Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
SMS tipy - stav kreditů - pohyby kreditůSMS tipy nastavení - stav kreditů - pohyby kreditů
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    

Nový web K2 bude spuštěn 15.11.2022

Chci KOUPIT SMS tipy z fóra K2

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> PIŠ TIPY na K2 --- PRODÁVEJ své TIPY na K2 --- KUPUJ placené TIPY = informace ZDE!
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 150
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 88
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 303
Vklady: 1825 unitů
Výhry: 1668.99 unitů
Profit: -156.01 unitů
Yield: -8.55 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 12878
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 472Hodnocení kvality tipů: 472
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 25.04.2016, 10:24 Předmět: Chci KOUPIT SMS tipy z fóra K2
Pište tipy na sázení
Citovat

Za kolik SMS nakupuje K2 od profisms.cz?
Nákupní cena 1 SMS = 160 znaků bez diakritiky je od 0,78 Kč až do 1,70 Kč vč. DPH, nákupní cena se řídí ceníkem profisms.cz dle operátora příjemce SMS tipu.

Za kolik SMS prodáváme?
Cena SMS tipu = DORSMS + TIPSMS
DORSMS = je cena za doručení tipu (160 znaků bez diakritiky je 1 SMSka) = cena 1 kredit
+
TIPSMS = tuto cenu si určuje autor tipu v kreditech, je vidět v profilu každého uživatele

1 kredit má cenu 2 Kč vč. DPH

Je otázka, jak dlouhý bude zadaný tip autorem. Pokud bude krátší do 160 znaků, DORSMS bude odečten 1 kredit (většina tipů). Pokud bude tip delší, odečte se takový počet kreditů, dle počtu reálných SMS (do 160 znaků = 1 SMS, do 320 znaků = 2 SMS, do 480 znaků = 3 SMS, atd.). V SMS se budou odesílat pouze holé tipy bez textových informacích, lze poslat sólo nebo AKO tip.

citace:
SMS tipy z PLACENÝCH BLOGŮ

Jsem předplatitel blogu (členem skupiny blogu) = platím pouze cenu doručení SMS (DORSMS)
Nejsem předplatitel blogu (veřejnost) = platím cenu doručení (DORSMS) + cenu TIPSMS. TIPSMS si určuje každý bloger individuálně a je uvedena v popisu blogu. Bloger si může stanovit, že nebude prodávat SMS tipy veřejnosti = nastaví cenu 999999.


citace:
SMS tipy od FREE sázkařů

Platíte cenu DORSMS + cenu TIPSMS. Cenu TIPSMS si určuje každý sázkař individuálně a je uvedena v jeho profilu.


DŮLEŽITÉ: - při odeslání více tipů najednou z jedné formulářové stránky od autora tipů, se odečte odpovídající počet kreditů podle počtu tipů a cen DORSMS a TIPSMS, pokud součet cen kreditů je vyšší než je zůstatek kreditů odběratele, tak se odběrateli neodešlou žádné tipy, je třeba mít vyšší zůstatek kreditů, než je 5x(DORSMS+TIPSMS)Kde a jak si SMS tipy můžete objednat a nastavit?
Vše se nastavuje na odkazu https://www.kolemdvou.cz/chat/follow.php , musíte si na tomto odkazu nastavit nicky sázkařů, od kterých chcete dostávat SMS tipy.
Pro SMS tipy je nutné mít zakoupený kredit na SMS tipy, ten si můžete koupit v našem e-shopu na https://www.medodjirky.cz/KolemDvou-cz-c18_0_1.htm
- varianta jednotlivých kreditů = cena 2,50 Kč za 1 kredit
- varianta 1000 kreditů = cena 2,00 Kč za 1 kredit
Pokud kredit klesne po 10, přijde vám mailové upozornění na nízký kredit.Co bude tip obsahovat?
U tipu bude uveden datum a čas začátku tipu (formát 12.12./14:50), sport (prvních 8 znaků), liga/turnaj (prvních 8 znaků), vlastní tip dle zadání autora, kurz, vklad, sázková kancelář (první 3 znaky). Tip lze zadat min. 30 minut před oficiálním začátkem.

Co když udělá autor tipu chybu a špatně zadá tip?
K2 nemůže garantovat správné zadání tipu, za toto má zodpovědnost vždy autor tipu, zda správně vyplní formulář. Pokud udělá chybu (např. nenapíše vlastní tip), má možnost zaslat tzv. "opravný tip", pak u tohoto "opravného tipu" zákazník neplátí vůbec nic, ale autor tipu platí DORSMS, tedy cenu doručení SMS. Pokud opravný tip nezašle a dělá více chyb, kontaktuje admina webu e-mailem, a také doporučujeme odebírání tipů od takového autora opustit (nabídka/poptávka). V případě větších sporů bude toto řešeno individuálně.

Kde uvidím výpis odebraných SMS tipů, za co jsem kredity utratil?
Na stejném odkazu jako je nastavení SMS tipů a zobrazení kreditu, tedy na odkazu https://www.kolemdvou.cz/chat/follow.php. Zobrazuje se posledních 200 transakcí. Pro kompletní výpis kontaktujte admina stránky, transakce budou vyexportovány z databáze.

Budou někde vyhodnocené tipy zasílané jako SMS, statistiky, jak funguje vyhodnocení?
Každý autor SMS tipů bude ve svém profilu sám vyhodnocovat tipy, napíše výsledek zápasu, přiřadí OK, 1/2 OK, VOID, 1/2 KO nebo KO a výsledky uloží. Cca od 1.6.2016 vzniknou statistiky a přehledy tipů zaslaných přes formuláře jako SMS tipy. Ty pak najdete v profilu autora tipu. Vyhodnocené tipy také můžete vidět zobrazné v jednotlivých částech fóra, kam byly tipy zaslány, pokud tam máte právo přístupu.
_________________
E-book
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> PIŠ TIPY na K2 --- PRODÁVEJ své TIPY na K2 --- KUPUJ placené TIPY = informace ZDE! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení
Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips
Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.