Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
wade (WTA Tennis) - žádná kvalifikace
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.03.2016, 18:50 Předmět: wade (WTA Tennis) - žádná kvalifikace
Pište tipy na sázení
Citovat

Vážení sázkaři,

až dočtete toto mé úvodní slovo, někteří se sem možná ani nevrátíte, někteří se sem možná nevrátíte, protože toto propitak raději smaže, aby zachoval důstojnost K2, každopádně očekávám, že můj počin, resp. pokus o něj, bude terčem mnoha ve skrze kritických komentářů. Uvědomuji si, že výhradně kýžený zisk může dát hlavu a patu mým příspěvkům. Nicméně já riskuji max. své peníze a vy ne mnoho svého volného času kdesi v tramvaji na cestě do práce.

Protože mi profesionální sázení přijde jako geniální příležitost vydělávání peněz online, tedy daleko od jedné kanceláře v centru Prahy, tak se snažím dva roky najit cestu, jak sázení uchopit tak, aby mě to bavilo a mělo pro mě finanční přínos. Největší moudro v mém případě, a s mým omezeným časem, bylo vybrat jeden sport a tomu porozumět. Já si vybral ženský tenis a nerozumím mu zdaleka, nicméně přehled snad mám.
Můj problém je, že jsem v sázení dlouhodobě velmi agresivní, v pokeru se tomu říká myslím loose-aggressive. Proto se mi velmi líbí K2 martingale, samozřejmě neobjevili Ameriku pánové z K2, pro mě tak trochu ale ano. Kvůli zmíněné agresivitě, ale i kvůli nevyrovnanosti hráček v ženském tenise, sázím AKO a live nebo alespoň jsem připraven vsadit live, pokud vývoj zápasu neodpovídá mému předpokladu.

Konečně zamýšlený obsah mých budoucích příspěvků. Já tvrdím, že je možné a že jsem schopen být 3 – 4 dny v týdnu v denním zisku průměrně 50% banku. Myslím to tak, že pokud začnu v pondělí sázet s 500 Kč, pak na konci dne budu disponovat ziskem 250 Kč (bank 750 Kč), následující den pak budu z banku 750 Kč na konci dne disponovat ziskem 1 125 Kč atd. Samozřejmě pouze v případě, že se hraje slušně obsazený turnaj, ať už co do kvality či do mých znalostí hráček a aktuálních poznatků k jejich formě. Ze zkušenosti vím, že jsem schopen takto násobit bank přibližně tři až čtyři dny v týdnu, kdy se hraje pro mě zajímavý turnaj. A protože v současné době končí turnaje WTA v Monterrey a Kuala Lumpur, následuje další týden Indian Wells, poté menší turnaj v San Antoniu a nakonec Miami, rozhodl jsem se vyzkoušet, zda má souvislá práce může naplnit má očekávání, protože dlouhodobě jsem to nikdy nezkoušel a jen namyšleně plácám. Proto si myslím, že bych měl být v následujících 30 dnech schopen znásobit svůj počáteční bank rezervovaný této výzvě minimálně 9x za tuto dobu o jednu polovinu (geometrickou řadou), celkem tedy by se jednalo 38 násobek počátečního vkladu, ovšem ideálně (i s ohledem na čas) bych takových dnů rád viděl 12, což by vyprodukovalo 129 násobek počátečního banku. To jsou tedy cíle mého deníku.


Protože nic z tohoto nedělám s cílem působit na K2 v roli moderátora, myslím, že by propitak mohl tento deník nechat běžet třicet dnů, ačkoliv zde budu vkládat analýzy k zápasům, předzápasové sázky na tyto zápasy, ale i live sázky na tyto zápasy. Já jsem si totiž ověřil, že předzápasové sázky ode mě nejsou úplně skvělé, upozorňuji, že už jsem se jednou aktivně a sebevědomě propitakovi přihlásil s předzápasovými tipy a propitak to vydržel nemnoho tipů, než odmítl pokračovat v mém deníku, který se měl stát placeným postupem času. Nemůžu mu to vyčítat, to jen aby zde bylo vše zveřejněno. Já prostě na live sázky nedám dopustit a pomáhám si jimi, proto tento deník, nemusí být ze strany K2 akceptován. Ale propitak má šanci si vše zvážit a vše zde přečíst, takže se mu omlouvám tímto, že jsem ho nekontaktoval předem.

Aby bylo jasné, že mnou tvrzená čísla jsou pravdivá, budu postupně přidávat printscreen z tipsportu, kde budu toto sázet. Mají super aplikaci, pokud funguje teda. A navíc někam budu průběžně vkládat aktualizovaný deník v excelu.

Omlouvám se za velmi dlouhý úvod, ale byl třeba.

Sám sem zvědav, zda jen vykládám nemožné nebo zda se budu schopen přiblížit alespoň 38 násobku počátečního banku.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.03.2016, 21:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Q. Wang (99) x L. Zhu (190); Q. Wang - 3,5 hcp; kurz 1,5 (T....)

V tomto čtvrtfinálovém zápase v Kuala Lumpur by neměly rozhodovat klimatické podmínky, ale kvalita obou hráček a jejich vzájemná bilance. Oběma hráčkám se daří, Zhu postoupila minimálně dvě kola z pozice outsidera, zejména v posledním zápase s Diyas, nicméně Diyas je v tragické formě a na kurtu uhrála jen míčky, které jí Zhu poslala na střed kurtu. Zhu podala slušný výkon, ale Wang by měla být o kus jinde, vzájemná bilance hovoří ve prospěch Wang poměrem 3:0 na zápasy a 6:0 na sety, byť se poslední zápas hrál naposledy v roce 2014, předpokládám dva sety, ale protože je Zhu ve formě, vybral jsem sázku na Wang s hcp - 3,5 gemu. Může mít pomalejší rozjezd, ale jinak slusné podání a razantní údery by měly zápas rozhodnout, i kdyby se mělo jít do třech setů náhodou, tak by měl hcp obstát, jen protože jede Zhu na vlně, nehraju under.

Konta (27) x Flipkens (73); Konta; kurz 1,37 (T....)

V tomto čtvrtfinálovém zápase se utká Konta, favoritka zápasu, která se po úžasné loňské sezóně, která jí katapultovala na aktuální 27. místo žebříčku, pořádně opřela i do letošní sezóny a zahrála si semifinále Australian Open, naposledy prohrála s Lucic, která ovšem dokáže z kurtu vystřílet kde koho a naposledy zvládla bitvu s dobře hrající Wickmayer dvakrát 7:6. Podání by jí mělo vyhrát i zápas s Flipkens, se kterou má bilanci 2:0 na zápasy, poslední zápas sehrály loni. Flipkens má letos bilanci 10/3, ale nemá extra skalpy na svém kontě, navíc hra s rakařkou, jakou je Konta jí nebude chutnat. V posledním zápase porazila Van Uytvanck, což rozhodně rakařka je, ale také Flipkens pomalu nevracela její první podání. Flipkens má trochu podobný styl jako Vinci, jen je ve všem horší, podle mě pokud bude servírovat Konta slušně, tak by to mělo proběhnout ve dvou setech, Flipkens nemá ani sílu, ani přesnost.

Tak a zahraju si AKU obou sázek, což dává kurz celkem 2,06. Zahraju si to za vklad 100 Kč.

Přičemž počáteční bank jsem stanovil na 500 Kč a uvidíme, jak to půjde. Přesně nevím, jak se postavím k unitům, asi se jeden unit bude rovnat 100 Kč, musím to promyslet, možná přijde rada či doporučení.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.03.2016, 9:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak zápas Wang se Zhu byl přesně příklad toho, proč sázím live, protože prostě odhlédnu-li od dobrého výkonu Zhu, který ale nebyl úplně překvapením, tak Wang jednoduše nehrála to svoje, druhý set už byl jednoznačnou záležitostí a výkon Wang podle mého soudu odevzdaný, nedařilo se jí podání a už vůbec return, tak se na to vykašlala. Jelikož jsem sledoval od rána zápas live, resp. od koncovky prvního setu, vsadil jsem ještě předzápasovou sázku na Wang s hcp - 4,5 za kurz 1,8 za vklad 150 Kč, to už bylo na zápas celkem 250 Kč spolu Z AKU výše. Vzhledem k výkonu Wang jsem musel po začátku druhého setu otočit a sázkami na under 20,5 gemu s kurzem 2,72 za vklad 150 Kč a následně vítězství Zhu ve druhém setu s kurzem 2,06 za vklad 100 Kč jsem se dostal do zisku 114 Kč.

Rekapitulace sázek a vyhodnocení po zápase Q. Wang x L. Zhu:

AKU:
Q. Wang (99) x L. Zhu (190); Tip: Q. Wang - 3,5 hcp; kurz 1,5 (T....) // KO
Konta (27) x Flipkens (73); Tip: Konta; kurz 1,37 (T....)
Tiket: kurz 2,06; vklad 100 Kč // KO

LIVE:
Q. Wang (99) x L. Zhu (190); Tip: Q. Wang - 4,5 hcp; kurz 1,8 (T....); vklad 150 Kč // KO
Q. Wang (99) x L. Zhu (190); Tip: under 20,5; kurz 2,72 (T....); vklad 150 Kč // OK
Q. Wang (99) x L. Zhu (190); Tip: L. Zhu vyhraje 2. set; kurz 2,06 (T....); vklad 100 Kč // OK
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.03.2016, 11:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ještě si asi udělám jedno zásadní pravidlo, kterým se omezím, a sice pravidlo, na základě kterého zde každý den vypíši zápasy s krátkým odůvodněním, proč se na ně ten který den zaměřím a jakým směrem očekávám své sázky, pokud k nim dojde. To by mělo zvýšit užitečnost celého tohoto vlákna a sám si tím zabráním, abych dával de facto jen výčet live sázek. Takže zápasy, o kterých se zde v žádné fázi, byť jen krátce, nezmíním, nebudu počítat do statistik.

Dnes se zaměřím na následující zápasy:

Konta x Flipkens
viz analýza výše, zkusím sledovat live a rád bych vsadil na výhru Konty ve dvou setech nebo hcp, upřímně očekávám problémy Flipkens na returnu, ale Konta bude muset vypadat na returnu slušně, return jí podle mě také někdy chybí, na můj vkus. Flipkens občas dost dominuje v kupení nevynucených chyb, což její styl dost degraduje.

Kontaveit x Gibbs
Gibbs vzdala McHale, na kterou jsem dost vsázel, ale rozhodně nezklamala, oba odehrané sety se rozhodli až v TB a očekávám, že by Gibbs mohla mít s Kontaveit problémy, pokud si Kontaveit bude strážit slušně podání, tak Gibbs ukázala, že podání jí vzít lze. Kdybych si měl ale vybrat vítězku, tak prostě nevím, střetnou se dvě hráčky ve velké aktuální formě. Budu čekat, jestli se jedna z hráček nesloží a nebude zajímavá šance na sázku.

Watson x Wozniacki

Tady mám favoritku Wozniacki, která se konečně začala rozjíždět a už předvedla slušné výkony, porazit Lucic je podle mě dobrá známka. Jsem sám zvědav, jestli dokáže být Watson trpělivá, pak by se mohla propracovat k šancím, těžko se mi tedy teď sází tak, že nevyhraje Watson set, ale pro výhru bych jí příliš nefavorizoval. Možná vymyslím sázku předzápasovou sázku na Kontu a Wozniacki na jeden tiket, uvidím.

Garcia x Parmentier

Tady se utká podle mě adeptka na titul s hráčkou, kterou se přiznám, že neznám, ale její energický projev na kurtu a vlna na které se na tomto turnaji veze, by mohla způsobit další překvapení. Vsadit na Garciu v nabízených kurzech je podle mě nesmysl, je schopná vybouchnout téměř kdykoliv, ale na Parmentier se rád podívám a budu připraven na ní vsadit, ať už výhru v daném setu či hcp kladný nebo dokonce zápas, kdyby to Garcie vyloženě otrávila. Parmentier tady dobře podávala, na druhou stranu si nejsem jistý, že podání a velká zbraň Garcii funguje tak skvěle, uvidíme.

Lisicki x Broady

Musím začít takhle, obě hráčky mám rád, protože se na ně dobře sází. Broady, když má servis a padá jí to do kurtu, tak dokáže být velmi nepříjemná pro mnoho lepších hráček, na druhou Lisicki má dostatek sebevědomí, aby udolala soupeřky typu Krejčíkové, Linette. Nicméně že by byla nějak zázračná nebo že by jí fungoval servis výborně a hlavně stabilně, to si nemyslím. Naopak si Lisicki taky dokáže zápas sama dost otrávit a tady bych to viděl, že pokud bude Broady slušně servírovat, tak by se Lisicki mohla sama odbouchnout v hlavě. Budu na to čekat a spíš bych viděl Broady. Jsem zvědav, jak bude zápas probíhat.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.03.2016, 12:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jak jsem předesílal, tak činím, přidávám AKU sázku na vítezství Konty a Wozniacki v jejich následujících zápasech, obě jsou adeptky na titul, bohužel jsem neměl šanci vidět Kontu na tomto turnaji, nicméně ve finále jí rozhodně vidím, tak snad to zvládne. Wozniacki taky věřím, že si nenechá ujít semifinále, protože lepší šanci chvíli nemusí dostat, pokud nevypiluje podání nějak zásadně.

Konta (27) x Flipkens (73); Tip: Konta; kurz 1,37 (T....)
Watson (84) x Wozniacki (22); Tip: Wozniacki 1,35 (T....)
Tiket: celkem kurz 1,85; vklad 200 Kč
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.03.2016, 17:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rekapitulace sázek a vyhodnocení po zápase Lisicki (31) x Broady (96):

Zápas se hrál výjimečně podle předpokladů, Broady vyhrála první set 7:6, druhý set pustila 1:6 a třetí set vyhrála 7:5. Broady v obou vyhraných setech podávala první do setu, což bylo dost podstatné, jelikož v obou setech prohrávala 4:5 a Lisická podávala na zisk setu, nicméně absolutně situaci v obou případech nezvládla. První set byl celkem vyrovnaný, třetí set působila Lisicki dost tragicky, i když si vypracovala výhodu breaku, v koncovce se vyloženě vyházela. Druhý set Broady jasně prohrála, ten jsem nesledoval, ale řekl bych, že podání jí odešlo a také jednoduše ukázala, co je řekněme "syndrom prvního vyhraného setu v zápase".

LIVE:
Lisicki (31) x Broady (96); Tip: Broady 1. set; kurz 1,8 (T....); vklad 100 Kč // OK
Lisicki (31) x Broady (96); Tip: Broady 3. set; kurz 2,0 (T....); vklad 100 Kč // OK


Hned jak přijdu na to, jak sem vkládat obrázky, zašlu printsreen sázkařského deníku pro toto vlákno. Zatím slovně a nepřehledně níže shrnutí zápasu v číslech, zítra bude následovat shrnutí celého dne.
Celkem tedy z tohoto zápasu ze dvou vkladů o celkové výši 200 Kč zisk 180 Kč.

Ještě přidám, že v případě, že bude stream zápasu čtyřhry z Monterrey mezi jasnými favoritkami Medina/Parra x Cepede/Kovinic, tak na to rád mrknu, protože poslední zápas Medina hrála místy úplně hrozně, z neznámých důvodů se pouštěla do přestřelky s Doi od základní čáry a dost chybovala, Parra jí do toho vstupovala na síti v důležitých momentech, ale často nepřerušila výměnu. Takže pokud se v některém ze setů rozhodnou odklonit od klasické hry ve čtyřhře a neumlátí to na síti, mohl by být zajímavý kurz na minimálně ztrátu jejich setu, na druhou stranu pokud se z toho poučí, mohl by být zajímavý nějaký pěkný under či hcp mínusový, bohužel jsem neviděl hrát soupeřky, tak těžko sázet před zápasem, ale mám tyto dva scénáře v hlavě.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.03.2016, 9:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rekapitulace sázek a vyhodnocení po zápase dosud nehodnocených zápasech:

Probudil jsem se až po zápase Konty a Flipkens, to jsem tedy koukal na ten výsledek, podle statistik ne jen, že neměla Konta první servis, ale jeho úspěšnost byla tragická a je celkem zázrak, že vyhrála druhý set. Absolutně neočekávané pro mě, když sem viděl, jak Flipkens returnuje Van Uytvanck zápas předtím. No nevim, asi opravdu tragický výkon, být vzhůru, asi bych z toho něco dostal, ale tohle jsem fakt nečekal.

Akorát začal zápas Kontaveit s Gibbs, tam jsem se tak nějak začal přiklánět ke Kontaveit, byť sem jí neviděl hrát tady a po dvou jejích získaných gemech jsem zkusil si zahrát under 17,5 s kurzem 2,94 za vklad 100 Kč, vycházelo to velmi solidně, první set 6:1, ale když vedla druhý set 4:3 a hrál se osmí set a bylo riziko dalších breaku, zahrál jsem si over 17,5 za obdobný vklad 100 Kc a kurzem shodou okolností 2,94. Čistý zisk z tohoto zápasu tedy 94 Kč.

Pak sem šel mrknul na zápas Wozniacki, už sem myslel, že začíná opět byýt ve formě a Watson jí totálně rozdrtila, Wozniacki prostě neměla, jak udělat bod, klobouk dolu před Watson, ta si drží dost stabilní výkonnost letos, Wozniacki a její hra má fakt problém, proti hráčkám, které se zdrží chyb a ještě přitlačí, prostě nemá šanci, myslel sem, že po zápase s Lucic bude hrát lépe, to byl asi špatný odhad. Zahrál sem si až druhý set s kurzem 2,0 na výhru Watson za vklad 100 Kč a bylo to úspěšné. Ale teda výběr zápasů do AKU byl fakt šílenej, Konta mi dává smysl i zpětně, prostě zahrála špatně, Wozniacki tam být neměla.

Protože mi můj kamarád po přečtení tohoto vlákna a shlédnutí výsledků včerejších říkal, že bez výpisů z účtu jsou mé live sázky jen tvrzení a nevypadá to dobře. Takže asi od pondělí začnu dávat každý den, kdy budu sázet, i printscreeny z Tipsportu za ten který den, tak jak jsem zamýšlel v původní myšlence, ale úplně se mi nechtělo rozkrývat všechny mé sázky, nevadí, využiju i jiného účtu než na TS a TS téměř výhradně nechám na měsíc pro tuhle srandu.

Teď se jdu trochu mrknout na zápas Bouchard s Broady, Bouchard zatím vypadá dost sebejistě, měla by vyhrát, ale já zkusím možná K2 martingalem pár sázek na podání apod., uvidím. Odpoledne doplním statistiky za pátek a dnešní noc.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.03.2016, 11:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyhodnocení tiketů za pátek a pateční noc:

Konta (27) x Flipkens (73); Tip: Konta; kurz 1,37 (T....) // KO
Watson (84) x Wozniacki (22); Tip: Wozniacki 1,35 (T....) // KO
Tiket:celkem kurz 1,85; vklad 200 Kč // KO

Live:

Kontaveit x Gibbs; Tip: under 17,5; kurz 2,94 (T....) // OK
[color=red]Kontaveit x Gibbs; Tip: over 17,5; kurz 2,94 (T....) // KO

Watson (84) x Wozniacki (22); Tip: Watson 2. set; kurz 2,00 (T....) // OK[/color]

Součet sázek 1 200,00 CZK
Součet výher 1 488,00 CZK
Zisk 288,00 CZK
Yield 24,00%
Bank 788,00 CZK

Protože zatím fakt netuším, jak sem vložit obrázek a už si nejsem ani jistý, zda to jde, tak posílám níže odkaz na můj sázkařský deník - HESLO: kolemdvou, mnou vytvořený sázkařský deník, protože ten, který jsem si zde na K2 zakoupil mi nevyhovoval, tak rád si tam píšu poznámky a upravuji, co se mi zrovna zdá potřebné. Pokud se někomu bude hodit tento amatérský počin, tak si ho samozřejmě klidně použijte a upravte dle vašich potřeb.

http://uloz.to/xkzJwzDP/sazkarsky-denik-k2-5-3-2016-xlsx
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.03.2016, 12:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Následující zápasy:

5.3.2016//20:05//WTA Monterrey - SF//Kontaveit x Flipkens; Tip: Kontaveit; kurz 1,76 (TS) vklad 200 Kč

Tenhle zápas by mohl být zajímavý, se streamem se na to rád podívám, pokud bude čas a sázka půjde určitě proti Flipkens, protože si pořád myslím, že Konta musela prohře hodně pomoct, riziko jsou samozřejmě zkušenosti obou hráček, ale Flipkens také není mašina na úspěchy, takže by to nemělo hrát extra roli, obě si na sebe vytvoří dostatečný tlak, Flipkens má jedinečnou šanci na finále, to jí na lehkosti nepřidá, Kontaveit má ještě úspěchy před sebou. Konta měla velké množství šancí na získání jejího servisu, jen prostě nebylo schopná je využít, Kontaveit by s tím takový problém mít neměla, na druhou stranu o její servis se asi také bude víc hrát. No, favorizuji ze Kontaveit a rád si na ni vsadím, ovšem i kdyby nebyl čas, po očku to budu sledovat live, obava, že to Kontaveit neustojí tu být musí.

5.3.2016//20:05//WTA Monterrey - SF//Garcia x Watson;

Watson mě náramně překvapila, že opět ukázala super výkon, Wozniacki prostě neměla, kudy na ní a to se počítá, není to ta stará dobráa Wozniacki, ale už jí začíná fungovat podání, tak cenný skalp. Garcia zde prochází dost lehce a já jí neviděl živě, trochu mám ale pochybnosti, zda by to favoritce nemohla Watson komplikovat. Bude těžké potvrdit tak skvělý výkon, ale dokážu si to představit. Nicméně sázku předzápasovou rozhodně nepřidám.

Pak mě ještě bude zajímat zápas ve finále čtyřhry, kde so zahraje pár Medina/Parra o druhý titul za sebou, každopádně to budou velké favoritky, ať už jím spadne do finále kterýkoliv ze dvou párů.

Dál už se budu zajímat hlavně o Indian Wells a tamní los, počítám, že přidám několik AKU tiketů s více zápasy na kvalifikaci.

Budu se snažit, aby předzápasové sázky nabraly na lepší úspěšnosti, zejména z kvalifikace a pak druhé kolo Indian Wells, první kola moc sázet asi nebudu, protože tam ta úspěšnost zbytečně klesá, naopak další dvě kola by měla být velmi silná, pokud budu rozumný. Zatím se držím celkem nechtěně v plusu, nemyslel sem, že přijde tolik sázek v pátek, naopak sem čekal lepší výsledky předzápasových sázek, ale když vítězí outsider, celkem slušně se na to sází live, to mám rád.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.03.2016, 22:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

5.3.2016//20:05//WTA Monterrey - SF//Kontaveit x Flipkens; Tip: Kontaveit; kurz 1,76 (TS) vklad 200 Kč KO

Zápas se dal mnohokrát live protivsadit, aby nebyla ztráta, zápas se otočil za stavu 5:4, kdy Kontaveit nebreaknula na 6:3 a od té doby byl zázrak a chyba Flipkens, že se dostala na 6:6 v prvním gemu a 6:6 v TB. Kontaveit úplně odešla, ale to klobouk dolu před Flipkens, dost se zlepšila ve všem a i když jí Kontaveit pomohla, finále se počítá a já jsem jí neporazil a už se přesunu k Indiana Wells, kde se losuje v pondělí ve tři hodiny odpoledne pavouk hlavního turnaje.

Součet sázek 1 400,00 CZK
Součet výher 1 488,00 CZK
Zisk 88,00 CZK
Yield 6,29%
Bank 588,00 CZK
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 6.03.2016, 11:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

WTA KUALA LUMPUR FINAL PREVIEW

Četl jsem několik analýz na finálový zápas v Kuala Lumpur, kde se o titul utkají dvě velké soupeřky už z juniorských let, ovšem vzájemná bilance vyznívá jednoznačně pro Svitolinu 4:0. To máme tedy jeden tábor, který tipuje výhru Svitoliny, protože bilance je jasná a přes Svitolinu se Bouchard nedostane. Vítězství Bouchard ve finále juniorky Wimbledonu v roce 2012 se nám do bilance samozřejmě nepočítá, ale je to třeba zmínit. Bylo to finále a děvčata záhy prorazila do velkého tenisu.

Pak máme druhý tábor, který dle aktuální formy přisuzuje výhru Bouchard, protože ta ztratila za celý turnaj jen pár gemů, zatímco Svitolina musela opakovaně do třech setů i s outsidery. Fakt je ten, že obě hráčky se utkaly s horšími hráčkami, které by porážet měly, na druhou stranu ale ve formě. Obě hráčky porazily asiatky, které se na tomto turnaji cítí lépe a vyhovuje jim i podnebí více. Přesto své zápasy zvládly.

Další fakta jsou, že zatímco Bouchard má tendence prohrávat zápasy s hráčkami se skvělou obranou, jako dva poslední prohrané zápasy se Zheng a Agou, tak Svitolina bych řekl, že není tak vyhraněná, co se týká vyloženě nepříjemného typu soupeřky, v posledním zápase to byla Allertová, která byla hodně úderná v tomto společném zápase, ale následně prohrála práve s Bouchard, pak Errani, ještě předtím to byla Osaka. Ale v tomto turnaji ztratila sety s výborně podávající Kučovou, která měla i super druhý úder po returnu soupeřky, dokud trefovala kurt tak Svitolina neměla šanci a rovněž Ozaki, která pálila hlava nehlava. Ovšem tyto hráčky nevydržely více než jeden set bez většího počtu nevynucených chyb a to je i celkem velký probém u Bouchard, pokud hrají proti obranářkám. Zheng ale byla v super obranné formě, to bylo neuvěřitelné co dobíhala celý turnaj.

Abych to shrnul, podle mě - pro mě, jsou obě sázky absolutně bez jakékoliv hodnoty, protože musíme vzít v potaz společnou historii a způsob hry, který Bouchard prostě nevyhovuje, protože se pak sama umí vyházet. Na druhou stranu Svitolina nehraje úplně oslnivě, nevynucené chyby jí nejsou cizí a to jí nabourává její styl, i když si myslím, že bude s Henin po boku stále útočnější, ale zatím má jen pasáže v zápase, kdy to ukazuje. Na druhou stranu pokud se Bouchard bude držet a trefovat vytčené území, svou hrou může Svitolině zatápět. Takže, bych řekl, že zápas rozhodnou nevynucené chyby, pokud se jich vyvaruje ve značné míře Bouchard, pak by měla vyhrát, udrží-li zároveň nad 60% první servis. Pokud ale Svitolina bude vše vracet do kurtu, což umí, ale poslední dobou se jí to podle mě nedaří tak moc, tak vyhraje ona, takže pokud se ona vyvaruje nevynucených chyb, tak pro mě Svitolina, ale u ní se děsím servisu snad více, ten jí umí také pěkně pozlobit. Navíc podle mě zápas nebude rozhodnutý, ani pokud Bouchard jasně vyhraje první set, sem zvědav.

V neposlední řádě je to finále, Svitolina už získala tři tituly, ale nikdy proti nějaké extra hráčce, Bouchard vyhrála jedno finále, pár jich prohrála s Kvitovou, takže bilance horší, na druhou stranu Kvitová je šampionka a tehdy byla v pořádné formě.

Kdybych si musel vybrat, asi bych volil Svitolinu 2:1 na sety, ale ta motivace Bouchard vyhrát konečně další titul a navíc proti velké soupeřce už z let juniorských bude obrovská. To bude zápas.

V dalších zápasech bych viděl větší šanci na výhru titulu WTA Monterrey ve čtyřhře pro pár Medina/Parra a pak konečně Flipkens by měla padnout s Watson v boji o singlový titul WTA Monterrey, ta hraje úžasně, nicméně Flipkens bojuje s osudem, jak se dá a už jí nemůžu dál veřejně podceňovat, začal jí fungovat backhand slice velmi dobře a nižšími odskoky pořádně komplikuje život soupeřkám.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.03.2016, 9:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

WTA Indian Wells – kvalifikace den 1.

Vyberu několik zápasů, které budou zpravidla po dvou, maximálně po třech na jednom tiketu a k sázce bude jen pár slov. K hlavnímu turnaji naopak očekávám, že zkusím psát delší analýzy, zejména od druhého kola.

7.3.2016//20:00//WTA IW (kvalifikace) - Hsieh S-W. (69.) x Han X.Y. (119.); Tip. Hsieh S-W.; kurz 1,44 (T....)

První zápas jsem vybral asijské hráčky, které se již pětkrát utkaly, ovšem naposledy v roce 2012, takže bilance 4:1 Hsieh není úplně vypovídající, ovšem já si myslím, že Hsieh je kvalitnější hráčkou a navíc ve slušné formě. Poslední zápas prohrála s Kučovou, ovšem ta měla zázračný turnaj, a když se jí dařilo, nešlo s ní hrát. Han X.Y. má taky slušnou sezónu, ale řekl bych, že výkonnostně je prostě o level níže, takže očekávám, že se to v zápase potvrdí.

7.3.2016//20:00//WTA IW (kvalifikace) - Konjuh (75) x Wozniak (678.); Tip. Konjuh; kurz 1,23 (T....)

Konjuh je devatenáctiletá hráčka ve slušné formě, porazila za poslední tři zápasy Savchuk, naší Siniakovou, která nemá špatnou formu a prohrála 1:2 s Wozniacki, takže si myslím, že hraje slušně. v IW hrála loni poprvé a vypadla ve druhém kole kvaldy s Luckou Hradeckou. Wozniak je o deset let starší zkušená hráčka, která vystoupala až na 21. místo žebříčku WTA a zde se jí historicky daří, v roce 2014 si zde zahrála osmifinále. Nicméně aktuální kvalita by měla být jinde, hraje na okruhu ITF s opravdu méně kvalitními hráčkami a ač má letos bilanci 9:4, tak nejlepší hráčku porazila asi Hibi na nějaké 184: místě žebříčku, naposledy hladce prohrála s dalším mladým talentem – Bellis. Zahraju si zde i nízký kurz.

7.3.2016//21:30//WTA IW (kvalifikace) - Vesnina (89.) x Boserup (185.); Tip. Vesnina; kurz 1,31 (T....)

Vesnina je má snad neoblíbenější hráčka posledních dní, udělala podle mě obrovský posun do nové sezóny a bude stoupat žebříčkem, líbí se mi její podání, obrana zůstala a daří se jí útočit, myslím, že by měla v klidu přejít přes Boserup, která letos snad neporazila pořádnou hráčku, snad jen vyhraný set nad Sevastovou na Australian Open se dá zmínit. Vesnina zde navíc pravidelně hraje druhé kolo, Boserup se do hlavní soutěže v IW ještě nepodívala.

7.3.2016//21:30//WTA IW (kvalifikace) - Nara (82.) x Tig (126.);

Tady jsem chtěl původně zahrát Naru, ale když si vzpomenu, jak hrála Tig v Petrohradu, kde sehrála velkou bitvu s naší Koukalovou a dále s Vesninou, tak Naru hrát nebudu. Nara se mi zdá celkem ve slušné formě, nicméně Tig, to je rychlopalba a slabší údery Nary by jí mohly vyhovovat, takže zápas asi bude o tom, zda Tig udrží míček v kurtu, takže se tomuto zápasu vyhnu raději, mohlo by být lehké překvapení.

7.3.2016//21:30//WTA IW (kvalifikace) - Paszek (120.) x Osaka (106.);

Tady jsem na první pohled také chtěl sázet, Osaku, ale pokud mám blacklist, tak bych tam asi zařadil Paszek, protože ta se mi hraje dost špatně. Osaka je ve slušné formě, má za sebou slušné zápasy i soupeřky, Paszek hrála spíš ITF a nikoho extra neporazila, naopak s lepšími soupeřkami spíše prohrávala, ale je tak pro mě neodhadnutelná, že pogratuluju každému, komu vyjde super kurz na Osaku 1,61, nicméně já ho hrát opět zřejmě nebudu. Navíc Paszek zde mezi roky 2011 – 2013 uhrála pár kol v hlavní soutěži, Osaka zde hraje poprvé, ale to je věkem, je jí devatenáct let letos.

7.3.2016//21:30//WTA IW (kvalifikace) - Bondarenko (68.) x Kania (154.); Tip. Bondarenko; kurz 1,19 (T....)

Bondarenko je kvalitativně úplně jinde než Kania, dokonce si myslím, že kdyby přidala trochu mentální odolnosti, tak by měla být v top 20 se svým dobrým tenisem, ale bohužel např. poslední zápas prohrála s Agou hodně v hlavě, rozhodující míče létaly mimo kurt či do sítě. Její hra, když se jí daří, vlastně nemá moc slabin, skvělá obrana, skvělý útok, snad jen hra na síti není úplně dobrá, podle mě tam chybí často jistota. Nicméně si myslím, že proti z formy hrající Kanie by měla vyhrát i ne úplně nejlepší Bondarenko, a tak to beru jako dost jistou sázku, stejně jako Vesninu. Ale co je v ženském tenisu jisté, že… Kurz klesl jen než jsem tohle dopsal z 1,26.



Nemám čas se více rozepisovat, každopádně zatím jsem se rozhodl poskládat jeden AKU tiket takto:

7.3.2016//20:00//WTA IW (kvalifikace) - Hsieh S-W. (69.) x Han X.Y. (119.); Tip. Hsieh S-W.; kurz 1,44 (T....)
7.3.2016//21:30//WTA IW (kvalifikace) - Vesnina (89.) x Boserup (185.); Tip. Vesnina; kurz 1,31 (T....)
7.3.2016//21:30//WTA IW (kvalifikace) - Bondarenko (68.) x Kania (154.); Tip. Bondarenko; kurz 1,19 (T....)
TIKET: kurz 2,26, vklad 200 Kč


Pokud bude čas, zkusím vymyslet více, každopádně další postupující bych tipoval:

Zheng (jednoznačně ve dvou setech)
Bertens (Duan by mohla být velký oříšek)
Kozlovová (tipuji proti únavě Parmentier a na talent Kozlovové, po zhlednutí výkonů v Petrohradu, sem na ní zvědav tady)
Koukalová (mě se zdá, že hraje slušně, snad to potvrdí)
Siniaková (snad porazí Raveenu nebo se porazí Raveena?)
Wolfe (to je spíš přání)
Čepalová
Kontaveit (rád bych jí i vsadil, ale poslední zápas hrála v sobotu v Monterrey a může být znát i zklamání z prohry s Flipkens, tak radši vynechám)
Ozaki
Vekic
Townsend (vsadil bych si spíš na jeden set, ale domácí fanoušci jí věří, vyhrála si možnost zahrát si v kvaldě, domácí hráčka, Rodina z formy, tak proč by nemohlo být překvapení)
Sevastová (kvalitu by měla mít, ale s ní je to vždy složitější se mi zdá, snad to zvládne ve třech)
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.03.2016, 9:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přidávám ještě rychle jeden tiket složený, kde kurzy nejsou nic extra, ale jsou to moje velké favoritky a dohromady je to ucházející riziko za celkový kurz, pro mě.

7.3.2016//20:00//WTA IW (kvalifikace) - Zheng (63.) x Kenin (360.); Tip. Zheng; kurz 1,11 (T....)
7.3.2016//21:30//WTA IW (kvalifikace) - Vesnina (89.) x Boserup (185.); Tip. Vesnina; kurz 1,31 (T....)
7.3.2016//00:15//WTA IW (kvalifikace) - Bondarenko (68.) x Kania (154.); Tip. Bondarenko; kurz 1,17 (T....)
TIKET: kurz 1,7, vklad 200 Kč
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.03.2016, 13:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Protože jsem nestihl vsadit tikety, které jsem původně zmínil, dovolím si dodržet dva tikety, nicméně jeden budu skládat z tiketu na výhru Zheng, Vesniny a Bondarenko a na další tiket přidám i Hsieh. Protože mě nebaví neustále něco vypisovat a nechci to dělat opět, tak zasílám odkazy na oba tikety na tipsportu.

https://www.T.....cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-73356685391&idb=-1&hash=12c62dac&t=dGlrZXQgMS43MiB6YSAyMDBLxI0gPw%3D%3D%0A&data=QUtVOzIwMDtDWks7MS43Mjsz%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=N%2FImlVPqVHvJM5rOwT1cbQ%3D%3D&popup=1
[url]
https://www.T.....cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-73356693157&idb=-1&hash=6a149e05&t=dGlrZXQgMi40NiB6YSAyMDBLxI0gPw%3D%3D%0A&data=QUtVOzIwMDtDWks7Mi40Njs0%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=N%2FImlVPqVHvJM5rOwT1cbQ%3D%3D&popup=1[/url]

Takovéto tikety hraju celkem rád poslední dobou zejména v kvaldách, vychází mi jich přibližně dvě třetiny, což je s ohledem na kurzy kolem dvou i přes dvě slušné. Tady je to trochu nepříjemná kombinace, pokud se např. Vesnina rozhodne vyvádět něco nepředvídaného, ale bez rizika by nebyly sázky, takže co už. Zda mi to stojí za to riziko třech i čtyřech zápasů na tiketu? Teď ano, zítra ráno si můžeme říct víc, opravdu je před zápasem ženy tipovat těžké, proto neustále kazím typické sázení live sázkami, bez live streamu to bude pro mě nepříjemné, dost dám na vlastní oči a způsob hry hráček i jejich nasazení.

Vrátím-li se k posledním analýzám a tipům na výsledky finálových zápasů, tak tam to celkem do puntíku vyšlo, byť Medina/Parra jistě mnoho sázkařů, kteří sázeli opravdu velké peníze na tento zápas, musely vyděsit. Watson předvedla super výkon, zaslouží si titul a konečně někdo porazil Flipkens, ale i ta je jistě spokojená za finále, nebo spíš bude později. Svitolina porazila Bouchard 2:1, ten zápas jsem bohužel příliš nesledoval, ale je vidět, že Bouchard prostě něco chybí, musí přidat něco víc, jinak se nedostane zpět na ztracené pozice, protože Svitolina není psychicky nejpevnější a přesto dokázala zápas otočit, Bouchard byla celý zápas o krok před ní, ale nedokázala to proměnit ve vítězství. Jsem zvědavý na Svitolinu na konci roku, jak bude hrát. Trochu si myslím, že tohle vítězství před IW pomůže nižším kurzům na ní a mohla by někde relativně nečekaně vypadnout. Uvidíme, co los, losuje se dnes ve tři hodiny odpoledne místního času v IW.

Přiznám se, že nevím, zda můžete, pokud mé dlouhé příspěvky vůbec někdo čtete, vkládat komentáře přímo sem, ale rozhodně můžete psát soukromé zprávy apod., pokud budete mít nějakou připomínku k vedení tohoto vlákna, tipům či jen komentář. Celkem si myslím, že se výhledově vydám cestou psaní analýz víc a víc, analýzy píši velmi subjektivně, hledám si, co je pro mě pro ten zápas podstatné a jindy pro někoho důležitá fakta přehlížím, nu což, analýzu jen s tím, kdo jak hrál, napíše každý den několik lidí jen na tipsportu, to vyčtete z tennisexplorer.com za 30s sami, snažím se dát trochu jiné informace, možná trochu jinak, ale rozhodně subjektivně, ocením, pokud budete mít k tomu nějaké komentáře. Já vím, že píšu hodně, vyjadřuju se složitě a časem to třeba změním, ale je to deformace i z práce a vždy to někomu to bude vyhovovat, někomu to bude protivné. Tak to bude vždy. Snažím se dělat analýzy tak, aby byly případně vidět i rizika mnou zvolené sázky, proto si myslím, že analýzy mohou být přidanou hodnotou tohoto vlákna a rozhodnete se podle nich třeba jinak nebo poslouží prostě jen jako jeden z názorů.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.03.2016, 23:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak dneska sem se nechal tipsportem vyskolit jako maly Jarda, protoze jsem chtel pouzivat T.... zejmena pro jejich aplikaci, ktera posledni dny nefunguje poradne a nabidka kurzu je uplne neuveritelna, takze ac sly me tikety krasne live sazkama vyhrat, tak s tipsportem rozhodne ne. Od zitrka bude vse na bet365 a dalsich sazkovkach, protoze T.... je po me pocstecni zkusenodti opravdu omezen a ja to proste necekal! S tipsportem nemam moc zkusenost, jako hlsvni sem ho nikdy nepouzival, az posledni dny a to mi to prislo fajn, vyhody prevazily. Zitra uz na eurovem uctu u bet365 a T.... u hlavnich soutezi, zase maji krasne netrefene kurzy casto po prvnim nastrelu.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.03.2016, 8:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Shrnutí 1. kola kvalifikace Indian Wells:

Wozniak pěkně využila vyhovujících podmínek v IW a zaskočila talentovanou Konjuh, tento zápas jsem tipoval ve prospěch Konjuh, nicméně jsem ho z opatrnosti nepřidal na žádný tiket, bále sem se právě toho, že se zde Wozniak historicky daří a kurz byl opravdu nízký.

Parmentier si poradila ve třech setech s Kozlovou 1:6 7:6 6:1, to vypadá na typický ženský výsledek, kdy se zlomil zápas po prvním prohraném setu, Kozlová vedla 3:2 ve druhé s breakem v zádech, aby nechala srovnat na 3:3, nevyužila další breakové situace a pak už celkem hladce prohrála TB 3:7 a poslední set 1:6. Škoda.

Kiki Bertens nakonec otočila zápas s Duan a nakonec zvítězila hladce ve třetím 6:0.

Han X.Y. porazila k mé nelibosti Hsieh, která se ale pěkně složila a druhé set, kdyby T.... dal, tak jsem sázel proti Hsieh ve druhé a asi bych byl v klidu s kurzem kolem 2. Hsieh úplně odešla, že bylo její podání k mání, to se jí stává, ale že nebyla schopná breaku pak už, to je problém s takovou hráčkou. Absolutně nepotvrdila formu.

Kristýna Plíšková mě naopak překvapila pěknou výhrou nad Vickery, který rozhodně není špatná hráčka, vyhrála 6:0 4:6 6:3, opět ten druhý set, to je prostě krásný, dá se s tím pracovat live.

Zheng se trochu trápila s Boserup, ta využívala podle mě velmi pěkně slabších úderů i podání Sai Sai, ale nakonec celkem v klidu ve dvou setech, i když v prvním Zheng už prohrávala 3:5, ale nakonec otočila bez větších dramat. I kdyby, tak tady sem se ani za toho stavu příliš neobával, naopak by následovala sázka na Zheng asi.

Boserup zejména pro mě dost překvapivě zdolala Vesninu nebo jinak, Vesnina pro mě dost překvapivě ztrácela servis, který jsem tak vychvaloval, jak letos zlepšila a ve druhém setu bylo celkem jasné, že prohraje, protože ten trend se servisem se ještě zhoršoval, byť to byly celkem těsné gemy, tak od tak zkušené a ve formě hrající hráčky tohle neočekávám.

Nara byla mým prvním favoritem do tiketu, až druhá volba byla původně Hsieh, jenže to jsem se značně přepočítal, protože Nara vyhrála hladce ve dvou setech 6:2 6:1.

Siegemund snadno porazile Wolfe, to jsem doufal v lepší výkon Wolfe, protože Siegemund a Friedsam vyloženě nesnáším, často vypouští sety, části setů, jediné, na co si u nich vsadím, je výhra v setu, pokud prohrávají 0:4 třeba, to by jim ještě občas šlo. Tady mám velké antipatie.

Osaka otočila zápas s Paszek a vyhrála ve třech setech, to mě potěšilo.

Siniaková celkem snadno vyhrála s Raveenou 6:3 6:1, já viděl snad dva zápasy a přesně jsem nepochopil, jak zrovna Raveena mohla ty zápasy vyhrát, protože hrála asi tak max. tři údery po sobě, které šly do kurtu a to ještě zřídka. No Katka to zvládla a to je super.

Cepede trochu moc snadno porazila Koukalovou, ale ta to má asi celkem na háku a užívá si v osobním životě, do IW letěla podle mě dost pozdě a nevypadalo to na snahu o nějaký velký výsledek, ale nechci jí sahat do svědomí.

Kontaveit nezaváhala se Sakkari a přejela jí ve dvou setech 6:4 6:3, ztratila jedno podání v každém setu, odehrála zjevně slušný zápas.

Vekic porazila Mestach ve třech setech 6:3 4:6 a 6:1, tady o tom zápase sem si psal s Jaguarem soukromé zprávy a napsal jsem mu, že se Vekic trochu bojím a že je to podle mě velký risk. No po těch výsledcích, které zaznamenaly hráčky, které mají slabší údery a nedaří se jim zrovna podání, jsem jí nakonec na třetí tiket přidal a dávám tak Jaguarovi zpětně kredit za jeho výběr, ač jsem mu ho asi rozmluvil. Neměl se dát )

Čepalová otočila zápas s Tatishvili a vyhrála ve třech setech, třetí set už dohrála v klidu 6:1.

Sevastová mě překvapila snadnou výhrou dvakrát 6:2 s Pegulou, od které bych doma čekal víc.

Ozaki ubojovala zápas s Linette a zápas otočila, ale podle výsledku velmi, velmi těsný zápas.

Další domácí hráčka Townsend už potěšila domácí výhrou nad Rodinou, která byla původně velkou kurzovou favoritkou, než se trh rozhodl jinak, protože je fakt z formy. Tady jsem přidal na třetí tiket alespoň jeden set Townsend.

Bondarenko zvítězila hladce 6:0 6:4 nad Kaniou, což ještě nemusí nic znamenat, protože o formě se u ní mluvit rozhodně nedá. Nechyběla na třetím tiketu s krásným kurzem 1,2.

Friedsam otočila zápas s Glushko, k mé nespokojenosti.

Gibbs porazila ve setech Golubic dvakrát 7:5 a potvrdila formu, udělala mi radost, neb byla rovněž na třetím tiketu.

Flipkens udolala domácí Chirico ve dvou setech, zejména první byl asi dost na hraně pro Flipkens, hodně se breakovalo, ale zvládla to a třetí set už zvládla 6:3 s jedním ztraceným podáním a dvěma breaky ve svůj prospěch, průběh gemů na jejím podání už vypadal lépe. Uvidíme, co nám zde v IW ještě předvede.

Třetí tiket vypadal následovně, byl za vklad 188 korun, kurzem 3,39 a výhrou 637 korun. Vlastně lžu, protože jsem ještě trochu omylem vsadil do TL druhý tiket podruhé za třicet korun, no to bylo trochu nechtěně, ale počítá se. Zisk z prvního kola kvaldy v IW činí tristních 19 Kč. Ta Vesnina mi dala, Hsieh bych ještě pochopil, nejvíc mi ale dal T.....

https://www.T.....cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-73359106361&idb=-1&hash=73a9bbf7&t=dGlrZXQgMy4zOSB6YSAxODhLxI0gT0s%3D%0A&data=QUtVOzE4ODtDWks7My4zOTs0%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=N%2FImlVPqVHvJM5rOwT1cbQ%3D%3D&popup=1


Jak jsem nastínil večer, bohužel se s tipsportem často nedá spolupracovat v podobných zápasech, takže dobiju bet365 se kterým mám ještě nějaké spory, takže tam držím nulový vklad, anebo velmi nízký, budu muset něco dobít a použitý účet je v eurech, ale T.... začne opět fungovat v průběhu IW, jen jsou prostě lakomý a asi se jim pořádně nevyplatí udělat širokou paletu live zápasů, do toho zase tolik nevidím. Nicméně nepřítomnost live sázek na potřebné zápasy mě stála celkem slušný profit, no ale na počátku byl KO tip, takže není o čem.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.03.2016, 9:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.03.2016, 9:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Indian Wells – 2. kolo kvalifikace (finálové)

Siniaková se utká s Boserup o postup do finále, tady očekávám od Siniakové tvrdší údery než předvedla Vesnina a lepší podání, taky je celkem slušné riziko, že se zápas bude komplikovat, proto sem rád, že i T.... bude mít live sázky, nicméně v zádech už bude bet365. Siniaková totiž měla v první setu hodně co dělat s Raveenou přece jen, byť se druhý set už srovnala na podání a šlo to lehce, tak spoléhám, že začne zápas lépe.

Nara se utká s Cepede, k Cepede toho moc nevím, takže tady se nemám moc k čemu vyjadřovat, asi to bude spíš otevřené, než že by byla Nara jasnou favoritkou.

Zheng se utká s Parmentier a tady se obávám, že pokud Zheng zásadně nepřidá, tak Parmentier je v ráži, Zheng je mimo Asii, což je vždy problém s ní, no, spíše bych to viděl na tu Parmentier, přežila servis Kozlové, tady servis Zheng bude spíš dárek než zbraň.

Siegemund se utká s Osakou a já veřím a doufám, že Osaka vyhraje, nicméně já u Siegemund bohužel nikdy nevím, co zrovna předvede.

Han X.Y. se utká s Kristýnou Plíškovou, tak letos vypadá skvěle, je překvapivě stabilní výsledkově, vyhrává ITF turnaje, na AO skončila až těsně na raketě Puig, která měla ale životní turnaj, tady si poradila s Vickery což nebylo jednoduché a nebyla podle mě tak jasnou favoritkou, Han naopak vyhrála zápas se Hsieh, která jí ho podle mě musela darovat, podání by mělo zvítězit. Volám Plíškovou.

Kontaveit se utká s Ozaki, tady to bude asi dost přestřelka, ale doufám, že Kontaveit uhraje pár breaků a bude mít klid na své podání. Volím Kontaveit.

Sevastova se utká s domácí hrdinkou Townsend, tak tady nemůžu upřít Townsend šanci alespoň na set a třeba opět překvapí, vidím to tak 50:50 a v tu chvíli není kurz 3 na Townsend nezajímavý, ale i kladný hcp by mohl být dobrá volba.

Vekic se utká s Čepalovou, tady je to pro mě 50:50 opět, Čepalová určitě všestrannější, ale je otázka, jestli jí Vekic nevystřílí z kurtu, podmínky tomu v IW napomáhají.

Wozniak se utká s Bertens a já si říkám, jak asi bude fungovat kouzlo Wozniak na tomto turnaji, Bertens je už zkušená hráčka a má údery, o které se může opřít, tady by jí ty podmínky měly sedět, naopak o hře Wozniak toho moc napsat nemůžu. Nicméně Kiki by to měla zvládnout, ale asi to bude pěkný boj.

Flipkens se utká se Sasnovich, tak tady by měla Flipkens dotáhnout kvalifikaci do zdárného konce, myslím, že potvrdila, že je připravená tu zahrát a kvalitou by měla být jasně jinde.

Friedsam si zahraje s Gibbs, no, tak nezbývá než doufat v Gibbs, ale Friedsam, když se vyspí, tak je prostě nepříjemná, uvidíme.

Bondarenko se utká s Doming. Lino, tak tady mám jasnou favoritku, možná to nepůjde tak snadno, ale Bondarenko by neměla chybět v hlavní soutěži, aby mohla potrápit favoritky.

Tikety jsem poskládal takto a největší pozornost bude mít určitě Siniaková a pak Kontaveit:

https://www.T.....cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-73359818697&idb=-1&hash=f4f6f53c&t=dGlrZXQgMy45NCB6YSAyMDBLxI0gPw%3D%3D%0A&data=QUtVOzIwMDtDWks7My45NDs1%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=N%2FImlVPqVHvJM5rOwT1cbQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-73359904252&idb=-1&hash=f1231f3b&t=dGlrZXQgMi4zMyB6YSAyMDBLxI0gPw%3D%3D%0A&data=QUtVOzIwMDtDWks7Mi4zMzsz%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=N%2FImlVPqVHvJM5rOwT1cbQ%3D%3D&popup=1
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.03.2016, 11:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Konečně začíná večer hlavní turnaj a já se moc těším na standardní průběh mého sázení, nemám čas přidávat vyhodnocení včerejšího dne (bylo tristní a bank je cca zpět na 500 Kč), ale ani previews pořádně, ač bych rád a proto vyzdvihnu jen pár zápasů:

Putintseva x Peng
Velký návrat po vleklém zranění, první zápas snad od roku 2014, mezitím snad dva zápasy, takže absolutně neznámá, co předvede, nicméně tady se jí daří, ale Putintseva nevím, jestli je příjemný začátek, pokud jí Peng nahlodá v prvních gemech, tak psychika udělá své, jestli bude mít Peng rozjezd pomalejší, tak bude myslím rozhodnuto.

Van Uytvanck x Bondarenko
Bondarenko podle mě velkou favoritkou, první podání má možná horší, ale v ostatním by měla v průběhu zápasu mít navrh, pro mě je favoritkou, ale nesmí přijít kolaps, jako předvedla myslím v Dubai nebo Dauha. Van Uytvanck se navíc podle mě úplně nepovedl vstup do sezóny a pokud bude Bondarenko držet míček ve hře, dostane se i k winnerům

Hradecká x Riske
Při vší úctě k Lucce, ta letos předvádí katastrofální výkony, viděl jsem pár zápasů i ve čtyřhře a tam má jen pasáže, kdy něco hraje, jinak vše stojí na Hlaváčkové. Riske na tom nění o moc lépe, ale hraje doma, mají celkem shodně s Luckou maximum druhé kolo na IW z loňska, ale já jsem s Luckou fakt skeptickej. Sázet doporučuji po dvou třech podáních Lucky, pokud jí bude chodit podání, udělala kus práce a je na dobré cestě z krize, jestli jí chodit nebude, tak jí Riske doma porazí.

Townsend x King

Nevidím důvod, proč by Townsend měla končit zrovna v tomto kole a s King, poslední tři roky zde vždy vyhrála první kolo proti slušným soupeřkám, daří se jí tady a King tady nic nic moc nepředvedla, naposledy v roce 2012 třetí kolo, jinak dvakrát konec v prvním a loni zde nestartovala, v roce 2014 Townsend vyhrála jediný společný zápas, a to na antuce na French Open.

Tsurenko x Babos
Tsurenko letos prohrála všechny čtyři zápasy na okruhu, vyhrála pouze své dva zápasy ve Fed Cupu, na druhou stranu prohrála s Vinci, Mladenovic, Lepchenko a Pironkovou, takže úplně jednoduchý zápas neztratila. Babos naopak vyhrála pár pěkných zápasů, ale poslední dva Hercog a Muguruzou prohrála, přičemž s Hercog se jí vyloženě nedaří. V IW Tsurenko loni skončila ve čtvrtfinále, Babos tu naopak končila v kvalifikacích, takže očekávám, že Tsurenko bude chtít ukončit serii porážek právě tady a právě s Babos, se kterou má bilanci 1:1, naposledy v roce 2014 vyhrála.

Vandeweghe x Bertens
Coco a Kiki se utkají v první kole, Kiki rozehraná z kvalifikace, kde měla pomalejší rozjezdy, nakonec ale v pohodě postoupila a Coco rozjetá z posledních Dubai a Dauha, kde si připsala pár hezkých výsledků, třeba nečekaným a nečekaně jednoznačným vítězstvím nad Karolínou Plíškovou, ale zase pak nepředvedla nic moc v zápase s Petkovic, i když prohra s Petkovic není ostudou, protože tam válela, tak výkon Vandeweghe se mi nezdál. Uvidíme, s jakou náladou zahraje tady, pro mě favoritka na postup. Navíc je doma a loni zde končila až ve třetím kole.

Strýcová x Sasnovich
Bára se utká s přemožitelkou Flipkens, já si ale myslím, že v pohodě hrající Strýcová nebude mít větší problém v zápase.

Gibbs x Dulgheru
Tak tady by měla potvrdit formu Gibbs, byl bych překvapen, kdyby jí dostihla únava v prvním kole, když zvládla kvaldu. Ale Flipkens nám ukázala, že to může přijít kdykoliv.


To jsou tedy zápasy, na které se zejména dnes zaměřím, hodně to bude o live sázkách, rozhodně mi přijde nejzajímavější zápas Townsend s King.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.03.2016, 14:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po letmem shlednuti losu ctyrhry je tam jeden na prvni pohled do oci bijici zapas, ve kterem se utkaji nase singlistky Allertova a Kvitova s parem Begu Olaru. Petra hraje ctyrhru, jak sama rika, protoze stejne nema trenera a Allertova se asi nechala ukecat, protoze tyhle dve k sobe potrebuji poradnou deblistku, jinak vubec nevim, co by se muselo stat, aby zitra neprohraly s celkem stabilnim parem z lonskeho roku. Kurz 1,6 na Begu/Olaru? No to je jako darek. Ma duvera je 10/10, radeji prohraju penize nez abych je nezkusil vyhrat tady, zejmena pote, co jsem uz letos videl Petru ctyrhru hrat. Doporucuji.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.03.2016, 9:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Previews – třetí hrací den:


Opět se mi nedostává času, ale rád bych poukázal na zajímavé zápasy, které si chystám sázet.


Allertová x Cetkovská
Allertová je ve formě, zatímco Cetkovská se opět vrací po zranění, podle mě tady nelze sázer na Allertovou za kurz 1,3, dokud nebude jasné, jak se vrátí Cetkovská, protože její hra se mi velmi líbí a vrací se po zranění tak často, že nám třeba v USA ukáže zajímavé výsledky jako loni. Tip směřuje ovšem na Allertovou, objektivně. Přání je Cetkovská a vydařený návrat.

Goerges x Giorgi
Asi se vyplatí sledovat, Goeges umí sama o sobě předvést, co znamená lidská tragédie na kurtu, když jí to nesedne a Giorgi naopak umí vystřílet i mnohem kvalitnější hračky, často ovšem i sebe. Pokud se Giorgi rozjede v prvních gemech, nebál bych se na ní vsadit.

Diyas x Loeb
O co méně vím o mladé Loeb, která drží letos bilanci 11:5 z okruhů ITF, o to víc vím o tragických výkonech Diyas. Na druhou stranu se jedná o premiéru Loeb na IW a Diyas si zde zahrála třetí kolo v loňském roce. Nicméně i kdyby se dostala do dalšího kola, tam si jí dá k večeři Azarenka. Uvidíme co Loeb, zda si bude chtít zahrát s ukřičenou Běloruskou a v zápase překvapí, moc lepších soupeřek v pavouku nečekalo.

Zhang x Parmentier
Zhang se po neuvěřitelném příběhu, který napsala na AO vrátila na menším ITF turnaj, který před týdnem vyhrála a měla by být připravená zabrzdit rozlet Parmentier. Bilanci mají ze dvou zápasů na antuce z roku 2011 1:1 a moc nám nenapoví. Těžko hlásat jasné vítězství Zhang, ale já věřím na pohádky a snad Zhang napíše další kapitolu. Má trochu smůlu v obrovsky rozjeté Parmentier, ale pokud bude hrát Zhang energicky jako na AO, tak se nebojím. Navíc si hodně odpočinula, v klidu se vrátila na ITF, kde ve finále porazila King, která včera předvedla velmi dobrý výkon.

Garcia x McHale
Tak tady se nám utká ve formě hrající McHale a kvalitou jí převyšující Garcia, která zase trochu hledá formu. Netroufám si tvrdit, že je někdo vyloženě favorit tady v současné chvíli. Ale rád bych viděl Garciu uhrát pár kol a hrát její dobrej tenis.

Puig x Lucic
Kdyby se tady historicky trochu víc dařilo Lucic, tak bych jí favorizoval, ale pokud Puig předvede lepší servis než poslední zápasy a ona ten servis má, známe ho z AO, tak by měla vyhrát, je to asi pro ní oblíbenější turnaj také, vyhrála jediný společný zápas a to na antuce v roce 2014, což nám úplně nenapoví. Asi bych tipoval Puig, ale Lucic nerad odepisuju předem, jí to prostě buď jde nebo třeba nepodá celý set. Nesejdou se ale na kurtu dvě soupeřky se super formou, Puig by se tu mohla opět odrazit k nějaké větší jízdě, v dalším kole ja vítězku čeká AKS, která je momentálně rozhodně hratelná.

Govorotsová x Gasparyan
Tady je favoritkou jednoznačně Gasparyan, která drží slušnou formu na rozdíl od soupeřky. Její jednoruční backhand by měl proklouznou do druhého kola.

Errani/Kalashnikova x Hsieh/Peng
Tady jsem jen zvědav na Peng, protože ta předvedla tak šikovnou ruku, že by mohla udělat nějaký zázrak na síti a holky by mohly vyhrát. Ovšem to by Hsieh musela přidat oproti singlu.

H+H x Flipkens/Ivanovic
Celkem pikantní první kolo pro oba páry, neboť ty se utkaly letos v Aucklandu a H+H celkem překvapivě padly. Na druhou stranu, Lucka opravdu předváděla něco hrozného v té době a neměla snad úder, o který by se mohla opřít. Takže já doufám, že si přenese to nejlepší do deblu a háčka v klidu vyhrajou.

Begu/Olaru x Allertová/Kvitová
Tohle už jsem psal a čekal sem, že kurz výrazně dropne. No je pravda, že naše holky se asi budou snažit nedostat soupeřky příliš do výměn a držet je dál od sítě, ale já si prostě nedokážu představit, že by mohly vyhrát. Jako teď vidím stát Petru nevěřícně na síti a stačilo k ní jen dostat míček jakkoliv jinak, než na smeč a byl jasný bod pro soupeřky. O Allertové hře na síti mám dost podobné mínění, takže ne, nemůžu změnit názor, i když vidím nástrahy, ale bez pořádné síťařky můžou vyhrát tyhle dvě spolu snad jen nehorázným výkonem protihráček a možná spojeným se zraněním. Uvidíme, teda bohužel asi neuvidíme, ale přál bych si zápas vidět.

Kerber/Petkovic x Chan/Chan
Opět spíše singlistky proti deblistkám, ale tady je úspěch Kerber s Petkovic, kdy se dostaly do finále v Brisbane, takže jim to asi funguje, ale tady bych je tipoval maximálně na jeden, spíše první set, pokud se dvojice Chan/Chan rozjede, bude velmi velmi těžké je zastavit.


Na všechny výše uvedené zápasy, zejména, ve kterých jsem dal jedné z hráček pozici favoritky, budu sázet resp. zápasy za tímto účelem sledovat. Ale dvě čtyřhry s českou účastí mě snad lákají nejvíce, ale i Chan/Chan, Gasparyan a asi i Kasatkina s vracející se Hantuchovou.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.03.2016, 15:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Značně se mi nedostává času na příspěvky, proto aspoň touto sranda formou upozorňuji na zápasy, které budu sledovat, na zítřek budou poctivé analýzy a sázkařský deník vyplněný.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.03.2016, 15:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....cz/ViewUsersTicketAction.do?idu=-73372160539&idb=-1&hash=23722069&t=dGlrZXQgMTIuMzcgemEgMTAwS8SNID8%3D%0A&data=QUtVOzEwMDtDWks7MTIuMzc7OA%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=N%2FImlVPqVHvJM5rOwT1cbQ%3D%3D&popup=1
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.03.2016, 13:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Předem se omlouvám za následující text, ale dneska jsem zjistil, že jsem se absolutně sám připravil o možnost mít přehled v sázkách k tomuto vláknu, k sázkám za vyšší vklady mimo toto vlákno a kompletně veškeré zbytky přehledu vzaly za své ve chvíli, kdy jsem musel začít sázet střídavě na bet365 na svém eurovém účtu, protože T.... neposkytuje mnoho live sázek v začátcích turnajů, zejména větších jako IW. Sice vím, že jsem v plusu, vím, že jsem ztrojnásobil bank, ale přepočítávat ještě k tomu kurzy z eurového účtu na bet365 je fakt těžký a já na to nemám čas, ani chuť.

Proto jsem se rozhodl, že tomuto vláknu po pár zkušenostech musím dát pořádný řád, který budu schopen dodržovat, ale hlavně, který zajistí přehled. Proto jsem se rozhodl, že:

(i) denně přidám alespoň tři previews rozsáhlejší, pokud se bude hrát slušně obsazený turnaj;
(ii) sázky budou výhradně na bet365 v eurech, přičemž počáteční bank bude 25,98 Eur (vyhledávám počáteční bank končící 5,98), protože je to rozsáhlá nabídka;
(iii) po konci každého hracího (sázecího) dne bude následovat odkaz na printscreen se stavem účtu a přiměřeně i s výpisem sázek a budu se snažit posílat odkaz na aktualizovaný sázkařský deník, asi ne denně, ale alespoň jednou za dva dny;
(iv) budu se snažit přidávat své tipy na všechny zápasy, které buď budu sledovat za účelem sázek, nebo budu mít jakýkoliv názor na zápas, o který se bude chtít podělit;
(v) každý zápas, který budu sázet live, bude předem s popisem uveřejňovat, nemělo by se stát, že na nějaký zápas zapomenu, ale vsadím na něj;
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.03.2016, 15:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Gasparyan x Vinci
Na tenhle zápas jsem zvědav, protože miluju herní styl Vinci, pokud je ve formě, ale poslední zápasy se mi zdá, že byla unavená a potřebovala i potrénovat i své základní údery, je pro mě otazník, jestli se dala dohromady a bude schopná ukončovat výměny na síti. Na IW se pravidelně dostává do 2. či 3. kola, ale žádný zázrak nepředvádí. Gasparyan ze hraje poprvé, první zápas zde nechala uhrát Govorotsovou čtyři gemy, ale to nebyla hráčka ani na řádné úrovni a hlavně ne ve formě. Vinci je otazník, poslední zápas prohrála s Chang, 142. hráčkou žebříčku, které se ani nějak nedaří, ale podle toho bych jí nesoudil, půjde o to, zda se dala dohromady nebo ne. Pokud bude více zakončovat výměny na síti než se rozčilovat, pak vyhraje, ale narazí na hráčku, které by to tu podle mě mohla sedět.

Konta x Brengle
Opět mám oblíbenou hráčku, Kontu, na kterou bych si před zápasem nevsadil, tady si ale myslím, že povrch bude sedět Brengle, podání Konty by se muselo rapidně zlepšit od posledních zápasů, aby na tomto specifickém tvrdém povrchu Brengle přemohla. Brengle bude podle mě stačit konzistentnost, pokud nebude moc kazit, tak toho oběhá opravdu o hodně a pro Kontu bude nesmírně těžké jí porazit, zejména udržet poměr winnerů a nevynucených chyb. Konta zde nastoupí k prvnímu zápasu, předchozí ročníky končila v kvalifikaci, Brengle zde porazila v prvním kole Doi a loni zde došla do druhého kola. I ten jeden vyhraný zápas na IW letos podle mě Brengle pomůže, jedině psychika nebo super výkon Konty jí podle mě zabrání vyhrát zápas.

Allertová x Kerber
Allertová se předvádí ve skvělém světle, smetla Petru Cetkovskou, což neberu jako zásadní, ale podala dost bezchybný výkon. Kerber zde končila loni i rok před tím už ve druhém kole, jen v roce 2013 se dostala do semifinále, takže u ní si také nejsem zcela jistý, jak se zde předvede, hlavně po posledních prohrách s Bencic a Zheng. Po výhře na AO má jistě dost povinností okolo a musí se s novou rolí světové dvojky popasovat, no šance má Allertové celkem slušné, ale Kerber by musela odpadnout spíše v hlavě podle mě. Kurz může být zrádný a dokázal bych si představit i velmi těsný zápas s množstvím ztrát servisů v určitých úsecích zápasu. Nicméně na Allertovou bych si takhle před zápasem nevsadil ani na výhru v jednom setu, ani na plusový handicap, na Kerber za ten nízký kurz si na ní zase nevsadím, protože si dokážu představit i napínavější zápas než nám říkají papírové předpoklady.

Puig x AKS
Tak co by se tady tak muselo stát, aby AKS vyhrála. Určitě by to musel být horší výkon Piug, která by si netvořila tlak svým prvním podáním, v prvním zápase pro mě trochu překvapivě smetla Lucic ve dvou setech, takže hraje hodně v pohodě. AKS vyhrála právě od prohry v Sydney právě s Puig jediné dva sety, a to když ve Fed Cupu porazila tragickou Radionovou 2:1. Následovaly ale další prohry a podle mě nám nic jiného nepředvede ani tady, to by musel být obrat o 180% a to v její situaci bude velké překvapení.

Pironkova x Bacsinszky
Pironkova není ve špatné formě podle mě, poprvé se zde dostala do druhého kola, zatímco Timea prostě není ve formě z minulého roku, kdy se zde dostala do čtvrtfinále, kde vypadla se Serenou. Na druhou stranu si trochu myslím, že Timea by zde mohla uhrát nějaké to kolo, aby získala půdu pod nohama. Nebo jinak, kde jinde by se jí to mělo povést, když né tady. Timea by mohla donutit Pironkovou k chybám, pokud jí vydrží vracet míčky, veřím, že přidá něco navíc a vyhraje. Ovšem je to podle mě trochu sázka na minulost a lepší budoucnost a zásadní zlepšení. Na to opět vsadit před zápasem podle mě nestojí za to, protože kdybych musel vsadit, tak si radši vyberu Pironkovou s kurzem 2,5 než Timeu za 1,7, šance vydím 50:50.

Bencic x Davis
Bencic jasná favoritka, mám jen strach o její první podání, jinak by měla Davis přehrát, i když všechna čest k výkonu, jaký zde Davis předvedla v prvním kole. Jestli se ale Bencic dobře naladí, vyhraje, je podle mě jen otázkou v jakém poměru. Viděli jsme letos ale i Bencic pěkně se vztekat opět, právě první podání podle mě bude klíč k psychické pohodě.

Karolína Plíšková x Rogers
Karolína se snad vzpamatuje a obhájí alespoň pár kol tady, loni se zde dostala mezi posledních 16 hráček, před tím do třetího kola. Je objektivně velkou favoritkou, ale jestli podá tak laxní výkon, jako umí, tak jí nepomůže ani svěcená voda. Opravdu velmi, ale velmi nerad sázím na Plíškovou, snad kromě Fed Cupu, kde poslední dobou ukazuje konzistenci. Jinak její otrávený výkon upřímně nesnáším a je to pro mě zbytečně přeceňovaná hráčka, že vystřílí z kurtu kohokoliv, to víme, ale že by měla povahu šampiónky? Podle mě vyhrává jen zápasy, kdy se jí daří a jakmile to tam nepadá z prvního servisu, tak není plán B a je otrávená a kašle na to.

McHale x Muguruza
Potkají se hráčky, kde je úplně jiný level nejlepšího tenisu, ale potkají se ve chvíli, kdy je McHale prostě psychicky úplně nahoře po výhře nad Garciou a Muguruza se hledá po úžasné loňské sezóně. Tak nevím, jestli zde nemůže dojít na překvapení. Rozhodně pro mě není sázka na Muguruzu za 1,22 jakkoliv hodnotná, McHale za kurz 4 je zajímavá z toho pohledu, že hodnota kurzu se budu držet kolem dvou na její výhra se bude držet i po nějakém tom případném breaku pro McHale, pokud by Muguruza viditelně byla mimo. Vidím to nějakých 60:40 pro Muguruzu.

Stephens x Bouchard
Stephens je ve velké formě letos, hrála tři turnaje, první vyhrála Auckland, pak prohra v prvním kole s Wang a nakonec výhra v Acapulcu, kde zdolala ve finále super rozjetou Cibulkovou. Bouchard taky vyhrává, vyhrála snad více zápasů než za celý loňský rok, jak někdo psal, ale je nejsou to žádné super výkony v těžkých zápasech s nějakýma lepšíma hráčkama. Stephens také nemá extra skalpy, ale celkem jednoznačně si jde za svým letos, že by konečně zúročila nesporný talent pořádně? Pokud nepostihne Stpehens syndrom prvního zápasu po vyhraném titulu, tak jí velmi, ale velmi věřím, historicky se jí tu velmi daří navíc.

Azarenka x Diyas
Pokud Azarenka není zcela mimo, tak musí Diyas rozdrtit a já budu koukat po nějakém underu.

Zhang x Wozniacki
Podle mě se jedná o zápas 50:50 a přitom je kurz na Zhang 3,5 a na Wozniacki 1,28. Takže asi tak… Zhang měla světlé momenty v zápase s Parmetnier a měla zásadní problémy zejména po razantních úderech Parmentier. Toho se od Woznicke obávat rozhodně nemusí, podání bych se taky nebál, takže ne úplně poslušné první podání Zhang by nemělo tak trápit, ani returny by neměly létat od Wozniacké na winnery. Já tu věřím Zhang hodně, ale pokud prohraje první set, tak rozhodně vidím obrovskou šanci na výhru ve druhém s kurzem ke 4. Já si asi zkusím zahrát Zhang na výhru, ale jen v případě, že budu vzhůru.

Ivanovic x Giorgi
Tady bych se hodně koukal na Giorgi, dokázala držet míček v kurtu v předchozím zápase a Goerges přehrála, to je vždycky nebezpečné a Ivanovic toho tolik neoběhá, takže by mohla mít zásadní problémy s jejími rychle hranými razantními údery.

Atawo/Spear x Allertova/Kvitová
Proti našim holkám se postaví další sehrané deblistky, v lepší formě hrající než při předchozím zápase, kdy jsem tak pěl ódy na nemožnost úspěchu českého páru, tady je kurz proti našim holkám pod 1,4, ale i tak je podle mě hodnotný v rámci tiketu o dvou zápasech.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.03.2016, 10:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dalsi hraci den za nami, nektere favoritky dost jednoznacne vyvratily mou kritiku a dostaly svym rolim a to dost jednoznacne.

Konta vubec nedbala mych obav a tipu a smetla Brengle, Allertova potvrdila super formu a vyuzila slabsich chvil Kerber, otocila i druhy set, coz si myslim, ze je vubec nejlepsi pocin. Ale nevidel sem zapas. Budu se tesit na hrozne vypadajici Allertove servis v dalsich kolech, vypada to, ze nam vyletla dalsi holka, super.

Vinci tak tak ubojovala Gasparyan, Bacsinszky jednoznacne nedala na me pochybnosti o forme a dovolila Pironkove tri gemy, Azarenka jich dovolila Diyas vice, ale porad to stacilo na muj under 18,5. Nejvetsi zklamani je pro me vykon Stephens a prohrala i dalsi prvni zapas po vyhranem titu. Do ted presne nechapu, jak mohla prohrat prvni set, kdy Bouchard podavala prvni servis pod 50% a hrala sice aktivne a s chuti, ale proste sem tam videl velky prostor pro Stephens, ta mela dost nepochopitelne pasaze, kdy hrala tak pasivne, ze to bylo neuveritelne. Druhy set ztratila asi z peti matchballu na svem podani, me ztratila 10 euro, ale jedine, co sem tusil byla ztrata podani jejiho podledniho podani, ale vsadit se mi na to nechtelo, desne necitelny zapas, Bouchard zatim ale sla a aktivita vyhrala, podle me nad kvalitou, ale to je ke cti Bouchard.

Ivanovic si poradila s Giorgi doslova o dva micky v TB tretiho setu 7:5.

Zhang mi zachranila znacnou sumu penez vsazenou mimo toto vlakno i v ramci tohoto vlakna, kdyz se ji nejak podarilo nevyhrat prvni set, resp. po vlastnich nevynucenych chybach. Psychika se ukazala, ale kdo vsadil na Zhang za kurz asi 10 na zapas po prvnim prohrsnem setu nebo 4 na druhy set, jiste je spokojen. Ja s kurzem 2,75 na zapas tak spokojen nebyl, kdyz Zhang nevyuzila asi pet breakballu na 5:3 tusim, a to v prvnim setu, aby ho nakonec ztratila 4:6. No nakonec to ubojovala, kdyz jsem usnul v polovine druheho setu, jisty sem si ale nebyl, to se priznam.

Bencic ubojovala zapas s Davis, opet sem nevidel zapas, McHale potvrdila ma slova o forme, kdyz vyhrala ve dvou setech nad Muguruzou a ted musi neco udelat, aby se vratila do predchozi formy.

Nase holky byly tak hodne a konecne lehce prohraly ctyrhru podle predpokladu.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.03.2016, 20:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Teprve jsem se dostal k dnešním zápasům a vidím to následovně:

Petra Kvitová by mohla být nepřekonatelné problémy s Larsson, pokud sázka, tak na Larsson zřejmě.

Gibbs je ve velké formě a myslím, že by Yaroslavu Shvedovou mohla udolat, ovšem nebude to zřejmě lehké. Uvidíme, jak na tom budou returny.

Bára by měla zdolat Naru, věřím, že bude schopná zakončít výměny, ale střetnou se dvě hráčky ve formě, takže i když by měla mít Bára kvalitu jasně na své straně, snad se Nara nechytí hned od začátku zápasu.

Jankovic se utká s Coco Vandeweghe a já věřím, že Coco z pozice lekhého kurzového outsidera postoupí dále. Líbil se mi její sebevědomí výkon, ale Jankovic se nedá zadarmo, bude muset ukázat trochu víc bojovnosti, ale hlavně si ponechat jisté podání a čisté údery.

Halep se utká s Makarovou a bude to zápas pravdy, vyhrát potřebují obě, favoritkou jasně Halep, ale ta také dokáže letos pěkně vybouchnout, tak uvidímě. Halep se ale asi nedá, Makarová by potřebovala mnohem lepší formu ještě.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.03.2016, 16:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přehled dnešních zajímavých zápasů:

Pro mě je dneska zajímavý turnaj na tvrdém povrchu v San Antoniu, kde se utkají

Flipkens s Duque-Marino
Tady bych očekával snadné vítězství Flipkens ve dvou setech, takže nějaký záporný handicap se mi bude líbit či sázka na výhru ve dvou setech.

Ostapenko x Konjuh
To jsou dva talenty, které pálí ostrými, ale výsledky posledních dnů hovoří pro Ostapenko, nicméně tady bude potřeba hlídat, že je Ostapenko soustředěna a trpělivá v rámci jejích možností, komplikace by mě nepřekvapily.

Crawford x Beru
Begu se příliš nedaří a kvůli tomu pro mě není jasnou favoritkou, Crawford umí přitlačit na pilu a pokud se jí bude dařit, nevím, zda bude mít Begu sílu vzorovat celý zápas.

DellAcqua x Pironkova
DellAcqua se vrací na kurty v roce 2016 prvním zápasem proti Pironkové, která sice nezáří výsledkově, ale nerozehranou by měla porazit. Průběh zápasu napoví, zda při návratu bude překvapení či naopak přijde vhod sázka na nějaký under.

Han X.Y. x Falconi
Tady těžko soudit, zda se Falconi vymaní z podprůměrných výkonů, letos nemá pořádný skalp na svém kontě, snad jen tehdy z formy hrající Vandeweghe na úplném začátku roku. Falconi by měla dominovat, ale to by se jí muselo dařit...
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.03.2016, 17:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ivanovic se utká s Plíškovou ve čtvrtém vzájemném zápase, přičemž Plíšková vyhrála všechny tři předchozí zápasy, naposledy v Sydney hladce 6:2 6:4. Plíšková zde navíc loni prorazila až do osmifinále, kde prohrála s pozdější šampionkou Halep, rok před tím prohrála s Li. Ivanovic tu pravidelně skončila poslední tři roky právě v tomto kole, ve třetím, a to na raketách ranařek jako jsou Barthel, Stephens a naposledy loni Garcia.

Ivanovic postoupila do třetího kola přes velmi, velmi těžkou soupeřku na letošním IW - Giorgi, z matchballu otočila zápas. Psychická odolnost je tedy spíše na její straně, ale to obecně, Karolína podle mě ve chvíli, kdy se jí nedaří, tak se zápasem moc neudělá. Karolína se tady snaží napravit pokaženou část sezony, kdy se po slavném vítězství ve Fed Cupu nechala několikrát postupně vypráskat ve dvou setech. Ale tady se jí daří, povrch jí sedí, vysoké odskoky jí nabíjejí na její razantní údery, má čas se dostat k míčkům. Na druhou stranu Ivanovic jsem viděl letos odehrát horší zápasy, ale také velmi dobré, kde úřadoval super forehand, ale neztratil se ani horší backhand kolikrát.

Takže je to takový zápas 50:50 pro mě, protože objektivně bych favorizoval Plíškovou, na druhou stranu mentální převahu bude mít Ivanovic a dal bych jí šanci v takových těch mezihrách, kdy se úplně nedaří, asi bude mít snazší zahrát winner, když si rozběhá Karolínu. Je tady opravdu dost těžká volba, Ivanovic taky může odpadnout po včerejšku, Giorgi porazila dost kvůli slabosti Giorgi ukončit zápas, to sem si jistý, ale podle mě bude vzdorovat a Karolíně má šanci to otrávit. Asi opravdu vynechám sázky na tento zápas, ale tip Ivanovic.
wade
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.1.2015
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3Hodnocení kvality tipů: 33.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.03.2016, 17:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bencic x Rybarikova
Bencic by měla udolat Rybarikovou, zápas bude rozhodně o Bencic, jak bude v pohodě. Výhra by jí ale neměla uniknout, byť si to může komplikovat.

Konta x Allertová
V předchozím kole sem kritizoval Kontu a říkal, že by se musela zlepšit, aby mohla pomýšlet na úspěch, jenže Brengle úplně přejela. Těžko říct, jestli si Brengle nevzala volno. Allertová naopak porazila Kerber, což se možná dalo trochu čekat, ale nikdo asi nečekal, že Kerber odehraje další tragický zápas v řadě, resp. že zápas prohraje. Allertové ale patří všechna čest. Myslím, že bude schopná držet si svůj vysoký standard, jenže si říkám, jak se s tím asi vypořádá Konta. Ta dokáže zářit na podání, ale také být horší na returnu a pokud nepředvede super výkon na podání, tak pak se může dostat do velkých problému. Takže aktuální forma jde asi za Allertovou, ale není to na sázku na ní, na druhou stranu to není na sázku ani na Kontu za 1,5. Kdo tuší, jak se bude zápas vyvíjet, tak klobouk dolu, já nevím. Jen bych si myslel, že bude dost gemů odehraných.

Svitolina x Vinci
No to je další do řady zápasů, kde mám dvě verze. Obě hráčky se dostali z problémů v předchozích kolech. Svitolina podle mě hraje všelijak, ale vyhrává. Vinci se podle mě zase nemůže chytit pořádně poslední zápasy.

Svitolina zde má větší úspěchy a už normálně toho oběhá neskutečně, natož tady. Vinci styl mi naopak maximálně sedí na rychlé povrchy, kdy je schopná zaútočit a dohrát si to na síti. Jenže tady moc nevím, jestli se bude tak často dostávat na síť a to je má největší obava. Její backhand slice bude odskakovat výš, její forehand dobře umístění stejně horko těžko dostane Svitolinu do takových problémů, aby Vinci jen tak dohrála na síti výměnu.

Jenže, Svitolina je schopná pasáže zápasů kupit na její poměry nevynucené chyby, což ostatně obě, může se dostavit únava u Svitoliny, ta hrála dlouhý turnaj zakončený výhrou nad Bouchard. No, favorizuji Svitolinu, vše jí hraje do karet - povrch i forma neforma Vinci, ale nesmí pustit začátek zápasu, to by pak bylo zle.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy