Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - květen 2019
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 28.03.2019, 10:32 Předmět: UselessToo blog - květen 2019
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - květen 2019
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.05.2019, 8:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70219898152&idb=1134185&hash=c532bfbf&t=dGlrZXQgMjY4IHphIDU1JmV1cm87ID8%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Ach boze, aj s tymi hlupymi presunmi, pripnutiami starych vlakien apod, ale zasa sa to nestalo prvykrat a nevidim to ako tragediu (aj keby bolo lepsie, aby sa to nestavalo).

Kombik mal sluzit pre superrychlu inspiraciu, teraz pride to hlave - vysvetlenie a oboznamenie s tymi lepsimi vecami.

1500m. Cheruiyot vs Manangoi 2 2u. Na letsrun pisali, ze maju zakulisne informacie o tom, ze aktualne je v lepsej fyzickej kondicii druhy menovany z elitnej dvojice miliarov. T.... dal solidny kurz a tak nemusim nic riesit, resp. to rozhodne skusam.

200m. Velka bieda. Ako vidite, hram len Quinoneza a aj to velmi zlozity suboj bez jasnej hodnoty (takze ziadne solo, max. nejaka akovka/sucast kombika.

3000m SC. Znova - obsadenie biedne a zaroven ponuka na tento druh disciplin byva malokedy ultrazaujimava, vonkoncom nie, ked je zaciatok sezony, startuje napokon len jeden z tria hlavnych hviezd a zaroven, kvoli zaciatku sezony (a charakteru discipliny) je duel s nim vypisany ako 1,5-2,31 so zrejme hlavnym vyzyvatelom. To je presne vypisane tak, ze nedava zmysel hrat proti (prilis maly kurz na outsidera) a je jasne, ze nedava ziaden zmysel hrat El Bakkaliho pri svojom prvom starte sezony (to plati vsade a pre kazdeho).

800m. Pole skvele, ale ponuka vylozene ponura (tesil som sa na Braziera). Takze NB, tu nie je co by som vybral, ani keby som sa snazil zo vsetkych sil.

Disk. Rozhodne Hadadi, kedze je takmer doma a ma za sebou uz par zavodov (nielen v USA, co je u neho standard, ale si strihol aj azijsky sampionat, ktory sa nedavno konal takisto v Dohe). Hadadi ma vzdy silne starty do sezon. Tip proti Stahlovi je zrejme moj najoblubenejsi - spaja jedno a aj druhe + nechyba tomu kurz. Zvysok uz je trochu tazsi - viac-menej som sam zvedavy (na Amikov, na norsky zazrak z Albufeiry, kde si Ola Isene zlepsil PB o 4,5m, co ale v jeho mladom veku a obrovskom potenciale zasa az tak nevycnieva z dlhodobeho trendu, najma ked v Portugalsku si na uvod sezony urobil PB v 2017, rovnako aj v 2018).

Tyc. Znova, nic moc tipy. Obienu som prevahal, ale ani za tych 2,44 to nebol zazrak z dovodu, ze to bolo postavene na jednom vykone z azijskych majstrovstiev, pricom je to duel dvoch Aziatov (podobne podmienky, obaja uz startovali, obaja su nestabilni, resp. nie su to uplne zabehnute mena pre miting podobnej urovne). Dalsie 2 h2h maju podobny charakter - Kendricks v rovine je prudko hratelny s Poliakom, ktoreho caka pri zavod v letnej sezone, Irwin skace stabilne a kvalitne, problemom je, ze to pre neho bude velka premiera mimo USA/na DL + Amici skakali minuly vikend v USA (co plati o mnohych atletoch z USA/univerzit = narocne cestovanie, v tomto pripade dokonca zmena teploty z 5 stupnov na 35 stupnov ... v Des Moines takmer mrzlo, pre vysvetlenie).

Gula. Proti Poliakom, ktori zahajuju sezonu. V tomto smere sa ponuka najma duo Hill/Romani (obaja uz sa prezentovali v tejto sezone pokusmi za 21,50, nevyhodou je, ako som uz uviedol, ze minuly vikend zavodili na americkom kontinente).

100m H. 2 duely vidite, k tomu Herman/Amusan 1 2,79 (paci sa mi to, ale je to trochu vystrel do tmy a v podstate idem proti svojim zvyklostiam ... lenze Herman isla halu a darilo sa jej v nej velmi dobre (nie je prototyp dobrej bezkyne na 60m H) a zaroven minuly rok zacala bezat vonku dobre v podstate ihned. Herman je pre mna lepsie zavodnicka, Amusan ma sice jeden start, lenze zasa plati to iste - presun, s tym spojena neistota + nic moc vykon pri tom 1.starte. Posledny duel - Nelvis/Clemons 2. Clemons = Manning, vydala sa medzi dvomi sezonami. Nelvis bez startu, Clemons uz startovala a nebolo to uplne najhorsie. Samozrejme, Nelvis ma za sebou nejake starty, ale nejednalo sa o prekazky (stafety, 200m apod.).

200m. Podobne ako pri muzoch - nic moc obsadenie, v tomto pripade absentuje zavodnik, ktory by splnal poziadavky tipu proti Asher Smith (1.start sezony). Pole za Asher Smith je ale biedne, resp. ked uz niekto ma aspon co i len trochu podobny level ako Britka, tak plati to iste co u nej - 1.start, velka neistota. Pri rovnakych podmienkach treba hrat kurz, resp. kvalitnejsiu zavodnicku - lenze zrovna Jamile Samuel je o 2 triedy horsia, podmienky rovnake a tak kurz je v podstatne nepodstatny. Skusam hrat proti Samuel s expertkou na 400m, Phyllis Francis. Ta ma vyhodu, ze nejake starty uz absolvovala, nevyhodu, ze 200m bezne nebehava. Avsak, ma pomerne vyhodnu drahu (presne uprostred, t.j. 5) a tu som dostal kurz, ktory ma nalakal. Zvysok uz moc zaplateny nie je a kedze pole je nekvalitne (zlozene zo zavodnicok, ktore nemaju level "DL") a je uvod sezony, moc sa mi do experimentov nechce (na Okagbare, na Tenorio apod.).

Dialka. Velka bieda, najma pri fakte, ze som sa tesil na zaujimave h2h Australcanky vs zvysok sveta (resp. na nieco proti Ugen). Zahral som Shakeela do akovky a skusam solo Proctor/Bekh 1 @2,44 za drobne.

Vyska. Skusam Vallortigaru proti Palsyte. Hlavny dovod kurz, druhy dovod je, ze Talianka si strihla doma start pod holym nebom pred par dnami a treti dovod, Palsyte vacsinou setri startmi, sezonu zacina podstatne neskor.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.05.2019, 10:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

... a 400m H: Poviem to takto - ponuka je velmi zaujimava, obsadenie zavodu takisto, s podmienkami pre tip (drahy) je to uz horsie. Zaujimave zavodnicky su totiz v krajnych drahach cislo 1 a 9. MS U20 z JAR (Van der Walt) je z JAR, t.j. v sebe zahrna vyzavodenost, potencial, solidnu vykonnost a taktiez poziciu neprevereneho mena (SK ju vypisaju premierovo, t.j. je to logicky aj jej premiera na podniku DL). Samozrejme, 1.draha je problem, ale ...

SK totiz ponukli aj najlepsiu moznu dvojicku s mladuckou Juhoafricankou - Britku Beesley. Beesley ma okolo 30, PB snad z roku 2015, inak v jeho top kondicii behava nad 55 + jej prvy start sezony = v preklade presny opak Van der Walt a to doslova. U mna je Juhoafricanka favoritkou. Kurz je fajn, nie je "az tak fajn" z dovodu nevyhodnych drah, t.j. keby Britka bola v 1 a Juhoafricanka v 3, @2,2 by bol tip mitingu.

Australcanka Wells je nieco podobne - znova zavodnicka z juznej hemisfery, znova zavodnicka po narodnom sampionate (aj ked starsieho data ako ten juhoafricky), podstatne lepsi SB (a zaroven PB), ale zasa ju to radi vyssie v hierarchii zavodnicok v st. poli podla SK (menej vyhodne dvojicky). Ale, Ryzhykova/Pedroso bez startu a vyhodu maju snad len v tom, ze pobezia v lepsich drahach.

A do tretice, Muhammad/Russell. To uz je stary znamy duel, ktory by v minulej sezone vyzeral v tejto faze sezony trochu inak. Russell totiz participovala na CG, co bolo ale zaujimavejsie, viac-menej dokazala udrzat formu az do konca sezony. Dovodom tohto tipu je velmi dobry cas Muhammad na hladkej 400 par dni dozadu. Dalilah patri k tym zavodnickam, ktore zacinaju sezony kvalitnym casom (samozrejme, tato sezona sa uplne vymyka beznym pouckam) hned v 1./2.zavode sezony a pre mna je (ked ma vrcholnu formu) tou lepsou zavodnickou z tohto dua. Toto je klasika do akovky - 1,75-1,8, takze chyba kurz, ale nechyba dovera a aj nejake tie dovody (aj ked rozhodne nie nepriestrelne + su to prekazky, aj ked v podmienkach bez jedineho mracika).

Este som nikde nevidel 3000m zeny, ale tam cakam max. nejake 2 h2h (Obiri/Dibaba a nieco podobne - 1,6-2,1, nieco na tento sposob = nehratelne). Odo mna vsetko.

PS: A zenska 800, lenze tu treba povedat, ze je to posledna 800 s trojicou muzatiek, zvysok pola bez zavodu v tejto sezone ... da sa ocakavat rychly zavod = bude to viacej o vykonnosti nez o taktike = nemam na com prekabatit SK. Osobne sa tesim na obdobie po Caster (nutne netvrdim, ze to bude omnoho lepsie, ale aspon o kusok by byt mohlo.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.05.2019, 13:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mam taku (zakernu) otazku do plena ...

MS v hokeji, vyhodnotenie statistickych zalezitosti (primarne strelcov apod.). Minuly rok som mal dost DH, ale naozaj si nie som isty (a pozeral som aj do komentarov starych takmer 12 mesiacov ... zial, nic uspokojive som nenasiel), ako presne vyhodnocovali rozne situacie borci z betka, resp. Tipsportu.

Najma tam boli tipy na SUI (Corvi 4+5, Nino 4+5, Andrighetto 2+7). Dohladal by som to na Tipsporte (a odvodil si od toho betko), lenze T.... nedavno zmazal celu historiu (strategicky, ziadna nahoda) v ramci dalsieho nezmyselneho upgradu rozhrania a celej webstranky (jej "funkcionality").

Vec sa ma tak, ze niekto vyhodnocoval tipy na baze "len bodov" (traja maju "9", takze mame 3 vitazov, kurzy/vyhry sa delia tromi), niekto vyhodnocoval na baze "pomocneho kriteria" = sice vsetci maju 9 bodov, lenze existuje pomocne kriteriu s nazvom "goly", t.j. kto dal viacej golov, ten vyhral kanadske bodovanie (co je kriterium pouzivane aj v ramci IIHF, ked chcu upratat hracov).

Pri strelcoch snad ziaden zadrhel nebol, aj ked ani tym si nie som na 100% isty.

Myslim, ze T.... si ide IIHF styl, betko si ide "svoj" = T.... vyhodnoti kanadske bodovanie 4+5, 4+5 a 2+7 ako DH dvoch, bet365 ako DH troch.
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 72
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 45
Vklady: 117 unitů
Výhry: 127.24 unitů
Profit: +10.24 unitů
Yield: +8.75 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.11.2009
Tipy a sázky: 152
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 6.05.2019, 13:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kliknul jsem na loňský Květen u Dextera a podle toho T.... vyhodnocoval loni kanadské body u obránců 3. mají stejně vydelime kurz 3.
05/05/2018 20:15 Hokej MS - Dánsko: Vítěz kanadského bodování Česka - obránci:Hronek vklad 2/10 (1.07 T....) OK Hronek/MOravčík/Šulák
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.05.2019, 16:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

U tych strelcov to je jasne (tento zakladny motiv) = princip DH (mrtvy zavod). Napriek tomu sa mi nieco mari, ze aj tam nebolo nieco s kostolnym poriadkom.

Avsak, hlavny rozdiel bol prave pri kanadskom bodovani a zrejme to fungovalo tak, ako som spominal. Mat Andrighetta (toho som zrovna nehral, zvysnych dvoch ano) u bet365 by bolo vyhodnejsie ako u Tipsportu (ak si pamatam dobre, preto sa pytam, ze si nie som isty - dokonca som sa to snazil hladat v Hernom plane, ale nic presne som nenasiel), pretoze 1/3 > figa borova.

Naopak mat Corviho bolo vyhodnejsie u Tipsportu nez u betka (1/2>1/3), to iste s Ninom.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.05.2019, 16:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

K.Kakko @10,0 (kan.bodovanie) T....

Uz je tam analyza od nejakeho dmnta z Tipsportu, takze neda sa cakat uz ani sekundu. Zrejme dvojka draftu NHL 2019 by v slabom time Finska mala mat daleko vacsiu hodnotu nez ukazuje Tipac. Je to zatial ich N1 tvorca hry, v 5na5 tiez, ale najma pri PP, ktore budu o to dolezitejsie (cim slabsi vyber Finska, tym viacej je nutne, aby sa presadili PP).

Druhy dement zasa zrazil rano Balcersa (a ja ako dalsi dmnt som to mal tusit a hrat to hned, co som to rano zbadal ... uz asi iny nikdy nebudem, resp. by som mal pochopit, ze cakat sa neda, ked narod je, slusne povedane, jednoduchy). Zostali Blugers, resp. som zahral na body aj Keninsa (@15,0 a @20,0, resp. Blugers strelec @12,0). Napokon som dal aj toho Balcersa (ako strelca, kan.body boli uz moc dropnute), aj ked trochu nerad (s tym, ze sa ho mozno neskor zbavim = hrat s niecim a la 1,01, co vyjde na "tutti" s moznostou to neskor vyplatit, ked sa situacia zhorsi).

PS: Samozrejme rada pre Cechov (1,01+tip).

///

Finsko ... chcel som cakat a to z dovodu, ze vcera to neukoncili Dallas Stars (najma Hintz, ale zrejme aj Heiskanen ... nemyslim si, ze pride Lindell bez zmluvy po famoznej sezone s moznostou brat obrovske peniaze na dlhe roky). Zaroven Finsko je tim, ktory by sa mal objavit aj na betku (top8 betko vypisuje + mozno Nemecko/Dansko apodl., ak to bude ako v minulych rokoch).

Lotyssko ... tim nabity kvalitnymi technickymi hracmi, v podstate v utoku im nechyba nik, ktory by sa ponukal (chyba Girgensons, lenze ten by naopak sluzil ako skor navysovak kurzov - grinder, ktory sa v 4.utoku celym svojim srdcom bije v rohoch s protivnikom, mozno dobra clona pri presilovkach, rozhodne nie hlavny favorit na post najproduktivnejsi hrac a zrejme ani strelec). Chcel som cakat, aby som zistil blizsie zlozenie utokov, ktore budu tesne pred MS (v priprave sa to znacne tocilo, aj z toho dovodu, ze najprv absentovalo viacero hracov, potom sa zasa prilis nedostavila ocakavana produktivita). Takze hram kurzy a nie informaciu (resp. by som hral kurzy, keby som mal aj toho Balcersa za "ranne" kurzy). T.... vypisuje kurzy na zaklade poctu kanadskych bodov, resp. forme v priprave/na minulych sampionatoch v ramci MS = chyba. Mat 20 bodov v NHL je u mladeho technickeho hraca viac nez mat 35 bodov v ceskej lige (len priklad, aj ked by u Lotysov pomerne platil). Mlady hrac nebude mat za sebou tolko MS a teda nebude vnimany SK az tak skvele (toboz ked za morom nie je superhviezdou, aj ked je velmi solidnym hracom, ktory sa pomaly derie vpred). V Lotyssku tak ide skor o zlozenie utokov, kader z pohladu korculiarov je jasny, caka sa len na CBJ a Merzlikinsa (co uz je ale skor o tipe na cele Lotyssko nez na kan.body/strelcov.

Cesko? Cakam na SJS/BOS, t.j. som na tom podobne ako GM Nedved ... xD Znova, mam obavu, co hlupaci vymyslia, ale analyzatori vacsinou analyzuju "zjavne mena" - Balcersa, kedze vyhral kan.bodovanie minuly rok (nic viac v tom hladat netreba), Voracek (kedze je to najpreflaknutejsie meno), Fleury (pretoze je to veteran a poznaju len Fleuryho ... problem je, ze vek nezastavis a tentokrat chybaju top hraci, ktori by z neho spravili "strelca" ... netvrdim, ze som proti Fleurymu, lenze je tam drobny otaznik ...

Bez vedomia, ze Hertl/Krejci/Pastrnak idu dalej, nema zmysel hrat kurzy, ktore su teraz v ponuke (max. nieco okostovat s vedomim, ze to clovek neskor vyplati (moze vyplatit), ked BOS/SJS nepostupi). To ma ale zmysel len u niecoho, co je uz teraz fakt dobre (resp. by mi bolo luto, keby mi to hlupaci dropli s tym, ze prichod spominanych mien je skor nepravdepodobny nez naopak).

Ohladom toho FRA ... CBJ a Texier. Nieco som zahral, ale nie je to na urovni, ze by som to chcel nejako jasne doporucovat stylom "hrajte to, je to hodnotne", kedze sam viem, ze s Texierom sa vsetko diametralne zmeni (v tomto pripade je to pravdepodobny prichod). Zahral som Recha na kan.body a ochutnal Fleuryho ako naj.strelca (s Texierom su obidve veci bez (valnej) hodnoty).

///

Nema zmysel riesit timy ako SWE/SUI, kedze Svajciari maju v zamori napr. Svena Andrighetta (a minuly rok bol neskutocne zviera a to snad pre trest vynechal zapas, resp. prisiel na poslednu chvilu) a nepravdepodobneho Tima Meiera (Niederreiter padol postupom CAR). SWE? Landeskog/Wennberg, do obrany mozno Klingberg. Menujem hracov, ktori by mali vplyv na moje uvazovanie, aj ked nie az take zasadne (ako u FIN/FRA). Stale plati, ze uplne nepoznam utoky - v SUI sa riesi, kto by bol vhodnym doplnkom k Hischierovi (skusali sa rozne varianty, zatial sa nenasla ta idealna, ktorou by mohol byt prave Andrighetto), v SWE sa zasa objavili zahadne utoky vo vcerajsom zapase (alias "dajme k Eliasovi Louiho s Hornquistom", pricom ani jeden z nich nemoze s Eliasom fungovat a to ani teoreticky). V oboch pripadoch by zaroven malo platit, ze to vypise, skor ci neskor, betko (cize tu nie je taky tlak na rychlu reakciu ako pri outsideroch, ktorych betko nezvykne vypisovat).

CAN/USA hraju prvy a jediny pripravak zajtra a finalna nominacia na MS bude oznameno u ich superov (AUT/GER) prave po ich poslednom pripravnom zapase pred MS (bezny postup). V oboch pripadoch plati, ze maju volne 2-3 miesta a mnozstvo hracov z 2.kola, ktorymi ich mozu zaplnit (a zmysel maju len ti najelitnejsi hraci, resp. su osloveni primarne). Takze "cakat" sa oplati, resp. je to jedina mozna volba.

My hrame posledny pripravak s Norskom, takze mame dalsie 2 timy, kde finalna nominacia bude znama az zajtra vecer. BOS na nas tim nema velky vplyv (max. Cehlarik), Jurco vyzera, ze pojde s farmou CAR dalej, takze s tym uz nepocitam. To znamena, ze uz mam nieco v hlave a budem cakat len na finalnu nominaciu/zajtrajsie formacie (konecne budeme hrat aj s Kristofom, co je nas najlepsi dostupny center).

Ohladom Danov, ktori sa objavili, by som len dodal, ze Nikolaj Ehlers (hlavna hviezda Danov v NHL) by mal vynechat prve 3 zapasy MS (pre treningove manko zapricinene drobnym zranenim) = zapasy s lahsimi supermi FRA/GER/GBR). Dani maju v CBJ Bjorkstranda (+ zopar hracov na farme, aj ked ti ma zrovna dvakrat nezaujimaju pri solidnej skladbe danskeho utoku). Spomenute ma vacsi efekt na tipy na umiestnenie Danska nez na kan. bodovanie timu na MS.


UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.05.2019, 21:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Este kratka vsuvka k nedavno skoncenemu (a trochu aj k tomu, co bude nasledovat).

Minuly tyzden som tu pisal, ze posun MS o tyzden (minuly rok to zacinalo 4.5.) mi tak uplne nesedi (z viacerych dovodov). Ale ... musim uprimne priznat, ze par pozitiv som v priebehu poslednych dni nasiel ...

Ked sa totiz zamyslim a predstavim si, ze MS, ktore zacnu tento piatok, by zacali minuly piatok (co zasa nie je az take sci-fi), hrozou mi stupnu hlasy na hlave. Preco? No z dovodu, ze minuly tyzden som sa takmer nezastavil a kazdym dnom to trochu gradovalo. Piatok (teoreticky start MS, keby turnaj mal podobny harmonogram ako pred rokom) by som musel riesit a dotahovat vsetky dlhodobe tipy z MS, mozno nejake kratkodobe na dany den, samozrejme, atletiku, k tomu 2 etapy z cyklistiky (Romandia a Yorkshire) a zaciatok pripravy na vikend (treningy MotoGP). Bez hokeja sa to dalo zvladnut, s hokejom by to bolo neunosne. Ani nemusim ist daleko, ta kolizia vznikla minuly rok, mozno s tym rozdielom, ze atletika nebola v rebricku priorit tak vysoko, v cyklistike to neslapalo (ale vobec + sa mi mari, ze zacinalo skor Giro ... presne tak, 4.5.) a MotoGP som sa znova zacinal "ucit" tipovat (ak to na ten vikend vyslo, nepamatam sa, da sa dohladat).

Jednoducho povedane, minuly rok to bolo hekticke, ale rozhodne by to bolo este hektickejsie, keby hokej startoval aj tentokrat v prvy majovy tyzden.

Teraz? Tazky tyzden za sebou, avsak po nom par volnych dni, kde sa mozem naplno venovat hokeju, co znamena, ze moze zozat plody prace za posledny mesiac (uz to bude takmer mesiac). Giro startuje az v sobotu (minuly rok prve 3 dni v Izraeli, takze sa zacalo skor (piatok), aby sa pondelok mohol vyuzit na presun (volny den). V sobotu uz vsetko na MS slape, dlhodobe bety su viac-menej navsadzane a ak niektore este nie, tak sa doladia do 12:15 (prvy blok sobotnych zapasov). Od 12:00 tak mozem zacat pomaly riesit 1.etapu - kratku horsku casovku. A zaroven plati, ze casovka zacina az o 16:50 startom prveho jazdca, takze stale plati, ze casu dost a sklbit v sobotu hokej/cyklisitku nebude najmensi problem.

A ked do hry vstupi znova MotoGP (18.5. kvalifikacie, 19.5. zavody v Le Mans), resp. DL Shanghai (v sobotu 18.5., ranne hodiny), tak bude platit, ze hokej zacne nudit, resp. vsetky veci budem mat natolko podchytene, ze sa stanu "nudnou" rutinou a drobne rozptylenie bude vitat ako prijemne spestrenie (alias "pride to prave vcas").

///

Aj minuly tyzden bol kvoli tymto drobnym detailom prijemny. Bolo toho dost, ale zasa to prislo po pasazi, kde toho bolo vylozene malo. A velmi mi padlo vhod aj to, ze BSB sa kvoli sviatku v Britanii tradicne posuva az na pondelok (v nedelu by som na BSB moc casu nemal, dnes to padlo vhod).

To je moja prva sprava - dnes bolo BSB normalne live vypisane (na rozdiel od prveho sezonneho vikendu pred 2 tyzdnami). To som potreboval zistit. Snad to nebolo ojedinele (nemalo by byt, uz ten prvy vikend bol skor na baze velkeho prekvapenia nez niecoho ocakavaneho, kedze je to "britske" v britskej SK). Limity standardne vysoke (na urovni MotoGP). Samozrejme, oproti prvemu tyzdnu menej vyrovnane pole, dominantny Josh Brookes, ktory dominantne vyhraval uz vsetky treningy a kvalifikacie, aby v zavodoch zacate dielo dnes dokonal. To sposobilo, ze kurzy na jeho vyhru boli prematch nizke a v zavode, ked viedol od startu do ciela, to ani nemohlo byt ine.

1,72 bol strop (v oboch pripadoch som zahral), pricom v 1.zavode som to vyplatil (ked kurz dropol na 1,33, cize som bol v solidnom pluse a zaroven sa ocakavany scenar na trati neudial - zahrane v case, ked som si zacinal mysliet, ze Josh sa zacne Tommymu Bridewellovi konecne a podla ocakavani vzdalovat).

V 2.zavode v podstate identicky scenar s drobnou korekciou. Po 1.zavode sa Josh na tlacovke vyjadril, ze do toho tolko netlacil z obav, aby to vydrzali pneumatiky (pocas vikendu dost prsalo, takze sa toho nedalo moc natestovat pre suchy zavod), co vyustilo "v tesny zavod" az do poslednych metrov (nenastala faza, kde by sa v poslednych kolach/okolo polovice zavodu zacal zbavovat slabsieho supera). 2.zavod mi uz ponukol to, co som chcel vidiet, aj ked by mi aj tak uz neisiel vyplatit tiket (este len uvidim, z akych dovodov ...).

Ale hej, taketo pondelky by mohli byt castejsie ... (a nie je to myslene, ze by som zarobil vela ... to naozaj nie a ani to nebolo mozne; myslene to bolo tak, ze pondelok vacsinou nezarabam nic, netipujem a takyto pondelok, kde sice tipujem, ale obidva zavody trvaju spolu cca hodinu a zaroven je to "prijemne" tipovanie bez rizik, resp. s rizikami, ktore mozem svojim rozhodnutim ovplyvnit (kedy vsadim, ci vobec, resp. ze mozem vyplatit, ked sa situacia bude vyvijat az prilis dobre prilis skoro).

///

Vikend s MotoGP. Tentokrat to bude uzavrene uz v pondelok (takze porusenie kratkej tradicie ...).

Nebolo to nic velke. Tesi ma fakt, ze to zasa bolo v pluse (aj ked chybal highlight ako v minulych zavodoch). Tentokrat som bol bez top uctu (ani som nemal na vyber ... na druhu stranu mi to nevadilo, kedze som tie superlimity v minulych tyzdnoch moc nevyuzival, max. v kvalifikaciach, co som si hovoril, ze 625, to je stale slusne a ked nieco fakt bude, snad to pojde vsadit aj dvakrat (s inymi kurzami, kedze motorky to je trendova zalezitost ... ked je ponuka otvorena, kurz mierne osciluje - vacsinou mierne klesa pri mojich tipoch, kedze sa snazim vsadzat lidra zavodu/niekoho, kto ide vpred/tlaci sa do popredia atd.

Kvalifikacie? Moto3 sa uhadnut nedala. Mal som Antonelliho @6,0, ktory bol najlepsi, ale nevyhral. Vyplatil som to a to z dovodu, ze po prvej casti Q (pred vymenou pneu, min. u vacsiny st. pola) uz neviedol a napriek tomu kurz isiel z @6,0 na @4,0 (cashout do plusu). Mat "len" @6,0 s tym, ze borec nevedie a zostava jedno kolo na to, aby si to vedenie zobral spat, to nebola dobra predstava. To kolo sice rozbehol neskutocne (pol sekundu naskok po 2 usekoch zo 4), ale potom sa trochu zasekol a najma, v poslednej cielovej zakrute dostal takmer high-sidera (ustal ho, ale na case sa tato chyba vyraznym sposobom prejavila). Takze vyplatit to bolo hlupe? Vo vysledku nie, pretoze by som prehral, ale na strane druhej som sa zbavil niecoho, co bolo solidne/velmi dobre/"malo to vyhrat". Toto nazyvam "rozporuplne rozhodnutie" a takych mam na livku mnozstvo - toto bolo jedno z tych, ktore sa vo vysledku vyplatilo a tam by som to uzavrel (nevyplacal by som v tomto pripade nikdy do minusu, nevyplacal by som moznost na velku vyhru, keby som zahral vysoky kurz za maly vklad). Lenze nemal som ani nabeh na vysoku vyhru, nemal som vsadeny ani vysoky kurz, v hre pomerne solidny vklad, ktory sa sice drobne, ale zhodnotil a najma, nic moc vychodiskove podmienky pre zaverecny uprk za rychlym kolom. Dalla Porta bol "nahodnym vitazom" - absolutne netipovatelny, v tejto kvalifikacii urcite.

Moto2? Najvyssia vyhra a v podstate jedina. Navarro. Pamatam si, ze som sa "drzal", kedze ten cas, ktory zajazdil uz Marquez, som povazoval za skvely. Zaroven v tu dobu sa objavil Navarro, ktory vystrihol neskutocne kolo (vyrovnane kolo, kedze mladsi Marquez to v Jereze vacsinou hasil poslednym usekom, pricom ten prvy mal mizerny - nemal ho ani na urovni top10). Vysvetloval som vam, ze lider, ktory ma najhorsi 1.usek trate, je ciste zlo, pretoze SK reaguju na zaporne medzicasy, na medzicasy, kde zavodnici idu rychlejsie nez clovek, ktory zajazdil dovtedy najlepsi cas. A ked je lidrom niekto, od koho je na 1.useku lepsich 10-15 jazdcov, kazde kolo, software mrazi ponuku castejsie nez je prijemne. Navarro bol skvely uz v treningoch, ocakavany tipek pre spanielsku trat (v tom okruhu zaujimavych jazdcov aj na tratiach, ktore az tak nepozna ... vid v Moto3 dopredu avizovany specialista na domace trate Ramirez). Navarro zasiel vyrovnane kolo, ani jeden usek nemal vyrazne trhliny a na hviezdneho Marqueza stratil v poslednom useku len necelu desatinu (co bolo nic, kedze na zvysok tam ziskaval 2-4 desatiny a viac).

Spatne si hovorim, ze som z toho mal/mohol vytlacit viac, pretoze sa to ukazalo ako moj ukazkovy tip na Q u Moto2, pricom SK to otvorila aj po dojazde (ja som stihol @4,0, s cim som bol velmi spokojny, ale pokojne som mal pridat aj na @3,0).

MotoGP? Napokon aj tu bola v Q sanca a keby len sanca, ono to vyslo. Potvrdilo to moju teoriu o "chradnucom MM v Q". Zajazdi solidne na uvod, aby tento uvodny cas uz nebol v dalsom priebehu schopny vylepsit, co je zaujimave a deje sa to tzv. na pockanie. Na FQ bol dozaista skvely kurz a skusit sa to rozhodne dalo (ale chybala trochu fantazia a viera, ze ten posledny usek jeho najrychlejsieho kola zvladne "az tak skvele").

///

Zavody? Nula bodov. Moto3 a opakoval sa Austin. Spominany Ramirez, moj ohlasovany kon pre tento vikend, fungoval. Ja som kontroloval kurzy od piatku. V nedelu som ranne kurzy nestihol, resp. bolo vidiet, ze niekto dropol Ramireza pre zavod (uz po Q, ked bolo jasne, ze bude startovat z 8.miesta) z @29,0 na @21,0 a t.j. aj kurzy na top3 (snad z 5,5 na 4,5). V plane bolo v tomto pripade hrat aj top3, ale rozhodne som to nehodlal hrat za @4,5 ... za @5,5 by to za 100 islo). @21,0, hovorim si fajn, pocas zavodu to zahram, ked prezije v zdravi start a bude niekde v elitnej skupine.

To sa stalo, oddelila sa cca 9-10 jazdcov a na jej konci Ramirez. Takto jazdil dalsich x kol, az do polovice zavodu, kedy zacal pomaly stupat poradim. Kurz z @21,0 dropol na @4,0 (na favorita zavodu). 4-nasobok vkladu ma nelakal, nie v situacii, ked bol Ramirez rychly, skvely na brzdach v dvoch sekciach okruhu, s tou historiou, ktoru v Jereze ma a najma po priebehu jeho zavodu (v uvode sa len viezol, setril pneumatiky, fakt vyzrety vykon). Ale, ... podobne ako v Austine, prisiel pad. Minule Japoncik Suzuki z 1.miesta, tentokrat Spaniel z 2.miesta. Minule sa to dalo pochopit (a bol by Japoncik vyplateny, ako som spominal, keby som ho zahral "dobre", resp. ako som povodne chcel), tentokrat to bol fakt pech - Antonelli pred nim trochu spomalil, resp. neakceleroval tak ako mal, Ramirez mal minimum casu na reakciu a zial, nezareagoval a narazil priamo do zadnej casti Antonelliho motorky. Prisiel nekontrolovany nebezpecny pad (pre jazdca, ale aj jazdcov tesne za nim) a koniec jeho (a aj mojich) sanci na triumf.

Mal som aj Kornfeila, ktoreho som v priebehu vyplatil (ked sa zacal prepadavat). On sa sice zobral a znova dostal blizko cela, ale na vyhru rozhodne nemal a vyplata bola fajn. Toto v Moto3 jednoducho musim robit - bez rozmyslu skakat na vysoke kurzy, ktore sa motaju blizko cela (Kornfeil zahrany za @81,0, ked sa pohyboval na 6.mieste). A ano, vedel som, ze este nie je uplne v 100% poriadku po pade v Austine a zlomenine klucnej kosti, ale presne toto v takychto situaciach nemam riesit.

Moto2? Vitaza som mal zahraneho, ale som ho aj velmi rychlo stihol vyplatit. Zavod Moto2 velmi negativne ovplyvnil pad z 1.kola, po ktorom sa start musel opakovat. V nom skoncili Gardner s Marquezom a to zaujimave pole favoritov sa okamzite vyrazne zuzilo. Zaroven bookies po 1.starte videlo "co a ako", ponuku zavreli a otvorili znova az tak sa situacia zopakovala (ale uz bez tej dvojice). Chybal moment prekvapenia, nejaka trendovost, vacsia vyrovnanost. Najprv som skocil na lidra Augusta Fernandeza, ale nestihol som @3,0, ale len @2,5. 2,5 v uvode zavode je bieda, takze ked sa trend zacal menit (Baldassarri sa zacal dotahovat) okamzite isiel z kola von. Hned som zahral Baldu za @4,0, lenze prisla dalsia drobna zmena trendu + zo @4,0 to droplo na betku na @2,25. Zrazu som mal solidne peniaze za nic a dlhy zavod pred sebou (s nadejou dalsich hokusov-pokusov s kurzami, s mensim rizikom kol, t.j. padu v zavode a s cistou hlavou, kde nemam zahraneho nikoho a som ochotny vsadit cokolvek, co sa bude javit dobre). Samozrejme, teraz sa to moze javit zle, ale ja to az tak zle nevnimam (je to podobne ako s Antonellim v Q, v skratke).

Preco som nehral Navarra? Pretoze som vedel, ze podobne ako Luthi v Katare na uvod sezony, bude relativne blizko v zavere, ale jednoducho to nestihne. Baldassarri v zaveroch trochu straca, ale napriek tomu dokaze drzat stale velmi solidne kola, nie je tam nejaky zasadny vykonnostny drop (pneumatik, jeho vykonu). Keby mi to vychadzalo, @15,0 na Navarra by bol skvely, ale ked tam nie je viera, ze to vyjde a nehrozi, ze nastane spominany drop (trend, kde stahovanie naskoku sa kazdym kolom zintenzivnuje ... z pol sekundy na 0,7s/1s). Smola, jednoducho to nebol zavod, z ktoreho by som mohol zarobit vela penazi.

A Marquezova exhibicia. Problem nie je, ze vyhrava, problem je, akym sposobom vyhrava. Nizky kurz (az prilis nizky, kedze 1,72 som schopny zahrat, vid dnesok), rozhodnute po 5-6 kolach a MM (t.j. pomerne znacne riziko padu za akychkolvek podmienok, vid Austin). Keby sa v zavodoch vozil za niekym a 5 kol pred koncom sa rozhodol, ze ide do toho, obehne, zajazdi top kolo a je rozhodnute, neprekazalo by mi to. Takto sa z toho neda vytlacit nic, max. sposobom, ktory ide proti zmyslu livka/"bezpecneho" tipovania.

///

http://forum.cyclingnews.com/viewtopic.php?f=6&t=34542&sid=dd46db24b32efdbc27e9404302293f3e

A Eshnarove preview. Vsetko sa meni, Eshnar zostava. Neexistuje nic lepsie, co by som k Giru (a nielen ja, ktokolvek) mohol napisat. Rad promujem ludi/veci, ktore su skvele a v tomto pripade to rad urobim aj tento rok.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.05.2019, 0:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Finsko @20,0 (5.miesto), @50,0 (6.miesto), @100,0 (7.miesto) v skupine A

Chcel som cakat, ale napokon som sa rozhodol inak. Pribeh zacina par tyzdnov dozadu, ked bet365 zverejnilo kurz @11,0 na vypadnutie po zakladnej skupine. Samozrejme plati, ze v tej dobe tu bola "nadej", ze sa finsky tim minimalne trochu zveladi.

Tato nadej ale slabla kazdym dalsim dnom. Medzicasom kurz (pocas mojho "cakania") na bet365 poklesol na @6,0. Problem? Ani nie, ked ste trochu tvorivi, resp. SK naivne/jednoduche.

K tym trom kurzom som si na pridal kurz z bet365 @1001,0 (zostup), ale ten nie je prilis podstatny (kazdy dielik ma svoju dolezitost, to ano, ale realnost tejto varianty je miziva a to tvrdim ako clovek, co vytvoril tento, pre mnohych, "uleteny tip" = Finsko nepostupi do QF).

Znova, surebet calculator, clovek tam nahadze spominane kurzy a ten mu polahky vypluje "zhodnotenie" = inak povedane, kurz, ktory odpoveda jednemu tipu na baze Finsko nepostupi do QF (to, co ma bet365). Vysledok? 12,35.

Vyhoda tohto vetvenia zaroven nespociva len v tom, ze sme zahadne dostali lepsi kurz nez povodny u betka (ktory je medzicasom polovicny, ako bonus), ale aj o tom, ze si clovek podla chuti moze upravit vklady na jednotlive moznosti (co som ucinil).

https://imgur.com/a/0ad47No

Takto vyzera moje rozvrstvenie vkladov. Pomerne standardne, nic extra som nevymyslal. 7.a 8.miestu osobne neverim, 5. a 6.miesto je realne (netvrdim, ze tip urcite vyjde, ale s kurzom 12,35 (co plati u varianty, kde by som chcel vyhrat na kazdom umiestneni mimo top4 rovnako, co "nechcem" = mam "vyssi kurz" napr. na 5.miesto, niekde cez 14).

Zial, u Tipsportu som tipkom, ktory ked vsadi akukolvek blbost (aj bez schvalovania), tak to T.... po par desiatkach minut/par hodin aj tak "pre istotu" dropne. Ale drzi to Fortuna, su to obrovske kurzy a mne za 60 eur (26+60=86) tych @20,0 v pohode zobrali.

Samozrejme, @17,0 a @40,0 stale daju vysledny kurz cez 10,5 (to len pre uplnost).

///

Dnes som cital, ze by z NHL Jalonenovi nemal prist pomoct nikto. Ako som hovoril, aj tak som chcel povodne cakat. Potom som sa trochu splasil, resp. som si idealizoval, ze ked to v Tipsporte predbezne vsadim za neschvalovane ciastky (a take zvlastne tipy/vysoke kurzy), tak sa nic velke neudeje.

O Lindellovi som to pisal, Rantanen je takisto bez zmluvy (a dobity) a negativne stanovisko sa v kuloaroch objavuje aj s menami Hintz/Heiskanen.

///

Po 1, je to cista hodnota, nie je v tom moj nazor, obavy, nejake odhady na baze "napriek papierovo biednemu timu dokaze Jalonen s timom zazraky a dokraca k medaile". Po 2, su to "ine" okolnosti, t.j. skupina A je skupinou, ktoru mozno rozdelit na USA, 5 viac-menej vyrovnanych timov (slabsia Kanada a Finsko, domace a prakticky max. hracsky obsadene Slovensko, nieco podobne sa da povedat o Nemecku a ako som spominal, aj Dani zacinaju prehovarat do postupovej hry). Po 3, Ano, su tam urcite rusive veci, ale tie viac pracuju v neprospech alternativ z nizsim kurzom (napr. typu FIN/SVK s kurzom pod 4) nez s niecim takymto.

Co povazujem za rusive elementy? Spominany otvaraci zapas FIN/CAN, jednoznacne. Fakt, ze tip proti Finsku nestoji na silnych zakladoch smerom nahor (CAN, co ide ruka v ruke s prvym zapasom), co dava prilezitost rozmyslat aj o h2h s jednotlivymi timami, resp. nechat to cele tak (co by bola skoda, to si treba priznat) a riesit to, hokejovo, "od zapasu k zapasu" pocas MS. Dani maju minimum casu na regeneraciu napr. pred poslednym zapasom skupiny s nasimi hracmi. Zasa maju Dani vyhodu, ze bez Ehlersa odohraju zapasy so slabsimi supermi a Ehlers nabehne az na stvoricu timov SVK/FIN/CAN/USA. GER maju vyhodu, ze hraju s DEN bez Ehlersa. Niektore timy mozu mat vyhodu (skoro urcite Dansko), ze budu hrat proti FRA bez Texiera (ktory napokon musel ist na farmu, ale ... farma moze skoncit v AHL za par hodin). A takto by som mohol pokracovat (je vyhodne mat zamorske timy co najskor, t.j. SVK, lenze SVK dnes nevyzeralo dvakrat dobre, resp. USA vyzeralo fantasticky, aj ked to bol ich prvy zapas pospolu na sirokom klzisku v zapasovom tempe).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.05.2019, 0:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Finsko @20,0 (5.miesto), @50,0 (6.miesto), @100,0 (7.miesto) v skupine A

Chcel som cakat, ale napokon som sa rozhodol inak. Pribeh zacina par tyzdnov dozadu, ked bet365 zverejnilo kurz @11,0 na vypadnutie po zakladnej skupine. Samozrejme plati, ze v tej dobe tu bola "nadej", ze sa finsky tim minimalne trochu zveladi.

Tato nadej ale slabla kazdym dalsim dnom. Medzicasom kurz (pocas mojho "cakania") na bet365 poklesol na @6,0. Problem? Ani nie, ked ste trochu tvorivi, resp. SK naivne/jednoduche.

K tym trom kurzom som si na pridal kurz z bet365 @1001,0 (zostup), ale ten nie je prilis podstatny (kazdy dielik ma svoju dolezitost, to ano, ale realnost tejto varianty je miziva a to tvrdim ako clovek, co vytvoril tento, pre mnohych, "uleteny tip" = Finsko nepostupi do QF).

Znova, surebet calculator, clovek tam nahadze spominane kurzy a ten mu polahky vypluje "zhodnotenie" = inak povedane, kurz, ktory odpoveda jednemu tipu na baze Finsko nepostupi do QF (to, co ma bet365). Vysledok? 12,35.

Vyhoda tohto vetvenia zaroven nespociva len v tom, ze sme zahadne dostali lepsi kurz nez povodny u betka (ktory je medzicasom polovicny, ako bonus), ale aj o tom, ze si clovek podla chuti moze upravit vklady na jednotlive moznosti (co som ucinil).

https://imgur.com/a/0ad47No

Takto vyzera moje rozvrstvenie vkladov. Pomerne standardne, nic extra som nevymyslal. 7.a 8.miestu osobne neverim, 5. a 6.miesto je realne (netvrdim, ze tip urcite vyjde, ale s kurzom 12,35 (co plati u varianty, kde by som chcel vyhrat na kazdom umiestneni mimo top4 rovnako, co "nechcem" = mam "vyssi kurz" napr. na 5.miesto, niekde cez 14).

Zial, u Tipsportu som tipkom, ktory ked vsadi akukolvek blbost (aj bez schvalovania), tak to T.... po par desiatkach minut/par hodin aj tak "pre istotu" dropne. Ale drzi to Fortuna, su to obrovske kurzy a mne za 60 eur (26+60=86) tych @20,0 v pohode zobrali.

Samozrejme, @17,0 a @40,0 stale daju vysledny kurz cez 10,5 (to len pre uplnost).

///

Dnes som cital, ze by z NHL Jalonenovi nemal prist pomoct nikto. Ako som hovoril, aj tak som chcel povodne cakat. Potom som sa trochu splasil, resp. som si idealizoval, ze ked to v Tipsporte predbezne vsadim za neschvalovane ciastky (a take zvlastne tipy/vysoke kurzy), tak sa nic velke neudeje.

O Lindellovi som to pisal, Rantanen je takisto bez zmluvy (a dobity) a negativne stanovisko sa v kuloaroch objavuje aj s menami Hintz/Heiskanen.

///

Po 1, je to cista hodnota, nie je v tom moj nazor, obavy, nejake odhady na baze "napriek papierovo biednemu timu dokaze Jalonen s timom zazraky a dokraca k medaile". Po 2, su to "ine" okolnosti, t.j. skupina A je skupinou, ktoru mozno rozdelit na USA, 5 viac-menej vyrovnanych timov (slabsia Kanada a Finsko, domace a prakticky max. hracsky obsadene Slovensko, nieco podobne sa da povedat o Nemecku a ako som spominal, aj Dani zacinaju prehovarat do postupovej hry). Po 3, Ano, su tam urcite rusive veci, ale tie viac pracuju v neprospech alternativ z nizsim kurzom (napr. typu FIN/SVK s kurzom pod 4) nez s niecim takymto.

Co povazujem za rusive elementy? Spominany otvaraci zapas FIN/CAN, jednoznacne. Fakt, ze tip proti Finsku nestoji na silnych zakladoch smerom nahor (CAN, co ide ruka v ruke s prvym zapasom), co dava prilezitost rozmyslat aj o h2h s jednotlivymi timami, resp. nechat to cele tak (co by bola skoda, to si treba priznat) a riesit to, hokejovo, "od zapasu k zapasu" pocas MS. Dani maju minimum casu na regeneraciu napr. pred poslednym zapasom skupiny s nasimi hracmi. Zasa maju Dani vyhodu, ze bez Ehlersa odohraju zapasy so slabsimi supermi a Ehlers nabehne az na stvoricu timov SVK/FIN/CAN/USA. GER maju vyhodu, ze hraju s DEN bez Ehlersa. Niektore timy mozu mat vyhodu (skoro urcite Dansko), ze budu hrat proti FRA bez Texiera (ktory napokon musel ist na farmu, ale ... farma moze skoncit v AHL za par hodin). A takto by som mohol pokracovat (je vyhodne mat zamorske timy co najskor, t.j. SVK, lenze SVK dnes nevyzeralo dvakrat dobre, resp. USA vyzeralo fantasticky, aj ked to bol ich prvy zapas pospolu na sirokom klzisku v zapasovom tempe).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.05.2019, 0:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lotyssko (vs Norsko) 1 (Skupina B, resp. plati to iste aj o celkovom poradi)

odvodene tipy (LAT over 8,5pts, LAT/FRA 1, Norsko under 8,5pts, NOR/AUT 2, DEN/NOR 1)

///

Merzlikins vypadol, zasvietila kontrolka s nazvom "Lotyssko". Znova, pripravovany tip, jasny zamer a len som potreboval pockat, kedy CBJ budu stopercentne out z PO.

Merzlikins je menom, ktore z ofenzivne velmi dobreho timu (ako som spominal, utok je na lotysske pomery hviezdny) urobi extremne nebezpecny celok, proti ktoremu bude zlozite aj skorovat (co bola starost, kedze utocnici su viac-menej sikovni, rychli a tvorivi, obrana je dlhodoby problem v poslednych par rokoch a tak je nutne, aby tie diery niekto dokazal v branke hasit a Merzlikins je na to ako stvoreny.

Problem je, ze skupina B v sebe neukryva az take jasne trhliny ako skupina A. Rusko? Nemusi sa im slepo verit, nemusi sa vam na nich nieco pacit (vid moj pripad, ked som sa rozhodol ich nehrat na celkove vitazstvo), ale asi nikto nemoze tvrdit, ze ten tim nema nesmiernu kvalitu na vsetkych postoch (resp. "potencial" hrat skvely hokej). Svedsko? Minimalne tam bude kvalitne obsadena obrana s brankarmi, utok uz trochu kriva a ja netvrdim, ze si proti SWE nieco nezahram (opak bude pravdou), ale plati to, co pri Rusku - neda sa proti nim uplne lahko a s velkymi argumentmi vymysliet tip a la "Finsko". CZE by minimalne by mali byt solidni, t.j. mozno bude chybat dalsi strelec (toboz ked nevyuziju idealne tych, co maju k dispozicii - Chytil/Vrana/Kubalik), co ich zastavi v nejakych zapasoch, resp. vo vyradovacke v QF/SF, ale nevidim dovod hrat tim a la LAT proti nim. A SUI, znova, k idealu nieco chyba, ale kedze nechyba hlavna hviezda (Roman Josi) a zopar sikovnych mladych utocnikov doplnenych preverenou kvalitou z NLA, tazko si ich jasne predstavit, ze nebudu v top4. Lotyssko tak patri do top4 s tymto timom, lenze to plati aj o ocakavanej top4.

Takze hodnota tam mozno je, ale clovek ma stale pocit, ze je to ukazkovy priklad "value losera" - bude to pekne, nadejne, zmysluplne, ale o 1-2 body to nevyjde (kvoli tomu, ze v poslednych minutach stratia vedenie so SUI/SWE, prip. odovzdaju body AUT).

Preto som bol nuteny volit okatejsiu hodnotu, ktorou je v prvom rade Norsko, ale v globale slabsia trojica za vyrovnanou/velmi kvalitnou top5. Oproti Norsku su o parnik popredu s Merzlikinsom v branke. Pacil sa mi tip s rovinou proti Norsku uz davno, ale potreboval som prave to vedomie, ze Elvis bude volny a pride na MS. Rano som to kontroloval a vidim, ze T.... 1,42 na tuto dvojicku v skupinach (doteraz nechapem, kto alebo co to dokazal tak dropnut).

Rychlo som sa pozrel ku konkurencii a tam to bolo podstatne lepsie (1,7-1,85). 1,85 islo solo (Doxx, stale maju nejakych 1,78, k tomu Dani s Francuzmi a je po probleme), tie mensie kurzy som sa snazil nejako zahrat v Nike/Fortune v akovkach.

Rovnako som hral akovky na tie body + aj solo v Tipaci. Fortuna umoznuje kombinovat 2 skupiny na pocet bodov (A+B). To som vyuzil. Ponuku som sledoval uz davno, ale podobne ako pri inych tipoch, radsej som chcel mat jasnejsiu predstavu o finalnych verziach kadrov jednotlivych timov.

Z nasej skupiny som hral CAN U18,5, FIN U15,5, z tej druhej LAT O8,5 a NOR U8,5. Kurzy 1,55-1,9, takze v dvojakovkach 2,7-3,0.

Stale uvazujem, ci s Lotysmi nepodniknut nieco vacsie. Proti SUI je ten kurz hranicny - nie je az taky masivny (4,4-4,5), aby som nemusel riesit, ze SUI uznavam a povazujem za lepsi tim nez LAT. Druha moznost je zahrat proti SWE (ale to mozem hrat aj samotny zapas, ked dlhodoby tip nema v sebe skrytu hlbsiu myslienku, jasnu hodnotu na zaklade precenenia konkretneho timu a la Norsko).

///

Norsko @6,5 (7.miesto), @15,0 (8.miesto) v skupine B

Toto som skor "chcel" zahrat, lenze Fortuna mi nezobrala ani jedno, hlavne nie to druhe (a nemat @15,0 = nedava zmysel hrat za vacsiu sumu ani tych @6,5).

Je to podobne ako Finsko. Myslim si, ze Norsko bude tvrdo bojovat o zachranu, ale je tam Taliansko, takze to zrejme dopadne tak, ze sa Norsko zasa raz tesne zachrani. Faktom je, ze sa blizi doba, keby to stacit nebude a Norsko po zasluhe bude putovat o uroven nizsie.

Samozrejme, clovek moze hrat NOR/AUT 2, lenze tento tip v sebe ukryval kombo proti LAT/AUT v jednom kurze (nehovorim, ze je to doslova nasobok tych dvoch kurzov, ale min. sa tomu blizi).

Ale ako pisem, pre mna to pada a hrat 6,5/11 (resp. 13) nepredstavuje pre mna uz tak zaujimavu prilezitost.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.05.2019, 13:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Neskor som si uvedomil, ze tych @6,5 a @13,0 (kedze som si vsimol az neskor, ze T.... ma @13,0 na zostup tiez) by bolo fajn, ale rano som to uz nestihol zahrat, takze ... za blbost sa plati.

///

Sprava dna - bet365 sa prebralo zo zimneho spanku a zacalo vypisovat props k MS (strelci/kan.body). A ako je zname - presne na to som cakal.

Najprv ma sklamalo, ze limit je taky nizky (a zial, teraz nemam k ruke nezlimitovany ucet, resp. mam, ale nie je mozne ho pouzit, ... nebudem to dalej rozpitvavat), aby bol limit nizky len na uvodne trio krajin CZE/RUS/SWE (zaujimave).

Dalsie 3 krajiny (USA/CAN/FIN) uz maju double limit (ten standardny, ktory som ocakaval uz od prvych troch).

Bet365 je presne o tomto - T.... vam ponukne mozno nejaku tu blbost, lenze ju ponukne prilis skoro. Prevarene mena budu zaroven takmer vzdy kurzovo zaujimavejsie na bet365 (skusenost potvrdena min. na 2 poslednych WC).

Treba dodat, ze okrem toho, ze T.... dlhodobo na tychto hromadnych stavkach brutalne okrada klienta (obrovska marza, to je zakladny dovod, preco hrat len ulety typu Kakko), obidve SK maju trochu odlisny styl vypisovania - T.... viacej podlieha pripravnym zapasom, statistikam z minulosti (a to nielen rocnym, vid pripad Balcers) - starsi hraci su u nich za bohov, mladsi za bezvyznamny odpad (vacsiu vahu ma historia s NT nez klubova vykonnost/postupny progres hraca na tejto urovni).

Kakko je na bet365 logicky favorit (uz menej logicke je, ze je favoritom aj medzi strelcami) = mlady hrac. Na strane druhej, bet365 nema vypisaneho generacneho konkurenta cislo 1 - Jacka Hughesa.

///

Kanada

Treba si uvedomit, ze este niekto moze Kanadu posilnit, takze treba hrat len fakt dobre veci. Ja som si zahral Jonathana Marchessaulta ako naj.strelca. Pri inych veciach sa podla mna netreba prilis nahlit, kedze Kanadu budu SK vypisovat aj po 2-3-4 zapasoch, kde bude jasne, ci a kto pride, ako budu vyzerat formacie, kde nestala chemia (a kde naopak nie), komu bude sediet sirsie klzisko (a zaroven dostane viacej priestoru od trenera).

USA

Samozrejme, Kane za @4,0 nie je ulet, ale je to hratelne. DeBrincat za @8,0 je jasna volba a la top strelec. Asi sa musi vyskusat aj @15,0 na kan. bodovanie, ak nic ine, tak kvoli kurzu (a vcerajsej utesenej spolupraci s Gaudreauom v jednom utoku).

Finsko

Kakka mam a tesi ma, ze bet365 ho vypisalo "spravne". Najma ma zaujimali finski strelci. Na jednej strane by som mal cakat (vypadol DAL), na strane druhej, mal by som zahrat dobre kurzy. Kakko vytvara velmi vela hodnoty a najvacsou je Toni Rajala @12,0. Avsak plati, ze hodnota je kvoli Kakkovi vo viacerych menach (Savinainen to splna tiez s @8,0).

Svedsko

Kan. body a logicke duo sikovnych ruciciek Elias/W.Nylander. Obaja su centri, takze budu viest prve 2 formacie (a zrejme budu od seba aj pri presilovkach). Aj u Svedov plati, ze su tu rizika (spominal som ich - vypadol Klingberg), takze ani tu zatial nemam prilis dovod tlacit na pilu. Druhy faktor som tiez spominal - zvlastne formacie v poslednom zapase na EHT. Tentokrat chyba timu jasny strelec = treba hladat vacsi kurz, resp. pockat, ako budu vyzerat formacie/nehrat vobec az do 2./3.zapasu (cakat, co povie Landeskog).

Cesko

Voracek @5,0 - znova, o tomto sme sa uz bavili. Na Tipsporte plamenne analyzovanie a to v case, kedy mohli polahky na MS prist Krejci/Pastrnak. To uz nehrozi (resp. rozhodne nie pre zakladne skupiny). Ano, po dnesku moze prist Faksa, lenze ten by nemal mat efekt na tieto tipy. Ano, moze prist Hertl, ktoreho ale znova nevnimam za az tak velkeho hraca (skor pre navysenie kurzu, lenze kam moze betko posunut @5,0 na Voracka po prichode tychto dvoch? nikam, kedze medzicasom to spadne na 4/4,5, resp. aj keby to duo prislo, betko ich nedoplni = rozhodne to nezatrasie s kurzami, ktore su tam teraz).

Rovnako sa mi paci Filip Chytil, ktory sa mi pacil aj za @10,0 na Tipsporte. Kubalik ako strelec je s nizsim kurzom nez u nas v lokalkach (nemam nic proti). A Filip Hronek @26,0 tiez asi stoji za skusku (toboz, ked na tom betku zrejme plati ten ferovy DH kan. bodov - pre obrancu klucove, kedze sa neda cakat, ze by predbehal utocnikov v pocte golov v pripade bodovej zhody).

Rusko

Asi uz nepride nikto vyznamny - Tarasenko postupil a Panarin je bez zmluvy. Kaprizov je value (nevidim dovod, aby ich trener roztrhol po poslednom zapase). Otazka znie - daju treneri naspat Guseva ku Kucherovovi s Malkinom? Takze tak. Kaprizov fajn, u dalsich mien je lepsie pockat (hodnota je zatial skor na Malkinovi (kan. body), Gusev (goly) nez na duu z WSH).

Nemecko

Minuly rok sa neopakuje, co sa dalo cakat po sezone, ktoru Leon v zamori predviedol. Pritom konkurencia je vacsia, uz len z dovodu, ze je uplne zdravy Dominik Kahun. @2,15 na body a @2,25 na strelca, to je zufale na dlhodoby tip. Tipovat sa proti nemu moc neda, resp. Eisenschmid laka, ale asi si to necham na konkretne zapasy.

Dansko

Ponuka bez Ehlersa (fungoval by skor ako hviezdny navysovak) a s nejasnou informaciou okolo ucasti Bjorkstranda. A pritom dali Nicklasa Jensena ako jasneho favorita (co je trochu mimo).

PS: "Bjorkstrand has declined this year. Ehlers still not cleared by Jets. True and Russell still active in NA."

Svajciarsko

@5,5 na duo Hischier/Josi v kan. bodovani. Navysovak Fiala (nechapem, preco je N1 ponuky). Andrighetto by s tym trochu zatriasol, Timo Meier je strelec (takze nehrat strelcov, kym nebude jasne, co sa stane dnes v noci).

Norsko

Patrick Thoresen je v nominacii, ale na prve 2 zapasy takmer s istotu nenastupi. Navrat na lad (zranene koleno zo SF norskeho PO) je naplanovany na zapas so SWE, resp. az so SUI (cislo 3 a 4). Na jednej strane hraju Nori na uvod 4 zapasy, kde sa od nich nic necaka a az na zaver pride trio zapasov o prezitie (ITA/AUT/LAT), kde sa skor budu Nori strelecky presadzovat. Na strane druhej, hrat hraca, ktory sa vracia po mesiaci s nie uplny stopercentnym kolenom, to asi nie je snova situacia.

Na betku Mathis Olimb (Holos sa ponuka, taktiez), inde mozno Reichenberg.

Lotyssko

Daugavinsovi napokon zranenie nedovoli hrat na MS. Bet365 to vie, T.... nie. Bet365 to ma dobre - hraci z NHL s nizkymi kurzami, dlhodobe opory hned za nimi, dalsi mladik Dzierkals s nizsim kurzom nez u Tipsportu atd. Samozrejme, zatial maju len strelcov, ale kurzy v kan. bodovani nebudu prilis odlisne (a uz maju aj body a je tomu tak).

///

PS: So new lines at the practice:

Ovi - Kuznetsov - Kaprizov
Grigorenko - Malkin - Dadonov
Gusev - Anisimov - Kucherov
Plotnikov - Andronov - Kovalchuk

Podla tohto sa treba zatial drzat varianty "Kaprizov". Vorobyov nateraz rozmetal spolupracu Malkina s Kucherovom.

///

Forwards were:

Voráček - Simon - Frolík
Palát - Chytil - Jaškin
Vrána - Kovář - H. Zohorna
Kubalík - Hanzl - Řepík

Dobre viete, ze by som to poskladal uplne inak. Zabity Kubalik, zabity Vrana (co mi uprimne az tak neprekaza z pohladu tipovania, kedze Vrana je takmer vsade druha varianta a teda nizky kurz na niekoho, kto bude hrat 1.repre zapas, nehral v priprave a teraz ani nema idealnych spoluhracov/hra v 3.utoku. Toto hra do kariet najma Chytilovi a to z dovodov, ze tato formacia sa pomerne zohrala a aj vdaka tomu sa Chytil posunul z odpadnych miest 4.formacie (kde hral s nehodnymi hracmi, ktori zabijali jeho potencial) do 2. (aj ked aj tu by to mohlo byt lepsie).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.05.2019, 22:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Lineup at first practice:

Rajala–Ilomäki–Savinainen
Pesonen–Manninen–Kakko
Kiviranta–Luostarinen–Ojamäki
Sallinen–Lammikko–Anttila

Lehtonen–Ohtamaa
Lindbohm–Jokiharju
Koivisto–Hakanpää
Mikkola–Kaski

PP1 - Rajala - Ilomäki - Savinainen - Pesonen - Lehtonen

PP2 - Kakko - Manninen - Ojamäki - Jokiharju - Kaski

Takze som pridal Ilomakiho @15,0 na kan. body (T....) a rozmyslam, co so strelcami (ked vyriesim snad len drobny problem s betkom). Savinainen sa mi uz nepaci, resp. nechcem mat 3 strelcov (a nechcem hrat nizky kurz na Manninena, takze sa ponuka Pesonen. Kakko az v 2.formacii na PP (co nemusi byt az taky problem, ale nie je to ani uplne najpozitivnejsia sprava).

///

A dalsie veci z Tipsportu ...

Goly:
O2,5 Chytil, O2,5 Kubalik (obidve solo), O3,5 Rajala, U6,5 Ovechkin, U5,5 Lindholm, U3,5 Voracek (rozne akovky, co sa tyka aj tych prvych dvoch)

Kan. body:
O3,5 Hronek (solo), O8,5 Draisaitl, O5,5 Kahun, O6,5 Rajala, U12,5 Lindholm (akovky)

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.05.2019, 15:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak je zrejme, ze som v tom az po usi (fakt som sa nekrotil ani v najmensom s tym, ze v minulosti som v niektorych veciach lutoval, ze som nedal na intuiciu a urcite veci jednoducho nezahral, ked sa zdali byt vyhodne). Na strane druhej, ked clovek byva na niektorych mitingoch DL v hre za 2-4k (a pri minulorocnych ME to bol viac-menej denny standard) a to sa bavime o jednom dni, o veciach, ktore "bud vyjdu alebo nie", t.j. neda sa s nimi pracovat, neda sa zasiahnut atd., tak az tak hrozivo to neznie.

Takze podme abecedne ...

Cesko

Asi mi chyba este Chytil na goly, ked som si robil prehlad toho, co mam, co nemam, co som si myslel, ze mam a nemam a mohol by som pokracovat (hovorim, strategia rychlo zahrat a potom riesit, ci je to dobre, resp. ci je to nadalej dobre, resp. ak nie je, co s tym urobit, aby to dobre bolo).

To som odkladal z dovodu "Hertl" (dalsi center, pricom by mal prist Faksa a Chytil je takisto center, takze stacilo by, ze Rihovi trochu prepne a je to v ..., co sa moze stat aj s pridavkom Faksu, ale predsa len su tie rizika podstatne mensie).

Ohladom formacii - meni sa to z minuty na minutu, aspon taky dojem z toho mam, alias sa tato cast zlozenia timu neriesila (hlavne, aby bolo 40 hracov v hre az do posledneho zapasu, s tym spojene rozne miesanie, t.j. nulova snaha vytvorit nieco, co funguje a je spolu zohrane).

Z toho vcerajsieho, co uniklo, som bol zhrozeny z informacie, ze Kubalik (ma tam niekto taku fantasticku strelu z prvej? kedze chyba Pastrnak/Zadina/Frk, tak myslim, ze by o tom nemala byt ani len diskusia) sa vobec neobjavil v zlozeniach oboch PP (uplny vrchol). To pre mna znamena, ze do Kubalika dalsie prachy nehadzem (mam tie goly, co som doporucoval, mam ho zahraneho aj ako top strelca, ale to uz v case, ked bol mozny prichod hracov z BOS/SJS, takze to nie je nic dramaticke). 1.zapas so SWE, kde by sa golovo nic zavazne (z pohladu CZE) udiat nemalo, takze to prilis neriesim, toboz po tych sumoch, ktore sa z ceskeho tabora dostavaju na verejnost.

///

Dansko

Mam len Ellera ako naj.strelca @6,0 - zahral som po tom, co Bjorkstrand odmietol. Ehlers by napokon nemal hrat (co mi robi trochu vrasky z pohladu tipov proti FIN, resp. aj tych par, co mam na DEN). S Boedkerom mam dlhorocne zlu skusenost z MS a to v NHL mal za sebou strelecky podarenenejsie sezony.

///

Finsko

Dnes som vyriesil vcerajsie zamyslenie sa nad mojou situaciou s finskymi strelcami. Savinainena som ciastocne vyplatil (strelci na bet365 idu, bodove tipy nie), zahral som naplno Pesonena a z toho vyplatenia Savinainena som zahral ako poistku Manninena. Situacia je teda tak, ze Manninen mi ma pokryt naklady, Savinainen vyhrat minimum, Pesonen vyhrat slusnu sumu a Rajala zostava ako cislo 1 v hierarchii.

Zaroven plati, ze na kan.body mam trojicu Kakko/Ilomaki/Rajala - vsetci s 2-cifernymi kurzami (Rajala je kombinacia poistky a hodnotneho kurzu, nie je to hlavny tip, tym zostava Kakko, ale ani Ilomakiho "triumf" by mi neprekazal).

Cele to bolo v reakcii na drobnu zmenu formacii, ktore mi uplne nedodali na entuziasme (resp. tu vybornu naladu trochu potemnili).

///

Francuzsko

Vypisali Texiera, takze ... ho treba zahrat. Bet365 nam s tymito krajinami druheho sledu nepomoze a zvysne lokalky sa max. odhodlaju opisat ponukany kurz (Doxx opisuje od tohto spektra veci, ktore nema Pinna/bet365).

V bodoch daleko viacej hodnoty nez v strelcovi. Samozrejme, je tu otaznik, kedy bude hrat svoj 1.zapas, ale nevidim prilis dovod, aby to nebol hned ten prvy, prinajhorsom to bude hned druhy.

Texier je fajn aj do akovky s vecami, ktore sa solo hrat nedali (typu Leon), ale mali by vyjst.

Co robit s Rechom/Fleurym? Zatial nic. Fleuryho mam fakt len kozmeticky, takze to ani neriesim (kto ho za vyssi obnos, tak znova doporucujem vyckavat, prip. zahrat na strelca aj Texiera, min. ako poistku, ak nie viac). Neviem, kedy bude hrat Texier, neviem s kym bude hrat, ako budu vyzerat PP atd. Aj v Texierom maju tie povodne kurzy svoje caro, resp. to bol presne ten dovod, aby tie veci bolo mozne vyplatit (v SVK ziaden problem, v CR nutnost k tomu hodit 1,01 a la 1,00001).

///

Kanada

Nic sa nemeni, vyckavam. Ohladom Kanady som dnes len konecne zahral dlhodobo pripravovanu vec - Kanada mimo top4 (nedostane sa do SF a podobne variacie, ako to napisat). Mna ten kurz/stavka zaujala este davno, ked v podstate nebolo vobec jasne, co Kanada na Slovensko privezie, ale uz z prvych dojmov bolo zrejme, ze nic velke by to byt tentokrat nemalo. Nepostup zo skupiny vyzera ako prilis, nejake kombinacie CAN/GER, resp. CAN/SVK som bud nepodchytil, resp. dnes som si to Nemecko pozeral a tych @12,0, co niekde a este nedavno bolo, uz jednoducho nie je. Tento tip dava sancu CAN, ze nepostupi zo skupiny (nepravdepodobne, ale nevylucujem to) a zaroven pracuje s tym, ze 2.skupina ma 4 zaujimave europske timy (druha skupina nema taku sirku v boji o top4, ale ma vyssiu kvalitu timom, ktore postupia). Zaroven sa da cakat, ze CAN skupinu A nevyhra, co znamena, ze z tych alternativ, ktore sa nukaju, to mozu byt tie horsie. Ani alternativa SUI/LAT (to "najhorsie", co moze nastat) nevyznieva za kurz @4,0+ zle, pricom je pravdepodobnejsie, ze dostanu CZE/SWE/RUS.

Samozrejme, mam more casu, co s tym budem robit, ked podobne QF nastane (budem vidiet zapasy timov, potencialne posledne posily, ktore sa ponukaju atd.). Otazka znie - vie si niekto predstavit, ze by na CZE/SWE/RUS (rad pridam "SUI") bolo pred QF viac na postup nez @4,0? Ja nie, preto je vyhodne teraz hrat tento kurz (kym stale pretrvava kanadska aura hviezdneho timu, t.j. predtym, nez pridu nejake tie prehry/straty v zakladnej skupine).

Ma to kurz, ma to, podla mna, solidne sance, na strane druhej to nejde "tak hlupo" proti Kanade s imperativom "neschopnej Kanady, ktora nema sancu bojovat o titul/placku). Nevidim zmysel hrat, ze nebude vo finale za kurz okolo @2,0 (a menej). Do top3, nad tym som rozmyslal, ked ponuka sa prvykrat objavila na Tipsporte, na strane druhej, toto nie je hviezdna Kanada, od ktorej sa cakat len a len zlato = v zapase o bronz by absentovalo az take enormne sklamanie, ktore ku Kanade dlhodobo patri (vid moj minulorocny tip v zapase o 3.miesto na USA).

Hral som na MB (preto mi to tak dlho trvalo), ale vypadnutie v QF za @4,0 ma aj bet365 (s drobnou poistkou na vypadnutie v skupinach je to realne 3,9-3,95).

///

Lotyssko

Som v tom az po usi. Chyba mi len ten Balcers na body (co som spominal, nech zije "k...." Dejvo ...), inak mam asi vsetko, co som chcel mat, resp. co ma nejaku myslienku/kurz. Blugers/Kenins/Dzierkals, pricom vsetko trochu stuplo na cene pri potvrdenen neucasti Daugavinsa.

Na strane druhej tym trochu opadli nalady ohladom Lotysska a ich moznosti na celom turnaji (v com som tiez dost oblozeny, aj ked som mozno chcel byt v urcitu dobu viac, takze je to teraz viac-menej v norme). Urcite by som dnes nedoporucoval tip proti SUI a ani nejaku snahu o este odvaznejsie tipy (proti timom v skupine). To uz skor nieco napriec, kde ale vo vsetkom uz trochu absentuje kurz (resp. niektore tipy vyzeraju aj v tomto pripade ako trochu cez ciaru).

///

Norsko

Asi som chcel mat Olimba za viac nez mam, na strane druhej, stale je tu cihajuci Thoresen, ktoreho som taktiez chcel najprv hrat, aby som sa nasledne dozvedel, ako sa veci maju. Toto je taka mala zabavka (zatial), s potencialom vacsej.

Zaroven plati, ze Norsku rozhodne neprajem, aj ked vplyvom toho, ze nemam to kombo 7./8.miesto, to nie je az take ocividne, ako to pred par dnami vyzeralo.

///

Nemecko

Ak pride Grubauer, mam pocit, ze daju placku. Bude to trochu na styl Lotysska - velmi nabity utok na nemecke pomery, prekvapivou slabinou (min. z pohladu toho, co sme dlho roky u Nemcov sledovali) bude obrana a za deravou obranou sa budu musiet vytiahnut brankari. Treutle by mal byt solidna dvojka, avsak v tak nahustenom turnaji to chce k nemu este niekoho, idealne niekoho o nieco lepsieho, skusenejsieho, ostrielanenejsieho. Grubauer by bol perfektny.

Ako som pisal, Draisaitl je dobry material do akovky, za 1,8-2,25 solo, to je udesne (toboz, ked konkurencia je vacsia nez napr. v tom Francuzsku).

///

Rakusko

Zwerger zasa bude hrat s nejakymi netechnickymi polenami. Po druhe, vplyvom toho, ze sa tak ukazal v priprave (a toboz proti CZE, co viacej rezonuje o SK, najma v lokalkach), kurzy nikdy neboli ultravysoke. Je tam Raffl (nielen jeden, ale najma Michael).

Odpoved je jasna - neda sa hrat nic a nejake trapne pokusy (Haudum) mi pride ako prilis.

///

Rusko

Kaprizov a uvidime, co sa bude diat. Proti Rusku nemam, logicky, ziadne tipy, k tomu sa mozno dostanem pred QF (bude zalezat, koho z 2.skupiny dostanu).

///

Slovensko

Rozhodne nehram nic. Presla ma chut hrat so SVK aj proti Finom, aj proti Kanade (min. priamo) a pohlad na ponuku na strelcov/body, to je cista bieda.

Nechybala by mi chut hrat proti elitnej dvojici a treba povedat, ze kvoli nim dvom su kurzy na zvysok "zaujimave" Problem je, ze tu sa zaujimavost konci, kedze z inych hracov nie je mozne najst niekoho, od koho by som cakal vyraznejsiu produkciu (nech su dovody akekolvek). Nagy dostane viac priestoru nez by mal, ale kvalita je nulova (= nemal by vobec hrat na MS). Naopak trener vyhodil hracov ako Bucek/Bakos, s ktorymi by sa pracovat dalo, ale je zbytocne plakat nad rozliatym mliekom. Hudacek nulovy, chory, s kurzami niekde veci = skor na smiech, nez ako nejaka nadej na vyhru. Dano nepresvedcil, skor sa bude mastit v rohoch nez prekvapovat streleckou muskou. Kristof bez pripravy s timom, zrejme bude robit centra 1.utoku, lenze zaroven plati, ze Hudacek to moze rychlo zmenit (ked sa akoze "uzdravi"). Zaroven na Kristofa su taktiez nizke kurzy - urcite je to niekto, nad kym sa je nutne zamysliet. Tym druhym by mohol byt Lantosi, ale ten zasa nedostane adekvatny priestor a najma, aspon solidnych spoluhracov.

Z toho vyplyva, ze sa ponuka varianta "obranca". Najjednoduchsia volba je Cernak. Problem s tymto smerom uvazovania je ten, ze mame mnoho kohutov na jednom smetisku. To znamena, ze o minutaz na PP/v hre 5na5 bude bojovat mnoho variant s podobnou formou/potencialom/charakteristikou. To je aj dovod, preco nemozno hrat (na rozdiel od CZE) najproduktivnejsieho obrancu (okrem toho, ze dame/davame menej golov a budu rozhodovat detaily, citaj trochu stastia).

///

Svajciarsko

Nemile, aj ked som s tym viac-menej ratal. Takto ... vedel som, ze v hre je duo zo SUI a min. jeden vypadne (SJS/COL). Na strane druhej som nevedel, ktory z nich, resp. som netusil, ci pride na MS alebo nie (toboz ked Andrighetto je bez zmluvy).

Realita? Andrighetto okamzite suhlasil a mieri na Slovensko. Znova, neviem, kedy pride, s kym bude hrat, ci zostanu formacie SUI z minulych zapasov (najma elitna) alebo sa trener rozhodne to rozdelit okamzite (nemyslim si, bude to podobne ako pred rokom).

Skupina B je skvela na priame tipy na konkretne zapasy (medzi tou top4/top5) a nie na tie dlhodobe. To o SUI plati do bodky (naozaj dobre sa na nich tipuje - proti SWE, proti CZE, co su zrovna timy, ktore sa v skupine vyskytuju).

SUI ma rozhodne potencial brat placku, proti hovori variancia (nie je to stale tim, ktory by mal utocit na vrchol kazdy rok, toboz ked obsadenie tychto MS je hviezdne - s vynimkou CAN/FIN, ciastocne SWE)

///

Svedsko

Landeskog/Klingberg, stale plati. Kym nebudem vediet, co s nimi, nema zmysel sa nikam vrhat.

///

Taliansko

Tim, ktory da malo golov/bude otlkankom, zaroven s mnohymi novymi tvarami v NT, pricom SK maju podchytene (dobre) hlavne ocakavane opory (Morini) = NB. Ale, netreba zufat, taketo nastavenie moze priat nejakym livebetom po 2-3 zapasoch, ak bude k dispozicii stale nejaka ponuka.

///

USA

S tym, co som zahral, som nateraz spokojny (co plati pre tipy na USA, ako aj na konkretnych hracov, primarne z CHI).

///

Velka Britania

Podarilo sa mi zahrat Farmera @15,0 v Nike za par supov (kan. bodovanie). Toho isteho hraca mam aj na najlepsieho strelca. Nike malo aj OConnora za @8,0, toho mi uz hlave mazane nezobrali, ale nepovazujem to za tragedia (OConnor je za @5,5 na Doxxe, pre zaujimavost, sam nad tym trochu uvazujem).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.05.2019, 11:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.den:

FIN/CAN

Zahral som si Finsko @5,0 za 2u. Ano, idem proti svojim dlhodobym tipom (resp. min. proti finskym).

Ale odchod Tavaresa, celkova nizsia kvalita kanadskeho vyberu, rozohranost/zohratost finskej "podcenovanej" druziny (podcenovanej pravom, ale stale je to Finsko - dobre korculujuce, hrajuce do tela, s nebezpecnymi presilovkami, tentokrat s kvalitnym trenerom na lavicke, s dvojicou zaujimavych brankarov schopnych vychytat kohokolvek ...) a najma 1.zapas na MS = kurz je prilis dobry, aby som to nehral (a bol aj trochu lepsi, ale zasa nie az tak, aby som kvoli tomu uplne otocil).

///

RUS/NOR

Klasicky rusky zapas s hviezdnym kadrom proti outsiderovi. Viem si predstavit trapenie, viem si predstavit 3-4 rychle goly a vo zvysku zapas vykon na 20-30% so snahou o tradicne vykombinovanie do prazdnej branky.

Takze ruky prec, toboz ked Nori hraju druhy zapas hned zajtra (proti CZE si budu asi o trochu viacej verit + budu mat drobnu vyhodu v dlhsom odpocinku ... nemyslim si, ze by to bol az taky zasadny faktor).

///

CZE/SWE

Chut bola na CZE, ale je to SWE, ktore ...

1, s CZE prilis neprehrava
2, v zakladnych skupinach prilis neprehrava
3, je timom, ktory tzv. "davkuje svoj vykon" - obcas sa to vypomsti, pre divaka je to trochu smutny pohlad, ale inak je to legitimna a vacsinovo uspesna a spravna strategia boja v takto nahustenom kratkom turnaji
4, dolezity moment - zapas na EHT, kde SWE prehrali a CZE nedali ani jeden gol

Nic z toho prilis nefandi CZE. Ten kurz je hranicny (na prvu dobru laka, na tu druhu, ked si to clovek takto pospaja, uz to za zazracne clovek zvacsa nepovazuje). Je to 1.zapas = chyba nam kontext, t.j. nevieme, ci "toto bude ten den" pre jeden tim, pre druhy tim, vsetci su cerstvi, oddychnuti a odhodlani zacat turnaj pozitivne/vitazne.

///

USA/SVK

Znova, zradny zapas. Na jednej strane funguju podobne veci ako v zapase FIN/CAN. Na strane druhej, porovnavat tohtorocnu CAN a USA, to asi nie je dobry napad.

Mohol by som povedat, ze po trapeni v utoku proti NOR (napriek streleckej prevahe), sa to dnes zlomi a nasi daju 3-4 goly. Ale .... Slovaci sa trapia v utoku v kazdom zapase, t.j. trapit sa = standard = nizsia kvalita utocnikov/v koncovke vo vseobecnosti.

Hram kombo na over striel v oboch vecernych zapasoch. Hovorit o nejakej hodnote/istote by bola hlupost na entu, je to taka chutovka, aby bolo co tlacit. USA ma fantasticky utok a nasi su tlaceni do toho, aby strielali odvsadial. Zapasy s USA su zvacsa overove (taky klasicky otvoreny hokej - obrana USA je velmi ofenzivne ladena, mladi chlapci sa aj proti GER obcas radi zabudli v utoku a hasili to na poslednu chvilu (vdaka korculiarskym kvalitam/rychlemu navratu). Zapas SWE/CZE ... je to postavene na nizsej hranici (vdaka statistike, ze striel v tychto zapasoch moc nie je - trochu takticky zviazane, trochu prilis prekombinovane + mnoho striel zblokovanych vplyvom SWE obrany), na fakte, ze SWE nedali gol na EHT, resp. ze CZE tam maju dost hracov na dorazku, resp. dost hracov so sikovnymi rukami na tec (dve veci, ktore robia dost rozdiel - druhe sance, resp. strely na tec od modrej, ktore bez kvalitnej prace utocnika koncia daleko/vysoko).

///

PS: Svedom potvrdil ucast Wennberg/Klingberg, caka sa na reakcie dua z COL (Landeskog/Soberberg).

Lotysom v prvom zapase nepomoze Blugers (alias problemy zacali pomerne skoro). Kvoli tomu som sa zbavil sola na Tipaci na body (over 8,5). Mam to stale v akovke na Fortune (s tym sa neda robit nic) a zatial drzim aj ine veci na Lotyssko (zapas sa aj tak hra az zajtra). Problem to je z dovodu, ze 1.zapas hraju s neprijemnymi Rakusanmi (t.j. zapas, kde mali brat 3 body). Co s Blugersom? Do vyplatenia sa mi zatial nechce (kedze kurzy prilis nepoklesli, vyplata je znacne stratova). Rozmyslal som, ako to vyuzit, ale max. som si zasa uvedomil, ze ten Balcers na body v peknom kurze mi velmi, ale velmi chyba.
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 10.05.2019, 11:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nejdřív poděkování za dosavadní rozbory a tipy. Jen snad malá prosba na závěr (pokud by to šlo). Nemohl by si zase ukázat pár odkazů na tiket s nějakou pěknou akovkou /třeba na střelce/. Do 4 čas ještě něčím se trochu inspirovat. Moc díky.
Mě se zatím nic kloudného slepit nepodařilo a v paměti mám pořád tu pěknou akovku z lonska Smile
Jestli ne, tak není problém. Díky.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.05.2019, 12:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pekna akovka je vzdy vtedy, ked vyjde - to je ten zasadny rozdiel oproti solu (ktore moze byt pekne aj ked nevyjde, ci uz z dovodu, ze sa s nim da podstatne lahsie pracovat, toboz pri dlhodobej akcii a la MS v hokeji, a zaroven ak aj nie, tak pri sole nefunguju pocity ako lutost, nevyuzita sanca, fatalna chyba apod.).

Druha cast odpovedi je postavena na moznosti "ukazovat". Zo svojho uctu som ochotny ukazat cokolvek ...

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70220578796&idb=1134185&hash=5956b9d3&t=dGlrZXQgMjIuNjggemEgMjYmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

..., pricom plati, ze to skoro vzdy bude 26 eur a teda ked uz akovka, tak s 3-5 sucastami a s kurzom aspon 10 (vacsinou viac). Myslim, ze tato odpoved by mala stacit (hadam, je zrejme, co tym myslim).

Tretia cast odpovedi je o tom, ze ja tych akoviek az take mnozstvo nemam. Minuly rok (alebo to bolo uz pred dvomi, ked som zahral 3 akovky a vsetky vysli ...) som MS riesil na poslednu chvilu (popisoval som tu hektiku okolo celeho tyzdna/vikendu, kedy MS zacinali). Tentokrat sa tomu venujem, pomerne intenzivne, uz mesiac. Snazim sa skakat do vsetkeho (a potom bojovat s okolnostami, ktore sa nahle zvrtli/nevyvijaju sa podla planu) = hodil som sem napr. tie bodove veci. Vypichol som z toho to, co sa mi pozdavalo natolko, ze som to hral solo a zvysok som nejako pocitovo rychlo nahadzal do akoviek.

Netreba zabudat, ze su tam urcite limity - myslim, ze strelci isli volne kombinovat = mohol som hrat aj dvoch z jednej krajiny v jednej akovke (napr. Kubalika s Chytilom), ale body, tam su uz mohol mat len po jednom z danej krajiny (napr. jedneho Cecha, jedneho Rusa a jedneho Sveda). Zahral som cca 4-5 takychto akoviek.

Dalsia cast toho hovori, ze ... "hral by si Voracka za @1,5"? Odpoved - v dvojakovke rozhodne nie, v stvorakovke je uz ale pomerne jedno, ci ma clovek @1,62 (myslim, ze taky kurz mam) alebo @1,5 (to je aj princip pri atletike, kde podobnych akoviek hram najviac/najcastejsie).

///

Dnes by som napr. nedoporucoval hrat Draisaitla na Tipsporte za @1,6. Ak by som dnes skladal akovku, zlozil by som nieco a la Eller (Dansko) a tie 2 veci by zostali (Elias/Texier). Da to dohromady kurz @52,0, ma to solidne sance na uspech, podla mna pekny kurz, da sa to stale vsadit (a zoberu to kazdemu bez overovania - 26eur alebo nejaky ekvivalent 700CZK (ja viem, ze to je viac, ale to je cesky trh ...) = vyhra 1,3-1,5k +/-). Na akovky mam radsej kanadske body (bodov je viacej nez golov, neexistuje iny dovod - cim menej cohokolvek, tym variacnejsia zalezitost, tym viacej DH, moznosti, ze to nevyjde apod. ... je rozdiel, ked vitaz bude okolo 3 golov a okolo 6-7 bodov).

Kane nema kurz napr., t.j. plati o Vorackovi (obaja by sa do akoviek ako-tak hodili, ale to by museli byt na urovni toho Eliasa, kde je to mierne hodnotne, resp. na trhu nic lepsie nie je).

Do akoviek neodporucam vylozene hodnotne veci, pretoze k tomu potrebujes aj zvysne veci vylozene hodnotne (ja mam myslim akovku Kakko/Blugers/Eller, ale tak za "liter mlieka", 4F ... pricom zabava sa s Blugersom zjavne konci).

Statisticke veci na konkretne zapasy dnes nehram (myslim, ze som zdelil dovody "preco"), co bude v najblizsich dnoch teoreticky sanca na nejaku akovku (faktom je, ze casy Doxxu a premrstenych kurzov moznych volne kombinovat su prec - rovnako aj limity u nich (a novy ucet som u nich nezkladal) a u Tipaca sa napr. neda zlozit akovka z jedneho utoku/formacie, kurzy nie su nic extra (co by pri moznosti zlozit formaciu az tak neprekazalo) a zaroven situacia, kde v jednom dni bude viacero zaujimavych zapasov, kde by mali padat goly, to nastane tak jedenkrat za sampionat.

PS: Elias je dobry do akoviek z dovodu, ze som napr. nestihol zahrat ten nezmysel s W.Nylanderom (udajne bolo @15,0 ... ja by som bol ochotny hrat aj kombo @4,2 a @9,0, lenze prichadza Klingberg - ano, zrejme stihne povedzme treti zapas, na strane druhej, Svedi asi odohraju plnych 10 zapasov, takze manko 2 zapasov by nemuselo hrat obrovsku ulohu). Hrat cisto solo len Eliasa za @4,33/4,2 mi pride vylozene hlupe za vzniknutej situacie a zaroven si myslim, ze to vyhra.

U Kanadanov som vcera dost skoro vedel, ze Tavares leti do Toronta, ale aj tak som nezahral Stone @5,5 z dovodu, ze mam v sebe stale tu vieru, ze Kanada niekoho predsa len dotiahne = strach z Barzala apod. ... ano, keby to bol Barzal, je v uplne inej dimenzii z pohladu bojov o lidra kan. bodovanie nez cokolvek, co zatial maju v time. Keby tam tato (neopodstatnena) obava nebola, mal by som zahrane nieco ako Stone @5,5, Strome @15,0 a mozno Chabot @12,0 (a snad bolo viac, keby som vcera vcas riesil).

PS: Teraz si skusam len tak vsadit (skusobne) nieco z tej ponuky body/goly O/U na cele MS a uz nejde kombinovat nic (co by len vysvetlovalo, preco to malo na 1-2 dni stiahnute z ponuky). Takze tolko k nasim fantastickym SK.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.05.2019, 22:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Citim trochu horkost. Vysledky skvele, len som nezahral vsetko, co som mal. Menovite ... Slovensko. A mozno v nejakej navaznosti tipy s nasimi, viacej tipov proti Kanade (dlhodobo), ale tam plati, ze sa to moze cele este 5krat pomenit, takze vyhra Slovenska v super kurze by boli iste peniaze, nielen "dobre" rozbehnute dlhodobe tipy.

Analyzy perfektne, velke prekvapenie som dnes nevidel (ciastocne nasadenie CZE/SVK, ktore bolo prikladne). Tipy proti zamorskym timom v prvej varke zapasov tradicne, chut na CZE bola (tento tip nelutujem, ale mal som si min. vybrat, ze to skusim dnes, resp. zahrat nieco proti SWE dlhodobo - top2 - NIE).

Strely vysli, ale ked uz som pri tych strelach, tak mi az v priebehu doslo, ze som mal mat zahrane minimalne strely na Finov (hcp/mozno aj priamo na vacsi pocet). Ale to ma nenapadlo, aj ked som si strely prezeral u vsetkych zapasov a vsade to fungovalo (nedominantni prehravajuci Rusi, herne lepsi Fini, odvsadial paliaci nasi a celkovo strelecky vyzivny zapas Svedov a Cechov ako celok).

///

Tradicne, 1.den statisticky vyvoj slape (pretoze skoro az zamerne nehram nic na jednotlive zapasy - tu snahu chytat strelcov na konkretny zapas som pred 2-3 rokmi vzdal, toboz ked aj tu tie kurzy cielene zmensuju).

Rusi bez prekvapenia (ze sa bude darit inym, nez kurzovym favoritom), kde som sa to len nesnazil dotiahnut (alias hlavou proti muru tam pohadzem hodnotne mena mimo Kaprizova z WSH formacie). Dokonca aj Nori mi dali nejake body (aj "zly" tip na 13.hraca Reichenberga z ojedineleho striedania - snad mu to pomoze dostat sa do lepsej pozicie).

Kanadani - jedine, co im fungovalo, bola dvojica z VGK, naznaky mali obaja beci z prvej dvojice + Mantha (ten bol ale neproduktivny). Zvysok des a bieda. Fini? Az na to, ze goly davali borci, co sa mali venovat primarne zberu bodov (asistencii), tak perfekt. Vsetci 3 na kan. body po 2 bodoch. Rajala s Kakkom najlepsi hraci zapasu. Takze nie zle, aj ked mohlo to byt aj o kusok lepsie.

Z nasich nemam nic, ale Kristof/Cernak gol, takze ani to by nebolo uplne od veci (aj ked tu sa neda tvrdit, ze by bolo nakrocene skvele, nadstandardne). USA? Nieco na sposob Kanady - jediny gol kombinacia z CHI v spravnej podobe (nahravac nahraval a strelec bezchybne trafil).

Cesky zapas som nevidel (len fragmenty, tak 10 minut dokopy), ale ... 2A pre Voracka (to sa mi pekne rymuje) je nadstandard, resp. maximum, co mohol dnes zo zapasu vymackat (co je aj presne dovod, preco som ho hral - dostane dost priestoru a on je na zber (aj takych "nahodnych") A specialista aj z NHL). Kubalik gol, Hronek bod, v podstate len Chytil zaostal za bodobymi ocakavaniami. Svedi, tam nie je moc co hodnotit - obidvaja borci z 1.utoku A (co znamena, ze sa s tym bude dat pracovat, ked sa dozviem viac).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.05.2019, 22:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.den:

DEN/FRA

Druhy den je kazdorocne velmi podobny. Dani su lepsi, Francuzi tu maju podpriemerny tim (kde jedina hviezda, aj to mlady chlapec, sa bude len rutit zo zamoria). Lenze ak je niekto majster v hrani pekneho neefektivneho hokeja, resp. hokeja, ktory supera prehrava (outsider), resp. herne staci (favorit), su to Dani.

Francuzi aj s tymto kadrom maju potencial hryzt presne proti superom typu SUI/SVK/DEN, toboz na uvod turnaja, ked maju dostatok sil.

Samozrejme, nemozem hrat FRA, pretoze dansky kader a potencial je vacsi, ale prekvapenie neprekvapi (trochu zapas na sposob CZE/SWE).

///

SUI/ITA

Ranne sobotne trapenia Svajciarov v uvodnych zapasoch s outsidermi skupin su uz svetozname, najma zapasy s FRA.

Znova, problem je v tom, ze svajciarsky tim ma kvalitu a Taliani patria k tomu najhorsiemu. Lenze tentokrat je to odmenene vysokymi kurzami (na rozdiel od zapasu typu DEN/FRA). Co s tym? Najskor nejaky tip na 1.tretinu (ale +0,5 na Tipaci za @2,25? to mi nepride az take neodolatelne). Hcp na cely zapas? +3,0/+3,5 mozno do akovky, +2,5 je zradnych.

Remiza (nebodaj nieco lepsie), tomu uprimne neverim, aj ked historia hovori, ze sa to da len tazko vylucit/povazovat za zazrak/prvotriednu senzaciu.

Rozhodne nevhodny zapas na masivne stats bety (typu komba, resp. tipy na kan. body u hviezd x2/x3).

///

LAT/AUT

K tomu som sa uz vyjadroval. Nemam z toho dobry pocit, snad bude chytat Merzlikins a idealne, keby hral aj Blugers (aj ked tomu moc neverim). Hrat nieco na Rakusko mi pride trochu prehnane (hrat sa da len +0,5 na cely zapas, nic ine - dobre viete, ze +1,5 hcp je cista samovrazda a +2,5 s biednym kurzom je teda nieco ako "trapna" samovrazda.

Ked bude chytat Merzlikins, clovek nemoze hrat nejake valne veci na body Rakusanov. A na Lotysov mi staci tlacit moje dlhodobe "trapenia".

///

GER/GBR

V strede/ku koncu MS, s nejakym neprijemnym rozpisom zapasov, teoreticky skvely zapas na vysoky rozdiel (aj ked sa mi mari, ze nieco take som skusal pred rokom ... GER/KOR a trochu som narazil).

Tu sa vymysliet nic neda. Bookies beru GBR ako totalneho outsidera a ja uprimne sam neviem, co od tohto timu ocakavat. Rozhodne viem, ze na uvod turnaja budu nebezpecnejsi nez v jeho konci.

PS: Nemcom pride pomoct Grubauer (dnes som s tym trochu hazardoval, pretoze som uz nemohol cakat na Kanadu ... som zvedavy, ci sa objavia tipy na nasu skupinu aj po uvodnej dvojici zapasov, resp. co tam bude za h2h a s akymi kurzami).

///

SVK/FIN

Posral som to. Keby ma co i len napadlo, ze ked to dnes so SVK nevyjde, mam jasny tip zajtra (a este som si snad hovoril, ze ked mi vyjdu Fini, tak cast vyhry dam rozhodne na nasich ...).

Suma sumarum, hrat nasich, ktori hrali neskor (a sposobili hype, aj ked hrali vyborne, netvrdim opak), po ich vysledku poklesol kurz (aj ked vyhrali aj Fini ... keby nasi prehrali, tak kurz pojde cez @4,0 a nebolo by o com) a dali tie spominane 3-4 goly (efektivita tak bola nadstandardna, aj ked sme palili z kazdej pozicie (isli stastiu naproti) a Schneider mal na uspechu tiez svoj podstatny podiel).

Uprimne, po dnesku cakam prehru (samozrejme, v ziadnom pripade nebudem tipovat Finov) a ak nieco by davalo zmysel, tak under. Lenze ... za nasich ma chytat deravy Ciliak, takze ma aj tento zamer velmi rychlo prejde.

///

CZE/NOR

Podobne. CZE vyhrali, NOR v lazo-plazo zapase s RUS moc sil navyse nevydali (a pri ruskom nasadeni dokonca vyzerali ako "contender", co rozhodne nie su).

Cakam problemy CZE a uprimne si dokazem predstavit aj smolnu remizu (po dnesku). Je jasne, ze si ju neprajem.

PS: Dnes som cumel, ze uz hral "lazar" Thoresen, aj ked minutaz nebola najvacsia (bolo zrejme, ze bol setreny). Co to znamena? Potencialne stavku na neho.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.05.2019, 10:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hmm, ...

... zahral som si Voracka under 3,5 strel. Padlo mi to hned do oka, potom som si to chcel statisticky potvrdit a statistika mi to viac-menej potvrdila (MS 2014 - 4 a viac striel dal len v troch zapasoch z 10, pred 2 rokmi dokonca len v jednom z 8 = so vcerajskom 4/19 ... ja viem, hral na MS aj predtym, ale to bol mlade ucho, co mi nepride zrovna relevantne). Zaujimave je a ide to trochu proti tipu, ze najviac striel dal vzdy v 2.zapase. Co je ale dolezite povedat, vzdy to prislo po uvodnej prehre, t.j. v 2.zapase so slabsim timom bol jasny imperativ vitazstva.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70220810656&idb=1134185&hash=d01e4f3f&t=dGlrZXQgMi44MCB6YSA0OSZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Balcers je za @1,8 vo Fortune/Nike, ale zasa tam nenajdete to druhe. To druhe droplo, to je vidiet, ale ... Vcera hrali Cesi s nekompletnymi 4 utokmi, co sa dnes prichodom Faksu zmeni. Okrem toho, vcera to bol zapas proti silnemu timu, vo vyhrotenom zapase, do druheho golu Vranu vysledkovo vyrovnaneho, resp. dovtedy naozaj nebolo jasne, ako to dopadne.

K Lotysovi? Hratelny super, mali by vyhrat + nehraju hraci, ktori povodne hrat mali (na jednej strane viacej priestoru na lade, na strane menej spoluhracov schopnych nieco vytvorit/dat gol ... avsak, formacia Kenins/Abols/Balcers nie je vypadkami dotknuta).

///

Praplan @1,7 na bodovanie na Doxxe (cakam na potvrdenie formacii a nieco s tym vymyslim, aj ked si myslim, ze moc golov Svajciari nedaju).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.05.2019, 15:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70220858754&idb=1134185&hash=4883412f&t=dGlrZXQgMy42OCB6YSAyNiZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Blugers hra, takze @2,0 na bod vyzera fajn (v utoku s kridlami Balcers/Darzins je to o parnik najnebezpecnejsi utok - tu kvalitu potom trener rozdelil - Indrasis s Rihardsom, Kenins sam, Roberts s Abolsom/Dzierkalsom). Olimbove strely sa mi pacili od rana, ale nemal som ich k comu dat, toto vyzera takmer idealne. Nehram to ani za vacsi obnos - je to fajn sledovacka a najma, ked sa bude darit Blugersovi (prvy uspech je, ze dnes vobec hra), bude sa darit mojim dlhodobym tipom.

Na Fortune som niekam hodil Keninsa @2,5 (s tym, ze bude hrat vo formacii s Abolsom/Balcersom), ale to by som uz teraz nehral, resp. to nedoporucujem.

Pri Nemcoch mam v akovke bod Pfoederl @1,7 (Doxx) + by sa mohlo skusit nieco na asistencie (Kahun/Plachta ...), resp. gol Eisenschmid. Keby som si bol isty, ze to bude pre strelka, skusal by som 3+ na Plachtu/Eisenschmida (doplnok utoku s Draisaitlom).

Vecer som zasa niekam hodil Simona @1,85 (Doxx), niekam Chytila @1,55. FIN/SVK ocakavam malo golov, velky boj, takze nehram nic (mozno zahram toho Cernaka - naj. obranca (dlhodoby tip), ked kurz isiel nahor a pritom on vcera ziskal naskok - gol je viac nez asistencia (Sekera, Marincin) ... to som si uvedomil, ked som si dohladal to situaciu z minuleho roka ohladom ceskych obrancov (pretoze nemali "len" traja 3body, boli az 4, pricom ti traja mali zhodnu bilanciu 1+2 (cize dokonaly DH podla pravidiel Tipsportu, kde to nie je "len" o bodoch, ale aj o "kvalite" bodov = gol je viacej ako asistencia pri zhode).

PS: Aspon, ze az tak slepo nedoverujem tymto informaciam - formacie su take, ake boli tyzden dopred avizovane - Dzierkals v 1.formacii s Darzinsom/Indrasisom, Balcers/Abols/Kenins, Rihards/Blugers/Roberts a odpad/zvysok vo 4.)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.05.2019, 22:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vsetky hluposti dnes povychadzali, zial, dlhodobe tipy skor zaplakali ...

To uz je zivotny udel, ze tam, kde mam vacsie peniaze (a ani to nemuselo byt vylozene zamerne), tam to nefunguje, resp. sa to komplikuje. Tam, kde som spravil drobne chybky, tak sa z tych drobnych chybiek na prvy pohlad stali obrovske, pritom je to skor suhra okolnosti (netvrdim, ze "chybky = smola, pech, sprisahanie ..., tvrdim len, ze je az neuveritelne, ako sa tie male chybky rozvinu).

Fiala si pozbieral more bodov na bezzubych Talianoch. Napokon to nedopadlo uplne najhorsie (Hischier to manko stiahol na rozdiel 1bodu - 4vs3), ale ani sa to nezacalo podla predstav (a zrovna na Svajciaroch som pomerne za dost). Druhy moment - niektore casti toho tipu by som rad vyplatil, lenze ... (drobne chyby ...).

Texier nezacal tiez dvakrat uzasne - herne to nebolo najhorsie, naopak, bolo vidiet "ze je niekde inde, co sa tyka techniky/rychlosti, problem je, ze hra az 2.PP a v 3.tretej formacii Sacha Treille trochu nestiha. Aj tu nemam moznost vyplatit, keby som to povazoval za vhodne (co netvrdim, ze nastava po 1.zapase).

Lotysi? Co dodat, to ma stve najviac, pretoze som toho Balcersa mal mat zahraneho. Ironiou osudu je, ze dnes vyzeral na lade "zraneny" Blugers dvakrat lepsie nez Balcers, napriek tomu ma Balcers dvakrat viac bodov ako Blugers. Keby aspon Balcers dal hattrick, ked ho uz mam ako-tak zahraneho aspon na tie goly, ale nie, on si da 1+3 a k A pride trochu nahodne (aj ked ma 1.asistencie, tak to neboli vypracovane akcie/genialne prihravky - posunul puk a zrovna sa Abols trafil genialne do horneho rohu branky apod.

A Kakko? Hral som to hodnotnejsie, aj to sa vyvija dobre (kan.body). Problem je, ze som minul dost penazi na strelcov a kedze po dnesku ma 5 golov, uz to ani nebude mozne nejakym solidnym sposobom poistit. Trochu opacna situacia s dnesnymi Lotysmi - tam by som chcel od dua goly, tu od Kakka viacej acka a deje sa presny opak.

A Cesi? Nezahral som Kubalika @20,0 na KB. Tu plati, ze daleko do konca, ale uz teraz z toho nie som nadseny. Podobne ako pri strelcoch Finska (vsak som to pisal) - neobjavenie sa na PP, aky ma potom zmysle skusat taky tip (a kvoli tomu som sa nehrnul ani do golov, ktore som mal zahrane uz bez tejto super informacie). Vo Finsku zasa prehodenie formacii, resp. vedomost, ze Kakko zacina v 2.PP.

///

Pozitiva? No, tie veci za mensie vklady, ako inak. Hronek uz OK (dokonca uz dal aj 2 goly, co bola vec, na ktoru som sa tiez pozeral), po gole Chytil (aspon tak, sice sa ukazuje, ze to nebol dobry vyber, ale aspon to je vyber na relativne vysoky kurz, ktory "moc nestal" - nieco na urovni Kaprizova + v hre mam stale Voracka/Hronka, na strelca Kubalika ... takze nie je to uplne najhorsie, takato odchylka sa nutne udeje a pocita sa s nou) aj Kubalik. Mimo Rajalu goly to pomerne slape (tie veci O/U).

Dnesne stats bety perfekt. Co mi nevyslo? Drobnosti ako Pfoederl (hrany z dovodu, ze hra 1.PP a cakal som, ze 2 goly daju + clen 3.utoku, ktore sa dobre presadzuju proti slabsimi timom, teoreticky) alebo Texier = vsetko nie prilis dolezite. Drzal som to pri zemi, niekde ani nie cielene (az neskor som zistil, ze by mi to Doxx zrejme zobral aj za plnu palbu) a od toho som odvodil vklady aj na inych SK.

Veci na Tipaci, taktiez vsetko OK. Aj vylozene hranicne chutovky typu Olimb strely, aj zalezitosti, ktore boli podstatne premyslenejsie (a radsej tipujem tipy, kde "borim" a mam k tomu urcitu rezervu - undery na nadsedene hranice, nez overy na lakave hranice). Minutaz v pohode, tam to fungovalo do bodky, 1 strela od JV, tam taktiez. Simona som uz nepotreboval (vdaka Pfoederlovi).

Napokon asi slusne peniaze, aj ked clovek ma vzdy pocit, ze ked vyjde takmer vsetko, mal by chciet viac (a trochu pravom).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.05.2019, 11:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70220984900&idb=1134185&hash=e44e25ee&t=dGlrZXQgMi43NiB6YSAyNiZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70220985228&idb=1134185&hash=5c5f94a7&t=dGlrZXQgNi4zMCB6YSAyNiZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

4 zapasy velky favorit/velky outsider a 2 zapasy, ktore su klucove o boj o stvrtfinale.

Na jednej strane cakam, ze Rusi sa budu hrat (co je skoda, ze kedze Rakusani hraju zapas po 17 hodinach), ze Svedi (aj ked po prehre, co je plus v boji o mnozstvo golov) zasa budu setrit trochu sily (ich takticke zmyslanie), na strane druhej ocakavam hladne zamorske timy (toboz ked prvy zapas prehrali - snaha zvysit si sebavedomie, dostat sa zasa do pohody a k tomu su dnesni superi viac nez vhodni).

Problem je, ze Fortuna ma lepsie kurzy (vacsinou) nez T.... v tipoch a la hrac da 3 KB v zapase, avsak moc to neberie (skusal som hracov ako DeBrincat/Gusev). Nike ma rovnake kurzy ako Fortuna (alebo velmi podobne), lenze ponuka sa konci pri 2 KB v zapase. T.... to ma orezane najviac, vynimka je Sergachyov (jediny obranca hrajuci v PP formaciach, dokonca v tej prvej).

Amici prekopali formacie a Kane/DeBrincat sa zasa vratili k sebe aj 5na5.

Blugers so stale vysokym kurzom. Viem, SUI/LAT a DEN/GER by mali byt zapasy takticky zviazane a moc golov by padat nemalo (aj ked pri DEN/GER mam trochu nadej, ze by to mohlo byt inak).

///

Je vidiet, ze pracujem so svojim menami, ale nielen so svojimi (skusil som aj Plachtu, kde @1,9 je prilis, aj ked vidite, ze vzdy cakam na zverejnenie nominacii pred zapasom). Laka aj Texier @3,0, toboz ked sa situacia v dlhodobom tipe nevyvija prilis dobre (na KB). Ale solo mi to pride zbytocne a nenasiel som kurz okolo 2,5-3,0 s podobnymi nastavenim (AUT/ITA/GBR moc na goly neverim, max. daju 1 gol a to je pomerne ruska ruleta trafit zrovna toho spravneho hraca).

Zahral som si Bozon/Storm na vitaza KB timov (FRA/DEN). Storm sa mi vcera pacil, jediny Dan, ktory bol agresivne okolo branky, co je zrovna vec, ktora Danom dlhodobo chyba a preto davaju malo golov. Bozon - 1.PP formacia (aspon vcera tomu bolo) a hral vo formacii, ktora fungovala (po Texierovi/Rechovi vyzeral technicky najlepsie, resp. co sa tyka komplexnosti hry).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.05.2019, 22:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No, pripada mi, ze kazdym dnom sa situacia zhorsuje, pricom vo viacerych pripadoch s tym nemozem nic urobit. A ked urobit nieco mozem, tak pridat dalsi tip sa takisto neukaze ako dobre rozhodnutie.

Nicia ma zapasy kvalitnych timom s vylozenym odpadom (ITA/GBR), kde sa naboduje priemer a je takmer nemozne (alebo velmi zlozite) to potom dohnat na zvysnych zapasoch. K tomu spominana nemoznost vyplatit (a zrovna tam, kde by som to potreboval).

Texiera by som uz rad vyplatil - kombinacia prilis vysokeho vkladu, nizkeho kurzu a zatial nepriaznivych okolnosti. Okolnosti, ktore sa nezlepsuju, co je presne situacia, kde city musia ist stranou a treba nechat pracovat rozum. Zial ... a ist na to sposobom "vyber z toho zvysku" sa zrovna pri Francuzoch nezda ako dobra varianta (snaha nieco zachranit).

Balcers ... a ani dalsie veci v priebehu dnes nezafungovali zrovna dvakrat dobre (skor naopak). To, co som chcel dnes hrat, to fungovalo, lenze sa to nedalo vsadit, nie za adekvatne/vyhodne kurzy. Niekde som k tomu nutene musel pridat tretiu vec (ta trochu zahadnym sposobom nedosla). K tomu vylozene biedny tip na Texiera (co je presne ten tip, kde sa opakovane rutim hlavou proti muru).

V duchu si predstavujem, ake by to bolo, keby sa niekto "urval" z tipov a la Texier a milo ma prekvapil (tip, ktory by som inak vyplacal (a nemozem), by to otocil a aspon nejakym sposobom (DH) vysiel). Ano, je to predstava pritiahnuta za vlasy = neexistuje, ze by sa nieco take stalo.

///

SVK/CAN

Slovensko 1X 3u @3,7, cista jednotka za 1u @7,5. Snad bude chytat Rybar (nevidim jediny dovod, aby tomu tak nebolo). Na rozdiel od dnesnych zapasov (spatne vidim, ze som tam mozno nejaku akovku urobit mohol - underove zapasy vyrovnanych timov boli naozaj underove vyrovnane zapasy, aj ked v tom nebola valna hodnota (hranice/kurzy na malo golov boli nizko + ITA/GBR/AUT nedali gol, nepozeral som kurzy, ale historicky cca viem, co tam mohlo byt) je toto rozhodne hodnotne. Takmer 2 dni oddychu medzi zapasmi, tak snad ziadne vyhovorky, ani pomale zaciatky do zapasov. Daloga bude chybat, ale zasa nechcem otocit kvoli jednemu hracovi.

Zvysok ... RUS/CZE mozno laka nejaky over, ale zasa proti je rusky brankar a solidna uspesnost ceskych utocnikov v prvych 2 zapasoch (ale mozno sa s tym do akovky pohram, kedze kurzy su na overy viac nez fajn). ... SWE/NOR ... vylozene neriesim, uplne mi stacilo, ze som si dnes zahral tych dvoch hracov na KB (zajtra uz mozno budu novi hraci k dispozicii, mozno nove lajny ... no, budem sa toho asi musiet zbavit, minimalne niecoho urcite). ... USA/FIN a som tam zainteresovany tym, ze si prajem (a zaroven aj myslim ... pricom je tazke zvazit, co je silnejsie - argumenty alebo zelanie) vyhru USA. Vypisane je to viac-menej dobre.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.05.2019, 21:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hmm, dostal som spravu u konci MS v hokeji v tomto blogu a bez odvravania a dlheho zvazovania ju prijimam. Ked nieco neistim, ked to necham zit svojim zivotom, tak to vzdy (neprehanam) konci takto. Celkovo biedny den a dalsia ukazka, ze tipovanie nesmie byt o dufani a viere v akykolvek naznak stastia.

Cele MS uz teraz s istotou stoja za ... a ja som to odpiskal, minimalne pre tento blog. U seba tomu dam aku-taku sancu este zajtra a zabalim to uplne. Vidim to v sucasnosti na obrovsky minus po konci na MS a cokolvek sa s tym snazim urobit, sa vrati ako bumerang spat a da mi dalsiu ranu na solar.

Uvidime sa pri DL Shanghai (tuto sobotu).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.05.2019, 8:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70221895528&idb=1134185&hash=2db75fb4&t=dGlrZXQgMjgzIHphIDUzJmV1cm87ID8%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://ufile.io/wsbsxlni

To je textovy subor, ked som sa vcera pripravoval (myslienky, nejake zakladne udaje, ktore sa mi budu hodit, ked si o den neskor budem potrebovat ozivit pamat a mat jasno v tom, co chcem a co naopak nie).

Podme rad za radom ...

100m a ponuka bieda, kedze tam po 1, nevidim zasadny ustrel (vysoky kurz vo vyrovnanej dvojici (Su/Prescod), resp. masivny kurz vo dvojici 40na60 apod. - napr. Coleman/Su).

110m H a veci proti Pozzimu (1.start sezony). Rovnako hram proti Shubenkovovi obidva duely (1.start sezony, pricom v minulosti to bolo obdobne - takisto v Cine - a elitna dvojice McLeod/Ortega ho dala - posledne 2 sezony McLeod 1/1, Ortega 2/2 a Shubenkov 3/5, pricom sa toho az tak vela nezmenilo (spanielsky Kubanec a Jamajcan budu mat vzdy vyhodu oproti Rusovi). Alkana z JAR (vzdy kvalitny uvod sezony, pricom na domacom sampionate zabehol presne tak, ako by mal a Crittenden je zasa uz pomerne dlho v Azii - miting v Osake/stafety v Yokohame).

200m a asi by sa dalo nieco vymysliet, ale nebola chut, resp. som bol nastaveny trochu inak. Jedina disciplina, ktoru som nedopracoval do konca (mimo dlhych behov, kde je velka priprava zbytocna).

400m a proti Makwalovi, lenze to sa nedalo stihnut, tak rychlo to padalo/popadalo (stihnut sem napisat, zahrat sa to stihnut dalo, aj ked tiez obtiazne, kedze ten prepad bol lavinovy). Inak nic, len 6 duelov a medzi menami, ktore su tam pravom, resp. tazko sa z nich vybera lepsi/horsi (alebo inak, Gardiner je pravom tym "lepsim").

400m H a skusam Benjamina v suboji mitingu proti Sambovi. Prilis vysoky kurz, to je vsetko, co k tomu mozem dodat (2u @3,5 .. na Fortune som videl aj lepsi kurz a uvidime, co Pinna, ale @3,5 mi bohato staci). Rozum veli, ze vyhra Samba, pocit, ze to da, aj napriek vsetkemu, Benjamin (tolko k tomuto suboju). Zvysok? Ako to mam v priprave - Magi/Abe vs Barr/Dobek, coho som sa drzal (mozno to je varenie z vody, ale Abe je minimalne rozzavodeny a Magi ma tendenciu zacinat pomerne dobre hned pri 1.starte sezony - mam to tam napisane - hlboko pod 50 min. rok v Rime a aj pred 2 v Sanghaji, cize pozna aj toto prostredie, co je dalsie plus - Dobek/Barr su presny opak).

Verim Kejelchovi na 5000m a vy dobre viete, ze nie som zrovna fanusik tipovania dlhych behov na mitingoch. Bude dobre si pockat na 1500m/3000m H zien a zlepit z toho nieco, co som nezlepil naposledy.

Dialka a ponuka v Tipaci zufala (nehram nic). Kto si precita moj komentar, tak asi uvidi trochu nadej na pomerne zaujimavu disciplinu a nielen z pohladu divaka, ale tato ponuka nici uplne vsetko. Gayle dobre podchyteny, Visser nadhodnoteny, ale v nevhodnych dueloch, resp. za nehodny kurz s Gaylom ...

Ostep, jednoznacne proti Vadlejchovi (Cheng/Krukowski/under na vykon). Zvysok zvladli vypisat pomerne v norme, samozrejme, da sa vyskusat Cheng aj proti Nemcom, mozno under na kvalitu pokusov aj u Nemcov.

Vyska a moj favorit bol Ghazala (znova, odkaz na pripravu) + domaci (ale ten je zasa bez startu v sezone PHN) a otaznik, velky, pri Bondarenkovi. Okrem tychto 3 (favoriti na triumf) sa mi paci Jeron Robinson (ma za sebou nejake sutaze, solidne vykony a uz po minulej sezone pomerne overeny zavodnik aj mimo USA.

100m zeny, to sa objavilo v ponuke uz vcera okolo polnoci. Mam Henderson s Prandini a najma s Okagbare. Jednoducho som nepobral, preco by mala byt mlada Americanka outsiderkou, ked informacie moc nemame, resp. Okagbare na 200m v Dohe rozhodne neoslnila (nad 23 s podporou vetra, takmer sekundu za vitazkou). Do Hobbs som sa netlacil a to z dovodu, ze pri stafetach v Yokohame (ano, povedal som si, ze nebudem brat na to prilis ohlad a ani moc neberiem, inak by som musel hrat teraz Elaine, co nehram) sa mi dvakrat nepozdavala (ja viem, stafety su nieco uplne, ale uplne ine, ako hladka 100).

400m a ani tu sa nedalo vymysliet nic "ultrahodnotne". Ano, Dexter sa zasa ukazal ako kus ..., takze vam nemozem ani len naznacit duel na Fortune (co je presne ten styl, ktorym by sa s podobnymi vecami malo nakladat = nemoznost hrat to solo a hlavne imbecilita ludi, ktori to rozkriknu = Fortuna to stiahne skor nez napocitam do 10). Ale to je jedno, ine to uz nebude a z podobneho sprava trpi kazdy, primarne klienti (resp. robit si statistiky na "standardne" nevsaditelnych veciach je fakt kumst, to len na okraj). Swiety s De Witte, proti Beard (ktora v spominanej stafete nepekne vytuhla a aj ine utrzky ukazuju, ze by forma nemala byt zazracna na uvod sezony + nie zrovna vyhodna draha). Inak suhlasim - vyhrat by mala Naser, ale so supertalentovanou Sydney McLaughlin ju hrat do akovky za biedny kurz rozhodne nebudem. Wimbley s Beard som niekam hodil, McPherson s Beard atd.

Ealey vs Ewen v guli vyzera fajn ako material do akovky. Nie je to ideal, kedze Ealey je mlada kometa tejto sezony (minuly rok vrhala pod 18, v tejto sezone uz od haly standardne k 19, vonku dokonca masivne za 19 a vedie svetove tabulky). Ewen je u mna skor kladivarka a podobne ako Ealey nie prilis skusena, co sa tyka zavodov mimo USA (co je pochopitelne pri ich veku a programoch na univerzitach). Zvysok rozhodne nehratelny - vyhra Cinanka a za nou to bude zaujimave.

A zensky ostep to iste. Vyhra Cinanka a za nou to bude zaujimave. Uprimne? Zufala ponuka, resp. velmi dobre vypisana. Cinanka bola prilis viditelna (na rozdiel od inych sezon), resp. chybaju ine Cinanky, ktore by nekricali do sveta - som WL, sezonu som rozbehla uz davno a na domacej pode to bude so mnou velmi tazke. Ani s Ogrodnikovou nic extra, co bola nadej, podobne ako v muzskom ostepe.

Tyc? Morris verim na vyhru a to jednoznacne. Stefanidi naopak neverim ani trochu. Neverim ani dalsim Europankam, ktore sezony tradicne rozbiehaju trochu matozne (vsetky maju 1.start pod holym nehom po halovej sezone). Zaujimavy ukaz je domaca Ling Li, ktora zavodila na azijskom sampionate pred par tyzdnami, rovnako dalsia Americanka Nageotte. Obidve vyuzivam prave v boji s Europankami (Nageotte mam solo so Stefanidi za 2u, Li Ling s Kiriakopoulou za 1,5u + nejake akovky + skusam aj Newman za minimum kvoli kurzu proti Bradshaw - to je duel 60na40, ale kedze kurz je fajn, nenechavam to lezat).



UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.05.2019, 17:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rozporuplne pocity. Ano, dokazal som vyhrat, vsak vysledky dnes boli viac-menej velmi pozitivne. S vynimkou ... behov na 400m (nech boli s prekazkami alebo bez), ale nie moc, resp. nie na Tipaci. Pravom mam pocit, ze dnes sa dalo vyhrat a dalo sa vyhrat vela (avsak rozhodne nie na akovkach/kombikoch atd.).

Problemove veci boli tie "nocne" (faktom je, ze nocne tipy pre tuto sezonu DL skoncili xD ... uz ziadna Azia nebude ... max. sa zacinam desit toho, co budem stvarat pocas MS v plavani), to bola 100/400 zeny. Henderson bol vystrel do tmy, to sa vrcholne nepodarilo a aj ked som mal myslienku to rano trochu utlmit (prehnal som to s vkladom + kurzy sa otocili "mojim smerom", takze na istenie tu bol velky priestor, ked sa mi to po par hodinach prestalo pozdavat). A 400? Vo velkom (ani nie vkladovo, skor sa chce povedat, ze casto sa vyskotovali tieto tipy v akovkach) sa pustit do kurzov 1,5-1,7 na zaciatku sezony s tym, ze vsetko, od coho je to odvodene, je viac-menej dojem zo stafiet v Yokohame = strategia odsudena na neuspech. Faktom je, ze dnes to nebolo len o jednom/dvoch KO v segmente s nazvom akovka (1,25-1,7), takze aj ked sa niekde objavili tieto tipy (mimo jednej cisto 400 akovky), tak to nemalo zasadny vplyv na vysledok.

400m H - rovnaky pribeh - valuebet nevysiel, nie som prekvapeny, zahrat sa muselo, ale ten zvysok som si mohol odpustit. Avsak, zasa to ma podobny zaver - tieto tipy napokon nepokazili ine tipy, pretoze ani tie nepodrzali. Zasa "len" jedno solo (Magi/Barr 1), kde to malo aky-taky kurz, teoreticky solidnu myslienku a vkladovo to nebolo prepalene.

A posledna 400, tentokrat hladka v podani muzov. Tu sa stala trochu ina chyba. Na jednej strane som jednoducho mal vypozorovat, ze Gardiner/Bloomfield nestartuju a zahrat na Pinne "stavnateho" Kerleyho. Pretoze ja som proti Gardinerovi zahrame mal, lenze tip, ktory je klasicky void (Gardiner nevyhra), pricom zahrat Kerleyho na win, to je krasa vyhra s obrovskou hodnotou. Preco som hral radsej Gardinera nevyhra nez Kerleyho vyhra (v case, ked som ocakaval, ze na starte budu vsetci pritomni)? Pretoze na nevyhru bol pekny kurz, ktory perfektne pokryval zvysne moznosti, ja som nemal jasneho favorita z dua Kerley/Bloomfield a zaroven na uvod sezony som realne pripustal, ze prekvapit moze aj niekto dalsi (Allen/Strother/Cherry/Taplin). Keby som napr. vedel, ze nestartuje Bloomfield, hram jednoznacne Kerley win (bolo okolo @6,5, preto je to velka skoda), kedze zrazu by som mal proti Gardinerovi len jedno meno, ktoremu realne verim, ze Bahamcana moze zdolat.

K tomu bol jeden "Makwala" v takej pre mna netypickej akovke zahrany s dvomi malymi kurzami. 1,65*1,27*1,27, nieco na tento sposob. No a jeden z malych kurzov prekvapivo zlyhal (spominany Bingtian Su na 100). To zamrzelo na zaver dna (ja som si vtedy nebol isty, ci v tej akovke bol Su, ale napokon som sa nemylil), Velka chyba, 1,27 musi byt na tutti a v tomto pripade to na tutti rozhodne nebolo. Takato akovka vznika tak, ze stredne velky kurz (rychlo pada) nema k sebe dobreho partnera - nie je mozne k tomu dat hodnotne sola, nie je dobre k tomu davat techniky, resp. rozhodne nie techniky typu vyska/tyc, nie je dobre k tomu davat akekolvek prekazky a zrazu zostane minimum moznosti. Tentokrat tie behy boli slabe (alebo celkovo ponuka Tipsportu moc nepotesila, cest vynimkam) a dotlacili ma aj k tomuto (okrem toho, ze som sa k 200m dostal az neskor, ked uz som mal zahrane ine veci, aj ked je pravda, ze aj z inych zalezitosti do akoviek toho nevyslo dnes dost a dost, o com najlepsie vypoveda zverejneny kombik).

Pinna naopak pomerne prekvapila sirkou a kvalitou ponuky, kde snad v kazdej discipline mali par mien "to win", kde sa vzdy hrat aj moznost na nevyhru (co je presne ta pridana hodnota Pinny oproti Tipsportu).

Takze som si zahral presne to, co som tu popisoval (resp. v subore) - Ghazal/Wang Yu. Ghazal bol dalsim sklamanim dna (v akovkach), aj ked aj v subore bolo uvedene, ze v Cine podobne zhorel aj pred rokom (s podobnou formou a teoreticky dobrou pripravou/vyhodou voci konkurencii). H2h s Bielorusom bola aj napriek tomu prilis lakava a pri tom kurze na win na Pinne sa neda hovorit o nicom inom nez o spravnom rozhodnuti (vysoky kurz na vyhru zavodnika s potencialom zaziarit (ale aj sklamat), to je presne to, co som hladal). Takze ani vyska nedopadla uplne podla predstav, aj ked min. obstojne.

Dialka? Dialka dopadla skvele, lenze nikde nebola idealna ponuka - mal som tak len spominaneho Jamajcana proti Grekovi, ked vypisali rovinu (co som povazoval za technicky lepsie nez nejakych 1,45-1,57 na toho isteho zavodnika proti odpadlikovi typu Visser.

Ostep? Ani toto nedopadlo na 100%, aj ked sa to k tomu blizilo. Chybalo mi tam este nieco s Changom, ktory naplnil vsetky moje predstavy, resp. vsetky az na to, ze nevyhral. Na strane druhej, mohol som a aj mal (keby som si to hned vsimol) aspon naklikat duely s Roehlerom live (ked uz mal hodenych cez 86m (sam neviem, ako dlho tam svietilo tych 4,4).

Zensky ostep? Tam ani nebolo co hrat, to za prve a za druhe, vysledky boli v tom strede naozaj "zaujimave". Cinanka, o tej som nepochyboval, ale kurz nebol nikde natolko dychberuci, aby som to skusal (Pinna nejakych 1,5, co je strasne malo bez moznosti kombinovat). Myslim, ze som mal len nieco v akovke proti Ogrodnikovej (Australcanku, zrejme) a to je vsetko.

Gula a tentokrat Cinanka, pre mna prekvapivo, nevyhrala (co sa jej v minulej sezone nestalo). A kedze som Cinanke veril (ale zasa nikde nebol kurz, aby som tu doveru mohol pretavit v tip), tak nebolo na kom ziskat hodnotu z Ealey mimo akovkoveho h2h s Ewen.

Zenska tyc a mimo "400" to bol asi najsmutnejsi pribeh. To, ze Sandi Morris nevyhrala bolo pomerne drahe, resp. zrovna Sandi bola zahrana fakt poctivo (a ine veci uplne poctivo zahrane neboli ... a vysli). Netvrdim, ze to "fungovalo" podla mojich predstav, faktom je, ze tych par pokusov, ktore rezia ukazala, napovedali, ze formu ma Morris velmi dobru, len nebola schopna techniku opakovat pravidelne (dokazala sa v niektorych pokusoch dostat extremne nad latku, aby sa nasledne o vysku vyssiu znova trapila). Pritom vyhra nelezala vysoko, 477 by som pred zavodom povazoval za samozrejmost. Smutny bol aj "Void" Li Ling s druhou Grekynou, ktore sa podelili o 2.miesto - skvely tip, ale v mojom chapani je delba DH (takze by som vyhral aspon nieco, kedze 4+ delene dvomi je 2+ a nielen vklad (1,0). Musim sa este pozriet na T.... do pravidiel, ale zda sa mi, ze toto maju osetrene, aj ked nie zrovna dvakrat logicky. Tretia vec uz bola OK (Newman/Bradshaw, lenze ta za najmensi vklad/najmensi kurz). Zrovna tyc asi najlepsie vyjadruje naladu z dnesneho mitingu.

Ale nebola to len tyc, ktora sa takto vyvrbila. Muzske kratke prekazky boli na tom rovnako ... vyhral 4krat v Shanghai Omar McLeod, lenze ... ja som hral proti Shubenkovovi aj Ortegu, ktory dobehol v rovnakom case a prehral o tisiciny. Okrem toho aj toto patrilo k stavkam, kde sa na Pinne dalo "zaduplovat" a hrat okrem hodnoty (t.j. vitaza McLeoda) aj jednoducho proti kurzovemu favoritovi (ze Shubenkov nevyhra = stale pekny kurz okolo 2,5). Samozrejme, to uz je take hladanie chyb aj tam, kde realne nie su, pretoze tipovanie ma byt o najdeni najvacsej hodnoty (ktoru som nasiel a aj vysla) a nie o duplovani toho isteho tipu (mierne horsieho) na horsi kurz. Nareky by boli na mieste, keby vyhral napr. Ortega. Druha vec je, ze som mohol hrat McLeoda este jedenkrat, faktom je, ze za 3,7 ma ten tip az tak nebavil, takze vo vysledku sa dostavam k tomu, ze vsetko bolo koser, len ten Ortega mi zobral tie peniaze, ktore by som si zasluzil/ma dostatocne uspokojili. Dalsia vec - Alkana, resp. skor tipy proti Pozzimu. Proti Alkana a nie Crittenden? No pretoze Crittenden dropol na @2,0 a Alkana stale drzal @2,11. Nic viac, nic menej. Samozrejme, veril som, ze daju ho obaja, zial, stalo sa, ze Pozzi isiel trochu nad ramec toho, co som od neho cakal a Alkana trochu zaostal za realnymi ocakavaniami (13,35).

100m zeny a spominany fail s Henderson, ale zasa potesila Hobbs, ktoru by som nehral v rovine s Elaine, ale ked bola vypisana ako velky dog (a zrejme kvoli tomu zranenemu zapastiu), nedalo sa odolat (pretoze som to mal ako 51na49). O zapastii som nevedel, takze asi by som sa nemal prilis stazovat, aj ked zrovna tento tip sa dal v pohode obkladat niekolkokrat (kurz neustale padal a znova stupal - od 2,4 do 2,8 v h2h a nad 3 na celkove vitazstvo).

Muzska 100 - chut aj tu bola vyskusat proti Colemanovi s prvym startom v sezone (a uplne prvym - ziadna 200, stafeta, hala a ani nic podobne). Lenze na letsrun pisali, ze Coleman si vsetko pochvaluje, ze v takej forme na uvod sezony este v kariere nebol a suhlasim som s nimi, ze hrat proti zdravemu pripravenemu Colemanovi je hlupost na entu (ja o desatinu lepsi nez zvysok). Vykon podal skvely, ale Lyles prekvapil, nebudem sa tvarit, ze nie.

Problem biednej ponuky Tipsportu bol zalozeny aj na tom, ze nam neponukla Cinanov = ti bud boli prilis jasni favoriti alebo z pohladu Tipsportu nezaujimavi outsideri. Mimo Bingtiana, ktory zlyhal (5.miesto a 10,05, ked vitaz/druhy bezal 9,86, to je bieda, aj ked samotny cas nemusi vyzniet tak zle pri pohlade na minule rocniky - bezal podobne/horsie a vyhral/bol druhy).

Co bolo na Tipsporte dobre? Rozhodne veci proti Vadlejchovi, v co som aj dopredu dufal (kedze je to Cech), bavila ma tyc (ale nedopadlo to) a ma bavili aj tipy proti Shubenkovovi, aby to Pinna v kurzoch este tromfla. Aj vdaka tomu (aj vdaka tomu nocnemu predjedlu o dvoch chodoch) som sa miestami pustil do prilis ambicioznych/vykonstruovanych tipov a la 400m prekazky muzi, Henderson (pacil sa mi kurz, pacilo sa mi, proti komu hral, ale uz som prilis malo riesil samotnu Henderson, co sa ukazalo ako chyba) + bolo toho malo na kvalitne akovky (takze zostali viac-menej len tieto silene tipy, ktore realne boli vypisane fair - aj ked sa tak nejavili, ten nedostatok nejakeho oporneho bodu sposobil, ze fair naozaj boli).

Stve ma len ten Kerley, resp. ze Ortega nedal Shubenkova. Zvysok je viac-menej fajn (aj to hlupe KO v spominanej akovke) - niekde som si prehru vylozene zasluzil, niekde uz menej, ale napokon neznamenala nic velke. 1k by k tomu dnes sedelo ako uliate, je to polovica, takze urcite sklamanie tu je. Na strane druhej, je to plus, po tazkom tyzdni (hokej/cyklistika) to stale znamena navrat na spravnu kolaj, rovnako ako z pohladu DL (po uvodnom prepadaku).

Vzdycky je na konci mitingu urcita nostalgia (na sposob "kde ja budem nabuduce hladat hodnotu/tipy"), aby ubehli 2 tyzdne, prisiel novy miting a mal v hre 2-4k (a v priebehu dufal, aby sa vklady aspon vratili, ku koncu uz zasa veril, ze by z toho mohla byt aj slusna vyhra ... dnesok bol presne taky).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.05.2019, 14:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Istim moje tipy na Lotyssko. Preco? Z dovodu, ze Lotysi sice su lepsi, mali by zdolat Norsko ... (a stale je tam nejaka nominacia - celkova klasifikacia a boj o lepsie postavenie pre olympijsku Q, resp. teoreticky dokonca priamu ucast), ale hra proti nim vcerajsi zapas (menej casu na regeneraciu, ale tiez urcite sklamanie, kedze vitazstvo nebolo prilis daleko a s nim sanca dnes bojovat este o QF), rovnako aj velky pocet zraneni pocas turnaja (Abols, naposledy Galvins, pred sampionatom Daugavins ...).

Istim len vklady, nepovazujem hranie dnesneho Norska ako akykolvek "valuebet", t.j. ze kurz je bud prilis vysoky, resp. ze Norov zrazu povazujem za lepsi tim, nez som si myslel pred 2 tyzdnami. Samozrejme, aj Nori mali/maju nejake vypadky, avsak ich nepovazujem za take podstatne (a najma vypadky treba brat aj ocami spominaneho "oddychu" - elitni hraci su pretazovani, najma Blugers, ktory je poslednym schopnym centrom, ktory v time zostal + na vhadzovani je fakt neskutocny diabol, co jeho nutnost pritomnosti na lade len a len zvysuje).

Dalsim dovodom je samotny charakter Lotysska. Hrat pekne, trapit silne timy, avsak v klucovom momente mat pech/spachat nestastny zakrok (5+DKZ napr.) a z dobre rozbehnuteho zapasu sa velmi rychlo dostanu do situacie, kde "silnejsi" super je na koni. So slabsimi je to podobne, vid som mal Lotyssko zahrane proti ITA (to bol ten posledny bod zlomu, kedy som tieto MS po stranke "dennych" tipov odpiskal) a vysledok ste videli (Bernard nie je ospravedlnenie, aby dali tak malo golov so 60+ striel a sustavneho tlaku).

Samozrejme, takto som si to nepredstavoval (ako x dalsich veci, kde je vidiet, ze napad/umysel bol jednoznacne dobry, ale vysledok sa nedostavil). OK, aj s takou variantou som ratal a toto je v podstate dobra moznost ako pracovat s obrovskym mnozstvom predturnajovych stavok (a znova, netreba riesit vysledok, treba sa na to pozerat pohladom "dobreho/zleho" rozhodnutia a toto povazujem (bez ohladu na vysledok) za 100% dobre rozhodnutie). Rovnako ako poistit nejake tipy na USA , kedze hra neodpoveda ocakavaniam/papierovym kvalitam timu (a vidite, ze USA po dnesnom vysledku, mozu stale vyhrat skupinu - ja som daval dobru sancu, ze to takto dopadne, lenze USA nevyhrou za 3body proti FIN stratila moc nad "celkovym vitazstvom v skupine" - prestali to mat vo vlastnych rukach a museli len verit, ze Finsko "so slabsimi supermi" niekde zakopne).

Viacej napisem, ked bude jasne, kto bude hrat s kym v QF (na spekulacie nemam chut, toboz ked tych moznosti je pred vecernym dvojbojom este neurekom).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.05.2019, 13:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

CAN/SUI

Spominal som, ze som pred MS zahral CAN nebude top4 (vypadne prinajhorsom v QF). Vysvetloval som to vysokym kurzom (cez 4,0) a faktom, ze europska skupina SWE/RUS/SUI/CZE je natolko silna, ze bude v podstate jedno, kde skonci vo svojej skupine Kanada a kurz pre samotne QF (na postup supera CAN) bude prinajhorsom podobny, vacsinou dokonca horsi.

Pozeram, ze na Tipsporte je SUI za 3,66 (na postup) = mohol by som to okamzite poistit a nic by som nestratil (a to by som mozno niekde nasiel aj lepsi kurz, nepozeral som) = dokonca aj to SUI, t.j. teoreticky najhorsia varianta z tych 4 (len teoreticky) ponuka horsi kurz nez ten predstartovny a to CAN vyhrala skupina, to pripominam.

Co k zapasu? Chcel som povedat, ze ten predturnajovy kurz "proti Kanade" v QF je v podstate tip na QF bez nutnosti nutit sa nieco nanovo hrat. Uplne tragicka varianta neexistovala, existovali lepsie, ktore by som ale vonkoncom nehral, kedze kurzy na postup by boli 1,6-2,5 (RUS/SWE/CZE). Takto zahrane uz nieco mam a som s tym spokojny.

Co mam v plane? Samozrejme, pockat a v pripade dobreho vyvoja postupne istit. Rozhodne neplanujem poistku pred zapasom, kedze nemat to, velmi silno by som uvazoval nad podobnym tipom (co teraz uvazovat nemusim, pretoze to mam pomerne adekvatne zahrane). Ja si totiz myslim, ze SUI je lepsie nez CAN, prinajhorsom su na uplne rovnakej urovni.

Okrem toho, SUI ukazali hernu kvalitu, ale nedokazali to pretavit do vysledkov v zakladnej skupine. Posledne 3 zapasy s CZE/SWE/RUS prehrali, tesne, resp. keby neboli okolnostami donuteni, dokonca ani to by sa nestalo, ale pre mna je to najlepsia mozna varianta. Okrem ineho, tim bol doplneny Niederreiterom, ktory uz hral, dal gol, takze tazko si predstavit lepsiu situaciu pred QF - kvalitna hra, ktora sa nepretavila do vysledkov, prakticky kompletny kader (na rozdiel od inych timov, ktore su zraneniami poznacene), este k tomu na poslednu chvilu doplneny o elitneho utocnika a praveho lidra.

CAN? Prekvapili ma, hrali lepsie, nez som ocakaval/dufal. Druha vec ale je, s kym CAN porovnavame? Prehrali s FIN, ale tam ma to rozhodne neprekvapilo (hral som proti CAN a to som si bol vedomy plytkych finskych kvalit s tymto C vyberom). S nami vyhrali len vdaka nam, to sa inak napisat ani neda. Postupom casu sa zlepsovali, pochopitelne, ale mimo jasnej vyhry s GER nie je moc co hodnotit. Zapas s USA? USA som videl viackrat, myslel som si, ze proti Kanade sa konecne donutia hrat "inak" (k tomu sa este dostanem), ale to "inak" sa rozhodne nedostavilo. Potom kanadsky odusevneny vykon s velkym nasadenim vyzeral ako z ineho sveta, pochopitelne, lenze to proti USA vyzerali odusevnene SVK/FIN/GER/GBR, mozno FRA nie, ale ti napokon dokazali vypadnut z A skupiny, aj ked viedli s GBR 3:0, takze ...

Pre mna je to zapas 50na50, kde ma SUI nevyhodu presunu a vyhodu poslednych 3 vysledkov, kde je to doslova na spadnutie, kedy s touto hrou porazia na papieri kvalitny tim.

///

RUS/USA

Ja sa nemozem dostat k uctu, kde mam zahranych Amikov na celkove vitazstvo. Pred dnesnym zapasom by som velku cast z tohto tipu vyplatil (ak je to mozne, to neviem posudit, ked sa k tipu nemozem dostat).

Na strane druhej, toto je perfektny zapas na "prekvapenie". Prekvapenie v uvodzovkach, kedze je to 1. a 2.favorit MS pred jeho zaciatkom, resp. 1. a 2.tim podla cistej kvality hracov v kadri. To, ze Rusko bolo dominantne, resp. v tych zapasoch absentoval tlak na vysledok, to su zname veci. Lenze to sa pri QF zmeni. Staci 1.gol USA, zopar provokacii, vyuzita PP na 2:0 a Rusi budu vo velkych problemoch ...

Avsak, proti prekvapeniu hovoria trochu ine skutocnosti. Vsetko az do zapasu s CAN mi prislo "v norme" - taky ten svedsky pristup, kde zakladna skupina je len nutnym zlom, kde je potrebne postupit a nic viac. Lenze s CAN je to vzdy prestizny suboj a clovek by cakal, ze to co chybalo v predchadzajucich zapasoch, sa zrazu ako sibnutym carovneho prutika konecne dostavi. Nedostavilo sa. Potom si kladiem otazku ... preco by sa to dostavilo az na QF? Hovorim o chybajucom nasadeni, vacsom doraze, bojovnosti. Zo zapasov USA cisi to, ze individualna kvalita a rychlost hracov nechyba, avsak chyba vsetko ostatne. Ani vec ako zohratost/vnutorna chemia medzi hracmi sa od 1.zapasu vyraznejsie neposunula (co uz lezi na pleciach trenera, rozhodne viacej nez na samotnych hracoch).

A proti prekvapeniu hovori aj brankar. Ak bude chytat Cory Schneider, tak absolutne neverim, ze Rusi nepostupia a to dokonca aj v pripade, ze priebeh nebude hrat do kariet ruskej mentalite. Lenze v takom pripade je nutne v tom Rusko podusit, pricom si myslim, ze Cory ich nielenze nepodusi, on ich okamzite vrati do sedla nejakym lacnym golom (vid zapas s Finsko, ked USA rychlo viedlo 2:0 ...).

Takze ja si myslim, ze postupi USA, ale z pohladu logiky tomu moc veci nepraje (resp. niektore ano, ale zasa je tu mnoho inych, ktore to viac-menej prebijaju).

///

SWE/FIN

Severske derby. Jeden tim znamy tym, ze je doslova stvoreny pre vyradovaciu fazu (FIN), druhy tim, u ktoreho plati prakticky to iste, len trochu z inych dovodov.

Avsak, u Finov plati, ze kazdym zapasom na turnaji su horsi a horsi. To som napisal uz pred turnajom, to sa aj potvrdilo. Tu vyhodu, ktore toto Finsko malo (zohratost, hlad, neopozeranost, t.j. moment prekvapenia), tu davno stratilo. A zial, tieto vyhody nema cim kompenzovat/nahradit. Kakko uz vylozene neprekvapi nikoho, resp. vsetky timy vedia, ze mimo neho ziadne akutne nebezpecenstvo na baze geniality nehrozi. Brankari su na finske pomery nanajvys priemerni, obrana je slusna, ale znova "len" slusna.

Svedi so standardnym pocinom v skupinach, tzv. "mame vsetko na salame" a ked je to uz nutne, trochu zaberieme, resp. jednoducho dame gol. Strategia, ktora nie je divacky atraktivna, ale ktora dlhodobo funguje z pohladu uspechu na celom turnaji. Problem Svedska je tentokrat v brankarovi - po zapase s Ruskom som takmer presvedceny, ze bude chytat Lundqvist, ktory je len tienom "Kinga Henrika" z rokov minulych. Markstroem je v sucasnosti rozhodne lepsi brankar a zrovna s Finskom moze rozhodovat jeden lacny gol v nevhodny moment.

Vyhodou Svedska je super - ono to plati aj naopak, ale vyhodou je to viacej pre ten papierovo lepsi tim, kedze nic nepodceni, co Svedi robia velmi radi. S Nemeckom by som sa tohto velmi obaval (aj ked stale "verim" v svedske stastie, vid na tomto sampionate bolo najviac vidiet v zapase o prezitie s LAT .. ono aj keby prehrali, myslim si, ze by to napokon uhrali - ci uz by im pomohlo Norsko, alebo by predviedli PO vykon s Ruskom).

Vyhodou Finska je nutny presun Svedska do Kosic, ale nepovazujem tuto vyhodu za rozhodujucu (skor to budem povazovat za nevyhodu v pripade postupu pred SF).

Myslim si, ze to Svedsko s velkym stastim ubojuje, ale rozhodne by som na tento zapas nevsadzal (tak ako su kurzy nastavene, pomerne logicky).

///

GER/CZE

Cesi v ulohe favorita pred QF. Z toho citim problemy. Podobne ako pri USA, aj od Nemcov som cakal viac. Na rozdiel od USA ale priznavam, ze som mozno cakal viac, nez som mohol dostat. Rozhodne som cakal lepsiu utocnu hru, viacej golov (toboz v tej skupine, v ktorej hrali).

Pred QF maju ale hratelneho supera, resp. dobre zbrane na to potrapit/prekvapit. Maju brankara, ktory si zdvihol sebavedomie, resp. ktory sa vo velkom style vratil do brany po drobnych zdr. problemoch z uvodu turnaja. Brankara, ktory je jednotkou svojho timu v NHL a ktory vie "ako zavriet branu". A na strane druhej maju hraca, ktory sam viest rozhodnut zapas, co min. dvakrat na turnaji jasne ukazal.

Cesi maju, samozrejme, lepsi tim, predvadzali lepsie vykony, lenze maju Rihu, ktory sa snazi ten kader "priblizit" tomu nemeckemu. Inak povedane, nesnazi sa dostat z neho maximum, kedze tam zjavne pracuju trochu zakulisne veci, nad ktorymi mozeme max. tak polemizovat. Toto funguje od zaciatku turnaja, vid na niektore cudesne rozhodnutia som uz upozornoval.

Zatial to "funguje" napriek tymto zasahom, pretoze tie zasahy nic nove nepriniesli. Zatial funguje spolupraca Voracek/Frolik a Kovar/Kubalik, nic viac, resp. fungovali aj ine veci, lenze tie fungovali len herne, nie golovo/bodovo, takze sa do nich Riha naplno pustil a vysledkom bolo, ze nefunguju ani herne (a logicky ani golovo).

Vykony proti LAT/SUI dobre neboli, resp. to malo daleko od niecoho presvedciveho. To su timy dost podobne tomu nemeckemu. Vracat sa k zapasu so SWE, to je klasicka chyba usudku - 1.zapas na turnaji, SWE, ktore sa vzdy rozbiehaju len velmi pomaly. Ano, Cesi hrali velmi dobre, lenze oproti tomu zapasu sa so zostavou udiali doslova divy = pohromade zostala jedina formacia.

Takze Cesi by mali, ale Nemecko je vo velmi dobrej pozicii prekvapit. Lepsie vyuzitie Kubalika (PP), Chytila a Vranu a moje pochybnosti by boli tak tretinove ... lenze to sme v krajine "keby".

///

Myslim si, ze postupia USA, SUI, SWE, CZE.

///

Moje dlhodobe tipy na kan. body/goly ...

Podla ocakavania, bet365 otvoril ponuku (aspon kan. bodov) pred QF, neda sa vyplatit (neprekaza mi to), ale da sa poistit.

RUS/CAN/GER ma nezaujimaju. Bud som nehral zahraneho nic, resp. to malo, co som zahrane mal, je uz veeelmi daleko od uspesnej realizacie a este dalej od akejkolvek moznosti poistit (tazko poistit nieco, co priebezne nevychadza).

SUI ... sam neviem, co s tym. Nico Hischier je v dobrej pozicii - vedie o 2 body. Problem je, ze za nim je plejada hracov. Jednym z nich Josi (ziaden velky problem), Praplan (ktory bol mimo zostavu proti CZE), Martschini (do popredia sa dostal 3-bodovym zapasom prave proti CZE .. hra sice v 3.utoku, ale zaroven je/bol sucast 1.PP) a Fiala.

Fialu mam zahraneho na Tipaci, lenze to bol tip na poistenie tipov na Tipaci (Hischiera, ktoreho som hral za nizky kurz, ked este nebolo nic vypisane na bet365, resp. Andrighetta, kde som sa uponahlal a kedze som nemohol vyplatit, zahral som tuto poistku). Poistka ma nizky kurz, avsak pracovala s tym, ze Fiala na uvod mal na konte dost golov a v pripade rovnosti bodov by na Tipsporte bodovanie vyhral (co plati, viac-menej, aj nadalej). Na betku by to ale malo byt uplne jedno, takze klucova je bodova strata, nie hodnota tych bodov (a to su aj v jeho pripade 2body).

Dovodom istenia je po 1, kurz (na vsetkych su na bet365 vysoke kurzy, kedze sa pocita s tym, ze SUI dnes konci a Hischier ma 2 body naskok = za 1 zapas sa bude dohanat toto manko pomerne zlozito). Druhym dovodom by mohli byt zmeny v zostave - tie nastali prichodom Niederreitera (resp. Andrighetta, ktory bol v time uz o par zapasov skor). Proti CZE hral Fiala v utoku spolu s Hischierom, lenze nebolo tomu tak na PP (Hichier center 1.formacie, Fiala sucast az tej druhej).

Osobne som este nepoistil, ale zrejme sa tak stane. Na Fialu je kuz @13,0 na bet365. Poistim v pripade, ze formacie zostanu nezmenene oproti CZE a poistim len za velmi malo (20-25 eur, odhadom).

SWE je hotove - maly bet na Nylandera (bol zahrany aj Elias, ale toho som sa zbavil, ked som videl, ze to je prave jeho partak, ktory sa tak utrhol proti lahsim superom). Neexistuje situacia, kde by nevyhral bodovanie Svedska s tymto naskokom max. 3 zapasy pred koncom turnaja (proti kvalitnym timom).

FIN ... asi najtazsie rozhodovanie. Kakko stale vedie, ale v poslednych zapasoch prakticky nebodoval. Na strane druhej, nebodovali ani jeho konkurenti, resp. mimo Manninena (hra spolu s nim v 2.utoku, spolu aj na PP), ktory sa nabodoval v uvode MS vdaka Kakkovi, sa trochu zacali priblizovat ini hraci, najviac produktivny obranca Lehtonen.

Lenze Kakka mam na Tipaci = nema naskok 1bodu, ale teoreticky 2. A to z dovodu, ze ma tolko golov, ze ti, co su za nim najblizsie, ho v goloch nemozu prekonat ani len teoreticky (1+5 Manninen/Lehtonen). Rajala s 5 bodmi mi neprekaza, resp. nie az tak (zahrany na bet365 = v pripade remizy mam DH na bet365 a plnu vyhru na Tipsporte).

Zostava sa teda rozhodnut, co urobim s tou dvojicou Manninen/Lehtonen. Keby bol na 6 bodoch len jeden z nich, resp. dvojica, ktora sa da nejakym sposobom od seba separovat (nieco na sposob Fiala/Praplan).

Kurzy @5,0, resp. @6,0. Ak zaknihuju jeden bod (a Kakko ziaden) budem mat DH na bet365 a zaroven mi vyjde tip na Tipsporte. To by bola idealna varianta. Na nejake masivne istenie to nie su extra skvele kurzy, resp. problem je, ze su to 2 hraci - Lehtonen hrava zvycajne v 1.PP (resp. v inej PP ako Kakko), pricom ako obranca moze brat bod pri gole akejkolvek formacie. Manninen je spojeny pupocnou snurou s Kakkom (su na lade v rovnaky moment). Z toho vyplyva, ze zaujimavejsi je asi Lehtonen ... znova, aj tu potrebujem vidiet, ci sa nieco neporobilo s formaciami. Ale ako poistka s moznostou vyhrat aj tu-aj tam je to lakave, aj ked trochu zmatocne.

CZE ... Tu je to zasa pomerne jednoduche. Situacia sa napadne podoba finskej, ale ma to svoje rozdiely.

Po 1, U CZE je pravdepodobnejsi dnesny postup nez nepostup, u Finska je to presne naopak (takze u CZE kalkulujem skor s 3 zapasmi, pricom s jednym vitaznym (min.), u FIN skor s jednym zapasom, ktory tim prehra = u CZE su pravdepodobnejsie vacsie zmeny, u FIN skor status quo).

Po 2, U CZE mam zahraneho Voracka u bet365 (u Finov Kakka u Tipsportu). Oboje je vyhodne, kedze Voracek goly moc nedava (a Kakko ich dal, aj ked som to uprimne necakal, resp. skor nedomyslel, to bude to lepsie zhodnotuenie + tam bolo urcite stastie s lahkymi golmi do prazdnej). Zaroven u CZE je len jediny realny konkurent, ktory goly dava a v podstate nehrozi, ze ho Voracek v tomto ohlade dorovna (3 vs 7). Z toho vyplyva, ze istit v Tipsporte Frolikom je skvele = rovnost = vyhra Frolik, pricom na bet365 je to DH dvoch.

Po 3, U Tipsportu je na Frolika dokonca vacsi kurz nez u bet365. Toto je situacia, v ktoru som dufal, t.j. aby si Voracek aspon znovu ziskal nejaky naskok pred vyradovackou (mal aj 2body naskok, potom to Frolik cele stiahol s lahkym superom AUT, aby Voracek aspon bod ziskal proti SUI). Pred SUI boli kurzy na Tipaci 1,8 a 1,9, teraz su 1,3 a 3,5. 3,5, pricom ked Frolik ziska v dalsom priebehu o bod viacej, na Tipsporte zvitazi.

Istim za 125 eur, napokon. To je nejakych 300+ eur cista ruka, pricom Voracek je zahrany za necelych 160. Rozmyslal som viac-menej na vklade, nie na tom, ze do toho pojdem. Chcel som, aby mi vyhral pokryla Voracka, ale aj ine tipy na CZE (Chytil/Hronek). Zaroven to beriem aj ako valuebet, kedze mi moze ciastocne vyjst Voracek a zaroven naplno Frolik. Tieto 2 varianty by mali byt na podobnej urovni = navratnost len Voracka na bet365 by sa mala cca rovnat navratnosti 1/2 Voracka a celeho Frolika, co viac-menej plati za tejto situacie.

Hrozba zo zadu je Simon, ktory ale hra 1.formaciu s oboma hracmi, resp. az 2.formaciu v PP. Zvysok uz straca prilis mnoho (to plati aj o Simonovi), dokonca aj s vedomim, ze mozu zostavat 3 zapasy.

USA ... Kane 10bodov, DeBrincat 8, Eichel 8. Zvysok 5 a menej. Mam zahrane duo z CHI. Na Eichela je @9,0 u Tipsportu a @10,0 u bet365.

Istim, resp. zatial som poistil za 35 eur, t.j. som poistil vklady (na Kaneovi bol najvyssi, kedze bol na najmensi kurz @4,0). Eichel nehra rovnaku formaciu, aj keby teoreticky mohol vyhrat (center k dvom kridlam). Eichel tu hra najlepsi hokej, uz len z tohto dovodu je nebezpecny, zatial je ale pomerne neefektivny (najma v koncovke). Otazkou je, ci je lepsi kurz @10,0 alebo @9,0 pri fakte, ze Kane 2+8 a Eichel 2+6. Keby ho mal stiahnut, je dost mozne, ze to bude aj golom (1+1 napr. = 3+7) = zrazu by vyhral nad Kaneom na Tipaci, ale len "remizoval" na bet365. Lenze je to viac-menej poistka, pri ktorej je lepsie hrat vyhodnejsi kurz + nikde nie je napisane, ze remiza nebude na 2+8 u oboch (v tomto pripade bude DH na bet365/Tipsporte ... rozdielom bude len vyska kurzu).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.05.2019, 1:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kappo Kakko = Andy Musgrave 2.0.

Uprimne, obcas mam problem to pochopit. Kappo Kakko bol dnes na lade pri prvych 4 finskych goloch, napriek tomu nema ani bod. Manninen? Manninen pozbieral 3 "nahodne" asistencie (na 3 goloch obrancu, to hovori o mnohom ... o kombinacii nahody, deraveho Lindqvista, svedskeho nedorazu a snad staci).

Vtipne je, ze som Kakka nepoistil, resp. som zahral za 50 eur @6,0 Lehtonena. Teraz nad tym premyslam a nejako na tom rozhodnuti nevidim vyraznu chybu. Bol by som spokojny, keby som zahral za max. duo Manninen/Lehtonen a Fini by prehrali napr. 1:3 (v globale asi jeden z najrealnejsich vysledkov)? Nie, rozhodne by som s tym spokojny nebo, co bol aj dovod, preco sa to poistit nedalo, resp. mi tento typ poistenia bol proti srsti.

Poistil by som to naplno a bol by som teraz stastny? No nebol, pretoze aj max. poistka (na jednom ucte) = 625 to win (na 2 hracov, takze povedzme +500 pri Manninenovi). Kappo Kakko bol na navrat 1,6-1,7k (co je suma podobna tej u Musgravea, co je jedna z mnoha "zahadnych" spolocnych znakov).

Vyplatit sa to nedalo, to by som minimalne ciastkovo urobil (polovicu z toho). Pritom zrovna Kakko bol zahrany tak, ze keby sa ponuka po zakladnych skupinach na Tipsporte objavila, vyplatit by mi to slo.

Vtipne je, ze som sa na to po 6.zapase pozeral (alebo mozno po 5.) - ponukalo to 8-nasobok vkladu (a niekde asi trochu menej, kedze som mal zahrane dve urovne kurzov). Preco som to nevyplatil? Bolo to v case, ked sa vsetko zacalo rucat, nic sa nedarilo a clovek stracal "nadej" co i len na to, ze sa mu vacsina vkladov na konci turnaja vrati (tych predturnajovych). Kakko viac-menej vychadzal, stacilo naklikat cash-out a cca 1,1k by bolo doma (odhad, ale bude to niekde okolo tejto cifry). Potom som sa zarazil a hovorim si, ze budem vyplacat to malo, co mi vychadza? Spravim tu chybu, ze sa zlaknem, podlahnem emociam a zbavim sa jedinej stavky, ktora by ma mala zachranit na konci 2-tyzdnoveho turnaja.

Tento stav pretrval, to som dnes spomenul. Vyplatit, do toho by som rozhodne siel. Poistit? To nebolo mozne, kedze aj ti 4-bodovi hraci neboli az tak daleko, najma v pripade, ked Fini postupia (co som nevylucoval, aj ked som si myslel, ze to Svedi nejakym sposobom zvladnu). Sucasnost? Manninen sa zo 6 dostal na 10, Kakko, aj ked bol na lade prakticky vzdy so Sakkarim (a obcas aj bez neho) sa k ziadnej asistencii nedostal = zostal na 7bodoch. Neuveritelne. Spatne som asi pochopil, ze sa to dalo istit aj trochu inak - Sakkari 2+ body v zapase, aj ked tam bol kurz nanajvys okolo @4,0 (odhadom).

Ironiou osudu je, ze zvysok, ktory sa dal relativne dobre poistit, sa vyvinul bez akychkolvek komplikacii - lidri si este polepsili, resp. mnohi po polepseni situacie vypadli (Kane 2body, DeBrincat dalsi gol, dokonca Nylander bod a vypadnutie, Voracek sice nevypadol, ale pridal gol (na rozdiel od Frolika) ...).

Osvedcilo sa istenie SUI, aj ked aj tak usmevne, ze to dopadne golom snad 0,2s pred koncom. Mal som to nalajnovane a la +220 (postup CAN) vs +375 postup SUI, co mi pride fajn. Na poobedne zapasy sa nestazujem - SUI/USA boli na tom s kan. bodmi dobre (pred zapasom), vyplatil som (ciastocne) USA, uz predtym aj top3 (uz pocas skupin), istil som SUI, kedze po 2.tretine viedli a bol tam ocakavany kurz nad @2,0 (a kazdou dalsou minutou som pomaly pridaval - najprv istim vklad, potom z toho chcem nieco aj do zisku v pripade katastrofy, ktora sa dnes Svajciarom prihodila). Samozrejme, v priebehu zapasu by mi uplne neprekazal ani opacny scenar - Hischier si poziciu vylepsil (resp. rozhodne nezhorsil), Kane to iste, DeBrincat to iste - na SUI som mal predsa len o kusok vacsiu vyhru, resp. na USA v hre 50 eur na @13,0 na vyhru v turnaji.

Vecer? Cista katastrofa. Kakko je prakticky v ... Ano, mohlo byt aj horsie = postup SWE v predlzeni, resp. aj v riadnej hracej dobe, lenze tym, ze Manninen dal gol aj v OT, tak situacia je v podstate neriesitelna. Teoreticky mozno budem moct vyplatit nieco na Tipsporte (vklady), pricom je otazka, ci to bude aspon ako-tak vyhodne, resp. to nenecham na zazrak (len opacnym smerom), ktory sa udial dnes. Fini sa tak stavaju neskutocnym prepadakom, predcili po dnesku smutny lotyssky pribeh (tam cez vsetku smolu (alebo vlastnu neschopnost hrat dobre tipy okamzite) som minimalne neskoncil v minuse).

CZE/GER - postup GER by bol idealny. Nestalo sa, zaroven Voras dal gol, jeho 4., cim padli nadeje u 2 akoviek (z 5) + dalsie 2 padli na KB dua Draisaitl/Kahun (u oboch chybal bod). Vsetkych 5 akoviek nevyjde - nejaka nadej zije, ale je z mojho pohladu miziva.

Akurat som si ratal celoturnajovy rezultat (z tipov pred turnajom a drobnych korekcii pocas neho, t.j. ziadne tipy na konkretne zapasy) a zistil som, ze som 1k+, pricom mam v hre Voracka/Frolika, "Kakka", vyhru Ruska na celom turnaji (tie drobizgy na @5,5, ktore som hral bezmyslienkovito a neskor k tomu nic nepridal), Kubalika cesky top strelec, Chytil over 2,5 (+ akovka, kde dalsie 2 tipy vysli) = mimo Voracka a mozno toho Ruska, nic, co by malo velku nadej na kladny vysledok.

Nekonci to tragediou (pocit, ktory som mal po tom, co som nielenze prehral na LAT/SVK/GER ..., ale zaroven sa nedarilo prakticky nicomu, co som mal zahrane dlhodobo ... Amici herne/vysledkovo neuspokojivi, Lotysi nadejni, ale bez pridaneho vysledku, Slovaci neobrali o body Kanadu, Fini zbierajuci bod za bodom, kan.body/goly bud bez sance alebo stale velmi na vazkach, Chytil mimo zostavu, nemoznost vyplatit tipy ako Andrighetto/Texier/Reichenberg/Ilomaki/...), peniaze sa uz teraz vratili, lenze zaroven plati, ze pre navrat prostriedkov som sa do toho po hlave nepustal.

A hlavny tip bol vzdy Kakko kan. body (a Rajala goly, ale tam to nefungovalo od zaciatku). A tu sa dostavam k Andy Musgraveovi. Kakko mal kurz, ako-tak sa to dalo vsadit a zaroven, sa to od uvodu vyvijalo velmi dobre (az prilis dobre, chce sa povedat). Dokonca tak dobre, ze po 2 zapasoch zmizla ponuka Tipsportu na Finsko goly/kanadske body, co platilo pre jedinu krajinu zo 16 na MS. Manninen potom naskok stiahol (podobnym sposobom ako dnes) a ponuka sa na urcitu dobu zacala znova objavovat. Takze kurz, vacsi vklad a este extremne pozitivny vyvoj (nad ocakavanie pozitivny). A vysledok bude zrejme rovnaky ako u Musgravea. Rozdiel je len v tom, ze aj ked sa vsetko vyvijalo skvele, tu sa dalo v priebehu zakrocit. Pretoze po slubnom zaciatku sa situacia postupom casu len a len zhorsovala - nepozorovane, pomaly, ale zhorsovala.

Mimo Finska sa ukazalo, ze "umim". Aj v tomto pripade je vtipne, ze standardne zahrane tipy napokon vysli skvele. Tu sa mi vybavuje napr. DeBrincat. Netvrdim, ze by bolo spravne ho hrat za viac, nez som hral, ale potom sa clovek pozrie na Rajalu ... a ten dojem sa niekde z utrob predsa len diere na povrch.

USA velky uspech - minimum tipov, presne zasiahnute do ziveho, solidny priebeh, bezproblemovy zaver. Svajciarsko - musim by spokojny. Svajciarsko som "prehral" - nemal som to pod kontrolou a tazko mozem hovorit o dobrom (mozno o dobrom ano, ale rozhodne nie idealnom) zahrani. Ale vysledok to cele spasil - samostatna vyhra Hischiera je ideal. Na rozdiel od Kakka by som tu neuspech prijal, pretoze som v urcitych situaciach ciastocne pochybil. Na strane druhej, nevysiel Gregory Hoffman ako strelec, kde vysledok viac-menej vykresluje moje pocity, ktore som mal, ked som to na poslednu chvilu zahral - @7,0 nie je moc, nie je to v mojich ociach jasny favorit, ale keby to vyslo a nemal som to vobec zahrane, bol by som nastvany sam na seba.

CAN a znova ... Stone mal prehrat (pred dneskom strata 3bodov, Mantha suspendovany ... a ani som nezistoval, ci len na tento zapas alebo aj na tie (vtedy pripadne) dalsie), ale golom 0,2s pred koncom zrazu ziskal na konto dalsie 2 a absolutne dorovnal Manthu (obaja 7+5). Stonea nemam a dlho som si hovoril, ze ako som sa skvele vtedy rozhodol, aby som po dnesku videl, ze aj ked som sa mozno dobre rozhodol, Stone/vyvoj a mozno aj samotny vysledok na konci turnaja mi bude chciet zdelit nieco ine. Marchessault to na goly neda, ale toto patri k tym veciam - nemoze vyjst vsetko, aj ked to bolo zahrane dobre/vhodne. Mantha ma po 1.zapase neprekvapil, aj ked pred turnajom by som to nepredpokladal. Po druhe, Mantha je produkt lahkym zapasov, kde sa neskutocne nabodoval voci duu Stone/Marchessault (traja elitni hraci kanadskeho timu - herne aj bodovo).

Rusko sa rozhodne dalo zahrat lepsie. To plati najma z dovodu, ze moj pocit ohladom Kuznetsova/Ovechkina bol spravny. Zial, tento pocit som nebol schopny dotiahnut do lepsieho tipu nez Kaprizov. Nebol som ochotny riskovat, ked sa hlavne hviezdy rozdelili do dalsich 2 utokov, s neistotou, ktora presilovka bude tou prvou, resp. ktora sa chyti a zostane pospolu do konca turnaja. Kurzy ma tlacili do tipov na Kucherova/Guseva/Malkina/Kaprizova, mozno aj na toho Dadonova, ktory ako strelec dava takisto absolutny zmysel, ale neistota a sirka ofenzivnej kvality ma udrzala mimo. Ano, Kucherov bola ta najjednoduchsia varianta - v inom time by to bol neskutocny jednoduchy tip, v tomto pripade som mal prihliadat na kombinaciu kurzu a toho, co predvadzal v NHL (preto hovorim, ze jednoduchy tip - odprostit sa od formacii a brat Kucherova ako niekoho, ktory boduje vzdy a vsade, body doslova pritahuje).

Fini cisty fail ohladom strelcov a napokon to skonci aj neuspechom v kan. bodovani. Prilezitost sa zmenila na ciernu dieru.

Cesi bez komentara, zatial, snad len mozem dodat, ze tipy by fungovali, keby Riha vedel, co robi, resp. ako vyuzit kvalitu hracov, ktorych ma v time. Faktom je, ze toto som vedel uz pred turnajom, takze na tom mam aj ja svoj podiel "viny". Ohladom Frolika ako strelca - bol kurzovo treti favorit pred turnajom, co bolo jednoducho malo, ked v time boli mena ako Kubalik/Vrana/... Nie je prekvapenim, ze je v cele, ked dostal taku minutaz, Voracka ako top prihravajuceho/asistujuceho hraca (nielen na MS, ale najma v NHL), pritomnost v 1.PP ... vsetci hlavni konkurenti nic take nedostali, naopak sa s nimi este pomerne zametalo (zostavou/v mediach). Chybou bol nizky vklad na Hronka a tipy s nim (over na body/najprodukt. obranca timu).

Nemecko a s tym suvisia najma tie akovky. 9/6bodov na Leona/Kahuna. Nemecko ako celok nebolo produktivne a ja som cakal opak. Hraci herne nesklamali a na ten pocet golov sa im v produktivite darilo podla ocakavania (velmi dobre), lenze tych golov (najma proti slabsim timom) bolo pramalo.

Smutne je to z dovodu, ze tie undery naopak fungovali, najma na Rusov/Svedov (Ovechkin/Lindholm) a vyzera to tak, ze z nich nebudem mat nic (je to viac-menej iste). Ked sa zamyslim, nehral by som to inak, nie zasadne. Nedavalo mi zmysel, aby som sa do toho hrnul, hral vysoke vklady (k comu by ma nutili sola, resp. akovky po 2), pricom som toho az mal zahraneho dost a dost, resp. neskor tie akovky ani neboli mozne (co sa javi ako skoda, ze tieto nevysli, nez lutovat sposob, ako som k tomu pristupil, ked uz sa objavila kratkodoba diera na trhu).

Dani? Tiez zaujimavy pribeh. Na jednej strane som ho mal ako strelca. Po 3.zapase (kanonada s GBR) som rano kontroloval kurzy. Robil som to z dovodu, ze proti GBR dal hattrick Poulsen a Eller mal na konte "len" 2 goly. DEN malo za sebou vsetky 3 zapasy so slabsimi timami a SK mi ponukala na Ellerovi dokonca solidne zhodnotenie, pricom bol v pozicii, kde potreboval min. 1 gol vstrelit a zaroven Poulsen uz nepridat ziaden, aby z toho bol DH dvoch (@6,0 = takze realne @3,0). Nevyplatil som, aby som o par hodin videl, ze v mediach koluje informacia, ze sa Eller zbalil a z MS odisiel (robili z toho kauzu, niektori, pricom to bolo udajne dohodnute uz pred MS - vediet to, mam to davno vyplatene). Problem tak bol v tom, ze sa k tomu dostali vo velkom lokalne media, dokonca skor nez sa k tomu dostali miestni (danski) insideri. Na HFboards o tom nebola ani ciarka. Druha sanca tkvela v tom, ze aj ked sa to niekde objavi, uvidim to skor nez SK (co sa dialo pri mnohych veciach typu zranenia/odsun mimo zostavu atd., ktore neboli tak medializovane - Daugavins, Ilomaki, Reichenberg, Abols, Tavares, ...).

A s Ellerom je spojena aj jedna akovka. Eller vyhral kanadske bodovanie Danska aj za 3 zapasy (princip 3 lahkych zapasov, 4 tazkych a Danska, uz tradicna, neproduktivita/absencia lidrov z NHL). Po dnesku sa ohladom tej akovky mozno citim trochu lepsie, aj ked asi by som ten pocit vymenil za bezproblemoveho Kakka. Akovka bola Eller+Kakko+Blugers a monster kurz. Za normalnych okolnosti by tam bol Balcers, ale po tom drope som volil hodnotnejsi kurz.

Francuzi, napokon dopadli skvele. Lenze skvele dopadli vdaka primarneho tipu na Recha, nie vdaka tomu, co sa dialo potom. Texier bol zly tip - nemalo to kurz a vklad bol premrsteny. To sa stane, ale ta nemoznost vyplatit niektore tipy vcas ma stvala. Stale som veril, ze sa nieco otoci a ja budem moct povedat, ze tento nedostatok ma nestal nic, resp. som so stastim na nom zarobil, lenze to sa prilis casto nedeje a u mna uz vonkoncom nie (tipy nevychadzaju "na zelanie"). Texier je nejakych 100 eur (40% z 250), Reichenberg je skoro plny vklad, Andrighetto je takmer plny vklad (a nehral by som Fialu, co bol dobry tip, ale uz riesil "zle tipy", ktore sa stali predtym), zrejme by som nehral ani Bozona (plati to iste ako u Fialu), vyplatil by som Ilomakiho (@15 a aj ked bol mimo zostavu, bol ponukany za @7,0 ... co by bol zrejme dokonca cash-out v pluse, aj ked mikropluse), mozno Farmer (aj ked tym si nie som uplne isty) a koniec. Nejakych 300 eur by to hodilo (s navaznostou dalsich pseudoistiacich tipov asi aj o nieco viac).

Svedi a vyhral valuebet a bez problemov. @15,0 som naozaj nevidel, takze na rozdiel od Balcers tam nie su "zle pocity". @9,0 bolo po drope a @8,0 som hral pocas MS, snad po 2 zapasoch. Plakat nad nizsim vkladom? To mi nepripada na mieste, pretoze som to stale chcel hrat ako kombo s Eliasom (kde mi vyssi vklad na hraca s nizsim kurzom zamietli) = keby mi to zobrali, mozno by bol vyssi vklad aj na Nylandera, ale zasa by som viac prehral na Eliasovi = je to naozaj jedno. Svedsky strelec (Hornqvist) sa napadne podoba na Frolika s tym rozdielom, ze v svedskom time neboli vylozene strelci (aj ked najdeme tam podosnot s nakladanim s mladymi hracmi s talentom - najma Bratt, ciastocne Lindholm).

///

Takze dotlacit Vorasa, mozno to Rusko a budem takmer/mierne nad 2k. S Kakkom som mohol pokojne atakovat 3,5-4k, ale to uz je prec. Historia. Minulost.

2k je (alebo skor "by bol") ubohy vysledok pri fakte, co som do toho vlozil. Tie 3,5-4k by ma mozno dotlacili do rozhodnutia, aby som za rok skusl svoje stastie znova, avsak po tom, co sa zachranili GBR/ITA, tam uz teraz nevidim prilis mnoho motivov k hodnotnym uvaham typu vypadne konecne Norsko? Vypadnu nasi po MS v domacom prostredi s efektom, kde po hracoch z NHL/AHL sa zrazu zlahne zem (kazdy bude zraneny, chciet travit cas s rodinou/detmi, byt bez zmluvy bude zrazu neriesitelny problem a jasny limit v moznej ucasti atd.).

Pozitivny pohlad - uz tu predlozeny - mal som chvilu obavu (mozno neopodstatnenu pod navalom neuspesnych tipov na konkretne zapasy), ze sa z tych 5k vrati 3, mozno 3,5, max. 4 = vylozeny pruser. To uz nehrozi. Asi by som vsetko bral, aj nejake DH u SUI/CZE, mozno aj u USA apod., ale neberiem to zrovna u toho Kakka. Neprekaza mi ani fakt, ze nevysli uplne perfektne pokusy na vysoke kurzy, na "prekvapenia", na hranie proti Finom, resp. Kanade v skupinach (pokracujuce QF), toboz ked to nevychadzalo idealne hned od uvodu, resp. to nebolo "drahe", resp. aj ked to nevyslo, ine veci to pokryli, ja som to bol schopny ciastocne poistit (USA/LAT, dnesna CAN).

Negativny pohlad - v tych stats betoch bol minimum vylozenych prekvapeni, resp. veci, ktore ma vylozene prekvapili. Ak uz sa nieco objavilo, dalo sa s tym pracovat (resp. chybou bolo, ze sa niekde nedalo). Kane, Voracek, Nylander, Balcers, Rech, Draisaitl, Eller, DeBrincat, Kucherov, Hischier. Dokonca AUT a M.Raffl, 2 outsideri, tam pri pocte golov bolo mozne vsetko. SVK a hovoril som, ze sa mi pozdava cesta "obranca", lenze z tych 4 sa neda s lahkostou vybrat jeden "favorit". Stone/Mantha, tiez sa to prilis neodchyluje od ocakavaneho vysledku. Len to Finsko ... sa po dnesku odchylilo od priaznivej trajektorie.

///

Toto su posledne riadky, ktore napisem k hokeju. RUS/FIN a CZE/CAN. FIN/CAN sa stahuju do Bratislavy. Nielen z tohto dovodu, ale je to jeden z argumentov, verim, ze vo finale napokon bude CZE/RUS.

Ak RUS/CAN prehraju SF (a nebudu obidva timy spolu v boji o 3.miesto), tak neziskaju medailu (RUS/CZE - verim CZE, aj ked vlastne by som isiel proti kratsej regeneracii = rozhodne by som to sam netipoval kvoli tomuto dovodu; RUS/CAN - NB, FIN/CZE - NB, FIN/CAN - Finsko, asi najlepsie hratelne (hraju skor), ale proti tipu hra zapas z MS ... dvakrat porazit Kanadu na jednych MS + aj to, co som spominal, ze toto nie je "tradicna" Kanada.)

Tym, ze Rusi hraju v sobotu skor, su o to jasnejsim favoritom na zlato. Fini budu znova nesmierne motivovani (druhy velky rival), ale logika hovori jasne. Ano, potom tu mame nelogicke vysledky typu posledne zlato CZE (podpriemerny kader, biedne vysledky v zakladnej casti a stastna vyradovacia cesta za necakanym zlatom - snad 2010) - k tomu by dnesny zapas so SWE pomerne vyzyval.

Suma sumarum, uz teraz mozete vidiet, ze mimo tipu na CZE proti CAN (nebudem hrat, ani toto a ani nic ine) sa tam zrejme nebude dat, ani teoreticky, vymysliet absolutne nic. Samozrejme, mozu vzniknut specialne okolnosti, lenze predlzenie v SF je stale "len" 10-minutove, takze to specialne si osobne ani neviem predstavit (hromadna bitka a zopar trestov na dalsi zapas?; 2-3 zraneni klucovi hrac; zazracny obrat v SF a velke sklamanie/velke povzbudenie pred dalsim zapasom)
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy