Tipsport Stream
Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Soutěž o 50.000 NETŮ

Soutěž o 50.000 NETŮ

Chci KOUPIT SMS tipy z fóra K2 (pro předplatitele blogů i pro veřejnost = pro všechny)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> PIŠ TIPY na K2 --- PRODÁVEJ své TIPY na K2 --- KUPUJ placené TIPY = informace ZDE!
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 24
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 20
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 108
Vklady: 421.5 unitů
Výhry: 360.345 unitů
Profit: -61.16 unitů
Yield: -14.51 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 11895
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 376.7Hodnocení kvality tipů: 376.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 25.04.2016, 10:24 Předmět: Chci KOUPIT SMS tipy z fóra K2 (pro předplatitele blogů i pro veřejnost = pro všechny)
Pište tipy na sázení
Citovat

Od 1.5.2016 spouštíme službu SMS tipy z fóra K2. Tuto službu realizujeme prostřednictvím firmy profisms.cz, kde je téměř 100 % doručení na sim karty vydané u operátorů v ČR a SR. Do zahraničí tuto službu neposkytujeme.Za kolik SMS nakupuje K2 od profisms.cz?
Nákupní cena 1 SMS = 160 znaků bez diakritiky je od 0,78 Kč až do 1,70 Kč vč. DPH, nákupní cena se řídí ceníkem profisms.cz dle operátora příjemce SMS tipu.

Za kolik SMS prodáváme?
Prodejní cena 1 SMS = 160 znaků bez diakritiky (jakou platí uživatel K2 za doručení SMS tipu) je 1 kredit = 2,00 Kč včetně DPH = DORSMS.
+
Cenu tipu pro SMS si určuje autor tipu v kreditech = TIPSMS


Je otázka, jak dlouhý bude zadaný tip autorem. Pokud bude krátší do 160 znaků, DORSMS bude odečten 1 kredit (většina tipů). Pokud bude tip delší, odečte se takový počet kreditů, dle počtu reálných SMS (do 160 znaků = 1 SMS, do 320 znaků = 2 SMS, do 480 znaků = 3 SMS, atd.). V SMS se budou odesílat pouze holé tipy bez textových informacích, lze poslat sólo nebo AKO tip.

Pokud autor tipů pošle třeba 5 tipů najednou, ale budou krátké (např. Prasátor střelce NBA), tak je možné, že se vejdou třeba do 2 smssek, pak se naúčtuje 2x DORSMS. DORSMS se účtuje vždy podle počtu znaků/zpětné odezvy profisms o reálném počtu odeslaných smssek.

DŮLEŽITÉ: - při odeslání více tipů najednou z jedné formulářové stránky od autora tipů, se odečte odpovídající počet kreditů podle počtu tipů a cen DORSMS a TIPSMS, pokud součet cen kreditů je vyšší než je zůstatek kreditů odběratele, tak se odběrateli neodešlou žádné tipy, je třeba mít vyšší zůstatek kreditů, než je 5x(DORSMS+TIPSMS)Kde a jak si SMS tipy můžete objednat a nastavit?
Vše se nastavuje na odkazu http://www.kolemdvou.cz/chat/follow.php , musíte si na tomto odkazu nastavit nicky sázkařů, od kterých chcete dostávat SMS tipy.
Pro SMS tipy je nutné mít zakoupený kredit na SMS tipy, ten si můžete koupit v našem e-shopu na http://www.betting-shop.eu/1-KREDIT-na-SMS-tipy-z-KolemDvou-cz-d287.htm
Pokud kredit klesne po 10, přijde vám mailové upozornění na nízký kredit.

Jaké jsou jednotlivé ceny SMS tipů od jednotlivých sázkařů, blogů, skupin, moderátorů?
Jak jsem již naznačil, cenu tipu SMS (TIPSMS) si určuje autor tipu, zatímco cena doručení SMS (DORSMS) je pevně daná. Níže dávám tento přehled pro jednotlivé části fóra K2, odkud můžete SMS tipy odebírat.
Co bude tip obsahovat?
U tipu bude uveden datum a čas začátku tipu (formát 12.12./14:50), sport (prvních 8 znaků), liga/turnaj (prvních 8 znaků), vlastní tip dle zadání autora, kurz, vklad, sázková kancelář (první 3 znaky). Tip lze zadat min. 30 minut před oficiálním začátkem.

Co když udělá autor tipu chybu a špatně zadá tip?
K2 nemůže garantovat správné zadání tipu, za toto má zodpovědnost vždy autor tipu, zda správně vyplní formulář. Pokud udělá chybu (např. nenapíše vlastní tip), má možnost zaslat tzv. "opravný tip", pak u tohoto "opravného tipu" zákazník neplátí vůbec nic, ale autor tipu platí DORSMS, tedy cenu doručení SMS. Pokud opravný tip nezašle a dělá více chyb, pak doporučujeme odebírání tipů od takového autora opustit (nabídka/poptávka). V případě větších sporů bude toto řešeno individuálně.

citace:
SMS tipy z PLACENÝCH BLOGŮ

Jsem předplatitel blogu (členem skupiny blogu) = platím pouze cenu doručení SMS (DORSMS)
Nejsem předplatitel blogu (veřejnost) = platím cenu doručení (DORSMS) + cenu tipu pro SMS (TIPSMS). TIPSMS si určuje každý bloger individuálně a je uvedena v popisu blogu.


citace:
SMS tipy od moderátorů

Platíte cenu doručení (DORSMS) + cenu tipu pro SMS (TIPSMS). Ceny TIPSMS si určuje každý moderátor individuálně a jsou uvedeny na tomto odkazu.


citace:
SMS tipy ostatních uživatelů (kdokoli může prodávat své tipy jako SMS tipy)

Platíte cenu doručení (DORSMS) + cenu tipu pro SMS (TIPSMS). Cenu TIPSMS si určuje každý uživatel individuálně a je uvedena v nadpisu příslušného tématu nebo subfóra.


Kde uvidím výpis odebraných SMS tipů, za co jsem kredity utratil?
Na stejném odkazu jako je nastavení SMS tipů a zobrazení kreditu, teda na odkazu http://www.kolemdvou.cz/chat/follow.php. Zobrazuje se posledních 20 transakcí. Pro kompletní výpis kontaktujte admina stránky, transakce budou vyexportovány z databáze.

Budou někde vyhodnocené tipy zasílané jako SMS, statistiky, jak funguje vyhodnocení?
Každý autor SMS tipů bude ve svém profilu sám vyhodnocovat tipy, napíše výsledek zápasu, přiřadí OK, 1/2 OK, VOID, 1/2 KO nebo KO a výsledky uloží. Cca od 1.6.2016 vzniknou statistiky a přehledy tipů zaslaných přes formuláře jako SMS tipy. Ty pak najdete v profilu autora tipu. Vyhodnocené tipy také můžete vidět zobrazné v jednotlivých částech fóra, kam byly tipy zaslány, pokud tam máte právo přístupu.
_________________
E-book
Tipsport Pyramida
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> PIŠ TIPY na K2 --- PRODÁVEJ své TIPY na K2 --- KUPUJ placené TIPY = informace ZDE! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com


Tipsport Pyramida
Strategický profit

Chance registrace

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips

Med od Jirky


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip
Chance Registrace

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.