Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Analýzy na MLB 18.5.

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.05.2021, 20:46 Předmět: Analýzy na MLB 18.5.
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Cincinnati Reds [Sony Gray] - San Francisco Giants[Logan Webb]
U tohoto zápasu, sázím spíše na výkon startujícího nadhazovače Reds. Sony Gray, patří mezi mé oblíbené nadhazovače a zároveň patří mezi nejlepší nadhazovače Reds (společně s Wade Miley). Zkušenosti už nějaké stačil posbírat, přeci jen je toto jeho 11-tá sezóna.
Když bych měl porovnat týmy. Tak Reds maj značně lepší pálku, která umí rozdávat body, Giants mají zase o mnoho lepší bullpen. Ovšem síla Bullpenu je omezena, když útok není schopen dávat body. A byť bullpen Reds, nepatří mezi hvězdné, tak by mohl být podpořený počasím, které v Cincinnati dnes nebude moc krásné. Mělo by pršet a i přes to se neočekává zrušení. Právě déšť by mohl nastoupit na scénu v současně se změnou startujícího nadhazovače.
Špatné povětrnostní podmínky + déšť= míček nelétá daleko => snadno zachytitelný obranou
Takže dále nemusím vysvětlovat co to znamená.
Ano uvědomuji si rizika na které já spoléhám, kromě počasí, které k tomuto sportu patří a do značné míry ho ovlivňuje (pokud se hra nehraje na uzavřených stadionech), tak spoléhám na pálku Reds, že v první části hry, předvede nějaký krásný výkon a uštědří Giants nějaké ty body.

Sony Gray je schopen udržet Giants na uzdě a pak věřím, že počasí pomůže Bullpenu. Za mně kurz 1.74 se vyplatí zkusit přeci jen více věcí hraje pro Reds.

Nesprávne zadaný tip.

Minnesota Twins J.A. Happ - Chicago White Sox Dallas Keuchel

Opět se nám proti sobě staví Twins a White Sox, ovšem tentokrát na hřišti Target Field, tudíž v Minnesotě.
Změnilo se hřiště, špatné výkony Twins, ale ne a stále platí to co jsem psal v nedávné analýze na White Sox a Twins.
Pro opáčko. Twins nepatří mezi špatné týmy co se statistiky týče (EHM, nepočítám poměr vítězství a porážek Very Happy ), jejich hře pouze něco chybí.
Hlavně jsou to nekvalitní startující nadhazovači a bullpen co sráží Twins dolů. Dále proč nevyhrávají, když jejich pálka zas tak špatná není ? Nedokáží využít šance. Mají krásné procenta hráčů na metě, ale nejsou z toho body. Příliš mnoho promrhaných šancí, tento tým stálo mnoho vítězství.
Ale nechci se opakovat jako kolovrat, tak přivedu něco nového.
J.A. Happ tohoto nadhazovače jsem měl velmi rád v mnou nenáviděném týmu Yankees, dokáže předvést kvalitní výkon. Ovšem, v Yankees se dokázal opřít o obranu za to v Minnesotě, není nikdy nic jisté, a i kdybych nepočítál ERA, ale kvalitnější statistiku a to SIERA (Skill-interactive Earned Run Average) Tak to se pohybuje na šísle 4.79 což není dobré proti kvalitní pálce Sox.
A pálka White Sox je druhý důvod, který vedl k mému rozhodnutí toto vsadit. J.A.Happ dvakrát nezáří proti White Sox. Proti celému týmu (průměr) si drží .309 AVG no a toto musí prostě pálka White Sox vytrestat, především Tim Anderson, který si drží proti J.A. Happovi průměr .563. A když nepředvede kvalitní výkon startující nadhazovač, tak tragický bullpen už vůbec ne.
Za tento kurz jsem to nemohl nevsadit.

Toť ode mě vše. Já vám přeji hodně štěstí !!!
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy