Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - leden 2021
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.01.2021, 1:00 Předmět: Zimné športy 24.1.
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.01.2021, 23:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hmm, tak sice na konci dna v mikropluse, ale asi neprekvapi, ze som si to dnes moc neuzival (a keby len dnes ... tie posledne 2 tyzdne so zimnymi sportmi bol hotovy ocistec).

Bezky nula-nula-nic (Nemky top5 zabili dost akoviek hned na uvod, v priebehu to posrali aj Finky (a samozrejme, ten pekny kurz pred usekom Mononen som nepochopitelne nezahral; Rusi vyzerali nadejne len 2,5 useku, potom sa to cele rozpadlo ako ciganska hracka; keby som mal aspon take stastie, ze namiesto NOR/RUS II som v nejakych akovkach hral proti RUS I ... ale hral som to aspon live, trochu, co po hriechu bolo to jedine, co "vyslo")), v zjazde som si 2krat klikol na Feuza, aby som ho kvoli preruseniu vyplatil a on vyhral aj napriek tomu, ze ta jazda mala daleko od idealu (stale lepsie nez vcerajsia Simon), SuperG a pokracovanie tradicie, kde od zavodnicky (najprv Holdener, potom aj Curtoni) potrebujem jedno jedine, aby sa v nejakom priemernom/akomkolvek case dostala do ciela a ani to nezvladnu. Ked mi takto odplava 300-400 eur, tak fakt neviem kto na svete by dokazal byt v zimnych sportoch v pluse (ja to uz par rokov zvladam aj s tym ... neviem, ci je to na chvalenie alebo plac). Na boboch ma max. stve, ze vyjde ten najprimitivnejsi typ tipu a la Lochner/Maier 2, inak som hral toho malo, Hafer mi vysiel proti Krippsovi, zaroven chvalabohu Hafer nebol top3 (ked uz som sa neodhodlal to zahrat). A biatlon? Pisem tu, ze treba hrat proti Svedkam. Svedky, podla ocakavania, zhoria ako papier a ja mam proti Svedkam len Rusky v akovke (chvalabohu, ta neskor vysla). H2h tam vcera vecer/v noci neboli a rano bolo vidiet, ze su Rusky so Svedkami dropnute (a kym som sa k tomu dostal, droplo to druhykrat z 2,68 na 2,52 ... tam hladam, spatne, dovod, ze som sa do sola moc nehrnul). K zenskym stafetam este jeden detail - livko. Nebolo mnoho momentov, kde som fakt lutoval, ze nemam bet365 (1, nesledujem to livko az tak, ked z neho nic nemam a 2, tych prilezitosti fakt asi nebolo az tak vela, resp. pri par pokusoch mi to relativne kompenzovali ine moznosti na vsadenie, takze som necitil az taky tupy pocit nemoznosti si rychlo vsadit vysoku sumu (na nizky kurz). Ten pocit sa dnes dostavil ... a ano, @1,61 na Rusku par stoviek metrov pred cielom s jasnym naskokom, ktory sa skor navysoval, hmm, tam by 1k rozhodne padlo. MB malo ponizene kurzy a aj tam som uz mal nakliknute (skor, cize v horsej situacii a za horsi kurz), ze tam poslem 500eur+ (max., co by mi boli zobrali). Muzi? Erlend ma dnes spasil 6.miestom (chvalabohu, ze nebol 7. ... to uz by som fakt nedal). Neda sa povedat, ze ten zavod bol nejaky podareny (nevysli akovky na MB, kedze nevysiel Samuelsson/Claude ... nevyhral Francuz, co bola taka moja obligatna vychytavka, ako zahrat na Frantikov, vyzriet na nizke kurzy, nemusiet si vybrat medzi QFM/Jacquelinom, nemusiet hrat Claudea win a mat pripadne este dvoch dalsich, aj ked tym som daval pramale sance na vyhru. Samozrejme, musel mi to vytmavit JTB ... vzdy, ked akymkolvek sposobom mam proti nemu (priamo ... alebo ako dnes nepriamo).

A hadzana nadviazala - tipy fajn, kvalitne, ale chybalo trochu stastia. SWE/RUS o gol, FRA/POR o gol a pritom 3 zapasy, ktore sa mi najviac pozdavali, vysli na pohodu. Zda sa, ze som nedocenil tradicny overovy zapas NOR/ISL (pisal som, ze suvisi to s tym, ze na DEN/JPN bola nizsia hranica ... keby taky zapas neexistoval, resp. bola totozna hranica, asi to moj mozog vnima trochu inak). A ano, CHI/MOR beriem na seba. Takze 2 tesne veci a zly odhad na jeden zapas = drobny minus.

///


MS v hadzanej, 12.den:

12.den a z pohladu tipovania zrejme posledny (urcite nebudem tipovat QF/SF/F ... PO sa netipuje, je to dobra zasada a treba sa jej drzat, v akomkolvek sporte). Zrejme pisem len z dovodu, ze su tam 3 zapasy o umiestnenie (o 25./27./29.miesto).

Naopak sa tesim, ze si budem moct vychutnat zapasy vyradovacej faze, ze si budem moct pozriet kazdy zapas live (bez nejakej nechute, ze mam nieco vsadene, resp. ze by som podvedome tlacil svoj tip a nemohol si uzit hru).

BRA/URU NB. Zapas, ktory by nemal v tejto faze nastat, URU sa prilis nehodia na tip na baze prvej signalnej (over), hranica tiez nie je najmensia a under sa hrat (kvoli viacerym dovodom) hrat plnohodnotne neda.

BRN/JPN a urcite mam v plane over, sam neviem ako (ci budem skusat aj vyssie hranice (na Pinne asi hej, na Tipaci skor nie). Problem toho overu je jednoduchy - obidva timy z Azie, odohrali 2 zapasy minuly rok na sampionate, zaroven pred 2 rokmi aj zapas na MS. Ani v jednom moc golov nepadlo, skor naopak, takze ten over nevyzera, z tohto pohladu, ako dobry napad.

ARG/QAT, sice zapas o vsetko (pre obidva timy), ale zaroven neprekvapivo sa hranica v priebehu sampionatu, najma vdaka ARG, stlacila uz pod 50 (priestor pre chybu je uz maly). Faktom je, ze polahky moze padnut okolo 40 golov (a to, ze ide o postup do QF tomu viac-menej dopomaha). Asi hrat s ponizenou hranicou do akovky je mozne (vid tak som hral aj zapas CRO/ARG).

ESP/HUN. Presny opak predchadzajuceho zapasu. Kedze zo skupiny postupili napokon aj NOR (FRA nekalkulovali a jasne zdolali POR), tak medzi NOR a FRA sa zle vybera (a ak si niekto vyberie radsej FRA, tak prehrat je tazsie nez snazit sa vyhrat). Hranica je nastavena korektne a tak nie je dovod to silit (under nie je mozny, stategicky a over sa zahrat mozno aj da, ale nemam dovod si zrovna tymto kazit pomerne solidne odtipovane MS).

DEN/CRO. Znova specificky zapas. Ak ARG neprehra s QAT (vtedy postupuje), tak tento zapas hrany az ako posledny zo skupiny, postrada naboj. V takom pripade si rad zahram over (a mozno aj ako 6.solo vplyvom hranice). Ak vyhra QAT, CRO ma motivaciu, pricom je otazne, ako by k tomu pristupili Dani. Ti sa mozu zbavit supera, ale stoji to za pripadne zranenie opor? Rozhodne nie. Faktom je, ze znova sa uz dopredu kalkuluje a kurz na CRO je v rovine s DEN (SK si rovinu mozu dovolit, kedze bud CRO bude motivovane vyhrat alebo to bude priatelsky zapas z oboch stran, kde moze vyhrat ktorykolvek z timov priblizne s rovnakou pravdepodobnostou).

GER/POL suboj o 3.miesto v skupine, ktore nema valnu hodnotu. Samozrejme, su to susedia, urcita rivalita moze existovat. Ak hrat nieco, tak Polsko win (kvoli kurzu, aj ked po prehre s HUN sa mi ani v takomto zapase do toho moc nechce) a over ... hranica je 55,0, co asi presne ilustruje urcitu bezradnost a odovzdanost SK. Faktom je, ze zrovna v tomto zapase to vo vysledku nie je zly sposob a ta hranica sedi. Ani jeden z timov nie je overovy gigant, takze aj ked nasadenie v obranach bude polovicne (nezranit sa v zapas o nic pred pokracovanim sezony v kluboch) a tempo hry rychlejsie, nez ked o nieco ide, tak rychlu hru obidve timy nemaju zazitu + vysledkove napatie produkuje vacsiu sustredenost, nezaujem viacej strat, pochybne zakoncenie (a teda menej golov). Potencialne sa to da minimalne pouzit s nizsou hranicou do nejakej T.... akovky.

TUN/ANG. Aj tu som znova na strane underu v zapase TUN. Jednoducho hranice nad 60 mi uplne nevonaju. Ano, v tomto pripade je to statisticky uz pochybnejsie (77 golov na MS 2017, minuly rok na africkom sampionate 62, o 2 roky skor 58 ...).

Ciel pred MS bol na urovni "aspon 1k v pluse" (alias odcinit minulorocne ME). Teraz som pomerne slusne nad 2k (co oproti zimnym sportom za posledne 2 tyzdne vyznieva skoro ako provokacia), takze sa nemozem prilis stazovat. Zajtra nehrozi, ze by som sa pod 2k dostal, takze je namieste trochu bilancovat.

Odreagoval som sa od zimnych sportov (aj ked tie ma rychlo znova vratili do krutej reality xD), nieco zarobil, myslim, ze som pohladmi a nazormi aj pomohol niektorym z vas (najma v tom jednom hviezdnom dni, kde sa to vsetko pekne pospajalo dokopy), cim som zaroven odvratil pozornost od biedy, ktore tu zo zimy sadala a trochu dodal blogu vyssi zmysel (produkovat nielen tipy, ktore su dobre a vyborne, ale ktore aj vychadzaju). To nema byt myslene ako deviza kurzov "kolemdvou" alebo hana zimnym sportom, jednoducho sa to tak zislo (pricom poznate moj postoj, ktory by nadalej hajil kurzy 5+/10+ pred tym, co produkuje hadzana/basketbal apod.). Vdaka Tipsportu (a ciastocne Pinne) som tam dokazal prepasovat aj vysoke kurzy, vdaka akovkam som kurzy 1,6-2,3 premienal na 3-6,5, takze ked sa chce (a ponuka to dovoli zaujimavymi hranicami), tak sa da vytvorit priaznive prostredie aj mimo primarne teritorium, ktore je same osebe tomu prajuce.

///

A dalsi tyzden? Kedze tento prispevok (k zajtrajsku) odoslem este dnes, t.j. v nedelu, tak na 99,9% uz bez hadzanej. Aj dobre veci maju svoj koniec ... xD

Bez biatlonu, resp. minimalne bez top biatlonu. Co bude z ME z Polska, to netusim, urcite na MB nieco bude, ale na Tipsporte si ponukou nie som zrovna dvakra isty (a uprimne po nej ani netuzim). Tak ci onak plati, ze je to vec bez livka, bez nutnosti sa kvoli tomu budit, sledovat to, robit si poznamky ... (a vsetko, co patri k "riadnemu" tipovaniu). Takze aj ked sa indivudaly idu v stredu, tak stredu beriem ako volnu, aj ked si mozno nieco zahram (sem nebudem davat nic, kedze MB ... a aj to stale hovorim v rovine teorie, ze tam nieco vypisu).

Klasicke lyzovanie po najhorsom vikende v sezone (prvy minusovy vdaka dnesku ... ale ani vcera to nebola ziadna hitparada) sa vracia k normalnym zavodom a asi by som sa v nedavnej minulosti velmi cudoval, ze to hovorim/pisem, ale vdaka za tie dary ... Najprv som si fakt myslel, ze bude volna streda, stvrtok a aj piatok (zajtra presunute SuperG a v utorok obrak/slalom), ale napokon je to vo Falune trojdnove superenie (10/15km F, 10/15km C MST, sprint C). Zlozenie napoveda, ze by to nemusel byt etapak (koncit sprintom ... na individual nadvazuje masak), co dava velke moznosti (napr. vyuzit, ze niekto ide vsetko a niekto sa sustredi napr. len na masak alebo sprint).

V zjazdovom lyzovani najprv dobeh tohto biedneho tyzdna (a uprimne, este som ani nevidel startovku na zajtrajsie prelozene SuperG), potom nie zrovna oblubene vsunute preteky (ak nieco je pozitivne, tak ze (snad) budu 2 pocas jedneho dna - faktom je, ze Schladming je tradicne vecerny prestizny slalom a Kronplatz je bezny ranny zavod, takze to s tym zmysluplnym vstavanim nebude az take horuce). Cez vikend zeny zjazd/superg v Ga-Pa a muzi dalsie 2 nudne slalomy po sebe v Chamonix (takze 3 za tyzden). Ach jaj ... (co som komu urobil).

Boby a presun naspat do Igls, kde sa pred Vianocami odohrali 4 zavody v dvojboboch. Potencialen v plnej polnej, prvykrat v sezone (nebudu MSJ, uz prisli aj Korejci, Kibermanis by mohol byt uz schopny bezat naplno ... ale ono sa asi nieco najde, co do toho skoci). Tentokrat tradicny vikend dvojky/stvorky a je to zaroven finale SP (teda aj posledny test pred MS v Alternbergu). Pravdou je, ze Koenigsse/Igls je daleko zaujimavejsi prechod nez St.Moritz/Koenigssee, takze by to nemuselo byt tak tipersky sterilne ako pocas tohto vikendu (a znova pripominam, snaha tam najst nieco bola obrovska ...).

Skoky a presun z Lahti na nemecke mostiky (aj ked zavody v Lahti boli pocas vikendu az neskutocne spravodlive, takze obavy sa ukazali byt ako neopodstatnene ... faktom je, ze mat dnes napr. Graneruda niekde v akovke ako last, tak ma tu tyzden neuvidite xD).

Rychlokorculovanie zo SP bez vypisu, takze cakat zmenu pri druhom vikende v ramci SP nemozno.

Specialnym bonusom budu na dalsi tyzden MS v cyklokrose (urcite sa na to trochu pozriem, casu by konecne mohlo byt dost aj na taketo zabavky).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.01.2021, 11:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Len v rychlosti ...

Moc som toho nehral, skoro nic. To je tazke, ked 1, minuly tyzden moc nepomohol dobrym tipom na tyzden tento (a fakt som nepotreboval zistovat, ze Roethe, Fossesholm apod. su na tom dobre) a 2, aj to malo sa napokon nedostalo na SK, kde si mozem vsadit (spomeniem napr. Fridu top3 @6,0, co by bola megaparada, ale na Tipsporte od zaciatku svieti len @3,0, @3,85 na Doxxe mi neberu (a to som bol smutny, ze som to vcera nestihol ... dnes to vystupalo na ten isty kurz znova, ale kedze mi to nezobrali, mozem opustit smutnu spomenienku zo vcera, kedze vtedy by to dopadlo uplne rovnako). Nejake h2h (proti Stupak po chorobe, trochu proti Fossesholm s Ebbou apod.), napokon aj Fridu top2 za malo, ako top10 Claudel+Burman (s velmi pochybnou hodnotou a este pochybnejsim uspesnym vysledkom, co len odzrkadluje, ze ponuka je tak na 2 veci ...).

Livko? V muzoch je livko jednoduche, ked je Roethe logickym favoritom. Roethe zacina vzdy pomalsie, aby v 2.kole zacal zrychlovat a v 3. to uplne rozbil (cize ak este straca, tak stiahol ten zvysok ... ak uz nie, tak suverenne vyhral). Je otazkou, ci je pre nas dobre, ze Bolshunov startuje ako 1. z nasadenej skupiny a Roethe ako predposledny, minimalne plati, ze dvaja kurzovi lidri sa daleko od seba, takze sa s tym snad bude dat nejako rozumne pracovat. Ono ocakavam, ze Roethe nebude v uvode ani 2., ani 5., jednoducho zacne niekde okolo 10.miesta (co bude zaroven znamenat, ze fakt bude utocit na vyhru) a postupne sa zacne tlacit vpred, najma po konci 2.kola (v muzoch sa idu 2 profily po 3,75km). Tipu na Roetheho vyhovuje aj fakt, ze sa zacina lahsim okruhom a koncim tazsim (L-T-L-T). Takze idealne na zrychlenie uz v 2.kole a idealne na totalne rozbitie konkurencie v poslednom stupani v ramci 4.kola (na slavnom Mordenbacken).

V zenach su hlavne favoritky pri sebe (posledne 4 nasadene su 4 hlavne favoritky podla kurzov) + je tam ista Therese Johaug. Frida by mohla z uvodu byt popredu, ale potom je otazka, ci mi to MB dovoli vyplatit (MB ma lepsi kurz nez T.... na vyhru ... este som nehral, ale zahram to zrejme tam a uvidim, co budem robit v priebehu na Tipsporte). Samozrejme, dalo by sa uvazovat o Diggins, ktora naopak nasadenu skupinu otvara, forma v Lahti po TdS nebola najhorsia (a na rozdiel od konkurencie trochu skryta - v stafete klasicky usek a v skiatlone prisiel skejt po klasike, kde sa Diggins udrzala (co znaci, ze si musela hrabnut na maximum) a tak neprekvapi, ze na nastup Fossesholm nezareagovala.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.01.2021, 0:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnesok radsej bez komentara (nie, Diggins som nezahral a ani len na moje oblubene livkovanie-cashoutovanie ...).

///

Boby:

Ach-moj-boze. Boby vypise cesky T.... a slovensky? Nic. Absolutne temno. Cakam 5, 10 ... 15 minut. Potom mi rupnu nervy a pisem im korenisty vyplach, pretoze to, co si dovolili, to uz bolo za hranicou akejkolvek slusnosti. Ano, velmi dobre si pamatam, ked to byvalo pravidlom (25-30 minut cakat, kym sa T.... SK uraci vypisat ponuku, ktore uz davno smrdi na materskej T.... CZ), ale ked nieco sa zmenilo (ako malo z veci k lepsiemu), tak snad im nebudem tolerovat, ze Cesi ponuku maju (toboz na taku, na ktoru sa tesim cely den ako maly chlapec) a Slovaci si mozu tak max. cmulat prst ...

Dobre, sice mi dropli niektore kurzy, ale tak co narobim (a toto nie je jediny dnesny pribeh, aj ked boby som pokladal za gro soboty, takze ma to najviac vytocilo do cervena). Co hram?

Kibermanis v treningu uz roztlacal bob, co je progres oproti minulemu tyzdnu. Otazkou je, ci starty budu ako pred zranenim (= bude top3) alebo nieco medzi (co by znamenalo, ze top3 je v ohrozeni a porazit ho moze skoro kazdy z druhej vykonnostnej skupinky a la Hannighofer/Kripps apod.). Riskujem to. Top3 @4,0 sa mi nepodarilo zahrat tak ako som chcel, takze je to viac na tych h2h s mensim kurzom (a vacsim rizikom). Urcite by to malo byt lepsie nez pred tyzdnom (a aj pred tyzdnom mohol bezat naplno ... len Lotysi boli opatrni, nechceli nic podcenit, unahlit ... toboz ked im o nic velke neislo s MS za rohom). To, ze je vsetko OK aspon na 90% symbolizuje navrat Miknisa (najlepsi lotyssky brzdar) k jednotke, ku Kibermanisovi. Toto je draha o starte, zaroven Kibermanis bol skvely v treningu aj jazdecky (alebo to mozeme napisat ako kombo jazda+material ... som spominal, ze je novy + asi uz vychytali muchy s novymi nozmi od Nemcov apod.).

Dalej Gaitiukevich. Sice bez Malykha, ale ani Mordasov by nemal byt problem. Gaitiukevich sa posledne 2 tyzdne trapil - bud draha dlha (St.Moritz) alebo draha velmi tazka (Koenigssee). Nic pre mladika, ktory zacina svoju drahu velkeho pilota a ktory zatial tazi najma zo startov. Igls je jeho skvela trat, dobre ju pozna, ma tu mnozstvo startov a uz pred Vianocami tu tvrdo utocil (obcas nevysla jedna z jazd, obcas nevysiel niektory zo startov uplne na 100%, obcas bolo proti trochu BIB ... co trochu moze byt aj zajtra, ale nic extremne).

A do tretice Hall. Minuly rok 2. na tejto trati v dvojkach. Pred Vianocami este nebol vo svojej kozi po zraneni nohy (a dalsich problemoch). Odvtedy ma novy bob, chytil formu a aj s Cackettom (vsak to s nim na 2.miesto dal aj pred rokom s nie zrovna top startmi) je schopny utocit vysoko.

Vsetkych troch som nejako zahral top3 (aj s tym, ze Lochner ma mladeho chlapca ako brzdara, s ktorym nikdy predtym nezavodil). K tomu v poslednych tyzdnoch uplne nepresvedcoval, vid aj minuly tyzden na domacej drahe to nebolo ono. Nemyslim si, ze je to len a len o brzdaroch za nim. Kripps/Hannighofer vysoke BIB, Maier trochu s otaznikom pri dvojkach (sice ho neodpisujem kvoli povianocnej obrode na startoch, ktoru nechapem, ale zjavne to nie je jednorazovy zablesk). Dvorak by bol fajn, keby bol uplne v poriadku. Takto je skor niekym, proti komu sa asi oplati nieco zahrat, toboz ked niekym su Hall, resp. Won.

U Wona mi prekaza najma jeho BIB (vysoke). Ale zaujali ma starty pri jeho prvom SP v sezone pred tyzdnom a aj velmi solidne jazdy v treningu. Won je historicky dvojkar (vitaz SP, dokonca) a treba brat taky kurz proti Dvorakovi aj za nevyhodnych podmienok.

Proti Springovi potom hram vsade a s oboma (Hall/Won). Dokonca bolo po vypise @2,2, ale pribeh som vam uz zdelil, takze co s tym mozem robit ... Hall by mal Springa znicit a Won minimalne porazit.

///

Alpske lyzovanie:

V muzoch Noel BIB 6 a Yule BIB 15. V Chamonix sa islo na jar minuleho roku, kde vyhral Noel a Yule vyhral 1.kolo (v 2. vypadol). Z pohladu podmienok trochu zapeklite.

BTW, v utorok som hral Yuleho vitaz 1.kola/top3 a ako inak, ked utocil minimalne na 2.miesto (keby dosiel, top3 by po 1.kole bol na 100%) za superkurzy ... tip mi nevysiel, Yule tym, ze nebodoval vypadol z top7 WCSL a z cisiel 8-15 mu vylosovali 15. Fakt super ...

A zeny? Tam mam plan s Venier. Kurzy by mohli byt lepsie (a je trochu zahadou, ze su nizke ... fakt si nemyslim, ze je zohladnene to, ze pred tyzdnom vypadla s medzicasom, ktory bol 2. najlepsi za Larou Gut a ak stacilo 9.miesto v St.Antone, tak je to smutne). @12,5 na top3 mi staci, aj ked cele je to postavene na tom, ze ma BIB 1, je skrytou favoritkou a ak to zvladne, bude sa s tym dat pracovat. Zaroven za nou idu hned solidne superky - nie topfavoritky, ale material, ktory moze vytvorit dojem priemerny jazdy, aj ked bude nadpriemerna/vitazna. Zaroven je tu moznost, ze trat sa bude spomalovat (co nie je na skodu, toboz ked favoritky a la Goggia maju vyssie BIB).

S tym pocitala zjavne aj Venier, ked zostavali 3 cisla - neoblubena 1 (najma v SuperG), 17 a 19. Zjavne nechcela vysoke cislo (obava, ze po serii dazdov toho kopec moc nevydrzi). A ako som pisal, velke nastrahy sa prilis necakaju - stavia to rakusky trener a Venier je jeho najvacsie eso. Venier tu v minulosti bola enormne uspesna, zaroven ma pri SuperG skusenosti s BIB 1/2 (pred 3 rokmi 2, minuly rok 1). Zaroven predminuly rok tu vyhrala zjazd. Do h2h sa nema prilis zmysel pustat, som snad zahral len niekam Vlhova/Venier, inak ma to vobec nezaujalo (podmienky sa tazko odhadnutelne, rozdiely budu male, znova sa zrejme bude vypadavat ...).

///

A bezky su tiez oda na nervy. Valnesa nevypisu na betku. Potom ho vypisu s kurzom @41,0. Potom dropne tych 41/11 na 26/4,33. T.... opise na 25. A este kym nevypisali top3/top6 aspol, droplo to na 18.

Celkovo verim tym, co dnes nesli - najma triu Iversen/Golberg/Valnes. Vsetci vyborni klasici, neboli na TdS, vyborna forma od vsetkych troch. Iversen je kral Falunu - vyhral tu pred par rokmi hromadny zavod na 30km C (a darilo sa mu tu aj v sprinte, dokonca v skejtovom). Ten zjazdovy dojazd je ako synonymum pre Iversena a jeho silne stranky. Ano, kurz po serii vyhier v skiatlone nie je to, co by som si vysnival, ale beriem to realisticky - @5,5 je maximum. Klaebo/Bolshunov dnes startovali, obaja boli lepsi, nez by som cakal (obaja taktiez klasici), ale u Klaeba mam svoje pochybnosti (vid 10km C den po skiatlone, kde ho znicil Valnes, ktory skiatlon den predtym bezal tiez). Bolshunova na konci skiatlonu rozobrali Nori a ako pisem, nie je to tym, ze by boli elitni borci zrovna na skejt - Golberg, Iversen, obaja preferuju klasiku rovnako ako Bolshunov.

Zeny nevypisane, so Svahn je to podobny pribeh (drop), ale u nej mam viac pochybnosti ako u Valnesa. Na strane druhej, u zien je problem najst niekoho, kto dnes nesklamal (rec je o tych, co maju kvalitnu klasiku, kam, nech sa na mna nehneva, Diggins neradim). Dnesny uspech Diggins je uspechom lyzi (a neuspech Finov neuspechom biedneho materialu), ale ani s top lyzami jej zajtra neverim. Johaug dnes nic moc (co som cakal ... o to viac ma stve, ze som to dnes tak pokazil ... vyberom, Fridou ... vsetkym), Frida to iste, Ebba fajn, ale ta zasa nedesi zaverecnym sprintom. Nepryaeva si pre istotu zlomila ruku, Sorina dlhodobo zranena, u Finiek otaznik ohladom lyzi (ci to cez noc nejako vymyslia na premrznuty agresivny sneh), Stadlober po TdS nepresvedcila, to iste Hennig. Zostava snad len Razymova, ale to sa asi nebavime o vyhre. Pri Svahn je problem, ze toto nie je placka, toto je Falun s mnozstvom stupani a v zenach sa fakt prilis netaktizuje. Zaroven o forme Svahn po TdS vieme velke nic (jej prvy start).

PS: Len dovetok k bezkam ...

Zeny pomerne solidne h2h ...

Razymova/Carl, Ebba/Weng, Niskanen/Brennan (tieto 3 hram ako akovku), Stupak/Diggins (skor solo). K tomu Razymova/Harsem/Niskanen top10 (kombinujem s Poroshkin/Cologna/Hakola top10). Da sa hrat vsetko aj solo, ale na solo pri tych kurzoch to z mojho pohladu nema az taku hodnotu, aby som napr. na kurz okolo 3 sa snazil dat 100eur ...).




Naposledy upravil UselessToo dne 30.01.2021, 1:18, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.01.2021, 0:06 Předmět: Zimné športy 30.1.
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.01.2021, 19:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes to bola zasa raz solidna horska draha. A tie vzostupy a pady sa miestami odohravali doslova v desiatkach sekund ...

Alpske rano ... tam nebolo pozitivne zhola nic (co kumulativnych cez -300 hovori dost jasne aj bez dalsieho komentara). Vyhral Noel, ale zasa mal BIB 6 v 1.kole (ktore pre istotu tentokrat nevyhral), co sa prilis nezlucovalo s tym, co som vedel o trati/podmienkach. Yule to iste. Oboch som tak prematch skusal zaclenit do akoviek, u Yuleho max. skusit zahrat top3. Venier nefungovala ani trochu a aj keby zasla dobre, tak taktiku so zhorsujucou sa tratou sa vobec neprejavila/nepotvrdila. Dalo sa na tom prehrat este menej, ale zasa ta suma nebola taka, aby som to prilis riesil (a v nejakych akovkach top6 nebolo jedinou chybou ... to je tak, ked uplne vysledkove zufalstvo ma svoje nesporne klady). K tomu na livku nevyslo nic - na jednej strane bol vobec problem veci vsadit (rec je o Norke Vickhoff-Lie po jej jazde a to iste v 2.kole slalomu Svajciar Aerni ... a ked uz to chcel hrat, tak som to skusal aj v horsich kurzoch; Aerni 4. (hral som aj top3). Vickhoff Lie napokon prekonala len Gut a Ramon Zenhausern vitaz 1.kola mi nevysiel pre zmenu o 2 stotiny - nic nebolo vylozene perfektne (najma kurzovo), ale aby nevyslo nic, to uz je velky ulet (u mna, po hriechu, skor ta pravdepodobnejsia varianta).

Muzske bezky pokracovali v deziluzii (a v tom case 1.kolo bobov ma tiez uplne nevystrelilo do kozmu, ale k tomu sa dostanem). Iversen nebol extra kurz (na vyhru ... a inak sa hrat ani nedal pri tom kurze), ale rozhodne som cakal viac (tesnu prehru s Klaebom by som akceptoval ... to, ze by usiel Bolshunov a vyhral "solo", to tiez ... ale ked sa Bolshunova udrzi Golberg, cakal by som aspon to iste od Iversena). Top10 material zhorel (svojim sposobom bolo pozitivne, ze zeny sa nedali zahanbit, aj ked tie 2 top10 s kurzom nad @4,0 som hral aj ciastocne solo). Livko o nicom a snad jedine stastie dna - Valnes. Na toho som zo znamych dovodov nedal ani cent (a nepodarilo sa mi to ani dnes ... @26,0 na win by som hral, ale ked MB ho nevypise vobec, Fortuna ma 20, tak nezaujem ... a na betku na livku velmi rychly drop na @11,0 a ako je zname, T.... opise livko az po nejakych 5-10 minutach (a vtedy uz na betku svietilo spominanych @11,0 = nezaujem). A potom zrazu Valnes skoncil v druhom vacsom pade, co mi, uprimne, urobilo radost (a to mam Valnesa velmi rad ako lyziara/sportovca).

Navrat k bobom. 1.kolo za moc nestalo. Uz pred nim som si vsimol, ze Kripps je DNS. Hned som zavital na twitter (Ken Childs) a nasiel som tam presne to, co som hladal. Zistil som okamzite dovod neucasti (udajne krce v nohe s tym, ze na stvorky by o den neskor mal nastupit). Co to vtedy znamenalo? Akovky, ktore by som hral inak, t.j. ktore by som s vedomim, ze Kripps nepojde, nehral. Akovky, ktore keby zafungovali, budu mat daleko mensiu vyhru. Prislo 1.kolo a ani Kibermanis a ani Gaitiukevich nepredviedli dobru jazdu (nevidel som to, ale moje ocakavania su zvacsa presne a toboz na takejto trati). Potom som si buchal hlavu, ze som sa akymkolvek sposobom pustil do tipovania proti Dvorakovi. Zvysok fungoval (takze drobna vycitka, ze som viacej nevyuzil Maiera v hre proti). 2.kolo potom ideal, alias Rus zasiel tu jeho klasicku jednu dobru jazdu z dvoch, Lochner sa pobral kade lahsie (cim mi vyslo klucove solo Gaitiuk-Lochner). Potvrdilo sa, ze proti Krippsovi by skoro s istotou uspel aj Lotys a aj Rus (cize som kvoli DNS prisiel o peniaze). Pozitivnou spravou bolo, ze v tych akovkach s Krippsom bol zakomponovany nejako aj Dvorak (s Hallom alebo Wonom). Da sa povedat, ze s vyhrou na Rusovi som OK (aj ked som si myslel, ze ho mam v akovke so Stupak proti Hannighoferovi a nie s Krippsom ... to som zistil az pred chvilou, ked som daval dokopy dnesnu bilanciu), s vyhrou na Lotysovi naopak vobec (nieco zabil Kripps, velku cast z toho zabil samotny T.... a urcity podiel mam na tom aj ja - alias zahram solo na top3 u niekoho ineho, zoberu bez schvalovania, zahram na Lotysa a zrazu schvalovanie, pomerne rychlo zobrali, ale druhy pokus vsadit uz nezobrali, resp. by zobrali, lenze s kurzom @3,0 ... pricom Kibermanis/Lochner malo kurz okolo 5,62, takze aj @4,0 bola mierne horsi variant, za 3,0 to uz stratilo akykolvek sexappeal. Nebolo to zle, ale na to, aky to malo potencial a ako dopadli vysledky (Hall Dvoraka dat mohol, ale dobry tip to nebol ani zdaleka, takze vysledky boli, ako to uz v boboch zvacsa byva, viac nez spravodlive).

A zenske bezky? V dovetku som pisal h2h. Pisal som, ze prve 3 hram ako akovku. No a to bola svojim sposobom dyka do srdca na konci dna. Vsetko viac-menej fungovalo. Ale co by to bol za zavod, kde MNE vsetko fungovalo. Vsak aj pri tej hadzanej (najlepsi den) nedosla o gol akovka (popri troch solach, ktore zafungovali na jednotku). Akovka bola na nejakych 550eur a Razymova a Niskanen boli davno pred cielom OK. Zostavala Ebba, kde som veril, ze sa Weng v poslednom kole zbavi (stalo sa). Lenze Ebba tesne pred cielom spadla a bolo po 550eurach (a tie tikety mali v tu dobu hodnotu okolo rozhodne viac nez 500eur, skor nieco ako 525).

Trochu smolne bolo livko, kde som nebol na MB, ked Vickhoff Lie preblikla raz na @56,0 (po dojazde) a raz @15,0. A nebol som ani vtedy, ked bolo na Svahn @10,0 (inde okolo 8) a taktiez Johaug nevyhra cez @2,5 (+ Stupak @35,0). Ponahlal som sa, ale tesne som to nestihol. Tak som neskor hral mensie kurzy (s vacsim rizikom prehry, ked to nevyjde). Svahn vysla a hranie Stupak live na win ma moc nestalo. Zaroven mi dosla prematch Stupak (tu uz MB vypisalo, pomerne poctivo a objavila sa vo vybornych kurzoch aj na livku Fortuny ... to uz som mal zahrane na MB a nebola prilis chut moc pridavat). Ak ma na tom zavode nieco mrzi, tak je to ta akovka. A asi aj z celeho dna, ktory mal daleko od idealu, ale boby a zenske bezky napokon podrzali (a neda sa povedat, ze to bolo prvykrat).

///

Drobne preview na nedelu? Z alpskych ziadne velke akcie necakajte. Podmienky daleko od idealu, avsak s podobnou neistotou ako dnes (takze tazko urcit, komu to pomoze a komu nie ...). Opakovanie tej istej discipliny na tej istej trati, pricom dnes vyhral prvy favorit aj v Ga-Pa a aj v Chamonix. Tazko teda nieco specialne vymyslat. Cuduj sa svete, ze Noel ma zrazu solidnu 3 ... ked dnes vyhral, takze kurz bude tragicky (toboz po mojich skusenostiach s Noelom v tejto sezone).

Sprinty vo Falune? Este som nevidel ponuku, ale minimalne vo Falune budu aj zajtra dobre podmienky (aj ked vysvetluj to Finom, ktori sa trapia s mazou a mam pocit, ze ani na dnes to uplne netrafili). Po dnesku nemam velke oci - sprinteri sa predviedli v klasickej distancii a bookies tak maju pomerne jednoduche odhalit mena vo forme. Zamotat to mozu len ti, ktori sa pripravovali len a len na zajtrajsi sprint. V muzoch takeho medzi favoritmi nenajdeme (ale plati, ze Klaebo a Bolshunov isli naplno vcera a aj dnes, Iversen/Golberg len dnes a Valnes po pade dnesnu 15 ani len nedokoncil + v pozadi je niekto ako Sivert Wiig, aby som bol presny ... v zenach je v zalohe najma Falla, aj ked sprint, ktory konci dlhym rozvaznym zjazdom nie je nieco, kde by mala vyhravat ... nic na tom nemeni fakt, ze Stina saskuje na biatlonovej strelnici.

V skokoch som uz dnes mal v oku Lindvika, aby som na to zabudol (alias, ze si chcem pozriet kurzy na betku/unibete/MB, ci to ma zmysel hrat v Tipsporte, prip. to zahrat na MB s lepsim kurzom). Dnes 6., preto pisem, ze som zvedavy (v 1.kole mal najhorsie podmienky, o parnik, zo spicky a ani v 2.kole nemal vietor pod lyze).

A boby? Po dnesku necakam ziadne zazraky (citaj: dnes nebudu ziadne problemy s vypisom u T.... SK). Kripps dnes DNS, takze mimo win/top3 ponuky nebude vypisany vobec (v h2h ... a ak ano, tak max. do pozitivna, t.j. ako outsider). Maier az epicky spatny a pritom starty boli aj tu solidne (a pritom je to domaca draha, jednoducha, takze tomu prilis nerozumiem). Ale hej, toto sme uz niekde zazili (vtedy som hral tu blbost Kripps/Maier za nulovy kurz), takze v tom vidim viac prilezitost, nez aby som to bral ako nieco desive. Za Nemcov, logicky, Hafer (namiesto Hannighofera), ktory by tam mohol dodat nieco tvorive (minule totiz 4. na domacej technickej drahe ... tu sice v treningoch jazdecky vyborny, ale on nema starty, takze tendencia je pomerne logicka). Melbardis by mal byt lepsi, Spring by mal byt lepsi, Stulnev by mal byt lepsi, ale asi ani jeden nejako vyrazne. Won by mal byt horsi, Dvorak ide bez Noska s menej pouzivanim brzdarom ako nahradou. Kibermanis prvykrat v sezone v zavode 4bobov a mal smolu, ze nema BIB 1-4, ale ide az uplne posledny (co nebude ziadna vyhoda). Vysoke BIB ma myslim aj Hall, ktory dnes totalne sklamal a v stvorkach je vzdy horsi (+ to s brzdarmi v stvorkach lepi neskutocne v poslednych tyzdnoch ... minule dokonca vstal ako Fenix z popola Tasker, ktory 3 roky nikde nezavodil a vytrhol Hallovi trn z paty ... vsak predtym z tychto dovodov sa stvoriek dvakrat po sebe nezucastnili (Winterberg/St.Moritz).

To su moje myslienky ... este idem pozriet dnesne dvojky, co sa tam dialo a nedialo ... (a snad sa tych myslienok budem aj drzat, nie ako pri Dvorakovi, kde sa jednym clankom necham uplne vykolajit ako keby som bol spartan, pre ktoreho je podobna informacia doslova vsetkym).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.01.2021, 0:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Boby:

V tych boboch to dnes islo strasne rychlo. Ono to dnes na stvorboby nebola "standardna" ponuka. Po dnesku som taku ani necakal (prekvapivo vypisali Krippsa a zasa nevypisali vobec do h2h Maiera ... zvlastne, ale tak je to T....). @12,0 na top3 na Maiera som nestihol ani ja (len 8,0, co bolo stale fajn). A potom som hral kdekoho s Gaitiiukevichom. Dnes to zdaleka nebol uspech len startu, vid skvela 2.jazda a v tej prvej bolo ocividne, kde sa stala chyba (a chyba bol obrovska - pretiahnut rozbeh a vdaka tomu vrazit do prveho mantinelu, co ma obrovsky dopad na rychlost a na netechnickej kratkej trati je zvacsa fatalne). Rusi to nejako prezili a v druhej ukazali, co v nich je (v startoch, v rukach Gaitiukevicha, v materiali).

Minuly rok tu nestartoval v stvorkach (a pred Vianocami sa, ako vieme, stvorky ziadne nesli). Ale ... v podstate ma vypovednu hodnotu len jeden jediny zavod pre nas - Winterberg. Tam bol v stvorkach 4. Ano, chybali Lotysi pre covid a Kanadani sa objavili az v St.Moritzi. Stale ale dal Hafera s Lochnerom na nemeckej drahe. Na drahe, ktora nie je taka dlha ako St.Moritz a taka narocna ako Koenigsee (kde sa mu az tak nedarilo). Ale to platilo aj o dvojkach. Inak v tom Winterbergu bol o 2 miesta lepsi v stvorboboch nez v dvojboboch.

Rusa hram s kazdym mimo Kibermanisa a Friedricha (a aj u Lotysa sa najdu dovody na zahranie). Ked to zhrniem - Rus ma elitne starty, co je na lahkej trati alfa a omega. Idu vsetci elitni brzdari s nim v posadke (Mordasov/Malykh/Samitov) a maju nizke BIB (rozhodne vyhoda). Lochner dnes chyboval v oboch jazdach a to vieme, ze po Vianociach je to velka bieda v stvorkach (dokonca aj doma v Koenigsse vobec nepresvedcil). Hafer nema starty (a ani nejake zazracne BIB). Kibermanis, kedze pojde svoje prve stvorky v sezone (v serii covid-zraneny-preventivne DNS) mohol ist bud uplne medzi prvymi alebo na uplny koniec. Ide ako posledny, takze ziadna slava. Kripps a dnesny problem s nohou po predstartovnom rozcviceni. U kazdeho sa da najst nieco (u Maiera az neobvykle zly pocin v dvojkach, keby bol vypisany).

Zvysok? Neviem, ci je mudre hrat Krippsa s malym kurzom na neho, ale proti Haferovi som si to niekam hodil. Ked vsetko, co som niekde zahral, hned droplo, je v podstate jedno, ci som to chcel hrat raz alebo viackrat ... po drope ma chut presla. Rovnako skusam Stulneva proti Hallovi (celkovo proti Hallovi sa asi oplati ist - dnes sklamal, zajtra vysoke BIB a stale tych brzdarov rozne lepi ... ano, s Hallom sa mi moc nedari, ci hram na neho alebo proti nemu). Odpad proti sebe - nic zaujimave, resp. hral by som tie vyssie kurzy, lenze vzdy maju vyssie BIB a zvacsa aj vyrazne.

///

Alpske lyzovanie:

Zenske SuperG ide mimo mna. H2h neplanujem hrat v ziadnom pripade a na zvysok posluzi najlepsie asi livko (co nie je zaruka uspechu, ale minimalne zaruka kontrolovaneho neuspechu).

Slalom a nejako sa mi do ksichtu tlaci zasa ten Yule. Tak ako som ho hral dnes trochu z donutenia (vypadol, ale isiel dobre ... kurz isiel nahor, ale vysoke BIB na velmi rychlo degradujucej trati), tak zajtra to vyzera o dost lepsie. Lepsie BIB (9 namiesto 15) a najma ... 1.kolo GBR a 2.kolo SUI. Daniel Yule je Skot. Lenze rodicia sa prestahovali v jeho mladom veku do Svajciarska a tak reprezentuje, logicky, Svajciarsko. Ale kedysi trenoval s Britmi (Ryding) a s Rusmi (Khoroshilov), takze fakt, ze kolo stavia trener Rydinga a nasledne to druhe jeho vlastny trener (alebo trener Svajciarov), hmm, to sa neodmieta. A po dnesnom vysledku kurz znova povyskocil. Ten pritom nebol najhorsi. S BIB 15 sa tazko dalo zajst nieco extra v 1.kole. V 2.kole zasa isiel niekde uprostred = ani kvalitna trat a ani velky naskok na tych, ktori tu kvalitnu trat z kraja kola este mali. Zasiel solidne vzhladom na podmienky (a to dnes stavali trat Rakusan a Chorvat).

Je to uvaha ... nemam to zahrane. Ale hej, znie to dobre, nemyslite? Samozrejme, trochu tusim, ako to dopadne, ale zial, tejto namotavke nemam prilis sancu uspesne odolat.

///

Klasicke lyzovanie:

Zatial na Tipsporte len muzi (upenlivo cakam na zeny, kedze v muzoch nieco je, ale najskor do akoviek ... a kedze boby moc akovkoveho materialu nepriniesli (a ked nieco malo priniesli, tak to droplo rychlostou blesku) a u alpskeho h2h ani neriesim (jednym okom som sa pozrel a tym sa cela anabaza skoncila), tak potrebujem aspon solidnu ponuku aj v zenach (bez toho sa nepohnem).

Z muzov sa da rozmyslat nad Iversenom (ale berte to tak, ze ho mam a zrovna u neho mam tendenciu sa nenechat odradit pri prvom nezdare), Maekim ... Golberg je trochu specificky pripad - on vyzeral tragicky pri sprintoch v zavodoch, kde som ho nedavno sledoval (norsky sampionat napr.). A pritom klasicky sprint je jeho domena. Ako keby mu zrazu chybalo trochu tej cirej explozivity, co na stare kolena svojim sposobom moc neprekvapi (ze sa dostavila vytrvalost a zacina trochu chybat to sprinterske mojo). Preto je hranie Golberga, aj ked to zvadza (vyborny v distancii? ... tak v sprinte musi vyucit neskutocne ... a tam kurz oO), velmi diskutabilne. Minimalne nezavodil v piatok, na rozdiel od Bolshunova s Klaebom. Valnes? Tam narazame na fakt, ze na uvod sezony prekvapivo zdolal Klaeba. To sa s nim vezie a kurz to bude reflektovat este dlho. Ja Valnesovi verim, ale nie za 3,5 v zavode, kde je Klaebo, Iversen, Golberg, Bolshunov (nechyba skoro nikto ... absolutne natrieskane pole).

V zenach, ked budem vychadzat z bet365, je zaujimavy extremne nizky kurz na Svahn. Ano, sprinty vyhrava pravidelne a dnes vyhrala dokonca distancny zavod. To oboje sa prejavilo. Ja zasa tvrdim, ze 1,36 nebolo nikdy ani na Stinu Nilsson a to jej zavodne IQ bolo predsa len o trochu vyssie nez u Linn (nic proti nej nemam ... aj ked nemusela by stale vyhravat). Takze sa pozeram po dalsich kurzoch, logicky. Zaujala, ako inak v klasike s dojazdom po zjazde, Slovinka Lampic ... vracajuca sa Falla, kde je zasa ten zjazd na pritaz (ale kurz 21,0 na win je viac nez zaujimavy), zaujala Stupak, kde to ale naraza prave na problem dneska (bola 2. v distancii - cize je tam hype, ale zaroven aj unava a Stupak ide piatok-sobota-nedela).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.01.2021, 0:52 Předmět: Zimné športy 31.1.
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.01.2021, 1:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Klasicke lyzovanie, dovetok ...

Stupak sice Dejvo dropol (a jeho analyzy sa da dopredu polahky odhadnut ... napisem kktinu na taku vec, ktora sa najviac odlisuje oproti kurzom na bet365 ... tentokrat to padlo na Stupak top3 4,5 vs 5,5), ale u Stupak neverim, ze zajde top kvalifikaciu. Takze trochu gamble s tym, ze po kvalde budu lepsie kurzy (alebo rovnake s vedomim toho, v ktorom QF sa predstavi, ake bude mat superky atd.).

Falla za 10/3,5 je vysmech. Zial MB neopisalo 5,5 na top3 (len 4,0), takze asi budem v tomto pripade o chlebovej korke s poharom vody. Lampic top3 @3,5 sa asi niekam da zahrat, ale na solo to rozhodne nie je (tam planujem hrat solo win na MB - 13,0 ... ci hrat @10,0 ... neviem, uprimne).

Dalej hram ... Maeki top12 @2,5 (a trochu aj top6 uz len z dovodu, ze to vypisali tak curacky - top12 dropli voci inym kurzom uz pri vypisani a top6 nechali tak), Stenseth top6/top12 (trochu som to dropol, ale na top6 to ma stale solo parametre a top12 stale tie akovkove), Lotta Udnes Weng top12 @2,7. A skusam za drobne aj Novak top12 (vytesoval som sa z top30 @1,55 ako skvely kombomaterial, lenze do akoviek boby nic nedodali a kym vypisali zeny, niekto to zrazil na 1,4 (a menej), takze to nemam zahrane vobec).

H2h? Trochu deja vu z 10km C u zien. Hram 3 h2h v akovke (sestersky suboj Lotta/Tiril Wengove, Stenseth/Haeggstroem, Myhrvold/Lylynpara) a solo Caldwell/Diggins (cize podobnost obrovska, kedze dnes som hral taktiez solo proti Diggins). V muzoch Seller/Pechousek (sa mi to moc paci, najma z dovodu, ze ja sa vyzivam v tychto prazvlastnych dueloch z hlbky pola) a niekde aj Novak/Yakimushkin.

Asi vsetko ... na sprint prematch toho hram az nebezpecne moc.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.02.2021, 13:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes som si konecne mohol dovolit nicim neruseny spanok a ejhla, T.... prekvapivo vypise BBL ... Very Happy

Pozeram, ze nieco droplo (to, co je ocividne ... co, ako vieme, nutne neznamena, ze je to nieco nutne dobre a uz vobec nie skvele), ale nerobil by som z toho tragediu - dat je minimum (co je aj dovod, ze toho nemohlo dropnut moc) a do hry vstupuju viac skusenosti a vlastne strategie.

Strategia je jednoducha - kto ma v nohach ten jeden zavod, ten je kral, kto nie, tak ten je naopak odpadlik. Viac-menej je jedno, co kto v 1.zavode skocil. Cize podpriemernych 220 je lepsie nez neskakat vobec.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70296259006&idb=1134185&hash=ae285b67&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70296259118&idb=1134185&hash=efb6aae8&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70296259043&idb=1134185&hash=e24c8ae8&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

Tikety z mojho uctu, takze zverejnujem. Zaroven sa s tym nemusim prilis dlho s..., je to jasne a prehladne. Hram aj samostatne zeny (kde k tym 2 hlavnym tipom - 2.tiket su hlavne tipy FYI - som hodil este klasicky populisticky tip Cernjul/Sajdokova). U muzov som radsej zostal pri 2-ako a tie 2 tipy na 2.tikete aj vidite. 3.tiket je taky dojazd - druhe altnenativy s tym istym superom (Rivera napr.), dropnute veci (alias Zayas/Nedasekau za 1,77 by som mal medzi hlavnymi, za 1,57 sa mi to uz moc nepozdava a radsej hrat tu top2 solo (co aj hram a rozmyslam, za kolko vlastne, resp. ci zahram aj win, minimalne ako cover k Tamberimu).

Rozmyslal som, ako uchopit Levchenko, Demidik, Trost (v boji o 2.miesto, resp. hranie proti Levchenko, ktora zavodila pred mesiacom, Mahuchikh ju jasne zdolala, na BBL minuly rok bieda (len 193, pritom predtym skakala okolo 2m, opakovane ... a tentokrat prichadza bez ostreho (medzinarodneho) startu mimo toho z 9.januara doma). Lenze Demidik minuly rok bez zavodu uplne a tak je zlozite urcit nieco viac z 1,90 z domaceho prostredia pred par dnami. U Trost je zasa problem, ze 193 je z domaceho prostredia a nejako si myslim, ze je to na hrane jej moznosti (t.j. moze to byt skor horsie, resp. nic pri nej nie je skryte).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.02.2021, 14:01 Předmět: BBL 2021
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.02.2021, 1:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na prvy atleticky den v kalendarnom roku 2021 to veru nebolo najhorsie?

Samozrejme, ten Rivera ma stve, ale aby mi vyslo vsetko, na co som siahol ... to by bolo veeelmi podozrive (a ked uz ma taky den prist, tak radsej nejaky iny nez ten vcerajsi). Nemozem nadavat na smolu po dlhom case (uz samotna fakt, ze som nieco vyhral, sa vo vyske musi brat za uspech) - to, co mi nevyslo, to nebolo vylozene tesne (alias obaja skocia 220, jeden na 1. a druhy na 2.pokus - to je pech, aj ked, ako som pisal, k tipovaniu vysky/tycky to neodmyslitelne patri). Rivera trochu prekvapil (neprijemne), aj ked neda sa povedat, ze by zaziaril, Castro sklamal (cakal som, ze sa aspon trochu posunie po 1.starte) a to bolo z akychkolvek prekvapeni vsetko. Hrat cokolvek na Wilsona bola hlupost (toboz na dropnuty kurz ... aj ked to bol dojazdovy tip, takze sa o ziadnu obrovsku hrubku nejednalo), Cernjul/Nilsson bol trochu tip navyse (a k tomu som hral nieco so Sajdokovou, ktora sa pri rozcvicke trochu zranila, takze vylozene bieda).

Inak v zenach presne ta patica, ktoru som cakal, ze bude top5 (na poslednu chvilu som hral Svedku ... alias bud potvrdi to, co skakala doma alebo mimo Svedsko zhori ako papier (preto ten tip s Cernjul)). Vklad velmi maly, mozno az zbytocne. V muzoch top2 v idealnom zlozeni a podari (vid doplnkovy tiket). To bolo gro uspechu - Tamberi vyhra, Zayas top2. Za nimi solidny Protsenko (co bolo to drobne stastie, kedze zdolat Zayas rozhodne mohol, cim netvrdim, ze bol lepsi, vid na Zayas skocil 231, Ukrajinec nie). Za nimi to uz bolo velmi neprehladne a mimo hrania proti Riverovi ani ponuka neprinasala vylozene skvosty.

///

Spominana (uz) dnesna druha atleticka udalost sa tyka Czech Indoor Gala ...

https://www.czechindoorgala.cz/doc2021/CIG2021_StartList_01_02_21.pdf

Ked som videl predvcerom prvykrat startovku, tak som z toho bol trochu nemilo prekvapeny. Chybali mi tam niektore domace hviezdy, niektore ohlasene velke mena zo zahranicia, no, cele to bolo trochu nehodne tejto atletickej urovne (halovy miting z kategorie Silver).

Takze som sa ani moc nepripravoval, kedze tazko mozno ocakavat super ponuku, ked napr. v guli mali byt Fabbri, Haratyk, alebo Storl a nie je z nich napokon ani jeden. Inde sa situacia opakuje. Zaroven tazko povedat, ci budu vypisane aj behy alebo zostane len pri technikach (u ktorych nepochybujem, ze nieco bude, ale ako som pisal - gula mala byt hlavnou udalostou a zostali z nej nepekne zvysky - Stanek, Szyszkowski, Bertemes, Hassan ... Dialka a bude vypisany Ceko vs Juska (a koniec). Vyska a Ivanov/Kobielski/Bahnik. Zenska tyc a dve domace (Malacova/Svabikova) a k nim Sutej, na ktoru realne nemaju. A to su vsetky 4 techniky v ramci hlavneho programu.

Ani nema cenu sa kvoli tomu budit o 6/7 (jedine, ze by som sa chcel nastvat hned z rana), toboz pocas oddychoveho tyzdna, resp. pred nalozou, ktora zacne hned od pondelka v tyzdni nasledujucom. Zaroven plati, ze nejaky prehlad mam a tych par h2h prejdem cez databazu worldathletics behom par minut, takze akakolvek textova priprava (nebodaj disciplina po discipline ako to byva zvykom pri DL cez leto) je mrhanim casu a usilia.

///

Dnes uz prvy trening v Ga-Pa (program je zamerne posunuty na piatok/sobotu, aby mali muzi o den viac casu na presun do Cortiny na MS v zjazdovom lyzovani, kde ich v utorok bude cakat SG (zeny uz v pondelok kombinacia). Okrem 2 zavodov v Ga-Pa je tento tyzden znova bez biatlonu (ako uplne, teda ani ziadne druhotriedne ME), znova bez norskeho Acka v SP klasickych lyziarov (ale aspon s Beckom, k comu som sa vyjadroval uz pri prvej protestnej anabaze norskych hviezd pred Vianocami ... za Becko som, uprimne, rad a pokladam to rozhodne za plus). Ulricehamn, skejtove sprinty a aj skejtove team sprinty (zial, v nedelu ich nebude s cim kombinovat, aj keby som moc chcel - snad okrem toho budu uz len skoky z Klingenthalu). Svedi v plnej polnej, k tomu spominane norske sprinterske Becko (alias ti, co neboli vybrani na bliziace sa MS), zopar Finov a inak to, co pozname celu sezonu (elita zo zvysku sveta). Urcite zaujimavy mix na specifickej trati (nie prilis narocna), takze ak niekde sa ma podarit nieco vyhrat, tak to bude toto ...

... a, ako inak (a v sezone naposledy), na boboch. MS v Altenbergu, kde pocas prveho vikendu sa budu realizovat dvojboby (v 2.tyzdni skeleton + stvorboby, pricom zensky skeleton by mal byt vypisany, uz len kvoli tomu, ze tu to MS a zavodi tam viac nez solidne ista Anicka Fernstaedt).

Ochutnavka dalsieho tyzdna ... alias 4krat MS. Uz spominane MS z Cortiny dAmpezzo (pondelok kombinacia zeny, v utorok obidve SuperG, v stredu kombinacia muzi, potom more treningov na vikendove zjazdy muzov a zien, v utorok paralely, v stredu team event, stvrtok/piatok obraky a cez vikend zakoncenie v podobe slalomov-special). Na dalsi tyzden zacne aj biatlon, najprv mix stafetami, nasledovat budu sprinty v piatok a sobotu, v nedelu zakoncene stihackami; dalsi tyzden utorok/streda individualy, vo stvrtok mix dvojic, v piatok a v sobotu stafety a v nedelu velke finale v podobe hromadnych zavodov). Je teda jasne, ze jedno MS pocas 2 tyzdnov sa bude kombinovat s druhymi MS, ktore bude trvat tyzden aj pol a obidva sampionaty skoncia v ten isty den, v nedelu 21.2. (a na dalsi tyzden sa pre zmenu zacnu MS v klasickom lyzovani z nemeckeho Oberstdorfu).

Samozrejme, skeleton je stvrtok/piatok u zien a aj u muzov a v sobotu/nedelu vrchol, muzsky stvorbob. K tomu v tom istom tyzdni od stvrtka MS v rychlkorculovani (a pocas vikendu aj posledny SP v bezeckom lyzovani - tesne pred MS - z NMnM). Takze ano, bude to drsne, casu na nejaku pripravu bude hned od pondelka minimum a pritom na vsetko sa bude treba pomerne dobre pripravit (ano, v Cortine bude trochu vakuum, pricom na zjazdy sa vdaka treningom da pripravit pomerne jednoducho; lenze naplno sa zrovna rozbehne biatlon tym najdolezitejsim - sprintmi, to iste plati o rychlokorculovani, k tomu zrejme skeleton a aj velmi precizna priprava na sobotne stvorboby).

Otazkou je, ci sa objavi ponuka aj medzi 1. a 2.dnom (primarne tym myslim dvojboby/stvorboby). Rozmyslam, ci sa to v minulosti vypisovalo a ked sa mi nieco mari, ci sa to netykalo LOH (co je trochu vyssie na pomyselnom rebricku dolezitosti). Rovnako je otazkou, co sa z MS v rychlokorculovani vobec objavi v ponuke. O 3000/5000m nemam pochybnosti, o zvysnych tratiach, najma u zien, uz predsa len ano. 1500m sa Sablikovej tykat nebude (ale urcite na nej bude startovat Zdrahalova, takze vypisat by aspon 1500 mohli), 500/1000 je rozhodne nepravdepodobna, skoro az vylucena. Muzov som v minulosti videl nanajvys vo Fortune (live).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy