Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 6. kolo

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 24.08.2021, 10:07 Předmět: 1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 6. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 6. kolo

Liberec - Zlin
17 1.75 3.55 4.45 28.08. 16:00
Moc těžký rébus mi přijde na tento zápas. Liberec fakt začátek nechytl, můžeme mluvit o krizi, možná hluboké krizi. Zlín je stejně podivný jako loni, podprůměrný, ale občas dokáže překvapit. Čekal bych, že Olmík doma porazí, úplně vedle. A co předvede na severu Čech? To je velká neznámá. Liberec doma celkem ty výhry v minulosti měl a Zlín pravidelně porážel. Narovinu, tipovat domácí tým, který je fakt v krizi a hledat, který zápas ukáže světlo na konci tunelu, to je pro sázkaře dost blbý styl sázení, kord, když kurz na domácí má hodnotu pouhých 1.75, to je fakt hodně nízko na to, aby se Liberec dostal z bahna. To už je zajímavější kurz na to, že Zlín překvapí. Ale možná najdu úplně jinou sázku, a to karty, ale to až později v pátek/sobotu.

Český pohár rozhodl o konci Hoftycha, o nástupci ještě není rozhodnuto a patrně o víkendu tým povede asistent Holeňák. Také proběhly pohovory s hráči. Zda to všechno pomůže nebo ne, podle mě trochu, změna přijde až s novým koštětem. Hledat sázku na vítěze či branky je pro mě za této situace stále nejasné, ale opouštím sázku na over karet. Tedy bez tipu.

Ostrava - Mlada Boleslav
17 2.08 3.16 3.58 28.08. 16:00
Baník pln očekávání, ve formě, podpořen slušnou tlupou fanoušků vyrazil do Prahy proti hledající se Slavii. A dopadlo to stejně jako v minulosti, výpraskem. Baníkovci si musí říkat, jak je to sakra možný, a to si myslím hrál Baník docela dobře, ale to štěstíčko se dost přiklonilo na stranu sešívaných. No a po tomhle tvrdém 4:0 direktu mají nastoupit chachaři doma proti Bolce, které v minulosti v Ostravě nejednou body loupila. A ještě po výhře Bolky doma (sebevědomí). Kurzy vypsané si myslím dobře. Já dám na to, že Baník nemůže být takhle moc zatlačen, musí útočit. Bolka má si myslím také slušnou útočnou sílu. Jdu do overu.
Nesprávne zadaný tip.

Slovacko - FK Pardubice
17 1.53 3.96 5.85 28.08. 16:00
Dalo by se říci, proč tak "vysoký" kurz na Slovácko, na druhou stranu je možná nízký Smile tedy bude vypsaný patrně správně. Kvalita týmu, i ambice jsou na straně Slovácka, ale tak nějak toto Slovácko v poháru i v lize úplně neukazuje, resp. čekal bych daleko lepší výkony a zejména výsledky. Takže po doplnění kádru to zatím do sebe nezaklaplo. A na druhé straně loňský nováček Pardubice, po špatném startu bych čekal, že padnou v Ďolíčku právě s Bohemkou, a ejhle úplně opačně. Ta výhra bude dobrý impuls pro toto utkání. A k tomu přidáme loňské výsledky Slovácko - Pardubky 0:1 a Pardubky - Slovácko 3:1. Co z toho všeho vychází? Zvedne se Slovácko právě na Pardubkách, podle mě málo pravděpodobné. Zato se mi líbí mnohem tip na Pardubky, bez handicapu dvojka za ten vysoký kurz má velmi dobrou hodnotu.
Nesprávne zadaný tip.

Sparta Prague - Ceske Budejovice
17 1.21 6.29 11.49 28.08. 19:00
Vrba i přes plno zranění a problémů, dokáže připravit velmi mladý tým, který poslouchá a maká. Proti ČB očekávám podobný výkon jako proti Hradci, spíše o trochu lepší. Na druhé straně ČB, které zvládly těžký match s Libercem, daly gól. Na Spartě to bude klasický betůnek s brejky ze strany ČB, hráče dopředu na to mají, tedy čekam, že gól dají, ale vzadu jim proti Spartě nevěřím. Suma sumárum over by zápasu opět slušel, ale hranice over 3 za 1,75 je podle mě dost nízko. Beru trochu jinou variantu do tipu, ale s unitama trochu budu šetřit.
Nesprávne zadaný tip.

Bohemians 1905 - Teplice
17 1.66 3.84 4.73 29.08. 16:00
Pro mě hrozné zklamání Klokanů "doma" proti Pardubkám. Po těch velmi dobrých výkonech i vlastně výsledcích se silnými týmy, pak prohrát 3:0 se slabším týmem? Pro mě nepochopitelné. A co předvedou proti dalšímu papírově slabšímu týmu? Kurzy vypsané bych řekl správně, domácí by měly být favorit. Ale sázku ještě nevím jestli dám, možná později.

Hradec Kralove - Plzen
17 4.62 3.68 1.71 29.08. 16:00
Plzeň po hubených výhrách vede ligu! Kdo by to byl řekl, a hned tomu odpovídají i kurzy, 1,71 je podle mě nízko. Opět čekam kontrolovaný zápas Plzně a hubenější výhru, patrně o gól, ale tentokrát tip nedám, nic hodnotného tam nevidím.

Sigma Olomouc - Jablonec
17 2.36 3.28 2.86 29.08. 16:00
Stále chybí Olmíku stopeři, tedy to je opět signál pro branky. Jabka snad dokončí úspěšně postup v poháru, a začnou makat a sbírat body i v lize. Hledat favorita, asi podle mého názoru to bude Jablonec, i když kurzy jsou opačné, ale já jdu branek. Vzájemné zápasy za poslední tři roky jsou na góly docela bohaté, a posledních 6 zápasů oba dali gól, stejně to vidím i v tomto zápasu, Sigma vsadí opět na útok, páč betonovat bez Hubníka s Benešem to nepůjde (snad ještě hrát nebudou) a Jabka věřím, že gól dají do méně pevné obrany, ale také gól dostanou, jejich obrana také není z nejpevnějších.
Nesprávne zadaný tip.

Karvina - Slavia Prague
17 8.27 4.84 1.33 29.08. 19:00
Karviná chytla těžší los, dle předpokladů neuhrála body v Plzni, ani na Spartě, posbírala dvě remízy s Východočechama a nešťastná prohra doma s divným Zlínem. Proti Slavii nemají co ztratit, výhra se od nich fakt nečeká, a v tomto duchu vstoupí do zápasu. Slavia uvidíme jak s poháry (píši ve čtvrtek dopol.), ale ta vysoká výhra s Baníkem může Slavii pozitivně nastartovat. Ale, vzájemné zápasy nám ukazují z posledních let 2 výhry Slavie o 2 branky, ale také 2 remízy! Proto hledat hodnotu v kurzu na dvojku, byť v handicapu, podle mě nemá cenu. Spíše se zápasu vyhnu.


Naposledy upravil propitak dne 27.08.2021, 10:32, celkově upraveno 6 krát.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 24.08.2021, 10:18 Předmět: 1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 6. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 26.08.2021, 10:24 Předmět: 1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 6. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 30.08.2021, 10:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Čekal jsem nějaké šibalské kolo (Slavia, Plzeň), sypu si popel na hlavu, že jsem nedal ten Zlín v krásném kurzu. A nakonec mé tipy, vše KO.
Omerta



Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.9.2014
Tipy a sázky: 1948
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 254.4
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.09.2021, 17:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No já čekal i výhru Karviný, škoda mohlo to bejt veselejší Smile

https://www.T.....cz/tiket?idu=-77774009999&idb=-1&hash=64356a09&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=q5Ba5lors_pb5uIwA7IxBQ
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy