Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
ME vo futbale (Francuzsko 2016)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.06.2016, 11:18 Předmět: ME vo futbale (Francuzsko 2016)
Pište tipy na sázení
Citovat

Ak chcete dychberuci popis muzstiev, doporucujem, aby ste zavitali na stranu eurofotbal.cz, ale to uz vacsina z vas velmi dobre ovlada. Ak vsak chcete trochu iny pohlad na vec, potom sa budem snazit posluzit rovnako ako dobre ako spominana stranka z pohladu informacii.

///

Skupina A, t.j. domace Francuzsko, Svajciarsko, Rumunsko a Albansko. Francuzi su aj napriek problemom so stopermi absolutnymi favoritmi a nielen (alebo aj vdaka tomu) skupiny, ale aj celych ME. Nevidim slabinu, lahka skupina dokonca tlmi domace ocakavania, resp. ulahcuje cestu v prvych zapasoch, kde bude tlak na vysledok najvacsi. V tejto skupine, resp. pri kluci ME, sa snad ani neda nepostupit. Okrem ineho, so SUI sa im dlhodobo dari, t.j. s timom, ktory vyzera papierovo najsilnejsie. Je to uz taky tradicny turnajovy super FRA z poslednych rokov SUI hraju na remizu 0:0, ktora v poslednych zapasoch vacsinou obom timom s prehladom staci a vyhovuje.

Osobne cakam viac od Albanska nez od Rumunska. Pre Albancov je sampionat vacsim uspechom, vyhodu maju aj z pohladu toho, ze ich hra sedi proti favoritom, vid vysledky pocas kvalifikacie prave s krajinou galskeho kohuta, ale aj senzacna vyhra v Portugalsku a mohol by som pokracovat. Na druhej strane, to moze byt problem prave v zapase s Rumunskom, ktory moze rozhodovat o postupujucom z 3.miesta. Ak neprekvapia FRA/SUI tak, ze uchmatnu vsetky 3 body, potom s ROM budu musiet hrat na vyhru, co samozrejme nevedia, resp. im to nesedi.

Skupina na papieri underova, avsak FRA sa budu snazit ukazat, ze su pripraveni a maju tie najvyssie ciele. Tazko si predstavit skupinu, kde si tim moze zdvihnut sebavedomie pred klucovou fazou, nez prave skupinu A z pohladu favorita.

///

Skupina B, Anglicko, Wales, Rusko a Slovensko. Skupina, ktora sa mojim okom cita najlahsie. Anglicko, ktora by vzdy malo, ale v poslednych rokoch z toho nikdy nic nevzislo. Rusko, ktore je nepochopitelne kurzovo nadhodnotene oproti dvom novacikov zaverecneho turnaja. Znova, ako u Albanska, novacik ma v sebe nieco, co bezni ucastnici tazko mozu na sampionat priniest, resp. sa tym pysit. Ono sa to tazko popisuje, niekto to moze pomenovat ako odhodlanie, max. nasadenie, neutuchajucu vieru atd.

Anglicko nema nic jasne, Rusko by malo tahat za najkratsi koniec a Wales/Slovensko sa budu snazit zaskocit vsetkych - expertov, fanusikov, ako aj samych seba.

///

Skupina C, Nemecko, Polsko, Ukrajina a Severne Irsko. Skupina, kde chyba presne to, co nechyba skupine B. Skupina totiz ma jasneho favorita, ktory sice moze zakopnut s POL/UKR, avsak nemoze stratit s NIR. NIR len tazko uhraju viacej ako bod a vybrat si medzi POL/UKR je naozaj zapeklity rebus. Mam den, ked davam prednost POL, avsak na ten dalsi sa nazor stoci skor k UKR a takto stale dokola.

///

Skupina D, Spanielsko, Cesko, Turecko a Chorvatsko. Cechom neverim, avsak v skupine su stale Turci, ktore tipy proti Cesku mozu velmi lahko splachnut do ... Chorvatsko takisto nema moju plnu doveru - je to jeden z mnohych timov, ktore maju sice extremnu silnu stranku hru, najma z pohladu mien, avsak absentuje nadstandard vsade inde. Spanielsko ako divak neoblubujem, CRO/CZE/TUR nemaju v sebe ten skryty potencial, aby ESP nejakym sposobom vyrazne ohrozili a ak aj ano, su schopni pomrvit zvysne zapasy.

///

Skupina E, Taliansko, Svedsko, Belgicko a Irsko. Podcenovani Taliani, avsak skor fanusikmi, nez bookies. Belgicko, tradicne neskutocny hype, ktory nema zmysluplne opodstatnenie. Svedsko, jednoducho ma Zlatana, to staci. Irsko, teoreticky absolutne bez sance, prakticky to uz nevyzera uplne najhorsie.

Hodnota lezi na Iroch, prip. Svedoch, o tom som viac-menej presvedceny, otazkou zostava, ako toho vyuzit.

///

Skupina F, Madarsko, Rakusko, Portugalsko, Island. Na pohlad skupina, ktora nepatri na euro. Dve prekvapenia, novy vietor a vacsinou pomerne nudne Portugalsko hrajuce na 0:0/1:0, minimalne v kvalifikaciach bezny jav. Ked je v skupine prilis mnoho ciernych koni a absentuje "preverena" kvalita, resp. futbalove velmoci, tazko sa z toho da vyrobit nieco zazracne a hyperhodnotne. POR/AUT by nemali mat problem, drobna hodnota mozno lezi na AUT ako vitaza skupina, avsak nic, po com by som musel bez rozmyslu skocit. Podobna situacia je ohladom 3.miesta, avsak HUN ma rozhodne slabsi kader, takze by som svoj pohlad opieral skor o pocit, resp. zelanie, nez o fakty a nadobudnute informacie.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.06.2016, 19:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Francuzsko to win Euro 2016 @4,2 (2/10 - betfair SB)
Portugalsko to win Euro 2016 @19,0 (1/10 - MB)


Napokon dnes nebolo dostatok casu, takze len toto - k skupine A aj tak nie je, co by som tipol pred jej ostrym startom a k tym dalsim budem moct doplnit tipy do zahajenia prveho zapasu.

Francuzi a Portugalci maju pomerne jednoduche skupiny, v pripade, ze obidva timy skupinu vyhraju, nemozu na seba narazit skor, nez vo finale, co je zakladom dobrej dvojice/trojice/stvorice pri tipoch na celkovych vitazov. Francuzi maju najkomplexnejsi tim, domace prostredie bude vo vyradovacej faze vyhodou, Portugalsko je tak trochu v ustrani po mnohych sklamaniach z rokov minulych, kde Cristiano bol na vsetko az prilis sam + nebol este vnutorne pripraveny dokazat, ze na vysledok nie je nutne mat vzdy len tim plny hviezd. Vo vyradovacke su POR extremne silnym superom, problemom vacsinou boli skupiny, format, ako aj superi (AUT/HUN/ISL) ma utvrdzuju v tom, ze je to velmi dobra investicia.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 2:29, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.06.2016, 15:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rusko nepostupi zo skupiny @3,1 (5/10 - T....)
Rusko 4.miesto v skupine @4,0 (3/10 - Doxxbet)


M.Duris - Slovensko (najlepsi strelec) @7,0 (2/10 - betfair SB)


Uz som to pisal. Rusi podla mna nemaju co ponuknut. Pripravny zapas s Ceskom ma v tom len utvrdil. Slovensko s Walesom staviam na vyssiu uroven, viacej netreba dodavat. Rusom chybaju dvaja tvorivi stredovi hraci, zostal im viac-menej jeden jediny (Shatov), prestarnuta obrana a brankar, ktory dokaze zachytat nadpozemsky, ako aj tim totalne potopit.

Michal Duris je cislom jedna v utoku. Ako hraca ho nemusim, nasa repre na goloch utocnikov nestoji, avsak, stale je najpravdepodobnejsie, ze goly da ten, kto k nim ma najblizsie, uz len samotnym postavenim na ihrisku. Mozu stacit 2 goly a tip vyjde, na DH teoreticky moze stacit aj jeden presny zasah, co pri kurze by stale znamenalo zisk.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 2:28, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.06.2016, 13:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rusko vs Slovensko

Slovensko DNB @2,43 (5/10 - Pinnacle)
Rusko under 51,5% (drzanie lopty) @2,24 (2/10 - MB)


Sice mam dlhodobe tipy, ktorym by bodlo, keby dnes zapas skoncil vyhrou Slovenska, na strane druhej, to nutne neznamena, ze si nemozem zahrat aj nieco na tento konkretny zapas. Stale plati, ze nie je ziaden dovod, aby nasi boli dog, okrem toho, zostava je dnes daleko zmysluplnejsia a kvalitnejsia, nez tomu bolo v zapase s Walesom, kde lava strana obrana, s tym spojena cela lava strana kvoli Sventovi prakticky neexistovala, experiment s neskusenym Hrosovskym sa nepodaril a Duris znova len potvrdil, ze je podpriemernym utocnikom hrajucim v nadpriemernom time danej ligy.

Hra teda Hubocan, co som cakal, ze bude hrat uz proti Walesu, hra vsetkymi mastami mazany Pecovsky namiesto Hrosovskeho a na hrote jediny strelec golu z 1.zapasu, Ondrej Duda. Tazko povedat, ci to bude idealne riesenie, minimalne nehra Duris a zaroven Kozak velmi chcel, aby do zostavy nejako netlacil prave spominaneho Dudu. Alternativu s Nemcom si zrejme nechava na Anglicko od uvodnych minut.

Drzanie lopty vyznamne suvisi s aktualnym priebeznym stavom v zapase, pravdou je, ze Rusko ma na hrote vysokeho statneho Dzyubu a v strede pola absenciu tvorivych zaloznikov - suma sumarum, nejake kombinacne preteky sa od nich ocakavat nedaju. Naopak, nas tim bez klasickeho hrota s velmi pohyblivym Dudom, dnes aj s Hubocanom, ktory je daleko istejsi v kombinacii nez Svento, kde bolo vacsinou uspechom, ze vobec dokazal odkopnut loptu.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 2:32, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.06.2016, 19:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Francuzsko vs Albansko

-2,5 Francuzsko @3,2 (2/10 - T....)
Albansko over 15,5 (pocet faulov) @2,17 (2/10 - MB)


V priatelskych zapasoch na seba tieto dva timy narazili, kedze Francuzsko "patrilo" do poslednej jedinej 5-clennej skupiny a v terminoch, ked sa hrala kvalifikacia, tak prave Francuzi hravali pripravny zapas s tym timom, ktory v danom kole mal kvalifikacne volno.

V danych dvoch zapasoch boli prekvapivo uspesnejsi Albanci, jeden vyhrali, v druhom takisto viedli, napokon sa zapas skoncil remizou 1:1.

Co ma vedie k prvemu tipu? Lorik Cana, resp. jeho znama dnesna absencia po CK z prveho zapasu. Ja si myslim, ze obrana stoji a pada na Lorikovi. Tych 55 minut bez neho v zapase so SUI nie je zrovna vypovedajuim usekom, kedze boli to Albanci, aj v 10 hracoch, ktori boli aktivnejsi, nebezpecnejsi, utocnejsi, nech sa to moze zdat akokolvek nelogicke.

A fauly? Cakam, ze Francuzi budu dominovat a to by sa rozhodne nemalo zmenit ani po gole na 1:0. Su doma, postup si prvym zapasom prakticky zabezpecili, takze cakam otvorenejsi a uvolnenejsi vykon. Chut bavit divakov by mal pretrvat pocas celeho zapasu, tazko si predstavit supera, ked sa da rychly gol, ktory by bol vhodnejsi na zvysenie sebavedomia do dalsich bojov. Albanci su temperamentni, niekedy az nezdravo agresivni a premotivovani, rozhodca William Collum rad rozdava karty, napr. ma peknu seriu zapasov, kde odpiskal penaltu (co je jeden z moznych bocnych tipov).


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 2:53, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.06.2016, 12:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Svedsko vs Taliansko

+0,5 Svedsko @1,892 (4,5/10 - Pinnacle)


Svedi herne nepresvedcili, Iri boli lepsim timom, zasluzene isli do vedenia a Svedi museli byt vdacni, ze napokon "strelili" trochu stastny gol. Taliani naopak milo prekvapili, aj ked to prekvapenie sa znova odvija od nezmyselnych ocakavani od timu Belgicka. Talianom zaroven dlhodobo sedi pozicia outsidera. Co im ale nesedi, to su druhe zapasy na sampionatoch (podobne ako to plati u Nemecka).

Dnes sa ulohy otocia - Svedi nebudu favorit, aj ked potrebuju vyhrat, Taliani sa z outsidera zrazu ocitli nielen na pozicii favorita skupiny, ale medzi favoritmi celeho turnaja.

Situacia tak nemoze byt priaznivejsia pre tip na Svedsko. Rozmyslam, ci ma zmysel hrat aj DNB, asi nie, toboz ked kurz na X2 (+0,5) je dostatocne vysoky a vyhrame aj v pripade vysoko pravdepodobnej remizy.


Naposledy upravil UselessToo dne 4.11.2016, 2:53, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.06.2016, 13:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cesko vs Chorvatsko

over 8,5 (pocet striel) @1,9 (5/10 - MB)


Chorvatsko ma najvacsiu slabinu v obrane, resp. brankarovi a cesky tim je po prvom zapase bez bodu. Chorvati nebudu chciet nic menit na hre, ktoru predviedli proti Turecku, Vrba sa dusuje, ze obraz hry ceskeho timu bude daleko otvorenejsi a utocnejsi.

Over 2,5 ma urcite hodnotu, ale kazdy vidi, co sa na ME deje. Nie je to uplne novinka, jednoducho stret cisto europskych timov je dlhodobo underovy v poslednych rokoch - mnozstvo golov na MS suvisi so stretom roznych stylov a kultur v specifickom klimatickom prostredi v urcitom casovom pasme.

Chorvati maju mnozstvo hracov, ktori su nebezpecni spoza sestnastky, k tomu prvy zapas ukazal, ze Chorvati velmi radi posielaju jeden center za druhym na urasteneho Mandzukica. Co predvedu Cesi je vo hviezdach, snad 3-4 strely na branu budu schopni vyprodukovat.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy