Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Vaše otázky, diskuse, náměty k sekci RENIX blog
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 28.04.2015, 14:58 Předmět: Vaše otázky, diskuse, náměty k sekci RENIX blog
Pište tipy na sázení
Citovat

Vaše otázky, diskuse, náměty k sekci RENIX blog
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 29.04.2015, 8:29 Předmět: Zdravím všechny mé fanoušky, příznivce a případné investory
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím všechny mé fanoušky, příznivce a případné investory


Deník a následně blog jsem pojal jako investiční sázení a snažím se přenést některé pravidla a zásady pro investory do práce sázkaře. Kdo nebude ctít tyto zásady, tak nikdy nedosáhne nějakého pravidelného dlouhodobého zisku v delším časovém horizontu. Nemám křišťálovou kouli, nemám zaručené 100% tipy a informace. Hledám hodnotu ve vypsaném kurzu a tím se snažím zhodnocovat vstupní investici. Snažím se do sázení promítnout kvalitní money-management, disciplínu a psychologii.

Nejsem zastáncem mnoho tipů měsíčně, denně atd. Neznám kvalitního profesionálního sázkaře, který je takto dlouhodobě ziskový. Jsou to nárazové úspěchy, ale v dlouhodobém horizontu to je ztrátové. Hodně se mě osvědčila strategie intenzity sázení v K2profi. Zde šlo tipovat max. dva tipy za týden a to byl možná důvod, že jsem zde byl tak dlouhodobě úspěšný.

Budu se snažit vyhnout se klesajícím kurzům, protože z toho nic dobrého nikdy nekouká, když se na nějaký zápas hromadně sází a ten dropuje ( pokud k tomu nebudu mít specielní důvod a silnou informaci k tipu, kterou získám se zpožděním)

Přednost u mě mají tipy na domácí celky a pokud už bude tip na hosty tak v nějakém hcp.Převážně budou tipy proti kurzovým favoritům, pojištěné asijským hcp. Budu se snažit minimalizovat sázky na individuální sporty, protože je zde větší riziko selhání jedince (když už budu hrát např. tenis tak nikdy ne proti domácímu tenistovi), než u kolektivního sportu. Také se převážně vyhnu pohárům, přátelákům a derby zápasům, protože zde může být motivace různá. Všechny tipy budou jako sólo sázky (více zápasů už podstatně snižuje pravděpodobnost úspěchu v dlouhodobém hledisku). Pokud nenajdu vhodný tip, tak prostě nesázím.

PRAVIDLO : Pokud chceme mít z fotbalových sázek zisky, musíme svou pozornost obrátit na některá z nižších utkání. V těchto neznámých ligách je největší výhodou znalost novinek a zpráv týmu. Klíčovým prvkem k sázení na neznámé fotbalové ligy je pro mě najít dobrý, spolehlivý zdroj informací.

Dlouhodobým starším statistikám nepřikládám extra význam, protože v horizontu několika let jsou týmy úplně jiné a údaje jsou zkreslující a nemají potřebnou vypovídající hodnotu. Co mě zajímá a čemu přikládám význam při rozhodování je momentální forma za posledních 5-10 zápasů a bilance doma a venku a vzájemné zápasy v posledním roce.

Byly doby, kdy jsem byl na stejně straně jako vy a inspiroval jsem se od druhých sázkařů a učil se u těch nejlepších. Hlavně jsem se naučil disciplíně, sebeovládání, umění počkat si na ten správný tip. Jak nejvíce minimalizovat rizika a maximalizovat zisky. Toto vše mám v plánu vám v mém blogu předat.

Můj blog není jen o tipech. Je to možnost nakouknout na práci někoho, kdo už má nějaké znalosti a poznatky získané dlouholetou sázkařskou prací a máte možnost se i něco přiučit ( platí zejména pro začínající, rekreační sázkaře).

Rok v sázení je hrozně dlouhá doba (365 dnů). Čekají nás četné úspěchy, ale také krizové období a neúspěchy. Jak si s tímto poradíme se pak odrazí v konečném ročním zúčtování, kdy budeme počítat zisky a ztráty.

Na úvod opět připomínám tak důležité pravidla pro investory, které se tak hodí i pro investiční sázení.

http://www.kolemdvou.cz/chat/viewtopic.php?p=390172#390172


A závěrem si připomeneme mou slavnou serii v K2profi a snad nezůstane osamocená.


14x OK: RENIX 10.9.-28.10.2014

Sierra Leone - DR Kongo TIP 2 (0:2) 2.00 OK

Atl. Rafaela - Estudiantes L.P. TIP 1 (1:0) 2.00 OK

Bayamon (Pur) - Club America (Mex) pol./zápas 2/2 (2/2) 2.10 OK

Sonthofen - Eichstatt TIP 1 (1:0) 2.00 OK

Dorcol - Radnicki 1923 UNDER 2,5 (0:1) 1.95 OK

Revan - Ziru TIP 1 (3:1) 2.25 OK

Fabbiano - Quigley TIP 2 (1:2) 2.75 OK

Jankovits Y. - Haider-Maurer M. TIP 1 (2:0) 2.37 OK

Yehuda - Ramat Hasharon TIP 1 (3:0) 1.80 OK

Portland Timbers - San Jose Earthquakes TIP 1 hcp -1,5 (3:0) 2.71 OK

Srbsko - Albánie TIP poločas/zápas 1/1 (X) 2.30 ST

Lietuvos Rytas - Partizan TIP OVER 143 (92:65) 1.92 OK

Santos - Botafogo RJ TIP over 2,5 (5:0) 1.85 OK

Pittsburgh Steelers - Houston Texans TIP 1 Ah -3 (30:23) 1.86 OK

Nymburk - Oldenburg TIP 1 Ah -1,5 OT (77:71) 1.82 OK


Naposledy upravil _R dne 21.05.2015, 10:03, celkově upraveno 2 krát.
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 29.04.2015, 9:11 Předmět: Žádná sázkovna nemá ráda úspěšné
Pište tipy na sázení
Citovat

Sázejte s rozumem. Sázejte tak, aby vám účet vydržel co nejdéle a nedošel takový nepříjemný Email. Nehledejte rychlé zbohatnutí u jedné sázkovky, protože to si tam pak už nezahrajete.

Dobrý den,

Na základě prověření Vašeho účtu Vás bohužel musíme informovat, že Vám již nebudeme moci nabízet službu telefonického sázení. I nadále můžete využít online nabídky sázek na naší stránce, na všechny v budoucnu podané sázky však budou uplatněna omezení.

Rádi bychom Vás ujistili, že k tomuto rozhodnutí jsme dospěli po důkladném zvážení a že tím není ovlivněna Vaše možnost hrát nebo požádat o bonusy v rámci našich herních produktů.

S pozdravem
Tým bet365
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 30.04.2015, 10:18 Předmět: PŘEDSTARTOVNÍ TIP
Pište tipy na sázení
Citovat

Sice ještě nemáme květen a blog oficiálně startuje až zítra, ale mám tu jeden předstartovní TIP ve kterém vidím hodnotu ve vypsaném kurzu. ( nepočítám do statistiky - duben jsem už uzavřel )

Spain - Tercera Division - Grp. 4 Basconia-Zamudio SD TIP +2,5 gólu ( Bet365 1,825) 4/10


http://www.soccervista.com/CD_Basconia-Zamudio_SD-1791428-1791428.html


Jen krátce. Obě mužstva jsou v poklidném středu tabulky a mohou hrát uvolněný fotbal.

Poslední forma obou je také dobrá.

Basconia DOMA

6 CD Basconia 5 3 0 2 8:7 9

Zamudio VENKU

2 Zamudio SD 5 3 1 1 9:6 10


Po 35 zápasech má Baskonia skóre 41-51 a Zamudio 51-44.


Domácí mají navíc ve svém středu dva topstřelce z této skupiny.

Pradera (15 gólů) a Villalibre (18 gólů).
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 2.05.2015, 8:07 Předmět: Pár organizačních rad a poznámek
Pište tipy na sázení
Citovat

Už na prvních tipech asi vidíte jakou cestou se chci ubírat. Při minimalizování rizika co nejlepší zisky. Proto volím většinou dvojtip, nebo asijský hcp.

Vzhledem k tomu, že české sázkovky nemají asijské hcp. DOPORUČUJI mít účet u zahraniční sázkovky Bet365 a Pinnacle.

Protože hledám v tipu value hodnotu, nevyhnu se změnám a poklesům kurzů. DOPORUČUJI si nastavit upozornění na mobil, pokud příjde Email, že jsem přidal tip.

Pokud už dojde ke změně kurzu, než který vložím, DOPORUČUJI si počkat na live sázku a tipovat pak v mnohem lepším kurzu. Někdy v tenise první míčky, v basketbalu první koše a ve fotbale prvních 10 min. dělá s kurzy divy.

Tolik zmiňovaná disciplína a psychologie. Nikam nespěchám a čekám na ten správný tip s hodnotou. Měsíc má 31 dnů a rok 365 dnů, což je v životě sázkaře hodně dlouhá doba. Nenechám se zlákat množstvím nabídky, které na nás valí sázkové kanceláře.

V jednom dnu přidám většinou jen jeden tip a počkam si na jeho vyhodnocení, abych si vhodně zvolil další startegii a investici.

Za stupnicí 1/10 -10/10 moc nehledejte jak moc tipu věřím, ale spíše jak vysoká je v tipu value hodnota. A čím více hodnoty ve vypsaném kurzu (akcii) najdu tím budu mít větší zisky. To je staré známé pravidlo sázkaře a investora.


Jeden citát na závěr.

Velké investiční příležitosti přicházejím když jsou v důsledku neobvyklých okolnosti akcie vynikajících společností nesprávně ohodnoceny.

A pamatujte. V sázení není štěstí nebo smůla, Jsou jen dobré nebo špatné tipy.


Naposledy upravil _R dne 19.05.2015, 15:40, celkově upraveno 2 krát.
Vilo
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.3.2014
Tipy a sázky: 1143
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 190.5Hodnocení kvality tipů: 190.5Hodnocení kvality tipů: 190.5Hodnocení kvality tipů: 190.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 13
PříspěvekZaslal: 2.05.2015, 8:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím,
držím palce ve všem. Hlavně držím pěstí u toho Buzau. Narazil jsem na to jak je Braila v krizi a boss hostu chce výhru. Domácí prý budou bez nekolika hráčů.... Ale toto info tam ventiloval jistý che , a ten dost často záměrně mate a zvedá opačné kurzy,tak proto me to odrazuje. Ale tobě samozřejmě GL.
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 2.05.2015, 8:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vím o tom. Zvažoval jsem vše pro a proti a vyhodnotil to na neprohru hostů za 1,8 na 3j investici.

Ano je to Rumunsko 2 liga což může být problém a pak je jedno kde byla hodnota Very Happy . Navíc si nemyslím, že ta motivace hostů zde vyhrát je nějaká enormní.

Toho sázkaře znám a ověřoval jsem si důvěryhodnost jeho tipů za 6/10. Bilance není tak hrozná jak ho znám 18-5-2.

No spíše mě straší to Rumunsko a že tipuji proti domácímu mužstvu. Snad jsem zvolil dnešní investici dobře a hosté neprohrají. Nyní na 0,2 cca 1,42
Ventrue
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2014
Tipy a sázky: 8
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 38.2Hodnocení kvality tipů: 38.2Hodnocení kvality tipů: 38.2Hodnocení kvality tipů: 38.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.05.2015, 9:14 Předmět: live
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak ten rumunsky futbal bet365 asi neponuklo alebo to len neviem najst?
Vilo
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.3.2014
Tipy a sázky: 1143
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 190.5Hodnocení kvality tipů: 190.5Hodnocení kvality tipů: 190.5Hodnocení kvality tipů: 190.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 13
PříspěvekZaslal: 2.05.2015, 9:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ale bylo to tam,ještě před začátkem to na dvojku kleslo na 2,4,ale livko to nedali.
Ventrue
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.5.2014
Tipy a sázky: 8
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 38.2Hodnocení kvality tipů: 38.2Hodnocení kvality tipů: 38.2Hodnocení kvality tipů: 38.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 2.05.2015, 13:29 Předmět: live
Pište tipy na sázení
Citovat

JJ myslel som live ze to nedali. Ale aj tak dobre.
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 4.05.2015, 10:22 Předmět: Další strategie
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj investoři,

chci upozornit, že první tři dny byl spíše extrém a 7 tipů ve třech dnech určitě bude spíše vyjímka. Chtěl jsem si jednak ověřit jak to bude vycházet v novém blogu, chtěl jsem vám ukázat formu vkládání tipů a také vám umožnit a prověřít různé upozornění na přidaný tip.

Stále platí ta avizovaná forma kolem 15 tipů měsíčně cca 2-4 za týden ( aby bylo dosaženo min. zisku +10j za měsíc).

A dovolím si jednu poznámku (dle mé vlastní zkušenosti). Ani sebelepší ziskové tipy vám nezaručí bohaté roční výnosy a zisky, pokud nedodržujete disciplínu a tyto výnosy a zisky prohrajete na jiných ztrátových tipech jen aby jste si zažil více adrenalinu v měsíci.


Dnešní citát: Trpělivost je nejdůležitější ctnost investora. Největší chyba je usilovat o rychlé peníze.
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 8.05.2015, 12:44 Předmět: Další strategie
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj investoři,

Jak jsem psal, tento blog nebude jen o ziskových tipech, ale také poodhalím něco ze své strategie, disciplíny a psychologie v sázení.

Dnes je 8.5 a už mám v blogu 10 tipů ( 6OK, 3KO, 1 VOID) profit +7,25j. Mohu říci, že vše běží podle plánu, až na to množství tipů ( ale důvody jsem už psal dřive). Mým cílem není se hnát za dosažením co největšího zisku v měsíci. Mým cílem je pokud možno dosahovat pravidelné, postupné zhodnocování investice měsíc co měsíc, abych byl na konci roku v zisku, který jsem si stanovil ve své roční investiční strategii. Pokud se mě k tomu podaří nějaká pohádka např 10 Ok v řadě tak to bude jen určitý bonus, ale určitě to není hlavní cíl.

Tento týden mám ještě jednu investici za 4/10 a to 10.5 takže není důvod nikam spěchat. Je čas na odpočinek, relaxaci.

Do konce měsíce máme ještě 24 dnů a to je dostatek času na výběr a hledání dalších hodnotných tipů.

Takže do pondělí si dávám pauzu a naplno se budu tipům věnovat začátkem dalšího týdne.

A dnešní citát ?

Nepokouším se skákat přes tyče vysoké sedm stop. Rozhlížím se po jednostopových, které můžu překročit.
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 11.05.2015, 13:30 Předmět: OPĚT V PLNÉ PRÁCI
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím investoři,

Jen vás chci informovat, že doba mé relaxace a odpočinku skončila a nyní opět tvrdá práce a hlavně tipy ( pokud možno výherní a ziskové). Čeká mě každodenní rutina při hledání tipů, informace, analýzy a rozbory s cílem najít to v čem je hodnota.

Víkend jsem měl sice odpočinkový, ale i tak jsem nezahálel a myslím, že se máte v brzké době na co těšit.
Wink

Protože mezi námi máme pár jedinců, kteří mě tak věří, že mají předplatné na celý rok nemohu je zklamat a chci dokázat postupným nárustem banku, že tato dlouhodobá investice se jim oplatí a investovali prozíravě na rok dopředu správně.

Tak už dost řečí a jdeme na to !! Idea

Raději void než prohrát
gstefan
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2011
Tipy a sázky: 882
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 215.4Hodnocení kvality tipů: 215.4Hodnocení kvality tipů: 215.4Hodnocení kvality tipů: 215.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 17.05.2015, 9:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jak pozeram tak pozeram ten posledny tip z tej spanielskej ligy ani domacim uz o nic nejde ved maju 5 bodov naskok na zostupove pozicie a hra sa posledne kolo
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 17.05.2015, 10:09 Předmět: Zdání klame
Pište tipy na sázení
Citovat

Pozor na to!! Zdání klame. Tyto ligy jsou hrozně komplikované. Klidně může nakonec sestoupit i mužstvo na 16 a 17 místě. A tam pokud dnes nevyhrají mohou skončit ( pokud mužstva na 16 a 17 pozici vyhrají) a pak tu riziko sestupu je.
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 18.05.2015, 11:21 Předmět: Další strategie
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj INVESTOŘI !

Celkem bilance květen: 11 OK 5 KO 2 VOID

KVĚTEN: profit +17,78 yield +37,83 %


Máme za sebou více jako polovinu měsíce a stanovené cíle se nám daří plnit nad plán ( min. měsíčně +10j) takže není kam spěchat a opět budu trpělivě čekat na hodnotný tip.

Já se snažím o bezpečnou dlouhodobou ziskovou investici, proto tipuji nyní raději za 2-3j a nemám potřebu se honit za nějakým velkým měsíčním ziskem a riskovat 5 a více jednotek, když jsou průběžné plány plněny.

Nechám už čistě na vás, zda se řídíte doporučovaným money-managementem, nebo tipujete mé tipy např. jako flat stake (na každý tip stejný vklad).

Doporučoval jsem nějakou počáteční investici ( min. bank 20 000 Kč tj. 200j a a tip na jednotku 100 Kč tj. 0,5% z banku). Jsou ale mezi námi také investoři (včetně mě), kteří mají bank větší a tím hrají i větší vklady na jednotku 1000 kč a více , ale stále 0,5% z banku. Pak už je opatrnost na místě, ale ty zisky stojí za to. Např. tento měsíc máme pří průběžném zisku 17,78j zisk při 100 kč na jednotku 1778 Kč a při vkladu 1000 kč na jednotku 17 780 Kč. A pokud budou ty menší zisky pravidelné tak věřím, že na konci roku budete hodně spokojeni. Pak jistě chápete, že poplatek 92 Kč je investice, která se oplatí.

Citát dne : Ať jsou váš talent nebo úsilí jakkoliv velké, některé věci vyžadují čas. Nestvoříte dítě za jeden měsíc, když přivedete devět žen do jiného stavu.
Nefoo
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.1.2014
Tipy a sázky: 17
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 23.9Hodnocení kvality tipů: 23.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.05.2015, 10:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj chci poprosit dalo by se k tipu uvádět o jaký sport a ligu se jedná? Dost by to urychlilo vyhledání zápasu někdy jsem ztracen. Děkuji za odpověď a fandím v další práci.
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 21.05.2015, 11:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
Ahoj chci poprosit dalo by se k tipu uvádět o jaký sport a ligu se jedná? Dost by to urychlilo vyhledání zápasu někdy jsem ztracen. Děkuji za odpověď a fandím v další práci.



Vždy je to v hlavičce jak je Předmět: !! příklad dnes u tipu

Zaslal: květen 21, 2015, 11:23 am Předmět: ŠPANĚLSKO: Primera Division

Zde vždy vidíte kdy - datum a v kolik hodin jsem tip přidal a o jakou ligu a zemi se jedná.

+ vždy přikládám tabulku a statistiky kde to také vidíte.


Naposledy upravil _R dne 21.05.2015, 11:28, celkově upraveno 2 krát.
Nefoo
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.1.2014
Tipy a sázky: 17
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 23.9Hodnocení kvality tipů: 23.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 21.05.2015, 11:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se nevšiml jsem si. Děkuji za radu.
ph75
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 23.05.2015, 7:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, nespletl jsi se v těch svých dedukcích k dnešnímu zápasu Ath Bilbao - Villarreal ? Z tabulky na livesportu vidím že Villarreal je v tabulce šestý s 60ti body a Bilbao sedmé s 52 body, takže se asi nedá říct, že hostům o nic nejde a jen dohrávají, ale právě musí hájit El právě před Bilbaem, ne?
taurus24
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 8.3.2007
Tipy a sázky: 69
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 93.8Hodnocení kvality tipů: 93.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.05.2015, 8:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:

Ahoj, nespletl jsi se v těch svých dedukcích k dnešnímu zápasu Ath Bilbao - Villarreal ? Z tabulky na livesportu vidím že Villarreal je v tabulce šestý s 60ti body a Bilbao sedmé s 52 body, takže se asi nedá říct, že hostům o nic nejde a jen dohrávají, ale právě musí hájit El právě před Bilbaem, ne?


Poslední kolo, rozdíl 8 bodů.
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 23.05.2015, 8:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Uvažuješ chybně. Dnes se hraje poslední kolo

http://www.livesport.cz/fotbal/spanelsko/primera-division/program/
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 23.05.2015, 13:21 Předmět: PRO ZAČÍNAJÍCÍ SÁZKAŘE
Pište tipy na sázení
Citovat

Toto není pro zkušené sázkaře ( ti to jistě znají, ale pro začátečníky to je k pochopení o co se vlastně snažím). Jak jste jistě poznali, hledám hodnotu ve vypsaném kurzu.

A co je to vlatně ta hodnota neboli value ?


Je toho plný internet, ale mě se líbí tyto dvě zpracování a definice:

Valuebetting
Jak zjistit value ve vypsaném kursu?? To je samozřejmě největší problém, který rozhoduje o úspěchu či neúspěchu v tomto oboru. Value, neboli hodnota, představuje odchylku reálného kursu (neboli fair kursu) od kursu vypsaného bookmakerem, dále jen "bm" (zaměstnancem sázkové kanceláře, který ma na starosti vypisování kursů). Našim cílem je najít zápas, ve kterém se bookmaker spletl a odchýlil se od fair kursu. K tomu samozřejmě potřebujeme dobrý odhad a fair kurs zkusit zjistit také.
Podstata sázení tedy není tipovat správné výsledky zápasů, ale soupeřit s bm v lepším odhadu na výsledek zápasu. Pokud bm udělá chybu, je třeba jí tvrdě trestat, k tomu nám slouží i správný moneymanagement, neboli hospodaření s penězi.

odkaz zde: http://kurzovesazeni.blogspot.cz/

Value betting je účinná strategie:

Valuebetting znamená sázení na hodnotu (value = hodnota). Podstatou valuebettingu je hledání chyb bookmakerů a sázení výhodných kurzů.

Nejedná se o klasické tipování vítěze, kdy si pouze myslíte že vyhraje, ale o počítání pravděpobnosti výsledku. Pravděpodobnost se dá odhadnout na základě informací o zápase a nebo dalších faktorů, či pomocí různých ratingů a matematických modelů.

odkaz zde: http://www.vydelavame-penize.cz/news/sportovni-sazky-aneb-jak-ziskat-vyhodu/

A proč si myslím, že sázení = investování ?

Investování a gambling je to samé

Zastánci toho, že sázení na sport a investování nebo obchodování nejsou až tak rozdílné, mají několik argumentů. Dá se říct, že prakticky při každém vstupu do trhu/investici nebo sázky má investor/sázející šanci 50:50. Jak investoři, tak sázející mají k dispozici množství statistik o jednotlivých společnostech/nástrojích, případně mužstvech/sportovcích/závodních zvířatech a historii jejich výsledků, aktuální formě, počasí apod., na jejichž základě se mohou rozhodovat, jestli jejich favorit má potenciál k vítězství nebo ne, a věří tomu, že pravděpodobnost se vychyluje v jejich prospěch.

odkaz zde: http://www.investujeme.cz/sazky-nebo-investovani/
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 23.05.2015, 14:21 Předmět: Jedna perlička
Pište tipy na sázení
Citovat

Projde mě rukama denně strašně moc informací a musím hodně zvažovat co dám a co nedám, abych udržel disciplínu na uzdě.

Ale proč to posílám? Volně dostupné informace na internetu jsou a budou ( nečerpám informace z žádných uzavřených sekcí a fór, protože to jsou vyhozené peníze), ale je na to třeba čas a vědět kde hledat. I k tomu je tato služba pro vás. Já hledám a vy se inspirujete.



Toto jsem hodně zvažoval vám poslat, ale pro velký počet tipů v tomto měsíci jsem si to rozmyslel.

Ale ten tip měl hodnotu a výsledek mě i překvapil ( na to že hrál poslední tým v lize).

Jednalo se o tento tip:

http://www.livesport.cz/zapas/fTxCtw7b/#prehled-zapasu

tip byl na domácí s touto informacíSad našel jsem na bettingadvice)

We have Last matchday and Match between Regensburg - Fortuna Köln. Regensburg already relegated and Fortuna hold class.
Regensburg today with last home Game in "Jahnstadion". One of the Last traditional ones in German professional football, we played there for Almost 90 years. The Dressing rooms look like ones of village team.
I think i will cry in saturday , when i go Last Time there. big Choreo will be also. Motivation of Players should be high, cause we still have some regional Players.
still we have some injury Troubles
But also we improved in second Part of season especially at home

Fortuna Köln last week in Mallorca on Ballermannand drunk a lot. Motivation should be 0 and also weak away from home.

a zde video z Mallorky co jsem si našel na internetu. Tam to asi žilo co ?

https://www.youtube.com/watch?v=_Uu-g3CBdsY


Naposledy upravil _R dne 23.05.2015, 14:56, celkově upraveno 1 krát.
kocour
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.12.2006
Tipy a sázky: 109
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 126.1Hodnocení kvality tipů: 126.1Hodnocení kvality tipů: 126.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.05.2015, 14:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím,
tak to je škoda že se takových krásných informací jaké jsi získal nevyužilo, myslím zápas těch skopčáků - Regensburg - Fortuna Kolín 4-0 to mělo být POTRESTANO!!! Ale i tak klobouk dolů před tvou prací a úspěšností tvých tipů. Díky a ať se daří dál
Kocour
bewinner
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.4.2014
Tipy a sázky: 1
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 5.6Hodnocení kvality tipů: 5.6Hodnocení kvality tipů: 5.6Hodnocení kvality tipů: 5.6Hodnocení kvality tipů: 5.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.05.2015, 15:37 Předmět: Fortuna Köln na Mallorce
Pište tipy na sázení
Citovat

No Němci rádi na Mallorcu, dost si jí poslední dobou přivlastňují. A v létě co dvě minuty přistává německé letadlo s turisty...třeba letovisko Megaluf, to je jen chlast a chlast, mladí lidé sem hodně rádi jezdí a němečtí sportovci též Smile To jen tak na okraj, pustil jsem si to video a snažím se přemýšlet, kde to přesně na Mallorce je....Jinak díky ti za všechno, tvou práci sleduji již dlouho a držím palce. Kdyby si někdy chtěl na dovču na Mallorcu, napiš, mám cestovku a zařídím ti super cenu Smile
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 24.05.2015, 8:21 Předmět: Okurková sezóna
Pište tipy na sázení
Citovat

Okurková sezóna - období cca. červen - srpen označují sázkaři,kdy je slabší nabídka k tipování. Evropské ligy končí a mají přestávku.

Dostal jsem dotaz jak to plánuji v tomto období a zda budou tipy. Přestože je většina z vás dlouhodobý investor s cílem investovat min. do konce roku 2015, mnoho z vás upřednostňuje nákup na kratší období a zvažují zda si zakoupit další měsíc (měsíce)

Tipy budou bez omezení i po tuto okurkovou sezónu.
Zaměřím se více na další kontinenty Australie, Asie ( Japonsko a Korea) a Sev. a Stř. Amerika.

Také jsou určité možnosti v tenise atd.

Myslím, že investice na nákup jednoho měsíce není tak velká, aby se vám to neoplatilo i když bude v červnu možná méně tipů 8-10.

Tipy budou i v době prázdnin a dovolených. Cíl udělat měsíčně min. +10j zůstává beze změn.
gstefan
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2011
Tipy a sázky: 882
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 215.4Hodnocení kvality tipů: 215.4Hodnocení kvality tipů: 215.4Hodnocení kvality tipů: 215.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 24.05.2015, 20:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

okrem toho sa hraju ligy v severskych statoch
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 27.05.2015, 6:45 Předmět: Další strategie
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím investoři !!

Měsíc květen jsem dnes uzavřel. Důvodů mám několik. Cíle, které jsem měl na květen se podařilo splnit s předstihem a mohu říci nad očekávání. Čekají mě nyní nějaké pracovní povinnosti a je také čas na odpočinek, rodinu atd. Také se chci v klidu porozhlédnou po dalších ligách a možnostech pro tipy jak jsem psal v blogu, kde nebude platit okurková sezóna.

Ti kdo mě následovali od začátku měsíce mají možné zhodnocení investice 30,26j yield 46,55%.

A nyní si spočítejte:

Min. počáteční bank jsem doporučoval 200j (20 000 kč). Jedna jednotka 0,5% z banku tedy 1j=100kč.

Průměrně jsem vsázel tak 2-3j na tip.

Pokud máme za květen zisk 30,26j tak to se rovná 3026 Kč.

Pokud si za jednu jednotku dosadíte např. 1000 Kč zisk máme 30 260 Kč.

(zde ale platí stejné pravidla 1000 Kč 0,5% z banku tedy bank musíme mít 200 000 kč).

Náklady byly 92 Kč a zisk 3026 Kč. Náklady se vrátily skoro 32x !!

Zvažte další investici v červnu !!

A na závěr citát:
„Trvá 20 let vybudovat si reputaci, ale jen pět minut ji zničit. Když se nad tím zamyslíte, budete věci dělat jinak.“
V životě i podnikání musíte být opatrní. Je trochu děsivé zamyslet se nad tím, jak je jednoduché zničit si svou veřejnou image. Trénujte si rozhodnutí na případech, které si představíte jako milionové zakázky, i když se jedná o maloobchodní záležitosti. Pomůže to.
_R
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2009
Tipy a sázky: 4924
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1Hodnocení kvality tipů: 637.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 27
PříspěvekZaslal: 29.05.2015, 8:38 Předmět: Hodnota v tenise
Pište tipy na sázení
Citovat

Tennis » France » WTA French Open

29.5/11:00 Ivanovic A. - Vekic D. TIP over 19,5 ( Bet365 2,0) 1/10


http://www.livesport.cz/zapas/ncW3XYyF/#srovnani-kurzu;over-under;zakladni-doba



Mimo veškeré statistiky ( měsíc jsem už uzavřel) zasílám jeden hodnotný kurz na tenis. Praštilo mě to do očí z dnešní nabídky a po určitém rozboru si myslím, že tam je hodnota na tuto vypsanou hranici.


Oficiálně startujeme nový měsíc od 1.6.2015, tak kdo má zájem o další zajímavé investice budete vítáni.


Dobré citáty nejsou od toho, aby se citovaly a jejich autor se holedbal jejich znalostí, nýbrž od toho, aby se jimi jejich adresáti řídili.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 53, 54, 55  Další
Strana 1 z 55
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy