Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - únor 2021
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.02.2021, 1:36 Předmět: UselessToo blog - únor 2021
Pište tipy na sázení
Citovat

Nový mesiac oO
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.02.2021, 21:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takze zajtra napokon zjazd (povodne sa v piatok malo ist SuperG). Podla ocakavania, ti, co maju privilegia vybrat si BIB, toho aj bez bazne a hany naplno vyuzili, vid podla WCSL - 3/1/5/7/9/11/15/13/17/19. Takze Feuz nechcel ist prvy a zobral 3 a dalsou a jedinou vynimkou je Jansrud.

Z toho vyplyva, ze je to zavod primarne na livko (hladanie vitaza), kedze s 1 ide do boja Mayer, s 3 Feuz a s 5 Paris. Nie som si isty, ci sa pojde zajtra ta ista trat ako v treningu (pochybnosti len prizivil komentar Parisa, ktory dufa, ze sa pojde cela trat ... a teraz je cela trat to, co sa islo dnes alebo sa boji, ze aj tato skratena verzia (oproti rokom este nedavno minulym) sa este skrati) ... pre ucely livka by bolo lepsie, keby ano (aj ked dnesok rozhodne netreba brat ako bernu mincu, vid sa isiel len jeden jediny trening a aj podla informacii od lyziarov sa dnes upenlivo zjazdovka solila a prelievala hektolitrami vody (aby vydrzala aspon tych prvych 10 mien v slusnom stave).

Innerhofer ma solidne BIB (rec je o parnych cislach, ktore sa losuju), ale dnes zasiel dobre v treningu, cim sa jeho potencial viac-menej vycerpal. Takze sa da nad prematchom uvazovat najma u Ganonga (nieco ako top6), ktory tu v minulosti dokonca vyhral a celkovo sa mu tu dari/kopec mu sedi.

///

Je dost mozne, ze zajtra uzriet svetlo sveta aj nieco z atletiky. Hvezdy v Nehvizdech je meno male mitingu na ceskom uzemi, ktory ale ma uroven "Bronze" a v technikach zrejme lepsiu startovku nez o poznanie slavnejsia Czech Indoor Gala.

Minimalne nieco z oboch vysiek ocakavam (po prekvapeni s BBL), mozno sa pritrafi aj trochu gule (toboz pri podobnom zlozeni ako bolo v Ostrave ... odvaha vypisat Hassana bude o kusok vacsia).

To je nateraz vsetko a uvidime, ci sa ukazem rano (po zverejneni ponuky na spominany halovy miting).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.02.2021, 15:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Boby:

Zial, tentokrat ma to zastihlo nepripraveneho (a pritom som si cez tyzden hovoril, ze ma neprekvapi, ked to vypisu skor, nez byva zvykom ... kedze MS, na 4 jazdy apod.).

Proti Maierovi to popadalo tak rychlo a tak mocne, ze je sprostost to hrat (snad len Vogt/Maier, co je zaroven ten najlepsi h2h ... som si myslel, ze tych 2,53 este vydrzalo, ale ani to uz nie ... rozhodne ani ja nemam ten kurz po vypise nad @3,0). Zvysne veci proti Maierovi by som uz teraz nehral (to, ze v treningu neoslnil moc neznamena ... netreba zabudat, ze ma po Vianociach nadpriemerny start, aj ked na tejto trati ma pomerne chaby efekt na konecny cas). @2,31 Vogt do akovky ale stale doporucujem (ale solo by som to uz nehral a @2,53 som zahral len z dovodu, ze to malo pre mna hodnotu aj tak, aj ked povodne som mal @2,79 (pri schvalovani to dropli, klasika).

Zvysok? Lochner/Kibermanis (alebo Maier). Niekde Won/Dvorak (aj ked to okamzite spadlo z @2,6 na @2,2). Hlavnu akovku mam Kripps/Maier + Spring/Melbardis + Lochner/Kibermanis. Niekde som dal Stulnev/De Bruin (s tym mam Vogt/Kibermanis ... taky vystrel do tmy). Vogtovi dost verim a skoro by som mohol uvazovat o top3 @7,0, lenze sa mi vazne nechce ist proti 4 domacim posadkam na domacej drahe (pricom vsetci v treningu jazdecky obstali, co uplne neprekvapi). Je skoda, ze Heinricha s Tenteom vypisali len spolu v jedinej h2h (oboch by som hral proti Dvorakovi, Hallovi a podobnym exemplarom). Da sa skusit proti Gaitiukevichovi (tazka trat), ale ponuka proti nemu nie je z najlepsich (snad len Won ako skuseny matador, ale to som zatial nehral).

PS: Aj Spring sa mi paci, v treningoch vyborny jazdecky, vsak ako jeden z mala sa zucastnil EC v Altenbergu na zaciatku sezony. Ale aj vzhladom k BIB a nic moc h2h sa toho neda az tak razantne vyuzit.


Naposledy upravil UselessToo dne 5.02.2021, 15:11, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.02.2021, 15:09 Předmět: MS v boboch
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.02.2021, 1:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Klasicke lyzovanie:

Som sa nacakal. Tak ako boby boli uz tesne po obede, tak bezky zacali vypisovat polhodinu po polnoci.

K tomu dropovanie vsetkeho, k comu som sa len priblizil (nieco dropovalo este skor, nez som to vobec dal na tiket ... nieco dropuje do 15 minut aj ked si to zahram bez schvalovania a nieco dropuje po schvalovani, ked to hram na 2.akovke apod.).

V muzoch mam uz par dni 3 - Chanavat, Ustiugov a Hamilton. Chanavat mierne dropol na betku (par hodin pred vypisom na Tipsporte), takze nemame @5,0, ale len @4,8. Hrat sa to podla mna da, toboz pre tych, ktori mozu v pripade nevhodneho (alebo idealneho) priebehu vyplacat. Ustiugov bol povodne @21,0, najprv drop na 18, potom na betku na 13 = uz je pre mna nehratelny. Hamilton? Zahral som top3 @30,0 na Doxxe, za 5eur aj vyhru a taktiez top6 na Tipsporte. Tu som to nepochopil ... tip, ktory hram snad len ja a ejhla, cakam na vypis zien a @7,0 dropne na @6,5. Neviem, cudesne. Bet365 ma @8,5, ale obava bola, ze vypisu nieco a la @5,0. Takze 6,5-7 sa dalo (aj ked za ziaden vysoky vklad).

V zenach je to v cele velka komedia (navyseny kurz na Svahn, aby mohli dropnut vsetky dalsie kurzy od Lampic (kde to bol podkurz aj pri kurze okolo 5-6) cez Diggins, Caldwell, Faehndrich ... Ale ... kurzy na duo Falk (absolutne doma, rodacka z Ulricehamnu) a Urevc (zaujala ma uz minuly tyzden v klasike a toto je skejt, pre nu trat ako stvorena ... no som zvedavy, velmi zvedavy) sa mi okamzite pacili (hrane top6 solo, top12 do akoviek, u Falk dokonca malinky vklad aj na top3, toboz na Tipsporte, kde sa to bude dat, teoreticky, vyplatit). Sem spada aj Kern, ale na nu tie kurzy nie su rozhodne take zaujimave + mava horsie kvalifikacie, takze lepsie veci zrejme dostaneme az pri h2h v QF/SF apod.

H2h? Dostal som, co som chcel v pripade Pechousek/Seller. Pechousek je skejtovy sprinter, Seller klasik. Minuly tyzden som hral Sellera (a easy vyslo), dnes hram Pechouska a dufam, ze sa uspech bude opakovat. Potom som niekam hodil Haeggstroem/Krogh a zo zien, po hriechu, ma trochu zaujala len Myhrvold/Scardoni.

Hram este Caldwell top3 na Doxxe za malo (@6,2) a to je tak vsetko. V muzskej ponuke nie je vypisany Wiig a Thorn, co logicky berie hodnotu z celej ponuky (obaja vyborni v Q, obaja horsi v samotnych zavodoch, takze uz teraz namet na pokvalifikacne h2h v QF). Sem spada aj Thomas Helland Larsen z menej znamych mien.

///

SuperG:

Odermatt s BIB 1, Innerhofer/Clarey/Paris 17-19. Sice na Marca Odermatta je kurz ponizeny po minulom uspechu (2.miesto), ale stale je to situacia, ktora nevyzera najhorsie. Samozrejme, nenuti nas to hrat prematch - mozeme pockat na jazdu a ked dojde do ciela bez vaznej chyby, tak hrat (asi ako ja dnes Mayera ... alebo vlastne aj Odermatta minule, aj ked nemal BIB 1, avsak zasa nebol taky favorizovany, takze situacia je dost podobna).

Na nejake dalsie experimenty nie su podmienky (hlavne spravodliva trat pre vsetkych, resp. nizsie BIB pre Clareyho, resp. Innerhofera).


Naposledy upravil UselessToo dne 6.02.2021, 2:01, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.02.2021, 1:59 Předmět: Klasické lyžovanie (Ulricehamn)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.02.2021, 19:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Alpska kombinacia:

No, posral som to ...

Jednoznacne som nemal cakat, aj ked prekvapili ma tym, ze to stiahli (na Tipsporte), pritom svet to mal v pohode otvorene a reagoval priebezne (upravuje kurzy, nestahuje ponuku).

To najlepsie uz z toho nedostanem, takze teraz sa nejako snazim hrat to malo, co niekde zostalo, ale uz to nie je ono a najma, lahko sa moze stat, ze prave to nevyjde. Na Vlhovu mimo top3 @2,89, Holdener win @12,0 a mozno aj na Bassino 25/8,5 (co som zrovna este ako-tak zahral inde) mozem zabudnut (najma to prve boli ...).

Po druhe, v ponuke nebola vobec Grenier, ktora ma realne sance na utok na medailu (aj ked stazene tym, ze ani ona nebude mat v slalome jedno z najnizsich cisiel). Samozrejme, je velmi otazne, ako to s tratami (po dlhotrvajucom snezeni pocas noci) bude vyzerat, ci prestane snezit pred slalomom (pravdepodobne) a ako sa podari upravit trat na SG (a ci nebude SG napr. skratene, co len a len nahrava slalomarkam, ktore pojdu s nizkymi cislami).

Teraz to vyzera, ze snezit nebude, takze rozhodne by som chcel mat v slalome BIB 1 (Holdener). Zaroven SG stavia svajciarsky trener. Grenier zasa hra do kariet, ze slalom stavia kanadsky trener, lenze to vlastne hra do kariet vsetkym neslalomarkam - nemalo by to byt nic zaludne, kedze Grenier ma rada rytmicke jednoduchsie slalomy (a Gagnon detto).

///

Inak vikend taky standardny - v podstate dobry a na strane druhej, zasa toho dost uslo az neskutocnym sposobom. Staci spomenut h2h Jouve/Pellegrini (hrane pred finale), ktore dopadlo tak, ze Jouve prehral s Talianom o ... nic. Mali identicky cas na stotiny sekundy a rozhodla snad tisicina (pritom to Jouve mal v pohode zvladnut, to uz je ta druha rovina smoly).

Alebo nehranie Haegstroem kvoli tomu, ze mi znamy pisal, ze sa v tyzdni stazovala na priedusky. Nielenze ju nehram, ale este na nej prehram vo finale (z 2.SF, kurzovo vypisana ako 3.favoritka, takze sa nedalo inak). A este mi v tom finale skoncia moje 2 picky 4. a 5.

Ganong 7. (top6) v zjazde, na toho som za tie 2 dni prakticky zabudol. Dnes Nemky, ktore vyzerali v SF skvele, spadli pred poslednou predavkou (superka Nemke vypla lyzu z viazania). A boby, ktore mimo Springa (ktoreho som hral neskor este v akovkach, chybne, kedze to jedine nedroplo (s Friedlim) boli odtipovane na jednotku, aby Won do 2.dna nenastupil s tradicnym partakom Seom, ale s nejakym neznamym Jungom (a len kvoli tomu prehral s Rusom o 5 stotin a s Cechom bola casova "remiza").

Vyborne tipy na Falk s Urevc a aj v podstate vsetko ostatne (s vynimkou Springa, co zabolelo), co som v tych par zavodoch pocas vikendu hral (dnes som toho moc nehral + ponuka sa trusila z Tipsportu zasa neskutocne pomaly, takze som napokon ani nic nepisal - par akoviek, Nemky top5 a to bolo vsetko).

///

PS:

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70297268861&idb=1134185&hash=6b849627&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70297268982&idb=1134185&hash=3ec1650a&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

Dal som si aj taku akovku, aj ked tie kurzy su uz niekde dropnute (Holdener urcite, Bassino mala @2,4 aj predtym na top6, Siebenhofer si nepamatam, ale tam, ci mala 2,25 alebo 2,15 je irelevantne). @2,05 na Vlhovu top3 nie je vysmech.

Ramonu hram aj solo za drobne na top6. Ma nizke BIB v slalome a historicky je schopna v kombinaciach utocit vysoko (pritom ukazala formu v obrakoch, takze cakam, ze ani v slalome to nebude najhorsie a Gamper by mal sediet prave tomuto typu zavodnic). Co predvedie v SG je otazne, minimalne by nemala ist prva a zaroven celkovo cakam, ze sa dala dokopy v poslednych tyzdnoch (radsej trenovala, nez aby sa trapila v SP). Cortina je jej kopec, vid tu vyhrala v minulosti 2 zjazdy v 2 dnoch a obrak zasa ukazal, ze stredny obluk dost potrenovala = SG zrovna v Cortine by jej malo vyhovovat).

Niekde som si hodil Holdener aj za 7, pridal som Bassino za 25 (ked s tym nehybali na Tipsporte) a zahral aj Brignone za 6, aj ked skor ako cover, nez ako obrovsky valuebet (value vidim najviac v Holdener a Bassino). A videl by som v Grenier, keby ju mal niekto iny nez Unibet (101 na win).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.02.2021, 10:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A len taka ranna vsuvka ...

Zavod zruseny. Pocital som s tym (minimalne s odkladom na neurcito, kedze zajtra su na programe 2 SuperG (zeny/muzi) a pozajtra muzska kombinacia) a uprimne, je to aj jeden z dovodov, preco som vcera nebol taky "hrr", ked som sa dozvedel o otoceni disciplin. Mal som obavu, ze sa to posunie a teda sa organizatori vratia ku klasickemu modelu "najprv SuperG, potom slalom".

Spekuluje sa, ze pri nabitom programe (a idealne podmienky nebudu ani zajtra a uz vonkoncom nie v stredu) bude velky problem vobec usporiadat zensku kombinaciu, pricom volny den je v programe MS len jeden jediny - pondelok 15.2.

Zaroven dnesne zrusenie ma velky vplyv aj na zajtrajsok. Povodne to malo znamenat velku vyhodu pre tie zavodnicky, ktore si budu moct dnes vyskusat kopec pre SuperG (vplyvom podmienok boli zakazane akekolvek moznosti zoznamit sa s kopcom, aj ked u zien plati, ze mnohe kopec poznaju - vid v Cortine sa SP zien kona kazdorocne). Takto sa rozdiely stieraju a vyhodu budu mat tie, ktore, ako som pisal, v Cortine zavodili v 2019, prip. v 2018 (a samozrejme, aj skor). Problem je to najma pre Vlhovu (v Cortine nikdy predtym nezavodila), ale aj pre Shiffrin (v nohach nema jediny ostry zavod v rychlostnych discplinach v tejto sezone). Profitovat, naopak, budu Talianky (doma + trat by mal postavit ich trener Feltrin).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.02.2021, 1:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak T.... prachy vratil, Fortuna zatial nic, MB podobne, ale tam aspon viem, ze v pravidlach maju jasne uvedene, ze akykolvek odklad o viac ako 30h oproti povodnemu terminu koncim voidom (a v nasom pripade uz vieme, ze to bude minimalne okolo 168h = tyzden).

Samozrejme, prelozenie zavodu a vratenie penazi je cisto z pohladu kombinacie to najlepsie, co sa mohlo stat. Ziadne vycitky, ze som nepodal to, co som mohol a asi aj mal este v case, ked sa to podat dalo a zaroven, ked sa zavod pojde (co v sucasnosti vyzera, ze by nic tomu nemalo branit), budu kurzy trochu deformovane touto prvou maskaradou, pricom uplne neodpostatnene. Na strane druhej, kurzy budu znova upravene na zaklade jazd v zajtrajsom SG, teoreticky aj neskor v zjazde (menej, ale urcity dopad to mat moze), co ale nemusi byt uplne na skodu (nemam vyhraneny tip na kombinaciu, ak mam byt uprimny ... nieco sa mi pacilo, napr. ta Bassino aj za normalnych okolnosti, ale nic, po com by som sa doslova vrhol a dopredu vedel, ze tam tej hodnoty je az-az a nech sa deje, co sa deje, hodnota sa v zavode ukaze a uz bude len na konkretnej zavodnicke, ci ju pretavi aj do konecneho vysledku).

Za normalnych okolnosti by asi platilo, ze to, ze sa neislo SG v kombinacii je skvela sprava pre ciste SG. Cisty stol, nikto nic nevie a kurzy su vypisane cisto na zaklade SP, resp. viac-menej cisto na zaklade poslednych 2 SG z toho isteho strediska, na tej istej trati - z Ga-Pa. Pravdou je, ze to neplati, par dovodov ...

1, trat je po masivnom snezeni a tak je pravdepodobne, ze toho moc nevydrzi = nizke BIB by malo byt vyhodne, resp. inak povedane, nebude to zavode, kde ktokolvek bude mat rovnocenne podmienky

2, trat je urcena gliderkam, nie technickym lyziarkam ... to je, samozrejme, hruby nacrt. To by nebolo na skodu, lenze bije sa to s tym, kto stavia trat - Talian Feltrin (a aj som cital, ze sa bude velmi snazit tam zakomponovat co najviac zakrut a techniky). Cortinu milovala Lindsey Vonn (po LL jej najuspesnejsie stredisko), v 2017 tu vyhrala Ilka, v 2018 tu sice vyhrala Gut, ale Ilka vypadla s medzicasom na urovni 2.miesta. Pred 2 rokmi vyhrala Shiffrin.

Ja som si zo srandy uz vcera/predvcerom zahral Stuhec/Curtoni. Samozrejme, hladal som obrovske kurzy, ktore davaju zmysel (pri chaose, ktory zatial Cortina prinasa). Pri Stuhec to bola presne hra na glidersku trat, kde sa jej historicky darilo + ambivalentne k tomu jej sucasne postavenie v discipline a pozvolny navrat do spicky. Samozrejme, zjazd je pre mna alfa a omega, ale vtedy to bolo hrane s tym, ze do SG nebudu vypisane kurzy na zjazd a ja som nechcel nechat plavat aj male hodnotu, resp. som nechcel zazit, ze Ilka bude 3., kvoli tomu padnu kurzy na zjazd (este pred 1.treningom) a ja si budem trhat vlasy, ze som z toho nic nedostal (pritom je to napad uz par tyzdnov stary/dopredu chystany). Curtoni je potom domaca Talianka, ktorej najlepsou disciplinou je prave SG a z nejakych neznamych dovodov je dlhodobo vypisovana s obrovskymi kurzami. Na jednej strane je jeden dovod pochopitelny (absencia elitneho vysledku), na strane druhej, v minulej sezone SG vyhrala a v tejto tie naznaky nesporne boli (takze 67 na vyhru je stale mimo moje chapanie).

Problem oboch vystrelov do tmy je v BIB. Ano, suhlasim, ze vyvoj by mal byt skor zhorsujuci sa z pohladu kvality trate, takze mat 17, resp. cislo dokonca niekde za 20. Oboje pritom bolo viac-menej jasne, ked ma clovek vo WCSL 9, resp. je mimo top20. Co vtedy zname nebolo, resp. to nemalo cenu riesit (stale bolo realne, ze pocas zavodu bude snezit, ze sa aj SG posunie atd.), to boli podmienky v case zavodu. Tie drobne tipy mozem vyplatit a ani tuto moznost nevylucujem, to vam len popisujem moje kroky, moje myslienky a to, co zajtra (uz sa bavime o realnom zavode, ktory bude o 13h s jasne rozdanymi kartami ohladom BIB a s jasnym vedomim, kto trat stavia) nastane.

Bassino ma BIB 1. Vyberala ako 6., mohla si teda zobrat 1 alebo 13 (a horsie, co nepripadalo do uvahy). Vedome isla do 1, co v pripade SG je nevyhoda ohladom zaludnosti trate, lenze trat stavia jej trener ... takze nebolo, co riesit, toboz ked trat by do 13 vydrzat v dobrom stave nemala a sance na medailu by vyrazne poklesli. Takto ma Bassino slusnu sancu prekvapit. To, co ma drzi od prematch tipu (a la zahram 21/6 za slusne vklady), to je prave charakter trate - stale mam obavu, ze aj ked to bude najviac technicke, ake to byt v Cortine moze, tak stale tam bude dost gliderskych usekov, kde malicka lahucka Marta bude stracat more casu. V minulosti tu v SG nic velke nezasla, co na druhej strane mozeme lahko spochybnit tym, ze minuly rok sa tu nezavodilo a pred 2 rokmi bola "len" nadpriemernou a stale velmi nadejnou obrakarkou, ktora len nakukovala do rychlostnych disciplin. Takze hladat ju vysoko v SG v Cortine je svojim sposobom hlupost. Napriek tomu ten pocit pretrvava a drzi ma v hrsti ...

Ano, na strane druhej, ma BIB 1, takze nic nepokazim tym, ze pockam na jej jazdu a az potom sa rozhodnem. Na jednej strane po nej prichadzaju priemerne zavodnicky, resp. nie kurzove favoritky (alebo inak ... Gut ma "az" 7 ... Tippler/Brignone sice maju nizsi kurz nez Bassino (obidve 15, Bassino 21), ale to je zanedbatelne a Bassino si dobry kurz nutne udrzi az do jazdy Gut (a ked ju neda ani ona, tak naopak jej kurz okamzite spadne vyrazne pod @2,0). Problem je, ze BIB 2 nema nejaka gliderka (alebo aspon 3/4). Niekto, kto prave bude ukazovat uroven na rovinatych pasazach, t.j. ci je jazda Bassino fakt dobra. Nufer je drobna zavondicka, Tippler je taka echt SG pretekarka, Gauthier uplne to iste, Brignone viac-menej tiez z podobneho sudka a az na 6 mame Venier, ktora je prave tou gliderkou (a k 7 uz je to len par okamihov, takze az sem cakat nemozem/nechcem). A ano, Gut ma 7, co nie je uplne vysoke cislo (vsak si mohla vyberat ako prva) a technicke SG jej absolutne vyhovuje.

Takze je to velmi lakave a zaroven tomu, uprimne, nieco chyba. Samozrejme, mat Curtoni BIB 1, tak top3 hram na 110%, top6 musim hrat vzhladom ku kurzom tiez a jedine, co by som mohol odlozit, to je hranie cistej vyhry.

H2h som ani nepozeral. Ak niekto ma zaujem, tak by sa mal drzat zasady nehrat vyssie BIB proti nizsiemu, max. to porusit o 2 cisla (16 proti 14 napr.).

Povodne som este zvazoval Shiffrin, ale ta mi nic prematch neprinasa, ide po Gut (s 10), takze ak som nad nou premyslal, tak rozhodne je to prinaslanie hodne livka (ako bude drzat trat, aku jazdu zajde Gut a dalsie spolufavoritky, ako bude postavene SG apod.).

///

Bet365 nahodilo s predstihom, ako som uz spominal, zjazd a vecer sa tam objavili aj obrovske slalomy.

Zo zjazdu sa mi paci, co nie je prekvapenim, duo Stuhec/Siebenhofer. Nemusime riesit BIB, kedze od stvrtka do nedele snezit nema ani trochu, ma kruto mrznut a podklad sa nesporne da do poriadku (do soboty a nedele). Rozhodne nechcem cakat na treningy, zial, MB neopisalo zrovna Siebenhofer (asi ma chcu znova nastvat), takze v jej pripade to vyzera, ze som nahrany (minimalne ciastocne urcite). Netreba zabudat, ze ponuku prizivuje aj to, ze je vypisana Vlhova @15,0, ktora zjazd vobec nejde a aj keby sla, tak by bola extremne rada za utok na top10 (co si nemyslim, ze by dosiahla).

Z muzskeho sa mi nepaci nic, vobec nic. Suvisi to s neistotou ohladom kopca (radsej si pozriem trening, ako to realne vyzera), ale aj celkovo zlozenim (niekto sa sice vracia, ale s velkou neznamou typu Caviezel, ktory je zaroven skor borec na SG, takze aj keby vyhral SG, tak nic z toho nemam ... padnu kurzy na zjazd, kde bude len jeden z mnohych). Velmi chybaju Cochran, Kilde + Paris/Innerhofer zacali zbierat dobre vysledky uz pred Cortinou, takze kurzy maju daleko od zaujimavych (alebo prvoplanovo zaujimavych).

V obrakoch ... hned mi padla do oka Vlhova, kde to sadlo dokonale (len mam obavu, ze ked pretrvaju mrazy, tak to Petre nebude sediet z pohladu struktury podkladu). Ak by sa oteplilo a nebodaj staval trat niekto pre nu vyhodny, tak nie je o com (pretoze svah jej bude sediet priam idealne).

V muzoch zaujalo 3 Luitz/Kranjec a ciastocne aj Faivre. Prvi dvaja zisli z oci, mali nejake problemy s chrbtom (obaja), takze sa stiahli zo SP v poslednom case. Faivre a 151? To mi trochu nesedi a nezda sa mi, ze by bol v poslednom case az tak marny, aby si to zasluzil. Samozrejme, ponuke dodava hodnotu Pinturault, ktory je sialenym podkurzom (1,83 xD). U muzov nemam prilis predstavu o kopci, u zien na obrak o dost vacsiu (preto Vlhova je jasny tromf). V muzoch budem potrebovat zistit viac, nez oslavne ody na narocnost na oficialnej stranke MS.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.02.2021, 13:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Peniaze vratila aj Fortuna, takze fajn.

Dnes len zmiesana stafeta v Pokljuke, kde snezi a snezi. To znamena, ze prematch s velkou radostou nehram nic (a ani ponuku som neskumal).

Dokonca za idealneho pocasia by som sa do nicoho velkeho netlacil - zmiesana stafeta na uvod MS je v prvom rade skvely zdroj informacii do dalsich, daleko dolezitejsich, dni. Je to velmi podobne ako stafeta na uvod celej sezony, kedze toto bude prvy start po takmer 3 tyzdnoch a nepochybujem o tom, ze dost veci sa odvtedy zmenilo (uz len fakt, ze na konci trimestru urcite mena plietli nohami vo vysokej nadmorskej vyske, resp. mnohi na nadmorsku neboli a ani nemohli byt pripraveni). V Pokljuke je nadmorska vyska takisto faktorom, avsak zrovna po Anterselve by malokoho mala neprijemne prekvapit (a ak niekoho, tak v kombinacii s unavou v zaverecnom masaku, prip. v poslednom kole individualov).

Z pohladu vetra vyzera neprijemne najma ten narazovy, co v kombinacii so snezenim (a teda aj narocnejsimi podmienkami v bezeckej stope) by mohlo sposobit urcite problemy. Na strane druhej, Pokljuka plati za jednu z najlahsich strelnic v SP (ak nie je vobec najlahsia). Napriek tomu to asi budem skusat s chybami na strelnici (live). Rovnako je v plane hrat aj nejake h2h, na konci zavodu tradicny suboj o vitazstvo (uz s vedomim, komu lyze idu a komu nie ... tazko pocas zavodu na tom servisaci nieco vyznamne zmenia).

Zaujimavostou je, ze dnes zakoncia zavod zeny. A kedze koncia zeny, tak uvodni muzi "urcuju" dlzku jedneho okruhu - t.j. na pre nich tradicnych 2,5km (spolu 7,5km) v stafetovych zavodoch. Z toho vyplyva, ze 7,5km caka aj zeny, t.j. porcia hodna standardneho sprintu. Klucovym je teda mat 2 rychle zeny v stope, s cim by nemali mat problem Norky a zrejme ani Francuzky s Nemkami. Doplacat by na tuto zmenu naopak mohli Svedky a ciastocne urcite Rusky (kvoli Kaisheve). Talianky s otaznikom a Bielorusky/Cesky/Svajciarky budu zrejme brzdene strelbou.

Radsej sa ani dopredu nezamyslam, co by som chcel vidiet za sebou v poslednom kole.

///

Dnes snad bude vypisany zensky skeleton (som pripraveny, este si pozriem uvahu z minulej sezony, kde si spominam, ze ma sklamali domace Nemky xD ... a Marina Gilardoni to napokon nedotiahla k senzacnej zlatej medaile), ktory som uz pomerne poctivo skumal (muzsky by vypisany byt nemal, ale kedze treningy jazdia zeny s muzmi pospolu, tak urcity prehlad mam aj o muzoch, aj ked som sa nepozeral na ziadne historicke vysledky).

To iste plati o rychlokorculovani, kde sa zajtra zacinaju MS zenskou 3000 (co je tutovka, ze bude vypisana ... na rozdiel od kratsich trati). Cakam na startovku (podobne ako pri skeletone), aby som mal uplne jasno.

Zajtra ziaden biatlon a v alpskom 2 odlozene SG, kde ani v jednom pripade nemam dopredu "spadeno" na nejaky zazracny tip (ale po dnesnom dalsom snezeni sa taktika nizkych BIB menit rozhodne nebude).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.02.2021, 17:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Skeleton:

Skor komentar s nazvom "alibi". Ponuka je strasna - v nasej reci to znamena, ze na jednej strane to malo vyrazne ulahcene tym, ze posledny skeleton, ktory vypisali, bol na poslednych MS, ktory sa isiel ... v Altenbergu. Uz stacilo len plne doverovat vysledkom z tohto sampionatu a velku chybu clovek urobit nemohol.

Zaroven, ked uz sa toho plne nedrzali (uplne nie, ked mam byt uprimny), tak druhy bic na chyby je vypisat toho malo, co najmenej. A toho sa drzali este pevnejsie nez prveho bodu. Takze v ponuke je par mien na umiestnenie (a vieme, ze T.... rad v tomto segmente kradne ako straka) a este menej mien v h2h (tych nie je dokopy ani 10). Ak ma pamat neklame, chut vypisat solidnu ponuku bol minuly rok o chlp vacsi (+ samozrejme, okolnosti nam hrali do kariet, kedze sa SK nemala prilis coho chytit, t.j. to vypisala podla SP/podla posledneho zavodu v nom).

Nieco sa asi vybrat da, ale kedze je ponuka uzka (opakuju sa tie iste mena), tazko sa z toho mala da co i len urobit akovka (cisto zo skeletonu). Startovky na zajtrajsie SG este len pridu na radu a rychlokorculovanie je zatial vo hviezdach (urcite bude, ale kedy a v akej kvalite, to nevedno).

PS: + som zabudol spomenut, ze este dokonca ani nemame startovku (nie je tak podstatna vzhladom k podmienkam/faktu, ze sa tu bije medzi sebou elita).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.02.2021, 20:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Skeleton:

Paci sa mi snad len Nikitina (proti Flock/top2) a aj to je na 4 jazdy velmi riskantny tip (takze nic vyhodne pre solo). Naopak, ako som spominal, velmi zaujimavy kombomaterial k podobne nejasnemu/rizikovemu aktivu z inej zimnej ponuky ...

///

Rychlokorculovanie:

Ponuka neprekvapila a ani nesklamala. Startovka je na tom podobne. 2 hlavne favoritky idu spolu ako posledne, co je vyhoda (mozu sa vzajomne potiahnut k lepsiemu vykonu) a nevyhoda (lad horsej kvality) zaroven. Myslim si, ze najhorsie dopadla Sablikova - ide predposledna a s Wiklund. Pred nimi Beune/De Jong a tak cisto logicky by mala vyhrat De Jong, ak sa nic zavratne nestalo (v poslednych 2 tyzdnoch ... co sa zrejme stalo).

Smutne na ponuke je najma to, ze nevypisali top5. Hral by som Weidemann, hral by som Lalenkovu. Tie pridu na radu trochu skor a obidve maju potencial prekvapit. Lalenkova bola 4. na 3000m pred rokom a Weidemann napriek tomu, ze Kanadanky doklerovali, ze toho doma moc nenatrenovali (v hale uz vobec nie), tak Weidemann bola pred 3, resp. 2 tyzdnami viac nez konkurencieschopna. Dokonca bola 6. z poslednej jazdy a o tyzden predtym 5. z 5.jazdy, ale zasa s podpriemernou Zuevou, ktora ma lepsiu 5000, resp. rozhodne nie je rychlostny typ (bola to ona, kto sa mohol vyviezt k lepsiemu casu, co sa jej v podstate aj podarilo).

Zaroven Kanadanka ide s krajankou, ktora ma rychlostne predpoklady a mohli by v prvej polovici prijemne tahat. Potom to uz bude na Weidemann, aby tempo udrzala a zasla cas pod 4 minuty, idealne pod 3:59.

Hram Kanadanku skoro so vsetkymi (vyssie kurzy solo, nizsie akovka), hram aj Lalenkovu, aj ked tam ta ponuka nie je uplne idealna (a laka ma to, trochu, zahrat aj top3, aj ked top5 by bolo daleko, ale daleko lepsie). Neverim Wiklund, aj ked ma rozhodne potencial. Jej superrychly cas prisiel v Becku, kde sa zavodi v stvoriciach, t.j. sa da regulerne vyviezt a nielen na rovinke a na par sekund. Jej 2 dalsie 3000 boli zasa z uvodu, cize na dobrom lade. Ano, toto bude prvykrat, co pojde s elitnou zavodnickou, ktora ju moze vyburcovat k lepsiemu casu, ale zasa Sablikova je k tomuto na 3000 nie uplne vhodnou osobou (keby isla s De Jong, Voroninou alebo Schouten, tak by sa tymto smerom viacej oplatilo premyslat). Neverim ani Sablikovej a z podobnych dovodov ako Wiklund. Neda sa povedat, ze by bola vylozene znevyhodnena pri svojich 3000. Ano, neda sa povedat, ze by mala vzdy idealne superky, ale naposledy De Jong bol v podstate ideal (a neisla ani v poslednej jazde).

///

SuperG:

Zavody by mali byt urcite spravodlivejsie nez v utorok. Podobne ako v nasich luhoch a hajoch, aj v Taliansku sa zo stredu na stvrtok vyrazne ochladi, co v kombinaciach so snehom/dazdom by mali znamenat velmi spravodlivu zjazdovku pre vacsinu st. pola. Nemyslim si, ze uplne, ale obava s BIB 10 by uz mala byt daleko mensia.

Aj muzske SG postavi Talian ... aka to nahoda xD. Kopec nepoznam, nevidim tam vylozene niekoho, kde by som si hovoril "hmm, ten kurz je mimo", ako som to prezentoval pri Kranjecovi s Luitzom v GS, pri Vlhovej v GS, pri Stuhec v zjazde a podobne. Mauro za 13? Keby bol za 21, tak tam spada, takto je to otazne a kedze ma relativne nizke BIB (3), tak mame velmi malo dovodov si s nim prematch spinit ruky. Zaroven uz budem vidiet charakter trate, kde kedze stavia Talian, tak je otazne, ci to bude parisoidne alebo innerhoferoidne (skor to prve, uprimne).

O zenach som uz pisal, BIB si zvacsa ponechali z utorka a niektori ani nemali prilis na vyber, tak brali to iste. Shiffrin sa z 10 posunula na 4, co je pre nas dobre z pohladu livka - dostali sme skor po Bassino niekoho, kto ma aj gliderske sklony/dobre starty atd. Na strane druhej, asi sa neda tak spoliehat na to, ze sa trat rozbije a vyhra BIB 1 s lahko nadpriemernou jazdou.

Hram Bassino/Vickhoff Lie v akovkach.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.02.2021, 23:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes to bolo velmi dobre ... (a teraz prvotne reakcie vsetkych vas, ci som sa nahodou nezblaznil).

(Ne)uspech je relativny. Na jednej strane som sa vyhol nejakym vacsim pokusom. Nebolo k nim, uprimne, blizko, takze sa neda hovorit o nejakom velkom zazraku, ze sa mi to podarilo, ale hej, pristup bol zvoleny chirurgicky presne. A potom posudenie toho mala, co som vsadil. No ... to malo bolo skor horsie, takze je to potom jeden z tych dni, kde akykolvek drobny navrat financii je brany za spominany uspech. Dnes to nebolo o velkych vyhrach, dnes to bolo o minimalizovani strat a to sa viac-menej podarilo.

Klamal by som, keby som povedal, ze sa nedalo byt lepsi, ale bavime sa o 200? eurach (to je ta ciastka, v ktorej som dnes skoncil v minuse). Vyhrala Gut (nuda), nevyhrala Shiffrin (ktoru som nehral, ale pokazila to, takze si nemam co vycitat), zbytocne som zahral Bassino (ale 35eur ... skor usmevne to vobec riesit) a h2h sa ukazala byt, logicky, tiez mimo (co je mozno trochu skoda, ked napr. vyjde Nikitina top2 ... k comu sme blizko a aj daleko zaroven). Rychlokorculovanie, kde vysiel jeden jediny tip (a aj to Weidemann nezasla to, co som od nej cakal (pod 4:00), resp. chcel (3:59), takze som to bral vsetkymi 10.

Zamrzi snad len to, ze som nezahral De Jong (a ani na livku sa mi do toho nechcelo (zahral som, ale skoro ako keby sa tak nestalo), aj kvoli tomu, co predviedla Sablikova (bolo tazke povedat, ci to je jej forma v kombinacii s tym, ako pre nu prihodne to mlada Norka napalila ... alebo fakt, ze trat nespomaluje tak, ako sa to v minulych tyzdnoch dialo a aj dnes dovtedy posobilo). A taktiez, ze som nedocenil tipy proti Flock ... ano, v inych dnoch by som docenil, lenze zrovna dnes jednoducho nebolo s cim kombinovat, solo sa to prilis nedalo (vid som zahral jednu akovku a hned drop), takze tak.

///

Zajtra len muzsky biatlon, ale aj dost pripravy - vid v Cortine sa pojdu hned 3 treningy na vikendove zjazdy, takze dnes pokracovalo (a niekde skor zacalo, vid tazkosti so zahranim Siebenhofer) pozvolne obkladanie vsetkeho, co sa javi hodnotne.

V zenach sa mi konecne podarilo zahrat Siebenhofer. Ja som to tu promoval uz pri vypise na bet365 (101). Situacia bola taka, ze MB to zrejme vedome (neverim na nahodu, ze nevypisu zrovna ten "najlepsi" tip z vysokych kurzov) nevypisalo a mne zostala moznost hrat @85-90 na Doxxe (ale bez top3). Tym som pohrdol, resp. som vyckaval, kedy sa odhodla opisat ponuku T..... Lenze medzicasom (a kto vie, kto za to mohol ... napadli ste mi aj vy (oO ... aj z 8-10 ludi maju kolki pristup k betku? 2-3?), aj ked ono v tom budu aj ini ludia ... zasa zahrat Siebenhofer po tom, co tu ako posledna vyhrala 2 zjazdy v 2019 nie je zasa az taky tipersky majstrstyk) to spadlo na 67, takze to spadlo aj na Doxxe a T.... asi tazko opise 67 ako 100 (takze z toho bolo 60/20). Faktom je, ze viac boli, ked z 15 urobia 9-10 ako zo 100 nieco okolo 60. Netvrdim, ze je to uplne jedno, ale ked to vyjde, potesi to aj tak, vklady kvoli tomu asi neorezavam a ked to nevyjde, tak prehram o nieco viac nez by som prehral v 1.pripade.

Stuhec isla nahor po dnesnom tragickom vykone v SG. Fajn, vyplatil som to, co sa mi podarilo zahrat na MB a nechal som si len "nove" veci na 40/15 v Tipsporte. Nie som z dneska uplne vysmiaty, ale tak ako povedala Ilka - zjazd je priorita (a mala BIB 30 ... Talian to postavil najviac zatocene, ako sa na takomto type zjazdovky da a Ilka nie je tou Ilkou spred zranenia, ktora dokazala vyhravat v SG, resp. bodovat v GS).

Pridal som Puchner (100/35), Gisin (60/20) a na MB Wiles (201/61).

A teraz to vysvetlim. Prve 2 boli vysvetlene opakovane - historicky tu uspesne a je to zjazdovka vhodna pre ich typologiu. Puchner je dalsia robustna gliderka a historicky tu najdeme velmi dobry vysledok (ako este velmi mlada nadejna ... odvtedy sa dost bori s roznymi zranienami, ktore vyrazne zastavili jej rozlet). Pri Rakusankach plati, ze zajtra v 2 treningoch (1.trening je skrateny o cielovu pasaz, kedze zaroven so zenami pojdu trening aj muzi a ciel je pre obidve zjazdovky spolocny; 2.trening je v plnej dlzke) bude 6 bojovat o 4 miesta v zavode. A mimo Tippler nema istotu startu ani jedna z nich (to si myslim ja). Zaroven Raedler ma od startu asi najdalej a zvysne 4 si to pomerne ferovo rozdaju o 3 miesta (a ano, moze im ich uchmatnut aj Raedler, aj ked je to longshot). Faktom je, ze Rakusanky budu motivovane ist naplno a rozhodne to plati u duu Siebenhofer/Puchner. Z toho vyplyva aj fakt, ze nemozno cakat na den D (zrejme sobota), kedze prave o zavodnickach, kde bude zurit interny suboj, sa daju ocakavat dobre treningy (= potencialne kurzove dropy ako nezelana reakcia SK).

Gisin? Zaujala ma 8.miestom v dnesnom SG. Teraz je otazkou, ci potrenovala aj zjazd alebo je to skor vysledok vdaka zlepsenemu obraku. Faktom je, ze svoje miesto nema ani zdaleka iste (po vysledkoch v zjazde v tejto sezone SP). Gisin ma tendenciu treningy vypustat, ale tu si to nemoze dovolit. Ak zajde biedne aj s vedomim, ze potrebuje zajst dobre = nebude v top4 urcenych pre zavod (takze void). Ak zajde dobre, t.j. bude vybrana, kurzy rozhodne dropnu. A ak zajde dobre, tak asi chceme mat v nezaludnom zjazde zahranu Gisin, ktorej dlhodobo tieto zjazdy sedia.

Wiles? Potencial v nej bol vzdy enormny, lenze viac toho prelezala v posteli kvolim vsemoznym zraneniam nez odzavodila na zasnezenom svahu. 4,0 na Breezy a 201,0 na Wiles mi nejako nesedi. Zaroven Americanky maju naturu, ze do treningov idu naplno (+ na tom MB to pojde, prinajhorsom, vyplatit ... z 201 to nema kam narast, takze idem do toho aj z tymto ... dalsi pseudo-freebet do zajtrajsej treningovej epizody).

///

V muzoch vyplavali 2 mena az dnes zo zavodu v SG. Prvym je Franz, ktory vyzeral dobre, ale to "dobre" nedotiahol do konca, t.j. nekrici tak ako napr. Baumann (a mal k tomu nakrocene viac nez solidne). Samozrejme, tazko povedat, ako bude vyzerat zjazd, ale povedzme, ze az tak zaludne to v hornej casti nebude. Dolna cast dokonca aj v tom SG bola az primitivne jednoducha - ziadna technika, len cit pre lyze a kvalitny material. Franz je glider, Franz chyta formu v poslednych tyzdnoch a dnes mi tu formu v tom kusku ukazal (v tom kusku, ktory mu nemal sediet).

Druhy muz na holenie je pomerne oblubeny Bailet. On SG doteraz skoro nejazdil. Nechapal som preco, pretoze patri k relativne technickym zjazdarom. A dnes to dokumentoval. Kopec vyzera byt velmi fajn ludom, ktori dokazu v sebe snubit az taku extremnu techniku (vid aj start na Hahnenkamme) a gliderske schopnosti. Nepaci sa mi @23,0 na top3 (voci @34,0 na betku). Znova, ani tu to neopisalo MB (nahoda ... nemyslim si), ale kurz na vyhru som si zahral (na Doxxe). Ano, Bailet nema dovod sa bit o miestenku (Franz ma ... aj ked je k ucasti blizko ... on ale aj tak v treningoch rad vycnieva, takze to skor konverguje v jeden vysledok = kvalitny trening).

Dnes ma totalne sklamali obaja Taliani, obaja z inych dovodov, ale sklamali. Naopak Feuz s Mayerom ukazali dost, aby v zjazde bojovali o zlato, avsak jeden treningy moc neriesi a druhy ma podobne mizerny kurz ako ten prvy, takze toto nie je zalezitost, ktoru treba riesit pred 1.treningom (celu trat som aj tak nikdy v zavodnom tempe nevidel, takze treningy si rad pozriem, ked niekde bude).

Zahral som Shiffrin po jej jazde (kombinacia @4,5) a aj napriek tomu, ze maju v pravidlach, ze to voidnu (co zatial neurobili), som vyplatil to, co som tam mal zahrane aj s drobnou stratou (som nechcel riskovat, ze mi zostane Holdener, Bassino a Brignone v rukach ... toboz po tom, co Talianky v SG dnes predviedli ... a to im ho staval ich trener, takze to skor bude horsie v kombinacii). Za @2,5 by som Shiffrin nehral, skor by som premyslal nad Gisin/Vlhovou (a asi viac hodnoty je v Gisin).

///

Biatlon? Ked som si vcera po mixe pozeral ponuku oboch sprintov, moc ma toho neoslovilo. Suvisi to aj s tym, ze malokto zo "sprinterov" vyzeral v mixe dobre. A teraz babo rad, ake boli dovody u mien ako Hofer, QFM, Weger, Wierer, ciastocne Simon, obidve Norky, obaja Nemci (najma Lesser) apod. Pritom ako som pisal, podmienky vylozene hrali do kariet tomu, ze niekto to s lyzami trafil a niekto vobec.

Ti, co vyzerali dobre (napr. Gasparin) popadali, takze tam hladat hodnotu nemozno. V muzoch ma oslovil snad len Eberhard (na prvu dobru) a na druhu Rastogujevs. Sprinteri, ano, obaja vynechali mix, obaja problemticki strelci (ale sme v Pokljuke, kde sa striela fajn, resp. tu pravidelne ozivaju aj prave tieto typy biatlonistov + zajtra v case zavodu ma byt minimalny vietor, dokonca aj ten narazovy ... na rozdiel od zien v sobotu). Samozrejme, Eberhard mi nic dobre za cely rok nepriniesol, ale jednoducho tie kurzy + jeho potencial ma nenecha chladnym v ziadnom sprinte, ked to ma aspon trochu racio (nefuka silny vietor + nie su makke trate). Svojim sposobom to vyzera az dokonale, ked k tomu pridame, co predvadzali 4 Rakusani v stafete (a ake mali lyze, kedze len o vykone to asi uplne nebolo).

Ale biatlon budem vylozene riesit az zajtra rano, kedze MB nema ... Eberharda xD (tzv. 3z3 - Siebenhofer/Bailet/Eberhard). Ani som si nepozeral startovku (nechavam si to fakt az na rano, kedze start zavodu je snad o 14:30 a zajtra sa mimo dojazdu skeletonu a 500 v rychlokorculovani (nic, co by sa malo dat vsadzat) + spominane treningy zjazdu ... nic velke diat nebude. Plus, samozrejme, nema specialy (a ani moc h2h ... a ani umiestnenia/1.usek, jednoducho nic).

PS: SP v Norsku su zrusene (aj keby boli nejakym sposobom nahradene, tak je to k nasraniu). Vdaka tomu je dost mozne, ze sezony vo viacerych zimnych sportoch skoncia trochu skor ... (skoky su uplne ochromene, v zjazdovom je to "len" Kvitjell, ktory je tak specificky, ze v zjazdovom lyzovani fakt nezarobim peniaze fakt nikde a na nicom ... v biatlone Holmenkollen ako finale SP, pricom predtym su 2 tyzdne naplanovane v destabilizovanej CR a v bezkach je to vselico - Holmenkollen, Lillehammer, Drammen ...).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.02.2021, 14:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak treningy dopadli dobre (minimalne z pohladu, ze som na to isiel dobrym smerom), ale "brod" je este daleko ...

Z biatlonu len nejake h2h na zaklade toho, co som videl v mixe - takze proti Hoferovi, proti Wegerovi, proti QFM, proti Lesserovi, proti Samuelssonovi. Vyuzivam Doella, Rastorgujevsa, Jacquelina, Desthieuxa, Daleho. MB aj rano bez Eberharda, takze na umiestnenie nehram nikoho (ani Lotysa).

Rano tiez prekvapko z rychlokorculovania - 500m vypisanych. Teraz som zahral (pred par minutami) zopar h2h - nic velke sa vymysliet neda. Viac-menej rozne kombinacie Golikovej/Fatkulinovej/Herzog proti McLean/Leerdam, niekde Kachanova/Wojcik, niekde Nifantava/Wojcik. Kombinujem aj s biatlonom, resp. sa chystam.

Odo mna vsetko, este by sme sa mali dnes vidiet pri ponuke na boby, resp. na zensky zjazd (aj ked po tych treningoch sa nic lepsie, nez som vcera ponukol, ocakavat neda).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.02.2021, 1:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Boby:

Konecne vypisane (suviselo aj s tym, kedy sa dnes isiel 3.trening, ktore vysledky aj tak nie su stale zverejnene). Nic velke tam nie je ... (Maier 2.favorit, t.j. neurobili tu istu chybu ako v Igls ... Friedli nie je vypisany vobec, Vogt rozhodne nie v takej pozicii, aby sa dali robit sola v peknom kurze apod. .... Gaitiukevich nie je ani velky favorit (co som ani necakal), ale nie je po biednych dvojkach v pozicii vyrazneho doga ... Lochner po serii zlyhani v stvorkach uz sucastou skupinky za Friedrichom, nie "tym druhym" s naskokom pred zvyskom prenasledovatelov).

Takze viac-menej ide o 3-ako/4-ako z mensich kurzov, kde 4 jazdy mozu narobit dost neplechu. Zaroven je tam dost kombo veci (aj samotny Maier top3), ale nie je s cim kombinovat (top3 nemozno kombinovat s h2h v boboch, resp. biatlon a zajtrajsi silny vietor, resp. charakter zjazdu, kde mame sice velke ocakavania, ale tie su vlozene do umiestneni a zvacsa uz pred treningami; rychlokorculovanie (1000m) zrejme az rano, takze tak ...).

Co hram? Maier na rozne sposoby, pricom top3 je urcite najlepsia (avsak nekombinovatelna s inymi bobmi), Hall a Melbardis proti Vogtovi a Wonovi (obaja su vypisani s oboma), to iste potom pri Stulnevovi a Springovi proti Dvorakovi s Heinrichom, Dvorak/Andrianov a skoro by som zahral aj Tenteu, len mam taky dojem, ze sa zasa ozvala noha (a ak nie a v treningoch je vedome setril, tak je dost mozne, ze sa ozve v niektorej z jazd). Keby bol zdravy (a vedel som, ze je zdravy), tak by som do toho siel proti Deenovi, takto som opatrny ...

PS: Tu top3 Maiera mozno pouzit k zvyskom hodnoty v zjazde - u Stuhec a Puchner ju nenajdeme (a ak nebodaj ano, tak v top3, co hrat naozaj uz nepotrebujem xD), takze viac-menej je rec o top6 Siebenhofer a top10 Siebenhofer/Gisin).

///

Zjazd:

Napokon som sa dokopal a zahral som Corinne Suter @8,0 win. Bol to povodny plan a dokonca to bol plan aj pri nizsom kurze (po treningoch som si hovoril, ze bude okolo @6,0). Napokon ma nieco drzalo, aby som do toho nesiel (historicke zavody jej osoby v Cortine ... urcity dojem z jej treningov). Jednoducho som sa tym tipom trapil (pritom je to viac-menej poistka toho vsetkeho, co som vsadil uz pred treningami a mam toho za okolo 400 eur na velmi stavnate kurzy, pritom vsetky 4 zavodnicky sa dnes (alebo uz vlastne vcera) ukazali vo velmi dobrom svetle).

Hram solo Puchner/Breezy Johnson uz len z dovodu, ze mi to vylozene vhuplo do oka na prvu dobru (a nic viac z tych h2h). Vysoky kurz na niekoho, kto dnes bol vyborny (a zaroven tam stale boli medzery ... v 2.jazde nedala tak dobre jedinu vylozene technicku pasaz ako sa jej to podarilo v 1.jazde, ktoru jasne vyhrala). Je to primarne o kurze, o nicom inom (a je zbytocne hrat h2h proti Gut, ked "proti nej" hrame uz s 5 zien, ktore mam zahrane na win ... tu Wiles vyplatim, ak mi to MB dovoli ... ta sa neosvedcila, resp. si ma dnes nicim neziskala a neverim, ze v ostrom zavode to bude o parnik lepsie).

A potom uz len internu 3-ako 4F (ani nema zmysel ju sem tlmocit - ja viac-menej z tych, ktorym verim).

///

Biatlon:

Jednoducho ma fukat a to dost. Stale je to Pokljuka, ale aj v bezvetri (mix) a prakticky v bezvetri (muzsky sprint) tam bolo relativne dost chyb, takze mysliet si, ze zajtra nebudu ... no, je to odvazne tvrdenie.

Nieco vymyslim, nejake napady mam. Klasika ... proti tym, ktore zvyknu strielat rychlo a zaroven, v tomto pripade, nevyzerali dvakrat dobre v mixe (rozhodne Wierer, ciastocne Simon). Naopak, tazit by z toho mohli mena ako Tandrevold, Davidova, Herrmann, Ukrajinky ... inak povedane, pomalsie strelkyne, ktorym vietor az tak neublizi, na nejaku chybu su zvyknute a nejaka chyba sa prikmotri aj tym lepsim strelkyniam, toboz ked strielaju rychlejsie (tam to vzdy smrdi vylozene prepadakom).


Naposledy upravil UselessToo dne 13.02.2021, 1:27, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.02.2021, 1:23 Předmět: Zimné športy 13.2.
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.02.2021, 10:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rychlokorculovanie:

Napokon ponuka fakt je, aj ked bez kurzov na vitazstvo ...

Co mi ale, uprimne, neprekaza. Dovodom je fakt, ze Bowe ide v jednej jazde s Leerdam (2 hlavne favoritky), pricom Bowe zacina (a teda na 1000 aj konci) vo vnutornej drahe, co je nesporne velka vyhoda (aj ked Bowe je skvela aj na 1500, takze zrovna ona je schopna v pohode zvladat aj vonkajsiu v zavere).

Bowe/Ter Mors - Leerdam/Golikova - Golubeva/Czerwonka (alebo Fatkulina) je taky zakladny material do akoviek. Alebo potom nieco ako Bowe/Golikova - Leerdam/Czerwonka - Golubeva/Herzog, ked hladame dobry zaklad pre akovky (napr. pre Maiera top3).

Zahrana aj Leerdam proti Ter Mors, avsak ... to uz je trochu na ostre lakte, ked Leerdam ma vonkajsiu drahu, ide o jazdu neskor a Ter Mors ma zaroven vnutornu. Zahrana Zdrahalova proti Njatun, pricom som to mal hrat solo (ked bol kurz @2,68). Ale aj @2,38 sa mi pozdava a aj tento kurz som hral v nejakych akovkach.

Boby z noci pomerne vydrzali, resp. su kurzy, ktore isli dokonca nahor (Maier/Lochner @1,9). Aj Tentea isiel hore + v 3.treningu, kde sa ukazalo len par posadok, uz mal lepsi start, takze mi to dodalo trochu sebavedomia a skusam to (solo a aj niekde v akovke). Rovnako vyborna jazda Gaitiukevicha mi dodala sebavedomie, aby som zahral tu extremnu dropnutu zalezitost proti Haferovi (po vypise bolo na Rusa snad 1,4, teraz cez 1,9).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.02.2021, 12:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To alpske lyzovanie je snad nekonecne sklamanie. Fakt neviem, co viac uz mam urobit, aby mi nieco solidne vyslo ...

Samozrejme, Corinne som v priebehu vyplatil - ta jazda nebola idealna + bolo ocakavanie, ze to bude zrychlovat. S tym suviselo, ze som nechal v hre vsetky tie, ktore prisli po nej. Zaroven som nevyplatil vcas Gisin top3 (ked vypisali na Tipsporte velmi nizke kurzy po jej jazde). Ale to je z pohladu celeho zavodu asi ten najmensi problem.

Paradoxne, nevyslo mi nic, comu som veril, ani to solo proti Breezy, aj ked urobila chybu (taka ceresnicka na torte neuspechu), ale vysla 4F akovka, ktoru som sem ani davat nechcel. Paradoxne vysli top6 na Gisin/Siebenhofer (pochybna hodnota, najma z mojho pohladu niekoho, kto mal kurzy @20,0 na top3).

Takze som presne okolo nuly s 2 akovkami v hre (na oboch je Maier top3 v boboch). Uspechom by som pokladal cokolvek, co by vyslo z predtreningovych tipov (jedna top3 je teda minimum). Za nieco medzi nevyplatenu Suter (aspon tu vacsiu cast) a uspech v sole. Za totalnu biedu presne to, co nastalo ...

Najhorsie je vedomie, ze to nie je o tipoch (k tomu mi stacia prave h2h ako to dnesne, resp. ked niekto vypadne a mne staci, aby moja lyziarka akokolvek dosla do ciela).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.02.2021, 9:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rychlokorculovanie:

5000m pomerne vyrabovana (na jednej strane), na strane druhej, keby tam bolo nieco, co by mi vylozene ulahodilo, asi by som nevahal.

Takto Schouten sice 1.rozjazda (cista trat), ale trosicku slabsia 3000. Sice vyborne casy v sezone (drzi najlepsi, aj ked sa toho zasa az tak moc neslo, toboz na 5000), ale trochu jej asi dochadza, mam taky pocit. Sablikova je Sablikova + vykon na 3000 (aj ked dost ovplyvneny tym, co predviedla z uvodu mlada Norka Wiklund).

Weidemann najrychlejsie posledne kolo na 3000 (jedina pod 32s), ale zasa posledna rozjazda. Zuyeva ide so Sablikovou, ale zasa nevyrazna 3000. Wiklund po 1500 (kde ma daleko vacsie sance na vyborny vysledok). Achteerekte cierny kon. Voronina zrejme podcenovana po 3000, ale historicky vieme, ze podcenovat Rusku nemozno.

Co som mal hrat? Asi Achteerekte top3 a Zuyevu proti Wiklund. Lenze este nebola 1500 a ked uz bola, oboje bolo dropnute. Teraz to zasa zacina lakat na Voroninu - nema to v sebe nic racionalne, ak za racionalne nepovazujeme zlatu medailu a WR k tomu z minulych MS.

///

V 1500 taky strach, ze uz mi dokonca zamietli tiket xD

Hram Wiklund na vsetky mozne sposoby (s Polkou Czerwonka, Morozovou, ale aj Wijfje som niekde hodil, aj ked prve dve veci pokladam za lepsie z urcitych dovodov). Wiklund sice ide zasa IN (cize konci OUT), lenze inak v sezone 1500m snad ani neisla (cize je dostatocne zvyknuta). Zaroven sa nebavime o sprinterke, ktora ma 1500 ako strop (Bowe napr.), ale niekom, kto jazdi vyborne 3000 a trufa si aj na 5000.

Hram De Jong proti Bowe a v akovke aj Wust (aj ked snad len na tej zakladnej, tam mam urcity respekt). De Jong pri SP isla vzdy z vnutornej do vonkajsej (Bowe presne naopak) a teraz sa role vymenia. Sice De Jong ide az o 2 jazdy za Brittany, ale prave tato zmena by mala znamenat vyrazne zvysenie sanci De Jong. Toboz ked Bowe ma 1500 ako jej najvyssie postavenu trat, kde je vyborna. Rozdiel na poslednom SP uz bol minimalny a tu De Jong na 3000 rozhodne presvedcila (zlatou medailou a lepsim casom, nez na poslednom SP na rozdiel od konkurentiek).

Rozhodne mam v akovkach aj Golubevu proti Czerwonke. Zaroven Golubevu skusam aj proti Wust, aj proti Lalenkovej (dovod je vcerajsia 1000, pricom 1500 ma Golubeva historicky lepsiu). Nema prihodnu rozjazdu - predposledna a proti slabej superke - ale to vcera tiez dost dementovala, ked isla v poslednej a proti slabej superke viac-menej solo jazdu. Nebol to problem, dokonca nebol problem ani start hodinu predtym v SF masaku. Zda sa, ze rodena Kazelina vyladila formu na MS uplne na jednotku. Lalenkova sklamala na 3000 - necakal som zazraky, ale urcite lepsi vykon, toboz ked jej prialo nalosovanie. Samozrejme, 1500 je jej paradna trat, ale 3000 sluzi ako lakmusovy papierik.

///


Zjazd muzi:

Sander win/top3. Bennett skusam top6 a potom viacere h2h - Bennett/Muzaton, Bailet/Goldberg, Innerhofer/Clarey (alebo aj Baumann), Striedinger/Jansrud, Sander/Dressen (alebo aj Allegre).

Kto vyhra? Vsetci sa zhoduju, ze to bude neskutocne tesne a vyhrat moze skoro ktokolvek (kratky zjazd a po zmene trate na zaklade staznosti jazdcov ciastocne odpadla skoro neprejazdna technicka pasaz znama uz z blazniveho SG).

///

Biatlon:

Som skoro nepozeral a ak tam nieco dobre bude, tak pripadne napisem neskor ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.02.2021, 10:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Biatlon:

Zahral som si za drobne na win Hauser (a tym su podobne pokusy na umiestnenie u konca).

H2h? Simon/Braisaz a Wierer/Tandrevold. Rozmyslal som nad Fialkovou top15, ale potom som to nechal byt.

Wierer/Sola a Loginov/Hofer v takej odvaznejsej akovke. A som asi u konca.

V muzoch ta elitna 9 zo sprintu je velmi silna, za nimi je diera a neviem si prilis predstavit, ze sa do hry o top3 primota niekto iny nez norska 4, francuzske trio a svedske duo. Narodnostna previazanost zaroven nahrava spolupraci (vid 2. a 3. su Francuzi a idu hned pospolu od prvych metrov, za nimi je v podstate v jednom baliku cela norska stvorica).

V zenach su zasa rozdiely pomerne znacne a teda je to o tom, aka Eckhoff sa objavi dnes na strelnici. Vetru bude menej nez pri sprinte (u zien, u muzov presne naopak), takze nie je to nemozne. Aj preto nema prilis zmysel riesit Olsbu a vyssie, leda tak vyssi kurz (typu Hauser). To, ze Chevalier to tiez dokaze dobre zmrvit, toboz v kontaktnych zavodoch, to tiez nie je novinka (najma v tejto sezone nie). Herrmann ma nebavila v behu + jej naskok je uz v pohode chytatelny pre silnu skupinku od Olsbu, cez Preuss az k Hauser, prip. Oeberg (aj ked ta moc formou neoslnila). To, ze Sola na podiu vydrzi len zazrakom, to ani nema cenu prilis spominat.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.02.2021, 20:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Velmi zvlastny vikend (a vlastne cely tyzden).

Prve dni sme marne cakali, kedy sa spusti sampionat v Cortine. Ked tak konecne nastalo, tak dvojicou SuperG, ktore z pohladu tipovania neboli prilis priaznivo nastavene. Dost podobne to vyzeralo pri uvodnom vystupani biatlonistov v slovinskej Pokljuke.

A aby skeleton/boby, resp. rychlokorculovanie nezavidelo, tak aj tu sa pokracovalo v zabehnutom mode. Ci uz kvoli zufalej ponuke alebo nie zrovna stastnemu rozlosovaniu (a ako sa aj dnes ukazalo, napady to boli rozhodne lepsie, nez sa povodne zdalo ... vid dnesny vykon Weidemann, Sablikovej, ale aj tej Lalenkovej).

V piatok velmi solidny biatlon. Najma z pohladu, ze som z toho vymackal prakticky maximum (a pritom som nebol, charakterom vyberu, daleko od neskorsieho vitaza (Ponsiluoma je mladsia verzia Eberharda - dlhan, vyborny v stope, nestabilny na strelnici, avsak s chutou strielat rychlo a bez zbytocnych prestojov) pri nizkych vkladoch, resp. velmi obmedzenych napadoch (najma z pohladu tipov na vyhru/umiestnenie, co je zvacsa alfa a omega tipovania sprintov). 500 v ponuke prekvapila a podobne ako pri 3000, uplne sa nevyuzil kurz na vitaza (De Jong, resp. Golikova - obom los hral do kariet, coho napokon aj vyuzili).

V sobotu, uz spominany neuspech so zenskym zjazdom (uponahlany?/zle odhadnuty? cashout Corinne Suter, absencia kuska stastia pri tipoch aspon na top3 (Gisin/Siebenhofer) a neschopnost hviezdy treningov Puchner zdolat vo vrchnej casti zjazdovky chybujucu Breezy). K tomu ide ruka v ruke stvorbob, kde aspon Maierova top3 dorazila 2 dobre rozbehnute akovky (s umiestnenim Gisin/Siebenhofer). Inak boby ... na jednej strane vyborne, na strane druhej som po 249krat v sezone narazil na mocneho Halla (a jeho pech/neschopnost/zranenia/nahly naval formy/...). Hall zabil 3-4 akovky, pritom minimalne Vogta by dal s Wonom by to bolo 50na50. Pri Tenteovi som si rizik bol vedomy, zaroven toho samotny tip az tak moc nepokazil. K tomu dalsia remiza ... mat rovnaky cas po 4 jazdach, to ma daleko od normalnej situacie a este, ked som to h2h mal zahrane (o par riadkov nadviazem ...). V sobotu ale najma famozna 1000, kde vyslo vsetko (dokonca aj to, kde som uz zacinal mat urcite obavy). Zaroven som prikladal, ked hviezdni analyzatori pohli s viacerymi kurzami, ktore mi isli do noty.

Aky to rozdiel, dnesna 1500. Svojim sposobom, cert ber, ze nevysli h2h. Samozrejme, trochu prehanam. Neprekazalo by mi to az tak, keby:

1, som zahral to, co som zahrat mal (zial, zostal som pri uvahe, resp. som si vybral z dvojice zjavne zle)
2, aspon bolo na 1500m livko a nieco poriesil tam (sice trochu neskoro, ale predsa).

Rec je o Wiklund, kde som si bol vedomy kvality (vid to, co som aj tu napisal). Samozrejme, bola to kombinacia jej kvality a "nekvality" drahy, ktora sa musela zhorsovat rychlejsie, nez bolo doteraz bezne. Potom uz bolo logicke, ze s Golubevou mam problem aj proti niekomu ako Czerwonka, ze De Jong tesne neda Bowe (pritom zdola v priamom h2h Wust, takze s jej vykonom nebolo nic v neporiadku) a ze mat Wiklund v pozicii vyvoleneho valuebetu namiesto Golubevy, tak som vysmiaty. Nehovorim nic, keby to bol niekto vylozene "random", resp. k samotnemu tipu som bol pomerne daleko. Lenze opak bol pravdou.

Chut mi zlepsila 5000, ktora rano nezaujala skoro nicim (mozno neskorou reakciou pri Achtereekte, pricom sa bavime o tom, ci by som to stihol zahrat ja, rozhodne by som to nestihol hodit sem - spartan da max. 5-10 minut). Po 1500 som vyuzil hnev a novu vedomost - velmi spomalujuca draha v priebehu rozjazd. Zaroven som k tomu pridal fakt, ze Schouten ide v 1.rozjazde (prihodne), nejaka zo superiek az v 3. (Achtereekte), papierovo najvacsia v 4. (Sablikova) a hrozba vzdy a vsade v 5. (Voronina). A k tomu ... podobne ako vcera pri 1000, zahrali do kariet "uzitocni idioti" z analyz na Tipsporte. Uz rano som spominal Voroninu (ako ju neuveritelne kurzovo nafukli ... napokon som ju nehral, kedze sa ukazalo nieco lepsie, ale top2 @6,0, nad cim som od rana premyslal, napokon pekne vysla) a pocas dna vyrazne navysili kurz na Schouten (oblubenost domacej star + Weidemann + dropy na Achtereekte).

Na rozdiel od 1500, tu vsetko islo ako na dratkach, kedze uz v tom bol zakomponovany dnes rozhodne najvyraznejsi faktor - spomalujuca draha. S tym pocitam vzdy a vsade (aj v minulych dnoch), ale na tej 1500 to bolo zatial najextremnejsie + ako v prvej discipline bol cierny kon v st. poli a startoval relativne skoro (tzv. tam bol niekto, kto bol schopny chytit sancu za pacesy). Na 5000 to bolo uplne to iste - 1.rozjazda a Schouten, ktora drzala najrychlejsi cas v sezone, ktory zasla na domacom sampionate, pricom (co som si vcera zistoval, avsak rano to pri ponukanych kurzoch nebolo dostatocne signifikantne k tipu "proti Sablikovej) ho zasla zo 6.rozjazdy, do ciela mala tzv. "dlhu (vonkajsiu) zakrutu", superku slabu, takze ani ju nemal kto potiahnut a aj tak vyhrala v case 6:51+. Pribeh z jej druhej 5000 pri ME vo viacboji som tu uz spominal - prihodny los pre Sablikovu, ktora isla v 2.rozjazde s Voroninou, naopak Schouten az v poslednej s De Jong, ktora je najsilnejsia na 1500/3000m. Napriek tomu Schouten nesklamala.

Dnes by vyhrala Voronina, keby bola v pozicii Schouten (jej vykon bol na 4.rozjazdu bez relevantnej superky zasa raz famozny) a Schouten v pozicii Voroniny. Ale o tom je los - nevyhrava vzdy ten najlepsi, ale ten, ktory dokaze vyuzit ponuknutu prilezitost, ak rozdiely medzi zavodnickami su relativne male. Wiklund by o tom vedela rozpravat (ta ani zdaleka dnes nepodala najlepsi vykon ... tou bola Bowe/De Jong ... kvoli dlzkej zakrute do ciela mozno o kusok Bowe (ked hodnotime cisto len vykon).

A zjazd muzov, aby som nezabudol. Prva vec - vlastne chyby. A tou je rozhodne Sander, u ktoreho som zabudol prihodit druhy vklad na top3 (vzdy zacinam vkladom bez nutnosti schvalovania). Samozrejme, hned to vyslo - Sander skvela jazda a "mal vyhrat" (ten spodok mu zrovna dnes uplne nesadol). To, ze nevyhral, to trochu zamrzi, ale nie je to dnes najvacsi problem. Tym je absencia bet365 ...

Ano, dnesny zjazd bol ten, o ktorych rad hovorim, ze sa objavia max. raz do roka. Vyborny borec hned na uvod, favorit, ale nie az taky kurzovy (prematch @9,0). Zajde skvele, ale ... ma tam usek, kde su hned ti dalsi za nim schopni vyrazne stahovat. To vytvara dojem (kurzy vytvara software, ktory toho ma "velmi rad"). V tomto pripade ti dalsi boli velki favoriti Sander a Paris, vyborni glideri, takze bolo logicke, ze dole budu pomerne vyrazne stahovat na technickeho zjazdara typu Kriechmayr. Velki favoriti, ale Sander bol prematch @34,0, takze fakt, ze "outsider" stratil len 0,01s po tom, co v zavere vyrazne stahoval a na mnohych castiach trate bol rychlejsi nez Kriechmayr, znehodnocuje to, co lider predviedol. Je to len dojem a v tomto pripade je vtipne, ze aj ked Kriechmayr zasiel o parnik rychlejsie nez ktokolvek v treningu, tak software mal aj tak pohodu (pretoze outsider Sander straca malo a v dolnej casti zjazdu signifikantne umazaval zo straty). Kurzy na bet365 brali dych. Uz po jazde Kriechmayra bol kurz @15,0, po Sanderovi sa to hybalo od 29 do 41 (co je maximalny mozny kurz na lidra ... vacsi bet365 nemoze pustit, vid kurzy v slalomoch, ked sa niekto ujme vedenia). A Kriechmayr mal relativne dlhe minuty (na pomery livka) kurz @41,0.

Lenze bet365 nemam, MB opisoval tentokrat stylom "polovicny kurz" na lidra staci (takze ked mali 21 na betku, na MB bolo 11, ked 41, tak 19-21 apod.). T.... este lepsi - ti boli schopni urobit zo 41,0 nieco ako 5,0, 6,7 a podobne podkurzy/fair kurzy. Ani Fortuna nemala nic podobne tomu, co malo bet365. Na MB by som zrejme odpalil ucet, keby som to chcel zahrat za 50eur (= 5krat vsadit po sebe napr. ten kurz 21 ... viac nemali). A stale, pri vsadeni 50eur "prichadzame" o 1k ... takze pocit zo samotneho nezmyslu je pomerne znacne poupraveny.

Aby toho nebolo malo, tak Bennett delil 10.miesto (takze DH v akovke so Sanderom top6) a Baileta radsej nekomentujem (proti Goldbergovi stacilo fakt len zist podpriemerne kopec = nevypadnut v technike). Co spravi Bailet? Techniku ako-tak zvladol, aj ked to dobre nebolo a on na tej rovine skoro vypadol z trate, co vo vysledku bolo to iste, ako keby sa tak aj realne stalo (strata rychlosti a tam, kde na Kriechmayra vacsina pola stahovala, tam Bailet stratil takmer dalsiu sekundu ... pritom Bailet je solidny glider a tych 1,5s po technike by mal za normalnych okolnosti aj priviezt do ciela).

Takze pocitovo nic moc den, aj ked financne to nebolo najhorsie. V biatlone som toho moc nehral, aj ked sa zda, ze keby som hral, dost by toho vyslo (co neznamena, ze by som sa nenechal zlakat zrovna niekym, kto sa odstreli na strelnici, pricom inak patri k tomu strelecky lepsiemu, co pole ponuka).

///

Zajtra niekolkokrat odlozene kombinacie (tentokrat by tomu nemalo nic branit).

Najhorsie na tom je, ze je to pondelok (nerad tipujem v pondelok) a kvoli tomu, ze sa idu 2 kombinacie, tak prve SuperG zacina o 9:45 (po vikende sa vzdy tesim na pondelnajsi nicim neruseny spanok, ktory zvacsa viac nez potrebujem).

K zenam som uz nejake stanovisko/a uviedol - zahranu mam v sucasnosti Shiffrin. Svojim sposobom nie je dovod, aby zjazdovka extremne degradovala, co neznamena, ze nebude spomalovat. A toto je cele, co clovek musi riesit - Shiffrin ma 28, Vlhova 26 v SG. Ide sa ale relativne skoro, takze zjazdovka by fakt mohla vydrzat.

Stavia ju Svajciar, takze sa bude snezit tam zakomponovat nejaku technickejsiu zradu, ale uz som pisal, ze aj ked sa pri ostrom SuperG snazil taliansky trener vytvorit co najtechnickejsiu trat, stale je to zjazdovka pre gliderky. Je skoda, ze Gisin ma az 15 = aj ked zjazdovka spomalovala, voci Vlhovej/Shiffrin to nebude obrovska vyhoda. Aj napriek tomu asi plati, ze je to v sucasnosti najhodnotnejsi kurz.

Znova by som sa len opakoval - ani po tyzdni nie je vypisana Kanadanka Grenier = hodnota na umiestnenie, ak u niekoho existuje, tymto vyraznym sposobom pada, nebodaj sa prakticky uplne straca. Zaroven, samozrejme, nemozeme hrat Grenier, co by bolo to najjednoduchsie (z pohladu hodnoty).

Za uvahu stoji aj Ester, ale ... kolko moze ziskat na Shiffrin, ak sa aj nahodou trat zacne spomalovat? Vzdy do bude do 1s. Samozrejme, cim viac superiek by sa medzi ne dostalo, tym vacsia by bola sanca, ze naskok zo SG v slalome udrzi. V podobnom chapani je aj Siebenhofer, ktora ale ostre SG neisla a ani v zjazde to v technike dvakrat nezvladla (keby ano, ma zlato ...).

///

V muzoch som bol zvedavy, kto postavi SG, resp. slalom. Uz dlhsie vieme, ze muzi nepojdu na zjazdovke, kde isli SuperG special (a dnesny zjazd, pochopitelne), ale na tej zenskej. To znamena, ze lahsie vahy a horsi glideri budu mat problem, na strane druhej, bude to pre muzov velmi kratke SuperG. Dalsia vec je, kolko tam je zjazdarov? Moc nie. Takze Pinturault by mal skoncit aj tak relativne vysoko (+ si mohol vybrat nizke BIB, zvolil 5, takze okolo 10.miesta by mal byt na tom prinajhorsom).

Stavia Nor a v poli su, po hriechu, len dvaja Nori - Jansrud s nulovou formou a mladik Roea, ktory mi dnes zobral cez 100eur, ked v zavere stiahol 7 desatin na placke a dorovnal na 10.mieste Bennetta. Na tom kopci je problem spravit technicke SG pre zeny, nie este pre muzov, aj ked robit to pre Jansruda znamena minimalne svahu o zapletku.

Slalom potom Svajciar = slalom bude najtazsi, ako bude mozne (dvaja slalomari + dvaja velmi solidni slalomari za SUI v kombinacii). Otazkou je - moze byt na konci Olymia delle Tofane tazky slalom? Hmm, uplne si to nemyslim.

Keby slalom mal postavit Nor, mozno Talian, Amik apod., tak by som vyrazne zvazoval, ci neskusit Innerhofera (ak by bol vobec vypisany, pretoze zatial rozhodne nebol) alebo Mayera s Kriechmayrom.

PS: Tak minimalne Innerhofer sa v ponuke objavil ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.02.2021, 9:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A inak, ked uz som hore ...

Samozrejme, jedna vec je vysledok celej kombinacie (SuperG + slalom), druha vec je taky ten moj oblubeny fragmentovany pristup, kde (toboz ked prematch nevyzera nic prilis dobre, resp. tam nie je nejaka jasna linia typu dlhsie lahke SuperG + kratky lahky slalom (zjazdarky), idealne podporene plusovymi teplotami (ist do slalomu medzi prvymi na solidnej trati a slalomarky stahujuce manko uz na polorozbitej) alebo naopak velmi zatocene SuperG a relativne dlhy a neprijemny slalom + nizke teploty, t.j. trat vydrzi) riesim najprv SuperG live a potom riesim situacie live pred 2.castou (dnes je to slalom).

Favoriti SuperG, v mojich ociach (a mozno budu aj v SK, netusim) su Ledecka a Mayer. Maju fajn BIB a kedze pocitam s tym, ze v zenach to bude urcite menej zatocene nez SuperG pred par dnami, tak by to Ledeckej malo zasa o kusok viac vyhovovat. V muzoch to bude pseudozjazd, velmi kratky, ale stale s nejakymi prvkami zakrut, ktore by mali eliminovat zjazdarov typu Bennetta alebo Goldberga. Naopak to, ze tam bude pramalo techniky, to by malo vyrazne obmedzit vplyv Kriechmayra s Innerhoferom.

V zenach po Ledeckej tam vidim niekoho ako Gisin, mozno Gagnon (a Shiffrin, len tam hra proti nej (mozno) BIB a ani fakt, ze to bude viacej narovnane jej nemusi hrat vylozene do kariet).

V muzoch sa pohravam s menami ako Allegre a dokonca so Svedom Monsenom.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.02.2021, 7:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Trochu som si privstal, na moje pomery, ale rozhodne to nebolo planovane a ani nijako nasilne, jednoducho sa to tak zislo ...

Preco som sa uz vcera vecer nevyjadril k paralelnemu obrovskemu slalomu? Par pomerne zasadnych dovodov by sa naslo a teraz mozem vysvetlit vsetko, co som sa o dnesnom zavode zdlhavo a kostrbato dozviedal.

Kde zacat? Snad tym, ze sa viac-menej vsetko zmenilo od formatu, ktory som na jesen pomerne kvitoval s tym, ze asi by som vo finalovych KO dueloch bral top32, ale chapem, ze TV spolocnosti chceli co mozno najkratsi format na vysielanie. Takze hej, Q 2 na jazdy (raz modra, raz cervena) a aj vsetky KO duely na 2 jazdy bol solidny kompromis, ktory daval sancu prakticky kazdemu sa plne realizovat, konecne zabijal totalnu nahodnost losu, zabijal nezmyselnu vyhodu Q (ked sa nelosovalo, ale rychlejsiu drahu si vyberal ten, kto bol v Q na tom lepsie) apod.

A ejhla, vrchol sezony a zo zauzivanych pravidiel je trhaci kalendar. Kvalifikacia sa ide na 1 kolo, na inej zjazdovke a klucom k postupu je byt medzi top8 na svojej trati (cervena alebo modra). Udajne je to vsetko z dovodu casoveho pressu, co som si myslel hned povodne, ked som tento "mackopes" uvidel, resp. ho konecne pochopil a aj mu po par desiatkach minut naplno uveril. Vtedy som si to vysvetloval tym (nepoznal som startovky), ze do paralelu sa mohol prihlasit hocikto, ze zaujem odpadnych krajin a podpriemernych zavodnikov z Afriky, Azie apod. je obrovsky a teda 2 jazdy by bola tazko realizovatelna zalezitost pri fakte, ze idu v jeden den zeny a aj muzi a asi v Cortine nie je umele osvetlenie, ktore by mnoho veci poriesilo.

Ked som ale uvidel startovku, tak musim povedat, ze tento argument som prestal uznavat. Poobedny finalovy program je identicky so SP, takze ranny paskvil s Q nan nema vplyv. Potom sa pytam, ci je taky problem spravit normalnu Q na 2 jazdy na zjazdovke, kde sa pojde aj finalovy program (cize kratsia a rychlejsia trat) s tym, ze muzi nepojde Q o 10:00, ale o 10:30. Zien je totiz 52, muzov dokonca len 48 (vsetko cisla mensie nez pri SP) = 26 jazd, to je pri intervaloch 1 minuta za 26 minut a nieco hotove. O 9:40 by tak v pohode mohla zacat odvetna faza a do 10:10 je po zenskej Q. Do 10:30 by tak mali organizatori este fajn rezervu a do 12h by boli s prehladom hotovi. Ak musia byt medzi koncom Q a zaciatkom finaloveho bloku 3 hodiny, tak je to zbytocny bullshit, zrovna v paralele to moc neobstoji (aby muzi skoncili o 11, ked finalovy blok zacina o 14 ... neskor to nie je prilis mozne, pretoze absencia osvetlenia ...).

Suma sumarum, cele je to velmi nestastne. Co to znamena pre tipovanie?

T.... vypisal h2h na Q. Q sa pojde na inej (o dost dlhsej) trati ako vecerne KO duely na tej ladovej hore, ktoru ste mohli vidiet pri vcerajsom komickom slalome do kombinacie. Takze vychadzam z toho, ze Q je vlastne taky skrateny rytmicky normalny obrak, odhadujem, ze na 40s (mozno 45) s tym, ze je nutne riskovat a riziko prinasa chyby/vypadky. Ono viac rizika prinasal uz format top16 (oproti top32), ale stale sa s tym dalo pracovat pri 2 jazdach. Zaroven pri 2 jazdach sa nikto nemohol citit ukrivdeny, ze musel ist len na tej pomalsej trati, co dnes prave hrozi (a zaroven dopredu nevieme, ktora bude rychlejsia/pomalsia, resp. nam zistenie, ktora to je, bude k nicomu smerom k vecernemu finale).

Nieco som zahral, vylozene 4F (2 akovky + 1 kombik). Svojim sposobom je to gamble, kedze informacie su kuse a cele som to postavil na tom, ze by sa mali presadit specialisti na obrak (dlhsia zjazdovka = kvalita sa presadi, kedze az tak nerozhoduje start a az tak nehra ulohu vylozena nahoda, kedze prilisne riziko niekoho, kto ide za hranou svojich moznosti, bude znamenat velku chybu/vypadok). To, co neviem, to je rozdiel v rychlosti modrej a cervenej trate, co budem moct, ked to zistim, pripadne vyuzit v muzskej Q (ak tu ponuku predcasne neuzavru).

Chvilu som premyslal, ze zahram nejake kurzy uz pred Q na vitazstvo, ale potom ... ma to vobec nejaky zmysel? Ked Q ma jedinu ulohu - dostat sa do top16. Byt 1. alebo 16. nevypoveda o sanciach na inej zjazdovke za inych podmienok s tym, ze sa kazdy KO ide na 2 jazdy, absolutne nic. Za normalnych okolnosti by som hral Hrovat a Luitza (a mozno este dalsie pokusy s vyssimi kurzami), takto to viac-menej postrada zmysel.

Vyber v Q je dost gamble - ja som si nieco vybral (Brignone, Stjernesund, Hrovat, Pirovano, Siebenhofer, Brunner, Worley, Honkanen, Rast), ale aby som z toho robil nieco extra, to nehodlam. V muzoch Meillard, Roenngren, Murisier, Odermatt. Viac-menej stale ta ista mantra obrakarskej kvality na ukor tej slalomarskej (+ nejaky efekt uspechu z tejto discipliny ... ale je rozdiel 20-25s a 40+).

///

V biatlone je zasa zasadnym problemom stihacka. Uz som to tu pisal, takze sa nebudem prilis opakovat. Kto zastrielal za 0 alebo 1 chybu v stihacke? Wierer, Hauser, Hinz, Zdouc a Hojnisz z relevantnych umiestneni. Inak povedane, 5 mien, ktore by som rozhodne hral a na ktore, logicky, po posune v stihacke vyrazne klesol kurz pre individual. Takze plati standardna kombinacia - dobry vysledok (na strelnici) zraza kurz a zaroven znizuje sancu, ze zavodnik predvedie to iste (a lepsie) o zavod neskor. Dnes zaroven bude prakticky bezvetrie, takze aj 1 chyba pre "strelkyne" moze byt svojim sposobom az prilis. Vplyvom nizkych kurzov na ich vitazstvo prichadzame o moznost hrat nieco ako top6/top10 vo vyhodnych kurzoch = priesto pre chybu tam jednoducho nie je (potrebujeme od nich 4 nuly, s 1 chybou sa elitny vysledok bude dosahovat velmi zlozito).

Asi si este spominate (nie je to zasa az tak davno), ked som v Anterselve radil Wierer (a napokon nezahral druhu volbu Hauser z dovodu, ze nechcem hrat 2 relativne nizsie kurzy na win). Wierer spravila 2 chyby na strelnici (aj ked bezala vyborne), Hauser len 1 a ako to uz byva v tejto biatlonovej sezone zvykom, zasa som utrel ... A teraz na toto "dynamicke" duo mame kurzy okolo 6 na vyhru (su prve 2 favoritky). Zaroven plati, ze dovodom hrania v Anterselve bol nahly prechod do vyrazne vyssej nadmorskej vysky, co tu odpada.

Nizsi kurz je na Hinz (ktoru som v Anterselve tiez hral), ani na Dzhymu to nie je ziadne terno (minimalne v stihacke nezastrielala), zostava snad len Hojnisz, kde to ma aku-taku logiku s jej hranim.

Samozrejme, mohli by sme to otocit - hrajme nestrelkyne, kedze su podmienky natolko dobre, ze sa jedna z nich trafi. A tu je ten problem, ze "jedna z nich". Nevieme ktora a dnes aj 1 chyba u nestrelkyne moze byt prilis (niekto a la Wierer/Hauser/Oeberg da 4 nuly a nabehnut minutu na rychlu strelkynu, tak to GL). Ponuka sa niekto ako Simon alebo Davidova. Pozeram, ze na Simon mi padol kurz z 34 na 29 na MB (ach jaj). U Davidovej mi prekaza jej rychlost strelby - v individuale sa striela pomalsie, co je logicke, lenze ono to uplne neplati u mien ako Wierer/Oeberg, ktore strielaju rychlo kdekolvek a kedykolvek - jedinou premennou su podmienky, ktore im v tom dnes nebudu vobec prekazat. Zrazu aj s elitnym behom potrebuje zrejme chybu od spominanych mien a to s vedomim, ze ona nesmie chybovat.

Suma sumarum, mimo Hojnisz (pricom v stihacke len 1 chyba, takze aj to ma z mojho pohladu daleko od idealu + malo oddychu pre zeny, co Hojnisz nema v laske - isli v sobotu sprint, v nedelu stihacku a dnes, v utorok, idu 3.zavod v 4 dnoch), tam len spekulativne mozno zahrat win Simon/Davidova. Este si dokazem predstavit Selinu Gasparin, ktora tu ukazovala vyborny beh a individual jej historicky sedi (co popiera fakty o jej horsej strelbe).

Ani specialy za moc nestoja, h2h asi nieco zlepim, ale zasa by som sa opakoval ... stihacka do toho "hodila vidle", takze sa cokolvek moze daleko lahsie pokazit.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.02.2021, 11:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak z toho biatlonu som vo vysledku zahral mozno viac, nez som si povodne myslel (co je v poslednom case docela bezne).

Zahral som len to, co som napisal - Hojnisz win/top3/top6, Gasparin malinko na win (ide neskoro, takze len kvoli tomu kurzu @80,0, ktory na livku nebude)/top/top6 a Simon win/top3. Ani raz som nedal vklad vyssi nez 25eur, ale ono sa to nazbiera ...

Davidovu/Dzhymu nechavam na livko (idu neskor, resp. Ukrajinka ako viac-menej posledna velka favoritka).

Napokon som dal trochu zo specialov - Hinz naj Nemka, Tandrevold naj Norka (pre istotu istena Lien, aby sa mi nestalo to, co v Anterselve, vtedy s Nemkami a Hinz, resp. Hettich). Nejake blaznive akovky na outsiderky, trojicky (Hinz/Chevalier/Davidova, resp. Hojnisz/Persson/Pidhrushna).

Na livku potencialne under na chyby (malo by sa chybovat minimalne) na strelnici, prip. nejake tipy na neumiestnenie (Fortuna).

///

Rozlosovanie nic moc (Hrovat proti Bassino, v dalsom kole zrejme Brignone ...) a ako som pisal, strategia neexistovala, budem musiet cisto improvizovat.

Luitza som hral prematch (napokon) a los mohol byt lepsi, ale aj horsi.

Napady? Moltzan @15? Alphand top3? Ako hovorim nic extra, resp. to tlaci cloveka hrat niekoho z 2.stvrtiny (Liensberger/Tilley/Alphand/Gasienica-Daniel).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.02.2021, 13:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zabite ma ...

Nezahral som Davidovu. Fakt nepoznam nikoho, kto dokaze predpovedat veci, ktore nezahra a tie, ako zazrakom, zrovna perfektne vyjdu.

A este mi Hojnisz vytlacia z top15 (pridem o 200eur), pritom polahky mohla byt top6 ...

Neuveritelne, co dokazem vymysliet ja a neuveritelne, co mi je schopne nevyjst (ked uz to zahrane mam).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 16.02.2021, 16:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Paralel fraska, podobne ako "nase" SK. To, co by bolo fajn, keby som mal ucet na betku (resp. skor 10 uctov v zalohe, t.j. nebol by problem ten konkretny odpalit zrovna na paralele, co je istota odpalenia bez ohladu na konecny zisk z daneho preteku), to je len cista deziluzia, ked ma clovek len nasu sebranku (MB zasa bez live ponuky, pre istotu).

V uvode, ked sa s tym SK zoznamuju, to az tak dobre nevychadzalo (napr. Roenngren a dalsi), ked uz to bolo jasne aj cvicenej opici, tak nastala spominana fraska od SK (betko @2,0 ... T..../Fortuna @1,13). Takze najvacsi uspech bolo poistenie Luitza (Zubcicom hned v QF) a vyplatenie Moltzan win (zahrane po kvalifikacii). Inak nebolo mozne si normalne vsadit (dobry kurz, samozrejme). Faivre @4,5, Bassino @6,0 apod.

///

Najhorsie je, ze po dnesnej katastrofe s Davidovou nemam ani odvahu to podobne skusat zajtra s muzmi (podobne = hrat, co sa mi paci a pokojne mat vo vkladoch 500-600 eur, kde s tym, ako to hram a co je biatlon za sport, sa moze lahko stat, ze budem -500/600 eur = nevyjde mi nic).

Je mi jasne, ze nieco sa tam objavi, nieco zazracne vymyslim, aj ked v sucasnosti nemam plan, nemam nejake jasne meno (ked si otvorim ponuku a vidim kurzy), takze absolutne uprimne zdelenie je, ze k zajtrajsku som bez valneho napadu. Nejde ani Christiansen, alias cerstvy Nor, ktory doteraz nebol vyuzity (dali prednost elitnej 4 a to aj napriek tomu, ze Dale sa odstrelil v stihacke a individual mu charakterom moc nesedi).

Borci do tohto zavodu su tu dost nulovi, vid forma Lessera/Moravca/Wegera/Faka apod. Fak sa da zahrat, ale pri tom kurze to viac-menej chce idealny zavod (a aj s nim je otazne, ci ma napr. na vitazstvo). Eder je podobna pesnicka s rovnakym kurzom.

Urcite do hry vstupuje Claude (ak bude vybrany, co by mal byt), ale ten zasa patri "k uspesnych" zo stihacky, co trochu neguju kurz (snad dropol zo 67) a aj jeho sance tu strelbu aspon zopakovat (a potrebovali by sme skor zlepsenie).

Kuehn by bol skvely pick, ale Nemci ho nepostavia. QFM je jasny vyber, ale uz tomu chyba moment prekvapenia na rozdiel od Anterselvy. Okrem ineho, JTB tu zatial nezastrielal, beha mu to a oproti norskym kolegyniam nema zlu bilanciu z individualu (straca trochu bezecku vyhodu oproti konkurentom, ale zvykne zasa casto nadpriemerne zastrielat). Peiffer, ale s 26 je to take nijake ... Krcmara uz nikdy na tiket (tam neexistuje, ze v zavode, kde ho hram, by zasiel ako normalny clovek ... co v preklade znamena, ze ho mozete pokojne hrat).

///

SUI v team evente prakticky neporazitelny tim. Nemci budu trochu postradat v minulosti famozne zeny (daju tam Duerr/Filser? ... s muzmi nie je problem). Svedom uz skoncili hviezdy tejto specifickej discipliny, resp. Swenn-Larsson je zranena.

Rakusani moze byt dokonca aj vyborni, som zvedavy, ci pojdu naplno do toho. Ale stale, Svajciari budu mat Wendy a Ramona, k tomu po dnesku mozno Meillarda (dnes jasne najlepsi, vykonom, muz v zavode), v zenach mozno Rast, mozno Melanie Meillard. Ono ale staci, aby vyhravali Ramon a Wendy a je po probleme.

Taliani? Vinatzer sa trapi, Della Mea je uplne mimo, Maurberger zraneny, Curtoni je solidna, ale trochu osamotena. Francuzi - Noela rad hypyjem aj v paralele, ale on zvacsa sklamal. Tazko povedat, koho tam daju v zenach - ci sa bude chciet Worley (po dnesku a pred obrakom, kde je favoritkou na medailu ... pochybujem).

Nori bez Kildeho, McGratha, Braathena, Henrik je presny opak specialistu. Samozrejme, vo forme svojho zivota Foss-Solevaag, ktoremu by to mohlo docela sediet, aj ked nikdy vylozene nevynikal. V zenach je dost solidnych, ale ziadne eso (typu Loeseth z minulych rokov).

Kanada moze hryzt. Tradicny cierny kon s velmi zaujimavymi mladikmi a veteranmi, ktori v tejto discipline maju na konte nejake uspechy z minulosti. Amici bez Shiffrin sa skor zucastia, predvedu nejake divoke jazdy a pojdu do ...

My bez Vlhovej (dufam, ze tam nebude saskovat pred GS), Cesi nemaju adekvatnych muzov a vlastne ani druhu zenu - zostava len ceska Slovenka a to je sakra malo. Slovinci by mohli byt zaujimavi - mlada Slokar isla aj dnes v obraku vyborne v Q a nebyt chyby v zavere, postupi s velkym prehladom. K tomu Hadalin, mozno Kranjec (kedze muzsky obrak sa ide az v piatok). Druha zena? Snad Hrovat, aj ked tu narazame na spominany obrak, kde ma urcite sancu na medailu. Slovinci v plnej polnej su kandidat medaile.

Koho som zabudol? Rusi? Mozu byt velmi neprijemni, viaceri z nich dokazu paralelny slalom zajst neskutocne, aj ked im chyba trochu konzistencia. A uz ma nic suce vylozene nenapada (Chorvati s Ljutic?, dnesnym striebornym medailistom, plejadou slusnych muzov, ... ).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.02.2021, 11:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Team Event:

Chvilu som chcel mat vsadene kombo SUI @4,5 na Tipsporte a GER @5,1 na Doxxe, ale nevydalo (pomaly som sa rozhybal/neskor vstal, je to jedno). Samozrejme, nejednalo by sa o nejaky zazrak = kurz okolo @2,3/2,35 na to, ze vyhra jeden z tychto dvoch timov, pricom sa moze ukazat, ze Rakusani budu najlepsi (Liensberger + Pertl/Gstrein).

Tym netvrdim, ze by to bolo bez hodnoty, ale zasa asi to nie je nieco, nad cim by som mal uronit slzu. Zahral som si tak len Nemecko @5,1 za par eur, aby som mohol potlacit proti neoblubenym Rakusanom. Nemci maju tu zostavu, ktoru by som cakal (na rozdiel od inych timov) a ak je Duerr v pohode, co snad je (na jar sa pomerne zdvihla aj v slalome-special), potom o nich nemam strach. GBR bez Rydinga a v 2.kole ITA/FIN, to je velmi jednoducha cesta do SF (najjednoduchsia, podla mna).

SUI sa mozu nepekne spalit hned na CAN a to aj z toho dovodu, ze CAN bude mat v nohach jazdy z CZE (co je v skorej faze vyhoda, neskor bude vyhoda, ze SUI 1.kolo absolvovat nemuseli). Mielzynski je specialistka, Gray je s otaznikom, ale talentovana je nesmierne (len netusim, ci aj v paralelnom slalome ... ale ked si dame dokopy jej talent a kanadske zalubenie v paralele, ocakavam, ze to nebude najhorsie). Erik Read neurazi (a ani nenadchne), brat Jeffrey je snad len poistka v pripade zranenia a Crawforda sme videli, co stvaral v kombinacii (mohol by byt kanadskym Kildem ... ma k tomu vsetky predpoklady).

Velmi sa mi paci RUS proti USA (co som tu uz vcera dost naznacil a to som este nevedel presny rozpis pavuka), ale ... bet365 ma @6,0 a ja chcem aspon nieco blizke tejto cifre (ci je @4,95 blizke, to necham na kazdom z vas ... prinajhorsom to asi budem musiet vsadit, ale tak este je casu dost).

Takze ... urcite nehrat SUI proti CAN (a prip. skusit prekvapko, ked bude kurz aspon @3,0 ... co by mal byt). Urcite hrat GER proti ITA, ak kurz bude nad 1,5 (a najma, ak ITA vobec postupia ... nie som o tom presvedceny a Finov si mozno zahram v priebehu podla toho, ako sa budu rozjazdy vyvijat/ako budu sparovane dvojice atd.). SWE proti AUT len v pripade, ze ta pozliepana svedska zostava ukaze velku kvalitu proti SLO (co si, uprimne, nemyslim).

Inak je to livko - len pripomeniem, ze v pripade remizy 2:2 rozhoduje sucet casov najrychlejsieho muza a najrychlejsej zeny. Takze situacny a casto videny priklad - je to 1:2, vas tim ma lepsi zensky cas o 0,21s a na starte muzske eso v rychlejsej drahe. Kurzy su @1,85 na postup prehravajuceho timu. Co urobite? Vsadite dotycny tim, pretoze mu k postupu staci vyhrat rozjazdu a zaroven nemat horsi cas o viac nez 0,2s voci rychlejsiemu muzovi (cize nas zaujima ten muz zo superovho timu, ktory uz je v cieli, kedze toho druheho nutne musi porazit a teda aj bude v cieli rychlejsi).

Opacna situacia ... tim vyhrava 2:1 a pri tych 2 vyhrach zasiel aj vyborne casy. Aby super vyrovnal, musel by zajst cas, ktory zatial nikto iny nepredviedol = je prakticky vylucene, ze aj ked vyhra svoju jazdu, co sa ocakava (preto solidny kurz na vyhravajuci tim), tak postupit viac-menej nemozu (takze uz pred jazdou sa uz virtualne pocitaju peniaze).

///

Biatlon:

Najzaujimavejsou spravou bola ponuka, ktora sa pred chvilou objavila na Tipsporte.

Pribudli do ponuky 3 mena - Kuehn, Pryma a Rastogujevs (inak povedane 3 mena, ktore si strihli individual aj pred 2 tyzdnami na ME). Vsetkych 3 som velmi rad zahral, resp. som bol "donuteny" ich zahrat, kedze kurzy su spickove.

Takze mam QFM (zatial len to, co som mal minimalne spravit pri Davidovej), Fak win (to iste co u QFM), Doella nemam (pretoze cakam na Fortunu) z dovodu, ze mi tym kurzom na top3/top6 chyba kusok (oproti bet365, ale oproti jednoduchej logike, kde na zeny s mensou konkurenciou a bez jasnej favoritky (kurzovej) boli kurzy pri Hojnisz (60 na win ako Doell) 18/7, pricom Doell je 15/6,5. To je cele ... nedava to ani trochu zmysel (na rozdiel od Tipsportu, betko Hojnisz 51/15/7 a Doell 51/17/7 ... co uz sa da pochopit).

Fabien Claude na MB (kedze sa pomylili a znova ma dotlacili k zahratiu niecoho, co som nemal v plane - top10 za vacsi peniaz). Special na Kuehna nestal za moc (@5,0 na naj Nemca je dokonca podkurz), ale tak 100/20 na Tipsporte uz beriem vsetkymi 10. Pryma top6/top10, Rastorgujevs win/top6/top10 (nehram top3, kedze 37 alebo 22 ... 6miest alebo 3miesta a kurz nie je ani polovicny na outsidera ... je jasne aj laikovi, kde je daleko viac hodnoty ... a ked uz ma na top3, tak moze aj vyhrat, takze preco nemat 200 za par eur nez 37) a akovka top15 Pryma/Rastor (a la vcerajsia Gasparin/Hojnisz s trpkym koncom). Tam tiez cakam, kedze mozno Fortuna vypise nieco viac, aj ked tu je to nepravdepodobne (z dovodu, ze tychto 3 vobec nebudu mat v ponuke).

Nejake akovky, standardne (proti Dalemu, Hoferovi, Jacquelinovi, Samuelssonovi, Ponsiluomovi, Wegerovi, Pidruchnemu apod. ... a na QFM/T.Boe/Loginov/Fak/Claude/Peiffer). Trojicka na Loginova v Tipaci (Samuelsson/Dale) a asi by som hral aj QFM/Jacquelin bezecky cas, keby som to mal k comu hodit.

PS: Bet365 ma 67/26 na top3/top6 u Kuehna, ale zasa tam ma urcite obrovske obmedzenie (kto ale ma bet365, tak za par eur ma stavku viac-menej bez nervov - bud prehra 5-6eur (limit 125 to win, ak sa nic nezmenilo od cias, ked som tam este tipoval), alebo vyhra 125/250.

Na strane druhej, Unibet ma 67/17. Inak Kuehn ma najlepsi karierny vysledok vo SP z Pokljuky z individualneho zavodu na 20km (2.miesto, par sekund za vtedy vitaznym Martinom Fourcadeom). To len ako zaujimavost.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.02.2021, 0:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Po dlhom casu den zakonceny v minuse. Vyhrat som mal aj dnes, ale tak ... asi by som sa zasa raz opakoval, kde sa stala chyba (nie, dnes to fakt nebolo o strategickom zatmeni ako pri Davidovej).

V oboch pripadoch (TE, individual) som do toho isiel napokon dost po hlave, takze minimalne s touto castou spokojnost (po dni, kde z neznamych dovodov ani len nezahrate za minimum pomerne jasny tip, to vyzera pomerne banalne, avsak opak je pravdou = hrat vsetko, co je zaujimave, moze byt financne nebezpecne, toboz ked je rec o biatlone, v ktorom sa o den skor malo vyhrat aspon o 700-800 eur viac (a to bez ohladu na to, ze som mal pri dalsich veciach dost smoly, vid 16.miesto Hojnisz ako urcity symbol dobrych tipov bez patricnej odmeny). S vysledkami (vid hore proklamovany minus) uz spokojnost rozhodne nebola a ako som cca pred tyzdnom pisal, ze prehrat 250 eur v dni, kde nic nefunguje, nic nevyzera nadejne, je svojim sposobom uspech (pretoze to nema ziaden dopad na nastavenie a rozhodovanie v dalsich dnoch), tak dnes je ten drobny minus pomerne bolestivy.

Dnes to na plnej ciare vyhral lyziar, ktory je nedotiahnutymi dobre rozbehnutymi zavodmi doslova povestny a to patri k mladikom/nastupujucej generacii. Doteraz som ho skor hajil, resp. to ako-tak chapal. Dnes asi konecne pretiekol moj pohar trpezlivosti a zlomil som nad nim palicu.

V skratke - ako som pisal, prematch som zahral za par eur Nemcov (co som rychlo zistil, ze je blbost, kedze duo Duerr/Strasser zostali len "na palicke"). Trochu som sa unahlil s Rusmi (hral som @5,0 vo Fortune, pritom pred jazdami sa objavilo aj @7,5 na Tipsporte). Nevysli, zhodou okolnosti to boli ruske zeny, ktore zasli obe doslova odpadne. Otazkou je, ci by Tkachenko v rychlejsej cervenej dokazala zajst natolko dobry cas, aby Rusi tesne postupili (lebo to bolo 2-2 a Gornostaeva aj v cervenej bola strasidelna). Hodnotu to malo, o tom skoda reci, ale som sklamany, ze to akymkolvek sposobom nakoniec nenaslo vyherne rozuzlenie.

Potom som mal 2 male bety na podobne situacie, ktore som aj tu naznacil - CAN som hral hned, ked zasvietili kurzy pod @4,0 proti "studenym" Svajciarom. Aj tu som mal pech, kedze znova 2-2 a Holdener len v tomto suboji zasla solidne (cim ma trochu namlsala a nasledne bola esencialnou postavou zaverecneho globalneho neuspechu - aj mojho a vlastne aj celeho svojho timu). A hral som po 2 jazdach aj USA proti NOR (napokon tiez podstatne, kedze Nori napokon vyhrali), zial, nepochopitelne v cervenej Radamus nezasiel priemerny cas, ktory potrebovalo USA k postupu (hral som to z dovodu vybornej uvodnej jazdy Moltzan, takze mi bolo jasne, ze vyhra v solidnom case od Radamusa bude stacit).

A potom uz prisli Svedi, ktori ma hned v suboji so SLO pomerne okuzlili. No, skor ma okuzlila najma Hector, ktora z modrej pomalsej drahy zasla neskutocny cas (22,32), cim predcila vsetko, co dovtedy (a aj potom) bolo od zien vidiet bez ohladu na volbu drahy. Jakobsen solidny a uz som bol zvedavy, co predvedu Rakusani proti Belgicanom.

A ti predviedli ... velku biedu. Takze som hned hral Svedov na win a hned po tom aj SWE proti AUT v peknom kurze. To vyslo a odmazal som tak straty, ktore dovtedy vznikli (aj ked mi Fortuna nezobrala ich famozny kurz @4,48 ... neviem doteraz preco, ale tak je to Fortuna a ani tych @3,66, ktore som neskor nasiel na tikete, nebolo na zahodenie).

V hre som tak pred SF mal GER (prematch, maly bet), SWE (parkrat naklikany kurz @15,0, solidna vyhra) a poistku SUI, co som hral v priebehu suboja SWE/AUT (vedomy si, ze ked AUT vypadne, kurz @3,8 na SUI uz viac nebude).

A potom sa to cele zacalo kazit. Holdener zasla biedu a aj ked sa Bissig snazil ako len mohol, tak skody uz boli davno napachane (po jazde Holdener som sa toho mohol promptne zbavit, ale zvitazil efekt utopenych nakladov v kombinacii naviazanosti na tipy, ktore mame vsadene (a taktiky, ze sa toho bude dat zbavit aj o minutu neskor ... smola). Svedi potom dali Nemcov (co bolo zelane) a mohol som riesit 2.poistku - Norsko. @3,0 bolo na tieto ucely dost (s @2,5 by som asi neistil nic + na bet365 mali mensi kurz nez na Tipsporte, takze to posobilo, ze robim aj z pohladu hodnoty dobru vec + istenie u mna zvysuje sancu, ze povodny tip vyjde).

Tentokrat neplatilo nic z napisaneho. Jakobsen to posral prvykrat, potom nejakym zazrakom dostal 2.sancu (a ja tiez, pochopitelne) a podla mojich spravnych odhadov (uz sa poznam v tychto situaciach, ako to dopada ... vid trochu to pripomina legendarnu Salpeter a jej biedny vykon, neskor DSQ a nasledne neuspesne natahovacky s bandou podvodnikov z Tipsportu) a posral to uplne rovnako aj druhykrat. Nejakych 300 eur (co je svojim sposobom stastie, ze som neklikal az tolko, aj ked som mohol/mal) tak opustilo moju penazanku doslova za minutu 12.

///

Biatlon? Svojim sposobom, po team evente som bol viac nez skepticky (znova, skusenosti nepustia). V hre som mal podobne vklady ako o den skor, tipy zaujimave, ale v muzoch je tazsie trafit vyssie kurzy. Plus tam bola obava, co sa bude diat pri vylozene vysokych BIB, ktore mali viacere pridane tipy (Pryma, Rastorgujevs, Kuehn).

Nieco sa vratilo, v podstate vacsina vkladov, na strane druhej, z 5-6 akoviek bola na 3-4 jedna chyba (vsetky boli 3-ako, takze 1 chyba pri vysokych kurzoch, ktore som tam daval, je smola, toboz ked to boli tipy a la Fak/Hofer, pricom Fak sa odstrelil na poslednej polozke 2 chybami ... inde Loginov, ktory to odpalil hned v uvode, niekde Tarjei, ktory na tom bol este horsie ... trochu uskodil dnes vyborny Dale, ale inak drviva vacsina toho, co som do akoviek daval, fungovala viac nez solidne, preto to zamrzi ... pretoze ta skladba tych tiketov je svojim sposobom viac nez nahodna (alias ci dam do tej akovkyk Loginova s tym alebo s tym druhym, potom mozem dat Faka s tym prvym apod.)).

QFM som vyplatil po 2.chybe v lezke (kde prakticky stratil sancu na vyhru a zaroven kurz bol nizsi nez predstartovny = cashout skoro na urovni plneho vkladu). Vyslo hranie proti Samuelssonovi mimo top15 a z nadejnych pokusov na umiestnenie napokon po boji vysiel len Pryma. V podstate to bolo jedno velke deja vu (a keby vyhral Peiffer, ktory bol na longliste, len mu chybalo trochu kurzu ... za @34,0 by som ho uz hral) - Pryma sa napadne podobal Seline Gasparin (aj ked u neho to bol po chybe na poslednej polozke len boj o top10, u nej o top6). Zaroven som mal znova ako na slusne prachy top15 Pryma + top15 Rastorgujevs a chvilu to vyzeralo, ze podobne ako vcera, aj tentokrat budem mat toho druheho na 16.mieste. To sa, chvalabohu, nestalo, ale ze by som kvoli 18.miestu skakal od stastia ... to tvrdit nemozem.

Inak to bola prehliadka kvalitnych tipov, ktore fungovali priemerne - QFM da 2 nuly v stojkach a pokazi to v lezkach (urcitou naplastou je, ze s 1 chybou by nevyhral). Fak bol solidny a do poslednej polozky atakoval aspon umiestnenie okolo top6. Tu sa potvrdilo, ze pri kurzoch (@34/35 na win) sa toho moc vymysliet nedalo, zial, ani ten maly betik na win sa kvoli chybe na 2.polozke nedal lepsie zhodnotit. Pryma chyboval az na zaver, inak by bol s prehladom top6 (a kedze som nic lepsie ani nehral, tak by to sadlo ako ...). Kuehn/Rastorgujevs nadejne zacali, ale potom sa to uz zacalo kazit (aj trochu bezecky kvoli stope, ale tiez aj kvoli chybam na strelnici).

Vycitam si len Femlinga top Sved - pozeral som sa na to, v Anterselve som to hral (tam to Peppe v zavere s velkou pompou odpalil) a tu sa mi do toho dvakrat nechcelo (ten kurz nebol taky "must" ako pred par tyzdnami).

///

A stvrtok? Mix v biatlone ... zakladnou myslienkou je, ci by nebolo lepsie sa zamerat na tie zostavy, ktore v sebe maju zakomponovaneho biatlonistu, ktory v muzskom individuale nestartoval (najma v muzskom, v tom zenskom by to bolo len drobne plus).

To splnaju Francuzi, ale lepsie by bolo, keby Jacquelin dnes neisiel v neoblubenom individuale, posetril na mix a dostal sancu prave Guigonnat, ktoremu individual sedi podstatne viac. Fajn, stale je to cerstvy zavodnik a najma, konci to Julia Simon (aj tu koncia stafety zeny), ktoru clovek chce vidiet na poslednom useku, ked ide do tuheho.

Najviac to ale splnaju Rusi. Latypov/Pavlova, ani jeden sa v individuale neobjavil. Obaja su rychli strelci, aj ked s tou presnostou je to horsie. Tu je skor nevyhodou, ze zakoncuje Pavlova, kedze Latypov sa ako finishman muzskych stafiet tento rok viackrat osvedcil.

JTB/Eckhoff su rozhodne nehratelni, aj ked po minulom zlyhani su kurzy pomerne nafuknute (co zasa znizuje kurzy na ine pary). Ani Hofer/Wierer som nikdy neprisiel na chut + Wierer tu po zdravotnych problemoch nie je uplne v top forme a 2 dni po individuale mozu byt poznat nedavne zdr. problemy. Samuelsson/H.Oeberg je zohrana dvojica, ktorej som taktiez nikdy neprisiel na chut. Zrazu po striebre Oeberg je hype spat (a Samuelsson tu tiez uz bral medailu), pritom v sprinte/stihacke bola Hanna skor tienom (samozrejme, chapem, ze Hanna tazi z akumulovanej unavy superiek ... ona sa s nou lepsie vyrovnava, co je dovod, ze jej vyhovuje vytrvalostna 15, ako aj ze sa v priebehu sampionatov postupne zlepsuje). Faktom je, ze kurz je vdaka spominaneho humbuku okolo oboch, mizerny. Eder/Hauser? Eder po individualnom zavode, nie, dakujem. Dokonca sa mi mari, ze som nieco podobne riesil, mozno dokonca takto pred rokom pri MS v Anterselve (ze sa Eder setril v poslednych kolach atd.). Napokon to bol pomerne prepadak - 6.miesto. Ano, Hauser teraz a pred rokom, to su 2 rozdielne osobnosti, ale potom sa pytam ... zeny zakoncuju stafetu. Nebude lepsie pockat na livko? Hauser naozaj verim, ze ked to Eder pri 2 svojich usekoch nepokazi a nejakym zazrakom udrzi v kontakte, tak od Hauser mozeme vidiet na useku zaverecnom velke veci. Samozrejme, konkurencia Eckhoff, Simon, Wierer, Oeberg a Preuss je na vysokej urovni ... a to myslim z hladiska zaverecnych kol (Simon/Preuss/Eckhoff), sprintov (Oeberg/Simon) apod.

A na zaver Nemci. Lesser/Preuss brali pred rokom striebro. Vtedy dokonca finishoval Lesser, co nie je idealne, takze zajtra by uz len kvoli tomuto poznaniu mohli veci dopadnut este lepsie ... Zaroven aj Lesser sa dnes v nemeckej stvorici neobjavil. Ano, jeho forma tu bola zatial tristna (najma ta bezecka ... uz uvodna mix stafeta mnohe naznacila, sprint to len potvrdil). Ale on pri sile nebol ani minuly rok - nemal sa vobec objavit v repre, napokon dostal 2 sance v stafetach a v oboch pripadoch z toho boli medaile.

Preuss je v Pokljuke pani konzistentna - 7./8./5./7. - zasluzila by si medailu ako malokto.

Suma sumarum, zaujimavo vyzeraju Rusi, ale kvoli Pavlovej mam obavu, ze to vlastne ani nemoze dojst do vitaznej podoby (ale asi sa s tym kurzom, teoreticky, bude moct dat pracovat). Lakaju ma Nemci (uz prematch) a live FRA/AUT. Urcite nebrat Norov, Talianov, Svedov ...

///

Obrak? Ako som tu promoval od uplneho uvodu sampionatu (ked sa objavili prve kurzy na obrak na bet365) - Vlhova.

Mam zahrane, ale asi zostanem na tom, co mam (chcel som este hodit par eur na vyhru, ale nejako som si to rozmyslel). Celkovo z toho zacinam mat postupom casu horsi pocit (v poslednych hodinach, povedzme). Je to dost podobne Corinne Suter v zjazde ... a vieme, ako to nakoniec dopadlo (zle pre mna, vyhrou Corinne xD).

Preco som hypoval Vlhovu? Pretoze by sa mal ist obrak o dlzke okolo 1:15-1:20. Nemalo by to byt take strme, ale bude to chciet velmi dobru fyzicku (zvladnut 2 podobne dlhe kola behom 3 hodin, to je velky zaberak). To bol uplne prvy motiv.

Druhy motiv bol jednoduchy - Vlhova sa v obraku trapi, vysledkovo. Toto som uz niekde vysvetloval. Vlhova sa trapi, kedze minule zavody jej z roznych dovodov nesedeli, resp. sediet ani nemohli. Raz to bol ladovy kopec (zial, dnes som cital, ze to totalne prelievaju vodou ... na strane druhej, k comu sa dostanem, stale verim, ze to nebude mat az taky efekt) v Kranjskej Gore, inokedy stredisko, kde sa jej dlhodobo nedari, predtym, ked jej to slo a viedla po 1.kole, tak 2.kolo bolo zrusene a vysledok z kola prveho vysumel do temnoty. Takze je logicke, ze kurzy isli nahor, nie je logicke, aby obhajkyna titulu z Aare bola az takou outsiderkou ... toboz, ked okolo Vianoc predviedla take skvele 1.kolo a najma, jej trenerom je Magoni, co je primarne specialista na obrovsky slalom. Ano, dnes zasa raz zaznievali nezmysly o tom, ze obrak vlastne tento rok este ani netrenovala (comu osobne neverim), ze sa v nom neciti komfortne (a vysvitlo, ze to hovorila po dojazde v Kranjskej Gore, kde to bolo logicke konstatovanie a niet sa comu cudovat).

Treti motiv sa objavil az nedavno - 2.kolo zajtra stavia jej trener, Livio Magoni. Stvrty som riesil uz par dni predtym - pocasie. Bal som sa mrazov, ktore minuly tyzden udreli v Cortine (od stvrtka), ale vedel som, ze v utorok/stredu sa ma oteplit a plusove teploty maju vydrzat az do konca sampionatu. Akykolvek odmak, akykolvek jarny firn, cokolvek, co z toho totalneho ladu spravi nieco pre Petru prijatelnejsie, bolo a vzdy bude vitane. Dalsie dni ma byt este o nieco teplejsie, ale slnecno a teploty nad nulou su stale lepsie nez -5/-10 a pod mrakom.

A BIB v 1.kole? 3 je absolutne super. Trochu mam obavu, ze 1.kolo bude presadenejsie (Zoechling), ale tak uplne dokonale okolnosti su mytus, takze vzdy sa musi nieco nehodit do kramu.

A 2.tip, ktory som vlastne ani poriadne este nevsadil, je Brignone. Federica je dost podobna v obraku Vlhovej (dari sa im na rovnakych miestach, v rovnakych zavodoch pri podobnych podmienkach). Federica vyhrala prekvapivo SG do kombinacie, ktore malo prvky rychleho dlheho obraku (islo sa na rovnakej zjazdovke ako sa pojde aj obrak). Odvtedy prisli 2 sklamania - okamzity vypadok v slalome v 3.branke a neregulerne podmienky v paralele, ktore Brignone zobrali viac nez realnu sancu na medailu (o com svedcia aj casy z jazd). Brignone ma formu a ma v sebe aj dost hnevu, kde je otazne, ci ho dokaze vhodne vyuzit vo svoj prospech. Myslim si, ze skor jej pomoze, kedze Brignone mala v poslednom case vo zvyku byt prilis pasivna, najma v 1.kolach (a v 2.kolach sa toho az tak moc dobehnut neda). Brignone je podobna Vlhovej, takze Magoni je rozhodne plus.

Inak sa mi do nicoho dalsieho nechce. V Cortine sa obraky v SP bezne nejazdia, takze pustat sa do Hector top6 (co by mohol byt dalsi zaujimavy tip), nebodaj do nejakych h2h, mi nepride rozumne. Ked h2h, tak pred 2.kolom live, nie na 2 kola zaroven.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.02.2021, 0:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Trochu sa mi to zacina zajedat ... Predsa len, idem v jednom kole uz 2 tyzdne a aj ked niekto moze argumentovat tym, ze na uvod sampionatu v Cortine sa zavody odkladali, tak pripraveny som musel byt aj tak, v pohotovosti takisto a to, ze sa samotny pretek napokon neuskutocnil je skor na skodu, nez nejaky bonus/oddych/cokolvek pozitivne.

A ono sa da ist na vlne uspechu, chvilu (aj ked som spominal, ze uspechu skor horkosladkeho ... nebudem sa k tym jednotlivym veciam uz vracat), ale ked sa to preklopi do tej odvratenej strany aj cisto z pohladu profitu, tak sa motivacia hlada pomerne zlozito.

A zrovna dnesny obrak neberiem uplne tragicky (z vikendovych zjazdov som mal horsi pocit, aj ked obidva napokon dopadli v plusovych cislach ... ako rad opakujem, peniaze su len jeden z faktorov a z pohladu aktualnej pohody dokonca ani nie ten najvacsi, min. nie z toho zjednoduseneho pohladu, kde 2k je viac ako 500 a viac ako -500 a teda 3.vysledok mi musi nutne sposobovat najmensie vnutorne uspokojenie, resp. najviac narusit spravne nastavenie do dalsich dni, do dalsich bojov so SK (a obmedzenymi moznostami). Ano, Brignone mi pomerne rychlo vypadla, pritom isla dobre a do 0,5s od lidra po 1.kole by bez tej chyby bola. Pri fakte, ze ma Brignone lepsie 2.kola a 2.kolo by jej predsa len sedelo o trochu viac ... no, nemusel by som vymyslat alternativne strategie pre 2.kolo. U Vlhovej to vobec nefungovalo a po 1.kole ani nebola nadej, ze si tie peniaze nejako v priebehu vyplatim (aspon solidnu cast z nich). Zial, v tomto pripade sa potvrdili posledne zle dojmy, ktore som z toho tipu mal. Kopec bol a la Kranjska Gora a dokonca v podobnej verzii vo vrchnej klucovej casti vydrzal aj na 2.kolo (a la ladova hora, resp. ti, co isli skor, nemali naozaj ziadnu signifikantnu vyhodu ... na ktorej som postavil myslienky pre nejake pokusy v 2.kole).

Kedze nevyslo nic (Gut bola logickou volbou, ale nie v tom smiesnom kurze, resp. vyhrala, ale tesne, takze nemam jediny dovod smutit za kurzom okolo 7, mozno 7,5 ... Shiffrin ako prva favoritka, ktora nevyhrala, ale zaroven bola top3, takze ani tipy proti nej by neslavili uspech, najma tie po 1.kole, vid @6,0 co ponukalo betko ... a Liensberger, ktoru by som na lade nehral ani so zbranou prilozenou k spanku, vid jej trapenie v Kranjskej Gore a ona ani dnes nevyzerala, ze to ma pod kontrolou, vid 2.kolo, kde to bol obrovsky boj, ale napokon s uspesnym koncom). Alice by som za kurzy na bet365 hral top3, dokonca som ju zvazoval hrat aj prematch pred 1.kolom (kurzy na win @34,0 ... stale je to Alice - velky talent, uz parkrat vyhrala v SP, takze tieto kurzy ma vzdy budu po ocku zaujimat a to aj pri fakte, ze som sa tento rok na nej uz parkrat vylozene spalil). OBrien @21,0 bolo na nu pred jazdou v 2.kole a bola 3 branky od toho, aby ziskala zlatu medailu. Kedze som ju nehral, tak jej chybu musim brat ako jednu z tych najpozitivnejsich veci, ktore som dnes pri sledovani zenskeho obraku zazil. Na strane druhej, ja mam prekvapenia rad, nemam rad Shiffrin ... no, aj to sa napokon vyriesilo, kde prehra o 2 stotiny proti Gut, ktoru mam dlhodobo pomerne rad (aj ked postupom casu trochu menej nez v minulosti), bola asi tym najmensim zlom, ktore vo vysledku boli realne.

///

Viac ma stve biatlon. Dobre, nehral som nic prematch a Nemci s Rusmi sa pomerne rychlo vytratili z bojov o medaile. S tymto nesporne spokojnost.

Nespokojnost prisla az v samotnom zavere. Nelutujem, ze som nehral prematch Francuzov. Vsak ja som ich nehral ani live, kedze Guigonnata nemusim a mam s nim zle skusenosti z tohto formatu (+ aj dnes zacal tragicky, takze verit mu pri jeho 2.useku bolo priam nemozne). Guigonnat predal na 1.mieste, kurz @3,0 na FRA, hovorim si, ze za 50eur to tam poslem.

Na prvej polozke musela Simon nedat 1.terc a potom bezat nevyrazne, aby som sa jej zbavil prakticky bez straty (s tym, ze si pockam, ako sa situacia vyvinie po strelbe). Situacia sa vyvinula solidne a uz som len cakal, co dostupne SK vypisu ...

Zial, sledovat 3 SK s podobnou relevanciou (T..../Fortuna/MB) sposobuje aj to, ze na tej najlepsej (MB, v pripade biatlonu urcite) vyhru FRA @2,75 tesne vsadit nestihnete, na Fortune znizia kurz, aby ho neskor zvysili (takze mi to nezoberu ... a to tam mam snad nastavene, ze mi to maju brat ... musim sa na to rozhodne pozriet, toboz pred sampionatom v klasickom lyzovani, kde livko Fortuny bude alfou a omegou a to napr. pre seversku kombinaciu) a T.... klasicky vypisal az v case, ked Simon si zrovna uzmyslela nastupit (takze to o 2-3 sekundy neprijali). Urcity podiel viny mam na tom aj ja (MB som mal venovat najvacsiu pozornost ... faktom je, ze ich livko je robene tak, ze ked zmiznu kurzy na win, ponuka sa zroluje a clovek ju musi vlastnorucne znova rozvinut ... co bol aj dnesny pripad). Dostat zo suboja FRA/NOR, resp. Simon/Eckhoff okolo 200eur, tak hodnotim samotny zavod na jednotku a den za solidny.

///

Zajtra, svojim sposobom, konecne oddych. Faivre @51,0 na top3 u bet365, takze asi nebudem hrat @20,0 na Tipsporte, resp. @29,0 na Doxxe. MB top3 nevypisalo a celkovo sa "stiahlo" z alpskeho lyzovania" (v poslednych dnoch su uplne bez livka, co je zvlastne, kedze pri rychlostnych disciplinach v ramci MS nim disponovali, resp. aj normalnou ponukou s top3/h2h, nielen kurzami na win).

Nad Luitzom premyslam a asi pre pokoj v dusi by bolo fajn ho trochu zahrat. Pri paralele zaujem neskutocne Meillard a ak je dnesny zensky obrak urcitou nepovedou (nejde sa na tom istom svahu, minimalne v hornej casti nie), tak Svajciarom by podmienky mali vyhovovat, resp. typom, ktore maju rychlostne SuperG zameranie (Gut, Siebenhofer ... tomuto trendu sa vzoprela snad len Liensberger). To rozhodne nediskvalifikuje Pinturaulta, ktoremu navyse postavi 1.kolo francuzsky trener. U Pintuho je v nesulade nieco ine - jeho favorizacia. Nemam nic proti tomu, ze je 1.favorit, nesuhlasim len s jeho kurzom, ktory by mal byt niekde okolo @3,0.

Spominal som aj Kranjeca a tam tapem z jedneho prosteho dovodu - dnesok. Dnes som hral podobnu kurzovu relaciu - hral som zeny, ktore mali v poslednom case horsie vysledky a zaroven ktore to v sebe maju, vedia, ake je to vyhravat velke zavody. Kranjec sem spada do bodky, tentokrat je to ovplyvnene zranenim chrbta (a este stale doznievajucou tragediou v rodine, ktore sa udiala na konci minuleho roka).

Dnesok sa snazil napovedat, ze by som nemal mat vylozenu obavu z vysokych BIB a to aj napriek tomu, ze teploty, najma okolo obeda (2.kolo) su vysoke a budu este vyssie nez dnes. Zaroven muzsky kopec nebude tak kryty slnecnymi lucmi, ale znova, vacsi vplyv by to malo mat na spominane 2.kolo (co je fajn, ked neplanujem hrat nic velke pred tym prvym ... horsie je to uz so samotnou ponukou od Tipsportu a Fortuny, ktore si nelamu hlavu a tvrdohlavo nie su schopni ani len opisat v solidnejsej podobe to, z coho cerpaju na bet365).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.02.2021, 14:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

FAIVREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE blob8

Ako by povedal Igor Trnavsky - one time lucky, next time (whatever) ...

Som zvedavy, ako zareaguje MB, ale tak za tieto okamzite chvile opojenia to aj tak stoji (toboz, ked nezahrate top3 aspon v tom kurze @29,0). Perfektny tip, perfektny vysledok, konecne stastia v spravny moment.

Skvely boost na vikend.

PS: Inak rozmyslam, ci mi niekedy vysiel solo kurz @151,0. A zda sa mi, ze ide o moj rekord.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy