Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - únor 2023 (+30,37 unitů ... Yield +34,32 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
jozefkral
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.2.2019
Tipy a sázky: 20
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 95.6Hodnocení kvality tipů: 95.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.02.2023, 15:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To je v poriadku Dexter, chápem, že tu niesi od rána do večera Smile
Nanešťastie som to nevsadil Sad

Teraz pred Biathlonom ale zisťujem, že tak Vitozzi mala nejaké zdravotné problémy a ešte o niekom písali v Analýzach…premýšľam nad nejakou Live stávkou ale Sám to vždy poseriem Very Happy Nezisťoval si na Biathlon nič podobné?
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.02.2023, 10:03 Předmět: meribel
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tuhle dvojičku vypsali třeba i T...., nebo Změny 2023...
Vybral jsem si souboj dvou slalomářek, které obřák nejezdí až tak skvěle. Vidím tady ale aktuálně velký rozdíl ve formě obou závodnic. Wendy Holdener je ve velké pohodě, protože na MS už vybojovala stříbro v kombinaci a včerejším paralelu, který se mimochodem obřáku dost blíží. Naopak Katharina Liensberger zatím prožívá sezonu hrůzy! Zatím moc nepomohl ani konec spolupráce s italským koučem Liviem Magonim. Ona se trápí i ve slalomu, kde do loňska proháněla i Shiffrin s Vlhovou, v obřáku je to ještě horší. Z posledních tří závodů dvakrát ani nepostoupila do druhého kola a v tom třetím byla 29... Tady na MS zatím startovala jen v paralelu a nepostoupila z kvalifikace! O její formě a pohodě asi svědčí i to, že ji coby v té době ještě úřadující mistryni světa z paralelu Rakušané vůbec nenasadili v týmové soutěži...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.02.2023, 9:40 Předmět: courchevel
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Alexis Pinturault jede prakticky za barákem, protože žije právě v Courchevelu. Takže svah zná dokonale a bude mít obrovskou podporu fanoušků. A už ne takový tlak, protože má "vyděláno". Na MS už vybojoval zlato v kombinaci a bronz v Super G. Takže formu má...
V poslední době se zlepšil v rychlostních disciplínách, ale pro mě je to pořád především skvělý obřákář. Ostatně předloni získal malý glóbus a doma má čtyři medaile z OH a MS právě v obřáku.
Já si dávám za nižší vklad i TOP3, kde se kurzy pohybují okolo 4.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.02.2023, 9:47 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady se hraje o čtvrté místo, tedy o výhodu domácího prostředí v případném rozhodujícím zápase předpokládaného čtvrtfinále.
Slavia v průběhu sezony skvěle posílila, když přemluvila k návratu po mateřské asi nejlepší českou basketbalistku poslední dekády Kateřinu Elhotovou (nyní Suchanovou) a pak přivedla taky vysokou Američanku Clarke-Nicholas, která doplnila svoji krajanku Beasley. A teď v repre pauze přišla z KP Brmno ještě Tereza Zítková, která minimálně zvýší konkurenci v širší rotaci.
Slavia v listopadu porazila Chomutov doma o 5 bodů, a to ještě žádná z výše zmíněných posil nenastoupila...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.02.2023, 10:27 Předmět: meribel
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Už jsem psal o velké krizi Kathariny Liensberger a nic nenasvědčuje, že by se to mělo změnit. Zatím nepomáhají ani sezení s mentálním koučem Mathiasem Bertholdem. Prostě forma se vytratila...
Sázkovky vypsaly její duely s Aronsson a Gritsch, obojí podle mě má hodnotu, pokud jsou kurzy okolo 1,7+. Vybral jsem mladou Švédku, letošní juniorskou mistryni světa, která je podle mě o trošku lepší slalomářkou a každopádně má před sebou velkou budoucnost. Už letos se ale mezi ženami prosazuje, celkem pravidelně dojíždí v Top10 a v Sestriere byla dokonce kousek od pódia, když skončila čtvrtá. O takových pozicích si myslím Liensberger může se svojí současnou formou (sportovní i psychickou) nechat zdát...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.02.2023, 10:42 Předmět: oberhof
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V rakouském biatlonu došlo k něčemu, co by si ještě před pár lety asi nikdo nepomyslel - ženy začínají být lepší než muži. Mohou za to odchody skvělých borců jako Landentinger nebo Eberhard, před důchodem je i Simon Eder, který navíc aktuálně není fit a štafetu nepoběží. A aby toho nebylo málo, tak na MS vůbec neodcestoval ani Felix Leitner, který má dlouhodobě zdravotní problémy.
Torzo, co dnes nastoupí, podle mě nemá aní na první desítku. Ostatně při posledních dvou svěťácích byli Rakušáci shodně jedenáctí, a to s nimi jel ještě Eder... Z dnešní sestavy má dobrou formu jen Komatz, zbytek týmu je ale slabší průměr.
Finové se naopak celkem zlepšují a konkrétně štafety letos jezdí velmi dobře. Ve svěťáku byli postupně 6., 5., 8. a 9. A v desítce by podle mě neměli chybět ani dnes. V mých očích jsou silnějším týmem než Rakousko. V běžecké= stopě rozhodně. Samozřejmě u biatlonu je tu pořád riziko, že Vám závod někdo odstřelí. A pokud má být dnes děšť s větrem a mlhou, tak se asi může stát ledacos...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.02.2023, 10:54 Předmět: oberhof
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Jede se až zítra, ale tip dávám dnes, protože po štafetě už může být všechno jinak...
Elvira Öberg odjela na MS jen úvodní smíšenou štafetu a sprint, kde se jí příliš nedařilo, což bylo podle mě způsobeno začínající virózou. Kvůli ní potom další závody vynechala a vrací se až dnes do ženské štafety. Pokud by nebyla v pořádku, tak by Švédi podle mě její nominaci neriskovali, protože třeba náhradnice Mona Brorsson je kvalitní závodnice, s níž by určitě také měli šanci zaútočit na medaili (ona má ostatně doma olympijské zlato z Pekingu!).
Těžko říct, v jaké formě se Elvira dnes představí, ale pokud bude v pohodě, tak si myslím, že kurzy na ni pro nedělní závod půjdou výrazně dolů. A jestli to nepůjde, tak je tady asi naopak reálná možnost, že by v neděli vůbec nenastoupila. A pak by byl náš tip void s vrácením vkladu...
Elvira je výborná běžkyně, která masáky umí. Letos běžela ve svěťáku jediný, když byla čtvrtá v Annecy, loni dokonce dva vyhrála -právě v Annecy a v Otepää.
Bckejml
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 8.2.2023
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 16.2Hodnocení kvality tipů: 16.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.02.2023, 11:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To je až nejvěřitelné, jak se ty kurzy nedají stíhat , vsázím minutu po tobě a kurz je úplně jinde…
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.02.2023, 11:13 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
V duelu dvou sestupem ohrožených týmů považuju za mírného favorita hosty, kteří mají podle mě kvalitnější a širší kádr.
Toulouse jako nováček šokovalo úvodními dvěma výhrami, jenž tím taky skončili a od té doby drží sérii deseti proher v řadě. Nováčkovský elán vyprchal a kvalita kádru podle mě na nejvyšší francouzskou soutěž prostě nestačí.
Landerneau je opačný případ, po mizerném začátku šly jejich výkony mírně nahoru, čemuž jistě pomohl i lednový příchod zkušené americké rozehrávačky Meighan Simmons. Je pravda, že venku ještě nevyhráli, ale domácí skalpy euroligového Landes a eurocupového Carola jsou cenné.
Na začátku listopadu v úvodu soutěže Toulouse v Bretani celkem jasně vyhrálo, ale to byla jiná situace. Landerneau bylo ještě bez Simmons, naopak Toulouse s jinou Američankou Megan Huff, která už ale v klubu není. A oba celky byly v úplně jiném rozpoložení než dnes, kdy vidím výhodu Toulouse jen v domácím prostředí. Landerneau má vyšší sestavu, víc zkušeností a silnější lavičku.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.02.2023, 11:38 Předmět: dlouhodobá
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nemůžu si pomoct, ale mně se tenhle kurz prostě líbí. Je tu samozřejmě základní předpoklad, aby zůstal Řezníček do konce sezony zdravý. Ale on je tvrďák, pro něhož je jediným důvodem absence asi jen "smrt". Very Happy
Aktuálně jsou na čele tabulky střelců tři fotbalisté - Roman Květ, Mick van Buren a právě Jakub Řezníček. Jeden úhel pohledu je takový, že Slavia a Plzeň by teoreticky měly dávat samozřejmě víc gólů než Zbrojovka, jenže...
Ve Slavii i v Plzni je velká konkurence a na střílení gólů je tam víc borců. Paradoxně bych asi Květovi, nebo van Burenovi víc věřil, pokud by na jaře zůstali ve svých předchozích klubech, tedy Bohemce, resp. Liberci. Teď nejenže nebudou hlavními tahouny týmu, ale dokonce ani nemají jisté místo v základní sestavě. To stejné platí i pro další potenciální adepty jako jsou Chorý, Lingr nebo Tecl. A v podstatě i pro sparťany Čvančaru s Kuchtou, kteří mají navíc na vedoucí trio už celkem velké manko.
Z týmů kromě "silné trojky" tam nějakého výrazného kandidáta nevidím. Paradoxně největším soupeřem Řezníčka může být jeho klubový kolega Michal Ševčík, ale v Brně je to podle mě jasně dané - kreativní Ševčík by měl góly hlavně připravovat a bijec Řezníček zakončovat. Zbrojovka hraje celkem ofenzivně a nedává úplně málo branek. Navíc je opravdu na hony zřetelné, že skoro všichni hledají finální přihrávkou právě Řezníčka. Kromě Ševčíka může brněnský kapitán těžit i z rychlosti Nigerijce Aliho. A navíc v klubu taky kope penalty. Na jaře se Řezníček trochu zasekl, ale Brno mělo na úvod hodně těžký los (Slavia, Plzeň). Věřím, že v dalších zápasech ještě dost gólů přidá a na stará kolena (v jeho případě je věk výhodou, protože někdejší bouřlivák se zklidnil) si vytvoří osobní maximum.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.02.2023, 10:16 Předmět: courchevel
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Marco Schwarz prožívá přerod ze slalomáře na skvělého závodníka rychlostních disciplín. Ale svoji původně jasně nejsilnější trať stále jezdit umí! Letos byl ve svěťáku čtyřikrát v desítce (2x6., 7., 9.) a solidně zajel slalom i přímo v Courchevelu v rámci kombinace. Jeho dnešní výhodou by měla být psychická pohoda, protože už má v kapse stříbro z kombinace a bronz z obřáku. Francouzský sníh mu evidentně sedí a podmínky přirovnal ke Schladmingu, kde to má rád.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.02.2023, 11:06 Předmět: NBL
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Brněnský basket prožíval v nedávných letech menší krizi, ale po příchodu izraelského majitele šel výrazně nahoru a momentálně dokonce vede ligovou tabulku, což rozhodně není náhoda. Klub skvěle pracuje s mládeží, ty nejtalentovanější mladíky postupně začleňuje do áčka, kde se mohou učit od zkušenějších borců jako jsou reprezentanti Půlpán s Puršlem nebo cizinců, kteří jsou na českou ligu nadstandardní (Američani Culpepper a Chatman, Kanaďan Djuricic). A přes dostatek silných individualit se prezentují týmovým výkonem, na němž kouč Růžička staví.
Aktuálně jsou v euforii po páteční jasné výhře ve čtvrtfinále poháru s Nymburkem 90:72. A ve středu v lize smetli Ostravu 91:55. Při třetím zápase v pěti dnech se sice může projevit únava, ale ta se při výhrách setřásá mnohem snáz, což každý sportovec zná. O menší motivaci nemám obavy, vidina vítězství v dlouhodobé části je určitě lákavá.
Kolín je v tabulce na hraně první šestky a momentálně neprožívá nejlepší období, když čtyřikrát po sobě prohrál. Nezvládl ani dva dosavadní vzájemné duely s Brnem, když doma padl 81:92 a před dvěma týdny v Brně 79:94.
Za mě je Brno větším favoritem, než naznačují kurzy okolo 1,8. Osobně bych vypsal spíš tak 1,5.
BertCZ
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2015
Tipy a sázky: 43
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.02.2023, 17:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ted jsem si vsim ze T.... vypsal Elviru oeberg, ne hannu...elvira nejela....bude vada? Trosku ojeb
BertCZ
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2015
Tipy a sázky: 43
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.02.2023, 17:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Beru zpět Very Happy dexter sazel na elviru ze?Smile
mfilip
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 5
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 14 unitů
Výhry: 9.07 unitů
Profit: -4.93 unitů
Yield: -35.21 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2021
Tipy a sázky: 72
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.02.2023, 20:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dextere, jsi nejlepsi!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.02.2023, 21:31 Předmět: re: mfilip
Pište tipy na sázení
Citovat

Dík! Já vím... Laughing
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.02.2023, 16:06 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tohle je klíčový duel o postup do play-off, v němž věřím zkušenějšímu francouzskému týmu. V prosinci sice ve Francii vyhrály o bod překvapivě Polkowice, ale jednak to bylo dost překvapení a pak došlo u obou týmů k dost zásadním změnám v sestavách. Polkám chybí jejich klíčová pivotka, naturalizovaná Američanka Stephanie Mavunga (dlouhodobě je mimo i Srbka Čadjo), naopak Bourges v prvním duelu postrádalo výbornou Lotyšku Steinberga, která je nyní k dispozici.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.02.2023, 9:17 Předmět: madrid
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Z dostupných sázkovek vypsalo dnešní atletiku zatím bohužel jen Změny 2023, snad se další přidají aspoň při březnovým halovým mistrovství Evropy, když už vypisují každou sr..ku.
Kurzy Betana na dnešní zlatý mítink World Athletics Indoor Tour v Madridu mi přijdou celkem zvláštní... Netvrdím, že půlku žen nemůže vyhrát Yarigo, ale aby byl kurz 1,08, to by mi na tak nevyzpytatelné trati přišlo málo i na mnohem větší favoritku.
Noélie Yarigo z Beninu má už 37 a při Diamantových ligách plní často jen roli pacemakera, rozhodně to není žádná TOP závodnice. Je pravda, že letos v hale běhá výborně a v Toruni si zaběhla osobák 1:58,48, s nímž je aktuálně druhá v letošních halových tabulkách. Ale podle mě není určitě tak jasná favoritka - osobně bych nešel níž než 1,5.
Když se podíváme na startovní listinu, tak jednoznačně nejlepší půlkařkou je tu Keňanka Mary Moraa, bronzová medailistka z loňského mistrovství světa pod otevřeným nebem, která má venkovní osobák 1:56,71. U ní je ten problém, že až do letoška nikdy v hale nezávodila a teprve si zvyká na ještě ostřejší lokty na kratším oválu. Před dvěma týdny v Toruni to ještě nebylo ono, když skončila čtvrtá, ale před týdnem v Liévin už to bylo o dost lepší a doběhla druhá za letos skvělou Britkou Hodgkinson (ta v Madridu nestartuje). A mimochodem, v Liévin běžela i Yarigo, která skončila třetí skoro o vteřinu za Mary Moraa...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.02.2023, 9:58 Předmět: Mersin
Pište tipy na sázení
Citovat

Asi jsem dnes zklamal některé "fanoušky" Mersinu (třeba mfilip Very Happy ), že jsem nedal tip na euroligový duel v Gironě. Upřímně, já si ho vsadil, protože aktuální kurz 2,01 na Mersin mi přijde zajímavý. Ale na blog jsem si ho nedovolil dát jednak kvůli tomu, že už je tady provařenej, ale hlavně se mi nepodařilo získat spolehlivé informace o tom, jaké následky pro tým mělo zemětřesení v Turecku. Psychické určitě, ale vím, že v jiných tureckých klubech některé cizinky (hlavně Američanky) ukončily kontrakt a ze strachu odletěly raději za moře. O hráčkách Mersinu takové info nemám, ale stoprocentně to nevím...
mfilip
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 5
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 14 unitů
Výhry: 9.07 unitů
Profit: -4.93 unitů
Yield: -35.21 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2021
Tipy a sázky: 72
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.02.2023, 10:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Joooó oblíbenec Mersin, díky za tip. jednou se to zlomit musí.
Ta Moraa u Změny 2023 má zastropovanou sázku na 400Kč a ještě v kurzu 4. Kurz 8 tam byl ještě tak 3s po příchodu SMS, ale nešel použít. Neuvěřitelné.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.02.2023, 21:53 Předmět: Moraa
Pište tipy na sázení
Citovat

Dovolím si malý komentář k atletice, protože kdo se jen koukne na výsledky, tak si musí myslet, že jsem se zbláznil... Very Happy
Moraa se hned po startu dostala na čele do kolize, po níž se propadla na poslední místo. Pak se snažila všechny oběhnout vnějškem, čímž si přidala snad 50 metrů a na konci celkem logicky vytuhla. Určitě nemá svoji TOP formu a je vidět, že jí chybí taktické zkušenosti z haly, ale i tak si myslím, že tak velkej kurz se prostě musel zkusit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 24.02.2023, 9:29 Předmět: planica
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na úvod šampionátu se mi nechce do nějakých vyšších sázek, protože je tu příliš mnoho neznámých - neznámé tratě v Planici, teplé počasí, aktuální forma závodníků po ladění formy před MS...
Nicméně půjdu proti Švédovi Halfvarssonovi, který mi přijde bookmakery trochu přeceňován. Vzhledem k náročnosti tratí v Planici by se na něm dnes mohla projevit únava ze včerejšího sprintu, v němž absolvoval čtyři jízdy (kvalifikace, čtvrtfinále, semifinále, finále). Čtyřikrát jeli také Noři Klaebo a Golberg, proti nim se mi ale jít nechce. Klaebo je výjimečný a ve sprintu všechny tak převyšoval, že ani nemusel vydat tolik energie. Golberg si mákl víc, ale výkonnostně je na distancích podle mě jinde než Halfvarsson a navíc ho mohlo nakopnout i včerejší stříbro. To u Švéda je to přesně naopak, protože ten je asi hodně zklamaný. Po vypadnutí dalších spolfavoritů jako Valnes, Jouve, Taugboel nebo Pellegrino určitě taky pomýšlel na medaili, ale ve finále to vypadalo, že mu totálně došla šťáva. A myslím, že by se to mohlo projevit i dnes. Navíc on nikdy ve skiatlonu žádný výsledek neudělal! Loni na olympiádě skončil 30., skiatlony na posledním MS nebo OH2018 ani nedokončil...
Fin Iivo Niskanen bude naopak odpočatý. Na MS se soustředí asi hlavně na závěrečnou padesátku, protože je to výborný klasik. V poslední době se ale dost zlepšil i v bruslení a skiatlon už dokázal zajet výborně. Na MS 2019 dojel čtvrtý, loni na olympiádě byl dokonce bronzový. Tam mu pravda dost pomohla na klasice spolupráce s Bolšunovem, který mu teď bude chybět, ale každopádně bych ho z bojů minimálně o TOP6 neodepisoval.
Proti Halfvarssonovi se mi líbí hodně taky kurz u Betana na švédské derby, kde má Poromaa kurz 1,60. Právě mladý Švéd by mohl nejvíc zatápět favorizovaným Norům.
Do desítky by mohli promluvit i Francouzi nebo mladý Němec Moch, z dalších kurzů se mi celkem líbí dvojička Hyvärinen-Cyr za 1,60 (T.... i Fortuna) pro Fina, který byl ve skiatlonu sedmý na olympiádě. Škoda, že proti Kanaďanovi není vypsáno víc dvojiček, Cyr mi přijde dost přeceňovaný. Měl sice dobrou formu při Tour de Ski, ale tady by mě překvapilo, kdyby se probojoval do první desítky. Ani ve včerejším sprintu (coby lepší klasik) nevypadal zrovna přesvědčivě, když nepostoupil z kvalifikace.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.02.2023, 9:51 Předmět: planica
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Když už se někdo dostane do čtyřčlenné nominace silného Norska, tak se asi počítá s tím, že neskončí hůř než v TOP15...
Norky dnes určitě nebudou dominovat tak, jako včera jejich mužští kolegové, kteří obsadili první čtyři místa, ale přesto je to pořád silný tým, jehož všechny členky mají na to, aby se umístily v první desítce.
Dostat se do patnáctky v ženách je o něco snazší. Na startu je 54 závodnic, z nichž dobrá třetina nemá šanci bojovat o první dvacítku. Oproti minulým letům chybí silné Rusky, dnešní závod navíc vynechaly např. Jesse Diggins nebo Nadine Fähndrich, které se soustředí na nedělní týmový sprint. A zkušená Norka Heidi Weng dokonce odjela domů, protože cítila, že prostě nemá formu.
Silje Theodorsen má letos slušnou sezonu, pro skiatlon je dobré, že má obě techniky poměrně vyrovnané. Byla například pátá v Kuusamu při bruslařské stíhačce, šestá na bruslařské desítce v Le Rousseau nebo osmá na klasické desítce v Oberstdorfu. Pokud odvede svůj standard, tak by měla atakovat první desítku, na patnáctku by to mělo stačit určitě.
Jak jsem psal včera, první distnační závod je dost těžké odhadovat, ale mužský závod ukázal, že trať bude asi výhodnější pro lepší bruslaře. Takže se nabízí sázky např. proti Němce Hennig, která je výrazně lepší klasička a podle mě je bookmakery v tomto závodě trochu přeceňovaná. Naopak podceňovaná mi přijde Rakušanka Stadlober, která jezdí skiatlony tradičně výborně. Zrovna v této dvojičce bych víc věřil Stadlober.
Překvapit by možná mohla i Francouzka Claudel, která je v bruslení skvělá. Ale musí udržet kontakt v klasice, kterou má přece jen trochu slabší. Za nižší vklad bych ji ale proti Hennig, nebo Brennan klidně zkusil.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 26.02.2023, 10:23 Předmět: planica
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Teamsprint se jede podle nového modelu, v němž běží finále 15 týmů, takže to může být pořádný masakr s velkým rizikem pádu. Proto bych se asi vyhnul sázkám na favority s nižšími kurzy, i když samozřejmě je těžké si představit, že vyhraje někdo jiný než Noři.
Zaujaly mě vysoké kurzy na Němce. Ono se jim na posledních velkých akcích v Teamsprintu opravdu nedařilo, ale zase tolik bych je nepodceňoval. Špičkové sprintery nemají, takže trenéři vsadili na štrekaře Mocha s Bruggerem, což ale nemusí být na škodu, protože v týmovém sprintu už je potřeba i vytrvalost vzhledem k tomu, že každý lyžař jede svůj úsek třikrát (s kvalifikací čtyřikrát) v krátkém časovém úseku. Hodně věřím Friedrichu Mochovi, který je skvělý bruslař a navíc má formu, což potvrdil krásným sedmým místem ve skiatlonu. Při troše dobré vůle by mohl ujet v nějaké čelní skupince a pak už by bylo na Bruggerovi, jak se na čele udrží. Ale úplný nýmand to taky není, takže si myslím, že Top6 je pro Němce reálnější než kurz 4,5.
Jasnými favority jsou Noři, adepty na medaile Italové, Švédi a Francouzi. Všichni ostatní jsou podle mě v silách Němců, pokud se jim závod vydaří.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.02.2023, 10:08 Předmět: planica
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ingvild Oestberg v minulosti posbírala ze světových šampionátů šest medailí, k tomu má tři olympijské. Letos se vrátila do špičky po dlouhodobých zdravotních problémech a v posledních závodech před MS vypadala velmi dobře. Její největší šanci na medaili vidím právě v dnešním závodě na 10km volně. Právě v něm byla při posledních dvou svěťácích čtvrtá v Le Rousseau a třetí v Toblachu. K tomu byla druhá na dvacítce volně v Davosu, což jasně ukazuje, že v bruslení patří k absolutní špičce.
Ve skiatlonu úplně nepřesvědčila, na druhou stranu sedmé místo není takový propadák. Z holek, co dojely před ní, dnes nenastoupí Slind a asi se tolik nepočítá ani s lepšími klasičkami Hennig, Niskanen a Parmakoski. Naopak přibude Američanka Diggins. Ta je s Andersson největší favoritkou, potom asi i Karlsson, i když ta je trochu nevyzpytatelná. A pak už bych tam asi viděl právě Oestberg. Myslím, že i ona sama by byla hodně zklamaná, kdyby dnes neskončila aspoň v Top6.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy