Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - červenec 2019 (+16,22 unitů ... Yield +16,64 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 29.06.2019, 14:46 Předmět: Dexter blog - červenec 2019 (+16,22 unitů ... Yield +16,64 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - červenec 2019

Naposledy upravil propitak dne 4.09.2019, 8:07, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.07.2019, 18:55 Předmět: dovolená
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se všem, ale během prvního týdne v červenci nejspíš žádné tipy dávat nebudu. Původně jsem myslel, že jo, ale naši kamarádi z Turecka nám během dovolené vytvořili tak nabitý program, že na to prostě není čas. A dávat něco narychlo a bez přípravy (a po pěti Efesech a čtyřech Raki Very Happy) by bylo kontraproduktivní.
Po návratu v neděli 7. večer se budu snažit to všem vynahradit v dalším průběhu měsíce.
Díky za pochopení!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.07.2019, 7:06 Předmět: DL Lausanne
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Nakonec mi to nedalo a trochu jsem si přivstal, abych si vsadil něco z Diamantové ligy v Lausanne...

Fortuna měla ráno na Renauda Lavillenieho v bratrském souboji asi 2,4, ale samozřejmě to šlo dolů. Ale i kurz kolem 1,8 je podle mě pořád dobrý. Valentine má sice letos lepší maximum, ale není to takový supertalent jako bratr. Renaud slíbil svým fanouškům, že předvede lepší výkon než ve Stanfordu. A já mu věřím! Po zranění v úvodu sezony se bude určitě zlepšovat. Rozdíl v potenciálu obou je jasný, jejich vzájemné souboje jsou 56:4!

U čtvrtky překážek jsou hodně zajímavé kurzy. Podle mě hodně nadhodnocený Brit Rodger a dost podceňovaí Mägi nebo Hann kteří jsou podle mě nejlepší v celé startovce. Je pravda, že Mägimu to letos moc neběhá, ale pořád má SB jen o desetinku horší než Rodger. Takový kurz se prostě musí zkusit. Hodně se i líbí i Mägi proti Bencosmemu za 1,7. Ital letos ještě neběžel pod 50 a navíc má nevýhodnou první dráhu.

Půlka je nevyzpytatelná, ale kurzy na Kszczota se mi líbí. Letos zatím neukázal své maximum, ale jeho forma bude směrem k MS stoupat. Na Zlaté tretře s Tukou prohrál, ale dlouhodobou bilanci s ním má 9:3. Kurz 2 se mi proto dost zamlouvá, i když jistota to samozřejmě není.

Podobně se mi líbí i kurz ne Němku Hussong v oštěpu proti Kolak. Ta po roční pauze letos závodila jen v Ostravě, kde sice díky jednomu ulítlému pokusu vyhrála, ale jinak házela někam k 57 metrům. Kvůli jednomu povedenému pokusu mi připadá divné stavět ji do role favoritky proti loňské mistryni Evropy, která prokazuje stabilně vysokou výkonnost.

V souboji trojskokanských veteránek víc věřím Kazašce. Rypakova se svými starty šetří, ale málokdy zklame. Minulý týden si připsala první start a hned z toho bylo 14,37, tedy o 7cm víc než je letošní maximum Ukrajinky Saladuhy. Ta šla v posledních letech s výkonnostní trochu dolů. Její bilance s Rypakovou je 12:20, přičemž prohrála poslední čtyři duely.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.07.2019, 8:26 Předmět: DL Lausanne
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Na stovce vidím jako favoritku Jamajčanku Fraser-Pryce, která se po zdravotním problémech v loňské sezoně vrátila ve velkém stylu a letos už běžela 10,73. Mladá Američanka sice má 10,95, ale to bylo na univerzitním šampionátu, odkud beru časy trochu s rezervou. Její mezinárodní zkušenosti jsou téměř nulové a dávám proti ní i Ta Lou a Asher. Zároveň dávám proti Schippers, která jednak nemá takovou formu a na stovce dlouhodobě doplácí na pomalejší start. Sázím také obě vypsané příležitosti proti Švýcarce Kora, která sice má letos 11,13, jenže La Chaux-de-Fonds, kde se běhají každý rok dost podivné časy. Dlouhodobě jsou Kambundji i Lückenkemper určitě lepší sprinterky.

Na čtvrtce sázím na Botswaňanku Botlogetswe, která se hodně zlepšila a letos už Polku Swiety celkem jasně porazila. Stejně tak ji dávám proti Američance Okolo, která má strašné výkyvy a aktuálně to vypadá, že její forma není ideální. Proti ní se mi líbí i kurz 1,45 na Seyni, což je kometa letošní sezony.

Na čtvrtce překážek je hodně lákavý kurz na domácí mistryni Evropy Sprunger. Norka Iuel se letos zlepšila, ale aby byla v tomto duelu favoritkou, to si myslím, že je trochu moc...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.07.2019, 8:35 Předmět: DL Monaco
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Na stovce je podle mě jasný favorit Noah Lyles. Ten má fantastickou formu, když před týdnem vyhrál v Lausanne 200 za 19,50. Stovku běhá o něco míň, možná nemá úplně nejrychlejší start, ale přesto je skvělý. Loni vyhrál nabité mistrovství USA, letos vyhrál DL v Šanghaji za 9,86, když na cílové pásce porazil i skvělého Colemana.
Veterán Justin Gatlin má velmi dobrou formu, ale mám pocit, že mladé pušky Lyles a Coleman jsou už o krůček před ním.
Hodně jsem zvědavý na Nigerijce Odudura, který letos vyhrál univerzitní šampionát NCAA na stovce za 9,86 a na dvoustovce za 19,73! Na mezinárodní scéně není tak okoukaný, ale na dalšího veterána Rodgerse, který letos ještě neběžel pod 10, by jeho forma stačit měla.
Trochu podceňovaný je Jihoafričan Simbine, který letos už běžel 9,92 a v úterý vyhrál v Luzernu v protivětru za 10,06. Moc nerozumím tomu, proč je mírným outsiderem v duelu s mladým nezkušeným Američanem Gillespiem. Ten byl druhý na NCAA a čtvrtý na DL ve Stanfordu, ale pro mě je pořád o trošku horší než Simbine. Na toho dávám i proti Rodgersovi.
Dál se mi celkem líbí i rovina na Vicauta v duelu se Cissém. V Luzernu jej porazil o setinku a teď poběží navíc prakticky doma. Má osobák 9,86 a jeho forma bude podle mě směrem k MS stoupat.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.07.2019, 8:52 Předmět: DL Monaco
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na čtvrtce je pro mě outsiderem Slovinec Luka Janežič. Sice si právě v Monaku předloni zaběhl výborný osobák 44,84, ale letos zdaleka takovou formu nemá. Jeho letošní maximum je 45,80 z Odložilová memoriálu, v řadě závodů běžel přes 46. A Janežič dnes navíc poběží v nevýhodné první dráze.
Proti němu se nabízí Američan Strother s fantastickým osobákem 44,34, Ten toho ale letos zatím taky moc nepředvedl, takže do blogu raději volím Jonese (v reálu sázím oba) z Barbadosu. Ten se blýskl na šampionátu NCAA časem 44,64 a neztratil se ani při premiéře na Diamantové lize, když byl ve Stanfordu čtvrtý za 45,46.
Velkou neznámou je překážkář Samba, který může klidně vyhrát, jako skončit v poli poražených. Kurzy na něj v duelu s Montgomerym i proti němu na Gardinera mi přijdou přehnaně nízké. Teď se jen rozhodnout, který z hodnotných kurzů zvolit...

Na ženské dvoustovce se očekává velký souboj mezi Miller a Thompson. Mírně favorizuju taky Bahamanku, která vypadala skvěle na mítinku v Maďarsku, kde vyhrála s vypuštěným závěrem za 22,18. Ale přece jen Thompson je olympijská vítězka, která nedávno vyhrála jamajský šampionát za 22,00. Aktuálně je na ni proti Miller kurz přes 3, což stojí za zvážení.
Osobně bych tipnul na třetí místo Ta Lou, která letos dvoustovku běžela poprvé tento týden a v Maďarsku porazila Prandini o 12 setin. Kurz 1,7 v této dvojičce je zajímavý a věřil bych jí i proti Schippers.
Dafne letos nemá bůhvíjakou formu, ale proti mladé Američance Daniels bych jí přesto věřil. Ta má osobák 22,51 (Schippers 21,63) a na červnovém šampionátu NCAA skončila pátá, navíc její mezinárodní zkušenosti jsou prakticky nulové.

P.S.: První sázka je void, takže pro vyhodnocení je celkový kurz jen 1,4. Jinak to, co předvedli rozhodčí při čtvrtce, nemá obdoby! Po ulitém startu nechali běžet Jonese a Zambrana celý kolo, aniž by je dokázali nějak zastavit, což nechápu. A pak po nich chtěli, aby běželi za pár minut čtvrtku znovu, což pochopitelně oba odmítli. Oba hrozně poškodili a naopak Montgomery, kterej měl být diskvalifikovanej za předčasnej start, si klidně běžel a ještě mu ubyli dva soupeři...


Naposledy upravil Dexter dne 13.07.2019, 8:46, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.07.2019, 9:26 Předmět: DL Monaco
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Polák Adam Kszczot zatím letos neběhá v ideální formě, ale věřím, že směrem k MS půjde hodně nahoru. Je to úřadující halový mistr světa a venku byl na MS 2017 i 2015 stříbrný. Teď jde o to vystihnout, kdy se konečně chytne a využít vysokých kurzů. Dnes si na něj vsázím i proti Tukovi, který měl zatím lepší formu, ale celkově vzato určitě není lepší půlkař než Kszczot. Kurzy přes 2,5 už prostě musím zkusit. Kszczot byl sice naposledy v Lausanne až devátý, ale tam konec zabalil, když viděl, že nemá na bednu. A právě drtivým závěrem většinou rozhoduje. Věřím, že dnes to od něj bude lepší. Do blogu volím jistější dvojičku s Portoričanem Vazquezem, který podle mě nepatří mezi absolutní špičku a bude mít možná problém s předpokládaným vysokým tempem.

Na ženské půlce věřím v britském souboji mílařce Muir, která zatím letos ukázala mnohem lepší formu než půlkařka Sharp. Muir neběhá půlku tak často, ale třeba loni vyhrála britský šampionát, kde Sharp porazila. Dnes by jí mohlo vyhovovat, že neběží Semenya nebo Niyonsaba, které by mohly nasadit příliš rychlé tempo.
Přidávám taky sázku proti Jamajčance Goule, která letos nemá takovou formu jako loni. Stále se zlepšující mladá Američanka Rogers ji letos už třikrát porazila a vždy to bylo víc než o vteřinu!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.07.2019, 10:47 Předmět: basket women U19
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Netvrdím, že znám kádry obou týmů nějak podrobně, ale ten kurz mi prostě přijde přestřelený. Nejspíš vychází z toho, že na loňském MS do 17 let Mali porazilo Argentinu v bojích o 9.-16. místo. Jenže tam se na Argentinkách projevilo zklamání z vyřazení v osmifinále, když předtím hrály ve skupině výborně a porazily třeba i Španělsko. Kádry jsou navíc letos trochu jiné, posílené o hráčky ročníku 2000. Pro mě je velkým důvodem pro tento tip Argentinka Chagas, která je obrovsým talentem světového basketu a letos už sbírala zkušenosti v italském Top týmu ze Schia. Africký basket jde mírně nahoru, ale přece jen, aby bylo Mali tak výrazným favoritem, to mi přijde moc.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.07.2019, 12:16 Předmět: DL London
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Prakticky všechny sázkovky vypsaly na tuto dvojičku rovinu, což mi přijde trochu přehnané. Tak před měsícem by bylo max tak 1,3. Jejich vzájemná bilance je pořád 10:1, když Tentoglou porazil Manyongu v Lausanne o šest centimetrů. Jenže to byl Manyongův první start téměř po měsíci, kdy si léčil lehčí zranění. Řek má letos výbornou fazonu a je to momentálně nejlepší Evropan, ale Jihoafričan je podle mě ještě pořád jinde. Věřím, že směrem k MS se bude zlepšovat a přibližovat se svému osobáku 865. Tentoglou má maximum zatím 832.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.07.2019, 12:28 Předmět: DL London
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Američanka Queen Claye (za svobodna Harrison) už nemá takovou výkonnost jako před pár lety. Osobně proti ní sázím i na Amusan a na Ali (tam za nižší vklad kurz přes 2). Jamajčanka Williams je mistryně světa z roku 2015 a letos má formu opět na světovou medaili.
Finka Neziri je podle mě outsider startovní listiny. Dá se proti ní vsadit i na Thompson, ještě víc věřím zkušené Němce Roleder, jejíž forma půjde směrem k MS taky nahoru.
Líbí se mi i sázky proti prměrné Američance McReynolds. Třeba rovina na Herman, Tapper a možná i Camacho má hodnotu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.07.2019, 12:36 Předmět: DL London
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Jen o setinku nižší kurzy má T.......
Kanďanka Gleadle se v poslední době trápí, v posledních třech závodech nebyla schopná přehodit 60 metrů. Sázím proti ní na zkušenou Lotyšku Palameiku, která by ěla někde kolem 62 hodit. Variantou je taky Ogrodníková, která je snad na tom už zdravotně líp.
Ratej je další oštěpařka, které moc nevěřím. Letos se plácá někde kolem 60 a myslím, že už je prostě za zenitem. To Báře pořád věřím, jestli zvládne minimálně jeden vydařený pokus jako v Lausanne, tak by to mělo stačit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.07.2019, 12:44 Předmět: DL London
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Úřadující mistryně světa i olympijská vítězka Ekaterini Stefanidi se letos zatím dost trápí. Věřím ale, že směrem k MS půjde její forma nahoru. I přes veškeré trápení má letos stejné maximum jako Britka Bradshaw - 572cm. A její potenciál je určitě vyšší!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.07.2019, 8:48 Předmět: DL London
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

U Japonce Koikeho sázkovky jaksi nevzaly v potaz jeho výbornou aktuální formu. Jen tupě vyhodnotily jeho maxima na 200 metrů, ale nezohlednily fakt, že si včera v Londýně zaběhl výborný osobák na stovce 9,98. Teď se jen rozhodnout koho proti němu nasadit... Dávám i dvojičku s Burkem, kurz proti Francisovi je však ještě lákavější. Naturalizovaný Brit (dříve závodil za Antiguu) má sice lepší osobák i letošní maximum, jenže to zaběhl v dubnu a poslední dva měsíce vůbec nezávodil. Jeho forma je tedy dost s otazníkem. Na rozdíl od Koikeho, který umí i dvoustovku, na které byl letos druhý na mistrovství Asie.

To vyhrál Číňan Xie Zhenye, ale přesto dávám proti němu. Domácí Mitchell-Blake měl pomalejší rozjezd do sezony, ale věřím že s blížícím se MS půjde jeho forma rapidně nahoru. A jelikož musí o nominaci v nabitém britském týmu zabojovat, tak by měl formu nabírat už nyní. Dlouhodobě je určitě lepší než Číňan - vždyť má osobák 19.95, na posledním MS byl čtvrtý a na loňském ME stříbrný...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.07.2019, 9:09 Předmět: DL London
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Takový kurz na Barshima se prostě musí zkusit. Jasně, není tak vysoký pro nic za nic... Barshim po zranění skoro rok nezávodil, ale natrénováno už by měl mít. Letos si zatí jen zkusil menší mítink v polských Sopotech, kde vyhrál průměrným výkonem 227 a pak zkoušel i 233. Dnes to bude mnohem prestižnější závod a věřím, že Barshim (osobák 243) minimálně 230 dá. A už to by možná mohlo stačit na vítězství, protože letos je to v mužské výšce dost bída. Navíc v Londýně řada hvězd chybí (Bondarenko, Tamberi, Starc, Przybylko...). Letošní světové tabulky vede Rus Ivanyuk výkonem 233 ze Székesfehérváru, ale v ostatním závodech nedal nikdy víc než 228. Na 230 mají snad ještě Ghazal a Protsenko, ale ani oni nemají bůhvíjakou formu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.07.2019, 11:11 Předmět: swimming
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Předně se omlouvám za tip u Unibet, kde asi řada z Vás nemá účet. Výjimečně jsem ho ale zařadil, aby ho mohli využít alespoň ti, co jej mají, protože kurz 2 na Murphyho proti Rylovovi mi přijde celkem jako úlet. Murphy je světový rekordman, který už několikrát plaval pod 52 vteřin, ale v semifinále měl stejný čas jako Rylov. Pro Rylova byl čas 52,44 novým ruským rekordem, Murphy ale závěr podle mě trochu vypouštěl, když byl na padesátce jasně první. Myslím, že si to o zlato rozdá s Číňanem Xu, zatímco Rylova vidím max na bronz, ale bude mít hodně práce s Larkinem nebo Greversem.

Na dvoustovce kraulem v semifinále totálně ulítl Australan Lewis, s nímž nikdo nepočítal a který postoupil horko těžko už z rozplavby. Nevěřím, že dokáže takový výkon zopakovat. Naopak Číňan Sun si podle mě nechal pro finále rezervu a je pro mě po zlatě na 400 metrů největším favoritem i tady. Osobně sázím i na Litevce Rapšyse, kterého mám jako hlavního adepta na stříbro. Tady volím dvojičku mistra Evropy Scotta proti Maďarovi Kozmovi, kde je 1,6 podle mě dost zajímavý kurz.

Přidávám tipy na stovku prsa ženy. O zlato by si to měli rozdat King a Jefimova, největší adeptkou na bronz je pro mě Japonka Aoki. Hodně očekávám také od Jihoafričanky Schoenmaker, která loni vyhrál Hry Britského společenství. Evropankám moc nevěřím - Renshaw je lepší na 200 metrů a Italka Carraro může být po lońském sedmém místě na ME ráda už za postup do finále.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.07.2019, 16:07 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sparks mají obrovskou marodku. V poslední zápase proti NY Liberty hráli v osmi, teď se jim navíc zranila narychlo podepsaná Karlie Samuelson, takže dnes budou asi nejspíš v sedmi. Těžko budou chtít riskovat a urychlit nějaký návrat před pauzou kvůli All-Star Game. Na marodce jsou Parker, Vadeeva, Beard, Jones a Samuelson, disciplinární trest má navíc Riquna Williams, která je právě s Gray nejlepší střelkyní z perimetru. Hra LA nyní stojí a padá s výkony trojice Gray a sestry Ogwumike. Chelsea má letos průměr 13,4 bodu na zápas, jenže teď to bude na sebe brát určitě víc. Tak jako naposledy s Liberty, kdy hrála skvěle a nastřílela 19 bodů. A to jí ještě moc nepadaly trojky (3-10). Navíc Atlanta je celkem hratelný soupeř. Osobně bych dal rovinu minimálně 14,5.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy