Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
WEEk 13 !!!

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.11.2018, 20:10 Předmět: WEEk 13 !!!
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
WEEK 13 Dallas Cowboys - New Orleans Saints

Tak se nám přibližuje víc a víc čtvrtek, a s ním i thursday night football, který začne novou kapitolu jménem WEEK 13. A já si vybral, jak jistě vidíte New Orleans Saints v HC -7 v moc krásném kurzu 1,90 a moje druhá sázka na to, že Saints dají minimálně 30 bodů.

New Orleans Saints jsou momentálně největší favoriti na zisk Superbowlu 2019. NO Saints se rozběhli za ziskem nejcennější trofeje z celého světa amerického fotbalu. Po tom co jsem viděl v předchozích zápasech věřím, že průměrný Dallas vypráskají.

- Když porovnám QB Tak Prescott nemá prostě šanci proti Drewu Breesovi. U Breese jsem si letos zvykl na QB rat okolo 120 což je neskutečné, a opět Má slibně rozjeté yardy. Prostě jedním slovem BREES.
- Výhodou Saints je, že si v podstatě mohou vybrat jaký styl útoku zvolí. Zda běhovou hru za pomocí Kamary, Ingrama nebo Hilla, nebo zda si místo toho vyberou passovou hru s Thomasem v čele. Obrana Dallasu nepatří k nejhorším, jejich Secondary se začíná zlepšovat každým zápasem a obrana proti běhové hře je o něco lepší než proti passové Celkové jsou 5. Ovšem Saints dokázali popravit svým útokem defendery, třeba Rams. Takže je třeba se dívat na obranu z odstupem.
- Saints nemají žádné citelné zranění, ale Cowboys mají pár questionable hráčů napříkald T. Smith si letos možná zahraje a tak dále, je tam dost jmen.

No Saints dost věřím, letos si jednou to své a až na jedno zaváhání na začátku roku jednou bez sebe menšího klopýtnutí. Letos prostě chtějí titul, a taky to tak vypadá platové stropy jsou dosažené, ale dost vyrovnaně. Za mě jsou Saints favority nejen na tento zápas, ale na celkové vítězství.

A abych ještě obhájil krátce svou druhou sázku. Tak Saints dává v půrměru nejvíce bodů v lize. Nejen, že deklasovaly Bengals ale i Eagles a přes 29 bodů dali i Rams a to už je nějaká ta obrana (alespoň podle papírů).
Věřím že s překonáním hranice nebudou mít problém Wink

Doufám že se vám analýza líbila HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.12.2018, 4:10 Předmět: WEEk 13 !!!
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

WEEK 13 New England Patriots - Minnesota Vikings

Tady si zahraji Patrioty v proti vikingům v handicapu. Hra Patriotů s příchodem po zranění Gronkowského přidala na aktivitě. Gronk patřičně oživil passovou hru a i běhovou.
Naopak hra Minnesoty mi přijde v poslední době bez potřebné energie a poměrně mě zklamaly proti Chicagu po beyweeku, čekal jsem víc. To samé i proti Green Bay mě hra Vikingů nijak neoslnila čekal jsem větší dominanci v obraně a to dle mého názoru se nekonala.

Opět se pokusím vytáhnout to co mě přesvědčilo k sázce.
- Patriots hrají doma, kde mají skvělé stats. Z 5 zápasu zde vyhráli 5krát a Minnesota venku to má trochu opačně. Z 5 zápasu 2 výhry. Takže faktor domácího hřiště tady z části zasahuje, věřím Patriotům, že se budou chtít předvést před domácím publikem.
- Celému týmů Pats prospěl beyweek v rámci week 11, navíc se jim stihlo uzdravit nebo více zregenerovat několik hráčů a šlo to znát na hře proti Jets, i kždy první půlde byla vyrovnaná.
- QB za patrioty si netřeba představovat. Tom Brady prostě pořád dokáže vymyslet něco nového (zápas proti Green Bay rychlí příklad) Letos hraje pěkně s QB rat 96,3. Zkušenosti za těch 18 let už má.
Na straně Minnesoty QB Kirk Cousins má slibně rozjetou sezónu a tipuji že by se mohl dostat ně těch 4500 yardů poměrně snadno. Ovšem dle mého rozhodnout větší zkušenosti a vychytralost Bradyho.
- Minnesota má jednu z nejlepších komplexních obran a v NFL dominuje svými čísly, ovšem tato dominance mi moc nepřišla minulou hru proti Green Bay a myslel jsem si, že i Chicago bude mít problém se získáváním yardů. Tady věřím New England, že díky své passové hře bude lépe získávat yardy a dovede přehrát obranu Minnesoty.
- hlavní co mě přesvědčilo toto vsadit jsou návraty z Injury reportů. Minnesota má questionable Rhodese Xavier z D-line a pak navíc WR Stefona Diggse.
Patrioti jsou na tom opoznání lépe. Žádná velká absence ani zranění. Jen chvíli byli na Injury reportu Brady s Gronkem ovšem ti už v půlce týdne byli jistí, že si proti Vikingům zahrají. Gronk byl dlouhou dobu out a vrátil se až po Bey Weeku proti Jets a bylo znát, že Patriotům chyblě opora od tohoto obra. Navíc Edelman si vyléčil pořádně své zranění a i zbytek týmu je více Fresh.

A to je i důvod pro mou druhou sázku na Bradyho yardy. Věřím, že si Tom vybere spíše passovou hru, pro které jsou ideální předpoklady. Tým je více Fresh a jak šlo to vidět proti Jets. Tady věřím že 300 yardů překoná.

Snad vám moje analýza pomola. Hodně štěstí vám přeji !!!!!!


Naposledy upravil Cerox dne 2.12.2018, 18:44, celkově upraveno 1 krát.
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.12.2018, 4:11 Předmět: WEEk 13 !!!
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Pokusím se vám velmi rychle napsat i analýzu na toto utkání, zasekal jsem se psaním na další týden.

Kolťáci jsou velmi rozjetí a sním i Andre Luck. Luck už nahrál na 32 TD a nasázel 3112 yardů to jsou moc krásná čísla. A stupňujícím se výkonem Lucka jde nahoru i celý Indianapolis. A Věřím že nebudou mít problém opět porazit Jaguars. Kterým navíce chybí Fournette, který byl suspendován na jeden zápas.
Hra Jaguars není tak dominantí jako předtím a budou mít problém překonat D-line Koltů.

Omlouvám se za dost krátkou analázu Wink jen jaksi nestíhám Wink Very Happy Hodně štěstí vám přeji !!!!
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy