Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
1.-3.3./5x tip 1. německá liga

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Ipanema
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 1
Počet VOID: 2
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 27
Vklady: 55.5 unitů
Výhry: 50.535 unitů
Profit: -4.96 unitů
Yield: -8.95 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.3.2009
Tipy a sázky: 2300
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7Hodnocení kvality tipů: 237.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.02.2019, 10:14 Předmět: 1.-3.3./5x tip 1. německá liga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Augsburg má nejvyšší marodku z celé Bundesligy. Navíc k nim minule přibyl Oxford, jakož to obránce. Nejlepší střelec Alfred Finnbogason také chybí. Pokud se vůbec Augsburg v tomto zápase prosadí je otázka. Podle mě nevyhrají. Dortmund sám na sobě vidí jaké to je ztratit relativně vyšší náskok na Bayern hloupými remízami. S týmem jako je Augsburg si musí poradit s přehledem a čekat na nějakou tu remízu, kterou schytá Bayern, který se takřka s jistotou bude podílet na dramatu v závěru sezóny ve stylu "buď my nebo oni". Stejně na tom jsou i v Dortmundu. Hosté jsou relativně komplet. Kromě Reuse, ale ten ani nyní nehraje. V úterý je čeká LM. Zde si myslím, že si povinnost splní.
Tipuji 0:2 nebo 0:3

Nesprávne zadaný tip.
Když pominu výše zmíněné dva týmy, tak zde máme další dva, kteří dokáží vstřelit 2 góly komukoliv. V obraně hostů bude chybět Kadeřábek. Jinak jsou oba dva týmy komplet ve svých řadách. Oba jsem popisoval už minule a nic se nemění. Ofenzivní sílu mají oba. Protože oba dva trochu vypadli poslední měsíc z pohárů, budou se podle mě oba snažit skončit na příčkách zajišťující když ne LM, tak aspoň Evropu. Kurz je nízko, do overu 3,5 gólu se mi jít nechce, tak to zkusím takto.
Tipuji 2:2 nebo 3:2

Nesprávne zadaný tip.
U hostů opět chybí Morales a opět i Drobný. Pardon, ale toho brankáře neměli ani přibírat. Když je zdravý, nehraje. Jak se zraní, tak je to trvalé. Schalke minule lehce přehrálo Mainz. Ve všech ohledech. Kromě jediného a to je výsledek. Lze prohrát, i když se daří. Tak ostudnou sezónu jako mají letos v Schalke nepamatují. Pokud se nechce Schalke zařadit po bok Augsburgu a Hannoveru, je potřeba zkousnout aktuální stav, zapomenout na nějaké poháry a zajistit si "klidný střed tabulky". S týmy jako je Fortuna by to snad měla být povinnost. Příští kolo s W. Brémami by to tak jednoduché být nemuselo.
Tipuji 2:0 nebo 2:1

Nesprávne zadaný tip.
Zde okopíruji, co jsem psal minulé kolo, kdy hrálo Lipsko: "O dvou hráčích Lipska, kteří střílí góly jsem psal minule. Jsou oni dva a pak dlouho nic a pak až ostatní. Timo Werner střílí góly takřka pravidelně, když hraje Lipsko doma. Nyní ale 4x nic. Sázím na to, že to nyní příjde a bude střelcem gólu v zápasu. Ten druhý zmíněný spoluhráč Yussuf Poulsen mu sebral 5. příčku ve střelcích celé Bundesligy. Takže nyní aktuálně Yussuf Poulsen je na 5. místě a Timo Werner je na 7. místě. Očekávám střelecké hody a něco okolo 4-5 gólů. Hoffenheim jako jeden z nejlepších střeleckých týmů Bundesligy se jistě 2x může prosadit a může zápas i vést. Potenciál na to je od každého hráče v týmu Hoffenheimu. Bude tak na Lipsku, aby o to více stříleli a útočili. Hoffenheim bude mít držení míče nad 40%, i když jsou venku. Minule za rozhodlého stavu byl Timo Werner střídán, jinak hraje celý zápas. Také skoro s pravidelností. Lipsko hraje s vážností opět o jeden ze dvou evropských pohárů. Hoffenheim jim tento zápas nedá snadno. Pokud vše toto výjde, jak si myslím, bude na dvou útočnících Lipska, aby se minimálně 2x až 3x prosadili. 1x se podle mě Timo Werner prosadí. Kurz je bohužel nízko, čekal jsem více. Ostatní sázkovky jsou na tom o fous lépe s vypsanou hladinou."

Za vším si stojím, i když se nyní jedná o jiného protihráče. Navíc další zápas (zmíněný s Hoffenheimem) se Werner neprosadil, navíc Norimberk má nejhorší obranu. Podle mě tlak Lipska nemůžou ustát, když za hosty opět budou hrát dva zmínění na samém hrotu. V Norimberku by měli bít na poplach! Nyní Lipsko, příště budou hrát v Hoffenheimu. To nevypadá pozitivně a můžou to být reálně dvě jednoduché prohry. Kurz na výhru hostů a jeden jediný gól Wernera je skoro na stejné hladině. Volím pro mě jednu ze dvou variant, i když myslím, že Lipsko zase vyhraje.

Nesprávne zadaný tip.
Brémy neprohráli celý Leden a neprohráli celý únor. Myslím si, že tento zápas se statistika změní. Trochu překvapení co předvedli minule se Stuttgartem, ale zatím jsou bez prohry. Vzájemné zápasy mi ukazují, že Vlci a zvláště doma přejedou Brémy vyššími výsledky. Vlci když už není na vítězství v lize, tak si musí, až povinně, držet postup do LM. Oba dva týmy hrají otevřený fotbal. Chtěl jsem zde hrát "over 2,5 gólu", ale vyberu si vyšší kurz. Otázka jestli to bude správná volba. Brémy inkasují téměř každý zápas, myslím, že i tento zápas nulu neudrží a jedna branka bude dělat rozdíl. Útočníci Weghorts s Mehmedim by mohli spolu potvrdit krásnou výhru nad M'Gladbachem, kterou jim uštědřili minulé kolo.
Tipuji 2:0 nebo 2:1
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy