Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Systém sázení LIVE fotbalových sázek - úspěšnost cca 80 % OK tipu - KONEC

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Pravidla KolemDvou.cz + SMS kredity + výdělek z tipů + síň slávy
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
kolemdvou
.: Sponzor K2 :.
.: Sponzor K2 :.
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.11.2023
Tipy a sázky: 34
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 16.5Hodnocení kvality tipů: 16.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 8.12.2023, 15:08 Předmět: Systém sázení LIVE fotbalových sázek - úspěšnost cca 80 % OK tipu - KONEC
Pište tipy na sázení
Citovat

Cca na začátku roku 2023 jsem objevil "díru" v systému fotbalových LIVE sázek vypisovaných sázkovými kancelářemi. Úspěšnost tipů je někde okolo 80 %, tedy cca 8 z 10 vsazených tiketů bude úspěšných a to při kurzu 1.80-cca 3.50, pouze za předpokladu přísného dodržení postupu, který jsem objevil.


Proč to sám nevyužívám?

LIVE sázky jsou o čase, hlídaní určité situace, která se stane ve fotbalovém zápase. Tato situace se nestává v žádném případě v každém fotbalovém zápase, ale pouze v některých a ještě musí určitou konkrétní sázkovou příležitost LIVE mít vypsanou sázková kancelář - hodně těchto příležitostí má Změny 2023, aby se dalo na tomto skutečně profitovat. Já ten čas nemám, tedy to nevyužívám, nemohu sledovat velkou část fotbalových zápasů, resp. vývoj zápasu - nechci sedět u livescore a čekat, až situace nastane.


Proč je to "díra" v systému, vždyť porazit sázkovky je téměř nemožné?

Při klasickém sázení si myslím sázkař nemá šanci, sázkové kanceláře mají k dispozici skvěle zpracované statistiky, perfektně naprogramované systémy na vypisování kurzů, mají informace a mají zkušené bookmakery, kteří toto vše ručně revidují a opravují. A k tomu marže sázkovek, při normálním sázení nemožné být ziskový. Buď musíte mít skvělé informace, které bookmaker nemá nebo musíte mít lepší přehled o vývoji ligy, týmech, zdravotním stavu, formě a statistikách, než počítač, nebo mít nějaký zázračný systém sázek či vlastnit křišťálovou kouli na předpovídání výsledků.

Přesto v LIVE sázení má obvykle jeden bookmaker na starosti více LIVE zápasů najednou, ač tu masovku LIVE zápasů převážně řídí počítač - upravuje kurzy podle skóre a času, ale nepočítá s určitými situacemi, které se v zápase dějí. A to je ta "díra". To by musel zasáhnout bookmaker. A ten nezasáhne, protože vše nestíhá.


Já jsem ochoten se o tuto "díru" podělit, ale něco za to chci.

Už toto není možné, k 4.2.2024 jste přivedli jako masa lidí z K2 jen 6 lidi, a to jsou různé uvedené nicky, kdo je přivedl, tedy šest unikátních lidí přivedlo po jednom sázkaři. To je pro mě signál, že na K2 ...

Proto tuto "díru" nesdělím nikomu.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Pravidla KolemDvou.cz + SMS kredity + výdělek z tipů + síň slávy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy