Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
SMS tipy - stav kreditů - pohyby kreditůSMS tipy nastavení - stav kreditů - pohyby kreditů
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
K2 affiliate - výdělek pro sázkaře kurzového sázení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Jak dlouhodobě sázet a přežít

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno)
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 99
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 63
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 197
Vklady: 1224 unitů
Výhry: 1114.485 unitů
Profit: -109.52 unitů
Yield: -8.95 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 12636
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 440.7Hodnocení kvality tipů: 440.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 6.04.2017, 10:33 Předmět: Jak dlouhodobě sázet a přežít
Pište tipy na sázení
Citovat

Jak dlouhodobě sázet a přežít

Baví tě sázet na sportovní zápasy online? Pohybuješ se v informačním prostředí jako ryba ve vodě, nebo si raději necháváš informace posílat, odebíráš nebo kupuješ tipy a sleduješ jiné sázkaře? Ať už jsi profík, nebo víkendový rekreační sázkař, určitě bys neměl podceňovat dodržování hlavních principů a zásad. Někdy mám pocit, že ať dělám, co dělám, prostě nevyhraju jedinou sázku. Každý kdo má za sebou alespoň kousek sázkařské kariery, tento pocit bohužel zná. Zvláště v takovémto období pak přicházejí černější myšlenky a hlavně otázky… Dělám něco špatně? Můj systém už nefunguje? Neměl bych změnit strategii? V těchto situacích je tedy nejdůležitější zjistit, jestli jsou mé obavy oprávněné a něco zásadního se opravdu změnilo, nebo zda se jedná „pouze“ o varianci, matematický výkyv, který nemáme šanci nijak ovlivnit a pouze se vůči němu můžeme obrnit zmíněným dodržováním pravidel. Pokud své předem dané zásady neměním, nepouštím se do nějakého dohánění sázením nesmyslně vysokých sázek, které si nemohu dovolit a vůbec neodpovídají mým možnostem a jsem přesvědčen, že vše dělám správně, především tedy, že stále sázím value (+ EV) bety, pak budu v dlouhém období určitě úspěšný. Dlouhým obdobím se v tomto případě myslí spíše počet sázek = dostatečně velký vzorek betů, kde nastřádaná plusová hodnota ze všech sázek začne převyšovat efekt oné variance.

Tato pravidla totiž platí bez ohledu na oblíbenou sportovní oblast nebo podávané typy a druhy sázek a jejich význam je tím pádem o to hlubší. Mluvíme především o správném nastavení výše sázek a jejich poměru vůči celkovému banku a o správně zvolené strategii sázení. Všechna tato úskalí, jejich řešení, související rady i mýty jsou podrobněji popsána a řešena na naší partnerské stránce milovníků sázení online.


_________________
E-book
Degustační set Medoviny z Vysočiny
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com


Medovina z Vysočiny - www.medodjirky.cz

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips
Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Medovina z Vysočiny - www.medodjirky.cz

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.