Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - duben-červenec 2020
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.07.2020, 11:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Van Pelt/RCB 6ran! (tragicke puttovanie od oboch; od Van Pelta viac-menej ocakavane (s putterom si prilis nerozumie a prve 2 kola boli z jeho pohladu skoro az z rise snov), RCB sa trapi s hrou celkovo, takze ani u neho to vylozene neprekvapi; 6 ran a zaver kola RCB su ale dost silne argumenty ...)
Hoge/Dufner 4rany OK (nemam vyraznejsie vyhrady ... dobra druha od Hogeho a Dufner aspon zastavil skorovanie v uplnom zavere (ked uz nebol schopny zahrat solidne kolo o den skor ...); cisla z puttovania v moj prospech takisto)
Burgoon/Lewis 3rany OK (vyzera dobre ... jeden hrac sa postupne stracal a druhy sa naopak trochu vracal spat, takze ideal)
Choi/Stanley 3rany KO (zrovna toto zajtra hrat clovek prilis nechce; dnes by som to hral rozhodne radsej)
Shelton/Lebioda 3rany OK (otazny je trochu kurz, ale asi kazdy chce (toboz ja s mojimi striktnymi pravidlami) chce hrat niekoho, kto na poslednej jamke vystrihne eagle)
Gooch/Long 9ran!! OK (9ran som tu este nemal, ale po dnesnych 7ranach z ET mi to automaticky veru usmev nevyludi; asi by som si vedel predstavit lepsiu dvojicu s lepsimi okolnostami, ale nejako to hrat asi budem musiet)
Howell III/Grillo 3rany OK (Howell velmi dobry zaver kola a najma -4 bez toho, aby zahral co i len priemer voci zvysku na greenoch; Grillo je statisticky v sezone najhorsi hrac na greenoch vobec a dnes zahral +2,8 SGP, co je teda pekny ulet ...)
English/McCarthy 3rany OK? (English ma dnes stal plusovy den (jeden z hlavnych dovodov), kedze si zmyslel, ze na poslednych 4 jamkach zahra 4 birdie za sebou; problem je rozdiel 3 ran a problem je, ze tych dnesnych 67 vo vetri prichadza po 65 vo vcerajsom tiez pomerne veternom kole ... to horsie kolo je tzv. na spadnutie)
Finau/Schwartzel 3rany OK? (hranicne ...)

Rodgers-9/Lewis-7 3rany KO
Zhang-10/McCarthy-11 7ran! OK
Wolff-10/Moore-11 3rany OK?
Howell III/Long 4rany OK?
Gooch/Grillo 8ran! OK?
Davis/Tringale 6ran! OK
Werenski-15/Homa-12 4rany ?


Okrem Van Pelta proti RCB vypisane vsetko, aj ked nie vsade vsetko a s natolko lakavymi kurzami, aby sa to hralo doslova same. Znova zaujimave umele dvojicky. Na turnaji zmena podmienok - medzi kolami dazdivo a zrejme presat bude aj pocas 4.kola (ak ho nebudu posuvat kvoli bleskom/stojatej vode). Naopak po dvoch veternych dnoch sa vietor upokoji = malo by sa dat vo velkom skorovat. Vitaz? Na cele je to opravene roznymi typmi hracov, ktori maju vo zvyku turnaj zahodit (ci uz vitazstvo alebo vysoke postavenie). Sem spada urcite Werenski, Finau ... Thompson ma daleko od vitazstvami prevereneho hraca (+ uz vcera v zavere to bolo od neho vselijake). Mozno Schwartzel, ktory vyhravat vie, ale v poslednych mesiacoch bol vo velkom hernom utlme. Dalej su tam hraci, ktori vcera zahrali vynimocne kola a na vyhru budu potrebovat dalsie = vysoko nepravdepodobne. A za nimi vcerajsi predposledny flight, ktory sa ako celok znacne vytrapil - Wolff/Zhang/Gooch. Wolff je obhajca trofeje, vietor nemusi (uz som to tu parkrat pisal a zatial sa toho drzi ako kliest) a strata 5 ran je rozhodne v jeho moznostiach (aj teoretickych a rozhodne aj praktickych). Druhym zaujimavym ukazom je Cinan Zhang (zhodou okolnosti pojdu znova spolu v jednom flighte).

Osobne si myslim, ze vyhra Werenski, lenze ... je rozumne hrat na niekoho, kto mal dobre rozbehnute turnaje aj v poslednych tyzdnoch a napokon z toho nebol schopny spravit ani top20 vysledok. V prospech tipu hra jeho vcerajsi zaver kola a den, ked mu to zrovna neputtovalo (co ale hrozi aj dnes, ak mam byt uprimny).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.07.2020, 23:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Blog sa uz nebude prerusovat. Ak pride prerusenie, tak z dovodu konca (nezaujem o moje sluzby), co pri produkcii, ktora sa tu v poslednom case nachadza (nie z pohladu nasadenia/prace, ale z pohladu nelichotivych vysledkov, ktore v konecnom dosledky vzdy rozhodovali, rozhoduju a vzdy rozhodovat budu), asi malokoho rozosmutni ...

///

Dnes prisiel na radu treti biedny den, -1k a celkovo som niekde na urovni -2,7k od zaciatku neuprosnych golfovych bojov. Stale teda pod hranicou, ale uz bez akejkolvek badatelnej rezervy. Z toho vyplyva, ze minimalne dalsi tyzden zacnem a uvidime, co sa bude diat.

O tom, preco sa tak nedari, premyslam casto, ale nejaku univerzalnu odpoved som, zial, zatial nenasiel. Stale mi z toho vychadza zmes vsetkeho mozneho (len nie pozitivneho), ktore vo vysledku nutne smeruje k strate.

Tento tyzden vypukly problem s tesnymi KO a jasnymi OK. To, ze nieco vyjde o 5 ran a dalsie 3 veci o 1-2 mi ziaden dobry pocit neprinesie, pretoze to skoro nutne znamena stratu. Pokracujuci problem, kde "moj hrac" nie je schopny zahrat ani len podpriemerne kolo, aby zdolal svojho supera (od ktoreho sa po skvelom cakal prepadak, on to do bodky naplnil a aj tak mojho hraca zdolal ... Chesters/Horsfield zo vcera napr.). Alebo fakt, ze hrac nezahra po horsom kole ani len priemer v dalsom, aby o kolo neskor vystrihol nadpriemerne/famozne kolo.

A potom zrejme ten najvacsi - prijemny layout v kombinacii s prijemnymi podmienkami ku skorovaniu (napr. dnesok). To, samozrejme, nenahrava chaosu a extremom, netresta nekompromisne chyby, neznechuti hracovi hru, ked mu to v dany den nejde, povoluje aj priemernym hracom opakovane zaznamenat nizke skore ...

///

A najhorsie je, ze nemozem tieto straty zmazat niekde inde, napr. na motosporte. Ten totiz nemam, kde hrat a po precitnuti v minulych dnoch sa na tom tak skoro nic menit nebude. DL sa sice blizi, ale uz teraz je jasne, ze mitingov v sezone bude len minimum + ochota Tipsportu cokolvek vypisat sa zacina blizit bodu mrazu (vid napr. livko k motorkam - absencia Moto3/Moto2 pocas oboch vikendov ... osobne mi to neprekaza z hladiska samotnej ponuky, ale je to jasny signal, ze T.... kazdym dnom posuva pomyselne dno nizsie a nizsie a dovolim si tvrdit, ze ho v Beroune zatial rozhodne nenasli). Takze o nejakom juchani a istote slusneho zarobku asi nemoze byt reci.

PS: Ten golf nie je samoucelny, aj ked bol by som blazon, keby som tvrdil, ze to ide podla planu a "nejake tie straty" vonkoncom neprekazaju. Potrebujem pretacat peniaze a to na viacerych frontoch a golf dokaze produkovat pomerne solidny objem bez vacsich problemov. Skor to myslim tak, ze 1, ma to aspon nejake pozitiva, resp. 2, sa po masivnom naruseni planov na rok 2020 muselo zacat nieco robit.

PS2: Dokonca som zacal rozmyslat, ci sa nejako nepolozim do NBA (aj ked myslienka prisla pred dneskom). A ja hovorim, ze isiel by som naplno do toho (asi ako do toho golfu xD), keby sa jednalo "o normalnu sezonu" (zacinalo by sa, resp. by do konca zakladnej casti nezostavalo dohrat par kol a aj to v nejakom zvlastnom rezime, kde sa v podstate o nic nehra). Na strane druhej, potrebujem ku golfu "dalsi golf"? Basket je presne to, co teraz robim s golfom (alebo to, co som robil v basketbale, ked som tipoval live stvrtiny - to je uplne identicka struktura chapania ponuky, vystavby tipov a aj samotnej realizacie).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.07.2020, 11:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Tree +2 / Canter -5 / Garcia Rodriguez -10 KO
E.Molinari +7 / Drysdale +1 / J.Smith -2 KO? (Drysdale)
Pepperell +4 / Sharma +1 / Sullivan -2 OK?
Warren +2 / Bjoern -1 / Larrazabal -8 OK?
Storm +7 / Donaldson Even / M.Campbell -1 OK?
N.Hojgaard +8 / Catlin -1 / Rai -1 OK?
Elvira +5 / Poke Even / J.B.Hansen -4 ?
Winther +4 / Fdez-Castano +1 / Coupland -4 OK?
Easton +3 / Sharwin -2 / Guerrier -4 ?
H.Porteous +1 / Pavon -3 / Rozner -4 OK?
Stow -2 / S.Kim -5 / Farr -7 ?
Quiros +2 / Senior -1 / Levy -5 KO
Baldwin +1 / Penge -3 / Ferguson -4 ?
Lombard +1 / Paisley -2 / Samooja -4 ?
Sciot-Siegrist +4 / Kieffer -1 / Chesters -6 KO? (Kieffer h2h)
M.W.Lee +1 / R.Fisher -2 / Korhonen -5 KO?
Law +4 / Moynihan +1 / Hill Even OK?
Cockerill +2 / Hendriksen -2 / Forrest -3 OK?

Horsey -1 / Brown -1 / Enoch -4 OK?
Colsaerts +1 / Hend +1 / Hebert -3 OK? (Colsaerts?)
O.Wilson -1 / Olesen -2 / Detry -5 ?
Morrison +4 / Veerman +3 / Scrivener -3 OK?
Burmester +3 / Migliozzi +2 / Kjeldsen ? (skor Migliozzi, to je ten problem)
Howell +1 / Stone +1 / Stalter -5 OK? (Howell)
Rock -1 / Paratore -2 / Jimenez -8 ?
Lagergren +5 / Canizares +3 / Roussel -5 ?
Figueiredo +1 / Luiten -1 / Walters -6 ?
Huizing +1 / Antcliff Even / Besseling -5 OK?

Howell/Stone/Stalter @4,5
Drysdale/Smith @2,61
Warren/Larrazabal @3,03
Colsaerts/Hebert @2,16
O.Wilson/Olesen/Detry @4,7


Tie dole, kedze je tam kurz, pochopitelne, hram. Howell uz je pase, kedze ranne flighty, zvysok sa rozbieha az od 13.

///

kód:
Jazz +5 / Wallace +2 / Kokrak -1 KO
RCB +3 / Homa -4 / Todd -6 ?
Hatton +2 / D.Johnson -1 / Lowry -2 KO
Niemann +3 / Poston Even / Willett -1 KO
Reed +1 / Hovland -3 / Koepka -8 ?
Duncan +4 / MacIntyre +1 / Li -2 OK (tristne puttovanie a zlepseny zaver)
Hadwin +3 / Kisner Even / Stenson -1 KO
Cantlay +3 / Im -3 / Kuchar -4 OK (tristne puttovanie + solidny zaver)
Casey +1 / Schauffele -2 / Garcia -3 KO
Rahm Even / DeChambeau -3 / Fowler -6 OK?
Wiesberger +1 / Watson -2 / Reavie -4 KO
McIlroy +3 / Simpson -1 / Spieth -2 OK? (radsej proti Spiethovi h2h)

Dahmen +2 / Bezuidenhout +1 / An -2 KO? (h2h vs An?)
Morikawa Even / Matsuyama -2 / Thomas -4 OK?
Lewis +3 / Norris +3 / Hughes -2 KO?
Thompson Even / Horschel Even / Kang -5
Fleetwood +2 / Berger +1 / Ancer -3
Na +2 / Leishman Even / Oosthuizen -2


Tu este vyberam, aj ked mozem uz teraz povedat, ze az tak vela tam toho nie je. Treti turnaj, tzv. doprovodny (kedze sa hra vyberovy turnaj zo serie WGC, tak aby mali zvysni hraci, kde hrat v danom tyzdni) nemam spracovany, resp. len prvu cast, z ktorej SK vypisali malo, resp. sa da povedat, ze v podstate nic.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 31.07.2020, 22:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mam radost, ze som sa konecne dockal ... Sice nechapem, preco zrovna ja musim byt pri comkolvek novom tak tazko skusany, kym sa dostavi nieco pozitivne, ale tak asi je to sucast hry (ako byt lepsi, resp. aby ten oneskoreny uspech chutil este viac nez za normalnych okolnosti).

Ano, konecne den s 1k+ (skor to beriem ako potvrdenie, ze je to vobec mozne, ze som to nemal len v hlave ako nieco, co by malo byt "bezne" a nutne zaroven (ked ta cinnost ma vo vysledku prinasat zisk)). A to aj ked som mohol premierovo hrat 3 turnaje z hlavnych serii zaroven, tak som do toho na vkladoch nedal az taku raketu, ktora by nutne musela vysvetlovat 1k+ vysledok (inak povedane, uz bolo dost dni, kde vklady boli nad dnesnou urovnou). Dnes cca 100% zhodnotenie (tesne pod) a to rozhodne nevyslo vsetko. Aj na ET a aj na turnaji WGC smolna tesnotka o ranu v h2h, ktore by si zasluzilo void ako vylozene spravodlivy rezultat. A potom uz nevychadzali zvacsa veci na hrane hratelnosti typu RCB (tych aspon 7 ran na oboch bolo prilis lakavych), na ET 3-way tipy na vysoke kurzy (pritom Howell o ranu nesklamal; v tom druhom uplny outsider dal aspon Olesena, aj ked s +3 sa dalsie zazraky ocakavat uz nedali). Na Barracude Burgoon (ako ja toho ... Grilla nemam rad).

Ano, takze vysli vsetky velke veci, ktore zaroven neboli zahrane (najma mam na mysli 2 hlavne pripady) uplne na hranu mojich vkladovych pravidiel. Samozrejme, myslim Warrena (s Larrazabalom 10 ran a megakurz) a Reeda (s Koepkom 9 ran a velmi pekny kurz). U Warrena ma najma presvedcil ten ranny kurz u Pinny pri fakte, ze h2h vypisali s Pablom (nemali prilis na vyber, kedze Bjoern bol este vacsi outsider). Zaroven Warren mal aj "dobry zaver", takze tipu branilo jedine - podmienky v kombinacii s podrobnejsimi statistikami. Tie boli u Warrena znova tristne (po vyhre pri prvom turnaji po restarte je to velke trapenie, najma v poli), co pri fakte, ze vo stvrtok moc nefukalo a dnes malo, nevestilo nic dobre. To stiahlo napokon z vkladu cca 100, mozno az 150 eur (alebo inak, chut to tam napalit). Pri Reedovi s Koepkom ciastocne hratelnost (vypisal len Tipac, kedze na Pinne dali, logicky, radsej prednost Hovlandovi s Koepkom), kedze vacsie vklady su na Tipaci uz trochu problem (a ak aj nie su, clovek sa to dozvie az po tom, co vsadil). Inak v tomto pripade to az taky extrem nebol - vyssi vklad na nizsi kurz na rozdiel o 9 ranach (oproti 10 u Warrena) - ale ano, 50 eur tam asi chybalo.

Zaroven je fajn, ze mam tak skoro hotovo - ET, tam je to pochopitelne. Barracuda, tam som hral len ranne flighty (uz som to tu spominal, ze na poobedne prakticky nic nevypisali) a na WGC sa z obav o zhorsene podmienky v podvecer hralo skorej, po troch a z oboch odpalisk zaroven (divacky ziadna slava, tipersky to tentokrat rozhodne neublizilo = keby sa totiz hrali standardne dvojice, tak na turnajoch WGC sa uz od 2.kola ide ako na inych turnajoch v kolach finalovych - podla skore, takze by som nemohol hrat zhola nic).

Zajtra ale znova trojice, to uz taky nadseny nie som. Na ET naopak, trochu prekvapivo, dvojice, kedze aj tam hlasia nie zrovna vludne podmienky (prave sa to chystam ist spracovat). A Barraduca, kto vie ... kedze tam poobedne flighty koncia niekedy o 4 v noci naseho casu (co je aj na mna prilis - kombinacia Kalifornie (9h posun) a trochu posunuteho startu kvoli turnaju WGC (aby mohli televizie vysielat oboje)). K tomu, uvidime, ci sa nepritrafi nieco z dvoch "noviniek" - znovuobnovene su serie LPGA a Champions Tour (zeny aj veterani hraju 3 kola, mimo Majorov = piatok/nedela).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.08.2020, 10:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
Kjeldsen/Fdez-Castano 3rany OK?
Van Driel/Donaldson 3rany ?
Karlberg/Rai 3rany KO
Larrazabal/Hebert 5ran OK? (obaja biedny zaver)
Canter/Santos 3rany KO
JB Hansen/Tiley 4rany KO
R.Hojgaard/Forrest 3rany KO
Farr/Pavon 4rany KO
Jimenez/Korhonen 3rany OK? (vek a 3.kolo)
Garcia Rodriguez/Horsfield 6ran! OK (birdie-birdie finish)

Chesters/Paisley 4rany OK
Jimenez/Levy 3rany ?
Detry/Horsfield 4rany OK

Larrazabal/Hebert @1,95/1,99
Chesters/Paisley @2,02
Jimenez/Korhonen @2,16
Garcia Rodriguez/Horsfield @2,63


Takze zasa zaciname ET a zasa "len" s ET, kedze to sem chcem hodit predtym, nez do hry vstupi Larrazabal s Hebertom (za 20min).

///

kód:
DeChambeau +3 / Woodland -1 / Conners -2 KO
+2Hovland +5 / +1Van Rooyen Even / +2Poulter -1 KO?
+2Ancer +5 / +2Landry +2 / +3Wallace +1 ? (h2h vs Wallace)
-4Thomas Even / -5Oosthuizen -3 / -5Simpson -4 ? (h2h vs Ooshuizen)

Hughes +1 / Taylor Even / Champ -2 KO?
Leishman -1 / Fleetwood -3 / McIlroy -4 OK? (h2h vs McIlroy)
Homa +3 / Matsuyama +1 / Willett Even OK? (vs Willett?)
Li +3 / Morikawa +1 / Hatton -1 KO
Wolff +4 / Jones +2 / Soderberg +1 KO?
MacIntyre +3 / Perez +1 / Duncan Even KO
Thompson +4 / Herbert +3 / Hadwin +1 KO?
Pan +4 / Niemann +3 / Jazz +1 KO
+9Casey +8 / +9Norris +6 / +7RCB +4 OK?
Kuchar +2 / Bradley Even / Berger -3 ?
-2McDowell Even / -3Spieth -1 / -3Streelman -4 OK?
-3Kokrak -2 / -4Scheffler -3 / -4Na -6 OK
-5Im -2 / -5Day -3 / -6Fitzpatrick -6 OK?
-7Koepka +1 / -6Kang -1 / -7Reavie -3 KO

EvenDeChambeau/-1McIlroy 7ran OK?
Oosthuizen/Na 3rany KO
Koepka/Fowleer 4any KO


Z toho vyplyva, ze WGC turnaj sice spracovany, ale rovnako ako vcera zatial nevybrame tipy (a znova sa musim opakovat - z toho, co som si stihol pozriet uz vcera, to na ziadnu velku naloz nevyzera).

Rovnako ako vcera, ani tentokrat nemam spracovany posledny z hlavnych turnajov - Barracuda Championship. Naopak, uz som sa trochu pozeral po LPGA a zaroven som si stihol uvedomit, ze Champions Tour sa hra formatom, kde 2.kolo je pre mna rovnako nezaujimave ako prve (trochu na sposob toho, co som popisoval pri beznom fungovani turnajov WGC - uz v druhom kole sa hracske pole zoradi do dvojic/trojic podla skore v tom prvom).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy