Legální sázková kancelář v ČR - BETANO


V únoru 2022 získala sázková kancelář BETANO licenci Ministerstva financí České republiky pro kurzové sázení a Casino.


Výhody sázení u Betano:

 • vstupní bonus 3000 Kč na první vklad
 • klasická široká nabídka sportů a druhů sázek, LIVE sázky
 • FOTBALové sázky: 2 góly náskok = vyhraná sázka, i když soupeř zápas vyrovná či otočí
 • TENISové sázky: váš tip vyhrál první set 6:0 nebo 6:1, automaticky vyhráváte bez ohledu na výsledek zápasu
 • TENISové sázky: vede váš favorit o 2 sety (u GRAND SLAMŮ), pak automaticky je váš tiket výherní, bez ohledu na možné otočení zápasu
 • BASKETBALOVÉ sázky: vede váš tým o 20 bodů, pak jste automaticky vyhráli, bez ohledu, že soupeř zápas otočí
 • HOKEJOVÉ sázky: vede váš tým o 3 góly, pak jste automaticky vyhráli, bez ohledu, že soupeř zápas otočí či vyrovná
 • možnost CASH-OUT, vyplacení tiketu před odehráním posledního zápasu na tiketu
 • MAX kurzy - na vybrané zápasy nabízí Betano maximální kurzy v daný den
 • VYŽÁDEJTE SI VLASTNÍ SÁZKU - bookmakeři Betano jsou schopni připravit kurzy na vámi navržené specifické druhy příležitostí
 • BET BUILDER: růžné příležitosti ze stejného zápasu na jednom tiketu
 • Samozřejmě se jedná o sázkovou kancelář pro rekreační sázkaře, tedy Betano je na podobné úrovni jako Tipsport, Bet365 či Unibet.

Prozkoumejte a vyzkoušejte sázkovou kancelář Betano, je to vhodná alternativa např. k Tipsportu.


Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips
Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.