Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
21.12. Biatlon

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
michals93
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.4.2018
Tipy a sázky: 553
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 111.5Hodnocení kvality tipů: 111.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.12.2018, 9:17 Předmět: 21.12. Biatlon
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.






Dnes druhý den SP v Novém Městě, tentokrát sprint žen. Včera to nebylo úplně ono, možná i proto, že očekávaný vítr nepřišel a podmínky byly podobné jako v Hochfilzenu. Dnes už by opravdu mělo foukat víc, vybral jsem opět vyšší kurzy, které by mohly vyjít.

První duel bude mezi německou závodnicí Herrmann a Francouzskou Braisaz. Herrmann se k biatlonu připojila loni, kdy přešla z běžeckého lyžování. Logicky tak na tom byla výborně běžecky, ale problémem byla střelba. Loni úspěšnost 80%, letos dokonce 78%. Braisaz na tom letos taky není nejlíp, ale například ve sprintu v Pokljuce ukázala svůj potenciál (3. místo a 0 chyb na střelnici). Herrmann letos ve sprintech jen 62. a 60. místo, takže tady mi přijde Braisaz jako mírná favoritka.


Nesprávne zadaný tip.


Bescond má zatím podprůměrnou sezónu, hlavně díky slabší střelbě. Je na tom v tomhle ohledu zhruba o 3% hůř, než loni. Jinak loni zajížděla běžně výsledky okolo 10. místa. Podle mě musí jít časem nahoru a třeba jí to sedne už dnes. Proti jsem vybral Norku Tandrevold. Ta má procentuelně ještě horší čísla než Bescond, ale ve sprintech zatím dojížděla lépe. To je také důvod výše tohohle kurzu, ale jinak mí nepřijde Tandrevold jako favoritka duelu.


Nesprávne zadaný tip.


Podobně jako jsem věřil včera Krčmářovi, tak věřím i Vítkové. Ta po horším začátku výkony stupňuje a dnes by měla být nejlepší českou závodnicí. Běžecky se pomalu zlepšuje a střelbu má letos pěknou, 94% úspěšnosti. Hinz je na tom střelecky o něco hůř (85%). Poslední sprint v Hochfilzenu se jí povedl, kdy bez střelecké chyby skončila 11. Dnes nějaká chyba přijde a Vítková není bez šance, nepřekvapilo by mě její umístění okolo 15. místa.


Nesprávne zadaný tip.


Paulina Fialková je kometou letošní sezóny. Pokud bych u někoho čekal pokles výkonnosti, bude zřejmě právě ona. Letos skvělá úspěšnost střelby (92%), ale sezóny předtím to bylo v tomhle ohledu daleko horší (80 a 81%). Pokud se dnes potvrdí předpověď na silnější vítr, mohlo by dnes od Pauliny přijít větší množství chyb. Naopak Hildebrand je jednou z nejspolehlivějších střelkyň (letos 95%, sezóny předtím shodně 86%). Ve sprintu v Hochfilzenu byla Fialková rychlejší o 9 vteřin, takže ani v běhu by neměl být úplně velký rozdíl. No za kurz skoro 3 se tenhle duel podle mého názoru vyplatí zkusit.


Nesprávne zadaný tip.


Trochu netradičně dám tip na umístění mezi třemi závodnicemi. Ten výběr téhle trojice mi přijde trochu zvláštní. Kryuko jako nejlepší běloruská závodnice zajíždí kvalitní výsledky. Zvlášť střelecky 95% úspěšnosti a ve sprintech letos 17. a 6. místo. Davidová sice překvapila individuálem, kde brala senzační 3. místo. Jinak ale střelba jen na 76% úspěšnosti a ve sprintech 32. a 62. místo. Haecki je také spíš průměrná závodnice, ve sprintech 2x 33. místo a úspěšnost střelby 79%. Pokud Kryuko závod zvlášť nezkazí, tak by měla Davidovou i Haecki porazit.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy