Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihy (Horce racing)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 7.08.2018, 7:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pro porovnání moc se nelišících kurzů vítězů v nedělních Varech:
d.č. vítěz startovní kurz Betino/T....
1 - LINNGAR - 1,5 / 1,5
2 - LIKE A TRINITY - 8 / 10
3 - MORMILL - 5 / 6,5
4 - FOREVER DRY - 1,8 / 2,6
5 - SIR SUN - 2,3 / 2,8
6 - TANGO GLINKA - 6 / 7,77
7 - SORRAHO - 5 / 4
BETINO : T.... 1:5, největší rozdíl FOREVER DRY.
Ale jinak je to celkem jedno, kde sázíte - "BYSTŘÍ SÁZEJÍCÍ". Laughing
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.08.2018, 9:12 Předmět: Kurzy
Pište tipy na sázení
Citovat

No asi se budeš Red Rume divit, ale já sázím u Tipsportu! Smile Jen si musím zanadávat na ten rozdíl v maržích, když si na dostihy v Anglii a Irsku mohu vsadit (ilegálně Smile ) u zahraničních sázkových kanceláří s jejich marží 15% na vítěze a od toho se odvíjejících kurzech na umístění 1-3 ve výši 1/4 (u některých jen 1/5 ) kurzu na vítěze. Je celkem logické, že při marži Tipsportu na vítěze v českých dostizích 30% jsou ty kurzy jaksi podstatně nižší i v případě sázek na umístění až do dálky po 1-5...

Ještě vloni a na začátku letošní sezóny nabízel T.... při kurzu 12 na vítěze kurz na 1-5 2,20. Teď v neděli ve Varech měla Nirgera kurz 12 na vítěze, ale na 1-5 už jen 1,80. Bystrý sázející přijde na to, že kurz 2,20 je pro sázejícího podstatně výhodnější než 1,80! Důležité pro sázkové kanceláře je, že většině sázejících je tohle úplně jedno a hrají to hlava nehlava dál. Obzvlášť obdivuju sázkaře, kteří neúnavně hledají u Betina na závodištích štěstí a do každého dostihu vsadí v průměru 100 Kč v kurzových sázkách a pořád nejsou schopni vyhrát! Buď si vybírají ke hře špatné koně nebo prostě opravdu nemají štěstí ve hře, jinak si to vysvětlit nedovedu! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.08.2018, 7:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnešní Slušovice začínají už v 10 hodin. První dostih absolvují pouze 4 dvouletí, favoritem je jediný dosud nestartující PACIFIC HILL (1,6) trenéra Radka Holčáka. To mi přijde lepší zahrát jeho konkurenty DULA i SABATON mají shodně 3. Mojí volbou je SABATON, který zde byl minule třetí, DULA má přece jen přes 2 měsíce pauzu.
V následujícím handicapu se mi líbí z dvojice favoritek s kurzem 2,8 více PARDONIE než PARKETA. Důvodem je asi Adam Florián v jejím sedle, minule zde zaznamenal hattrick.
Třetím dostihem je pětkový handicap na 2200 m. Adam Florián zde v poli 8 koní jede favorizovanou CAMELAI (2,25). Raději zkusím HEURE 1-3 / 2,8. Uvidíme co s ní udělá hoch v sedle, poslední 4 starty ji vedla ženská ruka.
4.dostihem je cena na 2400 m v poli 9 účastníků zaujme KIFAAYA (2,75), který loni v Itálii vyběhal přes milion našich Kč, ale na skocích. Letos debutuje a tak dám raději ruce pryč.
Z trojice favoritů favoritů pátého dostihu na 1800 m upřednostňuji přece jen maličko EXCHANGE (4) před dvojicí VALMONT OHNE (3,7) – VOSSOLIE (4), ale raději jen 1-2 / 2,2.
Z 9 koní následující roviny na 1600 m mi vrtá hlavou Holčákův STINBOX (8,5), má jediný letošní dubnový start v Bratislavě a porazili ho tam vítěz Starohájského kriteria Thisisthekey a čtvrtý ze slovenského derby Gugus Des Brieres. O dost, ale tady to třeba může stačit, raději ale jen 1-3 / 2,4.
Pětkovému handicapu se raději vyhnu, favorit SANTINO (2) mě zase tolik neláká.
Už vůbec mě neláká na proutí favorizovaný BRISINGR (1,9). Mezi 8 soupeři jsou CONCORDE OF GRACIE (3,7) s Novákem nebo Vocáskových NAZMA (4,7), debutující na skocích. Pro překvapení tu je SATIS OF GRACIE (10), druhý ze Světlé Hory, volím ho 1-3 / 2,2. Někdy v budoucnosti bude třeba zajímavý TREB (20). Je to, myslím, poslední hříbě Tiumenovy matky. Má jediný životní start loni na rovině a bude asi ještě potřebovat hodně času.
Poslednímu proutí se vyhnu. Běží jen 4 koně a favorizované duo RONALDO KING (1,6) – PLAY ROCKA (2,3) má na svém kontě jediný dostih přes proutky. Klisna v něm byla druhá v Mimoni.
Nachystal jsem si kombík a doslova o vteřinky jsem prošvihnul stažení z nabídky. Uvidíme, zda se nabídka po oznámení startujících koní a škrtů a čeho budu litovat.
Zajímavější ale možná bude odpolední start BLESSED KISS v Deauville, vítězka českého a druhá ze slovenského derby se postaví v Prix Minerve (Gr.3). Dostih startuje v 15:45 a bude k vidění třeba na www.france-galop.com. Musíte se ale zaregistrovat – bezplatně. Měl by to dávat i italský satelitní kanál UNIRE TV. „Naše“ klisna bude samozřejmě outsiderskou. Mezi soupeřkami bude i ZARKAMIYA, klisna pohádkového původu FRANKEL – ZARKAVA. Ani jeden z rodičů ve své kariéře neprohrál!!! Ona sama má ze 3 startů 2 vítězství. Běhá samozřejmě v barvách Agy Khana, jako její matka. Taková klisna se neprodává.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 15.08.2018, 9:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

První dostih vyhrála DULA, takže jsem sáhl vedle. Druhý naopak PARDONIE a ve třetím skončila HEURE druhá za AIGERem. "Tutovky" KIFAAYA a SANTINO vyhráli o 1/2 délky a o krk. EXCHANGE a STINBOX zklamali, stejně jako SATIS OF GRACIE. Ten byl pátý za čtvrtým BRISINGREM. TREB byl zadržen. Litovad jsem mohl jen času, protože rozdíl kombíku byl proti vsazené částce asi 7,50.
Tutovky jsem naštěstí dával do soutěže a tak se držím na hraně top ten.
BLESSED KISS skončila poslední, stejně jako ZORIANA v Berlíně. Ta ale prý nebyla zdravotně v pořádku, Každopádně to nehovoří lichotivě o úrovni našich dostihů, zejména tříletého ročníku. Na překážkách není zdaleka taková konkurence a tak SANTO CERRO slavně vyhrál steeplechase o 20.000 eur v Meranu. V poli 8 koní jich bylo 7 v českém tréninku. Co dodat?
V sobotu je 3.kvalifikace na VP, běží se o 400 tísíc Kč, v neděli je hlavním dostihem Cena Masise pro dvouleté, dotovaná 135.000. Jak brát vážně dostihy jako chovatelské zkoušky? Embarassed
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.08.2018, 11:20 Předmět: Dostihy jsou kupní zkoušky!
Pište tipy na sázení
Citovat

Dostihy v ČR a chovatelské zkoušky?! No to snad ne, ta doba je už dávno pryč! Dostihy v ČR jsou kupní zkoušky, kdo z majitelů nakoupil v zahraničí lepší a levnější koňský materiál do českých předháněk! (Dostihy jsou příliš vznešené slovo pro většinu toho, co se na českých a moravských závodištích odehrává!) Smile
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.08.2018, 12:45 Předmět: TIP NA PARDUBICE - 4.dostih
Pište tipy na sázení
Citovat

Před chvílí vypsal T.... kurzy na 4.dostih v Pardubicích. FLY FILO FLY (tr. Váňa, ž.Kratochvíl) 7,77 vítěz, 3,80 1-2, 2,40 1-3, 1,70 1-4. Kůň měl slušné výsledky v Itálii (Grosseto, Merano), v Pardubicích 23.6. nedokončil dostih, spadl na zahrádkách, do dostihu tehdy odskakoval v kurzu 4 : 1.

Takový kurz bych na něj jako odpovídající viděl i dnes (4 - maximálně 5 vítěz). V kurzech 7,77, 3,80, 2,40, 1,70 zkrátka stojí za hru a myslím si, že kurz 7,77 na tohoto koně dlouho nevydrží a půjde dolů!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.08.2018, 19:12 Předmět: PARDUBICE 1.DOSTIH - FOCOLAT DU LARGE
Pište tipy na sázení
Citovat

Tohoto koně jsem zahrál už odpoledne a teď si na něj ještě přisadil (vítěz 12, 1-2 5, 1-3 3, 1-4 2). Je to sice jeho debut, ale koně kupoval vloni na dražbě Chris Richner za 60.000 euro!!! Kvality koně už odhalil Jarda Fabris (handicaper) v rozborech na Tipařově palci. Je to sice debut koně, ale v kurzu 12 jsem prostě zkusit musel! Kurz je zkrátka předaný a opět si myslím, že spadne stejně rychle jako most v italském Janově! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.08.2018, 23:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V sobotu jsou Pardubice s třetí kvalifikací na Velkou.
Početná pole slibují, že bychom se konečně mohli dočkat i nějakých pořadí. Sand nebude moc škrtů, ti co byli minulý týden na závodišti , říkají, že je dobře zavlažováno.
Favoritem kvalifikace s 12 účastníky je NO TIME TO LOSE (2,3), trenér Váńa posílá ještě dvojici THEOPHILOS (6) - BUONARROTI ((5). Největšími konkurenty by měli být IZYNKA (4,5) a TZIGANE DU BERLAIS (8), ostatní amjí již kurz 20 a více.
Favoritem 5. dostihu je ZARIF (2,25) proti 8 soupeřům však nese minimálně o 4 kg více a tak to nebude mít tak snadné.
9 účastníků má ještě úvodní dostih tříletých proutěnkářů. Harry a řada dalších sehráli FOCOLAT DU LARGE z 12 na 6. Já souhlasím s tím, že tento drahý nákup má velkou šanci stát se výborným překážkářem. jeho polobratr Turcagua je u Willie Mullinse a loni byl druhý v Gr.1 v Naasu. ALE, je osmiletý a poprvé skákal v dostihu až jako šestiletý. Možná změním názor, až ho na vlastní oči uvidím, ale očekávám ještě nezralé koňské dítě, podobně jako TREB, o kterém jsem psal před týdnem. Spletl jsem se v tom, že jeho matka není současně matkou Tiumenovou ale Trezorovou, tedy polosestrou Tiumena. Jinak absolvoval ve 4 letech teprve svůj druhý životní dostih a musí se ještě hodně učit.
FLY FILO FLY klesl na 5 a je trochu jiná záležitost, ale jediný start v Pardubicích nedokončil, zatímco jeho soupeři MANSUR (8), NICK(4) a STEALING WIN (20) ano. Vítěz tohoto dostihu Evžen porazil ve svém předchozím pardubickém startu trojici MR SPEX (4), WOTAN (6), KORINKA (20) a jsou tu ještě vítězové z provinčních závodišť ČMELÁK (7) a MINTAKA (10) nebo druhý za ní a potom třetí z Wroclawi FATHER PAUL (7,77). I tady byl bych opatrný.
Nevím, zda budu mít dopoledne ještě čas něco vymýšlet, ale přece jen jeden tip bych měl. Posledním dostihem je handicap na 3400 m s 15 účastníky. Favoritem je NEW FINCH (3,5) nesoucí 70 kg. LINCOLN (17) za ním minule skončil šestý o 19 délek, ale nesl tenkrát ještě o 2 kg více, nyní nese o 6 kg méně a 1-3 / 4,85 nebo 1-5 / 2,85 stojí za úvahu. Jsou tu samozřejmě další šancoví koně LORD JAGMIN (7), můj oblíbenec IMPHAL (5,5), STRING (7) nebo SOTTOVENTO (8,8). Mně se z této skupiny kurzů ale nejvíce zamlouvá ACHSAR (8,8) naposledy nedokončil, předtím ale prohnal Anakinga a skončil za ním druhý o 2 1/2 délky. Teď jde o to, v jaké formě byl Anaking při svém návratu před 4 lety. Ale 1-3 / 2,85 by šlo.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.08.2018, 11:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nepamatuji se, kdy jsem naposledy kritizoval občerstvovací služby na pardubickém závodišti. Včera ale nestíhaly a pivo bylo teplé ještě před oznámením škrtů.
Ale k dostihům. Diskutovaný FOCOLAT DU LARGE vypadá pěkně, skáče lehce a řekl bych i ekonomicky, myslím, že z něho něco bude. Skončil třetí se sedmidélkovým odstupem na horšího z Vocáskových koní. Vyhrál KOMINIK, druhý LIANEL.
Majitel prý prohlásil, že ho už letos neuvidíme, že se objeví až na těžších skocích a že by ho rád viděl běhat ještě v 8 letech.
Kvalifikaci vyhrál podle očekávání NO TIME TO LOSE, když v konci předstihl tréninkového kolegu THEOPHILOSE (?), daleko zpět byl třetí ELDORADO, který není hlášený do Velké. Kratochvíl ho ale zbytečně honil, snad mu to nebude v říjnu chybět. IZYNKA „vybočila“ na anglickém skoku, pokud se to tak dá nazvat. Šla šikmo doprava už na skok, Matuský skončil v něm, ona mimo. To jsem snad ještě neviděl. ZARIF svoji zátěž unesl a vyhrál. FLY FILO FLY skončil druhý za MR SPEXem. O velké pořadí nás připravil Marcel Novák, který přestal jezdit MANSURa a předstihl ho FATHER PAULO. Za nedostatečnou podporu dostal 1000 Kč. Mezi klisnami vyhrála lehce SINNDARKA s Bartošem, o 13 délek. Big Joe vyhrál třikrát, představil se dvojnásobný vítěz Velké národní Leighton Aspell a jezdil výtečně. Pro Chica Brečku získal jedno druhé a 2 třetí místa.
Škrtů bylo jen 5 nebo 6 a díky škrtnutí New Finche mi vyšel v posledním dostihu LINCOLN 1-3, na výhru velkého nám to ale nestačilo. Před ním byli IMPHAL a SOTTOVENTO, to zamrzí.
Pěkně se rozběhlo velké pořadí a po 4 převodech putuje do Varů 13.062. Dost pravděpodobně to ještě naroste, protože první 2 dostihy jou handicapy s 12 startujícími. Asi se dočkáme letošního rekordu.
Ve Varech je dne 7 dostihů, hlavními jsou cena Masive pro dvouleté, kde z 9 účastníků vyniká dvojice NEAR TO BE RICH (1,9) – FALCON BABY (2,7). Na tom se ale prakticky nedá vydělat. Následuje dvojková Cena Lokotrans, kde je favoritem TOUCH OF GENIUS (5), z jeho 6 soupeřů mi přijde hodně podceněný outsider dostihu. slovenský STANDING ROCK (13), sedmý ve slovenském derby. 1-3 / 3 jsem ho musel zkusit
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 20.08.2018, 12:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Karlovy Vary měly první škrt až ve třetím dostihu, takže pořadí bylo opravdu těžké trefit. Doběh prvního dostihu PALE MARTINI (8) - KISSI BOY (7) - PARKETA (23), převody 42 v malém 28.133 ve velkém. V dalším opět nikdo netrefil/nehrál malé - převod už 140, velké za doběh ROLALIZA (7,77) - STREET SINGER (15) - GOOD SIGN (7) přineslo jedinou výhru 35.630. Výhra je českým rekordem a může být překonána v podstatě jen při Velké pardubické. Jsem rád, že jsme do Varů nejeli. Parketu bych nehrál po zklamání ze Slušovic a Kissi Boy mi vypadl z důvodu jezdeckého obsazení. Měl ho jet žák Čekal, nakonec se v sedle objevil jeho majitel i chovatel žokej Jakub Pavlíček. vyšší hmotnost nevyvážila rozdíl jezdeckého umění a možná i na to řada lidí dojela. Jinak pořadí se potom přestalo hrát a do sobotního Mostu jde 35 v malém pořadí a nula ve velkém, i když v posledním dostihu nikdo velké pořadí netrefil - ani nehrál.
Nejspíš si nevzali dost peněz a už podruhé neměli, protože bank narostl jen o 7,5 tisíce. Že by byly 2 výhry se dá těžko předpokládat.
V soutěži jsem vypadl i z druhé desítky, vyhrála mi jen NEAR TO BE RICH, dvakrát mi vyhrál náhradní kůň - jedním z nich byl PALE MARTINI. To je ale jen amatérská soutěž, víc mě mrzel sobotní kombík. Skoro všechno mi došlo o místo hůř než jsem potřeboval. LIANEL byl druhý, MASHA i MINTAKA pátá, ACHSAR čtvrtý.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.08.2018, 12:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnešní mostecké dostihy se odehrávají za tiché ignorance SK. Betino kurzy stále připravuje. T.... nabízí jen 2 dostihy klusáků z Bravantic. Přitom ČT přenáší od 15:10 Velkou mosteckou steeplechase na 4500 m o 300 tisíc. Ta má jen 6 účastníků a já bych favorizoval trio LAMUM, PEINTRE ELUSIF a TURDUS. NOS GALAN v sezóně debutuje, POWER ZAR asi potřebuje delší trať a SIXTYSEVEN na tuto společnost nemá.
Velká cena Ústeckého kraje na 2000 m se běží jen o 135 tisíc, ač je to podle mě kvalitnější dostih. Tři tříletí DARKOLVA, BACK BARD a THISISTHEKEY budou mít těžkou pozici proti čtyřem starším. Z nich mají podle mě větší šance MONTJEU THIRD a především IDEAL APPROACH než LAGOAS nebo slovenský ROYAL GINO.
Bohužel si asi nevsadíme.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.08.2018, 14:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak se musím veřejně omluvit, jak jsem byl z propagace a chybějící nabídky zblblý, tak jsem byl po Velké mostecké líný pokračovat v programu a až začátek přenosu mi osvětlil, že hlavním bodem programu posledních prázdninových dostihů je Svatováclavská cena. koho by napadlo, že se běží v srpnu, když loni se běžela až po Velké pardubické. Ale alespoň je zřejmá nějaká koncepce, tedy někomu.
Tradiční sprint na 1200 m se běží o 550.000 a běží v ní 6 prvních z loňského října, kdy byl doběh MR RIGHT - EFILY - HENRYTHEAEROPLANE - HELLO HOBBY - MAYDA - ANITSCHKA, běží i loni 13. BENEDICTION. Obhájce trofeje má v sedle stejně jako loni Václava Janáčka, který před nedávnem dosáhl 1000 vítězství, jako druhý čech v historii. Loni se běželo na pružné půdě (4,3) a v jiné fázi sezóny a BENEDICTION už patří mezi špičku. Pro mě je důležité i to, že většina účastníků se asi představí za 4 týdny na EJC. MR RIGHT je oprávněným favoritem, ale 1,95 mě zase až tak moc neláká.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 28.08.2018, 13:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

DARKOLVA (3) na 2000 m mě překvapil a zachránil čest tříletých. Zásluhu na tom nesporně měl i Václav Janáček v jeho sedle. Za ním skončili zástupci starších ROYAL GINO (22!) a IDEAL APPROACH (2,5). V pořadí se převádělo 798 a 1316.
V tu chvíli mě mrzelo, že nejsem na závodišti, protože doběh mých tří favoritů PEINTRE ELUSIF (2,5) - LAMUM (2) - TURDUS (13) bral 53 a 306. Alespoň, že jsem měl TURDUSE 1-3, na druhého mu chyběl krk.
MR RIGHT (1,8) se podle Janáčka dostal do čela moc brzo a podlehl ideálně načasovanému útoku HENRYTHEAEROPLANE (8,9) s Martinem Laubem, tabuli doplnili BEROUYINE (4), HELLO HOBBY (40!) a BENEDICTION (10). Tady už ale pořadí nikoho nezajímalo. malé bralo 156, ve velkém byl převod 238. Do Prahy se z posledního klání převádí SEDM Kč! Laughing
V sobotu jsou Netolice, v neděli se koná St.Leger a mílová Velká cena Prahy, já však doufám, že vyjde Wroclaw, kde mi běží POINSETTIA. Bohužel se domnívám, že těch 5000 m Velé Wroclawské na ní bude už moc dlouhé. Třeba to ale nebude tak rychlé.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.08.2018, 13:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Podzimní metropolitní sezóna začíná v neděli dvojicí důležitých dostihů, označených jako listed. Jsou až jako 7.a 8. na konci programu. Dříve se běží tradiční 40. Velká cena Prahy na 1600 m a představí se v ní 10 účastníků. Bookmaker favorizuje trojici, kterou jsme letos na našem území ještě neviděli. Prvním favoritem je nová tříletá akvizice stáje Lokotrans RED PERSIAN (3,8). Vyběhal již 1,5 milionu Kč, ale letos má jediný start na 1200 m, kde vyhrál. Zde bude otázkou zdravotní stav a aklimatizace. Borsakov (4,6) trenéra Luky běhá ve Francii, jedinou výjimkou byl loňský start v (2.9.2017) v EJC Million, když skončil osmý, letos má horší sezónu. Obhájce vítězství, loni se běžela 28.9., NOBLE CLIFFS (4,8) u nás také od té doby něběžel. Jeho stájový kolega SAGAR (6,5) se vChuchli objevil jen ve VJC a jejím trialu. Míle o derby mítinku měla doběh FATHER FROST (7,77) – LAGARO (20) – MASTER OF GOLD (8,5) – George Boole – ZOCK (8,5) – FAST AND FIGURES (15). V karlovarské míli 22.7. byl naopak doběh ZOCK – MASTER OF GOLD – FATHER FROST . Jedinou klisnou na startu je SAŠA (18), která po druhém místě v Bratislavě o krk za Zorianou neuspěla na berlínském betonu – dráha 1,0. Právě ona mi přijde podceněná.
Tip: SAŠA 1-5 / 3 , 1-4 / 4 a za málo i výše
Poslední klasický dostih roku vypadá na sázení jednodušší, jednak v něm startuje jen 8 tříletých a hlavně se zde nedá pochybovat o favoritovi. Favoritkou je bez diskuse BLESSED KISS (1,85), vítězka našeho a druhá ze slovenského derby. Před 3 týdny byla osmá z osmi v Gd3 na 2500 m proti elitě evropských klisen na 2500 m, ale podle mě to byl dobrý výkon. Na domácí konkurenci by měl stačit. Největší konkurenci představuje další klisna CARMELLA (3,2), čtvrtá z derby a druhá z Oaks. Z hřebců jsou bráni trochu vážně jen vítěz Frankenbergerova memoriálu BE MASTER (7,5), druhý v dvoukilometrovém Memoriálu Josefa Dolejšího CAPE FREEDOM (6,5) a nováček mezi elitou BARABASH (8,5). Za outsidery jsou považováni TANGO GLINKA (17) a dvojice ORSON (27) , VALENTINO DANCER (55), ztrácející při posledním běhání na CAPE FREEDOM jen 6 a 6 ½ délky. Orsonův původ a David Liška v jeho sedle se mi jako překvapení na 2400 m do dálky zamlouvají.
Tip: ORSON 1-4 / 3, BLESSED KISS V / 1,85
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.09.2018, 10:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

SAŠA (16) vyhrála! Betino ji mělo 10:1, bohužel jsem Chuchli nebyl. Měl jsem ji vsazeno za maličko a přišel jsem tak o výhru malého pořadí, protože za ní skončili favorizovaní SAGAR (3) a FATHER FROST (2,2). Převod malého pořadí byl 4837, velkého 2240.
St.Leger podle očekávání ovládly klisny BLESSED KISS (1,5) a CARMELLA (6,5), třetí byl smolař BARABASH (10). Pořadí se rozplizla na 85 a 438. ORSON (21) je ještě dítě, po startu se pral s jezdcem a nakonec stačil jen na předposlední místo.
Byli jsme ale ve Wroclavi a užil jsem si to jako spolumajitel, POINSETTIA byla čtvrtá ve Velké Wroclawské a ještě na posledním skoku ohrožovala druhého PARETA. Nakonec se před ni dostal ještě REKI, suverénně vyhrál SZTORM. REKI je synem skvělé Registany, dvojnásobné vítězky VP. její tříletá dcera Relandi vyhrála rámcovou rovinu. Dalo se tam sázet i na Sluzewiec a upřeli nám výhru malého pořadí v hlavním sluzewieckém dostihu 8,70 Zl, zkusíme to reklamovat. Laughing
Tento týden se běží poslední kvalifikace na Velkou, jsou v ní zajímaví koně, kteří ještě potřebují splnit kvalifikaci a protože zapršelo, měli by se kvalifikovat zejména BUONARROTI a TZIGANE DU BERLAIS. V neděli bude hlavním chuchelským dostihem Zlatý pohár EŽ, dnes byli dohlášeni LAMUM a SIXTYSEVEN, takže s původní trojicí SUNDARA, AMADEON a DANGEROUS GLEAM by už mělo běžet celkem 5 koní, jinak ale chuchelský program, kromě dostihu dvouletých mnoho zajímavého nenabízí, vše už se chystá na EJC.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.09.2018, 15:19 Předmět: TIPAŘůV PALEC ZA 99,- Kč MĚSÍČNĚ
Pište tipy na sázení
Citovat

Tipařův palec včera oznámil na svých webových stránkách www.tiparuvpalec.cz že od tohoto týdne bude tipařská hitparáda i rozbory dostihů zpoplatněny částkou 99,- Kč měsíčně ( do konce sezóny za 2 měsíce 198,- Kč). Je to krok správným směrem, který plně schvaluji. V budoucnu se jistě dočkáme toho, že i přímé přenosy z českých dostihů na internetu už zadarmo nebudou (pokud budou přenosy fungovat nelze proti tomu nic namítat). Tím že Tipařův palec bude placený, oddělí se zrno od plev a aspoň nebudou klesat tak rychle kurzy v Tipsportu na tipy v Tipařově palci! Mimochodem tip Ferdy Minaříka na Paladdia v 1. dostihu v kurzu 25 : 1 byl vynikající!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byl jsem zrovna na cestě do Wroclawi na Vielkou Wroclawskou (naštěstí v roli spolujezdce), když se v 11.00 hodin tenhle tip na palci objevil, takže jsem zahrál hned za jízdy u Tipsportu z telefonu na vítěze a na tabuli! No možná i Red Rum zváží, zda své tipy zde nepřesunout do placené sekce, protože dávat zdarma tip na Sašu (u Tipsportu k mání 18 : 1 !!! na vítěze) je příliš velký bonus pro zdejší čtenáře! Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 7.09.2018, 12:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak jsem si i já podle rady svého velkého vzoru předplatil na zbytek sezóny Tipařův palec. Nejsem zemědělec, abych hodnotil oddělování zrna od plev, ale i já věřím, že se mi to vyplatí. Mrzí mě jen, že stránky ztratí svůj osvětový dosah, protože to, co píší třeba oficiální stránky závodišť mnohdy s dostihy ani nesouvisí. Ale i Galop News napíší: "Prosadil se outsider Sartori, který byl u totalizátoru nabízen v neuvěřitelném poměru 2764 za 10 vsazených." Mohli by vědět, že totalizátor nabízí leda EVK, ale výplatní poměry počítá až po uzavření všech sázek...
Sobotní Pardubice nabízejí 8 dostihů, zejména poslední kvalifikaci.
Úvodní proutky tříletých mají mezi 8 startujícími favorizované duo Vocáskových LIANEL (2,2) byl minule druhý za Kominíkem, SAUL (3,7) na skocích debutuje, ale je to vítěz Velké červnové. Ohrozit je může nejspíš Holčákův RONALDO KING (5) se sérií 3 vítězství v řade na Moravě, jen to poslední bylo na skocích a jen v pětkách.
Následující dostih 4.kategorie na 3400 m má 14 účastníků a slibuje zajímavý boj. DUNÁTA (5,5) byla čtvrtá ve dvojce, RIDERI CROSS (4,5) v ní padla. WOODY (6,5) se vrací po roce, LORD JAGMIN (6,5) minule zklamal, když ho porazila tehdy šestá PLAYMONKA (10). Po dvou letech se vrátil BESLAN (7) byl osmý ve trojce na 4300 m, ale až do cílové roviny se držel. Váňa posílá FRANCAISE (7), která ale u nás nic neukázala.
Klasický steeple 4.kategorie je třetí v pořadí, ale má jen 7 koní. Favoriti jsou řazeni v pořadí SANTOS (2,25), SNEZENKA (3,5), EAST RIVER (4,5) a WOTAN (6). Mně se ale líbí až nasazená pětka - GARFIELD (8) a ne proto, že jeho jmenovce má můj kolega z práce doma. Umístil se i ve dvojkách a nedostal tam od Yary o moc víc než SANTOS před měsícem a to jí dával výhodu, 1-3 / 1,8 beru.
Čtvrtý dostih je testem na Poplerův memoriál. Poprvé se představí nový Váňův import COTE MER (2,8), několikanásobonáý vítěz s vysokým francouzským handicapem přes 60. Podceňovat se zde ale nedá nikdo, kamarádovi jsem dával i největšího outsidera z 8 startujících LINCOLNA (20) do dálky.
13 koní má další dvojka, tentokrát na 4500 m. Ze 13 koní jsou favorizováni IZYNKA (3), HEGNUS (4,75) a WILD DANGER (4,5). Jako šestá se běží poslední kvalifikace a desítce startujících v nabídce vévodí ANGE GUARDIAN (2,5) následován dvojicí BUINARROTI (5,5), TZIGANE DU BERELAIS (4,5), která nemá ještě splněno. Jsou tu ale i tempař BRIDGEUR (7,77), VICODY (7,77) a VANDUAL (8,5) a samozřejmě třetí z loňské Velké DELIGHT MY FIRE (10), která je ale letos k nepoznání.
Sedmým dostihem je handicap na 4700 m nese nejvíce, 68,5 kg STIGRIS (5,5) a nejméně ČEROKĚZ (25) s 60 kg. Protože běží celkem 14 koní, je dost pravděpodobný převod pořadí do posledního dostihu, kde jsou z 10 koní nejšancovější ČMELÁK (3), FLY FILO FLY (3,4) a NICK (4,5). Mně zaujal FIGHTING LIPS (6,5), který sice dostal na zadek v Meranu, ale ten dostih vyhrál SANTO CERRO před DUSIGROSZEM.
Budeme hrát samozřejmě pořadí, takže kurzy jen v omezené míře.
1. RONALDO KING 1-3 / 1,55
3. GARFIELD 1-3 / 1,8
5. IZYNKA V / 3
8. FIGHTING LIPS 1-3 /1 ,97
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 9.09.2018, 10:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Včerejší Pardubice pro mě z pohledu kursových sázek dopadly tragicky, IZYNKA byla třetí, GARFIELD čtvrtý, RONALDO KING a FIGHTING LIPS vyhořeli. U druhého jsem za to byl nakonec rád. Jsme totiž hráči pořadí a v sobotu jsme se celým odpolednem pěkně protrápili. V prvním dostihu jsem totiž do pořadí ke třem favoritům neprosadil LAVERNA, který nakonec překvapivě vyhrál a utekl nám podíl z 1351, což byla asi jediná výhra. Potom jsme trefili 3 malá pořadí v hodnotách 232, 51 a 76.
V předposledním dostihu to vyvrcholilo, když jsme naopak mému jmenovci zamítli vítězného VALTZE, který nás už 2x zklamal a nechali tam SOTTOVENTA, který náms minule naopak vypekl, nedokončil. Měli bychom 1281, převádělo se i 1526 ve velkém. V zoufalé snaze nemuset v neděli do Chuchle jsme na třetí místo dali outsidera STEALING A WIN ( Ukrást vítězství - 17:1 ) a přinesl nám 155 za malé a 4725 za velké pořadí. Odjížděli jsme jako králové s výhrou dne. Dostihy byly pěkné s minimem pádů, stínem odpoledne bylo ale zranění Jana Kratochvíla ve třetím dostihu, už je v Plzni a Váňova oblíbeného lékaře a snad bude jeho pravé rameno v pořádku do Velké.
Chuchle tak bude i na okraji zájmu hráčů pořadí, kvalita není valná a zjistil jsem, že jsem se v nástřelu v 6 případech z 8 shodl s bookmakerem Tipsportu. Připomínám, že nástřel jsem dělal bez kurzů, jen aby mi z Dostipů přišla startka. Ty dva rozdíly jsou KOSTIYA (6,5) v úvodním sprintu na 1000 m. kde by číslo 3 mělo hrát roli a DANGEROUS GLEAM (4,5)v hlavním dostihu. Ten má jen 5 startujících a favoritem je AMADEON (1,9), který ale běhal zatím jen menší dostihy, následují LAMUM a SUNDARA ( oba 4) a outsider SIXTYSEVEN (60). DANGEROUS GLEAM je třídový kůń a tempař. V posledním startu prohrál jen s CAPFERRETEM, což je nejlepší překážkový kůň u nás, běhající prakticky jen ve Francii. Byl to jediný jeho český start v Národím poháru Josefa Váni. Problém je v tom, že to bylo 15.10.2017 a že to byl poslední start DANGEROUS GLEAM. Trenér Popelka měl včera 2 vítězství, druhé a třetí místo, takže stájová forma je dobrá a pokud je D.G. zdravý, mohl by to dát Favoritem dne je FAMOUS VALLEY (1,7) ve třetím dostihu
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.09.2018, 12:21 Předmět: TIPAŘůV PALEC podruhé
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak jsem se právě dočetl na Facebooku, že od příštího týdne budou tipy Ferdinanda Minaříka ml. a ostatních tipérů přístupné pouze v předplatitelské sekci Tipařova palce. Konečně správná selekce obsahu, předplatitelé musí být zvýhodněni!!!
Red Rum vzal včera má slova o přílišném luxusu bezplatných tipů jako byla Saša vážně, protože včera vedly všechny jeho tipy na kurzové sázky do lesa! Smile
Dnes jsou to těžké dostihy, vyčnívá pouze dvojice koní na hirdách, a sice Vocáskovic Famous Valley (akutální kurz Betina 1,60) a Amadeon (2,0). Do ako to dává kurz 3,20. Já jsem tyhle koníčky spojil do akovky už v pátek u Tipsportu v kurzech 1,63 a 2,50 (výsledný kurz 4,08). Snad dnes bude v pořádku obraz i zvuk. Stream z chuchle dnes na www.velka-chuchle.cz (odkaz v horní liště "Zivě") nebo na www.equitv.cz Přenos začíná ve 13.30.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 11.09.2018, 13:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dva rozdíly proti bookmakerovi znamenaly pád v soutěži o dlaších 10 míst. KOSTIYA byla druhá, DANGEROUS GLEAM poslední. Vodil, ale v pomalém tempu a zdálo se mi, že za každým skokem snad zastaví. Oba dostihy vyhráli svěřenci Vocáskových ARCHIPENKA a AMADEON. Jinak se v Chuchli nedělo prakticky nic a vydrží to ještě týden. Hlavním bodem nedělního programu má býr dvojkový Zářijový handicap na 1200 m s rozpětím hmotnosti mezi 11 účastníky 49 - 65,5 kg.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 21.09.2018, 21:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

O víkendu jsem pauzíroval a dobře jsem udělal. Pouhé 2 zásahy, z toho jedna tutovka 1,4 a další sešup na dělené 35.místo. Nyní přichází největší událost podzimu, EJC. Po velké reklamě je ohlášená účast trochu zklamáním, zejména jezdecká. Nízké jsou i počty koní, jen 2 dostihy mají dvojciferný počet startujících. Většina žokejů bude mít jen 4 soutěžní starty, pár 5. Třeba budeme překvapeni. Mě osobně překvapilo, že kyperský šampión má 1500 vítězství, třebaže je ještě mladší než Janáček.
Losování startovních čísel se vydařilo, 3 největší zahraniční favoriti milionového dostihu dostali nejvyšší startovní čísla a při 16 koních na 1400 m to pro ně může představovat závažný problém. Zasvěcenci už přišli s konspiračními teoriemi o zmrazení tří míčků, třeba je to součást P.R., těžko to brát vážně. Každopádně se pořádající stáje objeví v plné zbroji a představí nám koně v českém tréninku, které na domácí dráze vidíme jen při EJC. Je samozřejmé, že chtějí své investice zpět a ukázat se v TV. Stáj LERAM nasadila dvouletého PARDON MY FRENCH (1,35) při 9 startujících v Gerschově mamoriálu, WIRELESSE (1,45) na 1800 m v poli 8 koní, TROIZILETA (6,5) a BEAU MASSAGOTA (22) v hlavním milionovém dostihu a VENTARONA (9) na 2400 m, rovněž s 9 koňmi na startu.. Oba top favority jede Bayurzan Murzabajev, který je tak jasným kandidátem na vítězství v soutěži žokejů. V nabídce Tipsportu má 1,3, trojice Eyquem, O’Shea a Janáček 8,5
Plusem je z mého pohledu, že dvouletí konečně poběží o slušné peníze.Uvidíme i v zahraničí trénované koně a favorit Millionu GORDON LORD BYRON (2,5), to je opravdu hvězda, která ve svých 10 letech má vyběháno kolem 1,8 milionu liber z 90 startů, mezi jeho soupeře patří SHINING EMERALD (16) s Pedrozou. Tento Panamec ho je zdí v Německu pravidelně, což by měla být výhoda. JULIO (5) ho v červnu porazil o 2 ¾ délky na 1200 m. Toto jsou 3 nejvyšší startovní čísla 15,14 a 16, abych byl přesný.Trenér Luka proti nim staví, kromě dvojice pořadatele ještě BORSAKOVA (45) a startuje ještě desítka doma běhajících koní s dvojcifernými kurzy. Mě zde zaujal DASHING HOME (45) trenéra Šavujeva, který naposledy běžel 13.5.2017 takže je u něho velkou otázkou zdravotní stav. V tomto dostihu startuje už potřetí, v r.2015 ho vyhrál, 2016 byl naopak poslední. 1800m má na startu trojici růžových dresů spolupořadatele z nichž má jednociferný kurz jen největší šance SIR SUN (7,5), kterého doplňuje duo stájových druhů LAGOAS (27) a IDEAL APPROACH (13).Lukova WIRELESSE tak více může ohrozit ve Francii běhající BLACK CANYON (3) nebo německý DOINYO (5,5) Favoritkou vytrvaleckého dostihu je BLESSED KISS (2), mající navíc v sedle Panova, který ji jel v obou československých derby.Luka proti ní staví ještě ROUSSE (5,5), Šavujev pak loni devátého STELLAR SPEED (25) s jediným letošním startem ve třetí kategorii. Šancověji vypadá BONYS (7), zkoušející menší dostihy v Itálii a zajímavý může být slovenský MR ZURU (9). Před 5 týdny prohrál v Bratislavě o krk s Portorikosem, před týdnem druhým v Kincsém díj.
Úvodní dostih je propagační, pořadatelé chtěli dostat Váňu do sedla rovinového koně. Šlo ale asi opravdu jen o reklamu, jeho noha to nedovolí. Trenéři v sedle mají minimální hmotnost 75 kg Nejlepšími koňmi v poli jsou IRAKLIN (1,7) a TROPICAL BOND (6,7) s handicapem 76 kg. Jezdecké obsazení je ale tím rozdílem: Ivan Kub a Martina Růžičková. Výkonnostně třetí GALIS je řazen stejně jako ALFA WOLF (5) jehož šance zvyšuje Jan Demele v sedle. Totální outsider KARL (45) je v handicapu o 41 kg níže. V sedle má svého trenéra Ladislava Hanouska takže sázka na jejich souhru 1-3 / 5 v poli 7 koní nemusí být zas tak úplně od věci.
Tipy:
1. IRAKLIN V /1,7 KARL 1-3 / 5
2. PARDON MY FRENCH V /1,35
3. DODYBUD 1-3 / 1,56
4. QUEENTERA 1-3 / 1,65
5. IDEAL APPROACH 1-4 / 1,5, 1-3 / 2,35, WIRELESS V / 1,45
6. SAGAR, FATHER FROST 1- 5 / 2,85, DASHING HOME 1-5 / 5
7. BLESSED KISS V / 1,9 , MR ZURU 1-3 / 2,5
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 24.09.2018, 11:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Počasí naštěstí vydrželo i v sobotu, EJC přinesl pěkné dostihy. Skvělé bylo závěrečné zrychlení WIRELESSE a dlouhý souboj ROUSSE s BLESSED KISS. Jinak ale byly dostihy pojaty spíše jako akce pro sponzory, lidí bylo hodně, ale u sázkových pokladen místa dost. Malá sázková hala byla pro veřejnost uzavřena před posledním dostihem, už v ní stálo malé pódium. Většina svátečních návštěvníků dostihů už ale odešla po hlavním, šestém dostihu.
Pořadatel akce nerozdává jen tak zbůhdarma, to jsme očekávali, ale že si svěřenci trenéra Luky odnesou 2 miliony, to jsme už nečekali. Já osobně jsem neuspěl, ale spíš jsem se jen kochal a fotil si koně, které moc neuvidím. Bral jsem jen 3 malá pořadí a výhry byly opravdu malé. 132, 51 a 69. Přitom ale hlavní dostih bral za malé pořadí skvělých 4935. Udělal to druhý NOBLE CLIFFS (50). Favoriti končili vpředu, ale moc nevyhrávali. Beru-li významné dostihy, tak GORDON LORD BYRON (1,6) byl pátý, vyhrál TROIZILET (6,5). PARDON MY FRENCH (1,7) byl druhý za KING ARCHIE (8,5) a stejně i BLESSED KISS (1,6) za ROUSSE (5). Vyhrál z nich jen WIRELESS (1,6). Trenérům vládla Martina Růžičková a TROPICAL BOND (3,7), nevěřil jsem jí, omlouvám se. Mezi žokeji byl podle očekávání nejúspěšnější Bayurzan Murzabajev. Druhé místo mezi dvouletými vynahradil vítězstvím ve vytrvaleckém dostihu a vyhrál se 30 ze 40 možných bodů.
Špatná ale byla neděle, v Mimoni ukončila svůj život naše oblíbenkyně CHERRIES!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 28.09.2018, 12:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes se běhá v Kartlových Varech, hlevním dostihem je Cena zimní královny pro dvouleté klisny na 1600 m. Nejvíce prověřené účastnice mají 3 starty a tak je téměř vše možné. 4 favoritky už prošly nabídkou předprodeje a zbylo trio FALCON BABY (3), ASTORIA (3,8) a DULA (4,7). Původně 4,5 vypsaná DARK ABSOLU už je 7,5 a to na ni včera v Napajedlech upozorňoval Martin Cáp jako na možnou první jedničkovou vítězku po Pouvoir Absolu. Mě ale nejvíc láká ASTORIA 1-3 / 1,4 v sedle s Janáčkem. V jediném startu byla druhá a dá se u ní čekat progres
Zajímavým dostihem je i 3.dostih, ultravytrvalecká IV.kategorie na 3000 m. Favoritkou je zkušená SANTIN (1,68), která zde stejně dlouhý dostih vyhrála 15.6. o 2 délky před ORPHANTOU (3,5). Tehdy nesla o 1,5 kg více, dnes o 4,5 . Z tohoto pohledu je ORPHANTA 1-2 / 1,8 přijatelnější. Třetí v nabídce je URBAN JOY (4,5), kdysi jeden z mnoha potomků Galilea dodaných na náš trh, ale ten má rád měkko.
Šestý dostih je na 2000 m, druhá kategorie má jen 5 koní a favorizuje trio HIDDEN FLAME (2) , MORMILL (3) a MONTJEU THIRD (3,5), ten ale v sobotu běžel na EJC, stejně jako GALIS (8,5), vytrvalkyně RAVIELLA (6) startovala o týden dříve v Lipsku.
Vysokým favoritem závěrečného sterolu je mezi 5 startujícími MONSIEUR BACHIR (1,5) ale je tu FIGHTING LIPS (3).
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 28.09.2018, 14:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

RedRum: Pěkně. Díky za tipy dneska. Dal jsem si i tu Dark Absolu za 7,5, když si psal, že na ni někdo upozornil. No a ty 2 jsem si hodil do akovky, sóla s kurzem 1,4 nehraju Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 28.09.2018, 21:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ORPHANTA vyhrála o délku před SANTIN, třtí daleko zpět. ASTORIA druhá o 1 1/4 délky za DARK ABSOLU. HIDDEN FLAME vyhrál o krk přrd MONTJEU THIRD, MONSIEUR BACHIR naopak velmi lehce o 15 délek. Jinak Martin Cáp je známý dostihový publicista, při EJC byl s Bárou Černoškovou na terase ve studiu, ale TV přenos jsem neviděl, tak nevím, jak moc tam byl vidět. Včera moderoval chovatelský den a bylo vidět že ho turfmani berou vážně, protože kurzy u Betina byly na DARK ABSOLU znatelně nižší než u Tipsportu.
Když jsem u Tipsportu, tak se včera objevila v nabídce Velká Pardubická. Zatím jen vítěz, 1-2 a 1-3. Favority jsou podle očekávání první dva z loňska NO TIME TO LOSE a URGENT DE GREGAINE. Překvapil mě kurz na SZTORMA (17:1), byl jsem ale utahaný a dal jsem si ho až ráno, byl už za 15 a docela by mě zajímalo, za kolik ho zahráli ti přede mnou, protože dosud na jeho vítězství bylo podle SK vsazeno 6 tiketů a 11 na 1-3. Já bych ho viděl nejhůře jeko pátou šanci ještě za ANGE GUARDIAN a když bude měkko tak snad i TZIGANE DU BERLAIS a maximálně s polovičním kurzem. Samozřejmě za předpokladu, že ho pojede Marcel Novák, pro něhož to bude životní šance.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 29.09.2018, 9:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V neděli se běhá v Chuchli, žádný jedničkový dostih ale na programu není. Víkend je ve znamení vrcholu sezóny v italském Meranu. Gran Premio se běží v neděli, hlavní sobotní dostih má 6 účastníků, 4 jsou trénovaní u nás. Trojice favoritů doběhla 9.září v pořadí AZTEK (3), BROG DEAS (3,5), CHAMP DE BATAILLE (3,7) . Čtvrtý Kifaaya porazil 23.9. TAUPIN ROCHELAIS (3,7) lehce o 5 délek. Pole doplňují nás CAPIVARI (15) a CROSS WAY (20).
Přál bych to AZTEKOVI, protože je to kůň českého chovu, ale raději dám jen 1-2 / 1,8.
Neděle bude pro naše barvy daleko složitější, obhájce vítězství AL BUSTAN (3) bude mít proti sobě zejména francouzské koně LE COSTAUD (3) a DEFIT D'ESTRUVAL (5), vážněji jsou ještě bráni naši SANTO CERRO (8,5), IL SUPERSTITE (15) a NOTTI MAGICHE (20) a domácí COMPANY OF RING (10). celkem má běžet 14 koní. Oba francouzší koně trénuje Macaire a oba mají doma handicap 65 kg, LE COSTAUD je zkušenější, loni pauzíroval a letos má ze 6 startů 4 vítězství a 1 druhé místo. DEFIT D'ESTRUVAL jeteprve pětiletý a v meranu byl v červnu druhý 5 délek za AL BUSTANEM. Tady věřím spíše Francii. LE COSTAUD 1-2 / 1,66 a za trochu méně V / 3.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.09.2018, 13:12 Předmět: Velká pardubická - No Time To Lose 3,85, Sztorm 17
Pište tipy na sázení
Citovat

T.... vypsal kurzy na VP už ve čtvrtek 27.9. odpoledne po uzávěrce dodatečných přihlášek. Já i mí přátelé jsme podnikli okamžitý nálet na dva koně. NO TIME TO LOSE vítěz v kurzu 3,85 (na závodišti u Betina bude před dostihem možná také ,85, ale tak 1,85 na vítěze! Smile ) Druhým zahraným koněm byl letošní vítěz dvou největších wroclawských dostihů, Crystal Cupu a Velké wroclawské, SZTORM v kurzu 17 na vítěze a 1-3 4,85. Tenhle kůň už v Pardubicích dlouho dostih neběžel, ale s dostihy v Pardubicích z předešlých let už nějaké zkušenosti má. A na VP je připravován svědomitě, zkusil si vícekrát některé pardubické skoky v tréninku přímo na pardubickém závodišti. Zkušený trenér Wroblewski koně připravit umí a kurz 17 na vítěze na lehkého vítěze dvou krosů ve Wroclawi bookmakerovi trochu ujel. Souhlas s Red Rumem, kurz by měl mít zhruba poloviční hodnotu, cca 7-8 na vítěze. Rezervy ve Wroclawi byly, uvidíme jak si kůň poradí s dostihem na 6 900 metrů (ve Wroclawi lehká vítězství na 5 500 a 5 000 metrů). A protože Red Ruma zajímalo, kolik bylo na Sztorma vsazeno, že kurz poklesl ze 17 na 15, tak je to celkem na pět tiketů 5.000 Kč na vítěze a 10.000 Kč na umístění 1-3.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.09.2018, 14:08 Předmět: Dnešní SIEPI - AZTEK a další...
Pište tipy na sázení
Citovat

Taupin Rochelais prohrál s Kifaayou o 5 délek 23.9., ale 23.9.2017!!!! Trochu stará forma!!! Letos vyhrál ve Waregemu už potřetí ve třech letech za sebou jejich hlavní dostih, steeplechase na 4.600 metrů. Je to handicap a nesl 75 Kg (druhý Defit d´ Estruval byl za ním o pět délek a nesl jen 67 kg!!! A zítra je třetím favoritem 5 : 1 v Gran Premiu dle Tipsportu!!! Taupin má aktuální francouzský handicap 75 kg a u italského totalizátoru má teď evetuální výherní kvótu 2,30 : 1. Ohrozit ho nejspíš může nejvíce Váňův Champ de Bataille (loni ve Francii hdcp 65-67 kg), který sice naposled prohrál s Aztekem a Brog Deasem v Meranu, jenže on nesl 69 kg a Aztek s Brog Deasem jen 66 kg! Dnes jsou hmotnosti srovnány na 66 kg!!! Eventuálka na stájovku Champ de Bataille + Capivari (v Itálii nelze hrát koně samostatně, startují-li z jedné stáje dva či více koní v jednom dostihu - sází se na celou stáj - aktuální kvóta 3,30). Brog Deas teď 3,70, Aztek 4,00. Vzhledem k tomu, že francouzskému favoritovi Taupin Rochleais je už 11 let (a před vítězstvím ve Waregemu měl handicap jen 62 kg), tipuji CHAMP DE BATAILLE vítěz a 1-2 2017 ve francouzském handicapu 66-68 kg).
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.09.2018, 14:29 Předmět: MERANO
Pište tipy na sázení
Citovat

Potvrzeno, Capivari nestartuje a sázející nevědí, koho si vybrat. Čtveřice Brog Deas, Aztek, Champ de Bataille a francouzský Taupin Rochelais s vyrovnanými eventuálními kvótami u italského totalizátoru kolem 3,00 a outsider Cross Way 25,00.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 29.09.2018, 17:15 Předmět: CHICAGO, AZTEK, ALL ABOUT COSSIO, AU PIED LEVE
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak to jsou jména koní v českém tréninku, kteří dnes v Meranu vyhráli! Klobouk dolů před Aztekem, měl moc pěkný závěr! Ovšem nádherný byl souboj pouhých dvou koní, kteří zůstali v dostihu ze seriálu Crystal Cup na 6.000 metrů, a sice italského Billy Silvera a českého All About Cossia. Dramatický souboj až na cílovou pásku, ze kterého o hlavu vyšel vítězně All About Cossio a udělal mi velkou radost, protože jsme ho na Racebets hráli z rakouského účtu na vítěze 4,20 a a na umístění 1-2 2,90. V Česku ani na Slovensku si u zahraničních sázkových kanceláří už bohužel nevsadíme a tak to musíme trochu obejít. Smile
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Další
Strana 16 z 18
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy