Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihy 2019
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
lnlgl
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.5.2019
Tipy a sázky: 39
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 14.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.06.2019, 23:35 Předmět: dostihy 2019
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 22.06.2019, 8:21 Předmět: Dostihy Praha
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Jen závěrečná várka "překvapení", kde jsem čekal na zvednutí kurzu (marně!)
lnlgl
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.5.2019
Tipy a sázky: 39
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 14.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.06.2019, 0:50 Předmět: dostihy 2019
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.06.2019, 7:49 Předmět: PARDUBICE - nedělní dostihy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Zkušený harcovník Templář má s tímhle poměrně těžkým dostihem zkušenosti z minulosti. Kromě Templáře a Valtze nikdo ze startujících neběžel v dostihu delším než 4 700 metrů. Pouze Valtz si vloni vyzkoušel dostih na 5 500 metrů ve Wroclawi (10.6.2018), byl to Crystal Cup a skončil tam daleko na 8. místě za vítězným Sztormem, Paretem… (A Star maker běžel vloni na podzim a před dvěma lety v Itálii na trávě dva dostihy s distancí nad 5 000 metrů s nijak valnými výsledky). V dnešním dostihu se jde přes Irskou lavici v obráceném směru a to může některým koním způsobit potíže. Templář sice jako dvanáctiletý kůň už nemá tu rychlost jako zamlada, ale jeho výsledky v kvalifikacích na Velkou pardubickou z minulých let i z jiných dostihů na distancích delších než 5 000 metrů tak špatné nejsou. A jeho aktuální handicap je 80 kg a podle handicapu je druhou šancí za Amadeonem s handicapem 82 kg. Zkrátka a jasně kurz 3,50 na umístění Templáře 1-3 svou hodnotu má a tak mi nezbylo nic jiného než si v tomto kurzu vsadit! Smile


Naposledy upravil Harry dne 23.06.2019, 10:32, celkově upraveno 1 krát.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.06.2019, 8:34 Předmět: DOSTIHY PARDUBICE
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

V uličce ZARIF x SZTORM sázka na zkušeného Zarifa, který v kvalifikacích na VP sbírá umístění jako na běžícím pásu už několik let proti v Pardubicích nezkušenému SZTORMOVI, který má z Pardubic pramálo dostihových zkušeností, kvalifikační dostih na VP půjde poprvé a zatím zdaleka nemá takovou jarní formu, se kterou vloni vyhrál v červnu Crystal Cup ve Wroclawi (5 500 metrů pouze po trávě bez oranice).
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 23.06.2019, 10:53 Předmět: Dostihy Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.06.2019, 11:30 Předmět: 2.dostih
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

GOLDEN DEVILa tipuji trochu opatrněji než Red Rum. Koně SIGNUM už má T.... škrtnutého, teď byl škrtnut i BELLEROFONT, takže v téhle konkurenci osmi koní by GOLDEN DEVIL do 4.místa včetně v cíli být měl.
lnlgl
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.5.2019
Tipy a sázky: 39
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 14.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.06.2019, 19:06 Předmět: dostihy
Pište tipy na sázení
Citovat

Chci se zeptat zkušenějších...nevíte, proč už T.... nevypisuje klusáky (včera v Bravanticích) a Bratislavu, Alespoň ten jedničkový dostih v Blavě by si zasloužil vypsat.....minule v klusácích vypsal také jen několik dostihů, nejspíš ty v nichž nejel p. Škobis, ale proč tento týden, nechápu
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.06.2019, 19:39 Předmět: Klusácí, Zlatý bičík
Pište tipy na sázení
Citovat

Zlatý bičík nevypsal T.... ani vloni ani předloni. Klusáky v Bravanticích vypisuje T.... jen občas, zřejmě se panu Karlíkovi nechtělo v sobotu při Českém derby zároveň sledovat ty "milionové obraty" na klusáky v Bravanticích! Smile A pan Škobis je v Tipsportu stále zaháčkován coby minoritní akcionář, takže kvůli střetu zájmů a možnému ovlivnění výsledků dostihů T.... žádné klusácké dostihy, kterých se pan Škobis účastní jako jezdec, nevypisuje.
Korbel
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.1.2016
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.06.2019, 22:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hele Harry, kolik že jsi vyhrál na těch akovkách? Jo ty jsi vlastně netrefil ani jednu...a to jsi jich za celý víkend hrál 34!!! S bilancí 34 bodů mínus...a to se vyplatíSmile))))))

Já jsem zapomněl, že se mnou vlastně nemluvíš. No ono je někdy lepší mlčet a poslouchat, třeba se konečně taky něco přiučíšSmile
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.06.2019, 22:43 Předmět: Akovečky
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak od tebe, Korbeli, se bohužel nemám co přiučit , protože ty máš jistě tak dokonalé tipy, že sem nikdy raději žádný nedáš, abychom tu náhodou nezbohatli! Smile Akovky sice dopadly špatně, ale ztráta z konce května je i přesto smazána a jak by řekl Red Rum, jedeme dál!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 24.06.2019, 8:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Co to tady řešíte hoši? Já byl bohužel trochu indisponován, protože jsem měl mezi derby a pardubickou kvalifikací ještě školní sraz, ale čekal jsem, že tu někdo napíše pro laickou veřejnost aspoň řádek o druhém místě NAGANO GOLD v Ascotu. Zklamali jste mě!
Ale pokud se mohu vyjádřit k meritu věci, tak akovky na dostihy nejsou, diplomaticky řečeno, dobrá myšlenka. Ono obecně se tím snižuje procento návratnosti. Ale v dostihových sázkách je to už drastické.
U tenisu máte dvě možnosti třeba 1,8 - 1,9. včera v Pardubicích byli v 7. dostihu MAHE KING 1,8 a LAVERNO 1,9. S nimi běželi tři outsideři v kurzech 10, 12 a 15. Ještě horší byla kvalifikace ANGE GUARDIAN 2 a čtveřice dalších koní 6:1, to je jako byste měli tenis 1,5 - 2. A k tomu opět tři "do počtu" 17, 20 a 60:1. (Dneska je třeba Seppi - Tomic 1,49 - 2,62!)
T.... diskriminuje dostihové sázkaře a hrát dostihové sázky jako AKO je hloupost.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.06.2019, 13:32 Předmět: Sázky atd.
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak na tomto fóru se snad neschází laická veřejnost, Red Rume? Zpravodajství z dostihů se věnují na jiných webových stránkách, kdo sleduje aspoň trochu dostihy, tak si informace snadno najde, např. zde: https://www.racingpost.com/news/royal-ascot-reports/christophe-soumillon-masar-cost-nagano-gold-victory-in-the-hardwicke/386983?fbclid=IwAR2OwQiU_24D4KXlZ43VnCUnhtOc7k5UIuPKSbSQKKeXHIxd4Vh9-3M1CG8

A kdo dostihy nesleduje, tak je mu druhé místo Nagano Golda v Ascotu naprosto ukradené! Nedělejme si iluze, dostihy v ČR jsou stále na okraji zájmu vyjma jediného dostihu v roce, a sice Velké pardubické. Tak to bylo, je a bohužel i bude! Divácká kulisa při Českém derby v sobotu v Chuchli i při 2.kvalifikaci na VP v neděli v Pardubicích byla o poznání slabší než vloni. Aktivně k tomu přispívá Betino svou nečinností. Spousta lidí se totiž u Tipsportu registrovat nechce, protože v tomhle Babišovském státě se člověk registrací u sázkové kanceláře dostane na černou listinu, když žádá banku o hypotéku, spotřebitelský úvěr, půjčku nebo stavební spořitelnu o úvěr ze stavebního spoření. Bankovním institucím při prověřování bonity klienta neunikne, že je registrovaným hráčem u sázkové kanceláře a může mu půjčku zamítnout z důvodu příliš velkého rizika - klient je gambler a nemusí v budoucnu pravidelně splácet úvěr. Jednomu známému se to v minulém roce stalo s hypotékou u dvou bank kde o ní žádal - jste sice bonitní klient s dostatečným příjmem, ale zároveň klient rizikový, protože máte registraci u Tipsportu a hrajete hazardní hry.

Včerejší dostih Mahe King x Laverno 1,75x1,90 by klasický dostihový tenis se třemi žolíky bookmakera v rukávu navíc (Motiv, Tauriel, Modrava). Aby bookmaker v dostizích dosáhl na průměrný zisk cca 15%, musí mít vítěze na 25% a dálky minimálně 25-30% marže. Na 15% marže na vítěze se
v českých podmínkách bohužel nedostaneme nikdy! Betino brousí zákazníky na zisk 25-30%, takže vítěze má tak na 35% a dálky 40-45% marže.

Zkrátka bude to stále těžší v Tipsportu udržet aspoň vyrovnané sázkové konto a moc toho neprohrát (u Betina je to nemožné už delší dobu a neznám sázkaře sázejícího pravidelně u Betina, který by po sezóně nebyl v mínusu)! Nikoliv hrát ako dostihové sázky, ale hrát ako
sázky vůbec na jakékoliv sporty
je hloupost! Nabídka na jiné sporty je daleko férovější s obvyklou marží 10% a nikoliv 25%!!! A na tenisy, hokeje a fotbaly nejsou takové propady kurzů jako na české dostihy!!! Jakpak bych asi dopadnul, kdybych hrál Corstona na vítěze 2,50 a nikoliv vstupních 4,85, Fable na tabuli 1,45 a nikoliv vstupních 2,40 a Milušku Ex Meggle na vítěze pouhých 7 před dostihem namísto vstupního kurzu 20 na vítěze?! No blbě! Smile A tyhle vysoké kurzy bookmakera musí zaplatit obyčejní sázkaři sázející na dostih až před dostihem během dostihového odpoledne. Jestliže Miluška odskakuje do dostihu v kurzu 7 : 1, pak byl vstupní kurz 20 : 1 stanoven poněkud blbě! Smile Obdobně v případu koně Corston (pád kurzu ze 4,85 na 2,50).

U akovek na jakýkoliv sport obecně platí, že čím je vyšší počet zápasů nebo koní v kombinované sázce, tím vyšší je procentuální marže a tím víc jsou tyto sázky nevýhodné pro sázejícího. Vezměme si jako příklad vyrovnaný tenisový zápas s férovými kurzy bez marže 2,00 x 2,00 a s 10% marží kurzy 1,80 x 1,80. Pokud sázející umístí na tiket s kombinovanou sázkou dva takové zápasy, pak je pravděpodobnost výhry 0,5 x 0,5 = 0,25 (25%), a teoretický kurz bez marže by měl být 4,00. Ve skutečnosti je kurz 1,80 x 1,80 = 3,24 a koeficient návratnosti je 100 x 3,24/4,00 = 81% a marže při dvou sázkách na tiketu už není pouhých 10% ale 19%!!! Při třech zápasech na tiketu je návratnost 72,9% a marže bookmakera 27,1%!!! Při čtyřech zápasech na tiketu je návratnost 65,6% a marže 34,4%!!! A proto prostý lid tak rád sází akovkové hady a sázkové kanceláře strašně rády vystavují na svých webech a v kamenných pobočkách vždy jeden trefený tiket tak na 100000 tiketů vsazených, kde někdo vyhraje za dvacku statisíce! Na těchto akovkách sázkové kanceláře vydělávají nejvíce peněz!!! A Korbel se mi směje právem, že jako kořen hraju dvoj a trojakovky a dopadnul jsem špatně! A v dostizích při základní marži 25% je vejvar bookmakera na akovkách percentuálně ještě daleko vyšší než u tenisu, fotbalu a hokeje se základní marží 10%! Musím ty akovky přehodnotit a hrát je jen výjimečně a s malým sázkovým vkladem.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 24.06.2019, 19:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jsou 2 způsoby: propagovat oblíbený sport nebo sebe.
Každý volíme jiný. Ale jedna věc mi nejde do hlavy, tak inteligentní a úspěšný člověk jako ty, který ví, že akovky ( a hlavně v dostihových sázkách ) jsou nesmysl a přesto to dělá.
Mohu tě ujistit, že se ti nesměje jenom Korbel!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 24.06.2019, 20:06 Předmět: Akovky ještě jednou
Pište tipy na sázení
Citovat

Zkrátka jsem se, Red Rume, neuváženě o víkendu rozšoupnul, když bylo to derby (! Smile) a naštěstí to dohnal sólo sázkami. Kromě tohoto akovkového náletu jsem tu do tipů moc akovek nedal (maximálně dvojakovky) a vítězové ze soboty /Flicker/ a neděle /Famous Valley/ v jedné akovce. Konec akovkových tipů (až na ojedinělé výjimky) a zpět k tipům především na vítěze, protože do dálky se dá hrát jen kůň, který je na vítěze náležitě podceněn a kurzově vysoko (např. Fable minulou sobotu).
Korbel
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.1.2016
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.06.2019, 8:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Páni Harry, taková sebereflexe, to jsem u tebe vážně nečekal:) A pak že se nemáš co přiučit:)
Slusovicak
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 18.7.2018
Tipy a sázky: 5
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 62.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.06.2019, 16:26 Předmět: Akovky
Pište tipy na sázení
Citovat

Harry,

to cos tu napsal o akovkách a marži bookmakera platí jen při správně vypsaných kurzech. My předpokládáme, že kurzy na koně, které hrajeme, jsou přestřelené, tj. vyšší, než odpovídá pravděpodobnosti úspěchu dotyčného koně v dostihu. Akovky poskládané z přestřelených kurzů se dlouhodobě musejí vyplatit. Je to jako kdyby Ti někdo nabídnul, že budeš házet kostkou, zvolíš si číslo a budeš ho mít 7:1. Takže bych klidně vsadil akovku v kurzu 49:1, že hodím třeba dvě pětky za sebou. Jasně, asi upadnu, ale hraju přestřelený kurz. A pokud mi to ten frajer bude takhle držet celou noc, tak prohraje kalhoty. Ta akovka na dvě pětky za sebou má stát 6x6 = 36:1 - cca 10% marže bookieho takže nějakých 32 -33 : 1( a on to drží 49:1 - 7x7. Na to musí dojet, matematika je neúprosná. U dostihů je velmi těžké najít tu správnou kurzovou hladinu. Chybí spousta informací, ve hře jsou hlášky, názory lidí se různí. Ale při přesvědčení, že hraju kurzy přestřelené, nemůže být vsazení akovek chybou.

Ale musíš si do akovky zahrát koně s přestřelenými kurzy, kteří tam budou! Třeba ze tvých tipů by byla krásná ako Corston vítěz 4,85 x Fable tabule 2,40 x Miluška vítěz 20 ve výsledném kurzu 232,8 : 1 ! Ze startovních kurzů bys složil ušmudlanou akovku 2,50 x 1,45 x 7 = 25,38 : 1! To je ale rozdíl v kurzech 25,38 : 1 a 232,8 : 1! Takhle to musíš hrát! Smile
Korbel
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 21.1.2016
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 53.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.06.2019, 18:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Harry, odpovím tobě, ač jsi své myšlenky uveřejnil pod přezdívkou Slusovicak:) Tvoje úvaha je v zásadě správná a při SOLO sázkách to tak nějak funguje. To že je kurz přestřelený samozřejmě neznamená, že skutečně vyjde, ale v dlouhodobém měřítku ti to bude generovat zisk, i když tohle je taky trochu zjednodušený pohled a v praxi to funguje ještě malinko odlišně. Nicméně u akovek to je poněkud jinak. Aby to i pro ně platilo, musel by jsi zkombinovat všechny takové kurzy, ale pozor, nejen v rámci jednoho víkendu, ale v rámci celého svého dlouhodobého sázení. To znamená, že bys musel mít možnost dát do akovky koně běžícího v dubnu s koněm běžícím v červenci, což samozřejmě nemůžeš. A právě na tom shoříš jako papír. Já si uvědomuji, že tohle už je trochu vyšší logika, kterou vůbec nemusíš pochopit. A rozhodně se kvůli tomu na tebe nikdo nebude zlobit. Každopádně mojí morální povinností je tě na to upozornit:) Ale klidně si akovky s tou svoji imaginární partou sázej dál, koneckonců to je každého věc, co si sází, jen se u toho netvař jako největší odborník.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.06.2019, 20:03 Předmět: Akovky
Pište tipy na sázení
Citovat

On je tu ještě jeden podstatný problém pro sázkaře a tím je skutečnost, že bookmaker Tipsportu ze sebe souká kurzy na dostihy po jednom, maximálně dvou dostizích najednou celý den nebo dva. Činí tak nepochybně úmyslně, protože čeká co mu sázející po zveřejnění kurzů na dostih během prvních minut či hodin zahrajou, upraví si případně podle větších sázek své kurzy na vsazené koně a pak se už těžko dají zahrát akovky v hodnotných kurzech. Konkrétně na příkladu derby dne: derby vypsáno už po posledních přihláškách ve čtvrtek, v pondělí pád kurzu na Pacific Hilla z 8 na 6,50 a v úterý ráno na 4, během úterního dopoledne vypsány zbylé velké dostihy, takže Pacifica hrát 4 do akovek nemělo smysl. Další dostihy vypsány až během čtvrtka a tam na první dostih spadly kurzy na Corstona ze 4,85 na 3 a na Fable z 18 na 8,50 během cca dvaceti minut od spuštění sázek na 1.dostih.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.06.2019, 21:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Korbeli, on se netváří jako odborník, on si myslí, že skutečně je. Škoda že neposlouchá rady toho Slušovičáka! Laughing Ale neuvědomuje si, že když mu bookmaker Tipsportu neumožňuje hrát akovky v hodnotných kurzech, tak ho vlastně chrání. Laughing Na druhou stranu neustálá nutnost sledování nově vypisovaných dostihů vede k závislosti a tím narušení duševní rovnováhy.
Ale ruku na srdce, kdo z nás nemá nějakou tu úchylku? Dneska je lékařská věda a psychologie obzvlášť, na takové úrovni, že nenajdeš zdravého člověka. Jenom nedostatečně vyšetřeného. Very Happy
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.06.2019, 22:31 Předmět: Kurzy
Pište tipy na sázení
Citovat

To si mám , Red Rume, raději počkat až mi například Miluška spadne ze 20 na 7 anebo Corston ze 4,85 na 2,50 a pak si na ně teprve vsadit?! Smile Totalizátor ti neuteče, ale dobré počáteční kurzy (kterých letos už zdaleka není tolik jako vloni) bohužel ano a proto sledování výpisu kurzů na dostihy není úchylka ale nutnost!!!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.06.2019, 10:38 Předmět: DOSTIHY K.VARY
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Koně trenéra Luky mají formu, jejich červnové výsledky hovoří za vše. Výsledky téhle kobylky vypadají na papíře sice nic moc, ale jednalo se o handicapy a velmi těsné doběhy (s výjimkou 23.4.). 1.favoritka SAŠA je v kurzu 1,57 zkrátka nehratelná! A jako největší ohrožení SAŠI vypadá právě CHAMPAGNE PINK a pak ještě UMMALQUWAIN, ale stáj Myšků teď nemá právě nejlepší formu. Kurzy do dálky jsou otřesné, prvních 6 (slovy ŠEST šancí) je 1-4 nabízeno v rozpětí 1,02 až maximálně 1,70 (dva koně ze šesti). No nehrajte to 1-4! Ano, nehrajte! Smile
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.06.2019, 14:02 Předmět: DOSTIHY K.VARY
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
lnlgl
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.5.2019
Tipy a sázky: 39
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 14.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.06.2019, 16:54 Předmět: Dostihy 2019
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
lnlgl
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.5.2019
Tipy a sázky: 39
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 14.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.06.2019, 19:49 Předmět: Dostihy 2019
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.06.2019, 20:28 Předmět: DOSTIHY K.VARY
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 27.06.2019, 21:16 Předmět: Dostihy Karlovy Vary
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
HAVEYOUEVERSEEN (13) má takřka nejvyšší kurz ze 12 startujících, ale v rychlé míli skončila 1.6. 4 délky za IWNIANKOU (6,5), druhá byla o krk Saša! V neděli bude mít o dalších 5,5 kg vyšší výhodu. Hodnota kurzu zde je.
UMMALQUUWAIN (8,5) byla na Turf gala sedmá, ale 6 1/4 délky za Wirelessem na 1800 m je dobrých, o jedinou délky byl před ní Ideal Approach. 1-3 je ale jen 1,7!
NEE L'AMOUR (10) je jedním ze dvojice outsiderů v 9-členném poli. jediná z účastníků ale letos běžela ve Varech a vyhrála zde o 6 délek čtyřku na 1800 m. navíc na dráze 2,8 = 1-3 / 3,5 musím brát.
Závěrečný steeple má vysokou favoritku v DYLANCE (1,4), kterou Vocáskovi podpořili ještě dvojicí SICILI POP (8,5) - MERELLA (4,5). Překvapil mě kurz na nejzkušenějšího koně v poli AVEC CHARME s Boekhoutem, naposledy byl čtvrtý, ale jen 2 1/4 délky za vítězem a čas steeplu na 3300 m byl dokonce lepší než měla DYLANKA na proutí o 100 m kratším. Bohužel je pro tento dostih se 7 koňmi zatím vypsán jen vítěz.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.06.2019, 21:57 Předmět: KV 7. dostih
Pište tipy na sázení
Citovat

7. dostih v KV je vypsán zatím pouze na vítěze z toho důvodu, že jsou tam 4 dodatečně dohlášení koně a především proto, že dva koně (Merella a Sicili Pop) jsou dohlášeni Vocáskovic klanem! A to z jednoduchého důvodu, aby dostih nebyl zrušen a Dylanka snadno přišla k dotaci za předpokládané vítězství. Vocáskovic jsou zkrátka v menežování koní do dostihů profíci a proto sbírají vítězství jak na běžícím pásu. Merella a Sicili Pop anebo aspoň jeden z těchto koní může být v neděli škrtnut, a tak se bookmakerovi zatím dálky vypisovat nechce!

A jinak se ti tam o tomto víkendu, Red Rume, líbí stejní koně jako mě. UMMALQUWAIN se Sašou a Champagne Pink je dobrá šance, kurz na ní šel nahoru ze 7,50 na 8,50. HAVE YOU EVER SEEN je rovněž dobrá šance, i když 2.dostih je papírově velmi vyrovnaný, mně se líbí ROLALIZA a BEE CHIC. 5.dostih: specialistka na KV, NEE L´AMOUR běhá v KV dobře, ještě nikdy tam nebyla horší jak třetí! Mě tam ovšem zaujaly kurzy na RUSTIKALA (3,85) a LA VELOCITU (7,50). Podle posledního běhání, kde RUSTIKAL s 55 kg LA VELOCITU s 58,5 kg porazil po boji o krk a kilogramové handicapové matematice nechápu úvahu bookmakera, že LA VELOCITA (opět 58,5 kg) má téměř 2x vyšší kurz jak RUSTICAL (+2 kg přídavek, nyní 57 kg). Jezdci stejní jako v minulém startu, distance dostihu nyní o 200 metrů delší. Asi bezmezná důvěra ve vítěznou vlnu Lukovy stáje!
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.06.2019, 14:17 Předmět: Harry
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Harry
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.9.2009
Tipy a sázky: 705
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2Hodnocení kvality tipů: 171.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 28.06.2019, 16:04 Předmět: 7.dostih Karlovy Vary
Pište tipy na sázení
Citovat

Vocaskovic stafáž Merella a Sicili Pop zákonitě skrtnuta, vše jen pro Dylanku jak jsem tu psal. Nakonec z dohlasenych koní startuje jen Barbra a další stafáž pro Dylanku tvoří Nautilus a Holin One. Dylanka v krásném kurzu 1.20 na viteze! Která banka 🏦 vám zhodnotí vklad o 20% za 5 minut???!!! Smile[/i]
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 20, 21, 22  Další
Strana 11 z 22
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy