Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Pravidla Eurojackpotu v kostce

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno)
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 27
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 23
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 110
Vklady: 451.5 unitů
Výhry: 396.825 unitů
Profit: -54.67 unitů
Yield: -12.11 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace LITE
E-mailová notifikace FULL
E-mailová notifikace ZDARMA
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 12069
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 397.6Hodnocení kvality tipů: 397.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 20.09.2016, 7:52 Předmět: Pravidla Eurojackpotu v kostce
Pište tipy na sázení
Citovat

Pravidla Eurojackpotu v kostce

Eurojackpot je nejoblíbenější nadnárodní loterií v Evropě, kterou pravidelně hrají občané sedmnácti zúčastněných států (Česko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Litva, Island, Nizozemí, Německo, Norsko, Slovinsko, Švédsko, Itálie, Lotyšsko, Maďarsko, Španělsko). Rovněž u nás se Eurojackpot těší velké popularitě. Tu jistě podpořil také fenomenální úspěch českého sázkaře, který v Eurojackpotu vyhrál největší loterijní výhru u nás v hodnotě 2,5 miliardy korun. Přečtěte si, jak se EuroJackpot hraje, jaká má pravidla, kolik můžete vyhrát a jaké padly největší rekordy.

Jak se hraje EuroJackpot?

Základní pravidla EuroJackpotu – 5 (1-50) + 2 (1-10)

V EuroJackpotu se tipuje celkem 7 čísel. Z toho 5 hlavních (1–50) a 2 dodatková – Euročísla (1–10). Jedná se o herní formát, který byl vytvořen po vzoru veleúspěšné nadnárodní evropské loterie EuroMillions. Úspěch obou loterií je založen zejména na vysokých výhrách, tvořených kumulací vkladů sázejících ze všech zúčastněných zemí.

Systémová sázka

V tiketu EuroJackpotu lze aktivovat takzvanou systémovou sázku. Systémová sázka automaticky vsadí různé kombinace vámi zvolených čísel. V případě, že budou vaše čísla úspěšná a budou vylosována, získáte vyšší výhru. Je to dáno tím, že vaše čísla budou úspěšná ve více výherních kategoriích (vsadíte více tiketů s různými kombinacemi) a vy vyhrajete více peněz.

Předplatné

Abyste nemuseli vyplňovat a sázet vaše oblíbená čísla do každého slosování znovu, můžete si aktivovat předplatné. V klasické offline verzi Eurojackpotu lze vsadit až na 21 týdnů dopředu. V online tiketu na EuroJackpot si pak můžete aktivovat předplatné na neomezenou dobu. U předplatného v online formě jej můžete kdykoliv zrušit. Tiket se obnovuje automaticky každý týden znovu.

Dvojnásobný jackpot a Ochrana čísel

Pokud hrajete EuroJackpot online, můžete ve svém tiketu navíc přidat jednu z těchto funkcí: Dvojnásobný jackpot a Ochrana čísel. Dvojnásobný nebo dvojitý jackpot vám garantuje výplatu dvojnásobku aktuální hodnoty jackpotu. Ochrana čísel vám pak garantujte výplatu jackpotu v celé jeho výši i v případě, že současně s vámi výsledná čísla (5+2) uhodne více hráčů. Tito funkce nelze kombinovat a dostupné jsou pouze v online formě sázení.

EuroJackpot čas losování – pátek 20:00 hodin

Eurojackpot se losuje jedenkrát v týdnu a to každý pátek v hlavním městě Finska, v Helsinkách. Čas losování EuroJackpotu připadá na 21. hodinu tamního času, což kvůli časovému posunu odpovídá 20. hodině našeho času.

Výherní kategorie a pravděpodobnost

EuroJackpot nabízí celkem 12 cenových úrovní. Pro získání jackpotu je nutné uhodnout všechna tipovaná čísla tedy 5+2. Pravděpodobnost, že se vám to podaří je 1 : 95 344 200. Nejnižší garantovaný jackpot je 10 milionů euro (asi 270 mil. Kč), nejvyšší možná výhra v Eurojackpotu je 90 mil. euro (asi 2,5 mld. Kč).

Eurojackpot se zasadil o největší loterijní výhru v historii u nás. Dne 15. května 2015 se podařilo sázejícímu z Pardubického kraje vyhrát maximální možný jackpot v hodnotě 90 milionů euro, to je v přepočtu téměř 2,5 miliardy Kč. Níže se můžete podívat na tabulku s největšími výhrami, jaké kdy v EuroJackpotu padly.

Zdroj: Lottoland

Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com


Medovina z Vysočiny - www.medodjirky.czMedovina z Vysočiny - www.medodjirky.cz

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips

Med od Jirky

Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.