Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 20. kolo

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 539
Vklady: 1008 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +67.41 unitů
Yield: +6.69 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13031
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 509.6Hodnocení kvality tipů: 509.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 31.01.2022, 10:27 Předmět: 1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 20. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 20. kolo

Po zimní pauze budou karty nově rozdány, přestupy a změny tak nějak shrnu v jednotlivých zápasech. V únoru tuším více přituhne z pohledu počasí (mráz, vítr, sníh, déšť), tedy problémovější stadiony (Liberec, Jablonec, Ostrava, Zlín) bude trochu odlišný fotbal, než třeba v Praze na Letné/Edenu či v Plzni.


Jablonec - Olomouc 5.2.202215:00 1.91 1.22 3.45 1.86 4.04
Jsem rád, že podzimní výsledkový kolaps přežil trenér Rada, sice to odnesl jeho dlouholetý asistent, a tak nějak tuším, že Rada stejně v Jablonci časem skončí. Co již Pelta nemá tak velké prsty a má problém se zákonem, půjde Jablonec si myslím jen a jen dolů. Pak je lepší pro Radu tento klub opustit. Signálem jsou i odchody zkušeného Doležala a chápu, že talent Čvančara šel na lepším. Ale třeba vše zachrání Lotyš do útoku, čemuž osobně nevěřím. Nešpor není útočník, který bude tým táhnout, což Doležal prostě je. Žolíkem může být Václav Kadlec, který asi do Jablonce dorazí, ale tam je to otázka jeho zdraví a formy, když ho v Bolce nechtějí. Hlavní neúspěch podzimu u Jablonce ale vidím v tom poháru co si s velkou slávou zahrál, jak jsem již psal, nemá na to tým, hrát dvě velké soutěže.

Soupeř z Olomouce měl asi vyšší cíle, takovou vlnovku u formy, prošel si krizí, ale myslím, že bude mít na jaře směr větší stabilizace kádru a lehce půjde tabulkou nahoru. Na hostování odešel mladý Látal, což nevidím jako ztrátu, ale přichází útočník Navrátil ze Slovácka a Chytil z Pardubic a pár lidí z nižších lig po hostování, žádné velké změny = stabilizace týmu a to se projeví kladně.

V tomto utkání mi to vychází na remízu, Jabka musí vsadit na to, co celkem funguje, což je obrana a záloha, směrem dopředu to bude velká neznámá či tuším slabé. Olmík si pojede pro bod do chladného Jablonce.


Slavia Praha - Karviná 5.2.202215:00 1.10 1.01 10.20 6.39 25.10
Stanciu pryč, což je škoda, má stále velký potenciál, ale tak nějak se na podzim úplně nerozvíjel, spíš stagnoval. Bořil je po operaci. A samozřejmě Kuchta pryč, což je pro mě osobně velká ztráta, podle mě šikovnej a pracovitej útočník. Na druhou stranu stmelení defenzívy (dva Ukrajinci budou plusem), a zimní přípravou nalezení nových potenciálních útočníků, resp. otevření jejich talentu (Schranz, Provod) a nějaké nastartování Krmenčíka s Teclem, i když těm už já moc nevěřím, ale třeba se pletu, to si myslím byla hlavní práce Trpišovského.

Karviná se snaží "něco" udělat, ale ty kroky jsou spíš takové náhodné, ale oni nic moc udělat jiného nemohou. Jsou úplně dole, finance omezené, dobří hráči rozdaní, tak se udělali škatulata a třeba to nějak klapne a Karviná se zachrání.

Pro tento zápas Karviné mnoho šancí nedávám. Za mě Slavia asi nedostane gól a Karviná jich dost schytá. Tedy tímto směrem bych šel.


Teplice - Bohemians 1905 5.2.202215:00 2.63 1.46 3.27 1.46 2.64
Jarošík může být velmi rád, i celé Teplice, za ty dvě výhry na konci podzimu. Je to vzpruha a určitě i bylo nadšení do zimní přípravy. Nějaké přestupy tam jsou, ale nic závratného, což se nedalo ani čekat. Sázel bych na tu vzpruhu a důkaz, že i s podprůměrným týmem se dá porazit třeba Jablonec, tak proč ne další týmy.

To Klokan si myslím spíše posílil. Mareček, Petrák, i ten Rus by mohl být zajímavý. Podle mě Klokani půjdou lehce nahoru tabulkou.

Ale v tomto zápase to vidím na tuhý boj, prostě pěkná kopaná, spíš pokopávaná, tuším trávník nebude v TOP stavu, spíš naopak. Vychází mi z toho karty, under a výsledkově asi remíza.


Č. Budějovice - Sparta Praha 5.2.202218:00 4.50 2.12 4.04 1.18 1.69
ČB pěkný podzim, fakt, udělali pěkný kšeft s Bassey, jinak klid a práce s tím co ČB mají.

To Sparta také "vydělávala" na přestupech, no vydělávala, prodej Karlssona i Vindheima bude ztráta, ale chápu oba mají na lepší soutěže. Co udělá vrba s Čvančarou je otázka. Jinak Sparta dál sází na kvalitu své mládeže a odchovance, což si myslím je dobře. Jsem rád, že už nejsou žádné hurá nákupy z východních zemí, apod. Ta kostra Sparty je si myslím velice dobrá, v každé řadě je zkušený borec a k němu pár velmi talentovaných mladíků a celkem to dohromady dobře funguje, prostě Vrba a jeho práce.

Co bude ale v ČB, to je otázkou, Sparta podle mě až takový favorit není, sám to vidím spíš na remízu, také do počtu branek bych to moc neviděl, trávník v ČB nebude TOP.


Mladá Boleslav - Ostrava 6.2.202215:00 2.28 1.39 3.60 1.60 2.89
Přestupy Bolky, nic, jen nyní odchází Kadlec. Tedy stabilizace a ještě větší souhra kádru, a práce a práce, to je Jarolím, snad se to přetaví v úspěch.

Baník má těch rošád celkem dost přes zimu. Tři obránci pryč a tři noví do Ostravy, zajímavý je návrat útočníka Potočnýho či Ekpaie. Tyto šachy se vším trochu zakvrdlají, a tuším to bude znát na souhře Baníku v prvních zápasech, bude dostávat branky, ale palebnou sílu má dobrou.

Pak mi z tohoto zápasu vychází jediné, a to over.


Pardubice - Slovácko 6.2.202215:00 4.45 2.06 3.85 1.18 1.73
Pardubky nakupovaly vlastně doma, v Ďolíčku, přichod Vacka, pár dalších hostování, no nic závažného bych řekl. Směr Pardubek bude si myslím jasný, získat nějakým způsobem 10 bodů = záchrana, nic víc.

To Slovácko má nakročeno do pohárů, ale jen nakročeno, bude muset nějak ještě přidat, což už je možná za možností hráčů a klubu. Pohyb v klubu až takový není, tedy také spíš stabilizace a zimní příprava do větší souhry, hlavně směrem dozadu.

V tomto zápase tak nějak nemám jasnou představu o vývoji/výsledku, podle mě tam může být cokoli, tedy no bet.


Zlín - Liberec 6.2.202215:00 2.29 1.32 3.18 1.60 3.20
Vukadinovič, to jest hlavní posila Zlína a myslím bude platit, jinak nic a práce s tím co ve Zlíně je, a moc toho tam není bych řekl. Cíl podobný jako Pardubky, získat 10 bodů = záchrana.

To na druhé straně, pilný a systematický Kozel jistě tvrdě na všem pracoval, a naváže na oživený Liberce v jarní části, podle mě půjde Liberec na nějaké 4.-5. místo. Zajímavý je příchod Afričana Ghaliho, jinak žádné změny.

A hned první výlet Liberce bude mtí jasný cíl, minimálně remíza, ale na výhru Liberec mít prostě bude. Kurzově favorit není, pro mě jasný signál, za malý vklad dvojka AH-1 za vysoký kurz.


Plzeň - Hradec Králové 6.2.202218:00 1.36 1.06 4.92 3.02 8.10
A co ta Plzeň, bude se prodávat, nebude se prodávat. Ono po nepohárovém podzimu to ale v té lize docela jde, když se nemusí honit dva zajíci najednou. Z přestupů jen Hybš out z hostování, jinak nic, tedy stabilizace a ještě větší souhra stejného týmu = plus do jara.

Koubek v Hradci, to je kvalitní práce, vidím v podstatě tři příchody z hostování, tedy stejná práce s mladým a telentovaným týmem. Hradec bude stále kousat, i favority, i v Plzni.

A věřím, že se to odrazí i na prvním zápase. I podle vzájemných zápasů z Plzně bych souhlasi 1 + over branek. Ale možná půjdu jen do overu.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 539
Vklady: 1008 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +67.41 unitů
Yield: +6.69 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13031
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 509.6Hodnocení kvality tipů: 509.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 3.02.2022, 13:25 Předmět: 1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 20. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 539
Vklady: 1008 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +67.41 unitů
Yield: +6.69 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13031
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 509.6Hodnocení kvality tipů: 509.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 3.02.2022, 13:27 Předmět: 1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 20. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 539
Vklady: 1008 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +67.41 unitů
Yield: +6.69 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13031
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 509.6Hodnocení kvality tipů: 509.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 3.02.2022, 13:28 Předmět: 1. česká fotbalová liga - 2021/2022 - 20. kolo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy