Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
LOH 2021
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.08.2021, 22:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hmm, moc sa Tipsportu vypisovat nechce. Dobre viete, ze ja nemam rad sola, resp. mal by som ich rad, keby hranie sola neznamenalo masivny drop.

Druhy rozmer je, ze ono tam toho moc nie je, toboz na solo. A dokonca do akoviek toho nie je extremne vela. Z tej SF 400 mam len par veci - Jones/Dobber, hral som aj Makwala/Van Niekerk, ale z toho moc nezostalo (takze u bet365v vyhra v SF je omnoho lepsia volba ... aj ked 3.SF je skoro ako finale - okrem tychto dvoch hviezd este Norman s Gardinerom a spominany Jones, ktory je tiez material na finale, resp. v inom behu by rozhodne bol).

Teraz mi prave zamietli tiket za 30eur - nic vynimocne, kurz okolo 6, 3 veci z toho uz dropnute oproti povodnemu kurzu po vypise ...

///

Celkovo ma to dnes nebavi - basket som preletel a do oka mi padla Siyu Wang under a znova Japonka Hayashi under. Meesemann ma nastvala, takze ta nie a nechcelo sa mi v tom moc hrabat (tie 2 som hral, ked som hladal rychlo nieco k 100, resp. k underu na cas pred finale ... nic nove vypisane nebolo, under nebudem hrat solo @1,82 a cas nie je kombinovatelny s niecim inym z ponuky 100).

Wilson under? AUS/POR je nebezpecny zapas, kde AUS potrebuje vyhrat a zaroven hrat na skore.

Zo 400m H SF ma bavi len Russell/Krafzik. Bavi = nemam pochybnost o uspechu. Zvysok je uz o konstrukciach. Napr. verim Zapletalovej, ale ma vnutornu drahu a proti sebe 2 superky, ktore zabehli v SF solidne (a nasa Emma zjavne technicky nezvladla posledne prekazky, co ju stalo dost casu). Belle/Nel a primitivny tip, kde prva predbehla jasnu druhu v rozbehu (ale nic viac k tomu nemam co dodat). Chcel som si zahrat Gonzalez/Petersen, ale nechcu mi to zobrat, tak to kaslem (nemam chut s tym bojovat, dnes vyhrali a ucet je asi po datume spotreby ... neviem).

Finale zenskych prekazok som neskumal, sklamalo ma SF, favoritka sa jasne vykrystalizovala a aj ked mam o tom svoju pochybnost, hrat sa proti nej neda.

Dialky z Q som pozeral, ale uplny zazrak som tam neobjavil. Maximum su h2h a la Masso/Huang ... Randazzo/Caceres ... Brume/Malone ... mozno Sagnia/Gittens. Hram solo Montler/Hashioka (ten kurz je trochu prilis vysoky). Inak oboje je dost na livko - Echevarria je pravom favorit, ale ten pokus z dialky bol skoro idealny odrazeny a aj prevedeny, takze 850 desi, ale to je schopne skocit aj Tentoglou. U zvysku pola o tom dost pochybujem (pri zraneni Gaylea).

Zensky disk som vobec neriesil. 3000m SC som videl, ale ponuka o nicom. Rozbehy na zenskych 5000m som zatial ani nevidel. Muzsku tyc, to mam v plane este pozriet.

Bude to asi najviac o livku, ako to tak vidim (dialky urcite, disk pri Allman ako velkej favoritke taktiez). Dlhsie behy sa daju vsadit aj live (muzsky SC je 8min+).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.08.2021, 10:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Noc bola strasna. Zobudim sa, zistim, ze Shericka vypustila tak, ze nepostupila z rozbehov, Hashioka v poslednom 6.pokuse preskoci Montlera, ktory nasledne ma tesny preslap pri skoku za 830.

Nedosli akovky, nevysiel basket, Pupo "len" 2. (pricom Frantika ako druhu volbu nezahram). Teraz vyhrali Cinanky v team sprinte na drahe a z neznamych dovodov som to neoblozil, ked som o tom hovoril od zaciatku Olympiady.

To, co vypisu, dropuje ako dive. Neviem, co mam robit. Zaroven mi neberu akovky, ked mi zoberu, tak to dropnu pokojne znova (uz aj dropnute veci, co sa nestavalo). Ja zacinam hrat sola a asi sa budem snazit s nimi utekat sem, inak to nedava zmysel.

Kambundji by mala dat Battle (ale je to ten jednoduchy h2h, kedze bezali spolu aj v rozbehu). Schippers/Kwayie je nieco podobne v prospech Holandanky. Z trojskoku zostal Napoles, ktoreho som pri 1,7 hned nehral, resp. nemal s cim dat do akovky (sola hrat fajn, ale 1,7 sem nespada ani po nocnom sklamani a prehodnoteni sposobu, ako dalej).

Z ostepu Q zeny som nezahral nic - nic sa nehodilo do mojho obrazu, toboz ked je to kvalifikacia v nasom nocnom case.

A aby toho nebolo malo, Cinani zacali vyucovat odvtedy, co som sa (dobre) zbavil Ciny najviac zlatych. A uz potom nebola chut naskocit naspat do rozbehnuteho vlaku. Olympiada, na ktoru velmi rad zabudnem (a nie z hladiska schopnosti nachadzat dobre tipy, skor pre vsetko ostatne).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.08.2021, 20:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyplatil som jeden z mojich ultradlhodobych tipov - Mboma top3 na 200m. Prekvapivo Doxx ponukol vyhodnu ponuku pri cashoute (cim netvrdim, ze za rovnakych podmienok by taky T.... neponukol nieco lepsie). Tvrdim len, ze cakal som to horsie, podstatne horsie.

Nemozem cashoutovat ciastocne, nemam 2 nezavisle tikety, co mavam castokrat napr. na Tipsporte (bez schvalovania a po schvalovani).

Preco vyplacam? Myslim si, ze dovody su racionalne, aj ked klamal by som, keby tam nebolo trochu iracionalna (strach, aby som nemal 4.miesto ako s Dennym). Ja si zaroven myslim, ze to 4.miestom skonci. To, ze Mboma isla hranu a aj ked jej moznosti su neobmedzene, to zaroven znamena, ze jej remeselne prevedenie tej 200 je nadalej pochybne (staci malo a skonci to katastrofou).

Elaine vyzerala uzasne a prekvapivo aj SAFP je na 200 solidna. Potom je tu nieco skryte - Shericka Jackson. Keby ... keby Shericka neurobila to, co urobila, tak by v SF zabehla 21,80 (moj odhad) alebo velmi vypustenych 22,0-22,1, cim by vytvorila rovnaky dojem ako z lahkych 21,80. Podstatne je, ze na Mbomu top3 by pred finale nebol kurz 1,6-1,65 (bol by 2,5-3,0, co by na podobny cashout nebolo az take lakave a tak by som musel dufat, ze to 3.miesto pred SAFP/Miller-Uibo/Thomas by si uzmula prave Mboma.

Dalsi dovod je, ze na BF je kurz na Mbomu okolo 2,3. Nie vo velkom objeme (ale zasa sa casom moze nieco nazbierat). Cize ja vyplatim (s kurzom, cisto matematicky, niekde tesne pod 2,3 => na nebude top3 je takmer 2,3 v preklade) a zahram si okolo 2,3 (s komisiou nad 2,2) za urcity objem jej top3. Cize som si vytvoril "ciastocny cashout" - vacsina vyplatena, drobne vzrusenie ponechane v hre.

Myslim si, ze top3 bude Miller-Uibo. Tam mam problem s tym, ze pobezi rozbeh na 400m rano pred vecernym finale na 200m. Takze by som najprv rad videl, co bude robit na 400m - ci totalne vypusti a la Elaine v rozbehu na 200m (cize nie Shericka, ale Elaine ... kombinacia bezpecneho postupu a maximalne posetrenych sil).

Dokonca som mal chut zahrat Miller-Uibo na vyhru, ale zatial ma drzi presne to, co som popisal vyssie.

///

V noci je aj zenska dialka. Tam som, ako som spominal, videl obidve Q skupiny. Smutne je, ze mi vylozene nic nepadlo do oka. Favoritky boli slusne, ale nic, co by mi vylozene vyrazilo dych (alebo bolo natolko skryte, ze to kurzy po Q nepokryli ... Spanovic a 7m, to si vsimne aj slepy, to iste 698 od Mihamo ... jednoducho tam nebol 30cm nedoslap a 682).

Tara Davis vyzera zaujimavo a toto je dialka skakana v noci (v Japonsku rano) => Americanky maju vyhodu voci Europankam/Africankam.

Najhorsie (oproti ocakavaniu) vyzerala Bekh-Romanchuk, ale to uz podla kurzov nie je favorita na medailu, takze toho tiez tazko vyuzit. Irozuru skocila na hrane moznosti, Sawyers vylozene nic, Gittens jeden solidny pokus a 2 strasne, Stratton bola strasna nonstop a Malone vysiel podobne jeden pokus na 2 dalsie tragicke. Ist proti Malone je logicka uvaha, kedze je na nu nizky kurz (na vyhru) a na rozdiel od zvysku (Reese/Davis/Spanovic/Mihambo) to nie je zasluzene. Ani Brume ma neoslovila, cakal som viac.

Naopak cierny kon je nadalej Sagnia - pre mna bola uz pred Q a na tom sa nic nezmenilo. Jeden pohodovy pokus, ziadna podpora vetra, 10cm nedoslap ... asi nie na vyhru (podobne ako pri Davis si nemyslim, ze ma na 710 ... to by muselo fukat okolo 1m/s ako pri trojskoku zien). Na medailu moze stacit pokus okolo 7m a to v sebe Sagnia ma, v Q 676 vylozene nekole oci SK, to iste jej sezona (zranena).

Takto asi pomozem viac, nez nejakym presnym tipom (kedze nic velke sam nehram a dufam, ze na livku v noci nieco bude ... ak sa zobudim (vcera som si hovoril, ze radsej som sa nemal, kedze prichadzala jedna jobovka za druhou xD).

V noci este 400m H muzov. To si planujem este pozriet (SF behy, mimo Sibilia som moc nedaval pozor xD). K tomu rozbehy 1500m muzi/400m zeny/200m muzi a dve Q v technikach (spominany trojskok muzi a ostep zeny). Zajtra zaroven prilis nehrozia SF veci v ponuke - SF bude len 200 a tam musime pockat na nocne rozbehy, aby sa vobec dalo s cim pracovat.

Po obede (v Japonsku vecer) zopar dalsich rozbehov, spominane SF na 200m muzov, finale 200m zien (taktiez spomenute pri Miller-Uibo a jej "dvojboji" so 400). Z technik tyc muzi (jasny favorit a asi si idem trochu prebehnut Q pokusy na 475 od zvysku - pocetne pole, bez Kendricksa (covid) s nie uplne zdravym Renaudom, takze v boji o striebro/bronz velmi otvorene. Kladivo zeny, kde Q nepomoze (cisto sledovanim pokusov), ale Q bola v noci, toto bude po obede => cize ked Europanky ukazali formu v noci, mali by byt viac nez dobre po obede a u Americaniek presny opak. S tymto sa da nejako pracovat (Favoritky su aj z USA a pochopitelne aj z Europy, najma Polky/Tavernier), aj ked som sa k tomu este uplne nedostal. K tomu 2 Cinanky a Novozelandanka ("miestne"), takze je to pestre a vyvazene z tohto uhla pohladu.

A finale 800m zien. Proti Athing Mu sa neda tipovat. Ona je dost podobna tomu, co sme v minulosti videli vo velkom na 800 a co sme v poslednom case zasa casto vidali na 400 (a teraz to je presunute na 200). Lenze je z USA a robi to "inteligentnejsie". Zatial prilis neprovokuje uplne nezmyselnymi casmi a neprovokuje ani prilis drvivymi zavermi. Je to cele velmi kontrolovane a svojim sposobom ma clovek pocit, ze je zdolatelna ... kym zisti, ze vlastne vobec nie je. Ak sa nikomu nebude chciet vodit, tak podje do cela a nasadi obvykle pseudotempo - pojde relativne pomaly a bude brzdit zvysok a zaverecnym stupnovanym zaverom neda nikomu sancu. Ak niekto do cela pojde (Goule to ma rada, kedze nema uplne zaver; Almanza, keby neskoncial v SF), tak len dobre pre nu - nemusi sa vetrat v cele a zabije akekolvek snahy niekoho rychleho v zavere. Zaujimavy rozmer dodava fakt, ze v 8-clennom finale su 3 Britky, co im dava moznost skusit vlastnu strategiu a nespoliehat sa na to, co zavod prinesie. Teoreticky sa da obetovat Bell, ale Hodgkinson s Reekie su natolko odlisne, ze Britky nie su tlacene do toho, aby tvorili zavod (Reekie ma rada tempo, co sme videli nedavno na DL, kde sa temparky bez kvalitnej vodicky ustvali v cele a Reekie s Muir si v zavere na nich vylozene pochutnali; Hogdkinson je silna v zavode, ked sa prve kolo pretaktizuje a zacne sa bezat sialene rychlo az v druhej 400 = nieco a la strategia Athing Mu). Cinanka vyzerala v rozbehu/SF velmi dobre, ale sam neverim, ze bude miesat karty uplne na cele bez ohladu na jednu zo zvolenych taktik - stale su tam zavodnicky, ktore maju vyssiu kvalitu, resp. lepsi zaver. Ona moze len v uzadi cakat na odpadlicky v zavislosti, ci sa pojde pomaly a par z nich zareze v poslednych 100m (co sme videli v oboch jej behoch) alebo velmi rychlo a predbehne vykonnostne slabsie (Bell) a niekoho, kto to tempo bude tvorit (Goule?).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.08.2021, 11:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Z 200m SF som si dal len Edward/Martinez 1. Vysoky kurz a nejako sa mi stale nechce verit, ze si to Martinez zasluzi (aj ked zabehol rychly cas v rozbehu, vyzeral dobre, mozno trochu vypustil atd.). Zvysok uz o 10, ked som vstal, bol prebrany, resp. celkovo ta ponuka je zufala (malo, tragicke h2h). Knighton/Xie, Dwyer/Ogunode a mozno Brown/Fahnbulleh boli tie, co som uz mal na tikete, aby som zistil, ze nic viac k tomu nemam, kurz je o nicom a h2h vlastne tiez (netvrdim, ze nevyjdu, ale nie je to ziadna slava).

Pozrel som si vecer Q tyce muzov. Idem livko, podobne ako v muzskej vyske. Dovody som uvadzal - vitaz je jasny (Duplantis) a Tipac prematch je zlodejska SK na top2/top3 a dalsie umiestnenia. Kto sa mi pacil? Podla ocakavania Obiena a potom ma zaujal Marshall, Zernikel a Lightfoot. Vsetci zaujali potencialom - vyskou, do ktorej sa dokazali dostat. Skoro u vsetkych bol problem s prevedenim, ale to dokazem prepacit, ked sa jedna o vyssie kurzy, ktore su aj na zaklade Q (kde skoncili nizsie, kedze mali svoje problemy), aj na zaklade dlhodobych vykonov. Renaud sa mi nepacil vobec, Lisek to iste. Sasma je uz mimo od ME, uz mi pripada, ze na jeho mlady vek je toho na neho az prilis. Lita Baehre bol fajn, ale tu Q dal so stastim, takze nechcem si robit dojem z 565, co je nizka vyska. Pozriem nizsie vysky a zahram nejake livko, to je plan (a budem vychadzat z toho, co som napisal).

200m zeny ... uz som chcel dat Miller-Uibo top3, ale kurz padol na Tipsporte z 2,8 na 2,6, takze som to len "ochutnal". Miller-Uibo som zahral aj ako poistku Elaine na BF (@40,0). Som trochu v sedej zone, kedze tu 400 bezala, vyzerala pri nej v pohode solidny cas, ale mohla vypustat aj viac, takze sily to rozhodne stalo. Zaroven zatial neukazala rychlost, ktora je na 200m dost podstatna a poslednou 50-70 sa da zachranit len nieco, nie vsetko, ak chyba silnejsia prva 100.

PS: V noci sa "livko" moc neoplatilo. Hral som len nejaku blbost v dialke (na Tipaci nebolo nic a cela sutaz bola taka "nijaka" ... som prehral nejakych 25eur na Brume). A napokon som hral Benjamina, ked som si pozrel SF a mnohi viete, ako to dopadlo (takze tiez nie je co zavidiet).

Aspon, ze vysiel trojskok Q, takze skor prevladali, napokon, pozitiva. Kanoistiku som pozeral, ale do tipu som sa neodhodlal (bol povietor, takze trate boli "kratsie" + nejake vlny, ktore to prilis neulahcovali). Plus ten novy format SF/F behom par hodin, kde som si myslel, ze zo SF najdem niekoho, kto posetril (pacil sa mi Kopasz, ktory napokon vyhral, ale nezahral som), ale skor to bolo zmatocne (ten, kto zacne pomalsie setri alebo jednoducho je to jeho maximum ... nie som az taky expert, aj ked prehlad mam slusny).

Smutny pribeh je vyplateny najvacsi pocet zlatych medaili u Ciny ... ale nie prvy a ani posledny na tejto LOH.

PS: Aj ta gymnastika na livku dnes nie je ono ... kurzy na favoritov uz dopredu dost dropli + zvacsa neskora startovacia pozicia + velky rozdiel medzi favoritov a "vyzyvatelmi + vyzyvatelia sa nepochlapili. Ale nie je dovod to hrat inak, nez to hram ... viem, ze by sa to velmi rychlo vypomstilo (aj ked to vyzera, ze favoriit vyhravaju, kurzy su solidne atd. ... je to take tipovanie a la Dexter - bez napadu, s velmi pochybnou hodnotou, s vysokym rizikom => s nemoznostou to hrat za vacsie peniaze).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.08.2021, 15:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1500m SF. V podstate idem len podla rozbehov - kto vyzera vo finishi slabo, proti tomu hram. Simotwo prekvapivo vzadu, slabucky zaver, prepadal sa. Ayanleh vzadu pocas celeho behu, zaver slaby. Neverim teorii, ze bezali len to, co bolo potrebne, kedze postupili na cas ako posledni dvaja.

Pouzivam mojho Hoarea, ktory nie je nejaky silny sprinter v zaveroch, ale cely rozbeh mal pod kontrolou a v zavere nemal vyrazny problem. Pouzil som aj Hockera proti Simotwovi.

Hram aj Wightman/Fontes, kde Spaniel to bezal nejako zvlastne - stale bol vzadu, potom zacal obiehat, ale neskoro. S takouto strategiou nemoze uspiet v SF + Wightman je borec so silnym zaverom, Spaniel nie.

A Centrowitz, obhajca zlata z Ria. Vyzeral v pohode, vzdy mal skvely zaver a proti nemu ponukaju Brita Kerra, ktory v 1.rozbehu v zavere prepadal a dokonca ho predstihol Rozmys, cim vypadol z priamo postupujucej 6 (a musel cakat na cas).

Kipsang/Habz ... tu skor hram na to, ze Kipsang ma zaujal. Isiel z cela a aj tak mal silny finish. Mozno do toho dal zbytocne moc energie (v rozbehu), ale inak fajn. Frantik ma dobry zaver, ale ma obmedzene moznosti pri rychlejsom tempe (neda sa vylucit, aj ked to nie je pravdepodobne).

Do nejakych tazsich veci som sa napokon nepustal. Tazsie = ist proti Lewandowskemu, ktory dnes spadol a este sa po nom par ludi "preslo". Nevyzeral uplne v pohode, napokon ho dodatocne zaradili do SF (podobne ako Gomeza, ktory bol pozdrzany pri oboch padoch v poslednom kole). Rozmys/Habz je podobne tazka vec. Centrowitz/McSweyn podobne (+ to nema az taky kurz, aby som sa do toho pustal).

PS: Q muzskeho ostepu o nicom - malo h2h, vsetky na jedno kopyto (malo h2h tvorene par zavodnikmi). Nizke kurzy, kde sa da hrat snad len Walcott/Peters (americky kontinent v noci). Ale kurzy male, bez nejakej dodatocnej myslienky.

///

200m som, zda sa, napokon prilis dobre neporiesil. Vyplatim si pekny tip a este ako bonus vymyslam nieco s Miller-Uibo (po 400). Vysledky v podstate bez akychkolvek prekvapeni, preto je to take frustrujuce. Z celkoveho pohladu to nie je zle, ale ani nic na jasanie.

Hral som Miller-Uibo na 400m (co po 200 nebolo lahke), pretoze mam Jonathas (a nemam Paulino, pricom som chcel povodne hrat moju oblubenu Dominikanku a skoncilo to pri Americanke ... tam bol napad v tom, ze Miller-Uibo vyhlasovala, ze pojde len 200 a na 400 bezat nebude). Takze Miller-Uibo je taka pochybna poistka, z ktorej nemam radost, resp. mam z nej urcite obavy. 1,7 je viac nez inde, ale aby som z toho robil obrovsky ulet (bezala 200 ... ze 2 z nich bezala vyklusom na veci nic moc nemeni), to sa rozhodne nestane.

///

Q v guli som si, zial, nevsimol (zevraj bolo plne h2h, tak som zvedavy, ked si ich spatne pozriem). Vyhnut sa tyci bolo napokon fajn (konecne nieco, kde nehrat bola vyhra), ale v kladive plati presny opak (zlyhali Americanky, co bola vzdy hlavna myslienka). Plus Wlodarczyk sa mi vzdy pacila a zahranu ju mam asi podobne ako vcera tie Cinanky v team sprinte (velmi chabo).

Co je zajtra? Zacinaju v noci desatboj/sedemboj, co bude rozhodne hlavna napln. Okrem toho je tam ta Q v ostepe (uz som povedal, ze o nicom), SF 110m H (nevidel som zatial rozbehy, kedze som vtedy sledoval lezenie) a zenske finale 400m H. V preklade nie je dovod byt tentokrat hore/zabudzat sa ... rozhodne nie kvoli atletike a ani kvoli kanoistike a snad nic viac ma ani nenapada.

Poobedny program - pokracujuci desatboj/sedemboj. K tomu finale na 200m, kde po dnesku netusim (zasa sa tam derie De Grasse, nie som prekvapeny, ale po nie uplne dobrom rozhodnuti ist do neho a nie do Jacobsa po rozbehoch sa mi zasa po dobrom SF (v podobnom kurze) nechce hrat Kanadan. Vypustali aj ini (trio Amikov + on = hlavna stvorica v boji o medaile), ale on vypustal a este zabehol skvely cas, to je to desive.

Zenske SF na 1500m (som videl, ale bude nutne si to pripadne pozriet znova, ked sa objavi ponuka). SF 400m, to sa objavi asi v dohladnej dobe (nebolo tam nic, co by sa vylozene odklanalo od reality, snad len Quanera Hayes nepresvedcila, ale to tiez pomerne zapada do obrazu prekvapive vitazky Trials, pokracilejsi vek na sprinterku ...).

Finale zenskeho steeplea (nevidel som rozbehy), muzskej 800 (mam tam nejake veci zahrane, aj ked Bola top3, zial, nemam ... cim zaroven netvrdim, ze top3 bude, len pred SF, ked bol podcenovany, to bolo vhodne miesto k zahraniu niecoho podobneho ... Rotich vyzeral velmi dobre, skoro na sposob Kemboia oslavujuc davno pred cielom (comu dopomohol aj pad Amosa a oddelenie prednej skupiny od zvysku). Dnes som nehral zensku 800 a asi to dopadne podobne aj zajtra s muzskou (prilis mnoho scenarov).

Dobek nevyzeral skvele v rozbehu a ani v SF. V SF mal stastie/um sa predrat popri mantineli, co mu usetrilo mnoho sil a metrov navyse. Keby ho tam zavreli, nepostupi (tolko kvality v nom nebolo). Bolovi to rozbehol "ten druhy" (Arop), bez neho by sa mu aplikovali jeho prednosti velmi zlozito. Vo finale to moze byt Amos, toboz po pade (alias, ze si nebude chciet nic komplikovat a zvoli to, co ho zdobi). Cierny kon je Tuka - 2krat bezal velmi chytro, nesnazil sa urobit nic viac, nez bolo potrebne. 2krat postupova s prehladom.

Muzske kladivo? 10 Europanov a 2 Amici. Oproti zenam to ma daleko mensi potencial + aj ked sa Fajdek pretrapil Q, tak kurz je prakticky bez zmeny (nieco nad 2). Myslienkou je hrat proti nim, ale h2h je malo na Tipsporte a proti druhemu Americanovi dokonca ani jedna.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.08.2021, 21:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na tom Tipsporte je prehliadka imbecility. T...., z roznych uhlov pohladu. Cvarga, ktora napise analyzu na to malo, co vypisali (idu sa potrhat) alebo to hned musia niekam hadzat, kym je vypisana 1 disciplina apod. Ja, ze este hram tie podropovane nezmysly ... a ze sa este kvoli tomu vobec rozculujem. Uz sa neviem dockat DL, tam sa aspon nieco vsadit da, tipy nie su take priamociare a rano je zjavne menej kktov v akcii.

Aby za 5 minut padla Kaczmarek z 1,86 na 1,35 proti Azevedo. Aby popadali tie jedine 2 zmysluplne h2h na zenskej 1500 (Purrier/McGee a Sabbatini/Maki). To iste druha vec zo 400, Jonathas/McGregor. Des. Ta olympiada je oslava frustracie a vrcholny podnik pre debilov ako spartan, ktori ma nasieraju pravidelne, ale Olympiada ako taka to zjavne len maximalizuje na masivnu uroven.

PS: Basket hranice pozeram, ale nejako ma nic vyrazne neoslovilo a moja strategia je kazdym zapasom menej ucinna. Do oka mi padla na prvu dobur len Ouvina under 11,5.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.08.2021, 11:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70324239223&idb=1134185&hash=cbf24a03&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ

V kladive hram proti Winklerovi vsetkych 3 (hlavne Pinne sola, kedze lepsie kurzy). Romanimu verim na top3, co plati uz od cias davno pred zaciatkom LOH. Coburn v rozbehu na pohodu, Etiopcanka sa po dobehu hodila o zem a vyzerala dost mimo (extremne vycerpana). Tuka, ako som pisal, sa mi pacil v oboch behoch a velke zavody (idealne takticky bezane) vie.

Tuku hram aj top3 (@5,0). Bednarka hram solo top2 (aj niekde proti Knightonovi v kurze cez 2,3). Neverim Malone, resp. z tej Q sa neda moc brat, kedze prsalo/bolo po dazdi.

PS: Na Pinne Pronkin/Haugh 1 (kladivo) a tiez za menej Richards/Dwyer 1 (200m).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.08.2021, 17:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mimo odporneho uvodu (najma 3000m SC a Coburn, co beriem na vlastne triko, len to boli, ked zrovna dnes akovky brali bez padu kurzov, resp. ked uz som to sem dal, tak tie tipy su nepouzitelne na nejaku recyklaciu do dalsieho dna). SF po chybe v oboch, ale to som po tych dropoch nemal hrat. Nie je to ziadna tragedia (mensia nez ten steeple, rozhodne) to bolo dobre.

Proti Winklerovi vyslo vsetko, co sa hybe (uz sa mi nechcelo hrat plosne, ze nebude top3 ... ono tam ani nebol nejaky extra kurz na BF a na Fortunu som sa pozriet zabudol (mavaju taketo veci na livku)). Ale fajn, vyslo 2,5 sola (Nowicki bol taky velmi limitovany) a prezila mi jedina akovka (Bednarek top2 + ostep + Kokhan/Winkler) z velkych kurzov, ktora snad zajtra pokryje dnesne akovkove odovzdavanie.

200m vysla az mozno prilis dobre, ked som sa po stovke nedotlacil zahrat De Grassea, aj ked bolo evidentne, ze som mal. Hlavne, ze sa dotlacim hrat ine hluposti ... (alebo solidne veci, ktore jednoducho nevyjdu, vid napr. Benjamin vcera).

800 nepodarena. Do Tuku investovanych viac penazi, nez som chcel (kurzy nejako podozrivo rastli na BF) a Dobek/Bol nevyhrali (co som ani necakal, ale tak nadej zomiera posledna). Najhorsie je, ze som nezahral proti Amosovi (po pade, vecny traged na velkych akciach kvoli zdraviu/3kolovej ceste k medailam ...).

PS: Aha, ono sa to neodoslalo ... xD
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.08.2021, 16:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V noci som si schuti pospal, co je asi to najpozitivnejsie na celom olympijskom dni xD

Zobudil som sa na chvilu okolo 5, kde uz techniky boli davno za polovicou, v podstate bez prekvapeni (Pichardo na cele, ti traja za nim v boji o zvysne medaile, v guli v podstate rovnaky scenar s jasnym Crouserom a trojicou jasnou oddelenou od zvysku).

Rano som sledoval najma lezenie, kedze som mal Ondru (po infu, ze je prinajhorsom 4. na rychlost). Ondra marny, to si treba priznat. Uz v priebehu som mal jasno, ze treba hrat Spaniela. Trochu som sa pozabudol, ale nejako som to zahral. Kde nastala chyba? Ze som sa nechal pomotat situaciou, kde som vyplacal Spaniela, kde jediny, kto ho mohol predstihnut bol Ondra (ktoreho som mal zahraneho). Tym som sa pripravil zbytocne o peniaze ...

V noci Romani top3 nedal, akovky uz boli mrtve vcera a napokon som nic nove nezliepal (co som asi mal, ale moc tam toho nebolo) a z atletiky mi len smutne nevyslo h2h zo SF na 1500, kde 1.SF bolo fajn, ale v tom druhom som si nepekne nabehol na Centrowitza a vsetko dobre z 1.SF (Wightman/Hoare) bolo v tahu.

///

Na zajtra snad uz len Miller-Uibo (nieco som prihodil na BF, ked sa tam objavoval kurz @2,0 + ta poistka uz pred SF, o ktorej som hovoril). Inak sa mi nejako nic vymyslat nechce (a uz ani nie je priestor, kedze je to prebrane).

Musim pozriet vsetky stafety (z noci a ani z dneska som viac-menej nic nevidel mimo 1500 SF, tyce zien a finalovych behov). Musime pozriet zensku vysku Q.

Ked uz som spomenul tyc, tak som skusal na livku Sidorovu (trochu z frustracie, moc sa mi do toho nechcelo ... a top3 nie na Nageotte na Fortune, ked bola jeden pokus od vypadnutia na zakladnej vyske). Som si aspon vymedzil jasne mantinely, kedy sa toho zbavit (prva chyba Rusky), takze som napokon na tom aspon nic neprehral, ale uz som nemal dost moralnych sil to preklopit do Americanky (kurz @5,0 pred vitaznym pokusom).

Posledne nadeje su v livkovych veciach (2 chodze/2 maratony/zenske lezenie/mozno 2 moderne patboje). Faktom je, z podobnych disciplin som zatial za celu LOH nic nevytazil (dialkove plavanie, chodza na 20km, triatlony ...). Je to kombinacia toho, ze nemam prematch tip, ktory by som kontroloval (nepocitam taky, ktory je zahrany tam, kde nie je livko) alebo viac-menej nemam jasnu strategiu, co robit. Alebo ked ju mam, tak livko reaguje prehnane - popada to skor, nez som ochotny danu vec vsadit a potom nie som ochotny to vsadit v ponukanom extremne dropnutom kurze (ten pomer drop/informacia je uz nevyhodny).

Tak som si setril betko, ze lepsie veci prakticky nenastali (nez tie, ktore ma nechavali chladnym/hral som ich len na pol plynu).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.08.2021, 17:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ani nebol s cim sem dnes rano prist ... nove veci som odsledovaval (rozbehy/Q) pomerne na poslednu chvilu a snazil sa tam najst nieco, co tam mozno ani nebolo. Zaroven je to uz fakt taky dojazd - dlhe behy nie su h2h naklonene a je dost jedno, ci je to DL alebo LOH/MS. Stacilo sa pozriet, kolko h2h bolo vypisanych, to za prve. Za druhe, hranie h2h je silno zavisle na tempe. Na mitingu s vodicom je v zaujme vsetkych, aby sa islo na rychly cas. Na sampionate je to v zaujme urcitych jedincov, ktori chcu utrhnut/uvarit tych s lepsim finishom. Vid dnesny Cheptegei, co znicilo akekolvek sance na top3 Knight (som nasiel rozumny kurz na BF, dokonca by som aj bez toho asi za malo zahrat to, co bolo na Tipaci ... ale nevyslo to, takze pre vas dobre, pre mna menej, ale zrovna z tohto si hlavu prilis nelamem).

4x100m stafety su loteria, ja som si dal Kanadu v muzoch. Dopadlo to ako pri 100 - De Grasse a ja = 3.miesto. De Grasse (bezo mna) na 200m = vitazstvo.

Klucove bolo (co uz boli stare veci, tu spominane, dokonca opakovane) 400m a ostep zeny. Aby vyhrala Miller-Uibo (som zasa niekde trochu pridal, ked sa kurz ocitol vo vyhodnej relacii) a aby Malone totalne zhorela. Oboje v pohode vyslo, az sa znova clovek musel pytat, ci tie pochyby boli namieste a nedalo sa z toho vydolovat viac. Ono by sa vydolovalo, ale akovky 2-3 dni stare (vid ta, co som tu postol a jej rozne variacie) zabila hned v zarodku Coburn. Potom som to uz nezahral bez nej kvoli miernym dropom ... a zvysok poznate.

Faktom je, ze vcera muzske kladivo (vsetko proti Winklerovi) a dnes zensky ostep (vsetko proti Malone) patria k tomu najlepsiemu, co atletika priniesla. Co ale nie je dobra sprava, kedze zarabat na solach za vacsie peniaze je presne to, co je mi trochu cudzie (co bol aj dovod, preco som tu Pinnu zacal registrovat az v priebehu atletiky). To iste som mal urobit uz pri zenskom kladive (znova antiamericke tipovanie v nepriaznivom casovom pasme po umelo nafuknutych PB z USA pocas sezony).

Druha vec bola, ze Pinna ponukla lepsie kurzy nez T..... Nie je prekvapenie, tusil som to, ale nebol dovod nehrat uz tie na Tipaci (vahania a cakania bolo aj tak dost). To zaroven zapricinilo, ze chut prikladat na napokon vitaznu Cinanku (hlavny tip na Tipaci), resp. bronzovu Australcanku uz na Pinne nebola taka velka, naopak bola slusna na tie 2 akovkove veci (Hussong/Lyu), kde pri Nemke to napokon bolo s velkym stastim, co celkovy dojem este trochu posuva do pozitivnejsieho svetla.

Livkove veci su tragedia. Poucenie - treba hrat, ked nieco je a necakat, ze pride nieco lepsie. Na betku som za LOH +1k, to ani nemusim viac rozoberat, to ja dost vypovedajuce same osebe. Zaroven clovek ma v mysli, ci chce odpalit ucet zrovna na chodzi, kde nieco hra a za chvilu to bude vyplacat. Ja zahram jeden nastup, druhy nastup a Poliakovi neverim. Za inych okolnosti to neriesim - nastupi a nech sa deje, co sa deje, hram to (prinajhorsom to vyplatim s drobnou stratou). Rano Talianka nieco podobne, aj ked tam to uz bol skor situacny valuebet, nez taktika "hrat nastup solidneho/vyborneho mena s vierou, ze bookies uveria, ze je to nebezpecne (znicia masivne kurz) alebo sa ukaze, ze ten zavodnik je lepsie, nez som si myslel (co bol napokon Poliak).

Sklamanim bolo, ze nebol live vypisany moderny patboj zien. Velmi zaujimava sutaz, s velmi smutnym pribehom (Nemka v parkure) a dobrym vyvojom na livko (aspon pred zaverecnym behom so strelbou, to by mi bohato stacilo).

V lezeni bola dominantna Janja, tam sa nedalo ani pomyslat nad cimkolvek rozumnym s vacsim kurzom nez 1,3 (o ktory som pochopitelne nemal zaujem).

Kanoistika je, zial, nezlucitelna s dobrym spankom (SF/F behom 2-3h v nocnom case). Na konci LOH o to tazsie a atletika je priorita. Zaroven snad neboli podmienky, kde by fukalo silno z bocnej strany, takze nic vylozene ultra zaujimave (na nejake podozrivo prekvapive vysledky).

///

Druhy dovod, preco som nic nepisal, to je neista predpoved na vikend. No, neista je prilis mierne vyjadrenie. Pocasie bud bude zle alebo velmi zle, dazdu sa vyhnut skoro neda. Toho som sa obaval dnes, aj preto som bol dost opatrny pri h2h z ostepu (je rozdiel hrat vysoky kurz za 50-100eur a hra 3-4 h2h proti tej istej osobe za 600eur s tym, ze mam uz okolo 300eur zahranych + mi dobieha akovka.

Preto som nic nehral zo zenskej vysky (tam dazd to viac nez vydatne zamiesa) a ani z ostepu (dazd nebude az taky problem ako vo vyske, ale radost z toho mnohi mat rozhodne nebudu). Pri 4x400 mokry kolik pri predavke, snad len Sifan bude rada na 10 000m, kedze dazd by mohol urobit zavod trochu znesiitelnejsim (ale zasa na druhej strane aj superkam, ktore budu odvaznejsie pri urcovani ostreho antiSifanHassanovskeho tempa). A na dnesnej 1500 sa uz, pochopitelne, urcite stopy unavy objavili (comu nepridala aj nutna strategia ist tempo v cele baliku v prvych kolach v snahe oslabit hlavnu superku v boji o pripadne zlato ... co skoro ani nemohlo fungovat pri forme Faith a nabitom programe Sifan).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.08.2021, 21:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cas na bilancovanie (predo mnou snad len ten maraton na livku (o polnoci) a ako som uz parkrat naznacil, na livku je to bieda zlozena z 3 casti - lokalne livko skoro neexistuje; livko na betku nie je na urovni, aku by som cakal (ani dnes nebol nikde moderny patboj napr., aj ked Cesi boli v hre o medaile pred poslednou disciplinou); celkovy stav LOH, zle zvolena strategia (bojacna (o ucet)) v uvode a nechut preradit na vyssi rychlostny stupen v zavere) ...

Prevlada sklamanie. Ono prejde tyzden, mozno dva, o budem to vnimat asi trochu lepsie, ale je jasne, ze ked clovek ocakava nieco a to sa ani zdaleka nenaplni, sklamanie na seba nenecha dlho cakat. A pritom nie som sklamany z pohladu tipovania ako takeho (co je mozno este bolestivejsie ... ked odhady su o nicom a clovek nevyhrava, tak je max. sklamany sam zo seba, prip. uzna, ze niektore veci boli jednoducho netipovatelne a chybou bolo sa do nich vobec pustat). Sklamany som v prvom rade z toho, co neovplyvnim (alebo len z velmi titernej casti). Aj cez upadajuci stavkarsky priemysel som zjavne naivne cakal, ze ponuka SK bude na trochu inej urovni. A ponuka bola na urovni len na tom Unibete, ktory sa fakt snazil (samozrejme, to je SK, kde by mi to nebrali ako na Doxxe (vsak Doxx opisoval vo velkom z Unibetu), takze je to myslene skor z pohladu kvality ponuky (mimo strelby, tam to malo svoje muchy).

Pred 5 rokmi boli na Pinne 1k limity na kurzy "kolem dvou". MB tazko mozem hodnotit - mne sa ich ponuka pacila najviac, ale to, ze som nemal dostojny ucet, resp. s tym druhym budu este velke problemy (dostat odtial peniaze) dojem dost kazi. T.... nieco nevypisoval vobec (pred 5 rokmi judo - mali aj top8 napr. a takych veci tam bolo neurekom), livka prakticky neexistovali (netvrdim, ze livko na Tipaci je nejaka velka vyhra, len je to zvlastne, vid napr. v discipline, kde maju svoje zastupenie), velmi malo tipov na vlastnych sportovcov (z hladiska specialov ... bolo ich velmi malo oproti inym olympiadam/sampionatom). Ochota na novom ucte na Doxxe/Fortune brat vklady priemernej vysky (toboz ked stranka, od ktorej kurzy brali, mali rovnaky kurz, v danom case, ako som u nich hral).

Strelba tipersky super, strategia fungovala, chyb bolo malo (napr. z hlavy Americanka v masivnom kurze v skeete?). Znova, nepridaval som vklady po tom, co vypisalo betko. Tam, kde som prilozil (Pinna), tam to zrovna nevyslo. Nejake smutne 2.miesta (Pupo v pistoli, Hansen v skeete, nejake cinske 2./3.miesta).

Plavanie, strategia fungovala (reagovat na vyvoj). Hlavna chyba neprilozenie na MacNeil na 100m motylik a nemoznost mat pod kontrolou vklady (mam tip a oblozit to - co plati aj o tej Schoenmaker, ktoru som sice nejako zahral za cca 700eur + nejake akovky, ale aj to by som mal rad za viac; pri inych tipoch to bolo este daleko horsie, vid Desplanches a top3 za 20eur (WTF?). Asi tam boli nejake chyby, ktore sa ale darilo napravat. Najviac asi mrzi snad jediny zmysluplny kombik LOH (dalsie sklamanie ... nebolo z coho robit kombiky v danych dnoch), kde malo plavanie svoju negativnu rolu. Potreboval som, aby vysiel, aby ma to nakoplo a nevysiel vylozene smolne, to treba povedat (asi je to jeden z mala "vyjebov" - okrem tohto kombika je to potom este Shericka Jackson na 200, tu tazko nieco prekona).

Atletika, kde dominuju skvele tipy uz pred startom (tzv. longshoty). Kde znova bol problem si stavit davno dopredu kvalitne kurzy (vsak mi vyslo vsetko, co mi Doxx zamietol - Lasitskene win, Adams top3, Schoenmaker win, Finke win na 1500, Desplanches top3). Kde som nezahral davno dopredu za viac taku Wlodarczyk (tip, ktory sa mi od zaciatku pacil). Aj z tej zenskej 200 sa dalo dostat viac, aj ked z pohladu inych veci to vyzera este ako uspech (toboz v kombinacii s enormne nestastnym momentom pri rozbehu). Samozrejme, netreba do hadzat na plecia len Doxxu - chybou je, ze ine SK nevypisovali nic a ked vypisali, tak ponuka bola tradicne uzka, zvacsa s mizernymi kurzami na umiestnenie.

Basket a strelci, kde mi vysla drviva vacsina, ale neboli k tomu naklonene ine veci. Ja strelcov solo hrat nikdy nebudem. A tu som mal nanajvys 4 zapasy denne, aj to vypisovane 2-6 hodin, takze prvy zapas kurzy dropnute, ked clovek cakal na tie zvysne. Ked su 4 zapasy, muselo by platit pravidlo par rokov dozadu - moznost dat na jeden tiket aj strelcov z toho isteho timu. Bez toho sa len malokedy dalo nieco extra vymysliet. Cize to presne zapada do celeho dojmu z LOH - tipovat viem, dostat z toho rozumne peniaze (tentokrat) nie.

Judo o nicom, co malo dopredu svoje objektivne dovody. Ked uz vysiel Tushishvili, tak nie uplne (a na livku som to nesledoval na mozny cashout pri pozitivnom priebehu vo finale) + bol hrany za male vklady (+ tu top3 na Fortune som ani len nestihol vsadit, resp. som to tu hodil skor, nez som to isiel zahrat).

Veslovanie/kanoistika v noci bolo prilis velke susto. Vcera som to vydrzal, nieco zarobil, ale znova nie nejako uspokojivo (vychadzalo to tak dobre, ze ten zisk je skoro smiesny). Vodny slalom a trestuhodne nevyuzite livko u Savseka.

Gymnastika 4/4 na livku, ale 2,5k vklady ako v Riu sa neopakovali (z dvoch hlavnych dovodov). To, ze fair kurz vyjde neznamena, ze ho treba hrat prematch (to je ten pohlad na zufaleho Dextera, ktory zahra na vysokorizikovu gymnastiku favorita za 1,8 - bez napadu, bez hodnoty doslova s vierou, ze sa nesmie nic "posr..." ... takyto typ tiperov/uvazovania SK miluju).

Duffy v triatlone je Cinanky v team sprinte na drahe (dansky madison muzov sa snad vo fakt dobrom kurze zahrat ani nedal, takze to sem nepatri) a dalsich par veci, ktore sa dali zahrat v dobrom kurze, len som ten moment nestihol, som na to zabudol, som to pretaktizoval apod.

A uzaviera to premakany tip na Cinu najviac zlatych medaili, ktory smeruje k uspechu, lenze ja som sa nejaky 3./4.den zlakol, dokonca dobre vyplatil (z 8 to islo behom par hodin na 20), aby som uz nikdy potom do cinskeho vlaku znova nenaskocil.

///

Dnes som len livkoval. Bez vacsej chuti ist do veci naplno. O mnohom vypoveda to, ked clovek tlaci nezahrany tip, aby nevysiel (Weber top3) a je to napokon najvacsi uspech dna, ked sa tak aj stalo.

Dalo sa zarobit omnoho viac na Hassan live (ale obava, ze pri vysokom tempe jej dojde 1-2 kola pred koncom bola prilis velka), nejake h2h live proti Vetterovi (zahral som ... otazkou je, ci by mi to Fortuna zobrala aj za viac ... faktom je, ze to nie je nieco, na com sa dalo zarobit extremne). Zensky maraton a skusal som prematch Salpeter, moju staru znamu (z Berlina a jej DSQ/ne-DSQ xD). Na livku tam potom nebola nejaka jasna prilezitost, najma ked sa silnejsia a menej hviezdna Kenanka pozerala stale na svoju krajanku, az mal clovek pocit, ze vyhrat by mala Kosgei a nie ona (bez ohladu na aktualnu formu/vykonnost). Zo stafiet som nieco okostoval, tradicne som si vybral nevhodnu h2h a tak z toho nic velke nebolo (aj cez dobry tip na Belgicko).

///

Trochu pozitivne na zaver.

Som rad, ze je to u konca. Neslo mi to (z pohladu ocakavania/dojmu/zisku) a som najma extremne unaveny. To je jediny dovod, preco sa netesim na bliziace sa ZOH v Cine. Vsetky casove pasma mi vyhovuju mimo tohto JV Azia/Australia.

Ano, dalsia Olympiada je tu za par mesiacov. Sice zimna, co na jednej strane je minimum prace navyse (skoro vsetko tipujem uplne bezne), ale zasa to ani nic nove neprinasa (toboz ked sme videli pri LOH, ze Olympiada nerovna sa lepsie limity, lepsie prilezitosti, specialy, vacsiu chut prijimat stavky atd.).

Onedlho dalsie mitingy DL (necele 2 tyzdne do DL Eugene). Svojim sposobom som rad, ze vypadli tie cinske zastavky, kedze mi aspon 10-dnovy oddych padne vhod (a priprava na DL je vzdy narocna, toboz ked to bude 5 mitingov v kratkom slede za sebou).

V blogu snad nastanu urcite zmeny + musim doriesit par problemov, ktore sa v poslednych dnoch vyvrbili (nie hned, par dni si rad dam pokoj od vsetkeho).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.08.2021, 15:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Som si trochu oddychol a tento vikend sa uz znova vratil do boja so SK (MotoGP/trochu cyklistiky ... vsetko livko, treba okamzite dodat). Pred chvilou som chytil kurz @101,0 na Bindera, ale podobne ako pri LOH som nechcel odpalit ucet a v Nike som to zbadal, zjavne, prilis neskoro (mali @100,0). Vcera v Q som raz hlupo nevyplatil (toboz ked som ten tip istil "spravne", ale len na vklad, takze rizika som si bol viac nez vedomy, aj ked som ho zjavne nedocenil) a raz som "musel" vyplacat - veduci zavodnik spadol (skor bol zostreleny Rodrigom), drzal som ho, dlho, ale potom rozbehol skvele kolo Fenati a vyplacal som Suzukiho na poslednu chvilu (preklopit to do Fenatiho som pri cashoute inej veci stihnut nemohol). Potom cyklisticky casovkovy trojboj (tak jedine, co ma pri cyklistike este ako-tak drzi ... mimo nejakych unikovych pokusov vo vytipovanych etapach), kde som sa Dansku mal zjavne vyhnut (ani som to povodne nemal v plane), v Polsku som sa pustil nasledne do podobneho dobrodruzstva s velmi nejasnou hodnotou (aj ked s planom, ktory sa nedal realizovat ... po 1.medzicase uz ponuku nikdy viacej neotvorili, ale vyslo to ... asi aby zostal vesmir v rovnovahe po neuspechu so SKA v Dansku). A Vuelta o nicom. H2h mozno boli zaujimave, ale primarne pocas Polska (kde som bol uviazany az do poslednych minut) a ked uz bol zaujimavy aj neskor, tak T.... robili psie kusy (klasicky vypisu zle meno, aby sa to bud "nedalo vsadit" a ked uz to clovek vsadi, tak mu to voidnu (aj vdaka chatu, ktory to musi hned prezradit a roztrubit). Tentokrat neislo o ziadnu velku sumu, ale ta "ochota" (bezhranicna ludska hlupost) nepriamo pomahat Tipsportu ma asi nikdy neprestane fascinovat.

///

Dalsi tyzden pokracuje Vuelta a nic neslubujem, ale je dost mozne, ze nieco malo napisem (dnes je placka, vobec ma to nezaujima ... pozriem si max. poslednych 5km). A dalsi tyzden, v sobotu, budeme mat na programe DL Eugene (resp. aj v piatok, co som zistil vcera, s vlozenymi zenskymi zavodmi na strednych/dlhych tratiach ... moja pozornost bude zamerana na sobotu, kedze ten piatok je vo hviezdach, nie su to moje oblubene discipliny, nie je tam ani jeden DL zavod, su to stredne/dlhe trate, ktore aj pod hlavickou DL maju 2-4 h2h => sobota je den D a mozno, fakt mozno sa tu nieco objavi v piatok, ale rozhodne kvoli tomu nebudem vstavat rano o 6 a nedockavo sa pozerat po ponuke (ktora, ako som pisal, sa vobec nemusi dostavit).

Urcite startovky sa pomaly objavuju, vid v sucasnosti 7 disciplin (ale dokopy je ich aj s tym zenskym piatkom s prehladom cez 20), pricom si nemyslim, ze ide o konecne startovky (aspon dufam, ze v guli nebude 6 mien, resp. som si skoro isty, ze nejake velke mena, ktore su v predbeznej startovke znie z roznych dovodov vypadnu).

https://eugene.diamondleague.com/program-results-eugene/

Takze casu na pripravu je este dost (toboz ked sa ma u nas v utorok ochladit + dlhe etapy na Vuelte => idealna kombinacia si k tomu sadnut a poctivo si to vsetko prejst). Par napadov mam, par strategii tiez, pravdou je, ze po LOH to bude pomerne divoke (z pohladu presunu, z pohladu unavy, z pohladu motivacie po (ne)uspechu, z pohladu nie tak rychleho povrchu, aj ked vieme, ze zrovna v Eugene boli na Trials tiez pozoruhodne casy, resp. sa tam za rok budu na vynovenom stadione konat MS a toto sluzi ako ostry test). A zaroven sa to bude miesit s tymi, co na LOH neboli, nech boli dovody akekolvek (od nezvladnutych Trials (McLeod), cez uzitie marihuany (Richardson) az po tzv. "odpad" - zberacov premii na mitingoch bez realnej sance na dobry cas (ktori naopak ziju z toho, ze napr. na Trials vo vybornych podmienkach ten dobry cas zabehli a aj kvoli tomu sa na vacsie mitingy typu DL dostanu, resp. si mozu zapytat solidne startovne).

Potom je tam praca s vysledkami na LOH (alias tam niekomu vnutorne hodiny neumoznovali podat odpovedajuci vykon, co je potencialne hodnotny clovek pre mitingy - jeho vykonnost je vyssia nez na LOH ukazal + snaha to ukazat svetu a naladit sa v zavere tejto sezony do tej dalsej, atleticky velmi nabitej). To by sa tykalo najviac technik, ktore v USA (nie zrovna prekvapivo) prilis nie su. Zaroven gulu si NBC vydupala, aby bola z naseho pohladu v noci, takze tam USA rozhodne nesklamalo. Okrem muzskej guli je tam aj muzsky trojskok (Claye? ... ono to bolo cielene, pred sezonou, na Christiana Taylora, ale tam velmi dobre vieme, co sa stalo (Achillovka), zenska vyska (Vashti Cunningham ... potencialne asi nejzaujimavejsie, aj ked pochybujem, ze konkurencia z Europy bude uplne spickova ... aj ked vplyvom toho, ze o rok budu v Eugene MS, tak ako sportovec by som si chcel zazavodit v danom dejisku, toboz ked je tu takato moznost) a tyc (ale Nageotte vyhrala aj v Tokiu a Morris s jej nekonecnou smolou sa zranila este v Q o nestastne zlomenu tyc).

Gro tak budu sprinty na 100/200 (dokopy 4, t.j. pobezia 100/200 zeny aj muzi). Nemyslim si, ze v dobe velkej neistoty to bude primarne o akovkach s kurzami 1,3-1,7. Asi nejake budu, ale prehanat to zrejme nebudem. Prilis mnoho strednych trati, dokonca aj z pohladu sobotneho hlavneho programu.

///

Ceny? Zostavaju tie olympijske. V podstate sa bavime o poslednom mesiaci pred standardnou prestavkou (nehodlam sa pustat do futbalov, tenisov a podobnych experimentov pocas "offseason" pred zaciatkom zimy).

Olympijske = 1920CZK/75EUR. Tie platili pre novych zaujemcov, ktori sa v blogu objavili, premierovo, az tesne pred LOH. Nechcel som u stalych/vernych odberatelov robit kvoli LOH nahle zmeny a v globale plati, ze som nechcel kvoli jednemu mesiacu horentne navysovat cenu, aby som ju potom vracal o uroven nizsie.

Olympiada mala sluzit ako predel. Velmi dlhu dobu som v blogu drzal nemennu cenu. Logicky, kazdym dalsim dnom bola nizsia a nizsia (z hladiska inflacie (hodnoty penazi), konkurencie, mojej osoby, ktora sa (snad xD) stale tipersky niekam posuva). Sucasna suma by mala rozhodne vydrzat celu zimu. Zaroven dobre viete, ze ja poctivo predlzujem clenstvo (toboz odvtedy, ked to mam konecne vsetko vo vlastnych rukach) => tentokrat to vychadza na plne 2 mesiace od konca DL po zaciatok zimy (stred septembra - stred novembra). Neviem presne, kedy to v zime uz zacina, ale takto mi to dava zmysel + je to lahke na predlzenie (menim len mesiac, nie den). Soelden bude rozhodne v dobe vakua a nejake pripravne veci/skoky taktiez, ale to este zdaleka nie je hlavna nabita sezona, takze to vsetko do seba idealne zapada.

Podobne ako na jar - moze sa pocas tych 2 mesiacov nieco objavit, takze kto ma predlzene clenstvo, ten ma drobny benefit tentokrat zaruceny (uz len kvoli Soeldenu, potencialne sa moze objavit nejaky dlhodoby tip na vitazstvo v SP? + nieco, co tipujem viac-menej len live).

Samozrejme, neda mi nespomenut, ze z dovodu ludskej hluposti sa kvalitne "free" veci stracaju a aj ked mi tie free veci v pohode stacili, tak po par zmenach bud prestali existovat, prestali existovat v povodnej podobe, resp. sa zmenili do podoby, ktora nesplna zakladne poziadavky, kvoli comu som ju vyuzival. 35eur na 3 mesiace je dost (tilastopaja), toboz ked sa z toho vyuzije len 1 mesiac a nieco. Toboz, ked si to clovek porovna s ESP na cely rok (do 30eur), s livkom na MotoGP na cely rok (okolo 20eur) a par dalsich veci, ktore vyuzivam.

Snad tychto 5 mitingov (6 dni ... okolo 100 zavodov dokopy) sa viac bude ponasat na tie 4 mitingy DL pred LOH nez na LOH samotnu. To je moje jedine zelanie (aj ked plati, ze sa v zavere sezony uz tazsie hladaju obrovske diery, je viac zranenych, znudenych, vypustajucich, skrecujucich (citaj "vyjebov") a zaroven stale platia pravidla o 6.pokuse.

Niekto sa moze popytat, ci nebudu vypisovat techniky pre DL mimo DL. To su techniky, ktore boli rozhadzane do mensich mitingov z Continental Tour, resp. tie discipliny, ktore sa tam mali odohrat, sa odohraju pod hlavickou zberu bodov do DL. Asi nie je moc o co stat (1-2 zavody na miting s pravidlami DL xD).

https://www.diamondleague.com/news/general/diamond-disciplines-reallocated-to-ensure-fair-qualification/

2 v Berne, 2 v Budapesti, 1 v Roverete.

///

Eugene 21.august (potencialne nieco 20.august)
Lausanne 26.august (vyska v meste 25.august ako standardny predkrm)
Pariz 28.august
Brusel 3.september
Zurich 8.-9.september (8. prvych 7 DL disciplin, 9. potom pocetny zvysok (25 oO)
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy