Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - říjen 2019

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 1.10.2019, 7:41 Předmět: UselessToo blog - říjen 2019
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - říjen 2019
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.10.2019, 7:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ide to z kopca - nemozem si vsadit, co chcem, miera stastia nulova (ked uz sa mi vsadit podari, co chcem), k tomu naslapne miny, ktore som si nachystal pred MS (alias dlhodobe tipy koncia neslavne), zlimitovany ucet na betku, kde mam dlhodobe tipy (nemoznost vyplatit) ...

Dnes 200/400 SF, nieco som zahral, avsak T.... to vytocilo natolko, ze mi nielenze zamietli tiket (akovku), ale odvtedy mi z tychto dvoch ponuk nezoberu nic (ani to, co som predtym nehral a ani za tych 26 eur ... jednoducho nic).

Mam sola Strachan/Kwayie 1 (200m), Williams/Gomez 1 (400m), Moroko/Wimbley 1 (400) a ako Moroko/Ellis 1 & Strachan/Mihalinec. Samozrejme z toho som mal aj akovku + nieco ako Annelus/Kambundji.

V tyci snad Duplantis a over na vykon a v ostepe? Netusim. Najradsej by som okamzite vyplatil to, co som zahral (dalsia naslapna mina) pred MS (zbytocne), ale nebude to mozne (a take stastie, ze by sa niekto necakane utrhol a mna samotneho prekvapil, to sa asi nestane, vid vcera Jakob).

Nalada je fakt pod bodom mrazu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.10.2019, 13:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A ze by bola po vcerajsku lepsia sa povedat neda ...

Kto videl, videl, kto nevidel ... mozno aj lepsie xD Zranenie po 100m behu, dobeh superky, ktora sa zranila tiez, ale mala nejaku potrebu dokrivkat do ciela. Dalsie zranenie na 200m (vsak preco nie ...). Inak povedane, ked je najvacsim uspechom "neuspech" tych, ktorych som bol nuteny predat (Guliyev napr.), prip. poistka, ktora sice zafungovala, ale stale to bola len poistka (Brazier), potom to povie viac, nez sa v kazdej dalsej veci siahodlho rypat.

PS: Elaine ...

Dnes som ani nemal v plane sem nieco hadzat. Po 1, ponuka na dnesok je este horsia nez vcera. Vcera nenastal bod obratu k lepsiemu a ked dnes aspon trochu nastane (a zajtra bude ponuka aspon o trochu lepsia), v pohode sa s par vecami podelim. V preklade to znamena, ze nema cenu sa delit o nieco "priemerne", ked nevychadza ani to nadpriemerne/skvele/s hlbsou myslienkou (napr. Moroko).

Samozrejme, na naladu nepride, ked najvacsi stastlivec zahra podkurz, strasny tip a vyjde mu presne opacnym sposobom, nez mne nevysiel (stastie na entu). Toto je este horsia vec, nez samotne moje KO.

///

Co tam bolo (alebo stale je ... vec pohladu) dnes? Len jedna technika (finalova) a tou je muzske kladivo, z ktoreho som neplanoval hrat nic a napokon hral v bezvyznamnej akovke Nowickeho over (co je presne ten tip, ktory bud vyjde, pretoze ma prilis nezaujima, resp. nevyjde, pretoze na nom nie je nic extra (ziadna rezerva, ziaden nazorovy vstup, kde by som mal nad SK jasnu vyhodu) a vobec sa mi nedari).

Finalova zenska 200, od rozbehov stracajuca hlavne hviezdy. Jasna favoritka a potom pomerne vyrovnany boj o dalsie miesta. Vypisane korektne, takze sa da do akovky skusit max. nieco a Brown top2 (alebo h2h s Brown, avsa s kurzom, ktory odpoveda, resp. pri vyrovnanosti toho pola sa zda byt "fer" ... nie je to chyba, nie je to nieco, kde mam velku istotu alebo ak neistotu, tak to je skvele zaplatena).

Q na gulu a disk neriesim. Stale plati pravidlo, ktore som spominal (takze napr. hrat Ealey voci Gong, toboz ked Q hranica je 18,40, co obidve s prehladom prehadzuju. Ma to jeden hacik - ta stabilnejsia je Gong, takze to moze polahky dopadnut, ze Ealey hodi nevydareny pokus, ktory bude stacit a Gong standardny pokus, ktory bude stacit (nieco ako 18,50 vs 19,05).

SF na muzsku 400 bieda, mam len nejake 2-3 doplnky do akoviek (Kirani/Gaye ... Gardiner/Gaye ... Cedenio/Zambrano). SF na zensku 400m H, tam mam toho najviac, avsak neplati, ze je tam nieco a la vcerajsok (vysoky kurz aspon okolo 2,5 a vedomie, ze dotycna je favoritkou toho duelu. Dufal som, ze tuto ulohu dostane Kubanka, ale ta prekvapivo vystupuje dokonca az ako prestrelena favoritka (aj ked sa mi pacila, tak stale bolo vidiet, ze prekonavanie prekazok/nacasovanie jej robi velke problemy). Takze som bol nuteny hrat Watson (vs Rudakova a aj ine, ale najma toto), Clayton proti Iuel (a celkovo hram viacero veci proti Iuel s predstartovnymi favoritkami na placky typu Spencer a napokon aj Hejnovou). Skusam Spencer/Clayton aj proti Hejnovej a to je asi vsetko. Takze nic velke, ziadne sola.

110m SF pri prekazkach, tam mam len zopar sol za minimum (0,5u) na baze - vysoky kurz okolo @2,5-3,0 na duely, kde si nemyslim, ze moj zavodnik je nutne favorit, ale beriem to rozhodne ako suboj, ktory je blizsie/blizko 50na50 (Alkana vs Japonec, Pozzi vs Levy, Joseph vs PML). Tesil som sa po rozbehoch na Belociana, ktoremu beh vobec nevysiel a ledva postupil a zrovna toho (pricom vypisali aj uplne neznamych zavodnikov a la borec z Taiwanu) nevypisali ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.10.2019, 11:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bola tu jedna otazka ohladom zmeny vyhodnotenia vysledkov muzskeho kladiva ...

To je tak, ked rozhodcovia/technika/cokolvek ine urobi fatalnu chybu (len vcera Q guli zien a opakovany 1.pokus Chase Ealey ... Americanku to pravom rozhodilo a napokon bola rada, ze zachranila postup z Q poslednym pokusom) a World Athletics (po novom) vyuziju moznost sa spravit peknymi ...

Preco hovorim o "vyuzili moznost"? No z dovodu, ze keby Bigot bol treti a Halasz druhy, v takom pripade by 1, Nowicki s protestom neuspel alebo 2, by sa s Halaszom nikto "nehral" a hodili by ho na posledne miesto. Takto mohli vyuzit moznost byt hyperkorektnymi, t.j. neublizit nikomu - uznat protest a nezmazat pravom neplatny 1.pokus Madara. Vysvetlene je to tak, ze Madar, kedze sa jednalo o 1.pokus, by inak reagoval na situaciu, keby vedel, ze jeho pokus bol neplatny.

Rozhodnutie je to zvlastne z dovodu, ze keby 1.pokus nebol uznany, ma uz len 2 pokusy na zaistovak (pre postup do top8 a dalsie 3 pokusy k dobru). Zaroven Halasz sa dopustil niecoho velmi podobneho aj v dalsom z jeho pokusov (tentokrat vysliapnutie bolo jasnejsie). Halasz uz po 1.pokuse neviedol (cize mal jasnu snahu sa zlepsit/zabojovat o 1.miesto/ist do vedenia, neskor zabojovat o 2.miesto, na ktore stracal jeden jediny centimeter). Takto dostal do vienka vsetkych 6 pokusov a to pokusom, ktory nebol regulerny. Takze ak bol niecim ovplyvneny, tak max. tak pozitivne (ziaden stres, istota solidneho 1.pokusu a vedomie, ze ma 5 pokusov, aby sa vykonom posunul vyssie).

Takze - nikomu nic nezobrali (aj ked mali a za inych okolnosti (ked uz chceli byt fer a pravom schvalili polsky protest) by sa aj tak stalo) a poskodenemu dali to, co mu patri. Jedinym stastim je, ze som z kladiva nic nehral (stastie vlastne nie, kedze sa mi pacil mladik Kokhan do top5 .. ale pozeram, ze kurz nebol taky velky, ako som si vcera po konci sutaze chybne myslel).

///

Dnes? Ak som vcera pisal, ze ponuka nie je zrovna prajna na skladanie akoviek (a pritom vcera bol "pozitivny" den - ziadne natrhnute hamstringy po par desiatkach metrov, ziadne problematicke diskvalifikacie, pady, strkanice ... takze na pomery MS 2019 rarita ... avsak "vyjeb" (boli, su a aj budu vacsie, ale prehra o 1 stotinu po tom, co cely rozbeh Spencer vedie ... a ked kvoli tomu pridete o 1k, to zaboli) sa odohral), potom dnes to byt ine ani nemohlo.

Uz vcera vecer som kontroloval, co sa bude diat pocas dnesneho programu a videl som neskutocne 3 (slovom tri) discipliny!!

3krat zeny, z toho zenska gula, ktora je na Tipsporte tak vypisana, ze som z nej doteraz nezahral doslova nic (na Doxxe som si dal top3 na Michelle Carter). 1500, kde to tiez kriva na obidve nohy - po 1, tri hlavne favoritkzy su v 1.SF, co dynamike prilis neprospieva (zavodu samotneho, ale aj chuti vypisat nieco zaujimavejsie). A v druhom su zasa rozne temparky bez sprintu, ale zasa trochu chybaju elitne zavodnicky s top koncovkou z toho prveho. Malo h2h na druhy sled (skoro ziadne), takze fakt ziadna slava.

A 400m zien, kde ...

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235191724&idb=1134185&hash=34454617&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

... kde sa dali vybrat vhodne doplnky k standardnym akovkovym tipom typu 1,5-1,8, lenze tie ... dnes neexistuju xD Takze si hovorim - "necham to tak, alebo si zahram netradicnu akovku? Sluzi to aj ako test faktoru "smola", kedze bola to 400 (SF), ktora ma tak neskutocne zarezala pred 2 dnami (ono totiz je 400 najmenej rizikova trat vobec - ziadne prekazky, na starte zavodnicky nemusia tak riskovat (uliaty start je uplne zatmenie mysle), ziaden kontakt a relativne velke rozdiely v cieli).

Z tej 1500 hram ...

Mageean proti McDonald/Bobocee a to z dovodu, ze ma lepsi finish (oproti Rumunke jednoznacne) a vyzerala podstatne lepsie (vyraz/prejav) nez McDonald v rozbehoch (+ vysoky kurz a pritom ju porazila). To 1.SF by mohlo byt taktickejsie, resp. vsetky 3 hlavne favoritky maju kvalitny finish (Hassan/Kipyegon/Houlihan).

Naopak 2.SF, tam je Tsegay a Tsegay = musim ist tempo, inak som v loji. Je tam Nanyondo a zopar dalsich, ktore jej teoreticky mozu pomoct, ale v prvom rade je to na nej, ak nechce riskovat, ze sa pobezi nieco ako 4:05-4:07, co zvlada prakticky cele pole, pricom sprint ma lepsi ... prakticky cele pole. Tam idem rozne variacie proti Tsegay (Debues-Stafford/Simpson a ani Chebet nie je najhorsia varianta, lenze preco hrat "horsiu variantu" s horsim kurzom).

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235191132&idb=1134185&hash=bb6bdf69&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235191412&idb=1134185&hash=8c82e452&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.10.2019, 9:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235320388&idb=1134185&hash=36e45c20&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235319781&idb=1134185&hash=585353b6&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235319600&idb=1134185&hash=7b0b2d3f&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235318489&idb=1134185&hash=9cb87366&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235318169&idb=1134185&hash=16c86a3b&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235317903&idb=1134185&hash=c9742a60&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235317568&idb=1134185&hash=3eca77a2&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235302126&idb=1134185&hash=ee574976&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235301923&idb=1134185&hash=93bdd923&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235301872&idb=1134185&hash=a718ba3f&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Samozrejme, nie je to uplne moj styl (nezoberu mi ziadnu vacsiu akovku/vyssi vklad na "nizsi" kurz (pod 10) a dnes by sa dal zahrat aj kombik, ale silno pochybujem, ze ked mi nezoberu akovku na 1k-2k, ze by mi zobrali kombik na 5k+ napr. Uz mi zamietaju vsetko, takze netreba cakat a zverejnil som prakticky vsetky nahodne variacie toho, co mi boli schopni zobrat.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.10.2019, 7:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235435207&idb=1134185&hash=98e47348&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Hlavne toto (alebo sa chce povedat "len" toto). 5000m a tam mam dlhodobu zalezitost, pricom prve 2 favoritky su jasne (a jasne aj kurzovo oddelene) a ten zvysok je dost vagny, zavisly na tom, ako sa zavod pojme (strategia Konstanze/Obiri, resp. Kenaniek).

1500m? Nic mi neberu (suvisi s dlhodobymi vecami, odvtedy to mam zjavne zablokovane). Tam by sa co-to dalo zahrat (veci s Houlihan/Simpson/Debues-Stafford proti mozno Muir, urcite Tsegay/Nanyondo). Uprimne, az tak mi to neprekaza (aj s tym by to nebol den, kde sa da relativne dobre kombinovat ... co bol ten vcerajsi, az na fakt, ze nemam vhodny ucet na nieco take a nevyhol som sa par veciam, ktore mi zabili akovky - kralovstvo jednochyboviek, co ale suvisi aj s mojimi sucasnymi moznostami na vsadenie).

K tomu gula, vid hore. H2h su uz na tom horsie a nieco fakt hodnotne (medzi nimi) tam uplne nevidim. Nieco do akovky asi hej, ale zasa nemam s cim kombinovat (a to doslova). Zensky trojskok a bieda (nazorova a aj ponukova). Kratke stafety do akovky? Musel by som sa zblaznit. Urcite v priebehu dna budem skusat vyssie kurzy, ale este nemam uplne jasno.

PS: Stacilo, ze som vcera "blaznil" pri chodzi, kde som na poslednu chvilu hral prematch na umiestnenie (co som spravil prvykrat a po vcerajsku asi naposledy xD). Ono to malo logiku (hral som duo lepsich Cinanov za velmi dobre kurzy), ale ako to uz byva (ked sa niecim nadchnem a idem do toho), vysledok bol absolutne tristny.

Takze vcera jednochybovky (zacalo to velmi dobre, ku koncu sa to len zhorsovalo), chodza, ale aspon sa nieco podarilo na livku a dosla mi prva vec z dlhodobych tipov (a zaroven asi prva vec, kde som mal fakt stastie ... stastie, kde mi islo o dost penazi, takze sa tie jednochybovky niekde vratili ... nemozem tvrdit, ze som mal vcera len pech ... skor som mal stastie, ked si to vsetko znova prehram a pozriem sa na to chladnou hlavou. Samozrejme, vyhra McLaughlin (co nebol dobry tip, kedze nevyhrala ... tak to je, ked hrate 1,65 do akoviek, t.j. favoritku ... na strane druhej jej nic nevycitam, vsak prehrala o 7 stotin proti superke, ktore zabehla WR, co je podobne ako predvcerom v dueli Naser/Miller-Uibo) a bolo by to uplne ine.

Sandra nehodila ovar a zasa sa to tak poskladalo, ze ma to stalo peniaze (aspon navrat vkladov). A na zaver zvlastna muzska 400, kde mi zjavne nebolo sudene, aby vysla aspon jedna "solidna" akovka (Machel, to bol vyjeb ... zhodou okolnosti som v tej akovke potreboval vyhru proti Korirovi a nie proti Bloomfieldovi). Takze, mat standardne moznosti (ktore som mal pocas celej sezony DL), vcerajsie akovky by dopadli sul-nul alebo miernym plusom, takto z toho bol neuspech (+ by som si asi normalne zahral nejake sola ... a nie, ze mi nechcu zrazu brat nic z kazdej discipliny a to ani na livku, co sa mi stalo snad prvykrat - aby bol tiket okamzite zamietnuty aj na livku).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.10.2019, 11:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A @13,0 na GBR v zenskej stafete na 4x100m sa asi neodmieta (bet365) ...

Osobne na tom nechapem jednu vec - na britskej SK je kurz na Britov (Britky) extremne premrsteny. Zaroven, hral som to (tak hodinu dozadu, mozno aj viac) a pritom kurz drzi (a viem, ze som nebol sam), ale to sa da skor pochopit.

Jamajka je favorit, ale je to kratka stafeta, takze stat sa pri troch predavkach moze absolutne cokolvek. Jamajka je favorit, ale vieme, ze Elaine odstupila v priebehu zo zavodu na 200m (v rozbehoch chybala). Jej ucast je rizikom a jej neucast oslabenim.

USA su tie, ktore prinasaju hodnotu. V rozbehu totiz nestartovali v ziadnej "B" verzii - USA jednoducho v tejto sezone postrada rychle zeny. A kedze postrada aj nejake etablovane zavodnicky, ktore zvladaju Trials s prstom v nose, aj ich forma na MS nie je blizka topu. Zaroven Tori Bowie odstupila zo stovky a dnes by zaroven mala zavodit v dialke (je otazne, ci vobec bude v kvalifikacii, resp. ak ano, ci sa jej bude chciet nasledne bezat v stafete). Tak ci onak, USA hrozu nenavodzuju a Britky ich dosiahnutym casom v rozbehu zdolali (viem, boli to odlisne rozbehy, ale to len tak na porovnanie).

A to za Britky nebezala hlavna hviezda sprinterskych trati na MS - Dina Asher-Smith.

Takze - mame pochybnosti ohladom favoritiek (JAM), mame clanok, ktory vytvara hodnotu (USA) a mame tim, ktory je schopny naplnit tuto hodnotu, resp. prekvapit/potrestat favoritky (GBR).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.10.2019, 12:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

"Trapenie" je u konca xD Bol som aj skoro rano uz hore a aj som kontroloval ponuku, ale nic nevsadzal. Takze mozno mi nieco prebrali, ale to, co som chcel hrat, to zostalo nedotknute. Skor sa prebrali veci ako stafety 4x400, prip. over na Malaiku, ale u nej je viac-menej jedno, ci mam 1,8 alebo 1,6.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235612326&idb=1134185&hash=efd2cb93&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235613080&idb=1134185&hash=f7920d18&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235613246&idb=1134185&hash=aeafc78b&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235613383&idb=1134185&hash=e85a1dd5&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70235615479&idb=1134185&hash=0aab5513&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

///

Okrem Malaiky v dialke nic extra nie je. Mozno by sa dal vyskusat h2h Brume/Bowie, ale pocitovo to vyzera skor ako "value loser" (a la je to tesnejsie, nez nepovedaju kurzy, ale o 2-5cm to nevyjde). Irozuru dropnuta (cim netvrdim, ze proti Proctor je mi toho luto, aj ked suhlasim, ze nieco s Irozuru by som si aj ja vedel predstavit. Alternativa, ktora je nedropnuta, je prave Mironchyk-Ivanova.

Na 1500m Engels. Neriesim, ze by tam mali/mohli byt vyssie kurzy na umiestnenie, toboz ked to kombinujem s niecim inym (a ono tie kurzy na Engelsa su fajn, to treba dodat ... kedze su kurzovo pred nim bezci, ktori by tam byt nemuseli, resp. nie su o tolko lepsi nez American). Hrat Engelsa solo nedoporucujem - je to podobne ako vcera na zenskej 1500 (hviezdy si zmyslia, ze to zoberu od uvodu do vlastnych ruk, co vyrazne narusi dynamiku "majstrovskeho zavodu" - teoreticky taktickejsieho nez vidime na mitingoch).

Yego v ostepe. Nestabilny Kenan s velkymi problemami v technike. Lenze, v kvalifikacii ma presvedcil, ze formu ma, len potrebuje to "trafit". To, ze to netrafil v kvalifikacii znamena, ze je kurzovo skor podcenovany. Rizikom je, ze sa pretrapi prvymi 3 pokusmi, lenze to uz predviedol v Q a aj tak dvakrat hodil tesne pod 84 (co na uzsiu 8 by malo stacit).

Podla mna je Peters prilis preceneny. Rovnako aj Amb, aj ked u Sveda ma prekvapili jeho data z kvalifikacie (rychlost ostepu okamzite po odhodeni). U Amba si ale myslim, ze vykon z Q nezopakuje a je zhavym kandidatom predcasneho konca po 3 pokusoch.

Kipruto je tempar. Kipruto je zavodnik na 10k (a viac). Kipruto vie, ze inak nez tempom to proti etiopskym konkurentom nepojde. Lenze etiopske duo = 1 specialista na "3000m" (Kejelcha) a jeden na "5000m" (Gebrhiwet). Tym chcem povedat, ze ked Rhonex pojde podlahu od zaciatku (snad sa Kenania prvykrat v historii dohodnu a ten zvysok mu minimalne v uvode pomoze), konkurenti budu trpiet. Cheptegei? To je zavodnik velmi podobny Rhonexovi.

Ked sa bude taktizovat, vsetko hra do kariet Gebrhiwetovi. Ked sa bude extremne taktizovat, vyhra zrejme Yomif.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.10.2019, 22:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takze ...

1, ... "letna" sezona sa nam trochu natiahla (MS v atletike) a je konecne a pravoplatne u konca. To znamena, ze blog sa na nejakych 6 tyzdnov poberie na zasluzeny odpocinok, aby sa mohol uprostred/koncom novembra naplno vratit (snad) v plnej sile.

2, To neznamena, ze tu 6 tyzdnov nebude ani ciarka. Znamena to len, ze za tych 6 tyzdnov po vas nic nechcem (predlzi sa clenstvo, vsak uz to mnohi poznate), resp. pocas tych 6 tyzdnov nemozem nic garantovat (urcite nic, co by bolo hodne plnej ceny).

3, Samozrejme, znamena to tiez, ze sa nebudem nasilu do nicoho tlacit, aby som naplnil nejaku domnelu predstavu o principe blogu (nikdy nic take neexistovalo, co samozrejme neznamena, ze by som to akymkolvek sposobom zneuzival). Treba to chapat tak, ze aj ja si od celeho kolobehu rad oddychnem, poriesim si veci, ktore som pocas nabitej stavkarskej sezony odkladal.

Zaroven je tu konecne priestor sa solidne pripravit, aby sa v zime dalo realne a vo vacsom objeme zarabat (tych vsakovakych problemov sa v poslednych tyzdnoch a mesiacoch naakumulovalo dost a dost + tu mame este nastrazenu minu v podobe Brexitu).

Blog bude rozhodne fungovat v tomto mode a aby bola zabezpecena vysoka kvalita a dostupnost, musim byt v prvom rade ja spokojny. Znova pripominam - blog je len drobna zabavka (keby som to mal vyjadrit percentualne, tak z rocnych ziskov tvori blog nanajvys 2%), co je skvele. Preco? No pretoze ma vlastne tipovanie stale dokaze slusne zivit = nepotrebujem si tie peniaze "stahovat" z druhych.

///

Samozrejme, vlastne tipovanie je stale tazsie. Nie z pohladu porazania kurzovych ponuk SK (robia to stale "mizerne" ... o com sa vas snazim kontinualne presviedcat a vlievat vam aj tymto sposobom pozitivnu energiu), ale z pohladu tych dalsich faktorov okolo (mam ich vobec menovat? xD ... samozrejme, zacalo to "Buresovymi" zakonmi, ktore sa neskor stali aj "Kazimirovymi"; vyvoj a prerod Skrillu; vyvoj a prerod Tipsportu (dovody su obdobne ako u Skrillu - "sme dominantni hraci a mozeme cokolvek"); faktor stastie/odvaha/vlastna drzost ohladom uctov a toho okolo, bez coho sa to uz hodnu chvilu neda robit na vyssej urovni ... a spominany Brexit (Skrill/britske SK), prip. dalsie nezmysly typu zdanovanie vyhier (vid CR a nepochybujem o tom, ze ked sa to tam schvali a tu vyhraju strany typu PS, mame to tu behom "tyzdna" xD).

///

Ked uz som zacal, tak cena je aktualne nastavena perfektne a nevidim jediny dovod, aby som s nou akymkolvek sposobom hybal. Nikdy nehovor nikdy, ale myslim si, ze cena zostane na tejto urovni dovtedy, kym blog bude ako-tak fungovat. Porovnavanie, nasledne korekcie a akekolvek ine snahy uz davno pominuli - plati uz len, ze 10 ludi, tento format (ziadne vypisovanie formularov ... pekne k veci, prip. hodit nejaky tiket, ked je to mozne a neriesit ten balast, ktory len berie cas a nasledne aj chut).

///

Resume z MS v atletike? Ako bolo napisane, bolo to utrpenie. Velky podiel mal na tom ucet na Tipsporte a dalsie problemy, ktore s tym boli spojene (a ktore tu nebudem blizsie specifikovat a ani rozmazavat). Zrazu som stratil moznost byt panom situacie a viacej ovplyvnovat vlastny osud. T.... bol ten, kto mal navrh (a znova podotykam, ze to nebolo kvoli extremnej kvalite ponuky (bez chyb), ktoru T.... vypisoval).

Faktom je, ze sa casom ukazalo, ze by to ani so spominanym uctom nebolo o parnik lepsie. Comu to pripisat? Jednoznacne rozpisu MS (o com som referoval este pred ich zaciatkom). Cele to bolo strasne roztahane, nesurode, s kombinaciami disciplin, ktore postradali logiku (len by som sa pripojil k roznym sportovcom, ktori to pocitili na vlastnej kozi = nemohli absolvovat dvojstart na 200/400, prip. 1500/5000). K tomu extremne podmienky, sampionat o 2 mesiace neskor, nez je bezne a bez prenosov na ES. Kym to zacalo fungovat naplno na CT Sport, tak boli 2-3 dni prec, pricom aj tak to neislo vzdy tak, ako by malo (rec je o prenosoch na webe z jednotlivych sektorov technik). Netreba zabudat na biedne statisticke pozadie (vsak som sa v priebehu aj pytal komentatorov, kde beru tie pekne cisla o medzicasov, najma pri chodzi/maratonoch ... odpoved bol strucna a jasna - ze to dostavaju len komentatori a ze to nie je verejne dostupne (co som si myslel, ale za potvrdenie nic nedam).

Odpalene 2 ucty na betku, pricom ten prvy v case, ked som tam mal stale v hre mnoho dlhodobych tipov. Ironia osudu je, ze som chcel vyplatit cas Jakoba na 5000m a stale som taktiez odkladal vyplatenie Shelby Houlihan na 1500 (chcel som vediet, ci bude Hassan startovat na 1500 alebo na 5000 ... aby som to vyplatenie neskor nelutoval). Druha limitacia prisla pocas muzskeho maratonu, kde som mal zahranych par tipov. Na jednej strane to dopadlo najlepsie ako mohlo (za danej nelichotivej situacie) = vyhral niekto z tych, co boli zahrani, takze limitacia aspon mala nejake pozitivum. Samozrejme, k dispozicii som nemal dalsi ucet a na dalsi den boli zavody MotoGP (pozitivum - nemusel som rano skoro vstavat, negativum - na Moto2 a vyhre Mariniho by som rozhodne par stoviek vyhral).

Urcite som mal tak mesiac pred MS vacsie oci nez konecnych cca 4k (a mozno aj menej). Realisticky, s tym uctom na Tipaci by to mohlo byt od 5 do 7k (fakt si nemyslim, ze bolo mozne v niektory den vytvorit uspesny vacsi kombik, resp. nejaku seriu 3-4 OK akoviek za slusny vklad a vacsi kurz (10-30). Na strane druhej, vybavuje sa mi akovka, ktoru mi nezobrali (na druhom ucte by nic podobne nehrozilo), akovka by mi vysla a len na tom by som zarobil 1-2k. A to tu nemusim pisat o dalsich veciach, kde som bol dotlaceny vsadit veci tak, ako som vsadil, za vklady, ktore som nechcel, ale musel ich brat ako krutu realitu. Takze si to teraz mozno malujem milostivejsie, nez by vyzeral spominany rezultat.

Faktor "moj vykon"? Aj spatne som uvazoval, ci bolo mudre ist do prematchu (toho echt pred MS). Za mojich podmienok sa priklanam k tomu, ze ano (nebol som v pozicii, ze by som si mohol dovolit cakat "na nieco lepsie"). To, ze to bolo neslavne (vysiel mi len Conseslus Kipruto ... keby nevyhral o stotinu, ale o prehral o tisicinu, tak ma snad roztrha od hnevu xD), to je jedna vec, ale ... kedze to bol slovensky T...., s mnohymi vecami sa dalo pracovat (a dalo sa aj na betku, kym ucet nebol zlimitovany xD). Uplne tragicky dopadla len 1500 (Houlihan/Simpson) a tam bolo smolou, ze Hassan sa musel natlacit zrovna do 1500 (po tom, co vyhrala 10 000m a logika velila, ze pojde po 5000). Avsak, vyhralo asi srdce pred hlavou a ja som zrazu bol -600 (nieco nevyplatene, co vyplatene byt malo a s niecim sa jednoducho nedalo nic robit/stale to malo dobre sance, ze to vyjde). Druhy smolny moment - Hassan bola az v takej forme, ze nechcela nic riskovat - po 300m vo finale isla na celo a spravila z toho mitingovy beh elitnej urovne. Prehral som, pricom viem, ze by Houlihan bez Hassan to finale asi fakt vyhrala (trpke, ale je to tak). A o Simpson plati nieco podobne (aj ona zabehla velmi dobry cas a tu top5 by v taktickejsom zavode dala).

Livko na betku? Z kraja sampionatu bieda. Uz som to spominal - zachranovanie zenskeho kladiva hodnotnym tipom, nasledne cast predana (min. prilis skoro), potom chyteny Tajay Gayle za super kurz a aj vplyvom nezdarov a zlych rozhodnuti takisto vyplateny priskoro. To sa mi nasledne vysmialo v situaciach, kde som hral pekny kurz, ale stacilo to na 2.miesta (v roznych SF, ale aj pri tej stafete 4x100).

Najvacsia hlupost? Hrat v prematchi chodzu. To, ze Cinani boli uplne marni, bola len ceresnicka na torte. Najuspokojivejsia vec? Desatboj. Videl som (a rozhodne som nebol jediny), ze ma Kevin Mayer zdravotne problemy (zacalo sa to koncom 4.discipliny - vysky). Problem bol, ze Kanadan (vtedy 2.kurzovy favorit za @7,0) Warner nema bohvieaky 2.den, Rus/Estonec co-to stracali na Kanadana s tym, ze zaverecne discipliny nemaju az tak dominantne oproti Kanadanovi (lepsie, ale nie zasadne) a Kaul, ktoreho som si vsimal uz vtedy, stracal snad 300bodov s tym, ze ma slabucke prekazky a nanajvys priemerny disk/tyc.

Co som mal spravit? Zahrat Warnera a na tieto genialne uvahy pomysliet az v case, kedy to bude mat zmysel. V poslednom case je to asi moj najvacsi "leak" - premyslat prilis dopredu. Tipovanie nie je sachova partia - staci vediet, co sa stane s kurzami v najblizsej dobe, ako prvotna reakcia na nejaku udalost (zranenie/odstupenie Mayera, v nasom pripade).

Ja mam stale v podvedomi vnimanie, ze SK nie su az take hlupe, takze tu jednoduchu vec, ktoru viem ja (a mnohi dalsi), vedia aj SK dostatocne vcas. To je samozrejme hlupost (a ja to viem, ale v ten konkretny moment prikladam spominanemu podvedomiu vacsi doraz). V tomto pripade je to nieco a la Warner ma posledne 3 discipliny priemerne/podpriemerne. SK to mozno vedia, ale sposobom, kde to nedokazu naplno zohladnit (bud do toho miesaju PB (namiesto SB/realnejsich ukazovatelov) alebo davaju daleko vacsi kredit aktualnemu stavu/naskoku/pozicii). Nemusim chodit daleko ... HME 2019 a Jorge Urena.

Preco bola chyba nezahrat Warnera? Pretoze bol napokon Mayer nuteny kvoli zdr. problemom odstupit a Warner prebral jeho vysadne postavenie jasneho favorita. Prislo to v idealnu dobu a lahucko s velkym ziskom by sa to predavalo (prislo to pred jeho slabinou - tycou). SK v tej dobe vypisali ponuku, co bolo ale zaujimave, nevypisali Kaula xD. Som sa chytal za hlavu, az im to nedalo a Kaula do ponuky implementovali. Ja som dokonca pritom nebol (cakal som, cakal, na chvilu som odbehol, pridem a zrazu tam vidim Kaula za @4,33 ... pytam sa znameho, aky najvacsi kurz pri Kaulovi videl a odpoveda, ze @7,0 ... hovorim si, fajn, o nic take strasne som neprisiel). Pri @4,33 sa uz neda hovorit o obrovskej chybe, pri takychto kurzoch uz treba vsadit nieco, kde sme v pozicii favorita (a v takom pripade zasa nie je problem pritlacit na vklade ... aj tak vrchny limit nepusti = max. mozna vyhra).

Ja som cakal, kym skoci 490. Skocil 490, okamzite som vsadzal (a bolo jedno, ze kurz padol, medzicasom, na @3,0). Lenze po 490 som vedel (a zaroven uz doskakal Warner), ze pred poslednymi 2 disciplinami to ma "vo vlastnych rukach" - straty na superov je schopny zmazat/ist pred nich. A ano, on este v tyci skakal a mohol v tu chvilu nieco pridat, co som uz ale bral ako "bonus", t.j. budem mat v mojom vnimani poslednych 2 disciplin urcitu rezervu. Tak sa aj stalo - na 1.pokus dal 5m a zapolenei v tyci tymto pokusom ukoncil (skvele, usetril mnozstvo sil).

Kurz medzicasom poklesol z @3,0 na 1,36-1,4 (a co sa zmenilo odvtedy, co som vsadil? hmm, skoro nic, len Nemec skocil o jednu vysku viac). Zmenilo sa ale vnimanie/chapanie SK, ktora zrazu pochopila, ze Nemec ma supersilny ostep/1500 a konkurencia presne naopak (priemer/podpriemer). Zrazu som mal skvele aktivum, ktore ale bolo nutne ukontrolovat az do konca (ked sa zacne nieco kazit, treba sa toho zbavit ... nerad, ale mantinely som mal jasne urcene).

V 1.skupine ostepu sa nic prevratne nestalo a tak som mal jasno, kolko minimalne musi v ostepe Kaul hodit, aby to mal stale vo vlastnych rukach (na 1500m, kde stale potreboval odmazavat stratu). 1.pokus ma upokojil a 2.pokus bol natolko fantasticky, ze som vedel, ze je hotovo (mimo nejakych ultrasmolnych zalezitosti, ktore som v minulosti uz mnohokrat zazil xD). Na 1500 ma sice trochu vydesil svojim vlaznym nastupom v prvej stovke, ale potom uz isiel razne dopredu a predviedol presne vykon, ktory bol len a len v jeho bezeckych moznostiach.

///

Dnes som sa pozeral na rozpisy sezon v zimnych disciplinach a minimalne z toho, co som videl v bezeckom lyzovani, som bol velmi pozitivne prekvapeny.

https://assets.fis-ski.com/image/upload/v1567598283/fis-prod/assets/WC_Calendar_CC19-20.pdf

Prvy dojem - mnozstvo zavodov. Druha vec, ktoru zacnem prezerat - pocet sprintov. Dopocitam sa, ze je rovnako klasik ako skejtu (7/7), takze som velmi spokojny (min. rok to bolo 10-3 alebo nieco podobne).

Vidim, ze uvodny je standardny (Ruka/Lillehammer/Davos/nieco sprinterske pred Vianocami). Tour de Ski bez nemeckych zastavok v takom chudobnejsom vydani (so sprintom den pred vyjazdom na Alpe Cermis). Hovorim si - "nic moc, ale zasa nemozem tvrdit, ze sa jedna o razantne zhorsenie". Prichadza "stredoeuropska" vlozka pred presunom do skandinavskeho bloku (ano, je to silno geograficky rozfazovane, takze timy usetria na dlhych presunoch).

A potom tam vidim zhavu novinku - "Ski Tour". Nieco na sposob RAW Air Tour v skokoch na lyziach - na severe Europy, zhusteny program na viacerych miestach ku koncu sezony. Hned mi bolo jasne, ze v sezonach, kde bude "vrchol sezony" znamy, sa nic podobne konat nebude (takze dalsie 3 roky nic podobne neuvidime a je otazkou, ci za 4 znova ano). Cumim na to ako puk, kedze jedna z etap ma 38km a to rovnako pre muzov ako aj pre zeny. Napadne ma hned spomienka na prejazd z Cortiny do Val di Fiemme, ktore patrilo k zakladom prvych rocnikov TdS.

Za 9 dni 2krat 10/15, tento 38km prejazd a na konci 15/30 stihacka. K tomu 2 sprinty (skejt/klasika). 73km/98km (TdS v podstate na uvod sezony 40/60km + vyjazd a 2 sprinty). Neskutocne sa na tuto novinku tesim.

A v tomto smere sa da aj pochopit znicenie tradicneho konceptu "finale SP". Ono prebehne, len sa odseparuju sprinteri od distancnych bezcov (bude zaujimave sledovat, kto sa objavi na oboch po tom, co tyzden pred sprinterskym bude 30/50 na Holmenkollene, resp. budu mat vytrvavalci v nohach tu naloz zo Ski Tour). Finale SP v oboch pripadoch v zamori, co bude v podstate len druhy zavazny presun (a otazkou je "presun", kedze ako som pisal, pred sprintmi bude 30/50 v Osle, kde moc sprinterov asi zavodit nebude). Tou druhou je tradicny presun Lillehammer/Davos (za Lillehammer som rad, kedze v minulej sezone bol po Lillehammeri snad Beitostoelen (= ten prechod z pohladu nadmorskej vysky nebol taky razantny).

To je jeden posun. Viacero dalsich som uz uviedol (vyrovnany pocet sprintov z pohladu technik ... novy etapovy format, od ktoreho ocakavam velku zabavu a sam sa pytam, ako zareaguju elitni lyziari na tuto vyzvu ... vynechaju Svedi/Nori vo velkom pocte TdS?). Zaroven je tam viacero zavodov typu klasicky intervalovy start a na dalsi den stihacka s tym, ze sa styly zmenia (prvy taky dvojboj bude k videniu v NMnM, dalsi v Oestersunde, aj ked v ramci Ski Tour). Finale SP bude kombinacia masak/stihacka. 2 skiatlony v sezone, 2 stafety (na konci k tomu zmiesana ... trochu navyse, ale OK, kam inam to dat, nez na koniec sezony, ked je tlak, aby tieto veci boli pravidelnou sucastou ZOH (a teda aj MS). Oproti minulej sezone same pozitiva (5/10km etap v ramci etapovych zavodov sa uz asi nikdy nedockam, ale tak to uz povazujem za minulost), chyba snad len klasicky team sprint.

///

V alpskom lyzovani obletela svet novinka ohladom alpskych kombinacii - uz sa nebude menit poradie po zjazde/SuperG pred slalomom, ale vitaz zjazdu nastupi do slalomu ako prvy. Je to udajne snaha zvratit dominanciu slalomarov v ramci kombinacii.

Samozrejme, je to blbost. V zenskom vydani sa zmeni len tolko, ze Shiffrin zrazu nebude vyhravat o 0,6-1s, ale o 3 (takze gratz hlavam pomazanym).

V muzskom to zmeni tolko, ze zjazdari fakt zacnu zavody vyhravat (a dotknuti budu slalomari). Pripadne to donuti slalomarov viacej pracovat na rychlostnych disciplinach a aj tak to bude nieco ako remiza. Zvratit to mozu len narocnejsie slalomy, co si nemyslim, ze bude uplne na programe dna.

Nie som proti zmene, ale znova je to urobene horucou ihlou. Viem si predstavit nieco medzi - 1 zavod bude starym sposobom, druhy novym. Alebo este lepsie, zacinat nebude 30. po zjazde, ale 15.

Dalsia zmena sa tyka paralelnych disciplin. No, ono to nie je ziadna novinka, ktoru by sme nikdy nevideli, skor sa veci "vyjasnili". Znova z toho nemam uplnu radost, cim netvrdim, ze som vylozene milovat ten druhy format. Vsetky paralelne discipliny sa budu jazdit systemom - jednokolova kvalifikacia, 32 najlepsich postupuje, v 1.kole h2h na 2 jazdy, potom uz len na jednu. Co to znamena? Znamena to tolko, ze na jednej strane budeme v paralelnych zavodoch vidiet viacej mien, v podstate kohokolvek, kto na to ma a je zdravy (top16 bola privilegovana skupinka, ktora sa celu sezonu v podstate vobec nemenila a bola dopredu nasadena podla rankingu ... a la Shiffrin bola dlhodobo 1 a Vlhova 2, takze sa nemohli stretnut skor nez vo finale ...). Na strane druhej, ak nevypadne favoritka v 1.kole, v dalsich uz bude vypadavat len velmi tazko za predpokladu, ze drahy nie su uplne identicky rychle. Ked si musim vybrat medzi jednym a druhym systemom, po dlhsej uvahe by som si aj ja nutene vybral tento. Muzi nebudu mat ziaden paralelny slalom v tejto sezone (len 2 paralelne obraky).
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 10.10.2019, 13:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Aktuálně dle požadavku UselessToo nastaveno všem předplatitelům 40 dnů navíc z důvodu pauzy UselessToo.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy