Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - duben-červenec 2020
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 6.03.2020, 9:37 Předmět: UselessToo blog - duben-červenec 2020
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - duben-červenec 2020

Naposledy upravil propitak dne 25.06.2020, 11:42, celkově upraveno 2 krát.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 3.04.2020, 19:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nastavuji dalších 30 dnů, předpokládané obnovení blogu je 20.5., případně prodloužíme předplatné.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 24.05.2020, 17:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prodlouženo o další měsíc, ale patrně nějaké tipy již U2 dá.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.06.2020, 13:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ponuka na atletiku sa objavila, co je fajn, ale rozhodne sa nejedna o nic, co by sa dalo povazovat za hodne obdivu.

Uprimne som ani nemal v plane sa cielene zobudzat na nieco, co mozno bude (a mozno nie) a ak aj bude, tak v neznamom objeme, ktory aj keby bol velmi nadsadeny, sa rozhodne nemoze rovnat tradicnym mitingom DL ("nejsou lidi").

Napokon vypisane len techniky, takze rozhodnutie nevstavat o 6 a nasledne necakat, ci nieco vypisu, bolo spravne. Samozrejme, ponuku som omrkol, skontroloval hladnych analyzatorov Tipsportu (zjavne nikto nechyba), snazim sa si zapamatovat hranice na O/U z pohladu vykonov (nie na cm, ale priblizne), pretoze je jasne, ze za tyzden na Odlozilovi budeme pracovat presne s tym, co dnes uvidime.

Preteky (na viacerych stadionoch zaroven) tak maju jasne posolstvo - navodit atmosferu, ze sa veci vracaju aspon trochu do normalu, prislub lepsich zajtrajskov a samozrejme, prvotny zber informacii.

Skoro u vsetkych plati, ze je to po pauze prvy start v sezone, pochopitelne. To znamena, ze je absolutne vylucene hrat nizke kurzy (o to viac v technikach).

Asi nie je dobra hrat proti vylozene domacim (Prasil/Kladno napr.). Asi nie je dobre hrat nieco, kde jeden z dvojice nie je v startovke (Vonavka v disku napr.). Asi nie je dobre hrat O/U na vykon, ak hranice su vypisane konzervativne a najma, ked podmienky maju byt vylozene priemerne - poloooblacno s teplotou okolo 20 stupnov. Frydrych je schopny hodit 75 a aj 85 a clovek fakt nikdy nevie, kedy sa tak stane. O nejakej vyrovnanosti sa u neho bavit nemozno (hranica vypisana na baze toho, co hodil pred par dnami - jedna z vynimiek, ktora uz zavodila). Stanek mi lezie krkom a pri 20,77 nemam jediny dovod premyslat nad O alebo U. Zeny v ostepe hranice okolo 61 ... keby to bola normalna sezona, tak by som povedal, ze Bara over a Nikol under. Lenze normalna sezona to nie je a tu sa treba pozerat na vek zavodnicky = Bara ma nulovu motivaciu pre tuto sezonu, toboz ked ta dalsia ma byt olympijska a zrejme posledna. A Nikol, vid aj minula sezona, je schopna hadzat 56-57 a nasledne 64-65 (ano, je to spojene s castymi zdr. problemami, problematickym chrbtom atd., ale to na veci nic nemeni).

Nevyrovnanost je u mna vitana, lenze nie vtedy, ked hranica je niekde uprostred a bavime sa o prvom starte (takze ta hranice nema byt k comu naviazana). Keby pred 3 dnami hodila 65m, tak u nevyrovnaneho jedinca hram rozhodne under (hranicu by dali na 63,55 az 64,30 napr.). Samozrejme, moja chut hrat under by sa zvacsovala, keby dnes malo byt mrazivo a/alebo dazdivo (alebo nejaky inside, ze fuka silny vietor proti sektoru, co sa ale zistuje podstatne tazsie nez tie prve dva faktory).

Takze ja budem pozorne sledovat - aj ako divak, ktoremu chyba sport/atleticke prenosy a rozhodne aj ako tiper, ktory v kratkodobom horizonte cieli na Odlozilov memorial (8.6.).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.06.2020, 22:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/8dbuqtl1

Z viacerych dovodov davam predcasne (malo nas, bez Poliakov/Madarov (zrejme), aj s nimi sa jedna o limitovane moznosti vypisu s velmi neistym vypisovanim behov, ktore ked nebudu, SK v podstate nema co zaujimave vypisat).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.06.2020, 11:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ponuka nic moc, ale zasa nemozem tvrdit, ze by to bolo najvacsie fiasko v dejinach alebo obrovske sklamanie nevidanych rozmerov.

Samozrejme, hral som Zaleskeho s Velebom (este v noci, ked som zistil, nieco po 1 hodine, ze zacinaju vypisovat muzske behy ... takze asi fajn, ze som to sem hodil hned po tom, co som to drobne uvodne preview sezony dopisal). Hral by som velku akovku z drobnych kurzov na 100/200, lenze ... z neznamych dovodov sa tie iste mena nedali kombinovat (nechapem, nerozumiem ... aj tak s tym nic nespravim).

Potom tam boli tradicne provokacie s opisom ponuky pre slovensky trh (1500 hlavne). Ale Tortell drzi a aj bol predpoklad, ze na borca s o parnik horsim PB nebude davat naozaj nikto (to su "moje" tipy). 3+ je na podobny pokus za nizsi vklad dostatocne ...

To iste plati o Ficenec (vid preview, kde som sa k tomu pomerne jasne vyjadril) - nevieme, co predvedie a kedze vysoky kurz je na jej uspech, tak verim v uspech.

Aj som sa zobudil nieco po 6 (povodne som mal v plane, ze sa budem budit cielene, ale po tom, co v noci vypisali muzov, tak som si musel hned polozit otazku - z akeho dovodu? 800m? okrem 800 ma nic extra nelakalo, max. som bol zvedavy na hranice vykonov u elitnych osteparov, kde napokon lajna na Vadlejcha je vylozene NB a lajna na Ogrodnikovu je skor under, ale rozhodne to neodpoveda tomu sialenstvu, ktora sa na Tipaci odohralo).

Az zahadne siroka ponuka na odpadne discipliny typu 100m zeny, resp. 110m H prekvapila. 110m H som si rychlo presiel a Ryba proti Sykorovi mi okamzite padlo do oka ... faktom je, ze po kratkom preskumani som stratil dost povodneho nadsenia a nechal to radsej plavat.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.06.2020, 20:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak som si vsadil prvykrat skoro po 3 mesiacoch a moc som sa pri prenose veru nebavil ...

Asi sa nemuselo prehrat, ale to by som nebol ja, aby som sa idealne rozhodol. Druha vec je, ze vyuzit Velebu po skvelej 100 aj na 200 bolo zlozite ... jedine, co ma k tomu tlacilo (a aj dotlacilo), bol stavnaty kurz. Jirka nebezal 100 (vyhoda) a Maslak sice bezal stovku, ale na jeho pomery velmi dobre. Napriek tomu som tam dal toho Maslaka a s Jirkou som len istil uz davno predtym vsadeny tiket (co je jeden z dovodov, preco som to naplno neposlal prave len proti Jirkovi a neskoncil niekde na nule).

Inak co hodnotit? Rozhodne som rad, ze Maki a Nemec na 1500m nestartovali, kedze Ficenec marna (nie som prekvapeny, ale h2h s nou za 2,5+ mi nevypisali, tak sa nedalo nic robit ... aspon som bol odmeneny voidom, ked uz ponuka bola nastavena takto). Nemec by Vojtu rozhodne nedal - ten bol viac nez solidny (vykonom, casom, celkovym prejavom).

Zhodou okolnosti jedine, co pekne vyslo, bol tip, ktory som nehral (Ryba proti Sykorovi na prekazkach).

Pozitivne je len to, ze z vkladov okolo 500 sa neda prehrat 1000. Faktom je, ze pri voidoch, po stovke nejakych cashoutoch/poistkach, je aj minus okolo 150 dost a dost (asi ako prehrat 1k pri celkovych vkladoch okolo 3k, co byvaval taky standard pre riadny miting DL).

///

Vo stvrtok ten zvlastny miting DL v Osle. Fakt otazne, co SK vypisu (napr. som zvedavy, kedze sa jedna o DL, ci vypise aku-taku ponuku napr. Pinna ...). Uz som sa na to predbezne pozeral, zrejme nieco spisem, aj ked bude nutne to brat s velkou nadhladou (zvlastne discipliny, zvlastne realizovane zavody na dialku, solobehy proti casu apod.).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.06.2020, 23:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/z6x6lfmi

Tak a slubena priprava na zvlastny atleticky ukaz v Osle je na svete.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.06.2020, 12:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.unibet.com/betting/sports/filter/athletics

Mimo Unibetu (som pozeral az rano, ked ma prvykrat napadlo pozriet sa priamo k zdroju, t.j. do Skandinavie) zjavne nebude zhola nic a to nikde.

Unibet je zaujimavy aspon z pohladu akeho-takeho navratu do formy - odhadnut ako SK vypisu dane veci (co je zaroven o to zaujimavejsie, ked sa bavime o pomerne neprebadanom uzemi v specifickych disciplinach po koronakrize s minimom startov v sezone).

Z tohto pohladu som spokojny, kedze vacsina odhadov odpoveda - vid 200m a Line Kloster je za najvacsiu outsiderku (vypisali na win len 3 a ona je za 2,2 proti krajanke Pedersen). Warholm a presne dali (okrem prekonania rekordu) aj hranicu okolo 34s (rano som tam videl dokonca 2,75, co by som rozhodne skusil). Takisto by som hral pokorenie 70m Stahlom (tiez tam bolo nejakych 2,5+). 300m H zeny a ocakavane rozlozenie kurzov - Lea velka favoritka, nasleduje Iuel a na konci je Petersen. Chybaju h2h (proti Sprunger), ale je jasne, ze cez 2,5 (skor k 3) by v pripade vypisu boli obe. Gula ocakavana rovina. Duplantis a skusal by som undery (aj ten najvacsi, t.j. ze neda ani 5,85). To iste vypisany kurz na prekonanie vykonu Stevea Crama na 2000m (Jakob, konkretne). Tomu tiez neverim. Urcite by som sa nepustal do tipu na Filipa na 1000m (pre tych kurzoch ... takmer rovina) a to iste Johaug a tipy na zabehnuty cas na 10 000m (hodnota je na over, ale zo zimy viete, ze hrat proti Johaug je bez kurzu trochu ako strielanie si do vlastnej nohy ... dobrovolne, vedome, skoro az sadomasochisticky).

Aspon som si to spravil "virtualne" zaujimave pre sledovanie, aj ked rozhodne by som bol radsej, keby som mal aj realne vsadene a mohol konecne nieco rozumne zarobit.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.06.2020, 13:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
McIlroy (+1) vs (Pan -3; Fowler -4)
Kizzire (-1) vs (Munoz -6; Poulter -7)
An (+3 ... better last holes) vs (Rodgers -4; English -4)
/
Hadwin (+1 ... bogey on last/microphone man) vs (Homa -4; Frittelli -6)
Snedeker (+3) vs (Merritt -1; Todd -3)

Cook (+5 ... 2 birdies on last 3 holes first tourney) vs Wolff (+1) vs Horschel (-2)
G.Day (+5 ... veteran) vs Haas (Even ... birdie on last) vs Stuard (-3)
Knox (+2 ... birdie on last hole) vs Reavie (-3) vs Palmer (-6)

Reed (-1) vs (Berger -4; Koepka -4)
Watney (+3 ... horrible last holes) vs (List -2; Taylor -4)
/
Matsuyama (+3 ... double bogey on third last hole first tourney) vs (Woodland -2; D.Johnson -3)
Burns (+1 ... -2 on last 5 holes first tourney) vs (Ryder -2; Clark -3)
Streelman (+2 ... birdie on second last) vs (Vegas -1; Jones -2)
Love III (+1 ... veteran) vs (DeChambeau -4; Simpson -6)
Perez (+5 ... horrible second 9 with quad bogey on 15th) vs (Noren -2; Grace -2)

Chappell (+2) and Long (+1) vs Hovland (-6 ... eagle last hole)
Every (+3) and Brown (+2) vs NeSmith (-5)
Harman (-1 ... birdie on last) and Burgoon (+1) vs Fitzpatrick (-5)
McCarthy (+2 ... birdie on second last) and Gooch (+4) vs van Rooyen (-5)
Schenk (Even ... -4 on last 5 holes) and Jazz (+1) vs Hubbard (-7)
Schauffele (+1) and Potter Jr. (+3) vs Cink (-3 ... double bogey on last)
/
Sabatini (-1) and Malnati (Even) vs Hughes (-5 ... birdie on last 2 holes)
Im (+2 ... terrible start) and Kim (+1 ... bogey on last) vs Landry (-3)
Piercy (+5 ... birdie/bogey finish) and Walker (+3 ... bogey/bogey finish) vs Garnett (-6)


Takto vyzera vcerajsia priprava robena pocas 1.kola golfoveho turnaja RBC Heritage.

Za normalnych okolnosti je golf doplnok = venujem sa len vtedy, ked mam dost casu a zaroven chut si vsadit (a padne mi, bez nejakej siahodlhej pripravy, nieco na prvy pohlad do oka). Golf je viac-menej vikendova zalezitost v rozmedzi jar-jesen, takze sa napr. prelina s motorizmom pocas letnej sezony, co bola (ked som mal ucet na betku) vzdy priorita. Do toho nejaka atletika, dalsie letne majstrovstva a sampionaty. Zaroven plati, ze ked sa to robi nahodne a narazovo, potom po jednorazovom neuspechu je chut sa do toho znova pustat vyrazne limitovana (hmm, to skoro plati na vsetko, co tipujem).

2.den standardne netipujem, dnesok sa da oznacit za velku premieru. Klamal by som, keby som napisal, ze pocas 2.dna som nikdy nic nehral, ale to "nieco" ja viac spojene s livkom a Major turnajmi nez cimkolvek inym.

Dovody? Prve 2 dni sa ide vzdy v 3-clennych flightoch. V 3.a 4.kole je pocet hracov vo flighte zavisly od roznych faktorov, najma od pocasia (turnaj bol v prvych 2 dnoch preruseny a na urychlenie sa pristupuje zvacsa k 3-clennych skupinam aj po 2.dni, prip. sa to robi preventivne, ked su hlasene zle podmienky a turnajovy riaditel chce toho odohrat co najviac/uchranit hracov apod.). Ja som zvyknuty tipovat 3. a 4.kolo z tohto dovodu, kedze 2-clenne flighty vam ako h2h vypisu vsade (ci uz maju zauzivane vypisovat ponuku aj s remizou (bet365/MB/T.... apod.) alebo bez nej (Pinna/Azia). Takze ponuka je bohata a zaroven sa daju kurzy porovnavat - so surebet kalkulackou porovnavam aj 2-bet s 3-bet ponukou (aby som zistil, co je vyhodnejsie a o kolko).

///

Na 2.kolo som vzdy pozeral cez prsty. Uprimne, mozno zbytocne tendencne. Faktom je, ze mam pocit, ze dnesna ponuka (celkovo po-covidova) je lepsia nez byva bezne (ked sa hraju turnaje aj na ET a celkovo sport je na svojej standardnej obratkovosti) a ten dojem je kvoli tomu skresleny. Znova, klamal by som, keby som z tohto pocitu robil nejake vacsie zavery.

Vyhoda 2.kola oproti 3./4.? Pospolu hraju ti isti traja hraci ako v 1.kole. Z toho vyplyva, ze vsade tam, kde nastane dost chaosu, tam vznika dobra prilezitost. V 3.kole a 4.kole hraju spolu hraci, ktori si turnajovo vedu viac-menej rovnako/podobne (cest vynimkam, znova kvoli pocasiu sa obcas stane, ze flighty zostavaju totozne pre 3. a 4.kolo - v tychto pripadoch sa ale len velmi zlozito da vypisat ponuka medzi kolami vzhladom na minimalny casovy priestor). Lahko sa moze stat, vid aj vcerajsok a moje poznamky, ze jeden hrac z trojice kolo uplne pokazi a dalsi dvaja zahraju standard (napr. McIlroy vs Pan/Fowler). Druha varianta je podobna - jeden hrac zahra solidne, ale zvysni dvaja zazracne (Kizzire vs Munoz/Poulter).

Nevyhody? Cut. Ti, co 1.kolo pokazili, maju v hlave, ze musia do toho trochu viac tlacit. Mozno nie hned z uvodu kola, ale v zavere, ked im bude do virtualneho cutu chybat rana alebo dve, su k tomu okolnostami dotlaceni. To plati aj pre uspesnych z 1.kola, ale skor okrajovo (keby sa im nedarilo a prepadli sa az do nebezpecneho pasma). Nevyhodou je aj fakt, ze sa odohralo len 1kolo, takze materialu k studiu je minimum. Je to myslene tak, ze kto da cut, ten uz vykazal urcitu kvalitu (je to vzdy prvotny uspech na turnaji, podobne ako ITM v pokrovom turnaji). Hrat na 2.kolo tak ma v sebe rizika, ze hrame na niekoho, komu miestne podmienky nesedia, kto ma nejake skryte zranenie, trapenie. Zaroven musime preverit jeho sucasnu formu (poslednych par turnajov). Po covide je to v nasom pripade o to zlozitejsie, ze pred tymto bol jeden jediny turnaj, velmi specificky (prvy po 3 mesiacoch), pricom viaceri hraci na nom nehrali (z tohto pola). Ti su samozrejme v nevyhode, resp. sa to mohlo podpisat pod ich horsie 1.kolo. Netreba zabudat, ze turnaje sa hraju bez divakov - na jednej strane fajn - spravodlivejsie podmienky z pohladu odskokov lopticiek, neuslapanej travy od divakov a ziadnych hlasitych prejavov pred a po odpaloch. Na strane druhej, chyba atmosfera, podpora, tlak.

///

Vypisovanie vcerajsich vecernych (teda dnesnych rannych) flightov bolo tristne. MB neopisalo od konkurencie nic, na betku si nevsadim a Pinna/T.... si len vyberaju nejake h2h (pricom niektore trojice boli odsudene k tomu, aby som hral trojicu, nielen vyber dvoch z nich). Sklamanim, obrovskym, je Doxx, kde som fakt ocakaval, ze golf bezne odpisuju prave od bet365 (tak ako to robia s mnohymi inymi vecami). Chcel som sa pre zaujimavost pozriet na 5Dimes, ale tam na mna len vyskocila opicka, ze nieco nie je v poriadku (a neviem, ci si to mam vysvetlit slovenskymi anti-opatreniami alebo sa fakt jedna len o nejaky vypadok).

Moja pomocka je clenena nasledovne:

1, prva cast sa tyka flightov, kde jeden konkretny hrac zaostal za oboma z dvojice o 4 a viac ran (pricom ta dvojica zahrala podobne, t.j. v rodmedzi max. 2 ran). Je to klasicka zalezitost, kde vam ponuka s 3 hracmi prilis neprekaza, pretoze mate jasneho odpadlika 1.kola a zaroven nemate nikoho (z tej dvojice), proti ktoremu by ste ho primarne chceli zahrat.

Preco 4 a viac? Pretoze pri h2h z 3. a 4.kola su deliacou liniou 3 rany rozdielu v poslednom hranom kole a tu, kedze hram proti dvom hracom zaroven, by som chcel mat o kusok lepsie podmienky.

Samozrejme, lahko sa moze stat, ze SK, ktore si len vyberaju z tychto flightov dvojicku, si napokon vyberu nieco ako McIlroy/Fowler (dve znamejsie mena z troch). To nie je na skodu, toboz ked C.T.Pan je obhajcom triumfu z minulej sezony na tomto turnaji a zaroven zahral o 1 ranu horsie nez prave Fowler (zrazu je lepsi mensi kurz proti jednemu hracovi nez vacsi proti obom).

Ano, v tomto konkretnom pripade hrame vysoko hodnoteneho hraca po zlom kole, takze sa neda ocakavat na neho vysoky kurz. Aj preto som to skusil hrat ako triple s dalsimi podobnymi pripadmi (Schauffele/Im).

Stale plati, ze sledujem posledne jamky, resp. celkovo vyvoj v danom kole (niekto zle zacal a dobre skoncil, co sa v hlave prenasa do dalsieho dna (dobry pocit) a je dost pravdepodobne, ze aj v 2.kole dany hrac dobre zacne. Je to jeden z faktorov, ktory pridava alebo ubera na chuti hrat dany duel (pricom prvotnym vyberovym faktorom je prave rozdiel v pocte ran z predchadzajuceho kola).

2, Druha skupina je venovana trojiciam, kde vsetci traja hraci mali medzi sebou rozdiel 3 ran a viac. V tomto pripade sa uz s tym da rozne pracovat, aj ked principialne je to podobne - najvacsiu hodnotu ma hrac, ktory najviac vybuchol, tentokrat idealne hrane tak, ze dostaneme priamo h2h s tym najuspesnejsim (co ale vieme, ze s najv. pravdepodobnostou nedostaneme).

3, Tretia skupina a rozdiel "len" 3 rany voci obom/jednemu z hracov vo flighte a zaroven flighty, kde odpadlik zahral nieco priserne k zaveru kola (vid Matsuyama a DB na 16.jamke ... zaroven po nom nenasledoval pozitivny moment, napr. birdie na 17. alebo 18.). Na veci sa moc nemeni, ale uz to straca trochu svojho cara a viac pozeram na kurz nez u prvych dvoch skupin (Hideki ako outsider je fajn, pretoze je to vyborny hrac, ma proti sebe sice takisto vybornych hracov, ale rozdiel 5 a 6 ran je az prilis lakavy).

Watney je dlhodobo z formy, takze tam ma nejako prilis nepresvedcil ani solidny kurz. Streelman ma aj Pinna, lenze ako velkeho favorita proti Vegasovi, pricom bet365 ho ma v trojici za 2,87 (takze Pinna ma z tohto pohladu podkurz). 2,87 na trojicu by som rozhodne hral ... Burns nie je nikde vypisany, taktiez by som ho hral najradsej v trojici aspon za 2,87/3,0 (a tam je velmi pozitivny aj zaver vcerajsieho kola, kde sa dokazal aspon trochu vysvihnut). Perez by bol fajn, keby dal ten kratky putt na jeho poslednej jamke (18.) - lenze pocitovo je skor negativne, ked zahrate skvelu prihru na tazkej jamke a nepremenite rutinny 1-1,5m putt do birdie. A Pereza by som mozno skusil, ale zle sa to hra proti obom, toboz ked Noren mal skvele posledne jamky (presny opak Gracea).

4, Flighty, kde niekto vystrelil a dalsi dvaja sa trapili, prip. niekto zahral famozne kolo a dalsi dvaja boli len priemerni/solidni. Toto sa hra v ponuke s 3 hracmi zlozito, pretoze vy by ste skor chceli hrat proti tomu hracovi, ktory vycnieval a nie konkretne na niekoho. Hrat dvoch hracov je zlozite, aj ked obcas ponuka prekvapi (Pinna ma Longa a T.... Chappella s Hovlandom).

Da sa to riesit aj vyberom z tych dvoch - Harman sice zahral lepsie ako Burgoon, ale on aj je lepsi hrac a mal podareny zaver kola. Ano, preferujem radsej h2h nez riziko s tromi hracmi (takze som nepohrdol ponukou Pinny a zobral Harman/Fitzpatrick s peknym kurzom). Takto hram napr. Everyho (o ranu horsi nez Brown a podstatne lepsi kurz) alebo Schenka (famozny zaver 1.kola, velmi perspektivny mlady hrac, aj ked rozhodne by som tu privital skor h2h s Hubbardom).

PS: V jednotlivych skupinach su oddelene ranne a poobedne flighty (mojou oblubenou lomkou).

Vklady? Dnes ani ja nemam presne pravidla, resp. samozrejme, aj keby boli, som limitovany ponukou a moznostami v SK, ktore mam.

Pre 3. a 4.kolo som si minuly tyzden povedal, ze 100 eur je najnizsia suma (3 rany rozdiel, solidny kurz a minimalne solidne podmienky zaveru kol). Kazdou dalsou ranou v rozdiele som ochotny prihodit 50 eur, takze pri rozdiele napr. 7 ran som ochotny zahrat dane h2h za 300 eur (a najst 7-ranovy rozdiel v 3./4.kole je naozaj vzacne ... pri pohlade na tabulku vyssie (ale z 1.kola) by mohol clovek nadobudnut dojem, ze je to rutina.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.06.2020, 13:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
50/50
10Palmer/9Conners 4rany - Ryan solidne kolo po skvelom prvom, ale najma zaver s tromi nevyuzitymi
sancami na birdie zamrzi; Conners bogey free kolo za -8, ale aj on nevyuzil dve solidne sance
na poslednych 2 jamkach

2Bezuidenhout/21Hatton 5ran! - obaja koncili kolo na lahsej prvej 9, pricom Bez birdie (inak -2
s jednym bogey v priebehu vs -4 s birdie/birdie zaverom

22Hovland/19Pan 3rany - rozruplny zaver, ale zasa pocas narocnych podmienok s prerusenim vs velmi
solidna druha 9 za -2 s birdie na 17.jamke

///

Skor NIE
26Hubbard/25Wallace 4rany - Hubbard biedne kolo a biedna aj druha 9, bogey on last vs solidne zvladnuty
zaver druhej tazsej 9 v nelahkych vecernych? podmienkach

///

Skor ANO
15NeSmith/11Vegas 4rany - zakoncil kolo na tazkej druhej a s -3 a birdiekmi na 15 a 16 rozhodne
nesklamal (pritom kolo zacal DB na 1.jamke!!); Vegas ciste bogey free kolo za -8, zakoncene lahkou
prvou 9 a birdie on last

18Poulter/18Koepka 3rany - Poulter seria 4 birdie na poslednych 5 jamkach, sice na lahsej prvej 9, ale
predsa, toto je impozantny zaver v inak nedobre rozohranom kole; Koepka bogey on last (18th hole)

7Frittelli/9Duncan 6ran!! - obaja lahsia prva 9 na zaver, Duncan famoznych -8 s bogey free round,
ale Dylan nebyt DB na 1.jamke tiez neodohral zle kolo

20Watson/19McIlroy 3rany - birdie on last (tazka 18) s bogey free druhou tazkou 9 (-2) vs samozrejme,
skvele kolo (bogey free, -6), ale podobny nakopavac v zavere ako Bubba nedostal

2Straka/2Schwartzel 4rany - skvely zaver kola (Straka) vs bogey on last (Schwartzel), aj ked je
to sposobene aj tym, na ktorej 9 zakoncovali 2.kolo (Straka na lahsej, Charl na tazsej)


Vcerajsok nie je moc podareny, ale zasa ziadna tragedia (myslene tak, ze v hre som mal cez 1k, co je na golf a jedno konkretne kolo dost, prehralo sa, ale ked sa neprehra vsetko/viac nez polovica, vzdy moze byt horsie ...).

Samozrejme, bolo v tom dost smoly, ale aj nejakych drobnych chyb (drobnych poruseni aplikovanych pravidiel). Takze taky mix, ktory vo vysledku mohol za nie je uplne skvely vysledok.

Na jednej strane odletelo 150 eur+ s Chappellom, ktoreho mi Tipac nechcel zobrat (mam aspon poucenie, ako to skusit/robit nabuduce, aby sa podobna vec neopakovala). Ten, ako inak, vysiel nadherne (Murphyho zakony v praxi).

Druhy moment prerusenie kola, ktore sa napokon, chvalabohu, este vcera dohralo (chvalabohu z pohladu dnesnej ponuky, ktore by bez dohravky nebola, resp. ak bola, tak v takej biednej "last minute" verzii = co je skoro ako keby nebola). A s prerusenim nesuvisela len dohravka mojich "lepsich" (ktore prebiehali v moj prospech) tipov, ale aj obava (Watney koronavirus), ze sa to mozno dnes ani len nedohra (takze to dobre by sa teoreticky voidovalo a vysledok by bol este tristnejsi).

Treti moment suvisiaci s druhym - h2h Harman/Fitzpatrick. Dohravali posledne 3 jamky, pre ktorymi boli obaja -4. Fitz birdie 16, na 17 uplna otocka (bogey/birdie) a na 18 to iste, len naopak. Remiza a push, to som si hovoril (po preruseni), ze by som bral (ze sa vsetko skonci tak ako je rozbehnute). Ked pred poslednou jamkou ste o ranu napred a nielenze nevyhrate, ale dokonca prehrate, tak to nastve, toboz ked sa jednalo o stavku s najvyssim vkladom (nie vyznamne, ale cisto statisticky tomu tak bolo).

A posledny moment - vyhodnotenie MB (Watney bez voidu a jeden tip zle vyhodnotili - takze to malo, co mi "vyslo", ani to mi dobre nevyhodnotili). Plus Kizzire void, co vyhodnotili sice dobre (podla ich pravidiel), ale je tieto voidy, ktore maju byt DH, neuznavam (neislo o velke peniaze a niekedy mi to teoreticky moze pomoct, ale vsetci viete, ze hravam skor vyssie kurzy, takze tak).

///

Dnesok? Podmienky splnilo 9 h2h (rozdiel 3 ran v 2.kole). Rozdelil som si to na 3 skupiny:

50na50, kde su veci, ktore mi uplne nesedia (z pohladu vyvoja ich posledneho kola), ale nie su zasadnou prekazkou pre tip (nieco na sposob, ze trochu znizim vklad, prip. to nezahram, ak bude kurz biedny)

Skor nie a la musel by byt skvely kurz, aby ma to presvedcilo (a aj to plati asi len pre takyto pripad - 4 rany a viac).

Skor ano, kde by som to nehral len pri vylozene zlom kurze (1,8 a menej 2way).

Hovland nizky kurz a Hubbard tiez, aj ked teraz pozeram, ze na MB je slusny (takze chyba odo mna a asi trochu zahram). Zvysok hram, podla pravidiel vcera popisanych (3 rany - 100 eur, 4 rany max. 150 eur (a trochu menej, ked su nepriaznive okolnosti) atd).

Na Tipaci sa oplati McIlroy (podobne ako aj na Pinne, minimalne rozdiel v kurze na 2way/3way) a Poulter. NeSmith je na tom podobne ako vsade inde.

Palmera/Frittelliho som hral na Pinne, pricom v sucasnosti je Palmer 2,05 (2way) a Palmer 2,3 (3way) na tom dost podobne, trochu lepsie vychadza z toho stale Pinna.

Straka/Bez hram na MB. Straku by som doporucil na betku a Beza asi tiez (ako alternativu, kedze nikde inde nie je - resp. nie je na Tipaci a na Pinne sa Straka neoplati a Bez urcite sa neoplati voci MB, o bet365 neviem (ak tam je 2,62, tak tiez nie).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.06.2020, 15:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Velke trapenie. Ked z prvych 4 nevysiel ani jeden (a ani ziadna remiza, nehovorim o priamej vyhre), tak sa dalo tusit, ze to nebude stat za moc. Ked sa pokazil aj Frittelli (najvyssi vklad) po relativne solidnom uvode, tak akykolvek navrat casti financii sa zdal byt ako solidny.

Naopak Poulter, ktory to rozbehol dobre, potom sa rozohral Koepka a zacinalo to vyzera, ze aj s tymto h2h je amen, to napokon v zavere zachranil a skvelym finishom (podobnym tomu z 2.kola) zabezpecil pomerne pozitivny dojem za inak velmi nepodarenym tiperskym dnom. 2-6, bez remiz, co je pomerne unikat.


///

Conners/Garnett 4rany - bogey on last vs uz nie tak zazracny zaver (pri kole -6, samozrejme)

DeChambeau/Wallace 4rany - utrapene kolo v tazsich podmienkach, ale aspon v zavere nechyboval
(problem skorovat, to je to spravne slovo); Wallace hra zatial stabilne, ale bez excesov; mam
tu na mysli pri tomto duele a kedze necakam dobry kurz, tak asi NB

Vegas/Redman 4rany - birdie on last po tzv. tichom kole vs tipek s birdie/birdie zaverom

Hughes/Jones 3rany - nevyrazne kolo vs solidne kolo, ale nic mimoriadne (posledne 3 jamky 3 pary)

Frittelli/Reavie 3rany - biedna druha 9 (+2), ale aspon 3 pary na zaver; Reavie -3 na druhej, ale
posledne 3 jamky takisto len 3 pary

///

Dnes kriteria splnilo, podla ocakavania, len minimum h2h, pricom pri 4.kole plati, ze ak sa uz stretnu dobre kolo so zlym, deje sa to najma na rozcesti medzi skore (najhorsi vysledok z 3.kola napr. na -11 a najlepsi pocin hraca z 3.kola na -10). Nevyhodou je, aj ked drobnou, ze v takomto pripade hrame na hraca, ktory na turnaji bol dovtedy o ranu uspesnejsi (co ide proti logike chaosu/variancie).

Conners/DeChambeau velki favoriti, nehratelne. Vegas nie je ani Pinne, dokonca (a inde je tiez favorit). Zostavaju 2 h2h "len" o 3 rany a aj to bez pozitivnej sprievodnej informacie s faktom, ze je tam ta rana rozdielu v moj neprospech. Zahral som si tak len Hughesa kvoli solidnemu kurzu na Pinne.

Potom som hladal SK vytvorene h2h. Zial, Pinna tieto veci nejako prestala pre 4.kola vypisovat (toboz ked su dvojclenne flighty). Bet365 a MB rovnake duely, lenze dnes ma MB nejaku dropovaciu naladu, takze pri troch mojich dueloch zostalo skor pri zelani. Kto ma bet365, tak Homa, Conners a Fitzpatrick. Najma Conners/Niemann (6 ran a aj velmi priaznive dalsie okolnosti) sa mi velmi paci a hral by som to za 250, lenze to za sucasnej situacie zjavne nie je mozne.

///

Dnes, aj kvoli popisanemu, skusam stastie na BF (velky navrat). Poslal som si peniaze a idem sa zabavit.

Pole je totiz natlacene hlava na hlave, pricom v cele su zrovna hraci, ktori nepatria medzi skusenych vitazov turnajov PGA Tour. Treba za tym hladat vcerajsie 3.kolo (zname Moving Day), kde ranne flighty tazili z nuloveho vetra, lahko vytycenych jamiek a idealne upravenych greenov.

35 hracov je napr. v 5 ranach (od -10 do liderskych - 15). A tychto 35 hracov je jednoznacne v hre o vitazstvo. Moj odhad je, ze -18 by mohlo stacit aspon na PO a -19 dokonca aj na vitazstvo po 72 jamkach.

Vyber dost suvisel s h2h.

Fitzpatrick - DeChambeau - Koepka - D.Johnson - Conners - Vegas.

Hladal som hracov, ktori vcera neisli prilis nizko. Ano, na jednej strane v horsich podmienkach, takze ten realny rozdiel nebude az taky velky ako sa moze zdat. Na strane druhej, dnes to budu aj tito hraci, ktori budu tazit z lepsich rannejsich/skorych poobednych podmienok + netreba zabudat, ze budu utocit bez stresu z poslednych flightov. Samozrejme, to sa uplne netyka rutinerov ako Bryce/Brooks/Dustin, ale tym zvysnym trom aj tato skutocnost prospeje (a Dustin je historicky znamy choker, aj ked tykalo sa to najma Majorov a aj to sa odvtedy trochu zmenilo).

Fitzpatrick straca len 2 rany a paci sa mi na nom, ze zatial nezahral ziadne ultranizke kolo. Drzi si vysoky standard so vcerajsim najhorsim kolom (66-66-68). Skoro ucebnicova pozicia na utok zo zalohy.

DeChambeau zatial kopiruje vyvoj z minuleho turnaja - na zaciatku na cele, nepodarene tretie kolo a utok zo zavetria v kole stvrtom. Nestacilo to, ale vela nechybalo. Vcera slabucke letargicke kolo, taka klasika od Brysona, ked sa mu nedari (ziadna velka divocina, len nie je schopny skorovat).

Koepka a Dustin idu spolu vo flighte a je teda otazkou, ci ich to skor pozenie vpred (ked sa obom bude dari, tak urcite) alebo jeden stiahne aj toho druheho do utrapeneho zaveru turnaja. Dustin famozny zaver vcerajsieho kola a je tym hracom, ktoremu z tejto dvojice verim viac. A to nielen kvoli vcerajsku, ale aj z dovodu, ze Koepka je muz velkych turnajov. A toto rozhodne velky turnaj nie je, rozhodne nie z pohladu Koepka. Obaja zaroven splnaju podmienku spomenutu pri Fitzpatrickovi - 3 vyrovnane kola bez vyraznej biedy, zaroven ale aj bez vyrazneho lesku (68-66-67, resp. 67-66-68).

Conners tiez na -13, teda len 2 udery od absolutneho cela. Vcera len 69, ale zakoncil kolo birdie na 18 a zrovna pre hraca druheho sledu je situacia idealna - nejde vo flighte s obrovskou hviezdou (skor naopak - Garnett). Po jeho flighte este pojde 7 dalsich, co je so stratou 2 rany skoro neuveritelne.

Vegas a velmi podobny pribeh. Obaja uz na PGA Tour vyhrali, na strane druhej, nie je to prva cenova. Vegas birdie na poslednej jamke vcera, slabsie kolo (po vybornom druhom, takze ziadne velke prekvapenie) a dnes k vyhre potrebuje vystrihnut nieco podobne. Zrovna Vegas dokaze ist nizko, ked chyti slinu, takze za ten kurz 370 (BF) a za par vlozenych eur je to perfektny doplnok, ktory naplna vacsinu toho, co od vyberu ocakavam.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 25.06.2020, 11:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nastaven další měsíc navíc.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.06.2020, 13:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Spaun (+8 ... -3,6 SGP 139.) vs (Every Even ... -1,4 SGP 216.!; Norlander -2 ... birdie on last) "OK" (nevypisane)
Jones (+4 ... velmi dobra tazsia prva 9 na zaver kola; DA under 30%) vs (An -2; Gay -3 ... +2,4 SGP 83.) OK (hram)
Straka (-1 ... 2 bogeys on last 4 holes (last hole too) vs (Henley -5; Thompson -6 ... 3 birdies on last 4 holes; +2,4 SGP 63.!) KO (nehram)
Reavie (Even ... birdie on last; -2,2 SGP! 188.!) vs (Rahm -4 ... +1,6 SGP 21.!; McCumber -5 ... +1,4 SGP 199.!) OK (hram)
Ortiz (-1 ... birdie on last; -2 last 3 holes; +1,3 SGP 85.) vs (Stuard -5 ... bogey on second last; +1,6 SGP 74.; Noh -6 ... birdie on last; +3,5 SGP!) OK! (nevypisane)
Hearn (+2 ... bogey on last; -3,4 SGP 62.!) vs (S.W.Kim -2 ... -1,8 SGP 166.!; Todd -4 ... DA 93%) KO (nevypisane)
Homa (+1 ... DB on last; -4,1 SGP! 66.!) vs (Long -3 ... bogey on last; Leishman -4) KO (hram)
Clark (+1 ... +3 na druhej 9; -1,2 SGP 27.!) vs (Hoffman -3 ... 2 birdies on last 4 holes; Hoge -3) "OK" (hram)
///
Schenk (+2 ... birdie on last) vs (Glover -4 ... birdie on last; Oosthuizen -6 ... birdie on second last; +2,7 SGP 77.) OK? (hram)
Malnati (+3 ... -3,2 SGP! 14.!) vs (K.H.Lee -1 ... bogey on third last; Mahan -3 ... birdie on third last; +1,3 SGP) OK! (nevypisane)
Hossler (+3 ... birdie on last; DA&GIR low) vs (Dahmen -3 ... birdie on last; +2,4 SGP 162!; Moore -3 ... birdie on third last) OK? (hram)
Conners (+3 ... bogey on last; DA&GIR low; -1,5 SGP 196.!) vs (Steele -1; C.Smith -1) KO  (nehram)

Gomez (+1 ... birdie second last) vs Ryder (-4 ... +2,6 SGP! 130.) vs Hughes (-10 ... +5,0 SGP!! 93.) OK (nevypisane)
///
Van Pelt (+4 ... bogey on last; -2,4 SGP 204.!) vs Harman (Even ... birdie on last; DA under 30%; -1,6 SGP 43.!) vs Streelman (-4) OK? (Harman/Streelman) nevypisane
Singh (+5 ... +2 on last 3 holes) vs Swafford (+1 ... birdie on second last hole; -1,8 SGP 69.!) vs Na (-4 ... birdie on last) KO? (Swafford/Na?) nevypisane

Casey (-1 ... birdie on second last ... -1,8 SGP 210.!) vs (Cantlay -4 ... bogey on third last; Lowry -4 ... bogey on second last) OK (asi hram)
Blair (-1 ... bogey on last; +2 last 4 holes) vs (Stroud -4 ... -3 last 4 holes; RCB -5) KO nevypisane
Reed (Even ... -2,6 SGP! 3.!) vs (Bradley -3 ... birdie on second last; -2 on last 4 holes; +1,6 SGP 195.!; Griffin -4 ... birdie on last; -3 on last 4 holes; +2,0 SGP!) OK (hram)
///
NeSmith (Even ... bogey on third last; -2,1 SGP 49.!) vs (Werenski -3 ... bogey on last; Sloan -3 ... bogey on last; +1,8 SGP 202.!) "KO" (nehram)
Morikawa (+2 ... birdie on last; -1,9 SGP 172.!) vs (D.Johnson -1 ... birdie on last; Spieth -3 ... bogey on last) OK (Morikawa/Spieth idealne, ale nie prilis realne) (hram)
Kisner (+1) vs (Chappell -2 ... birdie on last; Day -3 ... -2 on last 4 holes) KO (nehram)

Willett (-2) and Armour (-3) vs Duncan (-6 ... DA 93%; +1,8 SGP 132.) (nehram)
Munoz (Even ... birdie on last) and Im (-2 ... 2birdies on 5s and 16pars) vs Garcia (-6) (hram)
///
Shelton (Even; -1,2 SGP 97.) and Tringale (Even ... bogey on third last; +1,0 SGP 106.) vs Stallings (-4 ... 100% GIR!) KO? (Shelton?) (nevypisane)
Thomas (+1 ... DB on third last, but birdie on second last; -2,2 SGP! 57.!) and Wilkinson (-1) vs Schauffele (-7 ... bogey on second last; +2,7 SGP! 89.) OK! (Thomas/Schauffele) (hram)
Finau (-2 ... birdie/birdie/birdie finish; -1,0 SGP 133.) and Rose (-3 ... 2/3 GIR; -1,0 SGP 129.) vs Hovland (-7 ... bogey/birdie finish; +1,8 SGP 87.) OK? (Finau?) (hram)
Knox (+4) and Tway (+2) vs Z.Johnson (-2) KO? (nehram)

Honorable mentions:
Watson (-1 ... -3 na druhej 9; -2,9 SGP! 19.!) vs Bryan (-3 ... birdie on last) vs Kang (-5 ... bogey on second last OK (hram)
Poston (Even ... -2 on last 3 holes) vs Poulter (-3 ... bogey on second last) "OK" (asi hram)
List (+1) and Fitzpatrick (Even ... birdie on second last) vs Burns (-2 .. DB on last hole) ??
Schwartzel (+1) vs Redman (-2) ??


Nabuduce to sem radsej hodim skor, ked vidim to nestabilne prostredie na poli SK. Narazam dnes na Pinnu, ktora nie a nie vypisat ponuku (az niekedy po 12).

Na strane druhej, dnes vypisalo MB aj ranne flighty, co len dokresluje, ze kontinuita je im cudzia.

Ako je vidiet, mnoho z toho, co som si napisal, sa neda pouzit (tie menej "prevarene" flighty nie su vypisane ... dopredu sa neda vediet, ktore to budu, takze je nutne sa pripravit na vsetko). Je zbytocne okolo toho polemizovat, jednoducho to tak je a vypisane vsetky flighty som snad nevidel nikde (a to som dnes skumal aj ponuku 5Dimes prave aj z tohto dovodu).

Ranne uz nestihate (aj ja som mal s tym problem, toboz ked nemam bet365 ... ale v priebehu snahy zahrat co mozno najviac za predbezne planovane vklady sa stala pozoruhodna vec - zvysili mi limity na MB oO ... nestazujem sa, samozrejme).

Z tych poobednych (u nas vecernych) hram Jonesa (aj 3way a aj 2way na Pinne, taky hybrid, kedze proti Anovi som dostal lepsi kurz nez pri 3waye na MB, ale zase je to jedna z tych trojic, kde "chcem" hrat proti obom), Reavieho (T..../Pinna h2h s Rahmom ... zrovna 3way sa neoplati ani kurzovo, ale ani zlozenim, kedze McCumber na seba neviaze prilis mnoho kurzu (ako nahradnik na poslednu chvilu po pretestovani ucastnikov na covid), Homa (proti Leishmanovi ... ked som si to prerataval, tak mi vysla vzacna zhoda medzi Tipacom a Pinnou, takze som volil Pinnu a vam doporucujem Tipac ... cez remizu, samozrejme).

Clark (3way, kedze h2h ani nebolo a ani to nebolo nutne, v tomto pripade), Casey (zmysel ma aj proti Cantlaymu a aj 3way ... omylom som vsadil na Pinne, aj ked sa to viac oplati na Tipaci), Reed (ja som hral ako kombo s Thomasom) a Willett (nehral som a asi ani hrat nebudem, ale uprimne, hrat by sa to asi malo/mohlo).

PS: Po biede z minuleho tyzdna bolo nutne trosku pritvrdit a brat v uvahu aj nieco viac nez len rozdiel v pocte uderov v predchadzajucom kole v kombinacii so zaverom kol jednotlivych hracov. Takze som sa trochu ponoril aj do statistik a vsimal som si najma SGP (Shots Gained Putting). Hovori o tom, kolko ran hrac ziska/stratil voci polu (teda priemeru) v danom kole. To som potom porovnal s celosezonnymi statistikami z tejto oblasti (nie je prilis relevantne kvoli poctu turnajov, ktore sa zatial odohrali + prestavka ... ale lepsie ako nic). DA je Driving Accuracy (presnost driveov/zasahovania fairwayi), co zrovna na tomto ihrisku je pomerne podstatne (aby hrac mohol naplno utocit na jamku druhou ranou, resp. aby mu zbytocne nehrozilo, ze 2.ranou skonci vo vodnej prekazke).

Turnaj nesedi len urcitej sorte hracov - relativne kratky layout, vhodne pre hracovi, ktori radi a dobre tvaruju rany vsetkymi moznymi smermi. Bomberi maju na viacerych jamkach znacnu vyhodu a oproti minulemu tyzdnu sa nemusia prilis obavat drobnych nepresnosti (podstatne sirsie fairwaye). Na druhej strane tym, ze dlzka je "len" 6800 yardov a presnost je nutna (voda na mnohych jamkach), v hre su aj presni kratsi hraci, ktori skvele puttuju.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.06.2020, 11:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Henley (-1 ... DB/Bogey/Birdie/Par finish A) vs Rahm (-2 ... bogey on second last; -1,7 SGP A) vs Furyk (-5 ... bogey on second last; -6 first 9 A)
Garcia (Even A) vs Duncan (Even ... bogey/bogey finish; SGP -3,9 132. A) vs S.W.Kim (-4 ... birdie/bogey/birdie finish A)

Werenski (-2 M) vs Hoffman (-3 ... bogey on second last; DA under 30%!; +3,1 SGP 143.! A) vs Bramlett (-5 ... birdie on second last A)



Thompson (+1 ... DB on third last A) vs Varner III (-1 ... bogey on last hole M) vs Wise (-3 ... birdie on last; +1,2 SGP (after +1,0 SGP) 211.!! A)

Lowry (-1 ... birdie on third last; -3,3 SGP 192.! - only 12 rounds A) vs Hoge (-2 ... DB on second last; +1,1 SGP (after +1,0 SGP) 55.! A) vs Casey (-4 A)
Noh (-2 ... DA under 40% A) vs Bryan (-4 ... birdie on third last; +1,6 SGP M) vs D.Johnson (-6 ... birdie on last; -4 on second 9; +1,1 SGP M)

DeChambeau (-3 A) vs Stuard (-3 ... bogey on last A) vs Merritt (-6 ... -3 on last 5 holes; 16/18 GIR; +1,3 SGP (after +1,8 SGP) 34.! A)

Hovland (-1 ... bogey on second last; DA under 50%; -2,5 SGP! M) vs Kizzire (-4 ... birdie on last hole M) vs Ancer (-5 ... -3 on last 5 holes; +1,0 SGP 87. A)

Kang (-3 ... bogey/birdie finish; -3 on last 7 holes; 16/18 GIR; +1,9 SGP M) vs Na (-4 ... birdie 15th/16th; +2,2 SGP M) vs Z.Johnson (-6 ... -4 on last 7 holes; +2,8 SGP! M)
Snedeker (-1 ... bogey on second last; +2,1 SGP (after +1,7 SGP) 28.! A) vs Reavie (-4 ... +1,8 SGP 188.! A) vs Vegas (-5 ... -2 on last 4; +4,6 SGP!! 180.! A)

Long (-1 ... bogey on last A) vs Reed (-4 A) vs Cook (-5 ... birdie on third last; DA over 90%; SGP +1,8 A)
Schauffele (-2 ... birdie on third last; +2,5 SGP again ... v poli nic moc M) vs McIlroy (-2 A) vs Steele (-8 ... birdie on last 4 holes!; +3,4 SGP! M)

Hughes (-2 A) vs Mickelson (-7 ... birdie on last; SGP +2,8! A) vs Gordon (-8 ... birdie on second last; GIR 17/18; +4,0 SGP! M)


Vplyvom ocakavanej burky a masivnych zrazok sa organizatori rozhodli veci trochu urychlit = zacina sa skor, v trojiciach a z oboch odpalisk (z 1/10). To, samozrejme, vyrazne limituje moznosti k tipu (uz som o tom nieco pisal v ramci teorie).

Toto su vsetky trojice, kde bol aspon aky-taky predpoklad, ze sa nieco moze uradit (aspon dvaja hraci od seba 3 rany v 2.kole). Medzery predstavuju flighty, ktore to nesplnili (zoradene podla toho, kedy do kola vstupia).

Este som nevsadil nic, ale rozhodne viem, ze ziadna velka slava to nebude. Z toho vypisaneho sa prvykrat da o niecom diskutovat az o trojici s Nohom/Bryanom/D.Johnsonom, takze do 14:09 je casu stale relativne dost.

M je "morning" a A "afternoon" - to aby som vedel, v ktorom bloku hraci hrali pocas 2.kola.

PS: Tak napokon idem do toho a hram tie 3 veci, ktore su ako jedine hratelne ...

Noh/D.Johnson; Hovland/Ancer; Hughes/Mickelson - vo vsetkych troch mi nieco prekaza a zaroven tam chyba to zname popostrcenie (dobry zaver kola apod.); na strane druhej, vo vsetkych 3 sa jedna o rozdiel aspon 4 rany a viac, takze tam mam priestor ponizit vklad, co som aj urobil.

PS2: Vcerajsok bol o navrate do plusoveho dna. Mrzi, ze som nemohol zahrat Schenka podla predstav a vlastnych pravidiel (to by vyhra masivne poskocila; prinajmensom o 200-250 eur), ale utapat sa v niecom, co som nemohol ovplyvnit, je viac nez zbytocne. Spokojny s natipovanim, relativne spokojny aj s vysledkom (so Schenkom by som bol dokonca velmi spokojny), kedze tipy fungovali, neboli tam vylozene pozoruhodnosti a cest vynimkam, vsetko malo hlavu a patu. Sklamal Wyndham Clark a velke mena s hranicnymi kurzami. Chvilu som aj rozmyslal, ze Reeda prevsadim a zahram ho aj solo, ale napokon som si to rozmyslel (az tak vela hodnoty v tom tipe nebolo a prevsadenie vacsinou nic dobre neprinesie).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.06.2020, 11:38 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Lowry-1/Im-3 3rany (mizerne kolo; 2krat DB; "solidna" jeho druha 9 (+1); -2,4 SGP (after -3,3 SGP)) vs (birdie on last, but +4 on 5 holes right before; -1,0 SGP 42.!) OK
Merritt/Wise 3rany (better second 9 (-1); -1,2 SGP 34.!) vs (nic pozoruhodne; 3 vyrovnane kola v turnaji) neviem
Leishman/Vegas 5ran (bogey on last; +2 on last 3 holes; DA under 40%; +1,5 SGP) vs (-2 on last 4) OK, ale ponizeny vklad?
Kang/Casey 3rany (bogey on last; +1,0 SGP (again)) vs (birdie on last; -2 on last 3 holes; DA over 90%; 16/18 GIR; +0,9 SGP) KO
Schauffele/Long 5ran (birdie on last; -2,0 SGP (great putting in first 2 rounds)) vs (-2 on last 3 holes and -4 on second 9; +3,7 SGP! 86.) OK? (problem - kurz)
Gordon-11/Rahm-10 5ran (birdie/bogey/birdie/bogey finish; DA under 50%; -0,3 SGP (after 2 perfect round on greens)) vs (birdie on last; -3 on last 5; +1,0 SGP) KO? (lakadlo - kurz?)
Mickelson-12/Hoffman-11 6ran! (utrapene kolo; -0,9 SGP (after 2 solid/great rounds)) vs (birdie on last hole) OK
Hughes-14/Streelman-15 5ran (skoro identicke kolo ako druhe, 9 pars on second 9 (16+2birdies) vs (birdie on last; -4 on last 8; +3,5 SGP 140.!) OK

McIlroy/Rahm 3rany KO
DeChambeau-13/D.Johnson-16 4rany OK?
Hughes-14/Stallings-12 4rany KO

Schauffele (1,424+ 2-way 1,615) & Leishman (1,552+ 2-way 1,76) 2,2+ (2,38 Pinna)
Lowry (2,28+ 2-way 2,58) 2,34 Pinna
Merritt (1,95+ 2-way 2,21) 1,97 Pinna
Kang (2,8+ 2-way 3,18) MB
Gordon (3,7+ 2-way 4,2) MB
Mickelson (1,808+ 2-way 2,05) 1,854 Pinna
Hughes (2,1+ 2-way 2,38) 2,17 Pinna


Naslo sa 8 duelov, vsetky nejakym sposobom napokon hram.

2 mensie kurzy k sebe a to z dovodu, ze sa v oboch pripadoch jedna o rozdiel 5 ran, takze mam tam priestor pre ponizenie vkladu.

Snad len Lowry nie je s ponizenym vkladom oproti zakladnym vychodiskovym podmienkam (3 rany = 100 eur). Merritt ma presvedcil solidnym kurzom (nie je favorit, resp. je drobny dog). V tychto pripadoch som 100 schopny dat na 75, co je napokon aj pripad Kanga s Caseym (tam ma presvedcil obrovsky kurz, takze som neodolal).

Gordon ocakavany obrovsky kurz a rozdiel 5 ran, takze hram, ale vklad je ponizeny na najnizsiu uroven (pretoze keby bolo vsetko skvele, tak by som mal hrat za 200). Mickelson a Hughes to iste - u Phila je proti fakt, ze zahral na turnaji o ranu lepsie, nemal nejaky pozitivny moment v zavere utrapeneho kola a zaroven Charlie zahral na poslednej birdie + kurz, ktory nie je vylozene biedny (je hratelny, najma pri h2h, kde bol rozdiel 6 ran), ale na chuti ist vkladove maximum to rozhodne nepridava. U Hughesa nieco podobne s tym, ze on naopak zahral zatial o ranu horsi vysledok po 3 kolach.

Kedze ponuka bola na svete skor (kvoli presunutemu 3.kolu do skorsich hodin), mohol som sa vcera pripravit - predbezne som si spisal kurz pre 2-way (Pinna) podla kurzov na MB (3-way), aby som po vypisani ponuky Pinnou (okolo obeda) mohol rychlo porovnat. Ako je vidiet, rozdiely su drobne a po mojom vsadeni kurzy na Pinne dropnu (situacia sa otaca). Po urcitom case sa kurzy zacnu vracat spat (korekcia). Teraz pozeram, ze Phil uz 1,909 (wow), Hughes 2,18 apod.

PS: Otazne je dnesne pocasie, kedze oproti vcerajsku sa casy nijako neposuvali a aj na dnesok je predpovedany dazd, resp. najma burky.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.07.2020, 11:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Chalmers (Even ... -1,2 SGP) vs (Duncan -4 ... birdie on last; DA over 90%; +1,9 SGP 143.; Perez -4 ... bogey on last (birdie on second last); +2,8 SGP! 83.) OK? (kurz)
Walker (+2 ... bogey on last; DB on 7th (Par 5); +1,3 SGP 176.!) vs (Bradley -3 ... -2 on last 3 holes; Armour -3 ... birdie on second last) KO? (kurz)
Sabatini (+4 ... terrible finish on his round; bogey on last; +2 on last 3 and +4 on last 5; -1,3 SGP) vs (Glover -5 ... birdie on second last; DA 13/14!!; Stallings -7 ... birdie/birdie finish; -3 on last 4 & -4 on last 7; +1,2 SGP) OK? (kurz?)
Scheffler (+7 ... DB on last; +5 on last 7h; -1,9 SGP!) vs (Burgoon +1 ... bogey on last; +2 on last 3; DA 6/14; Harman -1 ... bogey on last; -2,4 SGP!) KO? (kurz?; nehrat proti Harmanovi h2h)
Hoag (Even ... birdie on second last (but +3 on last 7h); -0,7 SGP) vs (Hadwin -5 ... bogey on last (birdie right before); DA 13/14!; GIR 16/18; +1,1 SGP; Grillo -6 ... GIR 18/18!!) KO? (monster kurz?)
Roach (+5 ... bogey on third last; +4 on last 7; -2,7 SGP!) vs (Gligic Even ... bogey/bogey finish; +3 on last 5; Nicholas -3 ... birdie on last; -4 on second 9; -0,8 SGP) OK? (kurz?)
///
Senden (Even ... bogey on last; +2 on last 4; +1,3 SGP) vs (Ryder -4; Wallace -6 ... birdie on last; -2 on last 3; DA 6/14; +3,2 SGP!) KO? nevypisane
Gooch (+4 ... birdie/birdie finish; -2,9 SGP!) vs (Straka -4 ... bogey on 15th; McNeill -5 ... birdie on second last; -4 on second 9; DA 12/14; +2,3 SGP!) OK nevypisane

Martin (+1 ... bogey on last) vs Blair (-2 ... birdie on second last; -2 last 6 holes) vs Redman (-7 ... birdie on last 4 holes; -7 on last 8holes; +3,1 SGP!) OK? (Blair/Redman?)
///
Van Rooyen (+3 ... bogey on second last; better second 9 (Even); -4,0 SGP!!) vs Percy (-1 ... birdie on second last; +0,9 SGP) vs Power (-5 ... -2 on last 4 holes; -4 second 9; DA 12/14; +1,6 SGP) OK?

Gay (+1 ... birdie on third last; -2 on last 6 (Par 5s); -1,2 SGP 77.) vs (Grace -2 ... -2 last 4 holes; -3 second 9; Burns -4 ... birdie on second last; +1,9 SGP 39.!) OK?
Snedeker (+1 ... birdie on third last; -2 second 9) vs (Im -2 ... birdie on last; -2 on last 3; DA 12/14; +1,8 SGP; Hatton -4 ... -2 on last 3 holes; +0,4 SGP) OK? (h2h? kurz?)
Lashley (-1 ... birdie on last (chip-in); -2 on last 3) vs (Simpson -4; Fowler -5 ... DB on 18th and 7birdies (all of that on first 13h); +2,2 SGP!) OK
///
Pan (+1 ... bogey on last; GIR 16/18; -1,7 SGP) vs (Singh -2 ... bogey on last (birdie right before; -3 on last 6; -2,2 SGP!; Wolff -3 ... birdie on second last) KO? 
Gomez (-2 ... better second 9; +1,5 SGP 137.!) vs (Hubbard -5 ... birdie on third last; -4 on second 9; Stroud -6 ... -5 on second 9; +2,1 SGP! 159.!) OK? (kurz?)
Jones (+1 ... -2 on last 3 holes; -1,4 SGP) vs (Atwal -2 ... bogey on last; Thompson -3 ... -2 on last 3 holes) OK nevypisane

Hearn (-1 ... 9 pars on second 9; -1,0 SGP 105.) and Davis (-1 ... bogey on last) vs Hahn (-5 ... birdie on second last; -3 on last 6holes) OK (Hearn, h2h)
Shelton (+1 ... birdie on second last; -2 on last 5h (par 5s); -2,2 SGP!) and Harrington (-1 ... GIR 17/18; -2,8 SGP! 135.!) vs Lovemark (-4 ... birdie on third last; -3 on last 6h) OK? (h2h, kurz Shelton?)
Putnam (+2 ... DA 3/14!!) and Dufner (+2 ... bogey on last; +2 last 3 holes; -1,2 SGP 207.!) vs Merritt (-4 ... eagle on second last) KO
M.Kim (+1 ... bogey on last; GIR under 50%) and Tway (Even ... -2 second 9) vs Cook (-3 ... bogey on last; +1,5 SGP 116.) KO? (h2h?)
Murray (+2 ... birdie/bogey/birdie/bogey finish; -4,3 SGP!! 210.!) and Na (Even ... bogey on third last (birdie right before); 14 pars on first 14 holes; DA 5/14; -0,8 SGP) vs Finau (-3 ... birdie/birdie finish; -3 on last 4h) OK? 
Hoge (+1 ... bogey on last (birdie right before); -2,8 SGP! 46.!) and Zhang (-1 ... bogey on last (birdie right before); -0,7 SGP 132.!) vs Werenski (-5 ... birdie/birdie/birdie finish; -4 on last 5h; DA 12/14; +2,2 SGP!) neviem (h2h/kurz?)
Phillips (-1) and Ventura (-3) vs Seiffer (-6) nebude vypisane
///
Hadley (-1 ... birdie on last (bogey (Par 5) right before; +2,8 SGP! 165.!) and Blaum (-2 ... birdie on third last; -2 on last 5) vs Norlander (-5 ... birdie on second last; DA 13/14) OK? nevypisane
Wilkinson (+1 ... birdine on second last; DB on 2.hole; -2,9 SGP! 130.!) and Barnes (+1 ... eagle on 14th; -1,9 SGP 34.!) vs Noh (-4 ... -2 on last 3 holes; GIR 16/18; +1,2 SGP!) nevypisane
Munoz (+1 ... bogey on second last (birdie right before) and Wise (Even ... birdie on third last (bogey right before; -2,4 SGP! 202.!) vs Kisner (-7 ... -3 on last 4; -5 on second 9; DA 12/14; +2,8 SGP! 91.) OK? (h2h, kurz) 
Matsuyama (-1) and Reed (-2 ... -2 on last 3) vs DeChambeau (-6 ... bogey on last; -4 on last 6; +3,9 SGP! 23.!) OK (skor h2h vs Bryson)
RCB (+3 ... horrible finish; bogey/bogey and +4 on last 5) and Trahan (+1 ... +3 on last 5) vs Wagner (-5 ... birdie on third last; DA 12/14; +2,2 SGP!) KO nevypisane

Honorable mentions:
Schwartzel (-2 ... DA 6/14; -2,4 SGP! 9.!) vs (Tringale -4 ... bogey on second last; +1,8 SGP 106.; Malnati -6 ... GIR 16/18; +1,1 SGP 27.!)
Stanley (+2 ... birdie on second last (bogey/bogey right before)) vs (Streb Even ... -2 on last 4; +1,4 SGP 185.!; Bramlett -2 ... birdie on last; GIR 16/18)
Watson (-1) vs Todd (-4)
Cappelen (Even) vs Gibson (-5)


Rano je to slabsie a teraz nemyslim len kvoli ponuke (napr. MB ma az prekvapivo prespikovanu ponuku trojic na poobedie, ale rano je to viac-menej kopia bet365 s drobnymi rozdielmi).

Avsak, z rana su zaujimave 2 h2h z Tipsportu - Wise/Kisner a Reed/DeChambeau. Vyrazne lepsie kurzy nez na Pinne (ked sa poisti vklad s remizou, samozrejme ... resp. takto mame moznost sa s tym pohrat a podla chuti dat cast vyhry aj na tu "istiacu" remizu). Dnes je k tomu dobra prilezitost uz len z dovodu, ze ten rozdiel v kurzoch je pomerne dramaticky (oproti Pinne).

Inak rano uz len Pan a Gomez, pricom u oboch sam neviem, co s tym. Zahram som Pana v akovke so Schwartzelom a nad Gomezom stale premyslam. Van Rooyen len na betku a aj to ako "favorit" a na Pinne je to len horsie (1,7+ na 2-way ... a najma proti Percymu, proti ktoremu to nie je ziadna slava - rozdiel 4 rany). Uihlein dropol na pre mna nehratelnu uroven (mozno ako, ale s kym? Hoge?).

Poobedne, aj vplyvom ponuky (ale aj celkovo mnozstva splnajucej ake-take podmienky) je to uz lepsie, ale jasne tipy su snad len Snedeker a Lashley (fajn kurz, fajn zaver kola od oboch ... sice kvalitni superi, ale keby neboli, tak zasa by neboli take pekne kurzy a takto mozeme nad tym meditovat stale dokola). Zvysok uz je skor o kurze nez o dokonalej situacii a niekde je to mozno lakave, ale trochu chyba kurz, trochu chyba napr. DD daneho hraca, niekde to naraza na moznosti hraca (vek/celkovo stagnacia jeho hry v poslednom case) ... Mam uz vsadeneho Gaya a Hearna a nad zvyskom rozmyslam co a ako (ci nejaka sialena 2-ako za par eur alebo naopak solo za o nieco viac eur alebo nehrat vobec ...).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.07.2020, 12:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Wagner/Gomez 3rany OK? 1,93+
Glover/Harrington 4rany birdie on last (birdie/bogey/birdie finish); -2,2 SGP! 141.! vs birdie on third last; -2 on last 4; DA 12/14; +2,8 SGP! 135.! OK
Kisner/Straka 3rany ... bogey on last vs +3,3 SGP KO

Fowler-6/Matsuyama-5 3rany birdie on second last; -3 on last 7 (bogey free second 9) vs birdie on third last; -3 on last 6)
Glover-7/S.W.Kim -6 3rany vs birdie on second last; -4 on second 9; DA 5/14!; +2,0 SGP! 170.!
Stuard-9/Armour-11 3rany birdie on last; -2 on last 4; DA 12/14 vs birdie on last; hole-in-one on 5th!; -6 on second 9; DA 12/14; SGP +1,3 (2 days in a row) 197.!
DeChambeau-11/Simpson-12 3rany birdie on last; -4 on last 9 vs birdie on third last; DA 13/14!; GIR 17/18!


Dnes bieda. Podmienky splnili len 3 dvojice a aj to dvojice, kde nenastal velky rozdiel v ranach. Zaroven Glover je obrovsky kurzovy favorit (az nepochopitelne), Kisner je taktiez favorit (a aj za daleko lepsie kurzy by som to nehral) a ten posledny je hrana, ale tiez sa mi do toho moc nechce (3 rany a po minulom tyzdni znova prisli urcite korekcie v strategiach, resp. minimalne popudy k zamysleniu = napr. ci hrat veci za 75 eur, t.j. nieco, co neobstoji ani normu tipu za 100 - 3 rany a priaznive podmienky).

Az okolo obeda som si presiel aj "umelo vytvorene" dvojice, t.j. take, ktore realne spolu na ihrisku nepojdu (co bola tzv. posledna nadej na nieco vyrazne lepsie nez tie prirodzene prve 3) a nebolo to o moc lepsie. Napokon ale hram vsetky 4 a to ako dve akovky (Fowler/Glover spolu, najma z dovodu, ze sa jedna o h2h, kde ti, co vcera hrali aspon o 3 rany horsie, maju celkovo o ranu lepsiu skore; Stuard/DeChambeau, kde naopak hram hracov, ktori su na tom celkovo horsie o ranu, resp. dokonca o 2).

Takze zatial rozhodne den, kde do hry vstupujem s najmensimi vkladmi za tych uz 11 kol (2+3+3 ... toto je 4.tyzden od restartu PGA Tour), ktore v rade absolvujem (1.kolo netipujem).

///

PS: Po vcerajsku, co som aj trochu cakal, zasa musim riesit napravu zle vyhodnotenej stavky (trojica s Kevinom Na, ktory do kola nastupil, ale ho nedokoncil = lahko sa stane pri vyhodnoteni chyba, ze namiesto DNF beru hraca ako DNS, kedze na PGA Tour to k nim priradzuje len znacku "WD" (odstupil/odstupenie).

Inak take "bojovne" kolo, ktore skoncilo v minuse, ale ak protest vyjde (co by mal), tak -70 je v norme. Ono sa tazko vyhrava, ked Snedeker zacne skvele (-4 po 6-7 jamkach), aby na druhej 9 na pare 5, ked bol pohodlne na greene cca 10m od jamky 3.ranou, zahral neskutocne DB (4-putt). Nechal tam 2 rany uplne zdarma a 2 rany mu chybali aspon na DH s Hattonom.

Potvrdili sa obavy pri h2h Reed/DeChambeau, ale obavy do rozhodovania nepatria (zatial sa jednoducho a jasne stanovene kriteria a toho sa treba drzat). Obavy v zmysle ... Reed bez divakov a po koronaprestavke je nemastny-neslany a neprehral som na nom prvykrat a DeChambeau tie prve kola v trojiciach zvlada kvalitne uz 4.tyzden po sebe (aby sa zasekol v tretom a dobiehal zameskane vo 4., avsak uz mimo priamy boj o titul).

Inak s natipovanymi vecami tentokrat spokojnost (na rozdiel od posledneho 4.kola na Travelers, kde cervicek v mysli hryzol a hryzol a to viac-menej az do startu dalsieho turnaja ... ci hrat tzv. KO? tipy s ponizenym kurzom pod 100 eur (pri dvojiciach v 3. a 4.kole); ci hrat ponizeny kurz aspon v pripadoch, kde je kurz naozaj lakavy; kde je hranica kurzov pri 2-ako (jednotlivych veci, resp. celkoveho pri 2-ako, teoreticky 3-ako; kedy hrat veci na Pinne, kedze az nelogicky isli skoro na vsetko kurzy v priebehu dna nahor a nie zanedbatelne (1-2 desatiny vo vacsine pripadov)) ... ano, sam som si vedomy, ze je vzorka je mala a bolo by predcasne robit z par kol (alebo jedneho extremneho) nejake unahlene zavery. Faktom je, ze treba nad tym rozmyslat, pretoze to je presne ten priestor, kde sa peniaze stracaju a kde sa teda daju ziskavat aj v casoch, ked tipy uplne hviezdne nevychadzaju.

Na strane druhej, vid aj vcerajsok, v pluse/malom minuse sa da koncit s vylozene negativnou bilanciou OK/KO, co je pri h2h extremne zaujimave, uz menej zaujimave pre moju osobu ako celok (golf je skor zalezitostou "kolem dvou", ked tipujem jednotlive kola a vobec sa netlacim do tipov pred zaciatkom turnaja a ked uz nieco, tak si vytipujem par mien po 3.kole - tohto sa drzim uz par rokov a nehodlam na tom nic menit, ci tipujem pravidelne ako teraz alebo vylozene narazovo pocas nabitych sezon, kde prim hraju ine odvetvia.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.07.2020, 13:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Higgs+1/Sucher-4 4rany (bogey on last; +5 on second 9; GIR 8/16; -2,6 SGP 60.! vs birdie on second last; +2 on last 7h) KO?
Straka-10/Gibson-9 4rany (birdie on second last; -2 on last 6h; DA 5/14! vs eagle on second last; DA 6/14) KO?
Werenski-11/Willett-10 5ran (velmi tiche kolo; -2,3 SGP (after 2 fantastic putting round with 2,2+) 25.! vs birdie on second last; -4 on second 9; +0,9 SGP (after 2 rounds with -1,0+) 88.! (16 rounds)) OK
Simpson/Wallace 3rany (velmi tiche kolo; bogey on last; long game (just over 50% DA/GIR after 90% in 2round) and short game (-1,4 SGP) in very bad shape vs -3 on last 5 holes) KO
Kirk-14/Bryan-13 5ran (-2 on last 4 holes; -0,7 SGP (but really overperformed on greens in first 2 rounds (+1,0 and +3,1) 213.!! (19 rounds) vs -2 on last 3 holes; DA 13/14!; +2,8 SGP (after +1,0 and +1,8 .. historically, great putter, but in first 2 weeks after coronavirus/longterm injury -0,5 SGP (8 rounds)) OK
Armour-16/Wolff-19 3rany (birdie on last, but DB on second last (Par 5) vs -5 on last 7 (9 birdies, 1 eagle); +3,3 SGP! (+0,7 and +2,4 in first 2 rounds) 98.) ?


Vcera ma viac nastvalo MMA, resp. skor Oktagon ako organizacia (Szabova/Bleda) nez fakt, ze mi to golfove minimum nevyslo (pri fakte, ze jedinou moznostou ako byt uspesnejsi bolo netipovat vobec, tak ta mala strata bola v norme).

Dnes takisto ziadna hitparada. 6 dvojic, z toho 3 vylozene s mizernym kurzom (zaroven bez nejakych priaznivych okolnosti zo vcerajska, takze jasne NB). Zostavaju 3 dvojice, pritom Kirk/Bryan som nestihol (@2,05 = 1,8+ 2-way, co bolo hranicne a da sa povedat (aspon teraz) to beriem mozno aj pozitivne (ze vdaka Pinne sa upravil kurz na betku a vdaka betku zasa na MB/Tipsporte ... takze uz sme pod 1,8 a na 2-ako k tomu nie je nic vhodne).

Poslednu dvojicu Armour/Wolff nema vypisana Pinna, primarne nemalo ani betko a kedze nemalo ani betko, tak to nema ani MB. Betko to pridalo a T.... si isiel zjavne svoje (betko ma o dost horsi kurz). 2,33 (cez remizu okolo 2,05) sa zahrat da. Wolff po dvoch 64 a neskutocnom skorovani. Mladik, ktory turnaj na PGA Tour nikdy nevyhral (resp. ziaden profesionalny turnaj) v pozicii, kde "ma co stratit", kedze vedie o 3 rany.

Werenski sa mi paci z tej 6 najviac. Kurz na Pinne od rana trochu vystupal. Uz som necakal (aj z dovodu, aby som to mohol dat sem, ale aj z dovodu, ze kurz je dobry a ak podrastie, tak necakam, ze prilis a ak ano, tak par eur este prihodim). 5 ran rozdiel, vcera biedne puttovanie u inak vyborne puttujuceho hraca (tu a aj celkovo). Ani ostatne statistiky (dlha hra) nevyzerali vobec zle, vcera skor naopak. Willett 3 turnaje po koronapauze na PGA Tour a 3 MC. Vkladovo som to trochu ponizil len kvoli suboju -11/-10 (moj hra ma o ranu lepsie celkove skore, co pri 4.kolach je bezny standard - skor zacinaju hraci, ktori zahrali horsie predchadzajuce kolo = ak mam -10 a zahram skvele 3.kolo, pojdem z tych -10 ako posledny a ak je na -11 a lepsie neparny pocet hracov, tak ten s najhorsim skore v 3.kole na -11 bude jeho sparingpartnerom v 4.kole - skoro len takto mozu vzknikat velke rozdiely v 4.kole, takze mat o ranu lepsi celkovy vysledok mozeme vnimat ako nutne zlo).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.07.2020, 12:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na Inspiration Games pripraveny, ale zazraky sa, zda sa, nekonaju. Vypisane ma len Unibet a asi tak som si predstavoval aj T.... - ziadne velke akcie a par h2h by ich rozhodne nezabilo (pokojne to mohli okopirovat - po 1, su zvyknuti a po 2, v tomto pripade by som im to prepacil).

Asi nema zmysel zverejnovat preview. Na tom Unibete by som si zahral Picharda za @2,7 proti Taylorovi; vzhladom ku kurzu by bola aj pokus na Valetina proti Kendricksovi (a dalsimi dovodom, ktore spominam prave v preview - napr. veterno na Floride). Stefadini ako outsiderku voci Morris (@2,2) by som vylozene miloval. Sprunger @1,6 proti Hejnovej by sa takisto muselo brat a len by sa rozmyslalo, co k tomu. A Vicaut @5,25 proti De Grassemu je presne v tej cenovej relacii, kde aj zjavny "value loser" (hodnotne z dovodu, ze by to malo byt tesnejsie, nez si mnohi myslia, avsak stale mysliac si, ze to v najlepsom pripade o kusocek predsa len nevyjde) je nutnym zlom.

Tak sme si zafantazirovali a zajtra navrat ku krutej realite golfoveho suboja s veternymi mlynmi xD
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.07.2020, 11:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Love III1 (+2 ... birdie/DB/birdie finish; -1,3 SGP) vs (Kuchar -3; Lowry -3 ... eagle on third last) KO
Trahan2 (+5 ... bogey on third last; GIR under 40%!; -2,1 SGP!) vs (Gooch -1 ... bogey on third last; -1 on second 9; Norlander -2 ... bogey on third last; GIR 16/18!) KO?
B.Koepka1 (+2 ... -3 on second 9; DA under 50%) vs (Day -3 ... birdie on last; +1 on last 3; Thomas -4 ... birdie on third last (Par 5)) OK!!
Watson2 (+7 ... bogey on third last; QB & TB on first 9; Even on second 9) vs (Landry +3 ... bogey on last; +3 on last 4!; Holmes +1 ... bogey/bogey finish; +6 on last 7!!) OK
Stadler1 (+5) vs (Reavie -2; Sabatini -3) KO
Every2 (+9 ... TB/DB/bogey finish) vs (Kelly +3; Varner III -1) KO
Dahmen2 (+7 ... bogey on third last; DA under 50%; GIR 7/18!) vs (Kirk +1 ... bogey on second last; Hadley +1 ... TB on last hole!; TB/eagle/birdie/birdie/TB last 5h) OK?
Watney (+5) vs (Frittelli +1; McCarthy +1) KO

C.Koepka1 (+8 ... birdie on last (bogey right before); -3,1 SGP!) vs McCumber (+4 ... birdie/birdie finish; GIR 9/18; -2,6 SGP!) vs Oppenheim (-1 ... bogey on second last) OK?
///
Blair2 (+4 ... GIR under 30%!) vs Zhang (-1 ... bogey on third last; -1,2 SGP) vs Malnati (-4 ... birdie/DB/birdie finish) OK?

Harrington2 (+1 ... bogey/DB finish) vs (Hughes -2; Wilkinson -4) KO
///
Homa1 (Even ... birdie on third last (Par 5)) vs (Merritt -3 ... birdie/birdie finish; -3 on last 4; DA 12/14!; +2,3 SGP!; Poulter -4 ... birdie on second last; DA 11/14; +3,8 SGP!!) ?

Hearn1 (-1 ... birdie on third last (Par 5)) and Cauley (-1 ... birdie on third last) vs Hadwin (-6 ... birdie on last; -2 on last 3 & -5 on second 9; +2,5 SGP!) KO?
Stuard2 (+3 ... bogey on last; -3,2 SGP!) and Burgoon (+2 ... birdie on second last (bogey right before); -1,1 SGP) vs Jones (-3 ... +2 on last 3) OK?
Woodland1 (+1 ... birdie on second last; -2 on last 5; DA 12/14; -1,3 SGP) and Rahm (Even ... birdie on last; +2 on last 4!; GIR 9/18) vs Hovland (-3 ... birdie/birdie/birdie finish; -6 on last 8!) ?
Rose1 (+2) and Horschel (Even ... -3 second 9, but bogey on 6th; DA under 50%; +2,3 SGP!) vs Schauffele (-3 ... birdie on third last (Par 5); +2,8 SGP!) ?
Singh2 (+3 ... DB on last) and Donald (+3 ... bogey on second last; +2 on last 4; GIR 9/18) vs Conners (-1 ... +2 on last 3; GIR 16/18!; -3,0 SGP!) KO
Hubbard1 (+2 ... birdie on last; bogey on third last (Par 5); GIR 9/18) and Tringale (Even ... birdie on last; -2 on last 3 & -3 on last 5) vs Straka (-3 ... birdie/DB/birdie finish; +1,3 SGP) OK?
Walker2 (+2 ... birdie on second last; -3 on second 9!; DA under 50%; GIR 8/18!) and Tway (Even ... bogey on second last; +3 on last 4!) vs Oosthuizen (-4 ... bogey on last; -1,0 SGP) OK
///
Snedeker2 (Even ... -1 on second 9) and Leishman (Even ... +2 on last 3 & +3 on last 5; -1,9 SGP!) vs Morikawa (-7 ... bogey on last; DA 12/14; +2,0 SGP!) OK
Wolff2 (Even ... -2 on last 4; -1,7 SGP) and Fowler (Even ... bogey on last) vs Reed (-4 ... birdie on last (bogey right before); GIR 16/18!)

Garnett2 (+1) vs Dufner (-3) KO
Kizzire1 (+1) vs Kang (-2) OK
Im2 (Even) vs Long (-4) OK

(1-first 9; 2-second 9)


European Tour vo velmi biednom prevedeni (z pohladu vypisaneho 2.kola), takze ani nemalo cenu sa s tym v predstihu niekam nahlit.

Z toho mala je najlepsim pocinom jednoznacne Sami Valimaki, kde su splnene vsetky moje kriteria (takze nebolo nutne ani ponizovat vklad). Okrem toho uz hram len par trojic na MB (ktore nikde inde nie su ... ono platilo, ze h2h nevypisali na ET ani Pinna, ani T.... a pocet trojic na betku bol okolo 5-6). Takze McGowan solo a tvorivo vyuzity Perrier, resp. Porteous (vysvetlim).

///

Hore uz klasika, moja priprava pocas/po 1.kole. Tentokrat nedotiahnuta z dovodu toho, ze SK pomerne promptne po dohrani zacali vypisovat a vypisali "len to, co som mal uz pripravene/spracovane" (rec je o poslednych flightoch, ktore dnes budu startovat rano, u nas poobede).

Koepka s dvoma vykricnikmi, takze tam dopredu nebolo co riesit, otazkou bola ponuka. Pinna uz okolo polnoci vypisala dnesne poobedne flighty a kedze sa mi kurz pacil (@2,4) a zaroven sa jednalo o h2h pre mna priaznivy (hrany proti tomu, ktory skoroval v 1.kole lepsie = Thomas), tak nebolo co riesit, toboz ked MB vypisala v trojici na Koepku horsi kurz na bet365 (majuc mensiu marzu, takze smutne). Je to 6 ran, okolnosti prajne, pravidla uz dobre poznate ...

Vypisali aj Rosea so Schauffelem. Pri trojici sice vidite otaznik, ale ten je z dovodu Horschela, nez nazoru na suboj tychto dvoch. Znova, priaznivy kurz jasne nad @2,0, 5 ran a ak aj mozno nie uplne idealne faktory samotneho zaveru kola, tak na zahranie je to dostatocne (s mensim vkladom + v noci som tie vklady zamerne drzal dole s moznostou prilozit, ked na Pinne nebodaj zacnu ist nahor ... co sa deje pomerne casto).

Potom som tam mal poznaceneho Hubbarda, kde ale dropol kurz, kym som sa stacil rozhybat. Hubbarda tak zatial hram v trojici s trojicou Koepku na MB a vyckavam, co sa s kurzom na Pinne bude diat (do startu poobednych dvojic casu dost).

Sklamany som z Watsona, kde bet365 trojicu vypisalo, ale MB nie a kurz na Pinne je pri porovnani s trojicou na bet365 nevyhodny. Takze aj tu cakam a mozno zahram double s Hubbardom za mensi vklad ...

Uvazujem, co spravim s Caulay (vs Hadwin), kde som to mal poznacene uz vcera na Pinne, ale nieco mi k tomu chyba ("popostrcenie"). Mozno nim su kurzy na Tipaci. Nieco podobne Homa/Poulter.

Trojice? Sice na Snedekera/Wolffa u mna na MB o nieco mensie kurzy nez na bet365, ale oboch som zahral (aj napriek tomu, ze ma obaja minuly tyzden pekne zareazali). Neodolal som ani Walkerovi pri tom kurze a vyvoji vsetkych 3 hracov na druhej 9.

Potom zopar doublov. Uz spominany Hubbard/Koepka. Woodland/Kizzire, kde ani u jedneho neboli splnene ostre podmienky na solo, avsak, u oboch ma velmi bavil kurz (@3,55) a hrali mi do kariet aj okolnosti. Nechcelo sa mi porusovat pravidla alebo hrat solo s nejakymi prazvlastnymi nizkymi vkladmi, tak som to skusil takto.

Stuard/Perrier (ET) je zasa pribeh dropnutych kurzov. U oboch bolo hranice zahranie aj bez toho, takze nieco podobne sa vylozene ponukalo. Dahmen/Porteous (ET) je podobny pribeh s tym rozdielom, ze u oboch je najvacsou obavou prilis zle 1.kolo (strata motivacie, setrenie na dalsi turnaj apod.). Inak rozdiel v ranach u oboch voci zvysku flightu obrovsky a zavery kol mali obaja (vzhladom na biedne kola) viac nez solidny. U oboch bol minus kurz, co je dalsi dovod, preco som to nemohol zahrat solo (ladovat do toho zbytocne moc penazi).

PS: 1 a 2 mi sluzia k tomu, aby som dokazal rozlisovat, ci flight zacinal na jamke s cislom 1 alebo isiel z 10. Preco? Pretoze prva 9 je daleko jednoduchsia nez ta druha, najma kvoli brutalnemu zaveru 16-18. Ako dobre viete, pracujem prave s poslednymi tromi jamkami kola a tak je dolezite vediet, ci hrac urobil nejake to bogey na 16-18 (nebodaj skoroval/nestratil apod.) a ci sa to stalo na podstatne lahsej sekvencii 7-9.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.07.2020, 10:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Aby nevyslo NIC z takeho mnozstva tipov a v takych kurzovych relaciach (jednoducho male kurzy, z mojho pohladu), to tu uz dlho nebolo. Marne hladam v pamati podobny den, ked som este tipoval basketbal (k comu sa tento typ tipovania golfu najviac podoba).

Najhorsie je, ze ked splnite urcite podmienky a pravidla (co sa viac-menej stalo) a tak chyba aj ten prazaklad na spravne samotryznenie a spytovanie svedomia. A vtedy nastupuje neopodstatnene pochybnosti (v kombinacii s tym, ze uz pred vcerajskom to z celkoveho pohladu nebola ziadna slava). Je ten system az taky zly? Robim opakovane nejaku skrytu chybu, ktoru nie a nie si uvedomit/vsimnut? Mam sa vykaslat na 2.kolo? Je za tym premenlive pocasie s nejakym tym prerusenim v priebehu?

Ano, nezohladnil som do tipov vietor. Vtipne je, ze keby som napr. tak spravil, tak mozno nehram proti Poulterovi (pricom rano moc nefukalo, takze tak), ale budem este sebavedomejsi pri Roseovi. Ono je tazke, ked hraci, proti ktorym hram, zahraju biedu (nad par), avsak hraci, ktori by mali zahrat aspon priemer, zahraju katastrofu. Zaroven az nezvyklo platilo, ze extremy z 1.kola sa potvrdzovali aj v druhom - kto uplne neskutocne puttoval v 1.kole, v mnohych pripadoch ten extrem dokonca prekonal (a pritom je dlhodobo mizerny na greenoch, vid Morikawa). Suma sumarum, 2.kolo aj cez uplne ine podmienky ako v 1. (najma poobedne flighty) sa z pohladu skore, ale aj roznych statistik skoro verne podobalo na prve, co je netradicne, nelogicke a tazko uveritelne. Ja hram proti extremom, takze vysledkom nutne musel byt extremny neuspech xD.

Faktom je, ze dalsie golfove prispevky v sucasnej chvili nedavaju akykolvek vyznam. Skodim vam a v neposlednom rade aj sebe. A veci by mali davat zmysel, ked sa robia poctivo, co sa v tomto pripade rozhodne nedeje. Ja ten svoj boj nekoncim (kedze este nie som -3k, aj ked po vcerajsku som sa znacne priblizil).

Dnes by nic nebolo, aj keby to vcera, hypoteticky, dopadlo uplne naopak. ET ma celkovo biednu ponuku + v Rakusku dnes na celom uzemi obrovska oblacnost, mnozstvo dazda, nejaky tie burky. Kvoli tomu posunuli 3.kolo do skorych rannych hodin s flightami po 3. Na PGA Tour sa vcera nepodarilo kolo dohrat, takze SK bez ponuky na 3.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.07.2020, 20:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po katastrofe v piatok a objektivnej pauze v sobotu, ktora rozhodna padla vhod, prisla nedela a ...

Den, ked sa moze piatok vymazat, ale napokon sa tak nestane. Co, mimochodom, je este daleko horsie nez ten piatok, pretoze princip takehoto tipovania (podobne ako pri atletike na konkretny miting DL) nie je o absolutnom zamedzeni ciernych dni (pretoze sa to neda z dovodu, ze je hrany len prematch za pomerne velky balik a clovek do toho v priebehu nema ako zasiahnut ... ci uz minimalizovanim skod uz zahranych tipov alebo snahou nieco zarobit na live tipoch (to je naopak alfa a omega napr. pocas zimy; cyklistika je este mozno o lvl viac posunuta do opacneho extremu; velke akcie takisto)), ale o maximalizaciu velmi uspesnych dni.

Pri atletike je rozdiel v tom, ze moja edge pri vypisanej ponuke (samozrejme, ta je rozna a v case horsia a horsia, kedze T.... nema konkurenciu na domacom trhu a tak moze zmensovat riziko aj za cenu slabsej ponuky pre plebs) je omnoho vacsia (30-50%) nez pri golfe (stale si myslim, ze tam je (do 10%), aj ked golfisti sa mi snazia v poslednych dnoch/tyzdnoch zdelit nieco ine).

Na ET sa napokon zle rozhodnem. Nezahram Warrena a dam prednost Luitenovi. Oboch som hrat pred finalovym kolom nemohol, kedze boli prvi dvaja favoriti + kriteria splnal aj Syme, treti favorit. Teraz sa na to pozeram trochu inak (ono plati, ze mne sa kurz okolo @6,0 na tipka, co straca na uplne celo 2 rany, moc nepacil z pohladu popisanej situacie, ale presvedcilo ma to birdie na poslednej jamke 3.kola ... ze to Luitena spravne nastartuje a v uplne inych nedelnych podmienkach (bezvetrie na zmaknutych greenoch po sobotnych lejakoch) rozputa peklo).

K mensiemu kurzu za takto nalajnovanych podmienok (Luiten velky kurzovy favorit uz pred turnajom ... Syme stracal po sobote jednu ranu a patril k spolufavoritom, mlady hrac, ktory si pomaly buduje svoje miesto na ET ... a Warren, veteran, vitaz na ET z minulosti, ktory mal pred pauzou extremne biednu formu a tak pred turnajom bol na neho luxusny kurz okolo 150) sa dal pridat len nejaky vacsi a Howie do toho skvele zapadal (horsie 3.kolo, sice 4 rany za celom, ale dalsi mlady hrac (25), z toho dovodu aj nizsie v OWGR (svetovy rebricek), bez vysledkov na ET (hrajuci na Challenge Tour). Na rozdiel od Luitena Howie zahral slusny standard a na seba zarobil (v trojici). Skoda, ze sa nedostal viac do hry z pohladu vitazstva (k tomu by musel pridat do 12.jamky aspon 2 birdie, takze nieco na sposob Besselinga).

Na PGA Tour napokon vyhral ten, ktoreho som hral, ale ...

Morikawa skoro ucebnicovo zacal kolo po slabom tretom (a dvoch skvelych prvych). Velmi rychlo sa dostal do cela a pritom do finaloveho kola vstupoval so stratou 3 rany na Thomasa. Povodne som to chcel hrat, potom zasa nie (je to Justin Thomas, ten taketo pozicie zvacsa nepusta ...). Napokon ale ma presvedci fakt, ze Morikawa na oboch (Thomas/Hovland) stratil v 3.kole 6 ran = podla tabuliek 200 eur vklad. Zaroven zahral birdie na poslednej jamke, takze ani nebol zrejme dovod na ponizovanie vkladu. Napokon som to vymyslel tak, ze zahram aj trojicu a k tomu pridam v ramci 200 eur aj tip na BF na Morikawu (kurz ma napokon presvedcil a aspon som mal nieco, s cim sa da pracovat).

Vsetko by bolo ako tak fajn, keby ...

1, Hovland skor odpadol (alebo teoreticky do 3.kola nenastupil tak solidne, ako nastupil)
2, Thomas sa po 7 jamkach naspamatal z letargie a nezacala hrat neuveritelny golf (najma zeleza pracovali na 110%).
3, Morikawa sa trochu nezasekol (nevyuzil 3 zvysne pary 5 v kole ... po skvele prihre na driveovatelny par 4 na 14 premenil par do eaglu apod).
4, Thomas to dotiahol do vitazneho konca.

Stacilo by naplnit jednu z tychto podmienok. Keby sa splnil bod o Hovlandovi, kurz pojde az niekam k 1,5 (a najmenej bolo niekde pod 2 ... 1,85-1,95) a to uz vo faze, ked sa Thomas zjavne chytil (prihra na 8 a uz len kratky putt do birdie). Dalo by sa vyplatit uplne alebo poistit Thomasom ...

Keby sa Thomas nespamatal, nemusel by som nic riesit, dokonca aj s Hovlandom v uzadi (stale plati, ze Thomas je hodnoteny o trochu lepsie nez Hovland a tak na kurz Morikawu ma vacsi vplyv Thomas, ked je blizko, nez mlady Nor). Takto som to v tu chvilu zacal istit (vklad a potom nejaka vyhra). Stale som to neopustal, stale to bolo rozbehnute velmi dobre a bolo by hlupe Morikawu uplne odpisat (ono treba pripomenut, ze ja som mal vacsiu cast vkladov na neho na tu trojicu u MB, ale plati, ze vacsie peniaze sa dali vyhrat pri jeho vitazstve v turnaji, pochopitelne).

Po druhom birdie hned na 8.jamke (podobny scenar, skvela prhra a uz len kratky putt do birdie ... ziadne siahodlhy putt alebo chip-in sa nekonal) sa mi podarilo poistit druhykrat. Uplne som sa toho zbavil v case, ked Thomas isiel o ranu do vedenia (nepremeneny kratky putt Morikawu na 11).

A ked sa svojho tipu zbavite, pochopitelne chcete, aby nevyhral, resp. vyhral niekto iny. A vsetko k tomu smerovalo, co by len dalo razitko na dobre zmanazovany tip na BF. Ale ... nebol by som to ja, aby sa po vyplateni nediali zahadne veci. Po 15 a senzacnom eagli sa dostal Thomas do naskoku troch ran a v podstate si turnaj uz mohol prehrat len sam. Ano, pisal som, ze tento turnaj praje vzratom, druha 9 je k tomu neskutocne naklonena. Ale zrovna rozbehnuty Justin Thomas s 3 ranami akekolvek 3 jamky do konca nie je zrovna niekto, kto by to mal "zahodit". Zahodil, islo sa do PO a aspon keby to tam uspesne dohral.

Drobne pozitivum je, ze to islo cez PO a ja pred PO vzdy istim (ak SK z toho nerobia komediu, ze jedneho hraca extremne zvyhodnia voci tomu druhemu a to bez zjavne priciny). Samozrejme, kolaps jedneho hraca a zazracny navrat toho druheho sa da povazovat za druhu vynimku, ale stale by som aspon ciastocne poistil.

A aby toho nebolo malo, tak zvysne 2 tipy zo 4.kola nedopadli uplne skvele. Hrat Sabatiniho v 4.kole (po tom, co zahral aspon solidne v 3.kole, resp. je blizko cela/v top10) je len pre silne povahy, co asi budem (a po piatku rozhodne). Samozrejme, bola to s Fowlerom hrana (len 3 rany a nizsie skore o ranu pred finalovym kolom), ale zasa za tip hovoril famozny zaver Sabatiniho. S voidom sa da zit, vid co by som za par podobnych vydobytkov dal pred 2 dnami. Horsie je, ze Fowler zahra kolo nad par a aj tak som zasa nevyhral. Druha rovina je, ze sa to minimalne dobre zacalo a v priebehu sa to, ako inak, cele pokazilo. Matsuyama so Schauffelem bol este smutnejsi pribeh - umela dvojicka, ale 6 ranam sa nedalo odolat (a este 2-way, ked sa znova hralo po trojiciach). Schauffele biedna prva 9, vsetko podla ocakavania, ale co z toho, ked Matsuyama zasa stvaral divy (az sa cudujem, ze zahral vo stvrtok v piatok dve take kvalitne kola v jednom slede). Zasa nulovy na greenoch, tentokrat aj s vypadkami v dlhej hre, alias aj ked zahras famoznu ranu na 14 (2 metre od eaglu), tak z toho vytazis len "smutne" birdie. Keby zahral Schauffele nieco vynimocne (ano, po prvej 9 sa chytil a -2 bolo aspon solidne), nepoviem ani n, ale to nebol tento pripad a aspon tych -2 mal Japonec zahrat v priaznivych podmienkach s prstom v nose.

///

Ak nic ine, tak sa aspon trochu prinavratila moja dovera vo vlastnu dlhodobu strategiu (Warren/Howie/Morikawa ju dostatocne potvrdili). Zial, na strane druhej, je tam az prilis mnoho "Matsuyamov", v preklade hracov, ktori nezahraju ani len priemer po biednom utrapenom kole. Obcas to pride o kolo neskor, obcas o turnaj neskor (aby ma utvrdil, ze som nic nezanedbal a nehral som na hraca, ktory je v globale z formy a neradno ho hrat v akychkolvek h2h, dokonca aj na konkretne kolo). To je vacsi problem, nez ked kvalitny hrac zahra 2 vyborne kola po sebe (pretoze to mozno nie je uplne bezne, ale rozhodne v silach hracov, ktori su spicka a ktori maju napr. formu, resp. im sedi miestny layout/greeny apod.).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.07.2020, 11:55 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Choi +7 / Clark Even / Hubbard -2 KO? (problem je, ze Choi uz ma 50 a je vidiet, ze vykonnostou je uz skor medzi veteranmi nez riadnou PGA Tour; zaroven len 2.turnaj po pauze (MC) a hrozne statistiky v ball strikingu (nezasahoval skoro nic)), potom z toho, ked dvaja konkurenti mali dobre kola s biednym zaverom
Hoge +4 / Straka +1 / Zhang Even KO
Watson +6 / Niemann +1 / Piercy Even KO? (totalna tragedia na greenoch u Bubbu, ale ziaden pozitivny moment na zaver a jeho puttovanie je dlhodobo problem ...)
Wolff +5 / Cink +1 / Ancer Even KO? (zajtra bude uplne iny den a dnes neprekvapi, ze mladik vo vetre zasa raz zlyhal; v tych +5 je ale skryte TB a QB (+7), takze za tragicky vysledok mozu viac-menej 2 jamky a 3krat trafena vodna prekazka + 2krat bogey na paroch 5; avsak Ancer mal tiez netradicne kolo na neho - nadpriemerne puttoval a trafil 5/18 GIR!!)
Morikawa +4 / DeChambeau +1 / Cantley -2 OK?
///
Garcia Even / Rahm -3 / Finau OK
Im +6 / S.W.Kim +1 / Leishman Even OK?
Tway +6 / Berger +1 / Dufner Even KO? (vs Berger by som zahral radsej)
Gooch +6 / Schwartzel +3 / Bezuidenhout Even OK?
Lee +8 / NeSmith +2 / Sabbatini +1 KO
Grillo +7 / Dahmen +3 / Norlander +2 KO?
Jazz +7 / Hadwin +4 / Harman +2 KO?
Fowler +9 / Z.Johnson +4 / Todd +3 ?

Fitzpatrick +3 / Noren +1 / List -2 OK? (Fitz biedne puttoval, Noren slaby zaver kola, List az netypicky nenapadne a v silnom vetre vyborne kolo len s 1 bogey)
Willett +2 / Bradley +1 / Homa -2 OK? (dobra druha 9 (bez bogey za -1) v kole, kde tragicky puttoval; obaja superi nie zrovna idealny zaver kola (bogey na predposlednej alebo poslednej jamke))
Merritt +3 / Smith +2 / Howell III -3 OK? (Smith) (Merritt strasny zaver kola; Smith naopak tichy v znameni parov, co zrovna dnes bolo presne to, co sa pocitalo; Howell bogey na poslednej a az neskutocne statistiky puttovania (+3,2 SGP!))
Johnson +8 / Schauffele +6 / Thomas +2 OK? (Schauffele) (dobry zaver kola od Xandera na rozdiel od Dustina, ale hrat sa tu bude nieco aj tak zlozito)
///
Duncan +3 / Stricker +1 / Palmer -5 OK (tragicky puttujuci Duncan a zaroven solidny zaver kola v jeho podani)
Simpson +4 / Horschel +4 / Woodland -4 OK? (Simpson) (Webb sa chytil na druhej 9 a kolo zastabilizoval (Even); naopak Horschel zaver kola hotova pohroma a Gary bogey na poslednej jamke + vyborne puttoval, co sa bude tazko opakovat)
Kuchar +4 / Na +2 / Griffin Even OK?

Champ +3 / Spieth -2 OK? (zacat +4 po 3 jamkach a "stlacit" to na +3 na konci kola, ked trafite len kazdy treti green v regulacii, to nie je uplne najhorsi pocin)
McCarthy +3 / English OK?
Varner III +5 / RCB +2 ?
Munoz +3 / Reed -1 ?


Taky moj kompromis - co mam spravene, to sem hodim (nic ma to nestoji), ale bude to bez dalsich komentarov (aj tak zakladnu strukturu, ci uz vyberu alebo mojich vkladov uz dobre poznate).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.07.2020, 10:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Ancer/Schauffele 6ran! ? (6 ran je asi to najpozitivnejsie; Schauffele bogey free; vyborny ball striking, ale zasa podprierne puttovanie (co je jeho standardny prejav, ktory ale popieral posledne tyzdne, kde puttoval na ukor dlhej hry; Ancer zasa malo trafenych greenoch v regulacii aj za takmer bezvetria; psie kusy na paroch 3 (+6), co je zvlastne, kedze Ancer je extremne presny hrac, ktory ma famoznu hru zelezami (a pritom som uz vcera pisal, ze stats Ancera sa uplne odchyluje od normalu - 2.kolo to len potvrdilo (nadpriemerne puttuje a zeleza mu zasa vobec nechodili)
Leishman/Dahmen 3rany KO (ocakavam nizky kurz + bogey na poslednej jamke + 3 rany ...)
Pan/Streelman 3rany KO
Hubbard/Ortiz 4rany KO? (asi by to musel byt obrkurz, co nebude, aby sa to dalo hrat - +4 na poslednych 5 jamkach (sice tazsej druhej 9, ale predsa); ani Ortiz sa mi uplne nepozdava, ale problem je Hubbard ...)
Mickelson/Hadwin 4rany OK (vyzera dobre - Phil vyuzil vsetky pary 5, ale zahodil 5 ran na 16-17 (voda-voda); kedze koncil lahsou 9, tak pocitovo sa mu do 3.kola pojde lepsie; naopak Hadwin bogey na 18 ... na Phila vyborny ball striking a biedne puttovanie (-1,0 SGP) u Hadwina presne naopak (+2,0 SGP))
Singh/McGirt 5ran OK? (McGirt bogey na zaver, Singh bogey free lahsia 9 s jednym birdie; obaja vyborny ball striking, Vijay navrat k problemovemu puttovaniu; McGirt sa utrhol s +3,0 SGP!; problem - Singh 50+ = hraci odpadavaju pocas vikendu)
Piercy/Wolff 5ran OK? (povolil vietor a Wolff bol zasa v razi a pritom neputtoval nijak zazracne; ale prva 9 (jeho druha) horsia, aj ked s birdie na zaver; Piercy bojovne kolo, ktore na lahsej 9 zastabilizoval)
Griffin/Van Rooyen 4rany ? (4rany, takze nejaka rezerva; nic moc zaver od Lanta (ale aspon 3 pary 16-18 potesia), ale bogey na 17 aj u Erika; viac mi prekaza fakt, ze borec s -3 podpriermen puttoval a bol skvely v ball strikingu a borec na +1 presne naopak ...)
Steele/Kuchar 8ran!! (skvely zaver Kuchara na tazsej druhej a naopak az prekvapivo mizerna lahsia prva 9 (jeho druha) u Steelea; ale 8 ran je jednoducho 8 ran; Kuchar +5,4 SGP!!
Rodgers/Hoag 5ran OK? (zmiesane dojmy zo zaveru od oboch - nic vylozene v prospech a ani vylozene v neprospech; obavam sa, ze bude nizky kurz na Rodgersa)
Walker-2/Thomas-3 5ran OK? (skvely zaver kola obaja, som zvedavy na kurz, v prvom rade (ktory bude vyborny, ale aj tak som fakt zvedavy)
Bezuidenhout/Fitzpatrick 3rany KO
Spieth/Hovland 4rany OK (Hovland mal famoznu prvu 9, ale na druhej sa jeho birdie-stroj trochu zasekol, naopak Spieth mal skvely zaver a to na tazsej druhej 9; +4,1 SGP u Hovlanda LOL)
Woodland-6/Rahm-8 3rany KO

Spieth/Day 4rany KO
Walker/Stricker 5ran OK
Cantlay/Thomas 3rany KO
Wallace/Willett 4rany OK


Menom vacsi turnaj a zrazu T.... opise prakticky vsetky dostupne flighty (ma 34 dvojic z 35 ...) v 3.kole. Samozrejme, ma to aj svoje minusy, kedze opise = zoberie kurz a z neho si necha par percent, takze v priamej konkurencii jednoducho o kusok zaostava, ale zasa nie o moc (porovnavane skor s MB, takze voci bet365 mozu byt niekde aj napred). Zaroven az 14 dvojic splnilo zakladne kriterium 3 rany a viac, aj ked zrovna tie trojranove moc nepresvedcili (resp. vobec, kedze zo 4 som musel rychlo znegovat vsetky 4).

Vcera zvlastny den, kde mi vysiel snad len jeden tip s vyssim vkladom zo 6 a naopak vsetky s malym vkladom zo 4 ... rovnako tak platilo, ze ranne flighty nedopadli dobre (prave z dovodu, ze tam boli tie vyssie vklady - vacsinou sa jedna o dvojicky (nie trojicky) s velkym rozdielom ran) a poobedne skoro perfektne (az na fakt, ze nevysiel jediny vyssi vklad ako na potvoru).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.07.2020, 11:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Hoag/Griffin 3rany KO (problem je biedny zaver kola od oboch (samozrejme, vnimam narocnost druhej 9, ale od oboch to bolo mizerne, takze nic, co ma dokope k zahratiu pri 3 ranach rozdielu)
Furyk+3/Koepka+4 6ran! ? (lakadlo a argument cislo 1 je 6 ran; problem je totozny ako v 3.kole pri starsich hracoch = unava a postupne odchadzanie, ako turnaj postupuje (na Champions Tour sa hravaju len 3 kola); od Koepku kolo, ktore od neho v poslednom case vidavam az prilis casto - biedny start, zmrtvychvstanie na urovni viacnasobneho vitaza Majorov a nasledny upadok, lahka chyba - z toho sa top kolo zahrat neda; dnes ho drzal putter a aj tak "len" +1)
Kuchar/Cauley 3rany OK? (kurz nebude ziadne terno a zaroven je to ten duel, ktory je uz v zarodku nemastny-neslany a hrat by sa jednoducho nemal - 3 rany, bogey/bogey finish u Kuchara (netvrdim, ze Cauley s bogey/DB na 15/16 nastavil latku vyrazne vyssie) a 3 zasiahnute fairwaye zo 14?! Kuchar? ... to asi tak dokumentuje moje pocity)
Hovland/Munoz 5ran KO? (znova, kurz bude mizerny, to je istota ... Hovland TB na 15 (par 5) a bogey na zaver na 18; k tomu Munoz veelmi dobry zaver a nemeni nic na tom ani bogey na 17 (najma pri porovnani s inymi katastrofickymi scorecards)
ThomasEven/Reed+1 5ran OK? (Thomas ma, toboz v sucasnosti, vyssie renome a ani tu nebude famozny kurz, dokonca aj ked sa bavime o suboji tazkych vah; Reed dnes isiel sam hned na uvod, co mu tentokrat pomohlo (naposledy presne naopak); Thomas klasicke bojovne kolo, toboz ked sa hra zacne rozpadavat (pre neho horsie, ze ten boj prisiel az na tazkej druhej 9, na ktorej sa tazko dalo niekde chytit; birdie na 18 trochu zlepsuje dojem (a teoreticky aj jeho naladu pred 4.), ale celkovo ma to uplne nepresvedcuje o nejakom superspote)
Woodland-2/Todd-1 8ran!! OK (dokonaly spot, mozno az na obsadenie (netvrdim, ze je najhorsie, ale vitaz Majoru z minulej sezony je brany trochu inak nez donedavna trapiaci sa Todd, ktory sa nasiel az pred rokom - na zaciatku sezony b2b vitazstvo na PGA Tour a nedavno mal zarobene na tretie v sezone, to aby ale nesmel skolabovat vo finalovom kole; Woodland mizerny vstup a zastabilizovany zaver s 8 parmi za sebou (po 4 vybornych kolach na tom istom ihrisku za sebou sa malokto moze cudovat, ze to raz muselo prist)
Hughes-3/Scheffler-2 3rany KO? (problem su - 3 rany, o ranu lepsie celkove skore, +1 zahrane s nadpriemernym puttovanim (ktore uz u Hughesa badat po cele 3 dni) a taktiez cista druha 9 za -3 u Schefflera v kole, kde puttovanie ho nikam nevystrelilo ... niet sa coho chytit, uprimne)
Reavie/Wallace 4rany KO (bogey/DB fakt vidiet nechcem a 4 rany nie su niecim, co by ma muselo nalakat aj nad ramec mojich zakladnych pravidiel; zaroven Wallace mal zrovna druhu 9 absolutne pod kontrolou, najma kvoli horucemu putteru
Finau-8/Willett-6 3rany KO

Fitzpatrick-1/Horschel+1 4rany 
Frittelli-1/OrtizEven 4rany
ThomasEven/McIlroy-2 3rany
Glover-1/WatsonEven 4rany
Cantlay-3/Rahm-12 5ran


Dnes standardna nedelna bieda (z pohladu h2h). Dnes podotykam, ze treba stopercentne dodrziavat pravidla a skor ich este povysit a to z dovodu, ze podmienky maju byt podobne stvrtku, teda mnoho vetra + extremne pin pozicie na okrajoch greenov => zahrat pod par dnes bude fantasitcky pocin, toboz v neskorsich flightov (ti prvi budu mat toho vetra predsa len trochu menej).

Vcera taky standard poslednych dni na PGA Tour a fatalna chyba na European Tour. Na tej som totiz nezahral duo Stalter/Brun a ako na potvoru to Stalter napokon vyhral ...

Na PGA Tour to k spokojnosti chcelo nieco navyse. Minimalne, aby Ancer nepremarnil naskok 3 ran v zavere kola, Walker zahral aspon solidne ten zaver, idealne aby prekvapil aj mna a zahral solidne cele kolo (ono Thomas +3, takze fakt nebolo potrebne, aby zahral zazracne, co som uprimne ani pred zaciatkom kola necakal). Z teoreticky 4 najlepsich tipov (2krat jasne OK v hodnoteni + 2 h2h, kde bol najvacsi pocet ran) vysli 2, smolny void u Ancera a KO u Mickelsona (kde zaroven skor Hadwin "prekvapil", nez Phil vylozene zlyhal). Takze inak povedane, trochu opacny extrem voci piatku.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.07.2020, 14:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V nedelu skoro dokonale kolo - hlavnou chybou bolo, ze to nebolo kolo, kde by som mal vsadenych 1,5-2k. Vysli obidve sola a jedna zo spominanych akoviek (co pri fakte, ze v nich vyslo 3z9 tipov, tak sa to da povazovat za uspech). Drobnym nedostatkom bolo, ze som napokon nezahral Hughesa, aj cez extremne lakavy kurz na na Pinne (okolo @2,5).

///

Kto by chcel inspiraciu a informacie z prvej ruky, najma co sa tyka tipov na vitazstvo v turnaji pred samotnym zaciatkom turnajov, potom len pripomeniem 3 zakladne zdroje:

https://www.golfbettingsystem.co.uk/
https://twitter.com/BenColeyGolf & https://www.sportinglife.com/golf
https://twitter.com/SteveThePunter & https://twitter.com/DaveTindallgolf & https://betting.betfair.com/golf/

K tomu facebookova skupina GBS a mam vybavene. Aby bolo jasne, to, co robim, sa prilis nelisi od tipovania celkoveho vitaza. Dokonca sa da povedat, v tom objeme v akom to stale robim, ze je to este narocnejsie, kedze musim mat pocas 4 kol stale na pamati, ktori hraci maju na danom turnaji vyhodu a ktori naopak su pomerne znacne znevyhodneni. Pre mna je pocas 4 dni (alebo 3, pretoze netipujem prvy, len z neho statisticky vychadzam pre 2.kolo, resp. tipujem 4., ale statistiky z neho ma uz priamo prilis nezaujimaju) existencne dolezite, aby som mal jasno, ktore veci mam sledovat viac a ktore menej.

Tento tyzden je to o navrate k birdie-festom (co mam menej rad z dovodu, ze chyby sa odpustaju lahsie, resp. sa da b2b uplne polahky dosiahnut velmi nizke skore, co je v prikrom rozpore s tym, co a ako tipujem). Tym som povedal vsetko - klucove bude sledovat statistiku puttovania. Na 3M je to turnaj pre palicov - siroke fairwaye a dlhy layout - a ani veterny piatok/sobota by na tom nemali az tak moc zmenit (takze rozhodne mi je najblizsi pohlad/vyber Bena Coleyho ... som si totiz este pred zverejnenim prezrel prave stats DD v kombinacii s SGP a hladal som ludi, ktori su v oboch v top50.

Pri prvom turnaji britskej serie v ramci ET suhlasim, ze vyhodu budu mat "ti rozohrani" z Rakuska. A suhlasim, ze z pohladu vysledkov turnaja spred 3 rokov to bude primarne o schopnosti dobre puttovat a vyhybat sa chybam (mensich alebo vacsich ... obmezdit na minimum mnozstvo bogeys v scorecards). Je to extremne kratke ihrisko, dlzka hracov nehra ziadnu ulohu a rozhodne ani extremna presnost dlhej hry. Pri fakte, ze v Newcastli je vietor pomerne beznou sucastou zivota, neprekvapi, ze stazi hru hracom aj pocas turnaja (poobedne v stredu, stvrtok bude narocnejsi zrejme pre vsetkych, v piatok by mal vietor povolit, co je pomerne prihodne k Moving day a v sobotu bude najma pre posledne flighty tym najvacsim testom (co mi dava potencialne dobru sancu aj na nejake tipy na vitazstvo ... s vyssim kurzom, samozrejme).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.07.2020, 0:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
23 N.Hojgaard +1 / Jordan -3 / O.Fisher -6 KO? (Jordan?)
27 Evans +2 / Coupland -1 / Figueiredo -5 KO
41 Samooja +1 / S.Kim -3 / Slattery -5 OK?
4 Sherwin +2 / Whitnell -3 / Stow -4 OK
11 M.W.Lee +2 / Sullivan -3 / Larrazabal -4 ? (kurz)
18 Shinkwin +2 / De Jager -2 / Singh Brar -4 ? (kurz)
21 Levermore +4 / Morrison -1 / Crocker -4 KO? (Morrison?)
19 Canizares +6 / Garcia Rodriguez +3 / Saddier -3 ? (kurz)
35 Warren +7 / Stone Even / Jimenez -3 KO
3 Ferguson +5 / Korhonen Even / Van Meijel KO
14 Laporta +2 / Ramsay -2 / Rai -2 KO?
42 Van Driel +2 / Sordet -2 / McLeod -2 OK?
43 Jacquelin +2 / Meronk -2 / Veerman -2 ?
9 Sciot-Siegrist +5 / Storm Even / Forrest -1 KO?
33 Drysdale +7 / Scrivener -1 / R.Hojgaard -5 ?
34 Valimaki +4 / Brown +1 / Migliozzi Even KO

31 O.Wilson +4 / Bjorn +2 / Law -7 KO? (Bjorn?)
29 Otaegui +2 / Senior Even / Paratore -6 OK
38 Rock -2 / Sjoholm -3 / G.Porteous -6 KO? (Sjoholm?)
16 Antcliff -1 / Karlberg -2 / Cockerill -5 KO
10 Dunne Even / Langasque -1 / Hill -4 OK?
13 Westwood -1 / Kinhult -2 / Pepperell -4 OK?
24 Easton +1 / Syme +1 / Caldwell -4 KO
36 Southgate -1 / Detry -1 / Fox -4 KO? (Southgate?)
6 Armitage Even / Elvira Even / Bjork -3 OK? (Armitage)
7 Pulkkanen +3 / Huizing +2 / Fahrbring -3 OK?
5 Santos +4 / Suri +2 / Vincent -2 KO? (Suri?)
40 Guerrier +2 / H.Porteous Even / Bland -2 OK?
30 Howell +3 / Kawamura +2 / Levy -1 KO? (Kawamura?)


Trosku negativne prekvapenie (ne)priniesla Pinna, resp. T...., ktore aj britsky "riadny" zaciatok European Tour totalne ignoruju. Bet365, podla ocakavania, so solidnou a viac-menej standardnou ponukou, toboz ked sa jedna o turnaj na britskom uzemi (takze je psou povinnostou vypisat to, co maju vypisane). MB poslusne opisuje, takze tiez bez prekvapeni.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.07.2020, 9:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Crocker/Westwood 3rany ?
Bjork/Korhonen 3rany KO?
Slattery/Veerman 3rany OK?
Canter/Otaegui 3rany OK?
Cockerill/Winther 4rany KO?
Porteous/Sordet 4rany OK?
O.Fisher-8/Hill-9 3rany OK?
Law-9/Harding-10 6ran! OK

Bland/Rozner 3rany
Singh Brar/Otaegui 5ran KO
Paratore/Harding 3rany KO


Konecne solidna ponuka na European Tour. Samozrejme, ide to ruka v ruke s flightami po dvoch hracoch vo finalovych kolach (nepisem vikendovych, kedze je netradicne piatok - zacinalo sa netradicne uz pocas stredy). Nie su sice vypisane vsetky h2h, ale povedzme polovica (tie lepsie podla skore po 2 dnoch), takze z 8 sa do toho vtesnalo 5 (z toho 4 na hracov, ktori su podla SK pomerne znacni outsideri).

///

kód:
Harman +5 / Haas -1 / McNeill -1 KO (DB/QB na zaver, tam nie je o com + Harman velmi dobre puttoval pocas celeho kola, takze o dovod viac sa tymto flightom nezaoberat pred 2.kolom)
Stroud +1 / Seifert -2 / Davis -4 KO
D.Johnson +7 / Fleetwood Even / Finau -6 KO Dustin WD (neskutocna trojica z pohladu vsetkeho (aspon 6 ran medzi kazdym z trojice zazivam snad premierovo); Fleetwood 1.start po koronapauze a tragicky zaver; Finau skvela druha 9 a Dustin pokracovanie z minuleho tyzdna, kde najma stred kola bol katastroficky, ale potom sa spamatal a zakoncil to "nadejnym" birdie na 9)
Piercy +2 / Dufner -3 / Moore -6 KO? (Dufner h2h OK) (Dufner vyzera az prilis dobre proti Mooreovi, takze snad ...)
Percy +3 / Stallings Even / De Jonge -5 OK? (prekaza mi, ze Percy nie je zrovna niekto, kto by tu mal hviezdit, je za zenitom, bez znakov akejkolvek formy a +3 zahral s nadpriemernym puttovanim; lenze zavery oboch kolegov z flightu boli tristne - DB u Stallinga a 2 bogey na poslednych 3 jamkach u De Jonga)
Atwal +2 / Noren -4 / Rodgers -5 KO!!
Cappelen +3 / Gordon -2 / Brehm KO (s TB na poslednej jamke sa nie je moc coho chytit ...)
Donald +3 / Putnam +1 / Wise -2 KO? (moc sa mi to nepaci z viacerych dovodov (kratky hrac, v 1.kole este k tomu nepresny a viac nez dobre statisticky puttujuci ...)
Stefani +3 / Redman -1 / Gomez -1 OK? (koncovka rozhoduje, v tomto pripade ... borci na -1 po bogey na poslednej (sice najtazsej, ale ani to pred nou nebolo strhujuce), Stefani posledne 3 jamky -1 s cennym parom na zaver)
///
Barnes +1 / Hoge -2 / Thompson -7 OK? (hrat sa da aj Barnes a aj Hoge (h2h najma); Thompson skvele kolo po vsetkych strankach, ale netreba zabudat, ze zajtra sa podmienky razantne zmenia)
V.Taylor -2 / Burgoon -5 / Van Pelt -5 KO? (nemastne-neslane; presne 3 rany oproti obom a nic nejake do oci bijuce z pohladu stats/zaveru kola; avsak ani nic vylozene proti; skor ale h2h V.Taylor/Van Pelt nez ist proti obom)
Grace +1 / Homa -6 / Wolff -6 OK (keby zahral aspon to birdie na zaver (ku ktoremu mal blizko), tak by sa to hralo skoro same; takto to stale ma nadych "mal by si to hrat", ale Grace toho moc v poslednych tyzdnoch nepredviedol a nejako nemam pocit, ze zajtra to bude pompezny navrat, toboz v silnejsom vetre)
Lingmerth +2 / Trahan -3 / List -3 KO
Knox +5 / Garnett -1 / Cink -2 KO
Hoffman +4 / Vegas +1 / Schwartzel -5 OK (sice +4, ale -2 na druhej 9; Vegas DB na poslednej jamke a Charl presne naopak, t.j. eagle, ale 9 ran je 9 ran ... a ako bonus, Hoffman je vyborny hrac vo vetre)
McLachlin Even / Kirk -5 / Baddeley -5 OK? (uplne neznamy hrac, asi z pondelkovej kvalifikacie, ale dobry zaver ...)
Wagner Even / Shelton -3 / Lee -4 OK (superi obaja na poslednej jamke bogey; Wagner nemal zrovna puttovaciu formu
Anderson +2 / Ghim -1 / Sucher -2 OK?

Grillo Even / Sloan -2 / Stanley -5 OK (Grillo bojovny zaver (a cele kolo), ale koncila sa skor pozitivne, co rozhodne neplati o zvysnych dvoch; aj dalsie sprievodne veci tipu nahravaju)
Brown +1 / Norlander -1 / Power -3 OK? (Brown birdie na poslednej, Norlander naopak bogey a Power sa v zavere trochu vytratil (seria parov); minus je rozdiel v ranach, resp. fakt, ze Power je dlhy hrac a v 1.kole bol aj velmi presny - takze -3 sa da povazovat pri nadpriemernom puttovani za nanajvys priemerny vysledok vzhladom k vykonu/stats)
Henley +1 / Hadley Even / Zhang -6 KO? (otaznik z dovodu, ze Henley bol pred turnajom velmi oblubenym tipom a do poslednej jamky nehral zle, len, uz tradicne, mizerne puttoval; na poslednej sa pokazilo uplne vsetko a zahral TB; lenze Hadley mal podobne biedny zaver a Zhang pri -6 uz v zavere stracal dych (= neskoroval); na strane druhej necakam nejaky hviezdny kurz ...)
Teater -1 / C.Campbell -3 / Gooch -5 OK? (asi nebude vypisane (zial), ale Teater z +4 na prvej dokazal zahrat -1 (vdaka -5 na druhej), takze taky klasicky kandidat, toboz ked kolegovia zahrali lepsie; u Goocha platilo nieco podobne, len ten tak nepokazil prvu 9 (takze sa nemusel skrabat z +4) a zaroven Gooch nadpriemerne puttoval, Teater podpriemerne (aj ked skor na neho bezne, kedze nepatri k tym, ktori by na greenoch zrovna valcovali)
Senden +1 / RCB Even / Watney -6 KO? (Senden je presne ten tipek, u ktorych je +1, zrovna na tomto layoute, nieco "standardne" a statistiky to aj potvrdzuju; ano, zakoncil dobre, RCB DB na predposlednej (ktoreho by som v opacnom pripade - ten horsi z dvojice s dobrym zaverom - zahral velmi rad); Watney vyborny s top zaverom, takze ...)
Swafford +4 / Potter Jr. +3 / M.Kim -1 ? (skor KO, resp. tomu chyba dost k tomu, aby z toho bol solidny tip)
Kuest +2 / Gibson +1 / Uihlein -1 ? (maly rozdiel ran a Uihlein je z nich najlepsi/najlepsie sa hodiaci k turnaju)
///
Wiesberger +2 / K.J.Choi Even / Werenski -8 KO? (bogey/bogey finish u Rakusana a u Choia je aj ten Even par na hrane moznosti ... na strane druhej, rozdiel ran ...)
Byrd +1 / Straka -1 / Schenk -4 KO (Byrd je kratky hrac, ktory dnes "nehral zle", nebyt dvoch lapsusov, z ktorych vzislo DB a TB; Schenk -4 s mierne podpriemernym puttovanim a solidnym zaverom)
Malnati +2 / Blaum +2 / Tringale -2 OK? (asi hratelne, najskor h2h s Tringaleom, ale nie je to uplny zazrak)
Castro +1 / Beem Even / Garrigus -5 KO?
Gligic +1 / Ventura -1 / Hoag -6 ?


U PGA Tour, zial, plati presny opak. Ano, suvisi to s obsadenim turnaja (najhorsie obsadeny od obnovenia PGA Tour po koronapauze), ale nielen s tym, vid MB napr. neopisalo (zatial) ranne fighty z betka apod.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.07.2020, 11:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Kinhult/Forrest 3rany KO
Law-4/Crocker-3 7ran! OK?
G.Porteous-7/Migliozzi-6 4rany OK?
Hill-8/Otaegui-7 4rany KO
O.Fisher-9/Karlberg-8 4rany KO
Sullivan/Senior 4rany OK (ale nizky kurz)
Chesters/Horsfield 7ran! OK


Vypisane posledne 4, pricom som sa drzal povodnych OK/KO instrukcii (aj vplyvom kurzov). 1,8+ na Sullivana mi stacilo, cakal som to, uprimne, horsie. Podporne dvojice, na rozdiel od PGA Tour nezaujimave, bez vacsich rozdielov v ranach v 3.kole.

///

kód:
Hoag +2 / Ghim -3 / Choi -4 hram
Garrigus Even / Cink -3 / Garnett -4 hram
Noren -2 / S.W.Kim -6 / Howell -6 hram
Moore -1 / Hoge -4 / Stallings -7
Stanley +3 / Norlander -1 / Harman -7
Baker +1 / RCB -2

Tringale -1 / C.Koepka -3 / Wiesberger -5
Kirk Even / Hickok -1 / Schwab -4
Homa +1 / Cook -1 / Straka -4 hram
Baddeley +2 / Lewis Even / Wilkinson -2
Gainey +1 / List +1 / Merrick -2
Wolff -3 / Zhang -4 / Gooch -6
Dufner +1 / Teater -1 / Atwal -4

Norlander/Harman 6ran! OK
Schenk-6/Thompson-12 3rany OK
Burns-3/English-7 4rany OK
Moore/Stallings 6ran! OK


Vplyvom pocasia pojdu na PGA Tour po trojiciach, takze neprekvapi, ze som rad vyuzil umelovytvorene dvojice, toboz ked su tak lakave (posledne 4). To je umocenen tym, ze dvojice z trojic (dvaja vybrani) na Pinne, resp. Tipaci za moc nestoja (vyberom, ale aj kurzovo).

To vytvorilo hlavybol ohladom toho, ako zahrat napr. trojice s Norenom alebo Homom. Potom tam bol Hoag, ktory je outsider z trojice na MB a favorit v dvojici s Ghimom na Pinne (a v trojici na betku). Takze aj takymito okolnostami som bol nepriamo dotlaceny to zahrat, aj ked to ide proti urcitym pravidlam (zaver kola Hoaga).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy