Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihy 2020
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 8.09.2020, 15:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dostihové okénko zdraví hrstku svých netuctových čtenářů. V netradičním termínu se odehrálo v naší zemi, kde zítra znamená trochu jinak než včera, úplně jinak než dneska a skoro tak, jak bylo oficiálně dementováno předevčírem, jubilejní derby. Po týdnu paniky, zda se vejdou do avizované tisícovky či zda se tam vůbec někdo dostane, se zástupy sešly na avizovanou jedenáctou hodinu aby vykoupily zbývající lístky.
Já byl celkem v klidu, pokud pominu dvoudenní hledání založené permanentky, až jsem to s tím klidem přehnal a ujela mi náhradní doprava. Přesto jsem se dostavil včas a s podivem jsem konstatoval, že jsem se do tisícové kvóty vešel stejně jako možná další 4 tisíce lidí. Praha asi bude region rázovitý, ale to byla nejspíš jen verze pro laickou veřejnost ku zvýšení zájmu. My zainteresovaní jsme si užívali pěkné dostihy v příjemném prostředí. Pan prezident sice trochu přibral, ale na koni mu to šlo a připomenul nám zlaté časy první republiky, stejně tak jako hudba, kostýmy řady diváků (nebo komparsistů?), vystavené historické automobily nebo dvouplošníky, které přistály uvnitř klusácké dráhy.
Ale dostihy jsou hlavně o koních a mezi dvouletými, mílaři i staršími vytrvalci vládl trenér Luka, který slavil vítězství s triem SOLEMEENA, IGNACIUS REILLY a RAMSSIO. Obzvlášť těsný a dramatický doběh míle s výrokem hlava – hlava nadchl diváky. Vzhledem ke stájové formě všechny mrzelo, že byli škrtnuti dva jeho další svěřenci, zejména vítěz Velké červnové MARKONI LP, mohl zamíchat kartami v nejdůležitějším dostihu roku.
Na start naší největší chovatelské zkoušky se tak dostal původně pod čarou uvedený slovenský SPARTICO, v padoku zaujal zejména svojí výškou. Z nejvážnějších kandidátů působil nejlépe první favorit OPASAN, rovněž „host“ ze Slovenska, ZARIYANNKA působila proti hřebcům jako opravdu subtilní klisna a RATE byl voděný dvojicí dívek, to spolu s ne příliš úspěšným vystoupením stájových kolegů na míli nevzbuzovalo důvěru. Více se mi líbili SWINGING THOAS a TROOP COMMANDER. Když už jsem nakousl téma chovatelských zkoušek, tak té naší největší se zúčastnil jediný u nás narozený kůň, outsider RENASI. Českého chovatele má ale i klisna VIVENNE WELLS a to je pro náš chov daleko podstatnější.
Určování tempa dostihu se celkem podle očekávání ujal Alexander Pietsch v sedle zmiňované VIVIENNE WELLS, stříbrné z našich Oaks. Problémy s usazením v poli měli trochu FRANCIMOR, SWINGING THOMAS a RATE, naopak ZARIYANNKA a OPASAN se v poklidu podle předpokladu usadili na chvostu. Během protilehlé rovinky v Německu připravovaná klisna ztratila většinu svého náskoku. Nebyl to ale projev jejího slábnutí, žokej Havelka, vítěz derby s Masisem, tvrdil, že tam je v mírném stoupání třeba nechat koně odpočinout. Do cílové roviny zatáčela v na prvním místě a její náskok před poměrně vyrovnaným spíše narůstal. To se změnilo ve chvíli, kdy OPASAN našel mezeru mezi soupeři a vydal se za ní. Předstihl ji o půl délky, ale mohlo to být víc. Radek Koplík, řečený Hrouda si už před cílem byl jistý vítězstvím a zbytečně ho už neštval. 4 délky zpět bylo současně duo FRANCIMOR – TROOP COMMANDER a dotace ještě získali RATE, RUSEL a COTE JARDIN. Bez nároku na odměnu došli SWINGING THOMAS, ZARIYANNKA, FRAGA ...
Čas 2 :33,36 je průměrný, ale o plných 5 vteřin lepší než výkon jedničkových vytrvalců o dostih dříve. Objektivně ale řečeno, ztratili těch 5 vteřin v úvodní čtyřstovce.
Co se týká sázení, tak jsem na závodišti neinvestoval ani korunu, přesto se u pokladen tvořily fronty. Já osobně to nechápu, nabídka Betina je opravdu zoufalá. Měli jsme vsazeno z domova a přineslo to lepší výsledky než těch pár sázek přes mobil z Chuchle arény. Ale není to ono, sázky na pořadí mi chybí. Trochu to nahradí uličky, trefil jsem jich v derby 6 ze 7, ale na uživení to není.
Rovinový vrchol sezóny máme za sebou, uvidíme co přinese vrchol překážkový. Ještě 2 týdny před ním čeká Prahu dvoudenní vrchol, ale fakt, že se den po mílové Ceně Prahy konají dostihy EJC na 1400 a 1800 m další jedničkové dostihy, nesvědčí o nějakém koncepčním řízení dostihů ze strany Jockey clubu ČR. Ale plánování je v naší zemi vulgární slovo a tak můžeme jen s napětím očekávat věci příští. Ale trh všechno vyřeší a ten koňský...
Optimisti nám tvrdí, že žijeme v nejlepší možné době. My pesimisti se obáváme, že je tomu skutečně tak. Ale vsadit se to nedá, ani objektivně posoudit.
Abych zareagoval na předcházející příspěvek. V zásadě musím souhlasit, dostihy kráčejí v naší krásné zemi do háje, především pak chov dostihových koní. Na pastvinách napajedelského hřebčína se chystá výstavba bytovek, vtipně nazvaná Zelené sídliště nebo podobně. Bylo by zde dobré před volbami připomenout, že politici, kteří do toho mají ještě dnes co mluvit slibovali akcionářům kuponové privatizace že se zlatou akcií, kterou drží stát se nemůže nic stát. Časem se dopracujeme k tomu, že domácí chov bude zcela zadupán do země a budeme mít kvalitnější importy, které budou jen odpadem z trhu ve vyspělých dostihových zemí. Budeme následovat Rakousko, Slovensko a další země, které tak neznám a budeme se plácat po ramenou, jak to dobře vedeme. Ale tohle je fórum o sázení a tak se musím omluvit, za absenci tipů na derby mítink. Opravdu jsem skoro 2 dny hledal permici (takový jsem pořádkumilovný člověk). Mám ale i jiné starosti a jako správný pověrčivý sázkař zjišťuji, že to co zveřejním a čemu nejvíc věřím nějakou shodou okolností nevyjde. Naopak mi vycházejí kombíky a díky tomu jsem v Tiplize postoupil do divize a po víkendu bojuji ještě o vyšší úroveň. Vyšli mi 4 vítězové z 8, ale to je trochu lepší průměr. V soutěži bylo i 6 zásahů. Sázel jsem na trenéra Luku, jen před RAMSSIEM jsem upřednostnil druhého ARCTURUSE a vyšel mi ještě OPASAN a GRIGRI LANCRAY v posledním dostihu (6,5).
Dostihům ale rozumí každý, jak vidím z kritických příspěvků na modrooranžovém fóru, a každý má možnost se předvést.


Naposledy upravil RedRum dne 19.09.2020, 18:49, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 8.09.2020, 15:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Minulý víkend vypadal tak, jak by mohl vypadat ten ideální v době koronavirové. Na počítači jsem si přehazoval přenosy z Chuchle , Wroclawi a Baden-Badenu.
Tedy všechno výborné až na ty výsledky, ANAKING udělal chybu na předposledním skoku, SZTORM nestačil na dva soupeře a Murzabajev nenašel prostor pro útok mého favorita. Tři třetí místa a nula bodov. Crying or Very sad
Ale abych jen nenaříkal, sázka na Lukovy svěřence vyšla HARRIET, CONNOR a BETTING TIP se umístili, jen favorizovaná MISS LATVIA zklamala.


Naposledy upravil RedRum dne 20.09.2020, 6:47, celkově upraveno 2 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.09.2020, 19:28 Předmět: Dostihy Karlovy Vary
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Tentokrát jsem zvolil sázky na překvapení, v jednom případě se s trochou nadsázky dá říct i na outsidera. Musím tentokrát pochválit konkurenční prostředí, protože je dost rozdíl hrát kurz 2,8 nebo 2,25.
SOLEMEENA (6) je papírově až čtvrtou šancí, ale trenéru Lukovi se momentálně daří. Zejména však došlo ke zlepšení proti předchozímu startu, vyhrála o 4 1/2 délky ve velmi dobrém čase. Petr Foret ji, doufám, dal přednost před MUGURUZOU.
SKINS ROCK je třetí šancí, ale u žlutočerných se dělí o druhou s AZTEKem, kterého naposledy v Pardubicích porazil. Další koně by trojici favoritů, kterou vede DUSIGROSZ neměli ohrozit.
ECOLOGI LOLEK (18) ještě takovouto distanci nešel, ale to až na 2 výjimky v 15-ti členném poli nikdo. Na 2000 m porazil po roční pauze DASU IN (12) o 16 délek. Teď ji dává dalších 6 kg výhody, ale při vší úctě k mladičkému Matyáši Lukovi v jejím sedle by to měl s Jakubem Pavlíčkem zvládnout. Omlouvám se za opomenutí, pokročilá porucha pozornosti, ten kurz je za umístění 1-4. Při 18 na vítěze by to nylo být až 1-5, ale kurzy do dálky jsou hodně ořezávány.
Pokud si Foret vybíral, vybral špatně. třetí ale mohl být. Bohužel hledal mezeru mezi koňmi a tam rozhodně té 1 a 1/4 délky ztratil. MUGURUZA jistě vyhrála.
SKINS ROCK přetlačil AZTEKA a vyhrál, DUSIGROKZ byl až třetí. Váňovcům se nedařilo. V dalším steeplu byl spolufavorit ANGHOR WAT čtvrtý (poslední) který dokončil.
ECOLOGI LOLEK obsadil přesně čtvrté místo před ním bylo 7 délek, za ním 6. DASA IN devátá.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.09.2020, 23:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chuchelský víkend byl kromě derby největší rovinovou dostihovou událostí roku. Neděle byla již šestým ročníkem EJC (Evropského poháru žokejů). I když zejména jeho vítěz Francouz Cheminaud předváděl vynikající výkony, nebyl hlavní hvězdou. Mítink skončil triumfem svěřenců kazašského trenéra Šavujeva. Vyhráli všechny hlavní dostihy, kterých se zúčastnili. V sobotu jen dvouletí ROYAL WORD a LAUNCH ZONE skončili o krk třetí a pátý. První z nich ve třetí kategorii, druhý v jedničkovém Gerschově memoriálu. TORQUE POWER potom lehce vyhrál Velkou cenu Prahy na 1600 m. V neděli vyhrál lehce o 4 délky VI FI dostih dvouletých na 1100 m v rekordu dráhy, následoval POLITICUM lehce o 8 délek v hlavním „milionovém“ dostihu dne a dostihový den zakončil jistým vítězstvím o 2 ¼ délky CAPE FREEDOM na 1800 m. Vítěznými žokeji byli Vincent Cheminaud, Adam Florián a dvakrát Jaroslav Línek. V tomto pořadí také skončili na prvních 3 místech pohárů žokejů.
V trenérském šampionátu přidal k k dosud jedinému letošnímu vítězství další čtyři, ale i to první je z druhé poloviny září. Tím se posunul takřka o 30 míst a figuruje už v top 10. Protože je to počtem koní tradičně menší stáj, momentálně jich má v péči 11, převažuje zde kvalita nad kvantitou a podle vyhraných dotací mu letos patří dokonce druhá příčka.
Arslangirej Šavujev působí v našich zemích už 30 let. Začínal v Bratislavě - Petržalke a koncem století se přesunul do pražské Chuchle. O vysoké kvalitě koní svědčí to, že z jeho 183 vítězství je plných 92 v dostizích I.kategorie. Patří sem jména jako RAZMACH, REZON, RAVNINA, ALMAZ, TEMIRKANOV, LLANITO, LLARIMAH, DARSALAM, MEDEO, GOLDEN EAGLE, SHAMALGAN, MAZHILIS, DUX SCHOLAR, MIKHAIL GLINKA, BATHYRHON, LIMARIO, ALDAR, ALDZARB, AMGA RIVER, ZAZOU, MEANDRE, DASHING HOME, GONTCHAR, ESKERKHAN. Řada z nich působí v chovu, což je u u nás běhajících hřebců velká vzácnost. Někteří i v zahraničí, jako třeba SHAMALGAN a BATHYRHON. Šavujevovými majiteli jsou výlučně příslušníci národů bývalého Sovětského svazu, nalčický režisér Amirkulov, čečenský prezident Kadyrov, ruský uhlobaron Buchtjarov a podobně. Díky sankcím na západě u nás běhali koně čečenského vládce, které bychom při jejich kvalitách nikdy na našich drahách neviděli.
Kazašský kouzelník ale nevychovává jen své koně, ale i lidi. Jezdil pro něho například současný trenér Artur Resulov který potom trénoval SALTANAT a chvíli i SHAMALGANA a v sobotu vyhrál jedničkový dostih s CHOP CHOP. Hlavním produktem jeho školy je ale další Kazach Bayurzhan Murzabayev, který již přerostl naše dostihy, když vyhrál třikrát v řadě český jezdecký šampionát a letos je na nejlepší cestě obhájit ho i v Německu. Bayurzhan vyhrál už 225 českých dostihů a je i dvojnásobným vítězem EJC.
Z pohledu českých dostihů, respektive chovu, je jedinou kaňkou to, že klisny od něho po kariéře odcházejí mimo ČR. To je ale samozřejmě věcí majitelů, ne trenéra. Ze jmenovaných koní se LARRIMAH dostala do Kazachstánu a SALTANAT zpátky na britské ostrovy, kde se narodila. Dostala se tam ale hlavně díky úspěchům své sestry , ne kvůli svému klasickému úspěchu u nás. Když už jsem se zmínil o našem chovu a klisnách, tak dostih klisen skončil překvapivým úspěchem českého chovu, když první dvě místa obsadily klisny domácího chovu WELLUNCA (Egerton) a FALIRAKI (Zazou). To je asi největší plus víkendu, mínusem je naopak škrtnutí dvou favorizovaných německých koní kvůli veterinárním nedostatkům – JIN JIN a PERFECT PITCH. A negativem byla samozřejmě i neúčast hlavní avizované hvězdy, belgického fenomenálního žokeje Christophe Soumillona pro zranění. Ale v jeho případě byl Cheminaud výtečnou náhradou.
Tohle je fórum o sázení, takže bych se měl zmínit, kolik jsem prodělal. nebylo to tak hrozné, byly to asi 300. Ale na druhou stranu to mohlo být mnohem lepší. Když jsem viděl, jak to panu Šavujevovi běhá, rozhodl jsem se dát CAPE FREEDOM. Už po 5.dostihu, startoval v sedmém. V programu jsem měl poznamenáno 17:1, ale byl už jen 8 a u Betina jen 6. NEDAL JSEM!!!
Bohužel mě o víkendu zlobil internet a navíc jsem v sobotu dost promrzl v hnusném počasí skoro bez lidí. Pokud jste viděli přenos, tak upozornění o povinnosti roušek a kontrolách nebral prakticky nikdo vážně, ani pořadatelé, ani prezident JC...
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 9.10.2020, 10:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V tomto zvláštním roce se koná poprvé ve své historii Velká Pardubická bez diváků a tak poprvé v tomto století ji budu sledovat rozvalený v křesle. Zatím jsem měl možnost vidět pětihodinový záznam a nezvládl jsem to, jsem zvědavý co se mnou udělá 7 hodin pasivního sledování dostihů. Asi usnu, ale bude mě hřát pocit vrácení čtyřciferné částky za lístek.
Díky opatřením je letošní účast omezena pouze na domácí koně, samozřejmě včetně východní části naší bývalé federace. Covid ovlivnil i průběh kvalifikačních dostihů a zejména jejich termíny. Lety se ustálily květnová, červnová, srpnová a zářijová kvalifikace. Letos se ale konaly všechny kvalifikace během prázdnin a to si vynutilo i jinou strategii. Nenašel se kůň, který by absolvoval více než dva kvalifikační pokusy a co je opravdu zvláštní, tak v každé kvalifikaci nedosáhl cíle vždy pouze jediný účastník. Dokončilo tak 13 ze 14, 8 z 9, 6 ze 7 a 9 z 10 koní. Z koní, kteří nedokončili, je na startu jen LODGIAN WHISTLE, následně vítěz třetí kvalifikace.
Mělo by startovat 18 koní:
ALL SCATER, 10 - Veronika Škvařilová-Řezáčová trenér: Řezáčová Jana
BUGSIE MALONE, 9 - Adam Čmiel Holčák Radek
CASPER, 8 - Sertash Ferhanov Olehla Čestmír, MVDr.
CATCH LIFE, 12 - Niklas Lovén Bodlák Radim
DULCAR DE SIVOLA, 7 - Josef Borč Kovář Stanislav
HEGNUS, 12 - Lukáš Matuský Holčák Radek
LODGIAN WHISTLE, 7 - Jaroslav Myška Myšková Štěpánka
MAHONY, 8 - Hakim Tabet Popelka Stanislav
MAZHILIS, 11 - Jiří Kousek Váňa st. Josef
NO TIME TO LOSE , 11- Jakub Kocman Váňa st. Josef
PLAYER, 8 - Marcel Novák Kvapilová Lenka
RIBELINO, 12 - Thomas Boyer Urbánek Luboš
SOTTOVENTO, 8 - Jan Kratochvíl Váňa st. Josef
STRETTON, 10 - Marek Stromský Popelka Stanislav
TALENT, 9 - Martin Liška Kabelková Hana
THEOPHILOS, 10 - Jan Odložil Váňa st. Josef
TZIGANE DU BERLAIS, 9 - Jan Faltejsek Tůma Pavel
VANDUAL, 12 - Romain Julliot Štangel Marián
Výsledky kvalifikací ( startující koně jsou zvýrazněni):
4.7. THEOPHILOS – HEGNUS - PLAYER - DULCAR DE SIVOLA - MAHONY - CASPER – MAZHILIS – VANDUAL - BUGSIE MALONE – Direct Lagrange – Marcus Aurelius / ZN LODGIAN WHISTLE Čas: 7:29,85 (dráha 3,4) Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3 1/2-7-1 1/2-2 1/4-2 1/4-1/2-1/2-daleko-2-10-8
25.7. Ange Guardian - SOTTOVENTO – Lombarghini - STRETTON – Tiep de L’Est – Bridgeur – Moula – Vernois / ZN Borderland Čas: 07:40,65 (dráha 3,4) Výrok: JISTĚ-krk-17-12-11-3 1/2-daleko-daleko
15.8. LODGIAN WHISTLE - CATCH LIFE - TALENT - THEOPHILOS - MAZHILIS - NO TIME TO LOSE / Z Direct Lagrange Čas: 07:56,04, (dráha 3,2) Výrok: JISTĚ-2 3/4-3 1/2-krk-8-daleko
29.8. SOTTOVENTO - VANDUAL - TALENT - CATCH LIFE - RIBELINO - TZIGANE DU BERLAIS – Decorus - Bridgeur – Moula - ALL SCATER / Z Ange Guardian Čas: 07:42,77 (dráha 3,2) Výrok: JISTĚ-4 1/2-16-hlava-3/4-8-3 3/4-10-11-1/2
Striktní omezení praví, že se dostihů mohou zúčastnit jen majitelé koní startujících ve Velké pardubické a aktivní účastníci dostihů, trenéři, jezdci a vodiči, zdravotní služba, rozhodčí …
Docela by mě zajímalo, kdyby přišlo více než sto majitelů ze syndikátu, kterému „patří“ obhájce loňského vítězství THEOPHILOS. To by hoši z VIP prostorů koukali. To je samozřejmě myšleno jako vtip. Oficiálně podle hygienických pokynů je vstup do areálu Pardubického závodiště umožněn pouze majitelům koní startujících ve 130. Velké pardubické, a to v počtu 1 osoba/ stáj. Doporučuji všem tuto zajímavou četbu! Smile
Tolik oficiálně, na závodišti by tedy mělo být maximálně 20 majitelů. Že bychom skutečně viděli tak málo lidí kromě aktivních účastníků dostihového provozu nelze předpokládat ani ve snu. Natož aby se pohybovali bez ochranných prostředků dýchacích cest podle bodu 16. Hygienická opatření totiž obsahují i bod 2. Vstup do areálu Pardubického závodiště bude umožněn omezenému množství osob na nejnutnější minimum, a to na základě guest listu. Co je to guest list, to se mi bohužel nepodařilo objevit. Předpokládám sponzory a VIP, protože přece děláme ty dostihy hlavně pro lidi. Po zkušenostech z Chuchle předpokládám v TV veselé tváře na tribunách a po Pardubické nabídku možnosti převést si svoji vstupenku na 131. ročník nebo přispět na řetěz a podpořit dostihy.
Na stránkách Dostihového spolku se objevují dvě skupiny názorů. Jedna je nadšená, že se přes všechny problémy poběží a chce si kupovat virtuální vstupenky a podobně. Druhá kritizuje, že do divadla smělo (možná ještě smí) 500 lidí a a 52 hektarech jich může být mnohem méně. Nebudu zastírat, že patřím k té druhé. Ještě před 14 dny slibovali, že lístky zakoupené začátkem roku budou platit... My praví optimisté ale vždy čekáme to nejhorší a tak mě realita nijak nepřekvapila. Týden po volbách asi nebude ten nejlepší termín pro organizování nějaké větší akce. Už jsem se vyjadřoval, že to měla být moje poslední Velká s aktivní účastí, ale tohle bych nevymyslel.
Hezkou televizní podívanou všem!
Tohle je fórum o sázení a tak bych sem měl i něco dát něco z tohoto soudku. Zatím jsem investoval pár stovek do kombíků na úspěchy některých trenérů, jednotlivosti přidám postupně.
Obecně jen tolik, Národ žije v dojmu, že Velká - to je Josef Váňa. Ono to tak dost platí, ale dodal bych - Jen Velká. Je to jako v Murphyho zákonech o politice. Ať se mluví o čem chce, vždycky jde o peníze a ať říkají, co chtějí, nikdy vám neřeknou celou pravdu. Váňovi jde samozřejmě hlavně o Velkou, jinak si víc vydělají v Itálii. V dalších dostizích je ta úspěšnost daleko nižší. Letos má navíc po zranění Bartoše problémy s jezdeckým obsazením.
Proto jsem vsadil v rámcových dostizích na konkurenci, tedy Holčáky a Tůmu. Musím se ještě zamyslet nad Myškovými a Popelkou, ale od ostatních to budou jen jednotlivé úspěchy. Holčákovi vyhráli před týdnem slovenské derby a v sobotu před EJC měli 3 vítězství. Stájová forma je výborná a kromě 2 koní ve VP jich mají ještě dalších 15, Váňovců je z tohoto pohledu 4 + 7!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.10.2020, 9:59 Předmět: Dostihy Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Úvodní, ještě dopolední, dostih má v 8 členném poli 2 jasné favority. RONCAL (2) běhal v Meranu a za 1. a o krk 2. místo tam vyskákal 10.200 Eur, jediným konkurentem se je DARK SUN (3), který ve svém překážkovém debutu porazil až na dva outsidery tohoto dostihu (33 a 70:1) s více než 10 ti délkovou převahou zbytek pole. Nesměl by asi dokončit, aby nebyl 1-2.

Když se v srpnu 2017 objevil poprvé v překážkovém dostihu pětiletý německý import SOTTOVENTO s Janem Kratochvílem, nedokončili a žokej dostal pokutu za neznalost kursu dostihu. Nikdo z diváků tehdy v Mostu netušil, že se tato dvojice za 3 roky objeví na startu Velké jako vážní kandidáti vítězství. Před rokem do Pardubic přijel jen jako trojkový vítěz a získal třetí místo ve slabě obsazené Ceně Labe 21 délek za LODGIAN WHISTLE. Letos ale prodělal velký vzestup a v součtu kvalifikací je vlastně nejúspěšnějším koněm, když z nich má druhé a první místo. Po zranění Josefa Bartoše je z Váňovy čtveřice možná jezdecky nejlépe obsazen a jeho kurz na vítěze klesá. Proto mi přijde výhodnější sichrovat to 1-2, i když budou chtít určitě vyhrát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.10.2020, 14:05 Předmět: Dostihy Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Favoritkou druhého pardubického dostihu je klisna CHEMINEE (1,7), na překážkách dosud neporažená, vítězka z největší francouzské překážkové dráhy v Auteuil. Jediným otazníkem je její zdravotní stav, její poslední start je z listopadu 2019. Proto mi přijde lepší zkusit duo konkurentů SAUL (6,5) - AZTEK (8,5), ale do druhého místa. Nikdo jiný tam být nemůže a když nebude kobylka v pořádku, což jí samozřejmě nepřeju, tak oba.
Dostih klisen má pro mě zvláštní příchuť, komtesa Immaculata Brandisová vyhrála s klisnou našeho chlumeckého chovu hraběte Kinského poslední předválečnou Velkou a předloni jsem tento její dostih vyhrál jako "spolumajitel" Poinsettie. Letos je zde trio favoritek. Bělka DALLINA (2,4) byla čtvrtá ve Wielkej Wroclawskiej, APAS ROCKA (2,5) tam ve stejný den vyhrála menší dostih a ALEGORIA (4,5) je obě v srpnu porazila po výroku tuhý boj krátká hlava - 1. Věřím prvním dvěma z tohoto testu a kdyby něco, mám v záloze překvapení CALINE DE JUILLEY (14) s francouzským žokejem Julliotem.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.10.2020, 18:55 Předmět: Dostihy Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Čtvrtý dostih je klasická steeplechase - omlouvám se za chybu v tipu, člověk je pohodlný a kopíruje bez uvažování- a má nejméně účastníků, pouze 7. Favoritem je ANAKING (1,7), ale při posledním startu v Praze nepřesvědčil a i když to bylo na proutí prohrál s Capivarim a DRAGONem (4,5). Další soupeři se utkali ve Varech, kde byl doběh SKINS ROCK (6)- Aztek - DUSIGROSZ (6,5). DUSZIGROSZ ale vyhrál koncem června na blátě v Pardubicích a tak je tu mnoho otazníků. Tím největším je pro mě start nového importu BUISENESS SIVOLA (12 / 5 / 2,85 ) s francouzským handicapem 58, stejný má DRAGON! Je u Tipsportu podceňován, Fortuna ho má za ( 6 / 2,3 / 1,65 ). Za ty kurzy ho musím zkusit. Vybral jsem si proto raději duely a z nich nejvíc veřím MEDICIMANovi, má handicap o 8,5 kg více než WORTAN a Adam ČMIEL, který oba u stejného trenéra jezdí, si snad vybral správně.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.10.2020, 21:00 Předmět: Dostihy Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Pátým dostihem je kros s 9 účastníky. Top favoritem je Váňův CHELMSFORD (1,6). V posledním startu za ním skončil o 10 délek druhý ZAFIRO (10) i když si chybou prodloužil kus za zahrádkami a udělal pár desítek metrů navíc. Navíc je to tempař, takže se rychle vracel do čela a určitě to ovlivnilo i jeho závěr. Nemyslím si, že by mohl obrátit poměr sil, ale chybovat může každý a přijde mi podceněný. Dalším tipem je Holčákova NIKEANDNEMESIS (10) s jedničkovou rovinovou kvalitou. Má za sebou jediný steeple. Posledním pokusem je SALUS (30), dcera mé oblíbené SISI MERBLE a MOONJAZe. Ta má skoky v genech a jako tříletá byla šetřen a nestartovala. Ve svém druhém a posledním startu byla 8 1/4 délky za vítězno LA CORAL (8,5). Může se jen zlepšovat, pokud samozřejmě neudělá chybu. Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.10.2020, 21:27 Předmět: Dostihy Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Tradiční překážkový "sprint" býval závěrečným dostihem mítinku a startovali v něm i neúspěšní účastníci Velké. Dnes je ale jiná doba, žádající specializaci a tak se zde setkává jen 8 koní, kteří se většinou znají. Srpnová generálka přinesla doběh CHRYSTAL CROSS (3) - DAJUKA (3,85) - MEDIC (4) - USOCKEM (13) - Kifaaya - TIARA MAN (7). USOCKEM je už 12 letý veterán a posledně byl podle mě hodně při těle, obdobně jako MEDIC. TIARA MAN vyhrál poslední dva ročníky a je to tedy asi podzimní kůň. DAJUKA a ALBE BACK, nováček mezi elitou - ale rovinová třída, jsou z Velkých Karlovic (čtěte od Holčáků) a musí se
s nimi počítat. Poslední dva LAD IN (15) a zejména GARFIELD (80) by šokovali i tabulí.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.10.2020, 21:53 Předmět: Dostihy Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Dostih pro koně, kteří na Velkou nemají dost třídy nebo zkušeností má letos 12 startujících. Z loňské pětice je zde jen v cíli druhý LOMBARGINI (8). Favoritem je ale jednoznačně šestiletý EVŽEN (1,7). Má letos 2 starty, nejprve absolvoval v bahně klasický steeple a byl třetí ze čtyř. Pak si vyzkoušel tuto trať a zadrženě vyhrál před účastníkem velké Casperem. Na další místa zkouším Holčákovce, ale jsou tu ještě ZATARO (14) a IMPHAL (13). Ten ale asi nebude nadšený z terénu.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.10.2020, 22:20 Předmět: Dostihy Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Mezi 13 účastníky dostihu nadějných steeplerů je favoritem 9-letý MUSTAMIR (2,85) Františka Holčáka. V kombíku ho mám, ale zítra si počkám, jak to jejich centrále půjde. Má nejnižší kurz ze 17 koní z Karlovic, ale pořád nějak nemám chuť ho za víc hrát. Zkusím radši Radkova APPLES KAMIKAZE (7,5), stejný kurz (6) mají na druhém místě nabídky SAINT JOSEPH a BUONARROTI, ale zase mě láká jen první z nich. Ten druhý má letos po roční pauze jen 4. a 6. místo se ztrátou celkem 31 3/4 délky a nijak mě netáhne. Zkusím raději pro překvapení MR SPEXE (15), který byl při jediném letošním startu zadržen. Tempař BRIDGEUR (12) podle mě patří do delšího dostihu, ale tady ho rychlejší koně v závěru spolknou jako malinu.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 10.10.2020, 23:02 Předmět: Dostihy Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Devátým dostihem je handicap a tam je to vždy loterie. Ne že bych nesouhlasil s celkovým výběrem skupiny favoritů, ale ráno moudřejší večera. Líbí se mi jen kurz na MOTIVA (15) a uvažuju o outsiderech PERSONAL COACH a KORNELIA (oba 22) do dálky. Třeba klisna byla 9 1/2 délky za NEW FINCH (5) s výhodou 5 kg. V neděli bude mít o 11,5 kg méně. Raději se budu věnovat celkovým sázkám. U trenérů vede v nabídce Pavel Tůma, má sice jen 5 koní, ale RONCAL, CHEMINEE a ANAKING jsou prvními favority a SAINT JOSEPH a TZIGANE DU BERLAIS jsou také šancoví. Hlavně cikán o berlích, jak mu říkají, má rád měkko. Spojená nádoba je Jan Faltejsek, který mu všechny koně jede a navíc má ALEGORII a LOMBARGINIHO. Koukal jsem, kdo by ho mohl nejspíš ohrozit, Holčákovci to ale podle mě docela rovnoměrně rozdělili mez Čmiela a Matuského a tak mi vysoko vyšel překvapiveě Sertash Ferhanov. Trio "D" DALLINA, DRAGON a DARK SUN je silné a k nim jsou ještě USOCKEM a nakonec i VALTZ (15) v handicapu. To je stájový kolega MOTIVA a dokáže překvapit. Stáj Pálenice Pavlovice trenérky Lempochnerové je sympatická nejen názvem. Vodiči mívají krásná zelená trička, že by mohli do Bohemky a místo klokana nosí na srdci 2 švestky! Laughing Toužím po tom polo triku!!!
Poslední sázkou je počet kolizí na Taxisu, vybral jsem si jako jistotu - 3,5, ale zkusil jsem i -2,5 (1,88). V posledních letech se to kolem těch 2-3 koní pohybuje, letos jich běží méně a může se to ještě snížit. Poslední dostih je totiž nejvíce obsazený ze všech a v případě zranění nějakého jezdce se bude těžko shánět náhrada, když na závodišti nikdo nebude. navíc v tomto případě, myslím, nelze provést krácení kurzu jako u nestartujícího koně v dostihu.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 11.10.2020, 8:23 Předmět: Dostihy Pardubice
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Dobré jitro v dnešní významný den. Davy návštěvníků začínají proudit na vyzdobené pardubické závodiště a já mezi nimi chybím. Ne, to by nebylo moudřejší ráno. Škoda, že zatím neprší jako včera, ale má se ochladit a to pak člověka tolik nemrzí, že tam není. Vymyslel jsem ráno kombíka z duelů ve Velké, vykombinoval jsem plných 9 dvojic a tak uvidíme. Nebojte se, nejsem blázen, abych vše vypisoval do formulářů. V průběhu dostihového dne přejdu od TV k počítači, abych něco vyhodnotil a vsadil. Podle úspěšnosti trenérů a jezdců něco přidám. Do Velké jsem vymyslel toto:
ALL SCATER je absolutní outsider, byl původně vypsán 1000:1, ale někdo to asi zkusil a vyděsil bookies. Je to malá stáj, Řezáčovi vedle nás seděli při kvalifikaci a byl to zážitek. Nemají velké ambice, ale chtějí mít koně, který přešel Velkou a udělají proto všechno. Chybí mu třída, ale přeskáče všechno, nestíhal moc v kratších dostizích, ale dvojnásobná délka se musí jít trochu pomaleji a to spíš zvládne.
O taxisu jsem psal včera a další sázka s tím trochu souvisí, Velkou končí kolem poloviny koní a pokud nevyjde sázka na taxis, těžko dojde 11 a více. navíc i pro tu sázku mluví možný menší počet startujících.
Ale abych ještě napsal něco k Velké. V minulých letech jsem tady i v časopise rozebíral každého koně. To ale byla Velká pro nás jediným dostihem za rok, kde se daly trhnout nějaké peníze na pořadí. Po jeho zrušení je to z pohledu sázek dostih jako každý jiný a proto nemá význam se tím zase tak detailně zabývat. Tak jen stručně, stejně se během dne něco změní. Váňa má 4 koně, ale Pepa Bartoš bude asi znatelně chybět. Za nejšancovnějšího proto považuji SOTTOVENTA. TZIGANE DU BERLAIS má rád měkko, ale vsadím na něho až budu vědět kolik váží, fakt byl tlustý (stejně jako USOCKEM a MEDIC pro Poplerák). HEGNUS je šetřený a měkko by mu mělo pomoci, LODGIAN WHISTLE je šancí na místo a možná bude Váňovcům škodit tempem, ale do Velké bude spíš až v dalších letech EVŹEN. Jardovi bych to ale opravdu přál. Tajným tipem může být CASPER a nahoru jdou PLAYER a DULCAR DE SIVOLA. Letos šokují 12 letí VANDUAL a CATCH LIFE, zejména druhý byl vždy považovaný za trávaře. TALENT má za sebou stájovou formu, Welluna vyhrála na EJC a byl to šok! a záhado (nebo bombou) je pro mě BUGSIE MALONE. Třída tam bezesporu je, ale působí zatím takovým kyselým dojmem...
Hodně štěstí všem a pokud neusnu, asi se ozvu. Smile
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.10.2020, 7:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kdo se náhodu díval na přehled úspěšnosti sázkařů, našel mě po včerejšku na předposledním místě za říjen. Přesto na mém kontě přibylo přes 1500 a další čtyřciferná částka se mi vrátí za vstupenku. Většina těch peněz ale bude předána mému spolubydlícímu z Cheltenhamského festivalu, který měl včera dobrý den.
Nejsem zase tak úplný ..., měl jsem včera i smůlu. Ve třetím dostihu udělal u točného bodu chybu Sertash Ferhanov a vyřadil tak jedním tahem všechny tři mé klisny.
Ve čtvrtém jsem si správně přidal duel ANAKING – DRAGON, ale zkazil mi to jiný duel.
V pátém zbytečně spadla SALUS na posledním skoku, když útočila na druhé místo.
U DAJUKY jsem byl moc opatrný, vyhrála.
U stájovek jsem sahal vedle (MEDICIMAN – WOTAN, MOTIV – VALTZ), jediné dobré rozhodnutí bylo, že jsem nakonec zahrál v devátém zmiňovaného PERSONAL COACH 1-5 a byl pátý.
Kombíky začaly dobře, ale první vyhrání... však to znáte. Tůma s Faltejskem v podstatě skončili s RONCALem a všichni jste asi viděli, jak se Honza dřel celou Velkou s TSIGANEM DU BERLAIS.
Jarda měl na rozdíl ode mě nos, proto s ním rád sázím, měl ve třetím ROZINU 1-3 (5) a v šestém LAD INA 1-2 (10), o kterém jsem psal jako o šoku, kdyby uspěl. Potom měl ve stejném stylu LAVERNA 1-2 (10) a v handicapu vítězného DEL REYE (7) a završil to dvojicí HEGNUS (8,5) a PLAYER 1-2 (11).
O Velké to chodí tak, že komu se daří v rámcových pohoří v hlavním a naopak. Vzpomínali jsme na roky, kdy Holčákovi vyhráli za odpoledne snad 5 krát a ve VP vládl Váňa. Letos tomu bylo naopak.
Přeju to ale hlavně Lukáši Matuskému. Můžu alespoň po včerejšku říkat, že jsem stál v Pardubicích při Velké na pódiu pro vítěze s trenérem i žokejem, kteří vyhráli Velkou. Dr. Olehla ji vyhrál dokonce šestkrát a mimochodem dříve trénoval Hegnuse (i Strettona).
Ani mě moc nemrzí, že jsem na Velké nebyl. Pořadí se nedá hrát a letos bychom ho asi měli, Jarda by si první dva prosadil a VANDUAL byl mezi našimi koňmi pro překvapení dozadu. Uvidíme, co přinesou dny příští, ale možná to byly moje poslední letošní dostihové tipy, protože se asi nebude konat za 14 dní pardubická závěrečná, možná ani St.Leger, Kolesa se nekonají na 100 % a kdoví co Slušovice...
Doba vymknuta z údů šílí, na více než 50 hektarech se pohybují lidi v rouškách...
Vidím to tak, že na jaře přijde Mikuláš, alespoň my to tak plánujeme
Laughing
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 12.10.2020, 21:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak jsem chlapci obdržel poprvé ve svém životě BAN od Tipsportu.
Zřejmě jsem něco porušil (asi subordinanci), že jsem dříve o svých názorech na Velkou informoval Vás něž jeho klienty.
Učinil jsem zdvořilý dotaž, že by mě zřejmě zajímalo proč a cituji " ban jste obdržel za kopírování analýzy ze sázkařského portálu."
Radujte se, velký bratr asi ještě neví, že já jsem já! Laughing Laughing
P.S. Dostali to ze mě! Embarassed Embarassed Embarassed
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.10.2020, 9:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vzpoura plebejců a úspěch domácího chovu, tak se dá hodnotit doběh letošní Velké Pardubické. Překážkový dostih samozřejmě není chovatelskou zkouškou a všichni čtyři první koně v cíli jsou valaši, ale hodně dlouho tu takový výsledek nebyl.
z poslední desítky ročníků je trochu srovnatelný jen rok 2016 – 1. Charme Look, 4. Puntarenas, 5. Hegnus, 6. a 7. praví polokrevní bratři Termill a Templář a snad i 2015, kdy byl ale vítězný Nikas diskvalifikován a na dotovaných místech zůstali jen 5.Kasim, 6. Lorain a 7. Modena.
Chovatelský zápisník upozornil na tuto neobvyklou věc a přivedl mě na myšlenku seznámit s tím i laickou (čtěte sázkařskou) veřejnost.

Vítěz, dvanáctiletý HEGNUS pochází z rodiny 12, kterou v našich zemích založila rakouská klisna HEIMWEHR *1928, Hegnusova 8.matka. Rodina působila hlavně na Slovensku, v Šamoríně a Motešicích. Nejslavnější z rodiny jsou pravděpodobně šamorínská HVIEZDA, dvojnásobná klasická vítězka 1960 a její syn, derby vítěz 1971 HVIEZDAR. zajémavostí je, že řada derby vítězů LYON – HVIEZDAR – BOHATIER (děd – otec –syn) je jedinou takovouto řadou v historii našeho derby. Chovatelem HEGNUSE je jeho majitel pan Ševců. HEGNUS vyhrál Cenu Labe v r. 2015 a ve Velké byl už pátý v r.2016 a druhý v r.2018, loni v ní nestartoval pro problémy s kloubkem. Vítězným žokejem je Slovák Lukáš Matuský, ale v předcházejících šesti startech to byl Marek Stromský, který tak pokračuje ve své smůle.

Druhý v cíli, osmiletý PLAYER je vnukem z ostrovů dovezené PLAYLET *1992, takže z daleko méně tradiční rodiny. PLAYLET je dcerou OLD VIC, vítěze irského a francouzského derby a nejlepšího evropského 3 letého hřebce r.1989. Dala 5 dcer , jedna působí na Slovensku a v Čechách zatím běhají jen potomci PLAY STATION. Její otec, polský Scater, nebyl jako spolufavorit Velké připuštěn veterináři ke startu Velké a zůstal v chovu u rodiny Vocáskových. Klisnu připustili další jejich plemeníci MOONJAZ a POP ROCK. Potomky MOONJAZE jsou kromě PLAYERA i druhý z Velké 2014 ALL JAZ a vítěze nedělního Křišťálového poháru AZTEK. Je tedy asi nejlepším domácím překážkovým plemeníkem posledních let. AZTEK byl ale velice úspěšný i na rovinách a byl svého času i nejlepším rovinovým koněm českého chovu. Rovněž Aztekovou matkou je Scaterova dcera Apaska a ještě se sluší připomenout, že kromě trojice zmíněných plemeníků u Vocásků v novém tisíciletí jiný plemeník nepůsobil. PLAYER před rokem Velkou při své premiéře smolně nedokončil. V Ceně Labe 2018 skončil třetí. V jeho sedle byl podvacáté v řadě Marcel Novák, poprvé v červenci 2016.

Třetí, opět dvanáctiletý VANDUAL (SVK) je sice slovenského chovu, ale patří sem, protože jeho rodina 5-f VALENCIA *1925 je jednou z nejúspěšnějších napajedelských rodin. Zakladatelkou je vlastně její matka, irská FIELDMISTRESS *1908 (!). Ještě jeho babička VILJA má suffix CZE, ona ho má i matka VIAZMA, ale jako chovatel je u ní uvedený žrebčín Motešice. Rodina je tak rozsáhlá, že sborník „Krevní výstavba anglického plnokrevníka ... 1985“ uvádí větve 4 dcer VALENCIE. Jejími potomky jsou například vítězové českého derby VERONAL a VALDAJ. Za VALDAJEM skončila druhá SPARTA, později matka SLAVIE – pokud by zajímalo příznivce pražských S. Trojnásobná klasická vítězka je z neslavnější napajedelské rodiny SIDNEY a je produktem spolupráce se sovětskými chovateli, jejím otcem byl v SSSR působící irský import Ivory Tower. VANDUAL absolvoval VP potřetí a má dvě osmá místa z let 2018 a 2019, v obou případech ho jel letošní vítězný žokeje Lukáš Matuský. Letos byl pozván francouzský žokej Romain Julliot a málem Lukáše o vítězství připravil. Za tísnění v oblouku před cílovou rovinou dostala pokutu a zákaz startu na 2 dostihové dny, což ho úplně zničí! Jsou to totiž dny 24. a 25.10.2020. Laughing

Čtvrtý, devítiletý TALENT je rovněž odchovancem majitelů, rodiny Kabelkovy a paní Hana Kabelková ho navíc i trénuje. Rodinu (3-k) založila v Napajedlech klisna TÁVOL *1916, takže by asi bylo přesnější psát, že se jedná původně o rodinu rakousko-uherskou. Je to už 9. generace. Z rodiny pocházejí dva derby vítězové derby 1983 a 1985 TARAN a TROCADERO, oba v černobílých barvách Velkovýkrmen Zákupy, oba synové klisny TARANTELLA. Mezi světovými válkami vyhrál naše derby v roce 1937 legendární TORNADO, vnuk klisny TÁVOL. Ten je určitě jejím nejznámějším koněm z celé rodiny, vyhrával i v zahraničí. TALENT skončil v loňské Velké sedmý. Letos ho odjel Pavel Složil ml. jako náhrada za Martina Lišku, který si necelé 4 hodiny před Velkou zlomil při pádu s Mohanem nohu a na závodiště se vrátil se sádrou.

Příznačné pro současný domácí chov je, že všichni tito úspěšní koně pocházejí z maličkých soukromých chovů, což není dobrá známka pro naše „velké“ chovatele. V rámci objektivity je ale nutno připomenout, že chov anglického plnokrevníka je zaměřen především na rovinu.
Mnoho sázkařů podceňuje genetiku, ba i statistiku, ale anglický plnokrevník z nich vychází už víc než 300 let! A statistika se projevila i letos, stará sázkařská pravda říká, že komu se daří v rámcových dostizích , spláče nad výsledky Velké a naopak. Holčákovci a Váňovci znají obě strany této mince, podívejte se na výsledky třeba roku 2009. Tehdy vyhráli karlovičtí 5 ze 7 a ve Velké kralovali Tiumen a Sixteen.

Pokračování domácí dostihové sezóny je ve hvězdách. Z plánovaného programu zbytku sezóny došlo ke škrtům Chuchle a Koles, Slušovice uvažují o přesunu z 28.10. na 14. nebo 15.11. a na listopad zatím zůstávají jen Most a Lysá.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.10.2020, 21:43 Předmět: Dostihy Wroclaw
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
V neděli se běží ve Wroclawi 5500 m dlouhý dostih, Crystal cup. Seriál, do kterého patří, stejně jako Velká pardubická byl letos zrušen, ale konkurence je velmi dobrá. Většinu ze 12 účastníků tvoří tradičně u nás trénovaní koně, ale přijel i italský trenér Favero s dvojicí BURROWS LANE (17 ) a WEST COAST TIME který je ale škrtnutý nebo německý WUTZELMANN ( 10). Nabídce dominuje favorizovaná 5 letá COSMIC MAGIC (2,4 ) trenéra Bodláka, vítězka Velké Wroclawské z 13.září. V té za ní skončili REKI (8,5), SZTORM ( 8,5), Dallina, PARETO ( 27) a LARIZANO (35). REKI byl předloni v polském tréninku, nyní je svěřencem Hany Kabelkové (např. Trezor a nyní Talent), ale je stále v majetku stáje Wrbna a je to syn kdysi její barvy hájící dvojnásobné vítězky Velké pardubické, legendární Registany. Největším soupeřem je podle bookmakera vítěz Gran Premia 2017 trenéra Urbánka AL BUSTAN (3,5), letos v něm před 3 týdny skončil s odstupem čtvrtý. V polském tréninku jsou NETTO (27), NICK ( 45), FELIX (70) a můj tip HAAD RIN (8,5). To je 6 letý kůň trenéra Swiateka, asi nejlepší polský překážkář. Předloni skončil o krk druhý v listed dostihu ve Francii, loni zde jasně vyhrál trial, ale ve Velké wroclavské měl pád. Při něm se ale nezranil a pobíhal volně po závodišti. Přesto měl rok pauzu a vrátil se až před měsícem čtvrtým místem na proutí. Pokud je v pořádku, měl by podle mého názoru bojovat o vítězství, jinak nebude nikde. Do sedla se vrací Niklas Loven, který jel ve Velké Wroclawské vítězného COSMIC MAGIC. Toho pojede vítěz naší Velké Lukáš Matuský. REKI je spolehlivý vytrvalec a za peníze bude.
Za tuto analýzu jsem dostal přes uši na stránkách Tipáče, neuvědomil jsem si, že je favoritkou klisna. Bohužel se mi to dnes stalo 2x, jestě v Ascotu s klisnou Search For A Song. Neděláte někdo kondiciogramy? Laughing Kurz na HAAD RINa roste, v poledne byl 3,85 / 1-2!
COSMIC MAGIC vyhrála před trojicí LARIZANO, HAAD RIN, REKI. Mezi nimi to bylo ale opravdu snad maximállně o hlavu. I při přenosu říkali, že je HAAD RIN druhý. jediný kdo chyboval, byl SZTORM. Vodil německý kůň, Ital odpadl, ale němce v posledním kilometru spolkli HAAD RIN zaútočil na posledních 600 (?) m, ale těsně před cílem ho chytili. Spolukomentoval to Greg Wroblewski a podle něho může mít Bodlák ještě lepší kobylku než byla Delight My Fire. Ale HAAD Rin už je v pořádku a napřesrok se vrátí, doufám, v plné síle.
Běžel se i dostih 4 letých na 4000 m a v sedle favorita začal Složil ml. min. 1,5 km před cílem a bylo to moc brzo. ONE WAY TICKET skončil druhý za Gregovým AVESTANem. Zajímavé je, že favorit je srbský koník po Glavacour, který dal třeba vítěze naší Velké červnové MARKONI LP, asi to bude dobrý hřebec.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 21.11.2020, 13:24 Předmět: Dostihy Praha
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Po šestitýdenní pauze se opět jednou běží dostihy. Jednou znamená v tomto případě opravdu naposledy, protože všechny ostatní byly v této sezóně zrušeny. Bohužel se opět konají bez diváků, ačkoli rozsáhlé přírodní areály jsou zamýšleny pro zdraví obyvatelstva a moc možností ke kontaktu tam není. Ale negenerují zisk jako obchodní centra.
Hlavním dostihem je tradiční, již 75. ročník St.Leger na 2.800 m, poslední klasický dostih sezóny. Na startu je pouhých 7 tříletých koní. Velkou favoritkou je vNěmecku trenérem Nedorostkem připravovaná VIVIENNE WELLS, druhá v českém i slovenském derby, navíc ještě v českém Oaks, což jsou vesměs vytrvalecké dostihy na 2400 m. Její přemožitelé z derby jsou velice kvalitní koně. Slovenský letos neporažený OPASAN, vítěz českého, vyhrál v budapešťském Kincsém parku Cenu Kincsém. Naopak český TROOP COMANDER, vítěz slovenského derby, vyrazil do Itálie a v St.Leger skončil třetí, když byl ale po protestu přesunut z druhého místa. Domácí zbytek takovou konkurenci nenabízí a klisna je navíc tempařka, takže falešné tempo by nemělo hrozit. Z konkurence stojí za zmínku trojice, možná čtveřice koní. COTE JARDIN (5), který po sedmém místě v českém derby - asi 7 délek za klisnou - vyrazil do Francie, kde v listed dostihu skončil osmý. Bylo to s odstupem na těžké dráze. Jedenáctý z derby JOGANVILLE (6) běžel naposledy míli při EJC, koncem září a je u něho otázkou délka dráhy. S tou naopak nemá problémy AVIGNON (6,5)), který se ale poprvé objevuje v jedničkové konkurenci. Pro překvapení by tu mohla být ještě AGATA CHRISTIE (10) tréninková partnerka OPASANa. Šestá ze slovenského derby zde ztrácela na VIVIENNE WELLS rovněž asi 7 délek. Ta ale hodně rozdala a malá dráha plus špatný start jí nesvědčily. Tady se dá čekat klidnější průběh dostihu. Pokud ho budete sledovat, neděste se. Kobylka chodí zepředu a možná i mimo kontakt s ostatními dále od bariéry, takže opět nějaký ten metr rozdá. V dlouhé chuchelské rovině by už ale měla být první.

Outsiderka DICKE BERTA (200:1) odvodila první kilometr,aby skončila daleko poslední. Potom šla favoritka do čela diktovala si svoje tempo. Před distancí bylo v kontaktu trio hřebců, ale potom zabrala a vyhrála lehce o 7 délek v dobrém čase na dráhu 4,3. Za ní skončili COTE JARDIN - AVIGNON - JOGANVILLE - AGATA CHRISTIE - KENSHIBU a DICKE BERTA. Prakticky přesně podle předpokladu.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 4.12.2020, 14:15 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Po 301 dnech se vrací legenda překážkového sportu 10-letý ALTIOR, král dvoumílových chase. Dosavadní bilance 16 startů, 15 vítězství, 1 druhé místo. Porazil ho jen v listopadu 2019 Cyrname a to v Ascotu. ALTIOR vyhrál na Cheltenhamském festivalu postupně nováčky (2016), Arkle (2017) a Queen Mother Chase (2018 a 19). Mezi pěticí soupeřů lze brát zejména dvojici POLITOLOGUE a GREANETEEN (oba 5), překvapit by mohl snad i ROUGE VIF (7,5). Devítiletý bělouš POLITOLOGUE vyhrál Queen Mother ch. letos (viděl jsem na vlastní oči) a v letech 19 a 18 obsadil druhé a čtvrté místo. GREANETEEN je teprve šestiletý a v letošním Cheltenhamu se objevil v handicapu Gr.3, kde byl čtvrtý za méně zatíženými soupeři. byla to jeho jediná porážka v 5 startech na těžkých skocích. Je nadějný a mluví pro něj stájová forma. Trenér Nicholls má za poslední 2 týdny bilanci 12 vítězství ze 60 startů, žokej Harry Cobden má procento ještě lepší. POLITOLOGUE je ale také Nichollse a Skelton nezaostává. Dvojice Henderson /Nico de Boinville má ale čísla podobná.
ROUGE VIF byl na cheltenhamském festivalu s odstupem třetí v dvoumílovém handicapu Gr.1, ztratil prý ale pravou zadní podkovu.
V malém poli zkušených koní kolize moc nehrozí a finiš do kopce ukáže zda se šampión vrací v plné síle. I očekávaný měkký terén mu vyhovuje.

ALTIOR byl asi už večer před dostihem škrtnutý. Kurzy se proměnily POLITOLOGUE 2,35 , GREANETEEN 3 , ROUGE VIF 5. Asi měl šiml komplex ALTIOR. Laughing
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 5.12.2020, 9:46 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
ALTIOR byl asi už večer před dostihem škrtnutý. Z pětice zbylých soupeřů upřednostňuji dvojici POLITOLOGUE, GREANETEEN - viz výše
ROUGE VIF máze 6 startů na těžkých skocích 3 vítězství, vždy na pevnější půdě ( Good, Good-Soft) měkko mu asi tak nechutná. Včera bylo na první den mítinku měkko a dnes to bude obdobné.
Věřím, že svěřenci Paula Nichollse přijdou raz - dva!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.12.2020, 10:54 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Long Walk Hurdle (Gr.1) na 4900 m představí 10 koní. Dvojici favoritů tvoří THYME HILL (2,8) a PAISLEY PARK (3,2). V tomto pořadí doběhli před 4 týdny v Newbury, V o 100 m kratších Long Distance Hurdle vyhrál THYME HILL o 1 ½ délky. Ve vrcholu minulé sezóny se neutkali, THYME HILL skončil v Albert Bartlett Novice‘s čtvrtý o 1 ½ délky za vítězem, když byl zavřený a nestihl to. PAISLEY PARK zklamal jako favorit Stayer Hurdle a byl až sedmý, tricast bral 28.381,06 za 1 libru! Vysvětlení jeho porážky jasné není. Prý měl ztratit hned 2 podkovy a zjistila se u něho následně srdeční arytmie.. ROKSANA (5) je spolehlivá, pravidelně se umísťuje. MAIN FACT (7,5) má sérii 9 vítězství v řadě, na dlouhé distance ale teprve přechází a v premiéře před 5 týdny v Haydocku vyhrál handicap Gr.3. V dostihu startuje i legendární THISTLECRACK (20), je mu ale už 12 a měl roční pauzu. Naposledy obsadil druhé místo v loňských Long Distance v Newbury, právě za PAISLEY PARK. Měli by si to opět rozdat favorizovaní koně v odvetě za Newbury.
PAISLEY PARK vyhrál mohutným závěrem, když poslední hirdu tak 250 - 300 m před cílem skákal ještě na čtvrté pozici. Stihnul to o krk před THYME HILL, ROKSANA ztrácela na vítěze 2 délky, když se THYME HILL nedokázala přiblížit, Tricast bral 13,81! THISTLECRACK byl škrtnutý a THE JAM MAN nedorazil pro dopravní problémy.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy