Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - listopad 2023
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 1.08.2023, 8:11 Předmět: Dexter blog - listopad 2023
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - listopad 2023
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.11.2023, 9:22 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Žabiny s Cadi doma prohrály až po prodloužení, když závěr normální hrací doby trochu protaktizovaly. Byly španělskému týmu vyrovnaným soupeřem, a to jim chyběla kapitánka Záplatová a klíčová rozehrávačka Hamzová odehrála po mononukleóze výrazně nižší minutáž než obvykle.
To bylo před třemi týdny, nyní jsou Žabiny kompletní a v mnohem v lepším rozpoložení. O víkendu smetly v lize Ostravu 96:57, předtím dokázaly potrápit i euroligové USK. A hlavně před týdnem v Eurocupu po prodloužení zdolaly francouzské Carolo, což je nejsilnější celek této skupiny. Mimochodem, o týden dřív Carolo vyhrálo na palubovce Cadi 73:48. Čistě matematicky to samozřejmě fungovat nebude, ale minimálně vyrovnaný zápas by to měl být. Za mě jsou kurzy přes 2,5 value.
fridex
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.7.2017
Tipy a sázky: 31
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.11.2023, 19:19 Předmět: Žabiny
Pište tipy na sázení
Citovat

Pokolikáté už ty Žabiny po.... závěr...To už není možný.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.11.2023, 6:41 Předmět: žabiny
Pište tipy na sázení
Citovat

Fridex, naprosto sdílím tvé pocity. To už asi fakt není náhoda. Včera prakticky celý zápas vedly o 5-7 bodů a pak zase neskutečně podělaly koncovku. Možná se mýlím, ale začínám trochu pochybovat o koučovských schopnostech trenéra Průši. Mám takovej pocit, že za Bobrovskýho (v plné síle) by se to nestalo... Sad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.11.2023, 17:53 Předmět: fnl
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Oba týmy vyměnily trenéry, ale důvody byly diametrálně odlišné. Zatímco v Kroměříži může mít odchod úspěšného Bronislava Červenky o patro výš do Zlína spíš negativní dopad, tak ve Zbrojovce nahradil neúspěšného trenéra Klusáčka jeho asistent Tomáš Polách. Mohlo by se říct "kosmetická změna", ale já si myslím, že i ta může být pro tým velice pozitivní, což už naznačilo brněnské derby, v němž Zbrojovka při Poláchově premiéře vyhrála 3:0. "Polona" znám trochu osobně a myslím, že by mohl dokázat kabinu nakopnout. Navíc má výhodu, že se spoustou kluků se dobře zná z dorostu a dobře byl přijat taky fanoušky jako klubová hráčská legenda.

Polách to má teď trošku snazší v tom, že se mu aspoň částečně vyprázdnila marodka, která byla ještě před časem hodně plná. Obzvláště pomohl návrat záložníka Texla, který je důležitým článkem v přechodové fázi. O střeleckých kvalitách Jakuba Řezníčka asi není třeba mluvit, ještě by to chtělo, aby se uzdravil zkušený stoper Jakub Šural, který by vzadu ty mladé trochu seřval, což on dovede. Ten ještě nebude, ale s návratem Endla a Granečného je i ta obrana kvalitnější. Navíc se asi docela stávám fanouškem mladého Jirky Hamzy (syn šéfa biatlonového svazu), který roste ve výborného defenzivního hráče.

Část brněnských fanoušků brble, že s takovým materiálem by nic neudělal ani Mourinho, ale já si to úplně nemyslím. Tým svoji kvalitu má, pokud se tedy bavíme o druhé lize. I po sestupu zůstalo v týmu poměrně dost zkušených hráčů v čele s Řezníčkem (což je na druhou ligu hodně nadstandardní útočník), které doplňují talentovaní mladíci, vesměs reprezentanti. Vždyť Endl, Koželuh a Alijagič jsou v kádru jednadvacítky, Jambor je kapitán dvacítky, Hamza zase devatenáctky, v těchto týmech hrají pravidelně i Kronus, Gaszczyk nebo Toman. Ti kluci nejsou v repre určitě pro nic za nic...
Zatím to trochu drhne, ale mně se paradoxně většina kroků vedení docela líbí. Velkou funkcionářskou posilou by měl být nový sportovní ředitel Zdeněk Psotka, líbí se mi, že klub čerstvě oslovil další klubovou ikonu Honzu Poláka. Přestože aktuální pohled na tabulku není pro Brňáky moc veselý, věřím, že se ještě o postup porvou. Vedení klubu slibuje v zimě další posílení a aby se hráčům do Zbrojovky chtělo, potřebuje ideálně v závěru podzimu dvakrát vyhrát. Na půdě druholigového nováčka z Kroměříže by to rozhodně neměl být neřešitelný úkol!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.11.2023, 10:37 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Bulharky v minulosti (ale už dost dávné) vozily z velkých akcí i medaile, ale aktuálně jsou bez reálné šance na postup. Navíc procházejí generační výměnou a mají hodně mladý a nezkušený tým. V podstatě jedinou TOP hráčkou je Borislava Hristova z euroligového Sepsi.

V tomto duelu jsou podle mě celkem jasnými favoritkami (osobně bych nevypsal víc jak 1,5) Finky, které sice v poslední kvalifikaci zrovna neoslnily, ale to měly dost absencí a navíc mají mladý tým, který se každým rokem zlepšuje. A nyní mají k dispozici na rozdíl od většiny dalších týmů téměř nejsilnější možný tým, snad jen s výjimkou Sary Bejedi, hrající NCAA.
Největší hvězdou je Awak Kuier (196 cm!), která má za sebou další sezonu ve WNBA v dresu Dallasu a nyní je oporou italských Benátek. Velkým talentem je také teprve osmnáctiletá rozehrávačka Elina Aarnisalo, která aktuálně září v belgickém Mechelenu, hrajícím Eurocup. Kvalitu představují i pivotka Tulonen (italský Milan), Aijanen (španělský Ferrol), Lahtinen (španělské Cadi La Seu) nebo duo Koskimies-Lehtoranta z německého Kelternu. V kádru je celkem sedm hráček z týmu, který letos vybojoval překvapivý bronz na světové univerziádě. Finský ženský basket jde nahoru a měl by zahájit kvalifikaci výhrou.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.11.2023, 16:19 Předmět: levi
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Petře se v Levi tradičně daří. V posledních deseti startech od roku 2016 tady pětkrát vyhrála (!), jednou byla druhá, třikrát třetí a jednou nedokončila. Tedy umístění v TOP 3 s 90% úspěšností! To mi přijde dost na kurz 1,82... Zvlášť, když je podle posledních rozhovorů Petra v dobré pohodě a při premiéře letošního svěťáku v Soeldenu obsadila třetí místo v obřáku. Ze všech slalomářek vypadala v nejlepší formě, před ní skončily těsně jen Gut a Brignone, které slalom speciál nejezdí.
fridex
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.7.2017
Tipy a sázky: 31
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.11.2023, 21:55 Předmět: Sportbreak
Pište tipy na sázení
Citovat

Nedá mi to abych se zde nevyjádřil k velké změně,která přichází...Upřímně,nevím co za tím stojí,ale když se dívám kolik bude stát Dexter pod novou platformou,je mi z toho celkem zle.Tak schválně,kolik z vás bude dále odebírat Dextera za 10.000/30 dní?Docela brutální
změna,nemyslíte?Ty 3 dny navrch s promokodem si můžou strčit někam.Tak se mi zdá že provize sportbreaku budou ucházející.No,byla to tady taková pěkná uzavřena rodinná komunita,ale a tím je konec.Uz nebudete mít žádnou možnost Dexterovi poděkovat nebo se vyjádřit ke konkrétnímu tipu.Na druhou stranu nebude muset nikdo číst komentáře uplakanku,kteří prohráli když se zrovna nedařilo.Tak mám poslední možnost něco vzkazat Dexterovi.Takze,díky za vše a ať se dal zelená !
BertCZ
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2015
Tipy a sázky: 43
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.11.2023, 22:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Za 10000 Kč měsíčně se také loučím, bohužel...tak snad zas někdy za nějaké rozumné peníze;)

Gl a díky Dexterovi za vše Wink
Maleusko
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.11.2022
Tipy a sázky: 5
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 28.4Hodnocení kvality tipů: 28.4Hodnocení kvality tipů: 28.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 0:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

K2 bralo 15% proviziu a Sportbreak bere 40% takze Dexter si to musel pekne nadhodnotit aby sa mu to oplatilo , to je ferovy pristup pre jeho dlhorocnych zakaznikov haha

Este ked clovek tuna platil 80€ mesacne tak to mal clovek taku zabavku.. ale aby niekto niekde zaplatil 300€ za 30dni a potom autor posielal tipy z NIKE alebo FORTUNY alebo SAZKY a pocita si to do ofiko stats ktore ma krasne boostnute skrz tieto srajdy tak to gl šéfe , made my day
BertCZ
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2015
Tipy a sázky: 43
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 0:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hlavně "nejlepší" sázkař na sb ma přístup za 2500 Kč,coz mi přijde jako ok cena,dexter 10000? Kvalita tam je o tom neni pochyb,ale pri tom omezování vkladů ze strany tipsportu a hlavne fortuny,je to absolutne nerentabilni...ja sazel dexterovy 4/10 za 12000 Kč a jsem ročně na zisku kolem 200000 Kč, představa,ze 120 000 Kč dam do poplatku.... bohužel to nejde ani kdybych chtěl....snad sb casem zmoudří a hodi dextera nekam k 3000,protoze za 10 to nemůže nikdo kupovat
hmmfreshmeat
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.12.2018
Tipy a sázky: 21
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 96.6Hodnocení kvality tipů: 96.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 5:11 Předmět: sportbreak
Pište tipy na sázení
Citovat

Možná jsem jen levý, ale kde jste našli info o nových cenách na SB? Nenašel jsem tam nikde Dextera (přesun jsem neřešil, předplatné mi zrovna končí...).
fridex
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.7.2017
Tipy a sázky: 31
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 7:09 Předmět: Sportbreak
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za cenné info stran provizí.Toto mi ještě více otevírá oči a stvrzuje mé rozhodnutí..Takže nyní příjem pro Dextera 6.000 za každého sázkaře..Již dříve tady na blogu od něj zaznělo,že se krásně uživí sázením a tento blog bere jen jakési drobné přilepšení (formulace není asi úplně přesná,kdo chce ať si to dohledá v historii,ale takto nějak to vyznělo).Tak teď mi tohle nove nastavení cen přijde trochu v rozporu...sorry Dexter.Mno, každopádně,co bude klíčové pro "nové" odběratele?Nese si Dexter s sebou na SB i dlouhodobé statistiky?Protože pokud ne,tak upřímně GL,protože jen blázen by si koupil nováčka za 10.000.Takže,přeji každopádně vše dobré,jen jsem zvědav zda se tady někdo s těmi "přivýdělky" trochu neprepocital Wink.A ještě sna gratulka jednomu členovi naší rodiny (Nick si nepamatuju) za jeho prozíravost s předplatným,který si bude pod SB užívat ucházející předplatné 2000 ještě dalších 12 měsíců Very Happy
Luke192
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.9.2023
Tipy a sázky: 3
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 8:18 Předmět: Sportbreak
Pište tipy na sázení
Citovat

Mě nevadí samotný převod na jiný web
Ale dokáže mě naštvat, že dostanu dva emaily s informacemi o převodu a ani v jednom není uvedená cena předplatného.
Tato neinformovanost o základních věcech je předzvěst, že nebude něco košér.

A pokud se potvrdí těch 10k za předplatné tak taky odcházím.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 8:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Počkejte prosím na nějaké vyjádření během dne. Musím sehnat relevantní info, protože o částce 10000 jsem nikdy nic neslyšel a věřím, že to je jen nějaká kachna. Já bych s tím rozhodně nesouhlasil!!! Nechci ale psát něco víc, dokud si nepromluvím osobně s lidmi, který můj přechod na jinou platformu řeší. Moje aktivita to v žádném případě nebyla, já jsem byl na K2 spokojený!
mfilip
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 5
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 14 unitů
Výhry: 9.07 unitů
Profit: -4.93 unitů
Yield: -35.21 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2021
Tipy a sázky: 72
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 8:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Za sebe jen reknu, ze tyro zmeny obecne vnimam negativne. Zvyknul jsem si tady.

Ale zaroven rikam, ze jak spravce K2, tak Dexter ma naproste pravo udelat cokoliv, to naprosto respektuji.

Dexteruv prispevek je super, fair a naplnuje mne optimismem, svedci i o Dexteeovych kvalitach nejen v tipech, ale.i lidskych, protoze i kdyz mu muzem byt naprosto ukradeni, tak mu na nas zalezi. Smile
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 9:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tento komentář "Fridex"
citace:
Nedá mi to abych se zde nevyjádřil k velké změně,která přichází...Upřímně,nevím co za tím stojí,ale když se dívám kolik bude stát Dexter pod novou platformou,je mi z toho celkem zle.Tak schválně,kolik z vás bude dále odebírat Dextera za 10.000/30 dní?Docela brutální
změna,nemyslíte?Ty 3 dny navrch s promokodem si můžou strčit někam.Tak se mi zdá že provize sportbreaku budou ucházející.No,byla to tady taková pěkná uzavřena rodinná komunita,ale a tím je konec.Uz nebudete mít žádnou možnost Dexterovi poděkovat nebo se vyjádřit ke konkrétnímu tipu.Na druhou stranu nebude muset nikdo číst komentáře uplakanku,kteří prohráli když se zrovna nedařilo.Tak mám poslední možnost něco vzkazat Dexterovi.Takze,díky za vše a ať se dal zelená !



Jako vážený pane Fridexi, myslím, že jste si právě zadělal na obchodní žablobu a Sport Bet s.r.o. po Vás klidně může požadovat náhradu. Podle mě to je naprosto podvodné a pomlouvačné vyjádření, které vytváří chaos a odrazuje lidi.

1. kde je nyní veřejně napsaná cena 10.000 Kč/měsíc ?

Napište mi přímo odkaz či pošlete screen, který je veřejně dostupný (ne vy jako předplatitel, kterou vidíte) kde je to oficiální na jejich webu nebo v jejich e-mailu uvedené.

2. kde je v zákoně napsáno, že kupující musí dodržet stejné podmínky, které měl původní provozovatel (K2) dodržet?

Ano, u původního předplatného to musí dodržet a to také dodrží, předplatné z K2 se přenáší na nový web.

3. Jakou cenu si stanoví nový provozovatel?

To je plně na novém provozovateli a blogerovi Dexterovi, kde samozřejmě proběhla jasná komunikace a jasné stanovení ceny. Tu cenu se velice brzy dozvíte od provozovatele Sport Break, já ji samozřejmě vím. Pokud by stanovili nějakou obrovskou cenu, na což mají samozřejmě právo, podle mého názoru tvrdě narazí. A nabídka/poptávka tvrdě zaúřaduje. Každému je jasné, že ta cena musí plně odrážet výnos zákazníka ze sázek po odečtení kupní ceny blogu, včetně všech rizik (dropů, limitů, nemožnosti vsadit, špatného období), ale vše počítáno v dlouhodobém horizontu. Podle mě ten strop je někde okolo 3500 Kč, ale to je fakt strop. Pokud by člověk mohl sázet tipy v zahraničí, nejlépe u profi sázkovek, pak by ten strop mohl být i výše. Můj názor, že při složitém sázení u českých rekrea sázkovek, je ten strop opravdu okolo 3500 Kč. Ale to není ta cena, která bude Smile


Na závěr mohu jen zopakovat k tomu co jsem psal na úvod, s ohledem na to, že vím výši nové ceny a mam souhlas ji sdělit = nová cena bude 3000 Kč/30 dní, která se absolutně neslučuje s cenou, kterou jako poplašnou zprávu roznáší "fridex". Po telefonu s p. Roušem, ano, vy jako předplatitelé vidíte po převedení a nastavení předplatného na Sport Break cenu 10 t., ale tam je tam pouze "technicky" z nějakého důvodu na který se zeptejte Sport Breaku. Ve chvíli startu prodeje bude cena skutečně 3.000 Kč.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 9:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A mam zprávu ze Sportbreak.cz, že si předplatné přeneslo a vše nastavilo zatím jen 9 lidí, tak zde jsou instrukce z mailu:

přesun blogera Dextera na web Sportbreak

Zdravím předplatitele blogu Dexter,

aktuálně dochází k transferu části webu K2 na tipynasazeni.cz s následným odprodejem společnosti Sportbreak s.r.o. a s tím souvisí i přestup blogera Dextera na jejich web a jejich systém zasílání tipů.

Aktuálně platné předplatné z kolemdvou.cz bude pro současné předplatitele samozřejmě zachováno na sportbreak.

Níže zasílám instrukce, také Vás bude kontaktovat patrně p. Rous ze Sportbreak:

1. Registrace na SportBreaku. Odkaz na registraci je zde. Pokud klient již účet u SportBreaku má, tak se registrovat nemusí.
2. Následně klient napíše nejlépe na zákaznickou podporu nebo ji najde na našem webu www.sportbreak.cz vpravo dole. Případně nás může kontaktovat na email machac@sportbreak.cz.
3. Ve zprávě uvede svůj registrační email (klidně raději včetně přezdívky) na K2. My jej zkontrolujeme a nastavíme mu počet dní zdarma na základě předplatného u K2 dle tabulky od pana Hejska.
4. Tipy na SportBreaku chodí na email nebo na Telegram. Propojení aplikace Telegram probíhá zde. V případě jakéhokoliv problému nás kontaktujte na zákaznické podpoře.
5. Tipy od Dextera budou již od neděle posílány výhradně přes SportBreak. Proto prosíme tento přesun udělat urychleně po přijetí tohoto emailu, ať Vám neuteče žádný tip.

Díky za pochopení a spolupráci s přesunem předplatného.

S pozdravem

Jiří Hejsek
david.rozhold
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.4.2018
Tipy a sázky: 1
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 9:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na Sportbreaku se pohybuji uz roky. Za me bude cena 2500 az 3000 mesicne, pri vice mesicich krapet nizsi. Sportbreak si bere cca 40% kdyz ale klient prechazi z jine platformy tak mene. Netusim kde nekdo vzal 10 000 ale za me je to blbost, nechcu se s tim clovekem prit, treba na lepsi inside informace nez ja, ale za me ta cena takova nebude a bude tak jak jsem psal.
Coz je cenove v poho, problem budou dropy. Sportbreak ma fakt obrovskej dosah a pokud Dextera ted jede 100 lidi tak to casem muze byt treba 400 a to bude blby.
fridex
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.7.2017
Tipy a sázky: 31
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 9:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To Propitak:Ano,jak bylo zmíněno,je to cena která já viditelná odběrateli,veřejně dostupná není. Takže jsem se nechal unést "dočasnými" nesmyslnými čísly nastavenými provozovatelem webu SB. Omlouvám se tedy za misinformaci,kterou jsem zde publikoval. Bohužel nemám interní informace jako admin,tudiz jsem vycházel z informací dostupných po transferu. Takže ještě jednou se omlouvám za unáhlený komentář.
BertCZ
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2015
Tipy a sázky: 43
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 9:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ja se tedy omlouvám, ale taky jsem viděl cenu 10000 Kč, takže bych se s nejakymi zalobami mirnil Smile a nikde nebylo uvedeno, ze je to nějaká cwna docasna, alo to normálně koupit...takze bych se fridexe urcite zastal a neutocil na nej...nicmene jsem rad, ze se to vysvětlilo
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 10:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takže i já jsem právě domluvil s panem Roušem, který mě ujistil, že cena mého servisu bude 3000/měsíc. Dá se říct, že při vyjednávání o jeho ceně to byl můj strop a jejich požadované minimum, takže tady jsme se nějak potkali...
Samozřejmě u Těch, kteří si už předplatili další měsíce na K2, platí pro toto období původní cena a k navýšení dojde až po "vyčerpání" předplaceného období. Na druhou stranu má Sportbreak bonus v tom, že má různé kompenzace v případech, kdy je klientem předplacené období ze strany tipéra "minusové".

Pokud jde o můj přechod z K2 na Sportbreak, tak opakuji, že to nebyla moje iniciativa. Vzniklo to na základě jednání obou zmíněných stran s tím, že já jsem samozřejmě mohl odmítnout. To jsem nakonec po vyslechnutí různých argumentů neudělal, protože cítím, že by to mohlo fungovat. Samozřejmě nemohu nic zaručit, protože provozovatele Sportbreaku osobně dlouhodobě neznám, ale zatím na mě působí velmi seriózně a profesionálně. Pokud bych měl pocit, že se jedná o nějaké podvodníky, tak bych do toho samozřejmě nešel! Podle různých referencí fungují jejich projekty na vysoké úrovni a jejich komunikace s klienty je velmi dobrá.

Doufám, že s většinou z Vás se budu dál potkávat i v "novém dresu", který bych měl navléct pravděpodobně už od zítřka. Pokud jde o nějakou komunikaci mezi námi, tak by měla být možná i na nové platformě. Já mohu komunikovat pomocí notifikací (přes které budu zasílat i analýzy tak, jak jste zvyklí z K2), Vy mi můžete přeposlat případnou zpětnou vazbu přes podporu, která mi Vaše připomínky předá. Pokud by to bylo málo, tak jsme připraveni vytvořit nějakou další možnost vzájemné komunikace.
Pokud se někdo rozhodne už v odebírání mého servisu nepokračovat, tak mě to mrzí, ale Vaše rozhodnutí pochopitelně respektuji. Všem Vám chci poděkovat, že komunikace na tomto blogu probíhala po celých osm let na velice dobré úrovni, kdy jste se neuchylovali k nějakému vulgárnímu hejtování ani v době, kdy se nedařilo. Což je v dnešní době skoro vzácnost! Za to Vám všem ještě jednou děkuji!
fridex
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.7.2017
Tipy a sázky: 31
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 10:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To BertCZ: Děkuji za zastání.. Docela mě mrzí co tady zaznělo,že se hned vyhrožuje žalobami..Každý kdo už transfer podstoupil tak tu cenu viděl,a opravdu nejsem jasnovidec na to,abych tušil že to je jen nějaká random částka ktera byla nastavena dočasně..
BertCZ
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2015
Tipy a sázky: 43
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 10:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ještě se zeptám Dextera, dokud můžuSmile budou ma telegram chodit tipy jako ted, tedy nejdriv rychly stručný tip a pozdeji analýza, nebo bude chodit analyza společně s tipem? Pt se kvůli čitelnosti tipu a možnosti nejrychlejšího mounejo vsazeníSmile

Dotaz číslo dva: kdysi jsi uvedl, ze "do tohoto blogu davas z určitých důvodu ken určité tipy, zatímco sazis ještě jine tipy mimo" můžeme nyní čekat stejný výběr (a četnost) tipu nebo dojde k nějaké změně, například vice tipu, jiny rozsah kurzů, jine sporty atd.? Diky za odpovědi
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 15:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

to BertCZ: Zasílání tipů bude obdobné jako tady - tedy nejprve holý tip, poté analýza, přičemž se budu snažit, aby prodleva mezi nimi byla co nejmenší.
Pokud jde o výběr tipů, tak asi bude minimálně ze začátku také podobný jako tady. Samozřejmě se to může trochu změnit, budu reagovat na to, jak to bude fungovat... A nejspíš budu nucen k tomu, abych hledal víc tipů v masověji sázených sportech jako fotbal a hokej, kde nejsou tak výrazné dropy.
JoudaJoudovic
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2022
Tipy a sázky: 14
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 23.4Hodnocení kvality tipů: 23.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 18:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přechod vnímám taky velmi negativně. Bohužel jsem zde na K2 stihl jen rok a předpokládám, že ty dropy, které tam časem nastanou se budou negativně projevovat na banku. Rád bych se pletl a dám tomu určitě šanci. Nicméně díky za hezká slova od Dextera. Obávám se ale, že nám dobré časy skončily Confused
LUSKY
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.3.2018
Tipy a sázky: 11
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 41.9Hodnocení kvality tipů: 41.9Hodnocení kvality tipů: 41.9Hodnocení kvality tipů: 41.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 19:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Můžu mít i já prosím dotaz na Dextra?
Možná se to tu už řešilo, ale chci se optat zda Dexter úplně mizí z K2, nebo bude dále přispívat tipy do K2 profi?
Děkuji za odpověď a za dosavadní skvělé tipy.
Jinak za mě to tu bylo taky fajn a věřím že i nadále budeme pokračovat na zelené vlně
Hodně štěstí všem 🍀
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 20:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ještě vlastně nevím, jestli budu dál přispívat do K2 profi. Upřímně říkám, že to pro mě není moc motivace. Teď nemyslím, že to není honorovaný, ale mě spíš baví psát ty analýzy než dávat holý tipy. Pokud by byly jen holý tipy na SportBreaku, tak bych do toho asi taky nešel. Navíc mi pak je trochu proti srsti jakkoli přispívat někam jinam, než kde mám nějakou dohodu. A od zítřka ji mám se SportBreakem...
GabiKE
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2022
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 22.2Hodnocení kvality tipů: 22.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.11.2023, 21:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter dakujeme za tvoje posobenie na K2, drzime palce na novej platforme. Tiez som si tu zvykol za necele 2 roky ale tak zivot je zmena a verim, ze si tam rychlo zvykneme a najma, ze sa ti nadalej bude darit aspon tak ako tu Wink
Akurat skoda, ze sa vytrati komunikacia smerom k tebe, ci uz pochvaly za skvele tipy alebo postrehy a pripomienky od ostatnych odoberatelov..
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.11.2023, 7:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jak už jsem psal, nějaká komunikace bude možná i na nové platformě. Z vaší strany minimálně přes podporu, která mi vaše připomínky nebo vzkazy přepošle. A ještě to probereme, jestli by to nešlo udělat nějak podobně jako tady.
Mě to takhle asi taky celkem vyhovovalo, vaše připomínky jsem si rád četl (hlavně pochvaly! Very Happy ). Na druhou stranu přiznávám, že sázení je na psychiku celkem náročné a číst si kritické poznámky zrovna v době, kdy se nedaří a sám jsem z toho špatnej, není někdy úplně ideální... Tohoto chtějí provozovatelé Sportbreaku svoje tipéry ušetřit. Ještě si asi musím rozmyslet, jestli jsem natolik psychicky odolný, abych nějak výrazněji bojoval za to, aby to u mého servisu fungovalo jinak než jak jsou tam zvyklí.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy