Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - srpen 2019

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 3
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13018
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506Hodnocení kvality tipů: 506
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 27.07.2019, 7:57 Předmět: UselessToo blog - srpen 2019
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - srpen 2019
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.08.2019, 5:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/q5nnb566
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.08.2019, 7:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zrejme nastal spravny cas + ja mam par minut, aby som nieco k tomu napisal (k tej ponuke na Tipaci, pricom chyba snad 800/Mila zeny a vyska muzi).

100m = ano, drzim sa napisaneho (nic nove) a idem proti Blakeovi (Akani do akovky, De Grasse do takych akoviek s hranicnymi vecami, ktore nechcem hrat solo - Kendziera/Lattin 1 napr., prip. som tam stihol hodit Ugen/Saunders 1 (k tomu sa este dostanem) + solo Xie/Blake 1 @2,61

110m H = podla ocakavania bieda, velky kurz na McLeada v nedohladne, hrat @1,5 Xie/Crittenden je samovrazda a tak sa velmi rad drzim rady "tieto prekazky fakt nepatria do ZIADNEJ akovky"

400m = ocakavana bieda a ustrel, z nicoho nic, nenastal; skusit sa da Allen/Norwood 1, ale je to trosku nad tym, co by som povazoval za kvalitny tip (mam to v 2-akovke s podobnym kurzom); nic viac sa neda vymysliet a to som sa fakt snazil ...

400m H = z pohladu bojov o win cakam na Pinnu (h2h proti Santosovi a pre mna maly kurz ... ano, mozem to zahrat podobne ako Allena na hladkej, ale na hladkej spochybnujem pravom Vernona (ako vlastne vzdy), naopak Brazilcan si skor ziskal moje srdce a je tazke proti nemu hrat (Allen by sa mohol znova trochu posunut, Vernon bude horsi nez na Trials, to urcite ... naopak nevidim dovod, aby bol Brazilcan vyrazne horsi a tak vyhra Copella bude vylozene na nom ...); hral som solo Abe/Lattin (mam @2,8, ale hral by som aj 2,5 urcite ... na charaktere toho tipu o nieco mensi kurz nic vyrazne nemeni)

800m = pride mi to OK; asi sa da skusit Webb, ale Kipketer sa na tych mensich mitingoch s horsou ucastou pomerne presadzoval (= zaver nema najhorsi). Ano, tu bude mnozstvo Britov a v podstate ocakavam, ze si s Kenanom silou skupiny nejako poradia; Webb/Kipketer sa asi zahrat da, ale ... nieco tomu chyba (o kusok lepsi kurz, nejaka hlbsia myslienka, aktualna naivna predstava apod.)

1500m = hram Holusu v akovkach (s Nemcom) - nie je to nic extra, ale nevidim dovod, aby to nevyslo (mimo toho, ze je to stredna trat na mitingoch); viac sa do toho zatial nepustam (Tefera tempar (a pole je take, ze ich na tempo ubit moze, skoro by aj mal), Musagala skvely cas, avsak z rychleho behu na rychlom/kratkom okruhu, OHare s vybornym zaverom, avsak ked sa pobezi rychlo, co je mozne, tak mu v zavere moc neverim ...; Engels by bol fajn, keby to nebol jeho 1.start v Europe a ked uz, tak to chce s nim vacsi kurz ... ale proti Musagalovi, no neviem ...)

Ostep = uz tam visi zo vcera a nezaujalo ma vobec nic (max. to, ze spartan hral bezhlavo proti Vadlejchovi s tragedmi za priemerne/biedne kurzy = jednoducho, tiperska tragedia v priamom prenose)

Vyska = uz aj ta sa objavuje - nic som od nej necakal a to som aj dostal, takze som spokojny

100m = zamyslam sa nad Mihalinec/Smith, resp. aspon Miller, ale sam uznavam, ze je to extremne tazky tip/uvaha; Daniels/Smith v nejakych akovkach, ale uprimne, tiez mam z toho trochu obavu (zrejme neodpostatnenu, ale maly kurz, na zavodnicku po Trials (kde uspela, co je dolezite povedat)

200m = na tu hviezdu zostavu mizerna ponuka; zenske behy vypisane prve (= neda sa kombinovat s nicim inym) a zaroven behy = 100/200/3000 SC, takze som si mohol tak cucat prst; zahral som si solo DAS/Okagbare 1, ale to som si chcel kombinovat aj v akovkach, podobne ako Miller-Uibo/Okagbare 1; zvysok tazky, resp. som pisal, ze Dafne za 1,5 nebrat (okolnosti ma donutili to hodit do 4F prvej akovky (mam tam Teahnu zo 100, spominany duel s Miller-Uibo, SAFP/Ta Lou 1 a prave Dafne/Bryant 1 ... ale sam viem, ze je to akovka znacne "spinava" a do ziadnej dalsej som tie 2 h2h nedaval (SAFP, resp. Dafne).

3000m SC = nic, resp. mozno 1,25 na jasnu favoritku v h2h, ale nemam s tym uplne dobre skusenosti

Dialka = proti Saunders, ale znova to bolo v takej bubline a uprimne, 1,6 sa mi solo hrat rozhodne nechcelo, 1,8 uz sa asi hrat dalo, ale hrat techniku solo, pricom je to skvely tip do akovky, taktiez nie ... mozno skoda, skoda skor z pohladu nacasovania, kde zeny boli uz dropnute (napr. ta DAS) a muzi este nevypisani (a ked sa vypisali, tak to zrovna zacalo dropovat = dmncia spartana, ze nie je schopny pockat ani 5 minut, ale to nie je moja chyba); najviac mam tak asi zahrany (aj to nie je podla predstav) duel Ugen/Saunders 1 - to malo mozno najlepsi kurz, ale zasa nie taky na solo (max. 2,11) + je to 2,11 na zavodnicku, ktora je nestabilna a aj ked ma istotu 6 pokusov, tak idealne nemusi vyjst ani jeden (nie je to Bekh/Sokolova, ktore su naopak velmi stabilne, ale nemaju az taky potencial letiet velmi daleko = proti Saunders by mali splnit lepsie svoju funkciu - skok okolo 6,70-6,80 a dovidenia)

Disk = asi som mal hrat hned, for value, De Morais proti Caballero ... problem je, ze ja si nemyslim, ze to vyjde (a teraz to mam zahrane, pretoze radsej nejake 2-ako/3-ako s podobnymi kurzami a so sancou vyhrat za malo penazi "balik" (napr. Xie na 100m, Abe na 400m H apod.); v nejakej akovke je aj De Morais/Muller 1 (aj kvoli tomu, ze disk vypisali ako prvu discipinu po prvej varke zenskych behov ... takze tu bol tlak vyuzit behy, kym nedropnu, najma Miller-Uibo, kedze tam zacala svieti analyza od jedneho z nedockavych hlupakov)

Tyc = podobne ako pri Perkovic (tam je to smutne, tu viac-menej ocakavane ... dokonca som sa trafil = Nageotte/Silva na jednej urovni, min. po vypise) je z mojho pohladu Grekyna vypisana velmi dobre (az tak, ze v oboch pripadoch sa ponuka hranie proti mojmu presvedceniu/povodnemu nastaveniu ... co je ale strasne narocne, ked kurz je mozno zaujimavy, ale stale prinajlepsom hranicny); z toho zvysku ... no, vid analyza (nedovera Silvy a hranie proti nej s domacou Bradshaw ... hral by som to, keby som si nadalej myslel, ze Lima je 1500m nad morom (cela, nielen najvyssi bod niekde vysoko nad mestom)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.08.2019, 0:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/q4ljbzf2
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.08.2019, 7:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70230892083&idb=1134185&hash=a63a22b7&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70230888377&idb=1134185&hash=8ec57e6c&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Tak snad zahrame vsetko, co som chcel, samozrejme vzhladom na moznosti (uprimne, dnes to bolo podstatne lepsie ako minule - struktura vypisovania/sirka ponuky/menej blbcov pri analyzach, resp. nie v tak expresnom case apod.)

110m ... Roberts/Crittenden akovka (ten kombik reprezentuje tak 90% toho, co sa oplatilo hrat - nejakym sposobom, mimo solo tipov, ktorych zasa nebolo mnoho); Roberts/Shubenkov potom solo (a som zvedavy, ci a ked ano, tak ake kurzy vypise Pinna win)

1500m ... v podstate dobre vypisana ponuka, kde sa toho moc (po hriechu) zahrat neda (ale to sme vedeli uz vcera, resp. min. ja urcite pri pisani preview); ponuka neprekvapila a vygenerovala podobny tip ako na kratkych prekazkach (1,7 do akovky na starsieho z rodu Ingebrigtsenov proti superovi bez finishu v behu, kde absentuje ta top-top kvalita = klasicky akovkovy material s vedomim, ze to nema valnu hodnotu a je to 1500)

200m ... "dobre" vypisany Oduduru, kde to moc nelaka ani na otocenie povodnej myslienky (hrat kruto proti); samozrejme, zostava zolik Munyai, co ale nie je tipek, ktoremu by som stopercnetne veril, resp. Oduduru nie je niekto, ktory by mal s istotou zhoriet (@2,5 na Munyai by bolo krasne solo ... za 1,87 je to sucast rizikovych akoviek); Munyai/Zeze naopak ako doplnok do akoviek 1,3-1,5)

3000m SC ... Kipruto vypisany "standardne" = je nemozne ho hrat akymkolvek sposobom (mierny dog proti El Bakkalimu pri 1.starte sezony ... a zaroven len velmi nizke kurzy na Kigena proti nemu); NB po vsetkych strankach

400m H ... aj tu si dali pozor s McMasterom a la nevypisali takmer nic; to malo hram, ale 1,53 je riziko (McMaster je neznama a chcelo by to aspon rovinu (ani ta by nebola na solo, samozrejme), idealne nieco viac, co sme ale pri jeho SB asi dostat nemohli); spartan hral okamzite Holmesa za 3+ proti Copellovi, co cisto pragmaticky je hodnotne, avsak nazorovo je to pre mna absolutne nevhodny tip; odhadovana ponuka Francuzi/Barr sa dostavila, takze to rozne hram v akovkach (Happio lepsia draha a aj lepsi kurz, takze som bral skor jeho, ale Vaillant ako "obmena" nie je o moc horsi ... ked to bude fungovat podla predstav).

800m ... Saruni a Bosse, solidne kurzy, ale nie na solo (zahral som tie 2 h2h aj ako 2-ako, vid presne tak ako to mozete vidiet aj v tom kombiku); zaroven som niekde hadzal aj soft verzie, co strategicky je na 800m blbost, ale ja obom pomerne dost verim (a superi su z kategorie o level vyssie - Saruni/Vazquez, resp. domaci suboj Bosse/Tual).

Vyska ... techniky su dnes vylozene nazorove, o nejakom ulete/zjavnej hodnote (co ale plati aj asi o tych behoch vid Oduduru/McMaster/Kipruto/...) sa neda prilis hovorit; Starc je zbytkova hodnota z Birminghamu a Ivanovovi verim (a Masonovi nie + hral som najvacsie kurzy, kedze rozdiel medzi jednym a druhym superom je prakticky nulovy, ked "moje kone" predvedu dobry zavod/vykon).

Tyc ... standardny doplnok Renaud/Nilsen a nic viac (mnozstvo chytakov na to, ze to ma 8 h2h, z toho 2 h2h su medzi top3)

Trojskok ... je vypisany dobre, co zasa nebolo velke umenie pri fakte, ze pole je jasne rozclenene; kurzy ani nelakali na spekulaciu ohladom Taylora (som si ju rozmyslal, ale nejaky nezmysel by ma mohol zlakat); s h2h s nizsim kurzom to je zradne, kedze 12 mien a pre 4 "len" 3 pokusy (Compaore/Pontvianne niekde zahrany ... zamerne som trojskok nedaval do kombika, ako jedinu disciplinu (zeny/muzi)

Gula ... vypisane uz vcera podvecer; mozno sa da hrat Haratyk na win, ale cakam na Pinnu; mozno sa nieco da vymysliet s druhym Poliakom, ale uplne sa mi do toho nechce (napr. proti Bertemesovi); takze len do akovky Haratyk/Bertemes (a la test dovery v zavodnika)

100m ... zenske behy vypisane uz dnes v noci, takze som hral hned, ked som to zbadal (boli 3 = vsetky, takze sa to nejako dalo kombinovat, na rozdiel od spominaneho Birminghamu); Zahi/Smith som bral ako prve; Elaine/Ta Lou bola v opene 1,6, co som niekde dal, ale uplne ma to nenadchlo; ten zvysok je potom zradny, ked som si to cele presiel + bral na vedomie vypisane kurzy (nieco lakalo a aj som to zahral, kde-tu (Daniels/Whyte ... dokonca som dnes hodil do 4F akovky Schippers/Whyte); proti Ta Lou zatial nehram - nieco mi tomu chyba a Hobbs radsej neriesim (je to nastavene tak, ze clovek by chcel hrat proti nej a to je chyba ... Trials na prvu dobru vyznievaju horsie, nez realne z jej pohladu boli, konkurencia nevelka a ona je brana ako "priemer", takze to prinajhorsom odpoveda); som prekvapeny, ze prezilo 1,9 na Daniels proti Hobbs po vysledku z Trials (narazam na plebs/analyzatorov)

400m ... tu podobna vec ako u Zahi/Smith a velmi jasne analyzovana/rozpisana v preview (De Witte/Sananes 1 ... co neprekvapi, ze islo pospolu do akovky ... k tomu este dalsia sucast preview - Francis); Francis/Botlogetswe bola volba c.1 do akovky a zaroven hrane solo s Wimbley (zial, nechceli mi to zobrat ani za priemerny vklad, takze som bol nuteny hrat nizsi kurz, resp. som to svojou aktivitou zhodil); Francis hrana s kazdou, samozrejme tie 2 veci su lepsie nez zvysok (proti McPherson som mozno ani nehral, mozno 1krat niekde, proti Ellis som to ale 2krat hodil ... kurz nehodny na solo a do lepsej akovky bola uprednostnena Botswananka).

800m ... ziadna Lamote, takze v noci som nebol zrovna nadseny; zahral som nieco s Nelly Jepkosgei, pricom to vzdy po zahrani padlo (a to som nehral nic velke ... asi T.... 1, pochopil, ze je to blbost a po 2, ano, bol som to ja, takze to malo svoju vahu, ale bez toho prveho uvedomia by to dole tak rychlo neslo, toboz nie, ked som to skoro ani nehral); zvysok ultrabiedny, najma absencia domacej je na zaplakanie

Disk ... v preview mnoho riadkov pre nic, kedze ponuka sa skoro vobec nezmenila; takze som otocil a hram Pudenz (s Vitou, ale aj niekde s Muller); chut inde by mozno bola, ale cakam na Pinnu (Perkovic na win, mozno nejake ine h2h s lepsimi kurzami)

Tyc ... 3 h2h s 1,82 medzi top3, hmm ... Elize dali dost kreditu, ale zasa nie prilis, takze hram (Stefanidi do akoviek s vacsou doverou ... so Suhr do takych zamotanejsich) a samozrejme, domaca Guillon-Romarin, ked uz nam ju vypisali s trapiacim sa duom Bengtsson/Peinado (ale mohlo to byt aj lepsie a la dostaneme s jej SB poziciu doga proti tymto dvom ... co sa rozhodne nestalo).

Trojskok ... podobne ako pri muzoch, som opatrny; zial, jediny vykonnostny tip je z trojskoku a aj to vylozene nehratelny (ano, mala by skocit 15m, ale hrat sa to vazne neoplati, toboz ked to nemam s cim kombinovat); hram niekde Shanieku s Poveou a to z dovodu, ze neberiem rovinu (mala by byt favoritka, toboz ked naposledy vyhrala suboj v Lime a o dost - 17cm). Inak je to mrzke a la potvrdil sa predpoklad, ze sa budu drzat pri zemi (druha vec je, ze nie je moc cim prekvapit ... Rypakova bez vacsieho kurzu (2,5-3,0) proti niekomu typu Kimberly (asi idealny duel na solo, ale nie je ...)/Orji ...





UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.08.2019, 23:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Najprv som skontroloval, ci som tu nezostal uplne sam (a teda by som si pisal sam pre seba) ... vidim, ze stale 10 ludi, takze hor sa na uz dlho nepublikovane "zhodnotenie" a.k.a vyplakanie sa (dnes to bude mat ten negativny charakter, zrejme vacsinovo ten oblubenejsi koncept nez chvalenie (sa)/samochvala).

///

V rozbore dnesneho mitingu som spomenul aj zopar fragmentov z Birminghamu. Aby som to zhrnul, tak v Birminghame to dlho prebiehalo skvele, potom sa nahle na jednej discipline nieco zmenilo (pokazilo) a uz to islo len a len z kopca (posledna disciplina tak bola vyslobodenim (alebo zlatym klincom, ku ktoremu to tak hodinu smerovalo), pretoze pochybujem, ze by sa to negativne momentum len tak z nicoho znova preklopilo na tu spravnu stranu).

Dnes? Dnes to bolo utrpenie a spasa prisla az na uplny koniec. Uz som to niekolkokrat spominal, ale dnesny miting podvedomie vnima daleko pozitivnejsie nez ten minuly a vysledny zisk (strata) s tym nema nic spolocne (konkretne 0 vs -1,2k).

///

Minule mnohe chyby vyplynuli z charakteru ponuky, resp. zo smutneho zlozenia disciplin. Plus tam bola skupinka tipov, ktora sa mala hrat solo a ktora sa, z doteraz mne neznamych dovodov, takto nezahrala (nejaku odpoved by som asi nasiel, ale nepride mi prilis zmysluplna ... najma spatne/po urcitom case).

Minule vysiel vysledkovo miting nad bezne pomery. Inak povedane, nic velke tam nebolo, ale zrazu povychadza hento, toto ... skoro vsetko, co bolo ako-tak hratelne/mal som na to nazor, resp. aspon zakladny argument, preco hrat jedneho z dvojice ponukanej v h2h. Lenze napr. vysledkovy potencial technik zostal nevyuzity (nezahrane akovky napriec technikami ... ani nejaka velka, ktora by to zdruzovala). A v behoch som po 1, doplatil na fakt, ze ked vypisali zeny, vypisali 2 sprinty a vytrvalost a dalsie 3 behy (sprint + obe stredne trate) sa nielenze neobjavili zaroven/v dohladnej dobe, neobjavili sa vobec. Druhy je uz znamy, min. pre tych, co citaju rozbor - Yohan Blake!! Tip z kategorie - na nieco som sa upol, mal som argument (preceneny, resp. ktory prerazil vsetko ostatne (1.SF/2.SF) ... samotnu kvalitu sprinterov, resp. len nepatrne rozdiely medzi nimi ... a ked som sa zamyslel a zacal to spochybnovat (dlhsou prestavkou medzi SF a F oproti Londynu), tak uz ma to "nemohlo zastavit".

Aj spatne hodnotim, ze tip nebol az taky zly, ako by sa to mohlo zdat (podla toho, ako to vykreslujem). Problem bolo vylozene zufale zahranie a precenenie "rizikovosti/kvality" toho tipu. Zahrat solo proti Blakeovi v peknom kurze (Cinan) - OK (avsak tam nebola vyhoda medzi SF behmi). Hrat pomerne vo velkom h2h s pochybnym De Grasseom, ktoreho som na 100m spochybnil behom chvile, to len dokazuje to strasnu chut zahrat nieco proti Blakeovi. A Simbine je podobny pripad - hodnotu to stratilo na mitingu predchadzajucom a viera, ze sa nieco pohodlne zopakuje (po mesiaci) nepatri k ziskovemu tipovaniu (a povedzme, ten h2h patril do nejakych akoviek, ale nie do 5-6).

///

Dnes? Cele naruby. Pred necelym tyzdnom to boli galeje vobec vsadit (roztahane ... nakoniec na Tipaci nevypisane 3 diamantove discipliny a na Pinne to vypisovali taktiez siahodlho, najma pri fakte, ze sa v Britanii standardne zacina uz v poobednych hodinach) a dnes? Tipac rozfazoval ponuku a tie kusky skladacky vypisal naraz. Po hriechu bolo malo zenskych zavodov (v ktorych som silny ... najma sprinty), ale s tym sa neda nic robit (minule ich bolo az-az a vysledok bol obdobny ... a keby tie 3 discipliny vypisali, miting, aj cez tie rozne chyby, by dopadol podstatne lepsie).

Aj na Pinne po x mitingoch vsetko prebehlo hladko (za 30 minut na svete cela ponuka, co fakt uz nie je standard). Horsia bola kvalita tej ponuky, ale to teraz nehodnotim. Asi bude nieco na tom, ze peniaze si treba vysediet ...

Ak by som isiel po spominanych blokoch (podla coho som aj dnes postupoval), tak ten nocny zensky mal jednu velku vadu na krase a druhu mensiu, taku "z donutenia".

Ta hlavna ma meno Carolle Zahi. Samozrejme, da sa to aj otocit. Zahi po 1, nezabehla to, co by som od nej cakal na novom rychlom povrchu (11,25 v miernom proti), na domacom mitingu. Druhy pohlad je, ze k tipu nemuselo vobec nikdy dojst, kedze povodne mala bezat druha Francuzka (a Smith ju az den pred zavodom nahradila ... ako vypomoc, ktora mala bezat (a aj bezala) len v predprograme). Otazkou je, co by SK vypisala, ale nic viac nez proti Whyte/druhej Francuzke by som rozhodne nehral (do akoviek ... keby vypisali @3,0+ proti Hobbs, mozno by som zvazoval solo, ale ... je to len teoria). Treti pohlad ... je to vlastne pohlad? Je to fakt. Jonielle Smith mala byt vylucena zo zavodu. Pohla sa predcasne na starte, kvoli comu sa start musel zopakovat. Napokon zostalo len pri upozorneni. Toto su presne momenty, ked tiper vidi, ze toto nie je jeho den, ze smoly bude dost a kompenzacia v podobe stastia nikde (alebo spravodlivosti). Keby uliala/nieco porusila Francuzka, tak .... (vsak to poznate xD).

Samozrejme, vzdy je tam nieco, co to mohlo zmiernit. V tomto pripade urcite poucenie z Birminghamu, kde zo SF ledva postupi do finale a tam sa dokaze zlepsit v horsich podmienkach. Dnes totiz takisto bezala 100 uz predtym, aby sa znova vo "finale" zlepsila.

Inak mimo tohto duelu zo 100, paradoxne, vyslo vsetko (a niekde aj tesne ... ale plati, ze hlavny tip z toho zavodu nevysiel a tym aj moje nadeje na solidny miting (alebo jeho zachranu, v tom danom bode).

400 mozno neisla podla predstav, ale dve hlavne h2h vysli (co ukazuje, ako by to malo vyzerat = ukazuje, ze Zahi nebola dobrym tipom, s cim suhlasim) a solo nevyslo o 5 stotin po tom, co Francis skoro cely zavod viedla (to uz mi bolo "vsetko jedno" a bral som to s velkym nadhladom ... nieco a la nezvratny osud, t.j. dnes musim prehrat a musim prehrat vela, comu som sa v celej sezone uspesne vyhybal a nie je zrejme mozne sa tomu vyhybat donekonecna ... toboz pri systeme/moznostiach, ktore vyuzivam/mam).

Francis sklamala, co je ukazka nezmyselnosti h2h (ak ste kvalitny tiper). Samozrejme, atletiku na mitingoch nemozem hrat prilis inym sposobom, takze to akceptujem a snazim sa z toho vytlacit to najlepsie, co h2h prinasaju. Nezmyselnost a la "zahral som proti niekomu, ta zabehla biedne a aj tak som nevyhral, pretoze som potreboval aspon ten standardny vykon, ktory moja zavodnicka, zial, nepredviedla".

Zenami mozem priamo prejst k strednym tratiam. Neuspech mitingu nedavam nikdy na plecia tymto disciplinam, nikdy. Aj tu plati, ze ked nemate den, zrazu sa vsetko zda, ze ide proti vam.

800m zeny = dopadlo by to rovnako, aj keby som hral namiesto Jepkosgei domacu Lamote (ktora sa este v zavere zranila a nevyzeralo to prilis dobre). Problemom 800 bol fakt, ze som ju dostal ako privesok k 100/400. Tie sice poskytovali dost tipov, ale nie tolko, aby som nemusel pouzit h2h z 800. Minimalne takto som si to vylozil. Je paradoxne, ze ja velmi dobre viem, ze 800 tam strukturalne davat nemam, ale ked su vypisane 4 discipliny, z toho tou 4. je muzska gula, moc alternativ, ked chcete vsadit akovku (a solo/dvojakovku si nevsadite, resp. ano, ale tym len velmi rychlo odpalite ten zaujimavy kurz, ktory sa bude pripadne hodit rano ...). Jepkosgei hrat solo na vyhru v danom zavode = vsetkymi 10 a toboz v situacii, kde bezala naposledy biedu a sme na pochybach, ci to bol len ulet alebo nieco vaznejsie/dlhodobejsieho charakteru. Nie je zle spekulovat, zle je spekulovat a nemat to zaplatene. A este horsie je spekulova, nemat to zaplatene a prilepit to k solidnym tipom (bez ohladu na vysledok). Je to nazyvam systemova chyba, v tomto pripade vznikla viac-menej "z donutenia". Niekto povie "vsak si hral nedavno Bisset na 800m a pchal si ju vsade s roznymi superkami" (a podobnymi kurzami ako dnes Jepkosgei) a ma ciastocne pravdu. Rozdiel je v tom, ze Jepkosgei naposledy bezala 2:04 a bola beznadejne posledna, Bisset opanovala pred tym zavodom 2 solidne behy stylom, ktory sa hodi (aj) na mitingy (stupnovany finish).

Spolocny problem dnesnych strednych trati - neskutocne tempo od vodicov v poliach, kde absentovala top kvalita (plati pre vsetky 3 behy). Ja som teda vychadzal, ze ziadne extra casy sa bezat nebudu a ani od organizatorov tu nebude ziadna uporna snaha, aby sa tak stalo. Chyba a ja si ju priznam. Druhy pohlad moze byt, ze som k sebe prilis tvrdy a ze sa fakt nedalo tusit, ze vodici nielenze budu bezat rychlo, budu bezat neskutocne rychlo a ze pole aj toto vrazedne tempo bude v uvode akceptovat (co sa vzdy rozhodne nedeje). Zrazu moje tipy dostali necakany zadrhel, ktory bol niekde riesitelny, ale ...

Saruni zjavne taktiez necakal, ze Abda to napali az takto - zabudol sa vzadu, dokonca sa pred nim urobila medzera, ktoru musel sam zalepit. Kvalitu ukazal, avsak ukazal aj takticku nevyzretost a zjavne podcenenie toho, co sa okolo neho deje/moze udiat. Bosse? Tam som vedel, ze je zle, ked sa bezi takto rychlo (toboz ked som ho mal s Vazquezom, ktory je tempar bez finishu a ktory musel byt v siedmom nebi, ze sa bezi od uvodu vrazedne tempo a zaroven po odstupeni vodica to nemusi byt on, kto to zoberie na seba). Malo to slusne kurzy, v oboch pripadoch to malo svoju myslienku (Saruni obrovska kvalita a vdaka problemom s vizami v tejto sezone trochu "zamlcana"; Bosse domaci milacik a stale uradujuci majster sveta, vdaka comu mohol svoju sezonu smerovat len a len k vrcholu - k pokusu obhajit na MS ... hrane proti zavodnikovi, ktory casto taha zavod, ktory v zavere tuhne ...).

Zenska 800? To iste. Vrazedne tempo. Keby Jepkosgei bola vo svojej kozi, tak to nie je problem, lenze nebola a ako som povedal, systemovo je ten tip velmi nevhodny.

Muzska 1500? Takticky nezvladnute od Jakoba (a znova ... Pinna to mala dobre vypisane, prilis nejaki ludia, zdvihli kurzy na bratov a ja som bol "nuteny" to zahrat, resp. dnes bol den, ked na taketo veci bola chut). Jakob zabehol takticky zle, jeho brat podstatne lepsie, avsak ten zasa ukazal, ze na tych lepsich este pravidelne nema. Zrovna v tomto pripade ziadna tragedia, h2h na Tipaci OK (nemalo to efekt na neuspech akoviek, dokonca toto bola jedna z mala, ktora v nejakej podobe vysla .. aj ked ciastocne kvoli DNS Munyaia), len tu sa bavim o celkovom (ne)uspechu mitingu a ano, 1500 skoncila minusom (win jeden, win druhy, kurz rastol, tak som este nieco prihodil, skusil som aj solo Filip/Ayanleh, kedze tie kurz zacinal byt zaujimavy ... nic pochybne, vsetko v podstate spravne, len to nevyslo ... co je normalne, ale ked nevychadza nic a nikde, tak prave tieto sola by to mohli/mali zachranit).

///

Muzske sprinty? Najma 2 DNS (Happio/Munyai). Urcite lepsie nestartovat, nez startovat a bezat podpriemerne (limitovany nejakym zranenim/chorobou), prip. nedobehnut, avsak ma to efekt na to, co som hral (vediet to, hral by som akovky inak, niektore nehral, niektore trochu inak postavil ... upravil vklady atd ...).

Systemova chyba prvej urovne - Copello. 1,53 proti zavodnikovi, ktory je v hierarchii nad nim (ked su obaja v top forme/v rovnakej forme) a naozaj sa nevie, ci zabehne vyborne alebo biedne (a pritom 90% moznosti je cierna alebo biela ... ziadna siva). Je to tip, kde je vacsia chut hrat "na niekoho" (alebo aj proti niekomu), nez riesit ostatne nalezitosti (to najdolezitejsie = kurz). Co mozem vycitat Copellovi, resp. mojmu usudku ohladom jeho sucasnej vykonnosti? Nic. A aj tak som prehral a to na kurze 1,53. To hovori za vsetko. Ludvy nebol proti Barrovi neprestrielny tip len preto, ze vysiel lepsie, nez som ocakaval/sa dalo ocakavat. Keby som takto vnimal (a naplno si to uvedomil) Copella, chyba by sa mozno niekde stala, ale nie az taka vyznamna (a napokon bezvyznamna, kedze sa toho dnes pokazilo viac nez je mile/typicke).

200m v podstate fajn, ziadne prekvapenie, ale absentoval tipek, ktory mal pozbierat hodnotu (Oduduru bieda, Lemaitre dal Zezeho a bol by som zvedavy, kedze som si to niekam hodil, ci by Munyai (v normalnej pohode) dal dnes podpriemerneho Quinoneza (pocitovy tip, lenze s obrovskym kurzom ... boli casy, ked som skoro hraval len "toto", co tiez nie je dobre, ale netreba to prehanat ani do druhej strany).

110m H = spasa. Uz otraveny, sice dobre si vedomy, ze ked vyhra Daniel Roberts, nebude to napokon az take fatalne (k comu to od uvodu smerovalo), ale musel som sa dostat az do faze, ze je mi to vlastne jedno, nech sa deje, co sa deje. A prislo to. Nie je to globalny uspech, nie je to na velke jasanie, ale pocit z dobreho zaveru je vzdy na nezaplatenie. Vzdy je zakladnym principom tipovania "neprehrat". Ja to upravujem, ze principy su 2 - vyhrat vela, ked je to mozne a prehrat co najmenej, ked sa kazi uplne vsetko. Maximalizovat zisk a minimalizovat straty, t.j. skoro ako tenisove "ist si pre vitazny uder a vyhybat sa hlupym nevynutenym chybam".

///

Techniky ... povodny pocit bol, ze hroza, potom som si to nechal prebehnut v hlave a az take zle to asi nebolo (ale dostatocne zle, aby sa to nedalo povazovat za dobre ... v ziadnom chapani tohto slova).

Zacala to gula, kde som to jednoducho neprecital dobre. Zaroven, podobne ako pri tej 1500, chytila Pinna (a moje nastavenie, ze dnes "idem do toho"). 2,75 na Romaniho mi prislo trochu moc a tak som to zahral. A k tomu a la nieco ako poistku "oblubeneho" Haratyka. Cuduj sa svete, vyhral ten treti. Nefungovalo to, nebol to dobry odhad, zasluzena prehra. Zaroven ale bez negativneho efektu na akovky (hral som len to jedno male h2h ... vlastne som hral aj toho Bukowieckeho proti Bertemesovi ... vyslo to na 2.pokusy (stastie), lenze po hriechu s trapnym vkladom, ktory som na poslednu chvilu este zmensil ... stastny den so vsetkym, co k tomu patri xD).

Trojskok a viac hrana h2h, nez mala byt. Myslim Ricketts/Povea. Nazor bol fajn, ale 1,82 potrebuje k vacsiemu zahraniu v trojskoku asi nieco viac, nez "nemala by byt vypisana rovina". To je argument a la analyzatori na Tipaci (co nie je smer, ktorym by som sa chcel vydat). Vyjst to malo, to dosvedcil aj zavod samotny, ale dnes nebol den, aby tipy, ktore su dobre a mali byt skoncit OK, aj realne skoncia OK.

Muzska tyc a Renaud. Nepredviedol to, co mal, na strane druhej, keby Nilsen vypadol hned na 530 (zaklad), nikto by sa asi necudoval (potom to hrozilo aj prehnane ambicioznemu Lavilleniemu na 560). Samozrejme, s 1,4 nie je co vynasat do nebies, aj ked da sa to ospravedlnit (jednemu verim a druhemu vobec, takze rezerva tam je, ale hodnota moc nie ... a potom je otazka, ci je rozumne davat do akoviek takyto h2h ... ano, ale max. do dvoch/ do troch, co som asi nedodrzal, ale ani upne neprestrelil).

Zenska tyc a v podstate vyborne odvedena praca, ale ... den blbec. Eliza nedala zaklad. Bengtsson nedala zaklad. Skoro aj Peinado skoncila na 440 a bol by pokoj. A potom neda zaklad ani Suhr na 550 (alias chudobnemu aj z hrnca vykypi ... hovorim si, oO ako fajn, ze aspon nieco hladko vyjde a napokon je z druheho h2h void). Zahrana Stefanidi na win, na poslednu chvilu za drobne, kedze ... som zbadal, ze zaklad ma vyssie nez ktokolvek z konkurencie a zaroven ... pri vypise na Pinne boli kurzy na silne trio 3,5 (Morris), 3,75 a 3,75 na Sidorovu a Stefanidi. Ked som sa pozrel, na Stefanidi to poskocilo nad 4 a bolo rozhodnute. 2.miesto, pricom zdolala vsetky hlavne superky ...

Disk a v podstate nieco podobne. 2.miesto Perkovic (dostal som kurz, ktory som bral ako minimum - @3,5, takze som rad zahral), pritom nevyhrala Perez (prepadak, u nej neobvykly a dokonca nepostupila do uzsej 8 v 10-clennom poli). Pudenz fungovala, ale ten 6.pokus som uz, po neuspechoch inde, moc nepotreboval (a do buducnosti ani prilis neprivital).

Vyska ... co som to pisal o tom blackliste s dvojcifernym poctom mien? Tak to plati a na vysku uz radsej nebudem siahat (je to labilne, SK tomu nevypisuju vyssie kurzy, kde by sa ta naladovost a nahle zmeny dali vyuzivat ... takze rad uz ozeliem, nech sa vola dotycny Starc/Przybylko/Ivanov/Ghazal/...).

A trojskok, aspon sa bolo na co pozerat. Jediny tip vysiel, v pohode (az by sa to dalo povazovat za necakany nadplan ... ked to nebolo moc dolezite) a to je konecna dnesneho siahodlheho zhodnotenia poslednych 2 mitingov DL.

Zostavaju posledne 2 finalove podniky a moja chut po tychto dvoch (najma dnes) nie je najvacsia, tak snad sa to behom tych par dni (uz vo stvrtok Zurich) trochu zmeni. Logika by velila, ze by som sa mohol krotit (ked SK chyby uz moc nerobia (robili by, keby k tomu boli okolnostami donuteni) a chaos sa do tych disciplin prilis nedostava). Bude po sampionatoch v Britanii/Polsku (a nieco sa odohravalo aj v Keni) + do hry vstupia ti, co sa setrili prave na velke finale (s istotou ucasti v nom uz pred zaverecnymi mitingami zakladnej casti).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.08.2019, 10:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

K.Nageotte to win @12,0 1u & top3 @6,0 2u

///

Pred standardnym diamantovym finalovym blokom disciplin (stvrtok) si organizatori pripravili vlozenu a stale viac a viac tlacenu disciplinu - tyc v centre mesta. Je to snaha ukazat, ako bude atletika (a najma DL uz zrejme od buducej sezony) bezne vyzerat v najblizsich rokoch ...

http://www.prazskatycka.cz/tycka/vysledky
https://static.sportresult.com/sports/at/data/2019/lausanne/re5820040.pdf

Kto si spomina na moje preview k Lausanne, ten Nageotte uz vtedy urcite zachytil. A toto je hned uvodny komentar, ktory som vtedy napisal ...


citace:
Nageotte – preco je N1? Z dovodu, ze vyhrala Prazsku tycku (481), v SB to nefiguruje na oficialnej stranke DL a … v Amerike sa dnes (3.7.) odohra zaujimavy miting trojskok/tyc a napriek tomu startuje Nageotte v Europe (resp. nikde v startovke clovek nevidi ine americke spickove mena ako Morris/Suhr)


Aj vtedy to bol vlozeny event, aj vtedy o den skor nez prisiel na radu vecerny blok diamantovych disciplin a aj vtedy sa skakalo, cuduj sa svete, vo Svajciarsku.

Prazska tycka je v tom spomenuta (+ hore je link) a nemyslim si, ze by bolo hlupe to nespomenut znova. Katie Nageotte mala (to uz vieme teraz) 3 zavody, kde skocila 480+. Prazsku tycku, Laussane a americke Trials v Des Moines. U Prazskej tycky mozeme aj spatne hovorit, ze 1, konkurencia bola nulova, z pohladu toho, co ju caka dnes/bezne zaziva na DL a 2, podmienky boli velmi dobre. Pri Lausanne sa to iste uz ale aplikovat neda - konkurencia vyborna (chybala snad len Sandi Morris a v preview Lausanne je tato absencia takisto vysvetlena - Suhr/Morris zavodili na domacom specialnom mitingu (v Atlante?) v danom termine). Des Moines je potom vrchol sezony a ani tak neprekonala vykony z dvoch specifickych zavodov.

Co stoji za takym uspechom? Zrejme sektor, ktory umoznuje skakat vyssie, nez je tomu pri tom standardnom, ktory vidime v ramci stadionov. Mozno to viac pruzi, ale vsetko by bola len spekulacia. Druhy dovod je zrejmy - kontakt s divakom. To, co niekomu moze vylozene prekazat, to druhemu neskutocne pomaha, motivuje a hecuje.

Ano, T.... je zlodejska organizacia a pri umiestneniach to plati obzvlast. Ale ... veci sa maju tak, na rozdiel od Lausanne, ze Nageotte je vypisana korektne (nie je vnimana ako favoritka, kedze naposledy bola 5./6. + startuju naozaj vsetky konkurentky - elitne trio, Eliza po zraneni a taktiez Newman, ktora zaziarila (zial) v Parizi a teda ju T.... hodil taktiez pred Nageotte). Top3 je uz hranicnych za @3,0, ale aj to som nejako vyuzil.

Okrem toho skusam akovku. Nemame moznost kombinovat s nicim inym a to sa dnes ani nezmeni. Uprimne tvrdim, ze mi to vonkoncom neprekaza, kedze som dopredu vedel, ze toto je Nageotte a nic nez Nageotte + je to tyc a taktiez, je to technika po Parizi a mohol by som takto pokracovat do rana ...

Samozrejme, v akovke je Nageotte. Vybral som Elizu, znova a za normalnych okolnosti by to bol tip, ktoreho by som sa nebal davat aj do akoviek (s niecim inym) a to aj v tom kurze 1,70 (pretoze viem "nieco viac"). K tomu Newman/Stefanidi 1 a Bradshaw/Silva 1. Stefanidi nedala v Lausanne zaklad a nedala ho sice ani Newman, ale tu stale beriem ako niekoho, kto tieto zavody oblubuje (a taktiez zbytkova hodnota z Pariza - ked dokazala porazit Stefanidi (celu spicku) v Parizi, potom sa pytam, preco by niekoho z nich nemohla zdolat v Zurichu v solidnom kurze). Bradshaw si skocila SB na Britskom sampionate pocas vikendu a to v sutazi, kde bola superkou sama sebe a zaroven, kde fukal velmi silny vietor. Jej predosle SB pochadzalo z Lausanne, kde brala 3.miesto. Unava? Vsak zvysok skakal v Parizi a je to tyc, kde sa zavodi zvacsa casto a nemalo by to byt na skodu.

Posledny argument = je to vlozena sutaz. V tomto pripade to znamena, ze je to necely tyzden pred Bruselom, kde tyckarky budu mat svoje velke finale a zaroven pred par dnami bojovali v plnej zostave v Parizi. Ano, nie je to velky argument (kedze zavodit v tyci, 3krat v Europe, behom cca 10 dni, to nie je nic velke/neprekonatelne/desive). Myslene je to skor tak, ze motivacia "2.sledu" bude o nieco vacsia, nez motivacia elitnej 3 (a napr. Buchler v poslednej snahe dat limit 456 na MS).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.08.2019, 20:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vysvetli mi niekto, preco som napisal top3 a nie top2? xD Asi reflex zo zimnych sportov ... ale z textu to snad islo pochopit (aj ked priznavam, ze priamo to tam napisane nebolo).

Po dlhom case som ale s niecim spokojny. Ano, DH Silva/Bradshaw (a ponizena vyhra v akovke) a s trochou stastia top4 Bradshaw (v akovke s top3 Nageotte) a mohlo byt podstatne veselsie, ale to su veci, ktore nie su mojou osobou ovplyvnitelne. Ja dokazem ovplyvnit len detekciu tipov a co najidealnejsie zahranie, co dnes citim, ze sa podarilo.

Na vyhru Nageotte bolo treba dat az tych 492 (kedze raz chybovala na postupnej vyske), co nikdy neskocila a dokonca 487 (keby skakala ... co v jej situacii nedavalo zmysel a spravne po uspechu Rusky vysku vynechala) by bol jej novy osobak pod holym nebom.

Stefanidi perfekt, Newman perfekt, Bradshaw - chybal kusok, resp. mozno fakt, ze z 472 sa islo hned na 482, co uz je vysoko a v tych vyskach je skok o 10cm znacny. O to viac pre niekoho, kto patri do 2.sledu a kde by tych 477 bolo hratelnych (a 482 uz trochu prilis).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.08.2019, 0:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/plxqkm2d
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.08.2019, 9:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sice nechapem, preco je problem prave so zenskou gulou (stale nevypisana, ako posledna), ale tak v poslednych tyzdnoch vznikli aj vacsie zahady na Tipsporte ...

100m ... nic prekvapive a dostal som, co som cakal s tym, ze Blakea (aj kvoli tym zabehnutym casom) prilis neprecenili; toto bude taka standardna odpoved - cakanie na Pinnu (do jednej akovky som hodil Xie/Wilson z dovodu, ze domaceho by mal porazit kazdy, kto je na starte, pricom takyto druh h2h by som nehral len s duom Britov (kvoli nabitemu programu z minuleho vikendu)

110m H ... jedina vypisana vlozena disciplina a podobne ... zahrana (v tej istej akovke a nikde inde) dvojica Joseph/King (domaci za 1,53 ... mnozstvo rizik, ale ked si ich clovek uvedomuje a nesnazi sa na tom postavit 3-4 akovky, tak je vsetko v poriadku)

400m H ... analyzatori sa uz snazia hladat niekde nieco, kde nic nie je (1,8-1,9 vypisane duo Benjamin/Warholm a tak, neviem z akeho popudu, museli pisat analyzu na Warholma ... zrazu je 1,96 na Benjamina - este o kusok vyssie a zacnem rozmyslat ... popri cakani na Pinnu); zvysok odpoveda tomu, comu odpovedat musel, t.j. poslednemu zavodu v Parizi

5000m ... Yomif fav a zasa podobne ... do tej istej akovky poputoval Yomif/Barega 1 1,62 (klasicka akovka, kde ked vsetko bude klapat, vyjde, pricom moze mat pokojne 3-4 chyby a nebudem prekvapeny ani v najmensom); rozmyslam nad Hagosom, vid preview, ale aj tu vyckavam, poctivo, na Pinnu a kurzy na win, prip. nejaku h2h

Dialka ... tiez som sa nacakal, ale predsa ... v preview mate standardne poradie bez zapocitania podmienok (spekulacia) a ponuka viac-menej odpoveda s tym, ze Manyonga je sice dog, ale kurz 2,15 zatial nie je niecim, po com by som musel okamzite skocit (takze kto ocakava odpoved "Pinna", ten ma pravdu)

Ostep muzi ... Vetter drobny fav, tak som to aj cakal; na Hofmanna by som potreboval viac nez @4,0, aby ma to okamzite oslovilo a aj v tejto veci som zvedavy, co Pinna; kurzy mozno trochu lakaju v snahe verit duu Vadlejch/Cheng, ze to nebol ojedinely zablesk, ale je to silne hranicne ...

Tyc ... standardne vypisane, dali si pozor na moznu chybu, ktora sa kedysi stavala, ale uz su dostatocne pouceni (napr. Braz s mikrokurzom v pozicii favorita s niekym); znova - cakanie na Pinnu a kurzy na win

Vyska ... som zvedavy, ci aj na Pinne bude Barshim v pozicii takeho favorita; ak nie, potom zareagujem; zvazujem aj dalsie vyssie kurzy proti a neda sa povedat, ze by boli cielene (ako som pisal v preview, zameriavam sa vyhradne na kurz, co sa nemusi vyplatit, ked je to "len" o tom kurze ... najma nie vo vyske, kde nech robim cokolvek, vysledok je stale rovnaky)

1500m ... pisal som 3 varianty a je to ta prostredna, t.j. NB (Dibaba/Hassan); hral som a aj doporucujem stale hrat Klosterhalfen do akoviek (ocakavam rychly beh, toboz ked bezi duo Hassan/Dibaba + Tsegay ako temparka bez finishu; Klosterhalfen je taka europska verzia Tsegay s mozno lepsim zaverom, ale neda sa rovnat tomu, co predvadza vo finishoch uplna spicka; v tychto h2h ale ide o to, ze Klosterhalfen porazila obidve v priamom suboji, kde nebola ziadna konkurencia a kde si vsetko musela odrobit sama; napriek tomu sa ich dokazala zbavit a k finishu tak vobec nedoslo; dnes verim, ze sa v pohode elity udrzi a kedze superky na cas hlbsie pod 4 minuty nemaju (a Nemka ano), tak duely v pohode vyjdu

200m ... s Dafne hned niekto narusil rovnavahu a ja som bol zvedavy, ci sa s tym bude dnes este nieco diat (zatial nic); inak sa drzi linie s preview - do akovky zahrana Shaunae s Elaine a solo DAS proti Elaine (a zaroven som stale zvedavy, co Pinna ohladom tejto trojice); do duelov typu Mujinga/Emmanuel, resp. Emmanuel/Samuel sa v tych kurzoch nepustam a ako som pisal, Mujinga je po 22,26 velky kamarat s primitivnymi analyzatormi (casy z Birminghamhu boli celkovo za urovnou toho, co su zavodnicky schopne bezat - platilo pre vsetky, vid vitazny cas, ale aj bieda od Dafne atd.); realne su tak vsetky niekde okolo 22,50 a kedze kurzy su okolo roviny, nemam prilis dovod sa do tychto nazorovych hier pustat (ano, raz som si Dafne zahral, uz len z dovodu tej hlupej tendencnej analyzy)

400m ... chyba moment prekvapenia; niekde som hodil McPherson/Wimbley (1,9 a dala ju pred tyzdnom, pomerne jasne a aj ked si myslim, ze zlepsenie od Wimbley je mozne, tak necakam nejake zazraky); Nielsen vs Beard/Swiety je ulepene z podobneho cesta; chyba tomu bud vacsi kurz alebo podstatne vacsia istota (t.j. ze je tam vacsi priestor k chybe mojho usudku = aj ked nezabehne jedna optimatalny vykon, bude jej to stacit, ak ta druha, naopak, nezabehne nieco nadstandardne)

400m H ... 2-ako Sprunger/Ryzhykova 1 a Little/Spencer 1; je to hranicne, resp. rozhodne to nie je nieco, co by som kdekolvek inde pouzil (do inej akovky som to nedal, aj ked pri tom prvom h2h bola urcita chut)

Ostep zeny ... Pinna a som zvedavy, ci bude podobna favoritka aj tam; rovnako som potom zvedavy, ze ked bude, ake kurzy vypisu na 3 najblizsie kurzove superky; Cesky su vypisane tak, ze keby to nebol T...., su na ne vyssie kurzy = hodnotu by to malo, ale ta "ceska zainteresovanost" ju naopak berie; hram zatial ako Spotakova/Ogrodnikova 1 s trojskokom Papachristou/Williams 1

Trojskok ... podla ocakavania zaujem najma o Papachristou, kde to ale nie su kurzy, ktore by vyrazali dych (je to decentne, ale nic, co by som musel obkladat zlatou lopatou)

Gula ... ta snad asi nebude xD

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231372880&idb=1134185&hash=23b319b9&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231373091&idb=1134185&hash=3d0310fc&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.08.2019, 14:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prekvapivo vypisali sprievodne discipliny ako 100m zeny, resp. 800m zeny.

Zo 100 som si vyhliadol Holadanku Van Hunenstijn a hram ju v podstate s kazdou - 2-ako proti Sedney + Liang/Wei 1 (cize holandsky a cinsky suboj). Solo proti Finke Latvala @1,87 (nebolo co k tomu, tak som nechcel vymyslat ... potom som niekde dal aj do akovky) a taktiez s domacou Kora @2,44.

Snazil som sa vymysliet nieco aj s tym zvyskom, ale k nicomu velkemu som sa nedokopal. Porovnat chabe Jamajcanky, s ktorymi mam nedavnu skusenost z Pariza, s Cinankami, ktore naposledy bezali domace Trials pred necelym mesiacom, to je zlozite (spadaju do toho okruhu 11,20-11,40 v ako-tak normalnych podmienkach, co Chaux-de-Fonds rozhodne nesplna).

A potom ten zaver, 1.beh a horsia kvalita. Mnoho Svajciarok druheho/tretieho sledu, unavenych po domacom sampionate. Talianka, ktora dlho nikde nebezala (Siragusa) a biedna Indka, ktora v poslednom case behavala v Taliansku (aj pred 2 dnami v Roverete).

800m je potom podobna divocina, kde je jasne, o co zavodnickam ide - posledny pokus dat limit. Solidny vodic v podobe Balciunaite (europsky (pod)priemer na 400m) a vzajomna snaha zabehnut 2:00,60 (Polky, najma domaca Buchel, pre ktoru je zavod vytvoreny, mozno Kenanka Sum, aj ked tam neviem a povodne asi aj Hedda Hynne, lenze ta sa tesne pod hranicu dostala uz v spominanom Roverete.

Co situaciu komplikuje ... Norka ma zrazu limit + v nohach 800m starych 48hodin. Absentuje tak zakladna motivacia a moze sa prejavit unava. Takze asi najlepsi tip je Buchel/Hynne 1 @2,88. Ja som si zahral aj Hynne/Grace @2,53, ale je to hrana. Do Poliek (ze sa zopakuje polsky sampionat a vyhra Sabat) by som sa nepustal, aj ked uplne to nezhadzujem (za @1,8, menej ani omylom).


///


Situacia s kompletnou ponukou na Pinne/Tipaci ...

@2,7 na Monda je hratelne a na Pinne nebolo nic lepsie (@2,75). Takze za 2u uplne v pohode.

@7,0 na Khaladovich je v pohode; na Pinne bolo @8,0, ale to som nestihol vsadit (a uz som Khaladovich mal vsadenu na tom Tipaci). To iste @3,98 proti Cinanke v h2h (vyhra 1,5-2u; h2h 1u (pretoze je to podruzny tip s vyhrou, ale kurz je natolko vysoky a varianty rozne/vyrovnanost spicky znacna, ze bolo by hlupe nehrat jedno, resp. druhe.

Na Pinne mam Braziera na win, resp. Luva Manyongu. Kurzy su stale velmi podobne tym, ktore som zahral (4,6 a 3,7). Brazier @2,79 proti Amosovi je alternativa pre T.... (mam taktiez za 1u).

Vyska? Barshim nebol na Pinne az taky favorit, takze nemam najjednoduchsiu variantu - tip proti tomu, ze vyhra. Preto som rad zahral to, co bolo aj povodne v plane - Starc/Nedasekau na Tipsporte. Kto nema problem s Ghazalom, moze aj toho.

V guli som po hriechu nestihol prve kurzy na nevyhru Gong, stihol som len vyhru Ealey za 5+. Fortuna mala rano pekne kurzy, ale T.... uz gulu vypisal korektne, tam nie je mozne hrat nic (z pohladu suboja o vyhru).

V muzskom ostepe Hofmann @4,5 (Tipac @4,0 ... 4,5 nebol zazrak, ale hralo sa mi to lepsie ... cakanie ciastocne splnilo svoju ulohu).

5000m a aj na popud Pinny rad hram Barega/Gebrhiwet 2 @2,79 na Tipsporte (solo, ako inak).

Toto je dnes jediny kombik - kde su pohadzane spomenute tipy (este tam je snad Hussein za @2,5, toho solo nehram).

Nestihol som uplne najlepsie kurzy na Benjamina, ale aspon ciastocne hej (Pinna vypisala na uvod Warholma ako pomerne jasneho favorita - nieco a la 1,6-2,5)

Proti Dalilah nehram - kurzy okolo @3,0 mi pridu malo (potreboval by som aspon 3,7).

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70231372498&idb=1134185&hash=faa1b691&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1



Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy