Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 9. kolo

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 21.09.2021, 2:04 Předmět: 1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 9. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 9. kolo


Ceske Budejovice - Karvina 18 1.87 3.52 3.81 25.09. 16:00
Chytrý a odvážný výkon ČB v Plzni málem přinesl body, ten kluk tmavé pleti na hrotu, moc se mi líbil, má rychlost i techniku, je silový, vysoký, ten v ČB moc dlouho nebude, i hlava mu pracuje dobře bych řekl. Toto ale bude úplně jiný druh utkání, tady ČB budou muset tvořit, protože ten kdo přijede hrát chytře a betonovat, tak bude Karviná. A co z toho bude? Vychází mi under a remíza, finální tip zveřejním později.


FK Pardubice - Plzen 18 5.30 3.83 1.59 25.09. 16:00
Sledování minulého zápasu Plzně, no stále stejné jako přes kopírák, když s papírově horším týmem. Buší, buší, drží míč, celkem slušně kombinujou, šance si vytváří, ale proměnit v 1. poločasu je problém. A soupeř urputně brání a čeká na vhodné brejky, a že jich ČB měly, opravdu dost. A pak když teče do bot, tak nějakým zázrakem Plzeň ještě přidá, slabý soupeř se ještě více stáhne do defenzívy, a zápas otočí. Naprosto stejný průběh čekám s Pardubkama, ač venku to má Plzeň slabší než doma. Ale co z toho vymyslet za tip? To je rébus, ono to smrdí i třeba prohrou Plzně, i když aktuální forma Pardubic není dobrá.


Ostrava - Bohemians 18 1.60 4.00 4.89 25.09. 16:00
A tak jsem těm Klokanům věřil, a vedli, ale pak bum bum bum bum bum a konec. Ale což, derby hodit za hlavu, tam mohli jen získat, ne ztratit, a soustředit se na další zápas. A venku jim to letos docela jde. Je tady jeden problém, vzájemné zápasy na Baníku, ta je v posledních letech jasně pro Baník + aktuální forma Baníku. Hledat hodnotnou sázku, velice těžké, spíš to vidím na under a hubenou výhru Baníku, bude to myslím docela boj a řež.


Zlin - Sparta Prague 18 5.20 3.82 1.60 25.09. 19:00
Je vidět, jak do formy a sil Sparty promluvil jeden zápas poháru, však Sparta hraje z českých klubů ten prestižnější pohár, tedy je o co hrát. Logicky pak ty síly chybí, a k tomu dva velmi těžké zápasy. Tento týden má Sparta pauzu v pohárech, tedy se může trochu více zaměřit na ligu a sebrat tři body ve Zlíně, kde jí to poslední roky docela i jde. Tedy tímto směrem budu směřovat tip.
Nesprávne zadaný tip.


Jablonec - Liberec 18 1.83 3.44 4.16 26.09. 16:00
Někdy přátelské, někdy nelítostné a urputné severočeské derby je tady. Popravdě, když jsem viděl druhý poločas zápasu Liberec - Bolka (měl jsem tip na Liberec) to co spáchal Skalách podle mě dost smrdělo. Copak tohle udělá obránce při vědomí a když vedou? Ano, domácí hráč měl šanci, ale tu mohl chytit golman nebo by to prostě nedal, ale takhle velmi okatě strčit hráče s jasným vědomým žluté/červené karty. Následná penalta mi přišla také taková, skočím sem, dej to sem. A pak, že by Bolka nějak urputně bránila remízu, to mi také nepřišlo. Toť můj postřeh, myslím si, že Liberec tu výhru prostě potřeboval a nějak uhrál. Ano zlepšení tam pod Kozlem je, ale souhra stále dost pokulhává. A myslíte, že to bude stačit na Jablonec, kterej také potřebuje body do tabulky? Vypsané asi vše dobře a těžko tipovatelný zápas, ale třeba něco přidám později, třeba směrem ke kartám, páč to bude řež očekávám, také počasí tomu fotbalu moc nepřidá.


Mlada Boleslav - Slovacko 18 1.98 3.55 3.44 26.09. 16:00
No, Bolku jsem shrnul v podstatě výše, teď jsou doma, přijede Morava, Bolka bude chtít naplno bodovat, je otázka co předvede soupeř, který si pěkně zastřílel v minulém moravském derby. Já mám o tipu celkem jasno, opět věřím střelecké potenci domácích doma a čekam, že i hosté dají góly, třeba něco podobného jako byl zápas s Olmíkem, to by bylo fajn.
Nesprávne zadaný tip.


Teplice - Sigma Olomouc 18 3.22 3.54 2.06 26.09. 16:00
Tepláky na tu bídu, jsou pořád v kontaku s dalšími bídnými týmy spodku tabulky, jo, snaží se, ale ta kvalita tam prostě není. Přijíždí rozjetá Olomouc a branky, ale stopku mi dávají vzájemné zápasy, Olmíku to v Teplicích úplně jasně nevoní, čekam vyrovnaný zápas, a remíza by mohla zápasu slušet za malý vklad.
Nesprávne zadaný tip.


Slavia Prague - Hradec Kralove 18 1.15 7.14 16.08 26.09. 19:00
No, 5:1, to je konečně výsledek, který nakopne sebevědomí Slavie, zejména té ofenzivní části. Problémy s hráči vzadu jsou jasné, hledat zdravého stopera je pro Trpišovského oříšek, ale což, prostě tam někoho dá, když bude Slavia hrát ofenzivně, nemusí se o výhru bát, prostě nastřílí 4-5 gólů a třeba 1-2 dostane Smile A Hradec směrem dopředu na tom je v poslední době poměrně dobře. Tedy tímto směrem budu hledat tip.
Nesprávne zadaný tip.


Naposledy upravil propitak dne 22.09.2021, 7:23, celkově upraveno 2 krát.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 22.09.2021, 7:20 Předmět: 1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 9. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 22.09.2021, 7:23 Předmět: 1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 9. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy