Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - leden 2020
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 28.12.2019, 16:05 Předmět: UselessToo blog - leden 2020
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - leden 2020
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.12.2019, 0:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Asi to chce nieco zmenit, tak nepohrnem "januarom" a zacnem prispievat v predstihu sem ...

K zajtrajsku len situacna sprava = nemam nic, cim by som vas ohuril. Nie je to reakcia na dnesny utrapeny den, skor reakcia na ponuku/konkretne zavody.

Slalom, tam neprekvapim, ze nic nevidim. Samozrejme, moja chut experimentovat je urcite mensia, ale ono ani tie myslienky na nejake experimenty v podstate nejestvuju.

Kombinacia, kde som bol uz v predstihu zvedavy, co SK vypisu, resp. ci vobec nieco, ale napokon je to vypisane velmi dobre. Pintu sice favorit, ale nie je prilis masivny (a vieme, ze sa zranil pocas paralelu v Alta Badii (trhlinka v stehennom svale), malo by to byt OK, ale "malo" nie je dobre slovo v kombinacii "favorit" a nebodaj "prematch"). Vieme, ze sa kombinacia pojde v inom formate = ako prvi v slalome pojdu ti najrychlejsi zo SG. Ale podmienky v Bormiu su velmi dobre a tak degradacia slalomovej trate by nemala byt nijak extremna. Zaroven plati, ze Pintu je kvalitny zavodnik pre SG, aj ked nutne netvrdim, ze pre typ, ktory uvidime zajtra v Bormiu. Malo by to byt podobne SG ako sa islo minuly rok ako regulerny zavod (takze nieco okolo 1:30 ... vyhral Paris o stotinku pred Mayerom, treti Kilde, stvrty Kriechmayr ... vsetci zajtra startuju ... 3/6/14/31). Z tohto pohladu to ani nejako vyrazne nehra pre nejake livko cisto pre SG a ak nieco vznikne, nebude lahke to odhalit. Mam informacie aj o kopci, kde sa pojde slalom, kedze sa tu kombinacia isla pred 2 rokmi a cuduj sa svete, aj vtedy slalomove kolo postavil svajciarsky trener (a kedze ma v hre primarne Aerniho/Meillarda, resp. po zraneni Caviezela/Odermatta a neucasti Feuza ziadnu obrovsku zjazdarsku hviezdu/nadej, tak to asi nie je uplne najlepsia sprava pre zjazdarov typu Paris/Mayer/Kilde/Jansrud). Na strane druhej Pintu ani pred 2 rokmi na tychto zavodnikov v slalome moc neziskal a to startoval skor (zajtra bude startovat v slalome az po nich). Ak nic ine, bude to nieco nove a uvidime, ci to bude rovnako nepouzitelne ako "novy" system paralelu.

///

Sprinty v Lenzerheide ... Po 1, nedavno sa isli skejtove sprinty v Davose a Planici, takze prekvapit niecim je zlozite. Po 2, po dnesku na TdS odstupila Stina Nilsson, ktoru stale trapili rozne boliestky a bolesti, nedoliecene zdr. problemy z minulosti, ktore sa pripominaju a jedinym rozumnym riesenim je ich konecne poriadne doliecit = dat si pauzu a v 100% stave sa o par tyzdnov vratit. Nemam z toho radost, to je jasne, ale pravdou tiez je, ze nie uplne zdrava Stina ma skor stala peniaze nez mi prinasala vitazstva/radost z vyhier.

Pozrel som pred chvilou zaznam spred 2 rokov a to aj napriek tomu, ze sa udajne trate trochu zmenili ... su tazsie nez v minulosti boli. MC z 12m na 22m a TC z 43m na 54. Pred 2 rokmi to bola trat (toboz ked v priebehu snezilo), kde po uvodnom stupani sa v dlhom miernom zjazde takmer vzdy pole zacalo spajat do jedneho velkeho celku a pri utiahnutom zavere (ma 2 roviny - trat je inak siroka, len na stadione sa vzdy strasne zuzila a zaroven v tom zavere sa nekonecne toci dolava k cielovej rovinke, ktora tiez nie je nijak zazracne siroka). Takze to bol sprint, kde sa 1.kolo je vyhodne drzat v zavetri, na 3./4.mieste, na rovinke k stupaniu sa posunut idealne na 2. a v zjazde sa bud posunut na prve alebo ist zvonka do cielovej rovinky a na nej skontrolovat postup).

Sneh ten sprint urobil tazsim. Zajtra to budu dalsie nastupane metre navyse. Zajtrajsie idealne podmienky asi prilis nezamotaju Q a vplyvom toho, ze sa cas z Q pocita do celkovych vysledkov TdS, vsetci pojdu na maximum. Je to sprint, kde v QF by narocnost nemusela byt az tak citit, ale od SF/F by sa do popredia mali tlacit ti odolni. Teoreticky sa tak mozem trochu tesit, ale zasa by som to uplne neprehanal, kedze dobre vieme, ze boli aj lepsie vyhliadky a aj tak z nich nic nebolo ... Ak k tomu nieco viac napisem, tak po Q a vybere jednotlivych QF samotnymi zavodnikmi. Prematch bez napadu, bez zaujmu, s otvorenou hlavou smerom k livku.

///

Skoky som dnes tiez tipoval, zial, s rovnakym vysledkom ako vsetko ostatne (@8,0/8,5 na J.Kobayashiho ... 2.miesto, pochopitelne). Ono to padlo az niekam k 1,66 pred poslednymi skokmi a ja som vedel, ze ten vykon je prekonatelny, ale fakt sa mi nechcelo podliehat dnesnemu dnu a s obavami nieco bojacne bezmyslienkovito vyplacat. Rozhodnutie aj po par hodinach hodnotim ako dobre, len dnes by nebolo dobre (z pohladu vysledku) asi ziadne rozhodnutie, takze to treba brat s nadhladom.

Spravil som si poznamky k h2h dvojiciam, aby som velmi rychlo usudil (ked som videl vypisane kurzy na Tipsporte), ze hrat prematch rozhodne nic nebudem. Dvojice nie su prilis stastne/podarene a tych par s urcitym potencialom si SK postrazila (vypisat 50na50, aj ked je jeden favorit, to v skokoch nepovazujem za ulet bez znalosti podmienok). Potencialne viac chaosu moze priniest skusobne kolo pred 1.kolom hlavneho zavodu, nez sa teraz do niecoho tlacit/robit nasilu akovky z 3 KO duelov (kedze solo sa tam zahrat ziadne neda v rozumnom/zaujimavom kurze).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.12.2019, 10:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

http://live.fis-ski.com/cc-2375/results-pda.htm

O dost rychlejsie kvalifikacne casy nez pred 2 rokmi. To uplne neprekvapuje, ale rozhodne robi zavod lahsim (idealne podmienky/ziadne snezenie). Sam som zvedavy, co v zavode uvidim (mohol som si pozriet kvalifikaciu na SRF, ale zjavne az tak prehnane zvedavy nie som).

Inak rozlozenie je az nezvyklo vyvazene (plati aj pre muzov). Z pohladu kvalifikacie ziadne vyrazne prekvapenia - tradicne silne kvalifikantky na uplnom cele (Bjornsen/Faehndrich/Caldwell), do top30 sa dostali aj Heidi Weng (povodne moje zeliezko, aj ked skor od SF, keby prezila nastrahy QF ... vymraznuta rychla podlozka jej samozrejme uplne nenahrava) a Therese Johaug.

V 1.QF 2 jasne favoritky, aj ked Diggins dokaze na trati "zazraky" - stacilo vidiet prave ten zavod pred 2 rokmi, kde zlomila palicu v QF a aj neskor vo F ... napriek tomu po heroickom vykone postupila z QF, zvladla aj SF a vo F dokazala chvilu znacne stahovat svoje manko. Na Diggins sa jednoducho nikdy nehra prilis dobre, ked sa jedna o akykolvek kontaktny zavod (a ona to slovo "kontaktny" naplna do bodky xD). Samozrejme, Falla moze mat problemy a to z dovodu, ze do ciela sa klesa a zrovna Lampic je presny protipol MCF (obrovska zavodnicka, skvela zjazdarka, silna rovinarka/vyborny zaver).

V 2.QF chyba mozno echt sprinterka z uzadia, niekto, kto v Q moc nevynika, ale dokaze zamotat kartami v kontaktnom sposobe boja. Brennan/Smedaas toho moc neponukaju, Jacobsen v poslednych rokoch je skor kvalifikacny typ, takze 19.miesto je podozrive a Nepryaeva ma taky nesprintersky prejav a zaroven sa da tazko oznacit za podcenovanu zavodnicku. Samozrejme, zahrat nieco proti Nadine laka, zial, v tomto QF nic famozne od SK nedostaneme (kedze ani snad dostat nemozeme).

3.QF a 2 zavodnicky z top10 Q, ktore tu pred 2 rokmi slavili podiove umiestnenie. Laurien vyhrala (po tom, co sa v zavere trochu zrazili Maiken a Sophie, cim sa spomalili a toho vyuzila z vonkajsej nevyhodnej strany Laurien ... obidve obehla a tradicne silnym zaverom (ked ma formu, co v 2017 mala) uz nedala nikomu sancu). Laurien sa zlepsuje, ale nieco tomu chyba, resp. moja dovera v jej osobu nie je najvacsia. 9.miesto v Q mi nedava prilis velku manevrovaciu poziciu a ak tam tych nastupanych metrov bude fakt viac, tak si neviem prilis predstavit jej uplatnenie vo finale (a la nieco podobne ako pred 2 rokmi). Rozhodne nie z 2.SF, ktore jej v 3.QF s Caldwell po boku realne hrozi. Zvedavy som na Victoriu Carl, avsak neverim jej proti elitnej dvojici.

4.QF a standardny pokus zahrat nieco proti Bjornsen. Visnar silna v QF, Weng by zasa v QF nemala byt este taka silna a k postupu bude potrebovat pomoc superiek (nejake pady/zlomene palice/skrumaze apod.). To iste potrebujem ja pri Novakovej (nieco som skusil na Tipsporte, ked ma kurzy (nic ine) tak nalakali). Ale aby som ja mal stastie? Pff, musim sa zasmiat.

5. Kern pokracuje vo vykonoch z Planice. Samozrejme, je to mlada zavodnicka, zaujimave vykony uz mala aj v minulej sezone a je logicke, ze postupne napreduje, najma v silnom americkom time sa da posuvat pomerne rychlo dopredu (konkurencne prostredie k tomu vyzyva). Maja ma nalepku favoritky a 5.QF je jej trademark a sam som zvedavy, co bookies s touto rozjazdou vymyslia (Kern/Dahlqvist, uchopenie Tiril Weng, ktora ma naposledy sklamala, ale tak tiper musi mat hrosiu kozu ... Janatova s potencialom prekvapit, ak sa vyvaruje prilisnemu entuziazmu z minula/trat nebude az taka narocna ...).

///

http://live.fis-ski.com/cc-2376/results-pda.htm

1.QF dvaja topfavoriti a odpad. Pohodlna kontrola, pohodlny postup, vsetko ine by bolo obrovskym prekvapenim.

2.QF a najma Iversen, ktoreho netradicne zvysok pola donutil vyberat inu jazdu nez 4.QF/5.QF (nevyhoda podpriemernej Q a konecne inteligentnejsich zavodnikov v rozpati 12-22). Ustiugovovi uplne neverim, najma technicky je na tom horsie nez v casoch sprinterskej slavy a to vieme, ze ani vtedy to nebolo uplne ono. Tato trat az tak moc techniky nepotrebuje (oproti napr. Davosu), ale stale to je v sprinte nieco, co je klucove. Uvidime, ci to Ustiugov umlati este pred druhym zjazdom k stadionu (v kopci) ... ak ano, je v pohode. Ak nie, mam silne podozrenie, ze nepostupi. Calle je svedska obdoba ... dokaze spadnut kdekolvek a kedykolvek, mimochodom sa tomu nevyhol ani pred 2 rokmi tu v Lenzerheide.

3.QF a hrat proti Bolshunovovi/Golbergovi vylozene laka (skor klasici s nie uplne top povestou v kontaktnych zavodoch ... Golberg padavka a Bolshunov ziskava podu pod nohami s kazdkou dalsou rozjazdou). Zial, ponuka na "prekvapenie" nie je najlepsia a najviac sa mi pozdava kamarat a najvacsi treningovy sparing Ustiugova, Artem Maltsev. Porazit Bolshunova musi byt obrovska motivacia (snad nebude kvoli tomu premotivovany).

A dve QF, kde mame vyrovnane kvalifikacne pole. Jouve, Retivykh, Haeggstroem, Jay standardne mena. Hediger sa mi pacil aj prematch, ale nikde som nedostal adekvatnu zaujimavu ponuku. Tu rozhodnu vylozene kurzy.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.12.2019, 11:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak ma Tipac blokol (na zensky zavod rozhodne) ... tazko povedat, ci je to suhra okolnosti (odstranovalo Razymovu a ja som sa snazil zahrat akovku ... tu zamietli a teraz zamietaju automaticky aj solo na Johaug za 1,15 (test) ...) alebo zamer.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70246677629&idb=1134185&hash=792ea798&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70246677725&idb=1134185&hash=62bb4039&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D (Razymova uz pochopitelne void)
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70246691339&idb=1134185&hash=dc54c346&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70246691509&idb=1134185&hash=e1a9e970&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70246691983&idb=1134185&hash=71294554&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D (Calleho by som asi do normalnej akovky nedaval)

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.12.2019, 13:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Standardny nabeh na Tipaci = ked zahram prematch, nevyjde nic bez ohladu na priebeh/hodnotu/cokolvek ... (ma ten kurz na Novaka ako doga nalakal, zrovna na skejtovej 15, toboz ked to vzniklo len na zaklade masaku v Lenzerheide).

Rusi znova po roku skvela maza v Toblachu, naopak Novak sa az neobvyklo trapil (aj s lyzami a mozno aj sam so sebou ... nebol jediny mladik, ktory dnes prepadol, takze nieco ako kumulovana unava/drobne nachladnutie).

Kedze Rusi namazali skvele, treba skusat Nataliu. Ja si tu top2 uz nezahram (vid vyssie), ale @17,0 nevyzera zle (ked betko nevypisalo ponuku bez Therese). Keby mala Therese podobne lyze ako jej muzski kolegovia, mohlo by to byt zaujimave aj v hre o vitazstvo, ale stale mam skor pocit, ze aj v tom najhorsom scenari jej to tesne bude stacit (aj na profilovo lahsej trati ... aj v menej oblubenom skejte).

Inak zavod fajn, ale ako som pisal, radost z vyhier na betku na livku dvakrat nemam, ked viem, co skor ci neskor pride.

Mozno uvaha skusit proti nejakej Norke - proti Tiril sa mi nechce z dovodu, ze ide minutu pred Johaug, takze po pohladu na norskych muzov ... Jacobsen mimo top10? Oestberg mimo top6? Len uvahy, nemam zahrane ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.01.2020, 11:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Betko vcera vypisalo @2,6 na Johaug. To padlo az k dnesnemu kurzu 1,36. Nemam to zahrane, dovodov asi bude niekde v hlbke mojho podvedomia viac, ale tie zakladne - strach o ucet, kombinacia trate-vyhodnej pozicie Oestberg a samotnej Oestberg, ktora klasiky v nadmorskej vyske/profilovo lahsich tratiach ma historicky zmaknute na vybornu. Ano, Johaug vyhrala a bolo na nu do stihacky 2,6 a na Oestberg 1,8 ... z tohto pohladu blbost, fajn, ale nebolo v tom "nic viac" - a la bude dnes snezit/vylozene tazka trat/iny typ superky apod.

Takze ja som bol myslou vzdy na strane Oestberg a po drope mam zrazu zaujimavy kurz k praci (@4,0). Samozrejme, je to situacia, kde clovek musi byt neustale v strehu, zaroven Oestberg nepatri k zavodnickam s kvalitnou koncovkou/top zjazdarkou/niekym, kto sa v priebehu zavodu zlepsuje/graduje svoj vykon. Toto je odvratena strana tipu (a aj vcera ju stala vitazstvo ... cim sa do bodky naplnil scenar zdolatelnej Johaug, ktora to ale nejako ustoji a aj tak vyhra).

Ohladom tych 4 za nimi nemam nejaky jasny vyhraneny nazor. Asi sa urobia dvojicky a je otazkou, ci sa min. duo Weng/Ebba pripoja k duu na cele Johaug/Oestberg. Weng ma lepsi skejt, Ebba lepsiu klasiku ... Weng by mohla byt najzaujimavejsia v zavere z tychto 4, aj ked aj tu plati, ze skejt by bol lepsi. Rozhodne priebeh, kto bude udavat tempo, ci sa vobec priblizia celu na kontakt .... moc premennych aj na mna.

Do akovky som si hodil Stadlober proti Kalla. Nie je to ziaden zazrak (po stranke nepriestrelnosti), ale Stadlober je klasicka a Kalla preferuje skejt. Rokmi sa to sice viacej vyrovnalo, ale tento zakladny opis funguje neustale. Obidve su biedne sprinterky, podpriemerne zjazdarky, takze ak sa Stadlober na trati Svedky nezbavi (co si myslim, ze ano, inak by som to nehral), tak to bude v zavere 50na50).

///


Calle Halfvarsson. Pred vcerajsou etapou bolo otazne, ci vobec nastupi (nenastupil do vyradovaciek v sprinte pre bolest v ramene a rozhodnutie o tom, ci nastupi do zajtrajsej etapy malo padnut az tesne pred startom). Prisiel, videl a v podstate zvitazil, kedze po tych utrapach muselo aj smolne 4.miesto chutit skvele.

Calle ma skvelu poziciu v dnesnej stihacke. Je perfektne usadeny za Bolshunovom, takze jedine, co by mal celu etapu robit, sa len za nim vozit a vyvazat a potom ukazat svoj skvely zaver. Netvrdim, ze to bude lahka uloha (toboz ked toto nie je vcerajsi okruh, ale 3,75 bez prvotnej rovinatej pasaze), ale situacia (Calle dlho mimo, chory/zraneny, bez vysledkov) a jeho postavenie (30s za samostatne iducim Ustiugovom, ktory ma horsiu klasiku nez skejt a najma 1s za Bolshunovom, ktory je famozny klasik a mal by ist od uvodu podlahu, pricom Ustiugov nie je kamarat, je to najvacsi super z ineho treningoveho tabora a ak je fajn porazit Norov, tak porazit Sergeia je ceresnickou na torte). Tym, ze je sekundu za Bolshunovom mu v tipoch na casy stihacky (cisty cas) staci dokonca prehra v cieli do 1s (s Rusom).

Aj tu plati, ze sa dalo hrat Bolshunova @4,0, ale prave Calle ma v tom vyrusoval, resp. Calle je taky zaujimavejsi rizikovy tip - preco hrat @4,0, ked je k dispozicii tvarnych 13-17.

Calleho mam top3 (aj celkovo, aj na cisty cas), Calleho mam na win (aj celkovo, aj cisty cas), mam nejakeho Bolshunova (cisty cas, zatial).

Hram proti Klaebovi (nebude top6), kedze sice pojde s Colognom, lenze okrem neho tam nikoho k sebe mat nebude (to by sa museli dalsi Nori "stiahnut" a ist pre neho pracovat ... a ze tych Norov po vcerajsku moc v hre nezostalo, resp. najma su out vsetci borci, ktori preferuju klasiku mimo Klaeba (Iversen/Toenseth/Valnes). A hram aj Yakimushkina top6, kedze vcera bol v skejte druhy a je lepsi klasik. Nemyslim si, ze bude otrok pre Bolshunova, skor ze s nim bude spolupracovat/obcas ho vystrieda. Yakimushkin nema sprint, takze na nejake lepsie vysledky (top3) to s nim neskusam.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.01.2020, 17:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tradicny 1.1. - takze zasa to nebol ziaden superskvely den, v podstate sklamanie, najma z dovodu, ze kombinacia Oestberg/Bolshunov/outsider v skokoch/zamotany zavod sama osebe krici "slo vyhrat dost/vela/viac" ...

Druhy argument - akovky v Tipsporte zasa nic a to po zenskom zavode boli dobre rozbehnute (ked niekde "pravidelne" vyhravat, tak volba pada na T...., pochopitelne). Zensky zavod bol cekovo pocitovo velmi prijemny, avsak spatne sa da hodnotit ako nevyuzita prilezitost. Inak povedane, bol to zavod, ktory zafungoval takmer vsade a vo vsetkom perfektne (az na uroven toho, co by sa hodilo oznacit ako "realne vysledky/moznosti"). To evokuje iluziu, ze vklady mali byt vyssie a dalo sa na tom zarobit podstatne viac. Ano, mali byt vyssie, uz len pre ten pocit, ze som "prestrelil" a ono to vyslo, resp. v pripade Oestberg z dovodu, ze sa s tym bude dat pracovat (ako som presne popisal rano).

Muzi? Slabsia verzia legendarneho Musgravea. Nehovorim len o Callem, to sa s Musgraveom naozaj neda porovnavat (Calle je tymto znamy ... tip mal dopredu mnoho rizik a toto realne hrozilo ... ja som mu veril, podstupil som to riziko, napriek tomu bolo sklamanie, ked sa zacal lamat/stracat/umierat na trati velke = v zenach to tzv. islo nad ramec moznosti, v muzoch to rozhodne islo pod tuto hranicu).

On Calle totiz nepodal az taky zly vykon, len okolnosti zahrali proti nemu. Bolshunov isiel az taku pilu, ze oboch superov totalne uvaril a aj prilis skoro utrhol. To by bolo este ako-tak fajn, keby tym neuvaril aj seba, co na 15 je jeho tradicna bolest. Pre mna to malo taku dohru, ze nielenze zabil tipy na Calleho (nadej zila, ale ani tato posledna nadej sa nezhmotnila a vysiel vdaka tomu Iivo, kde som pocital s tym, ze proti tymto trom to bude problematicke a aj solidny kurz mi tak nedaval uplne zmysel ... taky dvojity zasah do srdca, kde zahrany tip nevyjde a nezahrany na ukor zahraneho ano). Tym, ze sa Bolshunov uvaril, vdaka tomu mi nevysiel ani najrychlejsi cisty cas dnesnej stihacky, ku ktoremu prve 3 kola s prehladom smeroval.

K tomu Yakimushkin, ktory sa stihol uvarit hned z uvodu, ked isiel tempo Bolshunovovi a spokojny tak mozem byt len s Klaebom (a tipmi proti nemu, kde ale neboli ziadne pochybnosti, ked zavod bude ako-tak splnat ocakavane kriteria, ktore sa mozno az v extremnom podani uskutocnili). Yakimushkin bol aj sucast akovky - zo zlym kurzom, ale ja som Maltsevovi po druhykrat neveril ani nos medzi ocami - vcerajsok zaroven nebol ziaden vystrazny prst, kedze je to taka mladsia verzia timoveho sparinga (S.Ustiugov) - skejt, rychlostny typ. Ked si k tomu pridame, ze mal vcera skvele ruske lyze, na trati stretol Gaillarda/Calleho (co je klucove sa na lahsej trati zviest ... zrazu je z 25.miesta 7. ... ked rozdiely su mensie nez na profilovo tazsich tratiach a na lyziarskejsej trati je zavetrie/spolupraca dvakrat tak cenene). Ale klasika a kumulovana unava, dokonca aj ked pojde urcitu cast v skupine, tam som cakal este menej a az dnesok sa da okomentovat ako obrovske prekvapenie (udrzal sa a este plnohodnotne zasprintoval).

A skoky, kde bol zaujimavy spot, ale bol o odvahe - nie o odvahe ho zahrat (som zahral), ale to napalit (1.kolo po rekorde mostika ... kurz 2,3 po dlhom uvazovani bookies mnozstvo skokov pred koncom a vsetci favoriti stale hore na vezi ... ja som mal hladinu vypocitanu podstatne nizsie, ale zasa bolo zrejme, ze podmienky su skvele a s nizsim najazdom (po 143,5 sa nedalo robit nic ine) pri nie uplne dokonalom style (dopad/telemark bol na 143,5 skvely, ale nie dokonaly, takze znamky boli OK ... z toho vyplyva, ze ta bodova hranica bola prekonatelna a kurz 2,3 neumoznoval to hrat za vysoky vklad ... takze som vyckaval a nejako dufal, ze "priemerny" skokan sa k nemu priblizi a SK prehodnotia kurzovu hladinu (a la ten vykon Lindvika nebol az taky dobry, ked ten a ten na neho straca 3-4body) ... kedze som odvazny nebol, tak zrazu prisli v zavere pre tych najlepsich aj podmienky, ktore pridu vzdy vtedy, ked ich clovek az tak nepotrebuje = znova ten dojem, ze to bolo easy a tych 2,3 si mal oblozit, aj ked sa jednalo o v podstate idealny scenar). V 2.kole som zasa cakal na udaje o podmienkach pred skokom, tie sa "zahadne" zhorsili, ale Lindvik to aj napriek tomu rutinersky zvladol.

///

Uvidim, ci sa ponorim aj do ponuky k ME v hadzanej (je januar, takze nejaky sampionat muzov byt musi) po minulorocnom rychlom znechuteni pri MS a teda logickom neuspechu. Tento vikend tomu nahrava (viac casu nez obvykle pocas zimy), pretoze som stale bez biatlonu (vdaka za tie dary ... fakt mi biatlon nechyba ani trochu) a v alpskom lyzovani to bude len spolocny zavod muzov a zien z chorvatskeho Zahrebu (= len jeden zavod v sobotu a rovnako jeden v nedelu).

Pri TdS som dopredu vedel, ze to nebude ono, kedze skejt-skejt-skejt a potom 3x klasika, pricom uplne po sebe ide jedna klasicka 10/15 za druhou ... to tiper ako ja vidiet fakt nechce. Nasleduje "zvlastny" sprint z velkej unavy (lenze sprinteri, ktori kvoli tomu sa snazia udrzat v zavode, v distanciach idu treningov, vid Pellegrino) a este zvlastnejsi hromadny zavod do zjazdovky). Zmeny su sice v globale fajn a teoreticky prilezitost sa s nimi lepsie popasovat ako SK, v tomto pripade sa radim ku konzervativnym a zmeny povazujem za nestastne, prip. dokonca skodlive (je narusena zakladna dynamika a urcite spoty, kde si po rokoch je/bol clovek isty a teraz ich stratil/tape v hmle).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.01.2020, 23:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Podakujte sa na Tipsporte/(TMB) uzivatelovi s nickom acspCZ (alias familiarne nazyvany "spartan"), ze ani tentokrat nebude nic k vsadeniu.

Ja som si este robil srandu, ze tak jednoduchy snad ani on byt nemoze, ked niekto zahral Larkova (na vyhru zajtrajsieho masaku) este predtym, nez T.... vypisal aspon umiestnenia na top3/top6/top10/top15. Par minut po tomto incidente (80-60) vypisal T.... konecne umiestnenia, kde

A, uz bol citit efekt z toho prveho kroku
B, to niekam dotycny hodil a ponuku zdevastoval (ja som videl 13-2,8-1,85)

Po tretie, ponuka je ako celok zvlastna a je otazkou, preco nie su top3/top6/top10 standardne zhodne u zhodnych kurzov na win (a la ked na jedneho aj na druheho je kurz na win 40, byvaju standardne zhodne/velmi podobne kurzy na top3/top6/top10/top15). To dnes neplati a je to neobvykly chaos (skoro ako keby to niekto korigoval rucne ... niekde dost nahodne a neusporiadne).

Podobne prejavy vedu ku klinickej smrti tipovania ako takeho. Pisem o tom dlho, pisem o tom aj verejne, avsak reakciou aj "skusenych' (zjavne je to len iluzia) tiperov je po monopolizacii trhu este vacsia agresivita, skoro az zufalstvo, kde nieco vypisu. Logika nula (vid na K2 je predstavitelom toho isteho Dexter), trpezlivost zaporne znamienko, vychytralost (ak nie hned rozumne nastavenie) nula, takticke myslenie zaporne znamienko. Je to smutne a kazdy zjavny tip dopada takto (ci uz kvoli ludom ako spartan/dexter alebo priamo od ludi, ktori su priamo napojeny na cecek s nazvom T.... ... sice malinko mlieka (a stale menej a menej), ale kazdy den a bez obavy, ze by nebola ani kvapka (domnela predstava).

///

PS: To bolo a nebolo. Moja reakcia, ci sa to dalo stihat. Ja na to cakam, sledujem to a aj tak to nemam vsadene (aspon tu top3 by som rad, top6 uz aj za 2,8 nie je nic extra a solo by som to hrat nechcel ani za obligatnych 26). Ja sice rozmyslam inak, casto proti prudu a dokazem najst aj nieco, co je ocami tiperov ako Dexter/spartan na mile ukryte/vzdialene, ale su situacie, kde potesi aj jednoduchy tip na baze vysledkov z minulosti, toboz ked T.... ma tendenciu vnimat posledne zavody (zrovna ten Larkov si tu auru vzdy k tejto etape buduje sam, takze to podcenenie sa ponuka.

Pre predstavu .. na Maltseva/Yakimushkina je na Tipsporte 80,0 na vyhru a kurzy na top3/top6/top10 mozete tak realne vidiet.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.01.2020, 0:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Stadlober je zensky ekvivalent k Larkovovi. Nemam chut to zamlciavat po tom prvom priekaku (nie vlastnym pricinenim), vid moznost to kombinovat je na bode mrazu (nemozne s h2h v zenach, nemozne s umiestneniami v muzoch (kedze tam nic nie je) a mozne s h2h v muzoch, lenze tam je to tiez bez stipky napadu (z mojej strany), odvahy (zo strany SK) a nezmyslu (kombinacia prvych dvoch).

Zaroven je to znova tzv. jednoduchy tip, vid moja reakcia, ked som sa minuly rok dozvedel, ze je chora a zrovna do tejto etapy kvoli tomu nenastupi.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.01.2020, 1:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kedze som tupon, tak som sa (okrem faktu, ze ten ucet, z ktoreho to hram, je tragicky) zasa velmi rychlo vyautoval z ponuky na zeny.

Hral by som urcite akovku Lampic/Weng + Stadlober/Kalla + Nepryaeva/H.Weng. A hral by som to aj s novovypisanymi bobmi.

Boby v Nemecku = hram nemecke boby. Po zraneni sa vracia Nico Walther a mal tu smolu, ze startuje az ako posledny (mohol mat stastie a ist medzi prvou 5 alebo pech a ist medzi tymi poslednymi, kedze, logicky, nema zatial body vo SP). Zajtra bude nad nulou, dokonca by mohlo pocas zavodu zaprsat, co drahu rozhodne nezrychli.

Takze zostali mi zvysne 2 nemecke osvedcene posadky s pilotmi Friedrichom a Lochnerom. T.... to vypisal podla ocakavania = Kripps dominoval v USA (kde ma ale oproti Nemcom obrovsku vyhodu v znalosti trate) a "dominoval" aj v treningoch. Lenze Nemci su znami tym, ze sa v treningoch prilis netrhaju, toboz nie doma, kde trenovat fakticky nepotrebuju a skor si skusaju rozne varianty/nastavenia/brzdarov atd. Takze nevyrusuju ma ani vysledky z Lake Placid a ani vysledky z treningov tu vo Winterbergu.

Takze hram od vyhier spominanych dvoch Nemcov, cez kombo top3 na oboch Nemcov, akovky typu jeden Nemec vs Walther, druhy Nemec vs Kibermanis.

Keby som si nezablokoval h2h zo zien, bolo by lepsie (alebo mat normalne podmienky na podavanie tiketov, to je druha varianta, na ktorej sa pracuje).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.01.2020, 17:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Podme sa z toho dneska rychlo vypisat ...

Zacnem pekne systematicky, t.j. od konca (xD) = boby. V podstate neexistovalo nic, co by dnes nebolo proti mne v samotnom zavode vs tazko sa to dalo odhadnut/analyzovat lepsie. Navrat k analyzam, kde hovorime aj o tych rizikach a zly veciach, ktore sa hned v danom zavode zhmotia do krutej reality.

Vcera to prebiehalo tak, ze postupne hral vsetko, co sa mi pozdavalo, aby som prisiel k h2h Kripps vs Lochner/Friedrich, chcel zahrat obligatnych 26 eur a T.... mi to zacal netradicne schvalovat. Vdaka tomu spadli kurzy este predtym, nez som to chcel "normalne" zahrat (= samozrejme, to potom vyslo, resp. to fungovalo lepsie, nez sa povodne ocakavalo).

Vyhry som bral ako to iste ako tipy proti Krippsovi s tym rozdielom, ze mam dvoch domacich zavodnikov a je mi jedno, ze to obom nevyjde (aspon jeden by to mal zvladnut). Ano, Walther bol hrozba, resp. vylozeny otaznik z viacerych uhlov pohladu. Ako na potvoru sa draha v 1.kole zrychlovala - dovod by som hladal u domacich organizatorov v snahe pripravit Waltherovi skvele podmienky (v kombinacii s dazdom ... prsalo, ku koncu trochu prestalo a ten zvysok predtym krasne na drahe zacal namrzat). Zrazu mi tak po 1.kole sice skvele vychadzala zakladna linia tipu, ale kedze som proti Krippsovi h2h mal zahrane nedostatocne, tak realne hrozilo, ze totalne utriem (a pritom bolo zjavne, ze Walther nepredviedol lepsiu jazdu nez zvysne nemecke duo, len mal necakane lepsie podmienky).

V 2.kole sa toto sice potvrdilo, lenze nebola by to dokonala predpoved, keby sa nenaplnilo aj to zle - Lochner ukazal svoj odvratenu tvar, totalne skazil 2.jazdu a o stotinu sekundy nedal top3/neporazil Kibermanisa = odplavalo 550 eur (alebo 350+200, kedze tych 200 suviselo este s Friedrichom). Vyhra Friedricha priniesla "len" 450, takze aj ked sa jedna vec vratila do normalu, tou druha sa v podstate vsetko znegovalo.

T.... zasa "prezil" - mal to vypisane zle, ja som to videl/vedel a nejakym sposobom zahral to, co sa zahrat malo a dalo a vysledok je ... chaby, slaby, nedostatocny.

///

Skoky a nejake pokusy na betku, neuspesne, ale nic, co by v dnesnom blazinci stalo za dlhsie litanie (najprv zahrany na pokus Zajc, pricom v tom case bol v cele DH, takze taka zvlastna situacia pri hrani na livku "vitaza"), potom Kubacki, kde uz jeho bodovy zisk bol na hranici toho, co by mohlo stacit, keby podmienky zostali nepriaznive (silnejsi zadny vietor, co je v Innsbrucku alfa a omega konecnych vysledkov ... preskocil ho Lindvik, kedze sa podmienky prekvapivo zlepsili a v kombinacii s vysokym najazdom sa zacalo skakat do jednej diery ... Lindvik @2,2, lenze bolo tu riziko, ze najazd pojde dole, dalsi skokani dostanu "zdarma" 4body a stale budu skakat do tej istej diery s este lahsimi podmienkami pre dokonaly dopad/telemark).

///

Val di Fiemme, kde zasadna cast bola napisana uz vcera vecer. Ano, Larkov bol 4., t.j. ani tych top3 (co sa dalo hrat, hral som (dokonca aj ten kurz @9,0), ale dopredu bolo jasne, ze bude treba trochu stastia (zbavenie sa aspon jedneho z rychlikov)). Pozitivne bolo len livko Fortuny, kde na Novy rok prekvapivo brali vstriecnejsie nez este pred par dnami (zvlastne, nestazujem sa a som uprimne zvedavy, ako dlho im to vydrzi, toboz pre moj starucky ucet).

Druha vec a tou bola Stadlober, ktoru som po rozcarovani s Larkovom hral na Tipaci solo. Potom som chcel zahrat s nou este nejaku akovku, tu mi T.... nezobral a celu zensku ponuku pre moje potreby "zavrel" (standardny postup, ked vam z niecoho zamietnu stavku). Tym som sa pripravil o akovku (co bolo ciastocnym stastim kvoli Lampic a aj neskor kvoli ponuke na Fortune, kde sa objavila Stadlober/Kalla v rovine za 1,82 ... pritom Fortuna mala prematch kurz 1,45 a nikde nebolo nikdy viac nez 1,5). Co bolo horsie, to bola nemoznost kombinovat so zvyskom (bobmi ... co sa tiez ukazalo ako milosrdne gesto ... teraz by som bol asi este nastvanejsi nez aktualne som). A posledna vec - ranne top3/top6 NIE. Uprimne, necakal som, ze ich T.... vypise tolko (a mozno som necaka, ze vobec vypisu nejake).

Tu by som sa chcel ospravedlnit. Ono vzdy veci naberu vacsiu dolezitost, ked dopadnu dobre a v kontexte poslednych neuspechov s Tipsportom (chudobnemu aj z hrnca vykypi) to asi plati obzvlast. Rad by som hned dodal, ze ma sucasna situacia netesi. Situacia, kde sam si nemozem zahrat co i len ten uplny prazaklad, som tym poznaceny a logicky sa to potom prenasa aj na vas (a tych rovin je viacero - samotne kurzy a ich dropovanie; nemoznost si vsadit uplne, vid vcera a s tym spojene taktiky, ktore musim podstupovat, cim sa veci komplikuju, co nie je dobre ani pre mna a ani pre vas; celkova nespokojnost s danym stavom a mensia ochota sa vcas delit s mojimi nazormi/tipmi/poznatkami atd.

O com je rec? Heidi Weng. Ja uz som vcera pozeral, ci v ponuke nie je Weng/Stadlober (nevyslo by, k tomu sa este dostanem). Ani jedna h2h s Weng (vyssie kurzy) ma nezaujala, mimo s Nepryaevou, kde som aj tych 1,6 bral ako velmi slusnu vec do akoviek (kombinacia niekoho, komu verim a komu neverim zhola nic). Ked som v h2h nic extra nevidel, zacal som sa pozerat po kurze na top6 s tym, ze cim je kurz na jej umiestnenie v top6 nizsi, tym viac sa otvara cesta k velkemu kurzu na tip opacny. Rano pozeram a T.... to fakt vypisal - top6 ano/nie na Weng. Lenze ja som si to nemohol vsadit.

Zaroven som vedel, ze na livku na Fortune (skontroloval som, ci planuju mat livko .. to sa potvrdilo) pravidelne mavaju ten typ tipov a kurzy opisuju od Tipsportu, ked T.... kurzami disponuje (inak si ich nahodne utvaraju pomocou kurzov na ine umiestnenia, ktore prebrali z Tipsportu/bwinu/apod.). Chybou v podstate nebolo cakat, chybou bolo to sem nedat par minut pred zavodom - uz sice mensi kurz (nejaki ludia to dali dole, nic nepochopitelne a nic napadne podobne spravaniu u Larkova zo vcera). Preco som tak neurobil? Ani sam neviem. V tom casovom presse ma to snad ani nenapadlo.

Faktom je, ze sam som dost potrestany, kedze som si nemal kde poriadne vsadit. Zrovna tip, o ktorom som pisal aj vcera, ktory bol iny, nie prilis viditelny, prespekulovany a "hrany na hrane moznosti". Zhodou okolnosti to po nie uplne idealnom priebehu vyslo (co ma uprimne uz ani nemoze prilis prekvapit, vid presny opak s Lochnerom, ale aj Larkovom ... jednoducho vsetkym, co sa ako-tak zahrat naopak podarilo).

Nepotrva dlho a v tomto smere by sa veci mali o dost zlepsit - ano, zasa to bude navrat na textovu formu pred akovkami (minimalne v tej prvej vlne ... nejake nasledne blaznive akovky/kombiky ... to zostane velmi podobne tomu z leta, napr. z atletiky (kombikov asi moc nebude, ale princip je prakticky totozny). Vzdy je to nieco za nieco a lepsie kurzy/moznosti s vsadit/viac prilezitosti/spokojnejsi autor vsetkeho v tomto blogu >>> akovky, ktore sa daju rozpisat, co sa aj textom budem snazit sprostredkovat. Takze strata urciteho komfortu vymenou za vyssiu kvalitu a zaroven kvantitu.

Bude to castejsie vyzera ako pri tych boboch (kde je hodnota, co hram ... zakladne vysvetlenie, kde sa hodnota vobec vytvorila a v com je rozpor).

PS: Stadlober? Dalsi paradox. Zahram ju (tentokrat ziadne DNS na poslednu chvilu ako minuly rok), isla skvele, lenze od prvych momentov bolo jasne vidiet, ze ma absolutne tragicky par lyzi. Keby jej tie lyze fungovali excelentne v zjazdoch, lenze ani to nie (co by ona ani nemohla uplne vyuzit s jej postavou/rychlostnymi parametrami). Napriek tomu bojovala a skoncila na solidnom 11.mieste. Mat aspon priemerny par, na 100% je v elitnej skupine = v top6. Mat lyze dnes tretej Nemky Hennig, tak snad vyhra aj bez vacsich sprinterskych kvalit. Takze aj tu platilo, ze zraza ma to, co sa neda predpovedat. To, coho som si sice vedomy (mensi tim bude mat vzdy viacej problemov s pripravou lyzi v problematickych podmienkach ako tie dnesne, nez daleko vacsi tim ... lenze ani druha Tereza (Johaug) ziadne skvele lyze nemala a to sa bavime o norskom kolose), ale je nemozne (a bolo by to extremne skodlive, keby som to riesil viac) nemozne sa tomu vyvarovat (jedine tak, ze by som netipoval vobec, co asi nie je ta spravna cesta ...).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.01.2020, 1:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chvilu som naivne cakal na boby, potom som sa pozrel na of. stranku a doslo mi, ze tymto sposobom by som mohol cakat aj do rana a dockat sa nemusel (chyba startova listina, takze nevypisanie ponuky ma svoje opodstatnenie).

///

Viete, ze skoky prematch nehram, aj ked T4M ma jednu odchylku od standardu a tou su KO duely. Tie som skusal na Novy rok, nevysiel mi ani jeden (aj ked "skusal" len vo forme kombika) a zajtra tam nic vylozene zaujimave (pred trial round/samotnym zavodom) nie je. Potom sa moze diat vselico. Pocasie ma byt diametralne odlisne od toho vcerajsieho, kde to snad nebol ten pravy nevyspytatelny Innsbruck. Zajtra by to ale miestna legenda mala vynahradit aj s urokmi (silny vietor/snezenie v jednom luxusnom balicku). Takze v podstate som asi aj rad, ze ani jeden duel (vplyvom biednej produkcie narodnej rakuskej skupiny, ktora ma najlepsiu poziciu "prekvapit" s vysokym kurzom) mi nepadol do oka.

///

TdS pokracuje predposlednou 6.etapou. Pojde sa "netradicny" sprint vo Val di Fiemme. Vo Val di Fiemme sa naposledy sprintovalo pred takmer 7 rokmi a to na MS. Trat je to zaujimava, skor tazka s podobnym charakterom ako naopak tradicny (z pohladu TdS) klasicky hromadny zavod, ktory bol na programe vcera.

Netypicka nie je len lokacia sprintu, ale aj jeho vsunutie do programu. Do predposlednej etapy vydrzi v poli este menej sprinterov/zavodnikov celkovo a zaroven to bude sprint z obrovskej unavy - po narocnej klasickej etape a po 5 etapach v 7 dnoch. Takto neskoro sprinterska etapa snad nikdy nebola a ak ano, tak v prvych rocnikoch, kde sprinty boli snad aj tri (a rozhodne sa nesprintovalo po tazkej predchadzajucej etape).

Z toho by malo vyplyvat, ze velmi prekvapit mozu distancni bezci ... hmm, lenze koho prekvapit, ked ortodoxnych sprinterov takmer niet? Ked je v hre malo jedincov, tazsie sa vyraba chyba a rovnako tazsia sa hlada "vata", ktora je tvorcom hodnoty.

Ponuka na Tipsporte asi kompletna a aj keby nebola, kvalifikacie zacinaju pomerne skoro (zeny pred 9 a muzi 25 minut po), co okrem ineho znamena, ze boby a klasicki lyziari sa v sobotu v Tipsporte nestretnu a ak ano, nebude to na prilis dlhu dobu (ako som pisal, skoky na akovky nie su vhodne (rozhodne nie tie v Innsbrucku a nie v pocasi, ktore je predikovane) a zensky slalom vhodny nie je, aj ked prinajhorsom by som z toho nieco vybral, keby ma k tomu okolnosti donutili).

Do h2h sa mi prilis pustat nechce - suhlasim s 5 mien na cele zenskej ponuky. Samozrejme, kazda ma trochu ine prednosti a trochu inu cestu zavodom. Rad dodam, ze aj zajtra bude narocne kvalitne namazat lyze a vplyvom zjazdarskeho zaveru s dlhou cielovou rovinkou to bude rozhodujuci element (rovnako aj ochota ist na lyziach, ktore nebudu v kopcoch tak drzat, ale v zaverecnom zjazde pofrcia o zivot). Problem v zenach je aj tam, ze posledny sprint vyhrala Lampic - inak povedane, vyhrala klasicka sprinterka skejtovy sprint. Tym si zostrelila hodnotu a zajtra bude Lampic skor vystupovat ako rizikovy clanok - hodnota je davno prec, minimalne ta zjavna a co-to naznacila vcerajsia klasicka etapa, kde Lampic zaostala za ocakavaniami (ktore si sam zdvihla vybornymi vykonmi v etapach predchadzajucich).

Sundling je favoritkou, ale nie je ziaden obor medzi lyziarkami, svojim sposobom netypicka svedska sprinterka (Svedky su zvacsa obrovske zavodnicky, aspon 1,70+). Lenze ja som pisal, ze to nie je lahky sprint a som taktiez pisal, ze podklad nebude ako z betonu, takze kombinacia skvelych lyzi, dobre fyzicky a lahkych noh vstupaniach nie je niecim, co by nedavalo sancu na vyhru. Proti Sundling nemam nic (toboz po dnesnom velmi kvalitnom distancnom vykone ... aj ked Svedi mali dnes zvacsa velmi dobre lyze).

Nepryaeva, znova, nemam proti nej nic a patri do mojej top3 (v nej je aj Lampic, kedze je to klasika, ktora klesa do ciela ... len som pisal, ze nizky kurz po vyhre v Lenzerheide a vcerajsi vykon znamenaju moj nezaujem/logicku pochybnost ... orientaciu skor proti nej, aj ked jej v tejto konkurencii verim/ma rozhodne na vyhru). Sirka pola je slaba = nebude problem postupit z QF, co je pre Rusku zvacsa najvacsi problem. V SF uz zacina tazit zo svojich distancnych kvalit. U Natalie mam stale problem zistit, ci je pre nu lepsia klasika alebo skejt. Uprimne, chvilu si myslim jedno a potom druhe (v globale asi skejt v sprintoch a klasika v distanciach, znama a oblubena kombinacia pre silove lyziarky). Skvela zjazdarka, silne zavery, takze pisat o tom, ze trat jej sedi je trochu zbytocne.

Maja Dahlqvist, tam nemam potuchu. Moze byt skvela, ale zatial v sezone ma prilis nepresvedcila. K tomu jej snaha ist cez v 2.SF. Faktom je, ze ju mam skor za klasicku a toto je len druhy klasicky sprint, pritom vieme, ze na uvod sezony mala zdravotne problemy.

A Bjornsen, ktora bude silna v kvalifikacii (asi ju vyhra) a potom by v podstate mala postupit az do finale, kde by mala dopadnut presne rovnako ako v Lenzerheide. Sadie je urcite lepsia sprinterka klasicky, ale rozhodne tiez plati, ze miestny dojazd jej rozhodne nenahrava - nie je ani rychlou sprinterkou ani famoznou zjazdarkou. Sadie najradsej voli metodu utahania superiek, cim utaha seba (na cele minie viac sil nez niekde v zavetri), min. z pohladu finalovych sanci.

A nasleduje vsehochut - vylozene vtipne mena ako Hennig (kvoli vcerajsku), ale aj dalsie distancne zavodnicky, ktore na jednej strane su zaujimavy artikel (az 6.etapa, po zavode bez dna oddychu), na strane druhej ich hodnota stupa az v priebehu zavodu (nebude problem postupit z Q, skoro pre nikoho, ale postupit z QF uz problemom byt moze pre mena ako Weng, Oestberg, Johaug, Andersson). Ako "najistejsiu" osobu z tychto povazujem Ebbu, ale ta zhodou okolnosti nie je vypisana na Tipsporte. Hrat top12 s kurzami okolo 2 (a menej) je hlupost (to uz som stihol nepriamo okomentovat) a hrat top6 je o tom, ci pojdu cestou 4.QF/5.QF (co je logicke, kedze bojuju o celkove poradie), avsak dobre vieme, ze tuto cestu ma rada Dahlqvist a tak miesta na senzacny postup do finale mnoho nezostane. Kurzy od 6 do 8 na top6? Pricom postupit moze max. jedna a ak ma viac, tak bude tu livko, nejake h2h, kde budu distancne zavodnicky podcenovat a mnoho dalsieho.

Ja som najviac uvazoval na Kalvaa top6, ale po podobnej uvahe som dosiel k zaveru, ze mi k tomu nieco chyba, nejake popostrcenie vpred. Potom sa mi pacil velmi tip T.Weng mimo top6, aby som sa nasledne na to druhykrat (a poriadne) pozrel a uznal, ze 1,7 nie je nic extra (dojem, ktory som mal predtym). Teraz mam dojem neutralny - nemyslim si, ze bude vo finale, ale ani to nemozem vylucit (za ten kurz by to muselo byt nieco velmi nepravdepodobne, aby to malo svoju cenu, co teraz uznavam, ze nie je ... alebo sice pravdepodobne, ale s vacsim kurzom a la aspon 2,25 ... co jednoducho nie je).

///

V muzoch velmi podobne - T.... ma v podstate celu moznu plejadu mien, ktore mohla vypisat (u zien tomu tak nie je). Do oka mi padol len Rastelli, pricom je to dost podobne ako u Kalvaa - top12 je na hrane a asi hlupost a top6 je uz hrana s pocitom, ze mozno dokonca vec skor za hranou. Klaebo/Bolshunov su jasni. Golberg je nieco a la Lampic (dnes vybuchol, sprinter, klasik ...). Silne trio Svedov, kde ale su v tej kurzovej zone, kde bez dalsich informacii (z Q .. vyber QF apod.) to nema zmysel skusat ani s jednym. Tazko zaraditelny Ustiugov, skejtovy drobny sprinter Pellegrino (avsak doma, co bola hlavna motivacia "prezit" az sem), vysoky Retivykh (a famozny zjazdar) a potom uz zvacsa sed a odpad (mimo Rastelliho, ktory sa aj vcera pripomenul v distancii ... minimalne v prvych okruhoch). Zvedavy som na Iiva (ale po dnesku neviem ... uprimne si nemyslim, ze by mal vylozene prekvapovat a ak bude, potrebuje rozhodne lepsie lyze nez dnes) a aj na Maltseva, ktory ma prekvapuje kazdou dalsou etapou (tam uz sa nepustam radsej do nicoho).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.01.2020, 11:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kvalda bez vacsich prekvapeni. Ano, necakal som, ze v zenach bude v cele duo Diggins-Scardoni, ale treba hned dodat, ze pri tejto konkurencii to bolo len o tom "zdolat Sadie". Dalsie drobne prekvapenie je volba 5.QF pre Lampic, z ktoreho sa tazko bude utocit na podium/vitazstvo. Samozrejme, trochu k tomu dopomohlo 12.miesto v Q (voli po tej uvodnej otocenej 11 a v 5.QF vtedy nikto nebol), ale aj tak tomu prilis nerozumiem.

Dalsie prekvapenie si prichystal T...., ktory "informoval", ze nebude vypisane 1.QF v zenach (pre udajne technicke problemy = citaj, neviem toto QF vhodne nacenit kurzami a tak pouzijeme univerzalne vyhovorku, ked sme v uzkych). Sklamala ma trochu Elina Roennlund a teraz neviem, ci jej mam verit v rozjazdach alebo nie (ak ju vobec vypisu). Inak nic extra zazracne.

V muzoch to po dlhom case znova napalil Klaebo, kedze tu sa hra aj o sekundy do celkoveho poradia a Klaebo naozaj pred zajtrajskom potrebuje kazdu sekundu na duo Rusov. Inak tazko hovorit o akomkolvek prekvapeni + sa tych 10-12 zavodnikov po dvojiciach rozhadzali do QF, takze v QF by sa nemalo diat nic, resp. nemalo dat tipovat takmer na nic. Potom je otazka, ci sa v nich nieco nestandardne nudeje, ci nepostupi nahodou napr. Iivo apod.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.01.2020, 18:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Teraz som viac-menej odstaveny od tipovania. Ucet u bet365 to ma za sebou a s dalsimi uctami to bude trochu (dost) tazsie (nejake napady su, ale uz to nebude to, co doteraz).

Ako inak, limitacia prisla s vacsou prehrou (ono to bolo na spadnutie a toto je zvacsa posledny kliniec do pomyselnej rakvy), co je vzdy dvojity uder na solar (nielenze clovek prehra, ale tie peniaze ani v dohladnej dobe nemoze vyhrat ... a platilo to aj v minulosti, ked to prislo scista-jasna a na adekvatnu reakciu bol potrebny nejaky cas).

Takze dnes pokazeny den so vsetkym, co k tomu patri. Zasa biedne sprinty - velmi hlupe pocinanie Maicola Rastelliho, ktory mal skvelu formu, ale v sprinte musite ukazat aj nieco ine, nez len cisty vykon (toboz na tejto trati). Nepryaeva vo finale to len dorazila - pad po par metroch a koniec nadeji.

Vlhova zrejme nie uplne potrestana (to som si este hyckal ucet a nechcel som budit prilis pozornost) a nasledne snaha potrestat Kubackiho a kurz @2,3, aby ma Lindvik porazil jedinou moznou kombinaciou = znova sa vrati vietor proti, skoci daleko, ale nie az tak, aby mohol dat skvely telemark a zaroven vietor proti nebude az taky silny ako u Poliaka ... to sa presne udialo (pravdepodobnost rozhodne menej nez 1%) a Kubacki (a ja s nim) prehra o 1,3 bodu (a napokon rovnako aj zavod, kedze v 2.kole dostali identicke body po rovnakom skoku, rovnakej podpore a aj rovnakych znamkach od rozhodcov).

A aby toho nebolo malo a vysmech bol dokonany, tak dnes vyhral v boboch Lochner. Ja som to aj chcel hrat, uz len z dovodu, ze to bolo to jediny vyrazny odklon od vysledkovej reality. Lochner "dotiahol do dokonalosti" aj tym, ze po 1.kole vyrazne zaostaval za Friedrichom, aby ho v 2.kole vyrazne porazil o 0,02s zavod vyhral.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.01.2020, 11:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ponuka na Tipsporte prekvapivo solidna, takze si aspon prematch budem moct nieco zahrat (live tak figu borovu).

Rozpor vidim vo vnimani Oestberg. Ja jej vobec neverim a cele je to odvodene od jej dominantneho pocinania v minulej sezone. Pri absencii Ebby Andersson (malokto zaznamenal, dokonca ani betko nie) asi nebude prilis rozumny tip top5 - nie (ktory som nedavno zahral), ale vsetko ostatne ma nadalej bavi - Stadlober, Weng, mozno do akovky aj top3 - nie (ked to slovenska verzia vypise).

Na Tipsporte Weng top2 a na betku Stadlober vyhra bez Therese Johaug. Zial, to druhe si nemozem zahrat.

Z muzov Spitsov v roznych variaciach (v h2h s kymkolvek, top3, mozno sa da skusit aj jeho dnesna vyhra v etape), v akovke mam Boegl/Burman 1.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.01.2020, 16:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V netradicnom januarovom termine (presunuty pre nedostatok snehu) sme sa predsa len dockali tradicneho slalomu v Madonne di Campiglio (tradicny termin je ten predviacnony, kde tento slalom plynulo nadvazuje na zjazdy vo Val Gardene a obraky v Alta Badii).

http://medias4.fis-ski.com/pdf/2017/AL/0130/2017AL0130RLR2.pdf
http://medias3.fis-ski.com/pdf/2018/AL/0025/2018AL0025RLR2.pdf
http://medias3.fis-ski.com/pdf/2019/AL/0059/2019AL0059RLR2.pdf

Posledne 3 rocniky. Okamzite je vidiet oblubenost slalomu od mien ako Yule, Ryding, ale aj Kristoffersen. Samozrejme, cim mladsi a cim neskor sa derie do popredia (Noel, Vinatzer, Jakobseb ...), tym menej vysledkov mame o nich z minulosti, resp. tazsie sa vyhodnocuju. Vinatzer domaci, sam sa vyjadril, ze miestny miluje a sedi mu, minuly rok s 35 8. po 1.kole, aby v tom druhom (ako jeden z mnohych) vypadol. Noel? Pred 2 rokmi s 50 po 1.kole 20., pricom v 2. to mal takisto skvele rozbehnute a dokoncit jazdu, atakoval by min. top10. Minuly rok po 1.kole na 6.mieste s 18, v 2. hned v uvode velka chyba a znova koniec nadeji na elitny vysledok.

Zaujimave bolo sledovat tzv. "velkych muzov" slalomu = samozrejme Ramon, ale aj zvysni borci 1,85+ (kam spada aj duo Noel/Vinatzer). Minuly rok skoro kompletne prepadli, mnohi z nich nepostupili do 2.kola (a pricitat to len podmienkam by bolo blahove ...). Noel a Vinatzer v sebe ale dokazu sklbit oba aspekty lyzovania, zaroven pripominam, ze minule rocniky nehovoria priamo nic o tom, ze by im miestne podmienky vylozene sedeli. Preco? No napr. z dovodu, ze obaja su extremne talentovani a to ze s vysokym cislom zajdu do top30 (zrovna v mieste, kde to vysokym cislam praje/je naklonene) nemusi nutne znamenat nejaku zasadnu oblubu.

Zaroven po Zahrebe (ked uz sa tieto slalomy tento rok vymenili) sa vylozene tlaci do popredia myslienka, kde sa prave proti obrom nieco zahra (top3 1,9+, Matt po 1.kole 2., rovinar Strasser po 1.kole 3. (celkovo 7. s 31 a so stale zabandazovanou rukou po nedavnom uraze v zapasti lavej ruky). Faktom je, ze som to nevyuzil (prematch) a bez betka to rozhodne neslo prilis ani live (kde uz o niektorych veciach neboli ziadne pochyby).

K trendu hrat opak Zahrebu prispel aj prepadak Henrika Kristoffersena (a Daniela Yuleho tiez).

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70247692448&idb=1134185&hash=af0cec72&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

Sklamany som z toho, ze na MB z nicoho nic nejdu tvorit akovky z h2h (a ani top3 nevypisali/neopisali z bet365). Yule @7,0 alebo @6,5 je rozdiel, toboz ked to nechcem hrat za nejake miliony (a na Doxxe som tych @7,0 vcera odmietol s tym, ze mam cas/MB vypise atd.).

Henrik zahrany na Doxxe @5,25, ked na Tipaci to niekto hned dropol z povodnych @5,0 na 4,5 (na MB klikam na @5,0).

Zabudol som dodat, ze je dolezite sledovat, kto by mal postavit trat a norsky trener v 2.kole tlaci na to, aby sa zahral Henrik (ked medzi kolami nebude prilis "kde" ... podobne ako naposledy s Noelom = na betku 3,25-3,5, na Tipaci/Fortune 2,5-2,7, co spada pod hodnotenie "usmev cez slzy"). Rakusan v 1.kole by tiez mala byt skor zaruka tazsieho, nie prilis rytmickeho slalomu (aj ked od cias Hirschera s hlavnymi konmi a la Matt/Schwarz sa situacia trochu zmenila).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.01.2020, 12:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcera vyborne tipy s vybornym prevedenim (zial, mimo prevedenia Jakobsena a jeho spicara v 1.kole ...), avsak s nie az takou vyhrou. Kedze Yule vyhral, akekolvek vyhovorky na sucasnu situaciu/ponuku/MB zahadne bez top3 prilis neobstoja. Toto nebol zavod o livku, ze sa v priebehu do toho skoci a nieco zahra vplyvom zhorsujucich sa podmienok/famoznej jazdy apod. Toto bolo o prematchi a presnom pochopeni toho, co by sa malo diat a ako toho vyuzit. Stale to boli solidne peniaze pri moznostiach, ktore mam, ale len zopakujem, ze tentokrat tie moznosti napokon neboli (nemali byt) limitujucim faktorom na ceste vyhrat (daleko) viac.

///

V Oberhofe podmienky pod psa. Nic nove, deje sa to kazdorocne = standardne su v stredisku zasadne problemy so snehom, s vysokymi teplotami, s tym su spojene hmly na strelnici, teoreticky dazd, resp. dazd so snehom a ak sa zadari, tak aj silny vietor. Dnes to budu mat zeny tzv. komplet, t.j. nemali by sa vyhnut ziadnemu z popisanych vrtochov pocasia.

Oberhof je najtazsia trat v kalendari. Ked ta trat nie je prilis kvalitna, su teploty nad nulou a este do toho zacne prsat, tak narocnost stupa k nepredstavitelnym vysinam. To, ze maju v Oberhofe zatial k dispozicii len 2,5km dlhy okruh (co sa prejavi zajtra pri muzoch, ked pojde strielat az po 5km = po odkruzeni dvoch kol) zrovna zeny nelimituje (ani dnes a ani v dalsich dnoch, kedze stafeta = 2km a zensky masak = rovnako 2,5km).

Ked si k tomu pridame velmi narocne podmienky na strelnici, dostavame skoro neriesitelny rebus.

K tomu sa cez Vianoce dostavili tradicne zdravotne neduhy po narocnom 1.trimestri (ktory trval v podstate plne 4 tyzdne a v dalsej sezone to uz budu viditelne plne 4 tyzdne, nie takto zamaskovane ako v Oestersunde). V startovke chybaju chore Preuss, Yurlova-Percht, Hauser a cital som, ze chory bol cez Vianoce prakticky cely svedsky tim ...

"News from swedish media, the entire WC-team has been sick during the christmas break save for Ponsiluoma and Brorsson and missed significant training time."

Len zopakujem, pre pripomenutie, ze zensky SP je nadalej velmi vyrovnany na uplnom cele (co potvrdzuju vysledky a kurzy snad este viac), ale po konci karier niekolkych elitnych zavodnicok po minulej sezone sa uplne vytratila sirka. Vo vysledku to znamena, ze sa z ponuky uplne vytratili stredne/stredne velke kurzy s realnym potencialom miesat karty (za priaznivych podmienok) na uplnej spici. Pretoze vyssie kurzy su bud vytvarane dominantnym (prip. 2/3) zavodnikom, vid muzsky SP alebo sirkou (alias o najvyssie priecky moze bojovat 20-30 zavodnicok a nie 8-15).

Pravdou je, ze nepomaha ani novy uvedomely rusky nominacny system, kde sa v minulosti stavalo uplne bezne, ze niekoho vo forme umelo pridusili na nizsej zavodnej urovni a niekoho, kto dlhodobo stagnoval/nemal vysledky, naopak pridlho drzali na SP. To sa zmenilo a znamena to, ze sa vo SP z nicoho neobjavi niekto, kto ma min. na top10, nebodaj s trochou stastia na vitazstvo.

///

Pri fakte, ze som sa snazil vsetko toto vnimat, mi do oka velmi rychlo padlo jedno meno - Iryna Kryuko. Cuduj sa svete, meno, ktore SK (takmer vsetky) uplne odignorovali. Je to o to zvlastnejsie, ked clovek vidi jej vysledky z posledneho SP, kde bola dvakrat v top10.

Kryuko je totiz jednou z najmensich a najlahsich zavodnicok v SP a Oberhof jej sedi aj v pripadoch, ked nie je taky extremny. O tom svedi najlepsie minula sezona a jej 5.miesto v sprinte (t.j. to nie je az taky zlozity tip, podobne ako tie vcerajsie ... a ja nemam proti lahkym tipom nic, ked ich aj tak malokto vidi/dokaze vhodne identifikovat + vyjdu, co je nemenej podstatne).

Ako najlepsia Bieloruska si pochopitelne vyberala z timu ako prva a isla logicky do prvej losovanej skupiny. BIB 14 je solidna startova pozicia, rozhodne nic, co by jej malo zamedzit zajst skvely vysledok. Zial, ako som uz z uvodu konstatoval, Kryuko sa aj cez skvele vysledky v Annecy vsetci vyhli oblukom. Vsetci min. z pohladu zakladnych SK pre vacsinu tiperov = bet365/T..... A kedze to nema betko, nema to ani Doxx. Kedze to nema T...., nema to Nike. Fortuna neprekvapila, aj ked ma viac mien ako T.... (ale z Preuss sa zrovna dvakrat nenajem, ked vobec nestartuje ...).

Na MB si idem aj Brorsson top Svedka, prave na zaklade spomenutych zdravotnych problemov svedskeho timu, ale k mojej poteche mi k tomu dopomahaju aj ine veci. Brorsson bola v 1.trimestri spolahliva, ale nie prilis viditelna. Top10 (10.miesto) zaknihovala az na uplnom konci v masaku v Annecy, pricom predtym vzdy v individualnych zavodoch bodovala. Avsak, boli to zvacsa umiestnenia niekde okolo 20.miesta, co je zrovna zona, ktora nema prilis valny vplyv na pokles kurzov. Kombinacia "dominantnej" Oeberg a nevyraznej Brorsson vytvorila velmi zaujimavy kurz, ktory sa aj vdaka tomu lahsie hra (teoreticky a aj prakticky). Zaroven ma krasne BIB 2, t.j. za dnesnych podmienok rozhodne vyhodne. A v neposlednom rade su to spomienky na Minsk (ME 2019), kde to bola jedna velka kasa, najma v prvych sprintoch a Brorsson dominovala (samozrejme, konkurencia nebola najlepsia, ale jej vykon by aj inych okolnosti atakoval podium).

Napad bol aj s Bendikou (drobna zavodnicka, nizke BIB, "outsiderka"), ale @6,5 na top10 mi pride ako nanajvys fair (ano, som ovplyvneny kurzami na Unibete, ktore som si vcera prezeral, ked Kryuko nebola nikde vypisana ... takze aby som mal predstavu, co mam od MB cakat, ak ju vypisu).

///

Ked by som sa bavil o favoritkach, tak hladame skvelu bezkynu, nie prilis vysoku a strelkynu, ktora si na strelnici da nacas, nikam sa neponahla a s kazdou ranou sa hra. Takze rozhodne nebudem hrat proti Davidovej, toboz ked ma nizke BIB 12. U Tandrevold je prave BIB tym jazyckom, ktore laka hrat proti nej, ale je to zlozite. Eckhoff splna prve kriteria (ohladom behu a nizkej postavy), avsak jej uspech v poslednych zavodoch bol vyrazne ovplyvneny skvelymi podmienkami na strelnici. Ak zastriela aj dnes, tak zjem ... (uz to bude prilis aj na mna).

Rychlostrelkyne to budu mat zlozite a ak aj Wierer je drobna zavodnicka, rozhodne to nie je ziadna vrcharka (paradoxne) - podsadita zavodnicka, podobne ako napr. Lena Haecki (tam je to, samozrejme, extremnejsie). Vittozzi ma Oberhof rada, lenze je tu otaznik, co mala znamenat jej vykonnost v 1.trimestri. To znamena, ci mavnutim carovneho prutika mozeme cakat masivny krok vpred a zaroven ... Vittozzi je vysoka, aj ked velmi stihla zavodnicka. Vittozzi je rychla strelkyna, aj ked ju neradim k tym, ktore by vzdy a za kazdych podmienok razili tuto ideu.

Potom je tu okruh kvalitnych bezkyn rozneho typu, ktore sa dlhodobo neradia k dobrym strelcom. Od Eckhoff, cez Denise Herrmann, Kaisu Makarainen ... az k menam ako Braisaz/Aymonier. Asi aj Mironova, avsak ona ma dnes BIB 1 a tak je moj nazor na nu rozporuplny.

Samotnou kategoriou je Olsbu, ktora dokaze zastrielat, ale dokaze na strelnici aj zahadne vyhoriet a je v podstate jedno, ake su podmienky. Zaroven vynechala Annecy a vrhla sa predcasne do pripravy na 2.trimester, co jej dava znacnu vyhodu voci konkurencii. Smolou je, ze kurzy na nu nie su "must" ... o to viac, ze dnes moze vyhrat daleko viac zavodnicok nez je bezne ... alebo mozno ani nie, avsak rozhodne plati, ze hrat vylozene nizke kurzy je z cirej podstaty hlupost.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70247785780&idb=1134185&hash=f8fc0ec2&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

Na zaver obligatna akovka ... Tu sa snubi kombinacia "maly kurzov" (ano, 1,7 v tychto podmienkach v h2h nie je nieco, cim by som sa chvalil) a v podstate jedneho velkeho (hram maly vklad na kurz 11+). Tip proti Oeberg, napokon som zvolil Davidovu, ktora startuje o nieco skor a typologicky sa do dnesneho necasu hodi. Mironova kvoli BIB (medzi nou a Braisaz je uz len na starte obrovsky rozdiel ... obidve nespolahlive strelkyne, pricom Mironovej by tazsie trate mali svedcat omnoho viac nez vysokej rovinarke Justine). Olsbu, kedze je logicky najvacsou favoritkou zavodu ... Olsbu ma priemernu vysku, Denise patri k uplne najvyssim (trate by Nemke vyhovovali, keby bol podklad kompaktny/tvrdy). A Kryuko v h2h, ktore je snad najhorsie mozne, ktore sme mohli od Tipsportu dostat, ale stale plati, ze aj proti Brorsson je favoritkou (vzdy je zvlastne hrat h2h na 2 hlavne dnesne nadeje ...).

PS: Samozrejme, medicinou proti zavodnickam bez patricnej ponuky h2h/umiestneni na value zavodnicky a la Kryuko je hranie na neumiestnenie. To je na betku (nemam) a teoreticky snad bude live na Fortune. Kurzy na chyby na strelnici su vypisane tak, ze sa aj pri znalosti podmienok jedna skor o podkurzy ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.01.2020, 15:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak vcera sa nezarobi, co sa ma a dnes sa aj to malo utopi v biatlone ...

Stve ma, ze to nemoze (cokolvek) vyjst, ked uz sa mi podari dobre veci (bez ohladu na to, co sa v zavode udeje) zahrat za solidne vklady (sice je to boj, ale obcas to ide). Absentuje to elementarne stastie ... ale to je nekonecny pribeh odkedy tipujem (takze nejde o prekvapenie, skor sa da tvrdit, ze na nieco podobne si clovek nikdy uplne nezvykne).

Na najlepsiu Svedku stacilo zajst top20 (byt 2 minuty od suverennej Olsbu). Takze tip na Brorsson @9,5 (resp. @8,5) sa z tohto pohladu da tazko hodnotit ako zly, naopak ... to, ze da hned prvu ranu mimo, ze striela extremne pomaly (videl som lezku) a ze posledne 3 rany v stojke da do Durinskeho lesa, pricom podmienky v globale boli lepsie, nez som predikoval (aj v stope, co sa tyka degradacie trate ... aj na strelnici, kedze dalo sa strielat aj rychlo a aj relativne presne, vid niektore mena, ktore za top strelkyne naozaj nepovazujem a zastrielali za jedna), s tym nespravim zhola nic.

Kryuko solidny zavod = solidny je malo v sfere, kde sa pohybujem. Nedala poslednu ranu, to po prve. S dvomi nulami by v pohode bola top10, ale zrejme uz nie v top6 (tesne, ale skoncit tesne mimo je to najhorsie mozne, takze ... tazko si vybrat, ci by som teraz vobec chcel, aby tu poslednu ranu dala (top10 som mal zahrane, ale nejednalo sa o nic obrovske, nieco, co by som vo svetle tesnej ne-top6 oslavoval). Solidny ma viacero podob - nebezala tak dobre, ako by som mozno cakal (v com mozu hrat rolu lyze, cize ja ju z toho nevinim) a za tych lepsich podmienok potrebovala 2 nuly (lepsich aj z hladiska podkladu, kedze jej by vyhovovali tazsie podmienky, resp. podmienky, kde sa viacej prepadava trat, co sa uplne nedialo, aj ked rozhodne trat spomalovala).

Olsbu? Asi bez komentara. Ano, mohol som zahrat obligatny maly betik, ale uprimne, tiez to nie je nieco, co by som musel dlho oplakavat. Stale plati, ze som to oblozit prematch nemohol (pri ocakavani horsich podmienok, nez napokon v reale boli), kedze ta forma prekvapenia v kurze @6,0 jednoducho nebola.

Fortuna a tipy proti? Nieco mi zobrali, ale to nieco = jeden tiket. Ked som skusal druhy, tak som to nestihol a ponuka na top6/top10/top15 definitivne zmizla z tohto sveta.

Akovka na Tipaci? Deja vu zo vcerajska. Vyborna akovka, 3/4 vyjdu v podstate bez problemov a nevyjde mi Davidova, ktora nielenze neda 2 terce v stoji, ale po nich aj predvedie odpadne posledne kolo (ano, oboje sa u nej obcas objavi, resp. u nej je trend, ze tempo prepali a v poslednom kole tuhne, ale zrovna dnes som to vidiet naozaj nepotreboval). Aj tu plati, ze tak ako lepsie podmienky niekomu pomohli (na dolezitosti nabral beh (a neboli znevyhodnene statnejsie/vyssie zavodnicky); rychlostrelkyne neboli znevyhodnene, skor naopak (Simon/Wierer v popredi), niekomu rozhodne uskodili, co Davidovu a jej vysledok neospravedlnuje.

Paradoxne je a je to dalsi drobny "vysmech" - Lisa Vittozzi dala Oeberg o 0,2s (alternativny tip proti Oeberg v Tipsporte).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.01.2020, 13:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes absolutne bez napadu (pred ponukou a po ponuke to plati takisto).

A po vcerajsku, pochopitelne, nemam moc dovodov to zbytocne silit. Bez JTB je to otvoreny zavod. Oproti vcerajsku by mali byt lepsie podmienky a ako som vcera po zavode napisal, ani vcera neboli az take strasidelne, ako to povodne vyzeralo (tazky zavod, ano, ale tazky zavod v Oberhofe je viac-menej vzdy).

Otvoreny zavod by to mohol byt aj s nim (netvrdim, ze s urcitostou ano), avsak bez neho plati, ze na prematch nemame kurzy, resp. nie je v pozadi nikto, kto by mal vylozene vyskocit/zaziarit z 2.sledu. Muzi v 1.trimestri neponukli nikoho, kto by zacinal sezonu neskor/vynechal nejaky SP pre cokolvek, prip. sa objavil zaujimavy mladik, ktory ukazal naznaky geniality, len napr. nezastrielal/podmienky mu nepriali/vysoke BIB apod. Tym smerujem aj asi k jedinemu moznemu pokusu - Johannes Dale. V 1.skuline, velmi nizke BIB 3, Nor, mladik ... Samozrejme, nemam k nemu az tolko dat, aby som mohol s istotou tvrdit, ze zrovna maksi Oberhof s nevyspytatelnou strelnicou bude to prave orechove.

Doell by bol fajn, keby si neuzmyslel, ze vyhra sprint v Hochfilzene. Loginov by bol fajn, keby bol na neho vyssi kurz a nebol az taky extremne tragicky pred Vianocami (v stope). Takto patria k zaujimavym menam pre livko. Peiffer/Eberhard/Kuehn su mozno az prilis vysoki, aj ked trat bola vcera "fajn". Lajna s chorymi Svedmi neaplikovatelna, kedze Samuelsson bol aj pred Vianocami len tienom toho zavodnika, ktoreho sme mohli vidiet v minulej sezone (s prislubom, ze bude postupne zatapat pravidelne tym uplne najlepsim ... zatial sa stal presny opak, ale pri jeho veku a svedskom pristupe k sezone by som z toho nerobil tragediu, skor prilezitost k MS v Anterselve).

Vcera spominany Anev by sa dal skusit, keby nemal 50 na starte, podmienky boli dnes este horsie nez vcera (co by byt rozhodne nemali) a SK vypisali nieco ako top15/top20 (top10 mi aj za spominanych okolnosti vychadza ako prilis vysoka meta).

///

Na rychlokorculovanie som trochu pozabudol, aj ked som to v priebehu tyzdna jednym okom registroval (= spomenul som si na to az rano, ked uz bolo par hodin vypisane a to pouzitelne davno podropovane). Na zajtra (prip. nedelu, ked vypisu 1000, co by som bral) uz budem pripraveny.

To iste plati o boboch (na tie myslim uz par dni a aj dnes som si pozrel zensky zavod v skeletone ... uz len z dovodu, aby som videl podmienky, ktore v La Plagne panuju a co je snad este dolezitejsie, aby som videl miestnu trat, ktora nepatri k tradicnym zastavkam SP).

Akurat sa blizi ku koncu 2.trening v Altenmarkte (zjazd zeny), podla ocakavania sa rozdiely zmensili o 2/3 (skoro cele pole je do 1,5s od vitazky treningu Siebenhofer, pricom v tom prvom skoro 1,5s stracala 4. v cieli). Aj keby som chcel hrat nieco po 1.treningu (napr. z dovodu, ze prilisna favorizacia toho "dominantneho" tria Weidle/Ledecka/Schmidhofer bola mimo), tak v sucasnosti nebolo prilis kde (T.... nic nemal, MB tiez znova nevypisalo, ak si dobre pamatam a betko nemam).

V Adelbodene si pockam na st. listinu, ci sa tam nieco neobjavi. Predbezne nevyskocilo nic vyznamne, ale st. cislo a trat postavena vlastnym/narodnym trenerom ma obcas dokazu nakopnut nejakym smerom.

Skoky bez betka su (takmer) pase. A sprintersky SP v Drazdanoch (klasicke lyzovanie) ma vobec nenaplna optimizmom. Uvidim podla startovych listin, co za trat to organizatori prichystali - predbezne to vyzera, ze 2x650, teplo, placka ... este tragickejsia Planica. Ja len dodam, ze skejtovych sprintov bolo prehrsel za posledny mesiac (od Davosu to bude stvrty), po TdS budu chybat ti odolnejsi/distancni sprinteri, ktorym by Drazdany zaroven absolutne nesedeli a kedze predtym boli sprinty takisto z kategorie lahsich, tak mnohi ti, co budu silni v Drazdanoch, si zasli dobry vysledok uz skor. Najst skryte meno v uzsej konkurencii bez mien, ktore navysuju kurzy na zvysok ... to nevyzera prilis dobre a tak som pochopitelne skepticky.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.01.2020, 1:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak podme postupne ...

Zjazd zeny:

Klasicky zavod urceny pre livko. Akakolvek snaha hrat cokolvek prematch je odsudena k neuspechu. V Altenmarkte sa jazdi po x rokoch, pricom pred tymi rokmi sa zaroven neisiel zjazd v plnej dlzke (skrateny, predtym netradicny experiment so zjazdom na 2 kola).

Najnizsi kurz okolo 5-6. Predpoved s rizikom snezenia. Pomerne zahadny vyber cisiel (ak ma snezit) v podani tych najlepsich, toboz domacich zavodnicok. Rakusanky su 1-3-5 z pohladu Worldcup Startlist, takze si mozu vyberat medzi prvymi. Napriek tomu volili nizke BIB a najma dnesna vitazka treningu si zobrala dokonca 1, aj ked vyberala piata (takze mohla volit 1 alebo 11 a vyssie). Zobrala 1, takze Rakusanky bud nieco vedia alebo tomu nerozumiem ...

Faktom je, ze takto mame superkvalitu hned z uvodu a zaroven hrozbu mame z druhej strany (extremu) - Ledecka nemohla dostat ine cislo nez 19, kedze si "nevyberala" (je 10. v hodnoteni a tak jej pripadlo posledne neparne cislo). Z Ledeckej maju strach vo viacerych taboroch po dvoch treningoch, vid ju v rozhovore spomenul napr. Nicol Delago ("ta Ledecka je nebezpecna").

Snad sa pojde zjazd v plnej dlzke (= mame 2 treningy k porovnaniu, pricom casy by s cerstvym snehom mohli byt dokonca pomalsie ako tie dnesne najrychlejsie) a ak nie, o dovod viacej nehrat prematch nic. Zjazdovku nepoznam, nemam vobec predstavu, co si od toho slubovat. Niektore zavodnicky spominali, ze zjazdovka je ako z inej doby, z ineho desatrocia (oldschool), niektore hovoria, ze zjazdovka ma zo vsetkeho nieco.

Schmidhofer dnes spadla, ale udajne islo len o lahky kontrolovany pad a Rakusanke sa nic nestalo.

Nemam betko, takze musim pracovat trochu inak = zvazujem hrat "prematch" Siebenhofer, kedze po jazde ju nebudem mat kde zahrat tak rychlo a v solidnom objeme ... ale to su uz moje starosti. A to "prematch" je ale myslene po tom, co uvidim na vlastne oci aktualne podmienky.

///

Obrovsky slalom muzi:

V Adelbodene teploty nad nulou, tazky tradicny obrak, legenda a pre mna s Alta Badiou srdcovky z pohladu divaka (fakt sa na to pekne diva, ked ten obrak ma vsetko, co by mal mat).

Bolo by fajn hrat Kranjeca pri kombe BIB 1 + 1.kolo od jeho trenera + relativne solidne sa mu tu dari/kopec by mu mal sediet (aj teoreticky, nielen prakticky z minulych sezon). Lenze kurz @6,0/7,0 moc manevrovacieho priestoru nedava (nie je to "niekto z ludu", je to favorit a tak ako ho mam rad, tak nemyslim si, ze je niekym, kto ma na dalsich kvalitnych jazdcov vylozenu edge ... ano, mozu to byt podmienky, BIB 1 a vyssie teploty, ale potom je otazka, ci to bude az taka vyhoda voci duu Pintu/Henrik). Urcite to stoji minimalne za zamyslenie, ale pocitovo sa to dost podoba Olsbu v sprinte v Oberhofe.

///

Sprinty v Drazdanoch:

V muzoch sa ani po vypisanej ponuke nic vyznamne nemeni. Ak som mal oko na duu Aune/Hamilton, tak T.... mi v tomto smere nic zaujimave neponukol. Bet365 nemam (Hamilton top6 @9,0), na MB si dam mozno nejaku klikacku na top3 a aj to viem, ze je to asi prilis a skoncil som.

Zeny? T.... prekvapil, ked sa mi trafil do chuti. Uvazoval som nad triom Skistad/VdGraaff/Soemskar. Skistad kaslem, zatial. Nie je to kvalifikacny typ a zaujimavy je len kurz na vyhru. Svajciarka klaunila v poslednych skejtovych sprintoch = kurz na nu ako-tak vydrzal (aj ked niekde dokonca vyhrala Q, co nebyva u nej prilis zvykom). Soemskar? Mari sa mi, mari, ze Linn je postavou prave sprinterka do rovinateho mestskeho prostredia (zensky Aune). Dostat sa do vyberu SP je vo Svedsku prvou castou uspechu a Soemskar sa to podarilo vdaka TdS a zdr. problemom stabilnych hviezd (Falk, Nilsson).

VdGraaff naznaky geniality sprevadzane az neskutocnymi momentmi, ktore sa viac hodia ku Callemu Halfvarssonovi nez niekomu, kto vzdy platil za velmi technicku lyziarku, oblubujucu mestske sprinty a trpezlivo cakajucu na svoju prilezitost. Soemskar ojedinela sanca ukazat sa v SP na svoje "stare" kolena (zranenia, Ida skoncila karieru, Jonna po TdS).

Potencial VdGraaff je niekde okolo top3, Soemskar skor okolo finale.

///

Biatlon - zatial nejasna ponuka a najma, podmienky budu pocas zajtrajska najlepsie z celeho tyzdna, z coho nie som dvakrat nadseny (lepsi je presny opak - ferove podmienky v individualoch a niecim zamotane stafety ... min. v tomto okamziku by som to bral rozhodne takto).

///

Skoky:

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70248046368&idb=1134185&hash=7b39a0b7&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70248046935&idb=1134185&hash=79ec6e3c&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

Asi ani nema cenu k tomu cokolvek pisat. Pacia sa mi niektore duely, kde duo Hayboeck/Schlieri figuruju ako outsideri (Aschenwald/Huber/...). Paci sa mi ist proti Aschenwaldovi, ktory je aj napriek biednemu dnesnemu vystupeniu vypisovany ako "contender". Pacia sa mi dvaja mladi Nori proti Klimovovi. Paci sa mi Geiger proti komukolvek = ma to vyznam najma proti Kraftovi (do akoviek - pomer solidny kurz a stale relativne jasny duel za ocakavanych solidnych ferovych podmienok).

///

Boby:

Napokon je to bieda, aj ked som sa dobre pripravil. Hrat top3 na Francuza mi pride nevyhodne (kurz @4,0, ked su "k mani" len 2 miesta). V tej ponuke mi pride ako vylozene zle len postavenie Churcha, kde sa okolo neho urobila hysteria po serii kvalitnych vykonov v treningoch. Nechce sa mi verit tym treningom - American v Europe. Mozno laska na prvy pohlad pri fakte, ze mnoho zvysnych superov s La Plagne nema skusenosti a ak ma, tak nie zrovna bohate. Takze ano, hram h2h Church/Heinrich 2.



UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.01.2020, 9:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70248077913&idb=1134185&hash=9062d918&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

A rychlokorculovanie (+ pribalena ranna akovka "zo zvyskov"), kde nic zazracne nie je ... Da sa zahrat Achtereekte/Visser 2, mozno Visser top2 ... Visser/Voronina k tomu Zuyeva/Lollobrigida, ale nic z toho nie je vylozene skvele (pocit, ze to takmer musi vyjst pri nizsich kurzoch alebo pocit, ze tomu vylozene verim pri vyssich).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.01.2020, 17:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Debilny den. To sa ani slusne neda nazvat.

Zjazd a obrak, tam sa toho moc nedalo vymysliet. Inak povedane, v obraku vyhral ten, koho som spominal, ale uplne inak, nez som si povodne myslel. V zjazde premenlive podmienky, cerstvy sneh, skrateny zjazd, faktor "lyze", hmla, prerusovany zavod ... Vyhnut sa zjazdu, urcite spravne rozhodnutie.

Bezky na jednej strane velmi dobre - obidve dali finale (az sa chce povedat, ze "obitraja", ked k zenam pridam Auneho). Az do finale spokojnost velka, vo finale uz zamrzi, ked tam ma clovek 2 mena, v rozjazdach sa (logicky) deju zvlastne veci na uzkej trati v meste a vo finale, ked by som podobnu pomoc potreboval, sa nezomelie nic. Problemom bol ale skor fakt, ze na livku som zasa prehral - Chauvin z 2.miesta spadne, Jouve sa ocitne v hromadnom pade, Aune prehra QF o 2 stotiny, Taugboel vo finale zlomi palicu a este si ju nevie okamzite zobrat od trenera ... A pomohol mi ciastocne max. pad Tefreho, inak vsetko vylozene proti.

Boby fajn ... slaby clanok detekovany perfektne, favorit polahky vyhral. Do top3 som sa nehrnul a ani nevysli.

Rychlokorculovanie pruser. Ja fakt neviem zlozit akovku, ktora by vysla - bud urobim podobnu fatalitu ako so Sablikovou, pricom akovka krasne vychadza a toto je posledna polozka alebo neurobim ziadnu vaznu chybu, ale jednoducho nemam pri tej poslednej veci stastie. (Samozrejme, to nie je len o akovke, to je aj o Visser, kde som rozhodne dnes nechal dost penazi.)

To sa tyka skokov, kde mladi Nori najhorsie podmienky, ktore sa potom postupne zlepsovali (nizsie okno, slabsi vietor a "body zadarmo"). Inak viac-menej vsetko vychadza (jeden Nor 31., cize uz bez sance nieco zvratit ... znova last na akovke).

A asi vyhra Geiger (nemam nikde), vyhrala Svahn, spominany Kranjec, Nori v biatlone (alebo h2h proti Francuzom, co som hral 2-ako) - nic z toho nebolo vylozene suce na solo za vacsie peniaze, ale vsetko sa rozhodne dalo nejako vyuzit (tie tipy ... ked sa nic nestane, nebude mat smolu, resp. bude to fungovat solidne, tak vyhra/uspeje).

Rozcarovanie, kde vacsina veci vychadza a ja som sa chytil na tych par, ktore zial nie. A ano priznavam, asi to nebolo zahrane idealne. Faktom je, ze sa to vypisuje pol dna a clovek vie, ze blbci su nachystani, aby na Tipac hodili dalsiu debilnu analyzu uplne o nicom (ci uz debilnu-debilnu (Church, resp. Kripps v boboch) alebo len debilnu (nahodou sa trafil do niecoho, co je pouzitelne/dobre).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.01.2020, 10:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes chudobne a len v rychlosti ...

Bezky, kde Slovinky rano zmenili zlozenie z Visnar/Lampic na Visnar/Fabjan. Vcera sa vo velkom hrali Slovinky (kombinacia spartan+Dejvo ... nebudem to dalej komentovat, len by som sa opakoval). Ja som sa tych malo veci a vkladov zbavil a teraz hram proti (vyuzivam vcerajsi humbuk a zmenu situacie o 180 stupnov). Takze top5 - NIE ...

V muzoch sa mi pacia Taliani a Francuzi II, zial, SK u nas opisali degradovane kurzy na top3, betko nemam a MB zasa raz zahadne neopisali top3 tam, kde by som to najviac potreboval (pritom zeny s top3 maju ...). Top6 FRA II do akovky.

///

Z biatlonu ... muzi vylozene nic (ani h2h na Tipsporte nic) a zeny nieco proti Svedkam, opakovane (Fialkova/Kryuko vs Oeberg/Persson). Na nejake vacsie divociny nie je priestor a ani ponuka. V startovke, najma v zenach, zopar mien, ktore boli chore a nestartovali v sprinte/zatial vobec pocas tohto tyzdna (Preuss/Hauser/Yurlova). V muzoch sa mi pacili na win mena ako Peiffer/Christiansen, ale kurzy su skor podkurz (nieco nad 10 ... to nema cenu hrat v podmienkach, ktore budu horsie ako vcera, najma na strelnici).

///

Boby nula-nula-nic. Spekulovat nad priemernymi kurzami sa neoplati, nic mi neudralo do oci, co by bolo nutne hrat (nepotrebujem hrat veci ako Lochner/Friedrich s kurzom nieco nad 2 ... to fakt nie).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.01.2020, 10:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nad mnohymi vecami este uvazujem, co ale hram a mam v tom jasno (z pohladu ci hrat a ako hrat), to su undery na pocet chyb na strelnici ...

Velmi dobre viete, aky je moj vztah k tymto tipom. Lenze ... Oberhof/Ruhpolding cloveka vylozene nuti ist tymto smerom, kedze extremnejsia dvojica SP snad ani nemoze existovat. Plati to aj tento rok - Oberhof tradicne nevrly, s minimom snehu, s narazovym vetrom a mnohymi dalsimi komplikaciami, ktore zavodnikom vylozene stazovali zivot ...

Ruhpolding mozno nema tolko snehu a teploty su aj tam pocas obeda vysoko nad nulou, zvysok neduhov ale uplne pada. V Ruhpoldingu sa takmer vzdy striela velmi dobre, prakticky nefuka (hlasene aj na dnes), azuro a "radost zavodit".

Vybral som si 11 mien (viete, ze s vybermi je to u mna (naj)horsie, toboz v niecom takom ako je pocet chyb na strelnici ...)

Aymonier - Bescond - Braisaz - Haecki - Hojnisz - Horchler - Mironova - Oeberg - Olsbu - Simon - Vittozzi

Pravidlo 1: Kurzy 1,84+
Pravidlo 2: Under 2,5 je podstatne lepsie nez under 1,5 (tyka sa zavodnicok, ktore nemaju povest strelkyn = Haecki/Aymonier/Braisaz > Herrmann/Kaisa/Davidova
Pravidlo 3: Posledny zavod a urcity vplyv variancie (znova suvisi s Kaisou/Denise, ale aj ciastocne s Olsbu/Simon apod.)
Pravidlo 4: Nemame strach z rychlostrelkyn, skor naopak (Vittozzi/Simon/Oeberg/Haecki sen jednoznacne spadaju)

Daju sa hrat aj dalsie mena, avsak som vysvetlil, preco tie dalsie (na rozdiel od tychto) nehram. Vklady su medzi 50 az 75 eur a dovody su standardne - hodnota (Bescond), BIB (nizsie BIB hram radsej nez vyssie z dovodu podmienok na trati/vacsej unavy a moznej horsej strelby) a variancia (posledny sprint, resp. posledny zavod).

PS: A aby som nezabudol, posledne pravidlo ...

Pravidlo 5: Zavodnicky, ktore boli chore (nezavodili v Oberhofe, resp. odriekli ucast v masaku na poslednu chvilu (Eva Puskarcikova). Ano, dve su eliminovane uz na zaklade kurzu (Hauser/Preuss), ale Yurlova s Puskarcikovou by sa za inych okolnosti hrali.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.01.2020, 13:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A druha cast "analyzy" dnesneho zavodu ...

Ja som mimo tychto 11 specialov nezahral doteraz nic. Asi by som zahral (keby som mohol, samozrejme) Fialkova/Simon 1 v bezeckom suboji. Vcera som nad tym uvazoval (bolo 2,16 na Tipsporte ... teraz uz 1,88, co rozhodne nehrat) a dnes som sa pozrel aj na betko a tam obdobne duely (tam stale drzia 2,2). Fialkova nizsie BIB, lepsie zavodnicky "okolo" (najma o 30s za nou z pohladu teoretickeho vyvezenia sa v poslednom kole - za Paulinou Kaisa, za Simon Talihaerm = rozdiel je na prvy pohlad badatelny).

Vzdy si pred zavodom (toboz takym, kde mi ide o podmienky) otvaram co najskor live ponuku daneho preteku, aby som mohol sledovat podmienky, ktore su priamo zo strelnice (teplota vzduchu a najma sila vetra). Dnes je skor zaujimava ta teplota (sila vetra odpoveda = je miziva), ktora nikdy nebola prilis vysoka a teraz dokonca trochu pada (1,2 stupna je rozhodne mensie cislo, nez ktore som podla roznych predpovedi mohol ocakavat). Z toho vyplyva, ze rozdiel medzi BIB 5 a BIB 35 by nemal byt az taky obrovsky.

A z toho vyplyva jedine - vybrat jedno, prip. mozno 2 konkretne mena, ktore davaju zmysel, resp. ponukaju dokonaly prierez danosti, ktore sa dnes hodia na potencialneho vitaza, je o to zlozitejsie.

Trat v Ruhpoldingu je o poznanie lahsia nez v Oberhofe s tym, ze aj kvalita trate je o level lepsia (vcera napr. pochvalena trenerkou Annou Murinovou). Ked su tu teploty mierne pod nulou, zavody su tu zvacsa extremne rychle (minuly rok 19:15, v Oberhofe tyzden predtym vitazny cas nad 22:35 ... minuly tyzden nieco nad 22, ale vykon Olsbu bol prakticky dokonaly - bezchybna rychla strelba a vyborny beh).

Na strelnici to bude o tom nechybovat a strielat rychlo. Tie najrychlejsie si budu moct dovolit jednu chybu, avsak len v pripade, ze k tomu pridaju rychlu strelbu. Stratit na strelnici cez 30s na potencialne najlepsie strelkyne (ktore slusne aj behaju a la Wierer) na lahsej trati, to sa bude zmazavat na trati pomerne zlozito.

Problem je, co je celosezonny nedostatok (treba dodat), ze nam chybaju urcite typy zavodnicok (a zavodnikov), na ktorych hodnota vzdy stala a padala. Kuzmina v poslednych rokoch jej kariery bola kombinaciou nespolahlivej strelkyne, avsak vzdy so snahou strielat velmi, ale velmi rychlo a skvelou v stope. To je presne to, co by som dnes potreboval. Ano, moze to ponukat Olsbu, ale ta zasa vylozene nepatri k tym strelkyniam, ktore su tie najrychlejsie (minule to beriem ako anomaliu, kedze strelnica nebola jednoducha, jej to sadlo a niektore rychlejsie strelkyne sa s ranami viacej hrali). Zaroven plati, ze Olsbu minule vyhrala po dokonalom vykone (tazko sa bude nieco podobne opakovat a zaroven kurzy su logicky nizsie, nez boli pred tyzdnom).

Vittozzi, minuly rok druha za neporazitelnou Kuzminovou (dala 2 nuly = nikto nemal narok), tento rok stale marne hlada formu z minulej sezony, resp. formu, ktorou sa javila v predsezonnych testoch (kde jej bola predpovedana este lepsia sezona nez naposledy). Fialkova, ktora je takou Vittozzi pre chudobnych (nieco straca aj v behu a aj v strelbe za predpokladu, ze Vittozzi je vo svojej topforme, v ktorej teraz rozhodne nie je) a Oeberg, ktorej mozno chyba vacsiu explozivita prave do sprintov (a niekto, kto by ju potiahol/vybicoval k este lepsiemu vykonu, kedze v sprinte ide kazda za seba a proti svojim vnutornym demonom, nie je tam priame porovnanie). Vsetky idu s nizkym BIB a kazda ma nieco, co mi prekaza (nedostatok formy, "priemernost", navrat po chorobe a par percent, ktore jej budu chybat, najma v poslednom kole).

Tu zaroven nemozno vylucit Wierer, ktorej to v sezone beha lepsie nez v tych minulych a presne a rychlo strielat za bezvetria rozhodne nezabudla. A potom zeny, ktore minuly tyzden stratili cast hodnoty - spominana Olsbu, ale taktiez pomalsie strelkyne/vyborne bezkyne ako Herrmann a Kaisa.

Prekvapit moze druha Fialkova - Ivona a velmi som zvedavy na Bescond. Nizke BIB a v Oberhofe sa mi pozdavala. Samozrejme, Bescond neponuka nic, cim by mala vyhrat, ale rozhodne toho ponuka dost, aby mohla utocit niekam k top6. Samozrejme, k tomu potrebuje dve nuly, ale to dnes potrebuje vacsina st. pola k elitnemu vysledku.

Ono sa dnes dokonca zle hra proti niekomu ako Davidova, resp. Tandrevold (pomalsie strelkyne, nie uplne elitne bezkyne). Uz len z dovodu, ze chybovat sa prilis nebude a strata zo strelnice a la 15-20s sa da pokryt v stope a teda prinajhorsom atakovat top10, mozno top6 (v idealnom pripade podium).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.01.2020, 15:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sklamanie N1 - Bescond a 0+2. Ked da v lezke nulu, tak v tychto podmienkach by priemerna/lahko nadpriemerna strelkyna ako Bescond mala v stoji chybovat max. jedenkrat. Sklamanie suvisi aj s vkladom - najvyssi zo vsetkych (vplyvom kurzu, toho, ze sa jej tu dari historicky/strelecky).

Druha chyba alebo mierna smola (a vo vysledku sklamanie N2) - hral som top3 Fialkova (tesne pred zavodom ako som chcel), ale uz som nestihol Oeberg top3 live (po tom, co Svedka rozbehla velmi dobre).

Ano, mala sa zjavne hrat aj Hinz a teoreticky aj Charvatovu. Obidve splnali vacsinu podmienok. U Yurlovej si myslim, aj cez 2 nuly, ze nehrat bolo spravne. A o zvysku sa ani neda pochybovat (aj vplyvom vysledku a aj zakladnych podmienok, ktore som mal).

Takze nie je to najhorsie, ale zasluzil by som si lepsi vysledok (aspon bilanciu 9+2 s OK Bescond alebo stihnut vsadit Oeberg top3).

PS: A som si spomenul, ze som nehral, ale spominal tip na rychlost behu u duelu Fialkova/Simon. Pozeram, ze to vyslo o 0,2s ... dovod je jasny a len by som sa opakoval xD
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.01.2020, 23:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

14,59 Feuz (14,63 Muzaton)
27,06 VMJ (27,13 Mayer)
29,89 Mayer (29,94 Cochran)
11,72 Ganong (11,76 Mayer/Caviezel/Paris)
17,04 Kroell (17,20 Cater)
------------
1:40,30 (1:40,66)


14,50 Janka (14,73 Bosca)
27,34 Casse (27,41 Kilde)
29,80 Cochran (30,00 Bennett)
11,78 Paris (11,80 Mayer)
17,29 Kroell (17,31 Bennett)
-------------
1:40,71 (1:41,25)


////

Pomocka pre zajtrajsiu 1.cast kombinacie - pre skrateny zjazd. Vynechany 1.usek, kedze z toho sa nepojde nic. Druhy medzicas takisto netreba porovnavat, kedze v plnej dlzke maju zavodnici uz nejaku rychlost v case, ked do neho vstupuju, zajtra zacinaju doslova od nuly a tak sa tento sucet navysi o cca 3-4s (da sa dobre pracovat s casmi z roku 2018, kde Paris vyhral kombinacny zjazd v case 1:44,40). Teoreticky by to mohlo byt o kusok lepsie, takze niekde okolo 1:44, ale to uz sa snazim mozno vyrabat z informacii viac, nez je nutne a vyhodne.

http://medias3.fis-ski.com/pdf/2018/AL/0043/2018AL0043.pdf (kombi zjazd 2018)

Dalsie 4 useky by mali mat svoju vahu a ja som tu vybral najlepsie casy z jednotlivych usekov v 2., resp. v 1.treningu (vaha 2.treningu je rozhodne omnoho vacsia). Nielen najlepsie, ako mozete vidiet, ale aj 2.najlepsie a to z dovodu, aby bolo jasne vidiet, ci ten najlepsi nie je vylozene ukaz.

Zajtra budu podmienky stale viac-menej idealne. Pocasie sa zacne kazit az k piatkovemu veceru, kde ma napadnut az 35cm cerstveho snehu. To by zasa malo svojsky ovplyvnit zjazd v nedelu - logika veri, ze zjazdovka bude pomalsia, t.j. mozno niekde tesne nad urovnou dnesnych treningov (Mayer 2:26,80 ... v roku 2018 vitazny cas 2:26,50). Keby nesnezilo (cista teoria a v podstate zbytocne, kedze snezit bude) tak by mozno najlepsie casy atakovali hranicu 2:26.

Zaujimave je taktiez rozmiestnenie zjazdarskych hviezd - Kilde s BIB 1!!!, dlho nic a silne duo 10 Dressen a 11 Caviezel. Zasa dlho nic (Bennett so 14 je sice nieco, ale rozhodne to nebude kurzovy favorit a nie je on moj skryty favorit a 14 mu nedava ani "moment prekvapenia", ktory zajtra bude mat s 1 Kilde ... v kombinacii s tym, co vieme z dnesneho treningu, z minulych rokov a z pripravy, ktoru som si urobil, aby som nemusel stracat cas zbytocnosti priamo pri zavode) a 19 Kriechmayr a 20 Paris. S dalsou pauzou okolo 10 cisiel pride s 31 dnesny vitaz 2.treningu Rakusan Matthias Mayer.

///

K slalomu len tolko, ze stavia slovinsky trener, takze by som ocakaval, ze bude snaha to spravit rytmicke a k eliminacii horsich slalomarov prikroci k hustejsiemu slalomu.

Na celu kombinaciu favorita mam, ale zatial necham pracovat "trh" na Tipsporte (ked uz opisali horsi kurz nez ma zdroj, odkial kurzy beru/kradnu). A ano, prve hluposti sa uz z miestnych celebrit (vid Dejvo a Meillard) tlacia na povrch ...

PS: Samozrejme, ten medzicas 1.useku (resp. 2. ... 1. v mojom prehlade) je dolezity a to z dovodu, ze ked sa napr. objavi 18,20, ja viem, ze je to navysenie o cca 3,7s a tychto 3,7s mozem pracovne prilepit k 1:40,3 (= 1:44). To, ze pracujem s idealnymi prejazdmi roznych zavodnikov je kompenzovane tym, ze islo o trening, resp. ze zajtra v nohach nebudu mat zavodnici na celom useku tych 40-45s z prvej casti.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.01.2020, 15:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70249085680&idb=1134185&hash=060481ac&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

Keby ste az prilis chceli, tak 3.skupina "asi" naj, ale uz za tie roky velmi dobre taktiez viete, ako strelci (kdekolvek ... a ja nie som specialista na strelcov v hadzanej, resp. aj keby som bol, tipuju sa horsie nez basketbalovi z logickych dovodov) pracuju (hranice nizko na nejake mnozstvo underov + nie je tych strelcov az tolko na jeden tim (aj ked lepsie nez nic)). Takze inspiracia ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.01.2020, 20:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnesni strelci bol smutny pribeh. Ako necakal som od toho nic, ale toto je snad este menej nez nic (co je na druhej strane popostrcenim k tipovaniu pre dalsie zapasy). Sobecky hrajuci Petersson za cely prvy polcas nevystreli na branu. V tom zapase to bolo zlozite z dovodu, ze som cakal vyrovnany golovy zapas (stalo sa), hranice boli skor nizke a zaroven je Island tim, ktory ma uzky kader a naladoveho lidra (herne, ale aj strelecky).

Szita rychlych 0/3 v uvode zapasu a kedze Madari totalne horeli vo vsetkom, zmena bola nevyhnutna. Do konca polcasu sa v hre neobjavil. V 2. uz znova hral, ale dnes to nebol jeho den. Hrany pre nizku hranicu na hlavnu ostru spojku a styl norskej hadzanej (rychla, lubiva s nie takou urputnou obranou). Zaroven doteraz platilo, ze madarska obrana velmi dobre fungovala proti spojkam supera, ale v podstate aj ako celok (s Miklerom ako skvelou poslednou instanciou). Aj preto Johannessen, ktory sa do koncovky (mimo posledneho zapasu) prilis netlacil. Hranica zufala, tip trochu nasilu. Tipu ublizil priebeh - pohodovy kontrolovany zapas pre Norsko, kde sa Sagosen sam nemusel tlacit az tak do koncovky. Zaroven Madari, ked po 10 minutach tecu 8-1, tak tazko budu hrat pomalu hadzanu s dobrou obranou a brankarom, ktory robi rozdiel ... ked brankar nechytil dnes nic (Mikler dnes 0/11).

Svedom sa vracaju dvaja hraci, ktori mali zdravotne problemy, najma jedina prava spojka Albin Lagergren. To meni dynamiku minutaze spojok a ich poctu striel v zapase.

///

Kombinacia bol taktiez nevesely zavod. Inak povedane, priprava pekna, ale v zjazde mi zavodnici hadzali polena pod nohy a ked prilezitost konecne nastala (pri slalome), tak som sa jej asi zlakol (inak si to neviem vysvetlit).

Vo vysledku bolo stastie, ze som to tu meno (Victor Muffat-Jeandet) nepovedal priamo, aj ked bolo zrejme, koho myslim. Nebyt livka Fortuny, ani by nebol priestor, kde by som to mohol zmysluplne hrat (kurz @5,0 mi uz zmysel nedaval, 6+ na vyhru a Fortuna prisla s top3 @3,0). Po zjazde bet365 vypisalo (a nase SK poctivo opisali, vsakze) @2,5 na VMJ (ten tip vychadzal prave zo zjazdu a jeho "skrytych" vybornych treningov). Lenze problemom bol po 1, uz samotne jasne vitazstvo Mayera a po 2, biedny vykon v slalome. Ten prvy problem som mal brat ako prilezitost, lenze ... som bol nastaveny na trochu iny cas, na ktory som sa prilisne naviazal. Pritom bolo zrejme, ze Mayer nezasiel slalom zle (aj ked som bral 50,50 ako nieco, co bude potrebovat na vitazstvo, za ktorym zaostal cca 0,5s). Pritom nic z toho ma nemuselo zaujimat, kedze hned za nim isli vylozeni tragedi a SK zacala stlacat kurz rychlo nadol. Zaroven sa na tych dalsich jazdcoch zacalo ukazovat, ze trat uplne nedrzi, resp. ze meta 49s bude nedosiahnutelna ani pre tych najlepsich s dokonalou jazdou (cim sa 51s Mayera zmenilo na fiktivnych "50,5s").

A samotny zjazd? Kilde na uvod urobil fatalnu chybu v Kernen-S (pritom drop hned po starte mal skvely a nebyt tej chyby, tak zajde taky cas, aby som ho hned zahral (a fungovalo to ...). Zahral neznamena, ze by som ho hral az do konca, ale rozhodne by sa dostal pod 1:42. S tou chybou bolo jasne, ze hrat ho nema zmysel. Aj vdaka tomu poklesli kurzy na dalsich zavodnikov, cim sa stalo ich zahratie rizikovejsim. Prisla na radu 11, Caviezel a ja som to musel aj s nizkym kurzom zahrat - pretoze dovtedy bol cas veduceho zavodnika vylozeny vysmech. To znamena, ze Caviezel nemal ist len do cela, mal byt v cele o parnik (a uz by len zalezalo, ci by to bolo o parnik tesne pod 1:42 alebo este hlbsie). Nebol by to den, keby sa kvalitny tip pri kvalitnom prevedeni niekde pred cielom este nestihol totalne pokazit. Caviezel isiel sice divoko, ale rychlo a az do odstupenia plnil presne to, co som od neho ocakaval a kvoli comu hral.

Caviezel vo vedeni = vysoke kurzy na tych na starte. Takto bol v cele stale Tonetti a jeho biedny cas. Danklmeier ma zial nenapadol a po jeho jazde sa mi ho hrat uz nechcelo. Mayer za @2,75, ked viedol Danklmeier ... mozno by som zahral, ale prisiel Roulin a posunul zasa o kusok cas, pricom takato zmena ma dvojnasobny negativny vplyv - znizi to kurz na favorita na starte, kedze ked outsider mohol ist do cela, favorit by "mal" ist do cela (software si mysli, ze sa zlepsili podmienky, co sa od startu zlepsili, ale len postupne a to vdaka lepsej viditelnosti). Takze mensi kurz + nutnost zajst lepsi cas po tom, co sa Caviezel v lahsej pasazi sam vyautoval zo zavodu, to dvakrat nepotesi a ani nepodpori v rozhodnuti ist do toho. Ako inak, Mayer to znicil a zajazdil "az prilis dobre" ... dokonalu jazdu, takze ten kontrast voci biednym a nepodarenym jazdam superov v horsich podmienkach bol obrovsky.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.01.2020, 22:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Boby:

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70249147587&idb=1134185&hash=26e27e11

Zahral som 2 jedine logicke veci do akovky z bobov ... aby som nasledne zistil (kedze som minuly vikend stvorboby na vlastne oci nevidel), ze Kibermanis ma zranenu nohu a naplno roztlacat bob tak skoro nebude.

Zaroven ma v Igls celu sobotu snezit = vyhodne je startovat niekde medzi prvymi. Kibermanis s 9 vs Walther s 26, nebolo co riesit. Toto h2h by so zdravym Lotysom bez vacsich problemov vyslo, kedze Igls je lahka a nie prilis dlha draha = starty maju este vacsiu vahu nez niekde inde.

Church v h2h nevypisany (nizke BIB, aj ked netvrdim, ze by to bol idealny tipek - vyhypovany z treningov, kde ako jeden z mala jazdi (najma startuje) na 90/95%) a vhodne typy do zajtrajska (Hall/Dvorak ... treti Nemec Oelsner ... mozno domaci matador Maier, keby mal jednociferne BIB) startuju az v druhej polovici 1.kola.

Zahral som Dvorak top3 (ked uz som popri Lotysovi trochu dropol ten h2h s Heinrichom), aj ked radsej by som bral top5 za nejakych @5,0. Problem je, ze v zlodejskych kurzoch (obrovska marza) este nie je relevantny zavodnik ako Oelsner, ktory by mal mat zajtra skvele podmienky na utok na top3 (nizke BIB, zraneny Kibermanis, vysoke BIB Walthera, relativne vysoke dalsich spolufavoritov, Kripps nie je tipek do dvojok, toboz ked je klucovy start a la dalsi, co ma nizke BIB a meno).

Hrat proti Lotysovi? On bol zraneny uz pred 2.jazdou v nedelu pri stvorkach a zasiel najrychlejsiu jazdu so startom, ktory bol slusny, ale mohol byt aj lepsi, keby Oskars do toho mohol ist naplno a nenasadal do bobu predcasne. Tam islo o medailu z ME, takze to nebola situacia, kde by pred startom nasadol do bobu a od zaciatku bob (aj s nim, cize tazsi) roztlacali len traja kolegovia. Problem je, ze v dvojkach mu nepomozu traja, ale len jeden a zrejme to nebude hybridny start, ale bude sediet v bobe hned od uvodu. Problem je, ze ma lepsie BIB nez vypisane h2h s nim. Hall ma az 18, Maier nie je tipek do dvojek (horsie starty, skvely pilot ... ano, je domaci, ale to sa ukaze najviac az vo stvorkach) a tiez ma vyssie BIB a h2h s Dvorakom/Oelsnerom nie su "k mani".

S hranim proti Waltherovi je to podobne. Z prvych mien je k zahraniu len Kripps a ten je kurzovo skor preceneny = to, co ziskava kvoli nizkemu BIB (resp. by mal ziskat, ak bude snezit), to ten tip straca na fakte, ze jednoducho nema kurz (a zaroven v 2.kole sa to otoci a ta vyhoda z 1.kola trochu zmierni).

Mocne hrana h2h Kibermanis/Walther (asi spartan ... toto je pre neho "klasicky" tip - najst si nieco na nete o zdr. stave a bez akychkolvek pochybnosti to nalozit v kurze, ktory nie je nic moc a zaroven proti tipu hovoria dalsie okolnosti, napr. to BIB v kombinacii so snehom).

///

Bezecke lyzovanie:

Zavody v NMnM. Vsetko by bolo krasne, keby sa zacinalo klasikou (tam by napadov bolo relativne dost). Lenze, nic krasne byt nemoze (nie v poslednych tyzdnoch, kde je o pokracujucej agonii), takze sa zacina skejtom a az v nedelu bude na programe klasicka stihacka podla odstupov, ktore vytvoria sobotne zavody.

Aj tu by malo/mohlo snezit. Teploty okolo nuly, cerstvy sneh a na poslednu chvilu polepeny okruh, resp. polepena trat. Organizatori nedali dokopy kompletny 5km okruh a tak sa pojde hybrid 3,5+1,3 (a kedze 1,3 je sucastou aj 3,5, tak sa trat bude nicit pomerne rychlo).

https://www.nmnm2020.cz/jpg/jpg1/101/courses-fiswc-xc-nmnm2020-final-2-greenjpg.jpeg

A aj preto je prevysenie tych necelych 5km "len" 145m. To vynasobit dvomi/tromi a nedostaneme sa ani na 300, resp. ani na 450 nastupanych metrov. Ja podobne hodnoty popisujem ako "placka" a aj pri pohlade na profil trate sa to potvrdzuje. Stupanie v podstate len na uvod a aj to je maximum 32m (pred 4rokmi to bolo 50). Ano, ked zacne snezit (dazd so snehom), podmienky sa asi trochu stazia + bude rozhodovat, kto trafi mazu, co podla mojich odhadov bude alfa a omega konecnych vysledkov.

Co dodat? Som sklamany, co ine sa k tomu da povedat. Toto je zavod, kde su zvacsa uspesni ti, co volili iny program nez TdS. To sa da povedat o 3 menach, ktore su na starte - Krista Parmakoski (pre chorobu to este pred startom zabalila), Emil Iversen (pre rymicku to po 2.etape zabalil) a Didrik Toenseth (ktory to takisto predcasne odpiskal). Lenze obaja muzi su lepsi klasici, u Kristy je to asi jedno, ale taktiez plati, ze obaja muzi su aj dvomi nasadenymi s najvyssim BIB na starte a Krista je zasa spolufavoritkou s najvyssim BIB v zenskom poli.

Razymova sem spada tiez, aby som bol korektny. U nej by, samozrejme, platilo to iste co u Emila s Didrikom - klasika, klasika, klasika ... a zaroven sa jej stale drzi aura top10 zavodnicky kvoli uvodu do sezony (moment prekvapenia tam vylozene nie je ... takze riziko, zda sa, prevysuje potencial/mozne prekvapenie ... toboz v skejte).

///

Obr. slalom

Magoni stavia 1.kolo. Ja som bol v tom, ze trat nebude mat dlhu zivotnost, ale po tom, co som si precital jeden komentar, som trochu poupravil nazor (zavodnicky si pochvalovali miestne podmienky a nemal by byt vyrazny rozdiel medzi BIB 1 a BIB napr. 12).

Magoni sa pochvalil, ze 1.kolo postavi s brankami dalej od seba, takze taky tradicny taliansky styl (dlllhy obluk, rytmicky obrak). Zo Sestriere nie je mnoho vysledkov z minulosti, kedze sa to nezavodi prilis casto (nie je to tradicna zastavka SP).

http://medias1.fis-ski.com/pdf/2017/AL/5119/2017AL5119RLR2.pdf

Viac nez 3 roky uplynuli, takze ak sa z toho da nieco vycitat, jedna sa len o velmi male detaily. Zaroven vtedajsia vitazka Tessa Worley nedavno podstupila predcasne dalsiu operaciu problematickeho kolena a je otazne, ci ju v tejto sezone na svahoch SP este uvidime.

///

Zjazd

Vsetko bolo napisane. Cerstva varka snehu, snad organizatori vsetko stihnu odpratat a pojde sa Lauberhorn v plnej dlzke vyse 4km. O variantach, ked sa pojde nieco a la dnes radsej ani nebudem rozmyslat ...

http://medias4.fis-ski.com/pdf/2020/AL/0063/2020AL0063SLR0.pdf

Bennett s 1, takze ziadna moja skryta hviezda. Caviezel s 3, na ktoreho po dnesku nemam ziadnu velku chut. Dressen bol jeden z mojich koni, ale dnes ma prilis nezaujal (aj ked isiel medzi prvymi ... ale stale, cakal by som viac, min. nieco a la Caviezel = idem dobre/skvele a vypadnem). Paris, ktoremu neveria ani talianski novinari (Paris Lauberhorn nemusi a Kernen-S uz vobec). Feuz s 9 jasny favorit a Mayer po dnesku s 11 "jasny" vyzyvatel.

Mayer dnes vitazny cas stlacil na 1:41,30 = 1:39,40, ked beriem do uvahy tie 4 posledne useky z treningu. To je zrychlenie o takmer sekundu. Ano, je to v zjazde, kde zavodnik je aj v zaverecnych pasazach sviezi ako rybicka (a v klucovych pasazach ako Hundschopf a Kernen-S vylozene zacina svoje tazenie). Takze aj po snezeni sa mozno bude atakovat 2:26.

Cierny kon je Janka, aspon pre mna (bol aj Dressen a mozno stale je, ale trochu som z neho dnes vytriezvel). Problem je, ze nema nizke BIB, resp. kurzy na top6 nie su nic moc (a nemyslim si, ze ma na vyhru a top3 je pomyselny strop a tazko sa mi hovori, ci je to hodnotne/vyhodne/stoji to za pokus ...

///

Biatlon

Zmena podmienok a aj v Ruhpoldingu prival snehu (obcas dazda so snehom). Nic, co by ma vylozene vyrusilo a naopak, skor to moze dodat zavodu naboj, zapletku, cokolvek, co ho urobi zaujimavejsim. Nemal som jasny tip aj za idealnych podmienok a bez nich to plati do bodky.


Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy