Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
9/12 22:05 San Francisco 49ers - Denver Broncos

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.12.2018, 19:48 Předmět: 9/12 22:05 San Francisco 49ers - Denver Broncos
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

WEEK 14 San Francisco 49ers - Denver Broncos
Ahoj, vítám vás u další analýzy ze světa amerického fotbalu z weeku 14
Tady volím opět Broncos, kteří jsou stejně jako "Titans in the hunt" a pokud chtějí si zahrát play off nesmí ztratit ani výhru. Hranice Handicapu mi přijde dost nízko, upřímně hrál bych ho i kdyby byl -7 (vysvětlím hned proč). Tady v tomto kurzu vidím velký potenciál a velké value.
Broncos předvádí moc krásné výkony, a jejich hra se mi dost líbí. Denver už dokízal porazit silnější protihráče než jsou právě 49ers. Porazili svého divizního rivala Chargers, velmi silný Steelers a poslední soupeře Bengals, kteří byť nejsou tak kvalitní soupeři, ale i tak dosahují větších kvalit než právě 49ers.

Opět se pokusím níže pospat proč zrovna v takovém HC.
-QB ano za 49ers by mě stále nastoupit Nick Mullens. Tento nováček v NFL, který před tím hrál "2. Ligu NCAAF" tak do NFL celkem zapadl. Na to, že jde o nedraftového hráče a nováčka (nedraftovaný nevadí...) tak jeho výkony jsou poměrně solidní ovšem pořád nemá dostatečné "FOOTBALL IQ" aby se řadil mezi kvalitní hráče NFL. Tímto, ale ho ale nesrážím, jen si myslím že mu budou dělat problémy D-line broncos. Co se týče Von Millera nebo cornerbacků, kteří působí dost interception.
o QB z Broncos, Caseovi Keenumovi jsem psal už ve dřívější analýze na Broncos. Předvádí pěkné výkony, které se stupňují ovšem pořád hází svůj podprůměr oproti minulému roku co byl v Minnesotě. Myslím si, že jeho hra by mohla stačit právě proti 49ers.
- Útok 49ers je spíše běhovou hrou. díky níž získávají pěkné yardy. Běhová hra bude, limitováná absencí TE Kyle Nelsona na 10 zápasů. Navíc mi nepřijde jejich běhová hra tak kvalitní, a na koncovky u endzone mi přijdou dost špatní.
Útok Broncos je také spíše veden po zemi a tímto útokem už získávají pěkné yardy. 5 místo v NFL na běhový útok. Co se týče passové hry, ta už tak kvalitní není ovšem pořád je tady možnost zvolit tento styl útoku.
- Obrana Broncos mi nepřijde tak nekvalitní jaká je údajně na papíře. Hlavně se mi líbila proti Bengals. A moc bodů nepustili ani proti Chargers (nutno podotknout, že v předpovědích bylo že Chargers nasází broncos minimálně 33 bodů). S čím hlavně budou mít problémy O-line 49ers jsou 2 Von Miller s Bradley Chubbem. Tito dva vytváří neskutečný tlak na QBho a ten bude muset rychle rozehrát nebo zvolit běhovou hru. Vzhledem k tomu, že se jedná o Nicka Mullense tak neočekávám takovou kvalitu při rychlé rozehře proto si myslím, že bude dost často sacked. Navíc CB Broncos předvádí také pěknou prácí a rozhodně bych je nezařadil na 23 místo DEF dle NFL. Co je také výhoda Denveru, skvělá práce v RZ, a většínou snažení protivníků končí fieldgoalem.
Obrana 49ers také nepatří mezi ty nejhorší, ovšem celkévě 49ers dostává nálož pořádných bodů, takže bych jejich obranu zas tak nevyzdvihoval. D-line nevytváří skoro žádný tlak na QB, a secondary taky žádná sláva.

No tady si myslím, že by měli Broncos doslova lehce vyhrát i v tomto HC. I když kurz šel lehce nahoru což naznačuje, že by to tak být nemělo, myslím si že se jedná o kvalitnější tým než v případě 49ers. Kvalita obrany dle mého nahrává více Broncos, navíc tlak co vytváří D-line a práce Cornerbacků jsou také velmi kvalitní takže San Francisco bude mít co dělat aby se posunovali v před.

HODNĚ ŠTĚSTÍ VÁM PŘEJI
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy