Tipsport Online

Bezplatná REGISTRACE - Chcete zasílat tipy do K2profi?

Zadejte váš nick u Tipsportu:
Nemáte účet u Tipsportu? CZ sázkaře registrace ZDE - SK sázkaře registrace ZDE
souhlasím s pravidly výměny tipů K2profi


Chcete přístup ke kompletnímu souhrnu tipů K2profi

Pak si kupte v našem e-shopu "Přístup k souhrnu tipů K2profi" a budete mít přístup k celému souhrnu tipů.

Aktuální cena: 600 Kč / 1 měsíc

(Lze využít mailovou notifikaci LITE nebo FULL či SMS)Koupit SMS tipy z K2profi (i pro veřejnost)

Mám přístup k souhrnu tipů K2profi = za 1 tip platí 1 kredit = 2,- Kč

Veřejnost za 1 tip platí 30 kreditů = 60,- Kč

Kredit na SMS tipy si můžete zakoupit v našem e-shopu www.Betting-shop.eu

Nákup kreditu SMS tipů

Nastavení nicků (sázkařů) pro SMS tipy z K2profi se nastavuje na odkazu ZDE, níže je obrazový návod, jak si nicky nastavit.SMS tipy z K2profi - 2

SMS tipy z K2profi - 3

SMS tipy z K2profi - 4

SMS tipy z K2profi - 5

Tipsport Pyramida


Chance registrace

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips

Med od Jirky


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip
Chance Registrace

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.