Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - duben 2019 (-6,67 unitů ... Yield -6,35 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 28.03.2019, 10:30 Předmět: Dexter blog - duben 2019 (-6,67 unitů ... Yield -6,35 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - duben 2019

Naposledy upravil propitak dne 2.05.2019, 8:07, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 31.03.2019, 21:24 Předmět: duben
Pište tipy na sázení
Citovat

Asi jste zaznamenali, že po silném začátku března jsem v posledních dnech moc tipů nedával a podobné to asi bude i v dubnu, i když garantovaný počet 20 tipů za měsíc samozřejmě dodržím. Asi jich nebude ale tolik navíc jako běžně, protože se nechci nutit do něčeho na sílu. Skončila mi sezona zimních sportů a naopak třeba nezačala atletická sezona, což jsou moje priority. V dubnu to bude asi hlavně o basketu (jak už mnozí víte, sleduju hlavně ženský) a hokeji (MS do 18 let, začátek Stanley Cupu, možná něco z play-off evropských ligových soutěží), uvidím, jestli mě ještě zaujme něco dalšího...
Přestože se toho v dubnu v "mých" hlavních sportech moc neděje, třeba loni se mi docela povedl, tak to snad zopakuju i letos. A hlavně věřím, že si vše vynahradím v dalších měsících, letos s vrcholy jako MS hokej (květen), ME basket ženy (přelom června a července) a hlavně MS v atletice (přelom září a října).
jozefkral
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.2.2019
Tipy a sázky: 20
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 95.6Hodnocení kvality tipů: 95.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.04.2019, 12:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Budeme ti všetci spoločne držať prsty Dexter! Wink
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.04.2019, 14:55 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na papíře to vypadá jako celkem jasná záležitost - druhá Torun proti sedmému Gorzowu. Já si ale myslím, že to může být vyrovnaná série a ani bych se moc nedivil, kdyby postoupil papírový outsider. Torun hrála v zákadní části velmi dobře, na čemž má velký podíl i slovenský trenér Svitek (kouč české repre). Druhá příčka však podle mě neodpovídá kvalitám kádru. Ten navíc v lednu opustila nejlepší střelkyně týmu - Kanaďanka Fields. Přijde mi, že řada hráček hrála na hranici svých možností a nejsem si jistý, jestli budou schopné tento trend udržet. Naopak u Gorzowu vidím velké rezervy i potenciál. Američanky Zoll-Norman a Atkins jsou vynikající, pod košem je slušná kvalita v podobě Bělorusky Papovy, Belgičany Linskens a Litevky Juskaite. Tohle není tým, který by se spokojil s postupem do čtvrtfinále...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.04.2019, 15:01 Předmět: Kometa
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na Kometu jsem si vsadil už před čtvrtfinále v kurzu 4,8. A po suverénním postupu přes Hradec sázím znovu i po poklesu kurzu.
Věřím, že Brno může dosáhnout na zlatý hattrick. Libor Zábranský je cílevědomý člověk, který když si dá nějaký cíl, tak na něj většinou dosáhne. A jeho silná zákulisní pozice může také hrát drobnou roli.
Především má však Kometa velice silný, zkušený a dobře poskládaný kádr, který nemá výraznější slabinu. Od gólmana Čiliaka přes ostřílenou obranu v čele s Němcem, Michálkem, tvrďákem Gulašim nebo stále se zlepšujícím Štenclem (třeba takový olympionik Barinka se vůbec nedostane do sestavy) až po ofenzivní lídry Erata, Holíka, Zaťoviče a pro mě možná vůbec nejlepšího hráče EL Müllera to prostě všechno dává smysl.
Do semifinále se asi probojovaly opravdu čtyři nejsilnější týmy, ale u ostatních vidím nějaké menší slabiny. U Plzně je to třeba těžkými zápasy nevyzkoušený gólman Frodl, u Liberce trochu slabší obrana s průměrnými a nezkušenými hráči jako Kolmann, Hanousek nebo Havlín, u Třince zdravotní problémy důležitých hráčů Krajíčka, Gernáta a Marcinka.
To, že Kometa skončila v základní části pátá, nehraje žádnou roli. Play-off je jiná soutěž a Kometa ji dokázala v posledních dvou letech vyhrát. A přitom má letos podle mě ještě o něco silnější kádr.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.04.2019, 9:15 Předmět: baráž
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Alternativní tip je čistá jednička - aktuálně nejvyšší kurz 1,8 má Sazka a Bet365.
Pardubice rozjely baráž famózně a pevně věřím, že Extraligu udrží. Pro tak tradiční klub by byl sestup katastrofou a management udělal celkem dost pro to, aby se to nestalo. Mají velkou kvalitu jak v útoku, tak i v posílené obraně, do níž během sezony přišli hodně dobří hráči jako Porseland, Mikuš, Schaus nebo Eklund. Kádr se celkem obměnil a podle mě se podařilo najít vhodnější typy hráčů.
Pro tento tip je ale podstatnější situace Chomutova. Během sezony se nahlas mluvilo o tom, že klub dluží hráčům výplaty, spekuluje se o odchodu trenéra Růžičky. Už to mohlo tým trochu rozhodit a k tomu přišla minulý týden salmonela, která postihla většinu mužstva. Někteří leželi několik dní, třeba bek Štich údajně zhubl o devět kilo. To se prostě musí nějak projevit.
Za daných okolností a poté, co Pardubice v úterý v Chomutově vyhrály jasně 5:1, mi přijde kurz 1,8 na domácí jako hodnotný. Já si navíc myslím, že by mohli vyhrát i větším rozdílem, proto volím opatrný handicap.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.04.2019, 10:49 Předmět: basket women France
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dnes se hraje poslední kolo základní části francouzské ligy žen, z něhož mě zaujaly dva zápasy ze spodních pater tabulky. Na rozdíl od některých jiných duelů v nich totiž jde oběma soupeřům o dost, takže nehrozí nějaké vypuštění zápasu.

Mondeville je můj černý kůň pro nadcházející boje o udržení. Měl totiž katastrofální sezonu, ale kádr zdaleka tak špatný není. Na vině byly hlavně častá zranění klíčových hráček. V posledních týdnech už neměli šanci na to, aby se vyhnuli skupině o udržení, a tak s týmy, které půjdou do play-off dávali dost šancí hráčkám z lavičky. Do skupiny o udržení se však započítávají dosavadní zápasy s dalšími týmy poslední čtyřky. A tak třeba proti podobně ohroženému Nantes nedávno Mondeville ukázalo svoji sílu, když venku vyhrálo hladce 76:55! Američanky Mann a Hurt s Kanaďankami Thorburn a Gaucher netvoří vůbec špatné jádro týmu.
A dnes hostí Mondeville nováčka z Bretagne, který může teoreticky také skončit ve skupině o udržení. Čili dnešní výsledek by se jim mohl počítat... Proto půjdou do utkání určitě s větším nasazením než v posledních zápasech proti celkům z horní poloviny tabulky.
Landerneau je podle mě srovnatelný tým, který navíc před týdnem totálně vybouchl v domácím střetnutí s Roche, když prohrál vysoko 59:81. Přišla sice kvalitní Američanka Coleman, ale ta jen nahradila krajanku Holmes, takže to je přibližně "šul nul". V lednu ve vzájemném duelu Landerneau doma vyhrálo 77:72. Nemyslím, že by teď venku proti aktuálně silnějšímu Mondeville mělo vyhrát vyšším rozdílem. A za menší vklad si možná zkusím i čistou výhru domácích...

V těžké situaci je Tarbes, které má určitě kvalitu na první osmičku, jenže postup do play-off nemá ve svých rukách. Kromě výhry na Hainaut totiž potřebuje také prohru Lille doma s Landes (což ale není zase tak nereálné). I kdyby ale Lille vyhrálo, tak má výsledek s Hainaut váhu, protože by se oběma celkům počítal do skupiny o udržení. Proto Tarbes nebude spekulovat a pojede jednoznačně na výhru. Američanky Prince, Moss a Bravard nebo talentované Francouzky Gaye a Pouye - to je celkem slušná kvalita, která mi na straně domácích chybí. Tarbes porazilo Hainaut doma o 9 bodů a věřím, že vyhraje i venku.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.04.2019, 14:48 Předmět: nhl
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Z dvojic prvního kola Stanley Cupu mě zaujaly právě tyto duely. Asi nejmíň ze všech týmů si totiž dokážu představit v dalším kole Carolinu a Dallas.

Pro Carolinu je úspěchem už samotný postup. Nevěřím, že by dokázala vyřadit obhájce trofeje, zvlášť když s Washingtonem prohrála čtyři poslední vzájemné duely. Mrázek sice chytá v poslední době výborně, ale pro mě to pořád není Top gólman, na něhož je spolehnutí za všech okolností. Fin Aho je vynikající, ale nemá takovou podporu od spoluhráčů jako na druhé straně Ovečkin od dalších elitních forvardů jako jsou Bäckström nebo Kuzněcov. U Caroliny mi také chybí větší zkušenosti s play-off (s výjimkou Justina Williamse). Bylo by velkým překvapením, kdyby cesta Capitals za obhajobou skončila už v prvním kole...

Nashville je můj černý kůň. Možná ne přímo na Stanley Cup, ale minimálně na postup do druhého kola určitě. Po předloňském finále bylo loňské play-off zklamáním, ale letos jsou Predátoři zpět ve formě. Ve vyřazovacích bojích hraje důležitou roli defenziva, a tu má Nashville vynikající. Čtveřici elitních beků Subban, Josi, Ellis a Ekholm jim závidí celá NHL, a za nimi je pak loňský držitel Vezina Trophy Pekka Rinne! Možná měli trochu potíže s útokem, ale jeho složení není vůbec špatné, zvláště když skvělý GM David Poile přivedl těsně před uzávěrkou přestupů hračičku Granlunda a tvrďáka Simmondse, kteří ofenzivu Predátorů výrazně oživili. A švédské duo kanonýrů Arvidsson-Forsberg bych určitě nepodceňoval.
U Dallasu se mi obrana naopak moc nelíbí. A to jim ještě chybí dlouhodobě zranění obránce Methot a defenzivní útočník Hanzal, což jsou celkem důležité články. Navíc je ohrožen start ofenzivní posily z Rangers Zuccarella a formu z minulých sezon nemají ani hvězdy jako Benn a především Spezza, který spadl až do čtvrtého útoku. Na druhou stranu hrají ve druhé pětce Češi Polák a Faksa, což mě při vší úctě k jejich kvalitám moc nepřesvědčuje o tom, že by měl tento tým v play-off dokázat něco velkého...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.04.2019, 10:15 Předmět: nhl
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dnes přidávám další tipy na NHL. Sázet na jednotlivé zápasy je trochu riziko, proto opět volím postupy. Ze sérií jsem vynechal jen tři. Kurzy na Tampu jsou příliš nízké, přitom posílený Columbus podle mě nemusí být jen obětním beránkem. Vegas se po loňsku trochu bojím, tam je možné vše. A série Toronta s Bostonem by mohla být papírově nejvyrovnanější ze všech.

Líbí se mi rovina u dvojice Winnipeg-St. Louis. Za favorita považuju Winnipeg a nejen proto, že má výhodu případného sedmého zápasu doma. V sezoně ze čtyř vzájemných zápasů třikrát vyhrál a podle mě má prostě lepší tým. Dobrou zprávou je, že už bude k dispozici důležitý obránce Morrissey, takže Jets budou kompletní. Winnipeg mi přijde o něco lepší ve všech řadách.
St. Louis musí řešit, na koho budou spoléhat v brance. Nepříliš jistého Allena asi nahradí Binnington, ale ten má s play-off nulové zkušenosti. Winnipeg má ve výborném Helelbuyckovi větší jistotu. Slabinu St. Louis vidím také v tom, že vedle prvního útoku Tarasenko-O´Reilly-Schenn ostatní lajny už nepředstavují takovou hrozbu. To Winnipeg může hrozit nejen elitním útokem Connor-Scheifele-Wheeler, ale i druhou řadou s Lainem a Ehlersem, kterým vedení přivedlo z Rangers centra Hayese.

Colorado je pro mě asi nejslabším týmem v play-off. V brance není duo Varlamov-Grubauer žádná velká jistota. Dál vidím jen dva Top obránce (Barrie, Johnson) a jeden skvělý útok Rantanen-McKinnon-Landeskog. Pokud jej dokáže Calgary alespoň částečně eliminovat, tak by mělo mít navrch. Navíc Rantanen byl v poslední době zraněný a jeho start je nejistý. Calgary letos s přehledem vyhrálo Západní konferenci a Colorado porazilo ve všech třech vzájemných zápasech. Zkušený bek Giordano nebo štírek Gaudreau prožívají fantastickou sezonu, kterou určitě nebudou chtít ukončit už po prvním kole.

Jediný tým, na který sázím, i když skončil v základní části níž než jeho soupeř, je Pittsburgh. Kouč Barry Trotz odvedl v Islanders fantastickou práci, ale já prostě moc na zázraky nevěřím. Po odchodu Tavarese neměli mít šanci na postup, což se podařilo nečekaně hladce, ale nevěřím, že jsou schopni uhrát něco velkého v play-off. Většina týmu hrála na hranici svých možností a nejsem si jistý, jestli jsou schopni tyto výkony zopakovat. Chybí mi tam opravdový lídr, tím může být možná v budoucnosti mladík Barzal. Hráčská kvalita je určitě na straně Pittsburghu. V sezoně je poznamenala řada zranění klíčových hráčů, ale nyní jsou Crosby, Malkin, Letang a spol v plné síle. Důležité také je, že se po rozpačitém úvodu sezony rozchytal také Matt Murray, který už Tučňákům vychytal dva Stanley Cupy.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.04.2019, 13:03 Předmět: finsko hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ještě včera byl kurz 1,58, po prohře v Helsinkách vyskočil na 1,7, což už mi přijde zajímavé.
Kärpät si hrál letos tak trochu vlastní soutěž, základní část vyhrál s náskokem 29 bodů a při skóre 207:101! Už loni dokázal vyhrát dlouhodobou část i play-off, přitom letos má možná ještě silnější kádr. V bráně čaruje mladík Vehviläinen, jeden z nejlepších gólmanů mimo NHL. Zkušenosti dodávají ostřílení beci Ohtamaa a Kukkonen nebo stále skvělý Jussi Jokinen, který ještě vylepšil první útok s letošním nejproduktivnějším hráčem SM Liigy Leskinenem. Menší komplikací je zranění dalšího veterána Pyöräläho, který dělal ve druhém útoku černou práci pro talentované mladíky Heponiemiho s Kuparim (oba klíčoví hráči letošní zlaté finské dvacítky). Ti se zatím v play-off tolik neprosazují, ale věřím, že ještě neřekli poslední slovo, protože jejich potenciál je obrovský.
Také loni se Kärpät nejvíc trápil s HIFK, který zdolal až v sedmi zápasech. Věřím, že i letos přes ně přejdou a doufám, že by mohla být série kratší.
Druhé semifinále tvoří v základní části druhá Tappara a pátá Hämeenlinna, kde nevidím jasného favorita. Tappara má přece jen výrazně slabší tým než před dvěma sezonami, kdy získala titul.
Kärpät má letos se všemi dalšími semifinalisty pozitivní bilanci a cokoliv jiného než zisk titulu by bylo po tak skvělé sezoně překvapením.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.04.2019, 8:45 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Z dnešní nabídky se mi líbí Gernika, ale na sólo tip je to dost nízký kurz. Jinak mě nic extra nezaujalo, takže k tomu přihazuju páteční Euroligu, kde se kurz na Kursk mírně navýšil z 1,3 na 1,35, což už začíná být celkem zajímavé.

Gernika je podle mě třetí nejsilnější španělský tým po Salamance a Gironě, přestože v tabulce základní části skončila až čtvrtá, navíc se stejným bodovým ziskem jako pátá Valencia. Kádr je ale velmi silný, zvlášť poté, co přišla před měsícem ze zkrachovalé Neapole skvělá Američanka Courtney Williams, což je Top hráčka WNBA. Ona může být rozdílovou hráčkou, ale není to jen o ní. Ve španělské lize jsou větší možnosti počtu cizinek, čehož právě Gernika hojně využívá. V kádru má hned sedm cizinek - kromě Williams další dvě Američanky Roundtree s Banham, Litevky Nacickaité s Mazionyté, Britku Vanderwal a Ukrajinku Bereźhynskou. To je v mých očích hodně slušná kvalita, teré se nováček z Valencie nemůže rovnat. Má sice kvalitní pivotku Tireru z Mali nebo trojici Američanek Davis, Brown a Moore, ale ty jsou výkonnostně úplně jinde minimálně než Williams. Je pravda, že španělské hráčky Gomez, Pina a Abalde také nejsou špatné, a proto je umístění v TOP 5 celkem zasloužené, ale na Gerniku by to prostě podle mě nemělo stačit. Poslední vzájemný zápas vyhrála Gernika na palubovce Valencie o 10 bodů, a to ještě neměla v kádru Courtney Williams.

Co se týče Euroligy, tak tam si prostě nedokážu představit jiné finále než ruské. Jekatěrinburg i Kursk mají tak strašně nabité kádry, že se mohou porazit snad jen samy. Např. Xargay a Petrović byly v nedávné minulosti v celku USK naprosto dominantní, teď jsou v Kursku "jen" silnými hráčkami rotace, jakých má Dynamo tak sedm. A navíc k tomu letošní MVP WNBA i MS - Breannu Stewart!

Komentář: Tady jsem předvedl klasickej případ, že se člověk nemá do něčeho nutit jenom proto, aby vykázal nějakou činnost. Gernice jsem sice věřil, ale je fakt, že v tom kurzu moc hodnota nebyla. To nepíšu jako omluvu, ale naopak jako velkou sebekritiku! Embarassed Proto prosím kdyžtak omluvte, jestli bude teto měsíc tipů méně, protože fakt není zrovna období mých oblíbených soutěží, popř. fází sezony.
Jacob3003
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.6.2016
Tipy a sázky: 9
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.04.2019, 9:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kontrolovat sám sebe není nic jednoduchého.Velmi oceňuji a myslím si že ne jenom já otevřený přístup který máš. Každý kdo se věnuje sázení ví moc dobře že není možné mít každý měsíc 40 tipů 😉
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.04.2019, 20:55 Předmět: NHL - kanadské body
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kdo sleduje můj blog déle, tak ví, že hokej zase tak moc nedávám. To ale neznamená, že ho nesleduju. Naopak! Mí dva kluci oba hokej hrají, takže na zimáku jsem denně a k tomu sleduju opravdu celkem dost zápasů, hlavně NHL. Jenže sázet hokej vůbec není jednoduchý. Zvlášť NHL, která je strašně vyrovnaná. Tam v základní části sázím spíš něco jako martingale, kdy jdu proti dlouhým sériím výher/proher. Obecně v hokeji mám rád buď dlouhodobější tipy (postupy/umístění), ice timy (ty bohužel sázkovky vypisují jen u MS) a pak kanadské body. Ty ale také raději dlouhodobě - třeba MS. Proto dávám menší vklady, i když jsem si s tím dal docela práci a nepálil jsem to jenom nějak od boku.
U většiny tipů jsem dal hvězdy týmů, které mají dlouhodobě vesměs průměr přes bod na zápas, ale v prvním zápase play-off neuspěli (Crosby, Kucherov, Stamkos, Gaudreau, Pastrňák, Scheifele, Matthews). Proto věřím, že podruhé se jim to nestane. A ve většině případů věřím i jejich týmům, výjimkou je zápas Boston-Toronto, kde ale očekávám oboustranně ofenzivnější hokej a snad i víc gólů).
K tomu jsem přidal tři tipy na hráče, kterým naopak nevěřím. Cizikas je defenzivní útočník z dlouhodobě silné "checking line" s Martinem a Clutterbuckem, který nemá vysoký ice time a nechodí na přesilovky. Letos v základní části totálně ulítl a zaznamenal rekordních 33, ale myslím, že v play-off se vrátí k černé práci.
Perreault z Winnipegu má ice-time okolo 12 minut, na góly jsou u Jets jiní borci jako Wheeler, Scheifele, Laine a spol. Navíc Perreaultova výkonnost šla v poslední době dost dolů.
Killorn už je taky trochu na ústupu a jelikož skóroval v prvním zápase, tak si nemyslím, že by měl bodovat v každém zápase. V prvním duelu s Columbusem měl ice time jen kolem 11 minut a myslím, že o moc lepší to nebude. Tampa potřebuje vyhrát a na to tam mají Kucherova, Stamkose, Pointa a další lepší útočníky.
Rad125
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.6.2017
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 111.5Hodnocení kvality tipů: 111.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.04.2019, 5:53 Předmět: Jen tak
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, za mě Dextre sem nemusíš klidně 14 dnů 3 týdny vložit nic, než se nutit do něčeho o čem nejsi úplně přesvědčen. Když bude slabší měsíc co se týče výběru a bude jen třeba kolem 8 kvalitních přesvědčených tipů neva - stejnak jde všem o to být v plusu a ne kolik toho vsadím resp. když vydělám ve slabším měsíci 7k jednou sázkou což je teda nereál, ale tak pro příklad, tak to beru. Inač dík za skvělou práci.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.04.2019, 7:13 Předmět: duben
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za podporu a toleranci! Zatím to vypadá tenhle měsíc na pěknej propadák! Sad Některý tipy ještě žijou, tak snad aspoň něco vyjde...
Bohužel se potvrzuje, že hokej a speciálně NHL jsou dost těžký na sázení. Nebo teda alespoň já to asi neumím... Embarassed Fakt se ale snažím neházet sem nezodpovědně tipy od boku. Je to takovej vnitřní boj: hokej sleduju hodně a myslím si, že o něm celkem dost vím, ale stejně se mi v něm sázkařsky daří míň než v jiných sportech, který sleduju třeba i míň. Ale to je fakt těžký, když třeba Stamkos trefí tyčku, pak spoluhráče na brankový čáře a k tomu spáli asi další tři velký šance... Začátek Stanley Cupu je obecně dost překvapivej. Hoď kamenem, kdo jsi čekal, že Tampa, Winnipeg i Pittsburgh budou prohrávat 0:2. Je to frustrující nespat celou noc a přitom vyjde skoro všechno naopak, než jsem potřeboval...
Äsi by bylo v dubnu lepší sázet proti mně. Mám pocit, že kdybych teď vsadil na Barcelonu proti Slavoji Houslice, tak prohraje. Sad
Třeba včera jsem se hloupě připravil o prémii 15 tisíc za 10 OK v řadě v K2profi. Nechtěl jsem si vybírat srabsky pauzu, tak jsem věřil, že Tampa nemůže podruhé prohrát. A k tomu jsem se do poslední chvíle rozmýšlel mezi ní a handicapovou výhrou na Kursk v Eurolize basketbalistek, která podle Murphyho zákona samozřejmě vyšla. Smile Budu si muset pročistit karmu! Smile
Ještě jednou díky všem, kteří chápou, že ne vždy se daří. Snad se brzy všichni společně vrátíme na vítěznou vlnu!
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 13.04.2019, 8:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No, v K2profi to myslím byla velká chyba. Čekal jsem pauzu (možná i pauzy více týdnů) a čekání na pěkný basketbalový tip, ale netipovatelné NHL jsem opravdu nečekal Wink
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.04.2019, 9:15 Předmět: K2 profi
Pište tipy na sázení
Citovat

To Propitak:
Já to udělal kvůli Tobě, abys nemusel vyplácet těch pět tisíc ze svýho... Very Happy

No, tak to dám příště... Smile
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 17.04.2019, 8:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A to byla teda další chyba, naopak kvůli mě si to měl dát Smile Já to měl vsazený za 8500 Kč, takže tobě bych dal 5 a zbytek pro mne Wink
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.04.2019, 9:18 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Pokusil jsem se vybrat to nejzajímavější z dnešního bohatého programu play-off ligových soutěží basketbalistek.
Ve francouzské lize sázím na kvalitu Charleville a Villeneuve, obou účastníků letošní Euroligy. Zvláště Villeneuve prožilo katastrofální sezonu, protože je nakonec jen ve skupině o záchranu. Ale jejich kádr je přece jen o trochu jinde než ostatní týmy, jejich případný sestup by byl obrovskou senzací.
Ten naopak podle mě může ještě odvrátit Mondeville, kterému pomohl systém soutěže, protože do nadstavby se počítají jen vzájemné zápasy. Ztráta Mondeville tak není strašná. V sezoně měli problém se zraněními a v závěru asi i s motivací, kádr ale nemají špatný. Kanaďanky Gaucher a Thorburn nebo Američanky Mann a Hurt - to není špatné.

V Polsku jsou letos suverénní Polkowice, které mají nabitý kádr a myslím si, že by si měly hravě poradit i s Gdyní. Ve druhém semifinále by to mohlo být ještě zajímavé. Gorzow sice venku dvakrát vyhrál, jenže Wroclaw je paradoxně silnější venku, což ukázala už ve čtvrtfinále s Bydhoští. A venku vyhrála i během základní části v Gorzowe. Navíc domácím se v psoledním zápase zranila největší hvězda Američanka Atkins, jejíž start je dost nepravděpodobný.

Ve španělské lize mě minulý týden vypekla Gernika, když doma prohrála s Valencií, přestože dlouho vedla. A pak venku s přehledem vyhrála. Pořád si myslím, že má Gernika lepší tým než nováček a když jsem ji dával před týdnem v nižším kurzu, tak musím i teď.

Poslední zápas je z turecké ligy. Hatay byl v první polovině skvělý, jenže pak přišly finanční problémy a řada klíčových hráček (Johnson, Paris, Ben Abdelkader) v klubu skončila. Teď už to není taková síla, podle mě by měla být série s Galatasaray naprosto vyrovnaná. Poslední vzájemný zápas Galatasaray doma vyhrál o dva body.
enola
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 17
Počet 1/2 OK: 2
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 1
Počet KO: 13
Vklady: 31.5 unitů
Výhry: 35.33 unitů
Profit: +3.83 unitů
Yield: +12.16 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.11.2007
Tipy a sázky: 100
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 215.9Hodnocení kvality tipů: 215.9Hodnocení kvality tipů: 215.9Hodnocení kvality tipů: 215.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.04.2019, 10:10 Předmět: Sms na tyto sázky přišla 2x
Pište tipy na sázení
Citovat

To propitak: sms na tyto basketbalove tipy dorazila 2x.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 18.04.2019, 6:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kredity 1x vráceny.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 18.04.2019, 7:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se všem, kterým včera byly tipy odeslány SMSkou 2x a patrně některým nepřišla mailová notifikace LITE/FULL.

Došlo k nějaké technické chybě, buď z důvodu nechtěného refreshe/dvojkliku prohlížeče ze strany Dextera nebo vysokého počtu odesílaných SMS v jeden moment v kombinace s vysokým počtem mailových notifikací (i když maily nemají žádné omezení) nebo bohužel nastal v tom okamžiku nějaký technický problém na webhostingu či SMTP serveru.

Bohužel nejsem schopen zajistit 100 % fungování těchto služeb, technický problém se může objevit vždy, ačkoli za poslední roky si myslím je spolehlivost na vysoké úrovni.

Díky za pochopení.

Jirka
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.04.2019, 13:35 Předmět: ms 18
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

České sázkovky bohužel tento turnaj vůbec nenabízí, protože ze zákona nemohou vypisovat akce na sportovce mladší 18 let... Zbývají nám tedy slovenské sázkovky, kterým to kupodivu nevadí, popř. bwin, Marathonbet, Unibet, Bet-at-home a další, kteří zařadili tuto akci, kterou třeba v zámoří berou mnohem vážněji než seniorské MS.
Věřím Američanům, kteří jsou dlouhodobě v této věkové kategorii jasně nejlepší, i když loni brali "jen" stříbro za Finy. O to víc se ale budou chtít vrátit na nejvyšší stupínek. Pomáhá jim jejich systém, v němž hraje tým pospolu celou sezonu. A konkrétně tento ročník je opravdu hodně silný. Nad všemi ční famózní bruslař Jack Hughes, téměř jistá jednička letošního draftu, který byl už loni jmenován MVP celého turnaje. Kromě něj jsou v týmu další čtyři útočníci, kteří mají velkou šanci být draftováni do 10. místa - Turcotte, Boldy, Zegras (ten zatím nevím proč nebyl dopsán na neúplnou soupisku, i když s týmem byl) a Caufield. Dále je tu např. skvělý gólman Spencer Knight, který byl americkou jedničkou už loni a letos bude určitě nejvýš draftovaným brankářem do NHL. A pak třeba obránce Cam York, který byl už loni v All Star Teamu MS osmnáctek. Tenhle tým nemá slabinu, což ukázal jasným vítězstvím jak na World Challenge, tak i na listopadovém turnaji pěti zemí u nás, kde všechny soupeře doslova převálcovali. Nenechte se zmást čtvrtým místem na loňském Hlinka Gretzky Cupu - tam Američani poslali "béčko".

Pozn.: Jelikož většina sázkovek nenabízí celkové umístění, tak je alternativním tipem dnešní duel se Švédskem. Asi se stejnou důvěrou 3 (je to přece jen první zápas), ale cokoli přes kurz 2 na USA je podle mě dobré. Švédi budou doma možná trochu nervózní a třeba na zmíněném turnaji pěti zemí v listopadu je Američani rozdrtili 8:2!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.04.2019, 5:32 Předmět: women basket france
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Obě tyto série mají celkem jasného favorita. Zvláště Montpellier je letos opravdu silné. Před sezonou nakoupilo velké hvězdy (Whitcomb, Miyem, Tchatchouang, Ciak), které v zimě ještě doplnila zkušená Srbka Dabović. S tímhle kádrem došli až do finále Eurocupu a podle mě mohou klidně vyhrát i francouzský titul. Doma proti Landes vyhráli o deset a věřím, že dokážou vyhrát i venku. Landes má dobrou osu, kterou tvoří zkušená rozehrávačka Dumerc, naše Hejdová a Kanaďanka Ayim, ale minimálně lavičku mají výrazně slabší než Montpellier.
Charleville neprožívá ideální sezonu, ale pořád je to tým, který hrál letos Euroligu. Aktuálně jim chybí Američanka Mosqueda-Lewis, ale jsou tam její krajanka Peters, Slovenka Hruščáková nebo rozehrávačka Bouderra, což je kvalta, jakou podle mě Roche nemá. První zápas vyhrálo Charleville doma celkem jasně o 18 bodů. Teď to bude asi vyrovnanější a neříkám, že Roche nemůže vyhrát, ale moc nevěřím tomu, že by to mělo být nějakým vyšším rozdílem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 24.04.2019, 19:12 Předmět: U18
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Opět připomínám, že české sázkovky bohužel nesmí vypsat MS osmnáctiletých. Proto musíme využít buď slovenské, popř. Marathonbet, Unibet, bwin nebo William Hill - z těch známějších.
Na celkové vítězství Američanů jsem už sázel před začátkem šampionátu a jejich dosavadní výkony mě v tom jen utvrdily. Finové naopak nevypadají moc dobře, při absenci největší hvězdy Kaapa Kakka je to výrazně slabší výběr, než jaké měli v posledních letech.
A výhra Bělorusů by byla senzací! Na začátku šampionátu v počáteční euforii a s trochu štěstí dosáhli dvou překvapivých výher, ale pak už se vrátili do normálu. Myslím, že nebudou schopni zopakovat nějaké překvapení právě proti Rusům, kteří hrají podobný styl, ale mají minimálně o jeden level kvalitnější kádr.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.04.2019, 8:39 Předmět: table tennis
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Pinec taky není ideální sport na sázení. Proto ho moc nedávám, i když jsem ho sám hrál asi 30 let závodně a dokonce i trénoval extraligu. Včera se mi ale při MS soukromě dařilo, tak zkusím jeden tip i do blogu. Který samozřejmě podle Murphyho zákona nevyjde, takže nechám na Vašem zvážení. Smile
Chorvat Pucar je juniorský mistr Evropy z roku 2017, ale na světovém žebříčku je "až"58. Asie je prostě někde jinde a Japonec Niwa je jedním z nejlepších. Aktuálně je osmý hráč světa, ale byl už i pátý. Na MS zatím vypadá dobře, když ztratil dosud jen dva sety. Naopak Pucar už svedl dvě sedmisetové bitvy. Jeho výhra nad zkušeným Němcem Ovtcharovem (původem Ukrajinec) byla malou senzací, ovšem nutno dodat, že Němcova výkonnost šla v posledních dvou sezonách mírně dolů. Pucar hrál dobře, ale nevěřím, že dokáže zaskočit i Niwu.

Do druhého zápasu jsem si vybral dva velké talenty. Jenže zatímco Korejec An je velký talent, tak Japonec Harimoto je obrovský talent, který má všechny předpoklady k tomu, aby se stal brzy světovou jedničkou. Je to možná jediný hráč, před kterým se třesou i Číňani. Je mu teprve patnáct let (!!!) a už je čtvrtý na světovém žebříčku. Po výhře na finále Word Tour byl dokonce chvíli třetí. Na MS startoval už předloni, kdy došel do čtvrtfinále, když mu bylo třináct let!!! Korejec An je taky šikovný a v Budapešti hraje výborně, ovšem na žebříčku je až 157., přestože je o tři roky starší než Japonec. Je pravda, že Korejec má s Harimotem aktivní bilanci, jenež to je ještě z dob, kdy bylo Japonci nějakých dvanáct let. Věkový rozdíl se časem smazal a už na juniorském MS v roce 2016 (které Harimoto vyhrál) Japonec Ana porazil 3:1. Harimotův vývoj jde rychleji a troufnu si říct, že se od té doby rozdíl v jejich výkonnosti zvýšil ve prospěch Japonce. Ten zatím hraje v Budapešti fantasticky a v dosavadních třech zápasech ztratil jediný set. An už odehrál šest zápasů, protože se musel protloukat z kvalifikace. Třikrát přitom svedl bitvu na šest setů, takže bude určitě unavenější.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.04.2019, 13:53 Předmět: table tennis
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tady vážně hrozí void, protože start Němců je ohrožen. Franziska si nechal ke konci mixu ošetřovat kotník a především Boll bojuje s virózou. Pokud by nastoupili, tak se to na nich musí nějak podepsat. A ten kurz mi přijde přestřelený, i kdyby byli oba Němci fit.

Pozn.: Tip je samozřejmě na výhru Portugalců! Omlouvám se, tenhle měsíc jsem nějak mimo. Embarassed


Naposledy upravil Dexter dne 25.04.2019, 14:00, celkově upraveno 1 krát.
fridex
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.7.2017
Tipy a sázky: 31
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.04.2019, 13:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Synot 3,59
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.04.2019, 8:24 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Alternativní tipy: hcp Lyonu (-3,5) - Pinnacle 1,85, Marathonbet 1,86, Sazka 1,81.
Nevím proč šly kurzy na Lyon výrazně nahoru - včera Tipáč na čistou jedničku 1,3, dnes 1,61. Asi někdo naložil na dvojku, ale teď je otázka, jestli věděl něco víc než já... Smile
Nikde jsem nenašel třeba nějaké nové zranění nebo jinou komplikaci. Lyon vyhrál základní část, Charleville bylo čtvrté. Oba letošní vzájemné zápasy Lyon v pohodě vyhrál - doma o 12, venku o 13. V závěru základní části měl Lyon trochu problémy, ale ty způsobila hlavně zranění klíčových hráček - Američanky Clark a Brazilky Clarissy, zdravotní problémy měly během sezony navíc i belgická rozehrávača Allemand nebo Sacko. Ty jsou teď všechny fit, z důležitých hráček není nikdo na marodce. Naopak hostům chyběla v posledních zápasech Američanka Mosqueda-Lewis, jejíž start je i dnes hodně nejistý. I sní je ale pro mě favorit Lyon. Ten je hodně ambiciozní, o čemž svědčí např, i to, že nedávno přetáhl pro příští sezonu z Bourges asi aktuálně nejlepší francouzskou bsketbalistku Marine Johannes.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.04.2019, 8:37 Předmět: basket women France
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Stejný hcp má T.... v kurzu 1,84, Sazka za 1,83.
Z mého pohledu jsou to dva vyrovnané týmy. Pro Montpellier ale hovoří širší kádr a lepší lavička. Bourges má na marodce Michel a Godin, navíc po Novém roce pustilo do Lille talentovanou Berkani, takže teď mají vlastně jen sedm použitelných hráček. A to by mohl být problém, protože hosté mají na každý post dvě kvalitní vyrovnané hráčky. Za nižší vklad si dám i čistou výhru Montpellier, vše přes 3 mi přijde hodnotné.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy