Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book sázkařům ZDARMA / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
PIŠ TIPY na K2 = zřídit FREE sázkařský deník ... a třeba být v budoucnu blogerem

 
Přidat nové téma Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> PIŠ TIPY na K2 --- PRODÁVEJ své TIPY na K2 --- KUPUJ placené TIPY = informace ZDE!
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 24
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 17
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 106
Vklady: 410.5 unitů
Výhry: 360.345 unitů
Profit: -50.16 unitů
Yield: -12.22 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 11196
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 301.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 26.04.2016, 14:43 Předmět: PIŠ TIPY na K2 = zřídit FREE sázkařský deník ... a třeba být v budoucnu blogerem
Pište tipy na sázení
Citovat

Máte dobré tipy na kurzové sázení? ANO? Chcete mít sázkařský deník nebo psát tipy na K2 do sportovních částí?
FREE deník je cesta ke vlastnímu placenému blogu, ale vydělávat na svých tipech začnete ihned.CHCI zřídit sázkařský deník a psát tipy/psát tipy do sportovních částí K2, co mám udělat?
Kontaktujte admina K2 "propitak" na e-mailu kolemdvou@kolemdvou.cz, kde uvedete váš nick a stanovíte si cenu TIPSMS = váš výdělek (min. 1 kredit, kdo si nestanoví, bude 1 kredit).
Zřízení sázkařského deníku je zcela ZDARMA.


Následně do 3 dnů (obvykle do několika hodin) vše připravím, nastavím a zašlu vám e-mailem instrukce. Informace k TIPSMS a SMS tipům níže.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

V souvislosti se spuštěním SMS tipů z fóra K2 od 1.5.2016, dává web K2 možnost každému sázkaři vydělat si peníze za své tipy.

Kolik si můžete vydělat?

Když K2 účtuje výdajové paušály (rok 2017) = odměna 60 % z ceny TIPSMS a nepotřebuji fakturu
Když K2 účtuje daňovou evidenci (od roku 2018) = odměna 70 % z ceny TIPSMS a potřebuji fakturu
(pozn. - K2 v roce 2015 dosáhla obratu z prodeje tipů cca 1,3 mil. Kč = z této částky dostali blogeři/moderátoři/autoři tipů cca 800 tis. Kč vyplaceno, což je jasná ukázka kupní síly webu a důvod, proč na K2 prodávat své tipy. V roce 2015 uskutečnilo alespoň jeden nákup tipů přes 700 unikátních osob. Pravidelných platících odběratelů tipů je cca 300.)

POZOR: zrealizovali jsme "prodejní mailový TIPautomat", který bude určený především pro zahraniční klientelu. Má vize a cíl je, spolupracovat pouze s CZ/SK sázkaři a v budoucnu se plně zaměřit na prodej jejich tipů zejména do zahraničí. A to se bude týkat i obyčejných FREE deníků, cena TIPSMS bude cenou za doručení holého tipu na e-mail zákazníka.

TIPautomat (www.bettingtour.net) je na kreditový systém, vše maximálně uživatelsky jednoduché a přehledné. Pouze v angličtině, s marketingovým zaměřením na cizince.

Tedy psát tipy na K2 bude mít pro CZ/SK sázkaře ještě větší smysl, význam a finanční přínos.


Cena TIPSMS = určíte si vy, autor tipů v kreditech (1 kredit = 2 Kč)
- Například bude vaše tipy odebírat v průměru 20 uživatelů za měsíc, stanovíte si cenu 3 kredity za jeden TIPSMS a za měsíc odešlete 30 tipů = 20 * 3 * 30 = 1800 kreditů * 2,- Kč = 3600 Kč a z toho 60 % pro vás odměna = 2160 Kč dostanete vyplaceno na bankovní účet/skrill/paypal.
- cenu TIPSMS lze změnit pouze 1x za měsíc
- Kolik si vyděláte samozřejmě závisí na poptávce po vašich tipech. Uvedená % odměna se vypočítává z doručených SMS tipů na mobilní telefony zákazníků.
- Orientační kalkulačku výdělku si můžete stáhnout na odkazu http://www.kolemdvou.cz/SMS-vypocet-zisku.xlsx, můžete zde měnit cenu v kreditech, počet zákazníků a počet odeslaných tipů, zbytek počítá kalkulačka automaticky.
- Odměna se vyplácí, když dosáhnete počtu prodaných TIPSMS min. 1000 kreditů. Stačí poté kontaktovat admina.

Výhody prodeje tipů přes K2
  - zachování 100 % anonymity autora tipů
  - žádné časové a finanční zatížení s komunikací se zákazníky, evidencí objednávek, přijatých plateb, "vedení účetnictví" a zejména nulové náklady do marketingu (reklama)
  - odbourání negativní komunikace s nespokojenými zákazníky
  - dobrá kupní síla na K2, pokud máte kvalitní tipy
  - prestiž a určité jméno K2
  - cenu si určuje autor tipů
  - jednoduchost, rychlost a přehlednost zadávání tipů, vyhodnocování a statistik


Nevýhody prodeje tipů přes K2
  - "jen 60 až 70 %" provize (je třeba brát v úvahu, že K2 je plátcem DPH a cca 20 % z ceny jde rovnou státu na DPH, pak jsou další odvody (sociální a zdravotní pojištění, daň z příjmu)
  - nezískáte přímý kontakt na zákazníky

Co je TIPSMS a DORSMS?
To je popsáno na http://www.kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?t=36589


Jak je to s daněmi a pojištěním?
Charakter psaní tipů a jejich prodej, není formou zaměstnání, ale samostatné činnost (zkonzultováno s daňovým poradcem), tedy autor tipů má povinnost tyto příjmy zdanit. Do určité hodnoty danit nemusíte, viz například článek ZDE. Pokud budu potřebovat fakturu, lze ji vystavit bez podnikání/IČ viz článek ZDE.


Proč "jen 60 nebo 70 %" odměna?
K2 je plátcem DPH, tedy z každé 100 Kč jde rovnou státu cca 20 % jako DPH, zbyde cca 83 Kč. Z této částky autorovi tipu vyplatíme 60 Kč (70 Kč), zbyde cca 23 Kč (13 Kč) a dále je třeba odečíst daň z příjmu, sociální a zdravotní pojištění = K2 má z každé 100 Kč čistého cca 11-13 Kč. Proto naše nabídka pro vás je 60 % (70 %).


Kde a jak budu SMS tipy na K2 psát a posílat?
Odesílání tipů probíhá přes tmavě hnědé tlačítko "Zaslat tip".
- moderátoři K2 - blogeři K2 a SMS sázkařské deníky
Následně vyberete počet tipů, které chcete v jeden moment poslat (až 5 tipů sólo nebo AKO).
Následně se zobrazí odpovídající počet formulářů pro zadání tipů, vybíráte/zadáváte datum, čas, sport, ligu/turnaj, vlastní tip včetně uvedení tipu, kurz, vklad.
Poté kliknete na "Odeslat tip(y)".
Zobrazí se náhled před finálním odesláním.
Pokud vše shledáte správně zadaným, finálně tipy odešlete kliknutím na tlačítko "Odeslat tip(y)" = tip se zaznamená do databáze a odešlou se SMSky.

Tipy se zasílájí v předem určených fórech/tématech (sdělím kde), zadávají se pouze holé sólo nebo AKO tipy bez textové analýzy. Textovou analýzu můžete doplnit po odeslání tipů úpravou příspěvku. Tip lze zadat min. 30 minut před oficiálním začátkem.

S ohledem na cenu DORSMS (cena dle počtu znaků v SMS zprávě), doporučujeme zadávat text tipu úsporně, ale pochopitelně pro zákazníka. Dlouhé AKO tipy zadávat po jednom samostatném formuláři.


Co když uděláte při zadání/odeslání v tipu chybu?
Pokud je to drobná chyba (např. druh sportu), oprava je možná = napsat na kolemdvou@kolemdvou.cz u jakého ID tipu opravit a na co.
Pokud je to chyba závažná (např. špatný kurz, špatný vklad, špatně zadaný vlastní tip či chybí vlastní tip), tak je nutné, abyste zaslali tzv. "opravný tip", což bude mít pro vás následky.


Jak zadám "opravný tip" a jaké následky to bude mít?
Samozřejmě bych byl rád, abyste tipy zadávali maximálně pečlivě a správně a aby opravné tipy nebyly třeba. Pokud uděláte závažnou chybu, je nutné zaslat tip nový, ale je nutné zaškrtnou u tipu "Oprava tipu?"
A teď to důležité: příjemce opravného tipu neplatí nic (neplatí DORSMS ani TIPSMS), a naopak vy jako autor tipu platíte DORSMS
Tyto opravné tipy se odečítají z vašeho kreditů vašeho účtu (i do mínusu), později toto vyúčtuji = vyplatím méně na odměně.
Je tedy nutné zadávat do formuláře tipy opravdu velice pečlivě.


Jak probíhá vyhodnocování tipů = přidávání výsledků?
Všechny zaslané tipy přes formulář bude vyhodnocovat autor tipu ve svém profilu na odkazu http://www.kolemdvou.cz/chat/profile.php?mode=editprofile, kde je záložka "Vyhodnocování tipů ve fóru".
Kliknete na "Vyhodnotit tipy", pak zadáte výsledek zápasu (text) a vyberete zda je tip OK nebo 1/2 OK nebo VOID nebo 1/2 KO nebo KO.
U AKO tipů, kde jeden tip bude VOID a zbylé OK, tak takový tip vyhodnotím já ručně v admin prostředí (upravím zadaný kurz dle zadání a vyhodnotím) - nutno mě upozornit vzkazem/mailem.
Špatně zadané tipy vyhodnotíte jako VOID a do výsledku uvedete "špatné zadání".
Když uděláte ve vyhodnocení chybu, zašlete na e-mail kolemdvou@kolemdvou.cz požadavek na opravu vyhodnocení s uvedením ID tipu a jak vyhodnocení mám opravit, opravu vyhodnocení provede propitak.


Kde najdu přehled prodaných TIPSMS?
To najdete také v profilu na odkazu http://www.kolemdvou.cz/chat/profile.php?mode=editprofile, případně napsat na kolemdvou@kolemdvou.cz


Co když budu chtít můj výdělek přeměnit na kredit pro SMSky, abych si mohl objednat cizí SMS tipy?
Bude možnost i směnit odměnu za kredit pro vás, tam pak měním poměrem 1:0,80 ... z příkladu 1800 TIPSMS kreditů přeměním na 1440 kreditů pro vaše SMSky.


Kde budou přehledy a statistiky zaslaných tipů?
Stačí kliknout na nick sázkaře kdekoli ve fóru nebo na zelené tlačítko u každého nicku v příspěvku


Jak získám zákazníky, uděláte mi reklamu na K2?
Tato nová služba bude více inzerována, dávána do newsletterů K2 a více promována na K2. Budou zasílány měsíční tabulky podle profitu/Yieldu.
Nejlepší reklamou jsou dobré tipy, tedy pokud budete mít kvalitní a ziskové tipy, jistě získáte nové zákazníky.


Co "konkurenční" e-mailová notifikace ZDARMA, LITE a FULL?
Pro obyčejné zájemce - sázkaře o prodej svých SMS tipů (mimo blogery/moderátory) je postup takový:
- zasíláte nejprve své tipy přes formulář a můžete/nemusíte psát textové informace a analýzy k tipům do FREE sázkařských deníků, tato část je zcela veřejná a ostatní uživatelé K2 mohou využívat mailovou notifikaci LITE nebo FULL = sledovat vás
- po nějaké době, obvykle když vás začne mailovou notifikací/SMS tipy sledovat více než 30 osob (kolik osob vás sleduje, tak zjistíte v dolní části stránky ZDE) a vaše tipy budou mít smysl/budou ziskové

Selským rozumem řečeno: "Nejprve potřebujete zaujmout návštěvníky K2 svými tipy, vybudovat si určitý počet sledovatelů vašich tipů a teprve potom je možné přejít na neveřejnou čistě placenou verzi."


OK, BERU, CHCI zřídit SMS sázkařský deník, co mám udělat?

Kontaktujte admina K2 "propitak" na e-mailu kolemdvou@kolemdvou.cz, kde uvedete váš nick a stanovíte si cenu TIPSMS = váš výdělek (min. 1 kredit, kdo si nestanoví, bude 1 kredit).
Zřízení sázkařského deníku je zcela ZDARMA.


Následně do 3 dnů (obvykle do několika hodin) vše připravím, nastavím a zašlu vám e-mailem instrukce.
_________________
E-book


Naposledy upravil propitak dne 15.11.2016, 8:29, celkově upraveno 36 krát.
Tipsport
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> PIŠ TIPY na K2 --- PRODÁVEJ své TIPY na K2 --- KUPUJ placené TIPY = informace ZDE! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com


Sponzor K2Výměna odkazů:

online sazeni
Vtipy
Tipy na sázení
Wetten Tipps
Betting tips
Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.