Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - září 2021

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.08.2021, 7:57 Předmět: UselessToo blog - září 2021
Pište tipy na sázení
Citovat

Tusil som, ze to bude posunute o 2 hodiny (kedze aj miting zacina 22h naseho casu, co je o presne 2h neskor nez byva obvykle), ale aj tak som si dal budik na 6:30 a potom si este 2krat dal taky pseudospanok, pricom techniky mi trochu usli (nic strasne sa nedeje).

https://ufile.io/ftstxgfa

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.08.2021, 8:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sice sa to Richterovi nepacilo, ale aj na jeho pocest: je to fakt hnus ... xD

Vypis ma vzdy 2 roviny na Tipsporte - samotna kvalita ponuka a potom ochota prijimat tikety/nedropovat z prvej + externy faktor, dmnti vsade naokolo. Dnes je to tzv. z 3z3 (slabucka ponuka, sadisticky bookie a dement, ktory to hned niekam hadze je tiez na scene podla poctu tiketov do 5 minut po vypisani niektorej z ponuk + ono to je mozno 4z3, kedze posun znamena, ze o 8h je to dostupnejsie nez napr. o 6:30/7, nebodaj niekedy v noci.

Zatial nemam moc tendenciu do toho zasahovat. Gulu som nestihol, aj ked niektore veci sa daju v pohode hrat aj teraz (ale to solo, co dropol znamy, to uz moc nie), vid preview. 100m je bez ultravysokych kurzov, 200m bez chyby (a este aj tych 1,4 Benjamin/Brown do akovky chytrak musel okamzite dropnut na 1,25 ... neviem, ci to je spartan, ale vyzera to tak). Trojskok, podla ocakavania, uplne o hovne, vyska bez vyraznej hodnoty, ale nieco sa 4F zahrat da (a aj to mi droplo, neviem ci na zaklade hodenia suboru sem, ale je to len detail, ci ma clovek 1,82 alebo 1,75 v akovke). Tyc tiez o nicom, ale tam predpoklad niecoho lepsieho prilis nebol a 1,25 Nageotte/Bradshaw je na tej najspodnejsej hranici v akomkolvek pomyslani na hranie (a aj to je nemozne mat v niecom lepsom, co dnes ale moc nehrozi). Chelimo okamzite dropnuty s Kiplimom, na 800 mi znamy dropol Aropa s Murphym, kym som sa rozpozeraval (aj ked pre mna hrat solo na 800 v tejto cenovej relacii je vzdy zlozite, psychologicky), skusit sa da McSweyn/Kipsang a Grijalva/Grant na Mile/2Miliach, ale to uz je take hladanie kvapky vody na vyprahnutej pusti.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.08.2021, 11:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70326156531&idb=1134185&hash=f7b60787&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ

Viac-menej jedina nadej na profit. Nepocital som dnes s kombikom, ponuka vylozene biedna, ale ked je tej biedy dost, dokaze sa zlepit aj nieco taketo.

Ja nehram jedine solidne solo. Zaroven nie som rad, ze ste nieco podropovali s tym, ze zeny vypisovali po jednom zavode (urcite hral Daniels a Hull niekto odtialto, kedze to bolo par tiketov, co vylucuje ine moznosti).

Faktom ale je, ze to dropuje zasa raz az nelogicky, co len podporuje teoriu, ze aj moj ucet je za zenitom vykonnosti (na strane druhej, su mitingy a dni, kde nedropuje nic a to aj po schvalovani a tu dropuje do minuty obsah 3-ako bez schvalovania).

Asi ani nie je co by som vypichol (min. voci preview). Jednoducho ziadne prekvapenie nenastalo, ani drobne. Chemutai ako dog, ked brala zlato na LOH? Znova, nic velke a hlavne som pisal, ze ta 6 je vyrovnana a kurzy tesne nad 2 nie su zasa az taky zazrak, toboz ked podmienky budu daleko lepsie nez v Tokiu (ziadna masivna vlhkost a idealne teploty pre dlhsie trate).

ShaCarri sa bali ako cert kriza a celkovo pocty h2h su napriec ponukou velmi podvyzivene (niektore mena absentuju, variacie chudobne ... vsetko hrane extremne na istotu, kde tiper je pritlaceny k muru, kde musi brat to, co je alebo nechat tak ... ja skor som nakloneny tomu "nechat tak").

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.08.2021, 0:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zvacsa po biednom mitingu DL musim cakat cca 2 hodiny, kym sa nepodareny den skonci a zacne sa novy, s novymi viziami, s cistou myslou a s perpektivou, ze sa o par dni "zahojim". A to je asi tak jedine pozitivum DL Eugene ... xD (koncom mitingu sa skoncil v nasom casovom pasme den)

Ani ma asi nestve, ze som v minuse (rychlo som to spocital na -400, pricom za celu stratu mozu az sola na Pinne (cez -700), kde som si nabehol na vsetko zle, co sa tam objavilo, s agresivnou strategiou nie blizkou mojmu naturelu po biednej ponuke v Tipaci, s nejakou tou smolou, s nejakym tym horsim rozhodnutim z dvoch moznosti, ktore mali rovnaku nazorovu oporu => ono to nemohlo byt take zle, ked som v lokalkach +300 cez vsetko, co sa dnes udialo), stve ma, ze som pri ojedinelom slabsom mitingu DL nestiahol so sebou aj tych podvodnikov na SportBreaku (parodicky a tragikomicky pribeh rozpisem v dalsich dnoch).

Co som hral na tej Pinne? V podstate hlavne 100 - slepu ulicku ShaCarri (to je presne to 50na50 rozhodnutie), pricom kurz rastol proti SAFP, takze som prehral este viac, nez som si povodne myslel (druha vec je, ze som na ShaCarri maly kurz ... to h2h teda hodnotim aj ako strategicku chybu, ale vyplynula aj z frustracie z ponuky Tipsportu, resp. z obavy, ze bude druha a je budem v minuse s tipom na jej vyhru). Vid preview - mohlo to byt "takove alebo makove", ale proti nej bola len Shericka s kurzom okolo 2,5. Takze suma sumarum sa neda povedat, ze som nieco vylozene posral, len ma tu a teraz neuspokojuje, ked vidim, ze som mal Americanku v h2h za 150 s kurzom nieco nad 2.

Muzi a nestihol som na Pinne kurzy na win Brommela/Bakera, takze som zahral h2h a la T...., len sola (oboch proti Kerleymu a De Grassemu). Cize suhra okolnosti, pricom zavod dopadol, ze Amici 3-4 a henti dvaja 1-2. Vysledok, kde sa nedalo vyhrat, dalo sa len umensit straty (= by sa situacii, keby som mal len tie jednoduche akovky z Tipaca).

Dokonca aj ked 100 zoberiem prec, som bol v pluse. Ale na Pinne som si nabehol aj do Clayea (biedny + posledny pokusom ho musel vytlacit z top3 (a nadeje) Scott. Stefanidi som zahral, rastol kurz, nedala zaklad. Vashti na win, aby v rozoskakovani uplne zabudla skakat a az trapne prehrala s Ukrajinkou. Vysla mi len Frerichs/Kiyeng, co sa mi pacilo, ale moc penazi som do toho nedal (s pocitom, ze bol asi aj lepsi kurz atd.).

Awotunde poslednym pokusom dal Hilla. Zrovna to h2h som potreboval, aby z gule bol pekny vysledok. Gula by mimo toho bola fajn - Romani dal Walsha, co som ale "prespal" a potom to nahanal na Fortune. Ked uz zdvihli kurz aj na Tipaci kvoli analyze neboraka (z 2,31 na 2,6), tak som nezahral solo, ale 2-ako prave s Hill/Awotunde (kedze h2h proti Otterdahlovi v tu dobu uz droplo). Vsade vylozene par detailov, ktore boli skoro vyhradne dnes proti mne, ako keby nestacilo, ze uz vybrat nieco z ponuky bolo umenie. Aby toho nebolo malo, Crouser hodil presne na cm 23,15, t.j. minimum potrebne do overu. Nehralo to nejako rozhodujucu ulohu, ale velmi trefne to dalo razitko za prapodivnym dnom/mitingom DL.

A este Ta Lou DNS. Na Fortune mali h2h Ta Lou/Kambundji. Obrovsky kurz na nieco, kde jedna vec hrala na a druha proti (vid preview - neveril som Kambundji v USA, ale zaroven som veril, ze bezat 200m po 100 nie je pre nu problem, naopak pre Ta Lou je to obrovske minus). Hral som to nejako uz prematch a po 100 som sa vybral zahrat nieco znova, zobrali mi to a bum, DNS. Aby toho nebolo malo, Mujinga nielenze bezala dobre, ona tu 200 celu vyhrala.

A potom vychadzali veci, ktore som nezahral solo (McSweyn) alebo sa hrat solo nedali, aby podpriemerne akovky (skoro nutne) boli zabite na poslednu chvilu (Hull, co nebol dobry tip, resp. tip, ktory nefungoval (ale podobny tip bol aj Daniels/Kambundji, takze ten horsi pocit suvisi len s tym, ze to bol last ale na 2 akovkach ... ze ked uz nieco vyslo, tak vlastne clovek zisti, ze nevyslo nic z coho by boli peniaze).

Na vsetko napisane je -400 famozny vysledok, tak sa to snazim vnimat. Zaroven medzi -400 a -100 nie je rozdiel z hladiska psychologie. Oboje je mala strata. Skor je smutne, kde sa prehralo/vyhralo, ale navrat KO Pinny sa niekedy uz musel znova objavit (v minulosti cokolvek, co som zahral na Pinne skoncilo tragicky ... to sa napr. v tejto sezone DL (ale aj na LOH pri atletike) dost zmenilo.

A to najlepsie ... priestor na napravu je blizko. Klasicky, je to cerstve, takze vsetko je zahalene negativizmom (na com preboha uz budem moct zarobit ... uz nikdy nebude na Tipsporte dobra ponuka ... zacala sa dalsia era KO tiketov na Pinne), co sa snad strati, ked zacnem v dalsich dnoch analyzovat startovku v Lausanne (26.8.), resp. v Parizi (28.8.).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.08.2021, 8:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
Vyska muzi:

Barshim OUT

Tamberi -

Ivanyuk -

Nedasekau -

Akimenko OUT

Gasch -

McEwen -

Rivera -

Protsenko -

Fassinotti OUT

Thomas IN

Resume: Malokto sa niekde od LOH objavil. Zaroven LOH dopadli „normalne“ - 3 najlepsi vyskari brali placku za velmi dobre vykony (vsetci traja 237).

Skakali len Protsenko (cez vikend prehral v Polsku so Sullivanom (vitaznych 223 vs 220 od Ukrajinca); zda sa, ze podmienky nic moc, ked vidim tie vykony napriec disciplinami) a Rivera (vyhral vcera v Leverkusene za peknych 227 … ale pozeram, ze skakal vlastne sam proti sebe, mimo neho tam totiz nikto schopny nebol a ked zacal na 209, uz nikto neskakal).

Problem je, ze to bude predkrm na namesti, pricom ked sa to deje v tyci pravidelne, tak si clovek dokaze odfiltrovat tieto specificke sutaze a najst si tam ludii, ktorym to vylozene sedi a naopak ktorym to rozhodne vyhovuje menej nez tradicny stadion. Pri vyske podobne data jednoducho nie su – je tam par malych mitingov, kam spicka viac-menej nechodi, takze ani nema podobnu skusenost a ak aj ma, tak jednorazovu, bez patricnej konkurencie.

Cize viac-menej len vieme, ze to moze dopadnut extremne inak, nez na LOH. Srsi z toho livko, svojim sposobom je skoda, ze bude relativne pekne (aj ked zrejme veternejsie nez vo stvrtok, co vyskarom zrovna dvakrat nepomoze) – so zlym pocasim by sa na pripadnom livku mohlo pracovat o trochu lepsie (kedze by sa skakalo menej, nez by prednastavene livko ocakavalo).

Historicky plati, ze tieto umelo vybudovane sektory na namesti/v centre miest su pruznejsie nez atleticka draha => vyhodu maju borci s pruzinou v nohach oproti sprinterom. Sprinteri ale zrovna chybaju (Starc ako hlavny predstavitel s ultrarychlym rozbehom … Tobe taktiez) a hlavny pruzinovy chlapec sucasnosti, na strane druhej. Podobne (JuVaughn Harrison).

Nieco mi hovori, ze by mohol byt fajn McEwen, ale to ma v sebe tolko uskali, ze si moc neviem predstavit zaujimavy h2h.

PS: Ked vidim, co sa stalo s vyskou (3 out, 1 in), zacinam mat obavu, ake cistky uvidim v inych disciplinach. Fassinotti nechyba ani trochu, ale Thomas nie je v nicom zlepsenie. Bez Akimenka a Barshima to straca sirku, ale zasa som pisal, ze zazraky necakam ani v povodnej verzii … mozno s mensim poctom mien bude viac h2h pre ten zvysok (pretoze vo vyske by 10+ h2h nebolo, aj keby startovalo 15 vyskarov).


Jeden event, specificke podmienky na namesti a napokon pomerne vyplienena startovka. Jedine, co ma na tom bavi je sirka ponuky, ta je fakt enormna (a rad si to vysvetlujem sposobom, ze snad zajtra to bude v podobnych instanciach aj pre zvysok mitingu). 14 h2h vo vyske pri 8-clennej startovke ... to je snad absolutny rekord.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.08.2021, 6:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/6l9sxrr0

Ponuka je sice relativne slusna z pohladu kvantity, ale chyba tomu kvalita. O to viac sa smejem ludom, ktori umelo hypuju zaver sezony ako nieco najlepsie ... Tipsportu sa podarilo vypisat toho vela, ale nic, kde by clovek si hovoril, ze ma velky kurz a dobru sancu na uspech. Pekne solo tam jednoducho nie je a uz sme v teritoriu, kde nas to tlaci hrat tazke h2h a zvacsa cez 9-clenne pole a teda akovky a teda nieco, kde sa moze aspon jedna cast lahko pokazit.

Stanek hodi cez 21,5 a je skor outsider, pretoze LOH. Kovacs prehra v 6.pokuse s Romanim a je drobny outsider. Ale velkeho outsidera, aby clovek niekde nasiel ... To by museli vypisovat niekoho ako LaFond s top4, co uz sa im nechcelo (s LaFond su tak sice 4 h2h, ale pri 9 v trojskoku ani jedna z nich nie je "wow").

Ostepari jasne daju dole Petersa a Peters je aj tak stale len mierny outsider, prip. hrany v rovine. V tyci bez kurzu niekde okolo 2,5 (mimo Duplantisa a obskurnych veci, kde ani ten Cormont sa proti Lisekovi zahrat neda, aj ked chvilku napad v hlave skrsol ...).

Takze asi najviac ma bavia undery - nie nejako, ze som uplne presvedceny, ze to vyjde (v trojskoku bude asi podpora vetra, co je desive), ale je to jeden z poolympijskych strategii.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.08.2021, 8:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70326720933&idb=1134185&hash=3557d35e&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70326721488&idb=1134185&hash=d3c3fcb2&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ

Zasa to bolo vsetko, len nie normalne. Znamemu neberu udajne nic, zamietaju jeden tiket za druhym. U mna paranormalne javy zacinali a koncili po vypise muzov, kde mi to pisalo zvlastnu hlasku (a kym som sa zobudil a odhlasil, tak kurzy boli zvacsa fuc). Fajn, aj tak tam bol @2,16 na Reaisa proti Youngovi, ale to mi zamietli a dropli na 1,9 (ale bez toho intermezza, kto vie, co by sa dialo).

K tomu obrovsky naval - zeny a skoro v jednom slede za nimi muzi + nieco som si za behu veci kontroloval a dohladaval, takze napor ohromny. Po Youngovi uz tikety brali, chvalabohu, ale pachut, aspon nejaka, pretrvava.

Kombiky povedia viac nez tisic slov - v nicom som sa, tradicne, neodchylil od preview, mozno Bokesu hram proti Pointet, ale to je velmi riskantny sposob uvazovania, ale kurz rastie, takze preco nie ... (dovod je, ze v Berne bezala Bokesa 200 po 400, snad medzitym bola tak polhodina).




UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.08.2021, 22:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zajtra nieco bude (mam spracovane techniky+sprinty, k strednym tratiam max. hodim link z letsrun), ale idealne je drzat ocakavania nizko. Neda sa povedat, ze sa jedna o pripravu na pol plynu, kedze taky pristup by ma z toho marazmu rozhodne nedostal, ale orezal som vsetky zbytocne veci, ktore sa dali. Druha rovina je, ze ani nebolo moc co analyzovat a rozoberat, kedze tych identickych disciplin s podobnymi startovkami je voci Lausanne neurekom.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.08.2021, 5:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/umalyct2
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.08.2021, 8:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70326964611&idb=1134185&hash=bc406152&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ

Muzske behy jedna velka bieda. Zahral som len Lyles proti Brownovi (nepaci sa mi to, ale je to ten "hlupy" tip, kde niekto je outsider proti niekomu inemu, pritom ho naposledy pomerne jasne porazil (9 stotin je relativne dost). A Parchment/Levy, ale kvoli Dejvovi to z rastu naopak spadlo (ono to zacalo stupat z 2,31 na 2,6, ale 2,6 mi aj tak nezobrali a teraz je 1,96, takze vylozene radost s takymi hlupakmi zdielat ponuku).

Dnes zaroven plati zasada - co nebolo dropnute, tak bolo dropnute kombikom (minule to prakticky nedropovalo). Nie je tam moc materialu, kde si poviem, hmm, toto musim hrat bez ohladu na to, co sa stalo pred 2 dnami. Suvisi to s tym, ze startovky su rovnake a T.... tendencne bude vypisovat "Lausanne" a vyhybat sa novym menam.

Z technik sa mi paci snad len trojskok a v preview spominani Bocchi a Pereira. Bral by som aj h2h proti Amikom, resp. vyssie kurzy proti Scottovi, ale mam smolu. Je to zradne, uz len kvoli 9 na starte, zaroven sice nestabilny Frantik, ale doma a x dalsich moznych problemov, ktore som popisoval (silny vietor, mozny dazd atd.). Je to ale viac do kombi a do 2-ako za drobigz nez cokolvek viac.

Zo zenskych behov jedine vacsie solo - Bol proti Felix, vid preview. Neverim Felix a zaroven som si bol isty, ze ju vypisu ako favoritku. Nie ako prvu favoritku (kedze prehrala s Paulino na LOH), ale ako favoritku rozhodne. Mozno som viac chcel Sadu Williams proti Felix, kedze z Bol mam urcite obavy, ale za ten povodny kurz sa nedalo odolat. Potom nejake veci so Sadou, Paulino/Felix apod.

400m H a aj napriek kurzu som mal problem oblozit nasu proti Tkachuk. A to z dovodu 1.drahy a jej stylu behu (rozbieha rychlo a bojim sa, ze jej budu chybat sily v zavere). Hram aj dalsie h2h proti Tkachuk, co smrdi problemom (ze Tkachuk bola len na 1 zavod mimo a zrazu bude spat, ale skusit sa to asi musi). Inak mozno Woodruff proti tym dvom, ale dovera v Panamcanku, ked uz je favoritka a pri tych kurzoch stale pod 2 nie je najvacsia (je rozdiel 2,31 a 1,9 v tychto h2h, kde ide po stopach posledneho vzajomneho suboja, kde "outsider" uspel).

100 a skusam Morrison. Znova je to skor ako material, kedze neviem presne, kde sa pri nej nachadzam, ci Budapest nebolo nahodne europske vzplanutie apod. DAS vypisana dobre (ziadne vacsie kurzy na nu a ani proti) a zvysok o nicom (toboz ked vypisu SAFP, ktora nebezi).

3000m bez Niyonsaby s h2h, kde sa da lahko spalit (su to vytrhnute suboje so vzajomnych stretnuti - Kanadanka s Cranny niekde v USA, Can s Taye z olympijskej 5000, Kenanky boli 1-2 v Dohe na DL a Worku/McColgan z 5000 v Oslo. Takze pomerne divocina. Hratelna je Kanadanka Debues-Stafford a Taye, ale nie je to uplne ono.

A zenske prekazky? Bavi ma, ze Tapper/Amusan su favoritky, ale uz ma nebavi, ze najvyssi kurz pri vypise bol 2,2. Teraz na tom trochu pracuju rozne existencie, takze proti Tapper s Anderson je 2,31 (uz lepsie), ale zazrak to nie je. Mam aj Anderson proti Amusan a mozno este lepsie je Anderson/Clemons, kedze 1,82 vs 2,03 nie je velky rozdiel (a mal by to byt lahsi h2h).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 30.08.2021, 14:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Konecne trochu oddychu. Vikend bol fakt nabity vsetkym moznym a popri atletike bolo viac nez zlozite plne sa venovat MotoGP, F1, Vuelte, MS v cyklokrose, letnemu biatlonu (nikde sa nedarilo, resp. ani nebola vylozena prilezitost na vacsi zarobok) a ja neviem comu este. Najhorsie je, ked po takom vikende ma clovek pocit, ze keby si vybral futbal (a hranie proti poharovym ucastnikom), dopadol by lepsie ... xD

DL Paris bola z pohladu pocitov na tom dost podobne ako Lausanne. Sice bol plus, pretoze aby som bol minus, ked drviva vacsina veci vychadzala, to by ma uz odvazali na psychiatru (toboz po Lausanne ... uz sa to v minulosti stalo, ked som napr. hral SAFP v Stanforde po domacich Trials v 2019 a asi by som nasiel aj dalsie podobne extremy), ale po Lausanne a minuse nad 1k by clovek cakal lepsi vysledok. Ano, hral som po Lausanne opatrne a zaroven tu bola po Lausanne opravnena obava z moznych zrazok a taktiez silneho vetra. Zrazky sa nedostavili a futbalovy stadion znacnu cast vetra zo severu pochytal => podmienky boli o dost lepsie nez v Lausanne (pocitova teplota tak neklesala + bolo o par stupnov teplejsie aj z hladiska objektivnej teploty, nielen tej subjektivnej).

Z Lausanne suviselo to, ze som sa 1, nepustal do tvorivych tipov a 2, nehral znova tie iste tipy, ktore ma v Lausanne sklamali. Tie ale v Parizi vysli (napr. Kerley/Bednarek ... a celkovo techniky, napr. zensku vysku).

Nevysiel mi hlavny tip, jedine solo. Znova je v tom dost smoly, kedze aj v preview som proti Allyson Felix uprednostnoval Sadu Williams. Ta ale s Felix nebola vypisana, tzv. o ciarku (bola tam Bol a McLeod, pricom McLeod bola vypisana v rovine s Williams). Pritom 400, ten zvysok, vysiel skvele, ale ja som bol v mode "nebudem do toho tlacit tolko penazi", takze som hral len par zakladnych akoviek, zvacsa bez schvalovania a aj nejako bez snahy o kurzy 10+ v nich (neveril som si, ze mi vsetko bude vychadzat). Lenze ono vychadzalo - tie h2h kurzy zo 400 vysli uplne vsetky (Sada/McLeod ... Bol/McLeod ... Hayes/Kaczmarek ... Paulino/Felix apod.), k tomu na 100 Morrison proti Svajciarkam (a to som proti Del Ponte nehral vobec), Woodruff/Tkachuk (a la "safe" h2h s tym, ze aj ked Tkachuk v Lausanne bola mimo z akychkolvek dovodov, Woodruff by ju mala dat aj ked zabehne dobre, co sa aj stalo) a muzske/zenske prekazky. Zrovna prekazky vysli skvele (co sa stane malokedy), len ponuka nedodala vylozene masivne kurzy a zaroven, co zabolelo este viac, zenska 8 bola len 6, pricom absencia Jamajcanky mi to cele rozbila (vediet to, volim Visser, tzv. 3.volbu v hrani proti Amusan/Tapper).

Do technik som sa nehrnul, pritom vysli velmi dobre (spominana Perkovic, ktorej na LOH nesedel rychly kruh, sa vratila vitazne, prekvapko Pudenz v poli porazenych; Mondo 2krat po sebe neprehrava a kedze boli o dost lepsie podmienky, tak ani tomu nic nebranilo; po interview s Renaudom som bol nastaveny tak, ze chcem nieco proti nemu hrat (co bolo limitovane poslednymi vykonmi), ale do roviny s Obienom sa mi tiez moc nechcelo (znova ta predpoved, inak by som do nejakej akovky asi hodil); ostep asi nic (znamy mi len hovoril, ze tam bola zasa ta blbost na livku, kde nie su schopni pobrat, ze po 3 pokusoch sa pred 9. a 10. sutaz konci (Mialeshka) ... a udajne celkovo bolo livko fajn, co som nevyuzil, kedze som riesil Q Moto2 a dalsich x veci; trojskok som hral a sklamal, najma Bocchi, co malo aj svoj efekt aj na kombik + ono to islo tzv. predcasne vyplatit v zarodku, ked Frantik skocil solidne a Bocchi sa trapil, lenze to som bol na betku a sme zasa u toho prelinania disciplin, uctov a dalsich x veci)).

Plus su tam prave tie veci, na ktorych som hladal zadrhely, prip. sa obaval, ze jednoducho nevyjdu (ako nevysli v Lausanne). Kinyamal na 800, proti Fallovi na 200 s Talianom Desalu, na 3000 som zahral (aj ked nic strasne to napokon neznamenalo) najhorsi tip mitingu, Debues-Stafford s Cranny (a pritom nehral ten 2.tip, ktory sa ukazal byt vyborny - Etiopcanku Taye). Chcel som hrat proti Scottovi v trojskoku a ten skoncil viac-menej posledny (ktokolvek relevantny ho porazil, dokonca aj ten Bocchi), ale bez kurzov z toho mam, pochopitelne, velke kulove.

Suma sumarum, na vysledky sa stazovat v Parizi fakt nemozem a prave preto ta vnutorna nespokojnost - spojena s ponukou, s vlastnym nastavenim, urcita nepriazen osudu ohladom DNS ... vymackat sa z toho malo viac a prave tu a teraz by to padlo vhod, kedze sa vylozene nedari, skoro to vyznieva ako trest za ruhanie, ze to islo este nedavno tak hladko a bud bol pocit, ze to tak musi ist neustale alebo sa tie veci hrali na pol plynu (z roznych dovodov, najma "uctovych"). Toto je taka facka, ze "ani ja" nevyhravam na pockanie a ze vyhravat peniaze nie je zasa az take jednoduche, ako sa to moze v urcitych momentoch zdat (cim netvrdim, ze je to zasa az tak strasne zlozite, ked sa to robi dobre a nastavenie odpoveda moznostiam).

Zaroven tieto 3 mitingy ukazali, ze stale je tym najdolezitejsim ponuka a "rozumnost" samotnych vysledkov. Stale clovek pracuje s tym, co je a potom uz je na nejakom vnutornom nastaveni, ci berie aj nieco horsie, prip. ci sa dokaze dokonca nadchnut niecim priemernym a brat to za nadpriemerne. K tomu faktor "nedropovania" kurzov a moznosti opakovane hrat to iste v dalsich a dalsich akovkach a naopak okamzite dropovanie po prvom zahrani (bez schvalovania) a nechut to hrat v danom kurze, ktory uz nic "navyse" neposkytuje. A vsetko dokopy sa musi stretnut, aby z toho mitingu bol nadstandardny vysledok.

///

Pred Bruselom (3.9.) zajtra este Rovereto, kde sa par mien (predbezne ohlasenych v Bruseli) ukaze, najma Shericka Jackson (u ktorej ani nie je problem, ze bezi 100, ale ze vobec bezi, kedze som sa tesil, ze si konecne par dni oddychne)). V Roverete pokracuje nahradzanie technik z cinskych zrusenych mitingov, znova to pripadlo na zensky ostep (zostava podobne tej z Bernu, kde boli Cesky 1-2). Vyzera to, ze v Taliansku bude malo vetra, teploty okolo 20, polooblacno, v podhori Dolomitov asi to najlepsie, co vobec mohlo byt.

Aj Brusel vyzera byt predbezne OK - teploty na Belgicko fajn, zrazky ziadne, silnejsi vietor, ale zasa sa bavime o velkom (aj futbalovom) stadione, solidne krytom, takze nieco na sposob Pariza nez Lausanne.

Zatial nie je kompletna startovka (len ohlasene hviezdy, pricom mnohe sa neobjavili na poslednych mitingoch) + Rovereto, takze zmysel bude mat priprava aj tak az od stredy.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.09.2021, 14:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Startovka je/bola trochu skryta, ale uz sa k nej dostal. Rano som bol trochu prekvapeny tym, ze vidim vypisanu nejaku atletiku a potom zistujem, ze ten "disk v parku" nie je den pred hlavnym programom, ale dokonca hned 2 => dnes.

Rychlo som to preletel (zeny zacinaju o 16h, muzi o 17:30) a nieco vylozene "wow" som tam neobjavil. Plati, ze pri zenach sme mali disk pred par dnami v Parizi, kde boli solidne podmienky a vysledky pokryli vsetku moznu hodnotu, ktoru prichystali LOH (Perkovic/Pudenz + solidna domaca Robert-Michon). Zvysok sa drzal vo svojich standardnych mantineloch - vylozene nesklamal a ani neprekvapil.

Nove tvare su len Tolj a Lawrence, obidve premiera po LOH. Proti Lawrence by som aj isiel, ale vo finale LOH zasa az tak daleko nahadzala a za vyssi kurz tam mame na vyber s Tolj (ale 2,2 nie je zrovna vyssi kurz, takze som mal napisat "outsider") a Vitu. Ani jedno nevnimam ako "must bet" + je tam livko, od ktoreho moc necakam, ale tak je dostupne a uvidime, co sa podari "schvalit". Rovina je potom s Caballero - ano s tou Caballero, ktora je mimo a v takom pripade je nemozne hrat "proti niekomu" takuto osobu s kurzom pod 2.

Celo je potom zoradene uz podla Pariza, pricom to bol 1.miting po LOH, elitna trojka ma podobne kvality a stale tu mame hlupe pravidlo o 6.pokuse, ktore znemoznuje sa pustat do podobneho suboja. To, ze vypisali kurzy na umiestnenie je sice pekne, ale dobre viete, ake marze na tom T.... ma a ked tam nie je zjavna myslienkova chyba (co vtedy ponuka prilezitost, toboz ked sa drzia pri zemi ako napr. naposledy pri zenskych prekazkach, kde by nieco podobne bolo vitane, dokonca aj s ich 30-50% marzou), tak je to ako rozbehnut sa hlavou proti muru.

Muzi? Ti sice mali taktiez DL po LOH, ale bola to ta pseudoDL v Budapesti, ktora kompenzovala zrusenie mitingov v Cine. Takze sa tam hviezdy uplne nehrnuli - chybal Stahl, Gudzius, Dacres. Zaroven zasa plati, ze v Budapesti vyhral Okoye a drhuy bol Weisshaidinger - ani jeden v startovke v Bruseli nefiguruje.

Obaja Svedi mali cez vikend domaci sampionat (1-2 z Tokia) a nerad by som robil zavery z toho, ze Pettersson hodil o 4m menej nez Stahl. Uz sa mi to v minulosti nevyplatilo. Nieco podobne plati pri nazerani na Dacresa. Stale hovorim, ze v nom je hodnota, ale negativny zazitok z tejto sezony ma drzi v uzadi. Zaroven plati, ze tam uz nie je nieco a la Jasinski/Dacres za 2,88, co clovek musel hrat, nech mal akekolvek pochybnosti o jeho vykone po presune do Europy. Teraz mame podobne kurzy s niekym ako Gudzius, co je o stupen vyssi level s tym, ze Dacres naposledy zasa sklamal (Q LOH). Na Jasinskeho teda tiez nemam dobre spomienky, kedze aj ked v tom Stockholme Dacres nehodil to, co som ocakaval, tak to stale mohlo stacit, keby Jasinski zasa neodhadzal sutaz trochu nad svoje moznosti. Ako viete, za 2 dni v Madarsku uz Dacres 65m prehodil ... (a tym aj Jasinskeho, pricom to, co hodil Jasinski v Madarsku by nestacilo na vykon, ktory hodil Dacres vo Svedsku => len sa mi potvrdilo, ze to v Stockholme bol minimalne drobny pech).

Gudzius 1.start po LOH, Cech bol v Budapesti a uplne neziaril (a nevyhral nie z dovodu pravidla o 6.pokuse ... jednoducho hodil menej nez jeho superi), Stahl je favorit, ale pravidlo ... V zavere pola dvaja "domaci" - Milanov uplne a traged Wright sa v Belgicku mota posledny mesiac po roznych mikrodiskarskych mitingoch. Nie je to ziadna slava. Ono sa asi da hrat 1,7 Milanov/Wright, ale ... mozete vidiet, ze uz je k tomu analyza, co presne odpoveda tomu, ako ten h2h popisujem. Obaja sa stretli, dokonca opakovane, Milanov ho opakovane porazil a ja by som to hral niekam do akovky, ale nejako nemam moc s cim. Rozmyslal som aj nad @2,88 Milanov/Ortega, ale asi si to necham az na livko. Predsa len, bude to v parku, neviem ako to tam presne bude vyzerat, pocasie solidne, vietor proti, nie uplny vanok, ale ani ziaden uragan. Teoreticky by to mohlo lietat pomerne daleko, ale zasa pojde o "exhibiciu", nie uplne standardny zavod na stadione. Samozrejme, vacsina je zvyknuta trenovat niekde na poli, k comu sa to v niecom bude priblizovat.

Tolko k bruselskemu disku.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.09.2021, 7:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/u32yqrdk

PS: Zasa tam maju chybu - namiesto Laury De Witte vypisali Lisanne (takze sa tomu vyhnite/cakajte, aj ked som doporucoval hrat proti nej ...

Zamietaju mi tikety na oboch uctoch, takze asi s vlastnym hranim som zjavne skoncil (skor nez som vobec zacal).

Neda sa povedat, ze ponuka je zazracna, ale dalo by sa nieco vybrat. Samozrejme, to nieco podropovalo stylom - nezoberieme ti to a dropneme si kurz ... (a plus nejaka konkurencia pri jasnych veciach apod.)

Ja asi nemam nemam moc k tomu co dodavat. Britky na 800, Lendore/Sacoor, Shericka s Mbomou, proti Mechaalovi (Kipsang/Hoare), Simbine/Bromell? (ale je to nasilu, kedze clovek by chcel lepsi kurz), Fall s Browningom/Cissem je prilis primitivne a smrdi to KO (bez nejakeho ultrasuperkurzu), prekazky snad len s niecim ako Cunningham/Zagre, co proti domacej je tak na pouzitie do 1-2 akoviek (u mna uz do ziadnej), Kipkemboi na 5000, Levchenko/Demidik, Broeders/Vloon, Morgunov/Lightfoot (vsetky 3 su ale bez valnej hodnoty) ...

Nemam zrovna naladu na nejake extra pozitivne reakcie (keby aspon Nike opisalo poriadne ponuku ...).

PS: https://www.T.....sk/tiket?idu=-70327671713&idb=1134185&hash=17fcce1d&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ

Napokon to zobrali, neviem, ci sa smiat alebo plakat, ale tak je to tu ...

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.09.2021, 21:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Skvely miting, keby ... vysla Shericka (alebo som sa pre ten tip nenadchol, na Pinne nestupal tak kurz atd.), Laura nebola Lisanne a po vypise muzov mi nezamietali jeden tiket za druhym.

Takto je to, samozrejme, tragicky miting, kedze na Pinne Shericka solo za skoro 450 + skoro vsade v akovkach. Nebol to zamer, jednoducho sa to tak stalo a to viac to bije do oci, ked som nemohol hrat ine veci solo (a ani akovku nejaku poriadnu na Lendorea/proti Mechaalovi/Worku DNS apod. Zenska 400/800 prakticky ideal (keby bola za masivny kurz Laus/Saalberg ... ideal z hladiska odhadu urcite), muzska 400 taktiez, 100m H mi nepodrezalo haluz, podobne ani 5000 zien. 1500 muzi super a mozno trochu mila (kde tie tipy ale boli desne bez napadu, takze to smrdelo, ze jedna to neda ... co by ale bol ten najmensi problem). 200 (Shericka) a fakt len drobne muzska 100 (zasa som skusal ist proti prudu a nefungovalo to, trochu ako 100 v Eugene). Aj techniky vyzerali dobre, minimalne pokym sa Demidik nerozhodla po 3.pokuse na 188 skocit na 1. dobru 192. Caceres marny, ale tie h2h prematch ma moc neoslnili - mal sa asi hrat Samaai solo, ale nejako sa to dalo naklikat aj live.

Kvoli 200 (ani nie Shericke, pretoze ta zabehla to, co mala ... teoria pracovala s tym, ze Mboma nezabehne to, co v Tokiu/Nairobi) je to smutne. Ani nema cenu sa zrovna za toto bicovat - keby boli okolnosti normalne, tak aj s laskou pre Shericku som aspon niekde okolo nuly, to je fakt. Tie ale normalne neboli a stale ... nevyjde mi ten tip, ktory potrebujem, aby vysiel (ked uz sa dostane do polohy, ze to stoji a pada na nom).

///

Chut na Zurich je znova hlboko pod hodnotou cohokolvek (asi tak na urovni absolutnej nuly). Jeden uder sa da rozchodit, po druhom to chce uz pevnu volu a po tretom, nebodaj stvrtom uz tu bolest musis milovat, inak sa zotrvanie v boji neda vysvetlit a ani pochopit. Mna ta "bolest" ale netesi, nesposobuje mi radost, neuzivam si ju.

Ako bonus sa este nadriem, zaroven vidim, ze mnoho veci funguje, vyjde, ale na konci dna som v minuse (alebo v malom pluse v Parizi). O akejkovek spokojnosti nemoze byt reci, 4 mitingy po sebe.

///

A uplne najlepsie na tom je, ze na Tipaci nebrali tikety, jednu dobu, ani na novych uctoch (znamy mi potvrdil). Proti tomu neexistuje realna obrana, zrazu nie som panom situacie a nahoda rozhoduje o uspechu a neuspechu.

Fakt sa tesim na 10.9., ked toto tlacenie DL pred sebou skonci, ja sa vratim do modu "vikend s MotoGP" (a F1/BSBK/WSBK apod.), blog pojde na par tyzdnov stranou, zacne NFL (len divak a fanusik Ravens) a vratim sa v dobrom rozmare na zimu.

PS: Napokon sa objavila jedna akovka bez Shericky a potvrdilo sa, ze 1, ano, mohol to byt prijemny miting a 2, nieco vo mne je, ked Shericka je na nejakych -800 a ja som aj tak na nule aj s tymi problemami, ktore na T.... boli (takze fakt obdoba mitingu v Eugene)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.09.2021, 7:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
Co sa tyka samotneho finale DL, tak je rozdelene do 2 dni. Prvy den je kompletne na namesti a svojim sposobom ma sluzit ako spojenie prijemneho s uzitocnym.

Prijemne = obzvlastnit niektore sutaze a priblizit ich beznemu divakovi/okoloiducemu. Uzitocne = odlahcit hlavny program na stadione, aby sa to do tych 3 hodin podarilo natlacit.

5000m je vylozene o odlahceni. Najdlhsie discipliny na drahe, kde zbavit sa ich = ziskat 30 minut. Takze kvoli nim postavili v meste drahu o dlzke 560m, s tromi klopenymi zakrutami. Bizar. Jednoznacne suhlasim s tym, ze experimenty na namesti/blizsie k ludom, preco nie, dokonca pri tyci/vyska/dialke/guli mi to uplne neprekaza ani pri finale DL (aj ked to nepodporujem). Ale aby atleti boli pokusnymi kralikmi vo finale DL, t.j. ti najlepsi z celej sezony, to mi pride krajne nestastne. Nekvalifikovali sa do finale behmi na klopenej umelovybudovanej drahe, so zvlastnou dlzkou a logicky s uplne inym zavodenim, nez na ktore su celozivotne zvyknuti. Clovek sa nemoze cudovat, ze ti, co sa kvalifikovali aj na 1500 (Katir/J.Ingebrigtsen) 5000m za takychto podmienok nepobezia.

Samozrejme, tym sa dostavam aj k faktoru „kombinacie“ viacerych disciplin. Kedysi bolo finale DL o 2 poslednych mitingoch, kde na jednom sa isla polovica (a la zenska 100/400, aby prave bolo mozne kombinovat 100/200, resp. 200/400 pre atletov, ktori su natolko dobri/usilovni, ze sa pocas sezony dokazali kvalikovat na viacerych tratiach). Teraz v dvoch dnoch bezat 1500/5000 nie je ziaden med, toboz ked tou prvou disciplinou je dlhsia 5000 (ano, sme na konci sezony, vsetci su uz znacne unaveni). Bezat v jednom dni 100/200, 200/400, 800/1500, 1500/3000m SC je bud zlozite alebo viac-menej nemozne.

Vysledkom je, ze polia netrpia len na zranenia a predcasne ukoncene sezony, ale aj na tento neduh nemoznosti kombinovat viacero disciplin. Aky ma zmysel bezat 2 discipliny? Pri druhej proti sviezejsim atletom nie je ziadna sanca na vyhru a finale DL je primarne o vyhre, mozno o 2./3.mieste (slusne financne ohodnotenie), zvysok rozhodne nie je lakadlom pre elitnych atletov.

Bojim sa, kam to bude DL tlacit v dalsich rokoch. Snad, naozaj snad, uz pravidlo 6.pokusu nikdy neuvidime (tlak zo strany atletov je znacny). To zaroven neznamena, ze ho nenahradi este nieco stupidnejsie. Zaroven je vidiet, ze chut vymyslat nove nezmysly (skracovat sutaze/“lakat“ mladych a rozne ine pseudovysvetlenia) je nekonecna => slapat po dlhych tratiach, to nie je novinka, slapat po technikach taktiez nie a napr. aj ta 200 bola uz vyradena z kalendara DL (pre udajnu nizku atraktivitu), takze o rok, mozno o 2 uvidime spolocnu 100/200/400, kde na striedacku budu 4 zeny a 4 muzi zaroven bojovat o vitazstvo (aby sa usetril jeden beh … podobny princip ako v technikach o pocte 6 … kde to zuzia takisto na 4).

///

Pocasie? Streda vyzera v pohode, stvrtok vyzeral horsie. Zatial su predpovedane nejake zrazky (a aj na vecerne hodiny), ale napr. vcera to so stvrtkom vyzeralo este daleko horsie. Takze asi tak …





1.den:

Gula zeny + muzi:

https://skolimowska.domtel-sport.pl/?seria=0&runda=3&konkurencja=Kkula&dzien=2021-09-05&impreza=6

Radsej som to zhrnul hned v uvode, aby som sa nemusel opakovat pri kazdej discipline. Nema zmysel sa pri kazdej preflaknutej discipline snazit pisat 50 riadkov.

Ak nam atraktivitu neznicila DL, tak miting z kategorie Continental Gold v Polsku (Mekka technik) tomu vyrazne dopomohol. Poliaci zaroven aplikovali velmi podobny koncept ako na DL, ked chceli dat priestor svojim zenam a muzom – mensie polia, top kvalita a sutaz prebiehajuca zaroven u oboch pohlavi. Z toho vyplyva, ze ani nie je moc dovod pochybovat o tom, ci vacsi pocet (a dlhsie pauzy medzi pokusmi) sutaziacich niekomu vyhovuje, niekomu neprekaza a niekomu vyrazne ovplyvnuje konecny vykon (a tym aj vysledok).

Zaroven je rozdiel, keby nam co-to odhalila DL (ale s debilnym pravidlom) a Chorzow, kde maju vsetci 6 pokusov zarucenych, vyhrava ta (ten), ktora vrhne gulou najdalej + ako som pisal, sutaz mala rovnaky princip ako bude mat pri finale DL. Pravdou je, ze gula bola oddelena (kedze v muzoch chceli pocetnejsie pole a taketo striedanie by bolo neunosne = tykalo sa to len ostepu a kladiva).

Z pohladu zien – gula (v Cine maju sampionku, takze sa mala konat na oboch miestnych zrusenych mitingoch) bola prelozena do Bernu, resp. Budapeste. Ako som pisal, kto chcel byt vo finale DL, potreboval po LOH byt aktivny a kto aktivny nebol, tak nemohol mat dost bodov, toboz pri fakte, ze vo finale je v technikach len 6 miest.

Najviac profitovat zo zmeny bude Ewen, ktorej nesedil 6.pokus ani v najmensom. Dongmo je najlepsia guliarka, ale Ewen je vyrovnanejsia, ma formu a nic by ju nemalo limitovat (cim myslim pravidlo v prvom rade). Ale … boli 1-2 v Polsku. Ealey je nieco a la „prva alebo posledna“, v tejto sezone velmi nevyrovnana a asi by zrovna jej sedelo, keby zavod bol ovplyvneny dazdom (co vieme, ze nebude). Roos je dalsia vyrovnana guliarka, aj ked s nabitym programom (najprv domaci sampionat v jeden vikend, dalsi vikend tradicny suboj Finska a Svedska s nazvom Finnkampen). Thomas-Dodd to nejde, Dubitskaya tiez horsie nez tie 3 (+ jedina vylozene variancna Ealey).

Pre zaujimavost – Bern vs Budapest (v Madarsku sa vrhalo dalej) – Thomas-Dodd posun o 28cm, Dubitskaya 31cm, Roos 20cm, Ewen 54cm. Len Ealey sa ako jedina zhorsila, dokonca vyrazne. Takze ano, ked vsetky startuju skoro vsade a chyba tomu prvok chaosu … zaroven v Berne bolo 11 a v Budapesti dokonca 12 guliarok (cize 6+6 nebude novum, snad len v tom, ze nemusia riesit nejaky zaistovak, aby sa dostali do top8).

https://skolimowska.domtel-sport.pl/?seria=0&runda=3&konkurencja=Mkula&dzien=2021-09-05&impreza=6

Muzi? V Polsku bola absolutne top zostava. Napriek tomu niekto z top6 DL chybal. Zane Weir mal totiz v ten isty den domaci miting v Padove, kde si vrhol dokonca PB.

Mame tu top6 z Lausanne, pricom jediny uskok od realneho poradia bol prepadak Kovacsa (po presune z USA mu to nesadlo). V Polsku uz zasa 2. za Crouserom. Samozrejme, mohlo by to trochu zamotat 21,63 Weira z Padovy, ale silnejsi by mal byt h2h z Lausanne, kde ho porazili vsetci (aj balkanske duo Sinancevic/Mihaljevic).

Zaver = vysledky odpovedaju realite, takze je to ten akovkovy material s vierou, ze namestie nebude mat ziaden extravelky vplyv (ale toto je predkrm, kde vlastne ani nebude moc z coho robit akovky, takze spalenie prilis prekazat nebude).

///


Dialka muzi + zeny:

V muzoch je to ten ocakavany odpad + Montler, kedze elita je zranena (Gayle/Tentoglou/Echevarria). Mame tu teda top4 z nedavneho Bruselu, spominaneho Montlera a ako pridavok Jusku (xD). K tomu Ehammer ako domaca divoka karta.

Paradoxne je Ehammer 2. najvacsi favorit. Teraz pozeram, ze Montler musel este, pre istotu, skocit na spominanych Finnkampen 824, takze ani nejaky solidny kurz do akovky, zda sa, prilis nehrozi.

Juska skakal v Roverete, takze je nejako porovnany s McCarterom, Gfoehlerom, Samaaiom. U Samaaia si dobre pamatam, ze vzdy sa rad objavoval na eventoch Golden Roof, co bola prave snaha priblizit atletiku do centier miest.

A zeny, tiez pomerne prevarena zostava s tym, ze Mihambo od LOH neskakala (co je pomerne rarita pri mierne prevarenosti startoviek a toho, co som spominal). Ale Mihambo je najlepsia dialkarka, zaroven brala zlato na LOH, so slusnym vykonom, tu ma istotu 6 pokusov, ziaden podradne pravidlo.

V Lausanne „vyhrala“ Sagnia. Svedka ma formu, zaroven vo Finnkampen neletela az tak daleko. Viem, ze Bekh ma bohate skusenosti z mestskych dialok, Mironchyk tiez nejake a zvysok zrejme aspon nieco takisto, ale Bekh by mala v tomto smere dominovat. Ta sa trochu rehabilitovala v Padove (670) po biede v Lausanne. Ano, stale mam v hlave jej zatejpovanu nohu z LOH (a tiez 5 preslapov v Osle, ked som ju hral), ale tak co narobim …

Takze Samaai, Bekh, Sagnia? O nejakom hrani proti asi nemoze byt moc rec ...

///


Vyska zeny:

Obvykla 6. 3 o vyhru, pricom po LOH si na mitingoch DL rozdelili spravodlivo po 1 triumfe (najprv Latitskene, potom McDermott a naposledy v Bruseli Mahuchikh).

Komu sadne vyska na namesti nevedno. Mam taky pocit, ze McDermott. Vietor nejaky bude, ale nic extra, avsak na namesti aj „nic extra“ moze mat svoj vplyv. Inak umely sektor ma zvacsa priaznivy efekt na vykon, takze skor ocakavam, ze to bude velmi kvalitna sutaz (toboz ked pole ma svoju zakladnu kvalitu, nizky pocet => bude to mat tempo, co vykonom len prospieva).

///


5000m zeny a muzi:

Ako som spominal – toto nebude normalny zavod na 5000m.


V zenach mimo Cranny (co som spominal, ze dala prednost mili, trochu prekvapivo) mame prakticky tie iste mena ako v Bruseli (nejake chybaju, kedze toto je finale pre 10 najlepsich). V startovke aj Worku (ta mrcha, ktora bola DNS a obrala ma tym o peniaze).

Van Buskirk by mala byt vodicka, pridavky Cranny/Worku mimo top11 z Bruselu a chybaju Monson/McColgan/Klosterhalfen.

Muzi? Bez top borcov z 1500 schopnych bezat viac nez obstojne aj dlhsie trate (Jakob, McSweyn, Katir), rovnako ako bez ugandskeho dua. Celkovo plati, ze z finale LOH na 5000 su tu len 2 (4. Kimeli a 11. Butchart). Etiopska elita sa v poslednom case musi rozhodnut, ktorej trati davaju prednost (a ti najlepsi si vybrali 10 000m), kenska kvalifikacia je zasa tak zlozita (Nairobi), ze na sampionat zvacsa postupia uplne neznami zavodnici a ako som spominal, borci z 1500 dali prednost 1500.

Tu mame zapletku, ale komplikuje to to prostredie, ktore som popisal. Ako som spominal, Etiopcania na LOH isli 10 000m, pricom plati, ze Kejelcha sa vzdy profiloval skor ako specialista na 3000m. Kejelcha po neuspechu na LOH (az 8.miesto) zaroveni kde nebezal – ani na 2 miliach v USA (kde sa dlhodobo pripravuje).

Som zvedavy, co spravia v Kejelchom, ktory vyhral 3000m v skvelom case v Osle, aby o necely mesiac nezvladol zaver 10 000m na LOH. Ja mu verim, ale do nejakych rovin s Baregom sa pustat nebudem (potrebujem, aby ho kvoli 10 000m (Barega vyhral) podcenili.


1, vypisuju to zasa raz hodinu
2, vypisuju umiestnenie daleko pred h2h => blbci zacnu dropovat umiestnenia, cim pomozu bookies neurobit chybu pri h2h (uplna klasika od neandertalcov)
3, a dalsia klasika, ceskoslovensky opis kurzov (blbci to dropnu a slovenska verzia opise sracka kurz ...)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.09.2021, 8:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Z dneska vyplyva, ze ...

1, nedava zmysel cakat na cokolvek (forma vypisu, kde v technikach su najprv kurzy na umiestnenie a niekedy potom (ta doba je rozna) sa objavia h2h
2, a to aj z dovodu, ze opis na slovenskom Tipsporte je oneskoreny
3, techniky nie su vypisovane v kratkom casovom bloku, co sa zajtra mozno trochu zmeni (kedze tych disciplin bude obrovske mnozstvo a keby dnesne tempo bolo aj zajtra, tak to nestihnu vypisat ani do 19h

...

Dnes som sa na ponuku pozrel o cca 7h (boli vypisana muzska gula a zenska vyska => nuda, podla ocakavania). Cakal som skoro hodinu, potom ma to omrzelo (a pozrel sa znova o cca 8:30).

Udajne Montler bol dropnuty skor, nez sa objavil na slovenskom Tipsporte (2,85->2,25), v pripade Ewen sa dobry kurz objavil aj na SVK. Toto boli zaujimave sutaze. Ewen za 4,0 by som hral.

Cakanie na h2h sa neoplati, o com svedci aj Ehammer. Kurzy na top2/top3 su lepsie nez akekolvek h2h, kedze jedine h2h, kde je dog, je s Randazzom (2,44).

Inak hram Niyonsabu (s oboma, aj ked uz trochu dropnute kurzy oproti vypisu), Kejelcha uz bol dropnuty (velmi rychlo) s Aregawim a za 1,96 to nie je na solo (niekam som to hodil do akoviek). Do akoviek potom rozne veci a la Montler top2, Ewen top2, Ehammer/Gfoehler, Ewen/Dubitskaya, Bekh/Sawyers, Mihambo/Spanovic ...

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70328216286&idb=1134185&hash=a9373893&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70328215629&idb=1134185&hash=fe250c8c&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ

Nejako takto ...

PS: Nike ma povodne kurzy na Ehammera/Kejelchu napr., Fortuna ma zasa o dost lepsie kurzy v dialke zien na moje h2h (co som si vsimol az teraz).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.09.2021, 6:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/r4x9tynn

(spravat sa normalne k ponuke, poprosim xD ... (ked sa objavia behy))

Inak techniky uplne peklo a o to viac ma mrzi vcerajsia Ewen (ked je to "najlepsie" niekde na urovni Bradshaw/Stefanidi, LaFond/Minenko alebo Weisshaidinger/Pettersson s kurzami okolo 1,6-1,7, tak amen-tma). Asi sa niekde da nieco vymyslat, ale bavit sa o 1, chybe alebo 2, dovere v niekoho ako tomu bolo vcera s Ewen a viac-menej aj nejakych guliarov apod., nemozno.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.09.2021, 8:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70328330604&idb=1134185&hash=1687f65f&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ

Dnes zasa strategia od Tipsportu - berieme sice vsetko, ale okamzite dropujeme kurzy (aspon ta prva faza z open do nejakej novej dropnutej verzie). V muzoch by som asi chcel mat za viac Reaisa (ale zasa spomeinky na Lausanne) a asi celkovo proti Makwalovi na 200, inak to v behoch nebola ziadna velka slava (oproti napr. Fortune, kde som sa snazil naklikat nejake akovky, ktore su mi schopni skor zobrat). Zeny naopak, Tipac fajn, ale pada to rychlo a prave cez hranie tiketov.

Kombik, nemam k tomu viac co dodat (oproti preview).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.09.2021, 0:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tazky dvojden to bol (jedna priprava, ranne cakanie na ponuku, ktora sa skoro vzdy natiahne na cely den, ked sa k tomu prida Pinna a dnes ako bonus ultrapomaly Unibet, odkial sa tipy na Pinne objavuju po urcitej uprave a dalsi den to iste, len este nabitejsie, intenzivnejsie ... pricom 1.den bolo nejake livko a po nom nutnost dorobit behy v ramci pripravy na 2.den).

Ale to, ze je to narocne, je v poriadku, ked sa dostavi zasluzena odmena. A ta sa dostavila, chvalabohu. Dobre viete, ze vzdy to budem komentovat stylom, ze to mohlo byt lepsie a toto bolo zbytocne a toto nebolo dobre a tu DSQ jedneho ... A vzdy je svojim sposobom barometrom kombik. Nie inak tomu bolo tentokrat. Pri pohlade na kombik je vidiet vsetko podstatne - ze to bol dobry miting, ze veci zvacsa vychadzali, ale zasa to nebol ten miting, kde nebol ani jeden vyjeb (Joseph), ani jeden prazvlastny zavod od blaznivej existencie (Hall) a kde by sa vsetko v ten spravny cas spojilo (vid napr. znamy sa snazil podat tesne predo mnou kombik, ktory mu zamietli a dropy kurzy ... a ja som si ani nevsimol, ze tam mam niektore kurzy dropnute ... napr. za 1,55 by som snad tu Bradshaw ani do kombiku nehodil).

Ale rozhodne prevazuju pozitivne emocie. A, vyhral som slusne peniaze, co je na konci dna to, co automaticky ohodnoti moje snazenie (a viac-menej vzdy). B, dojem je dobry, kedze tam boli konecne!! aj tesne veci v moj prospech (Sada, Cherry z hlavy, ale aj mozno par dalsich, kde sa to neda hodnotit ako stastie, ale ako absencia tej echt smoly s vypusteniami v zavere apod.). Ano, boli tam spominane "wtf" momenty typu DSQ (pricom mam v zivej pamati, ze ake prehmaty sa na minulych DL ludia vracali na start sposobom, ze sa vlastne nic nestalo) alebo Hall, ktora sa snad zblaznila - ani priamo nenasledovala vodicku a ani sa nedrzala s balikom - bola vo vzduchoprazdne a isla cely zavod "za svoje", co je na 1500 z pozicie "outsiderky" (ked bezali Hassan s Kipyegon) na facku. Videl som vselico, ale toto patri do vykladnej skrine cirej naivity, nebodaj az zrejmej hluposti. Na strane druhej, toto neboli hlavne tipy - ano, obidva mali vyjst, mam 4/5 kombik, vyjde jedna akovka, vyjde druha akovka a mam dalsich 2,5k (pricom Joseph by biedneho Robertsa zdolal a Hall s normalne odbehnutym zavodom zrejme tiez, aj ked tam je urcite viac pochybnosti nez u Jasona).

Na druhej strane plati, ze ani jeden tip nebol nieco extra. Nudny tip z 1500, kde Fortuna mala lepsie (pravdou je, ze aj tam vysiel len jeden z 2 alternativ), ale T.... to vypisoval cisto a la mila z Bruselu (co som spominal aj v preview - Embaye bude favoritka len cisto na zaklade jedneho zavodu, kedze polia boli prakticky identicke). Nudny tip = nema to extra kurz (hrame favorita), je to o viere, ze to bude vyzerat nejako podobne ako naposledy a ze ked zavodnicka A dala zavodnicku B 3krat za sebou v kratkom casovom okne, tak by mohla aj 4krat a kurz okolo 1,7 do akovky/kombika nie je najhorsi. Ale nie je tam ziadna pridana hodnota, ze jedna by mala byt o nieco lepsia, druha o nieco horsia z roznych pricin ...

Techniky ... na prvy pohlad tam nebolo nic a la Ewen zo vcera (ktoru som za tych @4,0 nemal, takze sa bavime o hypotetickej rovine, ze vypisali to, dalo sa to zahrat, malo to myslienku a napokon aj dobru realizaciu). Tie veci z kombika boli trochu nasilu, ale tak dovody som rozpisal na uvod preview. Nasilu chapane tak, ze ked som robil preview, tak som nemal nejaky napad, predstavu, kde by SK mohla urobit zavaznu chybu. A potom som rano videl ponuku a ta predstava sa zhmotnila do krutej reality = dobre vypisanej ponuky. Ako ale cas plynul a do hry vstupili urciti jedinci, tak boli schopni dobre vypisanu ponuku (z pohladu SK) dotvorit do urovne "zaujimava". Znova, drzal som sa len preview (co prizvukujem, ze malokedy vymyslam a ked vymyslam, nie je to k prospechu veci). Napr. Ogrodnikova proti 2 favoritkam bola @2,79 hned z rana. To ma vobec nebavilo, kedze u Ogrodnikovej clovek moze cakat v podstate vsetko a Nemke a ani Polke som nemal dovod extra doverovat. Samozrejme, chybalo mi tam nieco navyse, aby som to viac smeroval proti Polke (nez proti Nemke ... co som robil aj na livku, takze ziadna slava), ale pointa je, ze z 2,79 to vystupalo na 3,77 a drzalo to v tejto podobe az do startu zavodu.

Trojskok a kurzy proti Scottovi. Rano to bolo nieco ako 2,0-2,16 proti nemu na Pereiru/Bocchiho. To je dobre vypisane, kedze nie je mozne hrat na Scotta (je stale favorit) a nie je mozne hrat proti nemu, pretoze tomu chyba kurz + som pisal, ze pri druhom starte by sa mohol zlepsit. Co sa dialo? Kurzy zacali na tych dvoch rast, najma na Pereiru (co je este lepie nez na Taliana). Zrazu bolo z nicoho nic 2,6 a ja som z tipu, ktory som povodne nezamyslal hrat, nieco skusil (bez odvahy, takze ziadne solo, ale nejake 2-ako s podobne vysokym kurzom za mensi ciastku).

To iste vyska a Nedasekauom. Kym bol ako 3.favorit s kurzom 4,5 na win, tak som isiel hned dalej. Potom si to pozeram znova, kurz na win isiel vyssie a s Lovettom (kde som mal dobry dovod hrat proti nemu = od LOH nezavodil, co ma dobehlo v 1.dni s Kejelchom/Mihambo ... jedno zo zakladnych pravidiel som porusil, pricom Kejelcha este fajn, ale Mihambo bola fakt zbytocna nadpraca z mojej strany).

Toto a livko. Ale kto mohol vediet, ze na Fortune budu prvykrat livkovat aj techniky. Ja nie. Druha rovina bola v tom, ze Fortuna vypisovala hala-bala a ked nieco dobre zacalo svietit, bolo treba z toho pozliepat akovku. Takto mi odpalil Rakusan v disku 2-3 akovky (pretoze bol vypisany medzi prvymi). Na Fortune som takto od rana (kedze T.... to dnes natahoval a dal priestor k realizacii, najma v behoch, aj Fortune) klikal akovky. Nazbieralo sa ich ale 20, vyslo 6 (pricom Ta Lou DNS => void, co bol stavebny kamen prakticky 3/4 akoviek - tam bolo dost jedno, ci kurz 1,7 alebo dropnuty 1,5, vsetko bolo dobre v h2h DAS a Ta Lou ... zial, stalo sa to, co som trochu predpovedal (aj ked som si to nezelal) - Ta Lou nebola OK, 100 slabucka a po takej 100 nemalo zmysel pokusat stastie na 200 (presne ako v Eugene, kde ta 100 este bola ako-tak zvladnuta/zakamuflovana).

Mrzi snad len zly vyber h2h proti Gilesovi (som doveru zveril do ruk Tuku a uspel Murphy), slabsie vyuzitie Petruccianiho (nehral som solo po skusenosti z Lausanne s jeho osobou) a zaroven jeho partak Reais 2-ako nedoviedol k zdarnemu koncu (ale bol este niekde, takze uplne na nule z toho tipu nie som, ale ked vyjde kurz 2,5+ a mam svoje dovody ho hrat, tak spokojnostou srsim len zriedka), vymyslanie v jednej akovke (kde som snad hral Woodruff proti Ryzhykovej, co aj zle znie, nie este aby som to kamkolvek daval ... pritom stacilo sa drzat jednoduchej linie - proti Russell a ak prva volba bola Woodruff, tak vyuzit ine (napr. Tkachuk, kedze Ryzhykovu som mal na Fortune). Samozrejme, snaha bola nehrat tie, ktore boli v Chorzowe, ale zasa to bola 2.volba a hrat kvalitu proti kvalite za 1,84 nedava zmysel bez ohladu na nejake polahcujuce okolnosti. Na druhej akovke spominana Hall, tam sa s tym nedalo nic robit. Moc vela akoviek sa hrat nedalo, kedze hranim kurzy padali (brali, ale dropovali si podla toho kurzy ... co je asi lepsia varianta, ale nie idealna). Chybalo mi mozno vyuzitie tych vacsich kurzov v nejakej vacsej akovke - ja som mal ten kombik, ale nic medzi priemernymi akovkami s kurzom 8-12 a kombikom = akovky s kurzom 20+ (bud z vacsich kurzov nejake 3-ako alebo standardne kurzy 6/7-ako). Problem bol aj v tom, ze proti De Grasseovi som nemohol dat 2-ako na Tipsporte a na Fortune (kde to ide) boli kurzy hlboko pod 2. Na solo to tiez nebolo (na solo za 100eur+), kedze 2,03 a 2,11, to je siva zona + po skusenostiach so 100 v Lausanne a s podobnym kurzom na Shericku Jackson proti Mbome.

Na Fortune ma mimo Hall zarezal spominany Weisshaidlinger (ja som nemal v plane hrat jeho ... mal som v plane hrat solidny kurz proti Petterssenovi, nech to z toho stredu pola bude ktokolvek ... ano, bolo logicke, ze to bude bud Rakusan alebo v krajnom pripade Jamajcan), ciastocne Bradshaw, obrovsky Bromell s Bakerom (co je usmevne, ked si niekto precita preview ... lenze preview je o situacie bez kurzov a ked sa objavi 1,82-1,82 na Americanov, tak zrazu clovek musi dat do uzadia teoriu o 2.starte v Europe a zlepsenie Bakera). To je presne to iste ako na 400m h2h Cherry-Kirani. 1,82 na Fortune a ja som spominal v preview, ze pod 1,5 nehram, ale ocakavam tu zonu 1,6-1,7 (kvoli horsiemu casu v Polsku) a napokon 1,82 a do akoviek to musim davat prakticky automaticky - si chyteny, vies o tom, ale nebranis sa tomu, len sa nechas volne unasat vzniknutou situaciou. Cakal som problemy, problemy nastali, Cherrymu chybala energia, ale aspon mu nechybalo srdce, kedze mat istotu ucasti na MS na 400 u atleta z USA, to ma cenu zlata (Kirani nic podobne riesit nemusi).

A potom taka klasika ... ze pacil sa mi Weber, ale prave som nedostal to popostrcenie, aby som ho hral (kurzy nenarastli alebo som si to nevsimol). Naopak som skusal Perkovic, kedze 3,5 (inde mensi kurz) a je dog proti Allman (ked ju naposledy dala, vykonom). A to napriek tomu, ze v preview pisem, ze rada je na Allman, podobne ako vo vyske - ked su 3 vyrovnane, vitazstva maju tendenciu sa pravidelne striedat od jednej k druhej (toboz ked su tam urcite nuancie, ktore ciastocne vnimam a ciastocne som v pozicii divaka - vid Vetter stazujuci sa na povrch, pricom po zavode povie, ze povrch bol pred 3 rokmi vyborny, ale odvtedy ho asi vymenili, kedze dobry tentokrat fakt nebol ... az do takejto hlbky sa netlacim a ani v buducnosti to nebude cielom).

///

Takze som velmi rad, ze koncim pozitivne, mozno nie uplne na vrchole (nesplnil som ciel o velkom peknom vitaznom kombiku), ale po tych 4 mitingoch po LOH bol toto plnohodnotny navrat tam, kam fakt patrim (a pritom nemam pocit, ze som robil nieco extra (mimo toho, ze to zabralo more casu) ... mozno prave preto, ze som sa nesnazil tolko vymyslat, co ale suviselo s istotou, ze je tu viac zavodov, takze aj bez tejto snahy si nieco malo vyberiem.

PS: Predlzene mate vsetci o tie 2 mesiace. Ako som pisal, mozno tu odo mna nebude ani ciarka az do Soeldenu, mozno tu nieco spisem len tak z pasie, ked k tomu bude vhodna prilezitost. Nieco ucelene ale rozhodne mozete cakat az od nastupu zimy, ako uz byva u mna zvykom.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.09.2021, 10:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Fortuna/Nike

Vcera mi znamy oznamil, ze na Fortune maju gulu zo Zahrebu. Isiel som rychlo pozriet (ked som zbadal spravu, cca 15 minut pred startom) a mal pravdu. Uz som nic nevymyslal, ale bolo to urcitym popostrcenim, aby som si aspon trochu presiel startovku kvoli dnesku (s vedomim, ze ked bola gula, mohlo by byt aj nieco viac).

Preco to Fortuna vypisuje, to netusim (je to velky miting a asi ma Fortuna v Chorvatsku nejake biznisove podhubie; velky miting neobstoji, kedze mimo Zlatu tretru nemali ziaden miting z Continental Tour Gold a biznisovo to tiez nejako nesedi, kedze Fortuna nemala ani nedavne Polsko - v Polsku su tie prepojenia este vacsie, miting rovnakej kvality s lepsou startovkou a nic).

Samozrejme, ma to charakter honenia stats (keby som bol Dexter), ale kedze tu sa ziadne tipy nikam nepridavaju, berte to skor ako bonus (vsak uz som vo "free" dvojmesacnom pasme).

///

Takze najviac sa mi paci Okoye/Pettersson. Na Fortune som to napokon dropol, v Nike kurz drzi (klasika). Ono aj @2,2 je stale fajn, ale 2,67 (Nike este tie kurzy ma tendenciu trochu povysovat - z 2,6 je 2,67 apod.) to nie je ... Okoye vyhral tu doplnkovu DL v Budapesti, Sved, ako som pisal aj minule (zial, Rakusan to pokaslal) trochu stagnuje po LOH (a da sa mu cudovat, ked ziskal striebro?) a aj keby nic ine, Okoye ho v tej Budapesti v priamom suboji jasne zdolal (takze aj pre porovnavacov jasna volba xD).

Hrat sa asi da aj ten over na Stahla (68,31), aj ked to mi Fortuna nezobrala (posledny pokus hrat Okoyeho, mozno to este niekde zahram). Do zvysku disku sa netlacim, kedze je tam 5 zo 6 z finale DL (asi najlepsie obsadena disciplina vobec).

Na 100m sa da skusit Bracy (proti Bromellovi, mozno aj Bakerovi). Najvacsim minusom je jeho start v Berline - ani nie tak kvoli casu, ktory zabehol (vybornych 9,95), ale viac kvoli unave (medzi mitingami len 2 dni, Bracy toho bezal po LOH viac nez dost). Do akovky, preco nie, ale na solo to u mna nie je.

Nieco podobne 110m H a Levy. @2,6 proti Allenovi je prilis, vsak v Zurichu mali rovnaky cas a pred 2 dnami v Berline vyhral Allen o stotinku. Takze rovnaky program a prakticky identicke vykony - 2,6 je trochu moc. Parchment favorit aj po neuspechu v Zurichu ... neviem, pride mi to prilis primitivne hrat proti nemu, aj ked Levy za @2,2 moze byt slusna volba.

Renner/Horvat ... aj ja som prevahal kurz na Fortune a zahral az v Nike (skoro @4,0). Najma hra kurzu u dvoch "miestnych" atletov, ktori obaja pred par rokmi platili za velke talenty muzskej tyce, ale ani jeden ten talent prilis nerozvinul (sa stale motaju pod 5,50). Je to 50na50, mozno Horvat ma drobnu edge (je to Chorvat, Renner Slovinec), ale na papieri fakt len drobnu.

Na 400m sa mi pacia tipy proti Dylanovi Borlee, ktory od LOH nezavodil (a teda ani doma v Bruseli). Na LOH sa v rozbehu 4x400m zranil a ja nejako ocakavam, ze to dnes nebude ziadna slava. V globale asi trochu nechapem, co v Zahrebe robi (ci citi fakt formu a za ten mesiac sa dal dohromady ... potom je fakt zvlastne, ze nebol schopny bezat doma v Bruseli, co je 11 dni dozadu ... a ak nebol v Bruseli dostatocne OK, po 11 dnoch je natolko OK, aby isiel do Zahrebu ... a kvoli comu? Startovne? Body do rankingu (to asi skor)? Zahrat sa da Janezic/Scotti, ale je to tesnotka s tym, ze Janezic je o kusok lepsi a ked zdolal Taliana v Taliansku, tak doma na Balkane by to mal potvrdit (ale ta rezerva nie je z najvacsich).

Trojskok, kde som chvilu uvazoval o Salminen (prot LaFond), ale napokon ten kurz nie je az tak "must", aby som sa pustal do tipu, ktory je o pomerne velkej konstrukcii. Zaroven plati, ze LaFond na mensich mitingoch predviedla dobre vykony (co bol trochu dovod verit Salminen po 3 preslapoch z Lausanne ... tiez je zatial viac otestovana z mensich mitingov nez z DL). Podobne som rozmyslal nad Kozak/Clemmons, ale mimo kurzu mi tam nieco chybalo (v Zurichu sa bezali celkovo velmi dobre casy, vid vitazny od Amusan, takze 12,90 vyzera pekne, ale inde by to bolo nad 13 ... Clemmons nebeha dobre, ale pod 13 chodi pravidelne ... takze paci sa mi kurz, ale nejako neverim, ze to vyjde, aj ked su to prekazky ...).

Disk/ostep zien zatial chybaju (a nejako som stratil trpezlivost cakat na nieco, co sa vobec nemusi objavit), to iste dlhsie behy (800m muzi, specialna 2000 zien (Niyonsaba) a 3000m SC muzi).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy