Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - únor 2022 (+26,10 unitů ... Yield +14,89 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Phaennomen
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.12.2007
Tipy a sázky: 643
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5Hodnocení kvality tipů: 230.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 20.02.2022, 18:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Moje osobní zkušenost s nakupovanými tipy - na papíře to vždycky vypadá krásně, ale realita je o dost krutější. Já to jednou za čas vždycky zkusím, abych zjistil, že jsem se opět spálil Rolling Eyes
Dexter předvádí super práci a věřím, že může být klidně i půl mega v plusu (mimochodem, takových neúspěšných 14 dní bych chtěl mít taky Smile), ale pojďme si shrnout, co je vlastě potřeba:
- účet u 7 sázkovek, z nichž některé jsou pro nás běžně nedostupné
- dobrý bankroll management
- schopnost okamžitě zareagovat na zaslaný tip
- mít štěstí, že vsadíte skutečně za kurz, který zveřejnil autor
- nedostat se u sázkovky na černou listinu, kam se stejně dřív nebo později dostanete, pokud budete dodržovat výše uvedená pravidla (sám jsem takovou situaci zažil u Fortuny, kde jsem za měsíc vyhrál cca 20 tisíc a pak si nevsadil ani za 200 Kč). Tohle vede k tomu, že se vsaditelnost tipů snižuje a výsledek blogu se prakticky nedá dosáhnout

Osobně jsem ale přišel na to, že největší nepřítel (alespoň u mě) je dodržení disciplíny, když se nedaří. Na tomhle je business sázkovek založenej především a GL všem, kdo tohle všechno zvládnou.
Rad125
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.6.2017
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 111.5Hodnocení kvality tipů: 111.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.02.2022, 19:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, taky se přidám něco z té olympiády nakonec káplo i když k množství tipů nic moc. Nyní k tématu, Dextra jsem již odebíral dříve a to 2017 – 2019 a na konec jsem v r. 2019 přestal, protože nešlo nic vsadit za rozumný kurz zde uváděný. Z 1000 CZ za jednotku jsem musel postupně snižovat až na 400 CZ no a i to stálo za ….. schvalování všeho a u fortuny, synotu to vůbec nehrozí. Nyní po 2 letech znovu zkouším za 400 / jednotka bohužel situace podobná. I když vsadím prakticky okamžitě T.... často schvaluje i tiket za 400 a fortuna to je mrtvé zasekne se na 5 min a pak návrat sázka stáhnutá nebo drop kurzu tak o 30% - směšné, ale tak s tím se musíme nějak poprat nebo neodebírat členství. Co mě se tu teda nelíbí jsou tipy z NIKE, bet 365 apod …. jen uměle navyšují cenu za členství – za mě jestli jsou tyto tipy vypsány i u našich sázkovek a kurz je tak nějak EV+ byť nižší tak zde napsat ten a vše ostatní je zbytečné popř. nezapočítávat tyto tipy do konečného resumé. Ale jinač dík za skvělou prácí a perfektní rozbor.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.02.2022, 19:27 Předmět: dropy
Pište tipy na sázení
Citovat

Dropy jsou samozřejmě problém a teď při olympiádě to byl extrém. Asi to bylo tím, že jsem hodně sázel "menší" sporty, který moc lidí nedává, takže naše skupinka tvořila velký procento sázejících na danou příležitost a kurzy hodně ovlivňovala. Na druhou stranu stranu u těchto "menších" sportů najdeš největší value, protože někdy ani bookies moc nevědí. Když budu dávat Spartu fotbal a Třinec hokej, tak asi žádný value tipy nenajdu...

Co se týče vyhodnocování, tak je to asi neřešitelný problém. Já vždy kontroluju aktuální kurz v době zadání tipu do blogu. Tedy když ho předtím vsadím sám a třeba dropne, tak už zadávám kurz po dropu. Přijde mi logický, že do statistiky taky uvedu tento kurz. Nevím, jak jinak bych to dělal. Dávat tam kurz pět minut po zadání, nebo deset? A třeba i vyšší, což se občas taky stane, že kurz naopak stoupne, když třeba vsadí někdo hodně do protivky?
Já nikdy netvrdil, že odebíratelé blogu budou mít úplně stejný zisk jako je uvedený ve statistikách. Kdyby bylo na mě, tak bych statistiky neuváděl vůbec... Ale to by asi nefungovalo, protože každej chce vidět čísla.

Každý si prostě musí sám vyhodnotit, jestli pro něj má smysl můj blog odebírat. Za sebe si myslím, že určitě ano, pokud trochu používám mozek a umím s obdrženými informacemi pracovat. Nechci se nikoho dotknout, ale pokud někdo dává úplně všechno bezhlavě bez přemýšlení, tak asi nějak moc v plusu nebude. Když třeba kurz dropne z 1,8 na 1,3, tak už ho prostě nedám. Anebo to udělám jako Fridex a vsadím v té chvíli opačný tip, protože ten tím získal hodnotu. Sázení není o tom dávat na toho, komu věřím (nedejbože fandím), ale nacházet tipy, který mají hodnotu a kurz neodpovídá realitě. Takže paradoxně se asi dá při extrémních dropech využít blog k tomu, že dám protitip, který v té době má už větší value. Jsem přesvědčený, že čím víc tomu sám dáš, tím větší zisk budeš mít. Když bude člověk sledovat i jiný sázkovky, než je uvedena u tipu, popř. live tipy, tak určitě najde vhodnější kurz než v době největšího dropu, který nastane pár minut po uvedení na blogu. Většinou i když počkáš třeba jen pár minut, tak se kurz zase trochu upraví, protože mezitím si vsadí do protivky někdo, koho nalákal zvýšený kurz na opačný tip.

Další možností je využití informací z analýzy. Snažím se v nich uvádět fakta, která mohou vést k alternativním tipům. Já osobně třeba nikdy nedával cizí tipy, ale když tady ještě nedávno působil bloger UselessToo, tak jsem si rád přečetl jeho analýzy, protože mi při sázení pomohly. I kdyby třeba k tomu, že jsem si nakonec nevsadil svůj vlastní zamýšlený (špatný) tip. Třeba proto, že on v analýze napsal o mým favoritovi, že má nějaký problém, o němž jsem nevěděl. Konkrétně U2 pak úplně ustoupil od zadávání tipů, ale psal jen blog s takovými informacemi, ale pokud vím, tak počet jeho odběratelů šel kolmo dolů, i když podle mě jeho blog byl pořád přínosný.

Můžu psát ještě obsáhlejší analýzy, z nichž si pak může každý vnímavější odběratel blogu vytvořit svůj vlastní tip. A tím, že si každý vyhodnotí inforamce po svém, by při těchto tipech snad nebyly takový dropy. Ale nejsem si jistý tím, jaký je poměr těch, kteří to takhle dělají a ocenili by to, a těch, kteří jen vsadí uvedený tip a analýzy třeba ani nečtou.

Abych řekl pravdu, tak už jsem hodněkrát přemýšlel o tom, jestli má pro mě smysl tenhle blog psát. Sad Nejsem na něm rozhodně finančně závislý, je to takové příjemné přilepšení. Ale hlavně jsem asi trochu exhibicionista, kterého potěší, když něco vyjde podle mé analýzy a někdo jiný to ocení. S manželkou si o tom moc nepopovídám... Very Happy
Určitě se nebráním kritice a podnětné připomínky vítám, ale přiznávám se, že už mě trochu unavují dokola poznámky o tom, že to nemá cenu, když všechno dropne a navíc dostanu limit a u jiné sázkovky si nemůžu vytvořit účet atd. Fakt nechci být arogantní, ale podle mě v řadě případů opravdu platí to otřepané: "Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá výmluvy." Já jsem třeba všechny uvedené tipy reálně vsázel u uvedených sázkovek v řádech tisíců. I když často třeba až po schválení, dropu, anebo za pomoci akovek, nebo maxikombi, což je mimochodem celkem dobrý řešení proti limitům. Ale pak musím mít těch tipů samozřejmě víc...

Asi má pravdu Fridex, že jsem si mohl ušetřit poznámku o mým zisku, která mohla jenom podráždit ty, kteří vsázeli moje tipy a přesto jsou přibližně šulnul. Ale znova opakuju: Každý si musí sám vyhodnotit, jestli má z dlouhodobýho hlediska pro něj smysl můj blog odebírat.
hmmfreshmeat
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.12.2018
Tipy a sázky: 21
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 96.6Hodnocení kvality tipů: 96.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.02.2022, 11:42 Předmět: Taky komentář
Pište tipy na sázení
Citovat

Když už se tu rozjel diskuzní kroužek, tak taky přidám svůj pohled na věc.
- betko jsem nereklamoval z obdobného důvodu jako Dexter
- s Dexterem sázím od roku 2018 a dle mého názoru v rámci (dnes sice již hodně prořídlého) výběru na K2 TOP zdroj a hodně slušný i v rámci mého portfolia - akt stav cca 350 jednotek v plusu
- samozřejmě dropy jsou, jak již bylo řečeno zejména na tyto sporty extrémní, ale vyzkoušel jsem toho již hodně a můžu říct, že to ještě není nejhorší (nebudu zde jmenovat své ostatní úspěšné zdroje, ale tam je to opravdu v řádu sekund). Samozřejmě dále pak sázkovky nerady přicházejí o peníze a svoje postupy zdokonalují - např. tip jak jim tam začne sypat mnoho lidí moc peněz najednou, tak blokují globálně i malé častky, sami sledují "nebezpečné" zdroje a jako vrchol arogance považuji taktiku tipu na omezení účtu již po pár sázkách na základě toho, že člověk sází specifické sázky. Dále zkrácení storna na 1 min (srovnej s betkem, kde je storno resp. cashout kdykoliv). Nejhorší mrdky jsou ale suverénně na fortuně, to je nepoužitelná společnost. Synot a sazka taky časem omezují, ale na fresh účtech bývají docela dobré limity a tyto sázkovky bývají někdy i pomalejší v reakcích. Nepřeju nikomu nic zlého, ale obecně bych těmto zmrdům přál pouze a jen volný trh Very Happy
- samozřejmě Dexter vzhledem k tomu, že on je ten mozek a zdroj, tak vždycky bude v lepší pozici, než my všichni ostatní a tomu není třeba se divit. Taky se již poněkolikáté potvrdila má domněnka, že lidi, co se výhradně živí sázením, tak tam musí jet jinačí randály, což my odběratelé vzhledem k výše uvedenému nemáme šanci. Na druhou stranu tomu odpovídá to, že cena blogu tady (i jinde) je vlastně nastavena jako směšná částka vůči potenciálním výdělkům (když se daří) i s relativně malým bankrollem. Což je ale vlastně tak správně - pro autora je to malý, ale z hlediska dropu bezrizikový přivýdělek.
Jak toto řešit? Já osobně odebírám několik různých zdrojů a všude sázím relativně za málo resp co mi sázkovky dovolí. Sekundární výhodou může být i diverzifikace. Samozřejmě to není jednoduché a zásadní je stálá "bojová pohotovost" a možnost okamžitě reagovat, což samozřejmě nevyhovuje každému. Další možnost je dělat si analýzy sám, ale na to já osobně např. nemám chuť, čas a v podstatě mě ani sport nezajímá. Další možnost by byla velmi omezená skupina s vyšší cenou za blog - ale to zase naráží na to, že pravděpodobně Dexter ten trh dost zdeformuje již svými sázkami před zveřejněním na blogu...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.02.2022, 7:57 Předmět: analýzy
Pište tipy na sázení
Citovat

Sázkovky se samozřejmě snaží sázejícím (těm úspěšnějším) znepříjemnit život a často se z mého pohledu chovají nelegálně, ale to asi nikdo řešit nebude. A my asi taky nic nevyřešíme tím, když budeme psát dokola, že jsou zm..., i když je to pravda. Smile
Pojďme zkusit konstruktivně řešit otázku blogu... Mohl bych poprosit všechny, kteří mají zájem dál blog odebírat, aby se vyjádřili k následující otázce?:
Máte zájem o to, abych psal k tipu obsáhlejší analýzy, v nichž bych nabídl i alternativní tipy (buď přímo, nebo tím, že si je každý z uvedených faktů odvodí)? Dejem tomu, že z euroligového kola basketbalistek uvedu jeden/dva top tipy a do textu bych se vyjádřil i k jiným zápasům, co by třeba stálo za to vsadit taky, popř. na co si dát pozor. Když by těch možností bylo víc, tak by nesázeli všichni z vás jen to stejné a dropy by nemusely být tak velké. Ale nevím, kolik z vás ty analýzy vůbec čte a jestli máte na to čas a chuť...
kuca.
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 2.2.2009
Tipy a sázky: 176
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 188.4Hodnocení kvality tipů: 188.4Hodnocení kvality tipů: 188.4Hodnocení kvality tipů: 188.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.02.2022, 9:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vše hezky popsáno. Já mám jen jednu možnost, jak to vylepšit a tím i pomoci těm, kteří by chybně sázeli již nevýhodný kurz.

Co do závorky přidávat tvůj fair kurz. To by mohlo hodně lidem pomoci.
Nad = vsadit dle tebe
Pod = vsadit proti tobě.
LUSKY
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.3.2018
Tipy a sázky: 11
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 41.9Hodnocení kvality tipů: 41.9Hodnocení kvality tipů: 41.9Hodnocení kvality tipů: 41.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.02.2022, 9:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím všechny, a určitě jsem pro psaní analýz. Čtu je vždy a bylo by fajn nabídnout i jiné možnosti tipů. Je pravda, že pak by nás sazkovky možna tolik neomezovali.
Jinak blog je super. A velké díky Dexterovi za jeho čas a práci!!!
Rad125
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.6.2017
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 111.5Hodnocení kvality tipů: 111.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.02.2022, 9:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj,
tak já plánuji určitě odebírat dál již mám předplatné na další dva měsíce a co se týče analýz ty určitě čtu, ale až po vsazení, protože na čtení a pak vsazení není skrz drop čas. A za mě jak už jsem psal zahraniční sázkovky nemám a nemám je ani na koho udělat nikoho v cizině neznám a nemám. Byl bych pro dvě řešení: 1) když bude k těmto sázkám napsaný nějaký ekvivalent, který lze vsadit u nás tak je to ok 2) když budou tyto zahraniční sázky úplně vypuštěny tak je to taky ok (za mě není potřeba měsíčně 30 sázek z kterých si nemohu třetinu vsadit). Dík za práci a už se těším na atletiku
jny999
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.10.2020
Tipy a sázky: 58
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 33.8Hodnocení kvality tipů: 33.8Hodnocení kvality tipů: 33.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.02.2022, 9:51 Předmět: Blog
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, tiež využijem túto možnosť a vyjadrím sa k blogu. Ten som odoberal už dávnejšie ale podobne ako viacerých ma odradili neustále dropy a problémy s podaním tipov. A to mám účty na všetkých stavkovkach ktoré sú nám prístupné aj neprístupné. Nalákala ma akcia ZOH a opäť som to vyskúšal avšak s rovnakými problémami ako kedysi.. napadá ma otázka na Dextera či by nemal záujem sprístupniť blog len pre menšiu skupinu ľudí (napr.10) za vyššie predplatné. Prípadne za vyššiu cenu ponúknuť menšej skupine nejaký skorší prístup k tipom. Lebo takto keď ťa sleduje cca tých 60-70 ľudí tak z toho nemá nikto nič. Myslím že je tu kopa malých tipérov, ktorí to berú ako hobby ale určite sa nájde pár takých ako ja, že tipujú už nejaký ten rok, venujú sa tomu full time a nemali by problém zaplatiť aj podstatne vyššiu sumu za predčasný prístup k tipom.

Mám vypracovanú aj tabuľku všetkých tvojich tipov z tohto mesiaca s reálnymi kurzami. Vždy podané v čase prijatia správy + čas spracovania stávkovkou. Podával som 60€/unit. Väčšia jednotka by bola nereálna na úspech na SK/CZ stávkových.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 22.02.2022, 11:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já se také přidám s informacemi:


Obecně u jakýkoli placených úspěšných tipů platí
- tipy se dále přeposílají a přeprodávají
- ze strany provozovatelů/autorů nelze tomuto přeprodávání a přeposílání zamezit - prostě předplatitel si přečte tip, přepíše ho do whatsappu a je to, nemusí dělat žádné screeny, žádné CTRL C CTRL V, jen to jednoduše překopíruje

- chcete snížit počet předplatitelů za vyšší cenu? I zde nemáte záruku, že mezi těmito lidmi nebude přeposílatel/přeprodejce, a také nemáte záruku, že mezi těmito lidmi nebude bookmaker
- 100 % vím, že si blogy na K2 (i myslím jiné cizí úspěšné servisy) platí bookmakeři a podle tipů reagují

- k tomu fakt, že každá sázkovka má bezpečnostní algoritmy na dropy a limity

Tedy řešení prostě neexistuje, musíte tyto informace brát tak jak jsou. V podstatě nejlépe by bylo ze strany blogera postupovat jinak. Dát obecné důležité informace ve větách a nikoli zadávat konkrétní tip. Pak předplatitel by si musel z textu sám vyvodit jaký tip podat. To určité řešení je, ale je to velmi špatně prodejné/inzerovatelné.


a


vlastně existuje takové řešení:

- předplatitel by musel dát své sázkařské účty plně k dispozici ke vsázení (nikoli výběru peněz) blogerovi či danému servisu, a bez možnosti přistupu na tento účet po dobu sázek (aby prostě neviděl tipy)
- bloger/servis by na tomto účtu přímo sázel dané tipy
- na konci předplatného by opět předal sázkový účet majiteli

To naplňuje již princip investování = tady máš peníze a sázkový účet, po půl roce mi vše dáš zpět a buď bude zisk nebo ztráta. Je to v podstatě stejné, jako když investujete do investičních fondů.

A prosím, opravdu žádné sdělování kontaktů, přetahování lidí, atd.
hmmfreshmeat
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.12.2018
Tipy a sázky: 21
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 96.6Hodnocení kvality tipů: 96.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.02.2022, 12:44 Předmět: Analýzy
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:

Máte zájem o to, abych psal k tipu obsáhlejší analýzy, v nichž bych nabídl i alternativní tipy (buď přímo, nebo tím, že si je každý z uvedených faktů odvodí)? Dejem tomu, že z euroligového kola basketbalistek uvedu jeden/dva top tipy a do textu bych se vyjádřil i k jiným zápasům, co by třeba stálo za to vsadit taky, popř. na co si dát pozor. Když by těch možností bylo víc, tak by nesázeli všichni z vás jen to stejné a dropy by nemusely být tak velké. Ale nevím, kolik z vás ty analýzy vůbec čte a jestli máte na to čas a chuť...


Já dle analýz sázím i ty alternativní tipy, ale vetšinou poměrně za málo, jelikož tu hodnotu neumím jako laik kvantifikovat. Takže za mě ano.

citace:

vlastně existuje takové řešení:

- předplatitel by musel dát své sázkařské účty plně k dispozici ke vsázení (nikoli výběru peněz) blogerovi či danému servisu, a bez možnosti přistupu na tento účet po dobu sázek (aby prostě neviděl tipy)
- bloger/servis by na tomto účtu přímo sázel dané tipy
- na konci předplatného by opět předal sázkový účet majiteli


Ano, s tímto mám osobní zkušenost a lze to (i když jsem od toho nakonec upustil kvůli složitosti získání betek). Předal jsem přihlašovací údaje tomu člověku a on přes robota na všechny účty klientů sázel. Ale nebylo to 100 % spolehlivé.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 22.02.2022, 13:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Samozřejmě u "předání účtu" člověk naráží na legislativu, samozřejmě kontrolu IP adres/robotů, i také na limity či dropy pokud je naplněn určitý systémový objem sázek, kdy automat sníží po určitém náběru objemu kurzy/limity.

Prostě, podívejte se na věc, jako kdybyste vy provozovali sázkovou kancelář a vy byli bookmakery. Určitě byste vše nastavili podobně jako to mají sázkové kanceláře = obranné mechanismy. A pak se na to podívejte ze svého pohledu. Tedy hledat nějaké jednoduché a účinné hromadné řešení prostě nelze. Každý si musí najít cestu sám bych tak nějak řekl, a to je vše jak toto řešit.
mfilip
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 5
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 14 unitů
Výhry: 9.07 unitů
Profit: -4.93 unitů
Yield: -35.21 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2021
Tipy a sázky: 72
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.02.2022, 17:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak olympiádu jsem přežil se ziskem 7Kč. 3x mi utekl výherní tip (SMS přišla v noci a závod byl hned třeba ve 2 ráni) a 2x mi utekl nevýherní tip. Zaplať pánbu za to Finsko, které tu Dexter tipoval v kurzu 6 tuším, to mne hodilo do zmíněných 7 Kč.

Nechme to tak jak to je. Každý po někloika měsících zkušeností si snad vyhodnotí, co má pro něj smysl. Nebo Dextera naštveme a přestane tu analyzovaz a zveřejňovat tipy, protože to nemá zapotřebí a a ani bych se mu nedivil.

K tématu bych jen řekl, že možná než 1x tip kolem 2 by bylo lepšá třeba 2x AKU po 1,4-1,5 ... i když ty AKU zrovna na olympiádě moc nevycházely, ale v basketu, házené apod. by mohly mít úspěch.

Dexterovi díky za analýzy a za tipy.
A přeji hodně chuti do dalších!
duso
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.1.2015
Tipy a sázky: 50
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.02.2022, 21:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

k tej otazke dextera..ano mam o to zaujem a velky...
nangaparbat
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.1.2008
Tipy a sázky: 700
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 23.02.2022, 18:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nechal bych blog tak jak je.

Ale moc se přimlouvám za obsáhlejší analýzy s možnými variantami na jiné tipy. Moc se mi líbilo například když Dexter píše analýzu ve smyslu, tomu a tomu závodníkovi nevěřím a dá se proti němu vsadit i něco jiného, nebo naopak ten a ten by mohl překvapit a tak podobně.

I když to se dá spíše asi jen u individuálních sportů. U týmových sportů by mohl být, jak sám píšeš nějaký krátký rozbor aktuálního kola třeba Eurocupu u basketu atd..

A přimlouvám se i za fair kurz u analýzy.

Díky za tipy a ať se daří!
FunkyTN
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.10.2012
Tipy a sázky: 86
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185Hodnocení kvality tipů: 185
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 26.02.2022, 9:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mna by skor zaujimalo, ci budu nejake tipy este v dohladnej dobe Very Happy Mam predsa zaplateny mesiac a nielen olympiadu... a po skonceni OH zatial len diskusia (ktora je sice prinosna, ale za nu neplatim). Dakujem
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 26.02.2022, 11:28 Předmět: re: FunkyTN
Pište tipy na sázení
Citovat

Máš zaplacený měsíc, ale v podmínkách blogu je taky napsané, že během měsíce by tu mělo být minimálně 20 tipů. A tento měsíc jich bylo už 67...
Opravdu jsem během olympiády skoro nespal a nedělal nic jinýho (i když to bohužel na výsledku moc není znát), takže bych si rád dal chvíli volno, což je pro sázkaře občas taky důležité. Myslím, že by bylo kontraproduktivní, abych na sílu něco dával bez větší přípravy, jen aby se neřeklo, že týden nic nedělám...
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy