Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - květen 2019
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.05.2019, 7:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/oi09lqk3

Najprv moj extra specialny subor. Myslim, ze je presne spravny cas. Znova - myslienky na takmer vsetky eventy v textovej podobe, z ktorych vychadzaju moje tipy takmer do bodky.

Potom - ci mam akovku? Mam, ale zatial nie tam, kde by som ju mohol zverejnit (o tom som uz pisal). Po druhe, zatial mame vypisane techniky, nic viac (ani sprinty, ani stredne/dlhe behy), takze na nejake ultravelke akovky je cas.

Takze hodim rychly komentar k tych technikam, co uz T.... vypisal.

Dialka ... je vypisana perfektne. Samozrejme, skusat sa da vzdy, ale proti Echevarriaovi nie je ziaden obrovsky kurz, resp. nie je nic plosne (mozno Pinna neskor, uvidime). Proti Luvovi mozno, ale nebol to hlavny zamer a Montler je podchyteny extremne (dokonca preceneny ten veterny vykon, par dni stary, zo Spanielska). Montler/Visser do akovky, to je tak jedine, co je vylozene jasne, zvysok uz je tuhy boj, resp. veci, ktore ma moc nelakaju (ani solo, ani do akovky).

Disk muzi ... je vypisany podla ocakavania - tam, kde je napoveda v podobe Dohy, tam sa to toho drzi (= Stahl, Weisshaidinger, Hadadi a potom snaha tam niekam vtesnat chudaka Dacresa). Ako som ocakaval, Stunes Isene bude podcenovany a Dacres s potencialom (po Trutnove toboz), ze ho trochu nedocenia, resp. budu mat problem ho zaradit. Takze rozhodne nejaky Dacres (podla chuti - ci skor Hadadi (moja volba) alebo Rakusak (skor nie, ked su podobne kurzy). Isene v podstate s kazdym, niekde ako solo (Hadadi), niekde ako akovka (Harting, mozno Finley).

Gula muzi ... je sice vypisana, ale nic, co by ma vylozene zaujala. Mozno Elemba/Pettersson, ale je to presne taky tip, ktory maju radi analyzatori z Tipsportu (prilis priamy, prilis bez jasneho kurzu, s nejakou zakladnou myslienkou, ale chyba tomu prekvapenie, styl, iskra). Prznit tym akovku je blbost, hrat to solo taktiez.

Tyc ... je vypisana priemerne. Urcite sa dali urobit vacsie chyby, ale zahrat sa co-to da. Wojciechowski/Lisek sa hned tlaci do oci, zial, proti Holzdeppemu je len nestabilny Brazilcan, ale zahral som si to. Podla ocakavania - mame proti komu hrat, avsak horsie je s kym - chyba tam ten druhy hodnotny element, kde by sa SK mohla "chytit". Takto aj ked netusi, tak priestor na chybu nie je az taky velky.

Disk zien ... alias tlaci sa vo velkom proti Perkovic s duom Kubaniek. Napisal som do mojho "preview" (alebo skor pripravy na miting), ze touto jednoduchou, ale nevhodnou/zradnou cestou nepojdem (a aj ked som bol pri tom skoro, tak som mal pocit, ze kurzy tam hned po vypisani boli lepsie). Ja idem mojou cestou, netvrdim, ze lepsou, ale urcite zaujimavejsou a T.... mi Bin Feng/Allman vypisal. S oboma idem s rozumom proti Sandre, zaroven hram aj proti Yaime Perez s Cinankou. Ponuka je inak postrazena, nebolo sa kde spalit sposobom a la akovka (alebo mozno bolo, ale nebolo take jednoduche sa chytit). Su tam totiz velke zradne mena (vid preview), ale potom absentuje ten solidny stred. A ak stred je napr. De Morais, tak s Bin Feng je uz kurz 1,25, co zrovna v tejto situacii je desne malo a ukazuje na to, ze noznice su otvorene naozaj dosiroka. S druhou Cinankou a s Melinou sa, zial, velke chyby robit nedali - tych informacii mali dost a ja nejake odhady, ze zrazu hodia tu a teraz o 5 metrov dalej nez doteraz, naozaj nemam.

Gula zeny ... a Roos/Gambetta do akovky. Uplny typicky predstavitel akovky - domaca solidna guliarka, ktora vrha stabilne za 18m vs Nemka, ktora sezonu este ani nezacala a ktora aj za normalnych podmienok je horsou zavodnickou nez Roos. Zvysok mi pride zbytocny - hodnota na Roos (je doma, toto je vlozena disciplina, takze ziaden velky zaujem toho ansablu okolo) aj proti zvysnym dvom, ale proti Alione je slabsia a proti Kanadanke je 60na40, takze ano, ale do akovky lepsia Gambetta a na solo je Crew nevhodna - maly kurz, ziadna tutovka/obrovska hodnota.

Vyska ... a paci sa mi toho dost, resp. asi najlepsia ponuka. Mahuchikh/Kinsey vypisane skoro s kazdym, pricom proti Levchenko/Demireva/Jungfleisch verim obom. Proti Demireve by som si dal mozno pozor s Kinsey, ale to je tak vsetko. Proti Lasitskene povinnost hrat Ukrajinku, samozrejme, da sa to zjednodusit tipom proti (nevyhra Rusky), ale zbytocne hrat mensi kurz, resp. uvidiem, co so sebou prinesie Pinna).

Samozrejme, na tie jednoduche tipy kurzy rychlo padaju, pretoze to zvladne pochopit kazdy (Sved vs odpad, kurz okolo 1,3-1,7), na tie premakanejsie tipy, ktore idu "proti niecomu", tam uz vidiet (bezne) opacny trend - kurz dokonca rastie (napr. ten Ola Isene proti Hadadimu). Takze na niektore veci je dost casu a na niektore prakticky ziaden. Nic nove pod slnkom.

PS: Tak prva varka behov a absolutne sialena ponuka - mam problem najst jeden solidny tip = umenie vypisat nieco horsie. Samozrejme, nadej zomiera pri behoch ako posledna, kedze je tu Pinna. Rozhodne neplanujem hrat na prekazkach v rovine Amik/Ir, resp. Lahoulou, 10 000m, to snad z tej startovky vytrhli nahodne prvych 5 mien, 1500m a a marne rozmyslam, ci vedia o Jakobovi a jeho problemoch (skor nie, len stastie, takze smola pre nas), ked vypisali h2h s bratom a on je dog; Cheruiyot fav, aj ked naposledy prehral (som cakal, ze to bude presne naopak a zahram ho), 20m a neskutocna nuda, aj ked odpoveda realite nevyraznej/nudnej a lahko citelnej startovky a 400m? Malo h2h, malo mien, malo duelov, malo vsetkeho.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.05.2019, 9:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70223345360&idb=1134185&hash=2ea7d636&t=dGlrZXQgMjIuNjMgemEgMjYmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Bezecka akovka alias to malo, co sa da zahrat (naozaj ziadnu hitovku tam nevidim - ziadne solo, ziaden hodnotny kurz 2,2+, ktory ma myslienku, jednoducho bieda na entu).

K Normanovi/Obiri asi nie je moc co pisat - stale je to bezpecnejsie nez Warholm na prekazkach (aj ked tych povodnych 1,2 proti dvom superom by sa tam objavilo, tlacit tam sucasnych 1,12 je na kriminal).

McDonald? Westminster Mile, cestny zavod, ktory sa konal pred par dnami a kde Sarah skoncila druha (Laura Muir dokonca tretia, viac o tom je napisaneho na letsrun - navrat z treningoveho kempu vo Svajciarsku a pomerne logicky narocny prvy zavod sezony/tesne z plnej pripravy).

Lalova-Collio? Mam ju rad, ma dobru drahu, beha stabilne a je lepsia nez Holadanka. Samozrejme, chyba tomu moment prekvapenia, ale zrovna do akovky je to viac nez solidny material.

Cherry? Ma lepsiu drahu nez naposledy, ma lepsiu drahu nez naposledy voci Strotherovi a aj naposledy (Shanghai) dokazal Strothera tesne porazit. Je zahadou, preco je dog (aj ked dog, ale za 1,88, takze ...).

Tuka je moj tajny favorit na vitazstvo. Proti Sowinskemu povinnost, aj ked hrat na mitingoch tento typ h2h na 800/1500m je extremne zradne.

Rhonex Kipruto, obrovsky kensky talent, MS U20 na 10km z minulej sezony, na ceste beha pravidelne 10km a velmi, ale velmi dobre. Bouchikhi je solidny Europan (s marockymi korenmi), ale Kipruto by mal byt niekde inde (aj ked znova zradne, kedze sa moze bezat relativne pomaly, na strane druhej, suhlasim, ze je to skvela sanca zabehnut limit na MS/OH pre mnohych zavodnikov + dost vodicov + pre vytrvalcov skvele podmienky okolo 12-15 stupnov).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.06.2019, 11:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/1hw56xl7

Mnoho prace pre nic, moja upravena verzia znameho diela. Nabuduce si dvakrat rozmyslim, ci sa budem hrat s malym mitingom, kde si musim vsetko urobit sam, je to daleko pracnejsie, kedze mnoho mien je menej znamych/neznamych a s velkym rizikom, ze ponuka bude na podobnej (nulovej) urovni ako dnes.

Viac ani nemam chut pisat, zahrane nemam skoro nic (nebolo v ludskych silach tam najst nieco fakt pozoruhodne + vypisovane neskor nez zvycajne a najprv len 2 discipliny, takze aj ked bol napr. Stanek over vykon (20,81) zaujimavy, rozhodne nie na solo (1,82) ... lenze bol v tej varke prvych 2 technik, takze rozne individua si na tom "posmakli" a uz ani nebol dovod hladat k tomu nieco dalsie, nieco "najlepsie" z toho zvysku.

Moc chuti do prace pred Rimom mi to uprimne nedodalo, ale tak za 2 dni "zrelaxujem" a zacne mi to trochu chybat (uz ziadne Giro a ani nic podobne, co by zaplnilo "pracovny" tyzden medzi relativne nabitymi vikendmi).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy