Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Cerox - cena TIPSMS 2 kredity
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 15.10.2018, 14:27 Předmět: Cerox - cena TIPSMS 2 kredity
Pište tipy na sázení
Citovat

Sázkařský deník Cerox

Cena TIPSMS: 2 kredity - Nastavit odběr SMS tipů, nick Cerox =>

Lze využít e-mailovou notifikaci ZDARMA, LITE a FULL = ANO, nastavte si nick Cerox ZDE
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.10.2018, 18:27 Předmět: Fotbal UEFA
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ahoj, vítám vás u mé první analýzy tak snad bude úspěšná a bude se pouze zelenat.

V zápase Island - Švýcarsko favorizuji hostující Švýcary, kteří uštědřili výprask Islandu 6:0. V tomto duelu moc nevidím výhodu domácího hřiště. Sestava Švýcarů zůstává více či méně beze změn jen coach Petrovič trochu pozměnil strategii.

Tady vidím jasné favority Švýcary Smile. Tak vám přeji hodně štěstí !!!.

(jinak jsem se lehce spletl v kurzu, je teď mnohem výhodnější šel na krásných 1,93 tak kdo nevsadil před ať si vsadí hned)
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.10.2018, 16:15 Předmět: UEFA
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Včera Švýcarsko, dneska Francie. V zápase Francie- Německo vidím jako favorita Francii a za kurz 2,00 si ji rád zkusím zahrát.

Německo mi nepřijde tak nebezpečné jak bylo a spíše mi přijde, že to jde s nimi od 10k5 a níž. Prohráli 0:3 s Nizozemskem a tím je suveréně poslední s 1 bodem a naopak Francie je první a bude si chtít určitě první místo dál udržet.

V předchozím zápase byla remíza 0:0, ale nutno říct, že Francie byla celou dobu v zápase lepší procento držení míče 60% pro francii, střel měli 9 a z toho 6 na bránu Německo mělo 6 střel a 4 na bránu. Prostě ve všech možných statistikách vedla Francie.

Věřím, že v Francie si své 3 body na domácím hřišti pohlídá. Snad jsem vám dal dostatečné důvody Smile HODNĚ ŠTĚSTÍ ! ! !
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.10.2018, 15:49 Předmět: Montréal Canadiens - St. Louis Blues
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Ahoj vítejte u mé analýzy Smile včera Francie dramaticky dotáhla své vítězství do konce, dneska jsem si pro vás připravil sázku tentokrát z odvětví hokeje a ze zámořské ligy Kanadsko-Americké NHL, kde se nám utkají Montréal Canadiens proti St. Louis Blues. Tady jsem si vybral sázku bez remízy (když je remíza vrací se vklad, ale to jistě všichni víte) dost kecání teď k analýze.

Canadiens jsou pro mě letos zatím milým překvapením. Takový start do sezóny bych od nich teda nečekal z 5 zápasů 3 výhry (2x proti pens). Ve všech utkáních ať už proherních nebo výherních ukázali, že střelami nešetří.
Ku příkladu první zápas proti Torontu Montréal sice prohrál 3:2 v OT, ale svého protivníka přestřlílel o 10 střel (26-36) v tomto prvním zápase jsem čekal dominanci Toronta a výhru v základní hrací době a to se nestalo a Canadiens si připsali bod za prodloužení.

Další zápas byl už pro Montréal výherní Pittsburghu Penguins. Toto bylo jistě zaskočení pro spoustu z nás co měli vsazeno i pro ty co se jen dívaly. Montréal na ledě Pens vyhrál neuvěřitelných 1:5. Na střeli to pak bylo 22-29.

Co se zatím Canadiens neúplně vydařilo je zápas proti LA Kings. V tomto zápasu schytali výprask 0:3, ale opět nutno podotknout, že Jack Campbell si v tomto utkání za LA pořádně zachytal. Montréal vyslal na jeho klec 40 střel a nebýt jeho tak bůh ví jak to skončí.

Kings led Montréalu dobily, ale komu se to opět nepodařilo jsou slavní Pens, kteří odjížděli s prohrou 4:3 po nájezdech. A opět 40 ku 28 na střely pro Montréal.

Montréal naposled zvládnul zápas proti nepříliš silnému Detroitu. Na domácím ledě zde vyhráli 7:3 (35:28 střely)

Tímto dlouhým povídáním chci říct, že Montréal není takový fackovací panák co byl minulý rok, ale teď se otužil a nebojí se ani střílet a to jste mohli vidět ve všech utkáních. Dovoluji si říct, že za to může hlavně Tomáš Tatar, který byl "vytrejdován" z Vegas. Ukazuje se jaká je to velká posila pro Canadiens. Tatar se skvěle sehrál s Denaultem a Gallagherem v první formaci. Dost silné mi přijdou i ostatní formace Canadiens. Třeba Paul Byron ve 3 formaci nebo Drouin ve 2..

St. Louis nemají tak pozitivní start do sezóny jako Montréal. z 5 zápasů 4 prohráli. Svého soupeře zvládli přestřílet jen jednou z těchto 5ti utkání. Navíc co pomáhá mému tipu je dost dlouhý Injury list St. Louis Blues.

Vše nasvědčuje mému tipu, že by měl Montréal Canadiens vyhrát v základní hrací době, ale jsem raději opatrný a i vklad volím rozumně, přeci jen je to NHL, kde je možné všechno. I tak si myslím, že v kurzu je jisté value i po dropu.

DODATEK: Kurz na výhru v základní hrací době klesnul z 2,88 na 2,48. U některých zahraničních sázkovek je kurz i nižší než nám T.... nabízí (bethard 2,25, bet365 2,40.....) Takže vzhledem k tomu jak kurz dropuje na trhu si myslím, že i u nás u tuzemských sázkových kanceláří půjde kurz ještě níž než je. Tak neprováhejte.

HODNĚ ŠTĚSTÍ ! ! !
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.10.2018, 19:09 Předmět: NHL kb
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ahoj dneska kromě Broncos ještě hraje Tampa bay proti slabému Detroitu. Red Wings neřadím mezi ty silné týmy, ale Tampa to je jiný šálek kávy. A já jsem si právě vybral sázku na to, že bývalý kapitán Rangerů a za mě jeden z nejefektivnějších obránců Ryan McDonagh získá do konce zápasu alespoň 1 kanadský bod.

Ryan má největší ICE TIME a to krásných 23:40. Ryan má také pouze jeden bod za 4 utkání což je na něj strašně málo, jen minulý rok za Rangery za 49 her nasbíral 26 bodů.

V tomto utkání věřím Ryanovi, že alespoň ten jeden bod uhraje. Nahrává mi do kapsy, že Red Wings nepatří mezi nejsilnější týmy a Howard mi přijde zatím takový vlažný. Střílet dietroit umí, ale nedává moc gólu a obrana je téma sama pro sebe.

Tady prostě Ryanovi věřím Smile TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ VÁM PŘEJI !!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.10.2018, 14:55 Předmět: Xanthi - Giannina
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady u této analýzy jen v rychlosti, nejvíce času totiž strávím analyzováním zápasů na NFL Smile.

Xanthi - Giannina

Tady jsem si vybral jako favorita Xanthi.
-Giannina prohrála 3 zápasy v řadě a nachází se na 13 místě řecké superligy, a Xanthi jsou na krásném 6 místě
-Xanthi potřebují každé 3 body aby se posunuli v tabulce před Panathinaikos, které navíc čeká silný soupeř tak Xanthi musí využít každé příležitosti.
-Xanthi má skvělou obranu (můj názor) a útok Giannina není moc extra
-Obrana Giannina je taky příšerná (4-13)
-Domácí Xanthi má zatím neprohráli ani jeden z pěti psoledních zápasů vždy si minimálně odvezli 3 body
- Giannina venku prohrála 2 zápasy ze 2
Tady věřím v pevnou defenzívu Xanthi, neočekávám moc gólů, ale co očekávám je výhra Xanthi a získají své 3 body na domácím stadionu.
Tady jsem to vzal rychle, ale alespoň něco jsem napsal Wink.
Hodně štěstí vám přeji !!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 31.10.2018, 16:27 Předmět: Lobos UPNFM - CD Olimpia
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ahoj tak vás opět vítám, dneska se v rychlosti koukneme na né tak slavnou ligu, ale při projíždění internetu, jsem tady objevil celkem pěkné value a za menší vklad se ho vyplatí zkusit hrát.

Jedná se o zápas mezi týmy Lobos UPNFM - CD Olimpia kde jsem si vybral jako favority hostující CD Olimpia.
Ti od začátku této ligy neztratily ani bod a mají skvělou formu.
- Olimpia na UPNFM rozhodně umí, domácí tým uhrál proti Olimpii za 7 zápasů pouze jeden vydřený bod při remíze 2:2 (to chybělo Olimpii dost klíčových hráčů)
- Olimpue si určitě bude chtít udržet krásné první místo, a nebude chtít ztratit body se slabým týmem jako je UPNFM. Hlavně budou chtít vyhrát protože se jejich body shodují s druhým týmem Motagua ta má, ale o zápas víc a právě Olimpii jeden chybí.
- Olimpie má vyváženou sestavu a nedostává ani moc gólů co také vím tak by chybět měl akorát Ever Alvarado, a bez něho to Olimpie určitě zlávnde

Olimpie by měla vyhrát především protože je tíží body a pokud is budou chtít ponechat první místo tabulky musí vyhrát za 3 body 1 bod jim sice také pomůže, ale ne tak moc jako 3 bodíčky. UPNFM nepatří mezi nejsilnější týmy se skvělou obranou, ale i tak mají skoré vyrovnané. Forma Olimpie je lepší a proti UPNFM umí hrát i na domácím stadionu. Tak vám přeju hodně štěstí !!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.11.2018, 19:47 Předmět: New York Rangers - Buffalo Sabres
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tady nemohu odolat kurzu na kanadské body od Rangera Jimmyho Veseye.
Kurz je krásně vysoko a byl ještě víš postupně na tipíči dropnul na těchto 2,70.
Vessey zatím moc bodů neposbíral, ale očekávám alespoň bod od něho v tomto zápase. V tomto zápase totiž očekávám dost branek, a Jimmy by se mohl na alespoň jedné podepsat svým jménem ať už asistem nebo gólem. Jimmy je útočník ze třetí lajny, který ovšem chodí na přesilovky a jeho průměrný ice time se postupně zvyšuje. Bod si naposled připsal v zápase proti Anaheimu.

Vzhledem k předpovědi na hodně branek, neustále zvyšujícímu se ICE TIME, místu v přesilovkové formaci a faktoru že se jedná o utočníka této sázce věřím.

Hodně štěstí !!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.11.2018, 19:48 Předmět: NBA
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Dneska na večer jsem si ještě pro vás připravil NBA.

V prvním zápase jsem si dovolil Favorizovat Toronto Raptors, tkeré hraje velice dobře oproti Utahu, který prohrál 3 zápasy v řadě. Toronto je na tom opodstatně lépe, ze 13 zápasů prohráli pouze 1 a to proti silnému Bucks.

Toronto poměrně skvěle brání, soupeř na ně střílí s úspěšností něco kolem 40 % a jejich vlastní střelba v procentech se pohybuje skoro k 50 %. (přesnějí 48.2) Jazz jsou na tom hůř obrana nic moc a procentuální střelba je 46.3 %.

Navíc pokud se potvrdí, že za Utah Jazz nenastoupí tito hráči kurz půjde dle mého strašně rychle dolů Donovan Mitchell, Jae Crowder, Derrick Favors, Alec Burks.

V tomto kurzu vidím velké Value.

Co se týče Orlanda Magic. Cavs je dle mého jeden z nejhorších týmů v NBA. (můj názor tak mě nesežerte Wink Very Happy Very Happy ) Po odchodu Lebrona to jde s nimi od 10 k 5.

Obrana je ve špatném rozpoložení a útok taky nic moc, procetuální střela je 44.5 procent což není moc dobrý. Neříkám, že Orlando je na tom s útokem líp ba naopak jsou horší, ovšem obrana jim jde o podstatně lépe. Navíc chybíš jedna ze současných hlavních opor Cavs Kevin LOVE

Tady věřím Orlandu na domácím hřišti i v handicapu Wink.

Přeju vám hodně štěstí !!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.11.2018, 17:50 Předmět: Portland Trail Blazers - Milwaukee Bucks
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Portland Trail Blazers - Milwaukee Bucks
U tohoto zápasu jsem si vybral jako favority rozjeté Bucks v moc krásném kurzu.

Bucks mají skvělou úspěšnost střelby (48.01 %), působí nejvíce trojek z celé NBA. Navíc skvěle blokují a také se činní na doskoky. Bucks jsou prostě tento rok rozjetí a podílí se na tom Giannos Antetokounmpo, K. Middelton, E. Bledsoe, Lopez. A ani jeden z nich nehlásí nějaké zranění, morální vypětí nebo cokoliv. Prostě skvěle naladěný tým.

Portland není špatný, ale tady vidím jasnou převahu Milwaukee a v tomto kurzu vidím velké value.
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.11.2018, 23:28 Předmět: kanadské bdy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kevin Hayes, center druhé lajny. Minulý rok měl jako druhý z týmu nejvíce kanadských bodů. Letos má zatím pomalý rozjezd, ale věřím, že dneska ten bod minimálně urve. Tento flexibilní center chodí na přesilovky, oslabení, umí střílet na bránu (29 střel) a krásný ice time 18:51. Vzhledem k jeho univerzálnosti věřím, že dneska proti Canadiens ten bod urve, očekávám dost gólů tak věřím, že minimálně u jednoho bude vypsáno jeho jméno.

Ryan McDonagh skvělý obránce a navíc teď tráví hodně času na lede v normální hře, v přesilovkách a v oslabeních, protože Tampě chybí Hedman, a dokud nenastoupí, tak hlavní práci přebírá právě Ryan. Minulý zápas strávil na ledě 27 minut a připsal si 3 asistence !!!. Proto věřím, že v zápase proti Edmontonu se podepíše pod alespoň jedním gólem, stejně jako u Rangerů tak i tady očekávám, že góly budou padat a to přispívá mým tipům.

Hodně štěstí !!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.11.2018, 18:19 Předmět: NBA
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Tady vidím krásný kurz a hodnotné value na Detroit Pistons. V Detoritu vidím mnohem vtší kvalitu než v Orlandu, které jen tak tak zvítězilo v minulém zápasu proti Cavs. Detroit těsně prohrál s Miami, vyrovnaný zápas sváděli s Nets a Bostnem. Detroit po pěti porážkách už by rád vyhrál a já věřím, že se mu to povede tady. Navíc když porovnám hl. hvězdy obou týmu Tak Blake Griffin má mnohem větší potenciál než Nikola Vucevic. A i u dalších hráčů silně vede v kvalitě Detroit.

U San Antonia vidím mnohem větší value než u Detroitu. Spurs se utakjí proti Heat a myslím si, že by Spurs měli tento zápas ovládnout. Mají skvěle vyšlápnuto do letošní sezóny a mají skvěle sehraný tým. Ve své dvizi jsou první a věřím, že po dnešku se to nezmění. Spurs mají dobrou úspěnost střelby a v rámci svým možností i dobře blokují. Ovšem co jim jde nejlíp jsou útoky z "brejku". Na turnovers jsou první a v průměru jich udělají 11 za zápas. Navíc dle mého mají mnohem kvalitnější hráče než heat, ku příkladu DeRozan, Aldridge, Gay, Forbes. U Spurs prostě vidím mnohem větší kvalitu.

Hodně štěstí vám přeji !!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.11.2018, 21:46 Předmět: NBA
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Předem se omlouvám za nízké kurzy ! ! ! Jen se mi dneska dost těžko hledalo Value.

Los Angeles Clippers - Golden State Warriors tady nemohu odolat kurzu na Golden State v Handicapu. Kurz byl o něco vyšší ještě před pár hodinami, ale já to bohužel nestihl. Za to že je ten kurz tak "vysoko" může zranění Stephena Curryho, který sbírá nejvíce bodů z golden state. Ovšem Warriors mají ve svém kádru mnohem více kvalitních hráčů, než Clippers. I když Clippers porazily Bucks tak to nepřesvědčí změnit můj názor. Golden State je schopen vyhrávat i bez Curryho a rozhodně jim věřím, že vyhrají minimálně o 3 body.

Toronto Raptors - New Orleans Pelicans Tady si zahraji vyšší handicap na Toronto. Raptors v této sezóně hrají víc než skvěle a mají pro tuto sezónu velké ambice. Mají skvělou úspěšnost střelby neschytávají moc turnoverů a skvěle brání, prostě vítězný tým. Původně jsem si chtěl HC zahrát o něco výš, ale myslím si, že i přes lehce nižší kurz tak vzhledem k HC a šancím vyhrát tento zápas obsahuje hodnotné value.


Dnes nepříliš dlouhé analýzy, snad se během týdne polepším Very Happy. Hodně štěstí !!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.11.2018, 16:59 Předmět: NBA
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tak včera mě výsledek Toronta a Golden State dost zaskočily, ale věřím, že Charlotte mě nezklame.

Cavs se potýkají s obrovskou marodkou, a to je posílá níž a níž. Dneska nenastoupí Kevin Love hlavní opora týmu po odchodu Lebrona, George Hill, Cedi Osman, Sam Dekker, možná ani nenastoupí Kyle Korver a J.R Smith. Cavs osídlují poslední místo tabulky a výsledky obrany jsou katastrofální, navíc mají 6 nejhorší útok.
Charlotte má letos našlápnuto mnohem lépe než minulé dvě sezóny. Mají skoré 7-6, ale během těch 6 proher své soupeře značně trápili a to nepotkávali slabé týmy. Potkali třeba Toronto, Milky, 2x Philu. Jeden z těch slabších týmů se kterými Charlotte prohrálo je Chicago.
Hornets si navíc drží svou kvalitu útoku dost vysoko, jsou na 4 místě, navíc jejich obrana není vůbec špatná dalo by se říct, že jsou experti na Turnovery.

Myslím si, že Charlotte zvítězí a navíc kurz jde i u handicapu hodně dolů, tak vsázejte Wink Hodně štěstí !!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.11.2018, 18:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kurz jde hodně dolů u Charlotte i s HC Smile
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.11.2018, 20:17 Předmět: NBA
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Ještě jsem si pro vás připravil 3 analýzy tentokrát na střelce.

K.Thompson k sázce na tento over mě vede hlavně zranění Stephena Curryho, který sbírá nejvíce bodů v celém týmu Warriors. "Jeho" body začli sbírat ostatní hráči Golden State. V zápase proti LA Clippers (včera Very Happy ) to byli hráči Durant (33 bodů) a jako druhý právě náš Klay (31 bodů). Klay má sice o něco menší průměr než vypsaná hranice, ale díky absenci Curryho a ŠPATNÉ obraně Atlanty by vypsanou hranici mohl překonat.

N.Jokic Denver hraje doma a já si zahraji pivota z jejich týmů a to srba Jokice. Jokic měl takovou zvláštní 4 zápasovou serii kdy nepřekonal ani 10 bodů. Proti Clevelandu 4 body; Utahu 7; Bostonu 8 a pak proti Memphisu 4 body. Nesnažil se ani nějak střílet a většina jeho bodů byla z trestných hodů. Když začal sklízet kritiku i od hráčů tak v si to vzal k srdci a jeho reakce ? V dalším zápase 37 bodů proti Brooklynu a pak 20 proti Milwaukee.
Doufám, že se mu tato série prodlouží o zápas proti Houstonu. Hlavně co mě přesvědčilo sázku vsadit , je že Rockets chybí jejich obránce Capela, který by jinak dělal velké problémy mému vybranému střelci. Bez Capely nemají skoro nikoho na obranu pod košem a těžko se jim bude Jokic bránit. Doufám, že Nikola dostane dostatek prostoru a věřím, že danou hranici překoná.

K.Walker Tady jsem hodně váhal, zda sázku podat nebo ne. Nakonec, jak sami vidíte, jsem si sázku podal, ale za menší vklad. Kemba se těžko sází, neboď je to občas s ním jako na houpačce, každopádně oproti minulému roku ukázal vysoký progress a jeho průměr se zvedl na krásných 27,9 bodů. Dneska má ovšem překonat "pouze" 25,5 a já věřím, že to zvládne. V minulém zápase proti Clevelandu sice moc nenastřílel, ale dneska by měl mít mnohem lepší podmínky kvůi větší a větší marodce Cavs. Navíc si budou chtít cavs pohlídat i ostatní hráče a Walker bude mít daleko více prostoru. Co by také mohlo pomoct, je dezolátní obrana Cavs (psal jsem o ní výš Wink ) Co mi jen dělá starosti krom toho, že Kemba je někdy jako na houpačce je také to, že ve hře je stlále Lamb, Batum a Monk, ale věřím, že Kemba si urve lví podíl.

Snad budu jako Prasátor a všechno mi vyjde Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Hodně štěstí !!!!!!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.11.2018, 21:16 Předmět: NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Victor Hedman se nám vrací po zranění a já místo abych si zahrál Ryana McDonaghta tak si zkusím právě Hedmana. Hedman má zatím vlažný rozjezd, ale postupně navazuje na výsledky z minulého roku, kde měl téměř v každém zápse KB což je moc pěkný stats na obrnáce. Letos má zatím za sebou 10 zápsů z toho 5 bodů (3g+2A). Hedman určitě bude při chuti dát bod po návratu, navíc Hedman chodí pravidelně na přesilovky (hlavní přesilovková formace) a na ledě stráví poměrně dost času a to 21 minut. Minimálně chodí na oslabení tam ho zastupují jiní. V tomto kurzu vidím poměrně pěkné value hlavně když se podívám na výsledky z minulého roku. Věřím Hedmanovi že po zranění ukáže minimálně jeden KB, pomoct by tomu mohl i fakt, že v zápasech s Buffolem padá dost gólů (čekávám over 6) takže bude mít dost příležitostí se ukázat.

Hodně štěstí vám přeji !!!!
Ďuro11



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.9.2012
Tipy a sázky: 1333
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 224.2Hodnocení kvality tipů: 224.2Hodnocení kvality tipů: 224.2Hodnocení kvality tipů: 224.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.11.2018, 22:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

GL, ale Clint Capela (knee) is expected to play. Kemba aby nesiel pod 30 MIN, myslim si ze to bude debakel. Samozrejme je to schopny dat aj za kratsi cas na palubovke ale aj tak. GL, pekny denik, pekne tipy na NFL.
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.11.2018, 22:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

S Capelou máš pravdu, přehlédl jsem se a díval jsem se na starší datum, v tom případě to bude mít Jokič těžší, ale i tak mu věřím, že by mohl dát over.

Co se týče Kemby tak to je 50:50 v každém zápasu ve kterém nastoupí, jen tady to vidím s větší pravděpodobností na Over. Však uvidíme Smile

Díky moc Smile
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.11.2018, 16:20 Předmět: HOKEJ
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tady posílám jednu rychlovku co se hraje za chvíli. Vybral jsem si tým Slavie.
Oba týmy na tom nejsou nejlíp, ale Slávii se více daří. Z 10 zápasu vyhrála 3x
a 4x si odvezla ze hřiště soupeře alespoň bod. Ůstí vyhrálo z 10 zápasu jednou a to navíc proti nepříliš silnému týmu z Benátek nad Jizerou. Takž forma by se dalo říct, že je lepší u Slávie.
Slávie začínala na posledním místě, ale postupem času se vypracovala na krásnou 8 pozici se 33 body a postupně se zlepšuje za to Ústí začínalo na 11 místě jenže velmi rychle skončilo na místě posledním se 12 body!.
Tady si moc rád zahraji Slávii v kurzu 2 vidím v něm velké value a vysokou pravděpodobnost na úspěch (cca 60%).
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.11.2018, 22:07 Předmět: Tipy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Tady vidím jako velké favority Balzers a tomu kurzu neodolám. Portland dokázal porazit větší favority než je Minnesota. Porazili třeba Bucks, Celtics Clippers padl naposled pouze s Lakers a celkové skóre mají 10-4 a jsou první v Northwestu. Navíc s Minnesotou se setkali ve středu a tu doma porazili s rozdílem třídy. Damian Lillard byl quastonbaele, ale když nastoupil proti Lakers tak počítám i s nástupem proti Minnesotě. Minnesota sice porazila New Orleans, ale Davis byl v této hře dost z formy a díky tomu Timberwolves vyhráli. Ovšem věřím, že dneska se jejich výhra opakovat nebude, a že Blazers je porazí stejně jako ve středu.

Můj druhý tip je Akovka a první zápas je Philadelphia 76ers - Utah Jazz kde vidím Philu jako jasného favorita. Utah Jazz v poslední dobou nehraje moc dobře. Je 10 v konferenci 4 v divizi. Phila je na tom o něco lépe 5-tí v konferenci 3 v divizi. Doma Phila hraje dost slušně vyhrála 7 zápasů ten poslední proti Charlotte (po prodloužení) a přidali se další co nedobyli palubovku 76ers. Konkrétně Detroit nebo LA Clippers, Atlantu či Orlando.
Nechci se tady moc rozpovídávat, čekají mě ještě další analýzy především na NFL Wink, ale co mě utvrdilo je prohra UTAHU PROTI DALLASU MAVERICKS DOSLOVA O 50 BODŮ a ve 4 čtvrtině skorovali pouze 9 bodů.

Druhý tip v Akovce je sázka proti Buffalu na Winnipeg Jets. Tady věřím tryskáčům, ale pojistil jsem si to vítězstvím do rozhodnutí. Winnipeg hraje ve skvělé formě 11-5 za posledních 10 zápasů 7-3. Doma hraje taky nádherně vyhrál 3 poslední zápasy v řadě proti Capitals, Devils, nebo Avalanche. Buffalo nehraje špatně, ale na Jets, které hraje na domácím hřišti nemají.

Vzal jsem to hodně strušně Very Happy přiznám se jsem dost unavený Very Happy a zítra dopíšu všechny analýzy na NFL a ještě dnes přidám další tipy
HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.11.2018, 19:19 Předmět: NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Ahoj, doufám, že se brzy vrátím zpět do zelené Wink.

Vítejte u mé další analýzy, tektokrát ze světa hokeje ze zámořské ligy NHL. Tady jsem si vsadil bez remízy na Buffalo Sabers proti Pens. Buffalo od začátku sezóny dobře trápí soupeře už není takový fackovací panák z minulých let. Za to pens nemají moc formu jsou poslední v metropolitní divizi a letos jim to vůbec nejde. Co pomůže určitě mému tipu je zraněné Crosbyho a stálá absence Schultze. Buffalo má prostě skvělou formu a dobré rozpoložení týmů a zvládlo porazit i silnější týmy v současnosti než jsou Pens.

Hodně štěstí
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.11.2018, 20:53 Předmět: NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Rangers hrají na svém ledu velmi pěkně a z Madison Square si body odvezl málo kdo a když tak to bylo přes prodloužení nebo nájezdy. Navíc se mi líbí stupňující se forma Rangers, kteří pro některé nečekaně, porazily floridu, nebo silný Columbus. Dallas má i hodně zraněných hráčů a to je určitě bude limitovat. Tady věřím Rangers v sázce bez remízy.
Nesprávne zadaný tip.
Ottawa tento rok hraje velice pěkně a jde tady vidět stejně jako u Buffala progress oproti dřívějšku. Ottawa zvládla porazit třeba Tampu nebo pens. Tyto dva kluby se už setkali a Florida rozstřílela Ottawu 1:5 a věřím že senátoři budou chtít odvetu.


Hodně štěstí vám přeji !!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.11.2018, 17:37 Předmět: Nižší ligy Basketbal
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tady mi to nedá vyzkoušet tento zápas proti Eagles. Berani z Colorada mají daleko lepší hráče a i když forma hraje spíše pro Eagles, tak kvalita je pro mě rozhodující.
Nesprávne zadaný tip.
Můj druhý tip je na výhru v poločase, a tady jsem si vybral za výhodný kurz Xavier, který se včera utkal s Auburnem Tigers, se kterými držel krok. Na konci zápasu sice Tigers vyhráli, ale mušketýři nepředvedli špatný výkon a na tento zápas se koukat dalo, Auburn byl přitom v očích odborníků velký favorit, který ovšem v půli vedl pouze o 5 bodů. Mušketýři ukázali krásnou obranu a uspěšné 3jkové hody. Věřím, že do zápasu vběhou. Xavier umí hráč proti silným soupeřům a jejich zápasi v první půli nevypadají špatně, dokonce celkem efektivně vybojovávají první čtvrtinu. Věřím, že Xavieru se podaří zvítězit, navíc venku to umí.

HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.11.2018, 18:06 Předmět: NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tady jsem využil pěkného kurzu na over v 1 třetině. Na tipáči je kurz mírně dole, ale i desetina se při větší sázce projeví. Tady k tomu to rozhodnutí mě vede to, že San Jose je dost útočný team s otevřenější obranou (viz. Vegas minulou sezónu) a tento hokej se mi dost líbí, padá hádoně gólů nečekané brejky.
Edmonton má jednu z nejslabších obran v NHL, a brankáři nejsou taky nic moc. Proto Edmonton hraje taky spíše otevřenější hokej, ve kterém i obránci jdou spíše k modré. Třeba takový Nurse už má 2 góly a Klefbom 8 asistencí to už svědčí o něčem.
Na tento zápas tipuji i více gólů, ale over 6 jsem nechtěl hrát, raději si zahraji tohle. A na závěr taková malá statistika. H2H mají tyto teamy celkem 5 zápasů ze 7 kde padlo více než 1,5 gólů. A edmonton za posledních 8 zápasů 6 jich bylo overových v 1 třetině. Navíc i forma Sharks by tady mohla dost pomoct. Přeji vám hodně štěstí !!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.11.2018, 21:46 Předmět: Kombajn
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tady se mi velice zalíbil kurz na Over 51 bodů. Nerad bych totiž podceňoval Western Michigan nebo přeceňoval Illinois Huskies. Huskies hrají skvěle a to odpovídá i postavení v tabulce Mid-America jsou druzí a kdyby neprohráli zápas proti Miami Redhawks tak by přicházeli do zápasu s velmi krásnou serii vítězství v řadě. Nadruhou stranu Western Michigan je jedna z prestižních škol, která ovšem schytala 3 porážky v řadě a celkově jsou na 6tém místě Mid-america. Moc se mi nechtělo do sázky na vítěze nebo na handicap, tak jsem si všiml krásného kurzu od Sazkabetu na over. Tady ta sázka má velký potenciál protože oba týmy jsou velmi útočně laděné, agresivní a Michigan nemá nejlepší obranu a tak v jejich zápasech padá dost bodů, a Huskies jsou schopni jich hodně rozdat. Tady vidím velké value v NCAAF.
Nesprávne zadaný tip.
Můj druhý tip je na NCAAB kde vidím jako jistého favorita Navy Midshipmen a nedá mi to nezkusit tento krásný handicap. Navy mají mnohem kvalitnější hráče a dokáží způsobit krásné Turnovery a jejich obrana ví co dělá. Tady si moc rád zahraji Navy Midshipmen v HC.


Hodně štěstí vám přeji !!! [/youtube]
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.11.2018, 18:50 Předmět: NCAAB
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Iowa State hraje velmi velmi pěkně, a až na poslední zápas předvádí stabilní výkony bez větších překvapení a jsou první v BIG 12. V čem má Iowa určitě navrch jsou del mého kvalitní hráči, dobrá střelba na koš a hlavně kvalitní obrana. San Diego bude mít problém se střelbou na koš a proto se bude raději uchylovat ke střelbě ze 3jkové lajny a to je větší risk. Navíc za Iowu nastoupí višchni hvězdní hráči. Shayok, Jacobson Trucker. Tady je dle mého handicap zvolený správě a pro San Diego to bude velmi těžký soupeř.
Nesprávne zadaný tip.
Co se týče mého druhého tipu tak ten je více riskantnější, ale obsahuje velké Value neboť vidím jako mnohem většího favorita. Ospreys hrají velmi kvalitně a předvádí skvělé výsledky. Hlavně mají (opět můj názor) mnohem kvalitnější hráče než Jacksonville, a to lze vyčíst při pohledu pouze na statistiky. Florida je mnohem lepší ve střelbě a má skvělou obranu a bude tady platit to samé co Iowy, Jacksonville bude muset střílet z dálky, protože Florida svou velmi kvalitní obranou dost potrápila i Dayton a to byli velcí favority. Florida je prostě v mých očích velký favority a má rozhodně větší šanci na úspěch než vypovídá kurz.

Hodně štěstí !!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.11.2018, 20:41 Předmět: NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tady si moc ríd zahraji ve skvělé formě Buffalo Sabres, které letos nabírá na obrátkách a dokázalo porazit i Pens sice v prodloužení, ale porazili je. Buffalo hraje velmi pěkně doma, a obhajuje tady body. Navíc skvěle laděný tým potká proti sobě Philu, která je v současné době bez kvalitního brankáře, útočníka Raffla. Buffalo je ve skvělé formě a Flyers prohráli už 3 zápasy v řadě, to Buffalo je na tom jinak z 5 posledních 5 vyhrál a celkové skóre 13-6 a Phila 9-9. Buffalo porazilo letos kvalitnější týmy než je právě Flyers a na tento duel jim dost věřím, a za krásný kurz do rozhodnutí si je rád zkusím.
Nesprávne zadaný tip.
Druhý tip je na Toronto, které vyhrává i bez hvězdného Matthewse, hodně se na tom podílí Marmer svými asisty, Tavares góly a Morgan Rielly, který prostě dělá vše pro svůj tým, samozřejmě jsou tam i další hráči, ale takhle z hlavy mě napadají tito. Pak bych neměl zapomenout ani neskutečného Andersena který chrání klec celkem přesvědčivě. Součtem Toronto dokáží vyhrávat s přehledem a to na tom nezmění ani zranění Matthewse. Carolina nehraje zatím nic moc žádná extra třída, navíc nepomáhá ani zranění Raska a poměrně špatná forma Brankáře Mrázka. Carolina dokonce prohrála i s podpruměrným Detroitem. Tady na tento zápas je pro mě jistým favoritem Toronto, které má lepší formu, hráče s mnohem lepší formou a zeď v brance, která se špatně prostřeluje.
Nesprávne zadaný tip.
A na můj poslední tip jsem si vybral derby mezi NewYorčany. Vybral jsem si Rangers, i když v prvním derby vyhráli Ostrované, na to druhé, které se bude hrát v madison square garden kde Rangers obhajují body skvěle. Z posledních 5 zápasu vyhráli 5 ! A to si připsali cenné skalpy jako Dallas, Florida nebo reozjeté buffalo. A venku Rangers taky září porazily skvělý Columbus s Atkinsonem a to už se cenní. Tento tým byl v minulém roku propadák, špatná forma Lundqvist, zbytečné trejdy skvělých hráčů (McDonagh, J.T. Miller) oproti tomu letos je to něco jiného a Rangers hrájí ve skvělé formě, dokonce lundqvist se rozchytal na začátku sezóny a ne až v půlce Very Happy Very Happy. Věřím, že si Rangers nenechají Madison Square Garden vykrást, minule na ledě Islanders byli dost blízko blízko výhře, dneska se jim to povede.

Hodně štěstí vám přeji !!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.11.2018, 12:34 Předmět: NCAAB
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Ahoj, ano opět jsem se spletl v času kvůli Sazkabetu, kde je vypsaný jiný čas startu. Tady očekávám vyrovnaný zápas, na jehož konci vzejde jako vítěz minimálně o 1 bod Eagles. Eagles jsou pro mě takový malí favoriti, vidím v nich větší potenciál. Hlavně ve hráčích Eagles, poslední dobu pěkně hraje Davis, byť má stále 12,4 bodů za zápas. Jejich nejlepší hráč R. Miller má 18,2 bodů za zápas což je lepší než Davis, ovšem Davis se rozhodně neztratí. Co možná Eagles bude dělat problém je kvalitnější obrana Colonels, ovšem na střelbu vedou Eagles. Eagles se mi zdají více jako týmový tým. Body se rozdělují mezi celý tým a netáhne to pouze jeden hráč. Spolehám na skvělou formu Davise, Millera Douglase.
Nesprávne zadaný tip.
Tady mám dva tipy na jeden zápas, Seattle Redhawks jsou pro mě velkými jak na poločas, tak na finální výsledek. Začneme finálním výsledkem. Redhawks mají neskutečně skvělý tým oproti Denveru. Mají tam dost kvalitních hráčů i obránců kterí umí dávat body. Navíc průměr úspěšnosti střelby mají skvělý a co jim jde hůř jsou trojky, v tom má Denver navrh. Obranu mají oba týmy průměrnou, skoro stejnou. Kvůli za mě velmi kvalitním hráčům, jsem se rozhodl pro takto nízký handicap o 2 body to fulltime.
Nesprávne zadaný tip.
Tady jsem také vsadil na Seattle, že vyhraje v poločase minimálně o 1 bod. K tomu mě vedlo, že 5 zápasů z 8 vyhráli první polovinu o více než 1 bod. A všechny tyto zápasy byli na domácí půdě. Seattle si domácí půdu umí bránit a mají útočnější styl hry. Tady věřím, že Handicap vyjde. Celkově na výhru Seattlu věřím cca na 80%.
Nesprávne zadaný tip.
Tady opět vidím velké valu na Handicap FT. Gauchos mají mnohem více útočnější tým, a krom útoku i skvěle brání. Na tento zápas předpovídám, že Vikings nebudou vědět kde jim hlava stojí. Byť jejich obrana není špatná tak na obranu Gauchos nemají. Tady vidím Gauchos jako jistého favorita.
Nesprávne zadaný tip.
Gauchos vidím jako jasného favorita i na poločas kde jsem na ně také vsadil v Handicapu o jeden bod. Gauchos vyhráli 7 zápasu z 8 v první polovině. A co mě také přijde, že Gauchos skórují více v první polovině než ve druhé asi se tam projevuje druhý dech Very Happy. Nic méně tady je velká šance na úspěch. Celkově vidím 85% šanci na výhru gauchos.

HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!!


Naposledy upravil Cerox dne 23.11.2018, 18:46, celkově upraveno 1 krát.
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.11.2018, 12:36 Předmět: NCAAF
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Poslední analýza ze dne je na NCAAF, rozhodoval jsem se na co mám vsadit nakonec mé rozhodnuté padlo na zápas Washington State Cougars vs. Washington Huskies. Na souboj mezi těmito rivaly jsem si vybral jako většího favorita Washington State Cougars, a to dokonce v hadicapu. Cougars hrají na domácím hřišti velmi velmi dobře, z 5 posledních zápasů vyhráli 5. To je moc pěkná statistika, a vítězství dosahují především passovou hrou, v čele se svým QB Gardnerem Minshewem jsou postrachy obrany. Minshew leos už naházel 4325 yardů což je nádherný výkon.
Huskies na venkovních hřištích nehrají tak dobře jak jejich skóre napovídá. z 5 zápasů vyhráli pouze 2, a navíc táhnou 2 porážkovou šňůru na venkovních hřištích. Navíc útok Huskies není moc oslnivý, a ani obrana.
Cougars jsou pro mě na tento zápas mezi rivaly jistými favority.

Hodně štěstí
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy