Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Beh na lyžiach 2015/16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.03.2016, 17:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

N.Von Siebenthal top10 @2,5 (3/10 - T....)

N.Von Siebenthal vs M.C.Falla 1 @2,79 (2,5/10 - MB)

S.Ringwald vs L.Stephen 2 @2,15 (4/10 - MB)

F.De Fabiani top10 @2,85 (1,5/10 - T....)

J.M.Gaillard vs L.Bauer 1 & M.Manificat vs P.Northug @2,48 (2,5/10 - T....)

///

Vcera sa na tazkej trati v podstate odohralo to, co sa cakalo - silne boli netradicne mena, distancni zavodnici, pricom naozaj bolo citit vo vysledkoch vplyv nadmorskej vysky bez akejkolvek aklimatizacie/cielenej pripravy. Ja som to v preview spominal, aj ked v reale som to uplne nevyuzil. Jedna sa o duo Pellegrino/Manificat - na jednej strane sprinter, ktory preferuje skejtovy sprint, na strane druhej distancny zavodnik, ktory v sprinte nikdy predtym nepostupil do semifinale a ak sa dostal do top30, tak max. v uvode kariery a to rozhodne len v skejte.

Dnes to bude pokracovat. SUI/FRA/ITA + domaci (viz vcerajsie kanadske prekvapenie, ked postupila do top30 uplne neznama zavodnicka a v QF si rozhodne neviedla najhorsie).

V zenach to pre nas znamena jedine - Nathalie Von Siebenthal. Rizika spocivaju v jej mladom veku. Vyhody su zrejme - vcera to hned spomenul Federico pri rozhovore - aky problem, vsak v takej nadmorskej vyske som vyrastal/prirodzene celorocne zijem.

Stephen vcera v Q predposledna - riziko (ten vykon bol aj na jej schopnosti odstrasujuci). Vyhody - Ringwald je nadhodnotena. Stale je to primarne sprinterka. Zatial sa isli 3 sprinty (ona zvlada obidve techniky nadstandardne + ma formu), jeden polosprint (4.etapa, stihacka v Quebec City) a 2.etapa bola ovplyvnena prvou - pozicia hrala v uvode klucovu ulohu v uzkych strmych stupaniach bez stopy. Stephne je vytrvalkyna, ktora ma 30 kilov aj s postelou, takze az tato etapa v Canmore bude sediet jej naturelu.

V chlapoch - Manificatove 3.miesto v klasickom sprinte sposobilo, ze dnes je 2.favorit. Za 6,0 som si ho musel za drobne zahrat, aj ked na livku sa bude dat spravit gro (kazdeho zavodnika poznam + ako na tom bude trat, kde bude najtazsie miesto, ci sa to potrha uz v klasike). Na Gaillarda nie je ponuka - top3 je prilis, top6/top10 vdaka Tipsportu/MB neexistuje. Skoda, top10 spravi na pohodu (toboz ked v Lahti ma vykonom v skiatlone milo prekvapil).

De Fabiani, tam som trochu skepticky, ale za drobne, preco nie. Zahral som si za minimum aj top3, aj ked skiatlon nehra Talianovi uplne do kariet. Inak som vcera cital, ze Francesco citi, ze ma formu, lenze to nutne neznamena, ze sa dostavia aj vysledky - narazal na stav trate v Montreale, kde sa v uvode zabudol (spadol?) a bolo po vysledku. Vcera som cakal, ze ukaze nieco a la Manificat, takze aj kvoli tomu som obozretny.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.03.2016, 14:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

M.Manificat to win @5,5 (1/10 - Unibet)

Ukrajina vs Rusko 1 (biatlon) & N.Von Siebenthal vs L.Mononen 1 & M.Manificat top3 @3,12 (2/10 - T....)

K.O.Slind vs L.Mononen 1 & H.C.Holund vs D.Toenseth 1 @2,744 (3,5/10 - MB)
P.Novakova vs N.Fessel 1 & J.Diggins vs C.Kalla 1 @2,55 (2/10 - T....)


///

Len zopar mensich betov - nespozoroval som v dnesnych behoch ziaden jasny hodnotny objekt, ktory by nutne musel naplnit ocakavania, resp. by kurzovo nespadal do vypisaneho priestoru. Suvisi to s lokaciou, v ktorej su uz par dni, v ktorej sa uz odprezentovali v dvoch naozaj diametralne odlisnych zavodoch, suvisi to s intervalovym startom.

Teraz pozeram, ze som sa mozno trochu nachytal s Petrou (startuje ako posledna, co pri plusovych teplotach v Canmore zrejme nebude vyhodou). Plus za Fessel vybieha hned po 30 sekundach Slind, ktora dnes moze pomyslat na vyborny vysledok (skvela v skejtovej casti v skiatlone, vyborna aj pri stihacke na lahkej trati v Quebec City).

Pri zvysku nevidim vaznejsie problemy, resp. niektore veci sa mi pacia este viacej (prave ta Slind s Mononen, mozno Slind takmer s kymkolvek).

Manificat bol pred skiatlonom (po senzacnom vykone v sprinte) na rovnakej urovni, co sa kurzu tyka pre tento zavod, s MJS. Sundby vyhral, ale zasa nie nejako extremne suverenne a presvedcivo (aj ked zaver bol pomerne impozantny). Cakal som zvysenie kurzu na Manificata, dostavilo sa, som nuteny ho zahrat. Je zrejme, ze to je tip, kde nemame priestor pre chybu, takze to nevnimam ako klasicky valuebet, kde v ponuke vidime/vieme nieco, co tam nezapada/nepatri/nesuhlasi. V tomto pripade je to vypisane dobre, len poukazujem na fakt, ze stacil jeden zavod, v ktorom obaja zasli solidne (nesklamali/neprekvapili) a kurz z 1,9-2,0 povyrastol na 5,5 (okolo 5).

Svedsky lazaret = nedovera ku vsetkym Svedom/Svedkam, ktore na ToC pokracuju v boji o slusny vysledok. Kalla v skiatlone, z tohto pohladu, uplne neprepadla. U Diggins vykon odpovedal charakteru skiatlonu - tazky profil a uz tradicne prilis velka snaha sa udrzat v klasike. Techniku a kvalitu na to, aby sa udrzala v narocnych stupaniach s tymi najlepsimi zatial nema, ak sa vytvori medzera, je len na nej, ako sa rozhodne. Vacsinou ide do rizika, v naslednom zjazde/rovine ide tempom, ako keby sa zavod mal o par stoviek metrov skoncit, co sa prejavi v matny vykon v inak vybornom skejte (ak sa ide ako solova disciplina).

Von Siebenthal potesila, nemam dovod menit nazor. Sice sme logicky vycerpali potencial prekvapit bookies, pretoze naplnila vysoke ocakavania, na druhej strane vdaka 9.miestu (ktore ale znamena, ze takmer nic nestratila na tretiu, resp. cely zavod v tejto skupinke bojovala/udavala tempo). Podobne ako so Slind, je hratelna aj v odvaznejsich veciach. To, ze Nathalie startuje medzi poslednymi by nemal byt az taky problem (pretoze Mononen je na tom podobne).

Holund je univerzal, ktory ma v tejto etape ToC top3 formu zo vsetkych zavodnikov. Dnes prichadza prilezitost zautocit pokojne aj na top3 - je zname, ze Holund trpi na nulove zrychlenie/nulovy sprint, preto v masovych zavodoch vacsinou prehrava v subojoch o konecne umiestnenie v cielovej rovinke. Toenseth je rozhodne lepsi klasik, ktory ale v skejtoch sa dokaze udrzat, prip. tazit z faktu, ze klasiku zvladol na pohodu (co mnohi superi nie), prip. sa pole v nej roztrhalo. Na ToC sa isli dve etapy, kde sa islo skejtovo/distancne - prva na lahkom profile, kde sa vozil v skupinke a tahali ini a naposledy skiatlon, ktory mu sedi prave na vysledky okolo 6.-10.miesta - ak sa to v klasike roztrha, moze z toho byt aj lepsie umiestnenie.

Znova som zvedavy na zvysnych Francuzov - Duvillard/Gaillard. Zda sa, ze bookies to reflektuju, pochybujem, ze z dovodu nadmorskej vysky v Canmore, skor z dovodu Francuzi/skejt (vysledky z Davosu/nedavno dobry pocin v Lahti atd.).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.03.2016, 12:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

L.Bauer vs M.Vylegzhanin 1 & A.Poltoranin vs A.Bessmertnykh 1 @2,4 (6/10 - T....)
H.Weng vs T.Johaug 1 & I.F.Oestberg vs A.Jacobsen 1 & K.Parmakoski vs J.Diggins 1 & P.Novakova vs T.Stadlober 1 @3,65 (2/10 - T....)


///

Nemozeme sa cudovat, ze ponuka je takmer nulova. Rozdiely medzi zavodnikmi su masivne, co by nebol taky problem, keby snad medzi kazdym nebolo minimalne 30 sekund.

V zenskom som tam nahadzal vsetko, co by malo v pohode vyjst a da sa oznacit za "value". Weng vo svete na vitazstvo 1,16, tu je v dvojicke za 1,25, Oestberg za 1,15 proti vcera "mrtvej" Jacobsen s dostatocnym naskokom, takisto vyzera pomerne vhodne do podobnej akovky. Na Kristu vcera bet365 vypisalo kurz 1,61, lenze v sucasnosti je uz kurz 1,36, takze 1,45 vyzera fair. Ano, v tomto pripade to moze byt problematicke - Krista straca par sekund a teoreticky je horsou sprinterkou. Lenze zaroven plati za osobu s top3 formou v st.poli, klasika jej robi podstatne menej problemov nez Jess a zaroven klasicky sprint po 10km, resp. na konci takto dlheho narocneho etapoveho zavodu, podla mna rozhodne nefavorizuje Diggins - ja si myslim, ze k nemu ani nedojde. U Petry kurz narasta (z 1,65 na 1,75). Na Terezu ma naskok takmer 20 sekund. Od 11.miesta vyssie (v muzoch/zenach) uz startuju zavodnici z vlny, takze slabsi sa mozu drzat v baliku a silnejsi zaroven netusia, ci tento naskok bude stacit na supera "tabulkovo" pred nimi. Petra bola lepsia v klasike v 2.etape (kde ale Therese mala horsiu startovu poziciu a vysledok je tak minimalne diskutabilny) a bola lepsia aj v skiatlone (aj ked len tesne). Po vcerajsku sa stazovala na bolesti chrbta, co je urcite rizikovym faktorom (ale riziko, urcite, mozeme vidiet u Weng (Therese by nemala, ale moze), urcite u Kristy (prehrat sprint s Jess sa da, aj ked sa jedna o klasiku).

Muzska akovka vyzera na pohlad hodne "easy". Obidve h2h su z produkcie Tipsportu, co viac-menej znamena, ze niekde sa stane/stala chyba. Obidve dvojice su zaroven z vlny. V oboch pripadoch ide o suboj vybornych klasikov. Poltoranin je lepsi sprinter, vcera 16.miestom v skejtovej 15 s tym, ze startoval ako uplne posledny (a trat bola uz totalne rozbita po napore 50 zien a vyse 50 muzov pri plusovych teplotach a pri fakte, ze je to uz treti zavod pocas 4 dni), milo prekvapil. Na Rusa ma naskok 4,1 sekundy = Bessmertnykh mu musi niekde na trati ujst, pretoze v jednej skupine bude mat navrch rozhodne Poltoranin (netreba mat strach, ze 4,1 sekundy Kazach strati ako pomalsi zavodnik v poslednych metroch). Bauer ma na Vylegzhanina viacej ako 30 sekund. Bauer zaroven vcera dokonca v skejte ukazal, ze forma na konci sezony je velmi dobra, az je skoda, ze sa sezona konci (podobny pripad ako Heikkinen/Hellner a dalsi, ktori kvoli zdravotnym problemom vynechali podstatnu cast sezony). Bauer ukazal skvelu klasiku aj v skiatlone, Vylegzhanin mozno nemal najlepsie pripravene lyze, ale nemyslim si, ze problem bol len v nich. Znova, bol by skoro zazrak, keby Vylegzhanin Bauerovi niekde zmizol (vyhodou je, ze cela skupina je v klasike velmi silna - Toenseth/Babikov/Poltoranin/Bessmertnykh/Vylegzhanin/Bauer/Turyshev/Kershaw/Gaillard/De Fabiani/Noeckler - vsetko su lepsi klasici, nez zavodnici pre volny sposob.


Naposledy upravil UselessToo dne 8.04.2016, 23:07, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.03.2016, 19:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

N.Von Siebenthal vs K.O.Slind 1 & I.Babikov vs J.M.Gaillard 1 @3,436 (5/10 - MB)

///

Nebudem pisat, ze je to 8/10, nebodaj 10/10, pretoze je to MB (som casto az prilis kriticky, ta SK rozhodne nie je najlepsia, ale k odpadom ako Betsafe/IW/.. nepatri.

Napokon aj MB casom vypisalo svoje dvojicky. Tym svoje myslim, ze su originalne a teda svojim sposobom chybne. Su to dvojicky "z masy", t.j. zo zavodnikov, ktori startuju vo vlne, t.j. pre nich to nie je stihacka, ale masovy start s myslienkou - ten a ten je o 25-30 sekund predo mnou, mam na to, nieco skusim, nemam na to/som rad, ze je koniec sezony, len sa snazim dokoncit so ctou.

Zeny, obidve nastupujuca generacia. Svajciarka ma naskok 8,1 sekundy, co znova je dostatok na to, aby v jednej skupine ta pomalsia nestratila na tu rychlejsia v samotnom zavere. Svajciarka zaroven v skiatlone bola tou silnejsou v klasickej uvodnej casti. Slind v skejte ukazala vyborny vykon, bola najlepsou v odtrhnutej patici, ale nebola sanca sa uz dostat do skupiny bojujucej o 3.miesto.

Vcera Slind vyuzila - 1, dobru formu 2, vyhodne st.cislo 3, konecne cisty a regulerny skejtovy zavod. Nathalie a 13.miesto s vysokym startovym cislom? Parada, v zavere nestracala, naopak ziskavala pozicie, takze nevidim ziaden problem.

Babikov b2b v top10, presnejsie dvakrat 10.miesto. V klasike sa v skiatlone udrzal v celnej skupine, dnes ma rovnaku ulohu a to nebude bojovat so Sundbym a dalsimi norskymi klasikmi. Gaillard, presne naopak. Nic moc v klasike v skiatlone, odpadol a dobry vykon podal az v skejte. Vcera ale v skejte bieda - od uvodu na poslednych prieckach, v druhej casti zavodu sa sice trochu posunul, ale to preskocil len rychlejsich zavodnikov/sprinterov.

///

Este je tam jeden duel - spominana Rakusanka Stadlober, vs Sandra Ringwald. Sandra sa drzi - ja to nepodcenujem. Lenze zaroven vidim, ze 3 etapy sprint, jedna etapa skoro-sprint, to su 4, v skiatlone podpriemer, v jednej etape postupny prepad a to mala zo startu jasnu vyhodu. Vcera vytazila z nizsieho cisla a bol to pre Nemky oblubeny skejt. Za 1,78 je to na hrane z dovodu, ze je to dalsi duel z vlny, avsak Rakusanka je tou, co straca (16 sekund). Ringwald je kontaktnou zavodnickou, klasiku ma slusnu a zbavit sa jej nebude jednoduche. V podstate sa to da pretlmocit - prvych 5km by sa mala udrzat a potom uz bude zalezat, ci sa pusti po 6km alebo po 7/8 (t.j. ci to Rakusanka sithne nabehnut, alebo tesne nie).

Vylegzhanin vs De Fabiani za 1,39 - chvilu som sa pohraval, ze to niekam hodim, lenze Vylegzhanin trochu smrdi stratou motivacie/formy/nech je to cokolvek a De Fabiani je za A, skvely klasik, za B, v skiatlone to v klasike potvrdil a za C, 15km je presne ta vzdialenost, ktora mu sedi. Talian zaroven chce ukazat, ze lyzovat nezabudol, len mu jednoducho charakter zavodov v Kanade prilis nesadol (az sa chce povedat vobec).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy