem všech 5 koní z tabule, ale se šaptným předpokladem a minul jsem. Při výši 106 to ani nemrzelo. Chtěl jsem tam alepoň někoho trochu nečekaného, ale nic. Proto mě překvapilo, že doběh SIRIUS SHINE (7) – ORIENTAL SKY (6) – ALDZARB (4) – TOUCH OF GENIUS (2,4) – TAMARIND COVE (10) nezaznamenal žádnou výhru trojsázky, ale převod 13.216. Před dostihem jsem měl obavu o ALDZARBA v prvním oblouku, ale skutečnost byla ještě horši. V cílové rovině byla posunuta vnitřní bariéra tak, že se tam taktak vešly startovní boxy, ale zúžení pokračovalo až do oblouku a tak ALDZARB naběhal tak 25 m navíc, než se dostal na začátku protilehlé roviny na solidnípozici. Na této situaci vydělali nepochybně koně s nižšími startovními čísly. SIRIUS SHINE si s Línkem z první pozice diktoval dostih podle svého. Mezičasy byly 27,61 - 26,24 - 27,26 - 28,04 - 26,49 - 25,50 a výsledný čas 2:24,39 je pomalý i když dostih měřil o nějakou desítku metrů víc. V cílové rovině odrazil zimní favorit útok soupeřů, za první pěticí byl už odstup. Pro derby toho dostih tak moc nenapověděl o vytrvaleckých schopnostech, musím se v klidu podívat na záznam, připadalo mi, že Váňovci byli poměrně vyjíždění a moc rezerv nemají. Ale radši si to zkouknu. Zklamal poslední TAIMASS, polobratr SHAMALGANA a CHARDONNEY TCHEQUE. Je to mohutný kůň a asi opravdu něco jiného než bratři.
Převod šel do dostihu s 9 koňmi a dvojicí favoritů MERELLA (2,4), RUSSIAN HOCKEY (2,4). Myslel jsem si, že 200 m navíc bude dalším plus pro klisnu, která minulý souboj vyhrála, ale byla až pátá. Spolufavorita ale zastínila dvojice TOZAN (13) – ZORAYA LUNA (10), z níž byl o nos lepší hřebec vedený Zdeno Šmídou. Čtvrtý skončil PEPA HAVEL (10). Velké ve výší 2431 mi tak uniklo, ale 1071 za sichrované malé bez favoritů mi vklad v podstatě zaplatilo.
I poslední dostih přinesl tuhý boj. O hlavu v něm zvítězila RUMBA (12) s Vernerem před LIMONADE (3,5), třetí byla LOMBARDA (7,8). V malém i velkém se převádí 847 a 658.
Bráno z pohledu statistiky a systému, nebyla to žádná sláva. Ale pořadí vyšlo a jsme v čele letošních tabulek.
Sobota 416/450 = 92,5%, neděle 279,4/400 = 69,8% celkem 4590/5650 = 81,2 %, držím se nadstandartně.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.06.2015, 22:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tento víkend je v turfu na českém území odpočinkový, v sobotu je Lysá s mixem rovinových a překážkových dostihů, v neděli Chuchle s Červnovým pohárem, dostihem II.kategorie na 1800 m. Vše směřuje k derby a příští víkend bude dokonce bez chuchelských dostihů, aby si dráha odpočinula.
Mnohem zajímavější bude Bratislava, kde se koná tradiční Turf-gala. Tentokrát bude s menší vypovídací schopností pro České derby, protože se koná jen 14 dní před ním. Přesto jsou na startu Starohájského kritéria na 2000 m koně, kteří se mohou objevit na startu našeho derby. Mezi 10 účastníky jsou především ALDAR (1,6), KIFAAYA (8) IDEAL APPROACH (4), HENRYTHEAEROPLANE (4,5) a SAINT MALO (12). Své dostihy mají letouni, mílaři i klismy, ale hlavním, tahákem bede Velká cena Slovenska na 2400 m, kde dojde k souboji TRIP TO RHODOS (2,5) DON HALLING (4) a AUTOR (4). Proti těmto ultravytrvalcům nastoupí čeští derbyvétězové LOVE ME (8) a ALWAYS ON SUNDAY (8).
Hlavní událostí víkendu bude ale DERBY. Jediné derby bez přívlastků se běží v Epsomu a startuje v něm pouhých 12 účastníků a můžeme ho vidět i na Nova sport.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.06.2015, 9:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jak píše Galopp Reporter, neexistuje ve světě turfu dostih, který by měl větší zvuk než Derby. Den D je zde a do dostihu nastoupí 12 koní, kteří mohou mít všichni šanci. Včera se na stejné dráze běželo Oaks a zvítězila největší outsiderka z 11 klisen QUALIFY (Fastnet Rock – Perihelion (Galileo) která 50:1(!) zdolala favorizovanou LEGATISSIMO. Původ jsem napsal proto, že vítězka je polosestrou SALTANAT (po Duke of Marmalade) vítězky našeho Oaks 2013 a Fastnet Rock i Duke of Marmalade jsou syny Danehilla! Takže přesněji ¾ rokdokmenu jsou stejné.
V časopise před sezónou jsem zmiňoval čelo antepost sázek pro derby. Z tuctu hřebců na čele zbyla čtveřice ELM PARK, EPICURIS, GIOVANNI CANALETTO a GOLDEN HORN.Byl v něm ještě vítěz 2000 Guineas, Gleneagles, ale u toho je ze strany matky omezení distančního optima, 10000 Guinesas vyhrála loni jeho pravá sestra.
Prvním favoritem je neporažený GOLDEN HORN (2,75), druhým JACK HOBBS (5,5), oba v tréninku Johna Gosdena.Obsadili první dvě místa v Dante Stakes, ale nyní docházi k výměně jezdců. Aidan O’Brien, trenér včerejší vítězky, má na startu trio koní GIOVANNI CANALETTO (9) , KILIMANJARO (15) a HANS HOLBEIN (17). Dalšími šancovými koňmi jsou ELM PARK (8), SUCCESS DAYS (16), STORM THE SEARS (16) a francouzský EPICURIS (17). Pole doplňují MOHEET (50), německý ROGUE RUNNER (100) a CARBON DATING (250). Podrobnosti najdete jinde, já si to budu jen užívat.
Sluší se dodat, že se dnes běží i Belmont Stakes, třetí dostih americké trojkoruny. Její první dva dostihy vyhrál AMERICAN PHAROAH a byl by po 37 letech od AFFIRMEDA v roce 1978 další hvězdou. Vloni se třetí krok nepodařil CALIFORNIA CHROME, letos je proti jen 7 soupeřů. Předchozí dostihy byly na 2000 a 1900 m, Belmont je na 2400 m. Vzdálenost může být oříškem pro favorita, ale terén mu je lhostejný, vyhrál na drahách FAST a SLOPPY, což bylo opravdu blátíčko. Největšími konkurenty mu mají být MATERIALITY a FROSTED, šestý a čtvrtý v Kentucky derby, první zkoušky Triplecrown. Mě se více líbí druhý z Preaknes TALE OF VERVE, který šel koncem, ale dalekých 7 délek za vítězem. Neviděl jsem ho ale na pevné dráze.

U nás je odpočinková Lysá, takže jen od boku, protože o ni bude minimální zájem.
I. 11st. MERINGA (2) - FONSIE (4,5) - NEW ATTACK (3,5)
II. 9st. ZÁPAĎÁK (4) - NURSIA (3) - PORTYR (5)
III. 9st. AQUILIS )1,8) – LADISLAV (5) - DELFINA (5)
IV. 8st. HELIOSTAT (2,25) - GLAVALINO (1,8) – BELLA CULLEN (3,5), to jsou kurzy, že fotbaloví hráči žasnou !!!
V. 8st. URBI ET ORBI (4) - WINNER STARS (5) – LOVE HEART (4)
VI. 11st. OLMAIUS (3) - ESDARKA (3,5) – ABBOT GREY (2,5)
VII. 12st. OTTIMA (2) – TAKEELA (5)- BATTLE HERO (4,5)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 7.06.2015, 10:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Amerika má po 37 letech tříkorunového vítěze, mimochodem už před více než 13 dny ho koupil hřebčín Coolmore.
Anglické derby vyhrálo duo trenéra Gosdena v pořadí GOLDEN HORN - JACK HOBBS, třetí místo uhájil k mé spokojenosti tip Filipa Minaříka STORM THE STARS, kterého jsem si dal na místo (5,5).
V Lysé jsem trefil 3 vítěze ze 7 prvních favoritů, ale při těch kurzech se 3 koně prostě nedají hrát.
Dnes si dám 5 mezinárodních bratislavských a Chuchli.
BRATISLAVA:
III. 3l. klisny na 1800 m - 13.000 Eur - 9 st.
MEGKAPÓ (2) - HUNGOVER (8) - LIVING COLORS (10)
IV. 4l. a starší na 1800 m - 13.000 Eur - 12 st.
LEGIONAR (1,8) - ZAKHAR STAR (4,5) - ESTINAAD (10)
V. 3 l. na 2000 m - 13.000 Eur - 10 st.
ALDAR (1,6) - IDEAL APPROACH (4) - TRIXI (8)
VI. 3l. a starší na 1200 m - 29.000 Eur - 13 st.
DARING MATCH (1,6) - ALFKONA )4) - LORD PATRICK (15)
VII. 4l a starší na 2400 m - 30.000 Eur - 12 st.
TRIP TO RHODOS (2,5) - THUNDER TEDDINGTON (8,5) - DONN HALLING (4)
Chuchle
I. 5st. PARTYDAY (1,8) - DAME VAN WINKLE (3,5) - JOHNNY WHISTLE (4)
II. 8st. SOLAR POWER (4) - HELLO HOBBY (2,75) - IRAKLIN (3)
III. 9st. SUN FOR LIFE (3) - - I WANT DANCE (3) - ČÁRYREJKA (6)
IV. 9st. EQUESTR (3) - WICKER STONE (4) - SAPSIREE (5,5)
V. 9st. LOOP LOVE (3,5) - TAPAJO (7) - TAMID (4)
VI. 10st. FINES (6) - DETEKCE (4,5) - LARAN (8)
VII. 9st. SHEIKH YERBOUTI (5) - WAR HORSE (5) -STRAIGHTWHISKEY (3)
VIII. 14st. KLEONNE (6) - HONEY BUNNY (8) - MUCH MORE (6)

Poznámka: Změnil jsem taktiku, zkouším vyšší kurzy. Ale je to jen proto, že je to bez peněz. Nehraju proto třeba favority dne LIU ASHAMAL (2) v pátém a ALEGORII (2,25) v osmém. Dostihy III. a VII. jsou dostihy žáků a ještě k tomu Česko-Maďarsko, takže za peníze ani náhodou.
Wlckodlack
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.1.2009
Tipy a sázky: 60
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.06.2015, 15:32 Předmět: Betino
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravim kolegove,
musim se ozvat ikdyz letos toho moc nenajezdim, ale aspon semtam davam tikety ve Fortune.Dokonce jsem se letos ocitl i v zelenych cislech ikdyz nevim jestli to je stesti nebo zmena taktiky, kterou ovsem hosi z betina opet poslali ke dnu....Zacal sem letos davat akovky o trech konich vetsinou do tretiho nebo dva kone na viteze...No a co se nestalo v nedeli si vyrazim vsadit tu Bratislavu a samozrejme v prvni fortune zaskok takze betino cozeee??tak sem jak blbec jel pres pul Brna do jine sazkovky a tam sme to s pani zacli datlovat a ejhle Shocked minimalni pocet AKO jsou 4 prilezitosti.Tak to me panove dorazilo,tak kurzy stoji s prominutim za hovno krom nekterych chuchelskych(jde poznat ze jde o jineho bookiho)dostihu do 10ti koni a ted jeste zacli s 4AKO no ja nevim ale asi na to seru...Jeste zkusim pristi tyden chuchli a jestli bude 4AKO pridavam se k vetsine pouze sazet poradi...ktere si v Brne muzu hrat tak sam se sebou..ach jo Crying or Very sad
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.06.2015, 23:19 Předmět: 4 AKO Bratislava
Pište tipy na sázení
Citovat

Specialita 4 koně do akovky byla a je na jeleny (pro neznalé klusáky) už asi 10 let a jeleny nesázím. Nový bookie vymyslel 4-akovku i do Bratislavy, to jsem zjistil už vloni na podzim. Všude jinde na české cvalové dostihy lze vsadit 2 koně (či více koní) do akovky, tady se naštěstí nic neměnilo!

Pan "bookmaker" dostal i s jeho nízkými kurzy na Bratislavu za uši! Náš telemost se slovenskými přáteli fungoval skvěle a po zprávě, že Lord Patrick v Bratislavě spadl z 8 na 5 na vítěze a v Praze se dá stále zahrát v kurzu 15, jsme společně se Slováky spojili síly a peněžní vklady a zahráli si v Praze v Chuchli Lorda Patricka za tučnou sumu nejen na vítěze, ale taky vítěz/místo, 1-2, 1-3 a 1-4. Jen za vítězství Lorda Patricka zchudnul bookie o 30.000 Kč za 2 tikety vsazené po 1.070 Kč
na maximální limit výhry! Vsadili jsme to současně
u dvou kas a tak nám to kupodivu všechno vzal v kurzech 15 na vítěze.
A to tu nepíšu, abych se chlubil, ale proto, že ty kurzy Betina
jsou opravdu strašné a porazit bookmakera je skoro nemožné a tak jsme měli v neděli obrovskou radost nejen z vítězství Lorda Patricka, ale hlavně
z toho, jak jsme bookmakera dostali a obehráli! Smile
Tenhle nový expert co letos vypisuje taky Karlovy Vary a Most tomu nasadil korunu! Do dálky to šidí ještě víc než bookmaker v Pardubicích a Chuchli!
Třeba ten Lord Patrick byl
na vítěze 15, 1-2 7,50, ale 1-3 už jen 3,50 a 1-4 2,50.
Wlckodlack
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.1.2009
Tipy a sázky: 60
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.06.2015, 13:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak to sem rad ze je to jen bratislavska "specialita" ty 4ako. Jinak k tomu Patrickovi patri velky gratul me se taky libil 1-4 za 2,5 proste paradni.I Trixi co jel Abík ale tu sem mel bohuzel 1-4 takze o misto nevysla ale stejne sem musel pripsat jeste dva kone takze 4ako me vyradilo z jakekoliv vyhry..proto by me zajimalo jak ste mohli hrat toho Patricka do dalky to ste k tomu meli dalsi 3 kone?To podle me chytnout proste nejde![/img]
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.06.2015, 20:25 Předmět: Lord patrick, 4-ako Bratislava
Pište tipy na sázení
Citovat

Do dálky mám na mysli, že koně hraju v sólo sázce také 1-2, 1-3 a 1-4. Lorda Patricka jsme vsadili sólo 1-4 v kurzu 2,50, dále sólo 1-3 v kurzu 3,50, sólo 1-2 v kurzu 7,50 a na vítěze v kurzu 15 a ještě sázku vítěz/místo v kurzech 15/5. A ty sázky vítěz a vítěz/místo vždy po 2 tiketech na maximální limit výhry, který je 15.000 Kč čisté výhry nad výši vkladu na 1 tiket. Zkrátka bookmaker musel zešedivět, když nám Betino vyplatilo takový balík! Smile Však se nás o výhru dělilo 6, takže investice v sázkovém vkladu tomu odpovídala a malá nebyla. Ale hrát koně v kurzu 15 na vítěze, když v Bratislavě stojí 5 na vítěze je zkrátka hráčská povinnost!

4 koně do akovky nehraju, nejsem blázen! Když vsadím favority, obvykle jeden z nich upadne a nic nevyhraju. A na outsidery se 4-akovka taky trefit nedá. Pokud hraju ako, tak 2 - maximálně 3 koně do sebe. Nejlepší je ale zahrát jednoho koně sólo, na kterého bookmaker splete kurz. Nestává se to často, ale tomuhle novému expertovi se to občas stane - např. Iwnianka před měsícem v Mostě v kurzu 6 na vítěze se také hrála dobře ve Fortuně v předprodeji! Smile V sobotu na závodišti v Mostě už byl na Iwnianku kurz poněkud nižší - pari na vítěze! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.06.2015, 18:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Neděle byla slabší, alespoň v Chuchli. Z jedniček mi vyhrál jen SOLAR POWER, z náhradních tipů jen SAPSIREE a MUCH MORE. Bratislavský výběr byl mnohem úspěšnější, vyhrálo trio favoritů, LEGIONAR, ALDAR a TRIP TO RHODOS. Z překvapení pak LORD PATRICK. Betino ho vypsalo 15, ve výsledcích je 8:1, sousedi ho nabízeli 8 a šel na 5, u tota byl dokonce 4,4. Absolutně jsem neuspěl jen u klisen, ale tam nikdo netrefil ani malé pořadí ROMANETTA (10) – OPEN END (15). Protože jsem ale hráčem pořadí, zaujal mě doběh TRIP TO RHODOS – THUNDER TEDDINGTON 776:10 a velké pořadí LORD PATRICK – WAKA LAURA – SPEED MACHINE 14.886:10.

Co se týká výhledu pro naše derby, tak uspělo duo ALDAR – IDEAL APPROACH. Výrok lehce 4-6-1 1/4… čas 2:07,50. IDEAL APROACH byl na začátku cílové roviny na čele, ale bočil až k vnějšímu okraji . Myslím, že se ukázalo, že chuchelská dráha mu bude vyhovovat rozhodně víc. Třetí a čtvrté místo obsadili Holčákovci v pořadí HENRYTHE AEROPLANE – KIFAAYA, ale museli by se hodně zlepšit.

Ve sprintu vyhořel německý favorit sDARING MATCH (2) s GAG na úrovni MIKESHE. Špatně odskočil, celý dostih byl zavřený a ještě to zkoušel při bariéře v cílové rovině, kam ho samozřejmě soupeř nepustil… A propos, MIKESH skončil v neděli na 4.místě v Baden-Baden na 1200 m v listed dostihu.
Vyjádřeno matematicky Lysá 226/350 = 64,6%, Chuchle 238/400 = 59,5% a Bratislava 235/250 = 94%. Už jsem propadl pod 80%. Celkově jsem (vlastně bych byl) 5289/6650.
Nehodlám zasahovat do diskusí akovkách, nehraju je. Považuji za hodně neseriózní návratnost SÓLOVÝCH kurzových sázek. Hrát je AKO už snad hraničí s pomatením smyslů.
Tento víkend bude celkem klidný, v Pardubicích zachránily dohlášky Zlatý pohár, přesněji řečeno jeho úroveň. Chuchelská dráha má před derby volno, v Karlových Varech není prakticky nic.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.06.2015, 8:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnešní Pardubice jen stručně, druhý a šestý dostih jsou handicapy a poprvé uvidíme řadu importů. Zmínil bych pna skocích debutujícího MUSTAMIRA v úvodním proutí a francouzské importy u trenéra Blechy.
V hlavním dostihu. klasicém steeplu o 350.000 Kč, bylo v neděli jen 5 přihlášek a jediným slušným koněm se zdál být Brečkův SO FANTASTIC (3,5), ale přibyli ještě například ZEUS (5), NO TIME TO LOSE (6), zbývající už jsou dvojciferní. Uvidíme v jakém stavu bude dráha, moc tu nepršelo.
I./9st. MUSTAMIR (2,25) - DESSON (3,75) - TOM SPEED (5)
II./10 POWER ZAR (2,35) GLOVER (3,5) - GUILLERMO (10)
III./19 CORVINA (5) - WAIKITA (7) - OPENLY (5)
IV./14 CELADON )4) - READY FOR SMILE (4) - AVERE (5)
V./10 SILK (2,25) - NICK (8) - DRAN (10)
VI./9 CHERWICK (2,25) - URSAN (5) - HANDSOME JACK (3,25)
VII./10 KHALSHANI (2,25) - STRETTON (5) - HETMAN POLNY (5)
VIII./13 SALIENT OF GRACIE (2) - GARGANTUS (5) - ELIÁŠ (12)
Wlckodlack
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.1.2009
Tipy a sázky: 60
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.06.2015, 9:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Harry kurde tak nevim....vsichni vime ze Lord Patrick sel jen 4AKO a ty tu pises kolik si nasazel solo do dalky???neprasi se tu nekomu trochu od huby?....Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.06.2015, 20:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak nevím, jak informovat o sobotních Pardubicích.
Dostihy začaly za velkého vedra a mizivé návštěvy. Do prvního dostihu šel převod velkého pořadí 672 z nedělní Chuchle. Brali jsme 286 za doběh MUSTAMIR (2)- DUNÁTA (5) - DESSON (4), ale náklady to nepokrylo.
Ve druhém dostihu byl doběh GUILLERMO (11)- LIBERTY SON (11) - POWER ZAR (2,5), byly převody obou pořadí 1421 a 574. Malé pořadí AMFORA (6) - ARCIONE (7) bralo 280 za malé, velké s třetí WAIKITOU (10) nikdo neměl a trojsázka převáděla 1148.
V dalším jsem trefil malé CELADON (2,5) - READY FOR SMILE (3,75) za 98, velké s TARANTEM (3) bralo 258.
Pátý dostih už končil za deště a dostih obou favoritů SILK (1,8) - TZIGANE DU BERLAIS (3) doplněný třetím NICKEM (10) přinesl 74 a 154.
Pak asi třikrát vypadl proud a šestý dostih s velkým zpožděním absolvovalo pouhých 5 koní, když se ještě před zkušebním skokem dva z nich zbavili svých jezdců. Chtěli jsme hrát proti CHERWICKOVI, protože se mělo jít přes irskou lavici. Vzhledem k dešťovému přívalu se místo croscountry běžela klasická steeplechase a v pomalém tempu porazil ousider RENARD ARGENTÉ (7) favorizovaného CHERWICKA (1,5) za 154 v malém pořadí, Z hlavního dostihu byli škrtnuti ZEUS a i KHALSHANI, ale bylo to jedno, protože další příval deště přinesl ukončení dostihového dne a převod 294 Kč do Varů na velké pořadí úvodního dostihu. Poprvé v životě jsem jel z předčasně ukončených dostihů, ale ani ty nestály za moc. Špatně ovladatelný a yvčerpaný polský TOM SPEED po přepálené první půli dostihu pravděpodobně ukončil svůj život v úvodním proutí., zranili se nejspíš Bartoš, Tůma a Köhl. Vyhrávali favoriti, nízké obraty i výhry. Jediné peníze nám mohla přinést WAIKITA, ale její pozdní útok stačil jen na třetí místo. Spokojený mohli být jen dvakrát vítězný jezdec Kratochvíl, kterému to letos opravdu jde a žák Eliáš, slavící své první překážkové vítězství v kariéře.
Přitom kurzové sázky by mi šly a skončil bych po těch 6 dostizích dokonce v plusu 311 / 278. Ale já jsem hráč pořadí a to dnes nestálo za slušné slovo.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.06.2015, 0:31 Předmět: Lord Patrick
Pište tipy na sázení
Citovat

Wlckodlacku,

já ti nerozumím. My vůbec akovky s Lordem Patrickem nehráli! Co je nepochopitelného na tom, že jsme koně zahráli od vítěze až po 1-4 jako jednotlivé sázky na jednoho koně?! Snad jsem napsal jasně, že hrát koně do akovky, kam je nutno poskládat 4 různé koně je naprostý nesmysl a škoda peněz, které schramstne na 4akovkách Betino!
Wlckodlack
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.1.2009
Tipy a sázky: 60
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7Hodnocení kvality tipů: 139.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.06.2015, 9:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jezis sorry ja blbec to pochopil tak ze sola nesly vubec vse jen 4ako...su zblbnutej ze sazkovek kde vypisovali podezrele souteze viz 2.slovenska hokej apod. kde 4ako znamenalo ze neslo vubec solo jen se 3 dalsima prilezitostma aby se neuplacelo...jeste jednou omluva Wink
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 14.06.2015, 13:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Je to už úplně k ničemu, protože bych na to úplně zapomněl, tak ty dnešní Vary Jen pro úplnost statistik.
I. /12st. VALMONT (4) - LAY (4) - TAGUGU (5)
II. /12st. SAVE THE DATE (3) - EVEREST HILL (8) - BYSKOVIC (5)
III. /12st. LIMONADE (2,5) - SAVAGE (8) - DIVOŽENKA (5,5)
IV. /12st. LUCIE (4,5) - DZINFIZZ (3,5) - PORTUGAL (8)
V./9st. BACARES (2,8) - ADIUTANT (6) - ROONY (7)
VI, /7st. BATZALKA (2) - RABBIT LIBRETTIST (5) - ELEGANT DEVIL (6)
VII. /8st.SEASONAL MISSILES (1,9) - TANITSCHKA (7,5) - DEMON KING (6,5)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 15.06.2015, 20:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nedělní střelba od boku podle očekávání slabší. Z prvních šancí vyhrála BAZALKA a SEASONAL MISSILE, ze druhých EVEREST HILL a DŽINFIZZ.
Hlavní dostih vyhrál překvapivě CHARROS (8) pře NIRGEROU (8) a favorizoaným BACARESEM (2,5). Celkově bídných 246,6 / 350 = 70,5%.
Nejlepší dostihy dne by přinesly zisk 54,4 a 54 / 50 Laughing Inu systém 3 sázek je nepřekonatelný a nehratelný.
V součtu jsem díky sobotě vrátil nad 80 % 58547 / 7300 = 80,1.
Ale před námi je nedělní derby!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.06.2015, 20:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Při vyhodnocení neděle jsem se zapomněl zmínit o pořadí v nedělních Varech. Po PÉTI převodech šlo do šestého dostiu 1064 v malém a 1260 ve velkém!
Přichází den D, největší chovatelská zkouška (nebýt valachů), zkrátka derby. To si ale nechám na zítra, dnes zkusím probrat rámcové dostihy. Je jich dost, ale letos mi připadá, že jsou negativně ovlivněny pouhými 14 dny od Turf-gala, zejména u vytrvalců.
Začíná Simsonova cena na 1200 m pro dvouleté, veliký otazník. Z celého ročníku jich doběhlo za peníze jen 18, většinou jen jednou a handicap jich má zatím jen 5. Z devíti koní na startu uvidíme 4 naprosté nováčky. Obě vítězky z první červnové neděle měly tehdy špatný start, takže by měly být favoritkami, není tomu ale úplně tak. ANSHOA (2,5) sice první favoritkou je, před ĆAMILLU (5,5) se ale dostaly debutující importy MANDURKA (3) a DOUBRAVKA (3,5). Stejných 5,5 má i SKARA. 24.5. vyhrála IMA (7), ale bylo to po boji, tak asi nevzbuzuje tolik důvěry.
Na stejné distanci se mezi tříletými a staršími utká 7 soupeřů. Favorita je třeba hledat mezi dvojicí MIKESH (2,35) – DASHING HOME (1,6). Šavujevův tříletek má jediný český start, ve kterém porazil velmi lehce čtvrtého NINE OU FOR (5), druhý byl o 7 délek účastník nedělní míle HONZIK. Dvakrát už letos vyhrál bělouš SOLAR POWER (7). Zbývající trio má už dvojciferné kurzy.
Ve stejně početně obsazené mílí má jednociferné kurzy kvarteto CHARDONNEY TCHEQUE (1,8), HONZIK (3), RABBIT MOTIVMAN (4,5) a HONZIK (6).
Tucet klisen v tradiční Ceně Napajedel na 2200 m zdobí především sedmá z Velké červnové AMGA RIVER (2,5) a čtvrtá z obou federálních JCK RAJČI ŠIMON (4) v té české za ní skončily pátá CASSIE (3), šestá ZAMIRA (7), sedmá zmiňovaná AMGA RIVER () a devátá AKCELERANCE (12). Z nižších kategorií do špičky zamířily dubnová vítězka start – cíl na 2200 m YARA (7) s jediným letošním startem, dvojnásob letos neporažená IWNIANKA (6) a polosestra Mistera Westminstera MERELLA (7).
Nejslaběji početně i kvalitativně je obsazen vytrvalecký Zlatý pohár, který měl v neděli dokonce jen tři přihlášky a byl znovu otevřen. Z pouhé šestice účastníků jsou jedničkovými koňmi jen AZTEK (1,4) a CHEEKY CHAPPIE (3,5). SUNDARA (4,5) vyhrál trojku v Mostu, ale časem pod 2:30 (!) a jde stále nahoru. CHERI HONEY (8) vyhrál v Chuchli druhou kategorii na 2200 m, ale potřebuje měkko,WICKER STONE (10) nikdy nešel přes 1800 m a THIRTEEN DIAMOND (12) je nový import se známkou 74, takže by nejlepší ohrozit neměl..
Následují dostih MS FEGENTRI amatérských jezdkyň a míle třetí kategorie pro tříleté.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.06.2015, 21:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na start nejdůležitějšího domácího rovinového testu tříletých se postaví 15 koní, kteří se spolu právě moc neutkávali. Jediná klisna DUMNONIA se s hřebci ještě nepotkala.
Velká červnová 31.5. 2015 (dráha 3,1) Chuchle 2245 m : SIRIUS SHINE – ORIENTAL SKY – ALDZARB – TOUCH OF GENIOUS – TAMARIND COVE – ICAR – Amga River – MONDEGO BAY – Rabbit Mountnelson – GIBB’S BEACH – DALEWARI -…….Čas: 02:24,39, Mezičasy: (16,95 - 26,36 - 26,76 - 26,49 - 24,20 - 23,63)
Výrok: BOJ-1/2-1/2-1-hlava-3-3 1/2-1 3/4-1/2-1/2-3/4-1 1/4-2 1/4-nos-6-1 ½
Velká jarní cena , 10.5. 2015 (3,1)– Chuchle 1600 m : ALDAR - TAMARIND COVE – SIRIUS SHINE , - IDEAL APPROACH – Lorpen – Speed Machine – Bukhari – DALEWARI – Qualiflyer–MONDEGO BAY -…. Čas: 01:39,35, Mezičasy: (25,38 - 24,57 - 24,53 - 24,86) Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-1 1/4-2 1/4-krk-3/4-1/2-1 1/4-1 1/2-krk-3/4-1-3/4-hlava-2 ¼
Jarní cena klisen 3.5.2015 1600 m (3,2) DUMNONIA – Agnes Seice – Ocara – Rajči Šimon… Čas: 01:40,72, Mezičasy: (25,89 - 25,88 - 24,50 - 24,45) Výrok: LEHCE-5-1/2-1-1 3/4-1 3/4-1/2-hlava-1-kr.hlava-1 1/4-krk-6-1 1/2-5
Starohájske kritérium7.6.2015 Petržalka 2000 m (4,2) ALDAR - IDEAL APPROACH – HENRYTHEAEROPLANE – KIFAAYA – Trixi - Čas: 02:07.50 (26,07 – 25,02 – 25,13 – 25,06 – 26,22) Výrok lehce 4 – 6 – 1 ¼ - 2 – 8 2 – 1 – 2 ¼ - daleko
Velká jarná cena 37.5.2015 Petržalka 1700 m (5,2) Speed Machine – Donatelli – Bukhari – HENRYTHEAEROPLANE – Tikaram – KIFAAYA Čas: 01:49.86 (8,62 – 24,98 – 25,41 – 25,47 – 25,38) Výrok: boj ½ - 1 ¼ - ½ - ¾ - 5 -4 ½ - 18
Jarná cena kobýl 37.5.2015 Petržalka 1700 m (4,2) DUMNONIA – Trixi – Megkapó – Rajči Šimon - … Čas: 01:48.03 (7,99 – 25,77 – 25,19 – 24,69 – 24,39) Výrok jistě 1 ½ - ¾ - 1 – 3 ½ - 7
Daly by se zmínit další dostihy, až na Rakouskou Velkou jarní nižší kategorie, ale ani ona, přestože ji vyhrál ORIENTAL SKY, pro své pomalé tempo mnoho nenapověděla.
Podrobnější informace o koních , jezdcích i trenérech najdete na specializovaných serverech, činil se především GALOPP-reporter. Žokejové budou letos zajímavou kapitolou, do sedla DUMNONIE byl angažován několikanásobný francouzský šampión Mendizabal,objeví se i ostrovan Cosgrave a italský šampión Rispoli. V sedle SIRIUS SHINE se při Velké červnové osvědčil slovenský trojnásobný šampión Jaro Línek.
Prvním favoritem je ve střední Evropě neporažený ALDAR, ale kurz se zdá být až příliš nízký. O tolik zase nevyhrával a objevují se pochybnosti o jeho dostatečné vytrvalosti. Je to ale syn derby vítěze NEW APPROACH a i sourozenci z matčiny strany byli vytrvalí dostatečně. Slovenská větev kandidátů šla však před 14 dny jen 2000 m, ale ani 2200 v Chuchli o týden dříve nebylo poctivou prověrkou distančních schopností, vítěz si na špici určoval pomalejší tempo pro sebe.
Spíš se tedy čeká, jak kdo vyladí formu a kdo bude vodit. 3 koně mají Váňa a Holčákové, ale že by se od nich dal čekat právě zběsilý úprk, to tedy rozhodně ne. Pro koně ze zahraničí byl určen „eliminační“ handicap, PARSIFAL ho má 89, ale bohužel dva koně s nejvyšším HOT BEAT a RED TORNADO 96 se neobjeví. Francouz má doma známku 37, což by mělo stačit nejvýše na tabuli.
Protože jsme na sázkařském fóru, musím se zmínit o výhodnosti dlouhodobých sázek. Jsme totiž raritou, když jen na 3 koně je těsně před dostihy nižší kurz než v průběhu jara. Jsou to první favorit ALDAR, jediný cizinec PARZIVAL a DUMNONIA , oba dohlašovaná později. Nižší kurz neměl ještě papírově nejslabší svěřenec Josefa Váni GIBB’S BEACH. Řekl bych, že to nevystavuje právě nejlepší vysvědčení našemu monopolnímu dodavateli kurzové nabídky dostihových sázek (nebyla by to špatná zkratka –KuND°S)
Viděl jsem všechny chuchelské zkoušky, i předzkoušky jarních klasik živě, slovenské dostihy na internetu,takže bych snad mě lbýt v obraze. Lepší dojem než účastníci Velké červnové na mě udělali první dva ze Starohájského kritéria a klisna. IDEAL APPROACH čelí ještě mnohem větším diskusím o distančním optimu, protože jeho otec BUSHRANGER vyhrál jako dvouletý dva dostihy Gr.1 na 1200 m a pak už nic. Mateřský otec SILVER HAWK byl ale druhý v irském a třetí v anglickém derby, takže snad bude trochu po něm. Jeho projev mi to alespoň naznačuje. Vítěz zimního favorita ve Španělsku snad trochu vytrvalosti má. V Bratislavě neměl nejlepší průběh, rozdal řadu délek, zejména při vybočení na začátku cílové roviny.
Podle původů by našem derby měli běžet koně poměrně vytrvalí, ale to je řeč čísel, podstatnější je samozřejmě jejich projev a i taktika. Překvapivě ale papírově nejvytrvalejší a i nejpozději dozrávající má být jediný produkt domácího chovu na startu, MONDEGO BAY. Největší outsider dostihu je potomkem Egertona, který už dokázal dát koně do derby matka je dcerou Montjeu a byla druhá v českých a třetí ve slovenských Oaks. Počkám si, a když se mi bude líbit před dostihem, tak ho jako vlastenec za maličko zkusím.
15:05 - 5.dostih
95. MERCEDES-BENZ ČESKÉ DERBY
R - cena Gd-3 - 3 - 2400 m - 2 500 000 Kč
č. Kůň jezdec hm. / hdc. - kurz - majitel - vývoj kurzů
1 HENRYTHEAEROPLANE(USA), 3 ž. Jiří Palík 58 / 85 - 17 Meridian 16 – 12 – 14
2 IDEAL APPROACH(IRE), 3 ž. Radek Koplík 58 / 89,5 - 13 Lokotrans 16 – 10
3 KIFAAYA(GB), 3 ž. Zuzana Vokálková 58 / 82,5 - 25 Monte Negro 11 – 10 – 7 – 10
4 DALEWARI(IRE), 3 ž. Jan Rája 58 / 83 - 14 Monte Negro 11 – 7 – 5 – 7 – 5 – 4 – 5 – 10
5 ORIENTAL SKY(GER), 3 ž. Milan Zatloukal 58 / 91,5 - 7 Patrik ČR 15 – 10 – 6 – 5
6 ALDAR(FR), 3 ž. Bauyrzhan Murzabayev 58 / 93,5 - 2,25 Ramzan Kadyrov 4
7 TAMARIND COVE(IRE), 3 ž. Jan Verner 58 / 90,5 - 12 Statek Blata Český Ráj 30 – 8 – 10
8 SIRIUS SHINE(IRE), 3 ž. Jaroslav Línek 58 / 92,5 - 7 DAR 15 – 10 – 6
9 PARZIVAL(IRE), 3 ž. Umberto Rispoli 58 / 89e - 10 Sc.Magenta,Dioscuri, A&G Botti 30 - 20
10 ICAR(GB), 3 ž. Petr Foret 58 / X - 10 DS Pegas 16 – 20 – 12 – 16
11 TOUCH OF GENIUS(IRE), 3 ž. Jaromír Šafář 58 / 89 - 10 Statek Blata Český Ráj 30 – 15 – 7 – 6 – 4
12 DUMNONIA(FR), 3 ž. Ioritz Mendizabal 56,5 / 91 - 6 Dr.Charvát 5
13 MONDEGO BAY, 3 ž. Martin Laube 58 / 82,5 - 35 Rabbit Trhový Štěpánov 50
14 ALDZARB(IRE), 3 ž. Patrick Cosgrave 58 / 89,5 - 8 Ramzan Kadyrov 25 – 10 – 7 – 5 – 4
15 GIBB`S BEACH(IRE), 3 ž. Jiří Chaloupka 58 / 81,5 - 30 Jasna 100 - 30
Abych nezapomněl, tak v sobotu jsou i dostihy v Brně.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.06.2015, 17:57 Předmět: ČESKÉ DERBY
Pište tipy na sázení
Citovat

Omylem jsem vytvořil nové téma a tak obsah svého příspěvku kopíruji i sem.

Netipuji zde často, ale tentokrát udělám výjimku. Štvou mě totiž názory "odborníků", podle kterých je sice favoritem derby ALDAR, ale vyhrát derby může prakticky kdokoli (NO TO JE ALIBISMUS, TO JE PAK LEPŠÍ NETIPOVAT VůBEC!!!). Už vloni "odborníci" tipovali tímto způsobem a derby nakonec skončilo soubojem a vítězstvím 1.favorita nad 2.favoritem, a sice Cheeky Chappieho nad Honzíkem Chiperou.

Já letošní České derby za moc vyrovnané nepovažuji. Alespoň ne v boji o vítězství. 1.favoritem je jednoznačně ALDAR, stačí se podívat na videa s jeho letošními vítězstvími, vždy vyhrál lehce anebo jistě a nikdy nebyl v Praze ani Bratislavě nikým ze soupeřů přinucen k boji a ani nebyl nijak intenzivně vyjížděn. Nevím, o kolik by ALDAR musel vyhrát /asi o parník Smile/, aby se líbil i Red Rumovi! Zkrátka ALDAR podle letošních výkonů jasný favorit č. 1. Dvojkou je pro mě ORIENTAL SKY, který si poradil s falešným dostihem v Ebreichsdorfu a dobře běžel i ve Velké červnové ceně. Trenér Olehla umí koně do derby připravit, a když to nebude vítězství, tak 1-3 by to mělo klapnout určitě. Podceňovat se nedá ani DUMNONIA, která své letošní starty vyhrála se značnou rezervou, byť proti slabšímu pohlaví a VE SLABŠÍ KONKURENCI. Kobylka však neběžela ještě delší dostih jak 1.700 m. Takže za ALDARem a ORIENTAL SKYem je s otazníkem DUMNONIA a pak je tam velký druhý sled, kde bude hodně záležet na průběhu dostihu. Do 2.sledu řadím tyto koně: TAMARIND COVE, SIRIUS SHINE, PARZIVAL, ICAR, TOUCH OF GENIUS, ALDZARB a stejně jako Dumnonii s otazníkem vytrvaleckých dispozic ještě IDEAL APPROACH. Dobytí tabule a nebo ještě vyššího umístění či snad dokonce vítězství koni HENRYTHEAEROPLANE, KIFFAYA, DALEWARI, MONDEGO BAY a GIBB´S BEACH bude na základě jejich dosavadních letošních výsledků už velkým překvapením.

TIPY NA NEDĚLI 21.6. (přesné pořadí prvních 3 koní v cíli)

I. ANSHOA - MANDURKA - JOHNNY WHISTLE
II. DASHING HOME - MIKESH - NINE OU FOUR
III. CHARDONNEY TCHEQUE - RABBIT MOTIVMAN - HONZÍK
IV. AMGA RIVER - CASSIE - RAJČI ŠIMON
V.(České derby) ALDAR - ORIENTAL SKY - DUMNONIA
VI. AZTEK - CHEEKY CHAPPIE - SUNDARA
VII. IRYKLON - HALLINGOVA - IZYNKA
VIII. AMADEON - FOXY BORIS - HALCYON CHARM

Všem přeju úspěšné tipy a hráčům pořadí pevné nervy, protože v malých polích rámcových dostihů budou stát výhry v případě doběhu favoritů za prd a rozpisy se nezaplatí. V případě, že se tam namotá někdo z outsiderů, tak budou sice výhry vyšší, ale bez rozpisu se na ně dosáhnout nedá. A z toho plyne, že hráči pořadí v neděli s vysokou pravděpodobností příliš nezbohatnou! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.06.2015, 21:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přehozeno do správného téma.
Nakonec snad na derby pojedu, takže krátce na poslední chvíli.
U nás včera trochu napršelo, uvidíme, jak to bylo v Chuchli. každopádně se zdá, že bude měkčeji než běžně bývá. Já považuji za největšího soupeře ALDARA Olehlova ORIENTAL SKY a doufám v nějaké překvapení. Jen doufám, že chovatelskou zkoušku nevyhraje valach = SIRIUS SHINE nebo PARZIVAL. I když u nás nebývá vítěz tak kvalitní aby byl zařazen do chovu, přece jen je mi to proti srsti.
I. 9st. ANSHOA (2,5) - ĆAMILLA (5,5) - MANDURKA (3)
II. 7st. DASHING HOME (1,6) - MIKESH (2,25) - SOLAR POWER (6)
III- 7st. CHARDONNEY TCHEQUE (1,8) -RABBIT MOTIVMAN (4,5) - NYANI TOMBA (11)
IV. 12st. AMGA RIVE (2,5) - RAJČI ŠIMON (4) - YARA (7)
V. 15st. ORIENTAL SKY (7) - ALDAR (2,25) - IDEAL APPROACH (13)
VI. 6st. AZTEK (1,4) - CHEEKY CHAPPIE (3,5) - SUNDARA (4,5)
VII. 7st. IRYKLON (2,25) - HALLINGOVA (2,5) - IZYNKA (3,5)
VIII. 10st. HALCYON CHARM (4) - FURANO (5) - FOXY BORIS (4,5)
Škrtnutý byl ICAR, Do velkého pořadí nebo na tabuli by se měl dostat někdo ze skupiny DUMNONIA, SIRIUS SHINE, PARZIVAL či někdo z Váňovců, tedy TOUCH OF GENIUS, TAMARIND COVE nebo překvapivě GIBB'S BEACH. Daleko méně věřím letos velkokarlovické centrále, ale měkko by mohlo vyhovovat HENRYTHEAEROPLANE, který dosud stál ve stínu dua stáje MonteNegro DALEWARI-KIFAAYA.
MONDEGO BAY má prý taky raději měkko, ale pro něho by měl být úspěchem zisk prémie, tzn. do 7.místa.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.06.2015, 21:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Derby mítink začínal ve13 hodin a není to špatná myšlenka, vzhledem ke spojení bychom to uvítali pravidelně. Za poledne v Chuchli sprchlo, takže naměřených 3,3 se nám moc nezdálo a časy tomu rozhodně neodpovídaly.Začalo se Simsonovou cenou pro dvouleté, kterou opanovala debutující SKARA (3,5) před MIKROP DEAR (7) a JOHNNY WHISTLE (15), kteří šli do dostihu jako outsideři po třetích místech ve svých debutech, čest vítězů se pokusila zachránit ANSHOA (1,8),a le tabuli uzavřela debutující MANDURKA (7,8). Vítězství si zapsal Jan Verner. Malé pořadí bralo 1841, velké převádělo 1585.
Sprint měl jen 6 účastníků a přesto se výhra velkého pořadí zařadila výší 8785 na druhé místo letošního žebříčku. Zasloužil se o to doběh NINE OU FOUR (7,8) – DASHING HOME (1,5) – HELLO HOBBY (26) a především selhání MIKESHE (2,25) kterého porazil ještě PRINCE ORPEN (20), takže bez dotace doběhl jen SOLAR POWER (8). První vítězství dne si zapsal Petr Foret. Malé pořadí vyplácelo 128 Kč.
Mílařů zbylo po škrtnutí HONZIKA šest. Pražskému publiku se poprvé představil Ioritz Mendizabal a nemohl to mít snadnější. CHARDONNEY TCHEQUE (1,6) vyhrál naprosto lehce o 6 délek, druhý skončil RABBIT MOTIVMAN (4), třetí překvapivě WIN FRONT (13), který diktoval většinu dostihu své tempo. Pořadí proto brala 31 a 350.
Klisny měly početné pole, ale první místa obsadily největší favoritky. O krátkou hlavu byla šťastnější AMGA RIVER (2,7) s Murzabajevem před RAJČI ŠIMON (4) se Zatloukalem. Třetí přišla překvapivě NINETEEN (21) a ač bylo malé pořadí jen 73, velké převádělo 2639.
Hřebců nastoulo proti osamocené DUMNONII po škrtnutí ICARA 13 a právě číslo 13, MONDEGO BAY (80), působilo problémy. Byl tak vzrušený a nervózní, že byl na chvíli odveden z padoku, ale i tam vyváděl, vyhodil a bohužel někoho zranil , takže se sháněla sanitka. Koně vypadali jeden líp než druhý a moje oko nic nerozhodlo. Věřil jsem tedy domácímu studiu a propagoval IDEAL APPROACH (20). Bohužel již při prvním proběhnutí cílem jsem nebyl spokojen. Se startovním číslem 2 se dostal do čela, soupeři ho tlačili a tempo bylo poměrně rychlé. Bojoval ale statečně, poměrně dlouho se držel a nakone prohrál nejnižší dotaci o pouhou hlavu. Pro pořadí mi to ale mohlo být jedno. Hlubší půda prověřila vytrvalost a top favorit ALDAR (1,8) přece jen neobstál. Přešlo přes něho trio TOUCH OF GENIUS (15) – ORIENTAL SKY (6) a TAMARIND COVE (15). Galileovi synové v péči Josefa Váni ovládli derby, kromě prvního a třetího místa získal nejnižší dotaci i sedmý GIBB’S BEACH (80). Za ALDAREM skončili ještě PARZIVAL (8) a SIRIUS SHINE (11). Zadarmo běželi ještě DUMNONIA (5), ALDZARB (10) a jediný český produkt MONDEGO BAY. Na chvostu zůstalo překvapivě kompletní trio svěřenců otce a syna Holčákových v pořadí HENRYTHEAEROPLANE (30) – KIFAAYA (20) a DALEWARI (20). Takový výprask nikdo nepamatuje. Zachránilo mě 1045 za pořadí dvou koní, odhaduji, že jsme byli dva, možná tři. Velké pořadí přineslo asi stejný počet výher, ale po 4044. První klasické vítězství získal Jaromír Šafář. Čas 2:36,97.
Vytrvalecký Zlatý pohár měl jen 5 koní a zoufalé tempo. První čtyřstovky byly přes 31 vteřin, pak se přidávalo, ale čas přes 2:50 má mnohem blíže k časům St.Leger než derby.
Dostih vyhrál prakticky start – cíl favorizovaný AZTEK (1,6), kterého si i v pomalém tempu nechal asi příliš odejít CHEEKY CHAPPIE (4), nižší dotace brali THIRTEEN DIAMOND (13), SUNDARA (5) a CHERI HONEY (11). Pořadí 41 a 208.
Dostih MS FEGENTRI amatérských jezdkyň vyhrála Švédka Josephina Chini na I WANT DANCE (5) před zástupkyněmi Německa a Irska v sedlech WINNER STARS (8,5) a IZYKY (6), až za nimi skončila známá česká dostihová jména Luková a Rájová v sedlech favorizovaného dua HALLINGOVA (1,8) – IRYKLON (4). Měl jsem všech 5 umístěných, ale vzhledem k špatnému předpokladu jsem ani nebral malé. Bylo 528, ve velkém se převádělo 1582.
Závěrečný dostih vyhrál favorizovaný AMADEON (1,5) s Rájou. Druhý ze zimního favorita při letošním debutu přece jenom ukázal svoji třídu a porazil o ¾ délky HALCYON CHARM (7,8), tabuli doplnili DJAMMA (12) , FURANO (7,8) a SEMANTÝNA (9). Pořadí 77 a 545.
Derby rozhodlo pravděpodobně o tom, že šampiónem plemeníků se letos stane Galileo a nejbohatším majitelem stáj Statek Blata-Český Ráj, jinak farma FK Mladá Boleslav.
Před sezónou se i tu diskutovalo o skvělých původech Váňových zimních nákupů. Nestartovavší tříletci opanovali české derby a ukázali, že množstevní sleva na ještě zelené produkty hřebčína Coolmore se vyplatila. Dostihy jsou holt obrazem trhu s nejdražší krví na světě a opět jsme se o tom přesvědčli.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další
Strana 2 z 18
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy