Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
28. kolo 1. české fotbalové ligy

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 22.04.2021, 12:00 Předmět: 28. kolo 1. české fotbalové ligy
Pište tipy na sázení
Citovat

S vloženým 27. kolem mohu být spokojen, jdeme na další kolo.

ČB - Jablonec
Dle předpokladů uhraná remíza s Olmíkem by mohla být vzpruhou pro ČB, ale přijíždí silný Jablonec, který chce a má na to získat druhej flek a kvalifikaci na LM. Kurzy vypsané si myslím přesně, vzájemné jsou takový miš maš. Dvojka za 1,85 prostě odpovídá = bez přidané hodnoty bych řekl. Když dá Jablonec brzo gól, lze předpokládat, že ČB to otevřou a další dostanou, jejich forma je aktuálně špatná, tedy takto bych to viděl. Ale když bude polák bez gólů či ČB dají první gól, bude to mít Jablonec těžký. Možná spíše hledat oba gól za slušných 1,90 by mohla být cesta.

Sigma - Ostrava
Moravské derby, ve vzájemných vidím jediný výrazně odlišný výsledek, a to 1:4 z poslední doby, jinak to byl tuším urputný boj o každý metr a víc soubojů než fotbalu bych řekl. Také vidím 5 remíz z posledních deseti zápasů. Těžké na tipování, remíza se nabízí, ale tuším to bude o jednom gólu to vítězství.

Bolka - Liberec
Bolka snad bude již zachráněná, uvidíme, Liberec na poháry asi nedosáhne, takže by to mohl být trošku uvolněnější zápas, ale vlastně také i derby, ty města nejsou tak daleko od sebe. Vychází mi z toho jediné, a to over 2.5 za slušných 2,00 - viz vzájemné zápasy i aktuální situace v tabulce a obouch týmech. Čekal bych kurz níže, ale určují ho poslední zápasy obou týmů, které overové zrovna nejsou.

Plzeň - Slovácko
Moc bych to přál Slovácku, ale je to jen přání, Plzeň to doma nedá zadarmo, a chce do pohárů, a konečně vyhrála venku. Ač bych to fakt přál Slováku, střídmě tipuji jednotku, ale kurz 1,60 mi opravdu neoslovil, bez tipu.

Brno - Teplice
Tady může být cokoli, boj o záchranu, oba se tak nějak celkem zvedly, oba potřebují body. Suma sumárum, urputnej nekoukatelnej fotbal - spíše boj, kterej bude hodně bolet, a výsledek, remíza, tak mi to vychází.

Karviná - Příbram
Jako byl problém ve Weberovi nebo v hráčích Mladé Boleslavi? Podle mě to druhé, "nadupaný drahý tým" Bolky je reálně prostě mnohem níže, než jak se všude píše a prezentuje. Což Weber prokázal v Karviné, kdy s tímto papírově mnohem slabším týmem dokázal uhrát dost bodů. Zpět k tomuto zápasu, ano, měla by to být jednotka, 1,58 je ale málo. Ale co ta Příbram, na Bolce bodovala, ve Zlíně dokonce vyhrála, doma 2x jasně vyhořela, s Brnem tedy 1:1. Když už něco tipnout, tak za menší vklad Karviná AH-2 za pěkný kurz 4.50.

Zlín - Pardubice
To co zas předvádí Zlín, to je katastrofa, přitom tým relativně dobrej, Páník je také dobrej trenér, ale prostě to nějak nefunguje, třeba jsem já úplně mimo v tom názoru na Zlín a Páníka. Proč by měl být kurz na domácí, kteří jsou out, 2.00, když Pardubice skoro sahají na poháry (berte s rezervou), ale postavení i aktuální forma je prostě odlišná. Raději no bet se Zlínem.

Sparta - Opava
1,15, jasné, to odpovídá, výhru Sparty vidí jasně i moje rybičky v akváriu, ale co vymyslet za tip. Přestřelka? Ani omylem, Opava si myslím nedá branku, bude betonovat. Jasná výhra Sparty? Řekl bych, že se konat nebude s ohledem na aktuální různorodé rozpoložení (po prohrách se silnými, remíze z Ďolíčku a VARem, i opět problémy se sestavou trochu). Podle mě tak 2:0 by to mohlo být.

Bohemka - Slavia
Že by to bylo Bohemka, která v derby konečně letos Slavii porazí? Nevím. Tipovat dvojku za 1,30 je blbost, nečekam jasnou výhru Slavie (stejně jako se Zlínem nebo v Liberci), bude to boj na oraništi a Klokan nedá Sešívci nic zadarmo na hřišti, bude to bolet. Přál bych si jednotku, Slavia už má titul bych řekl jasnej.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy