Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihy 2019
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.04.2019, 12:37 Předmět: Dostihy 2019
Pište tipy na sázení
Citovat

V neděli konečně začne letošní domácí dostihová sezóna, ale ještě předtím se od čtvrtka do soboty zaplní pro české fanoušky nejznámější anglické překážkové závodiště v Aintree, kde se před závěrem ostrovní překážkové sezóny odběhne Grand National.
Dnes se začíná ve 14:45 našeho času a první dostih má pouhých 6 startujících. Favoritem je LA BAGUE AU ROI (2,6) v sedle s Richardem Johnsonem, ohrožovat by ho měla především dvojice GUIAN FORCE (4,55) – KALASHNIKOV (5), který ale v této sezóně nepředvádí to, co dříve.
Druhý dostih v 15:20 má 9 čtyřletých proutěnkářů, kterým by mělo dominovat duo PENTLAND HILLS – BAND OF OUTLAWS (oba 2,77). Oba vyhráli na cheltenhamském festivalu, ale PENTLAND HILLS podle mě kvalitnější dostih a Nico de Boinville v jeho sedle je pro mě plus proti J.J. Slevinovi.
Další jednička v 15:50 má jen 6 startujících a favorizovaný KEMBOY (3) by se měl rehabilitovat za chybu na začátku letošního Gold Cupu. CLAN DES OBEAUX (3,75) absolvoval celý dostih a skončil v něm pátý. Ve Zlatém poháru cheltenhamském byly jejich kurzy opačné 8 a 5:1.
Favoritem dne je v jedničkovém proutí v 16:25 BUVEUR D’AIR (1,68) s Barry Geraghtym. Z jeho 8 soupeřů mají jednociferný kurz jen 11-letý veterán FAUGHEEN (7) a MELON (8). Ten byl v Cheltenhamu druhý v Champion Hurdle, kde BUVEUR D’AIR udělal svoji jedinou životní chybu na proutí, jinak je jeho bilace 12-1-1 z 15 startů. Jedinou porážku v této sezóně má od stájové dvojky Nicky Hendersona VERDANA BLLUE (11) z vánočního Kemptonu.
Dalšími dostihy jsou loterie s 27 koňmi a handicap s 18, to raději vynechávám.
Moje tipy LA BAGUE AU ROI - PENTLAND HILLS - BUVEUR D’AIR, desetinovým favoritům ale jinak nevěřím.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 5.04.2019, 12:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Včera mí 4 uvažovaní koně obsadili 2 první a 2 druhá místa.
Nejsuverénější byl samozřejmě ten, kterého jsem nevsadil - KEMBOY. Vyhrál mi jen PENTLAND HILLS ale po tuhém boji o hlavu, takže nakonec musím být i s malým prodělkem spokojený. vyčadil mě KALASHNIKOV a potom ještě SUPASUNDAE (8,5) který s přehledem zdolal .BUVEUR D'AIR, když polovinu dostihů vedoucí FAUGHEEN byl zadržen a má končit svoji kariéru kvůli srdečním problémům. Kolo před cílem ho vystřídal výtečně jdoucí MELON, udělal ale chybu 3 skoky před cílem.
Dnes je po úvodní loterii s 22 koňmi jedničkové proutí pro nováčky v 15:20. Ti se moc přes rok samozřejmě nepotkávají a tak je v čele nabídky třetí z Cheltenhamu ITCHY FEET (10/3), pátý byl za ním FELIX DESJY (5/1) a šestým místem zklamal ARAMON (4/1). Soupeřem této trojici má být především PRECIOUS CARGO (4/1). Po jednom škrtu poběží 7 koní.
V 15:50 se utká stejný počet nováčků nad těžšími skoky. 6 z nich je ale sedmiletých, jeden šestiletý. Zde je vysokým favoritem TOPOFTHEGAME (4/5), čerstvž přemožitel výtečného SANTINIho z Cheletenhamu. největším soupeřem by mu měl být spolehlivý LOSTINTRANSLATION (11/4), o den později v Cheltenhamu druhý.
Následuje v 16:25 JLT Chase, rovněž se 7 účastníky. Zde by se měloo vítězsví utkat trio MIN (3/1), POLITOLOGUE (9/4) a WAITING PATIENTLY (13/8) POLITOLOGUE obsadil v Cheltenhamu druhé místo za skvělým ALTIORem, MIN zde byl pátý už o 10 délek zpět. WATING PATIENTLY by měl být odpočatější, v únoru ale jako favorit prohrál v Ascotu o 17 délek s CYRNAME.
Dnes věřím jen TOPOFTHEGAME.
Kurzy mám dnes z Racing Post, takže si +1 přičtěte, ale T.... je také vypsal.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 6.04.2019, 11:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

LOSTINTRANSLATION zdolal můj tip o lehkých 6 délek, zachránil mě POLITOLOGUE, kterého jsem pak zahrál 1-2 /1,65. Porazil ho MIN o propastných 20 délek, dalších 9 zpět byl WAITING PATIENTLY.
Dával jsem ještě za maličko ARAMONa, ale i jeho zdolal o 1 1/2 délky FELIX DESJY .
Rozdíl anglických dostihů a českých ukazuje nejlépe závěrečný dostih. Byl to bumper (rovina Gd.2) pro budoucí překážkáře. Vítěz bral 25.321 liber. Dva hlavní dostihy nedělní Chuchle mají dotace 135 a 150 tisíc Kč!
Dnes je na programu Grand National, ale před ní je několik grupových dostihů, i jedničky pro "nováčky" většinou šestileté.
V 15:25 se utká 9 proutěnkářů na 4000 m. Favoritem je bělouš ANGELS BREATH (4), který naposledy zklamal sedmým místem za ARAMONem. S ním by měl soupeřit hlavně BREWIN'UPASTORM (3,75). Z dalších je tu zejména v kariéře nejhůře třetí ONE FOR ROSIE (5,5) v sedle se synem Samem trenéra otce Nigela Twiston - Daviesových.
Chase v 16:00 má jen 7 účastníků, ale vyrovnané kvarteto favoritů LALOR a US AND THEM (oba 4), CLONDAW CASTLE (5) a ORNUA (5,5).
Třetí jedničkou jsou dlouhé proutky na 5 km s 15 startujícími s vysoce favorizovanou APPLE'S JADE (2,45). Z ostatních by měli vyčnívat SAM SPINNER (5,5) a IF THE CAP FITS (6).
Hlavním bodem programu je v 18:15 samozřejmě nejslavnější překážkový handicap světa se 40 účastníky. Favority jsou č. 3 TIGER ROLL , nese 11-5 (6), č.1 ANIBALE FLY, 11-10 (15),a č.13 RATHWINDEN (10). TIGER ROLL vyhrál podruhé cross v Chetenhamu a ANIBALE FLY získal podruhé medaili v Gold Cupu. Z dalších se mi líbí č.9 LAKE VIEW LAD, 11-1 (22), č.20 JURY DUTY, 10-11 (17), č.23 RAMSES DE TEILLEE, 10-9 (25), č.29. UP FOR REVIEW, 10-6, (35), č.33 VINTAGE CLOUDS, 10-4 (15), č.36 WALK IN THE MILL 10-4 (25) a č.37 FOLSSOM BLUE , 10-4 (65).
Vyberte si sami, mě se daří druhá místa, takže ANGELS BREATH a SAM SINNER 1-2 a č. 29 a 37 do dálky - i 1-7.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 7.04.2019, 7:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Doběh Velké národní byl letos ve znamení favoritů. TIGER ROLL (4) obhájil loňské vítězství s odstupy 2 3/4 a 2 1/4 délky skončili MAGIC OF LIGHT(66) a RATVINDEN (8). Přesto brala Trifecta neuvěřitelných 23.141,60 (Tricast 2.260,93). ANIBALE FLY (10) skončil pátý WALK IN THE MILL (25). Z mých překvapení nic a v předcházejících dostizích mi skončil ANGELS BREATH třetí, SAM SPINNER vybouchl.
Dnes začíná domácí dostihová sezóna po "rušné" zimě. O kluzišti v cílové rovině v Pardubicích jste asi slyšeli. Chuchle přišla s jiným překvapením, Betino nedostalo licenci - prý žádalo včas. Náhradou má být T...., tak jsme zvědaví.
Redukce dostihových dnů v Chuchli přináší kumulaci významných dostihů a tak se kromě tradičního Gomba handicapu běží i Velká dubnová. V té je z 8 koní favoritem dne BLACK CANYON (1,92). Loni jsme ho viděli doma jen jednou, na EJC obadil druhé místo za dalším "Francouzem" Wirellessem, bylo to rovněž na 1800 m jako dnes. Změnil, jako celá stáj Pegas, přes zimu trenéra. Ale jméno Čestmír Olehla je zárukou zachování kvality. I pro mě trénuje Smile Z dalších koní by mu měl být nejblíže Šavujevův CAPE FREEDOM (5,7).
Gomba handicap na 1200 m by měl být mnohem vyrovnanější, už kvůli různým hmotnostem. Mírným favoritem je obhájce lońského vítězství MASTER OF GOLD (3,5) - 55,5 kg, největšími soupeřkami by mu měli být klisny BENEDICTION (4,7) - 58 a BEROUYINE (6,5) - 53,5. Já si už v týdnu za málo vsadil ve Francii běhajícího ULTIMATE FIGHT (6,5) - 56. Přes nejvyšší startovní číslo je to sprinter a1200 m je jeho strop. Až potom jsem se dočetl pochybnosti o jeho připravenosti, takže ho nikomu raději nedoporučuji.
Z dalších dostihů nelze nic doporučit, jsou to většinou handicapy nebo dostih dosud nestartovavších koní jako je ten úvodní. V něm jsou zajímavé importy: OUTBACK RIDER (3) a CORSTON (7) od Šavujeva a určitě mnohem levnější RODERIKA (3,5) po Roderic O'Connor od Vocáskových. Zkusím OUTBACK RIDER a ve druhém DODYBUD (6,5), ve čtvrtém se mi ještě zamlouvá KISSI BOY (7,5), ale jen na místo.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.04.2019, 19:45 Předmět: ALIBISTICKÉ TIPY NA VCH 7.4.
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak jsem si chtěl letos porovnat úspěšnost zdejších tipů "sázkaře jako doma" s placenými tipy expertů na Tipařově palci. Když si přečtu celý text, plyne z něj, že "sázkař jako doma" určitě vsadil tyto 4 koně:

Ultimate Fight ( na vítěze, na umístění 1-2, 1-3, 1-4?)
Outback Rider
Dodybud
Kissi Boy (pouze na místo čili 1-3)

U ostatních není žádná zmínka, proto předpokládám, že koně byli vsazeni na vítěze. A jestli jen na místo (1-3), tak vše vyjde stejně, protože se nikdo 1-3 neumístil. Dále předpokládejme výši sázky 1 bod na každého koně. CELKEM VSAZENO: 4 body CELKEM VÝHRA: 0 bodů, STAV: -4 body
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 8.04.2019, 12:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Náborová akce Tipsportu skončila úspěšně. Proklamované obsazení několika okének Betina se samozřejmě nekonalo. Bleděmodří nadháněči atakovali diváky hned za turnikety, ale jediný počítač se „zasekl“ kolem jedné hodiny, sháněla se dobíječka a vše, včetně reklam, doporučovalo sázet z mobilu. Rozhodně nešlo o nějakou jednorázovou výpomoc, reklamy v cílové rovině i v sázkové hale měly nalákat křeny, ne řešit sázení v Chuchli. Toť můj laický názor.
Měli jsme aspoň čas probrat zimu a protože jsem v únoru večeřel v newmarketském Jockey clubu u stolu s trofejí z Eclipsova kopyta, bylo mi radostí se pochlubit.
První dostih skončil fiaskem Šavujevových svěřenců, ani jeden se nevešel na tabuli. Vyhrála DARINA (15) s Foretem, která na mě působila před dostihem ospale. Měl jsem alespoň symbolicky podpořit jmenovkyni synovy jezevčice. Druhý byl o pouhý nos outsider KINGS ROCK (50).
Druhý dostih už byl v režii favoritů. Doběh GOLD MEMORY(2,2) – POLITICUM (3,3) jsem měl do soutěže opačně. Vítězným jezdcem byl Michal Hrouda
Třetí dostih vyhrál GOLD OF GIBRALTAR (8,5) s Kateřinou Hlubučkovou před dvojicí favoritů NOMBEKO (6,5) – TWINKY (4). Výrok tuhý boj nos – ½ - krk.
Před čvrtým se mi líbil BRIDPORT (7,5), skončil druhý, za LET FIRE (10), vedeným Jiřinou Andrésovou.
V Gomba handicapu jsem měl do soutěže favorizovaného MASTER OF GOLD (3,6), ale za maličko jsem zkusil už ve středu ULTIMATE FIGHT (8). Možná už z boxů vyrazil jeho jezdec Foret s nohama mimo třmeny a celý dostih se jen snažil nespadnout pod kopyta jinému koni. Vystoupil dobrovolně za cílem, ale zranil se při tom a přišel o start v sedle favorita dne. Velký útok na favorita ale podnikla v závěru pouhých 49 kg nesoucí CELINE MY HEART (25) spolu s BENEDICTION (6). Výrok krk – krk – 1 ½ -krk. MASTER OF GOLD vyhrál Gombu potřetí v řadě, tentokrát ho ale nejel Mazur, ale Šafář. Čas 1:09,64 ohrožoval Scyrisův rekord dráhy.
Náhradník v sedle favorita Adam Florián se nerozklepal, odskočili v kurzu 1,55 a vyhráli jistě o 1 ¾ délky před CAPE FREEDOM (10), ½ délky ztrácel třetí MORMILL (12) na místo, kam jsem ho vsadil. Čas 1:48,89 je dokonce rekordem chuchelské dráhy.
Sedmý dostih vyhrál SICILIAN ROCK (4) s žákem/žokejem Davidem Liškou a završil tak můj čistý hattrick v soutěži Dostipy. Dost lidí bude mít i čtvrtý zásah z druhého dostihu, ale procento 37,5 je nadstandartní. Druhý byl TIGGY BLUE (5,5)
V závěrečném dostihu konečně triumfoval trenér Arslangirej Šavujev, který uspěl až se svým pátým koněm v dostihu. Už ten počet v jednom dostihovém dni je u něho nezvyklý. Vyhrál TORQUE POWER (7) s Jaromírem Šafářem, který se tak dostal do čela jezdeckého šamponátu. Dlouho to vypadalo, že bezpečně vyhraje favorizovaný AMAZING GANGSTER (2,5), ale došlo mu a ztrácel jisté 2 ¼ délky.
Dráha byla pevnější než v tuto roční dobu obvykle bývá a proto i rychlejší. Stavební ruch u parkurového kolbiště pokračuje a z míst blíže zemi není přes hromady místy vidět lahovický oblouk. Pracovalo se na prostorech pro VIP a tomu se začínají přizpůsobovat ceny pro plebs. Jsem docela zvědavý na mostecký Deylův memoriál, protože bez možnosti sázek tam asi bude hodně prázdno.
Sázkařsky jsem prodělal, dal jsem v neděli jen jeden kombík za 200 a bral jsem 113, takže podprůměr. KISSI BOY byl o 1/2 délky čtvrtý, já ho měl 1-3 za 2,25 a byl bych už maličko v plusu. Ale je to jen zábava, pořadí se hned tak nedočkáme.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.04.2019, 11:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tento víkend jsou dnes roviny i překážky v Brně, v neděli mostecký Deylův memoriál. Dnes není čas a ani si na začátku sezóny moc netroufám. Líbí se mi RONALDO ve třetím dostihu, který brněnskou dráhu zná a svědčí mu, ale 2,15 se mi zdá na vítěze riskantní.
Zkusím v Jarní moravské míli ALEXANDRa 1-3/ 1,6, za maličko i výše. K opatrnosti mezi 6 účastníky nabádá jen to, že změnil trenéra. Adam Florián ho ale jezdil už na podzim, zná ho a i jeho jezdecká forma je letos dobrá.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 14.04.2019, 11:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

RONALDO KING skončil druhý, ale byl diskvalifikován pro nenavážení po dostihu. ALEXANDR vyhrál o 1 délku, druhý byl překvapivě POKER RUN.
Dnes začíná sezóna na velebudických výsypkách. Do Mostu se letos stěhuje Jarní cena klisen a tak je logické, že se tu běží i trial na ni Deylův memoriál na 1400 m. Na startu je 10 klisen. Dvojici favoritek představují DARK ABSOLU a ASTORIA, stejný kurz 3,5 má i druhá z úvodní Chuchle GOLD MEMORY. nesla tam ale jen 52,5 kg a čas byl nad 1:40 na 1600 m, takže moji důvěru nemá. Favoritky obsadily první 2 místa v zimní královně koncem září, takže může být vše jinak.
Já dávám přednost DARK ABSOLU, ale je to hlavně proto, že trenér ASTORIE Tůma prohlásil, že si jedou Most hlavně vyzkoušet. Možná něco anpoví stájová kolegyně JOSEPHA o hodinu dříve.
Pro překvapení je tu polský import HAVEYOUEVERSEEN (15), která byla i 15. v polském handicapu dvouletých.
Druhým hlavním dostihem je dvojkový handicap na 2200 m, favoritem je MONTJEU THIRD (2,6), rozběhaný ve Velké dubnové. Most má rozhodně raději největším konkurentem je GALIS (2,8). V poli pouhých 6 koní mě láká ORSON 1-3 / 1,67, který ale mívá velké problémy s boxy.
Z prvních 5 dostihů jsou mojí volbou do soutěže ještě WOBULL SE NOW - VICTORIA REGINA - LA PAIX - ROONY a KRISTIANO.
Běhá se i v Bratislavě, dá se sázet jen hlavní dostih na 1800 m, favorizováno je "české" duo IDEAL APPROACH - GEORGE BOOLE, konkurovat jim bude skvělá domácí klisna MOREEN a maďarští hosté, SARKANYFU, MEDYNA a EMINES, které bohužel neznám, takže bez tipu. Leda IDEAL APPROACH 1-2.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.04.2019, 19:02 Předmět: VYHODNOCENÍ TIPů
Pište tipy na sázení
Citovat

Opět stejná potíž jako minulý týden. Na rozdíl od Tipařova palce jsou zdejší tipy nejasné, takže je beru podle toho, jak se v tipech vyznám já.

Brno - 13.4. Alexandr 1-3 1 bod 1.6 zisk 0,6 bodu
Alexandr vítěz 4,50 za 0.5 bodu (za maličko...) zisk 1,75 bodu

Před Brnem -4 body + 2,35 bodu v Brně = -1,65 bodu po Brně


Most 14.4.

Dark Absolu vítěz (ale třeba i tabule... Smile 1 bod, prohra 1 bod
Orsson 1-3 1,67 1 bod, prohra 1 bod

Celkem za Most prohra 2 body a CELKOVÝ STAV PO MOSTU 14.4.: -3,65 bodů CELKOVĚ VSAZENO 7,5 bodů a VÝHRA CELKEM 3,85 bodů. (3,85 - 7,50 = -3,65 bodů)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 14.04.2019, 21:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

DARK ABSOLU dostih odvodila a propadla, ORSON tradiční problémy s boxy, navíc rozdal dost délek. Vyrazil poslední a zájemci mohou na záznamu vidět speciální "zaváděcí deku" Montyho Robertse.
Jinak soutěž a kombík pohoda WOBULL SE NOW a LA PAIX první, VICTORIA REGINA a KRISTIANO druzí, ROONY třetí, hlavní dostihy špatně. V Bratislavě mi udělala radost MOOREEN, ale tu jsem si netroufl dát.
V soutěžích DosTipy se dělím o 14. - 49. místo, v Kurzových sázkách + 23.540 ze 100.000 vsazených a 25.místo, jen Bookmaker mi nejde. Harry ani tam bohužel své umění nepředvádí.
Co je ale podstatné pro českýturf, to je dnešní vítězství NAGANO GOLD (12:1) v Longchamp. Byl to listed dostih na 2400 m o 52.000 Euro a hlavně ten závěr byl famózní. V sedle Michael Barzalona!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.04.2019, 14:47 Předmět: Soutěže na DosTipech
Pište tipy na sázení
Citovat

Red Rum má pravdu, bookmaker na DosTipech mě při nízké účasti nebaví, virtuální kurzové sázky jsem letos ještě také nehrál. Musím však pochválit pana Karlíka z Tipsportu, letos nasazené kurzy na české dostihy jsou zatím velmi pěkné, vítězové s marží 18-23 % , do dálky kolem 30%, max. 35%. Snad to takhle nějaký čas vydrží, Betino je bez sázkové licence a zatím to nevypadá, že by se sázky měly v dohledné době, třeba už o Velikonocích, na závodištích spustit. A už vůbec nepotěším Red Ruma, protože se proslýchá, že totalizátor má snad skončit úplně?! To jsou zřejmě ty nové trendy v sázkách a překvapení letošní sezóny pro sázející, jak pravil na tiskové konferenci pan Pecka, šéf pražského TMM a sázkové kanceláře Betino (dostihy bez sázek na závodištích, totalizátor už vůbec ne... Smile ).
rwbrk3
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.6.2016
Tipy a sázky: 27
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 21.5Hodnocení kvality tipů: 21.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.04.2019, 16:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Situace je velmi velmi vážná. Betino určitě do konce dubna licenci mít nebude a dál....... Každopádně je to obrovský problém pro pořadatele . Vždyt už loni na malých závodištích podle vyjádření pořadatelů byla nižší návštěvnost. Bohužel Crying or Very sad
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.04.2019, 8:43 Předmět: VELIKONOČNÍ LYSÁ
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak sem dám také jeden, dva tipy, ať Red Rum i ostatní mají jasno co netrefí! Smile AENEAS v hlavním dostihu byl vypsán už v pondělí navečer (!!!)s pěkným kurzem 5 vítěz a 1-2 2,40, protože pan Karlík podle mě nesmyslně favorizoval na jaře koně bez jarní formy, Čáriraye v kurzu 2,20 vítěz. Kurz na AENEASe padal kosmickou rychlostí (stačil jsem urvat kurzy vítěz 4 a 1-2 1,95), teď už je AENEAS k mání jen 2,50 na vítěze a ČÁRIRAY povyskočil na 3,50. Pozorný fanoušek dostihů ví, že úvodní dostihový den v Lysé už asi třetím rokem po sobě sponzoruje pan Dufek (stáj Statek Blata Český Ráj) a právě z této stáje AENEAS je. Už v minulých letech posílal na první dostihy v Lysé pan Dufek své kvalitní koně a pokud nevyhráli, umístili se většinou na 2. nebo 3.místě (např. rovinový Touch of Genius byl vloni na rovině v Lysé 2.4. třetí). Dalším kvalitní koněm v jiném dostihu ze stáje s dobrou jarní formou je HASAN od Vocáskových (1,70 vítěz). A odsud je už jen krůček k mému tipu, a sice akovce: HASAN vítěz x AENEAS 1-2 (kurzy 1,70 x1,60 = 2,72 výsledný kurz) I po pádu kurzu na AENEASe se mi výsledný kurz této akovky líbí a přijde mi vyšší než jsou šance koní. Nebo lze zahrát jen samostatně HASAN vítěz 1,70, protože HASAN je velkým favoritem a skončí tak kolem 1,50 na vítěze. Podle mě jediným soupeřem HASANA bude on sám (špatný start z boxů, zdržení na startu). HASAN svými dosavadními výsledky nad zbytkem pole v dostihu vyčnívá. Ze soupeřů Pale Martini nese příliš moc kilo (64,5) a tak jediným soupeřem HASANa se mi zdá být Poker Run, který minulý týden doběhl druhý za Alexandrem v Brně v Jarní moravské míli na 1600 metrů.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.04.2019, 13:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tipařův palec sice píše, že se dnes v Lysé běží Vánoční dostihy, ale příkláním se k názoru předřečníka, že to budou Velikonoční.
Mladoboleskavský fotbalový boss tentokrát neukáže svá esa, hlavní dostih je pouze 3.kategorie. Z šestice účastníků je prvním favoritem jeho AENEAS (2,8) s Kratochvílem. trenér Váňa posílal do dostihu ještě dvojici COTE MER (4) - KÖNIG SAMUR (12), ten byl ale nakonec škrtnutý. Konkurencí mají být ČÁRIRAY (4,25) a IDOL (5,5), outsiderem je sourozenec slavné Sixteen, SIXTYSEVEN (7,5). Původní kurzy se trochu změnily, dráha je pevnější - 3,3.
ČÁRIRAY má raději měkko a chladněji a ze svých 39 startů vyběhl nejdříve v květnu a to ještě jen v roce 2017. Z dvojice Váňovců se ale kloním spíše k COTE MER s Bartošem, na podzim se u nás aklimatizoval a na rozdíl od AENEASE má už zkušenosti s těžšími skoky a slušný francouzský handicap 61.
IDOL běhal minulou sezónu ve Wroclawi, viděl jsem ho jen v září, ale to byt velice pomalý dostih, takže si netroufám odhadnout na co má.
COTE MER 1-2 / 1,85 za polovic i vítěz.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.04.2019, 21:00 Předmět: STATISTIKY
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak nejprve vyhodnocení úspěšnosti tipů Red Ruma:

Cote Mer 1-2 za 1 bod a vítěz za 0,5 bodu a prohra 1,5 bodu. Přičteme 1,5 bodu k záporné bilanci 3,65 bodů a dostaneme se k celkovému stavu sázek MÍNUS 5,15 bodů.

Výkony koně Cote Mer v Pardubicích byly 2x vloni na podzim velmi slabé, kdeže francouzské sněhy jsou! Smile Dnes to také žádný extra výkon nebyl.

AENEAS mě potěšil svým výkonem i pěknou výhrou v kurzech 4 vítěz a 1-2 1,95. Zkrátka tenhle kurz byl předaný což dokazuje startovní kurz na vítěze 3,25 a majitel koně pan Dufek lehce vyhrál dostih, který sám sponzoroval. Každopádně se musím pochválit za to, že nasazení kurzů na Tipsportu sleduju jako hladový vlčák Smile a s aplikací Tipsportu v chytrém telefonu reaguji na zveřejněné kurzy velmi rychle! Smile A to jsem ještě propásnul vstupní kurz 5 vítěz a 1-2 2,40!, který jeden můj známý zahrál celkem za 4.000 Kč a shodil mi ho o jeden bod na vítěze. Svou sázkou jsem pak kurz "dorazil" na 2,50 , aby později hrou na koně Cote Mer vystoupal na startovních 3,25.
rwbrk3
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.6.2016
Tipy a sázky: 27
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 21.5Hodnocení kvality tipů: 21.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.04.2019, 5:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No Harry a co Hasan já si ho zahrál na tvé doporučení akovku takže že trefil "ananas" mě nepomohlo a byl jsem KO. To mi v tom tvém pochvalném hodnocení nějak chybí Sad
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.04.2019, 15:38 Předmět: Proklatý Hasan
Pište tipy na sázení
Citovat

Na Hasana upadlo celé závodiště! Největší tutovka ze stáje Vocáskových - i podle vyjádření Vocáskových,- "Hasan prakticky nemůže prohrát" - byla bohužel až třetí! Velké zklamání! Jenže když doporučím AENEAS vítěz samostatně v aktuálním kurzu 2,50 na vítěze, tak se tu asi nesetkám s nadšením, když jsem tu veřejně přiznal, že já ho hraju v kurzu 4 a kamarád dokonce v kurzu 5 na vítěze a díky našim sázkám, které jsou krapet vyšší než 1 bod = 20 Kč - jak to mají chlapci z Tipařova palce - , jdou pak kurzy razantně dolů!

Do Koles nehraju nic, schází se tam elita pátých kategorií rovinových i překážkových dostihů. Do Chuchle už také nemohu doporučit nic, hraju tam za drobné (v porovnání se sázkou na Aenease) Well Absolut v kurzu 8,50 vítěz a 1-2 3,50 a proti Limariovi Merellu na vítěze v kurzu 5. Teď už jsou bohužel kurzy na Well Absolut (4) i Merellu (3,50) zcela jinde, protože podobný názor jako já mělo více sázkařů a tím pádem kurzy bohužel významně poklesly. V těchto kurzech - 4 Well Absolut vítěz a 3,50 Merella vítěz - bych si už na tyto koně nevsadil ani korunu! Smile
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.04.2019, 19:25 Předmět: A PŘECE JEDEN TIP NA KOLESA
Pište tipy na sázení
Citovat

V posledním, 6.dostihu je favoritem na hirdách oprávněně Marree. Velmi nízký kurz je i na překážkového debutanta Bellerofonta, který vloni v Polsku na rovinách vyběhl handicap 72,5 kg což ho mezi čtyřletými a staršími koni řadilo v Polsku na 18.místo v rovinovém handicapu. Já si však vybral outsidera, je to Chris Darsie. Zkušený Jiří Kousek by mohl tohoto koně, který již zkušenosti s proutěnkami má, dovést v cíli hodně vysoko. Líbí se mi hlavně kurz na vítěze 15 a 1-2 5, to je předané, já bych optimální kurz viděl tak 8 vítěz a 1-2 3 až 3,50. Za nějaký menší obolus se to zkusit dá, zatím jsem kurz na Chris Darsieho svou sázkou neshodil! Smile Když může Čamilla porazit v Lysé top favorita Hasana suverénně o 10 délek, proč by nemohl zabodovat i Chris Darsie?!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 21.04.2019, 11:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Přece jen by se něco dalo do Koles najít. Ve druhém dostihu mají Vocáskovi top favoritku PERCHTU (1,7). Od sázky může odradit jen zdravotní stav, minulou sezónu vynechala a dá se čekat pevná dráha. Proto stojí za úvahu dvojice, která zde v listopadu na stejné distanci obsadila první dvě místa, bylo to ale na měkké půdě - 5,2. Vyhrál o 2,5 délky BEE CHIC s Charvátem před RABBIT MAKFI s am.Grbavčicovou. Dnes nese o 2 kg více a kursy jsou 8,5 : 4,5. 4,5 má i domácí matador MALQ. RABBIT MAKFI minulý týden v Brně při startu z boxů ztratil jezdkyni, dnes mu boxy nehrozí a tak je mojí volbou 1-2 / 1,97
Zítra je v Chuchli ještě větším otazníkem favorit dne LIMARIO (1,6). O jeho třídě není pochyb, ale poslední start má 4.10.2014 z Longchamp!
rwbrk3
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.6.2016
Tipy a sázky: 27
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 21.5Hodnocení kvality tipů: 21.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.04.2019, 11:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Limario naposled běhal 19.3. 2017 https://www.racingpost.com/profile/horse/822487/limario/form
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.04.2019, 13:59 Předmět: Limario
Pište tipy na sázení
Citovat

Přesně jak píše pan kolega, Red Rume, Limario běhal v Dubaji naposled v sezóně 2017. Nikos ve Formách už výsledky Limaria z roku 2017 doplnil! Jockey Club ČR samozřejmě ještě spí a eviduje poslední starty Limaria z roku 2014! Smile Třídový kůň to je, ale i ta pauza dva roky od posledního běhání v dostihu je dlouhá a kůň nemládne, je mu už 9 let! V desetinách bych ho na vítěze rozhodně nehrál!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.04.2019, 9:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnešní Chuchle nabízí jen jeden kvalitní dostih. Z 8 startujících je mírným favoritem je Lukův GREAT GUNNAR (3,5), MANOAMANO a TORQUE POWER mají shodně 4,5. WELL ABSOLUT (5,5) je dalším v řadě. Z fvoritů má výhodu startu TORQUE POWER, který na 1600 m porazil AMAZING GANGSTERA (8,5). Ten ještě 100 m před cílem vedl a 1400 m by pro něho mělo být lepších.
AMAZING GANGSTER 1-3 / 2,0
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.04.2019, 17:37 Předmět: Vyhodnocení tipů Kolesa + VCH
Pište tipy na sázení
Citovat

Počáteční stav: -5,15 bodů

Kolesa: RABBIT MAKFI 1-2 1,97 za 1 bod, zisk +0,97
VCH: AMAZING GANGSTER 1-3 2 za 1 bod, zisk +1


Celkový stav: -3,18 bodů (-5,15 +0,97 +1)
Korbel
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.1.2016
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.04.2019, 11:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sezóna se nám ještě ani pořádně nerozběhla, ale chlapci z TP už působí unaveným dojmem a služby pro předplatitele viditelně pokulhávají....co si mám myslet o tom, když JF doporučuje v 6. dostihu v Karlových Varech Sicili Pop 1-4 v k 3:1, když nejspíš myslí Sisi Pop, protože u Sicili Pop nebyl takový kurz nikdy vypsán. V rozborech 2. dostihu TJ opírá výběr Roderiky o skutečnost, že zůstává přihlášená do JCK, zatím nezaregistroval, že byla 25/4 z přihlášek škrtnuta. Ještě se krátce vrátím k uplynulému prodlouženému víkendu. Dostihy se konaly na třech závodištích. T.... vypsal všechny dostihy, tak bych očekával, že i na TP projeví více aktivity a zmíní se o všech dostihových dnech. Nebylo tomu tak - o Kolesech ani zmínka, u Lysé pouze jeden tip OB , rozbory a ostatní dva tipy (jf, fm) jen na Velkou Chuchli. Není to pro předplatitele málo? Nebylo by dobré více rozšířit služby a dělat rozbory i pro jiná větší závodiště (Lysá, Slušovice..) či zvýšit počet tipů?...Odpovězte si každý sám.....můj názor je takový, že by se hoši měli více snažit, protože nevidím velký rozdíl ve službách pro platící a neplatící uživatele
rwbrk3
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.6.2016
Tipy a sázky: 27
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 21.5Hodnocení kvality tipů: 21.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.04.2019, 12:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No jo ale to máš asi psát na jejich stránky TP nebo jejich FB. Sad
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.04.2019, 13:21 Předmět: TIPAŘůV PALEC
Pište tipy na sázení
Citovat

Především je kontraproduktivní, když vyjdou placené rozbory dostihů dřív na Tipařově palci než bookmaker Tipsportu vypíše kurzovou nabídku. Klasický případ jsou dostihy tuto neděli 28.4. ve Velké Chuchli. Rozbory dostihů jsou na Tipařově palci už ode dneška, pátku 26.4. od 11,00 hodin a teď, ve cca 14.15 je kurzová nabídka pouze na hlavní dostih, Maškův memoriál. Je mi celkem jasné, že bookmaker Tipsportu čeká na rozbory proto, že minulý týden prohrál na několik koní, např. na Amazing Gangstera doporučovaného na Tipařově palci v kurzu 8,50 (odstartoval 4,70), Cool Baby (ze 4,85 na 3,60), Blitzkriega (ze 3,50 na 2,75), Aenease (z 5 na 3,25) nebo v Bratislavě na Saganu vypsanou v nesmyslném kurzu 5 na tabuli. Jenže tím že placené rozbory jsou publikovány dříve než kurzy Tipsportu si bookmaker snadno eliminuje případné své chyby ve výpisu kurzů a sázející to pak nemají lehké. Ale co, sázková kancelář musí vydělávat a sázející jsou tu od toho, aby na právě na nich sázková kancelář zbohatla. Sázející pravidelně docilující 10% či dokonce více zisku ze svého sázkového obratu vítaní nejsou. Sázkové kanceláře milují ty sázkaře, kteří hrají pravidelně a pravidelně prohrávají mezi cca 10-30% svého sázkového obratu. Takové sázkaře si sázkové kanceláře hýčkají a nabízejí jim různé sázkové bonusy, trička, čepice, šály a propisky! Smile
Korbel
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.1.2016
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.04.2019, 13:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jo, to jsem chtěl napsat na kontaktní mail, ale vracelo se mi jako nedoručené, tak nevím, kde je chyba, zda na mém nebo jejich přijímačiSmile. Na stránky TP nelze příspěvky vkládat, FB nepoužívám....předpokládám však, že sem někdo z nich chodí a pečte si to..........měl bych návrh:-) - posílat prověřeným
předplatitelům tipy dřív mailem, než je vyvěsí na stránky, protože to na mě dělá takový dojem, že p. Karlík z tipsportu celodenně sleduje stránky TP a okamžitě po zveřejnění tipů nebo rozborů kurzy snižuje a ostatním sázkařům se už nepodaří vsadit v doporučovaných kurzech, protože už jsou dávno dole
rwbrk3
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.6.2016
Tipy a sázky: 27
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 21.5Hodnocení kvality tipů: 21.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.04.2019, 7:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Všechno to jde do kytek...... Počty koní v dostizích to je hotové fiasko a přihlášky na příští týden.... darmo mluvit včetně slovenských Šuran.. Bohužel vypadá to tak že malé stáje skončí a zůstanou jenom ty tzv. velké které budou jezdit na Západ..... a proč taky by to měli stále platit když ceny v dostizích jsou "zamrzlé" x let ... Mám velkou obavu o český turf Crying or Very sad Mad
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.04.2019, 9:11 Předmět: Nač ten pesimismus?!
Pište tipy na sázení
Citovat

Musíte se na to podívat optimisticky. Už více jak čtyři roky máme nové vedení Jockey Clubu! Staré vedení bylo na nic, všechno dělalo špatně. Nové vedení je skvělé, vše všichni dělají správně - viz sebechvála pana doktora Charváta na tiskové konferenci začátkem dubna, je to na equitv.cz Dotace už asi 15 let neklesají (až na výjimky jako České derby a některé jedničkové dostihy) a nebereme-li v úvahu inflaci. Koní přesto v českých dostizích stále ubývá, což je vlastně dobře, protože méně majitelů s méně koni si mezi sebou rozdělí více peněz z dotací. Leč pořadatelé vyberou méně peněz na přihláškách, když se do dostihů hlásí méně koní, takže teď je vlastně dobře a bude mnohem hůř. Méně peněz z přihlášek - méně peněz do dostihů - dotace a/nebo počty dostihů se dále budou snižovat.

Pan Pecka sliboval na dubnové tiskové konferenci zajímavé změny a novinky v sázkách a vida - dočkali jsme se! Betino letos nefunguje vůbec a nevypadá to, že v dohledné době fungovat začne. Most už potvrdil, že i Jarní cena klisen dne 5.5. bude bez sázek na závodišti. T.... tuhle mezeru pro orientované a registrované sázející zacelil. A těch peněz co jde z Tipsportu do českých dostihů! Dr. Charvát na dubnové tiskové konferenci uvedl, že je to asi 250.000 Kč za celou sezónu za servis v podobě dostihových programů a včasných informací o škrtech koní pro T..... A o další sponzorování dostihů prý T.... zájem nemá! Kam se hrabe PMU, když vloni za jeden dostihový den - 5 dostihů- poslalo pořadateli a Jockey Clubu asi 750.000 Kč!!! Takže když to shrnu, sázky fungují skvěle a český turf má ze sázek tolik peněz, že nebude vědět co si (s nimi) počít! Smile

Zkrátka teď je všechno fajn, vždyť máme ekonomickou konjunkturu! Zlé časy na český turf teprve přijdou až nastane recese nebo dokonce krize! Aneb pokud jde o český turf: lépe už bylo, bude jenom hůř!
rwbrk3
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 1.6.2016
Tipy a sázky: 27
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 21.5Hodnocení kvality tipů: 21.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.04.2019, 6:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To nejsou dobré vize co jste tady napsal. Četl jsem rozhovor s generální sekretářkou a tam uvedla že p.Malík napsal sázkovou strategii pro JC. Bylo to někde uveřejněno? Docela by mě to zajímalo nebo to nebylo pro dostihovou veřejnost?
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
Strana 1 z 22
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy